Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 3-5 luty 2023
Leszno, 3-5 luty 2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
187 ACCEPTED 2023-01-30 10:24:49
2023-01-29 20:32:24
Alicja Mikicin STARWARS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
186 ACCEPTED 2023-01-30 10:25:02
2023-01-29 16:56:55
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
185 ACCEPTED 2023-01-30 10:25:04
2023-01-29 16:56:31
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
184 ACCEPTED 2023-01-30 10:25:06
2023-01-29 09:11:28
Łucja Majka KRACK T
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
183 ACCEPTED 2023-01-28 20:21:23
2023-01-28 11:11:37
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
182 ACCEPTED 2023-01-28 20:21:19
2023-01-27 20:15:11
Łukasz Sikorski BANDOS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
181 ACCEPTED 2023-01-28 20:21:16
2023-01-27 20:14:40
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
180 ACCEPTED 2023-01-28 20:21:12
2023-01-27 20:13:46
Agnieszka Kopka-Sikorska EMMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
179 ACCEPTED 2023-01-28 20:21:09
2023-01-27 20:13:09
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
178 ACCEPTED 2023-01-28 20:18:16
2023-01-27 15:16:50
Łukasz Troszczyński CORTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
177 ACCEPTED 2023-01-28 20:21:06
2023-01-27 14:28:31
Zuzanna Przybylska CHANNSETT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
176 ACCEPTED 2023-01-27 11:12:00
2023-01-27 05:22:08
Vitali Charadnik CASCADERO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
175 ACCEPTED 2023-01-27 11:12:04
2023-01-26 14:59:38
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
174 ACCEPTED 2023-01-28 20:20:47
2023-01-25 20:21:58
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
173 ACCEPTED 2023-01-28 20:20:32
2023-01-25 18:45:24
Zuzanna Olawa Vel Olawińska FRENCH BROWNIE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
172 ACCEPTED 2023-01-28 20:20:27
2023-01-25 18:44:52
Klara Grzęda SHINJUKU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
171 ACCEPTED 2023-01-28 20:20:25
2023-01-25 18:44:23
Klara Grzęda MACLAREN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
170 ACCEPTED 2023-01-27 11:11:36
2023-01-25 15:03:55
Damian Zmorek CONTHAGO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
169 ACCEPTED 2023-01-28 20:16:41
2023-01-24 21:50:48
Agnieszka Szynkolewska COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
168 ACCEPTED 2023-01-28 20:16:36
2023-01-24 13:22:54
Łukasz Troszczyński CORAZON NW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
167 ACCEPTED 2023-01-28 20:16:30
2023-01-24 13:22:22
Łukasz Troszczyński COLONIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
166 ACCEPTED 2023-01-28 20:16:27
2023-01-24 13:21:53
Łukasz Troszczyński ANDRONIK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
165 ACCEPTED 2023-01-28 20:16:25
2023-01-24 13:21:21
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
164 ACCEPTED 2023-01-28 20:16:20
2023-01-24 13:20:42
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
163 ACCEPTED 2023-01-25 12:27:55
2023-01-24 10:11:45
Xenia Petrowski DJAMILA 63
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
162 ACCEPTED 2023-01-24 08:52:43
2023-01-23 22:43:36
Stanisław Piątkowski KAHLUA PP
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
161 ACCEPTED 2023-01-24 08:52:45
2023-01-23 14:24:19
Michalina Łącka GILLENIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
160 ACCEPTED 2023-01-24 08:52:47
2023-01-23 14:23:13
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
159 ACCEPTED 2023-01-25 11:23:45
2023-01-23 11:37:24
Julia Skotarczak MR. IT'S POSSIBLE SRK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
158 ACCEPTED 2023-01-23 13:51:24
2023-01-23 11:23:18
Łukasz Brzóska JERNILLA VDL
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
157 ACCEPTED 2023-01-23 13:51:22
2023-01-23 11:22:25
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
156 ACCEPTED 2023-01-23 13:51:11
2023-01-23 10:01:55
Hanna Pis REBELIANT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
155 ACCEPTED 2023-01-28 18:58:38
2023-01-22 18:53:09
Agnieszka Olszewska ALIEAN ZIN GALERIANI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
154 ACCEPTED 2023-01-23 13:50:31
2023-01-22 18:52:35
Agnieszka Olszewska JAVENDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
153 ACCEPTED 2023-01-23 13:50:25
2023-01-22 15:04:54
Aleksandra Wołąs SON CORNET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
152 ACCEPTED 2023-01-23 13:50:22
2023-01-22 15:03:29
Aleksandra Wołąs SALVADOR ONE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
151 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:48
2023-01-22 14:38:09
Magdalena Ćwik NEW STAR C
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
150 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:45
2023-01-22 14:37:08
Magdalena Ćwik NO WORRIES SRK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
149 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:35
2023-01-22 14:36:27
Bartosz Gauza IBLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
148 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:34
2023-01-22 14:35:26
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
147 ACCEPTED 2023-01-29 09:53:30
2023-01-22 11:11:33
Piotr Szmytkowski EVER SO CLEVER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:21
2023-01-22 10:28:42
Mateusz Tyszko LUCKY MAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:20
2023-01-22 10:26:17
Mateusz Tyszko LACRIMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:18
2023-01-22 10:25:34
Mateusz Tyszko LA CROIX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
143 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:17
2023-01-22 10:24:39
Mateusz Tyszko DIEGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:15
2023-01-22 10:24:06
Mateusz Tyszko COLE PORTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2023-01-23 13:49:13
2023-01-22 10:23:20
Mateusz Tyszko A GOLDEN TRUUS H Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
140 ACCEPTED 2023-01-23 13:44:52
2023-01-21 04:11:45
Vitali Charadnik SWEET HARRY POTTER
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2023-01-25 12:37:31
2023-01-20 14:17:42
Tola Świerczyńska ANDORA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
138 ACCEPTED 2023-01-23 13:44:16
2023-01-20 13:46:23
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
137 ACCEPTED 2023-01-23 13:44:14
2023-01-20 13:46:02
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
136 ACCEPTED 2023-01-23 13:44:02
2023-01-20 13:18:29
Karolina Badowska DOLCE AVVENTURA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
135 ACCEPTED 2023-01-23 13:44:00
2023-01-20 13:17:28
Karolina Badowska CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
134 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:51
2023-01-20 11:53:14
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:40
2023-01-19 18:23:34
Weronika Kosińska LAMPO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
132 ACCEPTED 2023-01-29 09:53:23
2023-01-19 06:21:45
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
131 ACCEPTED 2023-01-29 09:53:21
2023-01-19 06:20:32
Piotr Szmytkowski DREAM LIFE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
130 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:21
2023-01-18 19:21:26
Jakub Krzyżosiak CONTAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:19
2023-01-18 19:19:11
Jakub Krzyżosiak DEMUR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:18
2023-01-18 19:15:16
Jakub Krzyżosiak MIX P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:16
2023-01-18 19:14:46
Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2023-01-23 13:43:13
2023-01-18 19:14:03
Jakub Krzyżosiak KASTELLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2023-01-23 13:42:57
2023-01-18 17:55:31
Paweł Spisak A STAR IS BORN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2023-01-23 13:42:55
2023-01-18 17:51:06
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2023-01-18 13:47:00
2023-01-18 13:31:49
Damian Zmorek WIND AND RUN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2023-01-18 07:49:08
2023-01-17 23:00:37
Inga Wach NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
121 ACCEPTED 2023-01-17 12:43:07
2023-01-17 10:16:08
Natalia Brzozowska FINISH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2023-01-17 09:31:40
2023-01-17 09:31:07
Joanna Marciniak-Gondro DARK PEARL "M"
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2023-01-17 09:31:42
2023-01-17 09:06:26
Joanna Marciniak-Gondro DOUBLE DIAMOND ''M"
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
118 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:53
2023-01-16 19:41:11
Amelia Miałszygrosz K3 VAN DE ZEILHOEK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:47
2023-01-16 19:40:34
Amelia Miałszygrosz LYJANEIRO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:45
2023-01-16 19:40:07
Amelia Miałszygrosz OTELLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:44
2023-01-16 17:49:50
Gabriela Romanowska RAKSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:30
2023-01-16 15:52:45
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:28
2023-01-16 15:52:16
Tomasz Plewa IVO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2023-01-17 07:37:04
2023-01-16 15:50:45
Joanna Cebulak RAINBOW DASH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2023-01-17 07:36:58
2023-01-16 15:50:18
Joanna Cebulak RINGO STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2023-01-23 13:42:49
2023-01-16 12:02:22
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2023-01-16 10:12:49
2023-01-16 10:07:23
Hanna Kalita LITTLE HICKSTEAD'S LOVE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:57
2023-01-15 20:52:43
Natalia Sydow OSCAR H D'20
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:55
2023-01-15 17:44:12
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:43
2023-01-15 17:43:34
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:38
2023-01-15 17:42:57
Szymon Weremczuk LIQUEUR D’ANIS B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:32
2023-01-15 17:42:23
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:30
2023-01-14 19:10:17
Natalia Zimnowodzka KALANTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:18
2023-01-14 15:42:27
Jakub Podgórny NAVARRA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:16
2023-01-14 15:41:59
Jakub Podgórny LOLITA RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2023-01-16 09:32:14
2023-01-14 15:41:28
Angeliki Podgórna NERRADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2023-01-27 08:06:53
2023-01-14 14:26:46
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2023-01-27 08:07:43
2023-01-14 14:25:55
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:44
2023-01-14 14:15:18
Agnieszka Młynarczyk DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2023-01-16 09:35:26
2023-01-14 07:30:06
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2023-01-16 09:35:23
2023-01-14 07:29:27
Dominik Ast KORA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2023-01-16 09:35:21
2023-01-14 07:28:48
Dominik Ast CENTURIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:28
2023-01-13 19:03:45
Małgorzata Popiół QUITANA VAN HET MOERKE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:25
2023-01-13 19:03:12
Małgorzata Popiół BOLOGNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
91 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:13
2023-01-13 14:20:46
Barbara Krywult QUIMTU DE ROULARD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:11
2023-01-13 14:20:09
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:03
2023-01-13 07:20:37
Jacek Mierzwiński CORLANSKY- PRO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2023-01-16 09:31:01
2023-01-13 07:19:47
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2023-01-16 09:30:58
2023-01-13 07:19:19
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2023-01-16 09:30:30
2023-01-12 19:21:23
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2023-01-16 09:30:05
2023-01-12 13:23:51
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2023-01-16 09:30:03
2023-01-12 13:22:52
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2023-01-16 09:30:01
2023-01-12 13:21:00
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2023-01-16 09:29:58
2023-01-12 13:19:52
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:54
2023-01-11 22:54:18
Aleksandra Cebulak KOBE DE LEAU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:53
2023-01-11 22:53:21
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:51
2023-01-11 22:52:32
Damian Ostręga INCREDIBLE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:50
2023-01-11 22:52:06
Damian Ostręga VALENCIA VOLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:48
2023-01-11 22:51:09
Damian Ostręga LATOUR GIRL HAB Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:45
2023-01-11 22:50:24
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:29
2023-01-11 20:40:17
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:28
2023-01-11 20:39:38
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2023-01-12 08:30:24
2023-01-10 18:11:06
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2023-01-10 08:37:00
2023-01-09 23:44:58
Maciej Bigaj CHULIGAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2023-01-10 08:36:56
2023-01-09 23:44:09
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2023-01-10 08:36:54
2023-01-09 23:43:26
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2023-01-10 08:36:52
2023-01-09 23:42:43
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
68 ACCEPTED 2023-01-24 08:53:01
2023-01-09 21:03:59
Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ACCEPTED 2023-01-24 08:53:03
2023-01-09 21:03:10
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ACCEPTED 2023-01-10 08:36:46
2023-01-09 17:05:57
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2023-01-30 11:39:01
2023-01-09 13:21:33
Matylda Grzelczak PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2023-01-30 11:39:10
2023-01-09 13:20:43
Matylda Grzelczak LALA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
63 ACCEPTED 2023-01-09 12:54:35
2023-01-09 12:48:51
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2023-01-09 12:27:55
2023-01-09 12:25:12
Aleksandra Gebler SYIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2023-01-09 12:27:53
2023-01-09 12:24:53
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2023-01-25 12:37:44
2023-01-09 12:17:06
Tola Świerczyńska NONO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2023-01-25 12:37:51
2023-01-09 12:16:44
Tola Świerczyńska DUDOK L
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2023-01-09 11:56:43
2023-01-09 11:11:06
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2023-01-09 10:37:35
2023-01-08 22:33:29
Joanna Rosicka-Tyszko VIA CALIDA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2023-01-09 10:37:39
2023-01-08 22:32:55
Joanna Rosicka-Tyszko GANDY DE L'ABBAYE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2023-01-09 10:37:42
2023-01-08 22:32:29
Joanna Rosicka-Tyszko CHIRON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2023-01-09 10:37:56
2023-01-08 22:17:03
Piotr Kaliszuk DIAMOND Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2023-01-09 10:38:00
2023-01-08 22:16:29
Piotr Kaliszuk RICCARDO VAN’T HAGELAND
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2023-01-09 10:38:27
2023-01-08 19:49:53
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2023-01-09 10:38:25
2023-01-08 19:49:42
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:03
2023-01-08 14:02:26
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:21
2023-01-07 15:59:30
Magdalena Piksa LADY LAVSCA FORTUNA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:25
2023-01-07 15:58:08
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:30
2023-01-07 15:57:33
Magdalena Piksa MILOW PROVA
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:37
2023-01-06 20:07:06
Magdalena Kałuża LADY COCO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:41
2023-01-06 20:06:43
Magdalena Kałuża MEMPHIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2023-01-09 10:39:47
2023-01-06 20:06:19
Magdalena Kałuża COLANI 70
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2023-01-09 10:40:09
2023-01-06 17:08:19
Maja Żuradzka CARTOGRANS KISS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2023-01-09 10:40:14
2023-01-06 10:02:45
Patrycja Ksiądz FITA VA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2023-01-09 10:40:19
2023-01-06 10:01:59
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2023-01-09 10:40:23
2023-01-05 21:34:24
Natalia Kluska CHAVIVA SR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2023-01-30 08:39:59
2023-01-05 21:33:48
Natalia Kluska COLOMBINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2023-01-16 09:29:52
2023-01-05 21:32:55
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2023-01-09 10:41:20
2023-01-05 21:32:19
Natalia Kluska HILDIE VA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2023-01-09 10:41:29
2023-01-05 19:50:51
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CALLETO Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ACCEPTED 2023-01-09 10:41:46
2023-01-05 07:21:23
Artur Kufel ILATINA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2023-01-09 10:41:50
2023-01-05 07:21:05
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2023-01-09 10:42:02
2023-01-04 22:16:43
Alicja Kosmol EXEL VAN DE ACHTERHOEK Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2023-01-24 08:53:07
2023-01-04 22:15:07
Alicja Kosmol FEREUSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2023-01-22 18:28:50
2023-01-04 17:35:21
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2023-01-09 10:42:52
2023-01-04 16:38:19
Hanna Pis CRYSTAL SKY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2023-01-09 10:42:58
2023-01-04 13:10:25
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2023-01-09 10:43:02
2023-01-04 13:08:18
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2023-01-09 10:43:06
2023-01-04 13:06:38
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2023-01-04 09:39:03
2023-01-03 22:47:51
Maja Kliś BEL DE JOUR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2023-01-20 11:54:41
2023-01-03 14:31:08
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2023-01-03 12:21:03
2023-01-03 12:17:12
Julia Pawłowska CLEINER MANN 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2023-01-03 12:21:05
2023-01-03 12:16:21
Julia Pawłowska KATSUMI B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2023-01-03 12:20:14
2023-01-03 09:04:03
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2023-01-03 12:20:36
2023-01-03 09:02:50
Ida Gajewska IVANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2023-01-03 07:24:32
2023-01-02 23:44:46
Alicja Surówka TIK TAK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2023-01-03 07:24:31
2023-01-02 23:43:17
Alicja Surówka CARIBOU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2023-01-03 07:24:08
2023-01-02 18:34:28
Łukasz Koza CON CASALLTAGHO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2023-01-16 09:29:49
2023-01-02 16:14:05
Małgorzata Koszucka CANTUCCINI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2023-01-16 09:29:45
2023-01-02 16:13:10
Małgorzata Koszucka LOVE PICOBELLO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2023-01-03 07:24:02
2023-01-02 16:12:55
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2023-01-03 07:24:00
2023-01-02 16:12:31
Małgorzata Koszucka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2023-01-03 07:23:58
2023-01-02 16:12:14
Michał Kaźmierczak MAYROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2023-01-16 09:29:42
2023-01-02 16:11:43
Michał Kaźmierczak MAJESTIC ROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2023-01-03 07:23:54
2023-01-02 16:11:28
Michał Kaźmierczak KING OF ROCK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2023-01-16 09:29:38
2023-01-02 16:11:05
Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2023-01-03 07:23:50
2023-01-02 15:35:16
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2023-01-03 07:23:47
2023-01-02 15:10:07
Zuzanna Kuc GENTELMAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2023-01-02 13:55:00
2023-01-02 13:49:11
Mikołaj Szurman MAKE A MESS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2023-01-02 13:55:03
2023-01-02 13:48:03
Mikołaj Szurman HITCH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2023-01-02 10:43:25
2023-01-02 10:43:19
Łukasz Koza MUSTANG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2023-01-02 10:43:18
2023-01-02 10:00:18
Agnieszka Szynkolewska MAXIMUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2023-01-02 10:43:15
2023-01-02 09:58:35
Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2023-01-02 09:10:19
2023-01-02 08:58:41
Olga Pawłowska JAY BLOOBIDAY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
1 ACCEPTED 2023-01-02 09:10:21
2023-01-02 08:57:55
Olga Pawłowska CAPUERA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses Warszawa
S
O009521
2. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O011458
4. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
5. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
6. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
7. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
8. Błażusiak Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (J.)
O064729
9. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Brzozowska Natalia TKJ Garbówek
2010 (JM.)
O059429
12. Bule Paulina KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
10203874
13. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
14. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
15. Charadnik Vitali KJ HEAA Turek
S
O043396
16. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
17. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
18. Epting Zofia KS Sydow Riding Team
2007 (J.)
O053740
19. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (J.)
O053559
20. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
21. Flisiak Jacek Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O006713
22. Folwaczny Julia Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2007 (J.)
O066964
23. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
0022817
24. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O031691
25. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
26. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
27. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
28. Główczyńska Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2005 (J.)
O047087
29. Gołębiewska Amelia BPK
2005 (J.)
none
30. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (J.)
O057825
10302558
31. Grzelczak Matylda KJ Rock Horses
2008 (JM.)
O048940
32. Hoffmann Lena Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O076001
brak
33. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
S
O013113
34. Januszkiewicz Kaja Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O049107
35. Kajstura Zuzanna -
S
O065635
36. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
37. Kalita Hanna Klub Jeździecki Equireno
2003 (MJ.)
O043927
38. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
39. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (MJ.)
O044062
40. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
41. Kaźmierczuk Agata KJ Platan
2003 (MJ.)
O048267
42. Kiszkurno-Kaliszuk Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
43. Kliś Maja St. KJ Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
44. Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
45. Kołodziejczyk Oliwia Klub Jazdy Konnej Romico
S
O037387
46. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (J.)
O063453
47. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
48. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
49. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
50. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O057445
51. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
52. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
53. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
54. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
55. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
56. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
57. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
58. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
59. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
60. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
61. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
62. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
63. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
64. Kuc Zuzanna BPK (MAL)
2005 (J.)
O047616
10187969
65. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
66. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
67. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
68. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
69. Kuszka Jagoda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O027311
10298556
70. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
71. Lee Nayon KJ Platan
2004 (MJ.)
O053304
72. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
73. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (MJ.)
O045783
74. Łącka Michalina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O052681
75. Łakomska Aleksandra KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O067603
76. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
77. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
78. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2008 (JM.)
O063815
79. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O023713
80. Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec
S
O006281
10066423
81. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
S
O022133
10226647
82. Miałszygrosz Amelia KJ Preria Wilkowice
2006 (J.)
O054291
10215442
83. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042682
84. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
85. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (MJ.)
O038632
10178793
86. Młynarczyk Agnieszka BPK (MAZ)
2004 (MJ.)
O037688
87. Nowakowski Witold Racocki
S
O051018
88. Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ Łąck przy SO Łąck
2005 (J.)
O052913
89. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
90. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
91. Pawłowska Julia BPK (PKA)
S
O050858
92. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (J.)
O055510
10231778
93. Petrowski Xenia RSZ Waldesruh
2005 (J.)
1928717
94. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
S
O019791
95. Pietraszko Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O045818
96. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
S
O047809
97. Pis Hanna KJ Leśna Wola
2010 (JM.)
O054946
98. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
99. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
100. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
101. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
102. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
103. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
S
O000539
104. Raszewska Gaja BPK (MAZ)
2005 (J.)
O046522
10208450
105. Romanowska Anna UKS Primo Horse Club Podłęcze
2012 (Mł.)
O058685
106. Romanowska Gabriela UKS Primo Horse Club Podłęcze
2009 (JM.)
O052504
107. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
108. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
109. Seren Krzysztof KJ Michałówka
S
O045652
110. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
111. Skotarczak Julia Klub Jeździecki Profil
S
O026348
112. Śmietanka Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O027454
113. Sodel Maciej KJ Trachy Sośnicowice
2007 (J.)
O053462
114. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
115. Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ Garbówek
2011 (JM.)
O064918
116. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
117. Strzelczyk Hanna SKJ "Czarna Perła"
2010 (JM.)
brak
118. Strzelczyk Julia SKJ "Czarna Perła"
2010 (JM.)
brak
119. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
10300105
120. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
121. Sydow Natalia KS Sydow Riding Team
2005 (J.)
O033144
122. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
123. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
124. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
125. Szyndzielorz Alicja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O069966
126. Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice
S
O007617
127. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
128. Troszczyński Łukasz Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O002068
129. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
130. Wach Inga Soymax Lublin Team
S
O038870
131. Wałach Maja SKJ Bajardo Czosnów
2007 (J.)
O046357
132. Wargala Jessica brak
2007 (J.)
brak
133. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
S
O024273
134. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
135. Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka
S
O007543
136. Yavenka Stanislau Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O070086
137. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
138. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
139. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O064740
140. Zmorek Damian Ludowy Klub Jeździecki "Olimp" Prudnik
S
O022673
141. Zmorek Damian Ludowy Klub Jeździecki "Olimp" Prudnik
S
O022673
142. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O064054
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

A GOLDEN TRUUS H Z ZANG. POL 2017 klacz gniada/168 F: A Golden Boy Hero Z
M: Truus BWP/ Lys de Darmen
K032408 056015Z55374717
2.

A STAR IS BORN HOL GER 2017 klacz gniada/174 F: Action Breaker
M: Arina I
Brak DE421000135417
3.

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/144 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
4.

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cassini I
K029951 056015Z55792515
5.

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
6.

ALIEAN ZIN GALERIANI SP POL 2015 ogier gniada/175 F: Zinedine
M: Aukelien
Brak 616009670115415
7.

ALMQUIST SP POL 2011 gelding bay/166 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
8.

ANDORA SP POL 2012 klacz skarogniada/172 F: Qulester / Quinar Z
M: Ambrozja / Gilette
K021855 616009590011412
9.

ANDRONIK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R /Colman
M: Annapurna / Phin Phin
K028741 616009510153416
10.

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
11.

ARAGORN SP (GŁÓWNA) POL 2017 wałach ciemnogniada/174 F: Rascin han.
M: Anchois xx/ Chef Supreme
xxx 616009600114517
12.

AVE ZAMBESI Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2011 wałach kasztanowata/164 F: ZAMBESI/ HEARTBREAKER
M: AVISTA/ELVIS
K022977 616009510353411
13.

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
14.

BABYLOTTE LHBA POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Carleone / Casall
M: Ballie du Rouet / Balou Du Rouet
Brak LHBA LTU006490073917
15.

BANDOS PKSP POL 2016 wałach gniada/174 F: Zinedine
M: Brawura
K031756 616009510184816
16.

BANQUISE SP POL 2017 klacz gniada/167 F: Denar / Laudanum
M: Banquisr de Riverland / Quatro de Riverland
K034751 616009670106517
17.

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
18.

BERGS-AUG 09-61 KUC POL 2009 klacz kasztanowata/140 F: NN
M: NN
K022041 528009091164518
19.

BIQUEEN HOL POL 2009 klacz siwa/- F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
K024276 DE421000119209
20.

BOLOGNA SP POL 2013 klacz siwa/160 F: CORRADO BOY
M: BOGINI
K022539 616009520028313
21.

BOTOX-S M (AA) GŁÓWNA POL 2018 ogier gniada/167 F: Hebron
M: Bawaria/ Efekt
brak 616006580188718
22.

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
23.

CALLETO Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/174 F: Calais Z / Clintissimo Z
M: Tsarina / Codex
K033152 056015Z55556415
24.

CANTANIS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
K022029 616007610053912
25.

CANTUCCINI HOLSZTYŃSKA NED 2014 wałach gniada/165 F: Catoki
M: X Calato
K026627 DE421000063414
26.

CAPUERA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: CONRAD
M: CORZICA/CORTEZ
- 12242878Y
27.

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
28.

CARIBOU HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
29.

CARLO ROSSI OLD GER 2014 ogier ciemnogniada F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024905 DE418180273714
30.

CARRINGTON PP HANOWER POL 2018 wałach gniada/175 F: CARRIDAM
M: ALIDA
K034037 DE431318530118
31.

CARTOGRANS KISS OLDEBURSKA POL 2006 ogier kasztanowata/170 F: Cartogran
M: Celeste Z
K012701 DE 418180527206
32.

CASCADERO SP POL 2017 ogier gniada/166 F: Cascadello I/ Casall
M: Cremona / Stakkato
K032583 616009592094517
33.

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
34.

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: Casall
M: Wespe II x Dollar Dela Pierre
K025022 DE421000183111
35.

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
36.

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
37.

CEJLON SP POL 2017 wałach inna/167 F: -
M: -
brak 61600999988
38.

CELINE KUC POL NN wałach siwa/131 F: NN
M: NN
K033177 616098100053464
39.

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
40.

CENTURIA OLD POL 2015 klacz gniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Coco Chanel /
K032978 DE433330621415
41.

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
42.

CHACONNE S PKSP POL 2018 klacz gniada/165 F: CHACCO NANN
M: CZANDA
K035527 616009640078618
43.

CHANNSETT WESTF GER 2014 klacz gniada/174 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Striptease / Stakkato
K034884 DE441411175214
44.

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
45.

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
46.

CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/171 F: Chatman / Coro
M: Elana Van't Martendonkerf / Diamant De Semilly
K031036 056015Z55669514
47.

CHATTAHOOCHEE Z ZANG BEL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Carrera VDL / Cardento
M: Unisound / litho
K034838 056015Z55524816
48.

CHAVIVA SR HOL GER 2016 klacz siwa/172 F: Cellestial/Cantus
M: Marissa IV/Corrado I
K033207 DE421000157816
49.

CHIRON HAN POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
50.

CHULIGAN SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Bolshoi
M: Chloe
K032520 616009610104413
51.

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
52.

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
53.

CLEINER MANN 3 WIRTEMBERSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: Christdorn
M: Gera
Brak 472402355
54.

CLEVER CHAP HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Cristo
M: Tabbi
K014826 DE421000191408
55.

COCA D’OR OLDEMBURSKA POL 2016 klacz siwa/167 F: Coupie d’Or/Coupe de Coeur
M: Crazy Allie/Cola Zero
Brak DE 418181032116
56.

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG POL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
57.

COLANI 70 HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Fanthasie / Liostro
K032612 DE421000240611
58.

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/177 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
59.

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/176 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro - Retto / Colandro
K022587 616009510342712
60.

COLONIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/171 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Colombina / Action-Breaker
K030421 616009510151716/A0008749S
61.

CON CASALLTAGHO HOL POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol / Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
62.

CONTAR OS POL 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
63.

CONTHAGO MAKLEMBURSKA POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Conthargos
M: Carnera
Brak DE 427270250114
64.

COPPERFIELD 40 HAN POL 2006 wałach gniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Donna Carara / Drosselklang
K024340 DE431316739806, 104BT42
65.

CORAZON NW SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Vinginio / Voltaire
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K031969 616009510033117
66.

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
67.

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
68.

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani / Cassini II
M: Cadenska / Cadensky
K032494 DE418182513015
69.

CORNETO PLUS-S NIEM. SPORT. GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Queen Isabell / Quality
K031148 DE455879180316
70.

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K026917 616009510236615
71.

CRYSTAL SKY - POL 2011 wałach siwa/- F: -
M: -
K035228 -
72.

CZARNY RUMIANEK WLKP POL 2015 klacz kara/164 F: Rumianek
M: Czarka/Aron
K034421 -
73.

DARK PEARL "M" SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Destiny / Qumball
K027494 616009690020315
74.

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Driada Z / Diamant Z (Quick Diam's)
K032108 616009520036815
75.

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze / Erco Van't Roosakker
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
76.

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
77.

DIABOLO ELLE DIAMANTE Z ZANG POL 2018 ogier ciemnogniada/172 F: Diamant de Semilly
M: Elle Darco/ Ogano Sitte
- -
78.

DIAMANDER KNT HOL GER 2018 ogier gniada/170 F: Diamant de Semilly s.f.
M: Energy Conti hol./ Contender hol.
- DE421000706418
79.

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/170 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka
K030290 056015Z55739416
80.

DIEGO SP POL 2017 ogier gniada/167 F: GRANDORADO TN KWPN
M: D E.FEU D'HIVER KWPN/ DIAMANT DE SEMILLY
K031970 616009510105817
81.

DIGISPORT CONTANGO HAN POL 2011 wałach gniada/175 F: Concetto /
M: Digisport Callista /
K034674 DE431310036811
82.

DJAMILA 63 Oldenburger Springpfrd GER 2015 mare black/171cm F: Diarado (Hol)
M: Contendro 1
1928717 Keine
83.

DOLCE AVVENTURA OLDENBURSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Canoso
M: Donna Primera
K033855 DE418181026717
84.

DOUBLE DIAMOND ''M" SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Dolores / Elvis
K027500 616009690020215
85.

DREAM LIFE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kasztanowata/178 F: Diamant de Semilly
M: Lacome po Landor S
K035528 056015Z55491719
86.

DUC 123 Z ZANG BLZ 2018 ogier kara/176 F: Dominator 2000 Z / Diamant De Semilly
M: Cantalouppe Second Life Z / Connor
K033707 056015Z55569018
87.

DUDOK L KWPN BEL 2008 wałach gniada/- F: Canturano l / Canturo
M: Valanta / Calvados
K033427 528003000804110
88.

DUETTE B. KWPN NED 2008 klacz gniada/166 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
89.

EAST WOOD KWPN POL 2009 wałach gniada/173 F: Lordanos / Landos
M: Lorite / Goodtimes
K026668 528003200907591
90.

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
91.

EMMA SP POL 2010 klacz skarogniada/172 F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
92.

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
93.

EQUICK PP WLKP POL 2018 wałach gniada/168 F: Quidam de Revel II Z/ Jalisco B
M: Epoka/ So In Love
K034428 616007670014618
94.

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
95.

EVER SO CLEVER OS GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
96.

EVITA OLD POL 2015 klacz siwa/180 F: Cascadello II/Casall
M: Esme/Lake Bid
K028726 DE 418182520115
97.

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento / Cento Sohn
M: Ellen / Embassy I
K032936 616009520034917
98.

EXEL VAN DE ACHTERHOEK Z ZANGERSHEIDE BEL 2013 wałach gniada/167 F: Echo van't spieveld
M: Fine fleur ter putte
brak 056015Z55748813
99.

EYECANDY AES POL 2018 klacz kara/163 F: Eyecatcher BB Z
M: Bolonia
brak 826002201800032
100.

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
101.

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
102.

FINAŁ SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Telco /
M: Filadelfia / Avero
K035083 616009640044517
103.

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl/Luron
M: Falanga/Fanimo
K024999 616009591022814
104.

FITA VA HOLSZTYŃSKA GER 2013 klacz siwa/166 F: Clarimo
M: Vita VA
. DE421000177113
105.

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
106.

FORTUNA KD WLKP POL 2018 klacz gniada/164 F: IF DU REVERDY
M: FIGLARKA
K033565 616007610138218
107.

FRENCH BROWNIE HOL GER 2013 wałach gniada/176 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 DE421000546813
108.

GANDY DE L'ABBAYE SF POL 2016 wałach gniada/167 F: Adzaro Del' Abbaye
M: Uriale De Keos / Voltaire
K033469 16376588K
109.

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
110.

GEJSZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz skarogniada/159 F: kołoczan
M: gafme
brak POL 007600024609
111.

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
112.

GERRENA Z Z POL 2017 klacz gniada/165 F: Guidam Sohn/Guidam
M: Ol Metta / Flipper D'Elle
Brak 056015Z55319517
113.

GIGI Z ZANGERSHEIDE POL 2017 mare grey/164 F: George Z
M: Thula
none 056015Z55706621
114.

GILLENIA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Quality Time / Quantum
M: Celine / Padinus
K033303 528003201100469
115.

GINA LIBRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz siwa/165 F: CUBA LIBRE
M: GIOCONDA
K035544 616 009 69 00966 18
116.

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
117.

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
118.

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
119.

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
120.

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: R-Cascaya/ Calato
K024932 DE421000567713
121.

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/139 F: Nn
M: Nn
K025571 616999570218813
122.

HILDIE VA HOL GER 2015 klacz ciemnogniada/178 F: Quintago/QuidamdeRevel
M: Gera II/Cantus
K035221 DE421000187815
123.

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
124.

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels / Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 528003201210482
125.

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
126.

I-MARK W KWPN NED 2013 ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 528003201300424
127.

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
128.

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: KAKINA
K028638 528003201303531
129.

ILATINA BWP POL 2009 klacz gniada/177 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
K024589 056002W00268271
130.

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
131.

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon
M: Xxx
K023359 528003201305311
132.

INOUT W KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
133.

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
134.

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
135.

ITALIE SP POL 2001 klacz gniada/163 F: brak
M: brak
brak brak
136.

IVANO KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: N.N. / Cornetto
K022995 528003201302866
137.

IVO KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Dexter R
M: Emir R
K017137 -
138.

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
K033526 528003201405945
139.

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/175 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
140.

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
141.

JEWEL KWPN NED 2014 klacz gniada/168 F: Envoy / Numero Uno
M: Danieta / Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
142.

K3 VAN DE ZEILHOEK KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/162 F: ArkoIII / Argentinus
M: B.Squalls Estate Gucci / Quidam De Revel
K034831 528003201506685
143.

KAHLUA PP HANOVERSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: KANNAN / VOLTAIRE
M: LUTHIEN PP / LORDANOS
K031525 DE 431316896816
144.

KALANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan / Voltaire
M: Zescalante / Rash R
K032147 528003201508615
145.

KASTELLO BWP NED 2010 wałach gniada/166 F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
K026530 056002W00296774
146.

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/146 F: Lissduff Rebel / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
147.

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
148.

KENYA PA-BO-MA Z ZANGERSHIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: KANNDARCO
M: Q-QUETTA / QUINAR Z
- -
149.

KING OF ROCK KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/172 F: E-Star / Big Star
M: Rockella-s / Little Rock
K028767 528003201509632
150.

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
151.

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
152.

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
153.

KRACK T KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Borissa / Indoctro
K033824 52800320158982
154.

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
155.

LA CROIX SP POL 2017 gelding bay/170 F: Zento
M: Lacrima
None 616009510106017
156.

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
157.

LACRIMA SP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Canabis
M: La Callas Z
K028282 616009510252513
158.

LADY COCO NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/173 F: Levisonn / Levisto
M: Contiga / Contender
K029783 DE455870310212
159.

LADY LAVSCA FORTUNA KWPN NED 2016 klacz ciemnosiwa/165 F: COHINOOR VDL/ CORNET OBOLENSKY
M: HABISLAVSCA FORTUNA/CANABIS Z
K035342 528003201608244
160.

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
161.

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
162.

LALA SP POL 2009 klacz skarogniada/161 F: Bekas / Arcus
M: Labelle / Lando
K024060 POL009540021009
163.

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush / Echo Vant Spierveld
M: Leda / Edminton
K028840 616999680051616
164.

LATOUR GIRL HAB Z ZANG POL 2015 klacz gniada/168 F: Xxx
M: Xxx
Xx C
165.

LAXI WESTF GER 2011 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Capuccina / Cornet Obolensky
K029068 DE441411181611
166.

LEANDER DREAM OF HEAVEN HOL POL 2013 wałach kara/172 F: Levistano
M: Aramie Dream
--- DE431316201413
167.

LEDANAJA II "W" Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarina
K012200 POL009540111107
168.

LEOPOLD VAN HET MESSENHOF Z ZANG BEL 2018 ogier siwa/170 F: Levisto Z
M: Nobility PS Z / Nabab de Reve
- 056015Z55122318
169.

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K031469 616007610184117
170.

LIQUEUR D’ANIS B KWPN NED 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
171.

LITTLE HICKSTEAD'S LOVE Oldenburger Springpferd POL 2016 klacz siwa/164 F: Hickstead White
M: Little Lady
brak DE 418182599316
172.

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
173.

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
174.

LORD MARCO OS POL 2016 wałach gniada/165 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle / Con Air
K028984 DE418183345616
175.

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
176.

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/170 F: Levisto Z
M: x Crown Z
K033661 056015Z55858016
177.

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
178.

LUCKY MAN KWPN POL 2016 gelding black/175 F: Nabab De Rave
M: Capitale 5
K031515 528003201609914
179.

LUVIER VAN DE TJONGERSHOEVE KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Kimberly / Ureen
K029718 528003201606270
180.

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 wałach gniada/173 F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
181.

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 klacz siwa/170 F: Golden Dream / Zirocco Blue VDL
M: Rockella-S / Little Rock
K032940 528003201710433
182.

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
183.

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 wałach siwa/172 F: Chapeau TN
M: Rockella S x Little Rock
K033314 528003201710434
184.

MAKE A MESS HANOWERSKA POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Messenger
M: Emely
brak DE 431310795013
185.

MALIBU PZHK (M) POL 2019 klacz kara/- F: Łyk Szampana/ Emetyt
M: Megi/ Mogun
- 616006660228719
186.

MAXIMUS SP POL 2013 wałach skarogniada/172 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
187.

MAYROCK KWPN NED 2017 wałach jasnokasztanowata/176 F: Golden Dream
M: Rockella S X Little Rock
Xxx Xxx
188.

MEMPHIS BWP BEL 2012 wałach gniada/170 F: Andiamo / Animo
M: Andorra VG / Burggraaf
K034917 056002W00300964
189.

MILOW PROVA BWP BEL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Da Silva / Acord II
K033458 056002W00301769
190.

MIX P KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Iobolensky
M: Wyona P
- 52801041465
191.

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
192.

MONOPOLY KWPN NED 2017 wałach siwa/173 F: Uo To Date /
M: Ups-A-Daisy / Mermus
K032728 528003201709674
193.

MOONROCK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: Chapeau TN /
M: Rockella S /
brak -
194.

MR. IT'S POSSIBLE SRK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: It's Possible SRK / Berlin
M: Aloma / Tygo
K032258 528003201708388
195.

MULITTE Z KWPN POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: Herakles
M: Wulitte
Brak Brak
196.

MUSTANG KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/164 F: El Salvador KWPN / Vigaro
M: Balerina KWPN/ Contendro II hol.
K033795 528003201703435
197.

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
198.

NAYA DE LA POMME KWPN POL 2018 klacz gniada/174 F: GAILLARD DE LA POMME
M: Tilja
brak 528003201807496
199.

NELKE VAN HET ZONNEHOF BWP BEL 2013 mare bay/165 F: Cayenne Van De Heffinck
M: Wynette
K033186 056002W00305167
200.

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
201.

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
202.

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One / Numero Uno
M: Noble Nature / Landjonker S
K033394 616009640075617/A0023377S
203.

NEW STAR C SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Quidam De Revel II Z
M: Nancy/ Concert
K035484 616
204.

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
205.

NIRWANA SP POL 2018 klacz siwa/167 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
K029890 616009640025518
206.

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Emerald Van’t Ruytershof/Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon/Contendro I
K024575 056002W00304505
207.

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
K035418 037372782
208.

NONO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Niack de l’ Abbaye / Diamant de Semilly
M: Cantura Z / Canturo
K033044 0560Z55534216
209.

NUTELLA SP POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Bijou Be /
M: Nexica / Alcatraz
K033961 616009670111018
210.

OGANO'S AMBRE AES POL 2018 klacz kasztanowata/167 F: Ogano Sitte
M: Aida HL
brak 826002180884164
211.

ORINDO W KWPN POL 2019 ogier gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Jarinda
K035507 528003201909109
212.

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kasanova De La Pomme / Bamako DSe Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
213.

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
214.

OTELLO BWP BEL 2014 wałach gniada/169 F: Joop111 / Diarado
M: Cilka De Kalvarie / Amor De Kalvarie
K035037 056002W00307995
215.

PANDORA B Polski Koń Szlachetny POL 2012 klacz siwa/173 F: Grand Master
M: Poline B/Limal
K030687 616009610055712
216.

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 056002W00312005
217.

PATAGONIA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S/ Elvis
M: Platyna/ Mabant
K018275 616007670117910
218.

PESSOA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/164 F: Lissaro
M: Poezja
K033747 616 007 52 00205 16
219.

PIK VULKAN SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
220.

PLATINUS SP POL 2007 Wałach gniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Plantacja / Burgund
K020924 12713
221.

PRESLEY BOY OF CAPRONI DH Z ZANGERSHEIDE POL 2019 ogier kara/165 F: Pegase Van't Ruytershof
M: Dolina DDL
1234 056015Z554337419
222.

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/166 F: Kafka Van De Heffinck /
M: Vilia Van De West-Gravers / Lys De Darmen
K033304 056002W00313392
223.

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin
M: Hippica
K020970 2764181825363114
224.

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
225.

QUIMTU DE ROULARD AES BEL 2016 wałach gniada/168 F: Luca De Roulard / Exploit De Roulard
M: Canja / Canturo
K033439 826002160876500
226.

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
227.

QUITANA VAN HET MOERKE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz siwa/168 F: Cantario
M: Fjusmein
K035280 056-002-W00312835
228.

RABATA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Coriano’s Ass
M: Robertina
brak 616007610073914
229.

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz / Ramirado
M: Rodania / Zoon
K029863 616009640031516
230.

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
231.

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 007680046408
232.

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP BEL 2017 ogier gniada/167 F: Kannan KWPN/
M: Jersey Van De Hunters BWP/ Scendix
K030899 056022W00316824
233.

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
234.

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
235.

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornedo FCS / Darco/Ramiro
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld / Vigo D'Arsouilles
K032376 056002W00315619
236.

REPLAY R SP POL 2012 ogier kara/175 F: Landino hol. / Langraf I
M: Romica R sp / Campari M old.
K021677 616009540120912
237.

RICCARDO VAN’T HAGELAND BWB BEL 2017 wałach kara/173 F: VDL Bubalu / Baloubet Du Rovet
M: Query Villers / Happy Villers
K030708 UELN 056-002-W00316107
238.

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/170 F: Centolano
M: Reballa
K033599 528036201700008
239.

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
240.

SALVADOR ONE SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Seniorita m (AC)/ Frazes
K032582 616009610168717
241.

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
242.

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
243.

SHINJUKU HOL POL 2015 wałach ciemnogniada/171 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Calinda PJ / Contendro I
K028704 DE431311330315
244.

SMART AND CLEVER 3 HAN GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Ever So Clever / Embassy I
K033255 DE431310154114
245.

SON CORNET SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornet Obolensky BWP/ Clinton
M: Selavie L sp/ Che Guevara L hol.
K032237 616009610108417/A0020550S
246.

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
247.

SPRINGSTEEN-K VAN KATTENHEYE BWP BEL 2018 ogier gniada/168 F: Harley VDL KWP/
M: Eloubet van de Doorndonkhoeve / Kannan
K033932 056002W00321001
248.

STARWARS HAN GER 2015 wałach siwa/167 F: Stakkato / Spartan
M: Enjoy / Escudo I
K034745 DE431311314315
249.

STOKROTKA SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Guffi
M: Sibilla / Travant
Brak 0009
250.

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
251.

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
252.

SYIA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/. F: Numerus / Numero Uno
M: Salwa / Grey
K032338 616007610063617
253.

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
254.

TASMANIA SP POL 2011 mare bay/165 F: USTINOV
M: TESMIRAN
none 616009610139611
255.

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
256.

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
257.

URACA II OS POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
258.

VALENCIA VOLO OLDEN POL 2013 wałach gniada/168 F: Vivant van de Heffinck / Fuego du Prelet
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K035324 DE418185050313
259.

VIA CALIDA AES POL 2016 klacz siwa/172 F: La Calidad / Lancer II
M: Volumia / Andiamo Z
K033468 826002160881588
260.

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
261.

WHOOPY BOY SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
K019672 616009690074711
262.

WICHROWA RUŃ SP POL 2018 klacz kasztanowata F: HOMERUN ( Ex Halifax)
M: WICHURA
K034371 616 009 69 00968 18
263.

WILIANA WLKP POL 2010 klacz gniada/163 F: Landor /
M: Wizja /
K018887 616007520000310
264.

WIND AND RUN SP POL 2017 ogier kasztanowata F: Homerun (EX HALIFAX)
M: Wichura
K031999
265.

WITARRA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata F: IRCHES
M: WITAXA
K032057
266.

WOULD LOVE SP POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Wendy / Ever For Pleasure
K022445 616009520095412
267.

ZIDAN WLKP. POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine/Guidam
M: Dera/Harwest
K031012 616007610217515
268.

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 142

Number of Horses: 268

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl