Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne
Dąbrówka Mała., 03-06.12.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
363 ACCEPTED 2020-12-01 11:15:22
2020-11-30 12:03:06
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
362 ACCEPTED 2020-11-30 12:00:29
2020-11-29 17:40:52
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
361 ACCEPTED 2020-11-30 12:00:31
2020-11-29 17:39:38
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
360 ACCEPTED 2020-12-01 10:36:55
2020-11-29 15:06:46
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
359 ACCEPTED 2020-11-29 15:12:43
2020-11-29 14:53:37
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
358 ACCEPTED 2020-11-29 14:32:31
2020-11-29 14:03:32
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
357 ACCEPTED 2020-11-29 14:32:34
2020-11-29 14:02:24
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
356 ACCEPTED 2020-11-28 18:05:07
2020-11-28 09:48:06
Marek Gowkielewicz PELARIS
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
355 ACCEPTED 2020-11-28 18:05:10
2020-11-28 08:22:41
Dorota Sobiecka MAJA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
354 ACCEPTED 2020-11-28 18:05:11
2020-11-28 08:20:26
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
353 ACCEPTED 2020-11-28 18:05:13
2020-11-27 23:03:47
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
352 ACCEPTED 2020-11-28 18:05:17
2020-11-27 21:19:22
Antoni Strzałkowski LEON Q
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
351 ACCEPTED 2020-11-27 18:36:03
2020-11-27 18:02:52
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
350 ACCEPTED 2020-11-27 18:35:20
2020-11-27 18:02:26
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
349 ACCEPTED 2020-11-27 18:34:44
2020-11-27 18:01:46
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
348 ACCEPTED 2020-11-27 18:33:44
2020-11-27 18:01:05
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
347 ACCEPTED 2020-11-27 18:33:00
2020-11-27 18:00:35
Daria Kobiernik COLETTE
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
346 ACCEPTED 2020-11-27 18:31:56
2020-11-27 18:00:08
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
345 ACCEPTED 2020-11-27 18:30:58
2020-11-27 16:40:53
Nojus Chmieliauskas FIGARO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
344 ACCEPTED 2020-11-27 18:29:46
2020-11-27 16:36:45
Nojus Chmieliauskas ERRANTO
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
343 ACCEPTED 2020-11-27 16:01:09
2020-11-27 15:51:42
Aušra Garuckaitė QUICK SILVER
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
342 ACCEPTED 2020-11-27 15:59:59
2020-11-27 15:50:10
Gabrielė Muižytė MEDUJA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
341 ACCEPTED 2020-11-27 15:58:17
2020-11-27 15:49:29
Laura Martinavičiūtė KOLONIA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
340 ACCEPTED 2020-11-27 15:58:01
2020-11-27 15:48:17
Laura Martinavičiūtė MODEST VAN DEN EIK
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
339 ACCEPTED 2020-11-27 15:57:00
2020-11-27 15:47:40
Laura Martinavičiūtė GANGES
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
338 ACCEPTED 2020-11-27 15:56:27
2020-11-27 15:29:12
Aleksandra Lusina-Gołaś CALIDOR
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
337 ACCEPTED 2020-11-27 15:16:44
2020-11-27 15:12:51
Aleksandra Lusina-Gołaś KARRAMBA Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
336 ACCEPTED 2020-11-27 15:16:30
2020-11-27 15:09:34
Aleksandra Lusina-Gołaś QUICK MAGIC DE BARCENAL Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
335 ACCEPTED 2020-11-27 15:16:04
2020-11-27 15:00:37
Aleksandra Lusina-Gołaś CARLO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
334 ACCEPTED 2020-11-27 15:15:48
2020-11-27 14:58:31
Aleksandra Lusina-Gołaś ELIZABETH Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
333 ACCEPTED 2020-11-27 13:29:13
2020-11-27 13:03:33
Tomasz Godek SERPENTYNA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
332 ACCEPTED 2020-11-27 12:54:57
2020-11-27 12:22:00
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
331 ACCEPTED 2020-11-27 12:54:59
2020-11-27 12:20:32
Marcin Bętkowski CONCABA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
330 ACCEPTED 2020-11-27 12:55:01
2020-11-27 12:19:18
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
329 ACCEPTED 2020-11-27 12:22:52
2020-11-27 12:11:15
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
328 ACCEPTED 2020-11-26 12:16:20
2020-11-18 20:12:39
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
327 ACCEPTED 2020-11-18 22:53:43
2020-11-18 20:11:38
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
326 ACCEPTED 2020-11-18 22:53:50
2020-11-18 20:03:39
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
325 ACCEPTED 2020-11-18 18:56:05
2020-11-18 17:59:49
Julia Kapel NEMIROFF
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
324 ACCEPTED 2020-11-18 19:17:55
2020-11-18 16:50:44
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
323 ACCEPTED 2020-11-18 19:17:50
2020-11-18 16:40:45
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
322 ACCEPTED 2020-11-18 18:56:17
2020-11-18 16:40:16
Hubert Suchta ARAFAT
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
321 ACCEPTED 2020-11-18 18:56:29
2020-11-18 16:39:33
Grzegorz Kubiak BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
320 ACCEPTED 2020-11-18 18:56:56
2020-11-18 16:39:02
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
319 ACCEPTED 2020-11-18 18:56:39
2020-11-18 16:38:37
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
318 ACCEPTED 2020-11-18 18:56:48
2020-11-18 16:38:11
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
317 ACCEPTED 2020-11-18 18:57:03
2020-11-18 16:37:43
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
316 ACCEPTED 2020-11-18 18:57:13
2020-11-18 16:37:20
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
315 ACCEPTED 2020-11-18 19:00:03
2020-11-18 13:51:55
Konstancja Von Mauberg FOLLOW ME
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
314 ACCEPTED 2020-11-18 19:00:12
2020-11-18 13:50:55
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
313 ACCEPTED 2020-11-18 19:00:21
2020-11-18 11:28:05
Kaja Milewska CALINKA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
312 ACCEPTED 2020-11-30 19:24:39
2020-11-17 22:09:33
Łukasz Jończyk RUFUS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
311 ACCEPTED 2020-11-18 19:00:38
2020-11-17 22:09:00
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
310 ACCEPTED 2020-11-18 19:17:39
2020-11-17 21:58:15
Weronika Wilczewska DICASCALLA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
309 ACCEPTED 2020-11-17 22:08:22
2020-11-17 21:21:19
Andis Vārna SALTATORUS BOY
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
308 ACCEPTED 2020-11-17 22:08:33
2020-11-17 21:15:19
Andis Vārna IVE-ROGER
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
307 ACCEPTED 2020-11-28 15:54:44
2020-11-17 21:07:37
Kristine Egle LOVELY
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
306 ACCEPTED 2020-11-28 15:54:47
2020-11-17 21:06:33
Kristine Egle KAYPATERO
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
305 ACCEPTED 2020-11-17 22:09:00
2020-11-17 21:05:15
Kristine Egle CASQUETTA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
304 ACCEPTED 2020-11-17 22:09:09
2020-11-17 21:00:39
Kristine Egle CINCINATTI Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
303 ACCEPTED 2020-11-18 19:01:55
2020-11-17 20:35:36
Marek Wacławik CABO
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
302 ACCEPTED 2020-11-19 13:59:53
2020-11-17 20:34:17
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
301 ACCEPTED 2020-11-18 19:02:05
2020-11-17 20:27:12
Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
300 ACCEPTED 2020-11-18 19:02:14
2020-11-17 20:26:25
Marek Wacławik JACKPOT B
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
299 ACCEPTED 2020-11-18 19:02:24
2020-11-17 20:25:57
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
298 ACCEPTED 2020-11-18 19:02:58
2020-11-17 19:55:52
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
297 ACCEPTED 2020-11-18 19:03:05
2020-11-17 19:05:19
Andis Vārna GOLDEN FIRE PKZ
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
296 ACCEPTED 2020-11-18 19:03:13
2020-11-17 19:03:23
Andis Vārna CARLONI
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
295 ACCEPTED 2020-11-18 19:03:30
2020-11-17 18:56:56
Andis Vārna BELLA DE PARIS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
294 ACCEPTED 2020-11-18 19:03:41
2020-11-17 17:40:06
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
293 ACCEPTED 2020-11-18 19:04:17
2020-11-17 17:15:49
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
292 ACCEPTED 2020-11-18 19:04:25
2020-11-17 17:15:05
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
291 ACCEPTED 2020-11-18 19:05:51
2020-11-17 16:13:32
Jakub Kubiak LAXI
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
290 ACCEPTED 2020-11-18 19:06:08
2020-11-17 14:19:52
Jacek Zagor CAN YA MECAN
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
289 ACCEPTED 2020-11-18 19:06:16
2020-11-17 14:14:22
Jacek Zagor GENIE VAN PRINSENVELD
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
288 ACCEPTED 2020-11-18 19:06:24
2020-11-17 14:13:14
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
287 ACCEPTED 2020-11-18 19:06:34
2020-11-17 14:11:42
Jacek Zagor ARONN DU TALUS
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
286 ACCEPTED 2020-11-18 19:06:45
2020-11-17 13:25:21
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
285 ACCEPTED 2020-12-01 10:36:57
2020-11-17 12:32:50
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
284 ACCEPTED 2020-11-18 19:07:51
2020-11-17 12:32:23
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
283 ACCEPTED 2020-12-01 10:36:59
2020-11-17 12:31:47
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
282 ACCEPTED 2020-11-18 19:09:14
2020-11-17 12:21:09
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
281 ACCEPTED 2020-11-18 19:09:31
2020-11-17 12:19:44
Filip Lewicki FEDERACJA S
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
280 ACCEPTED 2020-11-27 15:55:25
2020-11-17 11:59:33
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
279 ACCEPTED 2020-11-18 19:13:57
2020-11-17 11:58:42
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
278 ACCEPTED 2020-11-16 09:19:58
2020-11-16 09:15:57
Błażej Gilla CHARIVARI 14
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
277 ACCEPTED 2020-11-16 09:20:07
2020-11-15 23:31:28
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
276 ACCEPTED 2020-11-16 09:20:14
2020-11-15 23:30:57
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
275 ACCEPTED 2020-11-16 09:20:22
2020-11-15 22:28:38
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
274 ACCEPTED 2020-11-18 19:14:28
2020-11-15 22:22:29
Alicja Kowalska NEFRYT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
273 ACCEPTED 2020-11-18 19:14:47
2020-11-15 22:17:38
Alicja Kowalska LARIUS-STAR
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
272 ACCEPTED 2020-11-16 09:20:40
2020-11-15 21:52:38
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
271 ACCEPTED 2020-11-16 09:20:48
2020-11-15 21:51:36
Paweł Spisak CARAVAGGIO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
270 ACCEPTED 2020-11-16 09:20:56
2020-11-15 21:51:03
Paweł Spisak CASUS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
269 ACCEPTED 2020-11-16 09:21:04
2020-11-15 21:49:17
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
268 ACCEPTED 2020-11-28 20:43:57
2020-11-15 21:07:10
Agata Klentak CARPEDIEM
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
267 ACCEPTED 2020-11-18 19:15:07
2020-11-15 21:02:35
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
266 ACCEPTED 2020-11-18 19:15:23
2020-11-15 20:33:00
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
265 ACCEPTED 2020-11-16 15:47:03
2020-11-15 20:01:09
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
264 ACCEPTED 2020-11-16 09:21:24
2020-11-15 20:00:26
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
263 ACCEPTED 2020-11-16 15:47:13
2020-11-15 19:59:59
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
262 ACCEPTED 2020-11-26 12:16:11
2020-11-15 19:48:51
Emil Mościcki GALLIANO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
261 ACCEPTED 2020-11-18 19:15:35
2020-11-15 19:45:13
Agnieszka Sobolewska CEARRY
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
260 ACCEPTED 2020-11-15 19:09:17
2020-11-15 18:53:04
Katarzyna Suwała JALISCO SOLIER
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
259 ACCEPTED 2020-11-15 19:09:05
2020-11-15 18:37:30
Krzysztof Retka ATOMIUM L
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
258 ACCEPTED 2020-11-15 19:08:34
2020-11-15 16:14:10
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
257 ACCEPTED 2020-11-15 19:08:23
2020-11-15 16:13:38
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
256 ACCEPTED 2020-11-15 19:08:20
2020-11-15 16:12:20
Natalia Palmowska ARIBA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
255 ACCEPTED 2020-11-15 19:08:16
2020-11-15 13:29:50
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
254 ACCEPTED 2020-11-17 11:37:34
2020-11-15 10:08:00
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
253 ACCEPTED 2020-11-15 19:07:57
2020-11-15 10:05:31
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
252 ACCEPTED 2020-11-15 19:07:50
2020-11-15 10:01:48
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
251 ACCEPTED 2020-11-17 11:37:44
2020-11-15 09:55:35
Zofia Teper EMIR
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
250 ACCEPTED 2020-11-18 19:15:43
2020-11-15 07:07:46
Zuzanna Werelich BELLA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
249 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:02
2020-11-15 07:06:52
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
248 ACCEPTED 2020-11-15 19:07:07
2020-11-15 07:00:53
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
247 ACCEPTED 2020-11-15 19:07:01
2020-11-15 06:59:25
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
246 ACCEPTED 2020-11-15 19:06:54
2020-11-15 06:58:13
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
245 ACCEPTED 2020-11-15 19:06:39
2020-11-14 23:48:37
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
244 ACCEPTED 2020-11-27 12:55:03
2020-11-14 22:41:39
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
243 ACCEPTED 2020-11-15 19:06:31
2020-11-14 22:40:06
Magdalena Piksa KOKAINA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
242 ACCEPTED 2020-11-15 19:04:42
2020-11-14 22:09:10
Aleksandra Zybała BEBETO
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
241 ACCEPTED 2020-11-15 19:04:36
2020-11-14 14:57:53
Erlandas Mikenas CONTHARGOS BLUE
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
240 ACCEPTED 2020-11-15 19:04:33
2020-11-14 14:49:17
Weronika Minkiewicz CALIGULA-L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
239 ACCEPTED 2020-11-15 19:04:30
2020-11-14 14:48:23
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
238 ACCEPTED 2020-11-15 19:04:00
2020-11-14 14:21:51
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
237 ACCEPTED 2020-11-15 19:03:41
2020-11-14 14:20:31
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
236 ACCEPTED 2020-11-15 19:03:37
2020-11-14 14:20:07
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
235 ACCEPTED 2020-11-15 19:03:16
2020-11-14 14:07:52
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
234 ACCEPTED 2020-11-15 19:03:07
2020-11-14 08:16:40
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
233 ACCEPTED 2020-11-15 19:03:04
2020-11-14 08:16:02
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
232 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:58
2020-11-14 07:59:02
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
231 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:55
2020-11-14 07:58:14
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
230 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:49
2020-11-14 07:57:42
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
229 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:46
2020-11-14 07:57:03
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
228 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:40
2020-11-13 23:06:00
Aleksandra Zybała SOPHIA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
227 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:37
2020-11-13 23:05:32
Aleksandra Zybała QUAIDO
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
226 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:32
2020-11-13 23:04:42
Aleksandra Zybała FIRST PLEASURE 5
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
225 ACCEPTED 2020-12-02 15:25:05
2020-11-13 22:20:07
Nikola Sobòtka KATIE
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
224 ACCEPTED 2020-11-15 19:02:03
2020-11-13 21:11:35
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
223 ACCEPTED 2020-11-29 15:11:34
2020-11-13 20:56:40
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
222 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:00
2020-11-13 20:39:14
Anete Brice REMARKA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
221 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:08
2020-11-13 20:38:08
Girts Bricis GEORGINIA Z
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
220 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:15
2020-11-13 20:33:47
Girts Bricis WILDSTAR V
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
219 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:23
2020-11-13 20:30:57
Girts Bricis KUZCO KRUIMER
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
218 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:31
2020-11-13 20:28:44
Girts Bricis ILEXTA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
217 ACCEPTED 2020-11-15 19:01:25
2020-11-13 20:21:55
Anna Arhipova LIVIANA
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
216 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:41
2020-11-13 19:57:28
Girts Bricis CENDRASINE
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
215 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:49
2020-11-13 19:54:21
Ņikita Aleksejevs ADELE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
214 ACCEPTED 2020-11-18 19:16:57
2020-11-13 19:48:51
Ņikita Aleksejevs FELIX EMAIRE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
213 ACCEPTED 2020-11-15 18:59:32
2020-11-13 18:30:57
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
212 ACCEPTED 2020-11-30 20:29:38
2020-11-13 18:30:31
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
211 ACCEPTED 2020-11-15 18:59:19
2020-11-13 18:07:38
Krzysztof Ludwiczak GARY COOPER RED WINE Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
210 ACCEPTED 2020-11-15 18:59:12
2020-11-13 18:06:57
Krzysztof Ludwiczak SANDMAN
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
209 ACCEPTED 2020-11-15 18:59:00
2020-11-13 18:06:27
Krzysztof Ludwiczak MEKANEZZA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
208 ACCEPTED 2020-11-15 18:58:38
2020-11-13 18:06:02
Krzysztof Ludwiczak MALIN 21
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
207 ACCEPTED 2020-11-15 18:58:31
2020-11-13 18:05:34
Krzysztof Ludwiczak NIKO
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
206 ACCEPTED 2020-11-27 11:36:54
2020-11-13 15:00:48
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
205 ACCEPTED 2020-11-13 14:23:16
2020-11-13 13:43:48
Anna Rębisz ANOTHER DAY DIAMOND
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
204 ACCEPTED 2020-11-13 14:23:25
2020-11-13 13:18:43
Hanna Niesiobędzka ERIANA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
203 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:04
2020-11-13 11:42:09
Evita Vismeryte UPS Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
202 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:19
2020-11-13 11:39:26
Evita Vismeryte COSMIC MONSTER
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
201 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:30
2020-11-13 11:38:00
Evita Vismeryte HAFELIS
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
200 ACCEPTED 2020-11-18 21:15:49
2020-11-13 11:36:10
Trojus Rimkevičius HAFELIS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
199 ACCEPTED 2020-11-18 21:15:58
2020-11-13 11:35:43
Trojus Rimkevičius COSMIC MONSTER
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
198 ACCEPTED 2020-11-27 20:32:27
2020-11-13 11:34:42
Evita Vismeryte QUINTES
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
197 ACCEPTED 2020-11-30 12:11:05
2020-11-13 11:31:29
Sławomir Andruchów FANTASTIC GR
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
196 ACCEPTED 2020-11-13 08:25:46
2020-11-13 05:25:01
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
195 ACCEPTED 2020-11-13 08:25:51
2020-11-13 05:24:14
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
194 ACCEPTED 2020-11-13 08:25:59
2020-11-13 05:23:38
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
193 ACCEPTED 2020-11-13 08:26:11
2020-11-13 05:22:23
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
192 ACCEPTED 2020-11-18 19:17:06
2020-11-12 22:52:57
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
191 ACCEPTED 2020-11-13 08:26:33
2020-11-12 22:09:50
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
190 ACCEPTED 2020-11-13 08:26:53
2020-11-12 21:50:06
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
189 ACCEPTED 2020-11-30 12:00:36
2020-11-12 19:46:31
Natalia Pondo IKEA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
188 ACCEPTED 2020-11-28 10:06:21
2020-11-12 19:46:07
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
187 ACCEPTED 2020-11-13 08:28:40
2020-11-12 16:37:19
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
186 ACCEPTED 2020-11-24 11:42:43
2020-11-12 15:51:46
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2020-11-12 13:21:20
2020-11-12 11:33:55
Adrian Stypułkowski FENIX
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ACCEPTED 2020-11-27 21:51:02
2020-11-12 11:33:19
Zuzanna Jaroszewicz FENIX
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
183 ACCEPTED 2020-11-27 21:51:30
2020-11-12 11:32:20
Julia Horosz PETITE DUCK
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
182 ACCEPTED 2020-11-27 21:52:06
2020-11-12 11:31:24
Anna Chyży EUFORIA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
181 ACCEPTED 2020-11-12 13:21:47
2020-11-12 10:40:05
Marek Lewicki COME
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
180 ACCEPTED 2020-11-12 13:21:52
2020-11-12 10:29:12
Marek Lewicki NEWTON JP Z
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
179 ACCEPTED 2020-11-12 13:22:00
2020-11-12 10:23:09
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
178 ACCEPTED 2020-11-12 13:22:05
2020-11-12 10:22:45
Marek Lewicki KING`S LADY DN
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
177 ACCEPTED 2020-11-12 13:22:11
2020-11-12 10:21:59
Małgorzata Ciszek-Lewicka ICI (EX ISLANDER)
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
176 ACCEPTED 2020-11-12 13:22:21
2020-11-12 10:21:38
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
175 ACCEPTED 2020-11-12 09:54:45
2020-11-11 20:42:08
Armands Kocinš LANGO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
174 ACCEPTED 2020-11-12 09:54:52
2020-11-11 20:29:23
Jelizaveta Reznuka MINKAKATINKA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
173 ACCEPTED 2020-11-29 00:16:20
2020-11-11 20:29:01
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
172 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:09
2020-11-11 20:28:24
Tatjana Reznuka LORD ALME
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
171 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:15
2020-11-11 20:26:51
Tatjana Reznuka CANADA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
170 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:20
2020-11-11 20:26:17
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
169 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:25
2020-11-11 20:25:14
Tatjana Reznuka HOPPY W.B
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
168 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:32
2020-11-11 20:19:53
Tatjana Reznuka DON RUDY
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
167 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:41
2020-11-11 19:03:00
Katarzyna Dąbek Graw ZOE
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
166 ACCEPTED 2020-11-12 09:55:46
2020-11-11 18:23:32
Maryia Mikhailava LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
165 ACCEPTED 2020-11-12 09:56:19
2020-11-11 18:11:08
Odrija Roberta Brālēna LOLOLA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
164 ACCEPTED 2020-11-12 09:56:25
2020-11-11 18:09:13
Odrija Roberta Brālēna CIELAVA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
163 ACCEPTED 2020-11-12 09:56:51
2020-11-11 17:48:06
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
162 ACCEPTED 2020-11-13 08:29:49
2020-11-11 16:59:39
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
161 ACCEPTED 2020-11-13 08:29:59
2020-11-11 16:56:42
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
160 ACCEPTED 2020-11-12 09:57:34
2020-11-11 15:26:16
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
159 ACCEPTED 2020-11-11 14:16:01
2020-11-11 14:05:08
Markuss Roberts Vasiļjevs I. DYNAMITE VAN DE KOETSIERSHOEVE
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
158 ACCEPTED 2020-11-11 13:14:56
2020-11-11 12:54:19
Markuss Roberts Vasiļjevs ZO SPECIAL
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
157 ACCEPTED 2020-11-11 13:15:05
2020-11-11 12:52:20
Markuss Roberts Vasiļjevs EDER
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
156 ACCEPTED 2020-11-11 13:15:08
2020-11-11 12:50:57
Markuss Roberts Vasiļjevs KORALL
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
155 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:32
2020-11-11 08:38:41
Bartosz Gauza KELVIN
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
154 ACCEPTED 2020-11-11 12:00:15
2020-11-10 22:20:46
Natalia Koziarowska FILOUGRAMA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
153 ACCEPTED 2020-11-11 12:00:20
2020-11-10 22:18:08
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
152 ACCEPTED 2020-11-11 12:00:31
2020-11-10 22:11:33
Andrius Petrovas ZWAROVSKI Z
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
151 ACCEPTED 2020-11-11 12:00:42
2020-11-10 22:09:37
Andrius Petrovas GALLANT DHH
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
150 ACCEPTED 2020-11-11 12:00:48
2020-11-10 22:04:47
Andrius Petrovas SHUGARKA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
149 ACCEPTED 2020-11-11 12:00:57
2020-11-10 22:04:09
Andrius Petrovas KENDIS
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
148 ACCEPTED 2020-11-11 12:01:04
2020-11-10 22:03:30
Andrius Petrovas JAVENDA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
147 ACCEPTED 2020-11-11 12:01:10
2020-11-10 22:02:38
Andrius Petrovas DARKO Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
146 ACCEPTED 2020-11-11 12:01:38
2020-11-10 15:40:00
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
145 ACCEPTED 2020-11-10 13:15:23
2020-11-10 08:58:49
Paulina Tomaszewska TYCJAN
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
144 ACCEPTED 2020-11-10 13:15:29
2020-11-10 08:57:42
Dominika Hestkowska VHS RAMOS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2020-11-10 13:15:35
2020-11-10 08:36:48
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
142 ACCEPTED 2020-11-10 13:15:40
2020-11-10 08:36:24
Aleksander Lewandowski ONAGADORI RED WINE
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
141 ACCEPTED 2020-11-10 13:15:53
2020-11-10 08:35:17
Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
140 ACCEPTED 2020-11-10 08:22:13
2020-11-09 21:37:58
Pauline Wieczorek ADONIS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
139 ACCEPTED 2020-11-10 08:22:18
2020-11-09 21:36:43
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
138 ACCEPTED 2020-11-10 08:22:26
2020-11-09 21:36:06
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
137 ACCEPTED 2020-11-10 08:22:31
2020-11-09 21:25:25
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
136 ACCEPTED 2020-11-30 12:00:45
2020-11-09 21:16:51
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
135 ACCEPTED 2020-11-10 08:23:05
2020-11-09 20:17:24
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2020-11-10 08:23:16
2020-11-09 20:16:42
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2020-11-10 08:23:27
2020-11-09 20:14:11
Adrian Stypułkowski NIL
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:35
2020-11-09 19:20:41
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:50
2020-11-09 19:19:33
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
130 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:56
2020-11-09 19:18:36
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
129 ACCEPTED 2020-11-28 15:55:59
2020-11-09 19:17:11
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
128 ACCEPTED 2020-11-28 15:56:19
2020-11-09 19:15:46
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
127 ACCEPTED 2020-11-10 08:24:16
2020-11-09 19:13:30
Aleksandra Czerska KOLL 2B KING
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
126 ACCEPTED 2020-11-10 08:24:21
2020-11-09 19:12:28
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
125 ACCEPTED 2020-11-10 08:24:26
2020-11-09 19:08:30
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
124 ACCEPTED 2020-11-10 13:15:58
2020-11-09 15:20:14
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
123 ACCEPTED 2020-11-09 15:02:01
2020-11-09 14:58:38
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
122 ACCEPTED 2020-11-09 15:02:15
2020-11-09 14:58:07
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
121 ACCEPTED 2020-11-09 15:02:18
2020-11-09 14:57:14
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
120 ACCEPTED 2020-11-09 15:02:22
2020-11-09 14:56:34
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
119 ACCEPTED 2020-11-09 15:02:24
2020-11-09 14:55:59
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
118 ACCEPTED 2020-11-09 09:06:13
2020-11-08 23:28:09
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
117 ACCEPTED 2020-11-09 09:06:15
2020-11-08 23:27:24
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
116 ACCEPTED 2020-11-09 09:06:16
2020-11-08 23:26:50
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
115 ACCEPTED 2020-11-09 09:06:18
2020-11-08 23:26:24
Mateusz Tyszko DEXTER
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
114 ACCEPTED 2020-11-09 09:06:20
2020-11-08 23:25:55
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
113 ACCEPTED 2020-11-09 09:06:22
2020-11-08 23:25:33
Mateusz Tyszko BIG MAL
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
112 ACCEPTED 2020-11-08 21:08:49
2020-11-08 21:06:58
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2020-11-08 21:08:51
2020-11-08 21:06:21
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
110 ACCEPTED 2020-11-08 20:26:51
2020-11-07 18:40:55
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 2x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
109 ACCEPTED 2020-11-08 20:26:55
2020-11-07 18:39:33
Sebastian Białczak LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
108 ACCEPTED 2020-11-08 20:27:12
2020-11-07 14:15:00
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2020-11-08 20:27:17
2020-11-07 13:51:45
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
106 ACCEPTED 2020-11-08 20:27:22
2020-11-07 13:49:25
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
105 ACCEPTED 2020-11-08 20:27:29
2020-11-07 13:48:46
Konstancja Płoskonka SON CONTENDER
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-08 20:27:34
2020-11-07 13:38:50
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
103 ACCEPTED 2020-11-08 20:27:39
2020-11-07 13:29:51
Konstancja Wasilewska TOP SECRET
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2020-11-30 19:06:43
2020-11-06 17:38:58
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2020-11-06 19:30:48
2020-11-06 17:30:32
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
100 ACCEPTED 2020-11-08 20:28:17
2020-11-06 17:26:27
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
99 ACCEPTED 2020-11-06 17:03:54
2020-11-06 10:19:30
Artiem Tsapin ROSOMAK
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
98 ACCEPTED 2020-11-06 17:04:03
2020-11-06 10:18:28
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
97 ACCEPTED 2020-11-06 09:16:28
2020-11-05 20:29:56
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
96 ACCEPTED 2020-11-06 09:16:35
2020-11-05 20:28:24
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2020-11-06 09:16:40
2020-11-05 20:27:43
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
94 ACCEPTED 2020-11-05 20:21:16
2020-11-05 15:26:51
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2020-11-15 18:49:36
2020-11-05 15:25:31
Błażej Gilla CASSIUS Z 76
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-15 18:49:11
2020-11-05 15:24:32
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2020-11-08 20:28:44
2020-11-05 13:09:51
Natalia Galińska SANSEVILLA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
90 ACCEPTED 2020-11-15 18:58:06
2020-11-05 10:45:42
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
89 ACCEPTED 2020-11-15 18:57:56
2020-11-05 10:42:52
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-11-05 09:15:57
2020-11-05 08:21:20
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
87 ACCEPTED 2020-11-05 08:47:34
2020-11-04 22:35:30
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
86 ACCEPTED 2020-11-05 08:47:42
2020-11-04 22:34:55
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
85 ACCEPTED 2020-11-05 08:47:49
2020-11-04 22:34:04
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-11-05 08:47:55
2020-11-04 22:33:13
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
83 ACCEPTED 2020-11-05 08:48:01
2020-11-04 19:40:50
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-05 08:48:09
2020-11-04 19:38:52
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2020-11-30 11:25:20
2020-11-04 14:48:41
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2020-11-15 19:00:23
2020-11-04 11:56:45
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2020-11-04 11:21:57
2020-11-04 10:52:51
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-11-04 11:22:04
2020-11-04 10:52:32
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
77 ACCEPTED 2020-11-29 14:31:15
2020-11-04 08:51:45
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
76 ACCEPTED 2020-11-29 14:31:59
2020-11-04 08:51:13
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
75 ACCEPTED 2020-11-04 08:26:41
2020-11-03 23:38:06
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
74 ACCEPTED 2020-11-04 08:26:45
2020-11-03 23:37:26
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
73 ACCEPTED 2020-11-04 08:26:49
2020-11-03 23:36:51
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ACCEPTED 2020-11-28 15:56:08
2020-11-03 22:20:33
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-11-28 15:56:31
2020-11-03 22:19:50
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2020-11-28 15:56:41
2020-11-03 22:19:02
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 ACCEPTED 2020-11-28 15:56:44
2020-11-03 22:17:21
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-11-28 15:56:53
2020-11-03 22:16:36
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
67 ACCEPTED 2020-11-28 15:57:05
2020-11-03 22:16:14
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
66 ACCEPTED 2020-11-08 20:29:29
2020-11-03 18:02:10
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2020-11-04 08:27:26
2020-11-03 18:01:27
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-11-04 08:27:31
2020-11-03 17:20:27
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-04 08:27:35
2020-11-03 17:19:19
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2020-12-01 10:37:15
2020-11-03 12:05:03
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:18
2020-11-03 08:37:57
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-11-27 11:40:16
2020-11-03 08:05:15
Patrycja Kozioł NINTO CHICO
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2020-11-03 10:39:56
2020-11-03 07:03:05
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:00
2020-11-02 23:05:56
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
57 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:03
2020-11-02 23:03:23
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
56 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:06
2020-11-02 23:00:03
Siarhei Kazlou HATOKI
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
55 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:10
2020-11-02 22:51:32
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
54 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:14
2020-11-02 22:47:58
Siarhei Kazlou SANCZO
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
53 ACCEPTED 2020-11-08 20:31:24
2020-11-02 22:06:43
Julia Babiej PANDORA
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2020-11-08 20:31:30
2020-11-02 22:05:31
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
51 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:32
2020-11-02 21:51:47
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-11-08 20:31:36
2020-11-02 21:51:17
Aleksandra Dąbkowska LORD BLEU
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-11-03 10:40:37
2020-11-02 21:50:36
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ACCEPTED 2020-11-29 14:31:26
2020-11-02 16:15:11
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2020-11-29 14:31:37
2020-11-02 16:11:25
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
46 ACCEPTED 2020-11-03 10:41:04
2020-11-02 16:08:09
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-11-29 14:31:49
2020-11-02 15:59:10
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 ZO/GRAND PRIX-CC1/GRAND PRIX FINAŁ DR Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
44 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:26
2020-11-02 13:09:34
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2020-11-30 12:01:35
2020-11-02 13:08:35
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
42 ACCEPTED 2020-11-03 10:41:19
2020-11-02 11:35:18
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
41 ACCEPTED 2020-11-08 20:31:49
2020-11-02 11:33:24
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-03 10:41:28
2020-11-02 11:32:22
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ACCEPTED 2020-11-03 10:41:32
2020-11-02 11:31:22
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
38 ACCEPTED 2020-11-27 12:15:23
2020-11-02 11:29:17
Maja Szestowicka MILADY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-11-08 20:32:00
2020-11-02 11:27:04
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-03 10:41:54
2020-11-02 11:25:25
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
35 ACCEPTED 2020-11-08 20:32:06
2020-11-02 09:42:56
Łucja Majka CORTACCIO
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-11-03 10:42:00
2020-11-02 09:41:18
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
33 ACCEPTED 2020-11-03 10:42:08
2020-11-02 09:39:30
Sara Susperregui-Stempkowska LIBELIUS
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
32 ACCEPTED 2020-11-18 19:17:15
2020-11-01 20:16:46
Alicja Siekierska ZOE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2020-11-29 15:48:33
2020-11-01 18:46:28
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-03 10:42:32
2020-11-01 18:43:18
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2020-11-03 10:42:35
2020-11-01 18:42:50
Jan Bobik CZART
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
28 ACCEPTED 2020-11-03 10:42:38
2020-11-01 18:42:16
Jan Bobik OLE
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-11-03 10:42:42
2020-11-01 18:41:19
Jan Bobik CELTA
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
26 ACCEPTED 2020-11-08 20:34:40
2020-11-01 18:40:29
Jan Bobik NINA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2020-11-08 20:34:51
2020-11-01 18:38:55
Adrian Jaworski HASALA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2020-11-08 20:34:57
2020-11-01 18:38:12
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
23 ACCEPTED 2020-11-18 19:17:24
2020-11-01 10:57:43
Katarzyna Dobrowolska LASKANA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-11-08 20:35:16
2020-11-01 10:28:40
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-01 17:24:05
2020-10-31 21:42:35
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-01 17:24:09
2020-10-31 21:42:23
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2020-11-01 17:24:13
2020-10-31 21:42:01
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
18 ACCEPTED 2020-11-01 17:24:16
2020-10-31 21:41:34
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2020-11-01 17:24:39
2020-10-31 20:14:23
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/ŚR-C/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-10-31 07:26:17
2020-10-31 07:26:17
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2020-10-31 07:25:44
2020-10-31 07:25:44
Robert Hestkowski LION
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2020-10-31 07:25:08
2020-10-31 07:25:08
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/DR-CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/ŚR-C1/Finał Średniej Rundy Dwufazowyart.274.1.5.3
13 ACCEPTED 2020-10-31 07:24:28
2020-10-31 07:24:28
Robert Hestkowski EASY FLY
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2020-10-31 07:24:00
2020-10-31 07:24:00
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2020-10-31 07:23:19
2020-10-31 07:23:19
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2020-10-31 07:22:14
2020-10-31 07:22:14
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L1/Zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-30 20:17:38
2020-10-30 20:45:11
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-11-28 15:57:18
2020-10-30 20:44:00
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-11-28 15:57:39
2020-10-30 20:43:10
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/MR- N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/FMR-N1/Finał Małej Rundy Dwufazowy art.274.1.5.3
6 ACCEPTED 2020-11-01 17:28:18
2020-10-29 21:32:16
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-10-31 14:09:05
2020-10-29 19:01:38
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 4 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 1 ZO/MR- N/Dwufazowy art.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-11-17 11:38:02
2020-10-29 17:09:15
Alicja Siekierska GUCCI VAN DE GRENSHOEVE
  • 1x 1 ZO/MR-N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2020-11-27 13:29:03
2020-10-29 12:51:04
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
2 ACCEPTED 2020-11-27 13:29:02
2020-10-29 12:49:54
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-11-01 17:27:19
2020-10-28 09:35:20
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2 ZO/ŚR-C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/DR-CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aleksejevs Nikita Sport de lux
2005 (J.)
None
2. Alsina Anna Annija
3. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
4. Arhipova Anna Andrius Petrovas Team
S
0000
10112274
5. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
6. Babiej Julia BPK
2005 (J.)
O038981
7. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
8. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
O001809
9. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
10. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
10210649
11. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
12. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
13. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
14. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (J.)
O042854
15. Bralena Odrija Roberta JJS
2007 (JM.)
-
16. Brice Anete Eminent Sport Club
S
none
10177834
17. Bricis Girts Sport de lux
S
None
18. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
19. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
20. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
21. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
22. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
23. Chmieliauskas Nojus S.K. Mustangas
2005 (J.)
None
24. Chmieliauskas Nojus sk mustangas
2005 (J.)
50502210594
25. Chyży Anna KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
S
O047419
26. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
27. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
28. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
29. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
30. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
31. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
32. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
33. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
34. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
S
O034618
35. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
36. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
37. Egle Kristine TOP SPORT
S
none
38. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
39. Filipek Paulina Brak
S
O035929
40. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
41. Garuckaite Ausra
42. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
43. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
44. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. J Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
45. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
46. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
47. Godek Tomasz LKJ W GAŁKOWIE
S
0013715
48. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
49. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
50. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035566
51. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
52. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
53. Horosz Julia KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2006 (JM.)
O059493
54. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
55. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
56. Jaroszewicz Zuzanna KJ Popławce
2003 (J.)
O045317
57. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
58. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
59. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
60. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
61. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
62. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
63. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
S
O019434
64. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
65. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
66. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
67. Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
68. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
69. Kocieš Armand Ropažu jatnieku klubs
2010 (Mł.)
None
70. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
71. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
72. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
73. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
74. Kowalska Alicja bpk
2003 (J.)
brak
75. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
76. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
77. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
78. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O044015
79. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
80. Kramarczyk Anna -
S
O049338
81. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
82. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
83. Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
84. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
85. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
86. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
87. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
88. Kubiak Jakub SO Lack
2020 (Mł.)
Brak
89. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
90. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
91. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
92. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
93. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
94. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
95. Lewicki Filip Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
..
96. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
97. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
98. Lusina-Gołaś Aleksandra
99. Lusina-Gołaś Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
S
O000883
100. Macieszczak Ewa Klub Jeździecki Infernal Team
2007 (JM.)
O048443
10220975
101. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
102. Makowska Martyna St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
103. Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
S
104. Martinaviciute Laura
105. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
106. Michalak Antoni BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O046936
107. Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
2005 (J.)
O045772
108. Miedziocha Hanna bpk
2005 (J.)
O042682
109. Mikenas Erlandas Vedauta Sports Club
S
none
110. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
111. Milewska Kaja Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
2004 (J.)
042274
112. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
113. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
114. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
S
O035724
115. Muižyte Gabriele Equus jojimo mokykla
2002 (MJ.)
NA
116. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
117. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
118. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
119. Niesiobędzka Hanna BPK
2008 (JM.)
Brak
120. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
121. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
122. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
123. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
124. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
125. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
126. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
127. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
128. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
129. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
130. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
131. Petrovas Andrius A. Petrovas
S
none
132. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
133. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
134. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
135. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
136. Piksa Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2001 (MJ.)
O047809
137. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
138. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
139. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (MJ.)
O036636
140. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
141. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
142. Reznuka Jelizaveta Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
143. Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
2019 (Mł.)
None
144. Rimkevičius Trojus TR
2009 (JM.)
145. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
146. Rudzka Paulina Kielecki KJ
2000 (MJ.)
O026694
147. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
148. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
149. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
150. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
151. Sirutaviciute Monika
152. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
153. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
154. Sobotka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
155. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
156. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
157. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O046559
158. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
159. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
160. Stypułkowski Adrian Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O004318
161. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
162. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
10138415
163. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
10179403
164. Suwała Katarzyna bpk
2003 (J.)
O040540
165. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
166. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
167. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (J.)
O040299
168. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
169. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
170. Tomaszewski Stanisław BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O058748
171. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
172. Varna Andis Z/S “Lielceri “
S
None
173. Vasiejevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
LV5204888
174. Vismeryte Evita TB
2002 (MJ.)
none
175. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
S
O020954
176. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
177. Wasilewska Konstancja Niezrzeszona
S
Brak
178. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
179. Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Wiktorowo
2005 (J.)
O046544
10185946
180. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
181. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
182. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (MJ.)
O028241
183. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
184. Witkowska Maja KJ Bracia Romanowscy
2009 (JM.)
Brak
185. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
brak
186. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
187. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
188. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
189. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
190. Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
191. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
192. Zybała Aleksandra St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O037266
10138421
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

586

PARNIKE VAN GODSELBOS F:
M:
2.

163

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
3.

342

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
4.

471

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
5.

43

ADELE WEST LAT 2012 mare bay/170 F: Arpeggio
M: Madonna
None None
6.

232

ADONIS BAYER GER 2008 wałach gniada/170 F: Acolydor
M: Bonita
K029723 1
7.

119

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 Brak
8.

247

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi pref. KWPN/ Quidam De Revel
M: Amazing Grace westf. / Arpeggio westf.
K026735 616009661386414
9.

249

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
10.

407

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
11.

350

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
K012526
12.

457

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
13.

176

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622
14.

7

ANGELO SP POL 2014 Wałach izabelowata/190 F: Vittorio / Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 616009510135414
15.

334

ANOTHER DAY DIAMOND SP POL 2015 wałach siwa/171 F: Tjungske
M: April Day V
Brak Brak
16.

264

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada// F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
17.

421

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
18.

203

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
19.

418

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
20.

349

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
21.

323

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Day Dream II S / Mason
M: Day Dream II S / Mason
K019771 616009530021811
22.

390

ARIBA SP POL 2013 wałach gniada/176 F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
23.

478

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
24.

453

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
K018679 10385275G
25.

231

ASKARIA NIEM. SPORT. GER 2012 klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
26.

394

ATOMIUM L HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/167 F: Clarimo
M: Welfin
K018936 DE421000111411
27.

568

Awangarda F:
M:
28.

365

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K011124 5280030602999
29.

328

BALANS Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2013 wałach gniada/170 F: ELOQUENT
M: BULIMIA
K024558 616007600162613
30.

480

BALCK MAGIC DE GER 2011 mare black/167cm F: -
M: -
- -
31.

276

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
32.

369

BANKNOT WLKP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Benna / Harwest
K025857 616007610034014
33.

419

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
34.

183

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
35.

115

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
36.

12

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
37.

225

BEAUTY GIRL KZ Z BEL 2013 klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cover Girl Z / Caretano Z
K027029 056015Z55822813
38.

378

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa/Brak danyc F: Action Breaker
M: Mera/Fedor
K010759 5280030607357
39.

63

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
40.

440

BELLA DE PARIS OLD LAT 2014 Mare bay/166 F: Balou du Rouet
M: Parisa
X
41.

204

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
42.

224

BIG MAL SP POL 2000 ogier gniada/180 F: -
M: -
brak
43.

246

BLANT OLD GER 2009 wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
44.

72

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
45.

88

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
46.

314

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
47.

158

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
48.

261

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
- -
49.

526

C ZWERG F:
M:
50.

548

C ZWERG OLD GER 2008 wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
51.

67

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208
52.

345

CABONA WESTF GER 2010 klacz siwa/164 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
K020825 DE441411203210
53.

241

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Cachas / Caretino
K019772 DE421000240311
54.

140

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
55.

571

CALICOR HOL GER 2011 Ogier SK F: CALIDO I
M: JASMINA I
56.

518

CALIDOR F:
M:
57.

532

CALIDOR HOLSZTYNSKA POL 2014 ogier gniada/169 F: Calido
M: Zauberfloete
K027420 DE421000039514
58.

275

CALIGO Z ZANG. POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
59.

375

CALIGULA-L SP POL 2014 wałach siwa/175 F: Corrado Son / Corrado I
M: Conchita L / Cruzeiro L
K028155 616009610078614
60.

431

CALINKA MSLT HUN 2014 klacz siwa/169 F: Calido I hol./ Cantus
M: Agropoint Amor MSLT/ Alcatraz hol.
K025528 HUNKMF144500320
61.

281

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
62.

493

Calotta F:
M:
63.

537

CALOTTA Niemiecki Koń Sportowy GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido
M: Alizee
K016546 DE456570287608
64.

109

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
65.

409

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134912
66.

233

CAMPINO BAW POL 2012 Wałach gniada/- F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Dazzling Delight / Don Juan
K024277 DE481810234312
67.

450

CAN YA MECAN HOLST POL 2012 ogier siwa/170 F: San Patrignano Corrado
M: Cassini II
Brak 105OW71
68.

287

CANADA OLD LAT 2015 Mare bay/164 F: Conthagtos
M: Land Lover
None .
69.

139

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
70.

89

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
71.

485

CAPELLE LV LAT 2009 mare bay/165 F: None
M: None
None None
72.

326

CAPTAIN MORGAN DWB DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
None 208333DW1001776 DK DV
73.

186

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 Klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
74.

285

CARA 199 NIEM. SPORT. GER 2014 klacz gniada/170 F: Chap II / Cellestial
M: Celina / Canterbury
K026730 DE45660493614
75.

111

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
76.

402

CARAVAGGIO OLD. (OS) POL 2016 ogier gniada/174 F: Cascadello hol./
M: Oh Wiskey hol./ Canto hol.
K029618 418180220916
77.

358

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
78.

212

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
79.

521

CARLO F:
M:
80.

535

CARLO HOLSZTYN POL 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall
M: W-Ciarra
K028758 DE421000046115
81.

439

CARLONI HOLST LAT 2014 gelding dark bay/168 F: Catoki
M: Zora XXIII
x x
82.

469

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
83.

223

CASINA 20 OLD GER 2012 klacz siwa/168 F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
84.

87

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
85.

170

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204 103BV35
86.

415

CASQUETTA HOLST GER 2010 Mare bay/. F: Casquetto
M: Loranda I
DE421000342310
87.

138

CASSINA ROYALE HOL POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
88.

159

CASSIUS Z 76 ZANGERSHEIDE POL 2006 wałach gniada/183 F: Concorde
M: Ginella
K011365 Z-567106
89.

97

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
90.

359

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
91.

403

CASUS HOL. GER 2015 ogier kasztanowata/168 F: Colman hol./ Carthago
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K027159 DE421000099715
92.

472

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
93.

126

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
94.

574

CELVISTO NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/- F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
95.

44

CENDRASINE LWB LAT 2011 Mare chestnut/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
96.

373

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
97.

509

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310 105XL85
98.

31

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada/x F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 x
99.

309

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG GER 2013 ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
100.

381

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
101.

143

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
102.

147

CHAMPION 127 WESTF. GER 2010 wałach gniada/168 F: Comme il faut
M: Percy/Pluspunkt
K028530 DE441411328510
103.

481

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 gelding bay/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
104.

171

CHANBETTE OLD POL 2012 klacz gniada/174 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
105.

132

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
106.

397

CHARIVARI 14 HOLSTEINER GER 2009 klacz siwa/168 F: Calido I
M: K-Anastasia
Brak DE421000527809
107.

399

CHARLIE BOY AES POL 2010 Wałach siwa/163 F: IRCO MIRCO GII
M: QUELLA S/QUICK STAR
K026991 GBR002100024725 104ZT81
108.

130

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110 K020110
109.

444

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
110.

110

CIARA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
K025053 DE456370059709
111.

293

CIELAVA LS LAT 2012 Mare chestnut/165 F: Calliano
M: Kosmeja
- -
112.

416

CINCINATTI Z Z NED 2009 Klacz gniada F: JK Horsetruck's Commanchi
M: Alletta V
056015Z55633509
113.

136

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
114.

441

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
115.

576

Cleo F:
M:
116.

153

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
117.

464

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
118.

449

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
119.

573

Cohiba L F:
M:
120.

237

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
121.

388

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
122.

527

COLETTE F:
M:
123.

549

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo
M: C-Dalandro-Retto
K022580 616009510254213
124.

498

Coletto OLD Niemcy 2013 w siwy F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
125.

560

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
126.

168

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
127.

200

COLORADO PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Madison
M: Call Girl
K017489 616009680013510
128.

301

COME OLD GER 2014 wałach gniada/180 F: Comme il Faut
M: ...
... ...
129.

90

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
130.

436

COMME SI WESTF. GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il Faut westf.
M: Cacharel westf./ Christoph Columbus westf.
K028280 -
131.

428

COMPLIMENT HOLSTEINER NED 2009 stallion grey/- F: Clinsmann
M: VESANA
DE421000530709 -
132.

210

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
133.

490

Concaba F:
M:
134.

542

CONCABA Springpferdezuchtverband Olden POL 2011 ogier kara/169 F: Conthargos
M: Cincaba Rouge
Xxx DE418184033611
135.

105

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/179 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
136.

578

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714
137.

562

CONTAR OLD GER 2014 ogier gniada/00 F: Conthargos
M: Quidoxa / Quick Star
xx xx
138.

376

CONTHARGOS BLUE OLDBG GER 2010 Wałach kasztanowata F: Conthargos
M: Penny Blue
none
139.

15

CORBLUE PS OLD POL 2012 ogier gniada/173 F: Cornet's Balou
M: Chacanne / Chacco-Blue
K029010 DE418185027214
140.

325

CORLANDER VOK.JOJ. LTU 2013 Stallion black/174 F: Calido I
M: Cassandra
None
141.

366

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
142.

167

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
143.

312

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
144.

274

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
145.

324

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
146.

346

CORRADINO HOL GER 2012 wałach gniada/164 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
K022657 DE421000013712
147.

463

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
148.

202

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Fibonacci
M: Calabria
Brak Brak
149.

331

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 gelding bay/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
150.

137

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
151.

81

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
152.

253

CRAZY DAISY G NIEM.SPORT. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
153.

101

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
154.

62

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
155.

462

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
156.

71

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
157.

570

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
K020367 DE418180121609
158.

514

CROWN DU BUISSON Z F:
M:
159.

540

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
160.

133

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
161.

341

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
162.

124

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer sp/ Rovetto
M: Czurina sp/ Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
163.

503

Czwerg F:
M:
164.

216

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant de semilly
M: Kara III
Brak 00000000000
165.

73

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
166.

306

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest (VDL GLASGOW VH MERELSNEST)
M: Dominga KWPN/Canturano hol
K027244 826002140873209
167.

117

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
168.

362

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
169.

270

DARKO Z - GER 2014 gelding bay/- F: -
M: -
None -
170.

80

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
171.

180

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/mk:157 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
172.

367

DENVER Z KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z612504 103AM23
173.

295

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
174.

222

DEXTER AES POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Delana van ter Moude
K027445 82 600 214 088 27 15
175.

37

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
176.

442

DIARETTO MECKLENBURGER POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro
M: Carry vom Libhof
K029079 Brak
177.

103

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
178.

473

DICASCALLA - POL - klacz gniada/- F: Cascall
M: Duma
- -
179.

96

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
180.

347

DIOR V KWPN NED 2008 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 5282003000808987
181.

192

DOLCE VITA OLD POL 2015 klacz gniada/165 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Magic Nightis Semilly / Le Tot de Semilly
K028181 DE418180127015
182.

217

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
183.

587

DON SP POL 2011 wałach gniada F: Dan / Luron
M: Dosia / Marino
K019185 616009600195711
184.

479

DON ESPADRON TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Lord Oder II
M: Danija
K014785 POL732010038709
185.

290

DON RUDY HANN NED 2014 Gelding black/170 F: .
M: .
None .
186.

502

Donna Neva S F:
M:
187.

528

DONNA NEVA S F:
M:
188.

550

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
189.

391

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
190.

360

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
191.

317

DYLLANO KWPN POL 2008 wałach kara/172 F: Whitaker
M: Syllana
K018485 -
192.

74

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
193.

406

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
194.

75

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 -
195.

278

EDER KWPN LAT 2009 Stallion bay/168 F: Numero Uno
M: Vivi
528003200919673 528003200919673
196.

466

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
197.

191

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
K024179
198.

141

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 gelding grey/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
199.

386

EKSPLOZJA SP POL 2006 klacz siwa/// F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
K016564 616999680094506 //
200.

172

EKWADOR SP POL - wałach gniada/172 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
201.

566

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
202.

520

ELIZABETH Z F:
M:
203.

534

ELIZABETH Z Z POL 2015 klacz gniada/172 F: Elvis Ter Putte
M: Columbia
K027909 056015Z55791215
204.

410

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
205.

190

ENAJ OO POL 2003 wałach gniada/mk:154 F: Addham
M: Enona
K030267 4442018
206.

149

ENESCO DU LYS SELLE FRANCE POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch (NL)
M: Socca Fontanel
K028901 14476346Q
207.

483

ENETT DE GER 2009 gelding bay/167 F: None
M: None
None None
208.

434

ENJOY BLUE DIAMOND KWPN NED 2009 wałach kasztanowata/167 F: Mr. Blue
M: Maraminka/ Indoctro
K015172 528003200907390
209.

335

ERIANA SP POL 2012 klacz siwa/168 F: Ogier
M: Kobyła
Brak Ma
210.

307

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 ogier gniada F: Lux Z / Lord Calando
M: Version D' Iscla / Diamant de Semilly
K026095 14551079J
211.

524

erranto F:
M:
212.

546

ERRANTO KWPN NED 2009 Gelding bay/175 F: -
M: -
None
213.

344

ESCALONA HAN GER 2001 klacz gniada/163 F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso I I
K006759 08758
214.

351

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 104GY66
215.

300

EUFORIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/170 F: Sommerhit
M: Eroica
brak 616009510148916
216.

83

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
217.

99

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
218.

445

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
219.

557

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
220.

308

FANCIFUL SF FRA 2015 ogier gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Nobel Lady / Corrado
K028367 15248078B
221.

24

FANTASTIC GR KWPN NED 2010 wałach gniada/168 F: Campbell VDL
M: Zenzi HBC
K019937 528003201007107
222.

230

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
223.

122

FARMER SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Rovetto / Radiator
M: Feola / Lavendel
K012236 POL009640016708 104BS31
224.

491

Favori de Riverland F:
M:
225.

541

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
226.

461

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
K024815 616009520042214
227.

162

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
228.

42

FELIX EMAIRE KWPN LAT 2009 gelding bay/170 F: None
M: None
None None
229.

298

FENIX SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
K021275 616009670111111
230.

370

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
231.

525

FIGARO F:
M:
232.

547

FIGARO HALFBRED RUS 2014 gelding bay/172 F: Flamingo
M: Avesta
None 019468
233.

263

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada// F: Filou De Muze
M: Zeugrama / Carinue
K028206 DE418180153613
234.

352

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
235.

355

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Firth Of Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
236.

505

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
K020838 056007000F50039
237.

123

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Chacco-Fly old.(OS)/ Chacco-Blue
M: Farina sp/ Czad sp
K022729 616009640005113
238.

387

FLASH KWPN POL 2010 wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
239.

353

FLASH BLUE B - POL 2010 Wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
240.

420

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine KWPN/ Guidam
M: Febrina BWP/ Casmir Z
K028196 616009670080914
241.

156

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
242.

429

FOLLOW ME Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz inna/170cm F: Fly High
M: Donner-Knispel
K015296 DE 456-3703917-07
243.

221

FOREST SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Qulester
M: Turbud Fabel/ o. Fanimo
K020025 616 009 59 01493 10
244.

86

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL/Chin Chin
M: Bacarla VDL/Indoctro
K030245 528003201110593
245.

266

GALANT DHH KWPN LTU 2011 gelding bay/- F: -
M: -
None -
246.

234

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
247.

507

GALLIANO . POL 2014 Wałach kasztanowata/162 F: .
M: .
. 0
248.

538

GALLIANO MECKLENBURGER GER 2014 wałach kasztanowata/165 F: Koblenz- W vant Merelsnest
M: Grazia
K029595 DE 427270198914
249.

423

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
250.

496

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 gelding black/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
251.

430

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
252.

437

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 wałach gniada/-167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
253.

340

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 gelding bay/169 F: Gare du Nord
M: Santa Helena
K029077 056015Z55808115
254.

451

GENIE VAN PRINSENVELD HANN POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Niemka
Brak Brak
255.

33

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
256.

48

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 mare bay/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
257.

188

GET READY WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash /
M: Grejsa / Ajbek
K025546 616007600054414
258.

575

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
K020276 528003201106593
259.

427

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 mare bay/- F: -
M: -
- -
260.

182

GIGA STAR THE LADY F SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Michael Angelo F
M: Grand Lady
K029753 616009610114315
261.

169

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
262.

320

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
263.

561

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
264.

322

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach inna F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
none DEDE418180024004
265.

199

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
266.

504

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
267.

438

GOLDEN FIRE PKZ BWP LAT 2010 stallion grey/. F: Gilion PKZ
M: Curene
. .
268.

135

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
269.

193

GOTHA G SP POL 2015 mare red dun/172 F: Bijou Be
M: Galla G
K030269 Brak
270.

226

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
K028698
271.

510

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509 104FH61
272.

572

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
273.

470

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
274.

474

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
275.

5

GUCCI VAN DE GRENSHOEVE BWP POL 2006 wałach gniada/174 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Racoda Van De Grenshoeve / Lawrence
K028881 BELW254901BWP 103SP59
276.

114

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
277.

343

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 wałach gniada/185 F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
278.

112

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
279.

332

HAFELIS TRAK LTU 2011 gelding bay/168 F: ERUDITAS
M: HARBINA
LTU002520240111 026833
280.

178

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
281.

364

HAPPY NIGHT SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
K025553 616009530081810
282.

207

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
283.

104

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
284.

213

HAVA TRAKEŃSKA POL 2005 klacz kasztanowata/162 F: Esaul
M: Haja
K030171 POL 732 01 00144 05
285.

185

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
286.

39

HENRIKAS TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras
M: Gret
Brak Brak
287.

177

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:141 F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
288.

184

HESTIA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K027237 616999640090112
289.

422

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL KWPN/ Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco BWP
K028197 056015Z55762715
290.

76

HIPOIDAS TRAK POL 2006 ogier gniada F: Heleris
M: Hipe
K019467
291.

321

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
292.

157

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
616009600306610 616009600306610
293.

289

HOPPY W.D KWPN LAT 2012 Gelding bay/170 F: .
M: .
None
294.

408

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
295.

404

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 Curella / Favoritas
296.

280

I. DYNAMITE VAN DE KOETSIERSHOEVE KWPN NED 2013 gelding chestnut/168 F: Denzel
M: Naomi
No -
297.

113

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
298.

305

ICI (EX ISLANDER) KWPN NED 2013 ogier siwa/172 F: Durango VDL KWPN/ Zirocco Blue VDL KWPN
M: Di-Rosa KWPN/ Harley VDL
K022841 528003201302710
299.

565

IKEA . POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
300.

45

ILEXTA KWPN LAT 2013 Mare bay/170 F: Montender
M: Cilexta
None Latvian
301.

229

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
302.

70

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
303.

489

Indivar F:
M:
304.

543

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
305.

372

INNOCENCE KWPN POL 2013 ogier gniada/x F: Zirocco Blue VDL
M: Ersina/Indoctro
XX XX
306.

142

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
K025016
307.

227

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
308.

425

IOWA VLS KWPN NED 2013 kastratas b?ra/- F: Andiamo
M: Ugoya
52801010241 -
309.

16

IPKE S KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Caretino Gold
M: Babine
K030284 106TM83
310.

475

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
311.

228

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef BWP/ Heartbreaker
M: Nalve KWPN/ Burgraff hol.
K023263 528003201307642
312.

412

IVE-ROGER KWPN LAT 2013 gelding bay/167 F: Victor E
M: Zodulia
X X
313.

146

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
314.

484

JACK OF HEARTS KWPN NED 2014 gelding bay/168 F: -
M: -
- -
315.

487

JACK OF HEARTS KWPN NED 2014 gelding bay/168 F: Charisma
M: Candy Tigitte C
none NL003201409157
316.

435

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/166 F: Flamenco Desemilly s.f. /
M: Big Star BZ Z / Big Star KWPN
K025133 528003201408881
317.

396

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Zaza / Heartbreaker
K027270 528003201405551
318.

148

JANNEMAN KWPN POL 2014 ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241 528003201405544
319.

269

JAVENDA KWPN NED 2014 Mare bay/- F: Quidam De Revel
M: Vivenda M
None -
320.

256

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
321.

452

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
322.

129

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
323.

313

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
324.

196

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 25.05.2014 klacz gniada/mk:158 F: Alen
M: Just to be
Brak 616098200122282
325.

108

JUST THIS ONE KWPN GBR 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis z
M: /Warrant
K029469 .
326.

187

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
327.

517

KAKAO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/157 F: Negr
M: Korrina
brak 616003010091116
328.

482

KAMILLA LV LAT 2013 Klacz skarogniada F: Kelvins
M: Aldans
none
329.

236

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
330.

84

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
331.

519

KARAMBA F:
M:
332.

316

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire
M: Krypta
- 616009610206010
333.

564

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
334.

456

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles /
M: Phille-Fomia /
K029451 -
335.

533

KARRAMBA Z Z POL 2014 ogier kasztanowata/175 F: Kannan
M: Goldika 2
K026754 056015Z55644014
336.

121

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
337.

379

KATIE WLKP POL 2006 klacz skarogniada/160 F: OLIVER
M: KREZA
11228 007660465006
338.

393

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
339.

476

KAVALLO LATV LAT 2006 Stallion bay/168 F: Calano 2
M: Volga
None None
340.

414

KAYPATERO KWPN NED 2015 Gelding darkbay/162 F: Zapatero VDL
M: Violeva
528003201507558
341.

102

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
342.

459

KELDITA .. POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: ..
M: ..
.. ..
343.

262

KELVIN KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Evergalde VDL
M: Zapatero VDL
brak 9756564454789009
344.

268

KENDIS TRAK LTU 2014 gelding chestnut/166 F: Aladinas
M: Komanda
None 030572
345.

211

KICKARA TS KWPN GER 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
346.

304

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL
M: Blue Lady
K028821 528003201500440
347.

214

KLARADETTE S KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/X F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 C
348.

380

KOKAINA SP POL 2011 klacz gniada/166 F: GOOFI R
M: KENIA
K020848 616009540096011
349.

382

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
350.

248

KOLL 2B KING // POL 2016 gelding bay/// F: //
M: //
// //
351.

494

KOLONIA WLKP POL 2012 Mare bay/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
352.

486

KONSUELA C LS LAT 2012 Mare grey/180 F: Centuryo
M: Kegija
none
353.

279

KORALL LS LAT 2011 Gelding bay/166 F: Coleo
M: Aksioma
106BB74 -
354.

460

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
K021518 616009600138712
355.

209

KUROSAWA SP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
356.

46

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 Gelding bay/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
357.

258

L.A. STYLE K KWPN NED 2016 ogier siwa/- F: Emir R / Colman
M: Brainbox / Grandino
K028656 528003201600633
358.

291

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
359.

303

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
360.

389

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
361.

319

LACOMME SP POL 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
K008275 -
362.

446

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic
M: Beresina
K009575 DE431316552402
363.

559

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
364.

283

LANGO LS LAT 2002 gelding bay/168 F: Leitons
M: Flinta
None 102MV76
365.

175

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
366.

160

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
367.

468

LARIUS STAR * POL 2003 ogier gniada/172 F: Solos Ladtinus
M: Wiosa
* *
368.

374

LAROSA Z ZANG BEL 2016 klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon / Diamant De Semilly
M: Rosallia / Landjunge
K028852 056015Z55803116
369.

11

LASKANA OLDENBURSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/170 F: Contendro I
M: Lufthansa
K024127 DE 418181004805
370.

92

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For keeps
M: La Jana
K017882 POL009510458207
371.

458

LAVANTUS FLY .. POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Chacco Fly
M: ..
..9 ..
372.

400

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716 105BB48
373.

448

LAXI WESTFALSKA UKR 2011 Klacz gniada/167 F: Lancer III
M: CAPUCCINA
brak
374.

405

LAZINO Holsteiner Warmblut POL 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino
M: R-Castellina
K019375 Brak
375.

558

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
376.

120

LIBELIUS SP POL 2008 gelding bay/Brak F: Lorio/Loredo
M: Libella/Carry Son
K015224 POL009640015708
377.

385

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lord Liberator / Littorio
M: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
378.

85

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
379.

242

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
380.

77

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
381.

348

LIVIANA HANN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Lamberk
M: Engenia
0000
382.

371

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/174 F: Cola
M: Lolita
K029691 Brak
383.

292

LOLOLA Oldenburger Springpferd GER 18.05.2013 mare bay/158cm F: Lord Argentinus
M: Lordi
DE418181001513 2764181810015134
384.

286

LORD ALME KWPN LAT 2016 stallion bay/167 F: COMME IL FAUT
M: SAM R
None .
385.

197

LORD BLEU KWPN NED 2016 ogier gniada/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
K029468 528003201608074
386.

327

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
387.

145

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
388.

413

LOVELY KWPN NED 2016 mare bay/164 F: Quasimodo Vd Molendreef
M: Ma Belle
52800320163742 52800320163742
389.

392

LVIV PKZ BWP POL 2011 wałach siwa/175 F: Whitaker
M: Syllana
K026699 056002W00298427 105WQ90
390.

220

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
391.

68

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
K017722
392.

311

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
393.

201

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
394.

354

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
395.

13

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
396.

250

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
397.

555

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
398.

337

MALIN 21 HOL GER 2012 klacz siwa/168 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
399.

477

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
400.

218

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
401.

497

MEDUJA TRAK LTU 2013 Mare bay/NA F: KARATAS
M: MIŠKUVA
LTU002520270213 025930
402.

338

MEKANEZZA OS GER 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
403.

128

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
404.

512

MILAD F:
M:
405.

513

MILADY F:
M:
406.

539

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
K008788 POL009660194803
407.

284

MINKAKATINKA PONY LAT 2000 Mare bay/kuc:148 F: .
M: .
None . .
408.

245

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
409.

495

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
410.

465

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
411.

582

MONSIEUR WIELKOPOLSKA Polska 2016 ogier Ciemnogniada F: Hipoidas
M: Madame Tussaund Ex Mendoza
412.

584

MONSIEUR TRAKEN POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Hipoidas
M: Madame
Brak Brak
413.

443

N-COMPOSELLA MVH Z ZANGERSHEIDE NED 2012 klacz gniada/163 F: Eurocommerce Napels
M: Ida Utopia
K024315 Brak
414.

377

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
415.

556

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
416.

467

NEFRYT SP POL 2009 wałach gniada/180 F: Hetman
M: Nagari
* 009530034409
417.

417

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
418.

302

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
419.

131

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
420.

336

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 ogier gniada/180 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
421.

161

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926 056-002-W00304819
422.

240

NIL WLKP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: RUMIANEK
M: NICEA
K029725 616007590111914
423.

206

NINA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nadia / Alfaro
K027944 616009640019714
424.

91

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
425.

194

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
426.

511

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
427.

515

NIOBE TRAKEŃSKA POL 2006 klacz siwa/168 F: Gluosnis
M: Nebraska
brak 732010020406
428.

569

Nolita SP POL 2014 klacz SK F: CORIANO;S ASS
M: N-GLORIA
429.

426

NUMO OLDBG GER 2014 gelding bay/. F: Nauma d'Auzay
M: Carrieco
DE418183392014 .
430.

288

O-STAR SP POL 2015 ogier siwa/170 F: E-Star KWPN/ Big Star
M: Oquirina sp/ Turbud Quirinus BWP
K028253 616009640045915
431.

529

OGANO S BOY Z F:
M:
432.

499

Ogano's Boy F:
M:
433.

551

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
434.

125

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme KWPN / Guidam
M: Olanda sp/ Lavendel KWPN
K025145 616009640018514
435.

257

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 wałach siwa/- F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
K024864 DE418180197113
436.

79

OPIUM DE LA ROSE SF FRA 2002 wałach gniada/165 F: Shogoun II / Night and Day
M: Eureka Ardente / Quouglof Rouge
K017560 02038141D
437.

506

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
438.

239

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
439.

208

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
440.

244

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: Odeur-M KWPN/ Lord Z hol.
K026734 616009661386214
441.

173

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
442.

195

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 Klacz gniada/170 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
443.

455

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
444.

82

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
445.

272

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
K010583 -
446.

554

PELARIS WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Helanis
M: Penelopa
K010583 POL007600276006
447.

198

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
K028966 Brak
448.

299

PETITE DUCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: COCU
M: PEMPORE
K029700 6160096614954
449.

152

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
K007202 09159
450.

259

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
451.

78

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
452.

401

POLECZKA HOL GER 2006 klacz gniada/164 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
453.

151

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
454.

516

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent
M: Pilotka
brak 616007600138917
455.

107

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d’Arsouilles /
M: Cash /
K030069 -
456.

433

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
457.

384

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
458.

174

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
459.

356

QUAIDO HAN GER 2009 Wałach siwa F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Punkerin / Picard
K016407 DE431312313609 105DH05
460.

294

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
461.

363

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
462.

315

QUAMAR HANOWERSKI POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid/Quidam's Rubin
M: Luzy/Landor S
K019698 DE431314313611
463.

251

QUANTURA HOL GER 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Quiwi Drean
M: Anca 1 Canturo
K028882 DE421000137215
464.

95

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
465.

310

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
466.

127

QUERY DU BUISSON Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z/ Quality Touch
M: Valetta Du Buisson/ Numero Uno
brak 056015Z55760310
467.

238

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 Wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
K029013 K0282412
468.

536

QUICK MAGIC DE BARCENAL Z Z POL 2014 ogier gniada/171 F: Quick Star
M: Carla Columbia
K028005 056015Z55507314
469.

522

QUICK MAGICK DE BARCENAL Z F:
M:
470.

523

QUICK SILVER F:
M:
471.

545

QUICK SILVER Latvi? Jojamasis LAT 2007 Gelding bay/179 F: Audi Quattro
M: RUSE
428001117750003 +
472.

318

QUINCY 93 . POL 2000 wałach kasztanowata/. F: .
M: .
K008274 .
473.

330

QUINTES DWB DEN 2014 mare bay/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
474.

49

REMARKA LWB LAT 2011 mare black/169 F: Regress
M: Kaiga
LV001900000607 None
475.

580

Remember Me F:
M:
476.

116

RIANA P PKSP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
477.

166

ROSOMAK SP POL 20111 wałach gniada/173 F: XXXX
M: CCCCC
BRAK BRAK
478.

395

ROTAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Coriano's Ass
M: Rota
K024867 616009610075514
479.

432

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
480.

411

SALTATORUS BOY LAT LAT 2014 gelding bay/168 F: Saltatoruss
M: Bav?rija
x x
481.

282

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
482.

106

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata/- F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
483.

339

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
484.

189

SANSEVILLA WLKP POL 2010 klacz siwa/170 F: Iluzion /
M: Sakwa / Darwin
K027264 616007600317610
485.

205

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 61600954002012
486.

508

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
487.

544

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: IN CAMERA
M: SZEROKA POLANA
K029119 616POL13008121T
488.

581

SHERLAK F:
M:
489.

583

Shugar 2012 klacz F:
M:
490.

267

SHUGARKA Lithuanian Riding Horse LTU 2012 Klacz kasztanowata F: Shandor 34
M: Palet-P
LTU005170128112
491.

118

SILVER BOY OLD POL 2007 wałach siwa F: Silverstone / Silbersee
M: Miss Amor / Wellington
K011170 DE418189471707
492.

271

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
493.

179

SON CONTENDER - POL - ogier ciemnogniada/- F: -
M: -
- -
494.

329

SONATA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
495.

500

Sonet F:
M:
496.

530

SONET F:
M:
497.

552

SONET SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
498.

383

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/- F: D’Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
499.

357

SOPHIA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso/Stakkato
M: Ramona/Lamb
K015668 DE433331785308
500.

563

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
K026743 -
501.

260

SWEET HARRY POTTER SWB POL 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
502.

585

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill
M: -
- -
503.

424

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
504.

252

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
505.

398

TOKAJER 8 OS POL 2008 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
506.

181

TOP SECRET SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Ares
M: Thomasa
Brak 616009530207515
507.

361

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
508.

492

Tritop 2 F:
M:
509.

23

TULLAMORE PP HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon
M: Alida
K029083 DE431316983015
510.

254

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
K026110 Brak
511.

243

U2 HOL. DEN 2013 ogier siwa/170 F: Untouchable KWPN
M: N-Casablanca hol. / Cassini I hol.
K026532 DE421000702813
512.

447

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
513.

273

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
514.

215

UN RIO VAN TER MOUDE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter moude
M: Nilima
Brak 0000000000000
515.

333

UPS Z ZANG GER 2015 gelding bay/173 F: Ultimo
M: Belle D’aurel
056015Z55751215 -
516.

454

VERDINALE DSP POL 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi
M: Donata
Brak DE456560435314
517.

235

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
518.

567

VHS Cartagena F:
M:
519.

255

VHS RAMOS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 BRAK
520.

144

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
521.

296

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
522.

368

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/- F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
523.

150

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
524.

47

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 Gelding bay/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
525.

501

Winchester F:
M:
526.

531

WINCHESTER F:
M:
527.

553

WINCHESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
K011825 616009540082407
528.

98

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
529.

588

WISTERIA LANE SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Etos
M: Winona
K020632 616009600095112
530.

155

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
531.

154

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
532.

297

ZALVO KWPN NED 2004 Ogier kasztanowata/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
533.

219

ZIROCCO AIR HOL NED 2011 ogier gniada/169 F: Zirocco Blue
M: Zala/ o. Con Air
K018528 DE 421 000 5647 11
534.

277

ZO SPECIAL KWPN NED 2004 Stallion chestnut/168 F: Lupicor
M: Rachal M.D.M.
104AV22 -
535.

25

ZOE HOL POL 2007 klacz siwa/168 F: Cassini II
M: Elen III
Brak DE421000007607
536.

265

ZWAROVSKI Z ZANGERSHEIDE LTU 2011 gelding chestnut/- F: -
M: -
None -
Rider Club
Competition
Prize
Aleksejevs Nikita Sport de lux
25
75
75
SUM:
175.00
Alsina Anna Annija
500
SUM:
500.00
Andruchów Sławomir SKJ Red Team
4
5
SUM:
9.00
Babiak Filip KJ Kietlów
400
3
SUM:
403.00
Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
5
SUM:
5.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
5
SUM:
5.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
10
SUM:
10.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
120
70
SUM:
190.00
Bralena Odrija Roberta JJS
200
300
50
300
200
SUM:
1050.00
Bricis Girts Sport de lux
975
10
200
58,5
150
70
440
SUM:
1903.50
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
75
4
SUM:
79.00
Chmieliauskas Nojus S.K. Mustangas
200
500
SUM:
700.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
300
4
5
SUM:
309.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
50
100
100
SUM:
250.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
3
SUM:
3.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
5
10
SUM:
15.00
Egle Kristine TOP SPORT
50
490
SUM:
540.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
5
SUM:
5.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia St. J Stajnia Podolszyn
600
SUM:
600.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
5
1500
3
110
SUM:
1618.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
5
SUM:
5.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
150
SUM:
150.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
3
4
SUM:
7.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
350
110
SUM:
460.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
4
75
SUM:
79.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
5
SUM:
5.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
10
SUM:
10.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
5
4
SUM:
9.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
1100
165
330
330
10
SUM:
1935.00
Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
3
10
5166
SUM:
5179.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
700
120
825
4
5
390
1050
10
1200
58,5
SUM:
4362.50
Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
75
50
150
SUM:
275.00
Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
5
SUM:
5.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
100
1700
SUM:
1800.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
5
110
SUM:
115.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
3
5
SUM:
8.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
87,50
75
SUM:
162.50
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
4
800
SUM:
804.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
5
SUM:
5.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
5
10
58,5
SUM:
73.50
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
4
5
SUM:
9.00
Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
50
400
SUM:
450.00
Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
5
10
10
900
SUM:
925.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
70
10
SUM:
80.00
Lusina-Gołaś Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
4
4
SUM:
8.00
Macieszczak Ewa Klub Jeździecki Infernal Team
25
SUM:
25.00
Martinavičiete Laura Equus Jojimo Mokykla
5
4
SUM:
9.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
165
SUM:
165.00
Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
140
300
SUM:
440.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
10
600
SUM:
610.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
4
SUM:
4.00
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
5
400
SUM:
405.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
10
900
300
5
600
3600
SUM:
5415.00
Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
4
SUM:
4.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
10
75
SUM:
85.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
5
300
10
2600
3
SUM:
2918.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
4
3
5
10
4
3
420
5
SUM:
454.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
300
SUM:
300.00
Petrovas Andrius A. Petrovas
5
4
5
75
400
605
650
550
58,5
SUM:
2352.50
Pietroń Martyna JKS Barłomino
3
SUM:
3.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
3
3
400
SUM:
406.00
Piksa Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Czanki
50
SUM:
50.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
5
SUM:
5.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
4
SUM:
4.00
Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
200
SUM:
200.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
5
5
SUM:
10.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
3
220
SUM:
223.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
3
5
200
400
4
SUM:
612.00
Sirutaviciute Monika
50
SUM:
50.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
4
SUM:
4.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
220
SUM:
220.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
650
260
400
10
600
SUM:
1920.00
Suska Juliana KS Euro Holding
10
SUM:
10.00
Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
75
5
SUM:
80.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
200
4
5
110
10
130
10
825
10
10
5
10
SUM:
1529.00
Varna Andis Z/S “Lielceri “
5
5
SUM:
10.00
Vasiejevs Markuss Roberts JSK Mustangs
150
600
50
75
87,50
250
100
SUM:
1312.50
Vismeryte Evita TB
300
150
100
SUM:
550.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
3
SUM:
3.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
130
140
4
5
5
SUM:
284.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
10
10
SUM:
20.00
Wilczewska Weronika bpk
10
130
SUM:
140.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
900
10
3
10
SUM:
923.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10
1200
300
SUM:
1510.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
3
SUM:
3.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
5
5
SUM:
10.00
Zybała Aleksandra St. Kraju Jumping Team
10
195
SUM:
205.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksejevs Nikita
Sport de lux
2020-12-04
5
25
2020-12-04
11
2020-12-05
3
75
2020-12-05
18
2020-12-06
4
75
ADELE (43)
2020-12-04
36
2020-12-04
6
2020-12-05
32
2020-12-05
34
2020-12-06
17
Alsina Anna Annija
Cleo (576)
2020-12-03
51
2020-12-05
63
2020-12-06
5
500
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team
2020-12-04
21
2020-12-04
2020-12-05
30
2020-12-05
2020-12-06
25
2020-12-03
25
4
2020-12-04
12
5
2020-12-05
40
2020-12-06
12
Arhipova Anna
Andrius Petrovas Team
LIVIANA (348)
2020-12-05
62
2020-12-06
21
2020-12-03
80
2020-12-03
62
Babiak Filip
KJ Kietlów
IBLUE (113)
2020-12-03
64
2020-12-03
78
2020-12-04
400
2020-12-04
77
2020-12-05
60
GUSTIQUE (114)
2020-12-03
12
3
2020-12-03
2020-12-05
Babiej Julia
BPK
PANDORA (195)
2020-12-05
23
2020-12-05
2020-12-05
14
2020-12-05
18
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (177)
2020-12-04
2020-12-04
2020-12-05
3
2020-12-05
43
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
Concaba (490)
2020-12-03
24
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2020-12-03
96
2020-12-04
82
2020-12-05
62
CONCABA (542)
2020-12-03
45
2020-12-04
25
2020-12-06
INDIVAR (543)
2020-12-03
39
2020-12-04
47
2020-12-06
22
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2020-12-03
64
2020-12-05
18
5
2020-12-06
40
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
KAPITO (84)
2020-12-03
85
2020-12-05
50
2020-12-06
30
2020-12-03
56
2020-12-03
75
2020-12-05
13
5
2020-12-06
36
2020-12-03
48
2020-12-04
30
2020-12-06
2020-12-03
49
2020-12-05
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CARA 199 (285)
2020-12-03
87
2020-12-03
83
2020-12-05
53
2020-12-06
14
10
O-STAR (288)
2020-12-03
111
2020-12-04
41
2020-12-05
65
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
FLANDRIA (123)
2020-12-03
50
2020-12-04
21
2020-12-06
31
CZART (124)
2020-12-03
33
2020-12-04
2020-12-06
36
OLE (125)
2020-12-03
95
2020-12-04
5
120
2020-12-05
55
CELTA (126)
2020-12-03
8
70
2020-12-05
68
2020-12-06
71
Awangarda (568)
2020-12-04
61
2020-12-05
16
2020-12-06
15
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (358)
2020-12-03
52
2020-12-04
2020-12-05
22
Bralena Odrija Roberta
JJS
LOLOLA (292)
2020-12-04
11
2020-12-04
32
2020-12-05
1
200
2020-12-05
30
2020-12-06
1
300
CIELAVA (293)
2020-12-04
5
50
2020-12-05
1
300
2020-12-05
13
2020-12-04
1
200
Brice Anete
Eminent Sport Club
REMARKA (49)
2020-12-04
55
2020-12-04
27
2020-12-05
41
2020-12-05
33
2020-12-06
16
Bricis Girts
Sport de lux
2020-12-03
1
975
2020-12-03
16
10
2020-12-04
7
200
2020-12-06
12
58,5
ILEXTA (45)
2020-12-03
73
2020-12-03
55
2020-12-05
38
2020-12-06
62
2020-12-04
10
2020-12-05
33
2020-12-06
3
150
2020-12-03
7
70
2020-12-05
4
440
2020-12-04
88
2020-12-04
2
2020-12-04
6
2020-12-05
10
2020-12-06
20
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
EAST WOOD (406)
2020-12-03
55
2020-12-04
7
75
2020-12-05
66
2020-12-03
16
4
2020-12-03
90
2020-12-05
61
2020-12-06
27
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
ALMQUIST (407)
2020-12-03
116
2020-12-03
58
2020-12-05
45
2020-12-06
22
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (201)
2020-12-04
53
2020-12-06
34
2020-12-05
52
2020-12-05
2020-12-04
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (199)
2020-12-04
9
2020-12-05
49
2020-12-05
60
2020-12-04
2020-12-06
28
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2020-12-03
92
2020-12-04
54
2020-12-04
17
2020-12-05
20
2020-12-05
23
Chmieliauskas Nojus
S.K. Mustangas
ERRANTO (546)
2020-12-03
51
2020-12-04
56
2020-12-04
1
200
2020-12-05
1
500
2020-12-05
Chmieliauskas Nojus
sk mustangas
FIGARO (547)
2020-12-03
112
2020-12-04
56
2020-12-05
81
2020-12-04
35
Chyży Anna
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
EUFORIA (300)
2020-12-04
14
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
9
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2020-12-03
19
2020-12-04
5
300
2020-12-06
32
DAISY (306)
2020-12-03
20
4
2020-12-04
13
5
2020-12-05
79
2020-12-05
40
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-03
85
2020-12-04
50
2020-12-05
39
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2020-12-04
27
2020-12-05
37
2020-12-05
2020-12-06
14
ALMANZO (249)
2020-12-03
109
2020-12-04
59
2020-12-05
64
MAGNUS (250)
2020-12-03
2020-12-05
55
2020-12-06
54
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
BALANS (328)
2020-12-04
29
2020-12-04
57
2020-12-05
3
50
2020-12-05
35
2020-12-06
15
SONATA W (329)
2020-12-04
2
100
2020-12-04
8
2020-12-05
2
100
2020-12-05
28
2020-12-06
14
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-12-04
24
2020-12-04
30
2020-12-05
54
2020-12-05
30
2020-12-04
35
2020-12-05
33
2020-12-03
91
2020-12-03
77
LORD BLEU (197)
2020-12-05
25
2020-12-05
2020-12-06
35
2020-12-04
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (235)
2020-12-03
22
3
2020-12-06
38
2020-12-05
51
COLA CAO (237)
2020-12-03
110
2020-12-04
39
2020-12-05
38
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
ZALVO (297)
2020-12-03
43
2020-12-04
81
2020-12-06
57
2020-12-03
101
2020-12-03
70
2020-12-04
23
5
2020-12-06
9
10
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
LASKANA (11)
2020-12-04
53
2020-12-04
33
2020-12-05
62
2020-12-05
41
2020-12-06
11
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (382)
2020-12-03
2020-12-05
73
2020-12-06
32
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2020-12-03
2020-12-05
26
MAVANDA (218)
2020-12-03
102
2020-12-03
47
2020-12-05
44
2020-12-06
65
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2020-12-04
16
2020-12-05
23
2020-12-05
44
Egle Kristine
TOP SPORT
LOVELY (413)
2020-12-04
6
2020-12-04
42
2020-12-05
21
2020-12-06
4
50
KAYPATERO (414)
2020-12-04
37
2020-12-05
37
2020-12-06
30
CASQUETTA (415)
2020-12-03
90
2020-12-04
48
2020-12-05
50
2020-12-03
2
490
2020-12-04
83
2020-12-05
46
Ferenstein- Kraśko Karolina
LKJ w Gałkowie
OSI (506)
2020-12-04
18
2020-12-05
9
2020-12-04
9
Filipek Paulina
Brak
APRILLIS (203)
2020-12-04
44
2020-12-04
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-12-03
60
2020-12-03
29
2020-12-04
52
2020-12-05
17
5
2020-12-06
41
Garuckaite Ausra
2020-12-04
11
2020-12-05
58
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-03
62
2020-12-04
30
2020-12-05
58
KELVIN (262)
2020-12-04
2020-12-04
49
2020-12-05
2020-12-06
11
2020-12-05
47
Gilla Błażej
PLJ w Dziemianach
2020-12-05
44
BOURBON (158)
2020-12-04
31
2020-12-05
13
2020-12-04
65
2020-12-05
19
LARIDOR (160)
2020-12-04
39
2020-12-05
42
2020-12-05
12
2020-12-03
53
2020-12-05
63
2020-12-04
64
Gintowt-Juchniewicz Zofia
St. J Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (271)
2020-12-03
70
2020-12-04
1
600
2020-12-05
27
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2020-12-03
32
2020-12-05
14
5
2020-12-06
1
1500
DUCATI (360)
2020-12-03
13
3
2020-12-05
6
110
2020-12-06
49
Cohiba L (573)
2020-12-03
60
2020-12-04
34
2020-12-05
74
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-12-04
90
2020-12-03
105
2020-12-05
8
Godek Tomasz
LKJ W GAŁKOWIE
2020-12-04
55
2020-12-05
55
2020-12-06
2020-12-04
2020-12-05
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-03
69
2020-12-04
86
2020-12-05
11
5
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-12-03
2020-12-04
70
2020-12-04
2020-12-05
61
Hamera Helena
BPK (MAZ)
VERDINALE (454)
2020-12-03
46
2020-12-04
60
2020-12-05
80
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2020-12-06
12
VHS RAMOS (255)
2020-12-04
43
2020-12-04
2020-12-05
57
2020-12-05
45
2020-12-06
32
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (72)
2020-12-04
26
2020-12-05
24
2020-12-04
32
2020-12-05
40
2020-12-04
48
2020-12-04
2020-12-03
39
2020-12-04
2020-12-05
24
2020-12-03
35
2020-12-05
2020-12-03
46
2020-12-05
70
2020-12-06
LION (77)
2020-12-06
75
2020-12-03
95
2020-12-05
72
Horosz Julia
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2020-12-04
7
2020-12-04
2020-12-05
2020-12-05
2020-12-06
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2020-12-04
7
2020-12-04
30
2020-12-05
26
2020-12-05
2
150
2020-12-06
23
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-12-05
27
2020-12-03
20
3
2020-12-06
33
PHENIX (152)
2020-12-04
26
2020-12-03
28
4
2020-12-05
35
CLICQUOT (153)
2020-12-03
27
2020-12-05
48
2020-12-06
39
Jaroszewicz Zuzanna
KJ Popławce
FENIX (298)
2020-12-04
3
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (83)
2020-12-04
18
2020-12-03
76
2020-12-04
2020-12-05
57
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
HASALA (207)
2020-12-04
14
2020-12-05
17
2020-12-06
OZON (208)
2020-12-04
13
2020-12-05
29
2020-12-06
9
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
GINO N.D. (320)
2020-12-03
3
350
2020-12-03
67
2020-12-05
8
110
2020-12-06
69
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
RUFUS (432)
2020-12-03
19
4
2020-12-05
51
2020-12-04
3
75
2020-12-03
81
2020-12-03
40
2020-12-06
2020-12-05
24
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-12-05
42
2020-12-06
60
2020-12-04
17
5
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2020-12-04
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2020-12-04
36
2020-12-03
37
2020-12-05
72
ZADYMKA (155)
2020-12-03
9
10
2020-12-05
34
2020-12-06
50
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
BASTYLIA (115)
2020-12-04
9
5
2020-12-05
44
2020-12-03
14
4
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
HATOKI (104)
2020-12-03
88
2020-12-03
2020-12-05
1
1100
2020-12-05
5
165
2020-12-06
35
2020-12-03
49
2020-12-04
54
2020-12-06
28
2020-12-03
75
2020-12-05
3
330
SANCZO (106)
2020-12-04
47
2020-12-05
5
330
2020-12-03
65
2020-12-06
16
10
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
CARPEDIEM (469)
2020-12-04
47
2020-12-04
59
2020-12-05
56
2020-12-05
58
2020-12-06
29
Kobiernik Daria
ZKJ Przylep-Lotnisko
2020-12-03
15
3
2020-12-04
17
10
2020-12-06
1
5166
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
C ZWERG (548)
2020-12-03
1
700
2020-12-04
4
120
2020-12-05
2
825
COLETTE (549)
2020-12-03
93
2020-12-05
76
2020-12-04
68
2020-12-03
18
4
2020-12-05
14
5
SONET (552)
2020-12-03
3
390
2020-12-04
49
2020-12-06
2
1050
2020-12-03
17
10
2020-12-04
1
1200
2020-12-06
9
58,5
Kocieš Armand
Ropažu jatnieku klubs
LANGO (283)
2020-12-04
16
2020-12-05
19
2020-12-05
33
2020-12-06
4
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (470)
2020-12-05
42
2020-12-05
12
2020-12-06
13
2020-12-05
2
2020-12-06
5
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CENTESSA (373)
2020-12-04
3
75
2020-12-04
2020-12-05
4
50
2020-12-05
2020-12-06
2
150
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
FEREUSA (370)
2020-12-03
101
2020-12-03
2020-12-05
LOCANA (371)
2020-12-03
94
2020-12-03
37
2020-12-04
29
2020-12-06
43
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
MADRYT (311)
2020-12-03
74
2020-12-04
16
5
2020-12-05
48
Kowalska Alicja
bpk
NEFRYT (467)
2020-12-04
44
2020-12-05
2020-12-06
25
2020-12-05
34
2020-12-04
62
2020-12-05
29
2020-12-06
21
2020-12-04
10
2020-12-05
6
Kowalski Kamil
bpk
SZOTILL (585)
2020-12-04
23
2020-12-04
34
2020-12-05
15
2020-12-05
2020-12-06
26
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2020-12-04
51
2020-12-05
47
ANTINA (264)
2020-12-03
42
2020-12-04
8
100
2020-12-06
4
1700
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2020-12-03
39
2020-12-05
29
VOILA (144)
2020-12-03
97
2020-12-04
27
2020-12-05
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2020-12-05
29
2020-12-05
17
2020-12-06
10
2020-12-05
5
2020-12-05
32
2020-12-05
2020-12-06
13
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (560)
2020-12-04
58
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (259)
2020-12-04
2020-12-05
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (478)
2020-12-03
89
2020-12-05
33
2020-12-06
44
2020-12-03
61