Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 4-6 listopad 2022
Leszno, 4-6 listopad 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
131 ACCEPTED 2022-10-31 11:54:53
2022-10-31 11:54:53
Karol Chrzanowski CORRAL SPRING
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2022-10-31 07:56:08
2022-10-30 19:01:48
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-10-31 07:56:01
2022-10-29 23:41:10
Szymon Stasiak ESKULAP
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
128 ACCEPTED 2022-10-30 17:59:06
2022-10-29 18:22:58
Natalia Kossowska AMANT MPM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-10-31 07:55:56
2022-10-29 14:24:54
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2022-10-31 07:54:28
2022-10-29 13:21:45
Antoni Śliwiński ROVETTO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2022-10-31 07:54:31
2022-10-29 13:20:33
Antoni Śliwiński L-FABIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-11-01 14:33:13
2022-10-29 11:23:37
Jakub Hudzik ARAGORN K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-11-02 07:17:07
2022-10-29 01:07:27
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-11-02 07:17:12
2022-10-29 01:07:02
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
121 ACCEPTED 2022-10-30 17:57:16
2022-10-28 20:22:02
Aleksandra Zybała SOPHIA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-10-31 07:54:18
2022-10-28 19:42:09
Dominika Henzel DAME PROVA Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2022-11-03 11:41:40
2022-10-28 19:06:37
Dominika Henzel FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2022-10-31 07:53:57
2022-10-28 10:29:18
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-10-31 07:53:55
2022-10-28 10:28:53
Julia Ganowska HEROS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-11-03 18:24:51
2022-10-28 08:38:47
Wiktor Kajetan Piechota JUKON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
115 ACCEPTED 2022-11-03 18:25:02
2022-10-28 08:38:20
Wiktor Kajetan Piechota LAST QUALITY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-10-30 17:53:06
2022-10-27 10:52:46
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2022-10-30 18:13:48
2022-10-27 10:52:05
Filip Mizgier LASER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-10-31 07:53:36
2022-10-27 10:34:33
Szymon Stasiak DOUBLE DAY Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-10-31 07:53:34
2022-10-27 10:18:39
Szymon Stasiak CALIFORNIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-10-31 07:53:26
2022-10-27 10:00:39
Gabriela Romanowska RAKSA
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-11-03 17:57:07
2022-10-27 00:26:05
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2022-11-03 17:57:23
2022-10-27 00:25:39
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2022-11-03 17:57:38
2022-10-27 00:25:12
Martin Rozynek KADI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-10-31 07:53:16
2022-10-27 00:24:40
Martin Rozynek CASELLO R
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-10-26 21:38:12
2022-10-26 21:31:33
Agata Derda GELESTA
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
104 ACCEPTED 2022-10-27 15:08:41
2022-10-26 21:06:54
Milena Sołtysiak CZART
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2022-10-26 21:26:54
2022-10-26 19:53:30
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-10-26 21:26:46
2022-10-26 19:52:34
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:13
2022-10-26 16:36:40
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:18
2022-10-26 16:31:37
Agnieszka Kopka-Sikorska EMMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:22
2022-10-26 15:32:53
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:27
2022-10-26 14:49:53
Barbara Krywult QUIMTU DE ROULARD
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:32
2022-10-26 14:49:25
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:37
2022-10-26 14:32:02
Natalia Kossowska COLMINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-10-26 13:02:18
2022-10-26 12:28:14
Natalia Sydow QUINNA 2
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-10-26 13:02:22
2022-10-26 12:08:47
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-01 17:48:46
2022-10-26 12:08:17
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-10-26 13:02:32
2022-10-26 12:06:59
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-10-26 13:03:37
2022-10-26 09:40:02
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-10-26 13:03:41
2022-10-26 09:39:32
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2022-10-26 21:28:42
2022-10-25 20:27:19
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-10-26 13:03:48
2022-10-25 11:45:13
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-10-26 13:05:24
2022-10-25 11:44:54
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-10-26 13:05:29
2022-10-25 11:44:27
Andrzej Głoskowski MOUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:46
2022-10-25 08:51:26
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
84 ACCEPTED 2022-10-26 13:05:33
2022-10-25 07:49:29
Leszek Gramza CASARINUE PS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-10-27 22:17:46
2022-10-25 07:49:01
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-10-26 13:05:41
2022-10-25 07:48:20
Leszek Gramza QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-10-26 13:05:45
2022-10-25 07:47:40
Katarzyna Przezak ATTILA VDF Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-10-26 13:05:49
2022-10-25 07:47:09
Amelia Gramza NEW ESCOBAR L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:42
2022-10-24 16:10:25
Hubert Suchta ARAFAT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:38
2022-10-24 16:04:39
Zuzanna Olawa Vel Olawińska FRENCH BROWNIE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:35
2022-10-24 16:03:56
Hubert Suchta MONT BLANC P Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:32
2022-10-24 16:03:06
Klara Grzęda SHINJUKU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:26
2022-10-24 16:02:30
Klara Grzęda MACLAREN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-10-26 13:06:11
2022-10-24 14:31:46
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:21
2022-10-23 23:43:31
Karolina Badowska CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:16
2022-10-23 17:56:18
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:13
2022-10-23 17:06:46
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2022-11-03 18:24:13
2022-10-23 17:05:16
Natalia Potrzebowska DIARADOS 7
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
69 ACCEPTED 2022-10-25 10:08:49
2022-10-23 14:40:46
Aleksandra Gebler SYIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-10-25 10:08:51
2022-10-23 14:40:27
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-10-25 10:02:01
2022-10-23 12:17:47
Jakub Podgórny LOLITA RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-10-25 10:02:03
2022-10-23 12:16:54
Angeliki Podgórna CASANDRA L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:07
2022-10-23 11:57:32
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ACCEPTED 2022-10-25 10:06:05
2022-10-23 11:52:25
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:04
2022-10-22 21:51:59
Agata Ciaciura RIMINI II-P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-10-26 13:04:26
2022-10-22 21:05:34
Agata Dahlke-Burda ITOT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-10-25 10:08:20
2022-10-22 18:47:51
Paulina Bonowicz KAN KAN-RO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-10-26 21:25:01
2022-10-22 18:17:57
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-10-26 21:24:59
2022-10-22 18:17:33
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-10-26 13:04:22
2022-10-22 14:51:05
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-10-26 13:04:17
2022-10-22 08:40:06
Iwona Sitowska GUZZI- V
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2022-10-26 13:04:03
2022-10-22 08:39:39
Iwona Sitowska STAR AMERICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-10-21 18:49:28
2022-10-21 10:41:55
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-10-21 18:49:44
2022-10-20 22:19:17
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-10-30 17:50:58
2022-10-20 11:54:40
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-10-21 18:49:23
2022-10-20 11:54:25
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-10-21 18:48:06
2022-10-20 07:49:55
Renata Trynka NOBEL DE REVE II Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2022-10-21 18:48:04
2022-10-20 07:49:32
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-10-24 08:04:40
2022-10-19 19:52:39
Karolina Leda SZTORM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-10-21 18:48:01
2022-10-19 19:39:33
Anna Bondziul BEOWULF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-10-19 12:24:54
2022-10-17 20:11:07
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2022-10-19 12:24:56
2022-10-17 20:10:39
Grzegorz Faber JAGUAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-10-19 12:24:58
2022-10-17 20:10:19
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-10-18 13:45:41
2022-10-16 17:33:58
Karol Chrzanowski RINAKI VAN DEN DAEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-10-18 13:45:42
2022-10-16 17:33:33
Karol Chrzanowski FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-10-18 13:45:44
2022-10-16 17:33:10
Karol Chrzanowski RANDY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-10-18 13:45:46
2022-10-16 17:32:45
Jan Dominik Chrzanowski ROMEO KMS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-10-18 13:45:48
2022-10-16 17:32:15
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2022-11-01 17:55:32
2022-10-16 17:31:42
Mikołaj Kaczmarek CORDINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-10-18 13:45:32
2022-10-15 14:47:08
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-10-30 17:50:49
2022-10-15 14:46:26
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-10-18 13:42:23
2022-10-14 21:29:14
Magdalena Kałuża MEMPHIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-10-18 13:42:25
2022-10-14 21:28:51
Magdalena Kałuża COLANI 70
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-10-18 13:42:27
2022-10-14 21:28:31
Magdalena Kałuża CHAMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2022-10-18 13:33:54
2022-10-14 06:34:13
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CHATTAHOOCHEE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-10-18 13:32:06
2022-10-14 06:33:16
Maja Żuradzka CARTOGRANS KISS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-10-18 13:46:57
2022-10-13 22:30:05
Natalia Kluska HILDIE VA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-10-18 13:46:53
2022-10-13 20:49:31
Magdalena Piksa MILOW PROVA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2022-10-18 13:46:51
2022-10-13 20:49:02
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-10-18 13:33:56
2022-10-13 18:20:34
Klaudia Rajtar-Wojciechowska RAINBOW DE ROULARD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-10-18 13:33:57
2022-10-13 18:02:38
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CALLETO Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-10-18 13:46:14
2022-10-13 17:30:03
Alicja Kosmol FEREUSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-10-18 13:46:16
2022-10-13 17:29:06
Alicja Kosmol CLEARWATER PP Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-11-03 18:17:32
2022-10-13 15:12:32
Tomasz Kumorek BISALAMEA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-10-18 13:32:30
2022-10-13 14:10:07
Amelia Miałszygrosz LYJANEIRO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2022-11-03 18:16:03
2022-10-13 14:08:37
Amelia Miałszygrosz K3 VAN DE ZEILHOEK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-10-18 13:32:33
2022-10-13 14:08:07
Amelia Miałszygrosz OTELLO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-03 18:13:18
2022-10-13 11:07:42
Agata Skrzypiec JEDI G
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2022-10-19 12:24:59
2022-10-12 22:40:59
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-10-19 12:25:01
2022-10-12 22:40:03
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-10-18 13:42:54
2022-10-12 19:53:19
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-10-18 13:43:21
2022-10-11 20:40:54
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-03 18:03:39
2022-10-11 20:40:06
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-11-03 18:25:23
2022-10-11 19:22:53
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-11-03 18:25:41
2022-10-11 19:22:25
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-11-01 18:32:49
2022-10-10 11:26:47
Damian Ostręga VALENCIA VOLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-11-01 18:30:46
2022-10-10 11:25:47
Damian Ostręga INCREDIBLE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-10-30 17:50:31
2022-10-10 11:25:11
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-10-11 13:17:03
2022-10-10 11:24:15
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-10-21 18:47:23
2022-10-09 10:27:09
Łukasz Smoczyk PENICYLINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-10-21 18:47:20
2022-10-09 10:23:11
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-11-03 18:18:46
2022-10-07 13:02:27
Emilia Mazur LE DUC
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-10-18 13:30:35
2022-10-07 13:01:12
Magda Kamińska-Kumorek CHICA BOMB
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-10-11 13:16:16
2022-10-07 13:00:52
Magda Kamińska-Kumorek ESTRELLA NOOR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-10-11 13:16:20
2022-10-07 13:00:25
Magda Kamińska-Kumorek HALLE BERRY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-11-03 18:01:11
2022-10-06 19:48:19
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-11-03 18:01:27
2022-10-06 19:47:56
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O011458
3. Bartosz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
O068356
4. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak
2002 (MJ.)
O047946
5. Benska Antonina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (JM.)
O047712
6. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
7. Bezulska Roksana KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (J.)
O047920
8. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
9. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
12. Bonowicz Paulina KJ MŁYŃSKA STRUGA
2001 (MJ.)
O036886
13. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
10228330
14. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
S
O021799
15. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
16. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
17. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
18. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
19. Cichoń Maja BPK szj
2006 (J.)
O048536
20. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
21. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
22. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
23. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
24. Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
S
O020558
25. Dratwińska Emilia Stow. KJ Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
26. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
27. Epting Zofia KS Sydow Riding Team
2007 (JM.)
O053740
28. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
29. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
30. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
31. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
32. Gałysa Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O058750
33. Ganowska Julia BPK
O044125
10233544
34. Garczarek Oliwia KJ Fimmel Team
2004 (J.)
O041416
35. Gawłowicz Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O051297
36. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
37. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
38. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
39. Gorzkowska Alicja bpk
2007 (JM.)
O055979
40. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (J.)
O036337
41. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
42. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
43. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
44. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
45. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
46. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (J.)
O054095
47. Jakiel Wiktoria Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O067119
48. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
49. Kalak Laura KJ J.J. Darboven Rumia
2009 (JM.)
O059300
50. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
51. Kalyciok Radosław KJK ELIZAR
S
O083633
52. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
53. Kamińska Agata KJ Fundacji Zawsze Racem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
54. Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
55. Kędzia Atena Racocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O066526
56. Kędzior Bibiana JKS Fer Więckowice
2001 (MJ.)
O040959
57. Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
58. Kołek Anna STOWARZYSZENIE STAJNIA SMOGOLICE
2005 (J.)
O052317
59. Konarska Maja St. Rodan Club
2007 (JM.)
O059232
60. Konarska Nina St. Rodan Club
2011 (Mł.)
O061275
61. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
62. Kopczyńska Oliwia Klub Jeździecki Global
2006 (J.)
O053105
63. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
64. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
65. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
S
O051094
66. Kossowska Pola brak
2006 (J.)
brak
67. Koszuta Julia Stow. J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
68. Kozakiewicz Julia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2003 (MJ.)
brak
69. Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O033289
70. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
71. Krawczyk Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
72. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
73. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
74. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
75. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
76. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
77. Kućko Kamila Jks jaroszowka
2007 (JM.)
Brak
78. Kujawska Sara Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2008 (JM.)
O060873
79. Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O000324
80. Kurek Kinga KJ Fimmel Team
2001 (MJ.)
O033908
81. Leda Karolina Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O041750
82. Leśniańska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O063272
83. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (J.)
O059672
84. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2002 (MJ.)
O041049
85. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
86. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
O049716
87. Marciniak Zofia Bpk
2012 (Mł.)
O063608
88. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
89. Masiczak Agata Klub Jeździecki Picador
S
O007415
90. Mazur Emilia Stow. KJ Preria Wilkowice
2007 (JM.)
O046621
91. Miałszygrosz Amelia KJ Preria Wilkowice
2006 (J.)
O054291
10215442
92. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
S
O030553
93. Miś Weronika KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O061969
94. Miśkiewicz Anna KJ Volta
S
O007369
95. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
10204534
96. Młodawska Karolina KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O036609
97. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (MJ.)
O041955
98. Mrugalska Alicja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak
3551/21
99. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
100. Nowaczyk Vanessa Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2002 (MJ.)
O026451
101. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
102. Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ Łąck przy SO Łąck
2005 (J.)
O052913
103. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
104. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
105. Palacz Oliwia KS Sydow Riding Team
2004 (J.)
O043165
106. Patocka Malgorzata Ks Faruk
S
X
107. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
108. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
109. Pikosz Katarzyna BPK (WIE)
S
O023417
110. Piksa Łukasz KS Verso La Natura
S
O007667
10129296
111. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
112. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
113. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
B1
10019284
114. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
115. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
116. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
117. Potrzebowska Natalia KJ Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
118. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
119. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
120. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
S
O000539
121. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
122. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
123. Romanowska Gabriela UKS Primo Horse Club Podłęcze
2009 (JM.)
O052504
124. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
125. Sas Eliza Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O045330
126. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
127. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
128. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
129. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
130. Śliwiński Antoni KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski
2008 (JM.)
O044813
131. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
132. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O052916
133. Stachowiak Ines KJ Kalumet Boszkowo
2004 (J.)
O043298
134. Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033680
135. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
136. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
137. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
10281080
138. Suminska Ewa Klub Jeździecki Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
139. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
140. Sydow Natalia KS Sydow Riding Team
2005 (J.)
O033144
141. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
142. Szczepańska-Kalak Małgorzata KJ J.J. Darboven
S
O069615
143. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
144. Szulik Zofia Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O074212
145. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
146. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
147. Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA
S
O061856
148. Tórz Pola Klub Jeździecki Kalumet
2008 (JM.)
222222
149. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
150. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
151. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
152. Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice
S
O062421
153. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
154. Wojtaszek Vesna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O042477
155. Wolnicka Aurelia KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
O066601
156. Żok Nikola Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2010 (JM.)
O076661
157. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
10275141
158. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
159. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O064054
160. Zybała Aleksandra St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O037266
10138421
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

137

ALL MY HEART SP POL 2012 wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
2.

139

AMANT MPM WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/173 F: Rumianek
M: Astoria
brak 616007610030616
3.

275

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
4.

186

AQ DAYTON F WESTF POL 2016 wałach gniada/mk:157 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Avenida Q / Quidam De Revel
K032305 DE441410025116
5.

127

ARAFAT SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
6.

40

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
7.

247

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 A0001679S
8.

218

ARMANI OLDENBURG GER 2011 wałach gniada/183 F: Acantus GK
M: Naiti Bless
K024133 DE 418184046211
9.

239

ARMIN DE MONSIEUR WLKP POL 2013 wałach gniada/161 F: Morawia / Monsieur
M: Armila / Biskwit
K024792 616007670038513
10.

280

ARTEMOR MPM WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach skarogniada/166 F: Rumianek
M: Astoria
brak 616007610016017
11.

243

ATMARO Z ZANGERSHIDE GER 2016 wałach gniada/168 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
12.

245

ATOS SP POL 2018 wałach kasztanowata/160 F: If Du Reverdy s.f./
M: Ambrozja sp / Ghette sp
K033878 616003592030018
13.

112

ATTILA VDF Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Andiamo Z / Animo
M: Easter de Regor / Nagano
K030402 056015Z55555314
14.

72

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
15.

293

BACARDI SP POL 2018 wałach siwa/171 F: Cristallo l
M: ,
. .
16.

264

BANDOS PKSP POL 2016 wałach gniada/174 F: Zinedine
M: Brawura
K031756 616009510184816
17.

20

BENARESA WLKP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor / Lacatraz
M: Benares / El Bundy
K030358 616007610112815
18.

201

BENTLEY DE ROUET F WESTF POL 2015 wałach gniada/168 F: Michael Angnelo F / Bajou Du Rouet
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K029093 DE441410876015
19.

83

BEOWULF WESTF POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L / Corleograf
M: Birma / Elvis
K030791 DE441411194916
20.

49

BISALAMEA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401 616007530193915
21.

274

BISCOTTA OLDENBURSKA POL 2018 klacz kasztanowata/165 F: Glasgow van't Merelsnest
M: Balista/ Balou du Rouet
K035322 DE 418180387418
22.

210

BOLOGNA SP POL 2013 klacz siwa/160 F: CORRADO BOY
M: BOGINI
K022539 616009520028313
23.

128

BOTSWANA 2 HANNOVERANER POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: Bon Balou
M: Aluna
K026594 De 431310183610
24.

162

BRAUNITTA UKR WIERZCHOWY UKR 2016 klacz skarogniada/163 F: Mister Braun
M: Armada
K035136 804002201600004
25.

292

BREGO SP POL 2015 gelding chestnut/169 F: Tabasko
M: Brena
K030200 616 009 61 00231 15
26.

253

BROSNAN RED WINE SP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Brantzau vdl
M: Hanta
Brak 616009640074718
27.

121

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Bretania / Sigon
K030546 616009670084517
28.

88

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
29.

144

CALIFORNIA HAN POL 2016 klacz gniada/163 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Centa ll /
K033513 DE418180334216
30.

57

CALLETO Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/174 F: Calais Z / Clintissimo Z
M: Tsarina / Codex
K033152 056015Z55556415
31.

268

CAMARO MPIK SP POL 2018 wałach siwa/173 F: Regon
M: Clarin
3551/21 B0103035S
32.

289

CANCOON BLUE SR HAN GER 2017 wałach siwa/175 F: Chacoon Blue /
M: Pamee /
brak DE431310629517
33.

223

CANTANIS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
K022029 616007610053912
34.

216

CAPRICCIO Koń Wschodniobułgarski BGR 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004 000029568
35.

79

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
36.

133

CARLO ROSSI OLD GER 2014 ogier ciemnogniada F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024905 DE418180273714
37.

206

CARNIVAL ZK SP POL 2010 wałach gniada/179 F: Dakar Z
M: Cordoba
X 616009590061610
38.

52

CARTOGRANS KISS OLDEBURSKA POL 2006 ogier kasztanowata/170 F: Cartogran
M: Celeste Z
K012701 DE 418180527206
39.

156

CASANDRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K025393 61609640055913
40.

90

CASANDRA L HOL POL 2016 klacz siwa/172 F: Cardino / Carthago
M: V-Charlize / Caretino
K034195 DE421000709616
41.

109

CASARINUE PS OS GER 2016 wałach kara/176 F: Casanova /
M: Anacita /
K035218 DE418185008616
42.

86

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
43.

142

CASELLO R HOL GER 2017 ogier kasztanowata/168 F: Cascadello I / Casall
M: Endra / Corrado I
K030853 DE421000072317
44.

172

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
45.

244

CASPER VAN ROEMHOF Z ZANG BEL 2017 wałach gniada/164 F: Casario II / Caretino
M: Pleasure van Rossenhof Z / Prince vd Wolfsakker
K033263 056015Z55767515
46.

214

CASSILAS 5 OLDENBURSKA GER 2010 wałach gniada/172 F: Cassal
M: Carmen III
Brak 418186666610
47.

115

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
48.

211

CATCHMOON HOL POL 2018 wałach ciemnogniada/172 F: CATCH
M: VIDI VICI
Brak DE421000022218
49.

252

CHACCOBEL HANOWERSKA POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Chacfly PS
M: Cassedy G
brak DE 431310732418
50.

316

Chaconne S F:
M:
51.

60

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
52.

238

CHAMPERELLE M OLDENBURG POL 2010 klacz kasztanowata/171 F: CANTO
M: Havima
K018677 DE418180168010
53.

80

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
54.

122

CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/171 F: Chatman / Coro
M: Elana Van't Martendonkerf / Diamant De Semilly
K031036 056015Z55669514
55.

55

CHATTAHOOCHEE Z ZANG BEL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Carrera VDL / Cardento
M: Unisound / litho
K034838 056015Z55524816
56.

50

CHICA BOMB OLDENBURG GER 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Chico^s Boy
M: Quality Fantastic
K021695 DE418181232111
57.

199

CHULIGAN SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Bolshoi
M: Chloe
K032520 616009610104413
58.

75

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
59.

71

CLEARWATER PP Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway / Capitol I
M: Caline / Claudio's Son
K031694 056015Z55658412
60.

61

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
61.

160

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
62.

16

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Pastel/Azur de Paulstra
K024586 -
63.

203

COCORRADO OLDENBURSKA GER 2007 wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
64.

181

COLANDRO HOL GER 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Com Air / Contender
M: K-Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
65.

59

COLANI 70 HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Fanthasie / Liostro
K032612 DE421000240611
66.

84

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
67.

136

COLMINO HOL GER 2008 wałach siwa/168 F: Colman / Carthago
M: Thirza / Caretino
K026714 DE421000114008
68.

69

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
69.

196

CORFU HOL GER 2008 wałach gniada/170 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Roxana / Capo
K017144 DE421000404908
70.

157

CORRAL SPRING NIEM. SPORT. POL 2015 wałach gniada/170 F: Cocosinni / Coreggio
M: Sympathie / Consens
K029798 DE410101026015
71.

261

CORSQUETTO HOL POL 2018 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: -
brak DE42100070698
72.

299

CYRUS SK KM POL 2017 wałach gniada/163 F: Donald
M: Cydynia
Brak 2017
73.

217

CZA CZA PS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/- F: Imequyl
M: Czana
Brak 616098200204344
74.

250

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
75.

38

CZART SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus BWP
K022723 616009640004413
76.

204

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
77.

151

DAME PROVA Z Z BEL 2014 klacz gniada/168 F: Dynamite vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Da Silva Prova / Acord II
K033093 056015255645914
78.

100

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
79.

259

DEJZI KUC POL 2014 klacz biała/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 616999610209914
80.

249

DI CAPRIO Z ZANG BEL 2018 ogier kara/167 F: Dominator 2000 Z/Diamant De Semilly
M: Cosma westf./ Chacco Blue mekl.
K034805 056015Z55182518
81.

101

DIARADO BOY II OLD POL 2013 wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
82.

119

DIARADOS 7 OLD POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
83.

229

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
84.

254

DOLCE AVVENTURA OLDENBURSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Canoso
M: Donna Primera
K033855 DE418181026717
85.

237

DOMINICA Deutches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/167 F: Dominos
M: Diadem L
O066601 DE455870137413
86.

205

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371 616009610022813
87.

309

DORRYT XXXXX POL 2014 ogier gniada/170 F: Morawia
M: Xxxx
Brak Xxxxxx
88.

145

DOUBLE DAY Z ZANGERSHAIDE POL 2016 klacz gniada/173 F: Dominator 2000Z
M: Fantasia / Fiorissimo
/ /
89.

240

DR LORDANOS SP POL 2016 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Lordanos PS /
M: Down Girl / Power Prince
K031483 616009670112016
90.

313

DUBAJ HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Don Diarado / Diarado
M: Undine / Chambertin
K031810 DE431316951917
91.

257

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
92.

132

EMMA SP POL 2010 klacz skarogniada/172 F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
93.

155

ESKULAP ZANG POL 2017 wałach gniada/172 F: /
M: /
/ /
94.

114

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 gelding bay/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
95.

46

ESTRELLA NOOR SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Era / Bromir
K033515 616009540059717/A0017284S
96.

195

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Qulester / Quinar
M: Escada / Escudo I
K030638 616009682014615
97.

194

EUVEE PRESTIGE SP POL 2018 klacz ciemnogniada/168 F: Quvee Prestige
M: Etyna
K034055 616009540027617
98.

48

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
99.

70

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
100.

228

FLAMENCO IPO . POL 2015 wałach gniada/173 F: -
M: -
K035194 DE427270052715
101.

135

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
102.

44

FLYHIGH QUINTUS ISH IRL 2013 wałach gniada/168 F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
103.

312

FOR EVER NIEM. SPRT. POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Feuerball / For Pleasure
M: Gloria / Golden Joy J
K032059 DE456560523217
104.

65

FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z ZANG BEL 2017 wałach kasztanowata/174 F: For Pleasure /
M: Alanda K / Taloubet Z
K033319 056015255754117
105.

215

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165cm F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
106.

91

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
107.

126

FRENCH BROWNIE HOL GER 2013 wałach gniada/176 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 DE421000546813
108.

138

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
109.

98

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
110.

236

GOLD CARETINO SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504
111.

233

GRAF WLKP POL 2018 wałach gniada/170 F: Santos /
M: Groteska / Tjungske
K034635 616007610070718
112.

103

GUZZI- V KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/172 F: Indoctro / Capitol I
M: Indoctro / Capitol I
K021378 528003201104228
113.

47

HALLE BERRY SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Stakkatol / Stakkato
M: Hurysa / Empiryk
K031281 616009530085617/A0009560S
114.

8

HAMADA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Hetman / Trawant
M: Hańcza / Grey
K027158 POL009540052009
115.

76

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
116.

107

HERCULES SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
K022156 616009640047612
117.

148

HEROS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
118.

290

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
119.

118

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
120.

74

HILDIE VA HOL GER 2015 klacz ciemnogniada/178 F: Quintago/QuidamdeRevel
M: Gera II/Cantus
K035221 DE421000187815
121.

230

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
122.

224

I’AM OF HERITAGE Z ZENGERSHEIDE POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Italo
M: Toltechi GP Z
K031147 056015Z55726915
123.

306

IKON SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Icoon JN
M: Ikea
616009640012818 66009640012818
124.

129

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
125.

175

IN PERSONA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Tjungske
M: In Shalla
K019038 616007610114011
126.

4

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon
M: Xxx
K023359 528003201305311
127.

255

INDIA SP POL 2015 klacz siwa/160 F: Goethe / Ulco
M: Inez / Erkon
K032438 616009610159315
128.

99

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
129.

281

INWESTOR WLKP POL 2018 wałach gniada/172 F: Santos
M: Inwencja
K035213 616007610070618
130.

285

IRON MAIDEN WLKP. POL 2016 wałach gniada/167 F: CORIANO'S ASS
M: IZOLDA
K033488 616007610028716
131.

105

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
132.

110

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
133.

78

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
134.

202

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
135.

51

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
136.

161

JOIN ME SP POL 2015 klacz skarogniada/169 F: Hippica Kooh I-Noor
M: JAGIENKA
K028560 616 009 57 01677
137.

149

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Eriana-F
K028572 528003201400251
138.

147

JUKON SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/173 F: Number One
M: ILKA IV
K032994 616009610051217
139.

158

K3 VAN DE ZEILHOEK KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/162 F: ArkoIII / Argentinus
M: B.Squalls Estate Gucci / Quidam De Revel
K034831 528003201506685
140.

225

KAATJE KWPN BEL 2015 klacz gniada/172 F: Etoulon UDZ /
M: Uneke / Voltaire
K034686 528003201500477
141.

41

KADI NIEM. SPORT. GER 2014 wałach siwa/182 F: Korano B / Kolibri
M: Annabel / Askari
K027033 DE456560112114
142.

42

KAMIR RED WINE OS POL 2015 ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
K030846 DE418180104215
143.

92

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: CANCOON/COCOON
M: KOLIA JK/SANTIEGO
K021742 616009610029111
144.

295

KANNANDO Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Contess/Contendro I
K034627 DE 456560524617
145.

246

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigo VDL
M: Ines
K028414 Xxx
146.

251

KENZO-GL WLKP. POL 2017 wałach siwa/167 F: Con Spirito R
M: Kobra
K034376 616007610040917
147.

163

KIRA Z Z POL 2017 klacz gniada/162 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Numerosa
K034500 056015Z55336917
148.

153

L-FABIA HOL POL 2013 klacz gniada/mk:157 F: Cornetino / Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3 / Landgraf I
K024781 DE421000602213
149.

263

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
150.

258

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN NED 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z / Stakkato Gold
M: Bellonie / Cardento
K029326 528003201602013
151.

81

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
152.

301

LANCELOT SP POL 2017 wałach gniada/177 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Lasana / Del Cor
K033448 616009610147717
153.

141

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/- F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
154.

146

LAST QUALITY POL 23.04.2016 wałach siwa F: TICALLUX VERTE
M: PARDOES
K034549 826002160877100
155.

207

LAURENCJA OLDENBURSKA POL 13.01.2007 klacz kasztanowata/169 F: Stalon/Sandro
M: Nn/Nn
K016707 DE 433331562007
156.

45

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider / Le Grand III
M: Justin / Ramirado
K016389 616009610189309
157.

197

LEA MICHAELE J SP POL 2013 klacz kara/168 F: Michael Angelo F /
M: Lea Cassandra /
K025051 616009610201313
158.

302

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
159.

17

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
160.

305

LIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/mk:165 F: Fanlac
M: Liberia
K034292 616009510181717
161.

262

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
162.

89

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
163.

104

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
164.

260

LUCKY WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Kalmet
M: Lotka
K027975 616007610028415
165.

140

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach gniada/- F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A/ Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
166.

53

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 wałach gniada/173 F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
167.

294

MACAN TURBO W KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: Carrera VDL
M: Upsala W
/ 528003201707852
168.

123

MACLAREN SP POL 2014 gelding bay/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
169.

314

MARRAKECH OS POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Montender
M: Francheska
Xxxx Xxxc
170.

68

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
171.

58

MEMPHIS BWP BEL 2012 wałach gniada/170 F: Andiamo / Animo
M: Andorra VG / Burggraaf
K034917 056002W00300964
172.

164

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
173.

159

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
174.

73

MILOW PROVA BWP BEL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Da Silva / Acord II
K033458 056002W00301769
175.

125

MONT BLANC P Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/kuc:176 F: Mont Blanc C/ Cornet Obolensky
M: Mont Blanc C/ Cornet Obolensky
K032443 056015Z55877116
176.

304

MONTANA KWPN NED 2017 klacz siwa/kuc:152 F: Irvington VDL / Dallas VDL
M: Image WH / Denzel v't Meulenhof
K031441 528003201708075
177.

108

MOUS KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/173 F: Harley VDL
M: Haitske
K032050 528003201703677
178.

120

NADAL SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Niezapominajka / Davidoff
K012424 POL009640033207
179.

235

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
180.

219

NERUSA W POL 2018 klacz gniada/167 F: W
M: W
000 000
181.

113

NEW ESCOBAR L WESTFALSKA POL 2017 ogier gniada/165 F: VULKAN L
M: NUBIA L
K031339 DE441411170517
182.

130

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
183.

25

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
184.

212

NIRWANA SP POL 2018 klacz siwa/167 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
Xxx Xxx
185.

183

NIWA WLKP POL 2013 klacz kasztanowata/mk:155 F: Net/Elistor
M: Parada/Postulat
K026773 0
186.

85

NOBEL DE REVE II Z Z NED 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Arthe V'T Hemelszoet / Major De La Cour
K034583 056015Z55623214
187.

168

NUMBER FOUR F WESTF POL 2017 wałach siwa/167 F: Number One / Numero Uno
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K032302 DE441410024417
188.

286

O'KEY SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Czuwaj
M: Oxika
K032754 616007681030214
189.

234

OAKFIELD HOLSZTYŃSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Orlando
M: Mega
K035100 DE421000058517
190.

178

OKTAWA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Madison / Guidam
M: Madison / Guidam
K018337 616009640024910
191.

97

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kasanova De La Pomme
M: Talina
K030325 056002W00307311
192.

94

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
193.

54

OTELLO BWP BEL 2014 wałach gniada/169 F: Joop111 / Diarado
M: Cilka De Kalvarie / Amor De Kalvarie
K035037 056002W00307995
194.

221

PALMYRA V/D PIKKERIE BWP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento/Capitol I
M: Mona Lisa/Quidam de Revel
K030869 056-002-W00310466
195.

169

PALOMA WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: NUMBER ONE
M: PASJA
K035355 A0019738S
196.

19

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
197.

232

PIET WESTFALSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/163 F: Comme Il Faut
M: Lewel Sijgje
K035099 DE441411251118
198.

248

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
199.

282

PIROMAN WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Dan De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
200.

270

POKER SP POL 2009 wałach kasztanowata/169 F: Poll / Arak
M: Lisa /
K014101 616999520184308
201.

287

POKUSA SP POL 2004 klacz siwa/168 F: Nn
M: Nn
Brak 999540238404
202.

198

PORTA BELLA SP POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Papillon / Portland L
K033623 616009670098217
203.

111

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
204.

241

QUENNELL BWP BEL 2016 klacz gniada/mk:151 F: Carpe Diem J&F CHAMPBLANC / Cassal
M: Kira / Pommeau du Heup
K033264 056002W00313506
205.

5

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
206.

134

QUIMTU DE ROULARD AES BEL 2016 wałach gniada/168 F: Luca De Roulard / Exploit De Roulard
M: Canja / Canturo
K033439 826002160876500
207.

62

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
K030100 056-002-W00314047
208.

95

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/164 F: Carlucci / Contendro I
M: Quidam's Girl / Quidam's Rubin
K031475 DE418181342708
209.

222

QUITANA VAN HET MOERKE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz siwa/168 F: Cantario
M: Fjusmein
K035280 056-002-W00312835
210.

56

RAINBOW DE ROULARD BWP POL 2017 wałach siwa/172 F: UNTOUCHABLE
M: CANYA/CANTURO
K031276 056002W00317095
211.

143

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 007680046408
212.

66

RANDY BWP BEL 2017 wałach gniada/165 F: Menko vd Wellington /
M: Paraguana Des Dames / Nabab De Reve
K033318 056002W00324876
213.

308

RANTARGO Belgian Warmblood POL 2017 wałach gniada/168 F: Canturano
M: Valencia B
Brak 056002W00316829
214.

200

RAPINO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/163 F: Rapolino
M: Acadia / Acadius
K028315 DE456370345811
215.

307

RATINA XX POL 2017 klacz siwa/165 F: Silvaner / Lomitas
M: Rosanna Beat / Electric Beat
K030547 616POL17009058T
216.

291

REVELATION OLDEMBURSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Hold up Premier
M: Stutbuch 1
Brak DE418180338617
217.

269

RICARDO HOL GER 2016 wałach kasztanowata/165 F: Conditus /
M: Lissa II / Corfino I
K032683 DE421000183116
218.

227

RICCARDO VAN’T HAGELAND BWB BEL 2017 wałach kara/173 F: VDL Bubalu / Baloubet Du Rovet
M: Query Villers / Happy Villers
K030708 UELN 056-002-W00316107
219.

117

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
220.

64

RINAKI VAN DEN DAEL BWP BEL 2017 klacz gniada/174 F: Kato T Z /
M: Inaki Van Den Dael / Eros Platiere
K030466 056002W00315934
221.

67

ROMEO KMS BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko vd Wellington /
M: Martynique van't Meulenhof / Arko III
K030465 056002W00317709
222.

152

ROVETTO OLD GER 2002 ogier gniada/176 F: Radiator / Raphael
M: Semiramis / Aldatus
K006820 DE433330293502
223.

283

SACHARINE Z ZANG POL 2017 klacz siwa/168 F: Sir Obolensky
M: Holly M
Xxx Xxx
224.

267

SANNE HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Sandro Boy
M: Zartane
K035101 DE421000072915
225.

315

SAPPHIRE VD MOMBEEKVALLEI Z ZANG BEL 2017 klacz skarogniada/164 F: Sir Oobolensky Z /
M: Wonder Girl /
brak 056015Z55814017
226.

297

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
K020397 616009590205811
227.

192

SEVEN VALEYS 111 XXX POL 2018 klacz gniada/162 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
228.

124

SHINJUKU HOL POL 2015 wałach gniada/169 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Calinda PJ / Contendro I
K028704 DE431311330315
229.

7

SIGMA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Analog / Lando
M: Sinez / Lansjer L
K022930 616009540079511
230.

220

SILLOU VAN DE MISPELAERE KWPN POL 2018 klacz gniada/167 F: N
M: N
000 000
231.

266

SIMBA Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/165 F: Syltus
M: Fire and Ice
K033465 DE456560524016
232.

96

SMART AND CLEVER 3 HAN GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Ever So Clever / Embassy I
K033255 DE431310154114
233.

33

SOPHIA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso/Stakkato
M: Ramona/Lamb
K015668 DE433331785308
234.

77

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
235.

102

STAR AMERICA OS POL 2016 klacz skarogniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: All Amerika / All Pleasur
K034634 DE418180240316
236.

226

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus hol./ Contender
M: Syriana sp/ Tanos sp
K033983 616009610057618/B0107561S
237.

193

SUNRISE SP POL 2005 klacz kasztanowata/168 F: Santos
M: Victoria/ Fanimo
K009999 POL009610220805
238.

303

SWANVIEW DEXTER DE BOLOI CONNEMARA IRL 2014 wałach siwa/kuc:148 F: Dexter Leam Pondi
M: Scarlett De Boloi
K031056 S3-372004100016223
239.

63

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
240.

93

SYIA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/. F: Numerus / Numero Uno
M: Salwa / Grey
K032338 616007610063617
241.

278

SZRON KM SP POL 2013 gelding bay/165 F: Marino / Zeoliet
M: Serbia / Barasz
K025670 616098100043936
242.

82

SZTORM SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Böckman's Looping
M: Storia
K023422 616 009 54 00201 12
243.

191

TALANO M SLOW.GORAC. SVK 2017 wałach siwa/180 F: Tarzan / Libero H
M: Cascada M / Celano
K032375 703002782121317
244.

271

TAURUS WLKP POL 2007 wałach skarogniada/178 F: Domestos / Emetyt
M: Tradycja / Rotmistrz
K033957 POL007610060407
245.

298

TELCO Szlachetna Półkrew POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry Son
M: Tanita
K010635 POL009610101206
246.

231

TORO TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K023286 POL 732010076613
247.

154

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
248.

311

UCIECHA SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Chaman / Baloubet Du Ruet
M: U Cassara / Utopie
K033598 616009510236715
249.

3

VALENCIA VOLO OLDEN POL 2013 wałach gniada/168 F: Vivant van de Heffinck / Fuego du Prelet
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K035324 DE418185050313
250.

272

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
251.

300

VENKA WESTF GER 2015 klacz gniada/169 F: Van Gogh /
M: Emilka / Veritas
K028230 DE441410848915
252.

288

VERONA SP POL 2008 klacz siwa/162 F: Iphino
M: Vincenza
K018832 616009640002608
253.

43

VIVALDI R OLD POL 2015 wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego De Prelet
M: Lobinna Z / Lawito
K030848 DE418180001615
254.

256

WABI-SABI .. GER 2016 mare bay/167 F: ..
M: ..
K033092 ..
255.

310

WARTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Tangelo Van de Zuuthoeve / Narcos II
M: W Darla / Warrant
K033597 A0003812S
256.

284

WERA GOLD SP POL 2014 klacz siwa/172 F: Golden Aviator / Aviano
M: Wenus / Lotos
K032141 616009610059914
257.

213

WERONA PKSP POL 2018 klacz skarogniada/164 F: CHACCO NANN
M: WITARA
Brak 616009640025418
258.

265

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
259.

242

WIBI KWPN NED 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Watermill Falcon / Orchard Boginov
M: Zara / Zodiak
K033768 528008120034212
260.

273

WONDER PRINCESS SP POL 2015 klacz kara/kuc:160 F: .
M: .
brak .
261.

131

WOULD LOVE SP POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Wendy / Ever For Pleasure
K022445 616009520095412
262.

296

WYRWIGROSZ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/. F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
263.

87

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
264.

279

ZANZIBAR SP POL 2017 gelding bay/168 F: Action-Breaker / Heaetbreaker
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K031972 616098200207581
265.

116

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski
100
SUM:
100.00
Bigaj Irena KS FARUK
130
300
250
SUM:
680.00
Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
40
SUM:
40.00
Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
200
SUM:
200.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
15
SUM:
15.00
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
325
SUM:
325.00
Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
10
60
SUM:
70.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
10
40
SUM:
50.00
Derda Agata KJ Michałówka
60
100
320
SUM:
480.00
Dratwińska Emilia Stow. KJ Preria Wilkowice
250
SUM:
250.00
Epting Zofia KS Sydow Riding Team
160
40
SUM:
200.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
120
10
240
240
SUM:
610.00
Ganowska Julia BPK
10
500
20
SUM:
530.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
60
SUM:
60.00
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
60
80
SUM:
140.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
250
300
SUM:
550.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
15
SUM:
15.00
Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
160
SUM:
160.00
Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
115
10
SUM:
125.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
10
10
15
SUM:
35.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
15
100
640
SUM:
755.00
Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
60
SUM:
60.00
Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
10
15
150
15
100
400
320
10
SUM:
1020.00
Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
150
10
15
160
SUM:
335.00
Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
375
SUM:
375.00
Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
80
40
10
SUM:
130.00
Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
130
120
195
260
80
320
SUM:
1105.00
Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
10
15
160
80
SUM:
265.00
Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
15
SUM:
15.00
Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
10
SUM:
10.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
300
SUM:
300.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
200
250
625
SUM:
1075.00
Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Leda Karolina Klub Jeździecki Global
10
100
SUM:
110.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
10
130
195
SUM:
335.00
Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
10
SUM:
10.00
Miśkiewicz Anna KJ Volta
195
SUM:
195.00
Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ Łąck przy SO Łąck
10
60
SUM:
70.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
150
400
400
1600
SUM:
2550.00
Piksa Łukasz KS Verso La Natura
375
SUM:
375.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
375
325
800
SUM:
1500.00
Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
120
SUM:
120.00
Potrzebowska Natalia KJ Koko Brzeźniki
1040
40
SUM:
1080.00
Przezak Katarzyna St. Rodan Club
10
SUM:
10.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
40
15
SUM:
55.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
10
15
195
200
SUM:
420.00
Romanowska Gabriela UKS Primo Horse Club Podłęcze
10
SUM:
10.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
500
250
1280
625
500
SUM:
3155.00
Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
40
80
60
SUM:
180.00
Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
15
60
SUM:
75.00
Śliwiński Antoni KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski
120
SUM:
120.00
Smoczyk Łukasz Racocki KJ
150
240
SUM:
390.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
15
15
80
SUM:
110.00
Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
10
240
SUM:
250.00
Suska Juliana KS Euro Holding
200
2000
300
200
SUM:
2700.00
Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
200
160
375
SUM:
735.00
Sydow Natalia KS Sydow Riding Team
100
250
20
SUM:
370.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
115
SUM:
115.00
Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
200
40
SUM:
240.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub Secymin Polski
2022-11-04
12
2022-11-04
22
2022-11-05
5
100
2022-11-06
29
2022-11-05
34
2022-11-06
27
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CARTIER (150)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
Bigaj Irena
KS FARUK
2022-11-04
2022-11-04
49
2022-11-05
4
130
2022-11-05
27
2022-11-06
2
300
2022-11-04
2022-11-04
39
2022-11-05
1
250
2022-11-05
44
2022-11-06
17
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BEOWULF (83)
2022-11-04
7
40
2022-11-04
43
2022-11-05
2022-11-06
Bonowicz Paulina
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2022-11-05
13
2022-11-05
19
2022-11-06
22
2022-11-06
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
UCCELLA Z (154)
2022-11-05
2
200
2022-11-05
29
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2022-11-04
32
2022-11-05
26
2022-11-06
15
QUINCY (62)
2022-11-04
26
2022-11-04
13
15
2022-11-05
21
2022-11-06
32
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
2022-11-04
29
2022-11-05
36
2022-11-06
16
MEADOW (68)
2022-11-04
4
325
2022-11-05
2022-11-06
11
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2022-11-04
24
2022-11-06
23
2022-11-05
43
2022-11-04
35
2022-11-05
32
2022-11-06
29
RANDY (66)
2022-11-04
33
2022-11-05
2022-11-06
20
2022-11-05
59
2022-11-04
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2022-11-04
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
Cymbryłowicz Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-11-05
10
10
2022-11-06
8
60
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2022-11-04
2022-11-04
18
2022-11-05
2022-11-06
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
ITOT (105)
2022-11-04
13
2022-11-04
15
10
2022-11-05
8
40
2022-11-05
51
2022-11-06
23
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (138)
2022-11-05
7
60
2022-11-05
8
100
2022-11-06
8
320
Dorynek Jakub
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2022-11-04
15
2022-11-05
2022-11-06
Dratwińska Emilia
Stow. KJ Preria Wilkowice
SIGMA (7)
2022-11-05
1
250
2022-11-06
19
HAMADA (8)
2022-11-05
2022-11-06
30
Epting Zofia
KS Sydow Riding Team
2022-11-04
3
160
2022-11-04
8
40
2022-11-05
25
2022-11-05
49
2022-11-06
30
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2022-11-04
48
2022-11-04
2022-11-05
6
120
2022-11-05
2022-11-06
13
JAGUAR (78)
2022-11-04
23
2022-11-04
16
10
2022-11-05
38
2022-11-06
12
2022-11-04
2022-11-04
3
240
2022-11-05
3
240
2022-11-06
12
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
CASIMIR (172)
2022-11-05
19
2022-11-06
13
Ganowska Julia
BPK
HEROS (148)
2022-11-04
12
10
2022-11-04
39
2022-11-05
29
2022-11-06
1
500
2022-11-04
29
2022-11-04
16
2022-11-05
16
2022-11-06
10
20
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
SYIA (93)
2022-11-04
17
2022-11-04
62
2022-11-05
36
2022-11-06
8
60
OTARIS (94)
2022-11-04
27
2022-11-04
34
2022-11-05
41
2022-11-06
31
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
2022-11-04
7
60
2022-11-05
30
2022-11-06
7
80
HERCULES (107)
2022-11-04
44
2022-11-05
39
2022-11-06
33
MOUS (108)
2022-11-04
37
2022-11-05
40
2022-11-06
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2022-11-04
2022-11-04
2022-11-04
1
250
2022-11-04
56
2022-11-05
26
2022-11-05
55
2022-11-06
2
300
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2022-11-04
37
2022-11-04
52
2022-11-05
45
2022-11-05
JACKPOT A (110)
2022-11-04
10
15
2022-11-04
2022-11-05
10
2022-11-06
15
2022-11-04
60
2022-11-04
42
2022-11-05
25
2022-11-05
28
2022-11-06
34
Grzęda Klara
Stow. Warszawski KJ
MACLAREN (123)
2022-11-04
2022-11-04
2022-11-05
39
2022-11-05
2022-11-06
25
SHINJUKU (124)
2022-11-04
54
2022-11-05
3
160
2022-11-06
28
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (87)
2022-11-04
4
115
2022-11-04
10
10
2022-11-05
20
2022-11-06
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2022-11-05
23
2022-11-05
15
10
2022-11-06
22
2022-11-05
14
2022-11-05
13
10
2022-11-06
9
15
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2022-11-04
11
15
2022-11-04
13
2022-11-05
7
100
2022-11-06
6
640
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
CORDINO (69)
2022-11-04
2022-11-04
48
2022-11-06
7
60
2022-11-05
31
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
MEMPHIS (58)
2022-11-04
9
10
2022-11-04
9
15
2022-11-05
5
150
2022-11-06
11
2022-11-05
20
2022-11-04
12
15
2022-11-04
7
100
2022-11-05
3
400
2022-11-06
7
320
CHAMAN (60)
2022-11-04
13
10
2022-11-04
19
2022-11-06
2022-11-05
11
Kamińska Agata
KJ Fundacji Zawsze Racem Ranczo Kołata
CASANDRA (156)
2022-11-04
32
2022-11-04
Kamińska-Kumorek Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-11-04
34
2022-11-04
31
2022-11-05
23
2022-11-06
5
150
2022-11-04
22
2022-11-04
33
2022-11-05
12
10
2022-11-06
9
15
2022-11-04
3
160
2022-11-05
24
2022-11-06
16
Kluska Natalia
KJ Preria Wilkowice
2022-11-04
42
2022-11-04
34
2022-11-05
17
2022-11-05
19
2022-11-06
19
CANTANIS (223)
2022-11-06
1
375
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
INDIA (255)
2022-11-06
31
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (132)
2022-11-04
6
80
2022-11-05
7
40
2022-11-05
10
10
2022-11-06
32
2022-11-05
31
2022-11-06
10
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
FEREUSA (70)
2022-11-04
4
130
2022-11-04
6
120
2022-11-05
4
195
2022-11-06
4
260
2022-11-04
6
80
2022-11-04
30
2022-11-05
25
2022-11-06
3
320
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
COLMINO (136)
2022-11-04
14
2022-11-05
15
2022-11-06
32
AMANT MPM (139)
2022-11-04
2022-11-06
Kozakiewicz Paulina
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-11-04
11
10
2022-11-05
13
15
2022-11-06
6
160
2022-11-04
47
2022-11-04
2022-11-05
2022-11-06
8
80
Król Maria
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-11-04
28
2022-11-04
36
2022-11-05
56
2022-11-05
2022-11-06
37
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
2022-11-05
38
2022-11-05
60
2022-11-06
12
FLASH (135)
2022-11-05
11
15
2022-11-05
17
2022-11-06
35
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
COCORRADO (203)
2022-11-05
9
10
2022-11-05
54
2022-11-06
33
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-11-04
2
300
2022-11-04
14
2022-11-05
15
2022-11-06
17
HEIDI (76)
2022-11-05
37
2022-11-06
30
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (115)
2022-11-04
2
200
2022-11-04
26
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
ZINE BLUE (116)
2022-11-04
27
2022-11-04
5
250
2022-11-05
1
625
2022-11-06
10
Kumorek Tomasz
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-11-04
5
100
2022-11-05
34
2022-11-06
20
Leda Karolina
Klub Jeździecki Global
SZTORM (82)
2022-11-04
11
10
2022-11-04
41
2022-11-05
5
100
2022-11-05
35
2022-11-06
28
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2022-11-04
14
10
2022-11-05
4
130
2022-11-06
4
195
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2022-11-04
9
10
2022-11-05
2022-11-06
18
Miałszygrosz Amelia
KJ Preria Wilkowice
2022-11-04
19
2022-11-04
17
2022-11-05
34
2022-11-06
22
2022-11-05
15
OTELLO (54)
2022-11-04
36
2022-11-04
64
2022-11-05
35
2022-11-05
18
2022-11-06
2022-11-05
24
2022-11-06
24
Miśkiewicz Anna
KJ Volta
2022-11-04
16
2022-11-04
57
2022-11-05
16
2022-11-05
39
2022-11-06
4
195
2022-11-06
Mizgier Filip
St. Rodan Club
LASER (141)
2022-11-04
2022-11-04
43
2022-11-05
35
2022-11-06
36
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-04
2022-11-04
11
2022-11-05
13
2022-11-06
13
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
KJ Łąck przy SO Łąck
2022-11-04
17
10
2022-11-04
41
2022-11-05
33
2022-11-05
8
60
2022-11-06
14
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2022-11-04
44
2022-11-05
26
2022-11-05
20
2022-11-06
17
2022-11-04
5
150
2022-11-05
14
2022-11-06
2
400
2022-11-04
28
2022-11-05
23
2022-11-06
29
FELINE (48)
2022-11-04
3
400
2022-11-06
2
1600
Palacz Oliwia
KS Sydow Riding Team
2022-11-04
20
2022-11-04
46
2022-11-05
58
2022-11-05
2022-11-06
26
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel STĘKINY
2022-11-04
15
2022-11-04
25
2022-11-05
50
2022-11-06
21
JUKON (147)
2022-11-04
38
2022-11-04
58
2022-11-05
53
2022-11-06
36
2022-11-05
27
Piksa Łukasz
KS Verso La Natura
2022-11-04
14
2022-11-05
1
375
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2022-11-04
1
375
2022-11-04
10
2022-11-05
4
325
2022-11-06
9
2022-11-04
9
2022-11-05
12
2022-11-06
5
800
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2022-11-04
26
2022-11-05
46
2022-11-06
14
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
2022-11-04
32
2022-11-05
33
2022-11-06
28
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
BOLOGNA (210)
2022-11-06
6
120
2022-11-06
11
Potrzebowska Natalia
KJ Koko Brzeźniki
2022-11-04
35
2022-11-04
12
2022-11-05
16
2022-11-06
4
1040
NADAL (120)
2022-11-04
2022-11-05
2022-11-05
7
40
2022-11-06
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club
2022-11-04
47
2022-11-04
40
2022-11-05
9
10
2022-11-05
32
2022-11-06
24
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2022-11-04
7
40
2022-11-04
28
2022-11-05
10
15
2022-11-06
23
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Sp. z o.o. Opole
2022-11-04
19
2022-11-04
18
2022-11-05
11
10
2022-11-06
9
15
2022-11-04
4
195
2022-11-04
6
200
2022-11-05
9
2022-11-06
12
Romanowska Gabriela
UKS Primo Horse Club Podłęcze
RAKSA (143)
2022-11-04
10
10
2022-11-05
33
2022-11-06
26
2022-11-05
32
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
KADI (41)
2022-11-04
51
2022-11-04
23
2022-11-05
38
2022-11-06
26
2022-11-04
38
2022-11-04
2
500
2022-11-05
5
250
2022-11-06
3
1280
2022-11-04
20
2022-11-04
1
625
2022-11-05
2
500
2022-11-06
CASELLO R (142)
2022-11-04
31
2022-11-04
53
2022-11-05
47
2022-11-06
27
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2022-11-04
8
40
2022-11-05
6
80
2022-11-05
31
2022-11-06
21
WHISKY (265)
2022-11-05
30
2022-11-06
7
60
Sitowska Iwona
KJ FER Więckowice
2022-11-04
20
2022-11-04
45
2022-11-05
37
2022-11-06
11
15
GUZZI- V (103)
2022-11-04
8
60
2022-11-04
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-05
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
JEDI G (51)
2022-11-05
17
2022-11-06
13
2022-11-05
21
MESSI (164)
2022-11-05
20
2022-11-06
14
Śliwiński Antoni
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski
ROVETTO (152)
2022-11-04
33
2022-11-05
36
2022-11-06
27
L-FABIA (153)
2022-11-04
45
2022-11-05
57
2022-11-06
6
120
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
2022-11-04
21
2022-11-04
50
2022-11-05
21
2022-11-06
5
150
2022-11-04
18
2022-11-04
24
2022-11-05
24
2022-11-06
3
240
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
CZART (38)
2022-11-05
37
2022-11-05
2022-11-06
21
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-11-04
46
2022-11-04
22
2022-11-05
2022-11-05
9
15
2022-11-06
25
2022-11-04
38
2022-11-04
36
2022-11-05
2022-11-05
12
15
2022-11-06
15
ESKULAP (155)
2022-11-04
30
2022-11-04
63
2022-11-05
2022-11-05
6
80
2022-11-06
19
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
2022-11-04
30
2022-11-04
21
2022-11-05
19
2022-11-06
18
Suchta Hubert
Stowarzyszenie KS Chojnów
2022-11-04
39
2022-11-04
59
2022-11-05
28
2022-11-05
2022-11-06
15
ARAFAT (127)
2022-11-04
27
2022-11-05
14
10
2022-11-05
22
2022-11-06
3
240
Suminska Ewa
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2022-11-05
22
2022-11-05
27
2022-11-06
35
2022-11-06
Suska Juliana
KS Euro Holding
NIGIRI (25)
2022-11-04
23
2022-11-04
24
2022-11-05
6
200
2022-11-06
1
2000
2022-11-04
37
2022-11-05
2
300
2022-11-06
5
200
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-11-04
2
200
2022-11-04
40
2022-11-05
3
160
2022-11-05
22
2022-11-06
1
375
Sydow Natalia
KS Sydow Riding Team
2022-11-04
25
2022-11-04
35
2022-11-05
17
2022-11-05
41
2022-11-06
25
IMPALA 47 (129)
2022-11-04
31
2022-11-04
8
100
2022-11-05
14
2022-11-06
20
NICO GOLD (130)
2022-11-04
1
250
2022-11-04
25
2022-11-05
18
2022-11-06
9
20
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (17)
2022-11-04
4
115
2022-11-04
55
2022-11-05
30
2022-11-06
18
2022-11-04
2022-11-05
18
2022-11-06
31
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
2022-11-05
2
200
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-05
18
2022-11-05
8
40
2022-11-06
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2022-11-04
61
2022-11-04
2022-11-05
27
2022-11-06
16
DASSILIO (100)
2022-11-04
29
2022-11-04
15
2022-11-05
2022-11-06
14
Wojtaszek Vesna
KJ Sokół Damasławek
2022-11-05
29
2022-11-05
52
2022-11-06
24
Żuradzka Maja
KJ Preria Wilkowice
2022-11-04
20
2022-11-05
12
2022-11-05
16
2022-11-06
34
Zybała Aleksandra
St. Kraju Jumping Team
SOPHIA (33)
2022-11-05
11
2022-11-05
48

Number of Riders: 160

Number of Horses: 265

The sum of prizes: 25 460.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl