Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 2-4 grudzień 2022
Leszno, 2-4 grudzień 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
159 ACCEPTED 2022-12-01 18:01:45
2022-12-01 18:01:45
Daria Kobiernik ANTARI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2022-11-28 14:10:07
2022-11-28 14:10:07
Matylda Malepszy LADY MILLION
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2022-11-28 08:13:02
2022-11-27 23:58:52
Ewelina Kowalczyk PIPPA DE GOEDEREEDE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
156 ACCEPTED 2022-11-28 08:13:00
2022-11-27 23:58:01
Ewelina Kowalczyk MIRA DE GOEDEREEDE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
155 ACCEPTED 2022-11-28 08:12:46
2022-11-27 21:45:02
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
154 ACCEPTED 2022-11-28 08:12:44
2022-11-27 21:43:56
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:04
2022-11-27 18:12:06
Jarosław Skrzyczyński KRATOS B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:06
2022-11-27 18:08:37
Jarosław Skrzyczyński JUVENTUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
151 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:07
2022-11-27 17:59:39
Jarosław Skrzyczyński CASUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:09
2022-11-27 17:59:05
Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
149 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:10
2022-11-27 17:58:09
Jarosław Skrzyczyński KOMBOY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ACCEPTED 2022-12-02 14:19:30
2022-11-27 14:50:00
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
147 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:12
2022-11-26 17:08:47
Eliza Zawadzka VALKIRIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:13
2022-11-26 12:12:33
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-11-28 08:12:04
2022-11-26 11:04:19
Oliwia Jach KINGSBURY
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
144 ACCEPTED 2022-11-28 08:12:03
2022-11-26 11:02:39
Oliwia Jach EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
143 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:15
2022-11-26 10:41:46
Filip Skrzyczyński BALOUKATO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-11-28 07:55:17
2022-11-26 10:40:35
Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:31
2022-11-25 09:53:27
Sławomir Klóska VIVO CONTHURO PS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:29
2022-11-25 09:52:46
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:27
2022-11-24 18:18:59
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
138 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:23
2022-11-24 14:47:37
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
137 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:21
2022-11-24 14:47:13
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
136 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:19
2022-11-24 14:45:13
Kinga Daszczyk CYGANERIA II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:13
2022-11-24 13:00:16
Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2022-11-28 08:11:04
2022-11-24 12:59:56
Kacper Niewiadomski MIRACLE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-12-01 18:24:36
2022-11-24 12:03:05
Paulina Bonowicz KAN KAN-RO
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-11-28 08:08:23
2022-11-24 09:08:11
Jan Żmójdzin REWIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-11-28 08:08:21
2022-11-24 09:06:57
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
130 ACCEPTED 2022-11-28 08:08:19
2022-11-24 09:06:26
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
129 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:58
2022-11-24 07:28:58
Maciej Kasperek G-SOLLER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
128 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:55
2022-11-24 07:28:19
Maciej Kasperek C-DOVER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:53
2022-11-24 07:27:57
Maciej Kasperek C-BREST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:52
2022-11-24 07:27:20
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:35
2022-11-23 15:59:47
Ewelina Derda IGUAZU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:31
2022-11-23 09:33:32
Łukasz Krajewski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:29
2022-11-23 09:32:48
Łukasz Krajewski INA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:11
2022-11-22 22:03:13
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:09
2022-11-22 22:02:18
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2022-11-28 08:07:07
2022-11-22 21:17:30
Tomasz Olszewski NICKY BOY
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2022-11-28 21:18:53
2022-11-22 15:46:15
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2022-11-28 21:19:09
2022-11-22 15:45:48
Matylda Malepszy LOUK HBC
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-11-24 18:29:43
2022-11-22 14:57:23
Lena Kołacka SUEDWIND 9
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2022-11-24 18:29:46
2022-11-22 14:56:17
Lena Kołacka CHIVAS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2022-11-28 08:06:18
2022-11-22 13:59:33
Maksymilian Mateja MATSON V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-11-22 13:48:51
2022-11-22 08:59:21
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-11-28 08:05:59
2022-11-21 23:55:57
Alicja Mikicin STARWARS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-11-28 08:05:49
2022-11-21 20:54:08
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-11-28 08:05:46
2022-11-21 20:26:21
Dominika Henzel DAME PROVA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-11-21 17:46:52
2022-11-21 17:29:34
Daria Krawczykowska ASER
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-11-21 17:46:49
2022-11-21 17:27:18
Jacek Muraczewski LIGHTNING
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2022-11-21 17:46:36
2022-11-21 13:00:05
Julia Ganowska NUMBER ONE 28
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-11-28 08:05:26
2022-11-21 12:58:54
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-11-28 08:05:30
2022-11-21 12:32:52
Halina Kosakowska MACZO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2022-11-21 17:46:25
2022-11-21 12:20:15
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-11-30 08:24:40
2022-11-21 10:40:14
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-11-21 17:45:34
2022-11-21 10:35:13
Bogusz Dąbrowski MERLIN VD PONDEROSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-11-21 17:45:24
2022-11-21 10:17:26
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-11-21 17:45:12
2022-11-21 10:17:12
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-11-21 17:45:05
2022-11-21 09:57:25
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2022-11-21 17:45:08
2022-11-21 09:56:49
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-11-21 17:44:10
2022-11-21 06:41:00
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
97 ACCEPTED 2022-11-21 17:43:59
2022-11-20 19:52:44
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-11-21 17:43:56
2022-11-20 19:52:13
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-11-21 17:43:54
2022-11-20 19:40:49
Agnieszka Olszewska ALIEAN ZIN GALERIANI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-11-21 17:43:51
2022-11-20 19:40:12
Agnieszka Olszewska JAVENDA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2022-11-21 17:43:48
2022-11-20 19:39:39
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
92 ACCEPTED 2022-11-21 17:43:45
2022-11-20 19:39:13
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
91 ACCEPTED 2022-11-20 17:36:02
2022-11-20 12:13:18
Nell Sówka DIGISPORT CARLO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-11-20 17:36:10
2022-11-20 12:11:24
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-11-20 17:36:19
2022-11-20 11:46:38
Jagienka Łukomska SAN ESCOBAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-11-28 08:42:14
2022-11-20 11:45:59
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-11-20 17:36:29
2022-11-20 11:13:50
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-20 17:36:34
2022-11-19 21:12:46
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-11-20 17:36:38
2022-11-19 21:12:27
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES (EX SHINICHI)
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-11-19 20:47:43
2022-11-19 20:13:32
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-11-19 20:47:45
2022-11-19 20:12:52
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-11-19 20:47:49
2022-11-19 20:12:07
Olga Tuliszkiewicz LASHROOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-11-19 19:43:22
2022-11-19 18:06:44
Philipp Schober GUESSSINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2022-11-19 19:43:26
2022-11-19 17:57:38
Philipp Schober KING OF QUEENS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2022-11-19 19:43:31
2022-11-19 17:56:48
Philipp Schober ARCHIE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-11-19 19:43:40
2022-11-19 17:50:29
Franco Godoy Pinon JACK DANIELS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-11-19 19:46:36
2022-11-19 16:34:15
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ACCEPTED 2022-11-19 19:43:48
2022-11-19 15:57:10
Krzysztof Ludwiczak MISS KANILVIA PS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-11-30 08:35:41
2022-11-19 15:54:13
Marcin Wesoły FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-11-30 08:40:00
2022-11-19 15:53:35
Marcin Wesoły KIODORA-W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-11-30 08:41:27
2022-11-19 15:52:35
Marcin Wesoły KREKBOY FORTUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-19 19:44:21
2022-11-19 15:51:16
Marcin Wesoły CORSAL KNT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-11-19 19:44:29
2022-11-19 15:50:03
Marcin Wesoły SILVER DRACO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-19 19:44:33
2022-11-19 15:48:35
Krzysztof Ludwiczak CORDESSO S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2022-11-19 19:44:39
2022-11-19 15:48:03
Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ACCEPTED 2022-11-30 08:34:20
2022-11-19 15:47:16
Krzysztof Ludwiczak CROSLOVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-30 08:32:28
2022-11-19 15:46:32
Krzysztof Ludwiczak SATILIO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ACCEPTED 2022-11-28 12:02:18
2022-11-19 15:45:36
Krzysztof Ludwiczak CASTAKKA BLUE PS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2022-11-19 19:45:03
2022-11-19 08:37:17
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-11-19 19:45:08
2022-11-19 08:36:14
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2022-11-19 19:45:18
2022-11-18 18:08:28
Michalina Łącka GILLENIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2022-11-19 19:45:23
2022-11-18 18:05:21
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-19 19:45:27
2022-11-18 17:55:02
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-11-19 19:46:00
2022-11-18 15:03:06
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-11-19 19:46:03
2022-11-18 15:02:39
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-12-01 18:29:56
2022-11-17 19:24:39
Zuzanna Sowińska DOLLAR D’LA ROUSSERIE
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-12-01 18:29:34
2022-11-17 19:23:50
Martyna Skarbek ARIE D. D. H
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-11-19 19:47:22
2022-11-17 19:23:14
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-11-19 19:47:26
2022-11-17 19:22:40
Sebastian Białczak LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-11-19 19:48:43
2022-11-16 22:17:40
Mikołaj Bajan FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-11-19 19:48:48
2022-11-16 21:54:37
Kamila Czartoryska FLEURE D'ELLE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-11-19 19:49:33
2022-11-16 21:53:46
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2022-11-19 19:49:38
2022-11-16 21:52:37
Przemysław Czekaj DEIANEIRA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-11-19 19:49:45
2022-11-16 10:03:12
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-11-19 19:49:50
2022-11-16 09:59:27
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-11-19 19:49:56
2022-11-16 09:46:23
Jacek Mierzwiński CORLANSKY- PRO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-11-19 19:50:22
2022-11-16 09:45:54
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-11-19 19:50:27
2022-11-16 09:45:15
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-11-19 19:50:33
2022-11-16 09:44:41
Jacek Mierzwiński O-STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-11-19 19:50:39
2022-11-15 19:37:31
Jan Bregenzer KATEAU VAN W.
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-19 19:50:44
2022-11-15 19:36:38
Jan Bregenzer MALU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-11-17 14:10:35
2022-11-15 16:25:51
Julia Walorek ARKON L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-11-19 19:50:51
2022-11-15 14:47:32
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-11-18 13:56:03
2022-11-15 11:52:33
Ewelina Derda IPANEMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-11-28 08:05:00
2022-11-14 21:11:30
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-11-18 13:58:41
2022-11-14 18:16:07
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-11-28 08:04:39
2022-11-14 18:15:08
Daria Kobiernik CORLANDA VRS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-12-01 18:01:57
2022-11-14 18:14:28
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-11-19 19:51:35
2022-11-14 18:13:50
Paulina Sawicka CHIMEQUYL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-11-18 13:58:45
2022-11-14 18:11:58
Daria Kobiernik CHAMAN'S PEPINO LL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2022-11-18 13:58:46
2022-11-14 18:11:34
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2022-11-18 13:58:49
2022-11-14 18:11:00
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ACCEPTED 2022-11-18 13:58:51
2022-11-14 18:10:31
Daria Kobiernik MATCHO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-11-18 13:53:44
2022-11-14 15:56:21
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2022-11-22 14:49:45
2022-11-14 11:14:13
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-11-18 13:57:37
2022-11-13 17:13:06
Marta Konarska UCAYALI VULKAN L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-11-19 19:51:53
2022-11-12 22:40:22
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-12-01 18:04:35
2022-11-12 22:39:54
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-11-18 13:56:24
2022-11-12 18:24:15
Aleksandra Gebler SYIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-11-18 13:56:26
2022-11-12 18:23:57
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-11-19 19:52:39
2022-11-09 20:45:36
Karol Chrzanowski CASSIANA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-15 10:19:24
2022-11-09 11:18:00
Kaja Litka GOOFY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-12-01 18:18:19
2022-11-09 11:17:27
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-19 19:52:45
2022-11-07 17:58:59
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ACCEPTED 2022-11-19 19:52:57
2022-11-07 17:58:17
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-11-19 19:53:09
2022-11-07 17:37:58
Jan Dominik Chrzanowski ROMEO KMS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-11-19 19:53:13
2022-11-07 17:37:20
Karol Chrzanowski RINAKI VAN DEN DAEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-11-19 19:53:18
2022-11-07 17:36:57
Karol Chrzanowski RANDY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-19 19:53:22
2022-11-07 17:36:19
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ACCEPTED 2022-11-19 19:53:26
2022-11-07 17:35:54
Jan Dominik Chrzanowski FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-11-19 21:52:50
2022-11-06 11:49:24
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2022-11-28 08:04:02
2022-11-05 22:21:16
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2022-11-28 08:04:00
2022-11-05 22:20:58
Łukasz Brzóska JERNILLA VDL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-11-19 19:54:20
2022-11-05 22:20:15
Łukasz Brzóska DARK'ANN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-11-19 19:54:44
2022-11-04 15:29:09
Aleksandra Bolko MESSINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-11-09 19:04:22
2022-11-01 11:36:08
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-11-09 19:03:24
2022-10-28 11:44:14
Dawid Skiba TAMAGOTCHI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-11-09 19:03:27
2022-10-28 11:43:51
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2022-11-09 19:03:28
2022-10-28 11:43:33
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-11-09 19:03:31
2022-10-28 11:43:09
Dawid Skiba ZANZIBAR L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-11-09 19:03:33
2022-10-28 11:42:15
Dawid Skiba KASPER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-11-09 19:03:36
2022-10-28 11:41:04
Dawid Skiba GOLDSTAR W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-11-19 19:55:04
2022-10-10 14:43:08
Hanna Stein DIAMENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
O063669
2. Albertowicz Viktoria Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2011 (Mł.)
brak
3. Antczak Maja St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
4. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
5. Arendt Amelia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2011 (Mł.)
Brak
6. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
7. Bajońska Julianna KS Sydow Riding Team
2006 (J.)
O049890
8. Bembenik Olimpia St. Interhorse
S
O012805
9. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2010 (JM.)
O066040
10. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O035248
10210649
11. Biela Berenika KS Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O049200
10254810
12. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
10182828
13. Bogusz Oliwia KJ Bonin
2007 (JM.)
O057325
14. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
15. Bolko Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O025841
16. Bonowicz Paulina KJ MŁYŃSKA STRUGA
2001 (MJ.)
O036886
17. Bregenzer Jan PSV Leisnig eV
S
540701
10157532
18. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
19. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
20. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
21. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
040158
22. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
23. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (J.)
O052829
24. Czekaj Przemysław Piaff Equestrian
2002 (MJ.)
O034268
25. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
26. Dąbrowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
27. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
28. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
29. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
30. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
31. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
32. Daszczyk Kinga KJ Jantar Strykow
S
O004796
33. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
34. Drzewiecka Natalia BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O031033
35. Dudek Alina Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
O013478
36. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
37. Dzienia Weronika St. Kraju Jumping Team
2008 (JM.)
O066585
38. Dzienia Wiktoria St. Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O066585
39. Famuła Wiktoria Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
brak
40. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
O063672
41. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
O063671
42. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
43. Frąckowiak Miłosz KJ BOTOP JUMPING TEAM
S
O013813
44. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O022807
45. Gadomska Julia KJ Cavallo Szczecin
S
Brak
46. Ganowska Julia BPK
2008 (JM.)
O044125
10233544
47. Garczarek Oliwia KJ Fimmel Team
2004 (J.)
O041416
48. Gawłowicz Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O051297
49. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O047661
50. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
51. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
52. Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
53. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (MJ.)
O042577
54. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O053558
55. Godoy Pinon Franco PSV Am Geyersberg Kodersdorf
S
757946
56. Gorzkowska Alicja bpk
2007 (JM.)
O055979
10270640
57. Gradowska Aleksandra BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O066164
58. Grodzka Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
2005 (J.)
O060167
59. Grodzka Ewa KJ Liljówka Stęszewko
S
O059652
60. Grzesik Maria KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O044553
10286034
61. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
62. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
63. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
64. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
65. Henzel Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
66. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
67. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (MJ.)
O037935
68. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (MJ.)
O021493
10109428
69. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
70. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
71. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
72. Jędrychowska Laura Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
Brak
73. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
74. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
75. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
76. Kluska Lena bpk
2007 (JM.)
brak
77. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
78. Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
2007 (JM.)
O040167
10187342
79. Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
2006 (J.)
O042011
10193295
80. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
81. Kowalczyk Ewelina BPK (LUB)
S
O036424
82. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
83. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
84. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O049981
85. Krawczyk Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
86. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O031067
87. Kruś Michał KJ BOTOP JUMPING TEAM
O037605
88. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
89. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
90. Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
2011 (Mł.)
O059648
91. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
92. Kurek Kinga KJ Fimmel Team
2001 (MJ.)
O033908
93. Kvasnytska Viktoriia bpk
2009 (JM.)
O062183
94. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
95. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
96. Łącka Michalina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O052681
97. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
98. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
99. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
100. Maćkowiak Paulina Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
101. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
102. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
103. Marciniak Jagoda Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O063399
104. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
105. Mateja Maksymilian BPK (WIE)
2003 (MJ.)
O055412
106. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
107. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
108. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
109. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (MJ.)
O038632
10178793
110. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
111. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (MJ.)
O041955
112. Muraczewski Jacek St. Warszawski KJ
S
O004710
113. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
114. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
115. Nowak Martyna KJ Liljówka Stęszewko
S
O070242
116. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
117. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O042899
118. Olech Natalia KS Idmar Krajkowo
S
O024789
119. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
120. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
121. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
122. Pawlak Karolina KJ Liljówka Stęszewko
2009 (JM.)
O056714
123. Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
S
O006784
124. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
125. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events Poznań
2009 (JM.)
O048671
126. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
10225412
127. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
128. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
129. Ratajszczak Antonina Klub Jeździecki Liljówka
2009 (JM.)
O064748
130. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
131. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
132. Schober Philipp RSV Rothenburg O.L.
S
516153
10008865
133. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
134. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
135. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
136. Skorupka Jagna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2004 (J.)
O048517
137. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
138. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
139. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
140. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
141. Sokalska Agnieszka KJ Liljówka Stęszewko
2006 (J.)
O051393
142. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
143. Sowińska Daria Klub Jeździecki Castello Bonin
2007 (JM.)
O068048
144. Sowińska Oliwia BPK
2008 (JM.)
O064306
145. Sowińska Zuzanna BPK
2008 (JM.)
O063053
146. Sówka Nell Fundacja Stajnia Ludwiczak
2008 (JM.)
O049296
10213401
147. Stańka Emilia KJ Sport Zamysłowo
2007 (JM.)
O063515
148. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
149. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
10212586
150. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
151. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (MJ.)
O047590
152. Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
153. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
154. Szuman Antonina KS Sydow Riding Team
2006 (J.)
O060913
155. Tórz Pola Klub Jeździecki Kalumet
2008 (JM.)
222222
156. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
157. Tybulczuk Tamara KJ Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
158. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
S
O034863
159. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
160. Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
O007322
161. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
10259339
162. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
163. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club
S
O023264
164. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
165. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
O063400
166. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O057717
10273124
167. Wojtaszek Vesna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O042477
168. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
169. Zawadzka Eliza Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2006 (J.)
O032673
170. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
171. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O064740
172. Zwolińska Amelia KJ Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

317

ABRAMOWITSCH 4 NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/168 F: Askari / Acord II
M: Kate / Kolibri
K028871 DE456370006411
2.

261

ACORD SP POL 2018 wałach skarogniada/174 F: Regiment PP
M: Aida-JM
Brak 616009610044318
3.

252

ADORATOR WESTF GER 2009 ogier kasztanowata/168 F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
K015581 DE441410446709
4.

127

ALIEAN ZIN'GALERIANI SP POL 2015 ogier gniada/175 F: Zinedine
M: Aukelien
Brak 616009670115415
5.

297

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
6.

18

ANTARI WLKP POL 2010 klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
7.

243

AQ DAYTON F WESTF POL 2016 wałach gniada/157 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Avenida Q / Quidam De Revel
K032305 DE441410025116
8.

71

ARCHIE Z ZANGERSHEIDER BEL 2014 Wallach Braune/1,72m F: Air Jordan Alpha Z
M: Vafou
BEL015Z55698314 BEL015Z55698314
9.

13

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
10.

53

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
11.

162

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
12.

139

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
13.

333

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/pony:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
14.

154

BALOUKATO HAN POL 2017 ogier gniada/168 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Staccira / Stakkato
K034188 DE431310680917
15.

262

BARACK IRW NIEM. SPORT. GER 2014 wałach skarogniada/169 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Anuk / Calato
K028635 DE455550000414
16.

218

BENTLEY DE ROUET F WESTF POL 2015 wałach gniada/168 F: Michael Angnelo F / Bajou Du Rouet
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K029093 DE441410876015
17.

232

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
18.

184

BLACK JACK OLD GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
19.

296

BLOODYMERRIE VD KATTEVENNE Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/166 F: BALOUBET DU ROUET
M: FOR DOUBT/FOR PLEASURE
Brak 056015Z55577718
20.

202

BOURBON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnokasztanowata/174 cm F: Bon Coeur
M: Barodia
brak 616007610054517
21.

168

C-BREST SP POL 2017 ogier kara/172 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chandra / Tjungske
K031286 616009610088917
22.

169

C-DOVER SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Chloe / Landos
K031285 616009610089017, A0019733S
23.

33

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
24.

331

CAJMAN WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/168 F: Vulkan L
M: Cerkwica
K035063 616007610049218
25.

219

CALINECZKA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/162 F: NURMI / CHACCO - FLY
M: CALINKA
K030005 616999640035816
26.

264

CALINKA NIEM. SPORT. POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol / Limes
M: Cyntia / Elliot
K026684 DE456570206713
27.

180

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cinsey / Contendro I
M: Bella Donna BZ. / Balou Du Rouet
K033300 DE418185014916
28.

265

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
29.

155

CAMBIALE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/163 F: Canturo / Cantus
M: Lusiona Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
30.

179

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
31.

111

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
32.

263

CAROLUS KWPN NED 2007 ogier ciemnogniada/172 F: Lord Z / Lord
M: Ocarole / Indoctro
K012117 528003000701879
33.

318

CARRICA IV G SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Carrico / Catoki
M: Columbia / Cassini I
K024971 616009640058513
34.

258

CASIO SP POL 2018 wałach gniada/. F: Csaasiopeia / Cassal ASK
M: Chwała II / Chef Supreme
brak -
35.

103

CASSIANA S SP POL 2011 klacz ciemnogniada/164 F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
36.

9

CASTAKKA BLUE PS OS GER 2015 klacz gniada/170 F: Casallco / Casall
M: Stakka Blue / Stakkatol
K034261 DE418185005915
37.

149

CASUS HOL POL 2015 ogier kasztanowata/168 F: COLMAN
M: OSTIA IV
K027159 DE421000099715
38.

133

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
39.

171

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
40.

136

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
41.

60

CHAMANS PEPINO LL OLD POL 2016 wałach gniada/168 F: Chaman
M: Sayonara IV
- DE 418180205316
42.

158

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
43.

195

CHAPLAIN HOLSZTYNSKA POL 2012 wałach siwa/175 F: Clearway
M: Kaluga
Bd Bd
44.

194

CHARITA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
45.

279

CHEWBACCA VAN THE KATEVENNEN Z B POL 2018 wałach gniada/172 F: B
M: B
B B
46.

101

CHIMEQUYL SP POL 2008 wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
K013492 616009680067808
47.

142

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
48.

59

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
49.

203

CINNAMON KWPN NED 2007 wałach kasztanowata/165 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Wilexa / Karandasj
K011518 528003000703908
50.

54

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
51.

79

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
52.

92

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
53.

326

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
K016464 DE418181991110
54.

310

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
55.

304

CONSILLA HOL POL 2014 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
K024628 brak
56.

305

CONSOTHO II WAŁACH POL wałach wałach gniada/wałach F: brak
M: brak
brak brak
57.

42

CORD-M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
58.

76

CORDESSO S WESTF POL 2016 wałach gniada/175 F: Cordess / Clinton
M: Cordess / Clinton
K031013 DE441411176516
59.

156

CORLANDA VRS AES POL 2016 klacz gniada/165 F: Orlando van de Heffinck
M: Carmen
- 826002160878409
60.

94

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani / Cassini II
M: Cadenska / Cadensky
K032494 DE418182513015
61.

236

CORNEFINO HOLSTEINER GER 2018 Hengst Schimmel/1,65m F: Cornet Obolensky
M: Zoe V
DE421000585818 DE421000585818
62.

309

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
63.

74

CORSAL KNT HOL POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: Casall / Caretino
M: Elite Pleasure / For Pleasure
K033544 DE421000708916
64.

292

CORSQUETTO HOL POL 2018 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: -
brak DE42100070698
65.

314

CORTES S MEKLEMBURSKA POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Contendros
M: La Grazia
Brak DE 427270253617
66.

7

CROSLOVE OLD GER 2016 wałach kasztanowata/176 F: Je t'aime Flamenco / Flamenco Desemilly
M: Chacco's Girlstar / Chacco-Blue
K033436 DE418185056316
67.

176

CYGANERIA II NIEM. SPORT. POL 2015 klacz gniada/162 F: Limasol / Limes
M: Cyganka / Elliot
K031063 DE456560387715
68.

300

CYRUS SK KM POL 2017 wałach gniada/163 F: Donald
M: Cydynia
Brak 2017
69.

209

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
K016726 POL009670135808
70.

220

DA VINCI HAN GER 2005 wałach kara/167 F: Don Crusador/
M: Walzerfee/
K017991 DE 431 312101305
71.

290

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Dolores L / Cruzeiro L
K030239 616009610034215
72.

157

DAME PROVA Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 klacz gniada/168 F: Dynamite vt Hazelarenhoekje
M: Da Silva Prova / Acord II
K033093 056015Z55645914
73.

112

DARK'ANN HOL GER 2015 ogier kara/170 F: Darcodello / Darco
M: Day Off / Casall
K026738 DE421000174715
74.

115

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
75.

91

DEIANEIRA Z ZANGERSHEIDE POL 2014 klacz kara/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
K031315 106WZ73
76.

259

DESERT STORM Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/156 F: Xx
M: Xx
Brak 000000000
77.

114

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/165 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
78.

118

DIGISPORT CARLO HOL POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Cormint
M: Casquetta
K031184 DE421000119114
79.

337

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 25000113326638Y
80.

12

DOLLAR D’LA ROUSSERIE SF POL 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland
M: Irisse
K025492 25000113326638Y
81.

335

DOLORIS HAN GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
82.

295

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
83.

227

DUKAT KUC POL 2010 wałach kasztanowata/pony:124 F: Linde Hoeve`s Optimist
M: Dafina
K028985 616013610086510
84.

129

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
85.

302

E-SECO SP POL 2018 wałach kara/171 F: Stakkatol / Stakkato
M: Era / Casino-L
K033805 616009610070518
86.

100

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
87.

177

EDUARDO RED WINE Z ZANG POL 2014 ogier kasztanowata/167 F: E-Star /
M: Guidame ST / Guidam
K027462 056015Z55775014
88.

260

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
89.

128

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant / Numero Uno
M: Pirona / Jackson
K033524 528003200901330
90.

17

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 gelding bay/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
91.

182

EX LIBRIS GOLD Z Z POL 2013 ogier gniada/170 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
92.

96

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento / Cento Sohn
M: Ellen / Embassy I
K032936 616009520034917
93.

83

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
94.

190

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/167 F: L'arc de Triomphe
M: Story de Riverland
K028411 15239162S
95.

248

FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS BWP POL 2011 wałach ciemnogniada/163 F: Samba Hit II
M: Ratina
K033592 056-022-000303487
96.

89

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
97.

339

FLYHIGH QUINTUS ISH BEL 2013 wałach gniada/168 F: Ojciec: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
LKPZJ/10233/21 372414005750182
98.

88

FLYHIGH QUINTUS ISH IRL 2013 wałach gniada/168 F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
99.

29

FRANCES SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Feliciene / Carry Son hol.
K033401 616009610188417/A0002097S
100.

110

FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z ZANG BEL 2017 wałach kasztanowata/174 F: For Pleasure /
M: Alanda K / Taloubet Z
K033319 056015255754117
101.

282

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa/172 F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
102.

281

FRAZA 2 WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/175 F: Hgdf
M: Ggg
Ggtgf77787 616007610051417
103.

322

FREDI SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Viscount
M: Fanta
Brak 4567788
104.

303

G-CYNTIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz jasnogniada/165 F: Casallco
M: Grecja
LKRWZJ/5743/22 616009610071618
105.

170

G-SOLLER SP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Grenadia / Cantanis
K031287 616009610088317, A0012730S
106.

242

GALI-ZIDANE WLKP POL 2018 ogier siwa/184 F: Zinedine
M: Galilea / Aviano
- 616007610061118
107.

313

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach jasnogniada/pony:148 F: Narwik / Split
M: Galicja / Bonetto-D
K030182 616013640039415
108.

228

GARCIA HAFLINGER GER 2007 klacz izabelowata/pony:- F: Baumeister / Barrique
M: Gismo / Andrit
K025983 643131370
109.

217

GEJLA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Diament de Semilly
M: Gejsza
Brak 616009540124517
110.

254

GERRENA Z Z POL 2017 klacz gniada/165 F: Guidam Sohn/Guidam
M: Ol Metta / Flipper D'Elle
Brak 056015Z55319517
111.

80

GILLENIA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Quality Time / Quantum
M: Celine / Padinus
K033303 528003201100469
112.

132

GINGERBREAD RED WINE Z ZANG POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL / Good Twist
M: L-Rovinia / Ramiro Z
K027949 056015Z55808015
113.

306

GOLDIKA BRAK POL 2007 klacz tarantowata/brak F: Devin du Maury
M: Gobi/ Banita
brak POL006540092107
114.

50

GOLDSTAR W WESTF GER 2016 ogier gniada/168 F: Grand Slam VDL BWP/ Cardento
M: Bodina W reń/ Balou Du Rouet old.
K029287 DE441411024416
115.

52

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
K027617 DE473730564013
116.

192

GRANAINO CAS ANDALUZ POL 2016 wałach ciemnogniada/155 F: Soneto Cas /
M: Granaina IV /
brak UELN724015160322764
117.

288

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 wałach gniada/174 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
118.

308

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: R-Cascaya/ Calato
K024932 DE421000567713
119.

69

GUESSSINA KWPN NED 2011 Wallach Fuchs/1,68m F: Zirocco Blue
M: Velina
NLD003201100556 NLD003201100556
120.

153

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
121.

325

HAPPINES WESTF POL 2016 klacz gniada/165 F: Cottonclub / Cantus
M: Holly M / Lotos
K034995 DE441411206716
122.

247

HELLFIRE SP POL 2015 wałach ciemnogniada/171 F: Hippica Koh-J-Noor / Kannan
M: Hewelia / Szron
K029167 A0004904S
123.

38

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
124.

41

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
125.

223

HUGO BOSS L WLKP POL 2016 wałach gniada/181 F: Landor / Lacatraz
M: Hinduska Dama L / Drako
K030451 616007610172916
126.

266

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
127.

130

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
128.

166

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
129.

332

IMPRESSION Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz inna/pony:139 F: Izander
M: Iluzja
brak 616013681030814
130.

164

INA HANNOVERANER GER 2013 klacz gniada/170 F: Inliner
M: Quelle
- DE 431316006613
131.

116

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
132.

301

INWESTOR WLKP POL 2018 wałach gniada/172 F: Santos
M: Inwencja
K035213 616007610070618
133.

55

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
134.

299

IRON MAIDEN WLKP. POL 2016 wałach gniada/167 F: CORIANO'S ASS
M: IZOLDA
K033488 616007610028716
135.

125

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
136.

289

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/mk:mk:156 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
137.

72

JACK DANIELS KWPN NED 2014 Wallach Braune/1,70m F: Numero Uno
M: Velina
NLD003201400305 NLD003201400305
138.

102

JAMES B KWPN POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
139.

327

JAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach siwa/170 F: Castle Rock / Clearway
M: Jintera R / Romeo Des Vaux
K032961 616007610036716
140.

307

JAQUIN HOL POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Jaquino
M: E-Anje/ Alcatraz
K020672 DE421000530311
141.

283

JASIONE UTOPIA KWPN NED 2014 klacz skarogniada/170 F: Sir Scandic
M: Fickle Finger Of Fait Utopia
. 528003201408812
142.

124

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528003201404053
143.

126

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
K033526 528003201405945
144.

24

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
145.

294

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
146.

35

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Eriana-F
K028572 528003201400251
147.

148

JUVENTUS KWPN POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: Harley
M: Fiechique
K025453 528003201408752
148.

131

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
149.

267

KALSHOI SP POL 2014 wałach gniada/161 F: Bolshoi /
M: Kamża / Dżamil
K029579 616009610164014
150.

40

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: CANCOON/COCOON
M: KOLIA JK/SANTIEGO
K021742 616009610029111
151.

178

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
152.

340

KARINA NIEM. SPORT. GER 2017 klacz gniada/170 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Constanze / Con Sherry
K032893 DE456560134517
153.

77

KARNAC RED WINE OLD POL 2015 ogier kasztanowata/168 F: Kannan / Voltaire
M: Kleons Bonita / Stakkato
K033543 DE418182531615
154.

330

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
155.

49

KASPER KWPN NED 2015 wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
156.

98

KATEAU VAN W. KWPN GER 2015 Stute Schwarz/168 F: Glasgow van't Merelsnest
M: Fabianne W.
NL528008150029915 528008150029915
157.

293

KIARA WLKP POL 2012 klacz gniada/164 F: nn
M: nn
K030551 616999610230512
158.

19

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
159.

70

KING OF QUEENS Baden-Würtemberger GER 2011 Hengst Schwarz/1,72m F: Kannan
M: Zunamy
DE473730665411 DE473730665411
160.

183

KINGSBURY KWPN POL 2015 wałach gniada/174 F: Carambole / Cassini I
M: Carambole / Cassini I
K030125 528003201503461
161.

5

KIODORA-W KWPN NED 2015 klacz gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Fioladora-W / Cassini I
K034275 528003201503070
162.

151

KOMBOY KOPN POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Carrera VDL
M: Nandine
K027027 107CK10
163.

147

KRATOS B KWPN NED 2016 ogier gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Big Star BZ / Big Star
K030703 528003201607994
164.

44

KREKBOY FORTUNA KWPN NED 2015 gelding bay/168 F: Grand Slam VDL
M: Zancoulavsca Fotuna
None 528210003201508344
165.

140

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
166.

47

LA VULKANO L SP POL 2012 wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Marina L sp / Marino KWPN
K021786 616009610020612
167.

188

LADY MILLION KWPN NED 2016 klacz siwa/167 F: Emir R
M: Vorstin B
brak 528003201607251
168.

39

LALATSCH HAN GER 2017 wałach kasztanowata/173 F: Light My Fire / Light On
M: Mathilda / Messenger
K033291 DE431316001817
169.

324

LAMBIK DE VINCK Belgian Sport Horse BEL 2017 wałach gniada/170 F: Mallito / I'm Special De Muze
M: Havana Du Coeur Des Collines / Wandor Van De Mispelaere
K034996 20210102263326LA00
170.

87

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
171.

117

LASHROOS KWPN NED 2016 klacz gniada/165 F: Grodino / Eldorado Van De Zeshoek TN
M: Flash Roos / Glock's London
K032729 528003201604857
172.

245

LEA MICHAELE J SP POL 2013 klacz kara/168 F: Michael Angelo F /
M: Lea Cassandra /
K025051 616009610201313
173.

105

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
174.

329

LIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/165 F: Fanlac
M: Liberia
K034292 616009510181717
175.

138

LIGHTNING KWPN NED 2016 wałach kara/- F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Warina / Contender
K030799 528003201608217
176.

175

LIROCCA BLUE OSPA KWPN NED 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL s.f. / Mr. Blue
M: Ospa Clever Girl / Clayton Boy
K028720 528003201607412
177.

291

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
178.

93

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
179.

246

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 klacz siwa/175 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
180.

253

LORDANA K OLD GER 2012 klacz gniada/173 F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
181.

43

LOUK HBC KWPN NED 2016 wałach siwa/164 F: Alicante HBC / Casall
M: Vorella / Cantos
K032046 528003201603259
182.

78

LOZANNA SP POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Action-Breaker / Heartbreaker
K030941 616009510151216
183.

206

LUIS HAN GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire / Light On
M: Misty / Messenger
K032894 DE431316001717
184.

2

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
185.

336

M.CARDINO S SP POL 2017 wałach siwa/172 F: CARDINO 5 / CARTHAGO Z
M: MAGIA / ROLAND
BRAK 6160096701066
186.

315

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
187.

34

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
188.

255

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
189.

99

MALU KWPN GER 2016 Stute Schimmel/174 F: Etoulon
M: Singapour
NLD003201600819 528003201600819
190.

63

MATCHO KWPN NED 2017 ogier gniada/164 F: Heineken VDL / Zirocco Blue VDL
M: Farly W / Canabis Z
K032783 528003201710135
191.

160

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Ation Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
K022985 056002W00301736
192.

250

MATTERHORN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Maracuja
K021441 616006590172912
193.

109

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
194.

135

MERLIN VD PONDEROSA KWPN NED 2017 wałach gniada/177 F: Berlin / Cassini I
M: Hianne / Colandro
K031941 528003201708380
195.

113

MESSINA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/163 F: Invictus / El Salvador
M: Ultra / Habsburg
K033167 528003201707105
196.

216

MILTON H KWPN POL 2017 wałach kara/170 F: Emerald van 't Ruytershof
M: Infinity
K033195 528003201702553
197.

256

MIMATA G KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Homerun /
M: Fanimata /
K035120 528003201700419
198.

186

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034229 056002W00303278
199.

174

MIRACLE KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Idextro / Dexter R
M: Eternity / Clinton
K031829 528003201709848
200.

73

MISS KANILVIA PS OS GER 2016 klacz gniada/170 F: Messenger / Montender
M: Siljanna / Kannan GFE
K034260 DE418185056616
201.

119

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
202.

241

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
203.

316

MR GREY MZ Z ZANG POL 2017 wałach siwa/175 F: Magnum Van Den Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Young Lady / Cambridge
K030619 056015Z55613417
204.

122

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
205.

172

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
206.

185

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
207.

161

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
208.

312

NICOS KWPN POL 2018 wałach gniada/167 F: Action Breaker
M:
209.

215

NIELS WESTFALEN POL 2018 wałach siwa/175 F: Carrera VDL
M: Quinto
210.

285

NIKIFOR TARAKEŃSKA POL 2009 wałach gniada/163 F: Aztec
M: Nikita
K018345 12609
211.

311

NIVET KWPN POL 2018 wałach gniada/163 F: Gulit
M: Quantum
212.

196

NUMBER FOUR F WESTF POL 2017 wałach siwa/167 F: Number One / Numero Uno
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K032302 DE441410024417
213.

137

NUMBER ONE 28 HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/166 F: Numero Uno
M: Ilka IV
K020345 DE421000153509
214.

97

O-STAR SP POL 2015 wałach siwa/168 F: E-Star / Big Star
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K028253 616009640045915
215.

286

O' GUST VDM BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Fantomas de Muze
M: Saskia
brak 056002W00307064
216.

46

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
K025118 056002W00307166
217.

62

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
218.

57

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
219.

187

PIPPA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Eldorado Van De Zeshoek Tn / Clinton
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034230 056002W00311578
220.

334

PORTA BELLA SP POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Papillon / Portland L
K033623 616009670098217
221.

84

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
222.

233

PUMA BIS SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Konkret 2 / Kolibri
M: Pumara / Marino
K030520 616009520030415
223.

319

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
224.

23

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 wałach gniada/182 F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
225.

95

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
226.

163

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
227.

90

QUINTUS 93 HOL GER 2006 ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
228.

211

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
229.

108

RANDY BWP BEL 2017 wałach gniada/165 F: Menko vd Wellington /
M: Paraguana Des Dames / Nabab De Reve
K033318 056002W00324876
230.

320

RAPID WIELKOPOLSKA POL 2018 ogier siwa/167 F: Concord
M: Radosna
Brak 616007610019718
231.

237

RAPPER SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Clipper /
M: Rebeka / Rytm
K034414 616098200252913
232.

86

RASCINA HANOWERSKA POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
233.

287

REALLY IMPORTANT REN GER 2014 wałach gniada F: Ribiano /
M: Felina T /
K030312 443436636114
234.

284

REMIK SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Rumianek /
M: Rejkt / Harwest
K031709 616009610017817
235.

173

REWIA SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
236.

107

RINAKI VAN DEN DAEL BWP BEL 2017 klacz gniada/174 F: Kato T Z /
M: Inaki Van Den Dael / Eros Platiere
K030466 056002W00315934
237.

167

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
238.

106

ROMEO KMS BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko vd Wellington /
M: Martynique van't Meulenhof / Arko III
K030465 056002W00317709
239.

249

ROTARIANIN SP POL 2014 wałach gniada/. F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
240.

222

SAINT - TROPEZ VAN'T HAGELAND BWP BEL 2018 ogier skarogniada/167 F: Hunters Scendro hann./ Scendix hann.
M: Dina van't Eigenlo BWP/ Indoctro hol.
K033242 056002W00319373
241.

120

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
242.

240

SANT-QUVE-K SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Quvee Prestige / Quidam De Revel
M: Santa Crus / Cruzeirol
K030136 616009580222816
243.

150

SANTOS HIPPICA OLD POL 2014 wałach gniada/174 F: Hippica Andiamo / Andiamo Z
M: Saragossa / Leandro
K026108 616009570040714
244.

189

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 616009610120414
245.

280

SHARONA RED WINE SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Untouchable /
M: Sherwood /
K034849 616009640079917
246.

208

SHEVRON KOŃ WESTFALSKI POL 2012 wałach kasztanowata/166 F: Vikont
M: Shkatulka
brak 703863
247.

123

SHINICHI PROGRES (EX SHINICHI) SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old. / Kannan
M: Sympatia sp / Hetman sp
K029278 616009570080016
248.

75

SILVER DRACO OS GER 2017 ogier siwa/173 F: Stakkatol / Stakkato
M: Diachacca Rouge / Diarado
K034274 DE418185034717
249.

323

SILVIO ASANTE SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Joyride
M: Saphire
- -
250.

234

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
251.

61

SONET SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
252.

159

STARWARS HAN GER 2015 wałach siwa/167 F: Stakkato / Spartan
M: Enjoy / Escudo I
K034745 DE431311314315
253.

30

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
254.

141

SUEDWIND 9 OLD GER 2013 wałach skarogniada/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Claire / Catoki
K033084 DE418182544913
255.

321

SWEET SHUTTERFLY HAN GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Cortina Kes / Contendro I
K017169 DE431319690308
256.

104

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
257.

56

SYIA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/. F: Numerus / Numero Uno
M: Salwa / Grey
K032338 616007610063617
258.

85

SZIFO SP POL 2015 gelding bay/173 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
259.

82

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
260.

81

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
261.

45

TAMAGOTCHI NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/168 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Kalahari / Kingston
K027236 DE45660604714
262.

165

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
263.

268

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/pony:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
264.

328

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/pony:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
265.

269

TEKILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Player / Pilot
M: Tifany / Dakar
K020170 POL009580311109
266.

20

TEKILA-K SP POL 2012 klacz ciemnogniada/157 F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
267.

214

TEODORO XX POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Needham s Fort
M: Turkkawka
brak 616 POL 17009060T
268.

257

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
269.

51

TOSCA L SP POL 2013 mare bay/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 POL616009610024413
270.

277

TRYBUNAŁ XX POL 2016 wałach gniada/162 F: Indy Champ
M: Tozzi
- 616POL16008951T
271.

224

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
272.

58

UCAYALI VULKAN L SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: U-Nora A / Quite Capitol
K031336 616009610076217
273.

278

ULRIKE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHAIDE POL 2018 klacz siwa/168 F: Uricas vd Kattevennen
M: Cheyenne
Brak 056015Z55576918
274.

152

VALKIRIA WESTFALSKA POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lancer III
M: Calgari
Brak DE441410609313
275.

298

VENKA WESTF GER 2015 klacz gniada/169 F: Van Gogh /
M: Emilka / Veritas
K028230 DE441410848915
276.

181

VIVO CONTHURO PS OS GER 2016 wałach gniada/173 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego du Prelet
M: Conthula / Conthargos
K033302 DE418185032816
277.

338

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Witara / Cavallo
K026722 616009640047112
278.

244

WONDER PRINCESS SP POL 2016 klacz kara/pony:165 F: Iceman De Muze
M: W*Quidam*s
K034090 616009660368516
279.

251

ZAMBRANO SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Zambia/ Azart
K033402 A0023033S
280.

221

ZAMORA QUEEN BRAND GER 2018 klacz gniada/169 F: Zaccorado Blue hol. / Zirocco Blue sf.
M: Alin 23 dsp / Al Cantino kwpn
K033241 DE 456560149718
281.

48

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 ogier gniada/170 F: Kannan KWPN / Voltaire
M: First Of April KWPN / Clinton hol.
K025120 528003201407235
282.

121

ZATOKI LSH HOL GER 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
283.

134

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Maja St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
80
SUM:
80.00
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
120
SUM:
120.00
Bolko Aleksandra bpk
10
SUM:
10.00
Bonowicz Paulina KJ MŁYŃSKA STRUGA
160
15
SUM:
175.00
Bregenzer Jan PSV Leisnig eV
80
SUM:
80.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
375
240
SUM:
615.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
10
15
SUM:
25.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
130
SUM:
130.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
40
10
SUM:
50.00
Dąbrowska Marta bpk
10
SUM:
10.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
200
SUM:
200.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
150
200
SUM:
350.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Strykow
10
SUM:
10.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
10
120
SUM:
130.00
Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
10
40
SUM:
50.00
Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
200
10
SUM:
210.00
Ganowska Julia BPK
60
10
100
SUM:
170.00
Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
10
SUM:
10.00
Godoy Pinon Franco PSV Am Geyersberg Kodersdorf
10
10
SUM:
20.00
Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
40
SUM:
40.00
Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
195
SUM:
195.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
60
SUM:
60.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
10
40
SUM:
50.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
250
10
10
500
25
325
60
SUM:
1180.00
Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
240
SUM:
240.00
Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
40
10
SUM:
50.00
Kosakowska Halina KJ Raduszyn
100
250
SUM:
350.00
Kowalczyk Ewelina BPK (LUB)
160
10
40
150
SUM:
360.00
Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
15
400
625
25
SUM:
1065.00
Łącka Michalina BPK (MAZ)
10
SUM:
10.00
Michalak Zofia KS Garo Zaborów
10
130
195
SUM:
335.00
Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
10
SUM:
10.00
Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
10
160
SUM:
170.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
130
100
80
200
375
SUM:
885.00
Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
130
SUM:
130.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
15
SUM:
15.00
Sawicka Paulina St. J Baborówko
200
SUM:
200.00
Schober Philipp RSV Rothenburg O.L.
15
400
300
15
SUM:
730.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
100
100
15
60
SUM:
275.00
Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
300
SUM:
300.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
15
500
250
625
SUM:
1390.00
Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
10
10
SUM:
20.00
Sówka Nell Fundacja Stajnia Ludwiczak
80
40
250
160
250
SUM:
780.00
Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
40
15
SUM:
55.00
Stein Hanna Rio Grande Krosinko
10
SUM:
10.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
10
10
SUM:
20.00
Tybulczuk Tamara KJ Agri
200
SUM:
200.00
Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
15
325
SUM:
340.00
Zawadzka Eliza Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
250
SUM:
250.00
Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
100
100
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2022-12-02
6
80
2022-12-02
47
2022-12-03
2022-12-03
46
2022-12-04
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-12-02
2022-12-02
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-12-02
51
2022-12-03
38
2022-12-04
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2022-12-02
15
2022-12-03
2022-12-04
JAMES B (102)
2022-12-02
6
120
2022-12-02
27
2022-12-03
20
2022-12-04
Bolko Aleksandra
bpk
MESSINA (113)
2022-12-02
25
2022-12-02
31
2022-12-03
15
10
2022-12-04
Bonowicz Paulina
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2022-12-03
3
160
2022-12-03
10
15
2022-12-04
Bregenzer Jan
PSV Leisnig eV
2022-12-02
2022-12-02
69
2022-12-03
33
2022-12-03
65
2022-12-04
MALU (99)
2022-12-02
46
2022-12-02
34
2022-12-03
6
80
2022-12-03
20
2022-12-04
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2022-12-03
18
2022-12-04
2022-12-02
9
2022-12-02
1
375
2022-12-03
25
2022-12-04
DARK'ANN (112)
2022-12-02
20
2022-12-03
3
240
2022-12-04
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
ROMEO KMS (106)
2022-12-02
40
2022-12-03
MEADOW (109)
2022-12-03
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2022-12-02
13
10
2022-12-02
63
2022-12-03
54
2022-12-04
ROMEO KMS (106)
2022-12-03
20
2022-12-04
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2022-12-02
48
2022-12-03
22
2022-12-04
RANDY (108)
2022-12-02
39
2022-12-03
11
2022-12-04
MEADOW (109)
2022-12-02
26
2022-12-04
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (109)
2022-12-03
2022-12-03
9
15
2022-12-02
43
2022-12-03
13
2022-12-04
2022-12-03
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2022-12-02
4
130
2022-12-03
61
2022-12-04
Czekaj Przemysław
Piaff Equestrian
2022-12-02
43
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-02
2022-12-02
56
2022-12-03
31
2022-12-04
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2022-12-02
7
40
2022-12-02
46
2022-12-03
10
10
2022-12-03
33
2022-12-04
Dąbrowska Marta
bpk
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
28
2022-12-03
12
10
2022-12-04
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2022-12-02
2
200
2022-12-02
43
2022-12-03
55
2022-12-04
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
KYNAN S (140)
2022-12-02
36
2022-12-02
18
2022-12-03
12
2022-12-03
2022-12-04
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (130)
2022-12-02
5
150
2022-12-02
6
200
2022-12-03
11
2022-12-04
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Strykow
2022-12-02
31
2022-12-02
22
2022-12-03
14
2022-12-03
14
10
2022-12-04
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2022-12-02
38
2022-12-02
11
2022-12-03
24
2022-12-04
2022-12-03
19
2022-12-02
12
10
2022-12-02
22
2022-12-03
6
120
2022-12-04
2022-12-03
22
Derda Ewelina
Klub Jeździecki Rock Horses
IPANEMA (55)
2022-12-02
11
10
2022-12-04
2022-12-03
38
IGUAZU (166)
2022-12-02
68
2022-12-03
8
40
2022-12-04
Dudek Alina
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
ANTARI (18)
2022-12-03
25
Gaca Waldemar
Fundacja Stajnia Ludwiczak
COLINE (92)
2022-12-02
29
2022-12-02
2022-12-03
2
200
2022-12-03
39
2022-12-04
2022-12-02
19
2022-12-02
44
2022-12-03
13
10
2022-12-03
2022-12-04
Ganowska Julia
BPK
2022-12-02
8
60
2022-12-02
2022-12-03
27
2022-12-04
2022-12-02
15
10
2022-12-03
5
100
2022-12-03
28
2022-12-04
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
2022-12-02
2022-12-04
2022-12-03
46
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (78)
2022-12-02
2022-12-04
2022-12-03
12
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
SYIA (56)
2022-12-02
28
2022-12-03
41
2022-12-04
OTARIS (57)
2022-12-02
49
2022-12-03
28
2022-12-04
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-12-02
50
2022-12-03
9
10
2022-12-04
Godoy Pinon Franco
PSV Am Geyersberg Kodersdorf
2022-12-02
27
2022-12-02
18
10
2022-12-03
9
10
2022-12-03
25
2022-12-04
Grzesik Maria
KJ Agro-Handel Śrem
TOSCA L (51)
2022-12-02
47
2022-12-02
2022-12-03
27
2022-12-03
59
2022-12-04
Henzel Dominika
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
33
2022-12-03
36
2022-12-04
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2022-12-03
26
2022-12-03
47
2022-12-04
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2022-12-02
39
2022-12-02
2022-12-04
2022-12-02
8
40
2022-12-02
23
2022-12-04
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
2022-12-03
4
195
2022-12-04
KINGSBURY (183)
2022-12-03
2022-12-04
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (100)
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
49
2022-12-04
2022-12-03
23
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
21
2022-12-04
2022-12-03
7
60
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (167)
2022-12-02
17
10
2022-12-02
27
2022-12-03
37
2022-12-04
C-BREST (168)
2022-12-02
14
2022-12-02
C-DOVER (169)
2022-12-02
20
2022-12-02
55
2022-12-03
18
2022-12-03
30
2022-12-04
G-SOLLER (170)
2022-12-02
7
40
2022-12-02
64
2022-12-03
18
2022-12-04
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2022-12-02
38
2022-12-02
44
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
ANTARI (18)
2022-12-02
28
2022-12-02
1
250
2022-12-03
34
CHODÓW (59)
2022-12-02
38
2022-12-02
59
2022-12-03
62
2022-12-03
45
2022-12-02
9
10
2022-12-02
27
2022-12-03
11
10
2022-12-03
24
SONET (61)
2022-12-02
2
500
2022-12-03
9
25
2022-12-02
4
325
2022-12-03
19
MATCHO (63)
2022-12-02
16
2022-12-02
57
2022-12-03
42
2022-12-02
62
2022-12-02
34
2022-12-03
58
2022-12-03
8
60
Kołacka Lena
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-12-02
3
240
2022-12-03
34
2022-12-04
CHIVAS (142)
2022-12-02
12
2022-12-04
2022-12-03
32
Konarska Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2022-12-02
26
2022-12-02
2022-12-03
7
40
2022-12-03
16
10
2022-12-04
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MACZO (34)
2022-12-02
5
100
2022-12-02
61
2022-12-03
1
250
2022-12-03
51
Kowalczyk Ewelina
BPK (LUB)
2022-12-02
3
160
2022-12-02
10
10
2022-12-03
7
40
2022-12-03
5
150
2022-12-04
2022-12-02
30
2022-12-02
67
2022-12-03
34
2022-12-03
53
2022-12-04
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2022-12-03
57
2022-12-04
INA (164)
2022-12-02
36
2022-12-02
19
2022-12-03
30
2022-12-04
2022-12-02
2022-12-02
20
2022-12-03
28
2022-12-04
DOLORIS (335)
2022-12-03
50
2022-12-04
Krawczyk Iga
WKJ Lublin
RASCINA (86)
2022-12-02
20
2022-12-03
44
2022-12-04
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
ASER (139)
2022-12-02
41
2022-12-02
41
2022-12-03
2022-12-03
26
2022-12-04
2022-12-04
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (133)
2022-12-02
40
2022-12-02
25
2022-12-03
47
2022-12-04
ZINE BLUE (134)
2022-12-02
44
2022-12-03
13
2022-12-04
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2022-12-02
42
2022-12-03
21
2022-12-04
GOOFY (52)
2022-12-02
17
2022-12-02
2022-12-03
5
100
2022-12-04
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-12-02
41
2022-12-03
22
2022-12-04
2022-12-02
11
15
2022-12-02
19
2022-12-03
3
400
2022-12-04
2022-12-02
37
2022-12-02
37
2022-12-03
29
2022-12-04
2022-12-02
2022-12-02
39
2022-12-03
41
2022-12-04
2022-12-02
20
2022-12-02
17
2022-12-03
26
2022-12-04
SATILIO (189)
2022-12-02
1
625
2022-12-03
10
25
2022-12-04
Łącka Michalina
BPK (MAZ)
2022-12-02
13
10
2022-12-04
2022-12-03
40
2022-12-02
34
2022-12-03
31
2022-12-04
2022-12-02
24
2022-12-03
64
2022-12-04
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2022-12-02
46
2022-12-02
28
2022-12-03
43
2022-12-04
2022-12-02
36
2022-12-02
60
2022-12-03
19
2022-12-03
32
2022-12-04
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CORD-M (42)
2022-12-02
45
2022-12-02
24
2022-12-03
33
2022-12-04
2022-12-02
49
2022-12-02
2022-12-03
16
2022-12-04
2022-12-02
45
2022-12-02
66
2022-12-03
24
2022-12-04
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
2022-12-03
Mateja Maksymilian
BPK (WIE)
MATSON V (160)
2022-12-02
15
2022-12-02
58
2022-12-03
2022-12-03
37
2022-12-04
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2022-12-02
11
10
2022-12-03
4
130
2022-12-04
2022-12-02
4
195
2022-12-04
2022-12-03
27
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-12-02
18
2022-12-03
39
2022-12-04
2022-12-03
14
2022-12-02
26
2022-12-03
31
2022-12-04
2022-12-02
22
2022-12-03
56
2022-12-04
O-STAR (97)
2022-12-02
16
10
2022-12-02
32
2022-12-03
17
2022-12-04
Mikicin Alicja
JKS Melloni Horses Szczecin
STARWARS (159)
2022-12-02
18
2022-12-02
21
2022-12-03
17
10
2022-12-03
3
160
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
ERRANTO (128)
2022-12-03
63
2022-12-04
DYLANO M (129)
2022-12-03
24
2022-12-03
2022-12-04
Muraczewski Jacek
St. Warszawski KJ
LIGHTNING (138)
2022-12-02
32
2022-12-03
10
2022-12-04
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
MIRACLE (174)
2022-12-02
4
130
2022-12-02
5
100
2022-12-03
6
80
2022-12-04
2022-12-02
2
200
2022-12-02
33
2022-12-03
1
375
2022-12-04
Nowacki Michał
KJ Sport Zamysłowo
ARMANII (162)
2022-12-02
33
2022-12-02
65
2022-12-03
4
130
2022-12-04
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-12-03
16
2022-12-03
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
JASON VDL (124)
2022-12-02
22
2022-12-04
2022-12-03
IRONMAN (125)
2022-12-02
13
15
JAVENDA (126)
2022-12-02
13
2022-12-03
29
2022-12-04
2022-12-02
35
2022-12-04
2022-12-03
23
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-12-03
48
NICKY BOY (161)
2022-12-03
2022-12-03
35
2022-12-04
Perlikowski Rafał
St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2022-12-02
23
2022-12-02
14
2022-12-03
21
2022-12-03
2022-12-04
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CARDIFF (111)
2022-12-02
21
2022-12-03
31
2022-12-04
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
CHIMEQUYL (101)
2022-12-02
42
2022-12-03
2
200
Schober Philipp
RSV Rothenburg O.L.
2022-12-02
12
15
2022-12-02
3
400
2022-12-04
2022-12-02
2
300
2022-12-02
26
2022-12-03
23
2022-12-04
2022-12-02
32
2022-12-02
2022-12-03
35
2022-12-03
11
15
2022-12-04
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2022-12-02
31
2022-12-03
15
2022-12-04
2022-12-02
7
100
2022-12-03
18
2022-12-04
2022-12-02
8
100
2022-12-03
13
15
2022-12-04
2022-12-02
7
60
2022-12-03
16
2022-12-04
KASPER (49)
2022-12-02
17
2022-12-03
17
2022-12-04
2022-12-02
47
2022-12-03
14
2022-12-04
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
BALOUKATO (154)
2022-12-02
35
2022-12-02
33
2022-12-03
30
2022-12-03
36
2022-12-04
2022-12-02
24
2022-12-03
2
300
2022-12-04
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
KRATOS B (147)
2022-12-02
50
2022-12-03
32
2022-12-04
JUVENTUS (148)
2022-12-02
30
2022-12-02
16
2022-12-03
12
15
2022-12-04
CASUS (149)
2022-12-02
42
2022-12-03
44
2022-12-04
2022-12-02
40
2022-12-03
2
500
2022-12-04
KOMBOY (151)
2022-12-02
14
2022-12-02
5
250
2022-12-03
1
625
2022-12-04
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GVERDI (153)
2022-12-02
21
2022-12-03
45
2022-12-04
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (122)
2022-12-02
52
2022-12-02
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-02
10
10
2022-12-02
19
10
2022-12-03
43
2022-12-04
Sowińska Zuzanna
BPK
2022-12-03
22
2022-12-04
2022-12-03
Sówka Nell
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-12-02
6
80
2022-12-03
8
40
2022-12-04
2022-12-02
1
250
2022-12-02
3
160
2022-12-03
1
250
2022-12-04
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
2022-12-02
8
40
2022-12-02
9
15
2022-12-03
23
2022-12-04
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
DIAMENT (114)
2022-12-02
12
10
2022-12-04
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
LORDANA K (253)
2022-12-03
29
2022-12-04
Suminska Ewa
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2022-12-03
2022-12-04
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
2022-12-02
25
2022-12-03
2022-12-04
LEGROS (105)
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
52
2022-12-03
2022-12-04
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
DASSILIO (115)
2022-12-02
23
2022-12-03
30
2022-12-04
INTELIGO (116)
2022-12-02
9
10
2022-12-02
48
2022-12-03
42
2022-12-04
LASHROOS (117)
2022-12-02
14
10
2022-12-03
25
2022-12-04
Tybulczuk Tamara
KJ Agri
SZIFO (85)
2022-12-02
10
2022-12-03
6
200
2022-12-04
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2022-12-02
37
2022-12-02
45
2022-12-03
21
2022-12-04
Walorek Julia
KS Jumping Events Poznań
ARKON L (53)
2022-12-02
2022-12-02
2022-12-03
17
2022-12-03
2022-12-04
Wesoły Marcin
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-12-02
25
2022-12-02
24
2022-12-03
27
2022-12-03
20
2022-12-04
2022-12-02
29
2022-12-03
60
2022-12-02
30
2022-12-03
26
2022-12-04
2022-12-02
23
2022-12-02
54
2022-12-03
32
2022-12-03
29
2022-12-04
2022-12-02
48
2022-12-02
10
15
2022-12-03
15
2022-12-04
WIRGINIA (338)
2022-12-02
16
2022-12-03
4
325
2022-12-04
Wojtaszek Vesna
KJ Sokół Damasławek
2022-12-03
15
2022-12-03
40
2022-12-04
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2022-12-04
Zawadzka Eliza
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
VALKIRIA (152)
2022-12-02
34
2022-12-03
5
250
2022-12-04
Żmójdzin Jan
Stow. Premium Sport Horses Rosin
2022-12-02
29
2022-12-02
2022-12-03
8
100
2022-12-04
NEMEZIS (172)
2022-12-02
15
2022-12-03
7
100
2022-12-04
REWIA (173)
2022-12-02
53
2022-12-03
19
2022-12-04

Number of Riders: 172

Number of Horses: 283

The sum of prizes: 12 460.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl