Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Polski Pónocnej
Dąbrówka Mała, 23-24 września 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
175 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:49:46
2017-09-21 21:03:23
Zofia Kopka FUKS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 15:20:52
2017-09-21 13:21:36
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:35:06
2017-09-21 09:30:52
Anna Rębisz LE SOLEY
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
172 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:34:50
2017-09-21 09:30:17
Anna Rębisz DON
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
171 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 08:24:50
2017-09-20 21:15:38
Weronika Wilczewska CANTURO I
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
170 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 08:25:04
2017-09-20 20:15:22
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
169 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 08:25:18
2017-09-20 19:55:45
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 3/KUCE/Kuce 80 cm na styl I półfinał
  • 1x 4/KUCE/Kuce 80 na styl II półfinał
  • 1x 15/KUCE/Dwunawrotowy art. 273.2.1.3.3.2.4.3
168 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 08:25:31
2017-09-20 19:09:20
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:41:42
2017-09-20 18:36:04
Magdalena Karpowicz BENTOS
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:34:14
2017-09-20 16:13:05
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:41:07
2017-09-20 15:44:27
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:42:18
2017-09-20 15:43:55
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
163 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:42:53
2017-09-20 15:24:38
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
162 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:03:05
2017-09-20 13:10:48
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:02:47
2017-09-20 13:09:23
Urszula Werra CANTANA
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
160 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:02:33
2017-09-20 13:04:25
Urszula Werra ACANTINA
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
159 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:02:14
2017-09-20 12:35:25
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:45
2017-09-20 12:35:07
Robert Musiał AKR
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 11:06:26
2017-09-20 10:33:53
Natalia Palmowska SUNSET
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 11:06:08
2017-09-20 10:33:23
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
155 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:05:25
2017-09-19 21:57:54
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
154 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:05:52
2017-09-19 21:57:08
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
152 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:06:53
2017-09-19 12:12:20
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:16:51
2017-09-19 08:00:20
Monika Pasik HORUS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:17:10
2017-09-19 07:54:03
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
148 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 07:53:47
2017-09-19 07:53:02
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
147 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:08:57
2017-09-19 07:52:00
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:08:29
2017-09-19 07:49:03
Katarzyna Panek C TARNAWA
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:08:45
2017-09-19 07:06:39
Zuzanna Kazojć JACERA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:55:28
2017-09-19 03:37:15
Daria Kobylińska LIMONKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 09:46:48
2017-09-18 23:08:22
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 10:09:41
2017-09-18 23:01:30
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 2x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
139 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:30:34
2017-09-18 17:04:59
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:31:06
2017-09-18 17:04:09
Jan Kałabun CZAKO
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:31:56
2017-09-18 11:48:55
Paulina Tomaszewska NOTARIS II
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:32:31
2017-09-18 11:48:32
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
135 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:33:08
2017-09-18 11:48:08
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
134 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:33:35
2017-09-18 11:46:46
Agnieszka Cichanowicz SALVADOR
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:34:27
2017-09-18 11:46:21
Agnieszka Cichanowicz BALANS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:34:56
2017-09-18 11:31:10
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:35:26
2017-09-18 11:30:28
Anna Zdunek GALENA
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:35:57
2017-09-18 11:28:50
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:44:15
2017-09-17 23:12:50
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
128 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:41:23
2017-09-17 22:40:22
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
125 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 18:25:53
2017-09-17 14:56:40
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:47:20
2017-09-16 22:58:41
Katrzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
121 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 10:47:44
2017-09-16 22:57:40
Katrzyna Frydel CENAR
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
120 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:04:33
2017-09-16 22:01:40
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:05:15
2017-09-16 21:59:48
Vivien Kaźmierczak BRANCO
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 22:05:56
2017-09-16 21:58:10
Łukasz Kaźmierczak BORA
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 17:36:48
2017-09-16 17:22:14
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
116 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 17:37:19
2017-09-16 17:21:22
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 3/KUCE/Kuce 80 cm na styl I półfinał
  • 1x 4/KUCE/Kuce 80 na styl II półfinał
  • 1x 15/KUCE/Dwunawrotowy art. 273.2.1.3.3.2.4.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 17:37:44
2017-09-16 17:20:34
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 2x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 16:06:12
2017-09-16 16:03:32
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 16:06:49
2017-09-16 16:03:05
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:52:25
2017-09-16 10:17:10
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:52:59
2017-09-16 10:15:51
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:53:40
2017-09-16 10:15:26
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:54:11
2017-09-16 10:11:13
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 09:52:01
2017-09-16 09:20:38
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 09:52:36
2017-09-15 22:36:48
Magdalena Woźniak DOVER
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 09:53:19
2017-09-15 21:55:59
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 09:54:02
2017-09-15 15:48:10
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 09:55:21
2017-09-15 14:09:32
Małgorzata Zubrycka CADILLAC
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 09:55:52
2017-09-15 13:54:42
Małgorzata Zubrycka GUSTIQUE
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:28
2017-09-15 11:14:27
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 14:01:11
2017-09-15 11:13:48
Piotr Gębicki DOLCE VITA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:09
2017-09-14 20:04:56
Viktorija Navickaite CALINKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:22
2017-09-14 18:46:06
Monika Michalak PRYMULKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:37:09
2017-09-14 15:37:03
Natalia Kasza ARIETA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:39:53
2017-09-14 15:28:47
Nina Tulisow POLLY
  • 1x 3/KUCE/Kuce 80 cm na styl I półfinał
  • 1x 4/KUCE/Kuce 80 na styl II półfinał
  • 1x 15/KUCE/Dwunawrotowy art. 273.2.1.3.3.2.4.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:40:08
2017-09-14 15:11:19
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:40:26
2017-09-14 11:59:14
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:31:32
2017-09-13 20:52:36
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:40:40
2017-09-13 20:23:40
Karolina Ptasik WANDER
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:32:06
2017-09-13 19:03:45
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:07:33
2017-09-13 09:09:54
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 08:25:45
2017-09-12 21:58:07
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:28:51
2017-09-12 19:54:41
Kamila Wyszkowska KAFAR
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:29:07
2017-09-12 19:51:16
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:29:20
2017-09-12 18:13:38
Dawid Czarnecki DROSERA
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:29:34
2017-09-12 18:12:08
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:29:49
2017-09-12 18:11:14
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:30:04
2017-09-12 18:09:59
Dawid Czarnecki BELLISA
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:30:16
2017-09-12 16:09:22
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:30:29
2017-09-12 12:46:54
Weronika Fryska GABURA
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:30:43
2017-09-12 10:22:41
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:52:33
2017-09-12 10:21:51
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 07:35:57
2017-09-11 19:46:03
Viktorija Navickaite EDVINN
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:10:07
2017-09-11 19:45:20
Viktorija Navickaite SOPRANAS
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:10:21
2017-09-11 19:44:02
Tadeušas Tretiakas TAMIZA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:10:36
2017-09-11 19:41:34
Stasys Jasas J. EDVINN
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:10:48
2017-09-11 19:38:11
Zigmantas Jasas SANTANA
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:10:59
2017-09-11 19:34:58
Stasys Jasas SAKALAS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:11:10
2017-09-11 19:32:42
Stasys Jasas HARM H
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:11:20
2017-09-11 19:29:04
Stasys Jasas LOURAGAN DWERSE HAGEN
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:11:31
2017-09-11 18:00:01
Erlandas Mikėnas TINSTAR VON DALWIGK Z
  • 1x 4/KUCE/Kuce 80 na styl II półfinał
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:11:43
2017-09-11 17:59:01
Stasys Jasas ERTHINA
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:12:24
2017-09-11 17:56:30
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:12:35
2017-09-11 17:35:46
Stasys Jasas SICILIJA HOM
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:12:45
2017-09-11 17:34:46
Stasys Jasas SANTANA
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 08:12:14
2017-09-11 17:33:26
Erlandas Mikėnas CONTHARGOS BLUE
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:50:42
2017-09-08 22:33:36
Roman Meger WESTA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:50:57
2017-09-08 21:07:31
Kaja Pietrzak TUKAN
  • 1x 3/KUCE/Kuce 80 cm na styl I półfinał
  • 1x 4/KUCE/Kuce 80 na styl II półfinał
  • 1x 15/KUCE/Dwunawrotowy art. 273.2.1.3.3.2.4.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:51:08
2017-09-08 21:06:19
Kaja Pietrzak ASAI
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:51:26
2017-09-08 21:05:23
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:51:53
2017-09-08 19:59:48
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:52:06
2017-09-08 16:24:52
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:52:49
2017-09-08 16:24:00
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 14:44:49
2017-09-08 10:19:13
Włodzimierz Rudasz EVER FOR ACTION
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 14:45:28
2017-09-08 09:41:56
Paulina Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 14:43:37
2017-09-08 09:41:14
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 13:47:33
2017-09-07 08:24:19
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 3/KUCE/Kuce 80 cm na styl I półfinał
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 4/KUCE/Kuce 80 na styl II półfinał
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 13:47:46
2017-09-07 07:56:31
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 13:48:09
2017-09-07 07:55:28
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 13:48:23
2017-09-07 07:54:31
Bartłomiej Włodarski CAFFISSIMO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:50:43
2017-09-06 17:20:45
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 2x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:00:25
2017-09-06 10:48:39
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 6/L/Na styl jeźdzźca I półfinał JM
  • 1x 7/L/Na styl jeźdzźca II półfinał JM
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/L-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał JM
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:00:39
2017-09-06 10:12:50
Kaja Milewska CATHLEEN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:01:11
2017-09-06 08:02:47
Zuzanna Golicka HORN W
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 14:01:25
2017-09-06 07:59:46
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:47:16
2017-09-05 21:59:08
Maria Lizer FERREIRA
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:49:18
2017-09-05 20:34:07
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 07:49:42
2017-09-05 15:49:18
Weronika Dąbrowska LIKIER
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:59:16
2017-09-05 13:34:03
Julia Ostrowska SMARTI
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 2x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:09:13
2017-09-04 20:22:40
Martyna Kozioł LONARETTO
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 2x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 07:49:27
2017-09-04 16:43:06
Aleksandra Kluczyk NAKON
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:12:49
2017-09-04 14:17:51
Lena Czeszejko-Sochacka GAIRANAS
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 2x 13/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:14:58
2017-09-04 14:02:56
Patrycja Kozioł ARAMIS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czsu art. S1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:17:05
2017-09-04 11:19:22
Aleksandra Milewska NOTARIS
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:20:30
2017-09-04 11:18:52
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 07:43:23
2017-09-04 07:18:55
Weronika Sandomierska GAL
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 07:54:45
2017-09-03 20:33:27
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 07:58:19
2017-09-03 20:31:48
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 5/L/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:13:49
2017-09-03 15:20:15
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:31:01
2017-09-03 14:20:15
Laura Piotrowicz PRETORIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.3
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:46:42
2017-09-03 09:06:38
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 09:04:09
2017-09-03 09:05:39
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:21:43
2017-09-03 09:01:54
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 11/C/Szybkości art. 239 tab. C I półfinał Seniorów
  • 1x 12/C/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Seniorów
  • 1x 20/C-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Seniorów
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:37:42
2017-09-02 20:27:02
Marcin Joppek SID
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 17/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:39:16
2017-09-02 11:34:10
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 9/N/Szybkości art. 239 tab C I półfinał Juniorów
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1 II półfinał Juniorów
  • 1x 19/N-1/Dwunawrotowy art.273,2.1,3.3.2,4.3 Finał Juniorów
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
2. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
3. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
4. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
5. Borkowska Zuzanna UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O037996
6. Borowiec Paulina KJ Aromer
7. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
8. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
9. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
10. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
11. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
12. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
28662/17
13. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
14. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
15. Dąbrowska Weronika JKS u Robsonów
2000 (J.)
O044018
16. Falkowski Robert Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O044435
17. Florkiewicz Magdalena KJ Skok Agrofood
S
O002138
18. Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
S
O014378
19. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
20. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
21. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
22. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
23. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
24. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
25. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
26. Jasas Stasys Bartas
S
brak
27. Jasas Stasys Vedauta Sports Club
S
None
28. Jasas Zigmantas Bartas
2003 (JM.)
none
29. Jasas Zigmuntas
30. Jasas J. Stasys Bartas
2006 (Mł.)
none
31. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
32. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
33. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
34. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
35. Kasza Natalia Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O046711
36. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
37. Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
S
O009644
38. Kazojć Zuzanna Niezrzeszona
S
Brak
39. Kluczyk Aleksandra JKS U Robsonów
2002 (JM.)
brak
40. Kobylińska Daria Bez przynależności klubowej
1997 (MJ.)
brak
41. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
42. Kopka Zofia JKS u Robsonów
2002 (JM.)
Brak
43. Kozioł Martyna JKS u Robsonów
2004 (JM.)
27975/16
44. Kozioł Patrycja JKS u Robsonów
2002 (JM.)
brak
45. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
46. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
47. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
brak
48. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
49. Kukowska Katarzyna KJ BERTYN
2003 (JM.)
O038594
50. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
51. Lizer Maria JKS U Robsona
2000 (J.)
O031048
52. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (Mł.)
brak
53. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
54. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
55. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
56. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
57. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
58. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
59. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
60. Mik?nas Erlandas Vedauta Sports Club
S
none
61. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
62. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
26018/16
63. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
64. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
65. Navickait? Viktorija Bartas
S
none
66. Ostrowska Julia BPK
2006 (Mł.)
Brak
67. Pabian Kamila Młyńska Struga
2002 (JM.)
O031258
68. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
69. Panek Katarzyna LKJ W GAŁKOWIE
2000 (J.)
O034644
70. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
71. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
72. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
73. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
74. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
75. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (J.)
O027122
76. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (JM.)
O034147
77. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
78. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
79. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
80. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
81. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
82. Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O024589
83. Smulczyńska Zuzanna JKS u Robsonów
2002 (JM.)
brak
84. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
85. Świerczyńska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
86. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (JM.)
O034005
87. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
88. Tretiakas Tadeušas Bartas
1999 (J.)
brak
89. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
90. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (JM.)
O035152
91. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
92. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
93. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
94. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
95. Woźniak Magdalena bpk
S
O038529
96. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
97. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
98. Wyszkowska Kamila BPK (PDL)
S
O003922
99. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
100. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (JM.)
None
101. Zagor Jacek Nadwiślanin Kwidzyn
102. Zaremba Ewa Maria Hippika Pro Sp. z o.o.
S
O042096
103. Zduńczyk Sara Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O028652
104. Zdunek Anna SKJ ,,REVEL
2000 (J.)
O035805
105. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
106. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
1997 (MJ.)
O008294
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

AKR WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf /
M: Agitacja / Hamlet Go
O: P. Mikuć
B: SK Liski
K020777 616007600221212
2.

153

ANTYGRAVITY sp PL 2010 KL gn F: Landor
M: Askaria
O: Grzegorz Zawada
B: Damian szwarc
616009520019910 105KV67
3.

136

ARAMIS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Kleon
M: Alaska
O: JKS u Robsonów
B:
4.

78

ARIETA Traken POL 2008 Klacz gniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: Stadnina koni Plenkity
Brak
5.

110

ASAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
brak 616007610083813
6.

27

ASHLEY S Oldenburska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari
M: PASADENIA
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K008432
7.

150

Asterix F:
M:
O:
B:
8.

45

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
9.

17

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
K017134
10.

26

BE BALOU Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada F: BALOU DU ROUET
M: WONDERWALL
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K016326
11.

4

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
O: Ingrid Lehmann
B: Ingrid Lehmann
K013531
12.

15

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
13.

69

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
14.

38

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
15.

60

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
K009022
16.

59

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K009100 POL009640036804
17.

28

C TARNAWA SP POL 2011 Klacz siwa F: WIZZERD
M: CHICATORA
O: KAROLINA FERENSTEIN KRASKO
B: NAD WIGRAMI
K022900
18.

74

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
O: Joanna M
B: Adam Mróz
K022195
19.

122

CAFFISSIMO Westf. GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472
20.

131

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
21.

76

CALINKA Latvijas LAT 2012 Klacz gniada F: Cayman
M: Ashley
O: Aukse Uztupiene
B: Aleksandrs Vasiljevs
428001000001332 0000023025
22.

67

CALLAHAN 2 Hanowerska GER 2008 Klacz gniada F: CONTENDRO
M: FLAIR
O: SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI
B: Niemcy
K016316
23.

7

CANTURO I HOL GER 2002 Ogier gniada F: Canturo / Cantus
M: G-Habima / Ahorn Z
O: Łukasz Wilczewski
B: Joh Boer
K008914 DE421000199502
24.

65

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
25.

8

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
26.

141

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio
M: Catrien D
O: ---
B: ---
K022627
27.

126

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
brak
28.

57

CENAR S.P. POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: LANDO
M: CELIKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731 12619
29.

93

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
30.

81

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
31.

119

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
32.

89

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
33.

155

Charlie Regent F:
M:
O:
B:
34.

58

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
35.

145

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
36.

88

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
37.

35

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
K022968 11111111 1111111111111
38.

61

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
39.

106

CONTHARGOS BLUE Oldenburg GER 2010 Wałach kasztanowata F: Conthargos
M: Penny Blue
O: Vedauta Sports Club
B: -
none
40.

50

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
41.

107

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
42.

124

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Karbit
M: Cyna
O: Lena Maruszak
B: Charyton Józef
K013094 528003000712597 104FE75
43.

40

CZAKO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Landor
M: Cytryna
O: Jan Kałabun
B: Kazimierz Szyling
K016433
44.

52

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
45.

49

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
46.

120

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Ogier gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K017199 056015Z55795310
47.

22

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
48.

34

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
49.

6

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
50.

33

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
51.

71

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Woźniak Magdalena
B: Rzeczna
K023618
52.

87

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar/Maram
M: Dracena/Mariot
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018370
53.

91

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
54.

48

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
55.

95

EDVINN HAN LTU 2008 Klacz kasztanowata F: Bacardi/
M: Elis/
O: Viktorija Navickaite
B: Stasys Jasas
brak LTU006490034108
56.

73

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
57.

103

ERTHINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: CARTHINO Z
M: PEDANA
O: Vedauta Sports Club
B: -
none
58.

115

EVER FOR ACTION Hanowerska DEU 2004 Klacz kara F: earl
M: gala
O: zuzana koprowska
B: schliecker heinrich
K012615
59.

123

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
brak
60.

14

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
61.

66

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
62.

129

FERREIRA SP POL 2009 Klacz F: Correro
M: Finlandia
O: Maria Zarzycka
B: Bolesław Danilewicz
K017632
63.

3

FUKS Trakeńska POL 2011 Ogier siwa F: Cedrus
M: Fuchta
O: Ewa Piórkowska
B: Ewa Piórkowska
brak
64.

92

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund/Juriste
M: Gawona/Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600115411
65.

135

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
66.

139

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Piotr Kłodawski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
67.

72

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis
M: Grecja
O: Roman Meger
B: Robert Grunwald
K023718 616007610102911
68.

47

GALENA SP POL 2012 Klacz gniada F: Otill
M: Gurami
O: Jolanta Zdunek
B: SK Rzeczna
K022175
69.

83

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
70.

144

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
71.

80

GIGI Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Gawona
O: Jolanta Tulisow
B: Romanowski Marek
K024294
72.

114

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
73.

111

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
74.

70

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
75.

121

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351
76.

84

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
K023365
77.

75

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa F: BUSTIQUE
M: MODEPENDENCE
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804
78.

100

HARM H KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Sheraton
M: Valencia VDL
O: Jelena Zakariaviciene
B: A.J. Hassing
528003201201645
79.

42

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
80.

117

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484
81.

127

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Turbus Elwis 1
M: Harfa
O: Kapuscinska Renata
B: Kiecon Rinaldo
K010845
82.

32

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/172 F: FODEL
M: FONTBRUNE CAROLINE
O: monika pasik
B: BARBARA SMAJEK-MAŁYSZKO
K023642
83.

56

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
84.

113

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco
M: Akcyza
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233
85.

31

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
86.

16

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
87.

30

JACERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Cedrus
M: Jakucja
O: Tadeusz Piórkowski
B: Tadeusz Piórkowski
Brak
88.

25

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
89.

13

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
90.

85

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa F: Frazes
M: Kleopatra
O: Kamila Wyszkowska
B: Jan Zuber
K020028
91.

94

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
92.

82

KAREN R Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Karmen
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359 616009661621210
93.

149

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
94.

118

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
brak 616013580270509
95.

68

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518
96.

142

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
97.

39

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
98.

5

LE SOLEY SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Lunia
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K023160
99.

104

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
100.

130

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
101.

132

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
102.

36

LIMONKA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz srokata/163 F: B-Kaprys
M: Laguna
O: Marcelina Kobylińska
B: Monika Żurawska-Wiącek
brak 999600392208
103.

134

LONARETTO SP POL 2003 Wałach F: AVERO
M: LADALCA
O: JKS u Robsonów
B:
104.

140

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
O: Sławomir Żygowski
B: .
K017167
105.

101

LOURAGAN DWERSE HAGEN BWP BEL 2011 Ogier gniada F: Va-Vite /
M: Quliena /
O: Viktorija Navickaite
B: BVBA De Dwerse Hagen
brak 056-002-V00300299
106.

116

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
K022551
107.

138

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
brak
108.

10

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: SANTARA DANNY'S BOY
M: Mona
O: .Magdalena Borkowska
B: .Polska
K016405 POL616013680076009
109.

2

NAKON Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta - A
O: JKS U Robsonów
B: Romanowski Marek
brak
110.

23

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
111.

112

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
112.

137

NOTARIS SP POL 1999 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Nelba
O: Robert Hestkowski
B: -
K004994
113.

41

NOTARIS II TRAK. POL 2013 Ogier kara F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
114.

156

Oblada F:
M:
O:
B:
115.

64

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
116.

125

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
117.

37

PIEGŻA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Life and Liberty
M: Pigwa
O: Ewa Maria Zaremba
B: Stadnina Koni Rzeczna
K022165
118.

11

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
119.

128

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
120.

79

POLLY KUC POL 2012 Klacz kara/kuc: F: Etos
M: Pipi
O: Marta Warianko
B: Marta Warianko
K022904
121.

143

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada F: El Grecco
M: Pensylwania
O: Piotr Kłusowski
B: Piotr Kłusowski
Brak 616999600273012
122.

77

PRYMULKA Trakeńska POL 2010 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Pinia
O: Jadwiga Pacyńska
B: Ewa Anna Gajewska
Brak
123.

152

RADETZKY TRK Polska 2002 W F: IGNAM
M: RAWKA
O:
B:
124.

20

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
125.

86

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Grażyna Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
126.

99

SAKALAS Lietuvos Jojamieji LTU 2013 Wałach siwa F: Wilsson
M: Sicilija Hom
O: Viktorija Navickaite
B: Viktorija Navickaite
LTU005170141413 026480
127.

44

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
brak
128.

98

SANTANA HAN LTU 2008 Klacz gniada F: Cisco /
M: Svajon? /
O: Viktorija Navickait?
B: Viktorija Navickait?
brak LTU006490030808 1040J35
129.

105

SICILIJA HOM HAN LTU 2009 Klacz gniada F: Casmir Hom /
M: Svajon? /
O: Viktorija Navickait?
B: Viktorija Navickait?
LTU006490031409 LTU006490031409
130.

147

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
131.

133

SMARTI Oldenburska POL 1998 Wałach ciemnogniada F: REGAZZONI
M: TIN ROCCA
O: JKS u Robsonów
B: brak
brak
132.

43

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
133.

96

SOPRANAS Lietuvos Jojamieji LTU 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Vilsson
M: Santana
O: Viktorija Navickaite
B: Viktorija Navickaite
LTU005170143312 032578
134.

46

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
135.

24

SUNSET Holsztyńska POL 2013 Wałach kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TIMM PETERS
BRAK DE421000118513
136.

97

TAMIZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Imbir/
M: Tajga/
O: Tadeus Tretiak
B: Mateusz Cytrytcki
brak POL009680002007
137.

62

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
138.

102

TINSTAR VON DALWIGK Z Zangersheide BEL 2013 Klacz kasztanowata F: Tintin de la Pomme
M: Livingstar
O: Vedauta Sports Club
B: -
none
139.

63

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
140.

109

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06
141.

54

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
142.

51

WANDER Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
143.

108

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
144.

154

Wiknoe F:
M:
O:
B:
145.

9

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Albert Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448 616 009 64 00436 11
146.

53

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
147.

158

Zagorka Durante F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
150,00
70,00
SUM:
220.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
300,00
SUM:
300.00
Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
300,00
SUM:
300.00
Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
70,00
SUM:
70.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
250,00
SUM:
250.00
Jasas Stasys Bartas
150,00
250,00
SUM:
400.00
Jasas Stasys Vedauta Sports Club
400,00
SUM:
400.00
Jasas Zigmantas Bartas
200,00
150,00
SUM:
350.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
50,00
SUM:
50.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
300,00
SUM:
300.00
Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
50,00
50,00
SUM:
100.00
Kukowska Katarzyna KJ BERTYN
150,00
SUM:
150.00
Lizer Maria JKS U Robsona
200,00
150,00
SUM:
350.00
Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
250,00
SUM:
250.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100,00
SUM:
100.00
Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300,00
50,00
SUM:
350.00
Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
100,00
SUM:
100.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
200,00
500,00
SUM:
700.00
Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
70,00
SUM:
70.00
Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
70,00
SUM:
70.00
Tretiakas Tadeušas Bartas
70,00
100,00
SUM:
170.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
50,00
SUM:
50.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
50,00
SUM:
50.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100,00
SUM:
100.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
200,00
SUM:
200.00
Zagor Jacek Nadwiślanin Kwidzyn
300,00
SUM:
300.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
400,00
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (83)
2017-09-23
13
2017-09-23
2017-09-24
22
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (142)
2017-09-23
6
2017-09-23
2017-09-24
9
2017-09-23
2
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2017-09-23
18
2017-09-23
26
2017-09-24
28
BERG (15)
2017-09-23
7
2017-09-23
2017-09-24
2
Bonowicz Paulina
TKJK
2017-09-23
17
2017-09-23
14
2017-09-24
8
HOKUS (117)
2017-09-23
18
2017-09-23
2017-09-24
Borkowska Zuzanna
UKJ Karmen Niekłonice
MROCZEK (10)
2017-09-23
4
2017-09-23
3
2017-09-24
3
Borowiec Paulina
KJ Aromer
RADETZKY (152)
2017-09-23
2017-09-23
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (145)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
10
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (114)
2017-09-23
2017-09-24
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (144)
2017-09-23
21
2017-09-23
2017-09-24
19
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2017-09-23
23
2017-09-23
2017-09-24
21
BALANS (45)
2017-09-23
19
2017-09-23
2017-09-24
15
2017-09-24
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
DROSERA (87)
2017-09-23
3
150,00
2017-09-23
10
2017-09-24
4
70,00
2017-09-23
9
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
6
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
GAIRANAS (135)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
1
2017-09-24
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-09-23
4
2017-09-23
5
2017-09-24
1
300,00
2017-09-23
5
2017-09-23
1
2017-09-24
4
Dąbrowska Weronika
JKS u Robsonów
LIKIER (132)
2017-09-23
2017-09-23
26
2017-09-24
2017-09-24
11
Falkowski Robert
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2017-09-23
23
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
5
2017-09-24
Florkiewicz Magdalena
KJ Skok Agrofood
NOMINACJA (112)
2017-09-23
22
2017-09-23
12
2017-09-24
Frydel Katrzyna
JKS SENNY Nowęcin
HURYSSA (56)
2017-09-23
10
2017-09-23
2017-09-24
CENAR (57)
2017-09-23
3
300,00
2017-09-23
2017-09-24
2
2017-09-23
3
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (92)
2017-09-23
20
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2017-09-23
5
2017-09-23
18
2017-09-23
16
2017-09-23
4
70,00
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-23
2
2017-09-23
10
2017-09-24
2
250,00
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
HORN W (127)
2017-09-23
PIPIN (128)
2017-09-23
8
2017-09-23
2017-09-24
7
2017-09-23
3
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
2017-09-23
2017-09-23
11
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
SONICA (43)
2017-09-23
9
2017-09-23
10
2017-09-24
14
2017-09-24
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2017-09-23
16
2017-09-23
14
2017-09-24
10
Asterix (150)
2017-09-23
28
2017-09-23
2017-09-24
11
2017-09-24
11
Jasas Stasys
Bartas
SANTANA (98)
2017-09-23
8
SAKALAS (99)
2017-09-23
2
2017-09-23
2
150,00
HARM H (100)
2017-09-23
2
250,00
2017-09-23
15
2017-09-24
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
Jasas Stasys
Vedauta Sports Club
ERTHINA (103)
2017-09-23
1
2017-09-23
2
400,00
2017-09-24
Jasas Stasys
Bartas
2017-09-23
2
2017-09-23
2017-09-24
Jasas Stasys
Vedauta Sports Club
2017-09-24
12
Jasas Zigmantas
Bartas
SANTANA (98)
2017-09-23
2017-09-24
1
200,00
2017-09-24
3
150,00
Jasas Zigmuntas
SAKALAS (99)
2017-09-23
17
2017-09-24
9
2017-09-24
17
Jasas J. Stasys
Bartas
EDVINN (95)
2017-09-23
2017-09-23
31
2017-09-24
10
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (147)
2017-09-23
2017-09-24
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2017-09-23
6
2017-09-23
2017-09-24
8
2017-09-23
2
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-09-23
7
2017-09-23
8
2017-09-24
5
50,00
2017-09-24
26
CZAKO (40)
2017-09-23
8
2017-09-23
23
2017-09-24
29
2017-09-24
16
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (68)
2017-09-23
11
2017-09-23
11
2017-09-24
2017-09-23
2
300,00
2017-09-23
9
2017-09-24
1
2017-09-23
1
Kasza Natalia
Bertyn Piastowo
ARIETA (78)
2017-09-23
18
2017-09-23
2017-09-24
12
2017-09-24
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
BORA (60)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
5
2017-09-23
3
Kaźmierczak Vivien
SKJ Sopot
BRANCO (59)
2017-09-23
5
50,00
2017-09-23
2017-09-24
6
2017-09-24
5
50,00
Kazojć Zuzanna
Niezrzeszona
JACERA (30)
2017-09-23
15
2017-09-23
33
Kluczyk Aleksandra
JKS U Robsonów
NAKON (2)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
14
2017-09-24
Kobylińska Daria
Bez przynależności klubowej
LIMONKA (36)
2017-09-23
4
2017-09-23
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (84)
2017-09-23
16
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
15
2017-09-24
Kopka Zofia
JKS u Robsonów
FUKS (3)
2017-09-23
2017-09-23
6
Kozioł Martyna
JKS u Robsonów
LONARETTO (134)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Kozioł Patrycja
JKS u Robsonów
ARAMIS (136)
2017-09-23
14
2017-09-23
2017-09-24
8
2017-09-24
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (52)
2017-09-23
11
2017-09-23
14
2017-09-24
25
2017-09-24
6
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (70)
2017-09-23
27
2017-09-23
24
2017-09-24
7
2017-09-24
20
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (11)
2017-09-23
2017-09-23
21
2017-09-24
2017-09-24
16
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2017-09-23
11
2017-09-23
8
2017-09-24
10
Kukowska Katarzyna
KJ BERTYN
LEOPARD (104)
2017-09-23
8
2017-09-23
4
2017-09-24
3
150,00
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-09-23
10
2017-09-23
6
2017-09-24
9
Lizer Maria
JKS U Robsona
FERREIRA (129)
2017-09-23
1
200,00
2017-09-23
15
2017-09-24
2
150,00
2017-09-24
17
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (118)
2017-09-23
3
2017-09-23
2017-09-23
4
2017-09-24
2
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2017-09-24
18
2017-09-24
2
250,00
Mackiewicz Marcin
JKS U Robsonów
CYRANKA (107)
2017-09-23
17
2017-09-23
12
2017-09-24
27
2017-09-24
13
I-AFRYKA (113)
2017-09-23
20
2017-09-23
2017-09-24
12
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CZAKIN (124)
2017-09-23
3
2017-09-23
2
2017-09-24
6
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
IRYDION (31)
2017-09-23
14
2017-09-23
2017-09-24
8
2017-09-24
2017-09-23
5
100,00
2017-09-23
2017-09-23
4
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
16
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (108)
2017-09-23
1
300,00
2017-09-23
5
50,00
2017-09-24
Michalak Monika
Bpk
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-09-23
2017-09-23
Mik?nas Erlandas
Vedauta Sports Club
2017-09-23
7
2017-09-23
6
2017-09-24
2
2017-09-24
22
2017-09-23
20
2017-09-23
16
2017-09-24
24
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
NOTARIS (137)
2017-09-23
3
100,00
2017-09-23
21
2017-09-23
8
2017-09-23
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
CATHLEEN (126)
2017-09-23
8
2017-09-23
2017-09-24
1
2017-09-24
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
AKR (21)
2017-09-24
14
2017-09-24
18
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-09-23
7
2017-09-23
2017-09-24
9
Navickait? Viktorija
Bartas
CALINKA (76)
2017-09-23
13
2017-09-23
34
2017-09-24
4
2017-09-24
26
EDVINN (95)
2017-09-24
8
2017-09-23
10
2017-09-23
17
2017-09-24
13
Ostrowska Julia
BPK
SMARTI (133)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
1
2017-09-24
Pabian Kamila
Młyńska Struga
KAREN R (82)
2017-09-23
9
2017-09-23
9
2017-09-24
7
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
SUNSET (24)
2017-09-23
15
2017-09-23
2017-09-24
10
2017-09-24
29
2017-09-23
7
2017-09-23
11
2017-09-24
Panek Katarzyna
LKJ W GAŁKOWIE
2017-09-23
9
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
HORUS (32)
2017-09-23
13
2017-09-23
2017-09-24
28
2017-09-24
2017-09-23
4
200,00
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-23
1
500,00
2017-09-23
2017-09-24
1
2017-09-23
2
2017-09-23
10
2017-09-23
19
2017-09-24
9
2017-09-24
7
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2017-09-23
25
2017-09-23
13
2017-09-24
4
70,00
2017-09-24
30
Piechota Karina
SKJ ,,REVEL
2017-09-23
12
2017-09-23
22
2017-09-24
31
2017-09-24
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2017-09-23
22
2017-09-23
32
2017-09-24
2017-09-24
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
TUKAN (109)
2017-09-23
2
2017-09-23
5
2017-09-24
5
ASAI (110)
2017-09-23
2017-09-23
3
2017-09-24
2017-09-24
7
GOPLANA (111)
2017-09-23
5
2017-09-23
1
2017-09-24
4
70,00
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
PRETORIA (143)
2017-09-23
2017-09-23
24
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (51)
2017-09-23
6
2017-09-23
7
2017-09-24
11
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2017-09-23
6
2017-09-23
DON (6)
2017-09-23
11
2017-09-23
19
Reglińska Anna
Pomorska LJ w Dziemianach
PANCHO (64)
2017-09-23
15
2017-09-23
13
2017-09-24
18
2017-09-23
3
2017-09-23
23
Rogalewska Oliwia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KOLUMBIA (149)
2017-09-23
9
2017-09-23
5
2017-09-24
4
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-09-23
26
2017-09-23
2017-09-24
30
2017-09-24
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Sandomierska Weronika
KJ Młyńska Struga
GAL (139)
2017-09-23
13
2017-09-23
2017-09-24
4
2017-09-23
1
Smulczyńska Zuzanna
JKS u Robsonów
LIKIER (130)
2017-09-24
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (16)
2017-09-23
16
2017-09-23
Świerczyńska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2017-09-23
2017-09-23
10
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2017-09-23
7
2017-09-23
12
2017-09-24
8
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2017-09-23
30
2017-09-23
2017-09-24
23
2017-09-24
Tretiakas Tadeušas
Bartas
TAMIZA (97)
2017-09-23
4
70,00
2017-09-23
2017-09-24
3
100,00
2017-09-24
15
Tulisow Nina
Bertyn Piastowo
POLLY (79)
2017-09-23
1
2017-09-23
2
2017-09-24
1
GIGI (80)
2017-09-23
2017-09-23
11
2017-09-24
6
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
PENETOSA (125)
2017-09-23
1
2017-09-23
3
2017-09-24
5
50,00
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
2017-09-23
27
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-23
15
2017-09-23
2017-09-24
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (54)
2017-09-23
2017-09-23
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
CEVILLA S (119)
2017-09-23
16
2017-09-23
2017-09-24
7
DARTAGO Z (120)
2017-09-23
6
2017-09-23
14
2017-09-24
2017-09-23
5
50,00
2017-09-23
2017-09-24
25
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
BAŁKAN (17)
2017-09-24
3
2017-09-24
24
2017-09-24
Woźniak Magdalena
bpk
DOVER (71)
2017-09-23
25
2017-09-23
2017-09-24
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-23
4
100,00
2017-09-23
8
2017-09-24
5
2017-09-23
25
2017-09-23
2017-09-24
9
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-23
3
200,00
2017-09-23
3
2017-09-24
17
2017-09-23
1
Wyszkowska Kamila
BPK (PDL)
KAFAR (85)
2017-09-23
17
2017-09-23
24
2017-09-24
19
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-09-23
12
2017-09-23
4
2017-09-24
3
2017-09-23
2
Yarmolyuk Anastasiia
JKS U Robsonów
KABULAS (13)
2017-09-23
19
2017-09-23
7
2017-09-24
32
2017-09-24
Zagor Jacek
Nadwiślanin Kwidzyn
Wiknoe (154)
2017-09-24
12
2017-09-24
2017-09-24
27
2017-09-24
Oblada (156)
2017-09-24
1
300,00
2017-09-24
2017-09-24
Zaremba Ewa Maria
Hippika Pro Sp. z o.o.
PIEGŻA (37)
2017-09-23
1
2017-09-23
29
Zduńczyk Sara
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-23
21
2017-09-23
22
2017-09-24
16
2017-09-24
Zdunek Anna
SKJ ,,REVEL
GALENA (47)
2017-09-23
24
2017-09-23
2017-09-24
20
2017-09-24
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-23
20
2017-09-23
18
2017-09-24
19
2017-09-24
21
2017-09-23
1
400,00
2017-09-23
2017-09-24
6
Żygowska Zuzanna
Klub Jeździecki ARPAV
LORD (140)
2017-09-23
12
2017-09-23
2017-09-24
3
2017-09-23
12
2017-09-23
2017-09-24
23

Number of Riders: 106

Number of Horses: 147

The sum of prizes: 6 150.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl