Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* - Memoriał Generała Michała Gutowskiego
HZO+HZR 18-20 listopad 2022
Leszno, 18-20 listopad 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
139 ACCEPTED 2022-11-16 15:17:58
2022-11-16 15:17:58
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
138 ACCEPTED 2022-11-16 11:47:18
2022-11-16 11:47:18
Gabriela Romanowska RAKSA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
137 ACCEPTED 2022-11-14 07:23:59
2022-11-13 19:02:58
Marvin Jüngel KUNIGUNDE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
136 ACCEPTED 2022-11-14 07:44:30
2022-11-13 15:49:07
Jakub Krzyżosiak MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-11-14 07:44:59
2022-11-12 13:25:19
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
134 ACCEPTED 2022-11-14 07:45:02
2022-11-12 13:24:46
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-11-14 07:45:04
2022-11-12 13:24:09
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
132 ACCEPTED 2022-11-12 18:38:24
2022-11-11 14:53:12
Olga Styła CRUSTY CROC
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-11-14 07:45:12
2022-11-11 10:41:04
Mateusz Tyszko A GOLDEN TRUUS H Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
130 ACCEPTED 2022-11-14 07:45:15
2022-11-11 10:39:12
Mateusz Tyszko DIEGO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-11-14 07:46:39
2022-11-11 10:38:34
Mateusz Tyszko CORAZZI
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-11-14 07:46:45
2022-11-11 10:38:03
Mateusz Tyszko COLE PORTER
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
127 ACCEPTED 2022-11-14 07:46:52
2022-11-11 10:37:32
Mateusz Tyszko FUERTE FERRERO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-11-14 07:46:57
2022-11-11 08:22:13
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 2x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
125 ACCEPTED 2022-11-17 17:41:24
2022-11-11 08:21:45
Jan Żmójdzin REWJA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-11-14 07:47:18
2022-11-11 08:21:24
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 2x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-11-12 18:30:58
2022-11-10 18:00:46
Filip Lewicki CONFEDRO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2022-11-12 18:30:55
2022-11-10 18:00:20
Filip Lewicki SALIDO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-11-12 18:30:53
2022-11-10 17:59:45
Filip Lewicki HASHTAG
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2022-11-12 18:09:44
2022-11-10 13:23:32
Marvin Jüngel JYOLGA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
119 ACCEPTED 2022-11-14 07:47:45
2022-11-10 13:07:24
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-11-14 07:47:42
2022-11-10 11:16:03
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-11-12 18:09:15
2022-11-10 10:52:06
Marvin Jüngel VIP-GIRL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-11-12 18:09:10
2022-11-10 10:51:34
Marvin Jüngel SAVAGE LOVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2022-11-12 18:09:02
2022-11-10 10:48:45
Marvin Jüngel CATO-CENTO R
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
114 ACCEPTED 2022-11-12 18:43:00
2022-11-10 09:32:49
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-11-12 18:42:57
2022-11-10 09:32:32
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2022-11-12 18:42:52
2022-11-10 09:32:14
Martin Rozynek KADI
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-11-12 18:42:50
2022-11-10 09:31:58
Martin Rozynek GIBANTA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-11-12 18:42:47
2022-11-10 09:31:40
Martin Rozynek CASELLO R
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-11-12 18:06:23
2022-11-10 08:27:52
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2022-11-16 12:17:12
2022-11-10 02:32:29
Vitali Charadnik CHANBETTE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2022-11-16 12:31:06
2022-11-10 02:30:58
Andrzej Opłatek STAKKATAN
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-11-16 12:31:14
2022-11-10 02:27:29
Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-11-16 12:31:25
2022-11-10 02:26:53
Andrzej Opłatek NORDSTURM 15
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2022-11-14 07:47:37
2022-11-09 22:40:52
Maria Król DE LORCHE BH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-11-14 07:47:31
2022-11-09 22:39:57
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:22
2022-11-09 21:01:43
Amelia Gramza NEW ESCOBAR L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:19
2022-11-09 21:00:47
Leszek Gramza QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:16
2022-11-09 21:00:29
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:12
2022-11-09 20:59:18
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:08
2022-11-09 20:58:40
Zuzanna Kucharska KASPAROV A
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:06
2022-11-09 20:57:42
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ACCEPTED 2022-11-12 18:05:03
2022-11-09 20:57:13
Zuzanna Kucharska DUBALOU 3
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-11-17 17:52:51
2022-11-09 17:20:32
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-11-09 18:49:11
2022-11-09 17:19:40
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-09 18:46:03
2022-11-09 15:13:43
Karolina Badowska CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-14 10:13:48
2022-11-09 13:43:41
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-11-14 10:13:52
2022-11-09 13:43:09
Michał Kubiak CRAZY STAR PP
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-11-09 11:54:11
2022-11-09 11:00:40
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-11-17 07:58:57
2022-11-08 21:11:21
Krzysztof Ludwiczak CROSLOVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-11-09 09:43:57
2022-11-08 14:15:58
Jakub Podgórny LOLITA RED WINE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-11-09 09:43:55
2022-11-08 14:15:35
Jakub Podgórny NAVARRA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-09 09:43:52
2022-11-08 14:15:07
Angeliki Podgórna CASANDRA L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:56
2022-11-08 09:35:06
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:54
2022-11-08 09:34:51
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-11-17 07:56:12
2022-11-08 07:24:28
Agnieszka Nowak JAMIRO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:33
2022-11-07 23:38:07
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
81 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:28
2022-11-07 16:07:03
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:16
2022-11-07 15:44:25
Milena Sołtysiak CZART
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
79 ACCEPTED 2022-11-08 11:20:09
2022-11-07 15:41:49
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
78 ACCEPTED 2022-11-08 11:19:43
2022-11-07 09:52:24
Łukasz Troszczyński CORAZON NW
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-11-08 11:19:41
2022-11-07 09:51:48
Łukasz Troszczyński ANDRONIK
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-11-08 11:19:36
2022-11-07 09:50:13
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-11-08 11:19:34
2022-11-07 09:49:28
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2022-11-08 11:17:18
2022-11-06 20:51:40
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-11-08 11:17:12
2022-11-05 18:53:57
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-08 11:17:10
2022-11-05 18:53:29
Dawid Kubiak SENQUEST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-11-08 11:17:08
2022-11-05 18:53:10
Dawid Kubiak PRINCE NOIR
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-08 11:17:06
2022-11-05 18:52:51
Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-11-17 15:54:18
2022-11-05 18:52:30
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-11-08 11:17:01
2022-11-05 18:52:08
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-17 15:55:05
2022-11-05 18:51:34
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-11-08 11:16:44
2022-11-05 13:42:35
Barbara Połap HANKEE DOODLE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-11-08 11:16:37
2022-11-05 13:39:29
Julia Jaglarz BARBARO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-11-08 11:16:35
2022-11-05 13:39:02
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-11-08 11:16:21
2022-11-05 08:12:28
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2022-11-08 11:16:06
2022-11-05 08:12:01
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-08 11:16:02
2022-11-05 08:11:11
Olga Tuliszkiewicz LASHROOS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-11-09 09:43:48
2022-11-04 15:12:32
Łukasz Smoczyk PENICYLINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-11-09 09:43:46
2022-11-04 15:12:04
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-11-19 19:32:56
2022-11-04 12:23:23
Aleksandra Bolko MESSINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-11-17 13:44:37
2022-11-04 11:51:51
Daria Krawczykowska ASER
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-11-08 08:40:38
2022-11-04 10:24:27
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:43
2022-11-03 17:03:32
Wiktoria Głowacka SARANZA B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:41
2022-11-03 17:03:03
Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:40
2022-11-03 17:02:29
Jakub Krzyżosiak MIX P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:38
2022-11-03 17:02:11
Jakub Krzyżosiak KASTELLO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:36
2022-11-03 17:01:45
Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2022-11-17 13:33:38
2022-11-03 15:32:39
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:25
2022-11-03 15:31:06
Małgorzata Koszucka CHOCO LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:23
2022-11-03 15:30:42
Małgorzata Koszucka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:21
2022-11-03 11:35:41
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
46 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:20
2022-11-03 11:35:20
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-11-08 11:15:17
2022-11-03 09:39:56
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-11-09 11:36:13
2022-11-02 21:07:14
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-08 11:14:58
2022-11-02 21:06:53
Gloria Ciba LAUDER'S SMH
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-11-09 18:45:41
2022-11-02 21:03:00
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-11-08 11:14:40
2022-11-02 16:16:31
Łukasz Sordyl KANNAN WHITE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-11-08 11:14:34
2022-11-02 15:05:46
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2022-11-08 11:14:25
2022-11-02 12:03:04
Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-11-03 22:04:07
2022-11-01 09:34:39
Monika Nowak CASUS BELLI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:02
2022-10-31 16:12:43
Marcin Wesoły CORSAL KNT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-11-17 12:20:42
2022-10-31 16:11:58
Marcin Wesoły FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:09
2022-10-31 16:11:06
Marcin Wesoły MISS KANILVIA PS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:13
2022-10-31 16:09:38
Marcin Wesoły WIRGINIA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:17
2022-10-31 16:09:05
Marcin Wesoły NOLITA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:21
2022-10-31 16:08:11
Krzysztof Ludwiczak CORLANDER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:30
2022-10-31 16:06:41
Krzysztof Ludwiczak SATILIO
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-11-17 12:18:05
2022-10-31 16:06:02
Krzysztof Ludwiczak KWOAJONG
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:40
2022-10-31 16:05:17
Krzysztof Ludwiczak CASTAKKA BLUE PS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-11-03 22:05:43
2022-10-31 16:03:05
Krzysztof Ludwiczak CANAN PLUS- S
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-11-14 19:26:49
2022-10-31 08:41:59
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-11-12 18:03:55
2022-10-30 21:29:53
Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-11-08 11:13:53
2022-10-30 18:24:50
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-11-03 22:03:06
2022-10-30 16:15:35
Julia Walorek ARKON L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-11-08 11:13:46
2022-10-30 13:09:08
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-03 22:04:15
2022-10-28 12:23:10
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2022-11-03 22:04:17
2022-10-28 12:22:36
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-03 22:04:19
2022-10-28 12:22:21
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:58
2022-10-28 11:10:02
Julia Ganowska NUMBER ONE 28
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-11-17 12:11:30
2022-10-28 11:02:11
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-11-17 12:10:47
2022-10-28 11:01:33
Julia Ganowska HEROS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:44
2022-10-26 12:54:43
Nadia Ambroziak SAMIRA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:43
2022-10-26 12:54:15
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:35
2022-10-25 18:36:01
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:33
2022-10-25 17:20:03
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2022-11-03 22:08:14
2022-10-25 15:15:56
Lena Kołacka CHIVAS
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
11 ACCEPTED 2022-11-03 22:08:16
2022-10-25 15:15:09
Lena Kołacka SUEDWIND 9
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-11-03 22:08:18
2022-10-25 15:14:21
Marianna Kołacka DON JUNIOR MFS
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-11-03 22:10:52
2022-10-24 20:05:56
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:31
2022-10-24 15:35:18
Amelia Gałas ZIZOU Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-11-08 10:46:18
2022-10-22 16:22:44
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-11-08 10:42:48
2022-10-19 17:05:02
Vitali Charadnik QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-11-08 10:42:47
2022-10-19 17:04:39
Vitali Charadnik SWEET HARRY POTTER
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-11-08 10:42:44
2022-10-19 16:18:19
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2022-11-03 22:09:29
2022-10-16 13:24:41
Krzysztof Złocki HEYE-FIVE VDP
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-11-17 12:18:42
2022-10-16 13:23:51
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-11-03 22:07:55
2022-09-23 00:37:45
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia KJ Ślęża Wrocław
2005 (J.)
O053977
10226741
2. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O011458
4. Bajońska Julianna KS Sydow Riding Team
2006 (J.)
O049890
5. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
6. Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice
S
O054425
7. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
8. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
9. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
10182828
10. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O057920
11. Bolko Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O025841
12. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O047957
13. Charadnik Vitali KJ HEAA Turek
S
O043396
14. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
15. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
16. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
17. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
18. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
19. Dąbrowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
20. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
21. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
22. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (MJ.)
O039346
10178539
23. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
24. Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender
S
O050611
25. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
26. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O022807
27. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (J.)
O046091
28. Ganowska Julia BPK
O044125
10233544
29. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
2001 (MJ.)
O023600
30. Gawłowicz Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O051297
31. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O047661
32. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
33. Głowacka Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O022648
34. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
35. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
O013202
36. Górniak Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2004 (J.)
O060113
37. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (J.)
O036337
38. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
39. Grodziska Sylwia bpk
S
O054829
40. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
41. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O041952
42. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
43. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (MJ.)
O039348
44. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
45. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
46. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
47. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
48. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
49. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
S
O013113
50. Jędruch Jakub JKS Czanki
S
O026599
51. Jüngel Marvin RSV Rothenburg OL e.V
2001 (MJ.)
keine
1492441
52. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
53. Karnabal Maria St. Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
O038556
54. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
55. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
56. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
57. Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
2007 (JM.)
O040167
10187342
58. Kołacka Marianna Fundacja Stajnia Ludwiczak
2004 (J.)
O040166
10183758
59. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
60. Konarska Maja St. Rodan Club
2007 (JM.)
O059232
61. Konarska Nina St. Rodan Club
2011 (Mł.)
O061275
62. Kondracka Julia KJ Lansada
2003 (MJ.)
O043059
63. Konieczka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O056818
64. Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
2005 (J.)
O061209
65. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
66. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
67. Kosiński Wojciech ZKS DRZONKÓW
2011 (Mł.)
O066611
68. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
69. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
70. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O031067
71. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
72. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
73. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
74. Kubiak Błażej KJ Michałówka
S
0047061
75. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
76. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
77. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
78. Kukowski Wojciech KJ Michałówka
S
O012042
79. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
80. Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (JM.)
O045757
10243892
81. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
82. Leniarska Pola Vanto Jumping Team
2007 (JM.)
O032108
83. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
84. Lewicki Filip Klub Jeździecki Czahary
2001 (MJ.)
O021958
85. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
86. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
87. Lisik Julia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
O051682
88. Liszyńska Julia KS Jumping Events
2004 (J.)
O053973
89. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
90. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
91. Machalewska Julia KS Jumping Events Poznań
S
O019043
92. Maćkowska Agata KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O047067
93. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
94. Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team
S
Brak
95. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
10186500
96. Mateja Maksymilian BPK (WIE)
2003 (MJ.)
O055412
97. Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
98. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
99. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (J.)
O050969
100. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (J.)
O051234
101. Nowaczyk Vanessa Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2002 (MJ.)
O026451
102. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
103. Nowak Monika KS Equita Noak
S
O037445
104. Nowak Wiesław KS Equita Noak
S
O007356
10095511
105. Olszowy Ryszard ZKS DRZONKÓW
2005 (J.)
O056297
106. Opłatek Andrzej KJ HEAA Turek
S
O019718
10081898
107. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
108. Osuch Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O032571
109. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
O063393
110. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
111. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
112. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
113. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
114. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
115. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
116. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O044520
117. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
118. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
119. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
120. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
121. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
122. Połap Barbara Vanto Jumping Team
S
O029142
123. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
124. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
125. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O033990
126. Ratajczak Robert JKS FER Więckowice
S
O002297
127. Rawecka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O069037
128. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
129. Romanowska Gabriela UKS Primo Horse Club Podłęcze
2009 (JM.)
O052504
130. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
131. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
132. Sergiel Hanna Zielonogórski KS
2006 (J.)
O047012
133. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
134. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O052916
135. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
136. Sovalskov Aleksander KJ Michałówka
2006 (J.)
O076988
137. Sówka Nell Fundacja Stajnia Ludwiczak
2008 (JM.)
O049296
10213401
138. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O044522
139. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
140. Świekatowska Natalia JK Michałów
2007 (JM.)
O049151
141. Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses
S
O030841
142. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
10266929
143. Szuman Antonina KS Sydow Riding Team
2006 (J.)
O060913
144. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
145. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
S
O033895
146. Torz Julia Jumping Events
2010 (JM.)
brak
147. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
148. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
149. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
150. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
S
O034863
151. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
152. Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice
S
O062421
153. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
154. Werwińska Gabriela KJ Kalumet Boszkowo
S
O051028
155. Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
O007322
156. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
10273125
157. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
158. Wrzosek Matylda Olga KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O028074
10154391
159. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
160. Zabłocka Hanna KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O055608
161. Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O060604
162. Ziemniarska Agata bpk
2003 (MJ.)
O042318
163. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
164. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
165. Zwolińska Amelia KJ Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

349

A GOLDEN TRUUS H Z ZANG. POL 2017 klacz gniada/168 F: A Golden Boy Hero Z
M: Truus BWP/ Lys de Darmen
K032408 056015Z55374717
2.

159

AIRIN UKR UKR 2016 klacz gniada/168 F: .
M: .
. .
3.

182

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
4.

214

ANASTACIA III HOL GER 2008 klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Heide II / Lavall II
K012526 DE421000261508
5.

105

ANDERSON SP POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte/Diamant De Semilly
M: Anatewka/ Wizzerd WV
K034586 616009510072418/A0016114S
6.

299

ANDRONIK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R /Colman
M: Annapurna / Phin Phin
K028741 616009510153416
7.

241

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
8.

170

ARONIA Oldenburski Koń Skokowy POL 2007 klacz siwa/167 F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 1040Z68
9.

195

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
10.

30

ATMARO Z ZANGERSHIDE GER 2016 wałach gniada/168 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
11.

139

ATOMIC BOY HOL GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano / Alasca
M: Shakira III / Cardenio
K032311 DE421000216706
12.

53

AYA ADARA NIEM. SPORT. POL 2011 klacz gniada/175 F: Lucatoni /
M: A-Germania / Wanderfurst
K031197 DE455678071211
13.

245

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
14.

146

BALUZINO WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Biskwit
M: Belinda
brak 616 007 61 00028 13
15.

198

BARBARO SBS BEL 2015 wałach gniada/170 F: Boyfriend du Seigneur
M: Barbra
K033153 826002150876285
16.

185

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
17.

174

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One / Numero Uno
M: Bacardi Vel Balia / Largo
K032988 A0019459S
18.

17

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Ekwador / Elvis
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K026418 616009640081515
19.

311

BENARESA WLKP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor / Lacatraz
M: Benares / El Bundy
K030358 616007610112815
20.

191

BIO SP POL 2010 wałach gniada/163 F: Calato Kama /
M: Calato Kama /
K017330 616009530059810
21.

107

BLUERO B SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Zulus
M: Blue Lady
K034952 616098200243666
22.

100

BOURBON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnokasztanowata/174 cm F: Bon Coeur
M: Barodia
brak 616007610054517
23.

175

BRANEK WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 616007610113315
24.

316

C UTOPIA SP POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
K021007 616009510353911
25.

152

C-BREST SP POL 2017 ogier kara/172 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chandra / Tjungske
K031286 616009610088917
26.

153

C-DOVER SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Chloe / Landos
K031285 616009610089017, A0019733S
27.

318

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
28.

66

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
29.

176

CAMELEO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cruzia-J
K033743 616009592027717
30.

253

CANAN PLUS- S Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/166 F: Kannan
M: H-Cataa
K030976 DE455879180116
31.

196

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
32.

88

CAPSIZE HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: T-Casina / Cassini I
K029664 DE421000505016
33.

67

CARCASSONNE SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Carrera VDL / Cardento
M: Foegandra / Carambole
K034022 616009510107418
34.

356

CARLO ROSSI OLD GER 2014 ogier ciemnogniada F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024905 DE418180273714
35.

89

CARLUBA OS GER 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Chalouba / Chacco-Blue
K032809 DE418185029417
36.

68

CARTER SP POL 2018 ogier kasztanowata/160 F: Aganix Du Seignuer / Oganositte
M: Carissima / Arezzo VDL
K034023 616009510135818
37.

313

CASANDRA L HOL POL 2016 klacz siwa/172 F: Cardino / Carthago
M: V-Charlize / Caretino
K034195 DE421000709616
38.

2

CASCADERO SP POL 2017 ogier gniada/166 F: Cascadello I/ Casall
M: Cremona / Stakkato
K032583 616009592094517
39.

305

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
40.

336

CASELLO R HOL GER 2017 ogier kasztanowata/168 F: Cascadello I / Casall
M: Endra / Corrado I
K030853 DE421000072317
41.

29

CASPER VAN ROEMHOF Z ZANG BEL 2017 wałach gniada/164 F: Casario II / Caretino
M: Pleasure van Rossenhof Z / Prince vd Wolfsakker
K033263 056015Z55767515
42.

69

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
43.

279

CASSLAR DELA PIERRE 13 HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: Casall
M: Wespe II x Dollar Dela Pierre
K025022 DE421000183111
44.

252

CASTAKKA BLUE PS OS GER 2015 klacz gniada/170 F: Casallco / Casall
M: Stakka Blue / Stakkatol
K034261 DE418185005915
45.

289

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
46.

242

CASUS BELLI NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
47.

328

CATO-CENTO R Oldenburger Springpferd GER 2009 stallion white/1,63 F: Catoki
M: Cento
DE418180048909 106QZ64
48.

355

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
49.

114

CHACONNE S PKSP POL 2018 klacz gniada/165 F: CHACCO NANN
M: CZANDA
Brak 616009640078618
50.

281

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
51.

226

CHANBETTE OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
52.

317

CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/171 F: Chatman / Coro
M: Elana Van't Martendonkerf / Diamant De Semilly
K031036 056015Z55669514
53.

19

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa/173 F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
54.

199

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
55.

270

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
56.

254

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
57.

280

CHOCO LADY NIEM. SPORT. GER 2010 klacz kasztanowata/168 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
58.

243

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
59.

297

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
60.

131

COLANDRO HOL GER 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Com Air / Contender
M: K-Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
61.

277

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
62.

352

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/177 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
63.

136

COLGANO GR SP POL 2017 wałach gniada/174 F: Salamon
M: Call Girl
brak 616009680028017
64.

124

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
65.

164

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/172 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
Brak 528008150071613
66.

334

CONFEDRO HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Conthargos /
M: Fledermaus /
K034454 DE431430661117
67.

300

CORAZON NW SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Vinginio / Voltaire
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K031969 616009510033117
68.

351

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL BWP/ Cardento
M: Cornelia SP/ Eldorado Van De Zeshoek
K029684 616009510151816/A0003820S
69.

CORBLUE PS OLD GER 2014 ogier gniada/173 F: Cornet's Balou / Cornet Obolensky
M: Chacanne / Chacco-Blue
K029010 DE418185027214
70.

298

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
71.

91

CORFU HOL GER 2008 wałach gniada/170 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Roxana / Capo
K017144 DE421000404908
72.

65

CORIETTE SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Corianos's Ass / Coriano Z
M: Colett / Contendro I
K031076 616009670092314
73.

250

CORLANDER OLD POL 2016 ogier gniada/173 F: Cornet Colbert / Cornet Obolensky
M: La Donna / Landfriese II
K031683 DE418185017216
74.

284

CORNETO PLUS-S NIEM. SPORT. GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Queen Isabell / Quality
K031148 DE455879180316
75.

111

CORONA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Castelino van de Helle /
M: Cassandra /
K035118 616009610097517
76.

246

CORSAL KNT HOL POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: Casall / Caretino
M: Elite Pleasure / For Pleasure
K033544 DE421000708916
77.

141

CORTES S MEKLEMBURSKA POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Contendros
M: La Grazia
Brak DE 427270253617
78.

229

CRAZY STAR PP SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Olimpic Star / Olympic Fire
M: Ceitara
K032793 616009670040117
79.

203

CROSLOVE OLD GER 2016 wałach kasztanowata/176 F: Je t'aime Flamenco / Flamenco Desemilly
M: Chacco's Girlstar / Chacco-Blue
K033436 DE418185056316
80.

210

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 wałach siwa/176 F: Calato/Capitol I
M: Marahba/Darco
K024782 056015Z55743312
81.

335

CRUSTY CROC HOL GER 2008 wałach skarogniada/175 F: Chepetto / Cento
M: Piccolina V / Linaro
K032943 DE421000276708
82.

302

CZART SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
83.

169

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Dolores L / Cruzeiro L
K030239 616009610034215
84.

288

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
85.

357

DE LORCHE BH WLKP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Dromanusa BH / Romanus
K029893 616007660317016
86.

272

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze / Erco Van't Roosakker
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
87.

350

DIEGO SP POL 2017 ogier gniada/167 F: GRANDORADO TN KWPN
M: D E.FEU D'HIVER KWPN/ DIAMANT DE SEMILLY
K031970 616009510105817
88.

162

DIGISPORT CARLO HOL POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Cormint
M: Casquetta
K031184 DE421000119114
89.

87

DIGISPORT DILANO OLD POL 2014 ogier ciemnogniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Ballerina / Baloubet du Rouet
K031901 DE418180059814
90.

64

DIGISPORT QUATRICIA HOL POL 2014 klacz gniada/168 F: Quarz / Quintero
M: Appassionata / Cassini I
K034101 DE421000138714
91.

172

DIOGENES BH SP POL 2006 wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
92.

115

DOLCE AVVENTURA OLDENBURSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Canoso
M: Donna Primera
K033855 DE418181026717
93.

47

DON JUNIOR MFS HAN GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/168 F: HB I Don Aqui / HB I Don Bosco
M: Willisa Rosa / Emilion
K033085 826006003115010
94.

361

DONA SP POL 2018 klacz gniada/167 F: Aganix du Seigneur sBs
M: Diana/ Action Breaker
K033956 616009510228318
95.

96

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
96.

118

DORILL HILL SP POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Lordanos PS
M: Dawn Hill
K029509 616009670111916
97.

135

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
98.

320

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
99.

194

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:- F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
100.

18

EDISON Z ZANG NED 2017 wałach gniada/. F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Salome/ Animo
K035052 056015Z55587417
101.

276

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
102.

138

EL PASSINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach skarogniada/168 F: SALOMON
M: ELIANNE
K029912 616 009 68 00113 16
103.

ELANNA PS OS GER 2012 klacz gniada/171 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ceanna / Centadel
K026759 DE418185036112
104.

7

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
105.

73

ENJOY-BE KWPN POL 2009 klacz gniada/.. F: Van Gogh / Numero Uno
M: Wongali / Hold Up Premier
K035074 528003200906732
106.

92

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Qulester / Quinar
M: Escada / Escudo I
K030638 616009682014615
107.

112

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
108.

266

EVIVA HOL GER 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
109.

360

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/167 F: L'arc de Triomphe
M: Story de Riverland
K028411 15239162S
110.

291

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
111.

228

FLORYDA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Febrina
K028196 616009670080914
112.

160

FLY 108 HAN GER 2008 wałach gniada/167 F: Fly High / For Pleasure
M: Estell / Escudo I
K031550 DE473731489508
113.

6

FRANCES SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Feliciene / Carry Son hol.
K033401 616009610188417/A0002097S
114.

353

FUERTE FERRERO CZES.GOR. CZE 2017 ogier siwa/167 F: Caruso hol./ Caretino
M: Furetta old. (OS)/ Landjunge hol.
K032632 203001229047617
115.

154

G-SOLLER SP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Grenadia / Cantanis
K031287 616009610088317, A0012730S
116.

134

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
117.

177

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach jasnogniada/kuc:148 F: Narwik / Split
M: Galicja / Bonetto-D
K030182 616013640039415
118.

109

GEJLA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Diament de Semilly
M: Gejsza
Brak 616009540124517
119.

337

GIBANTA KWPN NED 2011 klacz gniada/178 F: 528003201106593
M: Zibanta / Namelus R
K020276 528003201106593
120.

11

GRAF WLKP POL 2018 wałach gniada/170 F: Santos
M: Groteska / Tjungske
K034635 616007610070718
121.

78

GRANADA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
122.

137

GRECJA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Coriano’s Ass
M: Grenlandia
K028140 616009610074514
123.

171

H-CATAA HOL POL 2012 klacz gniada/165 F: Catoo /
M: Himba /
brak DE421000150812
124.

121

HAENDEL 6 TRK GER 2015 wałach inna/172 F: Hancock / Imperio
M: Haffschwaibe / Caruso Nero
K033652 DE409090075715
125.

290

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
126.

48

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
K033695 203009229152317
127.

332

HASHTAG OS POL 2016 ogier siwa/166 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gavara / Gavi
K028296 DE418181030516
128.

186

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio Du Donjon / If De Merze
M: Ginster / Gold Ferdi
K030785 DE418180068913
129.

149

HELLFIRE SP POL 2015 wałach ciemnogniada/171 F: Hippica Koh-J-Noor / Kannan
M: Hewelia / Szron
K029167 A0004904S
130.

347

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
131.

207

HEROS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
132.

256

HEYE-FIVE VDP KWPN POL 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
133.

84

HOLLAND MK WLKP POL 2014 wałach gniada/175 F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
134.

265

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
135.

103

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
136.

190

ILEX WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
137.

222

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
138.

213

INOUT W KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
139.

287

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
140.

116

INWESTOR WLKP POL 2018 wałach gniada/172 F: Santos
M: Inwencja
K035213 616007610070618
141.

104

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
142.

12

IPANEMA HOL POL 2016 klacz gniada/165 F: Somersby /
M: Somersby /
K034554 DE421000711816
143.

260

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
144.

324

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
145.

128

JAKSON WLKP POL 2018 ogier kasztanowata/169 F: Astil L / Baracuda
M: Jedyna / Gluckspilz
K033867 616007610076918/B0107830S
146.

219

JAMIRO KWPN NED 2014 wałach skarogniada/180 F: Vittorio / Calippo
M: Amira / Gentleman
K030713 528003201406187
147.

193

JAZZY GIRL Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Jazz De Coquerie
M: Avenda De Revel
Brak 056015Z55550718
148.

192

JENZI K Z ZANG NED 2017 wałach kasztanowata/170 F: Jazz De Coquerie / Billy Du Lys
M: Zenzi / Clarimo
K034533 056015Z55744717
149.

188

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
150.

211

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower
M: Damiro
K025617 528003201402754
151.

208

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Eriana-F
K028572 528003201400251
152.

331

JYOLGA KWPN GER 2014 mare light chestnut/1,68 F: Quasimodo VD Molendreef
M: Lord Z
528003201407077 528003201407077
153.

338

KADI NIEM. SPORT. GER 2014 wałach siwa/182 F: Korano B / Kolibri
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
154.

296

KALISTO P KWPN NED 2015 wałach gniada/176 F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
155.

339

KAMIR RED WINE OS POL 2015 ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
K030846 DE418180104215
156.

273

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
157.

61

KANNANDO Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Contess/Contendro I
K034627 DE 456560524617
158.

157

KAPTAIN JACK Z G KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/170 F: zavall vdl
M: bouquet z
. .
159.

26

KARAJAN JUNIOR HOLST POL 2018 wałach gniada/168 F: Karajan HLP
M: Cassandra IX
brak DE421000752818
160.

43

KAS VDL KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Freeman VDL
M: Penora/Wolfgang
K033556 528003201503098
161.

322

KASPAROV A KWPN NED 2015 wałach gniada/176 F: DAKAR VDL
M: DAJOTTIE
K027528 528003201500966
162.

282

KASTELLO BWP NED 2010 wałach gniada/166 F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
K026530 056002W00296774
163.

32

KELDITA KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Lerdita / Nimmerdor
K028297 528003201504490
164.

83

KELVIN CLAIN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 wałach gniada/165 F: Love Affair
M: Kaliope
K035315 616009600203510
165.

95

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
166.

49

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
167.

165

KORIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/161 F: Wolf's Panter / Harald
M: Klara / Chomsk
K029293 616009680076116
168.

163

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
K032964 616009680087811
169.

344

KUNIGUNDE Oldenburger Springpferd GER 2016 mare light chestnut/1,65 F: Kannan
M: Lordanos
DE 418184006416 DE 418184006416
170.

204

KWOAJONG KWPN POL 2015 ogier gniada/163 F: AREZZO
M: WIRRINA
K030281 528003201508078
171.

184

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
172.

63

LA CAROTTE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/- F: Malibu TN / Mr. Blue
M: Utah / Kojak
K034028 528003201607228
173.

348

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
174.

126

LACASTA TG SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Number One / Numer Uno
M: Laurbina KG / Bambino Van’t Zorgvliet
K030521 616009610206817
175.

301

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
176.

286

LASHROOS KWPN NED 2016 klacz gniada/165 F: Grodino / Eldorado Van De Zeshoek TN
M: Flash Roos / Glock's London
K032729 528003201604857
177.

274

LAUDER'S SMH KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Glenfiddich VDL
M: Especial SMH / Zapatero VDL
K034798 528003201604213
178.

215

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
179.

271

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/160 F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
180.

161

LET'S MAKE MONEY OLD GER 2007 klacz gniada/168 F: Ludwings As /
M: Annabella /
brak -
181.

122

LIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/mk:165 F: Fanlac
M: Liberia
K034292 616009510181717
182.

77

LIGHT SPIRIT 2R DSP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Lahnstein
M: Flash Feeling
Brak DE455550461718
183.

292

LIKE A DIAMOND JR KWPN BEL 2016 wałach gniada/- F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Ulrite VDL / Ahorn
K031386 528003201607206
184.

25

LITAWA SP POL 2016 klacz kasztanowata/163 F: Tangelo Van De Zunthore /
M: Liberia / Livello
K032449 616009510152116/A00038865
185.

94

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
186.

70

LOCARNO 87 WEST GER 2014 wałach gniada/175 F: L’Unico/Lord Pezi
M: Comtess/Cornet Obolensky
K031070 DE441410907314
187.

327

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
188.

315

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
189.

150

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 klacz siwa/175 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
190.

278

LOZANNA SP POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Action-Breaker / Heartbreaker
K030941 616009510151216
191.

99

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
192.

108

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
193.

142

MARRAKECH OLDEMBURG POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/165 F: Messenger
M: Franchesca
Brak DE433334063515
194.

158

MASTER EXPRESS VDL KWPN NED 2017 ogier kasztanowata/169 F: global express
M: happycinthe vdl
. .
195.

50

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Ation Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
K022985 056002W00301736
196.

98

MESSINA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/163 F: Invictus / El Salvador
M: Ultra / Habsburg
K033167 528003201707105
197.

346

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Nabab De Reve
M: Cindy s
K027828 056002w00303294
198.

85

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
199.

110

MIMATA G KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Homerun /
M: Fanimata /
K035120 528003201700419
200.

247

MISS KANILVIA PS OS GER 2016 klacz gniada/170 F: Messenger / Montender
M: Siljanna / Kannan GFE
K034260 DE418185056616
201.

81

MISS PIGGY HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Torina II / Caretino
K034057 DE421000013917
202.

156

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
203.

283

MIX P KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Iobolensky
M: Wyona P
- 52801041465
204.

183

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
205.

74

MONTEMENICO BRDBG GER 2016 wałach kasztanowata/173 F: Macho B
M: Kalistra
K033975 DE456560530216
206.

321

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
207.

145

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
208.

314

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
209.

354

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
210.

257

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
211.

113

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One / Numero Uno
M: Noble Nature / Landjonker S
K033394 616009640075617/A0023377S
212.

326

NEW ESCOBAR L WESTFALSKA POL 2017 ogier gniada/165 F: VULKAN L
M: NUBIA L
K031339 DE441411170517
213.

306

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
214.

93

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
215.

249

NOLITA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: N-Gloria / Numero Uno
K029899 616009610120114
216.

235

NORDSTURM 15 OS POL 2013 wałach siwa/170 F: N'oubliez Jamais
M: Coco / Couleur Rouge
K028137 DE 418182550613
217.

34

NOTER-DAME-SZ SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Barbur / Bujak
M: Nubia / Louis
K031495 6/6009610045215
218.

269

NUMBER ONE 28 HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/166 F: Numero Uno
M: Ilka IV
K020345 DE421000153509
219.

234

ODILE DU SOUFFLET Chs - Studbook Cheval Suisse ( POL 2009 klacz gniada/170 F: Ogano Sitte
M: Madona du Soufflet / Landjuweel St. Hubert
K033222 124076
220.

258

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
221.

117

PALOMA WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: NUMBER ONE
M: PASJA
K035355 A0019738S
222.

127

PASJANS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano’s Ass
M: Pasja
Brak 616007610028416
223.

52

PECZORIN HAN UKR 2011 ogier kasztanowata/168 F: Pan Am VDL / Indoctro
M: Borówka /
brak UA680000186
224.

82

PEGASUS SON SP POL 2007 wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245 POL009660568407
225.

312

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
226.

178

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Laxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
227.

293

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 wałach kara/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
228.

267

Q 7 HOL GER 2010 wałach ciemnogniada/174 F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
K019363 DE421000509510
229.

325

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
230.

130

QUENNELL BWP BEL 2016 klacz gniada/mk:151 F: Carpe Diem J&F CHAMPBLANC / Cassal
M: Kira / Pommeau du Heup
K033264 056002W00313506
231.

71

QUICK MY LADY VH Z ZANG BEL 2017 klacz siwa/163 F: Quick Star /
M: Ialza / Mylord Carthago
brak 056015Z55808717
232.

262

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL GER 2015 ogier gniada/166 F: Quickly De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
233.

209

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
234.

359

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 007680046408
235.

236

REWIA PKS POL 2016 kl F: Calderon
M: Rapsodia
616009520065716
236.

167

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
237.

133

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
238.

358

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
239.

275

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
240.

4

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387
241.

125

RUKOLA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/160 F: Epolet
M: Red Lady
Brak 616007610139617
242.

333

SALIDO HAN GER 2015 wałach gniada/169 F: Stakkato
M: Le Primeur
K034433 DE431316007115
243.

268

SAMIRA SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Romario / Caletto's Son
M: Romario / Caletto's Son
K032391 A0003410S
244.

62

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
245.

5

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
246.

129

SAPPHIRE VD MOMBEEKVALLEI Z ZANG BEL 2017 klacz skarogniada/164 F: Sir Oobolensky Z /
M: Wonder Girl /
brak 056015Z55814017
247.

151

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
K020397 616009590205811
248.

285

SARANZA B HAN POL 2016 klacz kara/169 F: Stolzenberg /
M: Esperanza / Embassy I
K033452 DE431317304816
249.

24

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
250.

251

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 616009610120414
251.

329

SAVAGE LOVE Oldenbuger Springpferd GER 2016 mare bay/1,72 F: Action-Breaker
M: Caspar
DE 418180326716 DE 418180326716
252.

294

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Seniora / Rytm
K028408 616009690063615
253.

179

SEVILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Sielanka / Atlas Bavaria
K028418 616009690088513
254.

45

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 wałach kasztanowata/172 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
255.

97

SIMBA NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/165 F: Syltus / Stakkato
M: Fire and Ice / Countach
K033465 DE456560524016
256.

79

SIR ZINEDINE X POL 2018 ogier gniada/170 F: Zinedine
M: Selavie L x Chue Gevara L
K034423 B0107031S
257.

187

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/169 F: D' Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
258.

205

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
K033004 703002001842
259.

233

STAKKATAN OS POL 2009 wałach siwa/175 F: Stakkatol
M: Stakkatol
K022817 DE 418180122109
260.

295

STANDING OVATION 24 HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Conda / Continue
K026743 DE431316004412
261.

72

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus hol./ Contender
M: Syriana sp/ Tanos sp
K033983 616009610057618/B0107561S
262.

304

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
263.

255

SUEDWIND 9 OLD GER 2013 wałach skarogniada/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Claire / Catoki
K033084 DE418182544913
264.

86

SUNRISE SP POL 2005 klacz kasztanowata/168 F: Santos
M: Victoria/ Fanimo
K009999 POL009610220805
265.

166

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
266.

261

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
267.

189

SYRUS VAN JONCKHOEVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/168 F: Scendix
M: Dagano Van De Litzemaere
K034009 056015Z55538814
268.

180

TAFIA - SZ WLKP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carlos DZ /
M: Talia /
K032571 616007610045214
269.

263

TEKILA-K SP POL 2012 klacz ciemnogniada/mk:157 F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
270.

90

THARON Cavallo Sella Italiano ITA 2016 wałach kara/170 F: Tangelo van de Zuuthoeve / Narcos II
M: Odiara / Quidam De Revel
K029675 153547
271.

155

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
272.

51

TIN-WHISTLE SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
K025039 616009690121411
273.

181

TRISTAN NN POL 2014 wałach siwa/mk:156 F: Robin
M: Triada
K030885 616999610212014
274.

76

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
275.

27

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS/Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof/Vancouver
K024711 056015Z55789012
276.

33

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
277.

9

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'amour Du Bois / Rosire
M: Bella D'angoute / Krac Du Beziat
K032658 08065404F
278.

80

UPTOWN GIRL Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/165 F: -
M: -
brak -
279.

106

VALENTINO SP POL 2018 wałach gniada/. F: Harley VDL
M: Valencia
. 616009510228118
280.

140

VENKA WESTF GER 2015 klacz gniada/169 F: Van Gogh /
M: Emilka / Veritas
K028230 DE441410848915
281.

197

VERMONT SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Ceddah Lalan / Verdi
K028743 616009510184916/A0000076S
282.

330

VIP-GIRL HANNOVERANER GER 2015 mare bay/1,57 F: Valentino
M: Stalypso
DE 431316203315 DE 431316203315
283.

340

VIVALDI R OLD POL 2015 wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego De Prelet
M: Lobinna Z / Lawito
K030848 DE418180001615
284.

323

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
285.

244

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
286.

54

WENUS SP POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 A0015564S
287.

132

WIBI KWPN NED 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Watermill Falcon / Orchard Boginov
M: Zara / Zodiak
K033768 528008120034212
288.

75

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
289.

248

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Witara / Cavallo
K026722 616009640047112
290.

303

ZATOKI LSH HOL GER 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
291.

264

ZIZOU Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
Rider Club
Competition
Prize
Ambroziak Nadia KJ Ślęża Wrocław
20
30
30
SUM:
80.00
Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski
20
80
120
SUM:
220.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
550
160
SUM:
710.00
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
80
390
SUM:
470.00
Charadnik Vitali KJ HEAA Turek
1375
55
1560
300
160
SUM:
3450.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
30
220
880
SUM:
1130.00
Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
30
SUM:
30.00
Ganowska Julia BPK
320
30
30
20
20
SUM:
420.00
Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
30
20
SUM:
50.00
Głowacka Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
30
SUM:
30.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
160
240
SUM:
400.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
30
SUM:
30.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
20
750
1000
SUM:
1770.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
30
SUM:
30.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
220
1375
SUM:
1595.00
Jüngel Marvin RSV Rothenburg OL e.V
440
220
960
320
300
200
300
SUM:
2740.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
200
SUM:
200.00
Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
500
SUM:
500.00
Kołacka Marianna Fundacja Stajnia Ludwiczak
600
SUM:
600.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
20
240
480
SUM:
740.00
Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
20
SUM:
20.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
990
715
640
30
120
30
SUM:
2525.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
750
520
1100
480
20
40
SUM:
2910.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
30
55
20
SUM:
105.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
20
30
SUM:
50.00
Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
80
260
SUM:
340.00
Lenart Marko LKJ Moszna
260
120
SUM:
380.00
Lewicki Filip Klub Jeździecki Czahary
750
SUM:
750.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
480
390
SUM:
870.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
20
600
800
3000
SUM:
4420.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
30
SUM:
30.00
Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
550
SUM:
550.00
Opłatek Andrzej KJ HEAA Turek
1920
SUM:
1920.00
Osuch Aleksandra JKS Fer Więckowice
990
SUM:
990.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
160
240
600
40
SUM:
1040.00
Połap Barbara Vanto Jumping Team
80
480
SUM:
560.00
Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
20
SUM:
20.00
Ratajczak Robert JKS FER Więckowice
20
SUM:
20.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
30
390
480
SUM:
900.00
Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
30
SUM:
30.00
Sówka Nell Fundacja Stajnia Ludwiczak
20
30
SUM:
50.00
Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
500
400
SUM:
900.00
Suska Juliana KS Euro Holding
30
440
1200
SUM:
1670.00
Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
20
SUM:
20.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
30
120
40
2400
SUM:
2590.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
400
320
SUM:
720.00
Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
220
30
400
20
SUM:
670.00
Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
120
715
40
SUM:
875.00
Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
20
30
120
SUM:
170.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
KJ Ślęża Wrocław
Q 7 (267)
2022-11-18
18
20
2022-11-18
56
2022-11-19
11
30
2022-11-20
47
SAMIRA (268)
2022-11-18
64
2022-11-19
25
2022-11-20
11
30
Badowska Karolina
Polski Polo Klub Secymin Polski
2022-11-18
9
20
2022-11-19
7
80
2022-11-20
8
120
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
KALISTO P (296)
2022-11-18
31
2022-11-18
5
550
2022-11-19
13
2022-11-20
8
160
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (263)
2022-11-18
8
80
2022-11-19
32
2022-11-20
4
390
Bolko Aleksandra
bpk
MESSINA (98)
2022-11-19
31
2022-11-20
39
Charadnik Vitali
KJ HEAA Turek
CHANBETTE (226)
2022-11-18
38
2022-11-18
1
1375
2022-11-19
10
55
2022-11-20
4
1560
2022-11-18
25
2022-11-19
24
2022-11-20
9
2022-11-18
5
300
2022-11-19
35
2022-11-20
7
160
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2022-11-18
51
2022-11-18
26
2022-11-19
30
2022-11-19
32
2022-11-20
43
Ciba Gloria
KJ Sielanka Warka
2022-11-18
61
2022-11-19
30
2022-11-20
ROTEX II (275)
2022-11-18
67
2022-11-19
2022-11-20
47
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (265)
2022-11-18
10
30
2022-11-18
7
220
2022-11-19
3
880
2022-11-20
12
Gaca Waldemar
Fundacja Stajnia Ludwiczak
LODORIJKE (327)
2022-11-18
62
2022-11-19
20
2022-11-20
12
30
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ZIZOU Z (264)
2022-11-18
46
2022-11-18
29
2022-11-19
21
2022-11-19
25
2022-11-20
2022-11-20
22
Ganowska Julia
BPK
HEROS (207)
2022-11-18
35
2022-11-19
26
2022-11-20
6
320
2022-11-18
16
30
2022-11-19
13
30
2022-11-20
26
2022-11-18
17
20
2022-11-19
14
20
2022-11-20
28
Gardas Dominika
KS Sydow Riding Team
2022-11-18
33
2022-11-18
11
30
2022-11-19
11
20
2022-11-19
29
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
COLDWATER (277)
2022-11-18
62
2022-11-19
45
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (278)
2022-11-18
30
2022-11-19
17
2022-11-20
31
Głowacka Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
SARANZA B (285)
2022-11-18
39
2022-11-20
14
30
2022-11-19
44
2022-11-19
37
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2022-11-18
63
2022-11-19
52
2022-11-20
45
Gramza Leszek
St. Rodan Club
JACKPOT A (324)
2022-11-18
48
2022-11-18
22
2022-11-19
33
2022-11-20
15
2022-11-18
6
160
2022-11-18
50
2022-11-19
49
2022-11-19
6
240
2022-11-20
35
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (260)
2022-11-18
13
30
2022-11-18
2022-11-19
27
2022-11-20
18
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
ILONA (222)
2022-11-18
14
20
2022-11-18
36
2022-11-19
1
750
2022-11-20
1
1000
C UTOPIA (316)
2022-11-18
52
2022-11-18
30
2022-11-19
26
2022-11-19
50
2022-11-20
54
CALESSA (318)
2022-11-18
2022-11-19
33
2022-11-19
33
2022-11-20
36
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
BARBARO (198)
2022-11-18
23
2022-11-19
42
2022-11-19
12
30
2022-11-20
32
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (276)
2022-11-18
49
2022-11-19
40
2022-11-20
49
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2022-11-18
8
220
2022-11-19
1
1375
2022-11-20
11
Jüngel Marvin
RSV Rothenburg OL e.V
2022-11-18
28
2022-11-18
6
440
2022-11-19
8
220
2022-11-20
6
960
2022-11-18
31
2022-11-18
20
2022-11-19
51
2022-11-19
46
2022-11-20
23
VIP-GIRL (330)
2022-11-18
3
320
2022-11-19
50
2022-11-19
15
2022-11-20
5
300
JYOLGA (331)
2022-11-18
32
2022-11-18
2022-11-19
14
2022-11-20
16
KUNIGUNDE (344)
2022-11-18
61
2022-11-19
5
200
2022-11-19
5
300
2022-11-20
44
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (358)
2022-11-18
5
200
2022-11-18
57
2022-11-19
47
2022-11-19
52
Kołacka Lena
Fundacja Stajnia Ludwiczak
CHIVAS (254)
2022-11-19
27
2022-11-20
25
2022-11-19
34
2022-11-19
1
500
2022-11-19
48
2022-11-20
45
Kołacka Marianna
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-11-20
2
600
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
INOUT W (213)
2022-11-18
12
2022-11-19
19
2022-11-20
2022-11-18
24
2022-11-18
14
2022-11-19
2022-11-20
21
2022-11-18
10
20
2022-11-18
6
240
2022-11-19
3
480
2022-11-20
19
2022-11-19
37
2022-11-20
21
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
ASER (195)
2022-11-20
Król Maria
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
55
2022-11-18
56
2022-11-19
10
20
2022-11-20
43
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2022-11-18
2022-11-18
2
990
2022-11-19
4
715
2022-11-20
3
640
KASTELLO (282)
2022-11-18
14
30
2022-11-19
28
2022-11-19
2022-11-20
MIX P (283)
2022-11-18
59
2022-11-19
55
2022-11-20
23
2022-11-18
2022-11-18
8
120
2022-11-19
10
30
2022-11-20
34
2022-11-19
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-11-18
16
2022-11-20
2022-11-18
1
750
2022-11-18
11
2022-11-19
17
2022-11-20
4
520
2022-11-18
21
2022-11-19
2
1100
2022-11-20
7
480
2022-11-18
12
20
2022-11-19
22
2022-11-20
12
40
2022-11-18
39
2022-11-19
25
SENQUEST (294)
2022-11-18
43
2022-11-19
16
2022-11-20
33
2022-11-18
2022-11-19
36
2022-11-20
37
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
FLORYDA (228)
2022-11-18
12
30
2022-11-19
9
55
2022-11-20
14
2022-11-18
24
2022-11-19
15
20
2022-11-20
30
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
DUBALOU 3 (320)
2022-11-18
47
2022-11-18
27
2022-11-19
41
2022-11-19
23
2022-11-20
46
2022-11-18
63
2022-11-18
15
2022-11-19
2022-11-20
53
2022-11-18
29
2022-11-18
34
2022-11-19
34
2022-11-19
31
2022-11-20
20
VULKANA 6 (323)
2022-11-18
25
2022-11-18
2022-11-19
9
20
2022-11-19
49
2022-11-20
13
30
Kwiatkowska Lena
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-11-18
7
80
2022-11-19
4
260
2022-11-20
26
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (257)
2022-11-18
4
260
2022-11-19
46
2022-11-20
7
120
Lewicki Filip
Klub Jeździecki Czahary
KELDITA (32)
2022-11-18
27
2022-11-20
1
750
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
HASHTAG (332)
2022-11-18
38
2022-11-18
3
480
2022-11-19
4
390
2022-11-20
36
SALIDO (333)
2022-11-18
71
2022-11-18
54
2022-11-19
47
2022-11-20
32
CONFEDRO (334)
2022-11-18
58
2022-11-19
48
2022-11-20
46
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
CROSLOVE (203)
2022-11-18
19
20
2022-11-18
41
2022-11-19
42
2022-11-20
15
KWOAJONG (204)
2022-11-18
2
600
2022-11-19
28
2022-11-20
2
800
CORLANDER (250)
2022-11-18
21
2022-11-18
37
2022-11-19
16
2022-11-20
39
SATILIO (251)
2022-11-18
21
2022-11-19
15
2022-11-20
1
3000
2022-11-18
45
2022-11-18
2022-11-19
19
2022-11-19
22
2022-11-20
19
2022-11-18
55
2022-11-18
22
2022-11-19
24
2022-11-20
41
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2022-11-18
32
2022-11-18
59
2022-11-19
23
2022-11-19
51
2022-11-20
9
30
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (199)
2022-11-18
24
2022-11-19
20
2022-11-20
17
Mazur Krzysztof
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
CICERO (243)
2022-11-18
23
2022-11-19
5
550
2022-11-20
10
WALKIRIA (244)
2022-11-18
43
2022-11-19
36
2022-11-20
42
2022-11-18
20
2022-11-19
53
2022-11-20
34
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
JAMIRO (219)
2022-11-18
35
2022-11-18
26
2022-11-19
21
2022-11-19
Nowak Monika
KS Equita Noak
2022-11-18
42
2022-11-19
41
2022-11-20
Opłatek Andrzej
KJ HEAA Turek
STAKKATAN (233)
2022-11-18
33
2022-11-19
2022-11-20
18
2022-11-18
23
2022-11-19
2022-11-20
16
2022-11-18
9
2022-11-19
35
2022-11-20
3
1920
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (271)
2022-11-19
30
2022-11-20
20
Osuch Aleksandra
JKS Fer Więckowice
2022-11-18
28
2022-11-18
2
990
2022-11-20
35
2022-11-19
12
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2022-11-18
2022-11-20
50
2022-11-18
70
2022-11-19
6
160
2022-11-20
6
240
LA COCO 3 (348)
2022-11-18
49
2022-11-19
2
600
2022-11-20
11
40
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2022-11-18
60
2022-11-19
21
2022-11-20
42
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
NAVARRA (314)
2022-11-18
40
2022-11-19
23
2022-11-20
37
2022-11-18
53
2022-11-19
40
2022-11-20
31
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (270)
2022-11-18
26
2022-11-19
27
2022-11-20
29
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
2022-11-18
68
2022-11-19
8
80
2022-11-20
3
480
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
2022-11-18
11
20
2022-11-19
18
2022-11-20
19
Ratajczak Robert
JKS FER Więckowice
2022-11-18
16
20
2022-11-18
40
2022-11-19
31
2022-11-20
40
Romanowska Gabriela
UKS Primo Horse Club Podłęcze
RAKSA (359)
2022-11-18
72
2022-11-19
45
2022-11-20
27
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
CASELLO R (336)
2022-11-18
66
2022-11-19
34
2022-11-20
51
GIBANTA (337)
2022-11-18
27
2022-11-19
14
30
2022-11-20
33
KADI (338)
2022-11-18
2022-11-18
17
2022-11-19
2022-11-20
29
2022-11-18
18
2022-11-18
4
390
2022-11-19
11
2022-11-20
8
480
VIVALDI R (340)
2022-11-18
60
2022-11-18
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
BENARESA (311)
2022-11-18
50
2022-11-19
18
2022-11-20
40
2022-11-18
44
2022-11-19
39
2022-11-20
18
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
CZART (302)
2022-11-18
45
2022-11-18
58
2022-11-19
44
2022-11-20
24
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-18
37
2022-11-18
55
2022-11-19
2022-11-20
15
30
Sówka Nell
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-11-19
12
20
2022-11-20
10
30
Styła Olga
RIO GRANDE Krosinko
2022-11-18
1
500
2022-11-19
2
400
2022-11-20
48
Suska Juliana
KS Euro Holding
2022-11-18
9
30
2022-11-19
6
440
2022-11-20
5
1200
NIGIRI (306)
2022-11-18
2022-11-19
16
2022-11-20
28
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-11-18
13
20
2022-11-19
2022-11-20
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CLAUDIA (297)
2022-11-18
17
30
2022-11-18
10
2022-11-19
7
120
2022-11-20
9
40
CORDOBA (298)
2022-11-18
19
2022-11-19
21
2022-11-20
2
2400
ANDRONIK (299)
2022-11-18
48
2022-11-18
42
2022-11-19
29
2022-11-18
57
2022-11-19
38
2022-11-20
24
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
LASHROOS (286)
2022-11-18
54
2022-11-19
43
2022-11-20
16
INTELIGO (287)
2022-11-18
47
2022-11-18
19
2022-11-19
17
2022-11-20
17
DASSILIO (288)
2022-11-18
12
2022-11-19
18
2022-11-20
30
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2022-11-18
2
400
2022-11-19
3
320
2022-11-20
25
DIEGO (350)
2022-11-18
41
2022-11-19
24
2022-11-20
52
CORAZZI (351)
2022-11-18
2022-11-18
52
2022-11-19
29
2022-11-20
2022-11-18
36
2022-11-19
19
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2022-11-18
65
2022-11-19
35
2022-11-20
41
Walorek Julia
KS Jumping Events Poznań
ARKON L (241)
2022-11-18
22
2022-11-19
56
2022-11-20
38
Wesoły Marcin
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-11-18
69
2022-11-19
28
2022-11-20
20
2022-11-18
53
2022-11-18
44
2022-11-19
43
2022-11-20
22
WIRGINIA (248)
2022-11-18
2022-11-18
20
2022-11-19
7
220
2022-11-20
13
NOLITA (249)
2022-11-18
18
2022-11-18
28
2022-11-19
9
30
2022-11-20
5
400
2022-11-18
15
20
2022-11-19
54
2022-11-19
39
2022-11-20
38
Wysocka Aneta
KJ Fer Więckowice
EVIVA (266)
2022-11-18
7
120
2022-11-18
4
715
2022-11-19
26
2022-11-20
10
40
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2022-11-18
46
2022-11-19
38
2022-11-20
13
2022-11-18
34
2022-11-19
32
2022-11-20
17
Żmójdzin Jan
Stow. Premium Sport Horses Rosin
REWIA (236)
2022-11-18
51
2022-11-19
13
20
2022-11-20
44
NEMEZIS (354)
2022-11-18
15
30
2022-11-19
8
120
2022-11-20
27
2022-11-18
25
2022-11-19
20
2022-11-20
14

Number of Riders: 165

Number of Horses: 291

The sum of prizes: 41 290.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl