Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne
Dąbrówka Mała, 28-31 stycznia 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
294 ACCEPTED 2021-01-23 14:25:15
2021-01-22 21:49:22
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
293 ACCEPTED 2021-01-22 18:56:21
2021-01-22 18:55:11
Karina Ludwicka ENERGIE SEMILLY
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
292 ACCEPTED 2021-01-22 19:05:11
2021-01-22 14:14:54
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
291 ACCEPTED 2021-01-22 19:05:13
2021-01-22 14:13:42
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
290 ACCEPTED 2021-01-22 19:05:15
2021-01-22 14:11:39
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
289 ACCEPTED 2021-01-22 19:05:16
2021-01-22 14:10:49
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
288 ACCEPTED 2021-01-22 19:05:18
2021-01-22 14:10:25
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
287 ACCEPTED 2021-01-22 18:31:17
2021-01-22 09:32:49
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
286 ACCEPTED 2021-01-22 18:31:30
2021-01-22 09:31:46
Mariusz Olesiński WHO KNOWS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
285 ACCEPTED 2021-01-23 14:18:26
2021-01-19 14:41:23
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
284 ACCEPTED 2021-01-23 14:18:36
2021-01-19 14:38:31
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
283 ACCEPTED 2021-01-18 11:18:04
2021-01-15 20:09:54
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
282 ACCEPTED 2021-01-14 22:49:29
2021-01-14 22:33:00
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
281 ACCEPTED 2021-01-14 22:49:23
2021-01-14 22:30:26
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
280 ACCEPTED 2021-01-14 18:37:02
2021-01-14 18:36:51
Zofia Karpińska GERWAZY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
279 ACCEPTED 2021-01-14 18:35:29
2021-01-14 18:35:16
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
278 ACCEPTED 2021-01-14 18:15:35
2021-01-14 17:59:12
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
277 ACCEPTED 2021-01-14 18:15:45
2021-01-14 17:58:51
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
276 ACCEPTED 2021-01-14 18:35:12
2021-01-14 17:58:04
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
275 ACCEPTED 2021-01-14 18:35:39
2021-01-14 17:56:35
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
274 ACCEPTED 2021-01-14 18:35:51
2021-01-14 16:36:20
Zuzanna Zwolak JODŁOWIEC
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
273 ACCEPTED 2021-01-14 12:36:48
2021-01-14 12:24:05
Kamil Kowalski NEFRYT
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
272 ACCEPTED 2021-01-14 12:37:03
2021-01-14 12:22:27
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
271 ACCEPTED 2021-01-14 12:37:25
2021-01-14 11:11:26
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
270 ACCEPTED 2021-01-14 12:37:42
2021-01-14 10:54:10
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
269 ACCEPTED 2021-01-14 12:37:54
2021-01-14 10:43:40
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
268 ACCEPTED 2021-01-14 12:38:05
2021-01-14 10:43:18
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
267 ACCEPTED 2021-01-14 12:39:28
2021-01-14 10:42:55
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
266 ACCEPTED 2021-01-14 12:39:37
2021-01-14 10:31:37
Andrius Petrovas GALANT DHH
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
265 ACCEPTED 2021-01-14 12:39:48
2021-01-14 10:30:54
Andrius Petrovas REMEMBER ME
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
264 ACCEPTED 2021-01-14 12:40:03
2021-01-14 10:30:02
Andrius Petrovas DARKO Z
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
263 ACCEPTED 2021-01-14 12:40:14
2021-01-14 10:29:16
Andrius Petrovas KENDIS
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
262 ACCEPTED 2021-01-14 12:40:32
2021-01-14 10:28:47
Andrius Petrovas JAVENDA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
261 ACCEPTED 2021-01-14 12:40:47
2021-01-14 10:22:46
Andrius Petrovas SHERLOCK
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
260 ACCEPTED 2021-01-14 12:41:08
2021-01-14 06:42:57
Olga Rzycka KROS -Z
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
259 ACCEPTED 2021-01-14 12:41:19
2021-01-14 06:42:03
Olga Rzycka GENTELMEN
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
258 ACCEPTED 2021-01-14 12:41:36
2021-01-14 03:13:18
Zuzanna Jm'05 Werelich BELLA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
257 ACCEPTED 2021-01-14 12:41:47
2021-01-14 03:12:48
Zuzanna Jm'05 Werelich CRICOVA L
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
256 ACCEPTED 2021-01-14 12:42:08
2021-01-13 22:06:10
Kristupas Petraitis CALVIN D’OR
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
255 ACCEPTED 2021-01-14 12:42:19
2021-01-13 22:02:51
Kristupas Petraitis CASANOVA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
254 ACCEPTED 2021-01-14 12:42:31
2021-01-13 22:01:25
Matas Petraitis KEBERLINA H
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
253 ACCEPTED 2021-01-14 12:42:40
2021-01-13 21:59:43
Matas Petraitis GOLD COAST VDL
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
252 ACCEPTED 2021-01-14 12:42:49
2021-01-13 21:55:07
Kristupas Petraitis CORNET’S CLOUD
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
251 ACCEPTED 2021-01-14 12:43:02
2021-01-13 21:54:32
Kristupas Petraitis IVITA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
250 ACCEPTED 2021-01-14 12:43:14
2021-01-13 21:51:00
Matas Petraitis EARLY BIRD ME
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
249 ACCEPTED 2021-01-14 12:43:29
2021-01-13 21:48:26
Matas Petraitis HEINEKEN
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
248 ACCEPTED 2021-01-13 21:31:22
2021-01-13 21:12:12
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
247 ACCEPTED 2021-01-13 21:31:26
2021-01-13 18:42:10
Zuzanna Prymek KARAT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
246 ACCEPTED 2021-01-13 21:31:34
2021-01-13 18:41:16
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
245 ACCEPTED 2021-01-13 21:31:39
2021-01-13 18:18:37
Maria Piórkowska FUKS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
244 ACCEPTED 2021-01-13 21:31:43
2021-01-13 18:10:15
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
243 ACCEPTED 2021-01-13 17:53:40
2021-01-13 16:58:35
Dagmara Rajchel CESNA V
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
242 ACCEPTED 2021-01-13 17:53:52
2021-01-13 16:18:23
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
241 ACCEPTED 2021-01-13 17:54:01
2021-01-13 16:16:09
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
240 ACCEPTED 2021-01-13 17:54:16
2021-01-13 16:15:36
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
239 ACCEPTED 2021-01-13 17:54:26
2021-01-13 16:15:09
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
238 ACCEPTED 2021-01-13 17:54:35
2021-01-13 16:14:45
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
237 ACCEPTED 2021-01-13 17:54:44
2021-01-13 16:14:43
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
236 ACCEPTED 2021-01-13 17:54:54
2021-01-13 16:14:01
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
235 ACCEPTED 2021-01-13 17:55:05
2021-01-13 16:12:33
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
234 ACCEPTED 2021-01-13 17:55:17
2021-01-13 16:11:35
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
233 ACCEPTED 2021-01-13 17:55:34
2021-01-13 16:10:34
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
232 ACCEPTED 2021-01-13 17:55:57
2021-01-13 16:01:52
Przemysław Owczarek LOCARNO HDH
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
231 ACCEPTED 2021-01-13 17:56:15
2021-01-13 16:00:52
Sławomir Hartman JAMORKA - S
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
230 ACCEPTED 2021-01-13 17:56:28
2021-01-13 15:59:44
Sławomir Hartman CHACCO DU ROUET
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
229 ACCEPTED 2021-01-13 17:56:42
2021-01-13 14:06:04
Kamil Kowalski SZOTILL
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
228 ACCEPTED 2021-01-13 17:57:06
2021-01-13 13:48:45
Janina Strzałkowska CASTELLO NW
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
227 ACCEPTED 2021-01-13 17:57:16
2021-01-13 13:46:59
Janina Strzałkowska CASILDA NW
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
226 ACCEPTED 2021-01-12 18:20:36
2021-01-12 18:10:45
Nikola Sobòtka FANTASTIC GR
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
225 ACCEPTED 2021-01-12 18:20:41
2021-01-12 17:59:08
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
224 ACCEPTED 2021-01-12 10:32:13
2021-01-12 10:21:28
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
223 ACCEPTED 2021-01-18 10:15:18
2021-01-11 23:42:49
Natalia Palmowska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
222 ACCEPTED 2021-01-12 10:32:22
2021-01-11 23:36:21
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 2x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 2x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
221 ACCEPTED 2021-01-12 10:48:39
2021-01-11 23:35:57
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
220 ACCEPTED 2021-01-12 10:55:53
2021-01-11 21:18:03
Michał Kubiak HEMIRA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
219 ACCEPTED 2021-01-12 10:56:01
2021-01-11 21:17:22
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
218 ACCEPTED 2021-01-14 18:36:22
2021-01-11 18:14:06
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
217 ACCEPTED 2021-01-12 11:38:50
2021-01-11 17:18:25
Aleksandra Huniewicz NESTOR
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
216 ACCEPTED 2021-01-12 12:12:31
2021-01-11 12:15:36
Marek Lewicki CHACRAN
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
215 ACCEPTED 2021-01-12 12:12:40
2021-01-11 12:12:27
Małgorzata Ciszek-Lewicka ICI (EX ISLANDER)
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
214 ACCEPTED 2021-01-12 12:12:51
2021-01-11 12:12:07
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
213 ACCEPTED 2021-01-12 12:13:02
2021-01-11 12:11:43
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
212 ACCEPTED 2021-01-12 12:13:13
2021-01-11 12:11:21
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
211 ACCEPTED 2021-01-12 12:13:24
2021-01-11 12:11:00
Marek Lewicki COME
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
210 ACCEPTED 2021-01-12 12:13:34
2021-01-11 10:24:12
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
209 ACCEPTED 2021-01-12 12:13:51
2021-01-11 10:23:21
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
208 ACCEPTED 2021-01-12 12:14:00
2021-01-11 10:22:41
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
207 ACCEPTED 2021-01-12 12:14:09
2021-01-11 10:21:35
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
206 ACCEPTED 2021-01-12 12:14:20
2021-01-11 10:21:06
Aušra Garuckaitė QUICK SILVER
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
205 ACCEPTED 2021-01-11 08:49:23
2021-01-11 08:49:23
Robert Hestkowski MONSIEUR
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
204 ACCEPTED 2021-01-11 08:48:50
2021-01-11 08:48:50
Robert Hestkowski LION
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
203 ACCEPTED 2021-01-11 08:48:22
2021-01-11 08:48:22
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
202 ACCEPTED 2021-01-11 08:47:51
2021-01-11 08:47:51
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
201 ACCEPTED 2021-01-11 08:47:31
2021-01-11 08:47:31
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
200 ACCEPTED 2021-01-11 08:46:51
2021-01-11 08:46:51
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
199 ACCEPTED 2021-01-10 19:25:27
2021-01-10 15:51:12
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
198 ACCEPTED 2021-01-10 19:25:30
2021-01-10 14:35:47
Martyna Formela LUMINAT
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
197 ACCEPTED 2021-01-10 19:25:52
2021-01-09 22:22:16
Amelia Dąbek BOSS
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
196 ACCEPTED 2021-01-10 19:25:54
2021-01-09 20:46:01
Weronika Minkiewicz CALIGULA-L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
195 ACCEPTED 2021-01-10 19:25:59
2021-01-09 20:35:50
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
194 ACCEPTED 2021-01-10 19:26:08
2021-01-09 20:35:06
Milena Dobkowska FIREBRIDGE TAG
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
193 ACCEPTED 2021-01-10 19:26:13
2021-01-08 23:20:48
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
192 ACCEPTED 2021-01-10 19:26:20
2021-01-08 23:20:16
Kornelia Kurleto HEVANTOS
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
191 ACCEPTED 2021-01-22 19:46:28
2021-01-08 19:48:19
Gediminas Paškevičius ECLAIR DE CLARISY
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
190 ACCEPTED 2021-01-10 19:27:24
2021-01-08 18:16:44
Una Adamoviča CHUANAS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
189 ACCEPTED 2021-01-10 19:27:31
2021-01-08 18:11:54
Aleksandrs Šakurovs PORQUEROLLES DE MUZE
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
188 ACCEPTED 2021-01-10 19:27:39
2021-01-08 18:09:54
Aleksandrs Šakurovs HOOGHEID
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
187 ACCEPTED 2021-01-10 19:27:45
2021-01-08 18:04:23
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
186 ACCEPTED 2021-01-13 20:28:52
2021-01-08 17:34:13
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2021-01-10 19:27:57
2021-01-08 17:30:58
Joanna Zbrojkiewicz HACKMAN
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:01
2021-01-08 17:27:40
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
183 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:07
2021-01-08 17:26:56
Aleksandrs Šakurovs GRIETJE G
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
182 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:13
2021-01-08 17:18:07
Joanna Zbrojkiewicz VESTARI
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
181 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:32
2021-01-08 16:34:12
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
180 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:37
2021-01-08 14:24:41
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
179 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:43
2021-01-08 14:23:07
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
178 ACCEPTED 2021-01-10 19:28:56
2021-01-08 12:45:34
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
177 ACCEPTED 2021-01-10 19:29:03
2021-01-08 12:39:18
Doma Zigmantavičiūtė LEILA
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
176 ACCEPTED 2021-01-08 10:54:49
2021-01-08 09:50:54
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
175 ACCEPTED 2021-01-08 10:54:58
2021-01-08 03:14:47
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
174 ACCEPTED 2021-01-08 10:55:48
2021-01-07 22:35:33
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
173 ACCEPTED 2021-01-08 10:55:57
2021-01-07 22:34:33
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
172 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:04
2021-01-07 22:01:33
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
171 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:12
2021-01-07 22:00:23
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:21
2021-01-07 21:59:57
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
169 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:28
2021-01-07 21:57:18
Leszek Nieużyła ENDO
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
168 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:37
2021-01-07 21:56:02
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
167 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:45
2021-01-07 20:46:53
Gabrielė Stasiulionytė POLONEZAS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
166 ACCEPTED 2021-01-08 10:56:54
2021-01-07 20:17:53
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
165 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:02
2021-01-07 20:17:19
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
164 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:14
2021-01-07 20:01:40
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
163 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:22
2021-01-07 19:50:54
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
162 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:30
2021-01-07 19:50:22
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
161 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:36
2021-01-07 19:49:26
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:43
2021-01-07 19:48:37
Irmantas Grikienis CORLANDER
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
159 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:50
2021-01-07 19:47:29
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ACCEPTED 2021-01-08 10:57:56
2021-01-07 18:01:40
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
157 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:11
2021-01-07 18:01:12
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
156 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:18
2021-01-07 18:00:00
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
155 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:25
2021-01-07 17:59:19
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
154 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:33
2021-01-07 17:58:28
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:40
2021-01-07 17:58:02
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
152 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:47
2021-01-07 17:57:39
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ACCEPTED 2021-01-08 10:58:57
2021-01-07 17:56:25
Grzegorz Kubiak SUNRISE M
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
150 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:05
2021-01-07 17:55:55
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
149 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:12
2021-01-07 17:55:24
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
148 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:19
2021-01-07 16:16:25
Elena Makarauskene CAMBODSCHA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:26
2021-01-07 16:16:04
Elena Makarauskene CAMPARI W
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:34
2021-01-07 16:13:42
Ignas Makarauskas QUATTRA 14
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:41
2021-01-07 16:13:01
Ignas Makarauskas HAVE FUN
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2021-01-07 14:07:58
2021-01-07 13:40:37
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
143 ACCEPTED 2021-01-07 14:08:01
2021-01-07 13:39:59
Adrianna Guziuk CAPTAIN MORGAN
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ACCEPTED 2021-01-07 14:08:04
2021-01-07 13:38:13
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:17
2021-01-07 12:46:32
Tomasz Miśkiewicz LOVELY SILVA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:19
2021-01-07 12:42:56
Tomasz Miśkiewicz CHACCORTHAGO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:22
2021-01-07 12:42:34
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
138 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:24
2021-01-07 12:41:56
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
137 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:27
2021-01-07 12:41:26
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
136 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:29
2021-01-07 12:40:55
Tomasz Miśkiewicz MASANDRA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:34
2021-01-07 12:37:30
Wiktoria Polakowska COMMAND
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
134 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:37
2021-01-07 11:47:55
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2021-01-07 12:56:41
2021-01-07 10:30:40
Agata Miazga MEFISTO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-01-07 09:32:38
2021-01-07 09:30:02
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
131 ACCEPTED 2021-01-07 09:21:16
2021-01-07 08:32:59
Natalia Koziarowska FILOUGRAMA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2021-01-07 08:22:53
2021-01-06 20:36:41
Katarzyna Suwała JALISCO SOLIER
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:06
2021-01-06 18:25:36
Aleksandra Kochańska CORNETTO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:12
2021-01-06 16:00:49
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
127 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:17
2021-01-06 15:40:28
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
126 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:23
2021-01-06 15:38:38
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:30
2021-01-06 08:58:14
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
124 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:35
2021-01-06 08:57:30
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:40
2021-01-06 08:57:11
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
122 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:46
2021-01-06 08:56:48
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
121 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:52
2021-01-06 08:56:20
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-01-07 08:23:57
2021-01-06 08:56:01
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2021-01-07 08:24:02
2021-01-06 06:54:32
Kaja Gawda M'09 ELECA LANSERO G
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
118 ACCEPTED 2021-01-07 08:24:08
2021-01-06 06:53:33
Kaja Gawda M'09 IRTYSZ
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-01-22 19:41:13
2021-01-05 23:28:04
Nojus Chmieliauskas KUBA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2021-01-22 19:41:26
2021-01-05 23:18:56
Nojus Chmieliauskas ERRANTO
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2021-01-22 19:41:46
2021-01-05 23:16:45
Nojus Chmieliauskas FIGARO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
114 ACCEPTED 2021-01-22 19:43:40
2021-01-05 23:16:04
Nojus Chmieliauskas JUNG COLOX
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
113 ACCEPTED 2021-01-07 08:24:37
2021-01-05 23:15:53
Blanka Pojmaj Jm'05 CAMPARI
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2021-01-07 08:24:51
2021-01-05 22:56:28
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
111 ACCEPTED 2021-01-07 08:24:56
2021-01-05 21:30:48
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:02
2021-01-05 21:05:05
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:07
2021-01-05 21:00:44
Gintarė Malinauskaitė CABERNE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2021-01-07 20:05:49
2021-01-05 20:59:19
Gintarė Malinauskaitė UNBELIEVABLE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:18
2021-01-05 20:56:56
Gintarė Malinauskaitė CONGRATULATION
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
106 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:23
2021-01-05 20:56:14
Aleksiejus Timofejevas KIT KAT JN
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
105 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:29
2021-01-05 20:55:23
Aleksiejus Timofejevas KAREL
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:35
2021-01-05 20:53:49
Monika Paulauskaite ARMANDA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
103 ACCEPTED 2021-01-07 20:05:32
2021-01-05 20:52:37
Monika Paulauskaite ITALO VAN’T DAUWHOF
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2021-01-08 10:59:48
2021-01-05 20:50:42
Monika Paulauskaite QUIRADOS AS
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
101 ACCEPTED 2021-01-07 08:25:57
2021-01-05 20:20:46
Cezary Kalinowski UN RIO VAN TER MOUDE
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:03
2021-01-05 18:50:24
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
99 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:09
2021-01-05 18:49:22
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
98 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:16
2021-01-05 18:48:22
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:22
2021-01-05 18:48:04
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
96 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:28
2021-01-05 18:46:48
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:34
2021-01-05 17:58:10
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:39
2021-01-05 17:57:19
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:45
2021-01-05 17:56:05
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
92 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:52
2021-01-05 16:39:26
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-01-07 08:26:57
2021-01-05 16:39:02
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
90 ACCEPTED 2021-01-05 12:34:30
2021-01-05 05:01:57
Artiem Tsapin ROSOMAK
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2021-01-05 12:34:36
2021-01-05 05:00:41
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-01-05 12:34:43
2021-01-05 02:09:10
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-01-05 12:34:47
2021-01-05 02:05:21
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
86 ACCEPTED 2021-01-05 12:34:53
2021-01-05 02:05:04
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
85 ACCEPTED 2021-01-05 12:34:59
2021-01-05 02:04:41
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:04
2021-01-04 21:07:11
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:09
2021-01-04 21:06:05
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:14
2021-01-04 19:32:18
Jan Bobik HASALA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:19
2021-01-04 19:31:25
Jan Bobik CZART
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
80 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:24
2021-01-04 19:30:56
Jan Bobik CELTA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:29
2021-01-04 19:30:30
Jan Bobik OLE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:43
2021-01-04 19:29:36
Jan Bobik AWANGARDA
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:48
2021-01-04 19:26:02
Adrian Jaworski NINA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:55
2021-01-04 19:24:52
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-01-05 12:35:59
2021-01-04 19:14:39
Maryia Savitskaya QUARRERA VAN DE LEEUWERK
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:05
2021-01-04 19:14:15
Maryia Savitskaya MAREINA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:11
2021-01-04 19:13:43
Maryia Savitskaya LUCKY LUKE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:16
2021-01-04 19:13:13
Maryia Savitskaya LARINA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:22
2021-01-04 19:12:54
Maryia Savitskaya FURRINA FAN DE FEART Z
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:27
2021-01-04 19:11:56
Maryia Savitskaya CLARTON
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:32
2021-01-04 19:10:23
Markuss Roberts Vasiļjevs ZO SPECIAL
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:37
2021-01-04 19:10:03
Markuss Roberts Vasiļjevs KORALL
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:42
2021-01-04 19:08:25
Markuss Roberts Vasiļjevs EDER
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-01-12 18:20:44
2021-01-04 14:53:34
Malwina Urbańska MY REVELATION
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
65 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:51
2021-01-04 14:52:06
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-01-05 12:36:56
2021-01-04 14:51:54
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-01-05 12:37:01
2021-01-04 14:51:37
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-01-05 12:37:06
2021-01-04 13:53:41
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
61 ACCEPTED 2021-01-05 12:37:11
2021-01-04 13:53:27
Aleksander Lewandowski ONAGADORI RED WINE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-01-04 09:29:15
2021-01-03 21:21:07
Kacper Niewiadomski J'02 CATAMARA'N
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-01-04 09:30:28
2021-01-03 21:20:31
Kacper Niewiadomski J'02 ORCHIDEA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-01-04 09:30:25
2021-01-03 21:19:56
Jagoda Niewiadomska Mj'99 LIROCCA BLUE OSPA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-01-04 09:30:21
2021-01-03 19:32:28
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-01-10 19:29:10
2021-01-03 13:17:24
Marianna Pupiałło POLLY
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-01-04 09:30:07
2021-01-02 20:31:19
Selina Kociņa HOPPY W.D
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-01-03 20:56:02
2021-01-02 20:30:38
Armand Kociņš LANGO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
53 ACCEPTED 2021-01-03 20:56:08
2021-01-02 20:29:25
Jelizaveta Reznuka MINKAKATINKA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
52 ACCEPTED 2021-01-03 20:56:14
2021-01-02 20:28:23
Tatjana Reznuka HOPPY W.D
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2021-01-03 20:57:17
2021-01-02 20:27:31
Tatjana Reznuka DON RUDY
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-01-03 20:57:23
2021-01-02 20:25:33
Tatjana Reznuka CANADA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-01-03 20:57:32
2021-01-02 20:24:06
Tatjana Reznuka LORD ALME
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-01-10 19:29:17
2021-01-02 20:18:33
Łukasz Wasilewski LORDY P
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-01-04 09:29:43
2021-01-02 20:11:56
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
46 ACCEPTED 2021-01-04 09:29:38
2021-01-02 20:11:17
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-01-03 20:57:58
2021-01-02 20:10:46
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-01-03 20:58:04
2021-01-02 20:10:04
Martyna Derengowska HOLLISTER
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-01-21 22:38:33
2021-01-02 19:51:27
Evita Vismeryte HAFELIS
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-01-07 17:17:24
2021-01-02 19:50:56
Evita Vismeryte UPS Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-01-03 20:58:23
2021-01-01 18:44:10
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-01-03 20:58:31
2021-01-01 18:43:05
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-01-03 21:01:36
2021-01-01 18:41:50
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-01-03 21:01:23
2021-01-01 18:40:34
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-01-04 09:29:58
2021-01-01 14:15:55
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-01-03 21:01:41
2021-01-01 10:02:46
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
35 ACCEPTED 2021-01-04 09:29:49
2020-12-31 08:57:17
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-12-30 09:05:49
2020-12-29 20:15:47
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2020-12-30 09:06:28
2020-12-29 18:40:49
Wiktor Godlewski NAKON
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
32 ACCEPTED 2020-12-30 09:06:32
2020-12-29 17:04:42
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
31 ACCEPTED 2020-12-30 09:06:57
2020-12-28 13:42:29
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-12-30 09:07:07
2020-12-28 13:42:00
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-01-18 11:11:34
2020-12-27 22:20:56
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2020-12-30 20:28:59
2020-12-27 22:19:34
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-12-30 20:29:12
2020-12-27 22:16:30
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2020-12-30 20:30:03
2020-12-26 09:41:50
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2020-12-30 20:30:20
2020-12-25 17:51:18
Zuzanna Kuc CHOCO LADY
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2020-12-30 20:32:11
2020-12-22 18:15:57
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-01-15 20:03:32
2020-12-20 20:47:53
Adam Nicpoń MOJRA FAVO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-01-14 18:36:42
2020-12-20 19:46:40
Martyna Pietroń GOLDENBOY GR
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2020-12-30 20:32:40
2020-12-20 19:43:19
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
20 ACCEPTED 2020-12-30 20:32:44
2020-12-20 19:40:13
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
19 ACCEPTED 2020-12-30 20:32:48
2020-12-20 19:39:17
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
18 ACCEPTED 2021-01-12 12:14:29
2020-12-20 16:06:47
Patrycja Kozioł NINTO CHICO
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12Reg/N/Zwykły art.238.2.1
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-12-30 20:34:26
2020-12-19 15:51:30
Marcin Olszewski ERAGON
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Dwfazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-12-30 20:34:35
2020-12-18 20:40:32
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2020-12-30 20:34:44
2020-12-18 20:39:55
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2021-01-10 19:29:23
2020-12-18 16:10:49
Martyna Dziarkowska CHUCK CHIN L.E.
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwfazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2020-12-30 20:35:35
2020-12-17 09:38:26
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2020-12-30 20:35:42
2020-12-17 09:37:45
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-12-30 20:36:58
2020-12-16 10:42:01
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2020-12-30 20:37:47
2020-12-14 09:03:05
Paulina Tomaszewska TYCJAN
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2020-12-30 20:38:14
2020-12-12 20:36:32
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-12-30 20:38:22
2020-12-12 20:36:01
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-01-16 13:29:01
2020-12-12 11:15:34
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 7/C (ŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C 1 (FŚR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-01-14 18:36:51
2020-12-12 09:06:44
Weronika Wilska-Czarnecka FANCY
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-01-14 18:37:13
2020-12-12 09:06:15
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-12-30 20:38:52
2020-12-12 09:05:49
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
  • 1x 3/CC (DR)/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/CC (DR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC 1 (FDR)/GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2020-12-30 20:39:23
2020-12-11 14:21:54
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
2 ACCEPTED 2020-12-30 20:39:32
2020-12-11 14:21:04
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 1/N (MR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (MR)/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N1 (FMR)/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-12-30 20:39:40
2020-12-11 14:20:13
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2/C (ŚR)/Zwykły art. 38.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamoviča Una RJSK
2001 (MJ.)
none
2. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
5. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
6. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
7. Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O046278
8. Bzdok Joanna KJ Szary Michałowice
9. Chmieliauskas Nojus SK Mustangas
2005 (J.)
-
10. Chmieliauskas Nojus S.K. Mustangas
2005 (J.)
None
11. Chmieliauskas Nojus
12. Chrzanowski Julian Weklice
2008 (JM.)
Brak
13. Chwalińska Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O045740
14. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
15. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
16. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
17. Dąbrowska Agata bpk
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
19. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
20. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
21. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O047692
22. Formela Martyna brak
2009 (JM.)
brak
23. Garuckaite Aušra Equus Jojimo Mokykla
S
ne
24. Gawda M'09 Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
25. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
26. Godek Tomasz LKJ W GAŁKOWIE
S
0013715
27. Godlewska Emilia bpk
2005 (J.)
O054560
28. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
29. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (MJ.)
None
30. Gowkielewicz Marek bpk
S
brak
31. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
32. Guziuk Adrianna TKJ Garbówek
S
O028515
33. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
34. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
35. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
36. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
37. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
38. Inguenaud Sophia KJ Aromer
S
O025610
39. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
40. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
41. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
42. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
43. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
44. Karpińska Zofia JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O057375
45. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
46. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O046245
47. Koci?a Selina Ropažu jatnieku klubs
2006 (JM.)
None
48. Koci?š Armand Ropažu jatnieku klubs
2010 (Mł.)
None
49. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
50. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
51. Kowalska Alicja bpk
2003 (J.)
brak
52. Kowalski Kamil -
2004 (J.)
-
-
53. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
54. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
55. Kozioł Patrycja SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O044015
56. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
57. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
58. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
59. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
60. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
61. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
62. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
63. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O047616
64. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
65. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
66. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
67. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
68. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
69. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
70. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
71. Ludwicka Karina LKJ Gałkkowo
2006 (JM.)
O044637
72. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
73. Malinauskait? Gintar? Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
74. Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla
S
75. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
76. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
77. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
78. Michalak Antoni BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O046936
79. Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
2005 (J.)
O045772
80. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O027475
81. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
82. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
83. Murdzia Seweryn brak
S
O006295
84. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
85. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
86. Niewiadomska Mj'99 Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
87. Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
88. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
89. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (J.)
O039679
90. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
91. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
92. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
93. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
94. Ostrowska Julia JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O045677
95. Owczarek Przemysław KJ Lotar Biskupiec
S
O004341
96. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
97. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
98. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
99. Paulauskaite Monika Hobby Horse
2000 (MJ.)
0000
100. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
101. Petraitis Kristupas none
S
none
102. Petraitis Matas Audruvis
S
-
103. Petrovas Andrius A. Petrovas
S
none
104. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
105. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
106. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
107. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
108. Pojmaj Jm'05 Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
109. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
110. Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O014122
10085827
111. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
112. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
113. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
114. Reznuka Jelizaveta Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
115. Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
116. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
117. Rudy Monika Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O022452
118. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
119. Rzycka Olga bpk MAZ
S
O053523
120. Šakurovs Aleksandrs RJSK
S
None
121. Savitskaya Maryia JSK Mustangs
S
none
122. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
123. Stańczak Artur Sportowy Klub Jeździecki Red Team
S
O020234
124. Stasiulionyt? Gabriel? LIETUVOS ŽIRGYNAS
S
-
125. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
S
O004624
126. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
127. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
10138415
128. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
129. Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
S
O002361
130. Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
S
12345
131. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
132. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
133. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (J.)
brak
134. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
135. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
136. Vasi?jevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
none
137. Viskantait? Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (MJ.)
none
138. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
139. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
140. Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Strzała
2005 (J.)
O046544
10185946
141. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
10083096
142. Widzińska Katarzyna
143. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
144. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
145. Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
146. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
147. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
brak
148. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
2000 (MJ.)
O032054
149. Zielińska Anna SKJ Hawajka
2000 (MJ.)
O032054
150. Zigmantaviči?t? Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2003 (J.)
None
151. ZUJUTIE BEATRICE
152. Zwolak Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
0043531
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

78

ADELE WEST LAT 2012 mare bay/170 F: Arpeggio
M: Madonna
None None
2.

165

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi pref. KWPN/ Quidam De Revel
M: Amazing Grace westf. / Arpeggio westf.
K026735 616009661386414
3.

20

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
4.

186

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
K012526
5.

175

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada/- F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
6.

243

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
7.

51

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 POL007600075905
8.

181

ARMANDA HANN GER 2014 Mare bay///// F:
M:
// ///
9.

302

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
10.

88

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
K018679 10385275G
11.

65

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
12.

137

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Z
M: Y
Brak X
13.

281

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
K019544 616009580503811
14.

64

BACCARDI B AES POL 2016 Wałach gniada/167 F: Farezzo B
M: Blanka
.. 826002160878277
15.

131

BALANS Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2013 wałach gniada/170 F: ELOQUENT
M: BULIMIA
K024558 616007600162613
16.

113

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
17.

389

BANDIT DU ROUET BH LTU 2014 kastratas b?ra/174 F: Balou du Rouet
M: Sara
LTU006490059214 -
18.

58

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
19.

336

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
20.

304

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
21.

164

BLANT OLD GER 2009 wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
22.

270

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
23.

230

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012 gelding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
24.

249

BOSS . POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: .
M: .
K012562 616006580770106
25.

53

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
- -
26.

176

CABERNE VOK.JOJ. GER 2012 Mare darkbay///// F:
M:
/// ///
27.

151

CACHMER WESTF POL 2015 wałach kasztanowata/brak F: Castadello I / Casall
M: Charlotte / Carlo Grande
K027034 DE441411454515
28.

228

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
K019056 DE421000127611 105QK11
29.

370

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
30.

395

Calia F:
M:
31.

392

Calia L F:
M:
32.

114

CALIGO Z ZANG. POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
33.

250

CALIGULA-L SP POL 2014 wałach siwa/175 F: Corrado Son / Corrado I
M: Conchita L / Cruzeiro L
K028155 616009610078614
34.

191

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
35.

321

CALVIN D’OR - LTU 2012 gelding bay/172 F: Coupe D’or
M: Bacara
none none
36.

210

CAMBODSCHA HANN GER 2014 kumel? b?ra/165 F: Chatender
M: Cara Mia
DE 431310706014 2764313107060149
37.

172

CAMPARI KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: UP TO DATE
M: MAY FAIR
K017985 528003000702846 104ZU01
38.

211

CAMPARI W WESTFALIAN LTU 2009 Klacz gniada/172 F: Caproni
M: Ololique
DE441411355209 DE441411355209 105EW98
39.

104

CANADA OLD LAT 2015 Mare bay/164 F: Conthagtos
M: Land Lover
None .
40.

369

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
41.

154

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
42.

229

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
43.

206

CAPTAIN MORGAN HOL GER 2013 wałach gniada/173 F: Cormint
M: Lafayette
K029446 DE421000020513
44.

235

CAPTAIN MORGAN DWB DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
None 208333DW1001776 DK DV
45.

268

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
LV001900000930
46.

67

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
47.

322

CASANOVA BH LTU 2015 gelding chestnut/- F: Carleone
M: Bette
none none
48.

312

CASILDA NW PKSP POL 2015 klacz skarogniada/172 F: Quality Time
M: Carrara
brak 616009510236115
49.

387

CASINA 20 OLD GER 2012 klacz siwa/168 F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
50.

325

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
51.

362

Cassina 20 OLD Niemcy 2012 K siwa/168 F: Casino Berlin old
M: Furstin Quinta O/Quintender
52.

55

CASSINA ROYALE HOL POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
53.

311

CASTELLO NW PKSP POL 2016 wałach siwa/172 F: Emir R
M: Carrara
brak 616009510153516
54.

223

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Casall
M: Karett I
K019774 DE421000213711
55.

116

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
56.

135

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
57.

83

CENDRASINE LWB LAT 2011 Mare chestnut/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
58.

352

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Centuria
K008883 POL009530044604
59.

296

CESNA V - DEN 2014 klacz gniada/- F: Come Back II
M: Lobine V
- -
60.

309

CHACCO DU ROUET OLD POL 2012 Wałach gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Baloufina / Baloubet Du Ruet
K022965 DE418180219612
61.

197

CHACCORTHAGO OS GER 2014 ogier gniada/168 F: Chacco-Blue mekl./ Chambertin
M: Utopica old./ Carinue old.
K022808 Utopica / Carinue
62.

284

CHACRAN OLD POL 2010 ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue
M: Calvia / Cartogram
K028055 DE418184073310
63.

344

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG GER 2013 ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
64.

173

CHAMPION 127 WESTF. GER 2010 wałach gniada/168 F: Comme il faut
M: Percy/Pluspunkt
K028530 DE441411328510
65.

353

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
66.

193

CHARLIE BOY AES POL 2010 Wałach siwa/163 F: IRCO MIRCO GII
M: QUELLA S/QUICK STAR
K026991 GBR002100024725 104ZT81
67.

380

CHILLE F:
M:
68.

60

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
69.

221

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110 K020110
70.

256

CHUANAS LT LAT 2012 gelding black/- F: Charzaj Mg
M: Migracija
None LT005170154012
71.

14

CHUCK CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
72.

23

CIARA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
K025053 DE456370059709
73.

145

CLARTON WESTFAL LAT 2016 gelding bay/174 F: Cornet Obolensky
M: Caretino
none DE441411151316
74.

19

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
75.

98

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
76.

303

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
77.

40

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
78.

289

COME OLD GER 2014 wałach gniada/180 F: Comme il Faut
M: ...
... ...
79.

202

COMMAND HOL POL 2003 ogier ciemnogniada/- F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
K009596 -
80.

174

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
81.

178

CONGRATULATION HOLST GER 2015 gelding bay///// F:
M:
/// ////
82.

117

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
83.

301

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
84.

368

CONTHARGOS BLUE OLDBG GER 2010 Wałach kasztanowata F: Conthargos
M: Penny Blue
none
85.

226

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada// F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
86.

127

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Vametta/Contender
. 29209BXX
87.

118

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
88.

234

CORLANDER VOK.JOJ. LTU 2013 Stallion black/174 F: Calido I
M: Cassandra
None
89.

126

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
90.

338

CORNET’S CLOUD WESTF UKR 2014 gelding grey/- F: -
M: -
- -
91.

111

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
92.

156

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Wałach gniada/167 F: Cornet Obolensky
M: Furosy / Furioso ||
K025925 K025925 103XS43
93.

233

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
94.

299

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
95.

70

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
96.

337

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
97.

298

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
98.

69

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
99.

157

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
Brak 616009600047708
100.

134

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer sp/ Rovetto
M: Czurina sp/ Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
101.

63

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
102.

222

DA VINCI KWPN POL 2008 wałach kara// F: Numero Uno
M: Platina
K024979 /
103.

271

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
104.

286

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest (VDL GLASGOW VH MERELSNEST)
M: Dominga KWPN/Canturano hol
K027244 826002140873209
105.

329

DARKO Z - GER 2014 gelding bay/- F: -
M: -
None -
106.

159

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
107.

213

DEXTER KWPN POL 2008 wałach gniada/167 F: Warrant
M: Z Ulisina 8
K020126 528003000813547
108.

93

DIARETTO MECKLENBURGER POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro
M: Carry vom Libhof
K029079 Brak
109.

54

DOLCE VITA OLD POL 2015 klacz gniada/165 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Magic Nightis Semilly / Le Tot de Semilly
K028181 DE418180127015
110.

224

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis / Cantus
M: Dekada / Dejmos
K015387 616009640108907
111.

300

DON ESPADRON TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Lord Oder II
M: Danija
K014785 POL732010038709
112.

103

DON RUDY HANN NED 2014 Gelding black/170 F: .
M: .
None .
113.

365

DONNA ROSSA S SP POL 2003 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Donwega
PZJ:K016571
114.

279

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
115.

316

DYLLANO KWPN POL 2008 wałach kara/172 F: Whitaker
M: Syllana
K018485 -
116.

272

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
117.

340

EARLY BIRD ME HANNOVERANER LTU 2014 mare black/170 F: Emerald
M: Kayley DV
- -
118.

217

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
119.

87

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
120.

255

ECLAIR DE CLARISY SF FRA 2014 gelding grey/167 F: Untouchable m(nl)
M: Venue de cerisy
None 2500011447998a
121.

148

EDER KWPN LAT 2009 stallion bay/168 F: Numero Uno
M: Lux
none 528003200919673
122.

358

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
123.

351

EKSPLOZJA SP POL 2006 klacz siwa/// F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
K016564 616999680094506 //
124.

166

ELECA LANSERO G HOL POL 2001 wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
125.

72

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger
M: Emarilla
K025986 616009580271514
126.

225

ENDO SP POL 2008 wałach gniada/176 F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
K014243 POL009610146308
127.

385

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 klacz gniada/- F: Herald
M: Me Too De Semilly/ Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
128.

265

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
K028901 14476346Q
129.

71

ERAGON SP POL 2015 Wałach gniada/176 F: Winston
M: Entoria
K026818 616009530067715
130.

169

ERRANTO KWPN NED 2009 kastratas sarta/178 F: -
M: -
528003200901330 -
131.

396

ERRANTO KWPN NED 2009 Gelding bay/175 F: -
M: -
None
132.

188

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
133.

119

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
134.

94

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
135.

343

FANCIFUL SF FRA 2015 ogier gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Nobel Lady / Corrado
K028367 15248078B
136.

21

FANCY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: T / Numero Uno
K026515 528003201010817
137.

295

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
138.

77

FELIX EMAIRE KWPN LAT 2009 gelding bay/170 F: None
M: None
None None
139.

170

FIGARO VIET.ARKL. RUS 2014 kastratas b?ra/172 F: Flamingo
M: Avesta
- 019468
140.

374

FIGARO SP Polska 2006 W gn F: Caretino K
M: Fiolerra
141.

194

FILOUGRAMA HOL POL 2014 klacz gniada/175 F: Filou de muze
M: A
1234 1234
142.

252

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 mare bay/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
143.

184

FLASH BLUE B - POL 2010 Wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
144.

242

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine KWPN/ Guidam
M: Febrina BWP/ Casmir Z
K028196 616009670080914
145.

66

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
146.

317

FUKS TRK POL 2011 wałach siwa/168 F: Cedrus
M: Fuchta
brak POL732010055411
147.

144

FURRINA FAN DE FEART Z ZANG. LAT 2017 mare chestnut/170 F: Freeman VDL
M: Cinquecento Z
none 056015Z55558317
148.

130

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL/Chin Chin
M: Bacarla VDL/Indoctro
K030245 528003201110593
149.

327

GALANT DHH KWPN LTU 2011 gelding bay/- F: -
M: -
None -
150.

277

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
151.

245

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
152.

345

GAMBIT PKSP POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
K027608 616009661019414
153.

290

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 gelding black/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
154.

90

GENIE VAN PRINSENVELD HANN POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Niemka
K029682 Brak
155.

335

GENTELMEN KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche
Jest Jest
156.

84

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 mare bay/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
157.

349

GERWAZY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Ginger
K029645 6160096611665415
158.

203

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
159.

232

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach inna F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
none DEDE418180024004
160.

262

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
Brak DE421000549114
161.

320

GOLD COAST VDL KWPN LTU 2011 gelding chestnut/167 F: Zirocco Blue VDL
M: Be Helena VDL
None none
162.

348

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
163.

263

GRIETJE G DUTCH LAT 2011 mare bay/168 F: -
M: -
NL003201108984 -
164.

283

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
165.

240

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
166.

326

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
167.

95

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
168.

261

HACKMAN OLDENBURSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Hickstead
M: Aida/Almox Prints J
Brak DE433331667510
169.

397

HACKMAN OLD GER 2010 ogier gniada/166 F: Hickstead / Hamlet
M: Aida / Almox Prints J
K018761 DE433331667510
170.

108

HAFELIS TRAK LTU 2011 gelding bay/168 F: ERUDITAS
M: HARBINA
LTU002520240111 026833
171.

133

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
172.

208

HAVE FUN KWPN NED 2012 kastratas b?ra/170 F: Verdi
M: Tatti
528003201207653 -
173.

341

HEINEKEN KWPN NED 2012 Gelding bay/165 F: Namelus R
M: Bandour
- 528003201200787
174.

106

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
175.

280

HEMIRA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Corrado Son / Corrado I
M: Hurgada / Statut
K030293 616009610024316
176.

99

HENRIKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras
M: Gret
Brak Brak
177.

214

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:14 F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
178.

254

HEVANTOS KWPN NED 2012 gelding grey/// F: Levantos II
M: Dentana E.B
K030394 528003201209202
179.

241

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL KWPN/ Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco BWP
K028197 056015Z55762715
180.

73

HIMEQUYL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Hurganda
K024439
181.

273

HIPOIDAS TRAK POL 2006 ogier gniada F: Heleris
M: Hipe
K019467
182.

231

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
183.

367

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
184.

107

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
185.

258

HOOGHEID DUTCH LAT 2012 gelding bay/169 F: Corlando
M: Acobada
NL003201208381 -
186.

102

HOPPY W.D KWPN LAT 2012 Gelding bay/170 F: .
M: .
None
187.

207

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
K023230 B 105XP65
188.

285

ICI (EX ISLANDER) KWPN NED 2013 ogier siwa/172 F: Durango VDL KWPN/ Zirocco Blue VDL KWPN
M: Di-Rosa KWPN/ Harley VDL
K022841 528003201302710
189.

342

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
K024589 056002W00268271 104IA32
190.

82

ILEXTA KWPN LAT 2013 Mare bay/170 F: Montender
M: Cilexta
None Latvian
191.

260

INDIGO DE REVE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan
M: U-Cascada/Cassini I
Brak DE421000711416
192.

247

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
K025016
193.

167

IRTYSZ SP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
194.

182

ITALO VAN’T DAUWHOF BEL 2008 Gelding bay//// F:
M:
/// ///
195.

287

ITOULON B KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL KWPN/ Toulon
M: Omanta KWPN/ Indoctro hol.
K022735 528003201308082 106AE69
196.

339

IVITA KWPN NED 2013 mare chestnut/- F: -
M: -
- -
197.

89

JACQUART DU SEIGNEUR BWP POL 2015 ogier gniada/168 F: Boyfriend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur
K026891 056007000J56389
198.

155

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Zaza / Heartbreaker
K027270 528003201405551
199.

308

JAMORKA - S KWPN NED 2014 klacz gniada/165 F: NUMERO UNO
M: SAMORKA
BRAK 528003201402110
200.

379

JARSINA KWPN NED 2014 klacz gniada/163 F: Numero Uno / Libero H
M: Soraya / Damiro
K026770 528003201400334
201.

331

JAVENDA KWPN NED 2014 Mare bay/- F: Quidam De Revel
M: Vivenda M
None -
202.

152

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
203.

91

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
204.

347

JODŁOWIEC SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Ekoton
M: Jedlinka
Brak ....
205.

219

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
206.

366

JUKA J SP Polska 2010 K kara/170 F: Karbon
M: Jazira / Jape
207.

171

JUNG COLOX SP POL 2015 gelding bay/mk:161 F: Colox cup
M: Jung lady amour
No 616009600212315
208.

212

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
brak -
209.

357

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
brak 616003010091116
210.

150

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
211.

38

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
212.

149

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
213.

128

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
214.

216

KARAMBA Russian Warmblood RUS 2015 mare bay/168 F: Quilano-Quidam de Revel
M: Blokirovka-Boris De Melhnir
None 12345
215.

315

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire
M: Krypta
- 616009610206010
216.

324

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 wałach kasztanowata/178 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
K020621 056002W00295694
217.

180

KAREL GER 2015 Stallion grey//// F:
M:
//// ///
218.

276

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL POL 2010 wałach gniada/164 F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
K026530 K026530
219.

190

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
220.

319

KEBERLINA H KWPN LTU 2015 mare bay/165 F: Zirocco Blue VDL
M: Eberlina H
- -
221.

330

KENDIS TRAK LTU 2014 gelding chestnut/166 F: Aladinas
M: Komanda
None 030572
222.

76

KING COCONUT GVV KWPN LAT 2015 gelding bay/168 F: Etoulon VDL
M: Espri de Zarah GVV
None None
223.

9

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach jasnokasztanowata/176 F: Kafka gdzie Heffinck
M: Fatima
Brak 826002160879334
224.

179

KIT KAT JN KWPN NED 2015 mare bay//// F: Canabis Z
M: Glamour girl
///// ////
225.

292

KOLONIA WLKP POL 2012 Mare bay/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
226.

147

KORALL LS LAT 2011 gelding bay/165 F: Coleo
M: Aromats
none LV001000001163
227.

373

Krekwakwou C KWPN Hol 2015 W kaszt F: Charisma/
M: ---/Regilio
228.

334

KROS -Z ZANGERSCHEIDE POL 2014 Ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazija
K028766
229.

168

KUBA LTJ LTU 2013 mare bay/171 F: Calgo
M: Camore
N LTU005170152913
230.

318

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
231.

81

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 Gelding bay/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
232.

288

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
233.

391

LACRIMA F:
M:
234.

100

LANGO LS LAT 2002 gelding bay/168 F: Leitons
M: Flinta
None 102MV76
235.

143

LARINA KWPN LAT 2016 mare bay/168 F: COHINOOR VDL
M: AREZZO VDL
none 52801009472
236.

46

LARIUS STAR * POL 2003 ogier gniada/172 F: Solos Ladtinus
M: Wiosa
* *
237.

220

LAROSA Z ZANG BEL 2016 klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon / Diamant De Semilly
M: Rosallia / Landjunge
K028852 056015Z55803116
238.

253

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare bay// F: /
M: /
K021560 DE421000108011
239.

195

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
240.

333

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
241.

269

LEILA BH LTU 2012 kumel? b?ra/164 F: Lordano
M: Casija
LTU006490043512 -
242.

129

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
243.

163

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
244.

61

LINTON WIOLKOPOLSKA POL 2010 Ogier gniada/164 F: heleris
M: lemioniada
K017466 616007600248210
245.

274

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
246.

123

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 klacz siwa/169 F: Zirocco Blue VDL SF
M: Ospa Clever Girl westf./Clayton Boy westf.
K028720 52801006592
247.

215

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
248.

307

LOCARNO HDH WBFSH NED 2016 wałach gniada/168 F: COLOR ME CREAM Z
M: LOKARNO
BRAK 826002160877228
249.

105

LORD ALME KWPN LAT 2016 stallion bay/167 F: COMME IL FAUT
M: SAM R
None .
250.

381

LORD BH F:
M:
251.

390

LORD LUDGE F:
M:
252.

297

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
253.

29

LORDY P KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: Grandorado
M: m/Wellington
nn nn
254.

196

LOVELY LEGENDS DSP GER 2015 klacz gniada/169 F: Lyanero
M: Po Convoi
Brak 12345
255.

388

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
256.

142

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 stallion bay/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
257.

248

LUMINAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
brak POL007600072309
258.

278

LVIV PKZ BWP POL 2011 wałach siwa/175 F: Whitaker
M: Syllana
K026699 056002W00298427 105WQ90
259.

363

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
260.

201

M-MATI AZ HOL POL 2016 klacz gniada/170 F: Sandro Boy /
M: R-Mati / Acobat 2
K029424 DE421000753116
261.

267

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
262.

187

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
263.

313

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
264.

141

MAREINA KWPN LAT 2017 stallion dark chestnut/169 F: Dakar VDL
M: Carier VD Heffinck
none 528003201703537
265.

293

MEDUJA TRAK LTU 2013 Mare bay/NA F: KARATAS
M: MIŠKUVA
LTU002520270213 025930
266.

204

MEFISTO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631 POL009660231606
267.

62

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
268.

101

MINKAKATINKA PONY LAT 2000 Mare bay/kuc:kuc:14 F: .
M: .
None . .
269.

162

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
270.

291

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
271.

49

MOJRA FAVO TRAKEŃSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Favoritas
M: Malaruna
. POL 732010064713
272.

50

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
273.

275

MONSIEUR SP POL 2016 wałach gniada F: Hipoidas
M: Madam
274.

32

MY REVELATION HOL GER 2014 wałach gniada/Brak F: Mylord Carthago
M: Betty DL
K026865 DE421000143714
275.

354

N-COMPOSELLA MVH Z ZANGERSHEIDE NED 2012 klacz gniada/163 F: Eurocommerce Napels
M: Ida Utopia
K024315 Brak
276.

382

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
277.

52

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
- -
278.

314

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:14 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
279.

85

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
280.

323

NEFRYT - POL - wałach gniada/-- F: ---
M: ----
--- ---
281.

282

NESTOR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Dżentelmen
M: Nara
1 616007530012890
282.

266

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
283.

138

NINA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nadia / Alfaro
K027944 616009640019714
284.

12

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
285.

355

NIOBE TRAKEŃSKA POL 2006 klacz siwa/168 F: Gluosnis
M: Nebraska
brak 732010020406
286.

372

Nippon de Carmel F:
M:
287.

239

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
288.

136

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme KWPN / Guidam
M: Olanda sp/ Lavendel KWPN
K025145 616009640018514
289.

153

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 wałach siwa/- F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
K024864 DE418180197113
290.

124

ORCHIDEA SP POL 2016 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere SF
M: Olimpia II wlkp /Johnny Boy SF
K029281 111
291.

305

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
292.

139

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
293.

161

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: Odeur-M KWPN/ Lord Z hol.
K026734 616009661386214
294.

115

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
295.

22

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
K028966 Brak
296.

97

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
K007202 09159
297.

31

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:kuc:14 F: Etos
M: Pipi
K022904 616013600096912
298.

227

POLONEZAS TRAK LTU 2010 Gelding other/171 F: Westo - s
M: Poezija
None LTU002520233910
299.

257

PORQUEROLLES DE MUZE BWP LAT 2015 gelding bay/168 F: Nabab De Reve
M: Uomini
BE00200310929 -
300.

356

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent
M: Pilotka
brak 616007600138917
301.

350

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
302.

158

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
303.

140

QUARRERA VAN DE LEEUWERK BWP LAT 2016 gelding grey/170 F: Carrera VDL
M: Zavall VDL
none 056002W00313250
304.

209

QUATTRA 14 HANN GER 2009 kumel? b?ra/164 F: Quintender
M: Greta B
DE431310569909 - 105LU08
305.

346

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
306.

294

QUICK SILVER Latvi? Jojamasis LAT 2007 Gelding bay/179 F: Audi Quattro
M: RUSE
428001117750003 +
307.

259

QUIDAM’S DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidam’s Rubin/Quidam de Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318 DE421000533311
308.

35

QUIRADOS AS HOLST GER 2009 Gelding bay//// F: -
M: -
/// ...
309.

189

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
310.

56

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
311.

79

REMARKA LWB LAT 2011 mare black/169 F: Regress
M: Kaiga
LV001900000607 None
312.

328

REMEMBER ME LJ LTU 2011 Wałach kasztanowata F: Rassvet
M: Palete
LTU005170116311
313.

378

Remember Me F:
M:
314.

3

RIANA P PKSP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
315.

75

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
316.

125

ROSOMAK SP POL 20111 wałach gniada/173 F: XXXX
M: CCCCC
BRAK BRAK
317.

120

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Agar /
M: Sanna / Bolivar
K024491 616007600230213
318.

121

SANSEVILLA WLKP POL 2010 klacz siwa/170 F: Iluzion /
M: Sakwa / Darwin
K027264 616007600317610
319.

205

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: RAMMSTEIN
M: SAWANNAH
K028536 616009630058814
320.

59

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada/1 F: BALOUBET DU ROUET/ GALOUBET
M: S-LANDDIVA/ LANDJUNGE
K012421 POL009530277407
321.

364

SELLINO SP Polska 2015 O siwa/175 F: Castellino Van De Helle
M: Selena 12/ Corrado I
322.

386

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
K029473 616009540072715
323.

306

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
324.

237

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
325.

332

SHERLOCK Lithuanian Riding Horse LTU 2012 Wałach ciemnogniada F: Shandor 34
M: Lyra
LTU005170128212
326.

57

SILVER BOY OLD POL 2007 wałach siwa F: Silverstone / Silbersee
M: Miss Amor / Wellington
K011170 DE418189471707
327.

199

SKYWALKER LAZAR OLD. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve BWP/ Quidam de Revel
M: Vogue KWPN/ Darco BWP
K026989 DE43333905415
328.

132

SONATA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
329.

200

STAKKATO LAZAR OLD. POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato Gold han. / Stakkato
M: Carmen S DSP/ Cancoon hol
K026987 DE433330923814
330.

185

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 wałach gniada/- F: -
M: -
K026743 -
331.

244

SUNRISE M SP POL 2013 ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
332.

310

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill
M: -
- -
333.

246

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
334.

238

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
BRAK 056015Z55759414
335.

236

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
336.

393

Taktyka F:
M:
337.

394

TALIA X POL 2010 Klacz gniada F: x
M: x
x
338.

41

TIMUR EWITA DRP POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
339.

192

TOKAJER 8 OS POL 2008 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
340.

92

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
K026110 Brak
341.

160

U2 HOL. DEN 2013 ogier siwa/170 F: Untouchable KWPN
M: N-Casablanca hol. / Cassini I hol.
K026532 DE421000702813
342.

110

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
343.

183

UN RIO VAN TER MOUDE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: ULTIMO VAN TER MOUDE
M: NILIMA
Brak 00000000000000
344.

177

UNBELIEVABLE HANN GER 2014 gelding grey F: -
M: -
-
345.

109

UPS Z ZANG GER 2015 gelding bay/173 F: Ultimo
M: Belle D’aurel
056015Z55751215 -
346.

218

VELES VAN DE VEEWEIDE BWP BEL 2013 Gelding grey/172 F: Acorado
M: Nabab De Reve
None Fksr
347.

198

VELVET LAZAR OLD. POL 2013 klacz gniada F: Verdi pref. KWPN/ Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz old. / Numero Uno KWPN
K025188 DE433331727513
348.

39

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
349.

264

VESTARI HOLSZTYŃSKA POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsouille
M: U-Cascada/ Cassini I
Brak DE421000602515
350.

360

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
351.

383

VHS CASTELLA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Castelan II / Casiro I
M: Aranka / Cancara
K028374 DE421000547413
352.

86

VHS RAMOS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 BRAK
353.

74

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
354.

96

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
355.

359

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
356.

80

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 Gelding bay/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
357.

122

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
358.

371

ZADAR F:
M:
359.

251

ZALVO KWPN NED 2004 Ogier kasztanowata/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
360.

68

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
361.

361

ZIROCCO AIR HOL NED 2011 ogier gniada/169 F: Zirocco Blue
M: Zala/ o. Con Air
K018528 DE 421 000 5647 11
362.

146

ZO SPECIAL KWPN LAT 2004 stallion chestnut/167 F: Lupicor
M: Ramiro Z
none 528003200402394
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir SKJ Red Team
5
SUM:
5.00
Badowska Karolina Polski Polo Klub
275
5
5
SUM:
285.00
Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
50
SUM:
50.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
5
500
SUM:
505.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
5
50
500
5
SUM:
560.00
Chmieliauskas Nojus S.K. Mustangas
75
SUM:
75.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
600
100
5
SUM:
705.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
200
50
SUM:
250.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
5
200
5
SUM:
210.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
10
5
SUM:
15.00
Gawda M'09 Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
75
50
100
SUM:
225.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
300
375
5
550
120
100
5
SUM:
1455.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
5
SUM:
5.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
300
SUM:
300.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
5
SUM:
5.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
5
5
SUM:
10.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
550
SUM:
550.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
55
100
SUM:
155.00
Koci?a Selina Ropažu jatnieku klubs
50
SUM:
50.00
Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
5
SUM:
5.00
Kowalska Alicja bpk
200
SUM:
200.00
Kowalski Kamil -
100
SUM:
100.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
5
SUM:
5.00
Kozioł Patrycja SKJ Red Team
100
SUM:
100.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
1700
5
5
5
1050
180
200
5
650
SUM:
3820.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
110
50
750
3600
SUM:
4510.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
5
SUM:
5.00
Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
75
SUM:
75.00
Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
5
10
SUM:
15.00
Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
120
SUM:
120.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
117
1200
240
750
10
SUM:
2317.00
Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
50
25
SUM:
75.00
Malinauskait? Gintar? Hobby Horse
5
250
SUM:
255.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
300
5
400
SUM:
705.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
20
400
SUM:
420.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
5
20
300
200
200
SUM:
725.00
Murdzia Seweryn brak
5
50
150
SUM:
205.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
10
300
600
900
400
100
SUM:
2310.00
Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
5
SUM:
5.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
55
SUM:
55.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
10
SUM:
10.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
5
120
117
SUM:
242.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
5
5
10
100
20
5
50
25
5
SUM:
225.00
Paulauskaite Monika Hobby Horse
5
100
SUM:
105.00
Petraitis Kristupas none
100
SUM:
100.00
Petraitis Matas Audruvis
75
900
200
5
600
500
1500
SUM:
3780.00
Petrovas Andrius A. Petrovas
200
500
5
400
110
5
350
1000
900
300
SUM:
3770.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Piórkowska Maria bpk
150
SUM:
150.00
Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
50
300
SUM:
350.00
Poschauko Julia KS Stadnina Koni Krzywopłoty
10
SUM:
10.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
250
SUM:
250.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
5
SUM:
5.00
Šakurovs Aleksandrs RJSK
900
SUM:
900.00
Savitskaya Maryia JSK Mustangs
75
SUM:
75.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
5
200
10
800
50
5166
1200
110
50
SUM:
7591.00
Suska Juliana KS Euro Holding
20
SUM:
20.00
Szrajer Anna Kielcecki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
75
SUM:
75.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
50
SUM:
50.00
Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
5
150
SUM:
155.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
400
2600
10
400
SUM:
3410.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
100
SUM:
100.00
Vasi?jevs Markuss Roberts JSK Mustangs
50
400
150
300
600
150
100
100
SUM:
1850.00
Viskantait? Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
75
300
400
SUM:
775.00
Vismeryte Evita IDGI sports
75
SUM:
75.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
360
SUM:
360.00
Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Strzała
150
10
SUM:
160.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
200
600
200
300
SUM:
1300.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
5
5
SUM:
10.00
Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
5
SUM:
5.00
Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamoviča Una
RJSK
CHUANAS (256)
2021-01-29
43
2021-01-30
36
2021-01-31
10
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team
2021-01-28
58
2021-01-28
2021-01-29
14
2021-01-30
17
5
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2021-01-28
3
275
2021-01-28
13
5
2021-01-30
11
5
2021-01-29
40
2021-01-30
28
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (214)
2021-01-29
5
2021-01-29
56
2021-01-30
8
2021-01-30
50
2021-01-31
5
2021-01-31
4
50
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
CORCON (127)
2021-01-28
81
2021-01-30
29
2021-01-31
36
2021-01-29
16
KAPITO (128)
2021-01-28
39
2021-01-30
48
2021-01-31
60
2021-01-28
10
5
2021-01-29
32
2021-01-31
5
500
2021-01-28
22
2021-01-29
31
2021-01-31
2021-01-28
49
2021-01-29
20
2021-01-30
27
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
HASALA (133)
2021-01-28
25
2021-01-29
50
2021-01-30
18
5
CZART (134)
2021-01-28
9
50
2021-01-29
37
2021-01-31
14
CELTA (135)
2021-01-28
30
2021-01-30
59
2021-01-31
47
OLE (136)
2021-01-28
27
2021-01-29
1
500
2021-01-30
15
5
AWANGARDA (137)
2021-01-29
2021-01-30
21
2021-01-31
14
Branicka Waleria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
DOMINO (224)
2021-01-28
85
2021-01-29
15
Bzdok Joanna
KJ Szary Michałowice
2021-01-29
8
2021-01-29
Chmieliauskas Nojus
SK Mustangas
ERRANTO (169)
2021-01-30
43
2021-01-30
Chmieliauskas Nojus
S.K. Mustangas
FIGARO (170)
2021-01-29
18
2021-01-29
12
2021-01-30
5
75
2021-01-30
25
2021-01-29
17
2021-01-29
59
2021-01-30
6
2021-01-30
58
Chmieliauskas Nojus
ERRANTO (396)
2021-01-29
56
2021-01-29
45
Chrzanowski Julian
Weklice
CZADRA (157)
2021-01-30
15
2021-01-30
53
2021-01-31
8
2021-01-31
26
Chwalińska Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ENDO (225)
2021-01-28
74
2021-01-30
38
2021-01-31
56
2021-01-28
53
2021-01-28
35
2021-01-29
39
2021-01-31
27
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2021-01-28
3
600
2021-01-29
8
100
2021-01-31
24
DAISY (286)
2021-01-28
12
5
2021-01-30
44
2021-01-31
26
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
BALANS (131)
2021-01-29
30
2021-01-29
8
SONATA W (132)
2021-01-29
1
200
2021-01-29
5
50
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOSS (249)
2021-01-28
74
2021-01-29
2021-01-30
47
2021-01-29
20
2021-01-30
Dąbrowska Agata
bpk
KAMILLE (38)
2021-01-29
2021-01-29
10
2021-01-30
3
2021-01-30
8
2021-01-31
2
2021-01-31
9
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (39)
2021-01-28
42
2021-01-30
14
5
2021-01-31
8
200
2021-01-28
18
5
2021-01-29
54
2021-01-30
30
Derengowska Martyna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
HOLLISTER (107)
2021-01-28
82
2021-01-30
2021-01-29
66
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
ZALVO (251)
2021-01-28
21
2021-01-31
11
10
2021-01-28
31
2021-01-28
16
5
2021-01-29
36
2021-01-31
20
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
2021-01-29
13
Formela Martyna
brak
LUMINAT (248)
2021-01-30
12
2021-01-30
36
Garuckaite Aušra
Equus Jojimo Mokykla
2021-01-29
52
2021-01-29
2021-01-30
41
2021-01-31
14
2021-01-31
Gawda M'09 Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
2021-01-29
7
2021-01-29
20
2021-01-30
3
75
2021-01-30
5
50
2021-01-31
15
IRTYSZ (167)
2021-01-29
29
2021-01-29
2021-01-31
32
2021-01-30
41
2021-01-30
2
100
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2021-01-28
89
2021-01-29
2021-01-29
37
2021-01-30
39
Godek Tomasz
LKJ W GAŁKOWIE
2021-01-29
47
2021-01-29
48
2021-01-30
19
2021-01-30
38
2021-01-31
22
2021-01-31
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (51)
2021-01-29
16
2021-01-29
42
2021-01-30
19
2021-01-30
40
Godlewski Wiktor
bpk
NAKON (52)
2021-01-30
23
2021-01-30
2021-01-29
26
2021-01-29
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (268)
2021-01-28
39
2021-01-30
47
2021-01-31
40
Gowkielewicz Marek
bpk
PELARIS (115)
2021-01-30
14
2021-01-31
1
2021-01-30
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-01-28
33
2021-01-28
15
2021-01-29
5
300
2021-01-31
18
CORNETTO (233)
2021-01-28
2
375
2021-01-28
75
2021-01-30
15
5
2021-01-31
43
CORLANDER (234)
2021-01-29
13
2021-01-30
35
2021-01-31
9
2021-01-28
1
550
2021-01-28
7
120
2021-01-29
4
100
2021-01-30
17
5
2021-01-30
40
2021-01-31
15
Guziuk Adrianna
TKJ Garbówek
SCARTO II (205)
2021-01-29
21
2021-01-29
2021-01-30
31
2021-01-30
2021-01-31
20
2021-01-29
2021-01-29
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2021-01-29
18
2021-01-29
39
2021-01-30
34
2021-01-30
10
2021-01-31
23
2021-01-31
2021-01-28
51
2021-01-30
20
2021-01-31
32
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2021-01-29
17
2021-01-29
23
2021-01-30
8
2021-01-30
10
2021-01-31
6
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
KARAMBA (216)
2021-01-29
22
2021-01-30
48
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (270)
2021-01-28
38
2021-01-29
38
2021-01-30
41
2021-01-31
22
2021-01-28
31
2021-01-28
2021-01-29
2021-01-30
15
2021-01-30
12
HIPOIDAS (273)
2021-01-28
34
2021-01-28
62
2021-01-29
29
LION (274)
2021-01-28
33
2021-01-28
76
2021-01-29
67
2021-01-30
12
5
MONSIEUR (275)
2021-01-29
53
2021-01-29
2021-01-30
47
2021-01-30
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2021-01-29
30
2021-01-30
37
2021-01-30
6
NESTOR (282)
2021-01-29
9
2021-01-29
2021-01-30
16
2021-01-30
35
2021-01-31
25
2021-01-31
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2021-01-28
57
2021-01-28
77
2021-01-29
57
2021-01-30
5
300
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PHENIX (97)
2021-01-28
69
2021-01-29
61
2021-01-30
10
5
2021-01-28
52
2021-01-30
56
2021-01-31
25
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (119)
2021-01-28
60
2021-01-29
25
2021-01-30
19
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
NINA (138)
2021-01-29
51
2021-01-30
2021-01-31
OZON (139)
2021-01-29
18
2021-01-30
12
2021-01-31
19
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2021-01-28
16
5
2021-01-29
53
2021-01-30
9
5
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2021-01-29
36
2021-01-29
2021-01-30
39
2021-01-30
30
2021-01-31
13
RAF LIDER (189)
2021-01-28
59
2021-01-29
47
2021-01-30
46
KATNIS (190)
2021-01-28
64
2021-01-29
43
2021-01-30
3
550
2021-01-28
48
2021-01-29
43
2021-01-31
51
Karpińska Zofia
JKS Equita Świętochów
GERWAZY (349)
2021-01-29
50
2021-01-30
44
2021-01-31
27
2021-01-30
2021-01-31
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
2021-01-28
8
55
2021-01-29
5
100
2021-01-30
56
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Piker
CORNETTO (156)
2021-01-29
15
2021-01-29
12
2021-01-30
18
2021-01-30
6
2021-01-31
24
Koci?a Selina
Ropažu jatnieku klubs
HOPPY W.D (102)
2021-01-29
20
2021-01-30
14
2021-01-31
5
50
Koci?š Armand
Ropažu jatnieku klubs
LANGO (100)
2021-01-29
12
2021-01-29
28
2021-01-30
2
2021-01-30
25
2021-01-31
3
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (326)
2021-01-29
29
2021-01-29
6
2021-01-30
9
2021-01-30
39
2021-01-31
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
2021-01-29
52
2021-01-29
28
2021-01-30
24
MADRYT (267)
2021-01-28
12
5
2021-01-29
13
2021-01-30
33
Kowalska Alicja
bpk
2021-01-29
54
2021-01-29
2021-01-30
1
200
2021-01-31
11
Kowalski Kamil
-
SZOTILL (310)
2021-01-29
2
100
2021-01-29
28
2021-01-30
27
2021-01-30
23
2021-01-31
31
NEFRYT (323)
2021-01-29
8
2021-01-29
32
2021-01-30
51
2021-01-30
24
2021-01-31
33
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
ANTINA (175)
2021-01-28
31
2021-01-29
20
2021-01-31
15
2021-01-29
25
2021-01-29
23
2021-01-30
18
2021-01-31
7
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (74)
2021-01-28
29
2021-01-29
62
2021-01-30
14
5
ROCKY (75)
2021-01-28
69
2021-01-28
23
2021-01-29
30
2021-01-30
42
2021-01-31
55
Kozioł Patrycja
SKJ Red Team
2021-01-30
9
2021-01-30
27
2021-01-31
18
2021-01-31
4
100
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LUBICZ (388)
2021-01-29
45
2021-01-29
50
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
2021-01-28
41
2021-01-29
70
2021-01-30
7
2021-01-30
54
ARMSTRONG (302)
2021-01-28
45
2021-01-28
54
2021-01-30
28
2021-01-31
61
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-01-28
24
2021-01-29
11
20
2021-01-31
4
1700
2021-01-28
19
5
2021-01-30
61
2021-01-31
46
2021-01-28
15
5
2021-01-30
13
5
2021-01-31
2
1050
MAESTRO (187)
2021-01-28
5
180
2021-01-30
22
2021-01-31
49
2021-01-28
11
2021-01-29
7
200
2021-01-31
19
2021-01-28
15
5
2021-01-28
50
2021-01-29
16
2021-01-31
4
650
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ANTYLYA (243)
2021-01-28
62
2021-01-29
46
2021-01-30
32
SUNRISE M (244)
2021-01-29
46
2021-01-29
31
2021-01-30
38
2021-01-30
40
2021-01-31
21
GALOPADA (245)
2021-01-28
6
110
2021-01-28
66
2021-01-29
6
50
2021-01-30
2
750
2021-01-30
SZULER (246)
2021-01-28
14
2021-01-31
2
3600
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
LAROSA Z (220)
2021-01-29
9
2021-01-29
45
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-01-28
63
2021-01-29
51
2021-01-30
52
FLORYDA (242)
2021-01-28
67
2021-01-28
17
5
2021-01-30
20
2021-01-31
38
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
HEMIRA (280)
2021-01-29
18
2021-01-29
49
2021-01-30
13
2021-01-31
6
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-01-28
71
2021-01-29
36
2021-01-30
50
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-01-29
17
2021-01-29
30
2021-01-30
23
2021-01-31
14
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (240)
2021-01-29
40
2021-01-29
8
2021-01-30
32
2021-01-30
3
75
2021-01-31
22
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2021-01-28
77
2021-01-29
69
2021-01-30
55
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2021-01-28
49
2021-01-29
23
2021-01-31
33
HEVANTOS (254)
2021-01-28
43
2021-01-29
65
2021-01-30
60
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
ILATINA (342)
2021-01-30
19
2021-01-31
20
2021-01-30
9
5
2021-01-31
9
10
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2021-01-28
87
2021-01-29
60
2021-01-30
48
2021-01-28
75
2021-01-28
73
2021-01-30
33
2021-01-31
30
Lewandowski Aleksander
KS Verso La Natura
2021-01-28
6
120
2021-01-28
28
2021-01-29
40
2021-01-31
21
2021-01-28
78
2021-01-28
68
2021-01-29
34
2021-01-30
35
2021-01-31
58
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
CHACRAN (284)
2021-01-28
2021-01-28
2021-01-30
40
ITOULON B (287)
2021-01-28
27
2021-01-29
18
2021-01-31
10
117
LA PEZI (288)
2021-01-28
20
2021-01-29
1
1200
2021-01-31
23
COME (289)
2021-01-28
4
240
2021-01-30
1
750
2021-01-31
17
10
Ludwicka Karina
LKJ Gałkkowo
2021-01-29
2021-01-29
41
2021-01-30
28
2021-01-30
2021-01-31
11
2021-01-31
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2021-01-29
38
2021-01-30
4
50
2021-01-30
25
2021-01-31
6
2021-01-29
5
25
Malinauskait? Gintar?
Hobby Horse
CABERNE (176)
2021-01-28
66
2021-01-28
2021-01-30
10
5
2021-01-31
42
2021-01-29
10
2021-01-30
22
2021-01-31
16
ARMANDA (181)
2021-01-29
6
2021-01-29
21
2021-01-30
2
250
2021-01-30
24
Martinaviči?t? Laura
Equus Jojimo Mokykla
GANGES (290)
2021-01-29
56
2021-01-29
24
2021-01-30
30
2021-01-31
18
2021-01-28
83
2021-01-28
64
2021-01-30
50
2021-01-31
24
KOLONIA (292)
2021-01-28
76
2021-01-28
40
2021-01-29
42
2021-01-30
29
2021-01-30
27
LORD BH (381)
2021-01-30
13
2021-01-31
15
2021-01-31
2021-01-29
23
2021-01-29
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-01-29
23
2021-01-29
2021-01-30
20
2021-01-31
1
300
2021-01-31
2021-01-30
35
2021-01-28
9
5
2021-01-29
22
2021-01-31
6
400
CALANDRIA (370)
2021-01-28
65
2021-01-28
21
2021-01-29
2021-01-31
52
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
WIMBLEDON (122)
2021-01-29
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
MEFISTO (204)
2021-01-29
19
2021-01-29
35
2021-01-30
16
2021-01-30
11
2021-01-31
25
Michalak Antoni
BPK (MAZ)
EKSPLOZJA (351)
2021-01-29
17
2021-01-29
39
2021-01-30
33
2021-01-30
54
Michalak Zofia
St. SKJ Bobrowy Staw
2021-01-28
79
2021-01-29
52
2021-01-30
38
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2021-01-28
28
2021-01-30
31
2021-01-29
10
2021-01-29
28
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LAROSA Z (220)
2021-01-30
21
2021-01-30
20
2021-01-31
9
2021-01-28
32
2021-01-29
10
20
2021-01-31
7
400
2021-01-29
2021-01-30
46
2021-01-30
32
2021-01-31
26
2021-01-29
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-01-29
25
2021-01-29
19
2021-01-30
16
2021-01-31
8
2021-01-28
34
2021-01-29
32
2021-01-30
58
2021-01-31
48
2021-01-28
24
2021-01-28
19
5
2021-01-29
9
20
2021-01-31
8
300
2021-01-29
21
2021-01-30
10
2021-01-31
3
200
2021-01-28
55
2021-01-28
56
2021-01-30
4
200
2021-01-31
35
M-MATI AZ (201)
2021-01-29
24
2021-01-29
2021-01-30
23
2021-01-30
15
2021-01-31
8
2021-01-31
23
Murdzia Seweryn
brak
2021-01-29
23
2021-01-29
11
2021-01-30
26
2021-01-30
18
5
2021-01-29
7
50
2021-01-29
41
2021-01-30
5
150
2021-01-31
28
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZERO Z (68)
2021-01-28
50
2021-01-28
37
2021-01-30
25
2021-01-31
10
10
CYCERA (69)
2021-01-28
32
2021-01-28
5
300
2021-01-29
3
600
2021-01-31
30
COUNTER (70)
2021-01-28
35
2021-01-28
2
900
2021-01-29
4
400
2021-01-28
50
2021-01-29
2021-01-28
38
2021-01-30
8
100
2021-01-31
37
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
DA VINCI (222)
2021-01-28
37
2021-01-29
27
2021-01-31
32
CASVELLE (223)
2021-01-28
41
2021-01-30
30
2021-01-31
21
Calia (395)
2021-01-29
41
2021-01-29
16
Niewiadomska Mj'99 Jagoda
WKJ Lublin
2021-01-29
12
2021-01-29
2021-01-30
17
2021-01-30
27
2021-01-31
19
Niewiadomski J'02 Kacper
WKJ Lublin
2021-01-28
9
5
2021-01-28
71
2021-01-30
31
2021-01-31
31
ORCHIDEA (124)
2021-01-29
16
2021-01-29
47
2021-01-30
15
2021-01-30
31
2021-01-31
27
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
WHO KNOWS (359)
2021-01-29
15
2021-01-29
2021-01-30
45
2021-01-30
2021-01-31
2021-01-29
2
2021-01-31
2021-01-29
2021-01-30
36
2021-01-30
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
QUALILAS (158)
2021-01-28
22
2021-01-30
45
2021-01-31
22
Oleszkiewicz Nina
KJ Aldragho Józefosław
2021-01-28
61
2021-01-30
51
2021-01-29
45
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ERAGON (71)
2021-01-30
7
2021-01-30
17
2021-01-31
21
2021-01-31
16
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2021-01-28
7
55
2021-01-28
83
2021-01-30
40
2021-01-30
43
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2021-01-28
18
2021-01-29
2021-01-31
12
10
Ostrowska Julia
JKS U Robsonów
SALWADOR (120)
2021-01-29
14
2021-01-29
2021-01-30
4
2021-01-30
Owczarek Przemysław
KJ Lotar Biskupiec
2021-01-29
1
2021-01-29
34
2021-01-30
24
2021-01-30
2021-01-31
28
2021-01-31
Paliszkiewicz Natalia
Klub Jeździecki Legia Kozielska
INSYGNIA (247)
2021-01-29
38
2021-01-29
33
2021-01-30
43
2021-01-30
43
2021-01-31
28
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
2021-01-28
14
5
2021-01-28
43
2021-01-30
24
2021-01-31
27
LVIV PKZ (278)
2021-01-28
8
120
2021-01-30
23
2021-01-31
19
DR. JONES (279)
2021-01-28
12
2021-01-29
24
2021-01-31
9
117
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LORDI (297)
2021-01-28
72
2021-01-28
61
2021-01-29
21
2021-01-30
53
2021-01-30
16
5
CRISTAL (298)
2021-01-28
20
5
2021-01-28
47
2021-01-29
44
2021-01-30
39
2021-01-31
16
10
CORSIMO (299)
2021-01-28
58
2021-01-28
8
100
2021-01-29
13
20
2021-01-30
12
5
2021-01-31
34
2021-01-29
4
50
2021-01-29
7
2021-01-30
5
25
2021-01-30
25
2021-01-31
21
2021-01-31
2021-01-28
11
5
2021-01-28
46
2021-01-29
48
2021-01-30
34
2021-01-31
23
2021-01-29
14
2021-01-29
34
2021-01-30
12
2021-01-30
26
2021-01-31
16
2021-01-31
Paulauskaite Monika
Hobby Horse
2021-01-29
21
2021-01-31
26
2021-01-28
17
2021-01-28
44
2021-01-29
15
2021-01-30
11
5
2021-01-28
44
2021-01-31
28
2021-01-30
6
100
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
CAIERO (228)
2021-01-28
60
2021-01-28
38
2021-01-29
19
2021-01-31
31
2021-01-28
34
2021-01-28
29
2021-01-29
17
2021-01-31
22
Petraitis Kristupas
none
2021-01-28
70
2021-01-28
39
2021-01-29
28
2021-01-31
25
CASANOVA (322)
2021-01-29
22
2021-01-29
7
2021-01-30
28
2021-01-31
20
2021-01-31
7
2021-01-28
68
2021-01-30
7
100
2021-01-31
45
2021-01-29
30
IVITA (339)
2021-01-28
47
2021-01-30
53
2021-01-31
29
2021-01-28
30
2021-01-29
37
Petraitis Matas
Audruvis
2021-01-29
49
2021-01-29
22
2021-01-30
34
2021-01-31
5
75
2021-01-31
8
2021-01-28
27
2021-01-29
15
2021-01-31
5
900
2021-01-28
32
2021-01-29
49
2021-01-30
6
200
2021-01-28
20
5
HEINEKEN (341)
2021-01-28
2
600
2021-01-30
2
500
2021-01-31
1
1500
Petrovas Andrius
A. Petrovas
2021-01-29
2
200
2021-01-29
68
2021-01-30
1
500
2021-01-30
16
5
2021-01-31
2
400
2021-01-28
4
110
2021-01-29
41
2021-01-30
42
2021-01-31
50
DARKO Z (329)
2021-01-29
12
2021-01-30
20
2021-01-31
17
KENDIS (330)
2021-01-28
48
2021-01-28
84
2021-01-29
55
2021-01-30
13
5
2021-01-29
27
2021-01-30
26
JAVENDA (331)
2021-01-28
84
2021-01-28
78
2021-01-29
2
350
2021-01-30
1
1000
2021-01-30
52
SHERLOCK (332)
2021-01-28
1
900
2021-01-28
26
2021-01-29
34
2021-01-30
3
300
2021-01-31
29
2021-01-28
45
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (314)
2021-01-30
7
2021-01-31
2021-01-30
2021-01-31
Pietroń Martyna
JKS Barłomino
2021-01-29
24
2021-01-29
2021-01-30
22
2021-01-30
2021-01-31
16
2021-01-31
CHANCE 33 (353)
2021-01-28
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
2021-01-28
40
2021-01-29
8
50
2021-01-30
46
Piórkowska Maria
bpk
FUKS (317)
2021-01-29
7
2021-01-29
2021-01-30
6
2021-01-30
2021-01-31
KUBA (318)
2021-01-29
10
2021-01-29
36
2021-01-30
11
2021-01-30
18
2021-01-31
2
150
Pojmaj Jm'05 Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (172)
2021-01-29
34
2021-01-29