Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
147 ACCEPTED 2021-04-30 15:34:31
2021-04-30 14:49:14
Anna Rębisz MAESTRO
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
146 ACCEPTED 2021-04-30 12:41:51
2021-04-30 12:07:52
Maria Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
145 ACCEPTED 2021-04-30 14:49:53
2021-04-29 21:32:04
Anna Rębisz NONO Z
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
144 ACCEPTED 2021-04-30 08:41:59
2021-04-29 21:04:50
Marek Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:06
2021-04-29 21:04:18
Marek Pawluczuk HUNCWOT
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
142 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:14
2021-04-29 21:03:49
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:18
2021-04-29 21:03:16
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
140 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:23
2021-04-29 21:02:24
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2021-04-29 19:03:49
2021-04-29 15:16:02
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
138 ACCEPTED 2021-04-29 19:03:51
2021-04-29 13:58:43
Joanna Zbrojkiewicz DAKAR RIOT
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
137 ACCEPTED 2021-04-29 19:03:53
2021-04-29 13:47:32
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2021-04-29 19:03:54
2021-04-29 13:46:41
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2021-04-30 10:45:10
2021-04-29 12:23:18
Dominika Hestkowska CORTINA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
134 ACCEPTED 2021-04-29 12:28:56
2021-04-29 12:20:36
Dominika Hestkowska MARATON
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2021-04-29 12:28:58
2021-04-29 09:26:49
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
132 ACCEPTED 2021-04-29 12:28:59
2021-04-29 09:09:44
Nikola Sobòtka FANTASTIC GR
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
131 ACCEPTED 2021-04-29 08:45:42
2021-04-29 03:33:57
Dominika Szablewska IBIZA
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2021-04-29 08:45:45
2021-04-28 21:59:24
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
129 ACCEPTED 2021-04-28 20:27:55
2021-04-28 20:13:35
Aleksandra Huniewicz HAWANA
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-04-28 20:28:03
2021-04-28 20:08:54
Aleksandra Huniewicz NESTOR
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2021-04-28 20:28:09
2021-04-28 20:06:55
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
126 ACCEPTED 2021-04-28 17:39:20
2021-04-28 17:13:16
Antonina Paź GROSZEK
  • 2x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
125 ACCEPTED 2021-04-28 17:39:22
2021-04-28 17:12:17
Zuzanna Majewska TOSKANIA
  • 1x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
124 ACCEPTED 2021-04-28 17:39:24
2021-04-28 17:11:19
Martyna Świerczyńska TOSKANIA
  • 1x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
123 ACCEPTED 2021-04-28 20:09:11
2021-04-28 16:57:52
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Senior
122 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-04-28 20:09:19
2021-04-28 14:54:30
Kinga Obuchowicz GAJA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/Kuce0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 0
  • 2x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
  • 2x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 2x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 2x 15/C1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Senior
  • 2x 16/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 21/C/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 22/CC/Zwykły art.238.2.1
121 ACCEPTED 2021-04-28 13:08:34
2021-04-28 13:00:50
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-04-28 13:08:31
2021-04-28 11:30:09
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 16/CC/Zwykły art.238.2.1
119 ACCEPTED 2021-04-28 20:41:13
2021-04-28 11:16:16
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2021-04-28 08:09:56
2021-04-27 21:23:49
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:07
2021-04-27 20:40:21
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:14
2021-04-27 20:31:49
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:19
2021-04-27 20:30:41
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
114 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:24
2021-04-27 20:29:29
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
113 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:30
2021-04-27 20:28:58
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:36
2021-04-27 19:28:31
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
  • 2x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
111 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:41
2021-04-27 18:01:05
Szczepan Sięda PRETORIA
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
110 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:46
2021-04-27 16:58:49
Natalia Juda PRETORIA
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
109 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:53
2021-04-27 16:48:52
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
108 ACCEPTED 2021-04-28 08:10:55
2021-04-27 13:43:57
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-04-28 08:11:02
2021-04-27 13:43:20
Weronika Winkler CYRANECZKA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
106 ACCEPTED 2021-04-27 11:41:10
2021-04-27 11:00:49
Maja Witkowska MY PRECIOUS
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
105 ACCEPTED 2021-04-27 11:41:13
2021-04-27 10:59:28
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
104 ACCEPTED 2021-04-27 11:41:15
2021-04-27 10:56:40
Gabriela Sukniewicz COCA
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2021-04-27 09:12:21
2021-04-27 08:54:14
Aija Grēna GOTA
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2021-04-27 09:12:24
2021-04-27 08:50:25
Aija Grēna CONCORDE
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 21/C/Zwykły art.238.2.1
101 ACCEPTED 2021-04-27 09:12:26
2021-04-27 08:47:54
Dainis Ozols GREDZENS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-04-27 09:12:28
2021-04-27 08:45:49
Dainis Ozols ICE
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 21/C/Zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-04-27 07:49:35
2021-04-26 23:31:13
Andrzej Tusiński LIKIER
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
98 ACCEPTED 2021-04-27 07:49:59
2021-04-26 22:26:27
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-04-27 21:14:34
2021-04-26 21:58:33
Aleksander Kraśko LITTLE EAR
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
  • 2x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
96 ACCEPTED 2021-04-26 20:49:05
2021-04-26 19:24:59
Maja Prokopczuk ELDORADO
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
95 ACCEPTED 2021-04-26 16:25:42
2021-04-26 15:48:14
Justyna Szczerba SALADYN
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-04-26 14:14:40
2021-04-26 13:33:06
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2021-04-26 14:14:42
2021-04-26 12:29:26
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-04-26 12:07:49
2021-04-26 10:21:41
Lena Ruszczyńska JASMINA PPC
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
91 ACCEPTED 2021-04-26 08:56:30
2021-04-26 08:48:36
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
90 ACCEPTED 2021-04-26 08:56:33
2021-04-26 08:44:45
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/Kuce0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 0
89 ACCEPTED 2021-04-25 19:43:02
2021-04-25 19:42:31
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
88 ACCEPTED 2021-04-25 19:31:22
2021-04-25 19:26:28
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-04-25 19:31:14
2021-04-25 19:25:53
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2021-04-25 16:26:28
2021-04-25 16:04:03
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
85 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:28
2021-04-25 15:10:19
Markuss Roberts Vasiljevs ILENE DHH
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-04-25 09:34:55
2021-04-24 15:57:57
Moczulak Natalia WIKI
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
83 ACCEPTED 2021-04-24 10:51:35
2021-04-24 07:58:27
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
82 ACCEPTED 2021-04-24 10:51:40
2021-04-24 07:57:19
Katarzyna Widzińska DEGAS
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2021-04-24 10:51:44
2021-04-23 19:12:24
Maria Markiewicz HENRIKAS
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
80 ACCEPTED 2021-04-24 10:51:49
2021-04-23 15:19:10
Zofia Gryglicka RAFAEL
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
79 ACCEPTED 2021-04-23 13:15:54
2021-04-23 11:42:47
Gabriela Mentryka CYGANKA
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
78 ACCEPTED 2021-04-23 11:35:50
2021-04-23 11:03:56
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Senior
  • 1x 22/CC/Zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-04-24 16:03:31
2021-04-23 11:03:18
Antonina Matusiak CHUCK CHIN L.E.
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
76 ACCEPTED 2021-04-23 11:35:55
2021-04-23 10:50:29
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 21/C/Zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-04-23 10:13:43
2021-04-23 08:47:51
Agata Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-04-23 08:10:38
2021-04-22 21:08:10
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
73 ACCEPTED 2021-04-23 08:10:45
2021-04-22 21:07:24
Paulina Chojnowska CABO DA ROCA
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
72 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:36
2021-04-22 20:50:57
Kaja Waciak NOTARIS
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
71 ACCEPTED 2021-04-23 08:10:54
2021-04-22 20:03:55
Paula Aleksandra Paškauska ENETT
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
70 ACCEPTED 2021-04-22 08:51:31
2021-04-22 08:43:06
Natalia Goszka WSPINACZKA
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
69 ACCEPTED 2021-04-22 08:38:07
2021-04-22 07:40:44
Nikola Korpal LION
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
68 ACCEPTED 2021-04-22 08:38:06
2021-04-21 22:11:57
Marta Burakowska SYLWESTER
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-04-22 08:38:02
2021-04-21 22:04:33
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2021-04-21 21:32:04
2021-04-21 21:02:43
Karolina Bojda SYLWESTER
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2021-04-21 18:34:04
2021-04-21 18:12:56
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
64 ACCEPTED 2021-04-28 21:04:21
2021-04-21 18:12:41
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:33
2021-04-21 12:19:57
Mārtiņš Pilders DAO
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:36
2021-04-21 11:54:50
Elizabete Rasmussena JACK OF HEARTS
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:39
2021-04-21 11:48:22
Liene Krūmiņa LIQUID GOLD W
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
60 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:41
2021-04-21 11:48:11
Mārtiņš Pilders QUARRERA VAN DE LEEUWERK
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:43
2021-04-21 11:47:42
Liene Krūmiņa LARINA
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
58 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:45
2021-04-21 11:39:36
Mārtiņš Pilders SANTO KANNAN Z
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:47
2021-04-21 11:01:59
Mārtiņš Pilders RUANDA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:49
2021-04-21 11:00:03
Mārtiņš Pilders KAVALLO
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/CC/Zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-04-21 13:13:53
2021-04-21 10:58:59
Mārtiņš Pilders CHAMPION VOM EIGEN
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-04-21 08:47:27
2021-04-21 08:41:48
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2021-04-21 08:37:13
2021-04-20 21:15:43
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-04-21 08:37:18
2021-04-20 20:57:11
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2021-04-21 08:37:20
2021-04-20 20:55:29
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 21/C/Zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-04-20 08:41:33
2021-04-19 23:10:33
Nadia Radzikowska LION
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
49 ACCEPTED 2021-04-30 15:34:34
2021-04-18 15:16:53
Markuss Kociņš EFEJA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ACCEPTED 2021-04-19 09:12:30
2021-04-18 15:16:18
Armand Kociņš LANGO
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ACCEPTED 2021-04-30 15:34:59
2021-04-18 15:15:34
Jelizaveta Reznuka MINKAKATINKA
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
46 ACCEPTED 2021-04-30 15:35:05
2021-04-18 15:14:34
Tatjana Reznuka DON RUDY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 21/C/Zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-04-30 15:35:11
2021-04-18 15:13:50
Tatjana Reznuka CANADA
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-04-30 15:35:14
2021-04-18 15:13:06
Tatjana Reznuka LORD ALME
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-04-18 10:16:08
2021-04-18 08:01:55
Marika Słowińska LARRY
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ACCEPTED 2021-04-16 22:18:25
2021-04-16 21:40:10
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
41 ACCEPTED 2021-04-16 22:18:27
2021-04-16 21:39:50
Monika Michalak LINTO
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
40 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:43
2021-04-16 21:29:00
Markuss Roberts Vasiljevs LAURENT
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:51
2021-04-16 21:24:12
Markuss Roberts Vasiljevs LUCKY LUKE
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-04-30 08:42:58
2021-04-16 21:22:51
Markuss Roberts Vasiljevs ZO SPECIAL
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-04-16 22:18:41
2021-04-16 21:22:29
Markuss Roberts Vasiljevs KORALL
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-04-30 08:43:06
2021-04-16 21:21:38
Markuss Roberts Vasiljevs EDER
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-04-16 12:13:12
2021-04-16 12:06:38
Maja Gowkielewicz WISTERIA LANE
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 17a/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-04-28 08:11:07
2021-04-16 10:00:47
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
33 ACCEPTED 2021-04-28 08:11:14
2021-04-16 09:59:37
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-04-28 08:11:22
2021-04-16 09:58:33
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-04-16 11:25:35
2021-04-16 09:46:09
Zosia Kaczmarczyk VULCANO
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
30 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:20
2021-04-15 19:53:44
Anete Brice LE JAGUAR JOOP RR
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 17/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:23
2021-04-15 19:46:37
Anete Brice LAMARO
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-04-15 20:16:52
2021-04-15 19:45:28
Ņikita Aleksejevs ADELE
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:27
2021-04-15 19:42:25
Ģirts Bricis CENDRASINE
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/CC/Zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:29
2021-04-15 19:41:49
Ģirts Bricis WILDSTAR V
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 21/C/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:31
2021-04-15 19:41:07
Ģirts Bricis KUZCO KRUIMER
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:33
2021-04-15 19:40:24
Ģirts Bricis KING COCONUT GVV
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-04-15 20:15:34
2021-04-15 19:39:46
Ģirts Bricis GEORGINIA Z
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-04-15 19:51:19
2021-04-15 17:41:58
Aleksandra Kłodawska FIONA
  • 2x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
21 ACCEPTED 2021-04-15 19:51:23
2021-04-15 17:40:15
Aleksandra Kłodawska ROMEO
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/Kuce0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 0
20 ACCEPTED 2021-04-19 09:12:41
2021-04-15 14:33:50
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/Kuce0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 0
19 ACCEPTED 2021-04-14 22:53:49
2021-04-14 21:59:08
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2021-04-14 22:53:51
2021-04-14 21:56:12
Karolina Zielonka CINDIRELLA
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-04-21 21:32:07
2021-04-14 12:36:47
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
16 ACCEPTED 2021-04-14 22:53:55
2021-04-14 12:13:02
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
15 ACCEPTED 2021-04-28 08:11:59
2021-04-14 12:12:48
Karolina Szostawicka R-FOOD CARMELA A-Z
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
14 ACCEPTED 2021-04-14 22:53:59
2021-04-14 12:12:39
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
13 ACCEPTED 2021-04-14 22:54:01
2021-04-14 12:11:49
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
12 ACCEPTED 2021-04-14 09:00:18
2021-04-14 09:00:18
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-04-14 08:55:28
2021-04-14 08:55:28
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
  • 1x 20/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-04-14 08:55:04
2021-04-14 08:55:04
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Senior
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-04-14 10:32:08
2021-04-13 21:12:44
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/Kuce1/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 1
8 ACCEPTED 2021-04-14 10:32:10
2021-04-13 21:11:41
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
7 ACCEPTED 2021-04-14 10:32:11
2021-04-13 21:11:03
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał JM
6 ACCEPTED 2021-04-14 10:32:14
2021-04-13 21:10:21
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 4/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał Junior
5 ACCEPTED 2021-04-14 10:32:16
2021-04-13 14:25:39
Maria Dymowska PELARIS
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-04-25 19:31:06
2021-04-10 09:52:22
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 2x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-04-10 10:57:22
2021-04-10 09:51:39
Marianna Pupiałło POLLY
  • 2x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
  • 1x 18/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 19/P/Dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2021-04-25 19:31:02
2021-04-10 09:50:35
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 10/Kuce2/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 Finał KUCE 2
1 ACCEPTED 2021-04-10 10:57:26
2021-04-09 21:34:48
Aleksandra Dargiewicz A LEE HOPP
  • 1x 2/ LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/ L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L/Dwufazowy art. 275.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aleksejevs Nikita Sport de lux
2005 (J.)
None
2. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
3. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
4. Bojda Karolina Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O025113
5. Borozkina Simona LPJSK
6. Brice Anete Eminent Sport Club
S
none
10177834
7. Bricis Girts Sport de lux
S
None
8. Burakowska Marta KS AZS UWM
S
O049339
9. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
10. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O028694
11. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
12. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
13. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O063646
14. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
15. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
16. Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O053922
17. Dymowska Maria JKS u Robsonów
S
O035181
18. Godlewska Emilia bpk
2005 (J.)
O054560
19. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
20. Goszka Natalia JKS u Robsonów
2003 (J.)
O053917
21. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
O059401
22. Gowkielewicz Marek bpk
S
O062098
23. Grena Aija
S
none
24. Gryglicka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O046990
25. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
26. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
27. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
28. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
29. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
30. Kaczmarczyk Zosia Polish Pony Club Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O054519
31. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
32. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O058055
33. Kocinš Armand Ropažu jatnieku klubs
2010 (Mł.)
None
34. Kocinš Markuss Ropažu jatnieku klubs
2009 (JM.)
None
35. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
36. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
37. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
38. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
39. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
40. Krumina Liene A/S Agrofirma T?rvete
S
none
41. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
42. Markiewicz Maria Jks u Robsonów
2005 (J.)
O053497
43. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
44. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
45. Matusiak Antonina JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O062954
46. Mentryka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O063326
47. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
48. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
49. Natalia Moczulak Bez Przynależności Klubowej
S
O024559
50. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
51. Ozols Dainis
S
O036153
52. Pacyńska Maria Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
53. Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2001 (MJ.)
O038967
54. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
55. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
56. Paškauska Paula Aleksandra AS Agrofirma T?rvete'
2007 (JM.)
none
57. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
58. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (MJ.)
O037230
59. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
60. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
61. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
62. Pilders Martins AS Agrofirma T?rvete
S
230399-10119
63. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
64. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (J.)
brak
65. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
66. Radzikowska Nadia Jks u robsonów
2008 (JM.)
O063188
67. Rasmussena Elizabete JSK Zagkalni
2000 (MJ.)
None
68. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
69. Reznuka Jelizaveta Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
70. Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
71. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
72. Ruszczyńska Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O062211
73. Sięda Szczepan Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2000 (MJ.)
brak
74. Słowińska Marika BPK (WMA)
S
O001532
75. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
76. Spaszewska Katarzyna JKS U Robsonów
2005 (J.)
77. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
78. Sukniewicz Gabriela KS Marel Team
2007 (JM.)
brak
79. Sukniewicz Gabriela KJ Bracia Romanowscy
2007 (JM.)
brak
80. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O034005
81. Szczerba Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
O022953
82. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
83. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
84. Tulisow Nina bpk
2004 (J.)
O035091
85. Tusiński Andrzej Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O059403
86. Vasilijevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
none
87. Waciak Kaja Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2005 (J.)
-
-
88. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club Tomaszkowo
2006 (JM.)
O048484
89. Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O008883
90. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (J.)
O031481
91. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
92. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
93. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

44

A LEE HOPP WESTF GER 2011 wałach gniada/170 F: A LEE SPRING POWER
M: DIERBA
K027953 DE441410770611
2.

8

ADELE WEST LAT 2012 mare bay/170 F: Arpeggio
M: Madonna
None None
3.

151

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
4.

21

AMNEZJA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz siwa/161 F: Cedrus
M: Aspiracja
K030170 POL 732 01 00532 11
5.

55

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach inna/kuc:135 F: Tijd Vlijts Victor
M: AnaponAnapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
6.

30

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 POL007600075905
7.

106

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
8.

110

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
K017151
9.

128

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
10.

45

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
11.

86

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
K013479 -
12.

93

CABO DA ROCA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cherry Lady
K030850 616007600074616
13.

146

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
14.

70

CANADA OLD LAT 2015 Mare bay/164 F: Conthagtos
M: Land Lover
None .
15.

134

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
16.

9

CENDRASINE LWB LAT 2011 Mare chestnut/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
17.

1

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Centuria
K008883 POL009530044604
18.

85

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 gelding bay/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
19.

92

CHEOPS WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Celinka / Cyceron
K011538 POL007600131405
20.

75

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
21.

34

CHUCK CHIN L.E. KWPN NED 2007 wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla
M: Pia Sophie
K011498 528003000704635
22.

54

CINDIRELLA SP POL 2012 klacz siwa/162 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
K026518 616009610209612
23.

122

COCA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: Almanzor L
M: Cuntitis
K028674 616009600200615
24.

160

COCA F:
M:
25.

97

COLA CAO WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
26.

18

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
27.

50

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
28.

140

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
29.

117

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
K028019 -
30.

127

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
31.

162

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
32.

126

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
33.

42

CORTINA SP POL 2017 klacz gniada/159 F: Hipoidas
M: Conti
brak brak
34.

125

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
35.

98

CYGANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Hornet
M: Ciszawa
brak 616 009 58 04613 14
36.

155

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
37.

133

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z /
M: Cyrkonia /
K029454 616009510153216
38.

123

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
39.

147

DAKAR RIOT WESTFALSKA POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Diarado
M: Charming/Cornet Obolensky
brak DE441411420117
40.

154

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
K016363
41.

77

DAO LATV LAT 2016 mare black/167 F: Daramis
M: Akrona
none 0000027801
42.

100

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
Brak 616 003 01 00856 17
43.

69

DON RUDY HANN NED 2014 Gelding black/170 F: .
M: .
None .
44.

46

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
45.

105

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
46.

25

EDER KWPN LAT 2009 stallion bay/168 F: Numero Uno
M: Lux
none 528003200919673
47.

66

EFEJA PONY LAT 2011 Mare grey/kuc:kuc:ku F: .
M: .
None .
48.

113

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/163 F: Harpun
M: Elegancja
brak -
49.

94

ENETT DE GER 2009 gelding bay/167 F: None
M: None
None None
50.

145

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
51.

2

FENIKS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
52.

58

FIONA KUC POL 2004 klacz kara/kuc:148 F: Pietrek
M: Fela / Elpar
K023954 POL 013600182904
53.

41

GAJA PKS POL 06.07.2015 klacz gniada/174 F: hewali
M: Gejli
629937 8383
54.

115

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
55.

13

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 mare bay/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
56.

149

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
57.

49

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
58.

116

GOTA LWB LAT 2014 mare bay/165 F: Gvidons
M: Cherie
428001000002772 0000026179
59.

118

GREDZENS LWB LAT 2015 Stallion black/168 F: Gvidons
M: Kanape
LV001000003034
60.

62

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
K028698
61.

136

GROSZEK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:137 F: Hawer
M: Góra
Brak 616011680023013
62.

73

GUCCI SP POL 2013 wałach gniada/- F: NADIR
M: GAMA
K023365 -
63.

138

HAWANA SP POL 2002 klacz siwa/170 F: .
M: .
0 0
64.

101

HENRIKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Veimaras
M: Gret
K025363 LTU002520237210
65.

76

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
66.

152

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
K020079
67.

141

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: Niels / Los Angeles
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
68.

119

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
528003201306068
69.

36

ILENE DHH VB WPN NED 2013 mare white/170 F: Cardento
M: Padinus
- 528003201
70.

148

INDIGO DE REVE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan
M: U-Cascada/Cassini I
Brak DE421000711416
71.

88

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Barbur
M: Intara
K025016 616007610129209
72.

78

JACK OF HEARTS KWPN NED 2014 gelding bay/168 F: Charisma
M: Candy Tigitte C
none NL003201409157
73.

74

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
74.

109

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
K029021 616999600258915
75.

56

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
76.

131

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
77.

95

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
78.

84

KAVALLO LATV LAT 2006 Stallion bay/168 F: Calano 2
M: Volga
None None
79.

153

KAWAVANTOS KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: .
M: ,
K028505 00
80.

39

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
81.

12

KING COCONUT GVV KWPN LAT 2015 gelding bay/168 F: Etoulon VDL
M: Espri de Zarah GVV
None None
82.

64

KORALL LS LAT 2011 gelding bay/165 F: Coleo
M: Aromats
none LV001000001163
83.

11

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 Gelding bay/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
84.

163

KUZCO KRUIMER KWPN NED 12.05.2015 Gleiding bay/168 F: Eldorado
M: Frauminka
528003201504433 52800320154433
85.

7

LAMARO LWB LAT 2016 gelding bay/170 F: Leopold
M: Magija
None None
86.

19

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
87.

67

LANGO LS LAT 2002 gelding bay/168 F: Leitons
M: Flinta
None 102MV76
88.

81

LARINA KWPN LAT 2016 mare bay/165 F: Cohinoor VDL
M: Hanakara
none -
89.

65

LARRY KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: Harley Vdl
M: Corlande
K029437 528210004337733
90.

22

LAURENT KWPN NED 2016 gelding dark bay/170 F: UP TO DATE
M: MANHATTAN
- 528003201600081
91.

15

LE JAGUAR JOOP RR KWPN LAT 2016 gelding bay/172 F: Jaguar Mail
M: Q Contessa Z
None None
92.

107

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
93.

114

LIKIER SP POL 2006 wałach gniada/170 F: Mariot
M: Lambada Z
K011290 POL0096101640
94.

63

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
95.

72

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Embassy I
M: Empire
K012386 Pol009600357307
96.

90

LION SP POL 2007 wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 POL009600357307
97.

79

LIQUID GOLD W WESTF GER 2014 mare chestnut/169 F: Light On
M: Pilotessa
none -
98.

38

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 ogier siwa/kuc:kuc:ku F: Kulltorps yrpol
M: Kohls nana
K030145 35026675
99.

71

LORD ALME KWPN LAT 2016 stallion bay/167 F: COMME IL FAUT
M: SAM R
None .
100.

20

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
101.

23

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 stallion bay/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
102.

14

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
103.

161

MADAME TAUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/nn F: Mango
M: Magia
brak nn
104.

157

MAESTRO KWPN NED 2017 wałach siwa/166 F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF/ DIAMANT DE SEMILLY
M: Erette/Lucky Boy
Brak 528003201709145
105.

57

MALIBU STAR KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: MILKA STAR
K026544 6160136002007
106.

143

MARATON Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
107.

40

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
108.

142

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: MAŁA MI
K017501 POL0135570315207
109.

68

MINKAKATINKA PONY LAT 2000 Mare bay/kuc:kuc:ku F: .
M: .
None . .
110.

120

MY PRECIOUS KUC POL 1997 ogier siwa/kuc:kuc:ku F: Silverfox Oisin
M: Muffin
K031090 616013610147406
111.

144

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
112.

139

NESTOR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Dżentelmen
M: Nara
K029055 616007530012890
113.

150

NONO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 klacz gniada/167 F: Niack de L’Abbaye/Diamant de Semilly
M: Cantura Z
Brak 056015Z55534216
114.

111

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar /
M: Nostalgia / Grey
K024492 616007600228513
115.

32

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
K024492 -
116.

48

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030437 616999520132712
117.

3

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
118.

52

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: HELANIS
M: PENELOPA
K010583 POL007600276006
119.

99

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
Brak 616007600164617
120.

129

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
121.

43

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
K022904 616013600096912
122.

130

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: El Grecco
M: Pensylwania
K027434 -
123.

37

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/- F: El Grecco /
M: Pensylwania /
K027434 -
124.

80

QUARRERA VAN DE LEEUWERK BWP BEL 2016 gelding grey/168 F: Carerra VDL
M: Nikita Van De Leeuwerk
none none
125.

108

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
K029007 6160136004659007
126.

6

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: R-Carmelita
K030776 616013600253116
127.

121

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
128.

102

RAFAEL WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/164 F: Gluosnis
M: Rafia
K031602 616007600112810
129.

59

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NANCZO
M: ROSA
K029224 POL 616013690058415
130.

83

RUANDA LATV LAT 2010 mare bay/172 F: Royaldik
M: Dolly
none 0000020920
131.

112

SALADYN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/167 F: Cwał
M: Sawana
K027711 616007610009415
132.

132

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
133.

82

SANTO KANNAN Z ZANG GER 2016 gelding bay/168 F: Solid Gold Z
M: Van Kannan
none 056015Z55692316
134.

135

SONATA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
135.

87

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco /
M: Sisi Queen / Quidame De Revel
K016140 POL009540092307
136.

89

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
K016140 POL009540092307
137.

104

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K030133 -
138.

137

TOSKANIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Masini
M: Tiramisu
Brak 616009600119414
139.

156

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: TWIX
M: GASKONIA
LKRWZJ/696/20 POL013640024405
140.

47

TYCJAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Almanzor L/Acord II
M: Temida/ Rabiatos Z
K026110
141.

96

VERONA OS POL 2013 klacz gniada/168 F: Valeron
M: Fiorini van de Nethe
K025852 DE418182570913
142.

159

VHS CASTELLA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Castelan II / Casiro I
M: Aranka / Cancara
K028374 DE421000547413
143.

51

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
144.

60

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z
M: Vanilia
K030285 616 013 53 00266 16
145.

158

Wespa F:
M:
146.

53

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
147.

103

WIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz inna/168 F: VITTORIO
M: WOLTA
K031250 616007520016011
148.

10

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 Gelding bay/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
149.

124

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
150.

61

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
151.

5

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
152.

91

WSPINACZKA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz gniada/167 F: Life and Liberty
M: Witwa
K029591 007600111303
153.

24

ZO SPECIAL KWPN LAT 2004 stallion chestnut/167 F: Lupicor
M: Ramiro Z
none 528003200402394
Rider Club
Competition
Prize
Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
300
SUM:
300.00
Bricis Girts Sport de lux
500
800
800
100
60
400
100
300
100
30
100
120
300
SUM:
3710.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
20
SUM:
20.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
600
50
SUM:
650.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
40
SUM:
40.00
Kocinš Armand Ropažu jatnieku klubs
150
SUM:
150.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
40
SUM:
40.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
120
40
150
SUM:
310.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
400
200
SUM:
600.00
Michalak Monika bpk
120
SUM:
120.00
Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
200
SUM:
200.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
100
SUM:
100.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
100
150
200
500
300
SUM:
1250.00
Paškauska Paula Aleksandra AS Agrofirma T?rvete'
20
SUM:
20.00
Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
120
SUM:
120.00
Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
200
SUM:
200.00
Pilders Martins AS Agrofirma T?rvete
70
700
300
500
200
150
SUM:
1920.00
Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
30
SUM:
30.00
Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
120
SUM:
120.00
Rasmussena Elizabete JSK Zagkalni
50
100
SUM:
150.00
Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
40
SUM:
40.00
Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
40
SUM:
40.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
20
30
70
SUM:
120.00
Vasilijevs Markuss Roberts JSK Mustangs
250
50
60
150
200
50
80
80
250
200
150
400
600
SUM:
2520.00
Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
70
SUM:
70.00
Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
50
SUM:
50.00
Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksejevs Nikita
Sport de lux
ADELE (8)
2021-05-01
24
2021-05-01
23
2021-05-02
10
2021-05-02
12
2021-05-03
10
2021-05-03
6
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (76)
2021-05-01
6
2021-05-01
44
2021-05-02
2021-05-02
2021-05-03
21
2021-05-03
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (40)
2021-05-01
16
2021-05-01
8
2021-05-02
2
300
Bojda Karolina
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2021-05-01
32
Borozkina Simona
LPJSK
CONCORDE (117)
2021-05-02
14
Brice Anete
Eminent Sport Club
LAMARO (7)
2021-05-01
5
2021-05-01
41
2021-05-02
34
2021-05-03
22
2021-05-02
2021-05-03
2021-05-01
33
2021-05-01
38
2021-05-02
29
2021-05-03
21
2021-05-02
Bricis Girts
Sport de lux
2021-05-01
1
500
2021-05-02
1
800
2021-05-03
1
800
2021-05-01
3
100
2021-05-01
5
60
2021-05-02
7
2021-05-03
1
400
2021-05-01
3
100
2021-05-01
1
300
2021-05-02
3
100
2021-05-02
9
2021-05-03
19
2021-05-01
31
2021-05-01
33
2021-05-02
22
2021-05-03
4
30
2021-05-01
2
100
2021-05-01
2
120
2021-05-03
2
300
Burakowska Marta
KS AZS UWM
2021-05-01
36
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (92)
2021-05-01
26
2021-05-02
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
2021-05-01
2021-05-01
16
2021-05-02
34
2021-05-02
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
CZADRA (123)
2021-05-02
13
2021-05-02
33
2021-05-03
7
2021-05-03
24
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
SONATA W (135)
2021-05-01
8
2021-05-01
13
2021-05-02
26
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
28
2021-05-02
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (95)
2021-05-01
9
2021-05-01
6
2021-05-02
5
20
2021-05-03
8
2021-05-03
27
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAYNE (39)
2021-05-01
7
2021-05-01
46
2021-05-02
6
VERONA (96)
2021-05-01
9
2021-05-02
1
600
2021-05-01
6
2021-05-02
5
50
Dargiewicz Aleksandra
JKS u Robsonów
2021-05-01
22
2021-05-01
25
2021-05-02
4
2021-05-02
13
Dymowska Maria
JKS u Robsonów
PELARIS (52)
2021-05-01
2
2021-05-01
16
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (30)
2021-05-01
20
2021-05-01
43
2021-05-02
25
2021-05-02
23
2021-05-03
14
2021-05-03
6
Godlewski Wiktor
bpk
2021-05-01
37
2021-05-01
2021-05-02
35
2021-05-02
CONTI (162)
2021-05-03
5
2021-05-03
Goszka Natalia
JKS u Robsonów
2021-05-01
31
2021-05-01
2021-05-02
24
Gowkielewicz Maja
JKS u Robsonów
2021-05-01
1
2021-05-03
1
2021-05-01
1
2021-05-02
10
2021-05-02
Gowkielewicz Marek
bpk
2021-05-02
7
2021-05-03
18
Grena Aija
GOTA (116)
2021-05-01
30
2021-05-01
40
2021-05-02
29
2021-05-03
15
CONCORDE (117)
2021-05-01
30
2021-05-02
18
Gryglicka Zofia
Bez Przynależności Klubowej
RAFAEL (102)
2021-05-01
18
2021-05-01
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-01
1
2021-05-02
3
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CORTINA (42)
2021-05-01
1
2021-05-01
36
2021-05-02
2021-05-02
17
EASY FLY (105)
2021-05-01
19
2021-05-01
7
2021-05-03
2021-05-03
15
2021-05-02
9
MARATON (143)
2021-05-01
11
2021-05-01
40
2021-05-02
2
2021-05-02
30
2021-05-03
23
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (45)
2021-05-01
11
2021-05-01
10
2021-05-02
15
2021-05-03
7
2021-05-01
17
2021-05-01
22
2021-05-02
2021-05-03
14
TYCJAN (47)
2021-05-01
34
2021-05-02
22
2021-05-01
20
2021-05-02
17
2021-05-03
12
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
HAWANA (138)
2021-05-01
13
2021-05-01
20
2021-05-02
18
2021-05-02
2021-05-03
26
2021-05-03
11
NESTOR (139)
2021-05-01
39
2021-05-01
2021-05-02
14
2021-05-02
35
2021-05-03
17
2021-05-03
29
2021-05-01
34
2021-05-01
29
2021-05-02
4
40
2021-05-03
12
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2021-05-02
16
2021-05-02
18
Kaczmarczyk Zosia
Polish Pony Club Sp. z o.o.
VULCANO (60)
2021-05-01
1
2021-05-02
6
2021-05-03
3
2021-05-03
13
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (111)
2021-05-01
24
2021-05-01
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIONA (58)
2021-05-01
27
2021-05-01
2021-05-02
2
ROMEO (59)
2021-05-01
1
2021-05-02
1
Kocinš Armand
Ropažu jatnieku klubs
LANGO (67)
2021-05-01
7
2021-05-01
1
150
2021-05-02
20
2021-05-02
18
2021-05-03
20
Kocinš Markuss
Ropažu jatnieku klubs
EFEJA (66)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-01
35
2021-05-02
6
2021-05-03
8
2021-05-03
19
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
2021-05-03
20
GUCCI (73)
2021-05-01
7
2021-05-01
14
2021-05-02
5
40
2021-05-03
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (104)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
5
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
LION (90)
2021-05-01
26
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (18)
2021-05-01
22
2021-05-01
25
2021-05-02
11
2021-05-02
17
2021-05-02
2
120
2021-05-02
25
2021-05-03
4
40
2021-05-03
10
LUBICZ (20)
2021-05-01
27
2021-05-01
25
2021-05-03
2
150
2021-05-03
11
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
2021-05-01
1
2021-05-01
24
2021-05-02
19
PIEROT (129)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
3
Krumina Liene
A/S Agrofirma T?rvete
LARINA (81)
2021-05-01
12
2021-05-01
2021-05-03
10
2021-05-03
15
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2021-05-01
8
2021-05-01
17
Markiewicz Maria
Jks u Robsonów
HENRIKAS (101)
2021-05-01
3
2021-05-02
21
2021-05-03
8
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-05-01
6
2021-05-01
2
400
CALANDRIA (146)
2021-05-01
2
200
2021-05-01
13
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
WIMBLEDON (124)
2021-05-01
33
2021-05-01
2021-05-02
21
2021-05-02
36
2021-05-03
2021-05-03
30
Matusiak Antonina
JKS u Robsonów
2021-05-01
1
2021-05-02
23
Mentryka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
CYGANKA (98)
2021-05-01
10
2021-05-01
Michalak Monika
bpk
2021-05-01
10
2021-05-02
20
2021-05-03
13
LINTO (63)
2021-05-01
22
2021-05-02
8
2021-05-03
3
120
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
ANDER (55)
2021-05-01
33
2021-05-01
1
2021-05-02
3
JUULTJE (56)
2021-05-01
1
2021-05-02
1
Natalia Moczulak
Bez Przynależności Klubowej
WIKI (103)
2021-05-01
28
2021-05-01
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2021-05-01
38
2021-05-01
2021-05-02
31
2021-05-02
5
2021-05-03
25
2021-05-03
Ozols Dainis
GREDZENS (118)
2021-05-01
41
2021-05-02
7
2021-05-02
23
2021-05-03
13
ICE (119)
2021-05-01
27
2021-05-02
13
2021-05-03
Pacyńska Maria
Bez Przynależności Klubowej
TOSKANIA (156)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Paliszkiewicz Natalia
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2021-05-01
14
2021-05-01
6
2021-05-02
1
200
2021-05-02
15
2021-05-03
9
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-01
26
2021-05-02
24
2021-05-03
14
2021-05-01
12
2021-05-02
14
2021-05-03
4
100
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CRISTAL (125)
2021-05-01
3
100
2021-05-02
3
150
CORSIMO (126)
2021-05-01
7
2021-05-01
3
200
2021-05-02
2
500
2021-05-03
3
300
2021-05-01
21
2021-05-01
8
2021-05-02
14
2021-05-03
7
2021-05-01
11
2021-05-01
18
2021-05-02
27
2021-05-03
18
Paškauska Paula Aleksandra
AS Agrofirma T?rvete'
ENETT (94)
2021-05-01
1
2021-05-01
25
2021-05-02
27
2021-05-03
9
2021-05-03
5
20
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
HUNCWOT (152)
2021-05-02
18
2021-05-02
3
120
2021-05-01
23
2021-05-01
37
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (110)
2021-05-03
1
200
2021-05-03
9
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (144)
2021-05-02
8
2021-05-03
11
2021-05-03
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
GOPLANA (49)
2021-05-01
10
2021-05-01
30
2021-05-02
6
2021-05-01
28
2021-05-01
18
2021-05-02
2021-05-01
23
2021-05-01
29
2021-05-02
16
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2021-05-01
33
2021-05-02
2
2021-05-01
1
Pilders Martins
AS Agrofirma T?rvete
DAO (77)
2021-05-01
2021-05-02
15
2021-05-03
7
2021-05-02
8
2021-05-03
9
2021-05-03
2021-05-01
35
2021-05-02
27
2021-05-03
18
2021-05-01
8
2021-05-02
32
2021-05-01
18
2021-05-01
31
2021-05-02
21
2021-05-03
11
RUANDA (83)
2021-05-01
16
2021-05-01
19
2021-05-02
10
2021-05-03
KAVALLO (84)
2021-05-01
4
70
2021-05-01
1
700
2021-05-02
3
300
2021-05-03
2
500
2021-05-01
28
2021-05-01
9
2021-05-02
2
200
2021-05-03
3
150
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
DAMAI (154)
2021-05-02
4
30
2021-05-02
12
CYJANID (155)
2021-05-01
15
2021-05-01
45
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
ELDORADO (113)
2021-05-01
17
2021-05-01
2021-05-02
29
2021-05-02
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2021-05-01
23
2021-05-01
29
2021-05-03
2
120
2021-05-02
1
2021-05-02
FENIKS (2)
2021-05-02
5
POLLY (43)
2021-05-01
12
2021-05-01
2021-05-02
8
Radzikowska Nadia
Jks u robsonów
LION (72)
2021-05-02
15
2021-05-03
7
2021-05-03
14
Rasmussena Elizabete
JSK Zagkalni
2021-05-01
3
50
2021-05-02
16
2021-05-03
3
100
Rębisz Anna
LKJ w Gałkowie
NONO Z (150)
2021-05-03
17
2021-05-03
MAESTRO (157)
2021-05-03
16
2021-05-03
Reznuka Jelizaveta
Ropažu j?tnieku klubs
2021-05-01
29
2021-05-01
2021-05-03
13
Reznuka Tatjana
Ropažu j?tnieku klubs
2021-05-01
9
2021-05-01
21
2021-05-02
19
2021-05-02
11
2021-05-03
17
2021-05-03
6
CANADA (70)
2021-05-01
24
2021-05-03
16
2021-05-01
27
2021-05-01
14
2021-05-02
26
2021-05-03
5
40
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (115)
2021-05-01
21
2021-05-01
20
2021-05-02
11
2021-05-03
16
Ruszczyńska Lena
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-01
1
2021-05-02
7
Sięda Szczepan
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
PRETORIA (130)
2021-05-01
21
2021-05-01
4
Słowińska Marika
BPK (WMA)
LARRY (65)
2021-05-02
12
2021-05-02
2021-05-03
12
2021-05-03
Sobótka Nikola
Brak
2021-05-01
2021-05-01
30
2021-05-02
26
2021-05-02
2021-05-03
12
2021-05-03
Spaszewska Katarzyna
JKS U Robsonów
2021-05-02
3
2021-05-03
4
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-01
1
2021-05-02
2
Sukniewicz Gabriela
KS Marel Team
COCA (122)
2021-05-01
15
2021-05-01
42
2021-05-02
9
Sukniewicz Gabriela
KJ Bracia Romanowscy
COCA (160)
2021-05-02
28
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
IBIZA (141)
2021-05-01
4
40
2021-05-01
35
Szczerba Justyna
Bez Przynależności Klubowej
SALADYN (112)
2021-05-01
19
2021-05-01
9
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
4
2021-05-01
1
2021-05-02
1
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (106)
2021-05-01
5
20
2021-05-01
5
30
2021-05-02
3
70
2021-05-02
13
2021-05-03
6
Tulisow Nina
bpk
LIBERKA (107)
2021-05-02
30
2021-05-02
10
Tusiński Andrzej
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
LIKIER (114)
2021-05-01
33
Vasilijevs Markuss Roberts
JSK Mustangs
LAURENT (22)
2021-05-01
14
2021-05-01
26
2021-05-02
11
2021-05-02
32
2021-05-03
16
2021-05-03
28
2021-05-01
19
2021-05-01
32
2021-05-02
9
2021-05-02
7
2021-05-03
1
250
2021-05-01
4
50
2021-05-01
4
60
2021-05-02
2
150
2021-05-03
2
200
EDER (25)
2021-05-01
5
50
2021-05-02
4
80
2021-05-03
5
80
2021-05-01
38
2021-05-02
1
250
2021-05-03
21
KORALL (64)
2021-05-01
1
200
2021-05-01
2
150
2021-05-02
1
400
2021-05-03
1
600
Waciak Kaja
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
NOTARIS (32)
2021-05-02
33
2021-05-02
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (5)
2021-05-01
17
2021-05-02
2021-05-03
1
2021-05-03
10
Widzińska Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
PERHAN (99)
2021-05-01
2021-05-01
2021-05-02
18
2021-05-02
2021-05-03
19
DEGAS (100)
2021-05-01
37
2021-05-01
2021-05-02
24
2021-05-02
2021-05-03
3
70
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
SAN-SZAJ (132)
2021-05-01
12
2021-05-01
15
2021-05-02
8
2021-05-03
5
50
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
31
2021-05-02
2021-05-03
1
2021-05-03
15
Witkowska Maja
KS Marel Team
2021-05-01
32
2021-05-01
36
2021-05-02
7
R-ŁOBUZ (121)
2021-05-01
1
2021-05-02
4
2021-05-01
32
Wespa (158)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
2021-05-01
34
2021-05-01
2021-05-02
6
2021-05-02
2021-05-03
2
2021-05-03
2021-05-01
13
2021-05-01
2021-05-02
17
2021-05-02
25
2021-05-03
6
2021-05-03
GLORIA (149)
2021-05-01
15
2021-05-01
10
2021-05-02
6
2021-05-03
8
Zielonka Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
WESTA (53)
2021-05-01
36
2021-05-01
28
2021-05-02
28
2021-05-03
20
2021-05-03
8
2021-05-01
11
2021-05-01
39
2021-05-02
12
2021-05-02
16
2021-05-03
4
80

Number of Riders: 93

Number of Horses: 153

The sum of prizes: 12 970.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl