Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B - Kwalifikacje do CSIO Sopot Young Stars
HZO DiM-B+HZR 10-12 luty 2023
Leszno, 10-12 luty 2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
148 ACCEPTED 2023-01-30 11:11:09
2023-01-29 21:39:24
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
147 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-28 20:46:37
2023-01-28 14:57:40
Maja Morsztyn STOCK
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
146 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-28 20:46:41
2023-01-28 10:35:33
Luna Kowalonek SPARKLING ROSE K
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
145 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-28 20:46:45
2023-01-28 10:34:20
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
144 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-28 20:46:54
2023-01-27 19:41:30
Milena Szeliga LA COSTA
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
143 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-28 20:46:58
2023-01-27 16:09:05
Anna Jamsheer LOPIK'S APPIE
  • 2x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
142 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:15:05
2023-01-27 09:23:12
Wiktoria Chociej LITTLE BEAUTY
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:14:56
2023-01-26 20:53:39
Gabriela Kordus TOP GIRL 6
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
140 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:14:53
2023-01-26 20:44:59
Gabriela Kordus PASA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
139 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:14:36
2023-01-26 08:00:33
Mia Moczkowska DONDER H
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 2x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
138 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:14:19
2023-01-26 07:59:08
Mia Moczkowska JOLY'S JACKPOT
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
137 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:14:15
2023-01-26 07:58:02
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 2x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
136 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-27 11:14:02
2023-01-25 13:49:24
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
135 ACCEPTED 2023-01-28 21:00:12
2023-01-25 10:09:18
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
134 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:27:09
2023-01-25 07:57:05
Michalina Drozd LOCO
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
133 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:27:18
2023-01-25 07:18:00
Zuzanna Zujewska DEJZI
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
132 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:27:25
2023-01-25 07:15:14
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:27:31
2023-01-25 07:12:19
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
130 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:27:39
2023-01-25 07:01:21
Julia Pawłowska MIKO
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
129 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:27:55
2023-01-25 00:19:29
Marcelina Maria Ciborowska TORERO
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
128 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:28:07
2023-01-24 23:45:01
Wiktoria Cwalina LEON
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
127 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-25 11:28:16
2023-01-24 20:37:05
Martyna Skrobich GOLIAS
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
126 ACCEPTED 2023-01-28 20:48:51
2023-01-24 14:07:50
Nel Skotarczak DARINA
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
125 ACCEPTED 2023-01-28 20:48:54
2023-01-24 14:06:47
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
124 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-24 09:11:26
2023-01-23 23:06:01
Adrianna Leonowicz HERMES ZAGORKA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
123 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-24 09:11:42
2023-01-23 11:43:36
Marcelina Biernaczyk FELICJA
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
122 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-24 09:12:00
2023-01-22 17:59:08
Filip Giżyński LOTA
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
121 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-22 12:59:14
2023-01-21 18:59:17
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
120 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-22 12:59:18
2023-01-21 18:58:42
Marcel Soforek BOSS
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
119 ACCEPTED 2023-01-24 09:15:38
2023-01-21 17:38:46
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
118 ACCEPTED 2023-01-24 09:15:41
2023-01-21 17:38:05
Alicja Grad LORGAN S
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
117 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-24 09:12:05
2023-01-21 10:46:48
Julia Zujkiewicz FLYING DREAM
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
116 ACCEPTED 2023-01-24 12:25:13
2023-01-21 10:22:51
Wera Binkowska IDAM
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
115 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-22 13:00:18
2023-01-20 22:34:47
Liwia Nowak TAJGER
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2023-01-24 09:19:08
2023-01-20 19:15:01
Nikola Samborska VYŠNIA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
113 ACCEPTED 2023-01-28 20:48:30
2023-01-20 16:52:02
Julia Trześniewska CORRADO X
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-22 13:00:45
2023-01-20 09:51:59
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 2x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
111 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-22 13:00:56
2023-01-19 14:12:08
Zuzanna Topa CALINECZKA
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
110 ACCEPTED 2023-01-24 09:14:18
2023-01-19 08:06:23
Lena Żakowska CINNAMON
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
109 ACCEPTED 2023-01-24 09:14:21
2023-01-19 08:04:27
Lena Żakowska BARACK IRW
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
108 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:26:22
2023-01-18 13:13:08
Maria Koperska - Pacyńska EQUUS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
107 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:26:02
2023-01-18 13:05:28
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
106 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:25:59
2023-01-18 13:04:53
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
105 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:25:55
2023-01-18 13:03:55
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:25:53
2023-01-18 13:03:27
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
103 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:25:43
2023-01-18 12:18:58
Igor Brzeziński CYKLON
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
102 ACCEPTED 2023-01-25 11:31:15
2023-01-18 11:08:19
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
101 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 13:25:36
2023-01-18 11:07:45
Nikodem Gryciak G’MEDYK
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
100 ACCEPTED 2023-01-22 13:03:35
2023-01-18 08:27:39
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2023-01-22 13:03:39
2023-01-18 08:25:42
Olaf Pięta FRED FLINSTONE
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
98 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 08:14:39
2023-01-17 23:22:42
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-18 08:14:26
2023-01-17 19:53:34
Anna Miłoszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
96 ACCEPTED 2023-01-22 13:04:10
2023-01-17 16:54:17
Marta Pundzis IKE
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
95 ACCEPTED 2023-01-22 13:04:13
2023-01-17 16:53:40
Marta Pundzis NELA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
94 ACCEPTED 2023-01-22 13:04:42
2023-01-17 08:15:06
Julia Rachubik ORCHID'S TINKERBELL
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
93 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 08:23:28
2023-01-17 08:02:44
Inga Kosmowska CONTINA ELIZAR
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 08:23:24
2023-01-17 08:01:52
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
91 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 08:23:21
2023-01-17 08:01:08
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2023-01-28 20:50:28
2023-01-17 08:00:20
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 07:45:08
2023-01-17 07:36:26
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 07:45:02
2023-01-16 23:53:34
Anna Korus BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 07:44:57
2023-01-16 23:52:34
Amelia Marszałek LASEK
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 07:44:38
2023-01-16 18:19:05
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
85 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-17 07:44:35
2023-01-16 17:26:40
Kinga Pastuła FARO
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
84 ACCEPTED 2023-01-24 09:16:48
2023-01-16 12:00:11
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
83 ACCEPTED 2023-01-25 11:33:45
2023-01-16 11:58:50
Julia Pawłowska TINA MILLER LADY
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
82 ACCEPTED 2023-01-25 11:30:26
2023-01-16 07:54:06
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
81 ACCEPTED 2023-01-17 07:51:22
2023-01-15 23:12:27
Adrianna Pypłacz SOCRATES OF LOVE
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
80 ACCEPTED 2023-01-17 07:51:26
2023-01-15 23:10:10
Adrianna Pypłacz IXELLE DE FREMIS
  • 2x 14/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2023-01-24 09:17:06
2023-01-15 20:10:08
Oliwia Reaud USTINA
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
78 ACCEPTED 2023-01-24 09:17:09
2023-01-15 20:08:27
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:43:14
2023-01-15 16:08:55
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
76 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:43:11
2023-01-15 16:07:32
Zuzanna Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
75 ACCEPTED 2023-01-17 07:47:23
2023-01-15 15:00:25
Zofia Pierzchała CALOONA S
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
74 ACCEPTED 2023-01-25 11:33:15
2023-01-15 08:44:17
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
73 ACCEPTED 2023-01-17 07:47:47
2023-01-15 08:16:22
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
72 ACCEPTED 2023-01-17 07:47:49
2023-01-15 08:14:38
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:42:15
2023-01-15 00:28:59
Lea Frey VOODOO
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:42:11
2023-01-14 15:30:44
Berenika Biela ISTI
  • 2x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/115 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/125 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
69 ACCEPTED 2023-01-25 11:32:46
2023-01-14 13:48:52
Julia Dukat PALMERRO P
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
68 ACCEPTED 2023-01-25 11:32:14
2023-01-14 11:44:44
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:41:34
2023-01-13 23:25:50
Róża Laskowska BEŁT
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:41:30
2023-01-13 23:25:15
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:41:26
2023-01-13 23:24:28
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:41:23
2023-01-13 16:58:24
Martyna Paluch IROS
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
63 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:40:59
2023-01-13 16:08:12
Maja Mirek IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:40:55
2023-01-13 16:07:27
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
61 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:40:52
2023-01-13 16:06:29
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:40:49
2023-01-13 16:06:04
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
59 ACCEPTED 2023-01-25 11:31:58
2023-01-13 09:58:19
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
58 ACCEPTED 2023-01-18 08:20:21
2023-01-12 22:05:17
Zuzanna Grygier ENJOY-BE
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
57 ACCEPTED 2023-01-18 08:20:24
2023-01-12 22:03:51
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
56 ACCEPTED 2023-01-24 09:17:42
2023-01-12 21:26:14
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
55 ACCEPTED 2023-01-24 09:17:45
2023-01-12 21:25:46
Agata Buczek OLIVER
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
54 ACCEPTED 2023-01-24 09:17:22
2023-01-12 21:24:48
Agata Stasiak MACHO
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-16 09:39:41
2023-01-12 20:19:02
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 26/115 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
52 ACCEPTED 2023-01-17 07:46:54
2023-01-12 17:29:19
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
51 ACCEPTED 2023-01-17 07:46:59
2023-01-12 17:28:35
Zuzanna Drechnowicz DARE DE LUX
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
50 ACCEPTED 2023-01-16 09:46:09
2023-01-12 16:57:03
Aleksandra Laskowska INDEGO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
49 ACCEPTED 2023-01-16 09:45:28
2023-01-12 15:51:09
Laila Siekaj EVO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
48 ACCEPTED 2023-01-17 07:52:03
2023-01-11 18:22:00
Martyna Kiereś KARAT
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
47 ACCEPTED 2023-01-17 07:52:24
2023-01-11 18:09:17
Zofia Pakur LEMINUS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
46 ACCEPTED 2023-01-17 07:52:06
2023-01-11 18:08:20
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 09:03:53
2023-01-11 16:41:59
Zofia Gendera ROTARIANIN
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2023-01-25 11:37:53
2023-01-11 16:41:30
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-24 09:12:09
2023-01-11 14:31:44
Lena Osadkowska BAZILIJUS
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 09:01:59
2023-01-11 14:30:09
Julia Wylęga ASSADUR
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 09:01:44
2023-01-11 14:29:16
Julia Osadkowska ASSADUR
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 09:01:41
2023-01-11 14:28:11
Marta Światły SINGULORD SAVIA
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 09:01:37
2023-01-11 14:27:33
Eliza Wiśniewska NATIONS CUP
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 08:45:12
2023-01-10 21:16:32
Maria Wierucka CYKOR
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-12 08:45:06
2023-01-10 21:16:00
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
36 ACCEPTED 2023-01-22 13:03:24
2023-01-10 16:15:36
Oliwia Banaszczyk P’CONTIFAX
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
35 ACCEPTED 2023-01-17 07:49:56
2023-01-10 14:30:16
Nikola Samborska FRIARSTOWN MICHÉAL
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2023-01-17 07:46:36
2023-01-10 13:28:34
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-10 13:14:51
2023-01-10 13:10:20
Michalina Stępień FRANIO
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
32 ACCEPTED 2023-01-28 20:49:47
2023-01-10 11:07:56
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
31 ACCEPTED 2023-01-28 20:48:01
2023-01-10 11:06:47
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
30 ACCEPTED 2023-01-16 09:46:25
2023-01-10 10:34:19
Maria Ciszek KICKARA TS
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
29 ACCEPTED 2023-01-16 09:46:29
2023-01-10 10:32:43
Maria Ciszek URANA MELODY
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-10 08:50:59
2023-01-10 08:44:41
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
27 ACCEPTED 2023-01-18 08:19:15
2023-01-10 08:30:48
Helena Lubońska ALF
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
26 ACCEPTED 2023-01-17 07:47:40
2023-01-10 08:29:47
Maja Heleniak CHAMPION DE FALC
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-10 08:50:19
2023-01-10 08:29:10
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
24 ACCEPTED 2023-01-16 09:45:11
2023-01-10 08:28:38
Wiktoria Cwalina DIARADOS
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
23 ACCEPTED 2023-01-16 09:45:15
2023-01-10 08:27:58
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/115 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/125 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
22 ACCEPTED 2023-01-17 07:52:46
2023-01-10 08:27:22
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
21 ACCEPTED 2023-01-16 09:47:01
2023-01-10 08:26:50
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-10 08:43:14
2023-01-10 08:26:20
Helena Gola MERNIE
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
19 ACCEPTED 2023-01-18 08:19:32
2023-01-10 08:25:35
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
18 ACCEPTED 2023-01-18 08:19:34
2023-01-10 08:25:02
Ignacy Luboński SZOGUN
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
17 ACCEPTED 2023-01-18 08:19:38
2023-01-10 08:24:18
Helena Lubońska RAMIRO
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
16 ACCEPTED 2023-01-24 09:14:34
2023-01-09 18:54:56
Zuzanna Sławińska BRAVE HEART 8
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/85 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
15 ACCEPTED 2023-01-24 09:16:33
2023-01-09 18:54:03
Maja Podejma JASMINA PPC
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
14 ACCEPTED 2023-01-18 08:22:20
2023-01-09 16:58:25
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
13 ACCEPTED 2023-01-18 08:22:08
2023-01-09 16:57:45
Nina Głogowska TASIEMKA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
12 ACCEPTED 2023-01-24 09:15:11
2023-01-09 16:06:36
Natalia Czyżyk-Zahiu MELA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
11 ACCEPTED 2023-01-24 09:15:16
2023-01-09 16:06:08
Natalia Czyżyk-Zahiu DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
10 ACCEPTED 2023-01-24 09:16:03
2023-01-09 16:05:46
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
9 ACCEPTED 2023-01-18 08:21:16
2023-01-09 16:05:19
Blanka Layer TAJGA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
8 ACCEPTED 2023-01-18 08:21:18
2023-01-09 16:04:56
Blanka Layer RINGO
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-28 20:47:20
2023-01-09 16:04:32
Marek Layer I SEE FIRE
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2023-01-18 08:21:23
2023-01-09 16:04:09
Marek Layer MADAME GAZELLE PP`
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2023-01-28 20:59:49
2023-01-09 16:03:44
Lena Wilk SERYL
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2023-01-24 09:14:49
2023-01-09 16:03:16
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
3 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2023-01-10 08:40:02
2023-01-09 15:37:45
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
2 ACCEPTED 2023-01-24 09:18:47
2023-01-09 09:19:54
Urszula Rosa URWIS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
1 ACCEPTED 2023-01-25 11:30:01
2023-01-09 09:19:23
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/95 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 25/105 cm/kwalifikacyjny do CSIO Sopot Young Stars - na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (J.)
O052710
2. Banaszczyk Oliwia BPK (SLA)
2010 (JM.)
O059391
3. Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice
S
O054425
4. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
5. Biela Berenika KS Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O049200
10254810
6. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
7. Binkowska Wera brak
2013 (Mł.)
O078393
8. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (JM.)
O058087
9. Brzykcy Liliana Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2011 (JM.)
O060389
10. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
11. Chociej Wiktoria KS Forrest Pony Club
2012 (Mł.)
Brak
12. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
13. Ciborowska Marcelina Maria Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O063911
14. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
15. Ciszek Maria BPK (SLA)
2011 (JM.)
O059973
16. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (JM.)
O057092
17. Cytowska Iga BPK
2008 (JM.)
O058227
18. Czerepińska Maria Stow. J Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
19. Czyżyk-Zahiu Natalia KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O068414
20. Dąbrowska Zuzanna GA Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
21. Drechnowicz Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O056640
22. Drozd Michalina BPK (MAZ)
2011 (JM.)
O064713
23. Dukat Julia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (MJ.)
O050465
24. Egurrola Carmen KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O064957
25. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
26. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
27. Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
28. Giżyński Filip KJ Giżyńscy
2013 (Mł.)
O078485
29. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
30. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
31. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
32. Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
2007 (J.)
O053068
33. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
34. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O041952
35. Heleniak Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O063214
36. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O064152
37. Janusz Zofia Akademia Jeździecka Dawidy
2009 (JM.)
O057823
38. Kajdrys Klara KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (JM.)
O061567
39. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
40. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (JM.)
O064083
41. Kordus Gabriela Klub Sportowy Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
42. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (JM.)
O058464
43. Korzeniewska Anna Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
44. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O057445
45. Kosmowska Inga Stow. KS Jumping Events
2005 (J.)
O037758
46. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
47. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (J.)
O046625
48. Krzeszewska Zofia Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O064947
49. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
50. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (J.)
O046461
51. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
52. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
53. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
54. Laskowska Aleksandra Klub Sportowy Verso La Natura
2011 (JM.)
Brak
55. Laskowska Katarzyna KS Verso La Natura
S
O003188
56. Laskowska Róża Akademia Jeździecka Dawidy
2013 (Mł.)
O067046
57. Laskowski Julian Akademia Jeździecka Dawidy
2009 (JM.)
O067045
58. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
59. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (JM.)
O054570
60. Lemańska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O062451
61. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
62. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
63. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
brak
64. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
65. Malecha Zofia WTK Hermanów
2006 (J.)
O051311
66. Marszałek Amelia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2013 (Mł.)
O081203
67. Miłoszewska Anna KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O063159
68. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
69. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
70. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (JM.)
O058184
71. Morsztyn Maja KJ KIETLÓW
2011 (JM.)
LZRWZJ/2791/22
72. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
73. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
74. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O062944
75. Nawojska Sandra JKS Konikowo
S
O042752
76. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (JM.)
O062418
77. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
78. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
79. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
80. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
O061793
81. Osadkowska Lena Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2006 (J.)
O061784
82. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
83. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
84. Pastuła Kinga WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (JM.)
O066900
85. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
86. Pierzchała Zofia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O064259
87. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
88. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków
2008 (JM.)
O056722
89. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
90. Podejma Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O070314
91. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O025816
92. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
93. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (JM.)
O060170
94. Przybyła Natalia KS Sydow Riding Team
2009 (JM.)
O052034
95. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
O069160
96. Pypłacz Adrianna KJ Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O057475
97. Rachubik Julia Soymax Lublin Team
2008 (JM.)
O064212
98. Reaud Oliwia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2007 (J.)
O055548
99. Regucka Julia Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O028040
100. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
101. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
102. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
103. Samborska Nikola BPK (SLA)
2009 (JM.)
O054232
104. Siczyński Alan Klub Jeździecki Rumaky
S
brak
105. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (JM.)
O062828
106. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
107. Skrobich Martyna Klub Jeździecki Metpol
2011 (JM.)
O063352
108. Śliwińska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
O065277
109. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (JM.)
O059496
110. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
111. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
112. Stępień Michalina brak
2011 (JM.)
brak
113. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (JM.)
O058615
114. Światły Marta KJ Osadkowski
2009 (JM.)
O061858
115. Świderska Patrycja Stowarzyszenie Interhorse
2002 (MJ.)
O040003
116. Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
2009 (JM.)
O070333
117. Sztajnert Zofia Stowarzyszenie KJ Stajnia Qando
2012 (Mł.)
O059242
118. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
119. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (MJ.)
O050418
120. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
121. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
122. Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice
S
O062421
123. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
124. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
125. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (JM.)
O057409
126. Wieruszewska Julia Stowarzyszenie Interhorse
S
Brak
127. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
128. Wiśniewska Eliza Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2009 (JM.)
O059835
129. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
130. Wlekliński Antoni Stowarzyszenie Interhorse
2005 (J.)
Brak
131. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
132. Wylęga Julia Bpk
2007 (J.)
Brak
133. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
134. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
135. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
136. Zujkiewicz Julia Akademia Jeździecka Dawidy
2010 (JM.)
O062054
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ALF KUC POL 1996 ogier izabelowata/117 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
2.

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/141 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
C K032821 DE456370366209
3.

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
B Brak Pol 013610175508
4.

APIS M. POL 2006 wałach siwa/146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D/A2 K023102 POL 013 67 00223 06
5.

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
6.

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
7.

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
D K030777 372009000000758
8.

BARACK IRW NIEM. SPORT. GER 2014 wałach skarogniada/169 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Anuk / Calato
K028635 DE455550000414
9.

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi / Balou Du Rouet
M: Modera Sunny / Chalan
K033131 LTU006490044812
10.

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/119 F: Wulkan/Gray
M: Beauty 455 /
K018400 00000
11.

BIDDYS SPOT THE STAR KUC IRL 2013 wałach tarantowata/123 F: nn /
M: nn /
A1 K033968 372003005509683
12.

BORN TO FLY WESTFALIAN POL 2015 gelding bay/173 F: Bijou be
M: Lancis
None DE 441410020915
13.

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
14.

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
C K020456 DE422220042208
15.

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
D K022593 DE434340709312
16.

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/121 F: nn
M: nn
A0 K033409 616999520123416
17.

CALOONA S HANOVERSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Calido
M: Doreen
K031264 DE431310755514
18.

CASH AND FLY OLD GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmoaker / Calido
M: Golden Fly IV / Celano
K031554 DE418181072312
19.

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
20.

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/155 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
21.

CHAPMAN NIEM. SPOR. GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
22.

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
D K032026 DE456570113512
23.

CINNAMON KWPN NED 2007 wałach kasztanowata/165 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Wilexa / Karandasj
K011518 528003000703908
24.

CLINT PLEASURE HOL GER 2008 klacz siwa/158 F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
25.

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
26.

CONTINA ELIZAR HOL POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
27.

CORBETT ZAGORKA DWB DEN 2013 wałach gniada/148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
D K028542 208333201302933
28.

CORRADO X HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corrado I/ Colderabryere
M: Baroness/Fernando
K015030 DE421000282408
29.

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
30.

CSILLA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Czarowna / Elmero
K019227 616009610220109
31.

CYKLON SP POL 2004 wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
32.

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
33.

DAKINI WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/166cm F: POLDER
M: DUMKA
brak 616 007 61 01750 09
34.

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/165 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Velvet Lazar / Verdi
K029315 DE433330872516
35.

DARE DE LUX SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Hermes De Lux
M: Darola
K025894 616 009 53 00462 13
36.

DARINA KWPN POL 2008 klacz siwa/170 F: Cardento
M: Irina
K022508 528003000805831
37.

DEJZI KUC POL 2014 klacz biała/137 F: NN
M: NN
brak 616999610209914
38.

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/140 F: nn / nn
M: nn / nn
C K019469 616999661961007
39.

DIALEKTYKA SP POL 2014 klacz kara/159 F: Phin Phin
M: D E.FEU D'HIVER
- 616 009 51 02383 14
40.

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2016 wałach kara/118 F: a
M: a
0 0
41.

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
42.

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
D K033974 528008090037109
43.

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K029573 056015Z55714316
44.

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/141 F: Galahad
M: Elenka
K035188 616999640086014
45.

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
46.

ENJOY-BE KWPN POL 2009 klacz gniada/.. F: Van Gogh / Numero Uno
M: Wongali / Hold Up Premier
K035074 528003200906732
47.

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/138 F: Nico-K
M: Eufemia
C K016844 POL 013 57 01440 03
48.

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Qulester / Quinar
M: Escada / Escudo I
K030638 616009682014615
49.

EVO KOŃ MAŁY POL 2012 wałach gniada/149 F: Strayrer’s samson
M: Euforia
A2/D K022467 616013670113712
50.

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/148 F: Tupet
M: Felina
D K026828 616013540087714
51.

FARO MŁP POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
52.

FELICJA KUC FEL. POL 2016 klacz gniada/136 F: Emos
M: Fantazja
C K030868 616013570121716
53.

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
54.

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
C K020430 POL013610260906
55.

FINEZ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/163 F: Bajou Du Rouet
M: Fuzja
K020654 616009610059612
56.

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
57.

FLYING DREAM DRP POL 2008 wałach gniada/149 F: ForKidsOnly
M: Nn
K030613 DE020000018106
58.

FRANIO TINKER POL 2017 wałach srokata/135 F: nn
M: nn
brak 616999610219417
59.

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
60.

FRIARSTOWN MICHÉAL CONNEMARA IRL 2011 wałach gniada/149 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
D K024968 S3-372004000010447
61.

G’MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/138 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
62.

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
63.

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
brak DE421000046614
64.

GLORY KUC POL 2006 klacz kara/138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
C K011908 POL013610169106
65.

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
K029410 DE441411227909
66.

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474 DE421000549514
67.

GOLIAS KUC CZE 2004 wałach kasztanowata/137 cm F: NN/
M: NN/NN
K029233 000044989
68.

GULLIVER SP POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Numerus /
M: Giza KG /
K034727 616009640030015
69.

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
70.

HERMES ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach inna/145 F: Riko / Lester
M: Hawana / Wiedźmin Ponysport
D/A2 K031044 6160135802686017
71.

HRABINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Larron /
M: Harfa /
brak 616009640009017
72.

I SEE FIRE B POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: G
M: G
Brak 1
73.

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/139 F: Madison
M: Iskra
K033906 616013680009916
74.

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
D K033735 616013520089214
75.

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/148 F: Nando Super /
M: Imka /
D K026535 POL013520034909
76.

INDEGO KUC POL 2018 wałach kara/138 F: Don Mateo
M: Ira
C Brak 616013610207518
77.

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/171 F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
78.

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
79.

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/mk:mk:156 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
80.

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
81.

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Marius Claudius / Concorde
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
82.

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K018737 616999610318008
83.

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/130 F: nn /
M: nn /
K029021 616999600258915
84.

JOLY'S JACKPOT BRAK POL 2012 wałach ciemnogniada/148 F: nn
M: nn
D brak brak
85.

KARAT KUC POL 2017 klacz siwa/148 F: Nn
M: Nn
K034577QC156BK19 348199
86.

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/146 F: Lissduff Rebel / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
D/A2 K031177 M3-372004000032545
87.

KICKARA TS KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: MYLORD CARTHAGO
M: DICKARA TS
K028880 528003201509095
88.

KILBRIDE MELODY MAKER KUC CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/147 F: I Love You Melody
M: M.M Miller
K031866 372004000033097
89.

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
C K032857 372414005423067
90.

LA COSTA KUC POL 2014 klacz skarogniada/139 F: Lordek
M: Lila
C K028330 616 013 52 00984 14
91.

LANCELOT SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Coupe D'Or /
M: Lantana /
brak -
92.

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
93.

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
94.

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/- F: nn /
M: nn /
A1 K030216 61699961020813
95.

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
96.

LEON KUC POL 2005 wałach kara/127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
97.

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
98.

LILI MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/150 F: Makler II
M: Luna
K033673 616006580403018
99.

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/140 F: V.I.P./
M: Ledy Peggy /
C K029868 013670148508
100.

LITTLE BEAUTY NRPW IRL 1999 wałach kara/118 F: Nn
M: Nn
A0 K032789 372414002988627
101.

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K025819 724910000016064
102.

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
D K022574 528018020051492
103.

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: CORLENSKY
M: LUTHIEN
K022155 616009640116509
104.

LOTA KUC FELIŃSKI POL 2017 klacz gniada/120 F: NN
M: NN
A 0 K035292 616999610216217
105.

LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
D K029249 M326088
106.

LUIGI HOL POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
107.

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/140 F: nn /
M: nn /
C K026657 528009101178093
108.

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
109.

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
D K033361 372004000100466
110.

MELA KUC POL 2014 klacz bułana/125 F: a
M: a
0 0
111.

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D/A2 K028557 528008060065306
112.

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/131 F: Martini
M: Hipsy
A1 K029946 616016390028412
113.

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/148 F: nn /
M: nn /
D K023004 616999600286011
114.

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 ogier gniada/157 F: Rabiatos Z
M: Madame
E Brak POL007600198305
115.

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
A1 K026694 616013600252912
116.

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana / Witalis
K019967 POL013570009205
117.

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/149 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
D K026584 616013520102614
118.

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Naomi / Elmero
K022899 6160076002755
119.

NELA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Castillo
M: Nutka
K012594 009600290707
120.

NIWA WLKP POL 2013 klacz kasztanowata/155 F: Net/Elistor
M: Parada/Postulat
K026773 0
121.

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
122.

OGANO'S AMBRE AES POL 2018 klacz kasztanowata/167 F: Ogano Sitte
M: Aida HL
brak 826002180884164
123.

OLIMPIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Lescibard L
M: Orawa
Brak 616009610072013
124.

OLIVER KUC POL 2012 wałach siwa/141 F: Tipsie Royal Blue
M: NN
C K028023 826073001214649
125.

ORCHID'S TINKERBELL Holenderski Kuc Sportowy POL 2013 klacz gniada/144 F: Kanshebber
M: Orchid's Delphin
D K033859 528008130070113
126.

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz /
M: Paloma /
K021555 616009610168811
127.

PALMERRO P SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Con Calma / Calato
M: Palegrina P / Correro
K022431 616009610012312
128.

PASA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/166 F: Santiego
M: Przekora
K031038 .
129.

PASŁĘK Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Poker
M: Pasja
brak 616008610102614
130.

PERSJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2018 klacz gniada/165 F: Quidam De Revel II
M: Petersburg
Brak 61600960131718
131.

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC IRL 2009 wałach gniada/141 F: nn /
M: nn /
C K033770 372414005113044
132.

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
D K027493 616013540074515
133.

PRINCESSA SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Landos II
M: Prysilla
brak POL 009640012408
134.

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
135.

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/120 F: Kapsel / Krystek
M: Tamiza Rumba /
K020512 POL013690065405
136.

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/141 F: Jackets Pipe Dream /
M: Heavenly Surprise / Willowdena Corlander
C K031828 826037011087561
137.

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 wałach izabelowata/130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
C/A1 K029554 Brak
138.

ROTARIANIN SP POL 2014 wałach gniada/. F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
139.

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/124 F: Galant /
M: Siren /
A1 K019562 616013670129509
140.

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
141.

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
D K034962 616013640079814
142.

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/- F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
A1 K033481 203001927178515
143.

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk:mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
144.

SOCRATES OF LOVE BWP BEL 2018 wałach skarogniada/163 F: Malito de Reve / Cumano BD
M: Narcotique B&V / Kannan
K035075 056-002-W00320270
145.

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
146.

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2015 ogier izabelowata/131 F: Nn
M: Nn
A1 K030716 528017201500336
147.

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
148.

STOKROTKA SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Guffi
M: Sibilla / Travant
Brak 0009
149.

SUBLIEM'S MILANO KUC NEW FOREST POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan /
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D K030398 528018020141035
150.

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
151.

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/116 F: nn /
M: nn /
A0 K031793 616999570159216
152.

TAJGER KUC POL 2016 wałach tarantowata/146 F: Hush Hush / Echo Vant Spieveld
M: Tajga / nn
D K030482 61699680051516
153.

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/145 F: Durello Top
M: Torina
D K030364 POL013640076706
154.

TEDDINGTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: CASSILIO
M: TERA QUICK
K022228 616009530152912
155.

THARON Cavallo Sella Italiano ITA 2016 wałach kara/170 F: Tangelo van de Zuuthoeve / Narcos II
M: Odiara / Quidam De Revel
K029675 153547
156.

TINA MILLER LADY CONNEMARA IRL 2012 klacz siwa/146 F: Tynagh Miller / Ashfield Miller
M: Fodagoul Queen / Fiona's Man
D K033096 372004000027864
157.

TOP GIRL 6 HOLSZTYŃSKA GER 2003 klacz siwa/168 F: Casall
M: Geriance
* *
158.

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/148 F: Bolero
M: Totu
D K018393 POL013640060608
159.

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/135 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
C K027048 POL013670165307
160.

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
161.

URACA II OS POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
162.

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/148 F: Mors / Kumys
M: Urania Melody / Ares
D/A2 K030943 616013670100711
163.

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
164.

USTINA WESTF POL 2010 klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
165.

V-STAR D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
166.

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D K024184 826082-001201313
167.

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus
M: Valencia/Compliment
K018832 61600964000260
168.

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
169.

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/135 F: Nn
M: Nn
C K028188 LTU008860012011
170.

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
A1 K025821 ULEN82604602068
171.

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
172.

ZUCCHERO A VELO Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 ogier gniada/141 F: Malbron
M: LHS'Zanadiqua
K023354 6160136614396
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 136

Number of Horses: 172

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl