Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujezdzeniu
Dąbrówka Mała, 26.09.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 17:22:30
2020-09-25 14:39:42
Katarzyna Goryszewska PIORUN
  • 1x 5/P1/Towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 13:46:54
2020-09-25 13:05:38
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 4/L4/Regionalny
  • 1x 6/P3/Regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 12:03:52
2020-09-25 08:32:19
Marlena Milenkiewicz NE-FLIKA
  • 1x 4/L4/Regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 07:33:00
2020-09-24 23:42:43
Kamila Bunda CASA GRANDE Z
  • 1x 1/L2/Towarzyski
  • 1x 3/L4/Towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 19:03:34
2020-09-24 16:57:02
Eliza Golc D'OCYNK
  • 1x 2/L2/Regionalny
  • 1x 4/L4/Regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 19:03:38
2020-09-24 12:16:29
Natalia Łachacz DORMA
  • 1x 3/L4/Towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:13:50
2020-09-24 09:11:31
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x 4/L4/Regionalny
  • 1x 6/P3/Regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:01:44
2020-09-23 23:11:32
Tomasz Kardacz MIGRIS
  • 2x 1/L2/Towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 09:01:51
2020-09-23 23:02:06
Małgorzata Bielecka D'URBERVIELLE TESSA
  • 1x 2/L2/Regionalny
  • 1x 4/L4/Regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 21:10:54
2020-09-23 18:25:12
Wiktoria Polakowska SONICA
  • 1x 5/P1/Towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 13:48:58
2020-09-19 22:31:26
Katarzyna Grzanka-Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 8/C2/Regionalny
  • 1x 9/CC1/Regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:11:33
2020-09-16 08:08:36
Jadwiga Pacyńska PABLO
  • 1x 3/L4/Towarzyski
  • 1x 5/P1/Towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:14:22
2020-09-14 21:47:04
Urszula Sidorow CALINO
  • 1x 1/L2/Towarzyski
  • 1x 3/L4/Towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:14:24
2020-09-14 11:36:22
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 3/L4/Towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:15:13
2020-09-13 09:19:26
Blanka Michniewicz AMKE VAN STAL DE WIR
  • 1x 1/L2/Towarzyski
  • 1x 3/L4/Towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 11:05:52
2020-09-11 01:22:04
Monika Michalak LINTO
  • 1x 4/L4/Regionalny
  • 1x 6/P3/Regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 11:05:51
2020-09-10 08:56:10
Ewa Gajewska AMBRA
  • 1x 1/L2/Towarzyski
  • 1x 3/L4/Towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:19:52
2020-09-07 13:19:32
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 1/L2/Towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:19:53
2020-09-07 13:19:14
Małgorzata Gowkielewicz HENRIKAS
  • 1x 3/L4/Towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:19:55
2020-09-07 13:18:43
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 2/L2/Regionalny
  • 1x 4/L4/Regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 14:19:56
2020-09-07 13:00:54
Anna Wolna BRETTON PRINCE
  • 1x 9/CC1/Regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bielecka Małgorzata Klub Jeździecki ,,u Doktorka
S
O038984
2. Bunda Kamila bpk
S
O024890
3. Gajewska Ewa Bpk
S
Brak
4. Golc Eliza Klub Jeździecki ,,u Doktorka
S
O025661
5. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
6. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
O059401
7. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (JM.)
Brak
8. Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
9. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
10. Kardacz Tomasz Klub Jeździecki ,,u Doktorka
S
brak
11. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
12. Łysenko Inga Klub Jeździecki Bik Gieniusze
S
O043993
13. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
14. Michniewicz Blanka Brak
2005 (JM.)
Brak
15. Pacyńska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
16. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
17. Sidorow Urszula SKJ Hippika Tomaszkowo
S
brak
18. Wolna Anna Klub Sportowy Centurion
S
O023868
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AMBRA FRYZYJSKA POL 2016 klacz kara/158 F: Grajek S
M: Amke van Stal de Wir
Brak Pol
2.

9

AMKE VAN STAL DE WIR FRYZYJSKA POL 2008 klacz kara/165 F: Jisse
M: Tamara von Boniastate
Brak 555
3.

6

BRETTON PRINCE OLD GER 2012 Ogier gniada F: Bretton Woods
M: Cileste IV
K022084
4.

10

CALINO Deutsches Sportpferd POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Canterbury
M: Glaer
brak DE 456-3700262-07
5.

21

CASA GRANDE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/170 F: Carlos DZ
M: Louisa
brak 056015Z55694115
6.

13

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
K011415 DE421000257407
7.

19

D'OCYNK TRAKEŃSKA POL 2015 wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-kore
K029062 732010072615
8.

16

D'URBERVIELLE TESSA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Wojownik
M: Dia
K029244 732010075315
9.

5

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
brak 616 009 60 00952 12
10.

17

DELGADO TRAKEN POL 2010 wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia
K021342 POL732010049110
11.

20

DORMA WESTFALSKA POL 04-06-2009 klacz kara/168 F: Don Frederico (Donnerhall)
M: Weltpower (Weltmeyer)
Brak DE 441413132709
12.

18

ENDURO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/178 F: Maladyn
M: Eurazja
K028158 POL009660025303
13.

3

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel
M: Fala
brak POL009600101302
14.

23

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
None
15.

4

HENRIKAS TRAK POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras
M: Gret
K025363 LTU002520237210
16.

8

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
17.

15

MIGRIS TRAKEŃSKA POL 2015 Wałach skarogniada/165 F: Cedrus
M: M-Dolina
Brak
18.

22

NE-FLIKA SP POL 2011 klacz siwa/166 F: Nadir
M: Dracena
K029560 616009510208711
19.

11

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar /
M: Nostalgia / Grey
K024492 616007600228513
20.

12

PABLO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: El Greco
M: Pensylwania
Braj POL 6043652914
21.

24

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2002 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
brak 1234
22.

14

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/- F: D’Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielecka Małgorzata
Klub Jeździecki ,,u Doktorka
2020-09-26
2
2020-09-26
4
Bunda Kamila
bpk
2020-09-26
6
2020-09-26
7
Gajewska Ewa
Bpk
AMBRA (7)
2020-09-26
2
2020-09-26
1
Golc Eliza
Klub Jeździecki ,,u Doktorka
D'OCYNK (19)
2020-09-26
3
2020-09-26
5
Goryszewska Katarzyna
Klub Jeździecki u Doktorka
PIORUN (24)
2020-09-26
2
Gowkielewicz Maja
JKS u Robsonów
FURORA (3)
2020-09-26
4
Gowkielewicz Małgorzata
Bpk
2020-09-26
4
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2020-09-26
2
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (5)
2020-09-26
1
2020-09-26
3
Kardacz Tomasz
Klub Jeździecki ,,u Doktorka
MIGRIS (15)
2020-09-26
5
2020-09-26
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (11)
2020-09-26
6
Łysenko Inga
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
DELGADO (17)
2020-09-26
2
2020-09-26
2
Michalak Monika
bpk
LINTO (8)
2020-09-26
3
2020-09-26
1
2020-09-26
1
Michniewicz Blanka
Brak
2020-09-26
3
2020-09-26
2
Pacyńska Jadwiga
Bez Przynależności Klubowej
PABLO (12)
2020-09-26
3
2020-09-26
1
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
SONICA (14)
2020-09-26
3
Sidorow Urszula
SKJ Hippika Tomaszkowo
CALINO (10)
2020-09-26
1
2020-09-26
5
Wolna Anna
Klub Sportowy Centurion
2020-09-26
1

Number of Riders: 18

Number of Horses: 22

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl