Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
HZO+HZR 25-27 listopad 2022
Leszno, 25-27 listopad 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
97 ACCEPTED 2022-11-24 18:25:36
2022-11-24 18:25:36
Paulina Kozakiewicz ODESSA PROFI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-11-24 17:38:21
2022-11-24 17:38:21
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-11-24 15:03:58
2022-11-23 09:27:10
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-11-21 18:16:44
2022-11-21 18:15:49
Daria Kobiernik CORLANDA VRS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-21 07:55:15
2022-11-20 17:11:58
Jakub Dorynek BOTSWANA2
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
92 ACCEPTED 2022-11-20 17:17:36
2022-11-20 14:24:25
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2022-11-21 07:55:12
2022-11-20 11:53:58
Aleksandra Kierznowska KLASSE ONE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-11-21 07:55:11
2022-11-20 11:53:32
Aleksandra Kierznowska DIAMENT
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-11-20 17:17:45
2022-11-20 08:02:59
Julien Golle BUBBLEGUM B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
88 ACCEPTED 2022-11-20 17:17:48
2022-11-20 08:02:22
Julien Golle SANTA SOPHIA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ACCEPTED 2022-11-19 20:00:15
2022-11-19 06:34:52
Wojciech Wojcianiec CASPARO MELLONI
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-19 20:00:19
2022-11-19 06:33:53
Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-11-19 20:00:22
2022-11-19 06:31:51
Wojciech Wojcianiec DORUS 11
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2022-11-18 13:46:17
2022-11-18 10:37:50
Dominika Luty BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-11-24 17:39:37
2022-11-18 08:53:29
Arkadiusz Fimmel DOLAR F
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-11-17 14:01:12
2022-11-16 21:41:09
Jan Kurek CONNORO
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-11-17 14:01:00
2022-11-16 21:12:56
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-11-17 14:00:52
2022-11-16 21:12:27
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-11-17 13:53:32
2022-11-16 20:12:48
Hubert Suchta ARAFAT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-11-17 13:52:59
2022-11-16 20:10:57
Klara Grzęda SHINJUKU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-11-17 14:00:54
2022-11-16 16:35:21
Bakhromjon Gaziev LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-11-17 14:00:58
2022-11-16 16:33:10
Bekzot Kurbanov MATTS V.G
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-11-17 13:52:12
2022-11-16 11:16:25
Weronika Kosińska LAMPO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-11-17 13:52:06
2022-11-15 20:24:25
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:58
2022-11-15 19:26:24
Olimpia Bembenik GUAGA L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:55
2022-11-15 18:57:53
Wiktoria Woźniak SWEETHEART
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:54
2022-11-15 18:57:12
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:43
2022-11-15 16:33:40
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:40
2022-11-15 16:32:33
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:39
2022-11-15 16:32:17
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-17 13:51:30
2022-11-15 16:31:36
Dominik Ast KORA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-11-17 13:50:48
2022-11-15 10:28:31
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-11-17 13:50:44
2022-11-15 10:28:02
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ACCEPTED 2022-11-19 20:33:07
2022-11-14 20:06:12
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ACCEPTED 2022-11-15 10:05:30
2022-11-14 19:48:26
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2022-11-17 13:50:32
2022-11-14 19:17:36
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
61 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:55
2022-11-14 19:05:21
Julia Karst KEMI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:40
2022-11-14 18:27:49
Daria Kobiernik CHARISA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:38
2022-11-14 17:25:17
Daria Kobiernik BOCCACCIO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:34
2022-11-14 17:12:26
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:27
2022-11-14 17:11:40
Filip Mizgier LASER
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:18
2022-11-14 17:05:08
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:17
2022-11-14 17:04:19
Daria Kobiernik COLETTE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:14
2022-11-14 17:03:48
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-11-15 10:04:06
2022-11-14 16:36:38
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2022-11-17 13:50:12
2022-11-14 15:15:44
Łukasz Jończyk RUFUS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2022-11-17 13:50:08
2022-11-14 11:48:38
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-11-15 09:54:41
2022-11-13 19:02:19
Aleksandra Wypchło FLEUR DE LIS Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-11-15 09:54:39
2022-11-13 19:01:24
Aleksandra Wypchło ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-11-15 09:54:29
2022-11-13 15:40:24
Julia Jabłońska JARMILLO L
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-11-15 09:54:07
2022-11-13 08:59:23
Nina Sućko CALANTINO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:58
2022-11-10 08:50:36
Maximilian Parkitny PASSIER P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:51
2022-11-10 08:50:02
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:43
2022-11-09 22:52:59
Hubert Polowczyk MY DARLING DL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:41
2022-11-09 22:52:06
Hubert Polowczyk K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:39
2022-11-09 22:51:43
Hubert Polowczyk LETON
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-11-09 18:59:58
2022-11-09 12:38:02
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-11-24 18:03:05
2022-11-09 12:37:35
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-11-09 19:00:08
2022-11-09 12:37:19
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2022-11-09 19:01:02
2022-11-09 09:02:18
Katarzyna Bawłowicz COURTNEY 11
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-11-19 20:31:33
2022-11-08 20:38:41
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-11-23 07:39:48
2022-11-08 20:10:29
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-11-08 11:54:58
2022-11-07 14:06:50
Łukasz Troszczyński COLONIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-11-08 11:55:00
2022-11-07 14:05:00
Łukasz Troszczyński DŻENTELMEN
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2022-11-08 11:55:01
2022-11-07 14:01:21
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-11-08 11:55:09
2022-11-07 12:51:19
Mikołaj Kaczmarek CORDINO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-08 11:55:17
2022-11-07 07:25:56
Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-11-21 18:14:42
2022-11-07 07:25:03
Ewelina Szczepanik CORLANDA VRS
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-11-19 20:32:11
2022-11-06 21:41:24
Bibiana Kędzior KAATJE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:16
2022-11-06 19:44:51
Siarhei Kazlou MINERVA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-11-14 12:26:32
2022-11-06 19:36:55
Siarhei Kazlou LUTHRON
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-11-15 09:53:12
2022-11-06 19:33:28
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-11-14 12:24:44
2022-11-06 19:32:03
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-11-24 17:57:31
2022-11-05 22:09:57
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-11-08 11:56:10
2022-11-05 17:34:51
Magda Kamińska-Kumorek CHICA BOMB
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-20 17:17:06
2022-11-05 17:34:04
Magda Kamińska-Kumorek CLASSINA 2
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-11-08 11:56:31
2022-11-04 13:59:41
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-08 11:56:32
2022-11-04 13:58:58
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-11-08 11:56:37
2022-11-03 20:35:12
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-11-08 11:56:40
2022-11-03 20:33:18
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2022-11-08 11:56:47
2022-11-03 20:32:52
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-11-24 17:45:02
2022-11-02 20:41:37
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-24 17:46:17
2022-11-02 20:36:03
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-11-08 12:10:25
2022-11-02 20:32:59
Agnieszka Olszewska ALIEAN ZIN GALERIANI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-11-24 17:41:25
2022-11-02 20:32:16
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-11-24 17:44:30
2022-11-02 20:31:31
Agnieszka Olszewska LADY-LIKE BS
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-11-08 12:10:54
2022-11-02 20:30:56
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2022-11-21 12:47:32
2022-10-30 12:35:00
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-11-08 12:11:34
2022-10-30 12:34:39
Ida Gajewska IVANO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-11-08 12:13:14
2022-10-29 18:07:04
Wenke Bogisch FILIPO S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-11-03 22:01:40
2022-10-29 18:06:42
Wenke Bogisch BOREAL 6
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-11-08 12:13:38
2022-10-29 13:22:16
Andrei Shalohin DOBBY WHITE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-11-03 22:02:19
2022-10-29 13:09:28
Diana Hahn HAPPYNESS 43
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-11-08 12:20:55
2022-10-24 20:49:41
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-11-08 12:21:13
2022-10-21 12:58:03
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-10-25 10:17:00
2022-10-07 09:04:45
Magda Kamińska-Kumorek KALYAN "L"
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-10-25 10:17:02
2022-10-07 09:04:04
Magda Kamińska-Kumorek BRANDY
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejak Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O037777
10172766
3. Ast Dominik SKJ Tradycja Siedlnica
S
4. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
5. Bankavat Lila ZKS Drzonków
2009 (JM.)
brak
6. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
7. Bembenik Olimpia St. Interhorse
S
O012805
8. Beyer Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
S
883463
9. Białas Pola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (J.)
O050704
10. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
11. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
12. Bogisch Wenke RSZ Waldesruh e.V.
2008 (JM.)
1875173
13. Cichoń Maja BPK szj
2006 (J.)
O048536
14. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O043216
15. Dąbrowska Zuzanna GA Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
16. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
17. Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
S
Brak
18. Drzymała Marta Zielonogórski KS Drzonków
S
O002938
19. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
20. Erkinov Alisherjon Universal Jimping Club
S
Brak
21. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
22. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
23. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
24. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O031691
25. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
26. Gaziev Bakhromjon Universal Jumping Club
S
Brak
10141195
27. Golach Sara KJ Wrocław
2009 (JM.)
O055321
28. Golle Julien Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
2005 (J.)
1774897
29. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
30. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
31. Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
S
brak
10160353
32. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
33. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
34. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
35. Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
2005 (J.)
O038818
36. Januchta Jagoda BPK
2009 (JM.)
brak
37. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
38. Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
2001 (MJ.)
O049356
39. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
40. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
41. Jóźwiak Gabriela KJ Fimmel Team
2008 (JM.)
O055711
42. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
43. Kalamala Wiktoria BPK śl
2009 (JM.)
Zzz
44. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
45. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
46. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
47. Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
48. Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (J.)
O058028
10299869
49. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
50. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
51. Kędzior Bibiana JKS Fer Więckowice
2001 (MJ.)
O040959
52. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (MJ.)
O024908
53. Kiszkurno-Kaliszuk Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
54. Kluczyńska Ola Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2001 (MJ.)
O076518
55. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
56. Kobiernik Daria Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
O002152
57. Konopka Weronika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O055159
58. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
O047334
59. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (J.)
O047335
60. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
61. Kowalik Agata St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2003 (MJ.)
O043739
62. Kozakiewicz Julia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2003 (MJ.)
brak
63. Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O033289
64. Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O033289
65. Kropidłowska Maja L.U.K.S ,,Nysa” Gubin
2006 (J.)
0075359
66. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
67. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
68. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
69. Kubiak Grzegorz KJ Łąck
S
O000283
70. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O041922
71. Kurbanov Bekzot Uneversal Jumping Club
S
/
10151031
72. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
73. Lasecka Wiktoria Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
2006 (J.)
O050134
74. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
75. Łącka Alicja BPK MAZ)
2003 (MJ.)
O049201
76. Maciejewska Paulina KS Cortina Kaczenice
S
O021668
10130670
77. Maćkowiak Paulina Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
78. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
79. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
80. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
81. Matelski Marcin Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
S
O003420
82. Mazur Emilia Stow. KJ Preria Wilkowice
2007 (JM.)
O046621
83. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
84. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
85. Mikhailiuk Elena Brak.
S
/
86. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
S
O030553
87. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
88. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
10204534
89. Młodawska Karolina KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O036609
90. Mroczkowski Maksymilian St. SK Olimpia Nowe Dąbie
2007 (JM.)
O047562
91. Nawojska Sandra JKS Konikowo
2001 (MJ.)
O042752
92. Nowaczyk Vanessa Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2002 (MJ.)
O026451
93. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O042899
94. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
95. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski
S
00000
96. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
97. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
98. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
99. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O027284
100. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
101. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
102. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
103. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
104. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2006 (J.)
O046626
105. Piksa Łukasz KS Verso La Natura
S
O007667
10129296
106. Pilarczyk Laura L.U.K.S. ,,Nysa” Gubin
2005 (J.)
0064134
107. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
108. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O025816
109. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
110. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
brak
111. Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O062344
112. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
113. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
114. Rutkowska Amelia Brak
2008 (JM.)
Brak
115. Sawicka Amelia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2006 (J.)
O067175
116. Shalohin Andrei KS GAJEWNIKI
S
O021942
117. Simińska Oliwia L.U.K.S ,,Nysa” Gubin
2006 (J.)
0056292
118. Skuza Julia BPK (DOS)
2005 (J.)
O046429
119. Stachowiak Ines KJ Kalumet Boszkowo
2004 (J.)
O043298
120. Stanisławiak Maria KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2001 (MJ.)
O020505
121. Staszak Alicja KJ Maximus Kowary
2001 (MJ.)
O028836
122. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
10281080
123. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
124. Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
S
O010008
125. Szczepanik Ewelina KJ VERTUS Łódź
S
O010008
126. Szczepanik Maja KJ VERTUS Łódź
2008 (JM.)
O059724
127. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O037940
128. Szeląg Alicja Zielonogórski KS Drzonków
2008 (JM.)
O054337
129. Szklarek Halszka brak
2008 (JM.)
O073103
130. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
131. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
132. Szyszka Hanna Wrocławski KJ
2009 (JM.)
O052510
133. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
134. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
135. Tomkowiak Nina BPK
2008 (JM.)
Brak
Brak
136. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
137. Troszczyński Łukasz Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O002068
138. Truszko Hanna St. Rozwoju Doliny Bystrzycy
2008 (JM.)
brak
139. Uhlig Karin Jumping Arena Gadow
S
1593359
140. Wawrzyniak Martyna OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O027539
141. Werwińska Gabriela KJ Kalumet Boszkowo
S
O051028
142. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
143. Wikieł Zuzanna KS SYDOW RIDING TEAM
2010 (JM.)
O068885
144. Wiśniewski Antoni St. Stadnina Koni Olimpia
2006 (J.)
O043737
145. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
146. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
147. Wylęga Julia Bpk
2007 (JM.)
Brak
148. Wypchło Aleksandra KJ Heea Turek
2005 (J.)
O044316
149. Zakrzewska Wiktoria KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O054193
150. Zarębski Adrian KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2002 (MJ.)
O080005
151. Zawada Blanka ZKS drzonków
2007 (JM.)
O067205
152. Zielonka Maja LKJ w Gałkowie
2001 (MJ.)
O038977
153. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
10299009
154. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
10275141
155. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

292

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charbonere / Diamant De Semilly
M: Alcara / Widam
K030289 616009610072114
2.

294

ALHAURIN HOL POL 2008 klacz gniada/172 F: Carambo / Carthago
M: It's Sini / Cassini I
K033176 DE421000326608
3.

79

ALIEAN ZIN GALERIANI SP POL 2015 ogier gniada/175 F: Zinedine
M: Aukelien
Brak 616009670115415
4.

272

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
5.

97

ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/177 F: ALVARO V PACHERN
M: CRISTALANA Z
K033182 056015Z55648713
6.

283

AMIGOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach szampańska/170 F: Aramir
M: Amiga
Brak 616007610019216
7.

265

ANDORRA UJC / UZB 2015 klacz kasztanowata// F: /
M: /
/ 107UE69
8.

124

ARAFAT SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
9.

303

ARMIN DE MONSIEUR WLKP POL 2013 wałach gniada/161 F: Morawia / Monsieur
M: Armila / Biskwit
K024792 616007670038513
10.

306

ARMIN DE MONSIEUR WLKP POL 2013 wałach gniada/161 F: Morawia / Monsieur
M: Armila / Biskwit
K024792 616007670038513
11.

132

AYLEEN D'IVE Z ZANG BEL 2016 klacz siwa/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: My True Blue D'Ive Z / Mr. Blue
K031059 056015Z55791816
12.

211

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
13.

268

BANQUISE SP POL 2017 klacz gniada/167 F: Denar / Laudanum
M: Banquisr de Riverland / Quatro de Riverland
K034751 616009670106517
14.

300

BEAUTYFULL BAY SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Czuwaj /
M: Bij Baja KG /
brak AES090316
15.

219

BESAR WIELKOPLOLSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: KALMET
M: BELINDA
brak 616007610080011
16.

241

BESOS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/168 F: Santos
M: Bessa
K034719 616007610070818
17.

321

BIAŁKA KOŃ MAŁY POL 2012 klacz gniada/143 F: Ludger
M: NN
brak 616013682003512
18.

204

BINGO 192 HANNOVER GER 2010 wałach kasztanowata/178 F: Balu du Rouet
M: Conda
K033026 106FA63
19.

87

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
20.

288

BLU BOY KUC CONNEMARA IRL 2010 wałach siwa/pony:148 F: nn /
M: nn /
brak 826069000209355
21.

200

BŁAWATEK WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Sokrates
M: Bojcza
K023330 616007610017713
22.

105

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/169 F: Baloubet du Rouet
M: Pretty Queen/Quidam de Revel
K017329 DE421000147310
23.

223

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
24.

130

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANG BEL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro / Heartbreaker
M: Quita Du Domaine Z / Quantum
K030745 056015Z55845011
25.

55

BOREAL 6 HOLSTEINER GER 2009 gelding bay/170 F: Brittas
M: Capitol 1
DE421000272009 DE421000272009
26.

141

BOTSWANA2 HANNOVER POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou
M: Aluna
Brak De431310183610
27.

53

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
28.

135

BUBBLEGUM B OS GER 2013 gelding bay/175 F: Balou de Rouet
M: C-Indoctro
DE418180038213 DE418180038213
29.

186

BUŹKA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/pony:130 F: NN
M: NN
brak 616999530350809
30.

229

C- ZINA W SP POL 14.06.2014 klacz ciemnogniada/175 F: Zinedine
M: Calgary
616009682018214 616009682018214
31.

95

CALANTINO HOL POL 2010 wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
32.

28

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
33.

198

CALGARY SP POL 2017 ogier gniada/170 F: Grandorado TN / Eldorado Van De Zeshoek
M: Caldera / Calico
K031974 616009510033017
34.

276

CALISTA HANOWERSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Contendro I
M: Emmy
K031805 DE431316762716
35.

269

CALLIEKADDEE VD FALUINTJES Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: CHOUCAS MURY MARAIS Z
M: NONSENSA VAN DE FALUNTJES
BRAK 056015Z55849217
36.

311

CALOTTA 42 Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/165 F: Casskeni II
M: Holland
DE456560517015 DE456560517015
37.

29

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
38.

287

CAPRICCIO Koń Wschodniobułgarski BGR 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004 000029568
39.

254

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
40.

242

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
41.

224

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte / Contendro I
M: Arosa / As di Villagana
K033210 DE431316005815
42.

309

CARLINA MECKLENBURGER GER 2011 mare bay/170 F: Cellestial
M: Stella
DE427270336711 DE427270336711
43.

248

CARMINA BURANA 37 HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Centurion
M: Cassini II
KO35320 DE421000162914
44.

118

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
45.

78

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417/A0016458S
46.

131

CASPARO MELLONI OS POL 2016 wałach gniada/- F: Coupe d'Or / Coupe De Coeur
M: Little Lancade / Canoso
K031060 DE418181030716
47.

286

CASSILAS 5 OLDENBURSKA GER 2010 wałach gniada/172 F: Cassal
M: Carmen III
Brak 418186666610
48.

336

CASSIOPEJA HOL GER 2016 KLACZ SKAROGNIADA F: CASALL
M: VERENA VIII
DE421000526016
49.

178

CAYENNE SP POL 2010 wałach skarogniada/163 F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
50.

280

CAYENNE HOLST POL 2017 klacz gniada/170 F: Cascadello
M: B-Oken Sun
- -
51.

236

CEDRIC OBOLENSKY WEST POL 2017 ogier siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: Candy
- DE441410188917
52.

291

CELTIKA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Carry Son / Carry
M: Całka / Correro
K021750 616009610082512
53.

277

CENTURIA OLD POL 2015 klacz gniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Coco Chanel /
K032978 DE433330621415
54.

205

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
55.

233

CHAMAN'S PEPINO LL OLD POL 2016 wałach gniada/168 F: Chaman
M: Sayonara IV
- DE 418180205316
56.

106

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
57.

239

CHARLOTTE HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Charleston / Cascadello I
M: B-Qualle / Quirado
K034852 DE421000089917
58.

234

CHE LUGAR OLD GER 2007 wałach kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Feenland / Lordanos
K030709 DE418180245608
59.

327

CHERI VAN DE ZUUTHOEVE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Cosmos Z
M: Isis Van Het Diamondhof
K035374 056015Z551401180
60.

73

CHICA BOMB OLDENBURG GER 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Chico^s Boy
M: Quality Fantastic
K021695 DE418181232111
61.

301

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
62.

261

CINDERELLA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall /
M: Nele /
brak DE421000077614
63.

13

CLASSINA 2 HANOWER POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Classe/Chin Chin
M: Chelsy/Chenook
K033208 DE431310300511
64.

197

CLAUD SP POL 2018 wałach gniada/168 F: Falaise De Muze / Wandor Van De Mispelaere D'10
M: Claudia / Action Breaker
K034025 616009510259318
65.

27

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
66.

319

CLINTO GRANDE Z ZANG. POL 2012 wałach gniada/175 F: Clinto Z
M: Chiara
107LQ31 056015Z55612312
67.

112

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
68.

101

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
69.

65

COLONIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/171 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Colombina / Action-Breaker
K030421 616009510151716/A0008749S
70.

220

COMODO WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Concetto
M: Falkenhof's Loreen
K016813 DE 441411199409
71.

125

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
72.

296

CONCORD JP OS POL 2018 wałach ciemnogniada/168 F: Contendro I
M: Calla-N
brak DE 418180440718
73.

331

CONLUMINO SP POL 2018 wałach gniada/x F: Vigo Heywood H Z
M: Carossa Z / Calvaro Z
xx xx
74.

129

CONNORO HOL GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
75.

314

CORAL SP POL 2017 wałach gniada/175 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Contessa / Coriano Z
K033971 A0016021S
76.

47

CORD-M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
77.

68

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
78.

67

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
79.

6

CORLANDA VRS AES POL 2016 klacz gniada/165 F: Orlando van de Heffinck
M: Carmen / Pablo
K030105 826002160878409
80.

247

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
81.

199

CORTONA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cordoba / Spartacus
K031975 616009510106317
82.

297

CORZICO MELLONI Z ZANG POL 2017 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Zicora H / Cala Millor
K032884 056015Z55365617
83.

88

COURTNEY 11 OLD GER 2009 klacz ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
84.

89

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
85.

256

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
86.

201

DARLING Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/168 F: Diamant Z / Diamant de Semilly
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
87.

334

DEFINICJA PKSP POL 2015 klacz gniada/168 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K033851 616 009 57 00960 15
88.

146

DEFINICJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: DEWIZA DE REVEL
K033851 616009570096015
89.

284

DEJZI KUC POL 2014 klacz biała/pony:137 F: NN
M: NN
brak 616999610209914
90.

208

DEKRET SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Numerus westf./ Numero Uno
M: Dora sp/ Rotmistrz hol.
K031937 616009610023317
91.

298

DIADEM MELLONI HOL POL 2017 ogier gniada/0 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zalza / Con Air
K032883 DE421000703217
92.

139

DIAMENT SP POL 2016 ogier gniada/- F: Vingino / Voltaire
M: Dama Karo / Quamiro
K029578 A0015605S
93.

45

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
94.

251

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/170 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka
K030290 056015Z55739416
95.

310

DICARENTINA RP Deutsches Sportpferd GER 2014 mare bay/170 F: Diarado's Boy
M: Caressina
DE456560343114 DE456560343114
96.

273

DININA HAN GER 2015 klacz siwa/170 F: Diacontinus / Diarado
M: Alexa / Argentinus
K030907 DE431318316015
97.

83

DOBBY WHITE WESTF GER 2017 klacz siwa// F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Charmonie / Cornet Obolensky
K034415 DE 441410098017
98.

44

DOLAR F WESTF POL 2016 wałach gniada/168 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Cailustas / Castillo
K032301 DE441410025016
99.

100

DONNA NEVA S SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
100.

175

DORILL HILL SP POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Lordanos PS
M: Dawn Hill
K029509 616009670111916
101.

257

DORRYT XXXXX POL 2014 ogier gniada/170 F: Morawia
M: Xxxx
Brak Xxxxxx
102.

133

DORUS 11 HAN POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Diacontinus
M: Carmen
0 0
103.

302

DR LORDANOS SP POL 2016 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Lordanos PS /
M: Down Girl / Power Prince
K031483 616009670112016
104.

316

DUBAJ HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Don Diarado / Diarado
M: Undine / Chambertin
K031810 DE431316951917
105.

15

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
106.

66

DŻENTELMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN / Calvaro Z
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K026914 616009510236815
107.

196

DŻERSEJ SP POL 2017 wałach ciemnogniada/174 F: Spartacus / Stakkato
M: Dżinger / Grand Presidium
K033414 616009510105717
108.

293

E-CAMILLA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/175 F: Canstakko
M: Tamina I
Brak DE421000657112
109.

142

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
110.

159

ELECTRIC LADY HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
111.

155

ERA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Casino L / Cassiano
M: Eroika / Czarownik
K028011 616009610105913
112.

16

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant / Numero Uno
M: Pirona / Jackson
K033524 528003200901330
113.

228

ESCALIBUR W WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/175 F: Hippica- Koh- I- Nor
M: Escada W
Brak 616007680014416
114.

153

ESCANANA VRS AES POL 2017 klacz gniada/165 F: Kannan
M: Escalona
K034227 .
115.

195

EUVEE PRESTIGE SP POL 2018 klacz ciemnogniada/168 F: Quvee Prestige
M: Etyna
K034055 616009540027617
116.

93

FERRARI K KWPN NED 2010 wałach gniada/164 F: Cardento / Capitol I
M: Wikita K / Corland
K017815 528003201005693
117.

82

FILIPO S OLDENBURGER GER 2014 gelding black/172 F: Favorit Ask
M: Lance III
DE 418182509014 DE 418182509014
118.

252

FLAMENCO IPO . POL 2015 wałach gniada/173 F: -
M: -
K035194 DE427270052715
119.

98

FLEUR DE LIS Z ZANERSCHEIDE POL 2015 wałach skarogniada/170 F: Fernando H
M: Cavallerie
K035176 056015Z55590815
120.

255

FOUDRE-WM NIEM.SPORT. POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Fortissima / Lewinski
K031262 DE455870278814
121.

285

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165cm F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
122.

312

GABONA SP POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Bolsho I / Favoritas
M: Gladiola / Widam
K032616 616009610052915
123.

115

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
124.

19

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
125.

290

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
126.

75

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
K024573 616007520050612
127.

120

GUAGA L SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Vulkan L / Vulkano
M: Gudrun L / Cascari
K022797 616009610024
128.

258

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada F: Contendel L / Contender
M: Gaja / nn
K025893 616009680072610
129.

157

H-CANTERINO SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Hataria / Turbud Quirinus
K019872 616009610179711
130.

330

HAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach gniada/167 F: Castle Rock / Clearway
M: Hintera R / Romeo Des Vaux
K032960 616007610036916
131.

56

HAPPYNESS 43 KWPN NED 2012 mare chestnut/173 F: Warrant
M: Heartbreaker
NLD003201206901 NLD003201206901
132.

85

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
133.

111

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
134.

329

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
135.

218

HUSH WINNER TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/170 F: HUSH HUSH
M: HAKUBA
K031387 B0132740S
136.

240

I'M A SPECIAL GIRL ZANG POL 2017 klacz kasztanowata/166 F: I'M Specjal De Mure / Emerald Vant Ruyter Shof
M: Janabella / Royal Court
K034293 056015Z55889517
137.

86

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
138.

259

INKANA MELLONI AES POL 2016 klacz gniada/167 F: Kannan
M: W-Bonula
K033614 DE421000711016
139.

80

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
140.

121

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
141.

304

IRKUCK SP POL 2018 wałach kasztanowata/160 F: Bajkał
M: Ina
Brak 616009680071818
142.

81

IVANO KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: N.N. / Cornetto
K022995 528003201302866
143.

328

JAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach siwa/170 F: Castle Rock / Clearway
M: Jintera R / Romeo Des Vaux
K032961 616007610036716
144.

96

JARMILLO L KWPN NED 2014 wałach jasnokasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Camilla VDL / Cartani
K029342 528003201408429
145.

324

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
146.

325

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
147.

263

JOVANNY G KWPN POL 2014 wałach gniada/171 F: Dantos
M: Xx
Brak 12345
148.

91

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
149.

70

KAATJE KWPN BEL 2015 klacz gniada/172 F: Etoulon UDZ /
M: Uneke / Voltaire
K034686 528003201500477
150.

52

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528003201501966
151.

249

KASABLANKA R MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/156 F: Arioso
M: Keysi
K020112 6160065802318
152.

213

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/175 F: Cascadello I
M: Athene X
K033490 107PL48
153.

11

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
154.

107

KEMI WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
155.

140

KLASSE ONE KWPN NED 2015 wałach gniada/xx F: F ONE USA
M: Diva-loma
xx xx
156.

231

KŁOS PKS POL 2015 gelding bay/160 F: ELOQUENT
M: KIRKA
K034143 616007600199015
157.

202

KOMPASS ROSE Z WARMBLOOD POL 2017 klacz jasnokasztanowata/167 F: Kannan
M: Carrica IV G
Brak brak
158.

114

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
159.

193

KORYNT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Grandioso
M: Kwerenda
K020557 616007610168410
160.

282

LA CALIO F WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/172 F: La Calidad
M: .
Brak .
161.

72

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: La Dame Blanche L hol. / Cassiano hol.
K023757 616009610024713
162.

126

LADY / UZB 2012 klacz siwa// F: /
M: /
/ 107EZ69
163.

191

LADY MILLION KWPN NED 2016 klacz siwa/167 F: Emir R
M: Vorstin B
brak 528003201607251
164.

46

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
165.

281

LALA LAND SK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach skarogniada/175 F: Donald Z
M: Latina 216
K030486 616009680032417
166.

122

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush / Echo Vant Spierveld
M: Leda / Edminton
K028840 616999680051616
167.

279

LANCELOT SP POL 2017 wałach gniada/177 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Lasana / Del Cor
K033448 616009610147717
168.

235

LAS VEGAS NIEM. SPORT. POL 2016 klacz gniada/167 F: Liegnitz / Lahnstein
M: L-Cool Baby / Collin L
K031946 DE455870136516
169.

103

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/- F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
170.

26

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider / Le Grand III
M: Justin / Ramirado
K016389 616009610189309
171.

182

LENNOX 440 OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Retina
K033052 DE 418180070215
172.

134

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/160 F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
173.

90

LETON KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/176 F: Etoulon VDL
M: Feredie
K033814 528003201602272
174.

164

LINTELLO HOL GER 2017 wałach gniada/- F: Lint / Limbus
M: Faible / Cascadello I
K032101 DE421000173117
175.

260

LIRA SP POL 2015 mare bay/163 F: CHAMAN / BALOUBET DU ROUET
M: LIBERIA / LIVELLO
K029686 POL616009510293315
176.

226

LITTLE SURPRISE OJK HOL POL 2018 klacz skarogniada/165 F: Unlimited
M: Picara I
brak 276020000661546
177.

108

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
178.

48

LOUK HBC KWPN NED 2016 wałach siwa/164 F: Alicante HBC / Casall
M: Vorella / Cantos
K032046 528003201603259
179.

245

LOVING YOU NONSTOP OLD GER 2017 klacz gniada/169 F: Nonstop /
M: Adine Van Het Bergeneinde /
brak DE418181498217
180.

104

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach gniada/- F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A/ Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
181.

77

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
182.

158

LUNA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
K019780 616999640079711
183.

71

LUTHRON SP POL 2016 wałach kasztanowata/- F: Numerus / Numero Uno
M: Luthien / Aloube Junior
K033068 616009610107416
184.

221

LUVIER VAN DE TJONGERSHOEVE KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Kimberly / Ureen
K029718 528003201606270
185.

212

LUXURY WESTF POL 2018 wałach gniada/168 F: I’m Special de Muze
M: Lordora
K035327 DE4414104036618
186.

187

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
187.

266

MACLAREN SP POL 2014 gelding bay/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
188.

253

MAGANIX KWPN POL 2017 ogier gniada/167 F: Aganix
M: Indoctro
K033071 528003201706644
189.

227

MAGIC GLEN KWPN NED 2017 gelding dark bay/- F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: URSULA / CARPACCIO
- 528003201701409
190.

99

MALIN HOL GER 2012 klacz siwa/169 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
191.

337

MARIPOSA BH 2017 KLACZ SIWA F: Carleone
M: Modera Sunny
192.

MARIPOSA Baltic Hanoveranian LTU 2017 mare grey/158 F: Carleone
M: Modera Sunny
none none
193.

127

MATTS V.G / DZA 2012 wałach gniada// F: /
M: /
/ 106LN55
194.

323

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/pony:147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
195.

113

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
196.

9

MINERVA KWPN NED 2017 wałach gniada/174 F: Harley VDL KWPN/ Heartbreaker
M: Bitriomf KWPN/ Tangelo Van De Zuuthoeve BWP
K031071 528003201705540
197.

225

MIO GUSTO OJK HOL POL 2017 wałach gniada/167 F: Million Dollar /
M: Uschara /
K034821 276421000700517
198.

307

MISS PIGGY HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Torina II / Caretino
K034057 DE421000013917
199.

116

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
200.

270

MISTER MADDOCK W KWPN NED 2017 wałach gniada/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Agetty / Indoctro
K030470 528003201707403
201.

246

MONARKHISTKA 20 / RUS 2013 klacz gniada// F: Khangai
M: Mira Belle
/ 107ZF47
202.

267

MONT BLANC P Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/pony:176 F: Mont Blanc C/ Cornet Obolensky
M: Mont Blanc C/ Cornet Obolensky
K032443 056015Z55877116
203.

206

MONTELLO DM KWPN NED 2017 ogier siwa/167 F: Cartello VDL / Cartani
M: Vedette / Voltaire
K033917 528003201701420
204.

92

MY DARLING DL OLD POL 2017 klacz kara/163 F: Million Dollar
M: Everybody's Darling
K033608 DE418180383717
205.

210

NALOU VAN'T NEOHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz gniada/165 F: Balou du Rouet
M: Siblou
brak BEL002W00304883
206.

271

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE BELG BEL 2013 klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla vdl
K030907 056002w0030481
207.

262

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
K018051 DE421000354009 104XW24
208.

243

NEW UNO'S TREASURE EVO KWPN NED 2018 ogier gniada/165 F: Numero Uno
M: Zopina H
brak 528003201804599
209.

162

NIDLEBIS KWPN POL 2018 klacz kasztanowata/164 F: Italo
M: U-Claudia
Brak 52801072442
210.

209

NOUGAT NANCY Oldenburger Springpferd GER 2014 mare bay/1.65m F: Numero Uno
M: Anny
DE 418180124214 DE 418180124214
211.

143

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme
M: Orgia profi
K020874 616009540003311
212.

149

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 wałach gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
213.

278

OM-WM DEUTSCHES PFERD POL 2016 wałach gniada/172 F: X
M: X
Xxxx Xxxxxx
214.

180

OZAN SP POL 2016 wałach ciemnogniada/174 F: Salamon
M: Oza
Brak 616009680034216
215.

69

PARDON MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
K030106 3
216.

94

PASSIER P SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Maaik / Equador
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K032442 A0003182S
217.

264

PESTKA SP POL 2014 klacz tarantowata/157 F: Rulon
M: Xx
Brak 1234566
218.

163

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
219.

275

PIROMAN WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Dan De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
220.

76

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 DE421000069611
221.

214

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez /
M: Rafia / Vulcano
K030647 009640061306
222.

230

RAMMSTEIN T BWB BEL 2017 ogier gniada/172 F: Diamant De Semilly
M: Cela Vita
K032646 056002W00315979
223.

203

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornedo FCS / Darco/Ramiro
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld / Vigo D'Arsouilles
K032376 056002W00315619
224.

222

RICCARDO VAN’T HAGELAND BWB BEL 2017 wałach kara/173 F: VDL Bubalu / Baloubet Du Rovet
M: Query Villers / Happy Villers
K030708 UELN 056-002-W00316107
225.

244

ROUBAIX L3B BWP BEL 2017 ogier siwa/169 F: Cornet Obolensky /
M: Jirca Van Klapscheut /
brak 056002W00316758
226.

110

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon BWP/ Darco
M: Rolemma SP/ Emar SP
K027921 6160095300112810
227.

289

RUNA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: Narvik
M: Ruleta
brak 616 007 52 00237 12
228.

299

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 klacz kara/pony:kuc F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
229.

117

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
230.

136

SANTA SOPHIA HANNOVERANER GER 2013 mare bay/167 F: Stakkato
M: Accord 2
DE431317217413 DE431317217413
231.

308

SĘKACZ SP POL 2014 wałach siwa/167 F: Czumak
M: Selika
Brak 616007610056414
232.

333

SEVEN VALEYS 111 XXX POL 2018 klacz gniada/162 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
233.

250

SHANGRILA P Z ZANG POL 2017 wałach gniada/162 F: Stakkato Gold /
M: Comicana Z /
brak 056015Z55384517
234.

123

SHINJUKU HOL POL 2015 wałach gniada/169 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Calinda PJ / Contendro I
K028704 DE431311330315
235.

232

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
236.

12

SISI SZA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
237.

84

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
238.

313

SPARTAKUS SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Ludger
M: Śmiała
K029187 616009682012314
239.

326

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/155 F: St Spanish Springer / St. Scot
M: Jolka / nn
K020818 616013610222909
240.

7

STAKKATINO HOL GER 2016 wałach gniada/161 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Eronika / Lantino
K032358 DE421000600516
241.

207

STOKROTKA SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Guffi
M: Sibilla / Travant
Brak 0009
242.

160

SUNRISE SP POL 2005 klacz kasztanowata/168 F: Santos
M: Victoria/ Fanimo
K009999 POL009610220805
243.

274

SWEET SHUTTERFLY HAN GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Cortina Kes / Contendro I
K017169 DE431319690308
244.

119

SWEETHEART OLD GER 2014 klacz gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
K031234 DE418180031314
245.

318

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
246.

144

TALANO M SLOW.GORAC. SVK 2017 wałach siwa/180 F: Tarzan / Libero H
M: Cascada M / Celano
K032375 703002782121317
247.

109

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Tajlandia / Landor
K032251 A00091625
248.

322

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/pony:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
249.

320

TEODORO XX POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Needham s Fort
M: Turkkawka
brak 616 POL 17009060T
250.

332

TRISTAN NN POL 2014 wałach siwa/156 F: Robin
M: Triada
K030885 616999610212014
251.

237

TRYBUNAŁ XX POL 2016 wałach gniada/162 F: Indy Champ
M: Tozzi
- 616POL16008951T
252.

315

UCIECHA SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Chaman / Baloubet Du Ruet
M: U Cassara / Utopie
K033598 616009510236715
253.

305

V-STAR D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
254.

102

VENUS HOL GER 2010 klacz gniada/165 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
255.

128

VERMONT 22 HAN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Pinta / Picard
K030473 DE431319400610
256.

335

VIOLA BLR 2012 KLACZ SKAROGNIADA F:
M:
257.

317

WARTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Tangelo Van de Zuuthoeve / Narcos II
M: W Darla / Warrant
K033597 A0003812S
258.

147

WHISKY SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Hippica Koh I Noor
M: Wodka-Polka
K029388 A0004537S
259.

74

ZABAWA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Biscayo
M: Z Farina
K026918 616009510236215
260.

238

ZANZIBAR SP POL 2017 gelding bay/168 F: Action-Breaker / Heaetbreaker
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K031972 616098200207581
Rider Club
Competition
Prize
Biegalska Iga Sopocki KJ
440
1200
SUM:
1640.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
750
1000
390
390
SUM:
2530.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
220
2400
SUM:
2620.00
Golle Julien Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
30
SUM:
30.00
Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
80
80
600
SUM:
760.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
220
SUM:
220.00
Jabłońska Julia KS Verso La Natura
20
120
SUM:
140.00
Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
120
SUM:
120.00
Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
30
SUM:
30.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
320
390
SUM:
710.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
480
SUM:
480.00
Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
240
SUM:
240.00
Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
20
120
600
800
160
30
1375
960
300
SUM:
4365.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
400
120
750
480
SUM:
1750.00
Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
160
400
SUM:
560.00
Kobiernik Daria Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
20
SUM:
20.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
600
520
750
1375
480
1100
3000
500
500
260
300
SUM:
9385.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
200
SUM:
200.00
Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
400
300
80
30
SUM:
810.00
Kurbanov Bekzot Uneversal Jumping Club
240
480
SUM:
720.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
550
SUM:
550.00
Lasecka Wiktoria Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
20
30
240
320
260
640
SUM:
1510.00
Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
30
SUM:
30.00
Matelski Marcin Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
440
SUM:
440.00
Mikołajczak Weronika Racocki KJ
160
SUM:
160.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
80
SUM:
80.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
220
SUM:
220.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
880
220
SUM:
1100.00
Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
480
SUM:
480.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
550
160
SUM:
710.00
Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
320
SUM:
320.00
Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź
200
30
SUM:
230.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
715
880
1920
SUM:
3515.00
Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
120
120
1100
715
1560
SUM:
3615.00
Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
40
SUM:
40.00
Wypchło Aleksandra KJ Heea Turek
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
KORA (114)
2022-11-25
33
2022-11-26
2022-11-27
28
SAFIAN (117)
2022-11-25
37
2022-11-26
25
2022-11-27
26
Ast Dominik
SKJ Tradycja Siedlnica
CENTURIA (277)
2022-11-26
26
2022-11-27
27
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2022-11-25
22
2022-11-25
19
2022-11-26
2022-11-27
19
Bembenik Olimpia
St. Interhorse
GUAGA L (120)
2022-11-25
19
2022-11-26
18
2022-11-26
21
2022-11-27
20
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (29)
2022-11-25
30
2022-11-26
6
440
2022-11-27
5
1200
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-26
Bogisch Wenke
RSZ Waldesruh e.V.
2022-11-25
39
2022-11-25
45
2022-11-26
17
2022-11-27
23
2022-11-25
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-11-25
1
750
2022-11-25
10
2022-11-26
16
2022-11-27
1
1000
2022-11-25
4
390
2022-11-25
2022-11-26
4
390
2022-11-27
14
Dorynek Jakub
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
BOTSWANA2 (141)
2022-11-25
17
2022-11-26
21
2022-11-27
32
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
DOLAR F (44)
2022-11-25
22
2022-11-26
29
2022-11-27
15
ELASTIQUA (142)
2022-11-25
16
2022-11-26
8
220
2022-11-27
2
2400
Gajewska Ida
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-11-25
30
2022-11-25
41
2022-11-26
19
2022-11-26
35
2022-11-27
13
IVANO (81)
2022-11-25
40
2022-11-26
2022-11-27
32
Golle Julien
Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
2022-11-25
16
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-26
2022-11-25
12
30
2022-11-26
13
2022-11-27
12
Goszczyński Bartosz
bpk
LORINA (108)
2022-11-25
16
2022-11-25
20
2022-11-26
12
2022-11-27
Grzęda Klara
Stow. Warszawski KJ
SHINJUKU (123)
2022-11-25
8
80
2022-11-26
7
80
2022-11-27
2
600
Hahn Diana
Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V.
2022-11-25
40
2022-11-25
12
2022-11-26
2022-11-27
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
CALESSA (28)
2022-11-25
13
2022-11-25
20
2022-11-26
31
2022-11-27
24
ILONA (86)
2022-11-25
26
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-25
14
2022-11-25
7
220
2022-11-26
9
2022-11-27
14
LINTELLO (164)
2022-11-26
21
2022-11-27
14
Jabłońska Julia
KS Verso La Natura
2022-11-26
9
20
2022-11-26
2022-11-27
8
120
Jankowska Joanna
JKS Melloni Horses
GAMBIT-O (115)
2022-11-25
26
2022-11-25
44
2022-11-26
8
120
2022-11-27
26
2022-11-25
24
2022-11-26
29
2022-11-27
34
Jannasz Wiktoria
KJ ViArt Kampinos
2022-11-25
10
30
2022-11-27
30
2022-11-26
11
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-11-25
35
2022-11-25
37
2022-11-27
28
2022-11-26
20
2022-11-26
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
TAVADOS (109)
2022-11-25
38
2022-11-26
3
320
2022-11-27
4
390
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
RUFUS (110)
2022-11-25
3
480
2022-11-25
23
2022-11-26
20
2022-11-26
13
2022-11-27
20
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
CORDINO (68)
2022-11-25
34
2022-11-27
6
240
2022-11-26
28
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2022-11-25
2022-11-26
2022-11-26
Kamińska-Kumorek Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-11-25
9
20
2022-11-25
7
120
2022-11-26
2
600
2022-11-27
2
800
2022-11-25
23
2022-11-25
21
2022-11-27
8
160
2022-11-26
9
30
BRANDY (53)
2022-11-25
1
1375
2022-11-27
6
960
2022-11-25
25
2022-11-26
5
300
2022-11-27
19
Karst Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KEMI (107)
2022-11-25
21
2022-11-26
27
2022-11-27
17
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2022-11-25
14
2022-11-26
2
400
2022-11-27
7
120
LUTHRON (71)
2022-11-25
27
2022-11-27
1
750
2022-11-26
3
480
2022-11-25
15
2022-11-27
Kędzior Bibiana
JKS Fer Więckowice
KAATJE (70)
2022-11-25
32
2022-11-26
10
2022-11-27
15
Kierznowska Aleksandra
SKJ Kietlów
DIAMENT (139)
2022-11-25
35
2022-11-27
7
160
2022-11-25
27
2022-11-27
5
400
Kobiernik Daria
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2022-11-25
10
20
2022-11-26
33
2022-11-26
31
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2022-11-25
2
600
2022-11-27
4
520
2022-11-26
1
750
COLETTE (101)
2022-11-25
13
2022-11-26
1
1375
2022-11-27
7
480
VENUS (102)
2022-11-25
2022-11-25
11
2022-11-26
2
1100
2022-11-26
2022-11-27
1
3000
BOCCACCIO (105)
2022-11-25
1
500
2022-11-26
1
500
2022-11-27
25
CHARISA (106)
2022-11-25
15
2022-11-26
4
260
2022-11-27
5
300
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LAMPO (122)
2022-11-25
5
200
2022-11-26
20
2022-11-27
18
Kozakiewicz Paulina
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-11-25
13
2022-11-25
22
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-25
2
400
2022-11-25
5
300
2022-11-26
14
2022-11-27
16
2022-11-25
7
80
2022-11-26
2022-11-27
9
30
Kurbanov Bekzot
Uneversal Jumping Club
LADY (126)
2022-11-25
24
2022-11-26
26
2022-11-26
17
2022-11-27
17
MATTS V.G (127)
2022-11-25
6
240
2022-11-25
17
2022-11-26
10
2022-11-27
8
480
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CONNORO (129)
2022-11-25
24
2022-11-26
5
550
2022-11-27
10
Lasecka Wiktoria
Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
ZABAWA (74)
2022-11-25
12
20
2022-11-25
9
30
2022-11-26
6
240
2022-11-27
6
320
2022-11-25
4
260
2022-11-26
15
2022-11-27
3
640
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-11-25
23
2022-11-25
11
30
2022-11-26
2022-11-26
27
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CORD-M (47)
2022-11-26
17
2022-11-26
2022-11-27
22
Matelski Marcin
Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
2022-11-25
42
2022-11-26
11
2022-11-27
18
2022-11-25
18
LUGANO (77)
2022-11-25
6
440
2022-11-26
22
2022-11-27
11
2022-11-25
25
2022-11-26
12
2022-11-27
16
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2022-11-25
29
2022-11-25
15
2022-11-26
34
2022-11-27
21
2022-11-26
15
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
CZANOS (89)
2022-11-25
6
160
2022-11-26
16
2022-11-27
12
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
ERRANTO (16)
2022-11-27
24
2022-11-26
30
Mizgier Filip
St. Rodan Club
LASER (103)
2022-11-25
32
2022-11-26
32
2022-11-27
27
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2022-11-25
18
2022-11-27
30
2022-11-26
8
80
2022-11-25
9
2022-11-26
2022-11-27
25
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (134)
2022-11-25
28
2022-11-25
8
220
2022-11-26
16
2022-11-26
14
2022-11-27
13
2022-11-26
22
2022-11-27
29
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
2022-11-25
31
2022-11-25
3
880
2022-11-26
19
2022-11-26
7
220
2022-11-27
9
2022-11-25
36
2022-11-25
34
2022-11-26
13
2022-11-26
30
2022-11-27
21
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
DININA (273)
2022-11-26
11
2022-11-27
3
480
Piksa Łukasz
KS Verso La Natura
2022-11-25
38
2022-11-26
2022-11-27
31
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (121)
2022-11-25
28
2022-11-26
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
LETON (90)
2022-11-25
2022-11-25
33
2022-11-26
23
2022-11-27
12
2022-11-25
2022-11-25
5
550
2022-11-26
18
2022-11-27
11
2022-11-25
31
2022-11-26
6
160
2022-11-27
33
Shalohin Andrei
KS GAJEWNIKI
2022-11-26
14
2022-11-27
11
Suchta Hubert
Stowarzyszenie KS Chojnów
ARAFAT (124)
2022-11-25
3
320
2022-11-26
15
2022-11-26
36
2022-11-27
10
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2022-11-25
41
2022-11-26
24
2022-11-27
22
Szczepanik Ewelina
KJ Vertus Łódź
2022-11-25
17
2022-11-25
21
2022-11-26
5
200
2022-11-26
10
30
2022-11-27
Szrajer Marta
Kielecki KJ
HIMEQUYL (111)
2022-11-25
43
2022-11-26
25
2022-11-27
13
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
MALIN (99)
2022-11-25
39
2022-11-25
2022-11-26
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
COLONIA (65)
2022-11-25
20
2022-11-25
18
2022-11-26
22
2022-11-27
10
2022-11-25
19
2022-11-25
4
715
2022-11-26
19
2022-11-27
29
CORDOBA (67)
2022-11-25
14
2022-11-26
3
880
2022-11-27
3
1920
CORTONA (199)
2022-11-26
23
2022-11-27
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
2022-11-25
36
2022-11-26
7
120
2022-11-27
2022-11-25
8
120
2022-11-26
24
2022-11-27
DORUS 11 (133)
2022-11-25
2
1100
2022-11-26
4
715
2022-11-27
4
1560
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CASALLINA (118)
2022-11-25
2022-11-26
12
2022-11-27
9
40
2022-11-25
42
2022-11-26
28
2022-11-27
31
Wypchło Aleksandra
KJ Heea Turek
2022-11-25
10
20
2022-11-25
29
2022-11-26
18
2022-11-27
23

Number of Riders: 155

Number of Horses: 260

The sum of prizes: 40 350.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl