Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne III kwalifikacje X HPWiM
Dąbrówka Mała, 12-13.12.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
147 ACCEPTED 2020-12-10 20:41:43
2020-12-10 20:00:51
Andrzej Tusiński MADAME TUSSAUDS
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
146 ACCEPTED 2020-12-10 20:41:44
2020-12-10 15:49:02
Aleksandra Kruczek ROKI
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
145 ACCEPTED 2020-12-10 15:14:25
2020-12-10 13:55:20
Hanna Niesiobędzka ERIANA
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
144 ACCEPTED 2020-12-10 13:05:15
2020-12-10 13:01:02
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
143 ACCEPTED 2020-12-10 11:35:23
2020-12-10 11:35:16
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
142 ACCEPTED 2020-12-10 11:35:24
2020-12-10 11:33:26
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
141 ACCEPTED 2020-12-10 11:35:26
2020-12-10 11:30:49
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
140 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:04
2020-12-10 09:41:59
Marcelina Dowgierd ELDORADO
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
139 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:21
2020-12-10 03:43:56
Artiem Tsapin ROSOMAK
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Zwykły 238.2.1
138 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:26
2020-12-10 03:42:55
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
137 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:30
2020-12-09 23:44:44
Zuzanna Białek ADONIS
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
136 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:37
2020-12-09 23:21:15
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
135 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:41
2020-12-09 22:04:04
Evita Vismeryte HAFELIS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
134 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:46
2020-12-09 21:31:50
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
133 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:52
2020-12-09 21:28:58
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
132 ACCEPTED 2020-12-09 20:25:20
2020-12-09 20:08:23
Maria Sternicka FUNIA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
131 ACCEPTED 2020-12-09 18:27:39
2020-12-09 11:55:54
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2020-12-08 22:30:39
2020-12-08 22:14:16
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
129 ACCEPTED 2020-12-08 22:30:53
2020-12-08 21:37:06
Małgorzata Tyllo CATHLEEN
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
128 ACCEPTED 2020-12-08 22:31:02
2020-12-08 21:18:47
Evita Vismeryte QUINTES
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
127 ACCEPTED 2020-12-10 09:49:58
2020-12-08 21:18:11
Evita Vismeryte COSMIC MONSTER
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
126 ACCEPTED 2020-12-08 22:31:06
2020-12-08 18:40:23
Rita Matūzienė CAPLETT
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2020-12-08 12:32:13
2020-12-08 11:34:22
Gabrielė Stasiulionytė POLONEZAS
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
124 ACCEPTED 2020-12-08 12:32:17
2020-12-07 23:43:50
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
123 ACCEPTED 2020-12-08 12:32:23
2020-12-07 22:10:24
Wiktor Godlewski CONTI
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
122 ACCEPTED 2020-12-07 20:11:16
2020-12-07 19:40:37
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
121 ACCEPTED 2020-12-07 19:22:24
2020-12-07 19:22:24
Robert Hestkowski MONSIEUR
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
120 ACCEPTED 2020-12-07 19:20:02
2020-12-07 19:20:02
Robert Hestkowski LION
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
119 ACCEPTED 2020-12-07 19:19:39
2020-12-07 19:19:39
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16 REg/CC/Zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-12-07 19:19:02
2020-12-07 19:19:02
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
117 ACCEPTED 2020-12-07 19:18:35
2020-12-07 19:18:35
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
116 ACCEPTED 2020-12-07 20:11:19
2020-12-07 19:17:57
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-12-10 09:50:04
2020-12-07 12:48:58
Emilia Godlewska PELARIS
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2020-12-07 10:25:57
2020-12-07 09:39:15
Kornelia Piątek NADRA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
113 ACCEPTED 2020-12-07 10:34:13
2020-12-07 09:07:25
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2020-12-07 10:27:43
2020-12-07 09:06:12
Monika Pasik LORDI
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
111 ACCEPTED 2020-12-07 10:27:49
2020-12-07 09:05:44
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
110 ACCEPTED 2020-12-07 10:27:54
2020-12-07 09:05:15
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
109 ACCEPTED 2020-12-07 10:27:59
2020-12-07 09:04:46
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2020-12-07 10:28:05
2020-12-07 09:04:12
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2020-12-07 10:28:32
2020-12-07 09:01:35
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
106 ACCEPTED 2020-12-07 10:28:38
2020-12-07 09:01:08
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2020-12-07 10:28:47
2020-12-06 23:38:08
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
104 ACCEPTED 2020-12-07 10:28:54
2020-12-06 23:37:04
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
103 ACCEPTED 2020-12-07 10:29:00
2020-12-06 23:35:24
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
102 ACCEPTED 2020-12-07 10:29:16
2020-12-06 22:50:18
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2020-12-11 09:17:22
2020-12-06 22:41:01
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
100 ACCEPTED 2020-12-07 10:29:37
2020-12-06 22:39:15
Paulina Tomaszewska TYCJAN
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
99 ACCEPTED 2020-12-07 10:29:43
2020-12-06 22:37:57
Dominika Hestkowska VHS RAMOS
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2020-12-11 09:17:17
2020-12-06 22:37:35
Marianna Pupiałło CYRANKA
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
97 ACCEPTED 2020-12-07 10:29:58
2020-12-06 22:03:27
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
96 ACCEPTED 2020-12-10 19:57:03
2020-12-06 20:30:44
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
95 ACCEPTED 2020-12-06 17:37:54
2020-12-06 16:57:33
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-12-10 09:50:10
2020-12-06 15:10:00
Maja Gowkielewicz WISTERIA LANE
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
93 ACCEPTED 2020-12-06 15:38:52
2020-12-06 14:15:46
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-12-06 12:18:28
2020-12-06 10:43:50
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
91 ACCEPTED 2020-12-06 12:14:23
2020-12-06 10:28:08
Nikola Sobòtka KATIE
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
90 ACCEPTED 2020-12-06 12:14:15
2020-12-06 10:27:25
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2020-12-06 12:14:05
2020-12-05 21:39:43
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
88 ACCEPTED 2020-12-06 12:13:57
2020-12-05 09:18:31
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2020-12-05 01:12:10
2020-12-04 22:07:58
Zofia Kaczmarczyk VULCANO
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
86 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:05
2020-12-04 11:08:44
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
85 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:07
2020-12-03 17:39:03
Aleksandra Kłodawska ANDER
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
84 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:10
2020-12-03 16:07:59
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:12
2020-12-03 16:07:18
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-12-04 15:19:15
2020-12-03 16:06:22
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
81 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:48
2020-12-03 13:16:53
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:51
2020-12-03 13:01:43
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
79 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:53
2020-12-03 13:00:54
Marta Krajnik WIGOR
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
78 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:55
2020-12-03 11:34:34
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
77 ACCEPTED 2020-12-03 14:50:58
2020-12-03 11:06:17
Marcin Olszewski ERAGON
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
76 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:02
2020-12-03 11:05:03
Aleksandra Babiarz JUST UNO
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:04
2020-12-02 21:35:24
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
74 ACCEPTED 2020-12-15 15:16:50
2020-12-02 18:24:37
Weronika Kuran DEXTER
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
73 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:06
2020-12-02 16:00:21
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
72 ACCEPTED 2020-12-03 14:51:10
2020-12-02 15:57:42
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
71 ACCEPTED 2020-12-02 12:17:47
2020-12-02 11:38:25
Anna Rębisz OBAMA
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2020-12-09 18:27:43
2020-12-02 11:34:06
Zuzanna Śledź OBAMA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
69 ACCEPTED 2020-12-07 21:43:58
2020-12-02 10:16:42
Jakub Mroczek FIONA
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
68 ACCEPTED 2020-12-02 12:17:59
2020-12-02 10:16:03
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
67 ACCEPTED 2020-12-02 12:18:00
2020-12-02 09:58:31
Natalia Gudan R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
66 ACCEPTED 2020-12-02 12:18:01
2020-12-02 09:57:39
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
65 ACCEPTED 2020-12-02 12:18:03
2020-12-02 09:39:19
Lena Ruszczyńska ROMEO
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
64 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:50
2020-12-02 08:55:32
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2
63 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:52
2020-12-02 00:38:50
Kacper Suchomski EULAMAR
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-12-02 09:23:00
2020-12-02 00:31:34
Mikołaj Chilewski CZAKRAM
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
61 ACCEPTED 2020-12-08 19:45:29
2020-12-02 00:29:35
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:03
2020-12-01 20:05:25
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:06
2020-12-01 16:54:52
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
58 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:07
2020-12-01 16:53:46
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
57 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:08
2020-12-01 11:06:01
Natalia Juda PRETORIA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
56 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:10
2020-12-01 08:26:04
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
55 ACCEPTED 2020-12-01 21:38:11
2020-12-01 08:24:45
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:47
2020-11-30 08:20:50
Katarzyna Maksymiuk LESOLEY
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
53 ACCEPTED 2020-12-07 09:15:15
2020-11-30 08:19:31
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
52 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:50
2020-11-30 08:18:49
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:52
2020-11-30 08:17:11
Hanna Załęska NORITO
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
50 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:53
2020-11-29 16:11:18
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
49 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:55
2020-11-29 16:10:50
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
48 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:28
2020-11-28 21:27:31
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
47 ACCEPTED 2020-12-05 21:40:48
2020-11-28 21:24:48
Paulina Chojnowska CABO DA ROCA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
46 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:33
2020-11-28 20:06:48
Nadia Radzikowska NOTARIS
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
45 ACCEPTED 2020-12-07 10:30:13
2020-11-28 16:49:40
Kornelia Piątek MELA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:43
2020-11-28 16:45:58
Magdalena Kikoła ARIZONA
  • 2x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
43 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:51
2020-11-27 21:11:36
Julia Szuksztul WSPINACZKA
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
42 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:54
2020-11-27 21:04:51
Martyna Formela LUMINAT
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
41 ACCEPTED 2020-11-29 14:40:57
2020-11-27 16:56:44
Amelia Piątek SOFIA S
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
40 ACCEPTED 2020-11-29 14:41:01
2020-11-27 16:55:58
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
39 ACCEPTED 2020-11-27 15:16:00
2020-11-27 13:50:47
Urszula Trzeciak LIKIER
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
38 ACCEPTED 2020-12-10 21:03:49
2020-11-26 20:23:10
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
37 ACCEPTED 2020-12-10 20:21:51
2020-11-26 20:21:38
Elżbieta Witkowska-Marel KAKAO
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
36 ACCEPTED 2020-12-10 20:15:19
2020-11-26 20:20:04
Maja Witkowska NIOBE
  • 1x 3 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 12 Reg/mini LL/Dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
35 ACCEPTED 2020-12-10 20:14:00
2020-11-26 20:18:48
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
34 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:42
2020-11-26 10:37:38
Inga Vilbikaitytė MAJA
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
33 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:44
2020-11-25 16:46:06
Adam Grzegorzewski STAKATA
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
32 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:45
2020-11-25 16:45:32
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
31 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:47
2020-11-25 16:44:41
Adam Grzegorzewski QUEEN-FLY
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:51
2020-11-25 16:43:21
Adam Grzegorzewski JACUZZY
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
29 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:53
2020-11-25 16:42:29
Adam Grzegorzewski KLARADETTE S
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
28 ACCEPTED 2020-11-26 23:46:57
2020-11-25 16:41:57
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
27 ACCEPTED 2020-12-08 12:32:27
2020-11-25 16:39:14
Adam Grzegorzewski HAPPYLINA
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2020-12-10 20:41:57
2020-11-25 16:11:58
Aušra Garuckaitė QUICK SILVER
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
25 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:07
2020-11-25 16:11:23
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-12-10 20:42:00
2020-11-25 16:10:09
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
23 ACCEPTED 2020-12-10 20:42:04
2020-11-25 16:09:10
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
22 ACCEPTED 2020-11-26 23:47:13
2020-11-25 16:08:37
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
21 ACCEPTED 2020-11-25 20:31:10
2020-11-25 14:39:53
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
20 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:11
2020-11-25 10:53:08
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:16
2020-11-24 17:09:39
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:21
2020-11-23 19:30:52
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 Reg/N/Dwufaziwy 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
17 ACCEPTED 2020-12-08 13:41:16
2020-11-23 14:16:23
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15 Reg/P1/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
16 ACCEPTED 2020-12-01 17:04:43
2020-11-22 20:35:48
Adrianna Dargiewicz HENRIKAS
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
15 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:43
2020-11-22 13:50:13
Paulina Raczyńska DALMACJA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
14 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:46
2020-11-22 13:42:39
Patryk Milaniuk GWARANCJA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-25 11:39:50
2020-11-22 01:27:01
Wiktoria Polakowska COMMAND
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2020-11-22 09:38:18
2020-11-22 01:20:55
Wiktoria Polakowska SONICA
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-11-22 09:38:10
2020-11-21 19:59:39
Anna Jurczak HENRIKAS
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
10 ACCEPTED 2020-11-22 09:37:52
2020-11-21 14:41:10
Maria Markiewicz ELDORADO
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
9 ACCEPTED 2020-12-07 18:22:38
2020-11-21 14:24:04
Aleksandra Dargiewicz A LEE HOPP
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
8 ACCEPTED 2020-12-11 09:17:15
2020-11-19 19:35:50
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
7 ACCEPTED 2020-11-17 22:07:53
2020-11-16 22:47:34
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2020-11-16 18:52:52
2020-11-16 15:00:39
Maja Zejer CYRKÓWKA
  • 2x 13 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
5 ACCEPTED 2020-11-15 21:26:31
2020-11-15 16:06:39
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/Dwunawrotowy art.273.1.3.3.2 KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
4 ACCEPTED 2020-11-13 10:27:34
2020-11-11 23:41:59
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 7 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 16 REg/CC/Zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-12-09 18:27:48
2020-11-10 14:18:09
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
2 ACCEPTED 2020-11-11 12:31:28
2020-11-08 21:12:13
Julia Babiej PANDORA
  • 2x 5 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-11 12:31:32
2020-11-08 21:11:26
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 4 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
2. Babiej Julia BPK
2005 (J.)
O038981
3. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
4. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
5. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
zzz
6. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
7. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
8. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (MJ.)
O028694
9. Chrzanowski Julian Weklice
2008 (JM.)
Brak
10. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (MJ.)
O031537
11. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
12. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
13. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
14. Dargiewicz Adrianna JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O053923
15. Dargiewicz Aleksandra JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O053922
16. Dowgierd Marcelina Ekwador
2004 (J.)
37343/18
17. Formela Martyna brak
2009 (JM.)
brak
18. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
19. Garuckaite Aušra Equus Jojimo Mokykla
S
ne
20. Godlewska Emilia bpk
2005 (J.)
O054560
21. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
22. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (MJ.)
None
23. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
O059401
24. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
25. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
26. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
O061736
27. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
28. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
29. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
30. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
31. Jurczak Anna Jks u robsonów
2006 (JM.)
Brak
32. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054519
33. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
34. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
35. Kikoła Magdalena Stajnia Ząbrowiec
2011 (Mł.)
Brak
36. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
37. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
38. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
39. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
40. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
41. Krajnik Marta KS Leśne Team
2005 (J.)
O036471
42. Kramarczyk Anna -
S
O049338
43. Kruczek Aleksandra KJ Kamińskich
44. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
45. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
46. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
47. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
48. Majewska Jagoda KS Leśne Team
2001 (MJ.)
O044913
49. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
50. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
51. Markiewicz Maria Jks u Robsonów
2005 (J.)
O053497
52. Martinavičiute Laura Equus Jojimo Mokykla
S
53. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
54. Mat?zien? Rita Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
S
nera
55. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
56. Milaniuk Patryk Bez Przynależności Klubowej
S
brak
57. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
58. Muižyte Gabriele Equus jojimo mokykla
2002 (MJ.)
NA
59. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
60. Niesiobędzka Hanna BPK
2008 (JM.)
Brak
61. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
62. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
63. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
64. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
65. Piątek Amelia Stajnia Ząbrowiec
2004 (J.)
Brak
66. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
67. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
68. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
69. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
70. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
71. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
72. Raczyńska Paulina BPK
S
Brak
73. Radzikowska Nadia Jks u robsonow
2008 (JM.)
Brak
74. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
75. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
76. Ruszczyńska Lena Polish Pony Club
2011 (Mł.)
Brak
77. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (J.)
O044639
78. Śledź Zuzanna BPK
S
O023871
79. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
80. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
81. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
LZRWZJ/3694/20
82. Stasiulionyt? Gabriel? LIETUVOS ŽIRGYNAS
S
49601270073
83. Sternicka Maria Stajnia Grążawy
2009 (JM.)
O059691
84. Suchomski Kacper Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2003 (J.)
O045533
85. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (JM.)
O045627
86. Szuksztul Julia Jks u Robsonow
2010 (Mł.)
Brak
87. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
88. Topa Zuzanna
2012 (Mł.)
O057967
89. Trzeciak Urszula Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2005 (J.)
O053498
90. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (J.)
brak
91. Tusiński Andrzej JKS U Robsonow
S
Brak
92. Tyllo Małgorzata Jks u Robsonow
2009 (JM.)
Bra?
93. Vilbikaityt? Inga Kauno r. Dziudo jojimo sporto mkl
S
N?ra
94. Viskantait? Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (MJ.)
none
95. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
96. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
97. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
98. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
99. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
brak
100. Woźniak Zuzanna bpk
2004 (J.)
O050017
101. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
O040782
102. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043967
103. Zejer Maja Janczary Riding Academy
2005 (J.)
Brak
104. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

8

A LEE HOPP WESTF POL 2011 wałach gniada/170 F: A LEE SPRING
M: DIERBA
K027953 DE441410770611
2.

160

ADONIS KUC WALIJSKI POL 2008 wałach siwa/kuc:129 F: Uczony
M: Angelika
Brak 013530019907
3.

107

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor
M: Anapon Rashka
K024821 616013600054113
4.

120

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
5.

145

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 POL007600075905
6.

80

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
7.

74

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
8.

129

BALANS Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2013 wałach gniada/170 F: ELOQUENT
M: BULIMIA
K024558 616007600162613
9.

128

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
10.

139

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
11.

99

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012 gelding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
12.

53

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
- -
13.

72

CABO DA ROCA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/168 F: Tjungske
M: Cherry Lady
brak 616007600074616
14.

173

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
15.

138

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
16.

174

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
17.

154

CAPLETT Holsteiner Warmblut LTU 2016 kumel? rusva/170 F: Caplan
M: Ulana
nera DE421000022916
18.

110

CAPTAIN MORGAN DWB DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
None 208333DW1001776 DK DV
19.

144

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
LV001900000930
20.

152

CATHLEEN SP POL 2005 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
21.

64

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada/x F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 x
22.

44

CHAMBERLAIN OLDENBURDZKA POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
K018666 DE 418182076811
23.

71

CHEOPS WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Celinka / Cyceron
K011538 POL007600131405
24.

105

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
25.

127

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
26.

166

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
27.

18

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
28.

52

COMMAND HOL POL 2003 ogier ciemnogniada/- F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
K009596 -
29.

175

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
30.

126

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
31.

149

CONTI SP POL 2008 klacz ciemnogniada/- F: Dionizos
M: Contedra
- -
32.

112

CORLANDER VOK.JOJ. LTU 2013 Stallion black/174 F: Calido I
M: Cassandra
None
33.

159

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
34.

111

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
35.

125

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
36.

33

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 gelding bay/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
37.

124

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
38.

135

CYRANKA SP POL 2008 klacz gniada/mk:157 F: Bolero De Ravel
M: Cyklamena
K022933 616009640102108
39.

37

CYRKÓWKA FOLBLUT POL Brak klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
40.

161

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
Brak 616009600047708
41.

90

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
brak
42.

140

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
43.

114

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
44.

50

DALMACJA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Malmo
M: Dywagacja
Brak POL 007 53 00926 05
45.

147

DEIANEIRA Z ZANG POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
Brak 106WZ73
46.

103

DEXTER KWPN POL 2008 wałach gniada/167 F: Warrant
M: Z Ulisina 8
K020126 528003000813547
47.

78

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
48.

178

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
49.

132

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
50.

157

ELDORADO BRAK POL brak wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
51.

40

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/163 F: Harpun
M: Elegancja
Brak Brak
52.

123

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
53.

100

ERAGON SP POL 2015 Wałach gniada/176 F: Winston
M: Entoria
K026818 616009530067715
54.

168

ERIANA SP POL 2012 klacz siwa/168 F: Ogier
M: Kobyła
Brak Ma
55.

106

ERIKA NN POL 2012 Klacz skarogniada/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 1
56.

89

EULAMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Maram
M: Eula
K013724 616009690137309
57.

39

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
58.

22

FIONA KUC POL 2004 klacz kara/kuc:148 F: Pietrek
M: Fela/Elpar
K023954 POL013600182904
59.

156

FUNIA KUC POL 2000 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK 00435
60.

24

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
61.

67

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 gelding black/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
62.

146

GENTELMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
K030148 528003201106616
63.

83

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
64.

109

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach inna F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
none DEDE418180024004
65.

148

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
66.

97

GUINNESS TS POL 2005 wałach gniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K022562 616999600304405
67.

51

GWARANCJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz srokata/165 F: Noel
M: Galena
Brak 616009600296713
68.

162

HAFELIS TRAK LTU 2011 gelding bay/168 F: ERUDITAS
M: HARBINA
LTU002520240111 026833
69.

150

HAPPYLINA KWPN POL 2012 klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
70.

115

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
71.

41

HENRIKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras
M: Gret
Brak Brak
72.

49

HENRIKAS TRAK POL 2010 wałach gniada/mk:160 F: VEIMARAS
M: GRET
K025363 LTU002520237210
73.

23

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:141 F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
74.

141

HIPOIDAS TRAK POL 2006 ogier gniada F: Heleris
M: Hipe
K019467
75.

108

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
76.

47

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
K025016
77.

60

ISSEM KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/224,5km F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
K024674 528003201301430 106BH73
78.

62

JACUZZY X POL X Wałach gniada/Z F: Z
M: Z
X Z
79.

104

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172cm F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
80.

85

JASMINA PPC KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:129 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
81.

4

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 25.05.2014 klacz gniada/mk:158 F: Alen
M: Just to be
Brak 616098200122282
82.

101

JUST UNO KWPN POL 2014 wałach gniada/167 F: Numero Uno
M: Now Or Never
Brak 528003201403336
83.

92

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:132 F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
84.

55

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
brak 616003010091116
85.

172

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris
M: Kora
K022665 616009520095512
86.

165

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
87.

84

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
K017036 616007530116010
88.

116

KATIE WLKP POL 2006 klacz skarogniada/160 F: OLIVER
M: KREZA
11228 007660465006
89.

63

KLARADETTE S KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/X F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 C
90.

69

KOLONIA WLKP POL 2012 Mare bay/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
91.

179

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
K019865
92.

151

LAXI WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Lancer III
M: Capuccina
K029068 DE441411181611
93.

46

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
94.

82

LEOPARD WLKP POL 2005 wałach gniada F: Grey / Cynik
M: Leliwa / Janus
K010415 POL007600156905
95.

79

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
96.

70

LIKIER SP POL 2006 wałach gniada/170 F: Mariot
M: Lambada Z
K011290 POL0096101640
97.

91

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
98.

142

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
99.

122

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
100.

76

LUMINAT WIELKOPOLSKI POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
brak POL007600072309
101.

94

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
102.

171

MADAME TUSSAUDS Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
K024412 -
103.

176

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Mango
M: Magia
Ko24412 Nn
104.

163

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
105.

58

MAJA LT JOJAMOJI LTU 2011 kumel? sarta/162 F: Falco
M: Memfi
N?ra 032641
106.

86

MALIBU STAR KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:128 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: MILKA STAR
K026544 6160136002007
107.

119

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
108.

93

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:110 F: Grey
M: Magia
K027548 616013610164711
109.

66

MEDUJA TRAK LTU 2013 Mare bay/NA F: KARATAS
M: MIŠKUVA
LTU002520270213 025930
110.

16

MELA NN POL 2015 klacz siwa/kuc:131 F: NN
M: NN
Brak ...
111.

137

MERKURY WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/170 F: Wiec
M: Modelka I
K009011 POL007600034902
112.

131

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
113.

68

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
114.

143

MONSIEUR SP POL 2016 wałach gniada F: Hipoidas
M: Madam
115.

121

NADRA NN POL 2015 klacz kara/.. F: NN
M: NN
Brak ..
116.

164

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
117.

48

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
118.

155

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/- F: Karbon / Landor S
M: Nagroda
K026186 616009600255314
119.

56

NIOBE TRAKEŃSKA POL 2006 klacz siwa/168 F: Gluosnis
M: Nebraska
brak 732010020406
120.

81

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
121.

73

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/164 F: Ogar
M: Nostalgia
Brak K024492
122.

96

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar /
M: Nostalgia / Grey
K024492 616007600228513
123.

21

OBAMA WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/- F: Rulon
M: Olbia
K023640 -
124.

3

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 Klacz gniada/170 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
125.

5

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
126.

32

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
K010583 -
127.

136

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
128.

31

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi
Brak 616013600096912
129.

12

POLONEZAS TRAK LTU 2010 Gelding other/171 F: Westo - s
M: Poezija
None LTU002520233910
130.

118

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
131.

54

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent
M: Pilotka
brak 616007600138917
132.

87

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/- F: El Grecco /
M: Pensylwania /
K027434 -
133.

170

PRINCESSA TYP KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: NN
M: NN
K026511 POL9995201845
134.

61

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
135.

65

QUICK SILVER Latvi? Jojamasis LAT 2007 Gelding bay/179 F: Audi Quattro
M: RUSE
428001117750003 +
136.

35

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
brak
137.

153

QUINTES DWB DEN 2014 mare bay/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
138.

88

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
LKRWZ/J1706/20 6160136004659007
139.

57

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
140.

169

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
brak
141.

177

ROKI SP POL 2010 wałach siwa/165 F: Epistratos
M: Riwiera
brak brak
142.

95

ROMEO KUC WALIJSI POL 2015 Wałach siwa/kuc:120 F: Rogal
M: Samba
Brak
143.

158

ROSOMAK SP POL 20111 wałach gniada/173 F: XXXX
M: CCCCC
BRAK BRAK
144.

38

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Agar /
M: Sanna / Bolivar
K024491 616007600230213
145.

77

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
K017846
146.

130

SONATA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
147.

42

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/- F: D’Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
148.

59

STAKATA HAN GER 2013 Klacz kara/- F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
K024296 DE431314404413
149.

167

TIMUR EWITA DRP POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
150.

36

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
151.

45

TORONTO CVN Z Z NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Tallmann TN/Taulon
M: Vurana W/Murano
K027530 056015Z55624015
152.

133

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
K026110 Brak
153.

134

VHS RAMOS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 BRAK
154.

19

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
155.

113

VULCANO KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
156.

98

WIGOR WLKP POL 2006 wałach gniada/184 F: Grom / Czuwaj
M: Wiga / Batman
K013270 POL007600225506
157.

117

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
158.

26

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
159.

102

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
K015896 POL006630149705
160.

75

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/167 F: Life and Liberty
M: Witwa
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
50
SUM:
50.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
50
120
SUM:
170.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
100
SUM:
100.00
Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
100
SUM:
100.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
200
600
800
60
150
200
100
SUM:
2110.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
50
700
SUM:
750.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
120
250
SUM:
370.00
Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
20
30
SUM:
50.00
Martinavičiute Laura Equus Jojimo Mokykla
300
SUM:
300.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
60
SUM:
60.00
Parda Julia Polish Pony Club
150
100
200
SUM:
450.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
70
70
100
300
20
SUM:
560.00
Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
30
SUM:
30.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów
40
SUM:
40.00
Stasiulionyt? Gabriel? LIETUVOS ŽIRGYNAS
50
SUM:
50.00
Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
400
40
SUM:
440.00
Viskantait? Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
40
200
SUM:
240.00
Vismeryte Evita IDGI sports
500
80
SUM:
580.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
100
SUM:
100.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
150
80
120
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JUST UNO (101)
2020-12-12
34
2020-12-12
3
2020-12-13
3
2020-12-13
16
Babiej Julia
BPK
2020-12-12
22
2020-12-12
2020-12-12
4
2020-12-12
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (23)
2020-12-12
5
2020-12-12
28
2020-12-13
4
2020-12-13
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (119)
2020-12-12
6
2020-12-12
18
2020-12-13
8
2020-12-13
11
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (79)
2020-12-12
4
50
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (71)
2020-12-12
11
2020-12-13
13
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CZAKRAM (90)
2020-12-12
9
2020-12-12
9
2020-12-13
2
150
2020-12-13
15
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
2020-12-12
1
2020-12-12
11
2020-12-13
1
2020-12-13
1
Chrzanowski Julian
Weklice
CZADRA (161)
2020-12-13
1
2020-12-13
6
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2020-12-12
39
2020-12-12
45
2020-12-13
2020-12-13
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
BALANS (129)
2020-12-12
24
2020-12-12
7
2020-12-13
11
2020-12-13
7
SONATA W (130)
2020-12-12
3
50
2020-12-12
23
2020-12-13
2
120
2020-12-13
12
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
2
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (166)
2020-12-12
2
100
2020-12-12
22
2020-12-13
13
2020-12-13
21
2020-12-12
1
2020-12-12
13
2020-12-13
8
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (165)
2020-12-12
19
2020-12-12
2020-12-13
8
2020-12-13
14
Dargiewicz Adrianna
JKS u Robsonów
2020-12-13
16
2020-12-13
Dargiewicz Aleksandra
JKS u Robsonów
2020-12-12
15
2020-12-12
Dowgierd Marcelina
Ekwador
ELDORADO (157)
2020-12-13
31
2020-12-13
Formela Martyna
brak
LUMINAT (76)
2020-12-12
27
2020-12-12
2020-12-13
28
2020-12-13
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
CALIOPE Z (138)
2020-12-12
21
2020-12-12
2020-12-13
19
2020-12-13
Garuckaite Aušra
Equus Jojimo Mokykla
2020-12-12
32
2020-12-12
Godlewska Emilia
bpk
PELARIS (32)
2020-12-12
25
ARAMIS (145)
2020-12-12
12
2020-12-12
38
2020-12-13
23
2020-12-13
17
Godlewski Wiktor
bpk
2020-12-12
20
2020-12-12
CONTI (149)
2020-12-13
2020-12-13
11
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (144)
2020-12-12
3
100
2020-12-12
12
2020-12-13
10
2020-12-13
16
Gowkielewicz Maja
JKS u Robsonów
2020-12-12
10
2020-12-12
1
2020-12-13
1
2020-12-13
1
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2020-12-12
2
200
2020-12-12
4
2020-12-13
1
600
2020-12-13
1
800
2020-12-12
5
60
2020-12-12
2
2020-12-13
3
150
2020-12-13
3
CORNETTO (111)
2020-12-12
26
2020-12-12
11
2020-12-13
2
200
2020-12-13
4
100
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
STAKATA (59)
2020-12-12
9
ISSEM (60)
2020-12-12
15
2020-12-12
3
2020-12-13
2
JACUZZY (62)
2020-12-12
22
2020-12-12
8
2020-12-13
4
2020-12-12
20
2020-12-12
21
2020-12-13
9
2020-12-13
14
2020-12-12
19
2020-12-12
10
2020-12-13
8
2020-12-13
5
50
HAPPYLINA (150)
2020-12-12
1
700
Gudan Natalia
Polish Pony Club
MATADOR (93)
2020-12-12
5
2020-12-12
2020-12-13
3
2020-12-12
4
2020-12-12
3
2020-12-13
2
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
EASY FLY (132)
2020-12-12
13
2020-12-12
2020-12-13
7
VHS RAMOS (134)
2020-12-12
35
2020-12-12
2020-12-13
26
2020-12-13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (139)
2020-12-12
16
2020-12-13
22
2020-12-12
15
2020-12-12
20
2020-12-13
10
2020-12-13
23
HIPOIDAS (141)
2020-12-12
5
LION (142)
2020-12-12
2020-12-13
10
MONSIEUR (143)
2020-12-12
30
2020-12-12
2020-12-13
25
2020-12-13
2020-12-12
8
2020-12-13
24
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2020-12-12
2
120
2020-12-12
13
2020-12-13
1
250
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2020-12-12
31
2020-12-12
2020-12-13
8
Jurczak Anna
Jks u robsonów
2020-12-12
2020-12-12
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club
VULCANO (113)
2020-12-12
1
2020-12-12
13
2020-12-13
3
Kajrewicz Aleksandra
bpk
NIKIFOR J (155)
2020-12-12
2020-12-12
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (96)
2020-12-13
27
2020-12-13
15
Kikoła Magdalena
Stajnia Ząbrowiec
ARIZONA (74)
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
ANDER (107)
2020-12-12
17
2020-12-12
1
2020-12-13
5
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (148)
2020-12-12
21
2020-12-12
19
2020-12-13
13
2020-12-13
25
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2020-12-12
15
2020-12-12
19
2020-12-13
21
2020-12-13
15
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (36)
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
2
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LAMBI II (179)
2020-12-13
16
2020-12-13
27
Krajnik Marta
KS Leśne Team
WIGOR (98)
2020-12-12
6
2020-12-12
16
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (136)
2020-12-12
6
2020-12-12
2020-12-12
Kruczek Aleksandra
KJ Kamińskich
ROKI (169)
2020-12-12
6
2020-12-12
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2020-12-12
10
2020-12-12
27
2020-12-13
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
1
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2020-12-12
5
20
2020-12-12
5
30
Lodowski Oskar
St. KJ G-Ride Team
2020-12-12
25
2020-12-12
18
2020-12-13
14
2020-12-13
19
Majewska Jagoda
KS Leśne Team
2020-12-12
25
2020-12-12
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (79)
2020-12-12
11
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (114)
2020-12-12
18
2020-12-12
15
2020-12-13
2020-12-13
Markiewicz Maria
Jks u Robsonów
2020-12-12
1
Martinavičiute Laura
Equus Jojimo Mokykla
GANGES (67)
2020-12-13
20
2020-12-12
24
2020-12-12
14
2020-12-12
14
2020-12-13
12
KOLONIA (69)
2020-12-12
1
300
2020-12-12
13
2020-12-13
14
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (173)
2020-12-12
4
60
2020-12-13
12
2020-12-12
7
2020-12-13
8
Mat?zien? Rita
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
CAPLETT (154)
2020-12-12
2020-12-12
2
2020-12-13
32
2020-12-13
22
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
WIMBLEDON (117)
2020-12-12
11
2020-12-12
2020-12-13
6
2020-12-13
Milaniuk Patryk
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-13
29
2020-12-13
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
FIONA (22)
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
4
JUULTJE (92)
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
1
Muižyte Gabriele
Equus jojimo mokykla
MEDUJA (66)
2020-12-12
16
2020-12-12
30
2020-12-13
21
2020-12-13
Neukirch Jesika
BPK
2020-12-12
11
2020-12-12
23
2020-12-13
9
2020-12-13
24
Niesiobędzka Hanna
BPK
ERIANA (168)
2020-12-12
2020-12-12
19
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ERAGON (100)
2020-12-12
8
2020-12-12
24
2020-12-13
10
2020-12-13
15
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2020-12-12
7
2020-12-12
2020-12-13
13
2020-12-13
Parda Julia
Polish Pony Club
2020-12-12
1
150
2020-12-12
3
100
2020-12-13
9
2020-12-13
18
CHEYENNE (105)
2020-12-12
1
200
2020-12-12
28
2020-12-13
11
2020-12-13
11
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LORDI (122)
2020-12-12
17
2020-12-13
9
2020-12-12
10
2020-12-12
13
2020-12-13
15
2020-12-13
20
CRISTAL (124)
2020-12-12
4
70
2020-12-13
6
CORSIMO (125)
2020-12-12
10
2020-12-13
7
2020-12-12
43
2020-12-12
7
2020-12-13
3
70
2020-12-13
2020-12-12
3
100
2020-12-13
2
300
2020-12-12
40
2020-12-12
33
2020-12-13
5
20
2020-12-13
Piątek Amelia
Stajnia Ząbrowiec
SOFIA S (77)
2020-12-12
22
2020-12-12
2020-12-13
25
2020-12-13
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
MELA (16)
2020-12-12
13
2020-12-12
6
DEYSSY (78)
2020-12-12
1
2020-12-12
33
2020-12-13
9
NADRA (121)
2020-12-13
7
2020-12-13
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (164)
2020-12-12
1
2020-12-12
32
2020-12-13
7
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2020-12-12
13
2020-12-12
27
2020-12-13
12
2020-12-13
20
2020-12-12
6
2020-12-12
23
2020-12-13
22
2020-12-13
18
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
SONICA (42)
2020-12-12
8
2020-12-13
5
COMMAND (52)
2020-12-12
9
2020-12-13
4
30
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (80)
2020-12-12
37
2020-12-12
41
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
POLLY (31)
2020-12-12
1
2020-12-12
13
2020-12-12
13
2020-12-13
10
FENIKS (39)
2020-12-12
1
2020-12-13
6
CYRANKA (135)
2020-12-12
1
2020-12-12
10
2020-12-13
20
2020-12-13
Raczyńska Paulina
BPK
2020-12-13
2
2020-12-13
Radzikowska Nadia
Jks u robsonow
NOTARIS (73)
2020-12-12
11
2020-12-12
28
Rębisz Anna
LKJ w Gałkowie
OBAMA (21)
2020-12-12
31
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (24)
2020-12-12
36
2020-12-12
44
2020-12-13
12
2020-12-13
4
40
Ruszczyńska Lena
Polish Pony Club
ROMEO (95)
2020-12-12
2020-12-13
4
Sistermann Julia
St. KJ G-Ride Team
2020-12-13
2020-12-12
12
2020-12-12
17
2020-12-13
Śledź Zuzanna
BPK
OBAMA (21)
2020-12-12
18
Sob?tka Nikola
Brak
HAWANA (115)
2020-12-12
24
2020-12-12
2020-12-13
18
2020-12-13
KATIE (116)
2020-12-12
26
2020-12-12
20
2020-12-13
17
2020-12-13
23
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
MAJA (163)
2020-12-12
14
2020-12-13
19
Starostka Maja
Polish Pony Club
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
1
Stasiulionyt? Gabriel?
LIETUVOS ŽIRGYNAS
2020-12-12
8
2020-12-12
5
50
2020-12-13
6
2020-12-13
19
Sternicka Maria
Stajnia Grążawy
FUNIA (156)
2020-12-12
2020-12-12
Suchomski Kacper
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
EULAMAR (89)
2020-12-12
26
2020-12-12
42
2020-12-13
2020-12-13
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
3
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-13
1
Szuksztul Julia
Jks u Robsonow
2020-12-12
1
2020-12-12
9
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
TYCJAN (133)
2020-12-12
25
2020-12-12
17
2020-12-13
17
Topa Zuzanna
ERIKA (106)
2020-12-12
1
2020-12-12
9
2020-12-13
5
Trzeciak Urszula
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
LIKIER (70)
2020-12-12
9
2020-12-13
1
Tsapin Artiem
Bez Przynależności klubowej
ROSOMAK (158)
2020-12-12
6
2020-12-13
9
2020-12-12
14
2020-12-13
1
400
CORLEONE (159)
2020-12-12
12
2020-12-12
7
2020-12-13
7
2020-12-13
5
40
Tusiński Andrzej
JKS U Robsonow
2020-12-12
8
2020-12-12
23
Tyllo Małgorzata
Jks u Robsonow
CATHLEEN (152)
2020-12-12
1
2020-12-12
35
2020-12-12
Vilbikaityt? Inga
Kauno r. Dziudo jojimo sporto mkl
MAJA (58)
2020-12-12
29
2020-12-12
17
2020-12-13
22
2020-12-13
10
Viskantait? Ieva
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2020-12-12
4
40
2020-12-13
1
200
2020-12-13
17
Vismeryte Evita
IDGI sports
2020-12-12
12
2020-12-12
16
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
13
QUINTES (153)
2020-12-12
1
500
2020-12-13
6
HAFELIS (162)
2020-12-12
18
2020-12-13
4
80
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (102)
2020-12-12
16
2020-12-12
17
2020-12-13
3
100
2020-12-13
26
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
2020-12-13
Witkowska Maja
KS Marel Team
NIOBE (56)
2020-12-13
14
2020-12-13
2020-12-12
21
2020-12-12
2020-12-12
9
2020-12-12
9
2020-12-13
4
Witkowska-Marel Elżbieta
KS Marel Team
2020-12-12
2020-12-12
2020-12-13
26
2020-12-13
30
KAKAO (55)
2020-12-12
34
2020-12-12
2020-12-13
24
2020-12-13
21
Woźniak Zuzanna
bpk
MERKURY (137)
2020-12-12
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (118)
2020-12-12
14
2020-12-13
18
2020-12-13
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (81)
2020-12-12
29
2020-12-12
Zejer Maja
Janczary Riding Academy
2020-12-13
27
2020-12-13
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2020-12-12
2
150
2020-12-12
2020-12-13
5
80
2020-12-13
3
120

Number of Riders: 104

Number of Horses: 160

The sum of prizes: 7 050.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl