Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 27-29 styczeń 2023
Leszno, 27-29 styczeń 2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
127 ACCEPTED 2023-01-24 13:46:20
2023-01-24 13:45:14
Jasurbek Khotambekov VIOLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2023-01-22 12:11:05
2023-01-20 15:57:56
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2023-01-22 12:11:02
2023-01-20 15:57:38
Nadia Kuźma FANCIFUL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2023-01-25 08:25:19
2023-01-20 12:11:55
Grzegorz Psiuk BESARIAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2023-01-21 20:36:57
2023-01-20 00:14:12
Lena Żakowska CINNAMON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2023-01-21 20:36:50
2023-01-20 00:06:04
Lena Żakowska BARACK IRW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2023-01-21 20:36:44
2023-01-19 22:18:33
Mikołaj Bajan FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2023-01-22 12:09:53
2023-01-19 12:49:56
Sofia Boettcher AWIATOR S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2023-01-22 12:09:50
2023-01-18 21:04:03
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2023-01-22 12:09:45
2023-01-18 20:50:41
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2023-01-21 20:12:07
2023-01-18 15:36:08
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2023-01-21 20:32:13
2023-01-18 14:53:50
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2023-01-18 13:24:25
2023-01-18 11:27:03
Tomasz Olszewski NICKY BOY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2023-01-18 07:29:35
2023-01-17 21:08:11
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2023-01-26 20:06:09
2023-01-17 20:30:40
Adam Nicpoń CORDENSKY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2023-01-18 07:29:05
2023-01-17 17:54:51
Grzegorz Psiuk SIR DINKEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2023-01-18 07:28:58
2023-01-17 14:36:17
Beniamin Tomaszewski ESCOBAR C Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2023-01-18 07:28:56
2023-01-17 14:35:54
Beniamin Tomaszewski CLAUDIUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2023-01-17 08:43:02
2023-01-17 08:39:53
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2023-01-17 07:32:11
2023-01-16 22:58:50
Aleksandra Kołodzińska EL PASSINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
107 ACCEPTED 2023-01-17 07:31:38
2023-01-16 21:48:00
Justyna Kopko GRACE OF AN ANGEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
106 ACCEPTED 2023-01-21 20:45:08
2023-01-16 21:46:12
Justyna Kopko KIARA D
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2023-01-17 07:31:26
2023-01-16 19:41:18
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2023-01-16 13:04:16
2023-01-16 12:42:48
Mściwoj Kiecoń LUIDAM QUALITY
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2023-01-16 13:04:18
2023-01-16 12:42:12
Mściwoj Kiecoń LUMIERE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2023-01-16 13:04:20
2023-01-16 12:41:34
Mściwoj Kiecoń DANTOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2023-01-16 11:09:02
2023-01-16 11:08:49
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2023-01-16 11:06:10
2023-01-16 11:04:32
Agata Dahlke-Burda ITOT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2023-01-16 11:06:27
2023-01-16 10:41:19
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2023-01-16 09:08:26
2023-01-16 00:09:12
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2023-01-16 09:08:16
2023-01-15 22:06:17
Angelika Ojczenasz CASCADELL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2023-01-17 07:35:31
2023-01-15 21:35:50
Joanna Pociecha-Ochab VAGABOND DE LUX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2023-01-16 09:08:00
2023-01-15 19:40:49
Agata Derda GELESTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
94 ACCEPTED 2023-01-16 09:03:08
2023-01-14 17:26:58
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:58
2023-01-14 09:45:01
Dominika Luty BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:57
2023-01-14 09:44:17
Dominika Luty VIVERDI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
91 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:55
2023-01-14 09:07:42
Karol Chrzanowski CASSIANA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
90 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:52
2023-01-13 22:12:44
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAMS DUKE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:46
2023-01-13 22:12:06
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:42
2023-01-13 16:23:45
Marcin Wesoły KIODORA-W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:40
2023-01-13 16:22:47
Marcin Wesoły KREKBOY FORTUNA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:39
2023-01-13 16:21:48
Marcin Wesoły SILVER DRACO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2023-01-25 08:36:27
2023-01-13 16:21:04
Marcin Wesoły GIRO D’ITALIA RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2023-01-25 10:19:28
2023-01-13 16:20:25
Marcin Wesoły CATOKINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2023-01-24 21:21:16
2023-01-13 16:19:24
Krzysztof Ludwiczak CASTAKKA BLUE PS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ACCEPTED 2023-01-25 08:19:37
2023-01-13 16:18:47
Krzysztof Ludwiczak CROSLOVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2023-01-25 08:21:36
2023-01-13 16:17:57
Krzysztof Ludwiczak MISS KANILVIA PS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2023-01-25 08:22:46
2023-01-13 16:16:52
Krzysztof Ludwiczak CASAMBA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:28
2023-01-13 16:16:19
Krzysztof Ludwiczak FISTON DE BO Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:26
2023-01-13 15:10:49
Łukasz Smoczyk PENICYLINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:25
2023-01-13 15:09:35
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:19
2023-01-13 13:37:19
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:17
2023-01-13 13:28:36
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2023-01-16 09:02:06
2023-01-12 21:34:51
Milena Sołtysiak CZART
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2023-01-21 20:03:56
2023-01-12 21:33:20
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
72 ACCEPTED 2023-01-16 09:01:51
2023-01-12 17:04:43
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2023-01-16 09:01:49
2023-01-12 17:04:28
Arkadiusz Fimmel DOMINATE F
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2023-01-16 09:01:48
2023-01-12 17:04:09
Arkadiusz Fimmel DOLAR F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2023-01-16 09:01:45
2023-01-12 15:30:56
Wiktoria Woźniak SWEETHEART
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2023-01-26 20:21:18
2023-01-12 10:41:32
Karol Chrzanowski RAPPER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
67 ACCEPTED 2023-01-12 10:36:40
2023-01-12 10:27:00
Andrei Shalohin NAOKI 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2023-01-12 10:36:42
2023-01-12 10:26:32
Andrei Shalohin DOBBY WHITE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2023-01-12 10:36:44
2023-01-12 10:26:06
Nurjon Tuyakbaev LANCELOTA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2023-01-12 10:36:46
2023-01-12 10:25:37
Bekzot Kurbanov LADY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2023-01-12 10:36:48
2023-01-12 10:25:05
Bekzot Kurbanov MATTS V.G
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2023-01-12 10:17:10
2023-01-12 10:00:26
Karol Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2023-01-24 09:24:29
2023-01-12 09:55:19
Karol Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ACCEPTED 2023-01-26 20:06:34
2023-01-11 18:29:50
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2023-01-26 20:05:07
2023-01-11 18:29:20
Adam Nicpoń DIAMANTE NERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2023-01-12 08:20:33
2023-01-11 16:54:04
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ACCEPTED 2023-01-12 08:20:32
2023-01-11 16:53:39
Marcin Matelski MONTELLO DM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2023-01-20 19:28:53
2023-01-11 16:52:45
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2023-01-12 08:20:28
2023-01-11 16:52:08
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2023-01-12 08:20:01
2023-01-11 11:21:41
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
53 ACCEPTED 2023-01-26 20:07:41
2023-01-10 21:10:01
Grzegorz Nowak CARAT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2023-01-26 20:07:26
2023-01-10 21:09:33
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2023-01-12 08:19:54
2023-01-10 21:09:09
Grzegorz Nowak LETS GO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2023-01-12 08:19:52
2023-01-10 21:08:45
Grzegorz Nowak KASKADA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2023-01-12 08:19:49
2023-01-10 21:08:20
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2023-01-10 08:35:17
2023-01-09 21:45:36
Julia Jabłońska JARMILLO L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2023-01-10 08:35:19
2023-01-09 21:45:04
Julia Jabłońska GO FOR IT 2
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2023-01-10 08:35:02
2023-01-09 20:47:21
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
45 ACCEPTED 2023-01-10 08:35:00
2023-01-09 20:16:35
Julia Gwara EVITA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2023-01-10 08:34:57
2023-01-09 15:47:57
Ryszard Olszowy UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2023-01-09 13:51:35
2023-01-09 13:42:54
Karolina Wernerowicz CHAMPIONETTE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2023-01-09 13:51:32
2023-01-09 13:42:30
Karolina Wernerowicz VLEUT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2023-01-09 13:51:30
2023-01-09 13:41:56
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2023-01-25 08:37:09
2023-01-08 22:28:05
Marcin Wesoły MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2023-01-09 10:33:02
2023-01-08 22:26:27
Nell Sówka DIGISPORT CARLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2023-01-25 08:37:53
2023-01-08 22:25:39
Nell Sówka SATILIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:49
2023-01-08 22:19:48
Michał Tyszko INDIGO R.T.
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:47
2023-01-08 22:18:57
Michał Tyszko CORIANDER VAN'T OZERHOF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:45
2023-01-08 22:18:32
Michał Tyszko MARCO POLO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:26
2023-01-07 18:28:20
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:23
2023-01-07 18:23:31
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
32 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:21
2023-01-07 18:23:06
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2023-01-09 10:32:19
2023-01-07 16:32:18
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2023-01-26 20:06:59
2023-01-07 15:54:19
Olimpia Skrok-Wolska G
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2023-01-26 20:12:50
2023-01-06 18:17:16
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2023-01-09 10:28:14
2023-01-06 18:16:34
Wiktoria Jannasz KAUAI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2023-01-09 10:28:11
2023-01-06 18:15:57
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2023-01-09 10:26:17
2023-01-04 16:53:02
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2023-01-24 09:22:40
2023-01-04 14:13:49
Julia Walorek ARKON L
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2023-01-04 12:12:29
2023-01-04 10:24:11
Vladimir Zaytsev POWER BALL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2023-01-04 12:12:27
2023-01-04 10:23:32
Vladimir Zaytsev BALLANTINE'S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2023-01-04 12:12:40
2023-01-04 10:23:13
Aleksandra Jarosz GRANDA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2023-01-04 12:12:22
2023-01-04 10:22:28
Anna Woźna CALINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2023-01-04 09:46:46
2023-01-04 09:46:41
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2023-01-04 09:46:40
2023-01-04 09:46:15
Emilia Pietrzak CORONA IRW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2023-01-04 09:46:16
2023-01-04 09:41:36
Lena Kołacka SUEDWIND 9
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2023-01-04 09:46:26
2023-01-04 09:40:59
Lena Kołacka CHIVAS
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2023-01-21 20:03:33
2023-01-02 22:05:38
Adam Nicpoń KRAVITZ
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2023-01-18 07:28:49
2023-01-02 22:02:53
Adam Nicpoń HEART LIGHTNING
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2023-01-09 10:26:03
2023-01-02 22:02:14
Adam Nicpoń GAMEBOY RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2023-01-03 07:22:17
2023-01-02 22:01:48
Martyna Nicpoń BIG BEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2023-01-03 07:22:11
2023-01-02 16:28:53
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2023-01-03 07:22:08
2023-01-02 16:28:02
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
10 ACCEPTED 2023-01-02 09:07:06
2023-01-01 11:25:22
Marta Piszczek MAVANDER
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2023-01-02 09:07:10
2023-01-01 11:24:16
Marta Piszczek KS EMERTON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2023-01-02 09:07:12
2023-01-01 11:22:40
Marta Piszczek AŻUR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2023-01-02 09:07:44
2022-12-27 22:00:24
Sonia Gaj AKELLAH HERO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2023-01-26 20:14:18
2022-12-27 21:55:12
Adam Kaźmierczak LUCABOO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2023-01-26 20:13:51
2022-12-27 21:54:42
Adam Kaźmierczak ELOMAH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2023-01-26 20:17:07
2022-12-24 13:29:24
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2023-01-25 18:36:15
2022-12-22 22:17:24
Aleksandra Bolko MESSINA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2023-01-02 09:08:33
2022-12-22 08:21:45
Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2023-01-02 09:08:37
2022-12-22 08:21:23
Dominika Gardas EDISON Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O037777
10172766
2. Antczak Maja St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2004 (MJ.)
O032771
3. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
4. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
5. Bertoldi Maja LKJ Ochaby
2006 (J.)
O051226
6. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
7. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
8. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
9. Boettcher Sofia Klub Jeździecki Ślęża
2006 (J.)
O049086
10. Bolko Aleksandra bpk
S
O025841
11. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
12. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
040158
13. Ciecholewska Zofia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (MJ.)
O040245
14. Ciecholewska Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
15. Cimek Alicja KJ NA KOŃ W ŁAGOWIE
2009 (JM.)
Brak
16. Czarnecki Dawid BPK
S
O003411
17. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
18. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
19. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
20. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
21. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (JM.)
O065706
22. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
23. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
24. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
25. Dzienia Weronika St. Kraju Jumping Team
2008 (JM.)
O066585
26. Dzienia Wiktoria St. Kraju Jumping Team
2004 (MJ.)
O066585
27. Dziuba Oliwia KJ NA KOŃ W ŁAGOWIE
2010 (JM.)
O076431
28. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
10302812
29. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
30. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
31. Fraczek Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033676
32. Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
S
O041602
33. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
34. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
S
O023600
35. Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
S
O019389
36. Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
2021 (Mł.)
O019389
37. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (MJ.)
O047350
38. Hemmerling Julia WTK Hermanów
S
O032196
39. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
40. Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
2005 (J.)
O038818
41. Jarosz Aleksandra SKJ Horseprofi Łódź
2007 (J.)
O059926
42. Jędrychowska Laura Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (JM.)
brak
43. Jones Maria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2004 (MJ.)
O060878
44. Jóźwiak Gabriela KJ Fimmel Team
2008 (JM.)
O055711
45. Kaczmarek Blanka St. Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
46. Kaproń Irmina Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O031213
47. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
48. Khotambekov Jasurbek Uzbekistan
S
10232052
49. Kiecoń Mściwoj Klub Sportowy Adamus Equestrian
S
O001959
50. Kocon Ewa Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009390
51. Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
2007 (J.)
O040167
10187342
52. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
53. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
54. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
O047334
55. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (J.)
O047335
56. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
57. Kosiński Wojciech ZKS DRZONKÓW
2011 (JM.)
O066611
58. Króliczek Barbara LKJ Ochaby
2010 (JM.)
O065478
59. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (J.)
O051389
60. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
61. Kurbanov Bekzot Uneversal Jumping Club
S
/
10151031
62. Kurek Kinga KJ Fimmel Team
S
O033908
63. Kurek Kinga KJ FIMMEL TEAM
S
O033908
64. Kurowska Emilia Bez Przynależności Klubowej K P O
2006 (J.)
brak
65. Kuźma Nadia JKS Barłomino
2004 (MJ.)
O035744
10152946
66. Lis Amelia JKS Lauden
2003 (MJ.)
O042801
67. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
68. Luty Dominika BPK
S
O003979
10118664
69. Łuc Amelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (J.)
O047428
70. Madera Rozalia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (J.)
brak
71. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
Brak
72. Matelski Marcin Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
S
O003420
73. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
74. Michalska Zofia KS Sydow Riding Team
2007 (J.)
O055704
75. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
76. Miśkiewicz Anna KJ Volta
S
O007369
77. Morsztyn Maja KJ KIETLÓW
2011 (JM.)
LZRWZJ/2791/22
78. Musiał Robert LZJ Drama Zbrosławice
S
O056570
79. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
80. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
81. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
82. Nowak Marcelina bpk
2008 (JM.)
Brak
83. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
84. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
85. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
86. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
87. Olszowy Ryszard ZKS DRZONKÓW
2005 (J.)
O056297
88. Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
S
O006784
89. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
90. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (MJ.)
O035379
10171142
91. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
92. Piontek Helena Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2006 (J.)
O044520
93. Piontek Urszula Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2011 (JM.)
O059537
94. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
95. Piszczek Marta KJ Okoły
2008 (JM.)
O052121
96. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
97. Podgórski Stanisław Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2005 (J.)
O068991
98. Porzuckowiak Karolina KJ Sokół Damasławek
S
O026215
99. Przygotzky Luzi Ida LRV Münchehofe e.V.
2012 (Mł.)
None
100. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
101. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
102. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
103. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
104. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
105. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
106. Shalohin Andrei KS GAJEWNIKI
S
O021942
107. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
108. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (MJ.)
O038361
109. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
110. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (J.)
O052916
111. Sorokina Olga KS Gajewniki
S
O026608
112. Sówka Nell Fundacja Stajnia Ludwiczak
2008 (JM.)
O049296
10213401
113. Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033680
114. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
115. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
S
O038702
116. Staszak Agnieszka KJ Fimmel Team
S
O041414
117. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
118. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
119. Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki
S
O007979
120. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
121. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
122. Szantar Alicja Klub Sportowy Gajewniki
2007 (J.)
brak
123. Szczepańska Maja JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052847
124. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (MJ.)
O043986
125. Szewczak Wiktoria LKJ przy SK w Ochabach
2010 (JM.)
O086471
126. Szewczak Wiktoria brak
S
brak
127. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
128. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
129. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
130. Tuyakbaev Nurjon KSK REMBRANDT
S
Brak
10028178
131. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
132. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
133. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
134. Wernerowicz Karolina BPK
2008 (JM.)
O053405
135. Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O007322
136. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
137. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2006 (J.)
O043737
138. Wojciech Maja LKJ OCHABY
2009 (JM.)
O070028
139. Wojtaszek Vesna KJ Sokół Damasławek
2004 (MJ.)
O042477
140. Wolniewicz Karmela Bez Przynależności Klubowej K P O
2010 (JM.)
O067999
141. Woźna Anna KJ Janowice
S
O006568
142. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
143. Wszędybył Jagoda KS Small Cherry Trzebnica
S
O019285
144. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
145. Zaytsev Vladimir KJ Janowicec
S
O006245
146. Zielińska Kamila Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2009 (JM.)
Brak
147. Żok Nikola JKS Robir Chwalęcice
2010 (JM.)
O076661
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

306

A-KUWEJT TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

304

ADAGIO ORIGINAL COR HOL POL 2017 ogier gniada/173 F: Adagio De Talm / Lamm De Fetan
M: Cesena / Cardino
K032110 DE421000751017
3.

66

AKELLAH HERO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
4.

201

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
5.

153

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
6.

219

AQ DAYTON F WESTF POL 2016 wałach gniada/157 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Avenida Q / Quidam De Revel
K032305 DE441410025116
7.

83

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: Konkret 2 /
M: Aguaja / Sapiecha
K026206 616009520025414
8.

16

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
9.

223

ATOMIC BOY HOL GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano / Alasca
M: Shakira III / Cardenio
K032311 DE421000216706
10.

160

AWIATOR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/166 F: Black Jack
M: Avinell S
brak 616009520041814
11.

65

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
12.

310

BACARDI WHITE WIELKOPOLSKIA POL 2018 ogier siwa/168 F: Hickstead White / Hickstead
M: Barada / Fred
K034042 616007670081118
13.

77

BALLANTINE'S HOL POL 2016 wałach gniada/163 F: Baracuda / Baloubet du Rouet
M: Biqueen / Quirado
K029332 DE421000708616
14.

156

BARACK IRW NIEM. SPORT. GER 2014 wałach skarogniada/169 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Anuk / Calato
K028635 DE455550000414
15.

302

BARAQUE HOL. GER 2013 ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet du Rouet
M: Valetta II / Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
16.

203

BASTION WLKP POL 2018 ogier ciemnogniada/162 F: Cristallo I westf./ Cornet Obolensky
M: Bastylia sp/ Carolus I sp
K033642 616007610100418
17.

120

BENARESA WLKP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor / Lacatraz
M: Benares / El Bundy
K030358 616007610112815
18.

210

BENGRAF WIELKOPOLSKA POL 2010 gelding white/174 F: Tjungske
M: Benneta
K017910 616007610059110
19.

248

BENTLEY DU ROUET F WEST POL 2015 wałach gniada/168 F: Michael Angnelo F / Bajou Du Rouet
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K029093 DE441410876015
20.

269

BESAR WIELKOPLOLSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: KALMET
M: BELINDA
brak 616007610080011
21.

60

BESARIAN WLKP POL 2015 wałach gniada/167 F: Numerus/Numero Uno ex Norton
M: Bonasera/Biskwit
K030690 616007610106115
22.

71

BIG BEN NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/173 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
K024151 DE481810006414
23.

212

BONA IRW X POL 2018 klacz gniada/X F: Orlando LV
M: Bellinda
x 276020000687826
24.

130

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANG BEL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro / Heartbreaker
M: Quita Du Domaine Z / Quantum
K030745 056015Z55845011
25.

147

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Bretania / Sigon
K030546 616009670084517
26.

287

CALANTINO HOL POL 2010 wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
27.

76

CALINA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Day dream Ii
M: Caliie z
K014764 009610164306
28.

232

CALMEE DE REVEL HOL POL 2018 klacz kasztanowata// F: Colman
M: Gravin
/ DE 421000206718
29.

154

CALVADOS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) / Uriel
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
30.

27

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
31.

165

CASAMBA HOL GER 2015 ogier gniada/167 F: Casall /
M: Mamba I /
K028721 DE421000101215
32.

261

CASAUR Z SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Cassini II / Capitol I
M: Aura / Cordial
K030438 A0004278S
33.

135

CASCADELL HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello II hol./ Casall
M: Arielle VII hol./ Lordanos hol.
K029253 DE421000077016
34.

86

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
35.

103

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417/A0016458S
36.

241

CASSA CIARA HOLSZTYŃSKA POL 2007 klacz siwa/168 F: Cassini ll
M: Acord ll
- -
37.

128

CASSIANA S SP POL 2011 klacz ciemnogniada/164 F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
38.

99

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 DE421000248612
39.

183

CASSKENIS SON DSP GER 2018 Wallach Grauschimmel/170 F: Casskeni II
M: Donna Levista R
none DE455550369218
40.

45

CASTAKKA BLUE PS OS GER 2015 klacz gniada/170 F: Casallco / Casall
M: Stakka Blue / Stakkatol
K034261 DE418185005915
41.

224

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 Wallach Milchschimmel/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
42.

168

CATOKINA HOL GER 2013 Klacz gniada/167 F: Catoki / Cambridge
M: Warina III / Contact Me
K026947 DE421000190413
43.

305

CEJLON SP POL 2017 wałach inna/167 F: -
M: -
brak 61600999988
44.

144

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
45.

136

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
46.

93

CHAMPIONETTE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 mare bay/170 F: Costello
M: Calita Z
K033352 056015Z55811815
47.

36

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
48.

226

CHARLOTTE ZR Z ZANG POL 2017 klacz skarogniada/169 F: Chapeau /
M: Viance / Carbano
K034218 056015Z55322217
49.

230

CHARLY DSP GER 2017 gelding dark bay/168 F: Cartiano
M: Laura
DE456560313417 DE456560313417
50.

85

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
51.

225

CHAVIE ZR Z ZANG POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Charleston / Cascadello
M: Viance / Carbano
K034219 056015Z55370218
52.

190

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa/173 F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
53.

158

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
54.

309

CHERI VAN DE ZUUTHOEVE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Cosmos Z
M: Isis Van Het Diamondhof
K035374 056015Z551401180
55.

316

CHEVALIER AES POL 2018 ogier ciemnogniada/168 F: Chacfly PS
M: R.S Lorelei
- -
56.

73

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
57.

221

CHULIGAN SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Bolshoi
M: Chloe
K032520 616009610104413
58.

211

CHWAT SP POL 2013 wałach gniada/170 F: West
M: Chwala
Brak -
59.

311

CIACOMO'S QUEEN KWPN GER 2012 klacz gniada/163 F: Ciacomo
M: Queen 267
brak 2939495383383838
60.

209

CIDRIS SILVA OS GER 2017 wałach siwa/162 F: Calico / Cassini I
M: Wereld Ovidius / Ovidius
K035267 DE433330886117
61.

157

CINNAMON KWPN NED 2007 wałach kasztanowata/165 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Wilexa / Karandasj
K011518 528003000703908
62.

260

CLARENTINO HOL POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornetino / Cornet Obolensky
M: F-Clarissa / Catoki
K031355 DE421000703617
63.

289

CLASSIC VICTORY PL POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Calinaro
M: Queens Velvet
brak p:LV001000003110
64.

148

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/173 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
65.

81

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
66.

80

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
67.

268

COMODO WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Concetto
M: Falkenhof's Loreen
K016813 DE 441411199409
68.

308

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
69.

312

CONSOTHO II WAŁACH POL 2012 wałach gniada/wałach F: brak
M: brak
brak brak
70.

56

CORDENSKY DSP GER 2015 wałach gniada/175 F: Cordess
M: Serafin
*** ****
71.

88

CORIANDER VAN'T OZERHOF ZANG POL 2015 wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
72.

288

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
73.

74

CORONA IRW AES POL 2017 klacz gniada/xx F: PI QUATORZE/BALOUBET DU ROUET
M: CHIAVENNA S/CORONADO
K035485 52801194046
74.

126

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
75.

91

CREME DE LA BEQUEM HOL POL 2007 klacz gniada/168 F: Canturano
M: Marseille / Lord Byron
K032642 DE421000332407
76.

44

CROSLOVE OLD GER 2016 wałach kasztanowata/176 F: Je t'aime Flamenco / Flamenco Desemilly
M: Chacco's Girlstar / Chacco-Blue
K033436 DE418185056316
77.

180

CZANTORIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kasztanowata/169 F: Corragio
M: Ceria
K033984 A0020542S
78.

227

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
79.

117

CZART SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
80.

267

DAKAR SP POL 2019 gelding chestnut/172 F: Arcygraf
M: Duma
K035586 616009610144919
81.

143

DANTOS KWPN POL 2008 wałach gniada/---------- F: CANTOS
M: TOMKE H
BRAK 528003000806018
82.

102

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 wałach kasztanowata/- F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
K022983 056015Z55831613
83.

280

DI CAPRIO Z ZANGERSHEIDE POL 2018 ogier kara/170 F: Dominator Z
M: Cosma / Chacco Blue
84.

35

DIAMANTE NERO HANOWER POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita k
*** %%%
85.

249

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/165 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
86.

178

DIARETINA HOL GER 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
87.

90

DIGISPORT CARLO HOL POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Cormint
M: Casquetta
K031184 DE421000119114
88.

214

DJERBA KWPN POL 2015 klacz siwa/168 F: DIATENDRO
M: H ACCESS
K034030 0000
89.

109

DOBBY WHITE WESTF GER 2017 klacz siwa// F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Charmonie / Cornet Obolensky
K034415 DE 441410098017
90.

114

DOLAR F WESTF POL 2016 wałach gniada/168 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Cailustas / Castillo
K032301 DE441410025016
91.

115

DOMINATE F WESTF POL 2017 ogier skarogniada/170 F: Dominator Z / Diamant De Semilly
M: Cailustas / Castillo
K032304 DE441410024617
92.

264

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
93.

291

DURGA SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Castle Rock
M: Dasilva
- 616009520035317
94.

68

EDISON Z ZANG NED 2017 wałach gniada/. F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Salome/ Animo
K035052 056015Z55587417
95.

146

EL PASSINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach skarogniada/168 F: SALOMON
M: ELIANNE
K029912 616 009 68 00113 16
96.

116

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
97.

194

ELECTRIC LADY HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
98.

2

ELOMAH KWPN POL 2009 wałach gniada/168 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507
99.

250

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
100.

255

ENINYON W PKS POL 2015 klacz kasztanowata/---------- F: NINYON
M: EUFORIA
BRAK 616098200204464
101.

149

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe for Ever / Galoubet A
M: Ovita V / Hemmingway
K033111 056015Z55682715
102.

181

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 gelding bay/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
103.

185

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
K031634 616006570101412
104.

96

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
105.

95

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
106.

284

FABIAN J Z Z POL 2012 wałach kara/170 F: FANTOMAS DE MUZE
M: GAMINE DE LA POMME/DARCO
K023793 056015Z55804012
107.

161

FANCIFUL SF POL 2015 wałach gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Nobel Lady / Corrado
K028367 15248078B
108.

271

FARFALLA VIL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz gniada/171 F: MJT NEVADOS S
M: FONICA S
Brak 616009520028018
109.

292

FAWORYT RK SP POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/164 F: Czarownik
M: Formica-WM
K033451 616009670092516
110.

122

FISTON DE BO Z ZANGER POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Flipper D'elle
M: INDOCHINE DE BOURGUIGNON
K029396 ZANG 056015Z55818416
111.

155

FLYHIGH QUINTUS ISH IRL 2013 wałach gniada/168 F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
112.

252

FOR FLY WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Number One /
M: Fuksja / Marino
K034673 616007610180218
113.

19

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
114.

307

GALI-ZIDANE WLKP POL 2018 ogier siwa/184 F: Zinedine
M: Galilea / Aviano
- 616007610061118
115.

9

GAMEBOY RED WINE SP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Gino /
M: Sunday Morning / Bernini
K033278 616009640079017
116.

134

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
117.

296

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
118.

244

GERANIA WLKP POL 2017 klacz gniada/171 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: Geira / Bolshoi KWPN
K032723 616007610087417
119.

118

GINGERBREAD RED WINE Z ZANG POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL / Good Twist
M: L-Rovinia / Ramiro Z
K027949 056015Z55808015
120.

166

GIRO D’ITALIA RED WINE SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Gino / Calvina Z
M: Gino / Calvina Z
K034273 616009640078917
121.

98

GO FOR IT 2 BWP BEL 2006 wałach kara/170 F: V. Toulon / Heartbreaker
M: M. Lazy-Lady / V. Voltaire
K032441 BEL-W-249257
122.

145

GRACE OF AN ANGEL SELLE FRANCAISE FRA 2016 klacz siwa/160 F: Andiamo Semilly
M: Noble Lady
K030592 839348743737373
123.

79

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
124.

195

H-CANTERINO SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Hataria / Turbud Quirinus
K019872 616009610179711
125.

313

H-CANTERINO SP POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/168 F: Cantoblanco / Canto
M: Hataria / Turbud Quirinus
K019872 616009610179711
126.

207

HAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach gniada/167 F: Castle Rock / Clearway
M: Hintera R / Romeo Des Vaux
K032960 616007610036916
127.

300

HAPPINES WESTF POL 2016 klacz gniada/165 F: Cottonclub / Cantus
M: Holly M / Lotos
K034995 DE441411206716
128.

256

HAPPY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/171 F: Cascadello /
M: Cherry Laedy /
brak DE421000603315
129.

10

HEART LIGHTNING DEN DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: ***
M: ***
*** ***
130.

317

Herkules Poirot Red Wine OLD POL 2018 S kasztan F: HBI Hotspot
M: Whats Up
DE 418180424818
131.

272

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/pony:kuc F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
132.

159

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
133.

151

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 gelding dark bay/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
134.

206

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
135.

254

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
136.

131

IMAR SP POL 2007 wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
137.

265

IMPERATOR MECKL POL 2013 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ina IV
K022838 DE427270301313
138.

89

INDIGO R.T. KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/172 F: CHARISMA
M: UZETTE
K027292 528003201304556
139.

242

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
140.

138

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
141.

205

JAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach siwa/170 F: Castle Rock / Clearway
M: Jintera R / Romeo Des Vaux
K032961 616007610036716
142.

97

JARMILLO L KWPN NED 2014 wałach jasnokasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Camilla VDL / Cartani
K029342 528003201408429
143.

119

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
144.

262

KANNANDO Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Contess/Contendro I
K034627 DE 456560524617
145.

191

KARAJAN JUNIOR HOLST POL 2018 wałach gniada/168 F: Karajan HLP
M: Cassandra IX
brak DE421000752818
146.

100

KASKADA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Action Breaker
M: Sinfonie IV / Cassini I
K031251 DE421000606617
147.

82

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/175 F: Cascadello I
M: Athene X
K033490 107PL48
148.

54

KIARA D KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/163 F: BALTIC VDL
M: AINDIA
brak 528003201501698
149.

139

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
150.

125

KIODORA-W KWPN NED 2015 klacz gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Fioladora-W / Cassini I
K034275 528003201503070
151.

297

KLEO STAR TS POL 2016 klacz tarantowata/157 F: BAJKAŁ
M: KANITA
K030746 616999610196216
152.

243

KOLUMBIA ZK SP POL 2014 klacz kara/172 F: Landino
M: Kalista
K032213 brak
153.

171

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
154.

314

KORAL MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/167 F: Koraello
M: Karha
brak
155.

12

KRAVITZ OLD GER 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova Della Pomme /
M: -
K033122 DE418181414717
156.

124

KREKBOY FORTUNA KWPN NED 2015 gelding bay/168 F: Grand Slam VDL
M: Zancoulavsca Fotuna
None 528210003201508344
157.

64

KS EMERTON KWPN POL 2009 wałach gniada/X F: Sam R
M: BO/Nassau
X 528003200901054
158.

247

LA CALIO F WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/172 F: La Calidad
M: .
Brak .
159.

84

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
160.

111

LADY HOLST UZB 2012 klacz siwa// F: Cantarus
M: Rozanna
/ 107EZ69
161.

279

LADY CASTLE SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Castle Rock
M: Lady Catoki
K035375 616009520044916
162.

301

LAMBIK DE VINCK Belgian Sport Horse BEL 2017 wałach gniada/170 F: Mallito / I'm Special De Muze
M: Havana Du Coeur Des Collines / Wandor Van De Mispelaere
K034996 20210102263326LA00
163.

110

LANCELOTA WESTFALEN UZB 2013 klacz ciemnogniada// F: /
M: /
/ 276441410966913
164.

26

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
165.

253

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/pony:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
166.

41

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
167.

179

LEA MICHAELE J SP POL 2013 klacz kara/168 F: Michael Angelo F /
M: Lea Cassandra /
K025051 616009610201313
168.

277

LEGOLAS AA MŁP POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret /
M: Laurie / Ramadan
K033065 616006570068616
169.

278

LEGOLAS AA MŁP POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie / Ramadan
K033065 616006570068616
170.

69

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
171.

101

LETS GO KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Grandorado TN / Eldorado van de Zeshoek
M: Oleander / Voltaire
K031252 528003201608651
172.

315

LILUS HOL POL 2018 ogier siwa/167 F: Livello
M: GretaIV
--- DE421000165318
173.

266

LIVORNO GE KWPN POL 2016 wałach gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: WETAGA
K033080 528003201608152
174.

281

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 gelding bay/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
175.

177

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/pony:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
176.

222

LOVING YOU NONSTOP OLD GER 2017 klacz gniada/169 F: Nonstop /
M: Adine Van Het Bergeneinde /
brak DE418181498217
177.

1

LUCABOO HAN POL 2013 wałach gniada/170 F: Lord Argentinus
M: Copita
K033040 DE431310361413
178.

104

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
179.

141

LUIDAM QUALITY IRIS POL 2015 wałach kasztanowata/---------- F: GUIDAM
M: O.B.O.S.QUALITY 004
BRAK 372414010171793
180.

142

LUMIERE KWPN NED 2016 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Gilanda / Astrello
K033250 528003201601586
181.

217

MAHARADJA - W KWPN POL 2017 wałach siwa/170 F: Cohinoor vdl
M: Iwottie-w
Brak 52801044749
182.

87

MARCO POLO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/171 F: Maylord Carthago
M: Pilotin
K025208 DE421000600513
183.

237

MARUSO H KWPN NED 2017 wałach siwa/167 F: Cohinoor VDL / Cornet Obolenski
M: Carusa H / Indoctro
K035640 528003201705048
184.

228

MASERATI GOLD KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/170 F: Haynes GK
M: Honeybridge
brak 528003201700576
185.

112

MATTS V.G / DZA 2012 wałach gniada// F: /
M: /
/ 106LN55
186.

63

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
187.

38

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
188.

285

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V
brak 616009660318815
189.

263

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/pony:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
190.

4

MESSINA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/163 F: Invictus / El Salvador
M: Ultra / Habsburg
K033167 528003201707105
191.

216

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
K010849 POL009610072307
192.

164

MISS KANILVIA PS OS GER 2016 klacz gniada/170 F: Messenger / Montender
M: Siljanna / Kannan GFE
K034260 DE418185056616
193.

22

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
194.

234

MONARKHISTKA 20 / RUS 2013 klacz gniada// F: Khangai
M: Mira Belle
/ 107ZF47
195.

239

MONTANA KWPN NED 2017 klacz siwa/pony:152 F: Irvington VDL / Dallas VDL
M: Image WH / Denzel v't Meulenhof
K031441 528003201708075
196.

105

MONTELLO DM KWPN NED 2017 ogier siwa/167 F: Cartello VDL / Cartani
M: Vedette / Voltaire
K033917 528003201701420
197.

108

NAOKI 3 HOL. GER 2016 wałach gniada// F: Numero Uno
M: Ellen 1
/ DE421000046816
198.

107

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
199.

233

NESSAJA AK HANNOVERAN GER 2018 klacz skarogniada// F: Numero Uno
M: Diva Odessa
/ DE 431316733718
200.

294

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
201.

152

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
202.

192

NOUGAT VAN OTERHOF Z ZANGERSHEIDE POL 2009 wałach gniada/165 F: Nonstop
M: Accella
brak 056015Z55626409
203.

215

NUMBER FOUR F WESTF POL 2017 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Balilka / Baloubet du Rouete
K032302 DE441410024417
204.

197

NYRUSO H KWPN NED 2018 wałach gniada/176 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: HYRUSA H
- 528003201805345
205.

245

PALOMA WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: NUMBER ONE
M: PASJA
K035355 A0019738S
206.

121

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
207.

18

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
208.

78

POWER BALL BWP BEL 2016 wałach gniada/168 F: Clooney /
M: Peonia / Alvarez
K033960 DE481810171116
209.

106

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 DE421000069611
210.

162

QUELLE DAME Z ZANG POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711
211.

186

QUENTINA AES POL 2019 klacz gniada/171 F: Quentin Z
M: Malezja
, 528036201900053
212.

127

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
K020318 DE421000533311
213.

218

QUINOA AEG BWP POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Vigo D’Arsouilles
M: Chellana MHZ Z
brak BE 0410346424
214.

67

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
215.

184

QUIRIN 46/ QUEEN ELISABETH Oldenburger Springpferd GER 2018 mare bay/164 F: Quite Carenzo
M: Cora
DE 418180429218 DE 418180429218
216.

39

RAPPER SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Clipper /
M: Rebeka / Rytm
K034414 616098200252913
217.

259

RATINA XX POL 2017 klacz siwa/165 F: Silvaner / Lomitas
M: Rosanna Beat / Electric Beat
K030547 616POL17009058T
218.

199

REVELATION OLDEMBURSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Hold up Premier
M: Stutbuch 1
Brak DE418180338617
219.

189

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
220.

283

SALADYN WLKP POL 2015 wałach siwa/168 F: Cwał /
M: Sawana /
K027711 616007610009415
221.

167

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 616009610120414
222.

238

SAURON WLKP POL 2014 klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Sonata po Kurant
K028610 616007610082814
223.

123

SILVER DRACO OS GER 2017 ogier siwa/173 F: Stakkatol / Stakkato
M: Diachacca Rouge / Diarado
K034274 DE418185034717
224.

150

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
225.

299

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
226.

240

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus hol./ Contender
M: Syriana sp/ Tanos sp
K033983 616009610057618/B0107561S
227.

295

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
228.

72

SUEDWIND 9 OLD GER 2013 wałach skarogniada/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Claire / Catoki
K033084 DE418182544913
229.

298

SUNSHINE BOY DSP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Satisfection/Stakkato
M: Escada/Eskudo
- DE456-5710016-11
230.

70

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
231.

113

SWEETHEART OLD GER 2014 klacz gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
K031234 DE418180031314
232.

246

SYRUS VAN JONCKHOEVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/168 F: Scendix
M: Dagano Van De Litzemaere
K034009 056015Z55538814
233.

75

TESTAROSSA SP POL 2009 klacz gniada/156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
234.

231

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
235.

3

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
236.

282

TSINGTAO L WESTWALSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
237.

229

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
238.

94

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS/Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof/Vancouver
K024711 056015Z55789012
239.

293

ULALA SP POL 2016 klacz skarogniada/- F: Magnum VD Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulive / Karandasj
K033656 616009610142916
240.

251

ULENA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K033354 A0019791S
241.

303

UNLIMITED'S ORIGINAL COR HOLSZTYNSKA GER 2018 ogier gniada/173 F: Unlimited
M: Cesena
brak DE421000753418
242.

49

VAGABOND DE LUX DSP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
K031410 DE 410101610416
243.

286

VALENTINA HAN. POL 2012 klacz gniada/175 F: Van Helsing / Valentino
M: Galathea / Grannus Ass
K025150 DE431316510912
244.

163

VIOLA TRAKEHNER UZB 2012 klacz kara F: Vivat
M: Okolista
01801
245.

129

VIVERDI WESTF POL 2015 wałach gniada/174 F: VERDI
M: CEITARA
K030464 -
246.

92

VLEUT HANOWERSKA POL 2015 wałach myszata/168 F: Vancouver d'Auvray
M: Hauptstudbuch Davina
K035370 DE431319654915
247.

204

VURIOSO L HOL POL 2018 ogier siwa/175 F: Cardino 5 hol./ Carthago
M: Viva Madonna hol./ Cartani hol.
K033846 DE421000753618
248.

193

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI BEL 2007 klacz kara/pony:138 F: Templeriud / Templeriud Syrah
M: Dyle Qeenbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
249.

290

WERA GOLD SP POL 2014 klacz siwa/172 F: Golden Aviator / Aviano
M: Wenus / Lotos
K032141 616009610059914
250.

50

WHY NOT WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/165 F: MJT Nevados S
M: Whiskey
K029406 616007520047816
251.

220

WONDER PRINCESS SP POL 2016 klacz kara/165 F: Iceman De Muze
M: W*Quidam*s
K034090 616009660368516
252.

270

WYRWIGROSZ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/. F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
253.

182

ZACCARELLI RHEINLÄNDER GER 2015 Wallach Schimmel/163 F: Zacharov
M: Wembley
none DE431436873115
254.

140

ZRYWNA WLKP POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Midas
M: Zeta P
K027518 616007520042414
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Maja St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
10
SUM:
10.00
Bigaj Irena KS FARUK
200
160
200
200
250
130
250
375
SUM:
1765.00
Boettcher Sofia Klub Jeździecki Ślęża
10
SUM:
10.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
15
10
SUM:
25.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
60
SUM:
60.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
40
60
10
SUM:
110.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
10
100
SUM:
110.00
Derda Agata KJ Michałówka
100
195
100
195
SUM:
590.00
Fedorczak Vincent BPK - MAL
80
120
SUM:
200.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
500
2000
SUM:
2500.00
Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
60
250
60
SUM:
370.00
Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
80
SUM:
80.00
Gwara Julia KS Centaurus
40
10
SUM:
50.00
Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
10
10
240
SUM:
260.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
120
195
SUM:
315.00
Kiecoń Mściwoj Klub Sportowy Adamus Equestrian
500
10
375
10
100
375
SUM:
1370.00
Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
300
SUM:
300.00
Kopko Justyna JKS Olsza
10
SUM:
10.00
Kosicka Lena KS Centaurus
10
10
10
10
SUM:
40.00
Kurbanov Bekzot Uneversal Jumping Club
325
800
SUM:
1125.00
Kurek Kinga KJ Fimmel Team
60
SUM:
60.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
500
100
1600
15
260
15
200
10
15
250
320
SUM:
3285.00
Matelski Marcin Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
60
400
320
300
SUM:
1080.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
10
SUM:
10.00
Miśkiewicz Anna KJ Volta
130
SUM:
130.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
10
10
240
10
10
SUM:
280.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
625
40
100
100
160
240
400
SUM:
1665.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
80
195
200
SUM:
475.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
160
SUM:
160.00
Olszowy Ryszard ZKS DRZONKÓW
10
40
SUM:
50.00
Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
200
SUM:
200.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
10
130
SUM:
140.00
Piszczek Marta KJ Okoły
300
15
40
SUM:
355.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
130
40
SUM:
170.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
250
320
SUM:
570.00
Shalohin Andrei KS GAJEWNIKI
150
SUM:
150.00
Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
40
SUM:
40.00
Sówka Nell Fundacja Stajnia Ludwiczak
60
80
10
80
SUM:
230.00
Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
15
SUM:
15.00
Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
10
10
120
10
240
SUM:
390.00
Szczepańska Maja JUKS Abakus Kaczyna
80
SUM:
80.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
15
SUM:
15.00
Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
40
10
60
SUM:
110.00
Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
150
SUM:
150.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
10
15
SUM:
25.00
Tuyakbaev Nurjon KSK REMBRANDT
250
1040
SUM:
1290.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
375
400
625
1280
325
640
200
150
150
SUM:
4145.00
Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
10
300
120
15
10
10
10
SUM:
475.00
Woźna Anna KJ Janowice
160
160
SUM:
320.00
Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2023-01-27
11
10
2023-01-27
27
2023-01-28
27
2023-01-28
2023-01-29
19
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (3)
2023-01-27
25
2023-01-29
39
2023-01-28
40
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2023-01-27
62
2023-01-27
29
2023-01-28
25
2023-01-28
35
2023-01-29
24
Bigaj Irena
KS FARUK
2023-01-27
2
200
2023-01-27
3
160
2023-01-28
2
200
2023-01-29
16
2023-01-28
2
200
2023-01-27
1
250
2023-01-27
4
130
2023-01-28
1
250
2023-01-29
1
375
2023-01-28
47
Boettcher Sofia
Klub Jeździecki Ślęża
AWIATOR S (160)
2023-01-27
52
2023-01-28
9
10
2023-01-29
Bolko Aleksandra
bpk
2023-01-28
46
2023-01-28
28
2023-01-29
31
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (38)
2023-01-27
2023-01-27
14
2023-01-28
2023-01-28
13
2023-01-29
10
RAPPER (39)
2023-01-27
22
2023-01-28
21
2023-01-29
10
2023-01-27
17
2023-01-27
45
2023-01-28
2023-01-29
10
15
2023-01-28
17
10
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2023-01-27
16
2023-01-27
56
2023-01-28
2023-01-29
7
60
2023-01-28
19
Ciecholewska Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ANTARES S (153)
2023-01-27
51
2023-01-27
66
2023-01-28
20
2023-01-29
23
2023-01-28
63
Czarnecki Dawid
BPK
2023-01-27
NYRUSO H (197)
2023-01-28
36
2023-01-29
9
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2023-01-27
8
40
2023-01-27
2023-01-28
7
60
2023-01-28
12
10
2023-01-29
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
ITOT (138)
2023-01-27
11
10
2023-01-27
44
2023-01-28
5
100
2023-01-29
19
2023-01-28
56
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (134)
2023-01-27
20
2023-01-27
8
100
2023-01-28
4
195
2023-01-28
7
100
2023-01-29
13
MONTANA (239)
2023-01-29
4
195
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
CASIMIR (86)
2023-01-27
6
80
2023-01-28
44
2023-01-29
6
120
2023-01-28
65
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
DOLAR F (114)
2023-01-27
2023-01-27
2023-01-27
54
2023-01-27
2023-01-28
39
2023-01-29
13
ELASTIQUA (116)
2023-01-27
2
500
2023-01-29
1
2000
2023-01-28
42
2023-01-29
21
2023-01-28
49
2023-01-29
18
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2023-01-27
34
2023-01-27
51
2023-01-28
27
2023-01-29
11
Gardas Dominika
KS Sydow Riding Team
2023-01-27
55
2023-01-27
7
60
2023-01-28
1
250
2023-01-28
8
60
2023-01-29
16
2023-01-27
29
2023-01-28
23
2023-01-28
44
2023-01-29
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-29
Górczyńska Klaudia
JKS Moskit Kalisz
BASTION (203)
2023-01-28
37
VURIOSO L (204)
2023-01-28
24
WERA GOLD (290)
2023-01-28
6
80
2023-01-28
50
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (95)
2023-01-27
7
40
2023-01-27
69
2023-01-28
13
10
2023-01-29
43
2023-01-28
43
Jabłońska Julia
KS Verso La Natura
2023-01-27
68
2023-01-28
18
2023-01-29
23
2023-01-27
16
2023-01-29
9
Jannasz Wiktoria
KJ ViArt Kampinos
PORTOS (18)
2023-01-27
10
10
2023-01-28
14
10
2023-01-29
3
240
2023-01-27
13
2023-01-28
15
2023-01-29
KAUAI (82)
2023-01-27
32
2023-01-28
22
2023-01-29
42
Jarosz Aleksandra
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (79)
2023-01-27
50
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-29
Kaproń Irmina
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
IMPERATOR (265)
2023-01-28
47
2023-01-29
16
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2023-01-27
40
2023-01-27
15
2023-01-28
11
2023-01-29
26
ELOMAH (2)
2023-01-27
57
2023-01-27
6
120
2023-01-28
2023-01-28
25
2023-01-29
4
195
Khotambekov Jasurbek
Uzbekistan
VIOLA (163)
2023-01-27
44
2023-01-27
60
2023-01-28
40
2023-01-28
62
Kiecoń Mściwoj
Klub Sportowy Adamus Equestrian
2023-01-28
2
500
2023-01-27
10
2023-01-29
9
LUMIERE (142)
2023-01-27
20
10
2023-01-28
31
2023-01-28
36
2023-01-29
1
375
DANTOS (143)
2023-01-27
13
10
2023-01-27
34
2023-01-28
5
100
2023-01-28
1
375
2023-01-29
11
Kocon Ewa
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2023-01-28
43
2023-01-28
70
2023-01-29
19
2023-01-28
35
2023-01-28
57
2023-01-29
30
Kołacka Lena
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2023-01-28
2
300
2023-01-29
27
CHIVAS (73)
2023-01-28
12
2023-01-29
17
Kołodzińska Aleksandra
bpk
2023-01-27
27
2023-01-28
16
2023-01-29
26
Kopko Justyna
JKS Olsza
KIARA D (54)
2023-01-27
53
2023-01-28
2023-01-27
9
10
2023-01-27
37
2023-01-29
15
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (96)
2023-01-27
12
10
2023-01-27
17
10
2023-01-28
10
10
2023-01-29
20
2023-01-28
16
10
Kurbanov Bekzot
Uneversal Jumping Club
LADY (111)
2023-01-27
17
2023-01-27
10
2023-01-29
11
MATTS V.G (112)
2023-01-27
4
325
2023-01-29
5
800
Kurek Kinga
KJ Fimmel Team
2023-01-28
45
2023-01-29
8
60
Kuźma Nadia
JKS Barłomino
FANCIFUL (161)
2023-01-27
39
2023-01-27
59
2023-01-28
21
2023-01-28
26
2023-01-29
33
2023-01-27
42
2023-01-27
50
2023-01-28
34
2023-01-28
28
2023-01-29
27
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2023-01-27
12
2023-01-28
13
2023-01-29
1
500
2023-01-27
39
2023-01-27
7
100
2023-01-28
9
2023-01-29
2
1600
2023-01-27
25
2023-01-28
10
15
2023-01-29
4
260
2023-01-27
11
15
2023-01-28
31
2023-01-29
5
200
CASAMBA (165)
2023-01-27
16
10
2023-01-27
9
15
2023-01-28
2023-01-28
5
250
2023-01-29
7
320
Luty Dominika
BPK
VIVERDI (129)
2023-01-27
2023-01-27
71
2023-01-29
13
2023-01-28
59
2023-01-27
30
2023-01-27
2023-01-28
29
2023-01-29
29
Matelski Marcin
Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
2023-01-27
35
2023-01-29
8
60
2023-01-28
36
2023-01-28
18
LUGANO (104)
2023-01-27
32
2023-01-27
9
2023-01-28
3
400
2023-01-29
8
320
2023-01-27
45
2023-01-27
2023-01-28
55
2023-01-28
34
2023-01-29
2
300
QUADRO Z (106)
2023-01-27
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CALVADOS (154)
2023-01-27
12
10
2023-01-27
2023-01-28
14
2023-01-28
41
2023-01-29
10
Miśkiewicz Anna
KJ Volta
2023-01-27
23
2023-01-27
42
2023-01-28
15
2023-01-29
17
2023-01-28
4
130
RATINA (259)
2023-01-28
28
2023-01-29
22
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2023-01-27
25
2023-01-27
18
10
2023-01-28
13
10
2023-01-28
17
2023-01-29
24
2023-01-27
18
2023-01-28
3
240
2023-01-29
KRAVITZ (12)
2023-01-27
48
2023-01-27
72
2023-01-28
18
10
2023-01-29
22
2023-01-27
36
2023-01-28
11
10
2023-01-28
39
2023-01-29
26
2023-01-27
12
2023-01-28
10
2023-01-29
12
2023-01-27
35
2023-01-27
13
2023-01-28
11
2023-01-29
14
Nicpoń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
BIG BEN (71)
2023-01-27
26
2023-01-27
67
2023-01-28
26
2023-01-28
38
2023-01-29
36
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
LAOS KG (26)
2023-01-27
1
625
2023-01-28
30
2023-01-29
16
CARAT (27)
2023-01-27
41
2023-01-27
31
2023-01-28
8
40
2023-01-28
34
2023-01-29
13
2023-01-27
22
2023-01-28
8
100
2023-01-29
15
KASKADA (100)
2023-01-27
18
2023-01-27
5
100
2023-01-28
3
160
2023-01-29
18
LETS GO (101)
2023-01-27
32
2023-01-27
3
240
2023-01-28
22
2023-01-29
2
400
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2023-01-27
6
80
2023-01-27
4
195
2023-01-28
6
200
2023-01-29
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASCADELL (135)
2023-01-27
30
2023-01-27
36
2023-01-28
46
2023-01-28
24
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
NICKY BOY (152)
2023-01-27
28
2023-01-27
19
2023-01-28
14
2023-01-29
6
160
Olszowy Ryszard
ZKS DRZONKÓW
2023-01-27
13
10
2023-01-27
35
2023-01-28
14
2023-01-28
7
40
2023-01-29
21
Perlikowski Rafał
St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2023-01-27
24
2023-01-27
6
200
2023-01-28
2023-01-28
15
2023-01-29
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2023-01-27
10
10
2023-01-27
33
2023-01-28
2023-01-28
66
2023-01-29
17
2023-01-27
37
2023-01-27
38
2023-01-28
4
130
2023-01-28
67
2023-01-29
38
Piszczek Marta
KJ Okoły
2023-01-27
36
2023-01-27
24
2023-01-29
2
300
2023-01-28
29
2023-01-27
43
2023-01-27
48
2023-01-29
11
15
2023-01-28
20
AŻUR (65)
2023-01-27
7
40
2023-01-27
30
2023-01-28
20
2023-01-29
22
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2023-01-27
46
2023-01-27
61
2023-01-29
2023-01-28
61
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2023-01-27
4
130
2023-01-27
64
2023-01-28
7
40
2023-01-29
14
2023-01-28
53
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (144)
2023-01-27
33
2023-01-27
15
2023-01-28
38
2023-01-28
16
2023-01-29
28
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2023-01-27
1
250
2023-01-27
26
2023-01-28
21
2023-01-29
3
320
Shalohin Andrei
KS GAJEWNIKI
NAOKI 3 (108)
2023-01-27
52
2023-01-28
68
2023-01-29
14
2023-01-27
31
2023-01-28
51
2023-01-29
5
150
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (19)
2023-01-27
40
2023-01-27
29
2023-01-29
2023-01-28
8
40
2023-01-28
48
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
BENARESA (120)
2023-01-27
53
2023-01-28
32
2023-01-29
41
2023-01-27
23
2023-01-28
35
2023-01-29
28
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
2023-01-28
33
2023-01-28
30
2023-01-29
12
CZART (117)
2023-01-28
32
2023-01-28
33
2023-01-29
17
Sówka Nell
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2023-01-27
21
2023-01-27
8
60
2023-01-29
7
80
SATILIO (167)
2023-01-27
19
10
2023-01-27
28
2023-01-29
8
80
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2023-01-27
27
2023-01-27
10
15
2023-01-28
16
2023-01-28
24
2023-01-29
14
2023-01-27
47
2023-01-27
65
2023-01-28
38
2023-01-29
37
2023-01-28
26
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
2023-01-27
15
10
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-28
9
10
2023-01-29
6
120
2023-01-28
11
10
2023-01-29
3
240
Szczepańska Maja
JUKS Abakus Kaczyna
ZRYWNA (140)
2023-01-28
27
2023-01-28
6
80
2023-01-29
25
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (69)
2023-01-27
21
2023-01-27
2023-01-29
12
15
2023-01-28
39
2023-01-28
17
2023-01-27
37
2023-01-27
2023-01-28
2023-01-29
18
2023-01-28
12
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (131)
2023-01-27
8
40
2023-01-28
12
10
2023-01-29
7
60
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2023-01-27
49
2023-01-28
41
2023-01-29
5
150
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CLAUDIUS (148)
2023-01-27
22
2023-01-28
15
10
2023-01-29
9
15
2023-01-27
58
2023-01-27
2023-01-28
58
2023-01-28
19
2023-01-29
25
Tuyakbaev Nurjon
KSK REMBRANDT
LANCELOTA (110)
2023-01-27
5
250
2023-01-29
4
1040
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2023-01-27
1
375
2023-01-27
3
400
2023-01-28
1
625
2023-01-29
3
1280
2023-01-27
14
2023-01-28
4
325
2023-01-29
6
640
2023-01-27
2
200
2023-01-27
5
150
2023-01-28
5
150
2023-01-29
20
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (159)
2023-01-27
38
2023-01-28
30
2023-01-28
42
2023-01-29
40
Walorek Julia
KS Jumping Events Poznań
ARKON L (16)
2023-01-28
48
2023-01-28
45
Wernerowicz Karolina
BPK
VLEUT (92)
2023-01-27
63
2023-01-29
15
2023-01-28
60
2023-01-27
33
2023-01-28
22
2023-01-29
12
Wesoły Marcin
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2023-01-27
9
10
2023-01-27
2
300
2023-01-28
6
120
2023-01-29
2023-01-27
31
2023-01-27
49
2023-01-28
25
2023-01-28
37
2023-01-29
35
2023-01-27
26
2023-01-27
23
2023-01-28
9
15
2023-01-29
21
KIODORA-W (125)
2023-01-27
46
2023-01-27
21
2023-01-28
23
2023-01-29
15
2023-01-27
14
10
2023-01-27
34
2023-01-28
19
2023-01-28
64
2023-01-29
32
CATOKINA (168)
2023-01-27
20
2023-01-27
14
10
2023-01-28
10
10
2023-01-29
29
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2023-01-27
41
2023-01-27
54
2023-01-28
33
2023-01-28
52
2023-01-29
23
Woźna Anna
KJ Janowice
CALINA (76)
2023-01-27
3
160
2023-01-27
43
2023-01-28
3
160
2023-01-29
24
2023-01-28
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2023-01-27
5
100
2023-01-27
47
2023-01-28
29
2023-01-28
54
2023-01-29
34
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2023-01-27
28
2023-01-27
2023-01-28
31
2023-01-28
23
CINNAMON (157)
2023-01-27
24
2023-01-27
74
2023-01-28
32
2023-01-28
Zaytsev Vladimir
KJ Janowicec
2023-01-27
15
2023-01-27
73
2023-01-28
2023-01-29
25
2023-01-28
69
2023-01-27
19
2023-01-27
70
2023-01-29
2023-01-28
49
2023-01-28
37

Number of Riders: 147

Number of Horses: 254

The sum of prizes: 25 465.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl