Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 28-30 październik 2022
Leszno, 28-30 październik 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ACCEPTED 2022-10-27 18:40:44
2022-10-27 18:40:44
Antonina Kucharska STUBENHOFF’S CORTADO
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2022-10-27 18:39:45
2022-10-27 18:39:45
Antonina Kucharska CHICHA MINT
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-10-27 18:35:24
2022-10-27 18:00:09
Jakub Krzyżosiak KASTELLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-10-25 12:35:26
2022-10-25 12:35:26
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2022-10-24 07:39:23
2022-10-23 21:37:15
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2022-10-26 18:02:18
2022-10-23 18:52:37
Weronika Kosińska LAMPO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
113 ACCEPTED 2022-10-24 07:39:29
2022-10-23 05:48:51
Vitali Charadnik CHANBETTE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-10-22 18:31:34
2022-10-22 15:34:54
Wiktoria Głowacka SARANZA B
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-10-22 18:31:37
2022-10-22 15:34:09
Jakub Krzyżosiak MIX P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-10-27 18:36:34
2022-10-22 15:33:46
Jakub Krzyżosiak MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-10-21 18:43:16
2022-10-21 09:01:02
Katarzyna Szuń DARINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2022-10-20 22:05:29
2022-10-20 21:09:28
Marvin Jüngel VIP-GIRL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-10-20 22:05:23
2022-10-20 21:06:41
Marvin Jüngel KUNIGUNDE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-10-20 22:05:19
2022-10-20 21:04:44
Marvin Jüngel CATO-CENTO R
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2022-10-20 22:05:08
2022-10-20 21:00:51
Marvin Jüngel ANTON IN ACTION KT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-10-20 22:05:03
2022-10-20 20:52:07
Marvin Jüngel KORADINA R
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ACCEPTED 2022-10-20 22:05:00
2022-10-20 14:52:19
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-10-20 22:04:59
2022-10-20 14:51:58
Adam Goszczyński LORINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-10-20 22:04:53
2022-10-20 08:08:11
Mateusz Tyszko LA CROIX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-10-20 22:04:51
2022-10-20 08:06:20
Mateusz Tyszko FUERTE FERRERO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-10-20 22:04:47
2022-10-20 08:05:03
Mateusz Tyszko ASTON MARTIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-10-20 22:02:30
2022-10-20 08:03:29
Mateusz Tyszko LUCKY MAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-10-20 22:02:00
2022-10-20 08:02:56
Mateusz Tyszko AQUIRINIA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-10-20 22:01:52
2022-10-19 21:49:47
Michał Bazyl MARTINIUS PKZ
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-10-20 22:01:48
2022-10-19 21:48:53
Michał Bazyl PERFECT STAR PKZ
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:49
2022-10-19 21:30:25
Bogusz Dąbrowski MERLIN VD PONDEROSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:42
2022-10-19 14:31:04
Vitali Charadnik LIBRETTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:54
2022-10-19 13:18:52
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:33
2022-10-19 13:18:24
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:30
2022-10-19 13:17:21
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:27
2022-10-19 13:16:42
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-10-19 11:55:01
2022-10-19 07:51:52
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2022-10-19 11:55:04
2022-10-19 07:51:09
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2022-10-19 11:56:13
2022-10-18 20:34:21
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-10-19 11:56:14
2022-10-18 20:34:04
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-10-19 11:56:17
2022-10-18 18:04:01
Ewelina Derda IGUAZU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-10-19 11:56:19
2022-10-18 18:03:31
Ewelina Derda IPANEMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-10-18 17:58:47
2022-10-18 17:44:26
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-10-18 13:10:29
2022-10-17 20:39:26
Julia Gwara EVITA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-10-18 13:10:20
2022-10-17 18:52:56
Judyta Perek CEDYNIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-10-18 13:10:22
2022-10-17 18:52:31
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-10-18 13:09:49
2022-10-17 13:44:30
Maksymilian Mateja MATSON V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-10-18 12:23:48
2022-10-16 15:30:02
Adam Kaźmierczak ELOMAH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-10-18 12:23:52
2022-10-16 15:29:38
Adam Kaźmierczak LUCABOO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-10-18 12:18:16
2022-10-16 15:28:39
Sonia Gaj AKELLAH HERO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-10-23 11:12:54
2022-10-16 15:14:33
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-10-24 07:40:02
2022-10-16 15:13:54
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2022-10-18 13:09:21
2022-10-16 10:49:27
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2022-10-18 12:28:52
2022-10-15 22:25:23
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-10-17 08:48:30
2022-10-15 12:15:30
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-10-18 12:30:03
2022-10-14 22:17:40
Nina Lehmann RENE DE SEMILLY
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-10-18 12:25:36
2022-10-14 20:45:10
Natalia Zimnowodzka KALANTE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-10-17 08:47:37
2022-10-14 16:48:21
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-10-17 08:39:59
2022-10-14 14:36:15
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2022-10-17 08:40:01
2022-10-14 14:35:47
Tomasz Patron KALIFA SRH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-10-17 08:39:29
2022-10-14 14:34:25
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-10-17 08:39:35
2022-10-14 14:33:43
Nadia Boćkowska INVESTMENT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-10-27 18:43:50
2022-10-14 14:32:40
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-10-27 18:47:20
2022-10-14 14:31:51
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-10-17 08:39:40
2022-10-14 14:31:09
Olivia Boćkowska KNOCK OUT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-10-17 08:39:41
2022-10-14 14:29:09
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-10-27 18:42:48
2022-10-14 14:28:13
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-10-18 13:09:14
2022-10-14 08:52:46
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-10-18 13:09:12
2022-10-14 08:51:57
Łucja Majka KRACK T
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-10-18 13:09:10
2022-10-14 08:51:23
Łucja Majka ARIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:59
2022-10-12 15:14:15
Łukasz Brzóska JERNILLA VDL
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:57
2022-10-12 15:13:56
Łukasz Brzóska DARK'ANN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:55
2022-10-12 15:13:39
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-10-24 08:39:24
2022-10-12 14:47:23
Julia Walorek ARKON L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-10-18 12:20:27
2022-10-12 13:29:49
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-10-18 12:30:47
2022-10-12 11:41:45
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-10-27 14:55:50
2022-10-11 16:36:13
Daria Krawczykowska ASER
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-10-11 13:11:56
2022-10-11 12:31:24
Hubert Polowczyk K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-10-13 18:36:58
2022-10-11 02:55:05
Vitali Charadnik SWEET HARRY POTTER
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2022-10-13 18:37:00
2022-10-11 02:54:40
Vitali Charadnik QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-10-13 18:37:02
2022-10-11 02:54:13
Vitali Charadnik COSTACALVO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2022-10-24 07:39:36
2022-10-10 13:19:51
Tomasz Gałczyński VALENTINE LALIQUE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-10-11 13:05:55
2022-10-10 13:19:07
Tomasz Gałczyński NUCIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:23
2022-10-09 23:52:05
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:21
2022-10-09 23:51:52
Arkadiusz Fimmel DOMINATE F
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-10-27 14:51:59
2022-10-09 23:51:32
Arkadiusz Fimmel DOLAR F
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-10-27 14:52:33
2022-10-09 19:21:18
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:13
2022-10-09 15:51:51
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-10-18 13:08:10
2022-10-09 15:51:34
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-10-24 07:39:38
2022-10-09 13:12:38
Patrycja Kasprzyk CARAMELLA
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-10-19 12:01:54
2022-10-09 07:57:27
Aleksandra Pilatowicz HUBKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-10-11 13:11:57
2022-10-09 00:05:06
Hubert Polowczyk DARGOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-10-18 13:04:40
2022-10-08 20:24:43
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-10-18 13:04:36
2022-10-08 20:09:00
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-10-18 13:04:34
2022-10-08 20:07:46
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-10-18 13:04:31
2022-10-08 20:00:57
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-10-18 13:04:21
2022-10-08 19:40:15
Anna Szor SEJANA K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-10-22 18:30:45
2022-10-08 19:31:39
Julia Peszek CLAPTON RZ
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-10-24 07:39:44
2022-10-08 19:30:55
Robert Wilczewski LA PLEASURE- IMOO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-10-18 17:58:55
2022-10-08 15:39:09
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-10-18 13:04:03
2022-10-08 12:32:17
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-10-14 14:24:42
2022-10-08 10:30:50
Kamila Rokita CORNET BLANCHE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2022-10-11 13:05:17
2022-10-07 22:22:46
Robert Wilczewski BIPEGGIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-10-11 13:05:58
2022-10-05 21:26:13
Tomasz Gałczyński CHACCO RJT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ACCEPTED 2022-10-11 13:04:21
2022-10-05 20:30:25
Oliwia Domagała AHMAR SAPHIR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-10-18 12:20:45
2022-10-05 19:36:06
Gabriela Sterczyńska CANDY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-10-18 13:03:46
2022-10-05 10:43:44
Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-10-20 22:00:20
2022-10-05 10:43:27
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-10-18 13:03:27
2022-10-04 13:22:56
Gabriela Jóźwiak LUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-10-26 09:52:15
2022-10-04 10:47:57
Hubert Polowczyk KRYPTONITE TCS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-10-11 13:12:01
2022-10-04 10:47:16
Hubert Polowczyk LETON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-10-11 13:12:02
2022-10-04 10:46:34
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2022-10-11 13:12:04
2022-10-04 10:46:09
Hubert Polowczyk GOLDEN RAIN G II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-10-18 12:28:18
2022-10-04 10:45:39
Katarzyna Bawłowicz COURTNEY 11
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-10-18 12:21:53
2022-10-04 10:28:40
Katarzyna Szuń VENI VIDI VICI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-10-18 12:21:56
2022-10-04 10:26:48
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2022-10-04 13:15:59
2022-10-03 10:25:35
Aleksandra Bolko MESSINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-10-22 18:30:54
2022-10-01 18:16:50
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-09-28 08:32:13
2022-09-27 09:14:59
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-09-27 13:12:22
2022-09-26 21:03:12
Krzysztof Retka MAYROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-09-27 13:12:19
2022-09-26 21:02:56
Krzysztof Retka MAJESTIC ROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-10-27 14:59:08
2022-09-26 21:02:40
Krzysztof Retka MA BELLE ROCKELLA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-09-27 13:12:09
2022-09-26 21:02:04
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-09-27 13:12:05
2022-09-23 00:31:58
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Amelia OSK Michalscy Trzebnica
2009 (JM.)
O067610
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
10256872
3. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
4. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
5. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
6. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
7. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O053202
8. Bolko Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O025841
9. Borowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
S
O051799
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
12. Charadnik Vitali KJ HEAA Turek
S
O043396
13. Ciurzyńska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O013663
14. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
15. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
16. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
17. Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O061797
18. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
19. Dziuba Filip LKJ Hippologia Strzegom
S
O040608
20. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
21. Epting Zofia KS Sydow Riding Team
2007 (JM.)
O053740
22. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
23. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
24. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
25. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
26. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
27. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
2001 (MJ.)
O023600
28. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
29. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O047661
30. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
31. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (MJ.)
O042577
32. Głowacka Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O022648
33. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
34. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
35. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
36. Grodziska Sylwia bpk
S
O054829
37. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
38. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
39. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
40. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
41. Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
0012347
42. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
43. Jóźwiak Gabriela KJ Fimmel Team
2008 (JM.)
O055711
44. Jüngel Marvin RSV Rothenburg OL e.V
2001 (MJ.)
keine
1492441
45. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
46. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
47. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
48. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
49. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
50. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
51. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
52. Kluska Lena bpk
2007 (JM.)
brak
53. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
54. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
55. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
56. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
57. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
58. Kosiński Wojciech ZKS Drzonków
2011 (Mł.)
O066611
59. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
60. Kozakiewicz Julia Kj Maximus Kowary
2003 (MJ.)
brak
61. Kraś Helena Stow. Warszawski KJ
2006 (J.)
O050514
62. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O031067
63. Krzywodajć Julia KjkELIZAR
2007 (JM.)
O059086
64. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
65. Kubiak Nela Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2007 (JM.)
O067176
66. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
67. Kucko Kamila Jks jaroszowka
2007 (JM.)
Brak
68. Kukowski Wojciech KJ Michałówka
S
O012042
69. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
70. Lehmann Nina Klub Sportowy Sydow Riding Team
2008 (JM.)
O064222
10286539
71. Liszyńska Julia KS Jumping Events
2004 (J.)
O053973
72. Łącka Alicja BPK MAZ)
2003 (MJ.)
O049201
73. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
74. Maciejewska Paulina KS Cortina Kaczenice
S
O021668
10130670
75. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
76. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
77. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
78. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
10186500
79. Mateja Maksymilian BPK (WIE)
2003 (MJ.)
O055412
80. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
81. Michalska Marianna Equikam Sp. z o.o.
2004 (J.)
O051143
82. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (MJ.)
O025162
83. Muraczewski Jacek St. Warszawski KJ
S
O004710
84. Nalepa Nicole KJ Brzóska Sport Horses
2018 (Mł.)
O054698
85. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (J.)
O051234
86. Nowak Klaudia KJ Sport Zamysłowo
2005 (J.)
O060114
87. Olszowy Ryszard KJ Lansada Milsko
2005 (J.)
O056297
88. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
89. Owcarz Kinga Kjk ELIZAR
2006 (J.)
O069430
90. Palacz Oliwia KS Sydow Riding Team
2004 (J.)
O043165
91. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
O063393
92. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
93. Patron Tomasz BPK (MAZ)
S
O003997
94. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
95. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
96. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
S
O019791
97. Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice
S
O018692
98. Piotrowska Maja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O021348
99. Pluskota Nicole KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O061350
100. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
101. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
102. Potysz Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O024773
103. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
104. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
105. Rawecka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O069037
106. Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ
S
O003131
107. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
108. Ryczkowski Jakub KJ Rock Horses
S
O026731
109. Sawicka Amelia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2006 (J.)
O067175
110. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
111. Sergiel Hanna Zielonogórski KS
2006 (J.)
O047012
112. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O036344
113. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (MJ.)
O043645
114. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
115. Spicha Pola PKJ SK Walewice
2010 (JM.)
O070093
116. Stańka Emilia KJ Sport Zamysłowo
2007 (JM.)
O063515
117. Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
2002 (MJ.)
O038260
118. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O051982
119. Świekatowska Natalia JK Michałów
2007 (JM.)
O049151
120. Sydow Natalia KS Sydow Riding Team
2005 (J.)
O033144
121. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
S
O039640
122. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
123. Szor Anna SKJ Bajardo Czosnów
2008 (JM.)
O054067
124. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
125. Tomczak Natalia PKJ SK Walewice
2002 (MJ.)
O070756
126. Trzcińska Franciszka Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O031906
127. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
128. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
S
O034863
129. Undrych Zofia LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O041413
130. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
131. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
132. Wawrzyniak Martyna OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O027539
133. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki
S
O002520
134. Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O002520
135. Witoszek Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
136. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
10273125
137. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
138. Zabłocka Zuzanna KS SYDOW Riding Team
S
O055609
139. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
140. Żyglicka Pola LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

37

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
2.

94

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cassini I
K029951 056015Z55792515
3.

65

AKELLAH HERO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
4.

261

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
5.

158

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
6.

124

ANTON IN ACTION KT Oldenburger Springpferd GER 2016 gelding white/1,64 F: Action Breaker
M: Sir Caletto
DE 418180120216 DE 418180120216
7.

116

AQUIRINIA Z WARMBLOOD POL 2016 mare chestnut/156 F: Armitage
M: Lyjanna
None 968000010621624
8.

92

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommer Hit / Sandro Hit
M: Abigail / Math Ilde
K033046 616009640081116
9.

9

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
10.

207

ARMANII OLD GER 2004 wałach gniada/173 F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
K009306 DE433330581004
11.

20

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
12.

118

ASTON MARTIN WESTF POL 2017 wałach gniada/172 F: Almanzor L / Acord II
M: Baśniowa Pani / Marino
K033703 DE441411088217
13.

243

B-ULTIMA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/160 F: Voltaire
M: Ulco
K021359 616007610194212
14.

10

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP IRL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
15.

166

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
16.

198

BAVARIA SP POL 2016 klacz siwa/176 F: Chepattano
M: Bestina po Eskudo
K032121 616009610093816
17.

199

BIBA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Biesiada
K024172
18.

38

BIPEGGIO WESTFALSKA GER 2013 ogier skarogniada/165cm F: Balous Bellini
M: Perle
brak DE441410172113
19.

213

BRANDAU HOLSZT POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Brantzau/ Baloubet du Rouet
M: Erifa/ Fidelio du Do
Brak DE421000134516
20.

253

BULWAR WLKP POL 2011 wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
21.

171

CALEA BLUE Z Z POL 2018 klacz skarogniada/166 F: Chacco Nann
M: Corietta/Corianos ass
. .
22.

227

CALLIEKADDEE VD FALUINTJES Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: CHOUCAS MURY MARAIS Z
M: NONSENSA VAN DE FALUNTJES
BRAK 056015Z55849217
23.

138

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cinsey / Contendro I
M: Bella Donna BZ. / Balou Du Rouet
K033300 DE418185014916
24.

66

CALVADOS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) / Uriel
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
25.

237

CAMELEO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cruzia-J
K033743 616009592027717
26.

67

CANDY LWB POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Coleo/Contender
M: Barkarola/Donald
K029094 LV001000002096
27.

267

CAPRICARE SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Stakudo Miralex / Satisfaction 1
M: Casandra / Nurjev
K033611 616009610119817
28.

81

CARA 202 HAN. GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Adlantus As
K032654 DE431310071313
29.

64

CARAMBA VDL ZANG POL 2013 wałach jasnokasztanowata/169 F: Carrera VDL / Cardento
M: Notre Dame / Jus de Pomme
K034340 K034340
30.

135

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
31.

177

CARLUBA OS GER 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Chalouba / Chacco-Blue
K032809 DE418185029417
32.

185

CARMINA BURANA 37 HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Centurion
M: Cassini II
KO35320 DE421000162914
33.

178

CARRINGTON PP HANOWER POL 2018 wałach gniada/175 F: CARRIDAM
M: ALIDA
K034037 DE431318530118
34.

259

CASALLETTO HOL GER 2010 wałach gniada/178 F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
35.

12

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
36.

273

CASSELO HOL SVK 2011 wałach siwa/- F: Cassini I / Caretino K
M: Viorita / Ephebe F. Ever
K034336 DE421000207711
37.

234

CATALPA HAN POL 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quinta / Quintender
K032744 DE431316709617
38.

125

CATO-CENTO R Oldenburger Springpferd GER 2009 stallion white/1,63 F: Catoki
M: Cento
DE418180048909 106QZ64
39.

98

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
K020770 616009640012113
40.

249

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
41.

11

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Celtia II / Bajou Du Rouet
K019094 616009610171711
42.

56

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
43.

40

CHACCO RJT HAN GER 2011 wałach gniada/178 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
K025664 DE431316828011
44.

132

CHANBETTE OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
45.

220

CHANEL ELIZAR HOLST POL 2018 klacz gniada/164 F: Dicapo /diament de semily
M: Carla/canoso
K034466 De418181035318
46.

147

CHAPLAIN HOLSZTYNSKA POL 2012 wałach siwa/175 F: Clearway
M: Kaluga
Bd Bd
47.

89

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
48.

192

CHARLOTTE HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Charleston / Cascadello I
M: B-Qualle / Quirado
K034852 DE421000089917
49.

122

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
50.

31

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
51.

13

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
52.

265

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
53.

143

CHICHA MINT BR.D POL 2015 klacz gniada/171 F: nn
M: nn
K029302 498815221815
54.

129

CLAPTON RZ HOLSZTYŃSKA GER 2014 wałach siwa/165 F: Cassus
M: Violetta VII/Caretino
Brak 0
55.

85

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
56.

271

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
K026913 616009510293715
57.

103

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
58.

246

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/172 F: Canabis Z
M: Alexandria D
Brak 528008150071613
59.

238

CONCORDIA PKZ Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 klacz siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: Californya PKZ
X X
60.

208

CONTINA OLDENBURGER GER 2010 mare bay/168 F: Cecotto's
M: Stutbuch 1
K020729 418180111210
61.

188

CORIETTE SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Corianos's Ass / Coriano Z
M: Colett / Contendro I
K031076 616009670092314
62.

51

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
63.

233

CORONA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Castelino van de Helle /
M: Cassandra /
K035118 616009610097517
64.

2

COSTACALVO OS GER 2011 wałach gniada/168 F: Conthargos / Converter
M: Stavarii / Stakkato
K024754 DE418184026211
65.

73

COURTNEY 11 OLD GER 2009 klacz ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
66.

258

CUERLY SUE HOLST POL 2004 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
67.

172

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
68.

42

DARGOS HOL POL 2015 ogier skarogniada/170 F: Darcodello
M: Shakira 33
K028340 DE421000175415
69.

128

DARINA KWPN POL 2008 klacz siwa/170 F: CARDENTO
M: IRINA
K022508 528003000805831
70.

90

DARK'ANN HOL GER 2015 ogier kara/170 F: Darcodello / Darco
M: Day Off / Casall
K026738 DE421000174715
71.

205

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
72.

78

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 wałach kasztanowata/- F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
K022983 056015Z55831613
73.

101

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
74.

19

DOLAR F WESTF POL 2016 wałach gniada/168 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Cailustas / Castillo
K032301 DE441410025016
75.

87

DOMINATE F WESTF POL 2017 ogier skarogniada/170 F: Dominator Z / Diamant De Semilly
M: Cailustas / Castillo
K032304 DE441410024617
76.

235

DONA SP POL 2018 klacz gniada/167 F: Aganix du Seigneur sBs
M: Diana/ Action Breaker
K033956 616009510228318
77.

236

DORRYT XXXXX POL 2014 ogier gniada/170 F: Morawia
M: Xxxx
Brak Xxxxxx
78.

223

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love affraid
M: Dolores
K022459 616 009 66 04140 10
79.

197

EDISON Z ZANG NED 2017 wałach gniada/. F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Salome/ Animo
K035052 056015Z55587417
80.

251

EL PASSINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach skarogniada/168 F: SALOMON
M: ELIANNE
K029912 616 009 68 00113 16
81.

88

ELASTIQUA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
82.

70

ELOMAH KWPN POL 2009 wałach gniada/168 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507
83.

18

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
84.

80

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
85.

100

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
86.

83

FELINE WM HAN GER 2011 klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
87.

257

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
88.

211

FRANCES SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Feliciene / Carry Son hol.
K033401 616009610188417/A0002097S
89.

119

FUERTE FERRERO CZES.GOR. CZE 2017 ogier siwa/167 F: Caruso hol./ Caretino
M: Furetta old. (OS)/ Landjunge hol.
K032632 203001229047617
90.

104

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
91.

239

GEJLA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Diament de Semilly
M: Gejsza
Brak 616009540124517
92.

183

GLOBAL KANNAN SP POL 2017 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: Guidama / Cancoon
K034106 616009592148717
93.

45

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
94.

269

GRACJA WLKP POL 2018 klacz gniada/172 F: Santos
M: Grenlandia/Landos
K034391 616007610157818
95.

250

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
96.

204

GRANADA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
97.

184

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 wałach gniada/174 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
98.

150

H-CANTERINO SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Hataria / Turbud Quirinus
K019872 616009610179711
99.

224

HAENDEL 6 TRK GER 2015 wałach inna/172 F: Hancock / Imperio
M: Haffschwaibe / Caruso Nero
K033652 DE409090075715
100.

133

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
101.

202

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax / Calido
M: Hrabina / Grand De La Cour
K025768 616009540098110
102.

201

HERENA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/166 F: Efekt
M: Hebrajka
K031545 616006590143216
103.

241

HONESTY NIGHT SP POL 2018 klacz kara/164 F: Wolf’s Panter
M: Hortensja
K034946 616009680008118
104.

200

HUANA AA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/167 F: Drop
M: Huba / Top Gun
K033149 616006592166417
105.

84

HUBKA MŁP POL 2015 klacz gniada/170 F: Efekt
M: Huba/Top Gun
K027892 606 006 59 01254 15
106.

32

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
107.

191

I'M A SPECIAL GIRL ZANG POL 2017 klacz kasztanowata/166 F: I'M Specjal De Mure / Emerald Vant Ruyter Shof
M: Janabella / Royal Court
K034293 056015Z55889517
108.

22

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
109.

106

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
110.

222

IKRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: X
M: X
Brak Pol009670006509
111.

109

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
112.

35

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
113.

206

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo / Lascadell
M: Ikona / Inkinatus
K011064 616009680018605
114.

230

INKANA MELLONI AES POL 2016 klacz gniada/167 F: Kannan
M: W-Bonula
K033614 DE421000711016
115.

54

INVESTMENT KWPN NED 2013 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Souplesse / No Limit
K034941 528003201304138
116.

107

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
117.

173

J'ADORE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/164 F: Joyride
M: Colett
K035284 056015Z55010518
118.

63

JARMILLO L KWPN NED 2014 wałach jasnokasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Camilla VDL / Cartani
K029342 528003201408429
119.

244

JASIONE UTOPIA KWPN NED 2014 klacz skarogniada/170 F: Sir Scandic
M: Fickle Finger Of Fait Utopia
. 528003201408812
120.

260

JAZZY GIRL Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Jazz De Coquerie
M: Avenda De Revel
Brak 056015Z55550718
121.

91

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
122.

41

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
123.

248

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
124.

179

KAHLUA PP HANOVERSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: KANNAN / VOLTAIRE
M: LUTHIEN PP / LORDANOS
K031525 DE 431316896816
125.

72

KALANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan / Voltaire
M: Zescalante / Rash R
K032147 528003201508615
126.

58

KALIFA SRH KWPN NED 2015 klacz gniada/175 F: Toulon / Heartbreaker
M: Cinderella / Clinton
K031817 528003201500522
127.

77

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van Het Lindehof / Bon Ami
M: Dalton van het Lindehof / Bon Ami
K028317 056002W00297676
128.

30

KASTELLO BWP NED 2010 wałach gniada/166 F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
K026530 056002W00296774
129.

55

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: Berlin
M: Evelien / Diabeau
K030446 528003201506866
130.

203

KOMPASS ROSE Z WARMBLOOD POL 2017 klacz jasnokasztanowata/167 F: Kannan
M: Carrica IV G
Brak brak
131.

123

KORADINA R Deutsches Sportpferd GER 2014 mare chestnut/1,67 F: Lancoon
M: Sir Shutterfly
DE 455870163214 DE 455870163214
132.

215

KOSTEK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
K027821 616999610190115
133.

93

KRACK T KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Borissa / Indoctro
K033824 52800320158982
134.

247

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
K032964 616009680087811
135.

141

KRYPTONITE TCS KWPN NED 2015 wałach siwa/171 F: Entertainer
M: Caluscha
brak 528003201500661
136.

270

KULLINA II Z Z 2016 klacz KASZT. F: HIPPIKA KOH I NOOR
M: DEMETER
056015Z55755116
137.

126

KUNIGUNDE Oldenburger Springpferd GER 2016 mare light chestnut/1,65 F: Kannan
M: Lordanos
DE 418184006416 DE 418184006416
138.

182

KUTYNA II TRAKEŃSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Ogar
M: Klaudia
K031713 POL732010081215
139.

263

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
140.

120

LA CROIX SP POL 2017 gelding bay/170 F: Zento
M: Lacrima
None 616009510106017
141.

136

LA PLEASURE- IMOO KWPN POL 2016 wałach gniada/166 F: For Pleasure
M: Gran No Mercy- Imoo/ Ustinov
Brak 0
142.

181

LAKONIA B SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Le Mistral / Leuthen I
M: Lady Bi / Limal
K033408 616009610031714
143.

174

LALA LAND SK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach skarogniada/175 F: Donald Z
M: Latina 216
K030486 616009680032417
144.

142

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush / Echo Vant Spierveld
M: Leda / Edminton
K028840 616999680051616
145.

242

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
146.

221

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
147.

59

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/160 F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
148.

272

LESANTTI - DEN 2013 klacz gniada/167 F: Lando Blue
M: Mighty Power
None DE498270000613
149.

43

LETON KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/176 F: Etoulon VDL
M: Feredie
K033814 528003201602272
150.

111

LIBRETTO PZHK POL 2013 wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
151.

228

LIGHTNING KWPN POL 2016 wałach kara/X F: Action Breaker
M: Warina/ Contender
K030799 528003201608217
152.

209

LITAWA SP POL 2016 klacz kasztanowata/163 F: Tangelo Van De Zunthore /
M: Liberia / Livello
K032449 616009510152116/A00038865
153.

216

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
154.

121

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
155.

61

LOVING YOU NONSTOP OLD GER 2017 klacz gniada/169 F: Nonstop /
M: Adine Van Het Bergeneinde /
brak DE418181498217
156.

86

LOZANNA SP POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Action-Breaker / Heartbreaker
K030941 616009510151216
157.

71

LUCABOO HAN POL 2013 wałach gniada/170 F: Lord Argentinus
M: Copita
K033040 DE431310361413
158.

117

LUCKY MAN KWPN POL 2016 gelding black/175 F: Nabab De Rave
M: Capitale 5
K031515 528003201609914
159.

76

LUNA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
K019780 616999640079711
160.

176

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
161.

44

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
162.

1

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 klacz siwa/170 F: Golden Dream / Zirocco Blue VDL
M: Rockella-S / Little Rock
K032940 528003201710433
163.

240

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
164.

33

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: Chapeau TN / Clearway
M: Rockella-S / Little Rock
K033314 528003201710434
165.

69

MALIN HOL GER 2012 klacz siwa/169 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
166.

115

MARTYNIUS PKZ USH UKR 2016 ogier gniada/175 F: Iglesias
M: Mila PKZ
X X
167.

97

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Ation Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
K022985 056002W00301736
168.

34

MAYROCK KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/172 F: Golden Dream / Zirocco Blue VDL
M: Rockella-S / Little Rock
K032941 528003201710432
169.

112

MERLIN VD PONDEROSA KWPN NED 2017 wałach gniada/177 F: Berlin / Cassini I
M: Hianne / Colandro
K031941 528003201708380
170.

36

MESSINA KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/163 F: Invictus / El Salvador
M: Ultra / Habsburg
K033167 528003201707105
171.

27

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Nabab De Reve
M: Cindy s
K027828 056002w00303294
172.

266

MILANO SP POL 2017 wałach gniada/162 F: Stakudo Miralex / Satisfaction I
M: Missuri / Niels
K033644 B0150881S
173.

186

MISS PIGGY HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Torina II / Caretino
K034057 DE421000013917
174.

105

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
175.

225

MISTER MADDOCK W KWPN NED 2017 wałach gniada/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Agetty / Indoctro
K030470 528003201707403
176.

4

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
K020359 616007661243011
177.

131

MIX P KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Iobolensky
M: Wyona P
- 52801041465
178.

264

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
179.

146

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
180.

194

MULITTE Z KWPN POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: Herakles
M: Wulitte
Brak Brak
181.

53

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF BWP BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Catoki / Cambridge
M: Joy van't Gevahof / Cardento
K033407 056002W00313983
182.

189

NEW UNO'S TREASURE EVO KWPN NED 2018 ogier gniada/165 F: Numero Uno
M: Zopina H
brak 528003201804599
183.

108

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
184.

274

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Oberon Du Moulin
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
185.

82

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
186.

217

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
187.

152

NOTER-DAME-SZ SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Barbur / Bujak
M: Nubia / Louis
K031495 6/6009610045215
188.

39

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/167 F: Numero Uno
M: Jung Lucia
. DE 441411086512
189.

196

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
190.

113

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kasanova De La Pomme
M: Talina
K030331 056002W00307311
191.

254

P-QUEN WLKP POL 2016 klacz siwa/172 F: Rumianek / Orkisz
M: Poli / Lord
K029031 616007610125516
192.

74

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 056002W00312005
193.

114

PERFECT STAR PKZ BWP UKR 2015 klacz siwa/168 F: Cooper vd Heffnick
M: Excellence VR D'19
X X
194.

62

PHENOMENON BWP BEL 2015 wałach jasnokasztanowata/175 F: Quinto vh Maarlo Z / Quidam De Revel
M: Kablesse of Ballmore / Clinton
K030045 056002W00313546
195.

256

QUEEN QUIWI HOL GER 2015 klacz siwa/165 F: Quiwi Dream / Quidam de Revel
M: Buche / Clinton I
K031142 DE421000408315
196.

57

QUICK FLOWER AES POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar / Galoubet A
M: C Flower Z / Cassini II
K033810 826002130871576
197.

50

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL GER 2015 ogier gniada/166 F: Quickly De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
198.

226

QUINTESENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
199.

252

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
200.

232

RAMMSTEIN T BWB BEL 2017 ogier gniada/172 F: Diamant De Semilly
M: Cela Vita
K032646 056002W00315979
201.

245

RANTARGO Belgian Warmblood POL 2017 wałach gniada/168 F: Canturano
M: Valencia B
Brak 056002W00316829
202.

52

RENE DE SEMILLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/. F: TALENT CHARBONIERE
M: ROMINA
K026685 616009591088913
203.

193

RIVER LADY VAN 'T MEULENHOF Belgian Warmblood POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Bamako de muze
M: Iron lady van’t meulenhof
Brak Brak
204.

75

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
205.

214

ROBIN VAN STROKAPELLEKEN BWP BEL 2017 ogier kasztanowata/170 F: Fly / Kashmir Van Schuttershof
M: Himalaja Van Strokapelleken / Colman
K034736 056002W00316317
206.

190

ROUBAIX L3B BWP BEL 2017 ogier siwa/169 F: Cornet Obolensky /
M: Jirca Van Klapscheut /
brak 056002W00316758
207.

268

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K024557 616999682006912
208.

155

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach gniada/mk:160 F: Masini
M: Segasta
O067610 295/2013
209.

210

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
210.

17

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
211.

130

SARANZA B HAN POL 2016 klacz kara/169 F: Stolzenberg /
M: Esperanza / Embassy I
K033452 DE431317304816
212.

96

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein /
M: Sawannah /
K028536 616009630058814
213.

195

SECRET TREASURE A OLDENBURSKA POL 2016 wałach gniada/164 F: Stakkato gold
M: Karubina
Brak Brak
214.

79

SEJANA K HAN. GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Signum / Kalatos
M: Estella / Edgar
K032692 2764313165090126
215.

187

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 wałach kasztanowata/172 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
216.

137

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
217.

170

SKY TESSA HOLST POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Skyliner
M: Tessa XI
Brak 276421000094517
218.

110

SMART AND CLEVER 3 HAN GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Ever So Clever / Embassy I
K033255 DE431310154114
219.

95

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
220.

144

STUBENHOFF’S CORTADO HOL GER 2010 wałach siwa/168 F: Coreggio / Coriano
M: Ullina / Consens
K034488 DE410103212510
221.

99

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
222.

49

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach siwa/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
223.

262

SZAFIR WLKP POL 2007 wałach siwa/167 F: Lwówek / Agar
M: Sisi / Royal
K026382 POL007610086707
224.

175

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
225.

219

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
K027171
226.

229

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS/Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof/Vancouver
K024711 056015Z55789012
227.

134

VALENTINE LALIQUE SP POL 2016 wałach gniada/172 F: La Calidad
M: Vida Loca/Lambado
. .
228.

68

VENI VIDI VICI SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia /
brak 616009540072515
229.

102

VERMONT 22 HAN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Pinta / Picard
K030473 DE431319400610
230.

127

VIP-GIRL HANNOVERANER GER 2015 mare chestnut/1,57 F: Valentino
M: Stalypso
DE 431316203315 DE 431316203315
231.

218

WOLF SP POL 2007 wałach skarogniada/175 F: Rubin / Genius
M: Wiolina / Cytron
K013819 POL009661639607
232.

212

ZAMBRANO SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Zambia/ Azart
K033402 A0023033S
233.

60

ZATOKI LSH HOL GER 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
Rider Club
Competition
Prize
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
10
SUM:
10.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
195
SUM:
195.00
Bazyl Michał JKS Karolina
80
10
120
150
SUM:
360.00
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
40
120
10
SUM:
170.00
Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
40
60
SUM:
100.00
Bolko Aleksandra bpk
150
SUM:
150.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
100
SUM:
100.00
Charadnik Vitali KJ HEAA Turek
400
250
2000
325
625
1600
300
300
500
195
120
15
320
SUM:
6950.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
195
SUM:
195.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
10
160
375
40
100
200
SUM:
885.00
Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
10
SUM:
10.00
Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
15
SUM:
15.00
Epting Zofia KS Sydow Riding Team
200
SUM:
200.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
250
640
SUM:
890.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
10
240
160
SUM:
410.00
Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
100
375
SUM:
475.00
Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
60
SUM:
60.00
Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
160
240
SUM:
400.00
Głowacka Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
10
SUM:
10.00
Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
40
300
SUM:
340.00
Jüngel Marvin RSV Rothenburg OL e.V
625
500
1040
130
80
240
200
260
200
375
200
250
SUM:
4100.00
Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
60
SUM:
60.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
10
10
60
SUM:
80.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
10
SUM:
10.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
250
SUM:
250.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
60
SUM:
60.00
Lehmann Nina Klub Sportowy Sydow Riding Team
130
15
SUM:
145.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
80
SUM:
80.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
10
SUM:
10.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
195
200
325
800
SUM:
1520.00
Mateja Maksymilian BPK (WIE)
160
SUM:
160.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Patron Tomasz BPK (MAZ)
130
150
100
1280
10
15
SUM:
1685.00
Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice
10
300
SUM:
310.00
Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
130
SUM:
130.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
160
10
100
320
60
500
400
320
10
15
SUM:
1895.00
Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
40
150
SUM:
190.00
Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses Warszawa
250
SUM:
250.00
Sydow Natalia KS Sydow Riding Team
100
250
200
60
SUM:
610.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
375
400
SUM:
775.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
40
10
SUM:
50.00
Szor Anna SKJ Bajardo Czosnów
10
SUM:
10.00
Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
60
100
120
SUM:
280.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
10
40
10
240
10
80
SUM:
390.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
40
SUM:
40.00
Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
80
80
SUM:
160.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-10-28
12
10
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
40
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2022-10-28
34
2022-10-28
18
2022-10-29
4
195
2022-10-30
12
Bazyl Michał
JKS Karolina
2022-10-28
24
2022-10-29
14
2022-10-29
2022-10-30
8
80
2022-10-28
13
10
2022-10-29
2022-10-29
6
120
2022-10-30
5
150
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-10-28
7
40
2022-10-28
35
2022-10-29
23
2022-10-28
18
2022-10-29
41
2022-10-30
6
120
2022-10-28
15
10
2022-10-29
42
2022-10-30
27
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-10-28
42
2022-10-28
2022-10-29
21
2022-10-30
2022-10-29
55
2022-10-28
2022-10-30
2022-10-28
50
2022-10-29
7
40
2022-10-30
8
60
Bolko Aleksandra
bpk
MESSINA (36)
2022-10-28
18
2022-10-29
22
2022-10-29
26
2022-10-30
5
150
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2022-10-28
2022-10-29
19
2022-10-30
42
2022-10-28
2022-10-28
12
2022-10-29
25
2022-10-30
21
2022-10-28
8
100
2022-10-29
12
2022-10-30
Charadnik Vitali
KJ HEAA Turek
2022-10-28
3
400
2022-10-29
5
250
2022-10-30
1
2000
2022-10-28
4
325
2022-10-29
1
625
2022-10-30
2
1600
2022-10-28
2
300
2022-10-29
2
300
2022-10-30
1
500
LIBRETTO (111)
2022-10-28
23
2022-10-28
2022-10-29
16
2022-10-30
4
195
CHANBETTE (132)
2022-10-28
6
120
2022-10-29
9
15
2022-10-30
3
320
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2022-10-28
38
2022-10-28
52
2022-10-29
50
2022-10-30
4
195
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-10-28
16
10
2022-10-28
2022-10-29
3
160
2022-10-29
2022-10-30
1
375
2022-10-28
7
40
2022-10-28
22
2022-10-29
5
100
2022-10-29
10
2022-10-30
5
200
Derda Ewelina
Klub Jeździecki Rock Horses
IGUAZU (106)
2022-10-28
12
10
2022-10-29
13
IPANEMA (107)
2022-10-28
36
2022-10-29
Domagała Oliwia
OSK Michalscy Trzebnica
2022-10-28
24
2022-10-28
28
2022-10-29
2022-10-30
10
15
Epting Zofia
KS Sydow Riding Team
2022-10-28
2022-10-28
2022-10-29
2
200
2022-10-29
35
2022-10-30
18
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
DOLAR F (19)
2022-10-28
17
2022-10-30
9
2022-10-28
59
2022-10-29
2022-10-30
2022-10-28
5
250
2022-10-29
2022-10-30
6
640
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2022-10-28
29
2022-10-29
16
2022-10-30
15
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
NUCIA (39)
2022-10-28
2022-10-28
10
10
2022-10-29
3
240
2022-10-30
6
160
2022-10-28
2022-10-29
9
2022-10-30
10
2022-10-28
39
2022-10-28
2022-10-29
17
2022-10-30
12
Gardas Dominika
KS Sydow Riding Team
2022-10-28
15
2022-10-29
5
100
2022-10-30
1
375
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
2022-10-28
22
2022-10-29
40
2022-10-30
7
60
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (86)
2022-10-28
35
2022-10-29
3
160
2022-10-30
3
240
Głowacka Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
SARANZA B (130)
2022-10-28
21
2022-10-28
24
2022-10-29
15
10
2022-10-30
31
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
LORINA (121)
2022-10-28
2022-10-28
2022-10-29
7
40
2022-10-29
42
2022-10-30
2
300
CHARLTON (122)
2022-10-28
2022-10-29
30
2022-10-29
30
2022-10-30
Guziuk Adrianna
Tuszyński KJ Garbówek
2022-10-28
46
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-30
16
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (100)
2022-10-28
43
2022-10-28
61
2022-10-29
11
2022-10-29
51
2022-10-30
38
Jankowska Joanna
JKS Melloni Horses
GAMBIT-O (104)
2022-10-28
30
2022-10-28
13
2022-10-29
20
2022-10-30
22
2022-10-28
44
2022-10-28
19
2022-10-29
53
2022-10-30
14
Jóźwiak Gabriela
KJ Fimmel Team
LUNA (76)
2022-10-28
2022-10-30
Jüngel Marvin
RSV Rothenburg OL e.V
2022-10-28
2022-10-28
1
625
2022-10-29
2
500
2022-10-30
4
1040
2022-10-28
4
130
2022-10-28
38
2022-10-29
54
2022-10-30
18
2022-10-29
2022-10-28
6
80
2022-10-28
3
240
2022-10-29
13
2022-10-29
6
200
2022-10-30
4
260
KUNIGUNDE (126)
2022-10-28
32
2022-10-28
43
2022-10-29
2
200
2022-10-29
1
375
2022-10-30
18
VIP-GIRL (127)
2022-10-28
2
200
2022-10-29
1
250
2022-10-29
45
2022-10-30
15
Kasprzyk Patrycja
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CARAMELLA (135)
2022-10-30
7
60
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
ELOMAH (70)
2022-10-28
16
2022-10-28
17
10
2022-10-29
9
10
2022-10-30
11
LUCABOO (71)
2022-10-28
28
2022-10-28
55
2022-10-29
32
2022-10-30
8
60
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2022-10-28
2022-10-28
60
2022-10-29
12
10
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SANDMAN (17)
2022-10-28
63
2022-10-28
23
2022-10-29
56
2022-10-29
2022-10-30
43
2022-10-28
41
2022-10-29
44
2022-10-30
29
2022-10-28
19
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (18)
2022-10-28
17
2022-10-28
36
2022-10-29
9
2022-10-29
52
2022-10-30
44
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LAMPO (142)
2022-10-28
1
250
2022-10-30
19
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-10-28
8
60
2022-10-29
10
2022-10-30
14
Kraś Helena
Stow. Warszawski KJ
2022-10-30
17
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
ASER (20)
2022-10-29
2022-10-29
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2022-10-28
29
2022-10-29
34
2022-10-30
30
2022-10-28
45
2022-10-28
14
2022-10-29
18
2022-10-30
MIX P (131)
2022-10-28
25
2022-10-28
62
2022-10-29
18
2022-10-30
32
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2022-10-30
17
2022-10-30
20
Lehmann Nina
Klub Sportowy Sydow Riding Team
2022-10-29
4
130
2022-10-29
21
2022-10-30
9
15
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2022-10-28
40
2022-10-28
44
2022-10-29
6
80
2022-10-29
39
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
ARIA (92)
2022-10-28
31
2022-10-28
2022-10-29
31
2022-10-30
41
KRACK T (93)
2022-10-28
2022-10-28
23
2022-10-29
21
2022-10-30
16
2022-10-28
11
10
2022-10-29
28
2022-10-30
24
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2022-10-28
4
195
2022-10-28
6
200
2022-10-29
4
325
2022-10-30
5
800
Mateja Maksymilian
BPK (WIE)
2022-10-28
3
160
2022-10-28
2022-10-29
20
2022-10-29
2022-10-30
13
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2022-10-28
2022-10-28
2022-10-29
47
2022-10-29
22
2022-10-30
Moksiewicz Kacper
JKS Przybyszewo
2022-10-28
54
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-30
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (59)
2022-10-28
7
100
2022-10-29
11
2022-10-30
9
2022-10-28
9
2022-10-29
24
2022-10-30
19
Palacz Oliwia
KS Sydow Riding Team
2022-10-28
49
2022-10-28
2022-10-29
24
2022-10-29
31
2022-10-30
Patron Tomasz
BPK (MAZ)
2022-10-28
4
130
2022-10-28
10
2022-10-29
23
2022-10-30
23
2022-10-28
5
150
2022-10-28
11
2022-10-29
7
100
2022-10-30
3
1280
2022-10-29
27
2022-10-28
58
2022-10-28
2022-10-29
29
2022-10-29
14
10
2022-10-30
12
15
Perek Judyta
Posadowskie TJ
CEDYNIA (98)
2022-10-28
56
2022-10-29
48
2022-10-30
33
2022-10-28
57
2022-10-29
49
2022-10-30
39
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-10-28
37
2022-10-28
37
2022-10-29
18
2022-10-29
37
2022-10-30
22
Pilatowicz Aleksandra
PKJ SK Walewice
HUBKA (84)
2022-10-28
9
10
2022-10-29
36
2022-10-30
2
300
Piotrowska Maja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2022-10-28
2022-10-28
2022-10-29
14
2022-10-29
22
2022-10-30
23
Pluskota Nicole
KS Jumping Events Poznań
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-30
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (13)
2022-10-28
27
2022-10-28
46
2022-10-29
4
130
2022-10-30
21
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2022-10-28
3
160
2022-10-28
15
2022-10-29
15
2022-10-30
11
DARGOS (42)
2022-10-28
14
10
2022-10-28
25
2022-10-29
19
2022-10-29
8
100
2022-10-30
8
320
LETON (43)
2022-10-28
25
2022-10-28
16
2022-10-29
7
60
2022-10-30
10
2022-10-28
2
500
2022-10-29
3
400
2022-10-30
7
320
2022-10-28
2022-10-28
33
2022-10-29
28
2022-10-30
34
2022-10-28
13
2022-10-28
42
2022-10-29
13
10
2022-10-30
11
15
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-30
NIKOZJA (82)
2022-10-28
14
2022-10-28
48
2022-10-29
Retka Krzysztof
Stow. Warszawski KJ
2022-10-28
30
2022-10-28
2022-10-29
10
2022-10-30
10
MAYROCK (34)
2022-10-28
26
2022-10-28
2022-10-29
33
2022-10-30
9
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2022-10-28
8
40
2022-10-28
11
2022-10-29
2022-10-29
5
150
2022-10-30
17
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-10-28
22
2022-10-28
27
2022-10-29
2022-10-30
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses Warszawa
CANDY (67)
2022-10-28
1
250
2022-10-28
47
2022-10-29
20
2022-10-30
25
Sydow Natalia
KS Sydow Riding Team
NICO GOLD (108)
2022-10-28
5
100
2022-10-28
2022-10-29
1
250
2022-10-29
11
2022-10-30
16
IMPALA 47 (109)
2022-10-28
2
200
2022-10-28
20
2022-10-29
2022-10-29
8
60
2022-10-30
13
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2022-10-28
1
375
2022-10-28
9
2022-10-29
14
2022-10-30
2
400
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2022-10-28
34
2022-10-28
2022-10-29
8
40
2022-10-29
10
10
2022-10-30
20
Szor Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2022-10-28
10
10
2022-10-29
12
2022-10-30
14
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2022-10-28
45
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-29
MALIN (69)
2022-10-28
7
60
2022-10-28
10
2022-10-29
2022-10-29
13
2022-10-30
11
DARINA (128)
2022-10-28
5
100
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-30
6
120
2022-10-29
19
Trzcińska Franciszka
Klub Jeździecki Facimiech
2022-10-28
33
2022-10-28
39
2022-10-29
38
2022-10-29
17
2022-10-30
13
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
LUCKY MAN (117)
2022-10-28
11
10
2022-10-28
51
2022-10-29
8
40
2022-10-30
26
2022-10-28
40
2022-10-29
11
10
2022-10-30
3
240
LA CROIX (120)
2022-10-28
41
2022-10-28
53
2022-10-29
15
2022-10-29
46
2022-10-30
35
2022-10-28
9
10
2022-10-28
32
2022-10-29
29
2022-10-30
2022-10-28
21
2022-10-28
21
2022-10-29
16
2022-10-29
25
2022-10-30
7
80
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2022-10-28
8
40
2022-10-28
20
2022-10-29
27
2022-10-30
36
Walorek Julia
KS Jumping Events Poznań
2022-10-28
20
2022-10-28
26
2022-10-29
17
2022-10-30
28
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Laszczki
2022-10-28
31
2022-10-29
26
2022-10-30
15
Wilczewski Robert
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2022-10-28
6
80
2022-10-28
2022-10-29
6
80
2022-10-30
37
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
KALANTE (72)
2022-10-28
19
2022-10-30
2022-10-28
2022-10-29
2022-10-29
12

Number of Riders: 140

Number of Horses: 233

The sum of prizes: 25 275.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl