Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie + Regionalne+ HPWiM
Dąbrówka Mała., 23-25.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
275 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:33
2020-10-18 22:56:39
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
274 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:37
2020-10-18 22:55:15
Mateusz Tyszko LORD OF FAME
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
273 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:40
2020-10-18 22:53:22
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
272 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:43
2020-10-18 22:51:21
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
271 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:48
2020-10-18 22:50:40
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
270 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:50
2020-10-18 22:50:05
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
269 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:53
2020-10-18 22:49:19
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
268 ACCEPTED 2020-10-20 08:09:49
2020-10-18 20:39:45
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
267 ACCEPTED 2020-10-18 19:46:12
2020-10-18 19:45:46
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
266 ACCEPTED 2020-10-18 19:45:05
2020-10-18 19:14:31
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
265 ACCEPTED 2020-10-20 08:09:54
2020-10-18 12:36:49
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
264 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:34
2020-10-16 16:02:48
Jan Bobik CZART
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
263 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:39
2020-10-16 13:35:00
Jan Bobik OLE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
262 ACCEPTED 2020-10-16 20:45:47
2020-10-16 11:06:45
Tomasz Miśkiewicz M-MATI AZ
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
261 ACCEPTED 2020-10-20 12:00:04
2020-10-16 09:22:46
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
260 ACCEPTED 2020-10-20 11:24:10
2020-10-15 19:35:17
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
259 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:11
2020-10-15 17:11:25
Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
258 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:19
2020-10-15 17:09:31
Jacek Zagor GENIE VAN PRINSENVELD
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
257 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:27
2020-10-15 17:06:17
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
256 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:34
2020-10-15 17:01:35
Jacek Zagor ARONN DU TALUS
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
255 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:02
2020-10-15 11:38:17
Jakub Kubiak ORIGI AEG
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
254 ACCEPTED 2020-10-16 09:22:07
2020-10-15 11:37:46
Jakub Kubiak KONQUISTADOR
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
253 ACCEPTED 2020-10-16 09:22:12
2020-10-15 11:37:18
Jakub Kubiak HALLOUMI
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
252 ACCEPTED 2020-10-16 09:22:18
2020-10-15 11:36:44
Jakub Kubiak ARES V'T ELZENHOF Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
251 ACCEPTED 2020-10-20 11:47:46
2020-10-14 12:38:26
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
250 ACCEPTED 2020-10-16 09:24:32
2020-10-13 20:24:54
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
249 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:23
2020-10-13 15:36:48
Weronika Minkiewicz CALIGULA-L
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
248 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:33
2020-10-13 14:57:37
Tomasz Chentkowski CARRERAS
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
247 ACCEPTED 2020-10-16 09:23:36
2020-10-13 14:54:50
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
246 ACCEPTED 2020-10-12 21:48:39
2020-10-12 20:03:18
Julia Parda R-FOOD JOHN AZ
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
245 ACCEPTED 2020-10-12 21:48:41
2020-10-12 20:01:59
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
244 ACCEPTED 2020-10-12 21:48:44
2020-10-12 20:01:06
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
243 ACCEPTED 2020-10-20 10:21:06
2020-10-11 21:32:55
Klara Rekuć PALERMO
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
242 ACCEPTED 2020-10-11 20:07:29
2020-10-11 19:49:14
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
241 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:28
2020-10-11 19:48:43
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
240 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:31
2020-10-11 19:47:49
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
239 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:37
2020-10-11 19:47:01
Irmantas Grikienis CORLANDER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
238 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:43
2020-10-11 19:46:13
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
237 ACCEPTED 2020-10-11 20:09:54
2020-10-11 19:45:12
Beatričė Zujutė BANDIT DU ROUET
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
236 ACCEPTED 2020-10-11 19:11:25
2020-10-11 18:41:36
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
235 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:37
2020-10-11 14:45:49
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
234 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:40
2020-10-11 14:44:27
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
233 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:26
2020-10-11 09:18:21
Robert Wilczewski GLORIA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
232 ACCEPTED 2020-10-11 19:12:25
2020-10-11 07:40:31
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
231 ACCEPTED 2020-10-11 19:12:19
2020-10-10 16:54:51
Robert Wilczewski CHIRIVEL
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
230 ACCEPTED 2020-10-11 19:12:58
2020-10-10 16:43:59
Nataniel Wilczewski PIK POK
  • 1x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
229 ACCEPTED 2020-10-11 19:13:34
2020-10-10 16:12:12
Robert Wilczewski EAGLE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
228 ACCEPTED 2020-10-11 19:13:49
2020-10-10 15:51:50
Wiktor Kajetan Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
227 ACCEPTED 2020-10-11 19:13:56
2020-10-10 15:51:20
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
226 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:03
2020-10-10 15:50:39
Wiktor Kajetan Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
225 ACCEPTED 2020-10-10 15:20:07
2020-10-10 14:57:33
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
224 ACCEPTED 2020-10-10 13:01:49
2020-10-10 11:04:02
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
223 ACCEPTED 2020-10-10 13:02:14
2020-10-09 19:34:30
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
222 ACCEPTED 2020-10-10 09:49:38
2020-10-09 18:36:41
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
221 ACCEPTED 2020-10-10 09:49:35
2020-10-09 16:57:51
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
220 ACCEPTED 2020-10-10 10:18:03
2020-10-09 15:41:44
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
219 ACCEPTED 2020-10-09 13:13:48
2020-10-09 12:02:48
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
218 ACCEPTED 2020-10-09 13:13:56
2020-10-09 09:19:22
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
217 ACCEPTED 2020-10-09 13:14:00
2020-10-09 09:13:20
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
216 ACCEPTED 2020-10-10 09:51:17
2020-10-09 09:11:58
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
215 ACCEPTED 2020-10-20 11:47:13
2020-10-08 22:14:27
Wiktor Godlewski BY THE WAY
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
214 ACCEPTED 2020-10-10 09:50:14
2020-10-08 21:33:10
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
213 ACCEPTED 2020-10-08 21:21:28
2020-10-08 21:17:03
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
212 ACCEPTED 2020-10-08 20:11:25
2020-10-08 20:11:12
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
211 ACCEPTED 2020-10-08 20:10:43
2020-10-08 20:10:33
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
210 ACCEPTED 2020-10-16 13:24:42
2020-10-08 12:29:23
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
209 ACCEPTED 2020-10-16 13:24:23
2020-10-08 12:28:30
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
208 ACCEPTED 2020-10-20 11:47:02
2020-10-08 12:26:41
Lena Czeszejko-Sochacka BALANS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
207 ACCEPTED 2020-10-08 13:31:59
2020-10-08 12:05:46
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
206 ACCEPTED 2020-10-08 18:44:20
2020-10-08 11:33:05
Julia Regucka VILLENA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
205 ACCEPTED 2020-10-08 18:44:10
2020-10-08 11:30:54
Julia Regucka CARISSIMA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
204 ACCEPTED 2020-10-08 10:19:22
2020-10-08 10:09:29
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 2x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
203 ACCEPTED 2020-10-08 10:18:32
2020-10-08 10:01:42
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
202 ACCEPTED 2020-10-08 13:31:35
2020-10-08 06:35:56
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
201 ACCEPTED 2020-10-10 13:03:07
2020-10-08 00:30:35
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
200 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:01
2020-10-08 00:29:14
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
199 ACCEPTED 2020-10-10 13:03:13
2020-10-08 00:27:26
Adrian Stypułkowski NIL
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
198 ACCEPTED 2020-10-20 10:00:44
2020-10-07 21:28:14
Urszula Bańkowska GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
197 ACCEPTED 2020-10-20 23:55:10
2020-10-07 21:27:15
Emil Mościcki GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
196 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:13
2020-10-07 21:26:05
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
195 ACCEPTED 2020-10-08 08:10:03
2020-10-07 21:02:05
Tomasz Miśkiewicz STACHATO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
194 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:23
2020-10-07 20:59:24
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
193 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:30
2020-10-07 20:58:40
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
192 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:37
2020-10-07 20:58:17
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
191 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:45
2020-10-07 20:57:27
Tomasz Miśkiewicz CHACCORTHAGO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
190 ACCEPTED 2020-10-08 08:08:54
2020-10-07 16:46:11
Jakub Kubiak CORLEONE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
189 ACCEPTED 2020-10-08 21:18:59
2020-10-07 13:37:27
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
188 ACCEPTED 2020-10-16 09:30:08
2020-10-07 13:35:15
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
187 ACCEPTED 2020-10-08 08:09:27
2020-10-07 13:34:34
Konstancja Płoskonka CONSTANTINE M
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
186 ACCEPTED 2020-10-08 08:09:23
2020-10-07 13:33:48
Konstancja Płoskonka SON CONTENDER
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
185 ACCEPTED 2020-10-20 11:46:50
2020-10-07 12:29:25
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
184 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:22
2020-10-07 11:54:22
Natalia Palmowska H DOMINIQUE V
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
183 ACCEPTED 2020-10-07 13:05:58
2020-10-07 00:26:18
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
182 ACCEPTED 2020-10-20 09:17:57
2020-10-06 21:11:46
Urszula Bańkowska GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
181 ACCEPTED 2020-10-20 09:18:03
2020-10-06 21:10:37
Emil Mościcki GREK
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
180 ACCEPTED 2020-10-06 19:19:01
2020-10-06 19:18:50
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
179 ACCEPTED 2020-10-06 19:18:49
2020-10-06 19:18:28
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
178 ACCEPTED 2020-10-06 19:19:06
2020-10-06 19:17:59
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
177 ACCEPTED 2020-10-06 19:19:10
2020-10-06 19:17:07
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
176 ACCEPTED 2020-10-06 19:15:56
2020-10-06 17:18:22
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
175 ACCEPTED 2020-10-06 19:17:19
2020-10-06 15:44:44
Nikola Sobòtka HESTIA
  • 1x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
174 ACCEPTED 2020-10-06 20:57:09
2020-10-06 15:43:46
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2020-10-08 21:08:48
2020-10-06 14:51:43
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
172 ACCEPTED 2020-10-16 09:28:29
2020-10-06 14:34:09
Grzegorz Psiuk INDIGO R.T
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
171 ACCEPTED 2020-10-06 19:14:56
2020-10-06 14:33:51
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
170 ACCEPTED 2020-10-06 13:38:53
2020-10-06 13:13:44
Dominika Hestkowska VHS RAMOS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
169 ACCEPTED 2020-10-12 08:46:59
2020-10-06 13:13:03
Paulina Tomaszewska TYCJAN
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
168 ACCEPTED 2020-10-06 19:16:17
2020-10-06 12:10:41
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
167 ACCEPTED 2020-10-06 11:31:50
2020-10-06 10:53:13
Karolina Kicińska NOTA
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
166 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:36
2020-10-05 21:27:07
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
165 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:38
2020-10-05 21:26:27
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
164 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:40
2020-10-05 21:25:31
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
163 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:42
2020-10-05 21:25:01
Błażej Gilla CASSIUS Z 76
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
162 ACCEPTED 2020-10-06 07:26:45
2020-10-05 21:24:35
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
161 ACCEPTED 2020-10-05 13:41:45
2020-10-05 13:27:02
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
160 ACCEPTED 2020-10-05 11:55:54
2020-10-05 10:31:17
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
159 ACCEPTED 2020-10-05 11:55:57
2020-10-05 10:30:42
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
158 ACCEPTED 2020-10-05 11:55:59
2020-10-05 10:30:03
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
157 ACCEPTED 2020-10-08 21:08:24
2020-10-04 20:28:07
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
156 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:59
2020-10-04 17:40:34
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
155 ACCEPTED 2020-10-06 07:16:49
2020-10-04 17:28:35
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
154 ACCEPTED 2020-10-04 18:40:39
2020-10-04 10:00:23
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:40
2020-10-03 22:07:30
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
152 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:34
2020-10-03 22:03:34
Natalia Palmowska CHARIVARI 14
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
151 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:30
2020-10-03 22:03:06
Natalia Palmowska ARIBA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
150 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:26
2020-10-03 22:02:31
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
149 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:21
2020-10-03 22:01:21
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
148 ACCEPTED 2020-10-04 18:40:22
2020-10-03 22:00:40
Anna Rębisz DON
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
147 ACCEPTED 2020-10-04 18:39:00
2020-10-03 20:37:01
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
146 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:55
2020-10-03 20:36:45
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
145 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:47
2020-10-03 20:36:17
Malwina Urbańska COMTESS
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
144 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:36
2020-10-03 20:35:31
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
143 ACCEPTED 2020-10-04 18:38:02
2020-10-03 20:35:13
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
142 ACCEPTED 2020-10-19 12:11:55
2020-10-03 18:16:22
Stanisław Przedpełski RITA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
141 ACCEPTED 2020-10-04 18:37:40
2020-10-03 18:12:13
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
140 ACCEPTED 2020-10-04 18:37:24
2020-10-03 18:10:14
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
139 ACCEPTED 2020-10-04 18:37:15
2020-10-03 17:49:13
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
138 ACCEPTED 2020-10-20 11:46:29
2020-10-02 21:14:41
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
137 ACCEPTED 2020-10-02 20:59:44
2020-10-02 20:54:01
Kaja Pietrzak LESOLEY
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
136 ACCEPTED 2020-10-11 19:14:19
2020-10-02 20:53:25
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
135 ACCEPTED 2020-10-02 20:45:57
2020-10-02 19:49:29
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
134 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:02
2020-10-02 19:49:10
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
133 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:08
2020-10-02 19:48:53
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
132 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:19
2020-10-02 18:50:04
Aleksandra Czerska KOOL 2B KING
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:28
2020-10-02 18:49:33
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
130 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:40
2020-10-02 18:48:46
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
129 ACCEPTED 2020-10-02 20:46:52
2020-10-02 18:48:10
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2020-10-02 20:47:06
2020-10-02 18:08:57
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
127 ACCEPTED 2020-10-02 20:47:20
2020-10-02 18:06:15
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
126 ACCEPTED 2020-10-02 12:59:50
2020-10-02 11:32:40
Katarzyna Widzińska ALEXIS BH
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
125 ACCEPTED 2020-10-02 12:59:58
2020-10-02 10:42:19
Paulina Czajkowska ENAJ
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
124 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:10
2020-10-02 09:10:12
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
123 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:20
2020-10-02 09:08:52
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
122 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:27
2020-10-02 09:08:02
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
121 ACCEPTED 2020-10-02 08:37:05
2020-10-02 08:37:05
Robert Hestkowski LABEL 8
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
120 ACCEPTED 2020-10-02 08:35:32
2020-10-02 08:35:32
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
119 ACCEPTED 2020-10-02 08:34:35
2020-10-02 08:34:35
Robert Hestkowski LION
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
118 ACCEPTED 2020-10-02 08:34:05
2020-10-02 08:34:05
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
117 ACCEPTED 2020-10-02 08:33:37
2020-10-02 08:33:37
Robert Hestkowski EASY FLY
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
116 ACCEPTED 2020-10-02 08:33:06
2020-10-02 08:33:06
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
115 ACCEPTED 2020-10-02 08:32:31
2020-10-02 08:32:31
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
114 ACCEPTED 2020-10-02 08:31:55
2020-10-02 08:31:55
Robert Hestkowski BOLERO
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2020-10-02 13:00:40
2020-10-02 08:18:31
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2020-10-18 19:47:50
2020-10-02 08:17:52
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
111 ACCEPTED 2020-10-18 19:48:01
2020-10-02 08:16:20
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2020-10-02 13:01:16
2020-10-02 08:14:16
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
109 ACCEPTED 2020-10-01 21:12:43
2020-10-01 21:01:45
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
108 ACCEPTED 2020-10-01 21:12:53
2020-10-01 20:58:47
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
107 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:02
2020-10-01 20:55:22
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
106 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:07
2020-10-01 20:54:28
Jakub Mroczek FIONA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
105 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:12
2020-10-01 20:53:19
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
104 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:18
2020-10-01 20:52:11
Aleksandra Kłodawska ANDER
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
103 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:24
2020-10-01 20:51:16
Natalia Gudan MATADOR
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
102 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:44
2020-10-01 20:50:44
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
101 ACCEPTED 2020-10-01 21:13:50
2020-10-01 20:50:00
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 2x 0/A0/Dokładności bez rozgrywki KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 00/A0/Dwunawrotowy KUCE A0 dzieci 8-10 lat Kwalifikacje HPWiM
100 ACCEPTED 2020-10-01 21:14:36
2020-10-01 16:32:50
Marta Krajnik WIGOR
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
99 ACCEPTED 2020-10-01 21:14:44
2020-10-01 16:31:29
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
98 ACCEPTED 2020-10-01 21:14:50
2020-10-01 15:19:31
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
97 ACCEPTED 2020-10-12 19:45:54
2020-10-01 10:17:18
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
96 ACCEPTED 2020-10-01 08:52:34
2020-10-01 08:47:44
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2020-10-01 08:52:41
2020-10-01 08:34:34
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
94 ACCEPTED 2020-09-30 20:59:52
2020-09-30 17:36:24
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
93 ACCEPTED 2020-10-16 20:43:07
2020-09-30 10:29:32
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
92 ACCEPTED 2020-09-30 11:14:33
2020-09-30 09:02:55
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
91 ACCEPTED 2020-09-30 11:14:51
2020-09-30 09:02:25
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
90 ACCEPTED 2020-09-30 11:15:00
2020-09-30 09:01:10
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
89 ACCEPTED 2020-09-30 14:03:08
2020-09-30 08:53:23
Laura Mular WALIA
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-10-02 13:01:26
2020-09-29 23:25:35
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
87 ACCEPTED 2020-09-30 00:40:38
2020-09-29 23:24:13
Jakub Jarecki ELEAR
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
86 ACCEPTED 2020-09-29 21:50:23
2020-09-29 21:22:24
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
85 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:01
2020-09-29 21:17:40
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:09
2020-09-29 21:16:18
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
83 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:28
2020-09-29 21:14:43
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
82 ACCEPTED 2020-09-29 21:50:50
2020-09-29 21:13:55
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2020-10-07 13:06:35
2020-09-29 21:13:26
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
80 PRE-APPROVED 2020-09-29 21:10:59
2020-09-29 20:41:36
Michalina Szmytka D’DAY VAN DE MULLERGRACHT
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 PRE-APPROVED 2020-09-29 21:10:51
2020-09-29 20:27:06
Michalina Szmytka UN RIO VAN TER MOUDE
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-09-29 21:10:33
2020-09-29 20:25:23
Michalina Szmytka LAUR
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
77 ACCEPTED 2020-09-29 21:10:28
2020-09-29 20:24:53
Michalina Szmytka COMET 235
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
76 ACCEPTED 2020-09-29 17:09:40
2020-09-29 17:08:59
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2020-09-29 17:09:48
2020-09-29 17:08:29
Agata Lach RUFUS
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
74 ACCEPTED 2020-10-16 08:34:00
2020-09-29 16:31:47
Siarhei Kazlou HATOKI
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2020-10-02 12:17:59
2020-09-29 16:28:42
Siarhei Kazlou CONRALDIK IV
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ACCEPTED 2020-10-16 08:33:52
2020-09-29 16:26:50
Siarhei Kazlou SANCZO
  • 1x 7 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14 Reg/C/Zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-10-02 12:15:16
2020-09-29 14:47:29
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2020-10-02 12:13:15
2020-09-29 14:46:08
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 PRE-APPROVED 2020-09-29 17:10:46
2020-09-29 10:29:23
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2020-09-28 21:08:52
2020-09-28 20:58:51
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:04
2020-09-28 18:02:24
Jan Bobik CELTA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
66 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:25
2020-09-28 17:59:05
Jan Bobik CZUMI GR
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:31
2020-09-28 17:58:29
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:38
2020-09-28 17:57:29
Adrian Jaworski HASALA
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
63 ACCEPTED 2020-09-28 20:46:44
2020-09-28 17:56:54
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
62 ACCEPTED 2020-09-28 14:56:38
2020-09-28 14:31:59
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-09-28 13:55:55
2020-09-28 13:15:28
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
60 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:03
2020-09-28 13:11:36
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:12
2020-09-28 12:26:54
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:17
2020-09-28 07:27:51
Marianna Pupiałło VYŠNIA
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
57 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:20
2020-09-28 07:27:24
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 3 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 10 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 149 Kwalifikacje HPWiM
56 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:25
2020-09-28 07:26:43
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 2 Reg/KUCE/Dokładności bez rozgrywki KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
  • 2x 9 Reg/KUCE/DWunawrotowy KUCE do 131 Kwalifikacje HPWiM
55 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:37
2020-09-27 23:21:52
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
54 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:51
2020-09-27 18:40:58
Martyna Dziarkowska CHUCK CHIN L.E.
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
53 ACCEPTED 2020-09-28 13:56:58
2020-09-27 18:37:40
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2020-10-20 11:22:13
2020-09-26 08:37:57
Kacper Mróz SING
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
51 ACCEPTED 2020-09-28 13:57:17
2020-09-26 08:35:51
Sebastian Białczak LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-09-28 13:57:24
2020-09-26 08:35:14
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ACCEPTED 2020-09-28 13:57:34
2020-09-26 08:16:54
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:44
2020-09-25 16:24:08
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
47 ACCEPTED 2020-10-06 19:15:04
2020-09-25 16:23:28
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
46 ACCEPTED 2020-10-16 20:44:50
2020-09-25 16:20:57
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2020-09-25 12:02:46
2020-09-25 10:06:25
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
44 ACCEPTED 2020-09-25 12:02:52
2020-09-25 08:24:49
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
43 ACCEPTED 2020-09-25 12:03:00
2020-09-25 08:24:06
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2020-09-24 08:48:51
2020-09-24 08:33:50
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
41 ACCEPTED 2020-09-24 08:48:54
2020-09-24 08:33:11
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/CC1/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
40 ACCEPTED 2020-09-24 08:48:58
2020-09-24 08:30:56
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
39 ACCEPTED 2020-09-23 21:15:42
2020-09-23 17:05:50
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2020-10-08 21:06:35
2020-09-23 15:34:52
Katarzyna Widzińska EISSPORT
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
37 ACCEPTED 2020-09-23 21:16:08
2020-09-23 15:15:44
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2020-09-22 21:41:46
2020-09-22 21:41:14
Kaja Gawda M'09 ELECA LANSERO G
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:14
2020-09-22 21:14:54
Kacper Niewiadomski J'02 CATINA BLUE FG
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
34 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:40
2020-09-22 21:14:08
Kacper Niewiadomski J'02 CATAMARA'N
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
33 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:17
2020-09-22 20:12:10
Agata Miazga MEFISTO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
32 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:35
2020-09-22 19:49:06
Aleksandra Kochańska CORNETTO
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
31 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:19
2020-09-22 19:07:50
Bartosz Gotner M'09 CASTELLO BRANCO
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2020-09-22 11:06:17
2020-09-22 08:22:54
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:30
2020-09-22 08:04:31
Anna Szor PLASTYK
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
28 ACCEPTED 2020-09-22 07:58:58
2020-09-21 21:58:59
Blanka Pojmaj Jm'05 CAMPARI
  • 2x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-10-04 18:36:52
2020-09-21 19:14:22
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2020-09-22 18:30:01
2020-09-21 17:45:05
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2020-09-22 21:16:22
2020-09-21 15:59:01
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2020-09-18 16:47:50
2020-09-18 15:03:15
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
23 ACCEPTED 2020-09-20 19:33:51
2020-09-18 13:47:31
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-09-18 16:48:00
2020-09-18 13:47:01
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:00
2020-09-18 11:22:20
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
20 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:19
2020-09-18 11:21:40
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
19 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:06
2020-09-18 11:20:47
Piotr Szmytkowski EVER SO CLEVER
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2020-09-18 12:59:09
2020-09-18 04:17:16
Julia Zawada KADI
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2020-09-16 20:29:33
2020-09-15 21:26:19
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
16 ACCEPTED 2020-09-16 20:29:27
2020-09-15 17:05:50
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 13 Reg/N/Dwufazowy art.274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:12
2020-09-14 20:43:08
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6 ZO/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:17
2020-09-14 20:40:54
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:20
2020-09-14 20:40:00
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:22
2020-09-14 20:37:35
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-10-04 10:53:59
2020-09-14 20:04:25
Kamila Grabowska-Derlatka OBORA'S HENNESSY
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2020-10-18 19:48:08
2020-09-14 20:03:43
Kamila Grabowska-Derlatka GINO N.D.
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
9 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:29
2020-09-14 11:38:51
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 4 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 11 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:32
2020-09-13 09:25:50
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-09-15 09:15:34
2020-09-13 09:25:02
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4 ZO/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 ZO/N1/Dwufazowy art.274.1.5.3
6 ACCEPTED 2020-09-30 14:09:47
2020-09-10 21:14:24
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 6 Reg/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 Kwalifikacje HPWiM
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-09-22 18:30:55
2020-09-10 07:25:11
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 2 ZO/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZO/C/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8 ZO/C1/Dwufazowyart.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-09-10 08:33:42
2020-09-05 16:10:56
Hubert Artymowicz LADY ROCK
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
3 ACCEPTED 2020-09-29 19:51:31
2020-09-05 16:10:34
Hubert Artymowicz AKELLAH HERO Z
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
2 ACCEPTED 2020-09-07 14:21:00
2020-09-05 16:10:16
Klara Kostrzewa-Artymowicz KING OF ROCK
  • 1x 5 Reg/P/Zwykły art.238.2.1 Kwalifikacje HPWiM
1 ACCEPTED 2020-09-20 07:20:40
2020-09-05 16:09:25
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 1 ZO/N/DWufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3 ZO/CC/DWufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bańkowska Urszula KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
5. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
6. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
10210649
7. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
8. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
9. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
10. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
11. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
12. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
13. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
14. Czajkowska Paulina SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O026338
15. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
19. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O047692
20. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O042395
21. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
22. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
23. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
24. Galińska Natalia bpk
S
O013721
25. Gantner Krystyna KS Garo
2003 (J.)
O047140
26. Gawda M'09 Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
27. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
28. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
Brak
29. Godek Tomasz LKJ W GAŁKOWIE
S
0013715
30. Godlewska Emilia bpk
2005 (J.)
O054560
31. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
32. Gotner M'09 Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
33. Grabowska-Derlatka Kamila St. KS KJK Szary Michałowice
S
O023040
10134359
34. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
35. Gudan Natalia Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
36. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
37. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
38. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
39. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
40. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
41. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
42. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
43. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
44. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
45. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
S
O019434
46. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
47. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
48. Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
49. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
50. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
51. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
52. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O046245
53. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
54. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
55. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O059397
56. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
57. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
58. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
59. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O044014
60. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O044015
61. Krajnik Marta KS Leśne Team
2005 (J.)
O036471
62. Kramarczyk Anna -
S
O049338
63. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
64. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
65. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
66. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
67. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
68. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2020 (Mł.)
O026764
69. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (MJ.)
O031476
70. Lach Agata bpk
S
O021879
71. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
72. Majewska Jagoda KS Leśne Team
2001 (MJ.)
O044913
73. Małkowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2000 (MJ.)
O023713
74. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
75. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
76. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
77. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
78. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
79. Miedziocha Hanna bpk
2005 (J.)
O042682
80. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
81. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
82. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
83. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
84. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
85. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
86. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
87. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
S
O035724
88. Muraczewski Jacek KS Small Cherry
S
O004710
89. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
90. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
91. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
92. Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
93. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
94. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
95. Organ Aleksandra J&D Apollo Częstochowa
96. Oryga Siwiak Urszula BPK
2005 (J.)
O042187
97. Oryga-Siwiak Maja bpk
98. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
99. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
100. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
101. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
102. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
103. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
104. Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
S
O003340
105. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
106. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
107. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
108. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
109. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
110. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
111. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
112. Płoskonka Konstancja Bpk
2006 (JM.)
O048492
113. Pojmaj Jm'05 Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
114. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
115. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
116. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
117. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
118. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (J.)
O037854
119. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
120. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
121. Regucka Julia Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O028040
122. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
123. Reszuta Dominika KJ La Scalla
S
O023149
124. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
125. Rozalska Pamela WKJ Lublin
126. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
127. Sarnecka Agnieszka bpk
S
O032391
128. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
129. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
xxx
130. Sob?tka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
131. Starostka Maja Polish Pony Club
2012 (Mł.)
O057968
132. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
133. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O048302
134. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
135. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
S
O022309
136. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
137. Szor Anna BPK (maz)
2008 (JM.)
O054067
138. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
139. Szpak Karolina bpk
140. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
141. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
142. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
143. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
144. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
145. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
S
O020954
146. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
147. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
148. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
149. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
150. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
151. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
152. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2002 (MJ.)
O043883
153. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
10083096
154. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
155. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport Raszyn
2012 (Mł.)
Brak
156. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
157. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
158. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (JM.)
O058026
159. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
160. Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team
S
O000830
161. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
162. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
163. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
164. Zujute Beatriče Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (MJ.)
none
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

203

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

409

A LEE HOPP WESTF. GER 2011 Ogier gniada/170 F: A'Lee Spring Power / Argentinus
M: Djerba / Dinard L
K027953 DE441410770611
3.

412

A LEE HOPP WESTF POL 2011 Wałach gniada/170 F: A LEE SPRING
M: DIERBA
K027953 DE441410770611
4.

304

AIRON BH SP POL 2006 wałach siwa/160 F: Posejdon
M: Ajka
Brak 616007660493006
5.

73

AKELLAH HERO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 mare bay/170 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella S
- -
6.

188

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
K028310 616007661402213
7.

201

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
8.

225

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
9.

170

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
10.

10

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
11.

391

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 Nn
12.

341

ARES V'T ELZENHOF Z Z POL 2009 Wałach ciemnogniada/174 F: Alex
M: Ramira Van't Geutje
K029132 056015Z55821109
13.

122

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
14.

227

ARIBA SP POL 2013 wałach gniada/176 F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
15.

285

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
16.

338

ARONN DU TALUS SF FRA 2010 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
K018679 10385275G
17.

256

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
K012158 616009540050207 104UP92
18.

389

BALANS Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2013 wałach gniada/170 F: ELOQUENT
M: BULIMIA
K024558 616007600162613
19.

98

BALOUSSINI II OLD GER 2011 wałach ciemnogniada F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Sawannah / Landjonker S
K023604 DE418182502811
20.

112

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
21.

159

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
22.

323

BANDIT DU ROUET BH LTU 2014 kastratas b?ra/174 F: Balou du Rouet
M: Sara
LTU006490059214 -
23.

309

BE CLEAR SR HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz gniada F: Clearway
M: L- Cassina
K018741 DE421000536409 105MV01
24.

278

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
25.

300

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
26.

178

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
27.

243

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
28.

214

BUTTERFLY HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II / Landgraf I
M: Lancer II / Landgraf I
K014800 DE421000109108
29.

390

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
- -
30.

155

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
31.

100

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208
32.

223

CACHMER WESTF POL 2015 wałach kasztanowata/brak F: Castadello I / Casall
M: Charlotte / Carlo Grande
K027034 DE441411454515
33.

66

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
34.

343

CALIGULA-L SP POL 2014 wałach siwa/175 F: Corrado Son
M: Conchita L
K028155 616009610078614
35.

115

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
36.

109

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
37.

268

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
38.

95

CAMPARI KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: UP TO DATE
M: MAY FAIR
K017985 528003000702846 104ZU01
39.

65

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
40.

322

CAPTAIN MORGAN DWB DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
None 208333DW1001776 DK DV
41.

273

CARISSIMA SP POL 2014 mare bay/165 F: Arezzo VDL
M: Forgandra
K026924 616009510134714
42.

121

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
43.

333

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
K016556 DE431312317110
44.

371

CASINA 20 OLD GER 2012 klacz siwa/168 F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
45.

199

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
46.

237

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204 103BV35
47.

413

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
48.

242

CASSIUS Z 76 ZANGERSHEIDE POL 2006 wałach gniada/183 F: Concorde
M: Ginella
K011365 Z-567106
49.

71

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
50.

103

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 Wałach gniada/168 cm F: Cassin
M: Politese d'Ete
K014299 DE418181202208
51.

6

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
52.

101

CATINA BLUE FG WURT GER 210 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Paola S
K027615 DE473730357410
53.

130

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
54.

399

CELVISTO NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/- F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
55.

149

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310 105XL85
56.

315

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata/167 F: Life and Liberty
M: Cesarka / Seul
K021645 616007600073009
57.

209

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
58.

349

CHACCO DU ROUET OLD POL 2012 Wałach gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Baloufina / Baloubet Du Ruet
K022965 DE418180219612
59.

263

CHACCORTHAGO OS GER 2014 ogier gniada/168 F: Chacco-Blue mekl./ Chambertin
M: Utopica old./ Carinue old.
K022808 Utopica / Carinue
60.

151

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
61.

228

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 klacz siwa/176 F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
62.

329

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
63.

306

CHIRIVEL REN POL 2005 ogier siwa/168 F: Calato
M: Chiclana
K016192 DE443430000305
64.

192

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110 K020110
65.

157

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
66.

123

CHUCK CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/169 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
67.

25

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
68.

156

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z/Diamant de Semilly
K022717 056015Z55602713
69.

93

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
70.

43

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
71.

354

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/mk:157 F: Orlando
M: Cocaina
xxx xxx
72.

144

COMET 235 OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Aribeska / Acord II
K018821 DE433330404808
73.

222

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada/Brak F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
K024215 DE418180535413
74.

280

CON PASSIONE WESTFALSKA POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
K016655 1
75.

138

CONRALDIK IV HOL GER 2009 wałach siwa/179 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
76.

266

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714
77.

97

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
78.

186

CORFU HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
K017144 DE421000404908
79.

321

CORLANDER VOK.JOJ. LTU 2013 Stallion black/174 F: Calido I
M: Cassandra
None
80.

264

CORLEONE BRAK POL Brak wałach siwa/Brak F: Brrak
M: Brak
Brak Brak
81.

394

Corminta HAN Niem 2010 K F:
M:
82.

106

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Wałach gniada/167 F: Cornet Obolensky
M: Furosy / Furioso ||
K025925 K025925 103XS43
83.

320

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
84.

344

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
K025637
85.

276

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
86.

211

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
87.

295

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
88.

24

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
89.

253

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
90.

277

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
91.

246

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
92.

23

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
93.

358

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer sp/ Rovetto
M: Czurina sp/ Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
94.

131

CZUMI GR SP POL 2016 ogier kara/175 F: Salamon BWP/ Darco
M: Czumiza sp/ Lesotho hol.
K029409 616009680034716
95.

148

D’DAY VAN DE MULLERGRACHT BWP BEL 2016 wałach siwa/170 F: Diamant de semilly
M: Kara III
Brak 00000000000
96.

179

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
97.

77

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
98.

206

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
99.

247

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
100.

218

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Talent
M: Delicja / Borsuk
K014340 616009610107206
101.

236

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/mk:157 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
102.

364

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
103.

90

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
104.

140

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
105.

204

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
106.

232

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
107.

238

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
108.

231

DON SP POL 2011 wałach gniada F: Dan / Luron
M: Dosia / Marino
K019185 616009600195711
109.

378

DON ESPADRON TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Lord Oder II
M: Danija
K014785 POL732010038709
110.

367

DONNA ROSSA S SP POL 2003 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Donwega
PZJ:K016571
111.

226

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
112.

402

Dream boy Z F:
M:
113.

313

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa/156 F: Leandro
M: Dzidzia
K019724 616009600112210
114.

180

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
115.

312

EAGLE KWPN NED 2009 wałach gniada/165 F: Ummelin
M: Celano
Brak NL 528003200909533
116.

181

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 -
117.

195

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
118.

160

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
K024179
119.

8

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 gelding grey/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
120.

269

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
121.

152

ELEAR SP POL 2013 wałach gniada/169 F: Solaris
M: Ella Fama / For Leo
K028864 616009520106713
122.

107

ELECA LANSERO G HOL POL 2001 wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
123.

85

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
124.

189

ENAJ OO POL 2003 wałach gniada/mk:154 F: Addham
M: Enona
K030267 4442018
125.

94

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo
M: Enigma W
K016579 009 68 00164 08
126.

118

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
127.

213

ERIKA NN POL 2012 Klacz skarogniada/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 1
128.

108

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
129.

215

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
130.

74

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
131.

84

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
132.

87

EVER SO CLEVER Oldenburg Springpferde GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon
M: Escada W
K030246 DE 418187610015
133.

272

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
134.

89

FELINE WM HANN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
135.

120

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
136.

168

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148 F: Pietrek /
M: Fela / Elpar
K023954 POL013600182904
137.

132

FLANDRIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Chacco-Fly old.(OS)/ Chacco-Blue
M: Farina sp/ Czad sp
K022729 616009640005113
138.

240

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
139.

395

Follow Me F:
M:
140.

370

FOREST SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Qulester
M: Turbud Fabel/ o. Fanimo
PZJ LKPZJ/7586/20 616 009 59 01493 10
141.

414

FUKS TRAKEŃSKI POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
brak
142.

198

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL/Chin Chin
M: Bacarla VDL/Indoctro
K030245 528003201110593
143.

135

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
144.

355

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
145.

405

GALLIANO . POL 2014 Wałach kasztanowata/162 F: .
M: .
. 0
146.

76

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
147.

230

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
148.

3

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 wałach gniada/-167 F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
149.

336

GENNIE VAN DE PRINSENWEG HANN POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Niemka
Brak Brak
150.

397

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
K020276 528003201106593
151.

2

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
152.

319

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach inna F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
none DEDE418180024004
153.

316

GLORIA HOL POL 2014 klacz siwa/170 F: Hickstead
M: U- Cascada
K024858 DE421000549114
154.

22

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
155.

410

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
156.

196

GOTHA G SP POL 2015 mare red dun/172 F: Bijou Be
M: Galla G
K030269 Brak
157.

92

GOTHA MK OLDENBURSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon
M: Glonora Z
K022856 DE 418185003412
158.

142

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
159.

255

GREK WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/163 F: Le Duc
M: Gawrynia
K025251 POL007600120803
160.

383

GREK WLKP POL 2003 wałach gniada/165 F: LE DUC
M: GAWRYNIA
Bark POL 007 60 01208 03
161.

385

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
None
162.

310

GROBI HAN GER 2013 klacz siwa/165 F: Grey Top
M: Carla
Brak DE 431318503513
163.

141

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
164.

404

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509 104FH61
165.

387

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
166.

175

GUINNESS TS POL 2005 wałach gniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K022562 616999600304405
167.

257

H DOMINIQUE V KWPN POL 2012 wałach gniada/184 F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
168.

340

HALLOUMI SP POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
169.

219

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
170.

235

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
171.

133

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
172.

20

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
173.

254

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
174.

249

HESTIA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
BRAK 616999640090112
175.

68

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
176.

348

HILBERT Z ZANG NED 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Hos D'O / Dollar De La Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
K022815 056015Z55849111
177.

75

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
178.

182

HIPOIDAS TRAK POL 2006 ogier gniada F: Heleris
M: Hipe
K019467
179.

318

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
180.

239

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
616009600306610 616009600306610
181.

187

HUACA L HOL GER 2012 mare bay/166 F: Quintero / Quantum
M: Welfin / Lavall I
K025227 Welfin / Lavall I
182.

69

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
183.

57

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
184.

28

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
K025016
185.

59

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
186.

111

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
187.

82

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
188.

335

JACQUART DU SEIGNEUR BWP POL 2015 ogier gniada/168 F: Boyfriend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur
K026891 056007000J56389
189.

347

JAMORKA - S KWPN NED 2014 klacz gniada/165 F: NUMERO UNO
M: SAMORKA
BRAK 528003201402110
190.

328

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172cm F: Carrico
M: Joda
K026742 616009600248412
191.

165

JASMINA PPC KUC POL 2015 Klacz siwa/kuc:129 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
192.

337

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
193.

191

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
194.

167

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
195.

88

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
196.

104

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
K017057 203 009 226779507
197.

221

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
198.

193

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
199.

252

KAMIR RED WINE OS POL 2015 Ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
brak DE418180104215
200.

224

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
201.

12

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles /
M: Phille-Fomia /
K029451 -
202.

99

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
203.

139

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
204.

70

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
K028767 -
205.

339

KONQUISTADOR KWPN POL 2015 ogier siwa/170 F: Etoulon
M: Ecampaya
K028951 528003201502355
206.

200

KOOL 2B KING WLKP POL 2016 wałach gniada/- F: Diacontinus
M: Kostaryka / Sofix
K029788 -
207.

282

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
208.

279

KUROSAWA SP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
209.

217

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Alina / Arpeggio
K026862 DE441410658713
210.

124

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
211.

185

LABEL 8 WEST. POL 2012 wałach kasztanowata F: Lawito
M: Gina blue / Baloubet de Rouet
212.

398

Lacrima F:
M:
213.

301

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada/173 F: Contender / Calypso II
M: La Belle I / Acord II
K010783 DE421000091806
214.

72

LADY ROCK KWPN NED 2016 mare bay/168 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella s
-
215.

126

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
216.

241

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
217.

330

LARINO SP POL 2012 wałach gniada/177 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
K021008 616009510343612
218.

281

LARIUS STAR DWB DEN 2003 ogier gniada/172 F: Solos Landtinus / Landadel
M: Wiosa / Wolkenstein I I
K010769 208333200300236
219.

145

LAUR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: For keeps
M: La Jana
K017882 POL009510458207
220.

403

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
K017882
221.

311

LAVENTA Z Z NED 2012 wałach gniada/168 F: Levantos III
M: New Star
Brak NL 056015Z55789612
222.

260

LAVERINO OLD GER 2013 Wałach gniada/175 F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
K025962 DE418185042513
223.

172

LAXI WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Lancer III
M: Capuccina
K029068 DE441411181611
224.

158

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
225.

208

LESOLEY SP POL 2012 wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
226.

197

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
227.

183

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
228.

275

LIRA SP POL 2015 mare bay/164 F: Chaman
M: Liberia
K029686 616009510293315
229.

365

LOCANTA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada/, F: Xxx
M: Xxx
brak
230.

366

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau
M: Miss Gento
K013349 DE441411946605
231.

113

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
232.

346

LORENZO KWPN NED 2015 Ogier gniada/164 F: Baltic VDL /
M: Valerike /
brak 528003201604411
233.

250

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
234.

81

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
235.

173

LOTTI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:115 F: Carmana's Neptun
M: Mija
K029008 013600413108
236.

229

LVIV PKZ BWP POL 2011 wałach siwa/175 F: Whitaker
M: Syllana
K026699 056002W00298427 105WQ90
237.

369

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
238.

408

M Mati F:
M:
239.

360

M-MATI AZ HOL POL 2016 klacz gniada/170 F: Sandro Boy /
M: R-Mati / Acobat 2
K029424 DE421000753116
240.

307

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
241.

202

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
242.

163

MALIBU STAR KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
K026544
243.

363

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
244.

171

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia
K027548 brak
245.

205

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
246.

102

MEFISTO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631 POL009660231606
247.

190

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
248.

271

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
249.

292

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
250.

393

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
251.

401

NEFRYT SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K016372 POL009530034409
252.

207

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
253.

210

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
254.

150

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
255.

91

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
256.

298

NIL WLKP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: RUMIANEK
M: NICEA
K029725 616007590111914
257.

146

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
258.

244

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 104TY80
259.

80

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar /
M: Nostalgia / Grey
K024492 616007600228513
260.

79

OBORA'S HENNESSY WEST GER 2007 Klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hostory / Henzo
K014472 DE441411939007
261.

359

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme KWPN / Guidam
M: Olanda sp/ Lavendel KWPN
K025145 616009640018514
262.

392

Orchidea SP Polska 2016 K F: Talent
M:
263.

342

ORIGI AEG Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan
M: Devina
K028076 05600200307386
264.

128

OSADKOWSKI KEY LEENA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Lasko / Lennon
M: Kolonia / Le Bon
K011710 POL007670010107 103YP56
265.

379

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
266.

258

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
267.

134

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
268.

384

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
269.

13

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
270.

78

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
271.

83

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
272.

296

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/- F: Etos / Santiego
M: Penelopa / Poll
K019628 616007600298909
273.

216

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
274.

388

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
275.

184

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
276.

286

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
277.

308

PIK POK KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:115 F: Pamax
M: Mejsi
Brak Xxx
278.

177

PIPIN KM POL 2008 wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
279.

105

PLASTYK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
Ko21860 616006550152311
280.

136

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
281.

259

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
282.

161

PROTON Pełna Krew Angielska POL 2015 Wałach siwa/160 F: ECOSSE
M: PALIXODIA
Brak 616POL15008685T
283.

127

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
284.

357

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
285.

297

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 Wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
K029013 K0282412
286.

284

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
287.

234

QUITE CLAY WEST GER 2013 klacz gniada/169 F: Quidam's Clay
M: Agenda
brak DE 441411419913
288.

169

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
K029007 616013600465907
289.

327

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Joda
K029833 616 013 60 02530 15
290.

305

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
291.

114

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
292.

60

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
293.

220

REKTOR SP POL 2010 wałach kara/176 F: Kosow Lamborghini k
M: Rewia
K020733 616 009 68 00068 10
294.

372

RITA SP POL 2015 klacz gniada/175 F: nn
M: nn
K029117 616999580448115
295.

166

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 Wałach siwa/kuc:120 F: Nanczo
M: Rosa
K029224 616013690058415
296.

137

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
297.

350

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
298.

233

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Agar /
M: Sanna / Bolivar
K024491 616007600230213
299.

153

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
300.

21

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata/- F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
301.

326

SANSEVILLA WLKP POL 2010 klacz siwa/170 F: Iluzion /
M: Sakwa / Darwin
K027264 616007600317610
302.

299

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 61600954002012
303.

293

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
304.

125

SING WLKP POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
305.

265

SON CONTENDER SP POL 2004 ogier skarogniada/165 F: Contender Son
M: Salmina W
K029950 Brak
306.

314

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada/155 F: Rammstein
M: Solina
K023992 POL009580107909
307.

267

STACHATO OLD POL 2015 ogier ciemnogniada/168 F: Stakatto Gold
M: Po Chacco Blue
K026973 Brak
308.

262

STAKKATO LAZAR OLD. POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato Gold han. / Stakkato
M: Carmen S DSP/ Cancoon hol
K026987 DE433330923814
309.

291

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K020938 528018920032064
310.

143

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:134 F: Szaman
M: Niagara
brak 616013610070010
311.

400

Szotill F:
M:
312.

86

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
313.

194

TIMUR EWITA DRP POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
314.

162

TORA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada F: Grom /
M: /
brak POL007600075605
315.

176

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
316.

248

TULLAMORE PP HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon
M: Alida
K029083 DE431316983015
317.

129

TUTSI SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Undine X / Cassini I
M: Tesmiran / Creool
K018661 616009590267809
318.

56

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
K026110 Brak
319.

110

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
320.

147

UN RIO VAN TER MOUDE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter moude
M: Nilima
Brak 0000000000000
321.

154

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
322.

261

VELVET LAZAR OLD. POL 2013 klacz gniada F: Verdi pref. KWPN/ Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz old. / Numero Uno KWPN
K025188 DE433331727513
323.

42

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
324.

245

VHS RAMOS SP POL 2008 wałach gniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 BRAK
325.

274

VILLENA SP POL 2015 mare black/166 F: Elvaro
M: Danneline
K029685 616009510235515
326.

251

VIVALDI R OLD POL 2015 Wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck /
M: Lobinna Z /
brak DE418180001615
327.

45

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
328.

164

VULCANO KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Duranto Z
M: Vanilia
brak 616 013 53 00266 16
329.

119

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028188 LTU008860012011
330.

31

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
331.

294

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
332.

174

WIGOR WLKP POL 2006 wałach gniada/184 F: Grom / Czuwaj
M: Wiga / Batman
K013270 POL007600225506
333.

396

Winsteria F:
M:
334.

96

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
335.

345

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
336.

117

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
337.

116

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
338.

26

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
339.

368

ZIROCCO AIR HOL NED 2011 ogier gniada/169 F: Zirocco Blue
M: Zala/ o. Con Air
K018528 DE 421 000 5647 11
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
350
10
SUM:
360.00
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
45
SUM:
45.00
Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
175
SUM:
175.00
Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
10
SUM:
10.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
325
25
58
58
500
1000
SUM:
1966.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
10
SUM:
10.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
650
SUM:
650.00
Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
130
SUM:
130.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
100
SUM:
100.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
80
95
SUM:
175.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
65
SUM:
65.00
Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
50
SUM:
50.00
Galińska Natalia bpk
300
SUM:
300.00
Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
100
200
SUM:
300.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
58
50
100
10
500
400
SUM:
1118.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
10
25
200
SUM:
235.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
125
80
SUM:
205.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
200
SUM:
200.00
Jończyk Łukasz BPK
250
SUM:
250.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
25
SUM:
25.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
750
500
900
350
450
750
SUM:
3700.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
65
85
100
SUM:
250.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
70
SUM:
70.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
60
SUM:
60.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
10
130
80
SUM:
220.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
700
900
400
SUM:
2000.00
Lach Agata bpk
300
SUM:
300.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
25
SUM:
25.00
Majewska Jagoda KS Leśne Team
80
SUM:
80.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
300
1050
SUM:
1350.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Miedziocha Hanna bpk
200
SUM:
200.00
Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
10
1700
SUM:
1710.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
300
900
SUM:
1200.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
200
200
1500
SUM:
2000.00
Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
200
SUM:
200.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
50
300
SUM:
350.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
600
200
400
5166
800
130
SUM:
7296.00
Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
1200
58
SUM:
1258.00
Oryga Siwiak Urszula BPK
80
SUM:
80.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
900
100
10
600
SUM:
1610.00
Parda Julia Polish Pony Club
400
500
90
400
SUM:
1390.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
700
200
100
SUM:
1000.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav Gdańsk
100
SUM:
100.00
Pietroń Martyna JKS Barłomino
10
250
SUM:
260.00
Piórkowska Maria bpk
250
SUM:
250.00
Pojmaj Jm'05 Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
40
SUM:
40.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
100
50
SUM:
150.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
10
25
SUM:
35.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
500
SUM:
500.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
400
300
SUM:
700.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
10
25
10
10
10
10
10
100
25
SUM:
210.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
50
500
10
600
SUM:
1160.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
300
SUM:
300.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
200
200
150
50
SUM:
600.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
10
200
SUM:
210.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
600
3600
100
1200
50
200
SUM:
5750.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
100
SUM:
100.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
100
100
400
SUM:
600.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
300
350
SUM:
650.00
Wałach Maja SKJ Bajardo
170
SUM:
170.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
130
175
250
SUM:
555.00
Wilczewska Weronika bpk
10
SUM:
10.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
550
155
100
100
750
SUM:
1655.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
90
SUM:
90.00
Wójtowicz Tomasz Soymax Horse Team
10
SUM:
10.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
100
150
150
150
200
25
2600
SUM:
3675.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses
2020-10-24
17
2020-10-25
6
2020-10-24
14
2020-10-25
14
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
AMBROZJA (225)
2020-10-23
34
2020-10-24
2
350
2020-10-25
10
10
2020-10-24
6
Bańkowska Urszula
KJ OSTOJA w Chrabołach
GREK (255)
2020-10-23
9
2020-10-24
10
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (177)
2020-10-23
63
2020-10-24
2020-10-25
39
2020-10-23
5
45
2020-10-24
33
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (363)
2020-10-23
3
175
2020-10-23
4
2020-10-24
21
2020-10-24
7
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2020-10-23
9
10
2020-10-23
47
2020-10-24
26
2020-10-25
21
Biedka Gabriela
bkp
BUTTERFLY (214)
2020-10-23
29
2020-10-24
11
2020-10-25
12
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
CORTEZ (295)
2020-10-23
29
2020-10-24
21
2020-10-25
21
2020-10-23
28
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2020-10-24
33
2020-10-24
12
2020-10-25
32
2020-10-24
30
2020-10-25
19
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
CELTA (130)
2020-10-23
6
2020-10-24
2
325
CZUMI GR (131)
2020-10-23
51
2020-10-24
13
FLANDRIA (132)
2020-10-23
24
2020-10-23
9
25
2020-10-25
12
58
CZART (358)
2020-10-23
27
2020-10-25
10
58
OLE (359)
2020-10-23
1
500
2020-10-25
1
1000
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-10-23
48
2020-10-23
22
2020-10-24
16
2020-10-24
22
2020-10-25
13
10
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CARRERAS (333)
2020-10-23
51
2020-10-24
19
2020-10-25
4
650
CORONER (344)
2020-10-23
26
2020-10-24
23
2020-10-25
15
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (279)
2020-10-23
25
2020-10-24
2020-10-24
4
130
2020-10-25
31
Czajkowska Paulina
SKJ Hippika Tomaszkowo
ENAJ (189)
2020-10-23
5
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2020-10-23
54
2020-10-24
35
2020-10-25
1
ALMANZO (201)
2020-10-23
2020-10-24
7
2020-10-25
20
MAGNUS (202)
2020-10-23
27
2020-10-23
40
2020-10-24
46
2020-10-25
9
100
2020-10-23
43
2020-10-24
22
2020-10-25
18
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2020-10-23
1
2020-10-24
1
BALANS (389)
2020-10-23
11
2020-10-24
24
2020-10-25
19
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2020-10-23
43
2020-10-23
4
80
2020-10-24
29
2020-10-24
4
95
2020-10-25
17
2020-10-23
1
2020-10-24
6
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (42)
2020-10-23
35
2020-10-23
29
2020-10-25
18
KAMILLE (193)
2020-10-23
28
2020-10-23
47
2020-10-24
12
2020-10-24
14
2020-10-25
14
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
2020-10-23
7
2020-10-23
33
2020-10-24
40
2020-10-24
12
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2020-10-23
5
65
2020-10-23
9
2020-10-24
2020-10-24
30
2020-10-25
19
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2020-10-23
49
2020-10-24
2020-10-25
14
MAVANDA (205)
2020-10-23
16
2020-10-24
27
2020-10-25
27
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2020-10-23
64
2020-10-24
9
Ferenstein- Kraśko Karolina
LKJ w Gałkowie
OSI (379)
2020-10-24
5
50
2020-10-24
60
2020-10-25
28
Galińska Natalia
bpk
2020-10-23
52
2020-10-23
16
2020-10-24
49
2020-10-24
31
2020-10-25
2
300
Gantner Krystyna
KS Garo
2020-10-23
35
2020-10-23
19
2020-10-24
19
2020-10-25
23
Gawda M'09 Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
2020-10-23
24
2020-10-24
10
2020-10-25
7
Gilla Błażej
PLJ w Dziemianach
LARIDOR (241)
2020-10-23
23
2020-10-24
51
2020-10-24
34
2020-10-25
13
2020-10-23
17
2020-10-23
6
2020-10-23
10
2020-10-24
54
2020-10-25
3
100
BOURBON (243)
2020-10-23
2
200
2020-10-24
45
2020-10-25
34
Gilla Zuzanna
SKJ Sopot
HOKY J (239)
2020-10-23
10
2020-10-24
18
2020-10-25
7
FOCUS (240)
2020-10-24
9
2020-10-25
15
Godek Tomasz
LKJ W GAŁKOWIE
2020-10-23
17
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (391)
2020-10-24
15
2020-10-23
22
2020-10-23
61
Godlewski Wiktor
bpk
2020-10-24
11
Gotner M'09 Bartosz
WKJ Lublin
2020-10-23
19
2020-10-23
14
2020-10-24
11
2020-10-25
10
Grabowska-Derlatka Kamila
St. KS KJK Szary Michałowice
2020-10-23
35
2020-10-23
2020-10-23
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2020-10-23
43
2020-10-23
20
2020-10-24
26
2020-10-25
11
58
2020-10-24
40
2020-10-23
24
2020-10-24
22
2020-10-25
16
CORNETTO (320)
2020-10-23
7
50
2020-10-23
2020-10-24
38
2020-10-24
4
100
2020-10-25
29
CORLANDER (321)
2020-10-23
20
2020-10-24
17
2020-10-25
12
10
2020-10-23
49
2020-10-24
31
2020-10-24
1
500
2020-10-25
4
400
Gudan Natalia
Polish Pony Club
MATADOR (171)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
3
MACIEJKA (307)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-10-23
48
2020-10-23
23
2020-10-24
39
2020-10-24
14
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
VHS RAMOS (245)
2020-10-23
8
2020-10-24
20
2020-10-25
4
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BOLERO (178)
2020-10-23
19
2020-10-24
15
2020-10-23
19
2020-10-24
11
2020-10-23
13
10
2020-10-24
28
2020-10-25
37
EASY FLY (181)
2020-10-23
10
2020-10-24
33
2020-10-24
31
HIPOIDAS (182)
2020-10-23
11
25
2020-10-25
LION (183)
2020-10-25
30
2020-10-23
3
200
2020-10-24
8
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2020-10-23
9
2020-10-23
6
2020-10-24
2
125
2020-10-24
22
2020-10-25
4
80
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
ELEAR (152)
2020-10-23
52
2020-10-23
2020-10-24
47
2020-10-24
67
2020-10-25
38
EDEN STAR (195)
2020-10-23
33
2020-10-23
17
2020-10-24
18
2020-10-24
25
2020-10-25
2
200
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (74)
2020-10-23
24
2020-10-23
39
2020-10-24
2020-10-24
29
2020-10-25
38
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
HASALA (133)
2020-10-23
57
2020-10-24
70
2020-10-25
9
OZON (134)
2020-10-23
43
2020-10-24
62
2020-10-25
15
Jończyk Łukasz
BPK
2020-10-24
42
2020-10-24
3
250
2020-10-25
34
2020-10-24
65
2020-10-24
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
RAF LIDER (114)
2020-10-23
41
2020-10-24
30
2020-10-25
16
2020-10-23
52
2020-10-23
53
2020-10-24
44
2020-10-25
28
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2020-10-23
15
2020-10-24
46
2020-10-24
25
2020-10-25
ZADYMKA (117)
2020-10-23
30
2020-10-24
12
25
2020-10-25
12
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (80)
2020-10-25
16
2020-10-24
16
2020-10-24
45
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
HATOKI (20)
2020-10-23
5
2020-10-23
1
750
2020-10-24
2
500
2020-10-25
17
2020-10-24
1
900
SANCZO (21)
2020-10-23
2
350
2020-10-23
15
2020-10-24
18
2020-10-25
27
2020-10-24
2
450
2020-10-23
41
2020-10-23
22
2020-10-24
24
2020-10-25
15
2020-10-24
1
750
Kicińska Karolina
St. SKJ Bobrowy Staw
ERYSTYKA (108)
2020-10-23
62
2020-10-24
54
2020-10-25
22
NOTA (244)
2020-10-23
42
2020-10-24
2020-10-25
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2020-10-23
4
2020-10-23
4
65
2020-10-24
3
85
2020-10-25
2
100
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (77)
2020-10-23
8
2020-10-23
36
2020-10-24
4
70
2020-10-24
27
2020-10-25
21
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
ANDER (170)
2020-10-23
14
2020-10-23
1
2020-10-24
8
LOTTI (173)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
2
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Piker
CORNETTO (106)
2020-10-23
7
2020-10-23
2020-10-24
38
2020-10-24
55
2020-10-25
27
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (387)
2020-10-23
48
2020-10-23
26
2020-10-25
5
60
Winsteria (396)
2020-10-23
15
2020-10-25
2
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2020-10-23
13
2020-10-23
6
2020-10-24
27
2020-10-24
9
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (176)
2020-10-23
8
2020-10-23
1
2020-10-24
4
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2020-10-23
31
2020-10-23
28
2020-10-24
17
2020-10-23
23
2020-10-24
41
2020-10-25
37
Kowalska Alicja
brak
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
36
NEFRYT (401)
2020-10-23
50
2020-10-24
2020-10-25
33
Kowalski Kamil
bpk
Szotill (400)
2020-10-23
44
2020-10-23
51
2020-10-24
23
2020-10-24
24
2020-10-25
13
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2020-10-24
56
2020-10-25
10
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2020-10-24
2020-10-25
5
Krajnik Marta
KS Leśne Team
WIGOR (174)
2020-10-23
25
2020-10-23
59
2020-10-24
31
2020-10-24
61
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (388)
2020-10-23
1
2020-10-24
9
2020-10-25
13
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2020-10-23
2020-10-24
10
2020-10-25
41
2020-10-23
15
2020-10-24
55
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (286)
2020-10-23
1
2020-10-24
1
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (285)
2020-10-23
17
2020-10-24
20
2020-10-25
9
10
2020-10-23
2
130
2020-10-23
29
2020-10-24
5
80
2020-10-25
18
OSI (379)
2020-10-23
41
2020-10-23
27
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2020-10-24
36
2020-10-25
31
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
CORLEONE (264)
2020-10-23
20
2020-10-23
22
2020-10-24
1
700
2020-10-25
7
QUILIBET (284)
2020-10-23
16
2020-10-24
2
900
2020-10-25
7
400
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
ORIGI AEG (342)
2020-10-23
39
2020-10-24
33
2020-10-25
22
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2020-10-23
28
2020-10-23
48
2020-10-24
28
2020-10-25
Lach Agata
bpk
2020-10-23
2020-10-25
36
2020-10-24
35
2020-10-24
43
RUFUS (137)
2020-10-23
22
2020-10-23
2
300
2020-10-24
56
2020-10-24
34
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (109)
2020-10-23
42
2020-10-23
10
25
2020-10-24
14
2020-10-25
16
Majewska Jagoda
KS Leśne Team
GUINNESS (175)
2020-10-23
3
80
2020-10-23
35
2020-10-24
29
2020-10-24
35
Małkowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
LAXI (172)
2020-10-24
2020-10-23
2020-10-23
26
2020-10-24
28
2020-10-25
42
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2020-10-23
3
300
2020-10-24
34
2020-10-25
2
1050
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (83)
2020-10-23
61
2020-10-23
2020-10-24
24
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
MEFISTO (102)
2020-10-23
45
2020-10-23
65
2020-10-24
46
2020-10-24
69
2020-10-25
25
Michalak Monika
bpk
GREYLADY (385)
2020-10-24
34
2020-10-24
21
2020-10-25
11
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (238)
2020-10-23
5
80
2020-10-23
36
2020-10-24
16
2020-10-24
24
2020-10-25
26
Miedziocha Hanna
bpk
LA SCALA (124)
2020-10-23
35
2020-10-24
25
2020-10-25
8
200
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
KEATON N (139)
2020-10-23
14
2020-10-23
42
2020-10-24
22
2020-10-24
26
2020-10-25
24
DIASSINI (140)
2020-10-23
13
10
2020-10-23
18
2020-10-24
23
2020-10-25
4
1700
2020-10-24
5
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-10-23
14
2020-10-24
39
2020-10-25
28
2020-10-23
36
JOGA (191)
2020-10-24
13
2020-10-25
26
2020-10-23
47
2020-10-23
5
300
2020-10-24
19
2020-10-25
5
900
2020-10-23
2
2020-10-23
20
2020-10-24
18
2020-10-25
21
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-10-23
8
100
2020-10-24
6
200
2020-10-25
2020-10-23
23
2020-10-24
4
200
2020-10-25
1
1500
2020-10-23
21
2020-10-24
15
2020-10-24
45
2020-10-25
39
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
STACHATO (267)
2020-10-24
16
2020-10-24
37
2020-10-25
30
M Mati (408)
2020-10-24
4
2020-10-24
50
2020-10-25
11
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
GREK (255)
2020-10-23
6
2020-10-24
42
2020-10-25
18
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-10-23
2020-10-24
15
2020-10-23
30
2020-10-24
50
2020-10-25
3
200
GREK (383)
2020-10-23
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
GALLIANO (405)
2020-10-24
1
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
JUULTJE (167)
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
2
FIONA (168)
2020-10-23
1
2020-10-24
4
2020-10-23
1
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
SING (125)
2020-10-23
2020-10-23
8
50
2020-10-24
34
2020-10-25
35
2020-10-23
26
2020-10-24
5
300
2020-10-25
13
Muraczewski Jacek
KS Small Cherry
ARIA (122)
2020-10-23
26
2020-10-24
23
2020-10-25
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2020-10-23
50
2020-10-24
15
2020-10-25
13
IZALCO (82)
2020-10-23
37
2020-10-24
27
2020-10-25
36
Neukirch Jesika
BPK
STEFANIE (291)
2020-10-24
2020-10-23
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CYCERA (23)
2020-10-23
19
2020-10-24
20
2020-10-25
6
600
COUNTER (24)
2020-10-23
4
200
2020-10-24
4
400
2020-10-25
1
5166
CLAPTON (25)
2020-10-23
18
2020-10-23
38
2020-10-24
35
2020-10-25
3
800
2020-10-23
44
2020-10-23
4
130
2020-10-24
38
2020-10-24
10
Niewiadomski J'02 Kacper
WKJ Lublin
2020-10-23
6
50
2020-10-23
2020-10-24
14
2020-10-25
14
Orchidea (392)
2020-10-23
17
2020-10-23
23
2020-10-24
14
2020-10-25
12
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-10-23
16
2020-10-23
49
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
25
2020-10-24
26
2020-10-25
8
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-10-23
20
2020-10-23
1
1200
2020-10-24
16
2020-10-25
9
58
Organ Aleksandra
J&D Apollo Częstochowa
2020-10-24
30
2020-10-25
11
Oryga Siwiak Urszula
BPK
2020-10-23
32
2020-10-24
39
2020-10-25
3
80
Oryga-Siwiak Maja
bpk
2020-10-24
15
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
SALWADOR (233)
2020-10-23
14
2020-10-24
3
Paliszkiewicz Natalia
Klub Jeździecki Legia Kozielska
2020-10-23
8
2020-10-23
24
2020-10-24
17
2020-10-24
2020-10-25
7
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
DR. JONES (226)
2020-10-23
2
900
2020-10-24
8
100
2020-10-25
20
ARIBA (227)
2020-10-23
10
10
2020-10-24
36
2020-10-25
19
2020-10-23
39
2020-10-24
41
2020-10-24
LVIV PKZ (229)
2020-10-23
17
2020-10-24
13
2020-10-25
14
2020-10-23
7
2020-10-23
1
600
2020-10-24
13
2020-10-24
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
IRTYSZ (111)
2020-10-25
6
Parda Julia
Polish Pony Club
2020-10-23
1
2020-10-24
3
2020-10-23
1
2020-10-23
39
2020-10-24
43
2020-10-24
47
2020-10-25
32
CHEYENNE (329)
2020-10-23
1
400
2020-10-23
7
2020-10-24
1
500
2020-10-24
5
90
2020-10-25
1
400
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CORSIMO (276)
2020-10-23
19
2020-10-23
20
2020-10-24
16
2020-10-24
25
2020-10-25
29
CRISTAL (277)
2020-10-23
1
700
2020-10-23
17
2020-10-24
3
200
2020-10-24
8
100
2020-10-25
11
Pawłowski Konrad
KJ Arpav Gdańsk
LAUR (403)
2020-10-23
5
100
2020-10-25
30
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (364)
2020-10-24
10
2020-10-23
16
2020-10-23
1
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2020-10-23
13
2020-10-23
32
2020-10-24
9
2020-10-24
51
2020-10-25
8
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
2020-10-23
12
2020-10-23
54
2020-10-24
21
2020-10-24
68
2020-10-23
50
2020-10-23
11
2020-10-24
36
2020-10-24
9
2020-10-23
55
2020-10-23
12
2020-10-24
52
2020-10-24
26
2020-10-23
2020-10-23
15
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (393)
2020-10-23
1
2020-10-24
5
2020-10-23
1
Pietroń Martyna
JKS Barłomino
ZERO Z (26)
2020-10-23
34
2020-10-24
29
2020-10-24
12
10
2020-10-25
24
CHANCE 33 (151)
2020-10-23
3
250
2020-10-23
14
2020-10-24
11
2020-10-25
34
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2020-10-23
37
2020-10-23
21
2020-10-24
58
2020-10-24
19
GOPLANA (410)
2020-10-24
20
Piórkowska Maria
bpk
KUBA (282)
2020-10-23
27
2020-10-23
62
2020-10-24
26
2020-10-24
8
2020-10-25
1
250
FUKS (414)
2020-10-25
11
Płoskonka Konstancja
Bpk
2020-10-23
9
2020-10-23
25
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-23
34
2020-10-24
16
2020-10-25
6
Pojmaj Jm'05 Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (95)
2020-10-23
35
2020-10-23
13
2020-10-24
6
2020-10-25
5
40
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
ERYSTYKA (108)
2020-10-24
53
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
ESKOBAR (215)
2020-10-23
22
2020-10-23
32
2020-10-24
20
2020-10-25
8
100
2020-10-23
25
2020-10-24
7
50
2020-10-25
23
RITA (372)
2020-10-23
11
2020-10-24
12
2020-10-23
26
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-10-23
10
10
CRISTIANO (246)
2020-10-23
25
2020-10-24
9
25
2020-10-25
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CRISTIANO (246)
2020-10-23
2
500
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
NIKOZJA (91)
2020-10-23
28
2020-10-24
47
2020-10-25
2020-10-23
33
2020-10-24
4
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
VYŠNIA (119)
2020-10-23
2020-10-23
2020-10-24
6
FENIKS (120)
2020-10-23
1
2020-10-24
7
2020-10-23
12
2020-10-25
9
2020-10-23
8
2020-10-23
1
2020-10-24
2
Rębisz Anna
LKJ w Gałkowie
DON (231)
2020-10-23
45
Regucka Julia
Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
CARISSIMA (273)
2020-10-23
14
2020-10-24
28
2020-10-24
2020-10-25
10
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (384)
2020-10-23
3
2020-10-24
6
2020-10-24
41
2020-10-25
23
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2020-10-23
21
2020-10-23
4
400
2020-10-24
15
2020-10-25
7
300
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (135)
2020-10-23
55
2020-10-23
67
2020-10-24
28
2020-10-25
4
50
2020-10-24
32
Rozalska Pamela
WKJ Lublin
IRTYSZ (111)
2020-10-23
49
2020-10-24
48
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
LORGAN S (250)
2020-10-23
11
10
2020-10-23
12
25
2020-10-24
21
2020-10-25
19
VIVALDI R (251)
2020-10-23
41
2020-10-23
12
10
2020-10-24
13
10
2020-10-25
11
10
2020-10-23
16
2020-10-23
11
10
2020-10-24
9
10
2020-10-25
17
2020-10-23
8
100
2020-10-23
13
2020-10-24
11
25
2020-10-25
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (104)
2020-10-23
31
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura
2020-10-23
33
2020-10-24
14
2020-10-24
6
50
2020-10-25
5
500
KAREL (12)
2020-10-23
46
2020-10-23
54
2020-10-24
29
2020-10-25
2020-10-23
9
10
2020-10-23
15
2020-10-24
3
600
2020-10-25
17
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
GALILEO (355)
2020-10-23
21
2020-10-24
8
2020-10-25
3
Sob?tka Nikola
Brak
HESTIA (249)
2020-10-23
20
2020-10-25
8
HAWANA (254)
2020-10-23
27
2020-10-25
16
Starostka Maja
Polish Pony Club
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
1
Świerczyńska Martyna
HIPPIKA TOMASZKOWO
EINSTEIN (160)
2020-10-23
60
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-10-23
18
2020-10-24
13
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
Corminta (394)
2020-10-23
22
2020-10-23
60
2020-10-24
27
2020-10-24
43
2020-10-25
9
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
COMET 235 (144)
2020-10-23
23
2020-10-25
8
300
2020-10-23
59
2020-10-24
53
2020-10-24
4
2020-10-23
53
2020-10-24
19
2020-10-24
7
2020-10-25
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (86)
2020-10-24
7
200
2020-10-25
15
2020-10-23
7
200
2020-10-24
22
2020-10-24
72
2020-10-25
1
150
2020-10-23
16
2020-10-23
47
2020-10-23
2020-10-23
27
2020-10-24
8
50
2020-10-25
25
Szor Anna
BPK (maz)
PLASTYK (105)
2020-10-23
11
2020-10-23
35
2020-10-24
2020-10-25
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2020-10-23
1
2020-10-23
1
2020-10-24
3
2020-10-23
8
2020-10-23
11
2020-10-24
Szpak Karolina
bpk
2020-10-23
42
2020-10-24
63
2020-10-25
16
HALLOUMI (340)
2020-10-23
58
2020-10-24
23
2020-10-25
8
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (118)
2020-10-23
2020-10-25
2020-10-24
10
2020-10-24
19
2020-10-23
38
2020-10-24
10
10
2020-10-25
6
200
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (159)
2020-10-23
21
2020-10-23
40
2020-10-24
64
2020-10-25
29
2020-10-24
12
CASPAR MS (413)
2020-10-24
57
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
TYCJAN (56)
2020-10-23
40
2020-10-23
24
2020-10-24
49
2020-10-24
20
2020-10-25
15
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2020-10-23
3
600
2020-10-25
2
3600
2020-10-23
23
2020-10-23
18
2020-10-24
24
2020-10-25
20
FOREST (370)
2020-10-23
7
100
2020-10-24
1
1200
2020-10-25
18
CASINA 20 (371)
2020-10-23
14
2020-10-24
2020-10-25
23