Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 17-19 luty 2023
Leszno, 17-19 luty 2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ACCEPTED 2023-02-06 12:00:24
2023-02-06 12:00:24
Mateusz Kiempa HISPERIA 3
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2023-02-06 11:59:29
2023-02-06 11:59:29
Mateusz Kiempa NESTOR S
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2023-02-06 11:58:35
2023-02-06 11:58:35
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2023-02-06 11:57:29
2023-02-06 11:57:29
Mateusz Kiempa LIBERTINA
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2023-02-03 20:55:58
2023-02-03 11:09:26
Paweł Warszawski DESTENDO
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
98 ACCEPTED 2023-02-03 20:56:05
2023-02-03 11:05:42
Paweł Warszawski SANTANA HARMONIE Z
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2023-02-03 20:56:08
2023-02-03 11:05:16
Paweł Warszawski IL PASSA CALIDAD
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2023-02-03 20:56:10
2023-02-03 11:04:21
Paweł Warszawski DŻAGAS
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2023-02-03 20:56:13
2023-02-03 11:02:24
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2023-02-03 20:56:17
2023-02-03 11:01:29
Paweł Warszawski HATTERIA II
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2023-02-03 20:56:20
2023-02-03 11:01:10
Paweł Warszawski LUCINDA EX ANI 4
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2023-02-03 20:31:32
2023-02-02 21:02:58
Angelika Ojczenasz MARUSO H
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
91 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:07:12
2023-02-02 10:37:13
Julia Szymańska STARSTORM S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
90 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:07:23
2023-02-01 22:32:43
Wiktoria Głowacka SKY TESSA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:07:32
2023-02-01 21:49:44
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:07:44
2023-02-01 21:17:31
Patrycja Przybysz BLACK BALOU
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:08:15
2023-02-01 20:53:33
Sara Tomków JAQUARA-WM
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:08:21
2023-02-01 20:27:49
Wojciech Kosiński ATOMIC BOY
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
85 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:08:26
2023-02-01 20:27:03
Ryszard Olszowy HONESTY NIGHT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-02 20:08:32
2023-02-01 19:20:44
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
83 ACCEPTED 2023-02-02 20:13:11
2023-02-01 18:58:25
Daria Kobiernik HARIETT
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2023-02-03 21:02:43
2023-02-01 10:26:29
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
81 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-01 12:03:32
2023-02-01 09:26:53
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-01 12:03:47
2023-02-01 08:59:26
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
79 ACCEPTED 2023-02-03 20:30:06
2023-01-31 23:31:59
Julia Skuza E-CAMILLA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
78 ACCEPTED 2023-02-03 20:30:03
2023-01-31 23:31:02
Julia Skuza ALHAURIN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-01 12:04:12
2023-01-31 21:07:29
Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-01 12:04:17
2023-01-31 21:07:03
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-01 12:04:22
2023-01-31 21:05:52
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2023-02-01 12:25:51
2023-01-31 20:42:52
Maryia Mikhailava CAVAQUINHO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
73 ACCEPTED 2023-02-01 12:26:20
2023-01-31 20:42:05
Siarhei Kazlou NIEK
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2023-02-02 19:36:39
2023-01-31 20:34:40
Aurelia Wolnicka SOPHIA
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
71 ACCEPTED 2023-02-02 19:33:44
2023-01-31 20:33:59
Sandra Stańczak-Kwiatkowska CHARLOTTE ZR Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2023-02-02 19:33:58
2023-01-31 20:33:15
Kinga Stańczak-Szulc CHAVIE ZR Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2023-02-03 20:54:33
2023-01-31 19:34:57
Martyna Pliem-Perka CONFETTI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2023-02-03 20:51:36
2023-01-31 16:49:11
Magda Kamińska-Kumorek CASTINO RK
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
67 ACCEPTED 2023-02-03 20:52:48
2023-01-31 16:38:48
Magda Kamińska-Kumorek MACHO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-01 23:34:11
2023-01-31 16:35:00
Magda Kamińska-Kumorek SEVEN VALEYS 111
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:06:15
2023-01-31 13:16:08
Gabriela Gruszka UNIQUE FIRE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
64 ACCEPTED 2023-02-03 21:01:18
2023-01-30 22:25:57
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
63 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:10:16
2023-01-30 21:39:48
Agata Piastowska B'CANDYNO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:10:10
2023-01-30 21:39:01
Agata Piastowska DONNA BELLA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
61 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:10:33
2023-01-30 21:37:58
Paweł Czerniewicz WODEHOUSE BACCHUS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2023-02-03 20:51:02
2023-01-30 21:03:03
Aleksandra Waligóra CHEQUICK-PP
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2023-02-02 19:33:23
2023-01-30 20:18:23
Amelia Sawicka CARMINA BURANA 37
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
58 ACCEPTED 2023-02-01 12:26:52
2023-01-30 09:32:34
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:11:04
2023-01-30 08:27:46
Joanna Rosicka-Tyszko MISTER W
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
56 ACCEPTED 2023-01-31 13:57:38
2023-01-29 21:45:00
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:11:09
2023-01-29 20:24:04
Małgorzata Kuś SEFORA MESNIL
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:11:14
2023-01-29 20:23:23
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:11:30
2023-01-29 13:25:39
Laura Jędrychowska CONSOTHO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2023-01-31 14:00:10
2023-01-29 08:14:54
Tomasz Gałczyński CARA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2023-01-31 14:00:33
2023-01-29 08:13:07
Tomasz Gałczyński VALENTINE LALIQUE
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2023-01-31 14:00:35
2023-01-29 08:12:34
Tomasz Gałczyński CALEA BLUE Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
49 ACCEPTED 2023-01-31 13:59:29
2023-01-28 10:43:20
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2023-02-01 00:10:33
2023-01-28 10:41:08
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2023-01-31 14:11:38
2023-01-28 07:30:05
Jan Kamiński UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2023-01-31 14:11:41
2023-01-28 07:29:45
Jan Kamiński MADRYT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2023-01-31 14:11:45
2023-01-28 07:29:20
Jan Kamiński JARD
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2023-01-31 14:11:49
2023-01-28 07:28:56
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2023-01-31 14:11:52
2023-01-28 07:28:34
Małgorzata Korycka BLANCO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2023-01-31 14:11:58
2023-01-27 17:48:10
Joanna Pawlak PETIT FUSIL
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2023-01-31 14:12:01
2023-01-27 17:47:06
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2023-01-31 14:12:04
2023-01-27 15:03:07
Michał Hycki MOONSHINE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
39 ACCEPTED 2023-01-31 14:12:08
2023-01-27 15:01:45
Michał Hycki FIONA CASTELLA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:12:18
2023-01-26 22:44:22
Aleksandra Skąpska J'ADORE Z
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
37 ACCEPTED 2023-02-03 20:55:39
2023-01-26 22:30:49
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2023-02-02 20:13:13
2023-01-26 21:23:20
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:12:41
2023-01-26 21:19:15
Paulina Sawicka CORLANDA VRS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:12:47
2023-01-26 16:32:49
Kacper Niewiadomski CORNETTO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:12:52
2023-01-26 16:32:16
Kacper Niewiadomski CORNET CHAMP ZD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:01
2023-01-25 22:24:07
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:05
2023-01-25 22:22:57
Karolina Greniuk VIVA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
30 ACCEPTED 2023-01-31 14:05:28
2023-01-25 22:13:39
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:14
2023-01-25 20:07:51
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:19
2023-01-25 20:04:03
Kornelia Cholewa HABANERO HAUTBOIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:24
2023-01-25 18:23:52
Łukasz Koza KENYA PA-BO-MA Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:29
2023-01-25 18:23:19
Łukasz Koza LORD MARCO
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:34
2023-01-25 18:22:55
Łukasz Koza LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:39
2023-01-25 18:22:32
Łukasz Koza DIAMANDER KNT
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-31 14:13:45
2023-01-25 18:17:13
Łukasz Koza DIABOLO ELLE DIAMANTE Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-02-06 14:02:47
2023-01-25 14:56:02
Zuzanna Jarocka CLINTESSA PRO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:43
2023-01-23 20:47:22
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:42
2023-01-23 20:39:08
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
19 ACCEPTED 2023-02-03 20:30:42
2023-01-23 14:41:24
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2023-02-06 09:29:52
2023-01-23 14:40:25
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:24
2023-01-22 21:05:07
Anna Pietruszka SARANNAH
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
16 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:07
2023-01-22 19:06:45
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:05
2023-01-22 19:05:18
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
14 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:03
2023-01-22 19:04:39
Agnieszka Olszewska LADY-LIKE BS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2023-01-24 09:29:00
2023-01-22 12:20:35
Hanna Połtowicz HIT ME ZAGORKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
12 ACCEPTED 2023-01-24 09:28:37
2023-01-22 00:01:09
Michalina Behen QUATTRO HIPPICA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
11 ACCEPTED 2023-01-24 09:28:14
2023-01-18 16:27:48
Amelia Piętka BOLTER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2023-01-18 08:24:36
2023-01-17 20:25:48
Ewelina Szczepanik BŁAWATEK
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2023-01-18 08:24:44
2023-01-17 20:25:19
Maja Szczepanik DARLING Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2023-01-17 08:56:17
2023-01-16 19:07:11
Julia Wozak BRYZA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
7 ACCEPTED 2023-01-17 08:56:50
2023-01-16 17:57:12
Aleksandra Rzepa DELTA DU LYS AA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2023-01-16 09:49:03
2023-01-15 10:00:07
Weronika Niemczyk PALMA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
5 ACCEPTED 2023-01-16 09:49:30
2023-01-12 17:35:12
Joanna Gardulska DRAKO
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2023-01-16 09:49:38
2023-01-12 10:23:42
Michalina Toborek CZARNY RUMIANEK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
3 ACCEPTED 2023-01-10 12:49:34
2023-01-10 07:52:56
Maja Kliś EYECANDY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2023-01-10 12:49:31
2023-01-09 16:14:48
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2023-01-09 12:53:07
2023-01-06 19:00:47
Ewa Burzyńska CON CASALLTAGHO
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babczyńska Małgorzata BPK (SLA)
2009 (JM.)
O045328
10239056
2. Behen Michalina KJ TRACHY GLIWICE
2004 (MJ.)
O052722
3. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O035248
10210649
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
5. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
10182828
6. Bolko Aleksandra bpk
S
O025841
7. Burzyńska Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
8. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
9. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
10. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
11. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
12. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
040158
13. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
14. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
15. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
16. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
17. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
18. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
19. Daszczyk Kinga KJ Jantar Strykow
S
O004796
20. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
21. Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O061797
10300104
22. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
S
O042887
23. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
24. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
S
O023600
25. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
26. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
27. Głowacka Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
S
O022648
28. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
29. Greniuk Karolina KS Cortina Kaczenice
2003 (MJ.)
O038788
30. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
31. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
32. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (J.)
O054095
33. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
34. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
35. Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
2005 (J.)
O038818
36. Jarocka Zuzanna Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O036061
37. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
38. Jędrychowska Laura Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (JM.)
brak
39. Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
40. Kamiński Jan Equikam Sp.z o.o. Zaręby
S
O003136
41. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
42. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
43. Kliś Maja St. KJ Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
44. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
45. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
46. Komornicka Melania Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2007 (J.)
O063453
47. Komorowska Marcelina KJ Bonin
2005 (J.)
O054408
10229742
48. Korycka Małgorzata Equikam Sp. z o.o.
S
O004456
49. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
50. Kosiński Wojciech ZKS DRZONKÓW
2011 (JM.)
O066611
51. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
52. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
53. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O049981
54. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O031067
55. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (J.)
O051389
56. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
57. Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O000324
58. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
59. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
60. Luty Dominika BPK
S
O003979
10118664
61. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
62. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (J.)
O056423
63. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (MJ.)
O041392
64. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
65. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (J.)
O052725
66. Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O018766
67. Nawrocka Roksana BPK (LOD)
2008 (JM.)
O046352
10226561
68. Niemczyk Weronika Kj Facimiech
2005 (J.)
O053538
69. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
70. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
71. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
72. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
73. Olszowy Ryszard ZKS DRZONKÓW
2005 (J.)
O056297
74. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
75. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
76. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (J.)
O064003
77. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
78. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
79. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events Poznań
2009 (JM.)
O048671
80. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
81. Połtowicz Hanna Klub Sportowy Faruk
2009 (JM.)
O062285
82. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
83. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
84. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
85. Rumin Natalia KJ Brzóska Sport Horses
2004 (MJ.)
O056192
86. Rzepa Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
2005 (J.)
O049318
87. Sawicka Amelia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2006 (J.)
O067175
88. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (J.)
O045419
89. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (MJ.)
O028604
90. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O036344
91. Skotarczak Julia Klub Jeździecki Profil
S
O026348
92. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
93. Skuza Julia BPK (DOS)
2005 (J.)
O046429
94. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
95. Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033680
96. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
97. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
S
O038702
98. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
99. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
100. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
10300105
101. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
102. Synoradzka Zofia KJ Arpav
2003 (MJ.)
O038931
103. Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
S
O010008
104. Szczepanik Ewelina KJ VERTUS Łódź
S
O010008
105. Szczepanik Maja KJ VERTUS Łódź
2008 (JM.)
O059724
106. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (MJ.)
O043986
107. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O037940
108. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
109. Szymkowicz Wiktoria OSK Michalscy Trzebnica
2004 (MJ.)
O041598
Brak
110. Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice
S
O007617
111. Toborek Michalina KJ TRACHY GLIWICE
S
O025656
112. Tomków Sara KS Cortina Kaczenice
S
O043630
113. Waligóra Aleksandra BPK
S
O038552
114. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
115. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
116. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
10267076
117. Wolnicka Aurelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
brak
118. Wozak Julia Klub Jeździecki Facimiech
2022 (Mł.)
O054256
119. Wszędybył Jagoda KS Small Cherry Trzebnica
S
O019285
120. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
121. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
122. Żyglicka Pola LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
2.

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
3.

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
4.

ALHAURIN HOL POL 2008 klacz gniada/172 F: Carambo / Carthago
M: It's Sini / Cassini I
K033176 DE421000326608
5.

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
6.

ANDORA SP POL 2012 klacz skarogniada/172 F: Qulester / Quinar Z
M: Ambrozja / Gilette
K021855 616009590011412
7.

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: Konkret 2 /
M: Aguaja / Sapiecha
K026206 616009520025414
8.

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
9.

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
10.

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
11.

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
12.

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
13.

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
14.

ATOMIC BOY HOL GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano / Alasca
M: Shakira III / Cardenio
K032311 DE421000216706
15.

B'CANDYNO AUST. GORĄCO POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Balubino B / Balubet Du Rouet
M: Candy/ Pablo
K035607 040019810089414
16.

BAMAKO PA-BO-MA OS POL 2015 wałach gniada/175 F: Bamako de Muze / Darco
M: Malta-Pro / Pro Savage
K027845 DE418182529615
17.

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
18.

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
19.

BLACK BALOU HANOWERSKA GER 2012 ogier kara/175 F: Balou du Rouet
M: Cleopatra
K027271 DE 431310796112
20.

BLANCO SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Tjungske
M: NN
BRAK 00000000
21.

BŁAWATEK WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Sokrates
M: Bojcza
K023330 616007610017713
22.

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/169 F: Baloubet du Rouet
M: Pretty Queen/Quidam de Revel
K017329 DE421000147310
23.

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
24.

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Berlin Bej
M: Bella
K026587 61600658042331
25.

CALANTINO HOL POL 2010 wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
26.

CALEA BLUE Z Z POL 2018 klacz skarogniada/166 F: Chacco Nann
M: Corietta/Corianos ass
. .
27.

CANVALENCIA OLD POL 2011 klacz gniada/168 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Canberra / Contender
K022540 DE433331637811
28.

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
29.

CARA WEST POL 2014 klacz gniada/170 F: Contendro
M: Adlantus As
. .
30.

CARIBOU HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
31.

CARMINA BURANA 37 HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Centurion
M: Cassini II
KO35320 DE421000162914
32.

CASCADELL HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello II hol./ Casall
M: Arielle VII hol./ Lordanos hol.
K029253 DE421000077016
33.

CASSIANA S SP POL 2011 klacz ciemnogniada/164 F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
34.

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
35.

CASTINO RK SP POL 2019 wałach siwa/163 F: Xxx
M: Xx
Xxx Xxx
36.

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
37.

CAVAQUINHO AES POL 2018 wałach siwa/171 F: Casallsini hol. / Casall Ask (Casall La Silla)
M: U-Cascada hol./ Cassini II hol.
K033276 826002180882630
38.

CHACCO RJT HAN GER 2011 wałach gniada/178 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
K025664 DE431316828011
39.

CHAMAN'S PEPINO LL OLD POL 2016 wałach gniada/168 F: Chaman
M: Sayonara IV
- DE 418180205316
40.

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
41.

CHANNSETT WESTF GER 2014 klacz gniada/174 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Striptease / Stakkato
K034884 DE441411175214
42.

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
43.

CHARLOTTE ZR Z ZANG POL 2017 klacz skarogniada/169 F: Chapeau /
M: Viance / Carbano
K034218 056015Z55322217
44.

CHAVIE ZR Z ZANG POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Charleston / Cascadello
M: Viance / Carbano
K034219 056015Z55370218
45.

CHENOA HAN GER 2012 klacz siwa/174 F: Cassini II / Capitol I
M: Lara My Love / Landor S
K031511 DE431312003212
46.

CHEQUICK-PP WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/170 F: Quidam De Revel II Z (CL)
M: Clarissa-P
brak 616007610136018
47.

CHIRON HAN POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
48.

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
49.

CLASSINA 2 HANOWER POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Classe/Chin Chin
M: Chelsy/Chenook
K033208 DE431310300511
50.

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
51.

CLINTESSA PRO - GER 2013 klacz gniada/- F: Clinton I
M: Askania
K024059 DE418180196413
52.

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
53.

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG POL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
54.

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
55.

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
56.

COMMING STAR Z ZANG NED 2015 wałach gniada/164 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Carthana Z / Carthago
K030650 056015Z55582815
57.

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
58.

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
59.

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
M: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
K033188 DE481810097912
60.

CONSOTHO Deutsches Sportpferd POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Con Sherry
M: Lacrima
brak 456570090112
61.

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
62.

CORLANDA VRS AES POL 2016 klacz gniada/165 F: Orlando van de Heffinck
M: Carmen
- 826002160878409
63.

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
64.

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
65.

CORNETTO OLD GER 2007 wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Furosy / Furioso II
K025925 DE433330553507
66.

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
67.

CYGANERIA II NIEM. SPORT. POL 2015 klacz gniada/162 F: Limasol / Limes
M: Cyganka / Elliot
K031063 DE456560387715
68.

CZARNY RUMIANEK WLKP POL 2015 klacz kara/164 F: Rumianek
M: Czarka / Aron
K034421 -
69.

DARLING Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/168 F: Diamant Z / Diamant de Semilly
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
70.

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
71.

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
72.

DEKRET SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Numerus westf./ Numero Uno
M: Dora sp/ Rotmistrz hol.
K031937 616009610023317
73.

DELTA DU LYS AA AA POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
74.

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 wałach kasztanowata/- F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
K022983 056015Z55831613
75.

DESTENDO HANOWERSKA POL 01.06.2017 wałach kasztanowata/164 F: Desperados
M: Charmante
Brak DE431310380517
76.

DIABOLO ELLE DIAMANTE Z ZANG POL 2018 ogier ciemnogniada/172 F: Diamant de Semilly
M: Elle Darco/ Ogano Sitte
K034520 056015Z55522318
77.

DIAMANDER KNT HOL GER 2018 ogier gniada/170 F: Diamant de Semilly s.f.
M: Energy Conti hol./ Contender hol.
K034710 DE421000706418
78.

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
79.

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
80.

DIANTUS S OS GER 2015 wałach jasnogniada/173 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
81.

DONNA BELLA OLD POL 2012 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Donara / Quinnus II
brak DE 418181073312
82.

DONNA NEVA S SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
83.

DOT Q WESTF POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Lupicor / Lux
M: Jung La Toya / Deltas Pepp O Lena
K026578 DE441411462012 Brak
84.

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
85.

DRAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach skarogniada/170 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
86.

DUDOK L KWPN BEL 2008 wałach gniada/- F: Canturano l / Canturo
M: Valanta / Calvados
K033427 528003000804110
87.

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
88.

DŻAGAS SP POL 2010 ogier gniada/163 F: H
M: H
Brak H
89.

E-CAMILLA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/175 F: Canstakko
M: Tamina I
Brak DE421000657112
90.

EDISON Z ZANG NED 2017 wałach gniada/. F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Salome/ Animo
K035052 056015Z55587417
91.

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
92.

EDUARDO RED WINE Z ZANG POL 2014 ogier kasztanowata/167 F: E-Star /
M: Guidame ST / Guidam
K027462 056015Z55775014
93.

EREBUS SP POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Ukato
M: Erystyka
K034587 B0102759S
94.

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant / Numero Uno
M: Pirona / Jackson
K033524 528003200901330
95.

ESTRELLA NOOR SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Era / Bromir
K033515 616009540059717/A0017284S
96.

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
97.

EYECANDY AES POL 2018 klacz kara/163 F: Eyecatcher BB Z
M: Bolonia
brak 826002201800032
98.

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
K018041 DE431314001909
99.

FIONA CASTELLA HANNOVERANER POL 2015 klacz gniada/175 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 0982615
100.

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
101.

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz gniada/170 F: AREZZO VDL
M: BACARLA VDL
K030245 528003201110593
102.

GANDY DE L'ABBAYE SF POL 2016 wałach gniada/167 F: Adzaro Del' Abbaye
M: Uriale De Keos / Voltaire
K033469 16376588K
103.

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
104.

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
105.

HABANERO HAUTBOIS SF FRA 2017 wałach kara/170 F: Connor / Caretino
M: Vic St Deni's / Quidam De Revel
K031947 17531577M
106.

HAPPYLINA KWPN NED 2012 klacz gniada/170 F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
107.

HARIETT SP (GŁÓWNA) POL 2016 klacz gniada/163 F: Ludger
M: Herbia/ Silver
K029740 616009680016416
108.

HATTERIA II M (AA) POL 2013 klacz ciemnogniada F: Huzar m / Jalienny
M: Hatta II m / Grey m
K023985 616006580415613
109.

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
110.

HEYE-FIVE VDP KWPN POL 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
111.

HI DIARADO NIEM. SPORT. GER 2013 ogier skarogniada/168 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
112.

HISPERIA 3 HOL POL 2016 klacz siwa/170 F: .
M: .
Brak De
113.

HIT ME ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/164 F: Quvee Prestige
M: Homela
K033773 616009661134017
114.

HONESTY NIGHT SP POL 2018 klacz kara/164 F: Wolf’s Panter
M: Hortensja
K034946 616009680008118
115.

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
K028638 528003201303531
116.

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
117.

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
118.

IL PASSA CALIDAD HOL POL 2016 klacz siwa/166 F: La Calidad hol/ Lancer II
M: Euforia KP / Larimar hol.
K034183 DE421000708716
119.

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
120.

IMAR SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
121.

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
122.

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
123.

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
124.

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
125.

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
126.

J'ADORE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/164 F: Joyride
M: Colett
K035284 056015Z55010518
127.

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
K010891 11327
128.

JAMES B KWPN POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
129.

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
130.

JAQUARA-WM Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz siwa/167 F: Carivari
M: Jaquielonka-WM
Brak DE455879071315
131.

JARD SP POL 2010 wałach ciemnogniada F: Czuwaj / Windwurf
M: Jucznia / Chef Supreme
K016950 616009600109710
132.

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528003201404053
133.

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
K033526 528003201405945
134.

JODCASALL A-Z SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Cascadello / Casall
M: Joda / Enjoy Plan
K027085 616009600259014
135.

KALYAN "L" KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528003201501966
136.

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van Het Lindehof / Bon Ami
M: Dalton van het Lindehof / Bon Ami
K028317 056002W00297676
137.

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
138.

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
139.

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/175 F: Cascadello I
M: Athene X
K033490 107PL48
140.

KENYA PA-BO-MA Z ZANGERSHIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: KANNDARCO
M: Q-QUETTA / QUINAR Z
K035666 -
141.

KIDANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Emigrante / Padinus
K034453 528003201502439
142.

KING SALVADOR KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador
M: Vivona
Brak 107LH51
143.

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
144.

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
145.

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier VDL / Baloubet Du Rouet
M: Beau-Odette B / Cartano
K029333 528003201506009
146.

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Dame Blanche L hol. / Cassiano hol.
K023757 616009610024713
147.

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
148.

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
149.

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Wałach ciemnogniada F: Radolin / Monaco
M: Aherlow Vixen / Castle Fox
K012068 4093028 102RD43
150.

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
151.

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
152.

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
153.

LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z ZANG BEL 2018 ogier siwa/170 F: Levisto Z
M: Nobility PS Z / Nabab de Reve
K034711 056015Z55122318
154.

LIBERTINA NIEM. SPORT POL 2009 Klacz inna F: Con Sherry
M: Libra
K015406
155.

LIROCCA BLUE OSPA KWPN NED 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL s.f. / Mr. Blue
M: Ospa Clever Girl / Clayton Boy
K028720 528003201607412
156.

LORD MARCO OS POL 2016 wałach gniada/165 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle / Con Air
K028984 DE418183345616
157.

LUCINDA EX ANI 4 HOL GER 2008 Klacz gniada F: Limbus / Landgraf I
M: Uno / Chello I
K013996 DE421000153608 104UU75
158.

LUTHRON SP POL 2016 wałach kasztanowata/- F: Numerus / Numero Uno
M: Luthien / Aloube Junior
K033068 616009610107416
159.

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
160.

M BALU CAT ZR KWPN GER 2017 klacz siwa/173 F: BALOUBAMA/BALOUBET DU ROUET
M: CARINA-TRICHTA P.W./LARINO
K034494 528003201707817
161.

MACHO SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Durango VDL
M: Farella
K030761 528003201705198
162.

MADRYT SP POL 2017 wałach gniada/0 F: Rascin
M: Miriam
K032290 616009600078217
163.

MARCELLO-P SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Corvallo /
M: Maxsima - P / Corleone Z
K031351 616009670016715
164.

MARUSO H KWPN NED 2017 wałach siwa/167 F: Cohinoor VDL / Cornet Obolenski
M: Carusa H / Indoctro
K035640 528003201705048
165.

MAXIMUS SP POL 2013 wałach skarogniada/172 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
166.

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
167.

MESSI S NIEM. SPORT, POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
168.

MESSINA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/163 F: Invictus / El Salvador
M: Ultra / Habsburg
K033167 528003201707105
169.

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
K010849 POL009610072307
170.

MINERVA KWPN NED 2017 wałach gniada/174 F: Harley VDL KWPN/ Heartbreaker
M: Bitriomf KWPN/ Tangelo Van De Zuuthoeve BWP
K031071 528003201705540
171.

MIRACLE KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Idextro / Dexter R
M: Eternity / Clinton
K031829 528003201709848
172.

MISTER W KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Inaico VDL /
M: Elisa W / Chin Chin
K032837 528003201707760
173.

MOONSHINE Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada/163 F: Fly to the stars
M: Madera
K017725 12637
174.

MR. IT'S POSSIBLE SRK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: It's Possible SRK / Berlin
M: Aloma / Tygo
K032258 528003201708388
175.

MUSTANG KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/164 F: El Salvador KWPN / Vigaro
M: Balerina KWPN/ Contendro II hol.
K033795 528003201703435
176.

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
177.

NESTOR S SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Black Jack
M: Nistria S
K025580 616009520042114
178.

NEVISTO 3 HAN GER 2012 wałach gniada/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
179.

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
180.

NIEK KWPN NED 2018 wałach gniada/171 F: Carrera VDL KWPN/ Cardento
M: Valdine KWPN/ Emilion KWPN
K034531 528003201806140
181.

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
K035418 037372782
182.

NONO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Niack de l’ Abbaye / Diamant de Semilly
M: Cantura Z / Canturo
K033044 0560Z55534216
183.

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/167 F: Numero Uno
M: Jung Lucia
. DE 441411086512
184.

NUMBER FOUR F WESTF POL 2017 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Balilka / Baloubet du Rouete
K032302 DE441410024417
185.

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
186.

PALMA Słowacka Gorącokrwista CZE 2003 mare bay/173 F: Amon S.V
M: Palmero
. 000019127
187.

PARDON MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
K030106 3
188.

PETIT FUSIL SP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Hippica-Koh-J-Noor / Kannan
M: Petunia 4 / Favory
K029065 616009670044616
189.

PLUTO 75 WESTF GER 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue / Mr Blue
M: Iris / Achill Libero H
K032974 DE441410475511
190.

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
191.

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam’s Rubin
M: Hippica
K020970 2764181825363114
192.

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
K020318 DE421000533311
193.

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
194.

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidamo de Revel
M: Nanett I
K028633 DE421000141814
195.

RAMATUELLE FDS /// POL 2017 klacz kara//// F: ///
M: ///
//// ////
196.

RASCINA HANOWERSKA POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
197.

ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Cracia / Stakkato
K031074 056002W00316201
198.

ROMEO KMS BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko vd Wellington /
M: Martynique van't Meulenhof / Arko III
K030465 056002W00317709
199.

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
200.

SANTANA HARMONIE Z ZANG GER 2017 klacz gniada/165 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Stakkato Gold / Stakkato
K033869 056015Z55398017
201.

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
K025324 616009570182710
202.

SARANZA B HAN POL 2016 klacz kara/169 F: Stolzenberg /
M: Esperanza / Embassy I
K033452 DE431317304816
203.

SEFORA MESNIL SP (GŁOWNA) POL 2017 klacz siwa/167 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Soraja II / Coronado
K032424 616009680001817
204.

SEVEN VALEYS 111 XXX POL 2018 klacz gniada/162 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
205.

SKY TESSA HOLST POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Skyliner
M: Tessa XI
Brak 276421000094517
206.

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
207.

SOPHIA NIEM. SPORT. POL 2015 klacz siwa/166 F: Limbach /
M: Sonata / Lehnbach
K034220 DE455878501715
208.

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
209.

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton "NF"
M: Iris-NF
K033004 703002001842
210.

STAKKATINO HOL GER 2016 wałach gniada/161 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Eronika / Lantino
K032358 DE421000600516
211.

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus hol./ Contender
M: Syriana sp/ Tanos sp
K033983 616009610057618/B0107561S
212.

STUBBORN RK OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Locana
K033206 DE418181031516
213.

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
214.

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
215.

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
216.

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
217.

TSINGTAO L WESTWALSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
218.

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
219.

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS/Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof/Vancouver
K024711 056015Z55789012
220.

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
221.

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/169 F: Olimpic Star / Olympic Fire
M: Ucayali / Qumball
K032752 616009670020017/A0015473S
222.

UNKNOWN FLYING OBJECT HAN. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Uccello / Now or Never M
M: Zita K / Zacharias
K027668 DE 431313308113
223.

VALENTINE LALIQUE SP POL 2016 wałach gniada/172 F: La Calidad
M: Vida Loca/Lambado
. .
224.

VIA CALIDA AES POL 2016 klacz siwa/172 F: La Calidad / Lancer II
M: Volumia / Andiamo Z
K033468 826002160881588
225.

VIVA SP POL 2017 klacz gniada/164 F: Magnum vd Bisschop
M: Vivian/Numero Uno
K033173 616009680068717
226.

VIVERDI WESTF POL 2015 wałach gniada/174 F: VERDI
M: CEITARA
K030464 -
227.

WALIA SP POL 2006 klacz siwa/- F: Castilio / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K015362 POL009640039406
228.

WODEHOUSE BACCHUS AES POL 2008 wałach gniada/165 F: Vrielink Vans Gravenstafel
M: Regina
K033125 826002008019
229.

ZILENA AES GER 2015 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Terena / Candillo
K029817 826002150874140
230.

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 122

Number of Horses: 230

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl