Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B
HZO+HZR 11-13 listopad 2022
Leszno, 11-13 listopad 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
169 ACCEPTED 2022-11-10 19:59:46
2022-11-10 19:59:46
Marie Maláková VERDUNKA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
168 ACCEPTED 2022-11-10 16:32:38
2022-11-10 16:32:38
Stanisław Żmójdzin JAQUIN
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
167 ACCEPTED 2022-11-10 16:31:55
2022-11-10 16:31:55
Stanisław Żmójdzin GRETA
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
166 ACCEPTED 2022-11-10 16:31:02
2022-11-10 16:31:02
Laura Jędrychowska CONSOTHO II
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
165 ACCEPTED 2022-11-10 16:29:55
2022-11-10 16:29:55
Julia Bendkowska GOLDIKA
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
164 ACCEPTED 2022-11-10 16:28:38
2022-11-10 16:28:38
Jagoda Marciniak REGNUM
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
163 ACCEPTED 2022-11-10 16:42:40
2022-11-10 16:27:56
Natalia Witucka CONSILLA
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
162 ACCEPTED 2022-11-09 07:35:21
2022-11-09 07:34:35
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
161 ACCEPTED 2022-11-07 09:33:59
2022-11-07 09:32:40
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
160 ACCEPTED 2022-11-07 11:35:04
2022-11-07 09:31:51
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
159 ACCEPTED 2022-11-07 09:30:53
2022-11-07 09:30:53
Iga Ćwiklińska NANDA DEWI
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
158 ACCEPTED 2022-11-07 09:19:56
2022-11-07 09:19:56
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
157 ACCEPTED 2022-11-07 09:19:06
2022-11-07 09:19:06
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
156 ACCEPTED 2022-11-07 09:18:17
2022-11-07 09:18:17
Zofia Cicha MISTY
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
155 ACCEPTED 2022-11-07 08:07:49
2022-11-07 08:07:49
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
154 ACCEPTED 2022-11-07 08:06:58
2022-11-07 08:06:58
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
153 ACCEPTED 2022-11-07 08:06:09
2022-11-07 08:06:09
Klaudia Bernaś SESILA G
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
152 ACCEPTED 2022-11-07 08:05:10
2022-11-07 08:05:10
Aleksandra Piątkowska CAROLINA
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
151 ACCEPTED 2022-11-07 07:53:26
2022-11-07 07:53:26
Julia Barbara Pach VISTA PONYSPORT
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
150 ACCEPTED 2022-11-07 07:53:38
2022-11-07 07:52:18
Barbara Gruszczyńska MANCHESTER 0012
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
149 ACCEPTED 2022-11-06 12:55:36
2022-11-05 16:38:09
Ella Sušilová IRIS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
148 ACCEPTED 2022-11-07 07:47:49
2022-11-03 18:48:55
Weronika Kosińska LAMPO
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2022-11-06 16:17:11
2022-11-03 16:18:42
Marianna Kultys BABYLOTTE
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
146 ACCEPTED 2022-11-07 08:16:56
2022-11-03 14:52:41
Martyna Kruś ILUZJA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2022-11-06 16:17:30
2022-11-03 14:49:45
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
144 ACCEPTED 2022-11-06 16:17:32
2022-11-03 14:48:18
Zuzanna Przybylska CHANNSETT
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
143 ACCEPTED 2022-11-07 08:17:13
2022-11-03 14:47:38
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
142 ACCEPTED 2022-11-05 16:10:18
2022-11-03 14:47:02
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
141 ACCEPTED 2022-11-10 16:37:22
2022-11-03 13:40:38
Nel Skotarczak DARINA
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
140 ACCEPTED 2022-11-05 16:11:33
2022-11-02 10:57:14
Iga Aksman GHUINEVRE
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
139 ACCEPTED 2022-11-03 18:33:57
2022-11-01 21:00:55
Marta Pundzis NELA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
138 ACCEPTED 2022-11-03 18:34:01
2022-11-01 21:00:02
Marta Pundzis IKE
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
137 ACCEPTED 2022-11-10 16:26:12
2022-11-01 14:19:13
Anna Humplíková GOLDRISTA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
136 ACCEPTED 2022-11-10 16:24:36
2022-11-01 14:17:48
Václav Humplík KINSHASA DE GEODEREEDE
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
135 ACCEPTED 2022-11-05 16:14:42
2022-11-01 14:09:53
Václav Humplík PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
134 ACCEPTED 2022-11-10 16:23:54
2022-10-31 20:02:07
Zuzana Ciompová RUMBA/RUMBA TEREA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
133 ACCEPTED 2022-11-10 16:23:28
2022-10-31 20:00:44
Zuzana Ciompová ELLIOT 133
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
132 ACCEPTED 2022-11-03 18:33:48
2022-10-31 15:17:02
Vivien Gibowska COMMON SENSE
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
131 ACCEPTED 2022-11-10 20:03:23
2022-10-31 14:38:41
Barbora Vrhelová JLB CELEBRITA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
130 ACCEPTED 2022-11-03 18:34:39
2022-10-30 17:40:28
Zuzanna Hernas JUST DO IT
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
129 ACCEPTED 2022-11-05 16:10:03
2022-10-30 14:14:01
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
128 ACCEPTED 2022-11-10 19:58:55
2022-10-30 09:55:52
Luca Fois VERDUNKA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
127 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:25
2022-10-30 08:52:00
Paulina Jamroz KELLY EWITA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
126 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:28
2022-10-30 08:51:03
Amelia Martyniuk CASPIEN SK
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
125 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:31
2022-10-30 08:50:17
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 2x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
124 ACCEPTED 2022-11-03 18:34:21
2022-10-30 08:49:37
Kinga Betlejewska FOREST
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
123 ACCEPTED 2022-11-06 16:17:42
2022-10-29 15:57:28
Julia Mycio HALLOUMI
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-11-07 09:47:19
2022-10-28 21:25:30
Ella Sušilová LARCHY
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
121 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:48
2022-10-27 20:09:31
Cécille Stobińska KAFFE
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
120 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:51
2022-10-27 20:08:53
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
119 ACCEPTED 2022-11-02 10:17:47
2022-10-27 19:57:35
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
118 ACCEPTED 2022-11-03 18:32:51
2022-10-27 13:44:19
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
117 ACCEPTED 2022-11-03 18:32:54
2022-10-27 13:43:27
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
116 ACCEPTED 2022-11-02 10:20:22
2022-10-27 13:21:46
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
115 ACCEPTED 2022-11-03 18:35:21
2022-10-26 09:54:33
Viktorie Pospíšilová ORCHID'S AZALEA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
114 ACCEPTED 2022-11-03 18:35:26
2022-10-26 09:51:57
Viktorie Pospíšilová MISTER MERLIN 5
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
113 ACCEPTED 2022-11-03 18:35:29
2022-10-26 09:50:26
Viktorie Pospíšilová LILU CHUDO
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
112 ACCEPTED 2022-11-02 10:19:31
2022-10-26 08:37:23
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
111 ACCEPTED 2022-11-02 10:19:34
2022-10-26 08:36:22
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
110 ACCEPTED 2022-11-02 10:15:51
2022-10-26 08:35:02
Michalina Łącka GILLENIA
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
109 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:55
2022-10-25 08:00:03
Maja Morsztyn LIZA FOREST
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
108 ACCEPTED 2022-11-07 09:10:58
2022-10-25 07:59:38
Maja Morsztyn E-FIFKA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
107 ACCEPTED 2022-11-05 16:07:03
2022-10-24 13:59:49
Zofia Suwała CALIDA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
106 ACCEPTED 2022-11-05 16:09:05
2022-10-24 11:30:44
Antonina Szuman DAGLEZJA-L
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
105 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:04
2022-10-24 00:33:01
Emilia Tousty BENEMA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
104 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:06
2022-10-24 00:32:21
Emilia Tousty NAGATO
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
103 ACCEPTED 2022-11-05 16:16:02
2022-10-23 22:14:10
Julia Anarowicz LAYLA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
102 ACCEPTED 2022-11-02 10:09:28
2022-10-23 19:23:01
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
101 ACCEPTED 2022-11-02 10:18:01
2022-10-23 19:20:38
Lena Janaszczyk PASJONATA PARYS
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
100 ACCEPTED 2022-11-09 07:39:32
2022-10-23 19:19:42
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
99 ACCEPTED 2022-11-01 14:32:50
2022-10-23 13:59:51
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-10-25 09:10:18
2022-10-23 13:55:29
Jakub Hudzik BENTLEY J
  • 2x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-10-25 08:42:05
2022-10-23 12:33:07
Eliška Černá ASTARTA BORDERI
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
96 ACCEPTED 2022-11-09 18:40:08
2022-10-23 12:29:11
Kristýna Vacková SARKON
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
95 ACCEPTED 2022-10-25 09:16:21
2022-10-23 10:16:20
Zofia Gendera ROTARIANIN
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2022-10-25 09:14:56
2022-10-23 07:31:54
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/130 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-10-25 09:14:34
2022-10-23 07:27:22
Paulina Hejna GAJA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
92 ACCEPTED 2022-11-02 10:20:35
2022-10-23 07:25:16
Stefania Szczepek VYSNIA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
91 ACCEPTED 2022-11-05 16:16:45
2022-10-22 20:21:28
Sara Maksymiuk PATAGONIA
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
90 ACCEPTED 2022-11-02 10:10:55
2022-10-22 17:31:09
Alicja Surówka CARIBOU
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
89 ACCEPTED 2022-11-05 16:13:05
2022-10-22 17:07:22
Maja Dąbrowska HOLLY
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
88 ACCEPTED 2022-11-05 16:12:07
2022-10-22 13:01:59
Weronika Dzienia LAMBIK DE VINCK
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
87 ACCEPTED 2022-11-05 16:12:10
2022-10-22 13:01:10
Weronika Dzienia ISIS
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
86 ACCEPTED 2022-11-05 16:08:50
2022-10-20 16:04:26
Luiza Heba CHICA CARETINA HZ
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
85 ACCEPTED 2022-11-05 16:16:58
2022-10-20 16:03:15
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
84 ACCEPTED 2022-11-05 16:16:14
2022-10-20 16:02:08
Iga Ślusarczyk MORIS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
83 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:12
2022-10-20 16:00:25
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
82 ACCEPTED 2022-11-10 20:03:53
2022-10-20 14:09:14
Amelie Chvátalová CONTECAS
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
81 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:15
2022-10-20 13:42:57
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
80 ACCEPTED 2022-11-02 10:19:47
2022-10-20 09:53:28
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
79 ACCEPTED 2022-10-25 09:09:47
2022-10-20 07:42:33
Lenka Slavíčková DIORA 2
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
78 ACCEPTED 2022-11-02 10:10:59
2022-10-19 23:22:38
Alicja Surówka TIK TAK
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
77 ACCEPTED 2022-11-02 10:08:43
2022-10-19 16:39:30
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
76 ACCEPTED 2022-11-02 10:08:46
2022-10-19 16:37:23
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
75 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:34
2022-10-17 22:55:31
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
74 ACCEPTED 2022-10-20 08:08:24
2022-10-17 22:27:48
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
73 ACCEPTED 2022-11-02 10:14:57
2022-10-17 22:27:09
Nikodem Gryciak G’MEDYK
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
72 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:38
2022-10-17 17:20:13
Liwia Nowak TAJGER
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
71 ACCEPTED 2022-11-05 16:07:34
2022-10-17 17:09:58
Karolína Mlčochová CAYMAN 33
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-05 16:06:14
2022-10-17 17:08:56
Karolína Mlčochová APOLLO
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
69 ACCEPTED 2022-10-25 09:16:38
2022-10-17 15:19:32
Anna Černá SHADOW
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
68 ACCEPTED 2022-10-25 09:16:53
2022-10-17 15:17:40
Nikola Orzechová SUN SHAIN
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
67 ACCEPTED 2022-10-25 09:17:09
2022-10-17 15:16:04
Nela Kobrlová URIELA MELODY
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
66 ACCEPTED 2022-11-02 10:18:14
2022-10-15 23:57:26
Nina Lehmann RENE DE SEMILLY
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
65 ACCEPTED 2022-11-07 17:55:38
2022-10-15 20:38:19
Kateřina Štechová CODROIPO
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
64 ACCEPTED 2022-11-09 09:49:34
2022-10-15 20:28:11
Markéta Štechová CENTUS
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
63 ACCEPTED 2022-10-19 11:47:13
2022-10-15 19:11:06
Zuzana Karásková ANGELO TRINKET BLACKMORE
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
62 ACCEPTED 2022-11-07 12:30:40
2022-10-15 19:10:08
Kateřina Karásková ANGELO TRINKET BLACKMORE
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
61 ACCEPTED 2022-10-21 18:30:43
2022-10-15 19:04:30
Eva Maláková ZORM
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
60 ACCEPTED 2022-10-21 18:23:50
2022-10-15 18:59:20
Anna Maláková DARK STAR
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
59 ACCEPTED 2022-10-26 21:51:40
2022-10-15 11:34:33
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
58 ACCEPTED 2022-10-25 09:14:20
2022-10-14 21:04:33
Nikola Samborska FRIARSTOWN MICHÉAL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-11-05 16:15:46
2022-10-14 13:50:14
Karolína Mlčochová KYLIAN
  • 2x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
56 ACCEPTED 2022-11-10 20:13:56
2022-10-14 12:01:40
Maja Kliś BEL DE JOUR
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
  • 2x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
55 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:44
2022-10-13 13:27:16
Patrik Opatrný NIGHT FEVER
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
54 ACCEPTED 2022-11-07 09:11:47
2022-10-13 13:26:36
Patrik Opatrný PATTY
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
53 ACCEPTED 2022-10-25 09:11:50
2022-10-13 11:12:20
Nina Sućko CORMITELLO
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
52 ACCEPTED 2022-10-25 09:10:41
2022-10-13 11:11:36
Nina Sućko CALANTINO
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
51 ACCEPTED 2022-11-05 16:18:52
2022-10-13 08:25:53
Zuzanna Hana ZAWRAT
  • 2x 14/C/DK na styl jeźdźca
50 ACCEPTED 2022-11-05 16:06:51
2022-10-13 08:25:28
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
49 ACCEPTED 2022-11-05 16:13:29
2022-10-13 07:43:05
Berenika Biela ISTI
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-11-05 16:07:17
2022-10-12 23:00:51
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
47 ACCEPTED 2022-11-02 10:12:55
2022-10-12 22:54:54
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
46 ACCEPTED 2022-11-02 10:13:12
2022-10-12 22:53:58
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
45 ACCEPTED 2022-11-02 10:13:14
2022-10-12 22:51:19
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
44 ACCEPTED 2022-11-02 10:13:17
2022-10-12 22:50:31
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
43 ACCEPTED 2022-10-21 18:20:15
2022-10-11 21:54:31
Eva Adamová BRITANICA 2
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/130 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
42 ACCEPTED 2022-11-10 18:20:56
2022-10-11 20:54:04
Barbora Šafratová LYJANERA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
41 ACCEPTED 2022-11-10 18:21:12
2022-10-11 20:48:33
Barbora Šafratová LEON
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
40 ACCEPTED 2022-11-10 18:20:25
2022-10-11 20:42:19
Natalie Szieklíková UNA SAPHIRA
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
39 ACCEPTED 2022-10-21 18:26:49
2022-10-11 20:22:38
Natalie Szieklíková MAJANS JESSY
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
38 ACCEPTED 2022-10-21 18:25:11
2022-10-11 20:20:00
Marketa Sziekliková FRODO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
37 ACCEPTED 2022-10-21 18:29:50
2022-10-11 20:17:01
Marketa Sziekliková SWEET HEART
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
36 ACCEPTED 2022-10-21 18:28:55
2022-10-11 20:15:17
Sofie Šafratová ROXANNE
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
35 ACCEPTED 2022-10-21 18:24:33
2022-10-11 20:13:33
Sofie Šafratová DOLLOM CASSINO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
34 ACCEPTED 2022-10-28 07:21:10
2022-10-11 19:14:59
Adrianna Pypłacz IXELLE DE FREMIS
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
33 ACCEPTED 2022-10-26 21:54:14
2022-10-10 20:44:44
Radek Housa YPÄJÄ JEREMY
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-10-21 18:25:22
2022-10-10 20:43:38
Radek Housa HARVEY 66
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-10 20:04:21
2022-10-10 20:18:26
Dominika Písková VOLDEMORT
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
30 ACCEPTED 2022-11-10 20:05:05
2022-10-10 20:17:15
Nikol Mikulášová EASTERBOY
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
29 ACCEPTED 2022-11-10 20:05:28
2022-10-10 20:16:43
Eva Dymáčková LOLLA TRENCH
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
28 ACCEPTED 2022-11-02 10:18:38
2022-10-10 20:10:30
Viktorie Mikulášová SD HONEYBEE
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
27 ACCEPTED 2022-10-26 21:52:49
2022-10-10 20:09:30
Kristýna Mikulášová MISS ELLIE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
26 ACCEPTED 2022-11-03 18:35:49
2022-10-10 20:08:29
Anna Hrabalová ZARGA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
25 ACCEPTED 2022-11-10 20:06:40
2022-10-10 20:07:40
Natálie Bezdičková FANTASTIC LADY
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
24 ACCEPTED 2022-11-10 20:07:01
2022-10-10 19:41:35
Tereza Horáková LE PASS
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
23 ACCEPTED 2022-11-10 20:07:24
2022-10-10 19:40:38
Martin Sikora CARLO M
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
22 ACCEPTED 2022-11-02 10:11:19
2022-10-10 14:13:13
Martin Sikora PANDORA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
21 ACCEPTED 2022-10-21 18:21:30
2022-10-10 10:40:52
Magdalena Čechová CLYDE "M"
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
20 ACCEPTED 2022-10-21 18:19:46
2022-10-10 07:17:00
Eliška Černá ALPINHORSE PERSEA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
19 ACCEPTED 2022-10-21 18:24:01
2022-10-09 17:08:51
Hanna Stein DIAMENT
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
18 ACCEPTED 2022-11-02 10:16:07
2022-10-05 17:45:18
Martyna Paluch IROS
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-10-21 18:22:01
2022-10-04 14:41:43
Tereza Nygrýnová COLIBRI
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
16 ACCEPTED 2022-11-10 18:09:22
2022-10-02 12:19:18
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
15 ACCEPTED 2022-11-10 18:09:44
2022-10-02 12:18:28
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
14 ACCEPTED 2022-10-25 09:16:08
2022-09-30 20:24:08
Marie Maláková POSEJDON
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2022-11-07 12:30:03
2022-09-30 20:23:24
Anna Maláková POSEJDON
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
12 ACCEPTED 2022-11-10 18:19:48
2022-09-30 20:18:01
Eliška Nejedlá NORD
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
11 ACCEPTED 2022-11-02 10:19:17
2022-09-30 20:09:35
Marie Maláková SNĚHURKA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
10 ACCEPTED 2022-10-21 18:25:47
2022-09-30 20:00:44
Sára Nejedlá JAKUCJA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
9 ACCEPTED 2022-11-02 07:22:20
2022-09-30 19:59:32
Zuzana Karásková SAFIETJE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
8 ACCEPTED 2022-11-02 07:22:26
2022-09-30 19:58:14
Kateřina Karásková EVANA Z
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
7 ACCEPTED 2022-11-02 07:22:48
2022-09-30 19:55:57
Lucie Flenerová KASHMIR VAN ORCHID'S
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
6 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:43
2022-09-29 20:22:26
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
5 ACCEPTED 2022-11-02 10:20:46
2022-09-29 20:18:47
Lea Frey VOODOO
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-11-02 10:15:21
2022-09-27 21:40:09
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
3 ACCEPTED 2022-11-10 16:36:40
2022-09-27 21:39:02
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
2 ACCEPTED 2022-11-05 16:18:21
2022-09-22 17:49:48
Zuzanna Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
1 ACCEPTED 2022-11-05 16:18:23
2022-09-22 17:48:48
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamová Eva JK Team Noskov
2005 (J.)
C1600
2. Aksman Iga JKS W Siodle
2009 (JM.)
O057181
3. Anarowicz Julia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
xx
4. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2010 (JM.)
O066040
5. Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2009 (JM.)
O065814
6. Betlejewska Kinga JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
5372/21
7. Bezdičková Natálie JK Čtyřkolák
2002 (MJ.)
none
8. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
9. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
10. Biela Berenika KS Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O049200
10254810
11. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
12. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
13. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
14. Burzyńska Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
15. Čechová Magdalena JK Mariánovice
2005 (J.)
J0W3X
16. Černá Anna Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
2013 (Mł.)
J12HV
17. Černá Eliška Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
2007 (JM.)
J0S2T
18. Chłopaś Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O060204
19. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
20. Chvátalová Amelie JK Čtyřkolák
2009 (JM.)
NONE
21. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
22. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
23. Ciompová Zuzana Stáj Mešnice z.s.
2008 (JM.)
MH0428
MH0428
24. Ćwiklińska Iga BPK
2011 (Mł.)
Brak
25. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
26. Duszyńska Julia JKS AMICO Mołdawin
2006 (J.)
O065641
27. Dymáčková Eva JK Čtyřkolák
2009 (JM.)
none
28. Dzienia Weronika St. Kraju Jumping Team
2008 (JM.)
O066585
29. Dzienia Wiktoria St. Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O066585
30. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
31. Ferenc Perníčková Jana JK Heroutice
S
B1883
32. Flenerová Lucie Jk Mariánovice
2010 (JM.)
J1342
33. Fois Luca JS Efis Chotěšice
2013 (Mł.)
J0ZW2
34. Frątczak Ines SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O054669
35. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
36. Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
37. Gibowska Vivien JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
-
38. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
39. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
40. Gruszczyńska Barbara Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2011 (Mł.)
brak
41. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
42. Guszpil Weronika JKS w Jaroszówce
S
O024189
43. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (MJ.)
O042448
44. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
45. Hana Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
10262422
46. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O042625
47. Heba Luiza Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2009 (JM.)
Brak
48. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico
2010 (JM.)
O066937
49. Hernas Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O063627
50. Horaková Sabina stáj Housa
S
B3419
51. Horáková Tereza JK Čtyřkolák
2004 (J.)
none
52. Housa Radek stáj Housa
2004 (J.)
J0YZ1
53. Hrabalová Anna JK Čtyřkolák
2010 (JM.)
none
54. Hrabalová Dagmar JK Čtyřkolák
S
none
55. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (J.)
O054095
56. Humplík Václav JK Opava-Kateřinky
2009 (JM.)
JOW6J
57. Humplíková Anna JK Opava-Kateřinky
2009 (JM.)
JOW6I
58. Jamroz Paulina JKS w Jaroszówce
2007 (JM.)
O057618
59. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
60. Jędrychowska Laura Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
Brak
61. Kamińska Agata KJ Fundacji Zawsze Racem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
62. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
63. Karásková Kateřina JK Mariánovice
2011 (Mł.)
J0YE0
64. Karásková Zuzana JK Mariánovice
2014 (Mł.)
J11T8
65. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
66. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
67. Klajbor Urszula bpk
2007 (JM.)
O081439
68. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
69. Kliś Maja St. KJ Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
70. Kobrlová Nela Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
2008 (JM.)
J0ZZP
71. Kosińska Łucja SKJ Tradycja Siedlnica
2010 (JM.)
-
72. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
73. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O057445
74. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
75. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
76. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
77. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
78. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
79. Kultys Marianna KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
80. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
81. Kvasnytska Viktoriia bpk
2009 (JM.)
O062183
82. Lehmann Nina Klub Sportowy Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O064222
10286539
83. Łącka Michalina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O052681
84. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2008 (JM.)
O063815
85. Maláková Anna JK Všetice
2009 (JM.)
J0YA6
86. Maláková Eva JK Všetice
2007 (JM.)
J0X1P
87. Maláková Marie JK Všetice
2011 (Mł.)
J0Z9B
88. Malińska Oliwia KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
S
O024202
10171641
89. Marciniak Jagoda Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
Brak
90. Martyniuk Amelia JKS Jaroszówka
2008 (JM.)
O055323
91. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
92. Mikulášová Kristýna JK Čtyřkolák
2013 (Mł.)
none
93. Mikulášová Nikol JK Čtyřkolák
2008 (JM.)
none
94. Mikulášová Viktorie JK Čtyřkolák
2010 (JM.)
none
95. Mlčochová Karolína JS Vysoká z.s.
2005 (J.)
J0VQF
96. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
O056421
97. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
98. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
99. Nejedlá Eliška JK Mariánovice
2008 (JM.)
J0YCB
100. Nejedlá Sára JK Mariánovice
2011 (Mł.)
J0YCC
101. Nowak Klaudia KJ Sport Zamysłowo
2005 (J.)
O060114
102. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
103. Nygrýnová Tereza Jk Mariánovice
2003 (MJ.)
A3062
104. Opatrný Patrik JS Opatrný Hořovice
2012 (Mł.)
J110B
105. Orzechová Nikola Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
2011 (Mł.)
J13J3
106. Pach Julia Barbara Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2012 (Mł.)
brak
107. Paluch Martyna JKS Contendros Barlinek
2005 (J.)
O044962
108. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
109. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
110. Pietraszko Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O045818
111. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2006 (J.)
O046626
112. Písková Dominika JK Čtyřkolák
2008 (JM.)
none
113. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
114. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
115. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
116. Pospíšilová Viktorie Stáj Derby
2010 (JM.)
J0RGS
117. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
118. Pundzis Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O051858
119. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
O069160
120. Pypłacz Adrianna KJ Laredo
2008 (JM.)
O057475
121. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
122. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
123. Rusin Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (MJ.)
O048884
124. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
125. Šafratová Barbora JK Team Noskov
2008 (JM.)
J0W4B
126. Šafratová Sofie JK Team Noskov
2011 (Mł.)
J0W4A
127. Samborska Nikola BPK
2009 (JM.)
O054232
128. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
129. Sikora Martin JK Čtyřkolák
2009 (JM.)
none
130. Skorupka Jagna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2004 (J.)
O048517
131. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
132. Slavíčková Lenka JK Opřetice, z.s.
2003 (MJ.)
B3541
133. Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2012 (Mł.)
O069674
134. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
135. Staszak Alicja KJ Maximus Kowary
2001 (MJ.)
O028836
136. Štechová Kateřina JK Farma Ptýrov
2002 (MJ.)
B3832
137. Štechová Markéta JK Farma Ptýrov
2005 (J.)
J0R11
138. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
139. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
140. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
141. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
142. Sušilová Ella Wrbna Racing a.s.
2010 (JM.)
J136L
143. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
144. Szczepek Stefania KJK Romico Żywiec
2013 (Mł.)
O066821
145. Sziekliková Marketa JK Team Noskov
2011 (Mł.)
J0W4C
146. Szieklíková Natalie JK Team Noskov
2010 (JM.)
J0YT8
147. Szuman Antonina KS Sydow Riding Team
2006 (J.)
O060913
148. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
149. Szymanowska Maja KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O056602
150. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
151. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (J.)
O047456
152. Vacková Kristýna Jezdecký klub Loučeň z.s.
2007 (JM.)
J0S2Z
153. Vrhelová Barbora JK Čtyřkolák
2003 (MJ.)
none
154. Wáclavíková Kateřina JK Mariánovice
S
B2097
155. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
156. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
O063400
157. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
158. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O064740
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

152

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
2.

42

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
3.

94

ALPINHORSE PERSEA WELSH PART BRED CZE 2016 klisna hnědák/kuc:145 F: 1009 MENAI STAN BEYNON (GBR)
M: POLLY
D KJ109V 86361
4.

135

ANGELO TRINKET BLACKMORE Typ Pony - Ponytp CZE 2007 gelding white/kuc:135 F: -----
M: ------
C KJ10CY 203011991129707
5.

251

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
A1 Brak Pol 013610175508
6.

144

APOLLO CZECH WB CZE 2009 valach ryzák/170 F: Aristo Z
M: Maryline
KJ0J7C 203009222178409
7.

64

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
8.

234

ASTARTA BORDERI MALOPOLSKA CZE 16.4 klisna bělouš/148 F: Mors
M: Antalya Borderi
D KJ0M8P POL 013670030608
9.

58

ASTER Z DWORU KUC POL 2017 wałach gniada/mk:149 F: Jawor / Dixan
M: Azalia z Dworu / nn
K032966 616013670068817
10.

239

BABYLOTTE LHBA POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Carleone / Casall
M: Ballie du Rouet / Balou Du Rouet
Brak LHBA LTU006490073917
11.

125

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
12.

67

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
13.

132

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
14.

171

BENEMA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019079 616007610114111
15.

179

BENTLEY J KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:144 F: Wolf’s Robin
M: Bandera J
D Brak DE126545673987678
16.

175

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
D K032778 HUN M PO110180000
17.

76

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
D K022593 DE434340709312
18.

109

BRITANICA 2 Český Teplokrevník CZE 2012 klisna hnědák/169 F: Limited 1
M: Rosalie
KJ0LUH 000073317
19.

204

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
D K032795 528018020091208
20.

54

CAJMAN WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/168 F: Vulkan L
M: Cerkwica
K035063 616007610049218
21.

127

CALANTINO HOL POL 2010 wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
22.

170

CALIDA HAN GER 2010 klacz gniada/161 F: Catoki / Cambridge
M: Snow White / Colon
K019373 DE431316772110 Brak
23.

186

CARIBOU HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
24.

98

CARLO M OLD SP CZE 2010 gelding grey/nevím F: nevím
M: nevím
DE418181024910 DE418181024910
25.

27

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
K018342 528003000706428
26.

244

CAROLINA HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
27.

89

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
28.

23

CARTOON 1 OLD.W.B CZE 2015 gelding seal brown/170 F: Catoki
M: Eva
KJ11QH DE418180035615
29.

16

CASANDRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K025393 61609640055913
30.

18

CASHMERE WESTF GER 2015 wałach gniada/166 F: Connect / Connor
M: ung / Cavalier
K032450 DE441410847615
31.

123

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
32.

211

CASPIEN SK SP POL 2017 wałach gniada/162 F: Donald Z
M: Conette M
K034676 616009680032117
33.

145

CAYMAN 33 HOLSTEIN CZE 2007 valach bělouš/173 F: Caretino
M: Tanita
KJ0Z81 DE421000114307
34.

52

CBR FIREBLADE HAN POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
35.

253

CENTUS 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0J7T
36.

37

CHACCO MOON SP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Chacco Nann
M: Camelay/ Contendro II
K033902 616009670067018
37.

241

CHANNSETT WESTF GER 2014 klacz gniada/174 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Striptease / Stakkato
K034884 DE441411175214
38.

120

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
39.

155

CHICA CARETINA HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/167 F: Chico's Boy
M: Bandera
Brak 056015Z55384817
40.

4

CHULIGAN SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Bolshoi
M: Chloe
K032520 616009610104413
41.

7

CLAUDIUS MARIUS-M Český Teplokrevník CZE 2017 valach bělouš/170 cm F: Caruso
M: Santa Maria
KJ101I 203009229048017
42.

95

CLYDE M Slovenský Teplokrevník - Skwb CZE 2014 gelding chestnut/175 F: GRANDCELANO M
M: Calypsa M
KJ0YQB 703002782113514
43.

139

CODROIPO Český Teplokrevník - Czewb CZE 2009 valach hnědák/190 F: Canturo
M: CARRERA 1
KJ0IRG 000055168
44.

91

COLIBRI Český Teplokrevník - Czewb CZE 2009 gelding bay/165 F: Cascavello
M: CORIDA 3
KJ0IUB 203009220201809
45.

53

COMMON SENSE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/- F: Larron
M: Cortina
- 616009610232610
46.

8

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
47.

41

CONNORO HOL GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
48.

240

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
M: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
K033188 DE481810097912
49.

45

CONSILLA HOL POL 2014 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
K024628 brak
50.

48

CONSOTHO II WAŁACH POL 2012 wałach gniada/wałach F: Con Sherry
M: Lacrima
brak DE456570099112
51.

159

CONTECAS HOLST CZE 2014 gelding dark bay/nevím F: nevím
M: nevím
DE421000536814 DE421000536814
52.

128

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
53.

38

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/160 F: Hipoidas
M: Conti
K033286 616009600220417
54.

137

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Dolores L / Cruzeiro L
K030239 616009610034215
55.

213

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/165 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Velvet Lazar / Verdi
K029315 DE433330872516
56.

255

DARINA KWPN POL 2008 klacz siwa/170 F: CARDENTO
M: IRINA
K022508 528003000805831
57.

136

DARK STAR Český Sportovní Pony - Čsp CZE 2014 gelding bay/kuc:144 F: DIAMANT 424
M: Klootwijkhoeve's Vidar
D KJ0VSY 203001931189014
58.

149

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
C K019469 616999661961007
59.

9

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
K025114
60.

93

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/165 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
61.

238

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
62.

44

DININA HAN GER 2015 klacz siwa/170 F: Diacontinus / Diarado
M: Alexa / Argentinus
K030907 DE431318316015
63.

154

DIORA 2 Czewb - Český Teplokrevník CZE 2013 klisna hnědák/165 F: Conway III
M: Divoká 1
KJ0U22 203009220134213
64.

117

DOLLOM CASSINO WELSH PART-BRED CZE 2008 valach bělouš/kuc:130 F: I Need You
M: Ceredwen
A1 KJ00YO 826046040012354
65.

1

DOROTHY Westfálský Kůň - Westf CZE 2016 mare white/167 F: Coupie
M: DORIS Kalek
KJ11DZ DE441411213716
66.

73

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K029573 056015Z55714316
67.

6

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
68.

165

E-FIFKA KUC POL 2011 klacz biała/kuc:129 F: Elektron /
M: Fantazja /
A1 K027308 616013580198411
69.

105

EASTERBOY KWPN CZE 2009 gelding dark bay/nevím F: nevím
M: nevím
528003200903237 528003200903237
70.

216

ELLIOT 133 Oldenburský Kůň CZE 2008 gelding white/165 F: Elliot van Ter Hulst
M: Lacala
106CK77 DE433330936108
71.

81

EVANA Z Holandský Jezdecký Pony - Nrps CZE 2011 mare white/kuc:145 F: Ismar
M: Ilanka Z
D KJ1261 528008110063711
72.

30

EXPENSIV THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
K033460 DE421000031215
73.

5

EYECANDY AES POL 2018 klacz kara/163 F: Eyecatcher BB Z
M: Bolonia
brak 826002201800032
74.

233

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
D K026828 616013540087714
75.

100

FANTASTIC LADY TB CZE 2014 mare seal brown/nevim F: nevim
M: nevim
203CZE000079140 203CZE000079140
76.

246

FERRALINE HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
77.

250

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
A0 K007293 528009041111799
78.

69

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino Z
M: Fallada sp / Nimmerdor I old.
K030536 616009670031817
79.

68

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D K018746 616013520054110 105TO19
80.

40

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
81.

209

FOREST KUC POL 2017 wałach kasztanowata/139cm F: Szpak
M: Fiona
C Brak 616013580284517
82.

133

FRIARSTOWN MICHÉAL CONNEMARA IRL 2011 wałach gniada/kuc:149 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
D K024968 S3-372004000010447
83.

114

FRODO Welsh Part-Bred Wpb CZE 2015 valach bělouš/kuc:140 F: Wanton's Anthony
M: Lady
C KJ0YGF 000084500
84.

230

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
85.

150

G’MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:138 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
C K020548 616013661480610
86.

184

GAJA OLDEMBURG POL 2010 klacz siwa/174 F: Clinton I
M: Grenzpilotin
K026009 DE418180165510
87.

223

GHUINEVRE ANGLOARAB GER 2017 klacz kasztanowata/mk:150 F: Impact /
M: Ghanouche A /
E K034363 276413132062417
88.

77

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
89.

197

GILLENIA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Quality Time / Quantum
M: Celine / Padinus
K033303 528003201100469
90.

158

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
C K021182 616999670165109
91.

47

GOLDIKA BRAK POL 2007 klacz tarantowata/brak F: Devin du Maury
M: Gobi/ Banita
brak POL006540092107
92.

220

GOLDRISTA CZEWB CZE 2013 klacz kasztanowata/160 F: Aristo Z /
M: Golden Hair /
brak 203009225367913
93.

33

GOOGLE -K WB AUS AUT 2015 wałach gniada/176 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
- -
94.

49

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: R-Cascaya/ Calato
K024932 DE421000567713
95.

208

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
96.

20

HAPPINES WESTF POL 2016 klacz gniada/165 F: Cottonclub / Cantus
M: Holly M / Lotos
K034995 DE441411206716
97.

107

HARVEY 66 HANNOVER CZE 2012 valach hnědák/172 F: Balou du Rouet
M: Coco Chanel
KJ1023 DE431310771812
98.

188

HOLLY WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: DILMAR
M: HEAVEN
BRAK
99.

221

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
D K033735 616013520089214
100.

248

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
E K029583 616006580807509
101.

227

IRIS Slovenský Jezdecký Pony CZE 2016 mare white/kuc:145 F: Klootwijkhoeve´s Vidar
M: Utaha
D KY0YSY 703002544209716
102.

163

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/171 F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
103.

190

ISIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Asanta / Przedswit XVI-64
K030303 203009224895012
104.

124

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/mk:mk:mk:1 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
E K024854 616013610057513
105.

60

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
106.

118

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Marius Claudius / Concorde
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
107.

83

JAKUCJA WELSH PONY CZE 2007 kobyla hnědák/kuc:135 F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
C KJ00U5 POL013670009807
108.

21

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
109.

50

JAQUIN HOL POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Jaquino
M: E-Anje/ Alcatraz
K020672 DE421000530311
110.

59

JAWOR WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: Eloquent /
M: Jucznia /
K030539 616007600162413
111.

183

JEWEL KWPN NED 2014 klacz gniada/168 F: Envoy / Numero Uno
M: Danieta / Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
112.

215

JLB CELEBRITA SVKWB CZE 2005 mare dark bay/nevim F: nevim
M: nevim
203010237362905 203010237362905
113.

35

JOKER SP POL 2017 wałach gniada/173 F: Donald Z
M: Jasna
3996/22 616009680032617
114.

214

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 2014 klacz gniada/160 F: Alen /
M: Just To Be /
K033567 616008600235314
115.

206

KAFFE KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:140 F: Nando Super
M: Kafejka
C K029323 616013520102714
116.

55

KANNANA POESIE Deutsches Sportpferd GER 2017 mare dark bay/169 F: -
M: -
none 12345
117.

36

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
118.

80

KASHMIR VAN ORCHID'S Dutch Riding Pony CZE 2009 gelding bay/kuc:148 F: Kanshebber
M: Orchid's Wilma
D KJ0X4E 528008090095909
119.

162

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:146 F: Lissduff Rebel / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
D K031177 M3-372004000032545
120.

212

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 klacz gniada/- F: No Limit / Nimmerdor
M: Konopielka Ewita / Grand
K020916 DE455878280212
121.

12

KENYA PA-BO-MA Z ZANGERSHIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: KANNDARCO
M: Q-QUETTA / QUINAR Z
- -
122.

219

KINSHASA DE GEODEREEDE BWP BEL 2010 valach ryzák/175 F: Darco
M: Ginny de Goedereede
KJ12ED 056-002-W00297254
123.

131

KYLIAN KWPN CZE 2015 valach hnědák/182 F: Grand Slam VDL
M: Welinka
KJ0XT3 528003201508906
124.

65

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
125.

119

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
126.

189

LAMBIK DE VINCK Belgian Sport Horse BEL 2017 wałach gniada/170 F: Mallito / I'm Special De Muze
M: Havana Du Coeur Des Collines / Wandor Van De Mispelaere
K034996 20210102263326LA00
127.

242

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush / Echo Vant Spierveld
M: Leda / Edminton
K028840 616999680051616
128.

26

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
129.

231

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
130.

207

LARCHY ČSP CZE 2013 valach hnědák/kuc:148 F: Siambo
M: Lady 30
D KJ0W9L 000074741
131.

173

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/xx F: xx
M: xx
xx 616009610075915
132.

99

LE PASS CZE WB CZE 2008 gelding dark bay/nevím F: nevím
M: nevím
203009224695708 203009224695708
133.

22

LEMOND Słowacki Gorącokrwisty SVK 2016 wałach gniada/172 F: Landini ZH
M: Dakota II
K030363 703002082134317
134.

111

LEON Bavorský Teplokrevník CZE 21.3.2007 valach hnědák/167 F: Lallier U
M: Sarah E
KJ0OL5 I-0301874
135.

194

LILU CHUDO Deutsches Reitpony CZE 2009 mare grey/kuc:145 F: Nintendo
M: Nelly Kim
D KJ12D6 016317
136.

164

LIZA FOREST KUC POL 2010 klacz jasnokasztanowata/kuc:125 F: nn /
M: nn /
A1 K028605 616098100005917
137.

24

LOCARO OLD.W.B CZE 2013 gelding seal brown/174 F: Lord Quidam
M: Carola
KJ101Y DE433330644313
138.

104

LOLLA TRENCH DEUSPORT2 CZE 2008 mare chestnut/nevím F: nevím
M: nevím
DE455-6702774-08 DE455-6702774-08
139.

14

LORD MARCO OS POL 2016 wałach gniada/165 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle / Con Air
K028984 DE418183345616
140.

121

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
C K012890 POL999540168503
141.

110

LYJANERA Český Trplokrevník CZE 11.05.2014 klisna hnědák/168 F: Lyjanéro
M: Amanika
KJ0VDJ 000084647
142.

113

MAJANS JESSY NL PONY CZE 2004 klisna ryzák/kuc:144 F: Coelenhage's Purioso
M: Amarens
D KJ0TPX 5280170400447
143.

229

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
D K007299 DE410100383201
144.

28

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV / Laudanum
M: Marion / Long Meadows
K030627 203010237940014
145.

102

MISS ELLIE WELSH PONY CZE 2009 mare white/kuc:128 F: nevím
M: nevím
A1 203001921053809 203001921053809
146.

193

MISTER MERLIN 5 Deutsches Reitpony - Drp CZE 2002 valach dark chestnut/kuc:143 F: Mentos
M: Nina
D KJ0MJT DE443432456302
147.

249

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
A0 K030816 616999611206600
148.

66

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
149.

157

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:128 F: nn /
M: nn /
A1 K028417 616999610257211
150.

10

MR.BOJANGLES KOŃ WESTFALSKI POL 2008 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K022669 DE441413133509
151.

172

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
152.

252

NANDA DEWI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
D Brak 013661835607
153.

205

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
154.

43

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE BELG BEL 2013 klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla vdl
K030907 056002w0030481
155.

222

NELA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Castillo
M: Nutka
11808 009600290707
156.

130

NIGHT FEVER BELGRP CZE 2009 valach tmavý hnědák/kuc:136-14 F: Hightrick
M: ?
D KJ0ZU1 056-002-P00710170
157.

88

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
158.

79

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
159.

86

NORD Slovenský Teplokrevník - Skwb CZE 2007 gelding chestnut/162 F: Duellano II-29 (Arko S)
M: Nena
KJ0TSP 703001762128607
160.

210

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
D K016544 616013670094009
161.

192

ORCHID'S AZALEA Holandský Jezdecký Pony - Nrps CZE 2007 kobyla dun/kuc:148 F: Kanshebber
M: Orchid's Christa
D KJ108G 528008070305907
162.

247

ORIANA TRAK POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life and Liberty
K016456 POL732010050910
163.

235

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
164.

96

PANDORA IRISH COB CZE 2016 mare black/kuc:143 F: nevim
M: nevím
D 826033002245711 826033002245711
165.

236

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
166.

177

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
167.

191

PATAGONIA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S/ Elvis
M: Platyna/ Mabant
K018275 616007670117910
168.

129

PATTY NEWFOREST CZE 1997 klisna ryzák/kuc:136-14 F: ?
M: ?
D KJ0T0O 19972100
169.

87

POSEJDON PONY CZE 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Bambo
M: Pacynka
C KJ0MY4 POL013670135207
170.

218

PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 gelding chestnut/* F: Lordanos
M: Ginny de Goedereede
981100002995467 981100002995467
171.

39

QUEEN QUIWI HOL GER 2015 klacz siwa/165 F: Quiwi Dream / Quidam de Revel
M: Buche / Clinton I
K031142 DE421000408315
172.

46

REGNUM SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Magnum vd Bisshop
M: Rene de Semilly
K033475 616009680042218
173.

140

RENE DE SEMILLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/. F: TALENT CHARBONIERE
M: ROMINA
K026685 616009591088913
174.

25

ROCCO VAN DE ROMSTEE BWP BEL 2017 wałach gniada/- F: Le Blue Diamond Van't Ruytershof / Pilot Blue
M: Gazelle v.d. Romstee / Triomphe De Muze
K033688 056002W00315649
175.

203

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
176.

182

ROTARIANIN SP POL 2014 wałach gniada/. F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
177.

116

ROXANNE Deutsches Reitpony CZE 2006 klisna hnědák/kuc:135 F: Wrayton United
M: Hannika
C KJ0WTB 2764434302573064
178.

217

RUMBA TEREA Český Teplokrevník CZE 2011 mare chestnut/170 F: Phill
M: Iris 4
107SQ48 203009222293411
179.

82

SAFIETJE PONY CZE 2004 kobyla světlý ryzák/kuc:126 F: neznámý
M: neznámá
A1 KJ00WP 52800300030150
180.

122

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc F: Hipolit
M: Samba
A1 K025054 616013610195811
181.

156

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:135 F: Anapon Spartacus /
M: Swatka / Wers
C K029209 61601360019716
182.

254

SARKON ČT CZE 2011 valach hnědák/169 F: Cry For Me
M: Santé
KJ0L1Z 67732
183.

62

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
184.

15

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
185.

103

SD HONEYBEE IRISCH COB CZE 2014 mare piebald/skewbald/kuc:140 F: nevim
M: nevim
C 826073001535418 826073001535418
186.

245

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/169 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
187.

143

SHADOW PONY CZE 2012 klisna hnědák/kuc:135 F: neznámý
M: neznámá
C KJ0V2U 79171
188.

57

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
189.

56

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
190.

151

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
C K029882 616013610148711
191.

85

SNĚHURKA PONY CZE 2008 kobyla bílá/kuc:124 F: nezmáný
M: neznámý
A1 KJ0JJJ 203011990289608
192.

3

SOCRATES OF LOVE BWP BEL 2018 wałach skarogniada/163 F: Malito de Reve / Cumano BD
M: Narcotique B&V / Kannan
K035075 056-002-W00320270
193.

142

SUN SHAIN WB CZE 2005 klisna bělouš/kuc:146 F: neznámý
M: neznámá
D KJ0EGY 83001
194.

115

SWEET HEART BEZ PUVODU CZE 2010 valach ryzák/kuc:134 F: neznamí
M: neznámá
C KJ0M9V 000077039
195.

195

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
196.

196

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
197.

146

TAJGER KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush / Echo Vant Spieveld
M: Tajga / nn
D K030482 61699680051516
198.

160

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
D K023949 013640081708
199.

19

TEKILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Player / Pilot
M: Tifany / Dakar
K020170 POL009580311109
200.

153

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
201.

61

TRADYCJONAL SK SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamont Semilly
M: Tamiza sp/ Landjonker S sp
K030484 616009680031817
202.

228

TSINGTAO L WESTF POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
K022800 DE441410365213
203.

112

UNA SAPHIRA Holadský Teplokrevník CZE 20.04..200 klisna ryzák/162 F: Faldo
M: Okay
KJ0BVP E-0142264
204.

72

URACA II OS POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
205.

141

URIELA MELODY Connemarský Kůň CZE 2007 klisna bělouš/kuc:145 F: ARES
M: UTOPIE MELODY
D KJ0M8N 013670035607
206.

256

VERDUNKA PONY CZE 2009 kobyla červený, černý, hnědý bělouš/kuc:128 F: nezmáný
M: Amálka
A1 KJ0VP3 203011996715409
207.

202

VERDUNKA TYP PONY CZE 2009 mare bay/kuc:130 F: xxx
M: Amálka
A1 KJ0VP3 203011996715409
208.

17

VERONA SP POL 2008 klacz siwa/162 F: Iphino
M: Vincenza
K018832 616009640002608
209.

180

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
210.

243

VISTA PONYSPORT KM POL 2007 klacz tarantowata/kuc:142 F: Bakarat / Modern
M: Vini Ponysport / Amoretto
D K015767 POL013570315307
211.

106

VOLDEMORT CZE WB CZE 2014 gelding grey/nevim F: nevím
M: nevím
203009220136214 203009220136214
212.

78

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
213.

185

VYSNIA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: xxx
M: xxx
C LKRWZJ/655/22 LTU008860012011
214.

29

WHISKY TANGO WEST POL 2018 ogier gniada/175 F: Johnnie Walker VDL
M: Vidriomf / Tangelo van de Zuuthoeve
K034607 DE 441411200818
215.

108

YPÄJÄ JEREMY Finský Teplokrevník - Fwb CZE 2012 valach hnědák/174 F: Cero
M: Lasina
KJ12EX 246001H00121106
216.

101

ZARGA PONY CZE 2006 mare dark bay/kuc:133 F: nevím
M: nevím
C 203011992948006 203011992948006
217.

126

ZAWRAT SP POL 2013 wałach gniada/xxx F: Canabis / Contender
M: Z Evette ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
218.

11

ZENON WB CZE 2010 gelding dark bay/nevím F: nevím
M: nevím
203011993132310 203011993132310
219.

84

ZORM Sella Italiano - Si CZE 2005 gelding dark bay/165 F: Cougar
M: Little Borough
KJ0UP2 128285
Rider Club
Competition
Prize
Aksman Iga JKS W Siodle
n.rz. 50
Anarowicz Julia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
n.rz. 100
Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz. 150
Biela Berenika KS Sydow Riding Team
n.rz. 150
n.rz. 150
n.rz. 350
Bigaj Alicja KS Faruk
n.rz. 50
Bigaj Irena KS FARUK
n.rz. 200
n.rz. 200
Chojowska Iga BPK (SLA)
n.rz. 50
Cicha Zofia BPK
n.rz. 150
n.rz. 200
n.rz. 50
Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
n.rz. 50
Frey Lea JKS Melloni Horses
n.rz. 100
Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
n.rz. 50
n.rz. 300
Gruszczyńska Barbara Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
n.rz. 50
Hana Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
n.rz. 50
Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
n.rz. 100
n.rz. 100
Horáková Tereza JK Čtyřkolák
n.rz. 50
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
n.rz. 100
n.rz. 200
Humplík Václav JK Opava-Kateřinky
n.rz. 150
n.rz. 100
n.rz. 200
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
n.rz. 150
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
n.rz. 150
Kliś Maja St. KJ Profit Orzesze
n.rz. 250
n.rz. 100
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
n.rz. 50
Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
n.rz. 150
Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
n.rz. 50
Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
n.rz. 100
Łącka Michalina BPK (MAZ)
n.rz. 250
n.rz. 200
Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
n.rz. 100
n.rz. 100
Maláková Anna JK Všetice
n.rz. 50
Maláková Eva JK Všetice
n.rz. 300
Maláková Marie JK Všetice
n.rz. 200
n.rz. 200
Martyniuk Amelia JKS Jaroszówka
n.rz. 100
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
n.rz. 100
Mikulášová Kristýna JK Čtyřkolák
n.rz. 50
Mikulášová Viktorie JK Čtyřkolák
n.rz. 100
Mucha Weronika JKS Hanna
n.rz. 300
Nowak Liwia JKS Przybyszewo
n.rz. 300
Opatrný Patrik JS Opatrný Hořovice
n.rz. 50
n.rz. 50
n.rz. 150
Orzechová Nikola Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
n.rz. 50
Pach Julia Barbara Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
n.rz. 50
Paluch Martyna JKS Contendros Barlinek
n.rz. 300
Pietraszko Kaja KJK Romico Żywiec
n.rz. 50
n.rz. 150
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz. 200
Pospíšilová Viktorie Stáj Derby
n.rz. 50
n.rz. 50
Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
n.rz. 200
n.rz. 350
Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
n.rz. 100
n.rz. 200
Pypłacz Adrianna KJ Laredo
n.rz. 50
Rodziak Nadia KJ Cavallino
n.rz. 50
Rodziak Olga KJ Cavallino
n.rz. 100
Šafratová Sofie JK Team Noskov
n.rz. 100
Slavíčková Lenka JK Opřetice, z.s.
n.rz. 150
Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
n.rz. 100
Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
n.rz. 250
Sziekliková Marketa JK Team Noskov
n.rz. 200
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
n.rz. 50
n.rz. 100
n.rz. 50
Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
n.rz. 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamová Eva
JK Team Noskov
2022-11-11
34
2022-11-11
32
2022-11-12
39
2022-11-12
15
2022-11-13
37
Aksman Iga
JKS W Siodle
GHUINEVRE (223)
2022-11-11
7
2022-11-11
6
2022-11-12
9
2022-11-13
7
n.rz. 50
2022-11-12
12
Anarowicz Julia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
LAYLA (173)
2022-11-11
19
2022-11-11
16
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
4
n.rz. 100
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GOLDIKA (47)
2022-11-11
8
2022-11-11
28
2022-11-12
2022-11-12
Bernaś Klaudia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SESILA G (245)
2022-11-12
1
2022-11-12
34
2022-11-13
3
n.rz. 150
Betlejewska Kinga
JKS Jaroszówka
FOREST (209)
2022-11-11
25
2022-11-11
32
2022-11-12
30
2022-11-12
27
2022-11-13
Bezdičková Natálie
JK Čtyřkolák
2022-11-11
11
2022-11-11
27
2022-11-13
15
2022-11-12
10
2022-11-12
29
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2022-11-11
12
2022-11-11
16
2022-11-12
9
2022-11-12
22
2022-11-13
14
Biela Berenika
KS Sydow Riding Team
ISTI (124)
2022-11-11
1
n.rz. 150
2022-11-11
1
n.rz. 150
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-13
1
n.rz. 350
Bigaj Alicja
KS Faruk
LOTOS (121)
2022-11-11
1
2022-11-11
27
2022-11-12
12
2022-11-12
25
2022-11-13
17
SAMBOR (122)
2022-11-11
1
2022-11-11
20
2022-11-12
3
2022-11-12
4
2022-11-13
5
n.rz. 50
Bigaj Irena
KS FARUK
LA CORUNA (119)
2022-11-11
17
2022-11-11
19
2022-11-12
11
2022-11-12
2
n.rz. 200
2022-11-13
12
CHARYZMA (120)
2022-11-11
27
2022-11-11
22
2022-11-12
2
n.rz. 200
2022-11-12
30
2022-11-13
Burzyńska Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
2022-11-12
26
2022-11-12
36
2022-11-13
Čechová Magdalena
JK Mariánovice
2022-11-11
32
2022-11-11
43
2022-11-12
32
2022-11-12
11
2022-11-13
10
Černá Anna
Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
SHADOW (143)
2022-11-11
1
2022-11-11
1
2022-11-12
23
2022-11-12
25
2022-11-13
8
Černá Eliška
Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
2022-11-11
28
2022-11-11
21
2022-11-12
15
2022-11-12
6
2022-11-13
24
2022-11-11
1
2022-11-11
15
2022-11-12
2
2022-11-12
2
2022-11-13
27
Chojowska Iga
BPK (SLA)
2022-11-11
7
2022-11-12
6
2022-11-12
1
2022-11-13
5
n.rz. 50
2022-11-11
13
2022-11-11
2022-11-12
7
2022-11-12
20
2022-11-13
7
Chvátalová Amelie
JK Čtyřkolák
CONTECAS (159)
2022-11-11
28
2022-11-11
30
2022-11-13
21
2022-11-12
10
2022-11-12
15
Cicha Zofia
BPK
MISTY (249)
2022-11-11
1
2022-11-11
1
2022-11-13
2
n.rz. 150
FERRARI (250)
2022-11-12
3
2022-11-12
1
2022-11-13
1
n.rz. 200
2022-11-11
1
2022-11-11
1
2022-11-12
3
2022-11-12
2022-11-13
8
n.rz. 50
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2022-11-11
29
2022-11-11
33
2022-11-12
8
2022-11-12
25
2022-11-13
Ciompová Zuzana
Stáj Mešnice z.s.
2022-11-11
21
2022-11-11
13
2022-11-12
6
2022-11-13
7
2022-11-11
2
2022-11-11
4
2022-11-13
15
2022-11-12
15
2022-11-12
28
Ćwiklińska Iga
BPK
2022-11-11
2022-11-11
2022-11-12
2022-11-12
7
2022-11-13
1
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
HOLLY (188)
2022-11-11
10
2022-11-11
3
2022-11-12
1
2022-11-12
21
2022-11-13
8
n.rz. 50
Dymáčková Eva
JK Čtyřkolák
2022-11-11
31
2022-11-11
19
2022-11-13
25
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Dzienia Weronika
St. Kraju Jumping Team
2022-11-11
35
2022-11-11
33
ISIS (190)
2022-11-11
38
2022-11-11
42
2022-11-12
37
2022-11-13
19
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
CASIMIR (123)
2022-11-11
7
2022-11-11
17
2022-11-12
1
2022-11-12
24
2022-11-13
6
Flenerová Lucie
Jk Mariánovice
2022-11-11
1
2022-11-11
22
2022-11-12
31
2022-11-13
16
2022-11-12
4
Fois Luca
JS Efis Chotěšice
VERDUNKA (202)
2022-11-11
1
2022-11-12
2
2022-11-12
4
2022-11-13
1
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (78)
2022-11-11
29
2022-11-11
4
2022-11-12
13
2022-11-13
4
n.rz. 100
Gendera Zofia
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2022-11-11
2022-11-11
2022-11-12
4
n.rz. 50
2022-11-12
13
2022-11-13
2
n.rz. 300
Gibowska Vivien
JKS Melloni Horses
2022-11-11
16
2022-11-11
19
2022-11-11
2022-11-12
17
2022-11-12
16
2022-11-12
2022-11-13
23
Gruszczyńska Barbara
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2022-11-12
9
2022-11-12
15
2022-11-13
6
n.rz. 50
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
G’MEDYK (150)
2022-11-11
19
2022-11-11
5
2022-11-12
10
2022-11-13
6
Hana Zuzanna
KJ Koko Brzeźniki
BARBÓRKA (125)
2022-11-11
3
2022-11-11
2
2022-11-12
26
2022-11-13
5
n.rz. 50
ZAWRAT (126)
2022-11-11
4
2022-11-11
4
2022-11-12
12
2022-11-13
10
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2022-11-11
1
n.rz. 100
2022-11-11
12
2022-11-12
15
2022-11-12
6
2022-11-13
4
n.rz. 100
Heba Luiza
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2022-11-11
32
2022-11-11
22
2022-11-12
10
2022-11-12
1
2022-11-13
14
Hejna Paulina
Klub Jazdy Konnej Romico
GAJA (184)
2022-11-11
2022-11-12
11
2022-11-12
11
2022-11-13
17
Hernas Zuzanna
KJ Koko Brzeźniki
2022-11-11
25
2022-11-11
14
2022-11-12
26
2022-11-12
26
2022-11-13
29
Horáková Tereza
JK Čtyřkolák
LE PASS (99)
2022-11-11
30
2022-11-11
3
2022-11-13
5
n.rz. 50
2022-11-12
35
Housa Radek
stáj Housa
HARVEY 66 (107)
2022-11-11
25
2022-11-11
2022-11-12
33
2022-11-12
17
2022-11-13
7
2022-11-11
22
2022-11-11
2022-11-12
2022-11-12
9
2022-11-13
8
Hrabalová Anna
JK Čtyřkolák
ZARGA (101)
2022-11-11
2022-11-11
2022-11-12
4
2022-11-13
9
2022-11-12
5
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
BENTLEY J (179)
2022-11-11
8
2022-11-11
2022-11-11
2
n.rz. 100
2022-11-12
2022-11-12
3
2022-11-13
2
n.rz. 200
OUTLANDER (235)
2022-11-11
25
2022-11-12
14
2022-11-13
9
2022-11-12
29
Humplík Václav
JK Opava-Kateřinky
2022-11-11
11
2022-11-11
3
2022-11-12
10
2022-11-13
4
n.rz. 150
2022-11-12
11
2022-11-11
4
2022-11-11
3
2022-11-12
3
n.rz. 100
2022-11-13
3
n.rz. 200
2022-11-12
5
Humplíková Anna
JK Opava-Kateřinky
GOLDRISTA (220)
2022-11-11
28
2022-11-11
11
2022-11-12
6
2022-11-12
7
2022-11-13
16
Jamroz Paulina
JKS w Jaroszówce
2022-11-11
10
2022-11-11
41
2022-11-12
19
2022-11-13
17
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
2022-11-12
23
2022-11-12
18
2022-11-13
2
n.rz. 150
Jędrychowska Laura
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-11-11
2
2022-11-11
24
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-11-12
19
2022-11-12
2
2022-11-13
3
n.rz. 150
Karásková Kateřina
JK Mariánovice
EVANA Z (81)
2022-11-11
31
2022-11-11
15
2022-11-13
13
2022-11-12
23
2022-11-12
32
2022-11-11
30
2022-11-11
1
2022-11-13
7
Karásková Zuzana
JK Mariánovice
2022-11-11
1
2022-11-11
27
2022-11-12
4
2022-11-12
4
2022-11-13
1
2022-11-12
2022-11-12
6
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2022-11-11
2022-11-11
2022-11-12
5
2022-11-12
1
2022-11-13
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
VIEDŹMIN (180)
2022-11-11
16
2022-11-11
16
2022-11-12
32
2022-11-12
38
2022-11-13
35
Kliś Maja
St. KJ Profit Orzesze
2022-11-11
2022-11-11
25
2022-11-11
4
2022-11-12
1
n.rz. 250
2022-11-12
7
2022-11-13
5
n.rz. 100
Kobrlová Nela
Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
2022-11-11
20
2022-11-11
25
2022-11-12
27
2022-11-12
22
2022-11-13
12
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LAMPO (242)
2022-11-11
22
2022-11-11
8
2022-11-12
4
n.rz. 50
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team
2022-11-11
6
2022-11-11
4
2022-11-12
3
2022-11-12
8
2022-11-13
3
n.rz. 150
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
2022-11-11
10
2022-11-11
21
2022-11-12
36
2022-11-12
17
2022-11-13
14
ILUZJA (248)
2022-11-11
2022-11-11
3
n.rz. 50
2022-11-12
3
2022-11-12
2
2022-11-13
11
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
2022-11-11
13
2022-11-12
3
n.rz. 100
2022-11-13
6
2022-11-12
12
DREAM Z (73)
2022-11-11
38
2022-11-12
16
2022-11-13
Kuczkowiak Hanna
JKS AMICO Mołdawin
FALCO (233)
2022-11-11
9
2022-11-11
2022-11-12
2022-11-12
Kultys Marianna
KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
BABYLOTTE (239)
2022-11-11
2022-11-11
16
2022-11-11
10
2022-11-12
11
2022-11-12
Lehmann Nina
Klub Sportowy Sydow Riding Team
2022-11-12
30
2022-11-12
22
2022-11-13
11
Łącka Michalina
BPK (MAZ)
2022-11-11
21
2022-11-12
8
2022-11-13
8
2022-11-11
22
2022-11-13
9
2022-11-12
11
GILLENIA (197)
2022-11-11
19
2022-11-12
1
n.rz. 250
2022-11-13
2
n.rz. 200
Maksymiuk Sara
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
PATAGONIA (191)
2022-11-11
11
2022-11-11
4
2022-11-12
3
n.rz. 100
2022-11-12
11
2022-11-13
4
n.rz. 100
Maláková Anna
JK Všetice
2022-11-11
2
n.rz. 50
DARK STAR (136)
2022-11-11
29
2022-11-11
8
2022-11-12
11
2022-11-12
12
2022-11-13
1
Maláková Eva
JK Všetice
ZORM (84)
2022-11-11
38
2022-11-12
18
2022-11-12
38
2022-11-13
1
n.rz. 300
Maláková Marie
JK Všetice
2022-11-11
20
2022-11-13
1
n.rz. 200
2022-11-12
12
2022-11-12
15
2022-11-11
13
2022-11-12
5
2022-11-12
20
2022-11-13
1
n.rz. 200
VERDUNKA (256)
2022-11-11
1
Marciniak Jagoda
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
REGNUM (46)
2022-11-11
29
2022-11-11
2022-11-11
22
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Martyniuk Amelia
JKS Jaroszówka
2022-11-11
1
n.rz. 100
2022-11-11
2022-11-13
2022-11-11
5
2022-11-11
8
2022-11-12
1
2022-11-12
11
2022-11-13
9
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (88)
2022-11-11
11
2022-11-12
45
2022-11-11
4
2022-11-11
3
2022-11-12
9
2022-11-13
3
n.rz. 100
Mikulášová Kristýna
JK Čtyřkolák
2022-11-11
1
2022-11-11
20
2022-11-12
18
2022-11-12
20
2022-11-13
7
n.rz. 50
Mikulášová Nikol
JK Čtyřkolák
EASTERBOY (105)
2022-11-11
16
2022-11-11
20
2022-11-13
20
2022-11-12
10
2022-11-12
29
Mikulášová Viktorie
JK Čtyřkolák
2022-11-11
5
2022-11-11
10
2022-11-12
15
2022-11-12
11
2022-11-13
3
n.rz. 100
Mlčochová Karolína
JS Vysoká z.s.
KYLIAN (131)
2022-11-11
17
2022-11-11
2022-11-12
28
2022-11-13
18
APOLLO (144)
2022-11-11
11
2022-11-11
2022-11-12
29
CAYMAN 33 (145)
2022-11-13
6
2022-11-11
13
2022-11-12
10
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
2022-11-11
18
2022-11-13
18
E-FIFKA (165)
2022-11-11
17
2022-11-13
Mucha Weronika
JKS Hanna
DEMON DEL (149)
2022-11-11
8
2022-11-11
4
2022-11-12
6
2022-11-12
2022-11-13
1
n.rz. 300
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (208)
2022-11-11
13
2022-11-12
16
2022-11-13
36
Nejedlá Eliška
JK Mariánovice
NORD (86)
2022-11-11
14
2022-11-11
3
2022-11-12
11
2022-11-12
1
2022-11-13
28
Nejedlá Sára
JK Mariánovice
JAKUCJA (83)
2022-11-11
25
2022-11-11
24
2022-11-12
4
2022-11-12
25
2022-11-13
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (146)
2022-11-12
2022-11-12
24
2022-11-13
1
n.rz. 300
Nygrýnová Tereza
Jk Mariánovice
COLIBRI (91)
2022-11-13
2022-11-11
4
2022-11-11
2022-11-12
20
2022-11-12
27
Opatrný Patrik
JS Opatrný Hořovice
PATTY (129)
2022-11-11
1
2022-11-11
6
2022-11-12
6
2022-11-13
5
n.rz. 50
2022-11-11
1
2022-11-11
3
n.rz. 50
2022-11-12
5
2022-11-13
2
n.rz. 150
2022-11-12
15
Orzechová Nikola
Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s.
SUN SHAIN (142)
2022-11-11
1
2022-11-11
16
2022-11-12
4
2022-11-12
9
2022-11-13
7
n.rz. 50
Pach Julia Barbara
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2022-11-12
12
2022-11-12
5
2022-11-13
8
n.rz. 50
Paluch Martyna
JKS Contendros Barlinek
IROS (163)
2022-11-11
1
2022-11-12
6
2022-11-13
1
n.rz. 300
Piątkowska Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
CAROLINA (244)
2022-11-12
33
2022-11-12
2022-11-13
Pietraszko Kaja
KJK Romico Żywiec
JEWEL (183)
2022-11-12
23
2022-11-12
4
n.rz. 50
2022-11-13
3
n.rz. 150
2022-11-11
3
2022-11-11
2
Písková Dominika
JK Čtyřkolák
VOLDEMORT (106)
2022-11-11
20
2022-11-11
7
2022-11-13
19
2022-11-12
11
2022-11-12
27
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
DURGA (6)
2022-11-11
19
2022-11-11
25
2022-11-12
41
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
FERRALINE (246)
2022-11-12
22
2022-11-13
2022-11-12
31
ORIANA (247)
2022-11-12
12
2022-11-12
18
2022-11-13
2
n.rz. 200
Pospíšilová Viktorie
Stáj Derby
2022-11-11
13
2022-11-11
2
n.rz. 50
2022-11-12
10
2022-11-12
1
2022-11-13
6
2022-11-11
3
n.rz. 50
2022-11-12
2
2022-11-13
2022-11-11
30
2022-11-12
2
2022-11-12
1
2022-11-13
Przybylska Zuzanna
BPK (WIE)
CONNY 391 (240)
2022-11-11
3
2022-11-11
2022-11-12
2
n.rz. 200
2022-11-13
1
n.rz. 350
CHANNSETT (241)
2022-11-11
4
2022-11-11
11
2022-11-12
9
2022-11-12
15
2022-11-13
11
Pundzis Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
IKE (221)
2022-11-11
5
2022-11-12
6
2022-11-13
4
n.rz. 100
NELA (222)
2022-11-11
5
2022-11-11
5
2022-11-12
1
2022-11-12
2022-11-13
1
n.rz. 200
Pypłacz Adrianna
KJ Laredo
2022-11-11
1
2022-11-11
2022-11-12
10
2022-11-12
8
2022-11-13
5
n.rz. 50
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-11-11
1
2022-11-11
28
2022-11-12
22
2022-11-12
15
2022-11-13
6
n.rz. 50
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2022-11-11
1
2022-11-11
28
2022-11-12
2
2022-11-12
11
2022-11-13
4
n.rz. 100
Šafratová Barbora
JK Team Noskov
LYJANERA (110)
2022-11-11
3
2022-11-11
17
2022-11-12
25
2022-11-12
34
2022-11-13
12
LEON (111)
2022-11-11
7
2022-11-11
30
2022-11-12
17
2022-11-12
14
2022-11-13
8
Šafratová Sofie
JK Team Noskov
ROXANNE (116)
2022-11-11
1
2022-11-11
4
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
11
2022-11-11
1
2022-11-11
20
2022-11-12
4
2022-11-12
19
2022-11-13
3
n.rz. 100
Samborska Nikola
BPK
2022-11-11
33
2022-11-11
9
2022-11-12
10
2022-11-12
24
2022-11-13
22
Sikora Martin
JK Čtyřkolák
PANDORA (96)
2022-11-11
1
2022-11-11
1
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
1
CARLO M (98)
2022-11-11
37
2022-11-11
30
2022-11-12
11
2022-11-12
14
2022-11-13
34
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-11
4
2022-11-11
13
2022-11-12
24
2022-11-13
10
DARINA (255)
2022-11-11
1
2022-11-11
10
2022-11-12
1
2022-11-12
1
Slavíčková Lenka
JK Opřetice, z.s.
DIORA 2 (154)
2022-11-11
28
2022-11-11
30
2022-11-12
33
2022-11-12
37
2022-11-13
2
n.rz. 150
Ślusarczyk Iga
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
MORIS (157)
2022-11-11
1
2022-11-11
14
2022-11-12
15
2022-11-12
27
2022-11-13
4
n.rz. 100
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2022-11-11
2022-11-11
Štechová Kateřina
JK Farma Ptýrov
CODROIPO (139)
2022-11-12
19
2022-11-11
27
2022-11-11
2022-11-13
13
Štechová Markéta
JK Farma Ptýrov
CENTUS (253)
2022-11-11
34
2022-11-11
21
2022-11-12
44
2022-11-13
30
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
DIAMENT (93)
2022-11-11
34
2022-11-12
2022-11-13
18
2022-11-12
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
NANOUCK E (205)
2022-11-11
44
2022-11-11
34
2022-11-12
46
2022-11-13
KAFFE (206)
2022-11-11
26
2022-11-11
14
2022-11-12
26
2022-11-13
10
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
CALANTINO (127)
2022-11-11
1
2022-11-12
5
2022-11-13
10
2022-11-11
3
2022-11-11
2022-11-11
1
2022-11-12
1
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (153)
2022-11-11
3
2022-11-11
3
2022-11-12
1
n.rz. 250
2022-11-12
32
2022-11-13
CARIBOU (186)
2022-11-11
1
2022-11-11
1
2022-11-12
39
2022-11-12
16
2022-11-13
9
Sušilová Ella
Wrbna Racing a.s.
LARCHY (207)
2022-11-11
1
2022-11-11
20
2022-11-12
9
2022-11-12
23
2022-11-13
9
IRIS (227)
2022-11-11
1
2022-11-11
1
2022-11-12
2
2022-11-12
18
2022-11-13
1
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (170)
2022-11-11
24
2022-11-11
2022-11-12
31
2022-11-12
11
2022-11-13
26
Szczepek Stefania
KJK Romico Żywiec
VYSNIA (185)
2022-11-11
1
2022-11-11
23
2022-11-12
11
2022-11-13
15
2022-11-12
20
Sziekliková Marketa
JK Team Noskov
FRODO (114)
2022-11-11
1
2022-11-11
10
2022-11-12
5
2022-11-12
2
2022-11-13
2
n.rz. 200
2022-11-11
1
2022-11-11
7
2022-11-12
9
2022-11-12
15
Szieklíková Natalie
JK Team Noskov
2022-11-11
8
2022-11-11
10
2022-11-12
1
2022-11-12
1
2022-11-13
31
2022-11-11
1
2022-11-11
9
2022-11-12
18
2022-11-12
15
2022-11-13
12
Szuman Antonina
KS Sydow Riding Team
2022-11-11
33
2022-11-11
16
2022-11-12
11
2022-11-12
34
2022-11-13
Szymanowska Maja
KJ Folwark Wenus Suszki
SARA (156)
2022-11-11
11
2022-11-11
11
2022-11-12
20
2022-11-12
15
2022-11-13
7
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2022-11-11
2
n.rz. 50
2022-11-11
1
n.rz. 100
2022-11-12
20
2022-11-13
5
n.rz. 50
2022-11-12
12
2022-11-11
21
2022-11-11
21
2022-11-12
13
2022-11-12
21
2022-11-13
13
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
BENEMA (171)
2022-11-11
1
2022-11-11
3
2022-11-12
35
2022-11-12
42
2022-11-13
6
n.rz. 50
NAGATO (172)
2022-11-11
27
2022-11-11
31
2022-11-12
31
2022-11-12
43
2022-11-13
33
Vacková Kristýna
Jezdecký klub Loučeň z.s.
SARKON (254)
2022-11-13
2022-11-11
3
2022-11-11
3
2022-11-12
5
2022-11-12
40
Vrhelová Barbora
JK Čtyřkolák
2022-11-11
22
2022-11-11
11
2022-11-12
14
2022-11-12
1
2022-11-13
16
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2022-11-11
28
2022-11-12
11
2022-11-11
24
2022-11-12
23
2022-11-13
32
Żmójdzin Stanisław
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GRETA (49)
2022-11-11
25
2022-11-11
27
2022-11-12
11
2022-11-12
28
JAQUIN (50)
2022-11-11
11
2022-11-11
22
2022-11-12
11
2022-11-12
11

Number of Riders: 158

Number of Horses: 219

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl