Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne III kwalifikacje X HPWiM
Dąbrówka Mała, 12-13.12.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
46 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:20
2020-11-26 20:39:29
Gabrielė Stasiulionytė POLONEZAS
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
45 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:25
2020-11-26 20:23:10
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
44 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:27
2020-11-26 20:21:38
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
43 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:37
2020-11-26 20:20:04
Maja Witkowska NIOBE
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
42 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:41
2020-11-26 20:18:48
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
41 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:42
2020-11-26 10:37:38
Inga Vilbikaitytė MAJA
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
40 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:44
2020-11-25 16:46:06
Adam Grzegorzewski STAKATA
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
39 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:45
2020-11-25 16:45:32
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
38 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:47
2020-11-25 16:44:41
Adam Grzegorzewski QUEEN-FLY
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:51
2020-11-25 16:43:21
Adam Grzegorzewski JACUZZY
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
36 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:53
2020-11-25 16:42:29
Adam Grzegorzewski KLARADETTE S
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
35 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:57
2020-11-25 16:41:57
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
34 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:59
2020-11-25 16:40:01
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
33 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:02
2020-11-25 16:39:14
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
32 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:05
2020-11-25 16:11:58
Aušra Garuckaitė QUICK SILVER
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:07
2020-11-25 16:11:23
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:09
2020-11-25 16:10:09
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
29 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:10
2020-11-25 16:09:10
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
28 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:13
2020-11-25 16:08:37
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
27 ACCEPTED 2020-11-25 20:31:10
2020-11-25 14:39:53
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
26 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:11
2020-11-25 10:53:08
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:16
2020-11-24 17:09:39
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:21
2020-11-23 19:30:52
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
23 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:25
2020-11-23 15:05:29
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
22 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:34
2020-11-23 14:16:23
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
21 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:41
2020-11-22 20:35:48
Adrianna Dargiewicz HENRIKAS
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
20 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:43
2020-11-22 13:50:13
Paulina Raczyńska DALMACJA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
19 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:46
2020-11-22 13:42:39
Patryk Milaniuk GWARANCJA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
18 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:50
2020-11-22 01:27:01
Wiktoria Polakowska COMMAND
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2020-11-22 09:38:18
2020-11-22 01:20:55
Wiktoria Polakowska SONICA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-22 09:38:10
2020-11-21 19:59:39
Anna Jurczak HENRIKAS
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
15 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:53
2020-11-21 19:19:13
Michalina Białas BURSZTYN
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2020-11-22 09:37:52
2020-11-21 14:41:10
Maria Markiewicz ELDORADO
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:56
2020-11-21 14:24:04
Aleksandra Dargiewicz A LEE HOPP
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
12 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:59
2020-11-21 13:32:16
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
11 ACCEPTED 2020-11-20 14:24:01
2020-11-19 19:38:11
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
10 ACCEPTED 2020-11-20 14:23:57
2020-11-19 19:35:50
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
9 ACCEPTED 2020-11-17 22:07:53
2020-11-16 22:47:34
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-11-16 18:52:52
2020-11-16 15:00:39
Maja Zejer CYRKÓWKA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
7 ACCEPTED 2020-11-15 21:26:31
2020-11-15 16:06:39
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
6 ACCEPTED 2020-11-13 10:27:34
2020-11-11 23:41:59
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-11-18 14:54:57
2020-11-10 14:18:09
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-11-11 12:31:28
2020-11-08 21:12:13
Julia Babiej PANDORA
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2020-11-11 12:31:32
2020-11-08 21:11:26
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
2 ACCEPTED 2020-11-26 14:54:32
2020-10-30 10:11:42
Iga Gorzkowska AMNEZJA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-25 11:40:01
2020-10-30 09:45:25
Alicja Gorzkowska HAVA
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl