Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DiM-B
ZO DiM-B + ZR 5-7 sierpień 2022
Leszno, 5-7 sierpień 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
82 ACCEPTED 2022-08-04 15:43:30
2022-08-04 15:43:30
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
81 ACCEPTED 2022-08-04 15:37:12
2022-08-04 15:37:12
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
80 ACCEPTED 2022-08-03 11:36:51
2022-08-02 15:33:28
Antoni Śliwiński L-FABIA
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
79 ACCEPTED 2022-08-03 11:36:53
2022-08-02 15:32:58
Antoni Śliwiński ROVETTO
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
78 ACCEPTED 2022-08-03 11:36:55
2022-08-02 08:59:35
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
77 ACCEPTED 2022-08-03 08:47:21
2022-08-01 22:06:01
Zosia Handke BREGO
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
76 ACCEPTED 2022-08-03 11:36:59
2022-08-01 12:09:48
Zuzanna Michalska WESTERVELD'S OLIEVIER
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
75 ACCEPTED 2022-08-01 10:35:31
2022-07-31 17:14:26
Wiktoria Zujewska CAPRICCIO
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
74 ACCEPTED 2022-07-31 13:52:54
2022-07-31 13:45:08
Oliwia Domagała AHMAR SAPHIR
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
73 ACCEPTED 2022-07-31 13:26:14
2022-07-29 20:36:08
Martyna Grobelny FREZIE
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
72 ACCEPTED 2022-07-31 13:26:10
2022-07-29 20:35:30
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
71 ACCEPTED 2022-08-02 11:17:19
2022-07-29 13:04:48
Michalina Kosmalewicz WOODY
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
70 ACCEPTED 2022-08-02 11:05:52
2022-07-29 11:13:30
Ewa Kwiatkowska KODEINA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
69 ACCEPTED 2022-08-02 11:05:55
2022-07-29 11:12:50
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
68 ACCEPTED 2022-08-02 11:05:57
2022-07-29 11:12:25
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
67 ACCEPTED 2022-08-01 08:43:38
2022-07-28 21:58:51
Hanna Marciniak LEON
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
66 ACCEPTED 2022-08-01 08:49:59
2022-07-28 21:58:05
Magdalena Marciniak SIBILLA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
65 ACCEPTED 2022-08-01 08:41:49
2022-07-28 21:57:11
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
64 ACCEPTED 2022-07-29 06:05:10
2022-07-27 08:49:45
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/130 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
63 ACCEPTED 2022-07-29 06:05:04
2022-07-27 08:49:28
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/130 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
62 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:33
2022-07-27 07:26:49
Paulina Krawiec AVRIL
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
61 ACCEPTED 2022-07-29 11:02:41
2022-07-25 16:21:39
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2022-08-03 11:37:04
2022-07-25 09:12:14
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
59 ACCEPTED 2022-08-03 11:37:06
2022-07-25 09:11:06
Helena Michalak MELISA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
58 ACCEPTED 2022-07-26 07:53:22
2022-07-25 07:49:19
Oliwia Markowska REALLY IMPORTANT
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
57 ACCEPTED 2022-07-26 07:51:33
2022-07-25 07:48:24
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
56 ACCEPTED 2022-07-27 06:17:03
2022-07-25 07:47:47
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
55 ACCEPTED 2022-07-26 11:25:23
2022-07-25 07:46:41
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2022-08-04 15:12:15
2022-07-24 13:53:46
Kinga Betlejewska FOREST
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
53 ACCEPTED 2022-08-02 11:50:24
2022-07-23 23:42:13
Wiktoria Pinocy BE LIKE ANAPON
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
52 ACCEPTED 2022-08-02 11:50:25
2022-07-23 23:40:23
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
51 ACCEPTED 2022-08-04 20:23:58
2022-07-23 12:25:03
Mikołaj Kaczmarek CORDINO
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
50 ACCEPTED 2022-07-27 06:16:56
2022-07-23 12:23:30
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
49 ACCEPTED 2022-07-28 13:39:57
2022-07-23 11:37:26
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
48 ACCEPTED 2022-08-01 10:28:47
2022-07-22 19:04:29
Amelia Grum NIRMAN
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:39
2022-07-22 19:02:48
Iga Ślusarczyk MORIS
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-07-29 06:04:49
2022-07-21 21:19:16
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
45 ACCEPTED 2022-07-29 06:04:44
2022-07-21 21:18:51
Jagoda Kierznowska LESANTTI
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
44 ACCEPTED 2022-07-28 11:49:02
2022-07-21 11:09:19
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
43 ACCEPTED 2022-07-28 11:10:55
2022-07-21 10:29:19
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
42 ACCEPTED 2022-08-04 15:32:57
2022-07-21 10:28:48
Zofia Cicha ANAPON WELSH DRAGON
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
41 ACCEPTED 2022-08-04 15:10:58
2022-07-21 10:27:38
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
40 ACCEPTED 2022-08-01 10:35:27
2022-07-20 13:22:52
Wiktoria Zujewska FRAZES
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
39 ACCEPTED 2022-07-26 07:52:02
2022-07-18 21:12:09
Maja Morsztyn LIZA FOREST
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
38 ACCEPTED 2022-07-26 07:51:57
2022-07-18 21:11:25
Maja Morsztyn E-FIFKA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
37 ACCEPTED 2022-08-01 08:40:09
2022-07-18 13:32:37
Oliwia Budzyńska CALERIME VAN’T HULGENRODE
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
36 ACCEPTED 2022-08-01 08:43:10
2022-07-18 13:31:27
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
35 ACCEPTED 2022-07-28 10:42:42
2022-07-17 20:17:32
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
34 ACCEPTED 2022-08-02 11:16:42
2022-07-15 13:30:10
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
33 ACCEPTED 2022-08-02 11:17:31
2022-07-14 23:10:48
Cécille Stobińska THREE-B-TWEET
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2022-08-02 11:17:32
2022-07-14 23:10:15
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
31 ACCEPTED 2022-07-31 13:52:41
2022-07-14 11:36:58
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
30 ACCEPTED 2022-07-31 13:52:49
2022-07-14 11:35:39
Joachim Włoch LOARA
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
29 ACCEPTED 2022-07-29 06:10:28
2022-07-13 15:47:50
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 7/110 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 8/120 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
28 ACCEPTED 2022-07-29 11:02:00
2022-07-13 15:45:43
Martyna Kamińska SARA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
27 ACCEPTED 2022-07-21 06:31:33
2022-07-13 15:43:59
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
26 ACCEPTED 2022-07-29 11:02:02
2022-07-13 15:42:29
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
25 ACCEPTED 2022-08-04 17:14:33
2022-07-13 15:41:45
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
24 ACCEPTED 2022-07-21 12:08:22
2022-07-13 15:40:58
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
23 ACCEPTED 2022-07-28 10:42:44
2022-07-12 12:13:08
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
22 ACCEPTED 2022-08-03 11:37:14
2022-07-12 08:01:55
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
21 ACCEPTED 2022-08-01 08:42:24
2022-07-12 03:03:05
Hanna Stein DIAMENT
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
20 ACCEPTED 2022-08-01 10:28:57
2022-07-10 09:42:43
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
19 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:35
2022-07-09 22:32:40
Julia Barbara Pach TERCJA
  • 1x Z1/50 cm/zabawowy dokładności 238.1.1
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
18 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:39
2022-07-09 22:30:13
Alicja Poniatowska VISTA PONYSPORT
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
17 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:41
2022-07-09 22:28:31
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
16 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:29
2022-07-09 22:25:02
Pola Hajder MANCHESTER 0012
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
15 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:26
2022-07-09 22:23:57
Aleksandra Piątkowska CAROLINA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:24
2022-07-09 22:21:22
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
13 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:23
2022-07-09 22:19:52
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
12 ACCEPTED 2022-08-01 10:28:49
2022-07-09 22:15:05
Weronika Grum DELI
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:19
2022-07-09 22:13:03
Aleksandra Chłopaś SAUL T
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
10 ACCEPTED 2022-08-02 16:14:16
2022-07-09 21:50:23
Klaudia Bernaś SESILA G
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
9 ACCEPTED 2022-07-21 11:06:22
2022-07-09 17:02:00
Urszula Rosa URWIS
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
8 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:30
2022-07-09 17:01:18
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
7 ACCEPTED 2022-07-28 07:24:34
2022-07-09 16:41:46
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
6 ACCEPTED 2022-07-26 07:53:04
2022-07-09 16:41:17
Agata Stasiak OLIVER
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
5 ACCEPTED 2022-07-28 07:24:42
2022-07-09 16:40:19
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
4 ACCEPTED 2022-08-03 11:37:19
2022-07-09 01:05:32
Wiktoria Robak MERSI SK
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
3 ACCEPTED 2022-07-27 10:32:29
2022-07-09 01:04:17
Paulina Jamroz KELLY EWITA
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
2 ACCEPTED 2022-08-03 08:50:03
2022-07-09 01:02:44
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 2x 6/100 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5
1 ACCEPTED 2022-08-03 11:37:21
2022-07-09 01:01:53
Paulina Klimek CASSONE
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/DK dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 34/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2009 (JM.)
O065814
5. Betlejewska Kinga JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
5372/21
6. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
7. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
8. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
9. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
10. Chłopaś Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O060204
11. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
12. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
13. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O061797
15. Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O061797
16. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (MJ.)
O025376
17. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O025376
18. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (MJ.)
O025376
19. Frąckowiak Miłosz Klub Jeździecki Botop Jumping Team
S
O013813
20. Frąckowiak Miłosz Klub Jeździecki Botop Jumping Team
S
O013813
21. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
22. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
23. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O022807
24. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O022807
25. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
26. Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
27. Gendera Zofia Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
28. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
29. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
30. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
31. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
32. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
33. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
34. Grum Amelia KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O067204
35. Grum Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O058822
36. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (JM.)
O059937
37. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
38. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
39. Handke Zofia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O057458
40. Handke Zosia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O057458
41. Jamroz Paulina JKS w Jaroszówce
2007 (JM.)
O057618
42. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
43. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
44. Kamińska Martyna KJ Ranczo Kołata
2010 (JM.)
O053657
45. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
46. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
S
O033984
47. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
S
O033984
48. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
49. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
50. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
51. Klimek Paulina JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
O052417
52. Kocjan Michalina Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O055690
53. Kocjan Michalina Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O055690
54. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
55. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
56. Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O058304
57. Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O058304
58. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
59. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
60. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O057445
61. Kowalska Marta Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
-
62. Krawiec Paulina Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
brak
63. Krawiec Paulina Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
brak
64. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
65. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
66. Kuraszkiewicz Maria Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
55062/22
67. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
68. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
69. Kvasnytska Viktoriia bpk
2009 (JM.)
O062183
70. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
71. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
72. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
73. Lasek Julia KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
O065061
74. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
75. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
76. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
77. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
78. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
79. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
80. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
81. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
82. Martyniuk Amelia JKS Jaroszówka
2008 (JM.)
O055323
83. Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team
S
Brak
84. Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team
S
Brak
85. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
86. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
87. Michalska Zuzanna Equikam Sp. z o.o.
2009 (JM.)
Brak
88. Michalska Zuzanna Equikam Sp. z o.o.
2009 (JM.)
Brak
89. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
O056421
90. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (JM.)
O057495
91. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
92. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
93. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
94. Pach Julia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2012 (Mł.)
brak
95. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
96. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
97. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
98. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
99. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
100. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
101. Pluskota Nicole KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O061350
102. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
103. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
104. Robak Wiktoria JKS w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O050459
105. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
106. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
107. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
108. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
109. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
110. Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2012 (Mł.)
O069674
111. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
112. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
113. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
114. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
115. Szuman Antonina KS Sydow Riding Team
2006 (J.)
O060913
116. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
117. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
118. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
119. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
120. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
121. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
122. Wojtaszek Vesna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O042477
123. Zabłocka Zuzanna KS SYDOW Riding Team
S
O055609
124. Zabłocka Zuzanna KS SYDOW Riding Team
S
O055609
125. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
10275141
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

93

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
2.

29

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: nn /
M: nn /
K033280 K033280
3.

123

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
4.

63

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
K034119 616013610076416
5.

89

ANAPON WELSH DRAGON WELSH PONY POL 2011 Wałach inna/kuc:126 F: DURLEYHALL ARHIMEDES
M: ROCKBURY RHAPSODY/ EYARTH TACOMA
BRAK
6.

51

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
Brak Pol 013610175508
7.

8

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
8.

74

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
9.

122

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
10.

64

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
K034530 616013610106417
11.

75

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
12.

80

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Czardasz / Chellano's Boy D Z
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
13.

32

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
K032778 HUN M PO110180000
14.

34

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
K030624 S3-372004100012219
15.

85

BREGO SP POL 2007 wałach gniada/163 F: Bajou Du Rouet /
M: Baccara /
K021984 POL009610087107
16.

139

BUGATTI KG SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Cassilio
M: Bu Baja Kg
Brak 616 009 61 01345 12
17.

44

CALERIME VAN’T HULGENRODE HOL GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall / Caretino
M: Ostaria I / Candillo
K033706 DE421000048513
18.

68

CALINKA NIEM. SPORT> POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol / Limes
M: Cyntia / Elliot
K026684 DE456570206713
19.

119

CAMELEO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cruzia-J
K033743 616009592027717
20.

47

CAPRICCIO Koń Wschodniobułgarski BGR 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004 000029568
21.

15

CAROLINA HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
22.

67

CASERES WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego / Saint Cloud
M: Czelia /
K028872 61600753000835
23.

77

CASSIMERO HOL. GER 2014 wałach skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
24.

1

CASSONE HOL POL 2004 wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
K008366 DE421000016004
25.

113

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
26.

76

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
27.

61

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Cantero
M: Caren
KO14295 POL009610184508
28.

129

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
29.

99

CUR CUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: Madison
M: Czarna Hańcza
brak brak
30.

28

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:144 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
31.

104

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Dolores L / Cruzeiro L
K030239 616009610034215
32.

150

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
33.

12

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: Ludger / Laptop
M: Dora / Hun
K027185 616009670019814
34.

114

DIACONTINA HAN GER 2014 klacz siwa/169 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
35.

24

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/165 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
36.

131

DORAEMON L3B Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach kara/162 F: Dominator 2000 Z
M: Karima Z
K034300 056015255491218
37.

118

DŻOKER SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Chico's Boy
M: Dżangela
bark 616009670025817
38.

46

E-FIFKA KUC POL 2011 klacz biała/kuc:129 F: Elektron /
M: Fantazja /
K027308 616013580198411
39.

116

EL PASSINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach skarogniada/168 F: SALOMON
M: ELIANNE
K029912 616 009 68 00113 16
40.

106

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 gelding bay/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
41.

97

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
42.

13

FERRALINE HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
43.

50

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
44.

65

FOREST KUC POL 2017 klacz kasztanowata/139cm F: Szpak
M: Fiona
Brak 616013580284517
45.

48

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165cm F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
46.

92

FREZIE KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka / Jantar
K028581 013660581606
47.

52

GARBONOS KUC SWE 1994 wałach kasztanowata/kuc:- F: nn /
M: nn /
K002593 POL999610014194
48.

107

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
49.

141

H-CATAA HOL POL 2012 klacz gniada/165 F: Catoo /
M: Himba /
brak DE421000150812
50.

142

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K/Caretino
M: Hajla/Chippendale Z
K023645 616009670015713
51.

149

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K
M: Hebe/Bajou Du Rouet
K023646 616009670015913
52.

115

HEKTOR TS POL 2007 wałach siwa/166 F: nn /
M: nn /
K033572 616999680115507
53.

147

HETMAN F SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Barros
M: Harmonia
K032982 616009610166516
54.

43

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
55.

112

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
56.

40

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:146 F: Lissduff Rebel / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
57.

3

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 klacz gniada/- F: No Limit / Nimmerdor
M: Konopielka Ewita / Grand
K020916 DE455878280212
58.

82

KODEINA WLKP POL 2015 klacz siwa/163 F: Olympic Star /
M: Kadin /
K029683 616007670067915
59.

127

KREZUS SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Contenaro
M: Kobra/ Ludger
K031708 616009670023317
60.

88

L-FABIA HOL POL 2013 klacz gniada/mk:157 F: Cornetino / Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3 / Landgraf I
K024781 DE421000602213
61.

121

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
62.

72

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
63.

108

LE DARCO VAN LA ROCHE II OLDENBURSKA GER 2013 wałach kara/175 F: Darco
M: Adonia
K034263 DE418182549613
64.

79

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
65.

54

LESANTTI - DEN 2013 klacz gniada/167 F: Lando Blue
M: Mighty Power
None DE498270000613
66.

45

LIZA FOREST KUC POL 2010 klacz jasnokasztanowata/kuc:125 F: nn /
M: nn /
K028605 616098100005917
67.

36

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
68.

42

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
K028578 616999520119913
69.

109

MAGNUM TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/173 F: NN
M: NN
K034921 B0145865S
70.

91

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
71.

16

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
72.

126

MARCO POLO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Santos / Guidam
M: Markiza I / Barbur
K029378 616009610056116
73.

70

MELISA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:115 F: Grey
M: Magia
K034399 616013610137415
74.

124

MERLIN WLKP POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
75.

4

MERSI SK WLKP POL 2017 klacz gniada/160 F: Donald Z /
M: Mary / Ludger
K032820 A002078878S
76.

60

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
77.

120

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
78.

56

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K028417 616999610257211
79.

5

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
K016405 POL616013680076009
80.

133

MYRRHA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Hernandez TN / Kannan
M: Ivori / Vittorio
K031835 528003201708167
81.

59

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana / Witalis
K019967 POL013570009205
82.

53

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
83.

38

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
84.

58

NIRMAN KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Goldenbey /
M: Nila / Hawer
K033674 616013610132715
85.

37

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
86.

136

NOACH VAN LANGE WEEREN KWPN NED 2018 wałach gniada/173 F: Hamshire VDL /
M: Belinda van Lange Weeren / Quite Easy I
K033931 528003201806475
87.

137

NUTELLA SP POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Bijou Be /
M: Nexica / Alcatraz
K033961 616009670111018
88.

2

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
K016544 616013670094009
89.

6

OLIVER KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:141 F: Tipsie Royal Blue
M: NN
K028023 826073001214649
90.

14

ORIANA TRAK POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life and Liberty
K016456 POL732010050910
91.

143

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
92.

90

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
93.

31

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
94.

128

PRIMO PERFECT NF WLKP POL 2017 wałach siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Parada / Eskudo
K032359 616007610152817/A0020077S
95.

135

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/166 F: Kafka Van De Heffinck /
M: Vilia Van De West-Gravers / Lys De Darmen
K033304 056002W00313392
96.

134

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP BEL 2017 ogier gniada/167 F: Kannan /
M: Jersey Van De Hunters / Scendix
K030899 056022W00316824
97.

69

REALLY IMPORTANT REN GER 2014 wałach gniada F: Ribiano /
M: Felina T /
K030312 443436636114
98.

140

ROCK JANKLE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution /
M: Sahara v.d Heide /
K034285 -
99.

86

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: MARTELL
M: RITA
K017920 POL013540072804
100.

7

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/kuc:141 F: Jackets Pipe Dream /
M: Heavenly Surprise / Willowdena Corlander
K031828 826037011087561
101.

117

ROTARIANIN SP POL 2014 wałach gniada/. F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
102.

87

ROVETTO OLD GER 2002 ogier gniada/176 F: Radiator / Raphael
M: Semiramis / Aldatus
K006820 DE433330293502
103.

96

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
K034962 616013640079814
104.

33

SARA TYP KUC POL 2010 klacz kara/kuc:137 F: NN
M: NN
K028883 616999610278510
105.

11

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
106.

130

SEFORA MESNIL SP POL 2017 klacz siwa/167 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Soraja II / Coronado
K032424 616009680001817
107.

10

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/169 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
108.

110

SIBARIT Ukrainian Horse Breed POL 2008 wałach gniada/162 F: Butafor
M: Stiniya
brak 703557
109.

78

SIBILLA PKSP POL 2013 klacz gniada/168 F: BISCAYO / CONTENDRO
M: S EASY FLY EX EASY FLY / SIR SHUTTERFLY
K022579 616009510252913
110.

125

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
K022389 616009590185511
111.

20

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
112.

138

SPRINGSTEEN-K VAN KATTENHEYE BWP BEL 2018 ogier gniada/168 F: Harley VDL /
M: Eloubet van de Doorndonkhoeve / Kannan
K033932 056002W00321001
113.

132

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus / Contender
M: Syriana / Tanos
K033983 616009610057618/B0107561S
114.

17

STORMING AHEAD ISH IRL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
115.

144

SYIA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/. F: Numerus / Numero Uno
M: Salwa / Grey
K032338 616007610063617
116.

66

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
117.

103

TEKILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Player / Pilot
M: Tifany / Dakar
K020170 POL009580311109
118.

19

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
119.

39

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Camillo/Dante
M: Three Star Orchid/ Three-B- Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
120.

25

TICANOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/168 F: canoso
M: timbaly
k024577 616009640005713
121.

146

TORNADO SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Literat / Czandor
M: Tiguanadra / Ivoire De Grammont
K028495 616009680025613
122.

9

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
123.

148

UTTAR PRADESH SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/172 F: Caretino K
M: Utah-Rona/Wellington
K034718 616009670109517
124.

18

VISTA PONYSPORT KM POL 2007 klacz tarantowata/kuc:142 F: Bakarat / Modern
M: Vini Ponysport / Amoretto
K015767 POL013570315307
125.

84

WESTERVELD'S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Berktzicht Rob
M: Westerveld's Karline
brak 528018020101106
126.

81

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
127.

71

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
K030644 616999662046608
128.

83

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
Rider Club
Competition
Prize
Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz.150
Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
Bon 50
n.rz.300
Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
Bon 50
Bon 50
n.rz.150
n.rz.350
Cicha Zofia BPK
n.rz.200
n.rz.50
Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
n.rz.100
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
n.rz.200
n.rz.250
Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
n.rz.200
n.rz.100
Grum Amelia KJ Folwark Wenus Suszki
n.rz.50
Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
Bon 50
n.rz.50
Bon 50
Handke Zofia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
n.rz.100
Jamroz Paulina JKS w Jaroszówce
n.rz.200
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
n.rz.50
Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
Bon 50
n.rz.150
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
n.rz.50
Bon 100
n.rz.200
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
Bon 100
Bon 50
n.rz.100
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
Bon 100
Bon 100
n.rz.200
Bon 150
Bon 150
n.rz.300
Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
n.rz.50
Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
n.rz.50
Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
n.rz.300
Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
n.rz.50
n.rz.100
n.rz.250
Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
Bon 50
n.rz.50
Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
n.rz.100
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
n.rz.200
n.rz.100
n.rz.50
Martyniuk Amelia JKS Jaroszówka
Bon 100
n.rz.200
Morsztyn Maja KJ Kietlów
n.rz.150
n.rz.200
Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
n.rz.100
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
Bon 50
n.rz.350
Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz.50
Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
n.rz.100
Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
n.rz.150
n.rz.100
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz.200
n.rz.50
n.rz.250
n.rz.300
Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
n.rz.150
Robak Wiktoria JKS w Jaroszówce
n.rz.50
Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
n.rz.100
Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
n.rz.100
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
n.rz.150
n.rz.50
Stein Hanna Rio Grande Krosinko
n.rz.150
Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
n.rz.50
Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
n.rz.50
Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
n.rz.50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bernaś Klaudia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-08-05
4
2022-08-05
8
2022-08-06
10
2022-08-06
1
2022-08-07
2
n.rz.150
Betlejewska Kinga
JKS Jaroszówka
FOREST (65)
2022-08-05
2022-08-05
1
2022-08-06
4
2022-08-06
3
2022-08-07
1
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
2022-08-05
2
Bon 50
2022-08-05
5
2022-08-06
10
2022-08-06
17
2022-08-07
1
n.rz.300
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2022-08-05
3
Bon 50
2022-08-05
4
Bon 50
2022-08-07
3
n.rz.150
2022-08-05
1
2022-08-05
4
2022-08-06
6
2022-08-07
1
n.rz.350
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (50)
2022-08-07
1
n.rz.200
2022-08-05
1
2022-08-05
12
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
6
n.rz.50
2022-08-05
5
2022-08-05
4
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Domagała Oliwia
OSK Michalscy Trzebnica
2022-08-05
2
2022-08-05
8
2022-08-06
3
n.rz.100
2022-08-07
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (97)
2022-08-05
3
2022-08-06
2
n.rz.200
2022-08-06
1
n.rz.250
Gerard Carla
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ROLEX 2 (86)
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
MAKS (91)
2022-08-05
9
2022-08-05
2022-08-06
10
2022-08-06
4
2022-08-07
2
n.rz.200
FREZIE (92)
2022-08-05
11
2022-08-05
11
2022-08-06
3
2022-08-06
2022-08-07
4
n.rz.100
Grum Amelia
KJ Folwark Wenus Suszki
NIRMAN (58)
2022-08-05
1
2022-08-05
13
2022-08-07
7
n.rz.50
2022-08-06
7
2022-08-06
15
Grum Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
DELI (12)
2022-08-05
1
2022-08-06
5
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-08-05
2
Bon 50
2022-08-06
2
2022-08-07
8
n.rz.50
2022-08-05
1
2022-08-05
3
Bon 50
2022-08-06
6
2022-08-07
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (66)
2022-08-05
6
2022-08-05
6
2022-08-06
4
2022-08-06
14
2022-08-07
10
Handke Zofia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BREGO (85)
2022-08-07
4
n.rz.100
Jamroz Paulina
JKS w Jaroszówce
2022-08-05
4
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
n.rz.200
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
AJSZA (29)
2022-08-05
2022-08-05
1
2022-08-06
6
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
8
n.rz.50
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2022-08-05
6
2022-08-05
3
Bon 50
2022-08-06
3
2022-08-06
2
2022-08-07
4
n.rz.150
CORDINO (61)
2022-08-05
5
2022-08-06
10
2022-08-05
2022-08-06
5
Kamińska Martyna
KJ Ranczo Kołata
SARA (33)
2022-08-06
2022-08-06
2
2022-08-07
1
2022-08-06
3
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-08-05
1
2022-08-05
2022-08-06
7
2022-08-06
3
2022-08-07
5
n.rz.50
2022-08-05
1
Bon 100
2022-08-07
1
n.rz.200
2022-08-06
5
2022-08-06
7
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2022-08-05
1
Bon 100
2022-08-05
2
Bon 50
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
4
n.rz.100
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2022-08-05
2
2022-08-05
6
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
6
2022-08-05
2
Bon 100
2022-08-05
2
Bon 100
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
3
n.rz.200
2022-08-05
1
Bon 150
2022-08-05
1
Bon 150
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
2
n.rz.300
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2022-08-05
7
2022-08-05
7
2022-08-06
2022-08-06
4
2022-08-07
5
n.rz.50
2022-08-06
15
Klimek Paulina
JKS Jaroszówka
2022-08-05
8
2022-08-06
7
2022-08-07
7
Koralewska Amelia
JKS Tornado Szczecin
CASERES (67)
2022-08-05
13
2022-08-05
9
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-06
13
2022-08-07
5
n.rz.50
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team
2022-08-05
4
2022-08-05
5
2022-08-06
2
2022-08-06
3
2022-08-07
1
n.rz.300
WOODY (83)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
8
2022-08-07
Krawiec Paulina
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
AVRIL (74)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
Kuraszkiewicz Maria
Bez Przynależności Klubowej
TICANOS (25)
2022-08-06
2022-08-07
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-08-05
10
2022-08-05
8
2022-08-06
4
n.rz.50
2022-08-06
9
2022-08-07
9
2022-08-05
2
2022-08-05
8
2022-08-06
11
2022-08-06
2022-08-07
4
n.rz.100
KODEINA (82)
2022-08-05
9
2022-08-05
9
2022-08-06
1
2022-08-06
1
n.rz.250
2022-08-07
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (8)
2022-08-05
8
2022-08-05
3
Bon 50
2022-08-07
5
n.rz.50
2022-08-06
18
2022-08-06
6
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
LEON (79)
2022-08-05
13
2022-08-05
10
2022-08-06
3
n.rz.100
2022-08-06
11
2022-08-07
9
Marciniak Magdalena
ŁKJ Łódź
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
7
2022-08-07
2022-08-06
1
SIBILLA (78)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
14
2022-08-06
2022-08-07
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (68)
2022-08-05
2
2022-08-05
7
2022-08-06
2
n.rz.200
2022-08-06
8
2022-08-07
3
n.rz.100
2022-08-05
1
2022-08-05
11
2022-08-06
1
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-07
7
n.rz.50
Martyniuk Amelia
JKS Jaroszówka
2022-08-05
1
Bon 100
2022-08-07
2
n.rz.200
Michalak Helena
Klub Jeździecki Jolly Jumper
MELISA (70)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Michalska Zuzanna
Equikam Sp. z o.o.
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-07
2
n.rz.150
E-FIFKA (46)
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-07
1
n.rz.200
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
CYNIUSZ (28)
2022-08-05
4
2022-08-05
10
2022-08-06
12
2022-08-06
18
2022-08-07
9
MAGIA (42)
2022-08-05
1
2022-08-05
12
2022-08-06
2
2022-08-07
4
n.rz.100
2022-08-06
Pach Julia
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TERCJA (19)
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-05
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2022-08-05
3
Bon 50
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
1
n.rz.350
Piątkowska Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-08-05
15
2022-08-05
2022-08-06
2022-08-06
15
2022-08-07
6
n.rz.50
Pietrzak Zofia
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (72)
2022-08-05
9
2022-08-05
4
2022-08-06
4
2022-08-07
3
n.rz.100
Pinocy Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-08-05
2022-08-05
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
2
n.rz.150
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
3
n.rz.100
Pluskota Nicole
KS Jumping Events Poznań
2022-08-07
2022-08-06
4
2022-08-06
2022-08-06
12
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-08-05
7
2022-08-07
2
n.rz.200
2022-08-06
4
n.rz.50
ORIANA (14)
2022-08-05
1
2022-08-06
1
n.rz.250
2022-08-07
1
n.rz.300
2022-08-05
8
2022-08-06
1
2022-08-06
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2022-08-06
2
2022-08-06
4
2022-08-07
2
n.rz.150
Robak Wiktoria
JKS w Jaroszówce
2022-08-05
7
2022-08-05
4
2022-08-06
1
2022-08-06
10
2022-08-07
8
n.rz.50
Rosa Urszula
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (9)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
3
n.rz.100
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
ROVETTO (87)
2022-08-07
8
L-FABIA (88)
2022-08-07
11
Ślusarczyk Iga
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
MORIS (56)
2022-08-05
1
2022-08-06
3
2022-08-06
2022-08-07
4
n.rz.100
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
2022-08-05
5
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
3
n.rz.150
OLIVER (6)
2022-08-05
12
2022-08-05
6
2022-08-06
3
2022-08-06
4
2022-08-07
5
n.rz.50
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
DIAMENT (24)
2022-08-06
9
2022-08-07
3
n.rz.150
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-08-05
12
2022-08-05
16
2022-08-06
12
2022-08-06
12
2022-08-07
10
2022-08-05
1
2022-08-05
5
2022-08-06
1
2022-08-06
4
2022-08-07
6
n.rz.50
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
7
n.rz.50
SAJAN (96)
2022-08-05
1
2022-08-05
10
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
11
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
LOARA (36)
2022-08-05
2022-08-05
14
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-05
2
2022-08-05
13
2022-08-06
2022-08-07
Zujewska Wiktoria
KS Jumping Events Poznań
2022-08-05
2022-08-05
15
2022-08-07
5
n.rz.50
FRAZES (48)
2022-08-05
17
2022-08-05
12
2022-08-07
12
2022-08-06
11
2022-08-06
6

Number of Riders: 125

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl