Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B
HZO DiM+HZR 18-20 marzec 2022
Leszno, 18-20 marzec 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
205 ACCEPTED 2022-03-17 19:33:17
2022-03-17 19:33:17
Olga Patecka FINISZ
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
204 ACCEPTED 2022-03-16 17:26:31
2022-03-14 13:08:24
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
203 ACCEPTED 2022-03-14 12:27:14
2022-03-14 12:27:14
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
202 ACCEPTED 2022-03-14 12:22:15
2022-03-14 12:22:15
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
201 ACCEPTED 2022-03-14 12:26:06
2022-03-14 12:17:45
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
200 ACCEPTED 2022-03-16 07:19:02
2022-03-14 12:12:02
Ines Gawron NALA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
199 ACCEPTED 2022-03-16 07:19:18
2022-03-14 09:44:04
Nel Skotarczak ORCHID`S THARINA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
198 ACCEPTED 2022-03-15 09:42:26
2022-03-13 21:32:11
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
197 ACCEPTED 2022-03-15 07:37:40
2022-03-13 21:22:40
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
196 ACCEPTED 2022-03-15 07:38:03
2022-03-13 11:30:38
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
195 ACCEPTED 2022-03-15 07:38:16
2022-03-13 11:27:33
Martyna Kulińska DUKAT
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
194 ACCEPTED 2022-03-15 07:39:03
2022-03-13 11:23:05
Gabriela Kordus CAHIR
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
193 ACCEPTED 2022-03-15 07:39:05
2022-03-13 11:21:57
Gabriela Kordus PASA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
192 ACCEPTED 2022-03-11 14:20:30
2022-03-11 13:41:14
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
191 ACCEPTED 2022-03-15 07:19:08
2022-03-10 10:49:24
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
190 ACCEPTED 2022-03-15 07:19:29
2022-03-10 10:48:21
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
189 ACCEPTED 2022-03-15 07:20:01
2022-03-10 10:47:07
Amelia Koralewska CASERES
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
188 ACCEPTED 2022-03-11 11:21:26
2022-03-10 10:45:47
Amelia Bąba CLIVIA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
187 ACCEPTED 2022-03-11 11:21:48
2022-03-10 10:44:36
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
186 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-03-10 10:40:28
2022-03-10 10:40:28
Oliwia Mycio H-NAHAR ZK
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
185 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-03-10 10:39:11
2022-03-10 10:39:11
Oliwia Mycio BANKIET
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
184 ACCEPTED 2022-03-11 11:23:24
2022-03-09 10:45:07
Zuzanna Wikieł SAFARI SUNDANCE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
183 ACCEPTED 2022-03-10 10:59:31
2022-03-08 11:59:09
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
182 ACCEPTED 2022-03-10 11:02:55
2022-03-08 11:57:29
Hanna Dobrzycka TANGO PONY SPORT
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
181 ACCEPTED 2022-03-10 10:58:15
2022-03-08 11:52:58
Emilia Tousty HEDORA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
180 ACCEPTED 2022-03-10 11:00:14
2022-03-08 11:51:38
Emilia Tousty NAGATO
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
179 ACCEPTED 2022-03-17 19:47:56
2022-03-04 18:33:23
Lena Kacprzak PASJONATA POKER
  • 2x Z1/50 cm/zabawowy dokładności 238.1.1
178 ACCEPTED 2022-03-15 21:47:08
2022-03-04 18:25:52
Maja Starostka FIDŻI
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
177 ACCEPTED 2022-03-10 10:59:44
2022-03-04 13:04:50
Natalie Szieklíková MAJANS JESSY
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
176 ACCEPTED 2022-03-10 10:57:55
2022-03-04 13:01:42
Marketa Sziekliková FRODO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
175 ACCEPTED 2022-03-10 11:01:09
2022-03-04 12:58:42
Sofie Šafratová ROXANNE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
174 ACCEPTED 2022-03-10 11:02:37
2022-03-04 11:31:57
Marketa Sziekliková SWEET HEART
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
173 ACCEPTED 2022-03-04 13:21:14
2022-03-03 10:27:00
Nela Dampc BATOR
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
172 ACCEPTED 2022-03-04 13:38:12
2022-03-03 10:25:40
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
171 ACCEPTED 2022-03-17 19:48:35
2022-03-03 10:24:18
Nela Dampc DURANTO Z
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
170 ACCEPTED 2022-03-02 07:40:34
2022-03-01 17:06:40
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
169 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-03-11 18:05:17
2022-03-01 14:44:14
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
168 ACCEPTED 2022-03-17 19:34:06
2022-03-01 14:43:15
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
167 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-03-17 19:42:25
2022-03-01 14:42:00
Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
166 ACCEPTED 2022-03-17 19:38:49
2022-03-01 14:40:05
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
165 ACCEPTED 2022-03-13 11:40:27
2022-02-25 12:48:45
Julianna Bajońska HELLFIRE
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
164 ACCEPTED 2022-02-27 16:28:34
2022-02-25 10:45:42
Kinga Madej BAZALT
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
163 ACCEPTED 2022-03-17 08:39:25
2022-02-25 09:01:59
Martyna Drabczyk HARRY
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
162 ACCEPTED 2022-03-04 13:43:31
2022-02-24 22:34:15
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
161 ACCEPTED 2022-03-01 14:59:19
2022-02-24 20:07:13
Hanna Cytarska POSEJDON
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
160 ACCEPTED 2022-03-10 10:55:10
2022-02-24 19:51:54
Hana Šmejkalová DOMINA 3
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
159 ACCEPTED 2022-03-10 11:02:08
2022-02-24 19:48:19
Hana Šmejkalová SOFIE TEMPAL ONE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
158 ACCEPTED 2022-03-04 13:43:22
2022-02-24 18:55:47
Zofia Kaczmarczyk WOTAN
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
157 ACCEPTED 2022-03-02 10:28:24
2022-02-24 15:38:27
Jakub Mroczek GRANIT
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
156 ACCEPTED 2022-03-08 12:25:57
2022-02-24 12:20:58
Wiktoria Zujewska FRAZES
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
155 ACCEPTED 2022-03-17 08:37:09
2022-02-24 12:19:12
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
154 ACCEPTED 2022-03-08 12:25:27
2022-02-24 12:18:19
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
153 ACCEPTED 2022-03-14 07:13:41
2022-02-24 11:56:22
Maria Szmyt R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
152 ACCEPTED 2022-03-01 14:57:58
2022-02-24 11:55:29
Maria Szmyt MATADOR
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
151 ACCEPTED 2022-03-04 13:23:44
2022-02-24 08:59:32
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
150 ACCEPTED 2022-03-01 14:56:19
2022-02-24 08:58:19
Maja Drozdowska HEDVAN
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
149 ACCEPTED 2022-03-01 15:00:25
2022-02-24 08:57:21
Amelia Rojek SKY ZAGORKA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
148 ACCEPTED 2022-02-25 11:09:24
2022-02-24 08:56:40
Weronika Malinowska CZARINA
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
147 ACCEPTED 2022-03-10 11:04:03
2022-02-24 08:27:44
Maja Drobny SOLARIS
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
146 ACCEPTED 2022-03-10 11:04:00
2022-02-24 08:26:55
Maja Drobny ERA L
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
145 ACCEPTED 2022-03-08 11:42:23
2022-02-23 21:49:18
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
144 ACCEPTED 2022-03-17 19:47:08
2022-02-23 21:30:01
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
143 ACCEPTED 2022-03-17 19:47:18
2022-02-23 21:26:02
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
142 ACCEPTED 2022-02-25 11:07:58
2022-02-23 21:13:19
Zofia Teper BELLE IRW
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
141 ACCEPTED 2022-02-25 11:10:34
2022-02-23 21:11:39
Zofia Teper EMIR
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 28/130 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
140 ACCEPTED 2022-03-02 10:28:36
2022-02-23 20:52:40
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
139 ACCEPTED 2022-03-01 13:41:09
2022-02-23 17:44:11
Joachim Włoch SID
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
138 ACCEPTED 2022-03-01 13:41:14
2022-02-23 17:40:52
January Włoch FRANKE
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
137 ACCEPTED 2022-03-01 13:41:15
2022-02-23 17:40:00
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
136 ACCEPTED 2022-03-16 17:25:58
2022-02-23 11:15:58
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
135 ACCEPTED 2022-02-25 11:19:27
2022-02-23 00:06:11
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
134 ACCEPTED 2022-03-02 10:24:38
2022-02-22 23:09:23
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 1x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
133 ACCEPTED 2022-02-25 11:16:36
2022-02-22 21:30:23
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-03-17 19:45:32
2022-02-22 21:27:00
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-02-25 11:07:40
2022-02-22 21:22:35
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/C/DK na styl jeźdźca
130 ACCEPTED 2022-03-01 14:50:34
2022-02-22 20:26:20
Natalia Czyżyk- Zahiu DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
129 ACCEPTED 2022-03-02 10:30:44
2022-02-22 20:25:35
Natalia Czyżyk- Zahiu MELA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
128 ACCEPTED 2022-02-25 11:11:15
2022-02-22 20:20:25
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
127 ACCEPTED 2022-02-25 11:17:39
2022-02-22 20:18:27
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
126 ACCEPTED 2022-03-02 10:30:30
2022-02-22 20:06:14
Anna Jamsheer LOPIK'S APPIE
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2022-03-04 13:39:44
2022-02-22 18:25:15
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
124 ACCEPTED 2022-02-25 11:12:51
2022-02-22 13:45:04
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
123 ACCEPTED 2022-02-25 11:09:58
2022-02-22 10:58:37
Maksymilian Błaszczyk DRAGONIA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
122 ACCEPTED 2022-02-25 11:10:24
2022-02-22 10:57:58
Maja Gregor EINAR S
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
121 ACCEPTED 2022-03-01 14:49:03
2022-02-22 10:57:12
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
120 ACCEPTED 2022-02-25 11:17:02
2022-02-22 10:56:28
Katarzyna Kołpa MOON
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
119 ACCEPTED 2022-03-01 14:56:38
2022-02-22 10:55:06
Maja Bartosz HULASZKA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
118 ACCEPTED 2022-02-25 11:12:30
2022-02-22 10:53:44
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
117 ACCEPTED 2022-03-08 12:55:56
2022-02-22 10:51:08
Maja Chruszcz WISSA
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 2x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
116 ACCEPTED 2022-02-25 11:13:20
2022-02-22 10:49:58
Tymoteusz Liss IDAHO RED WINE
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
115 ACCEPTED 2022-02-25 11:14:49
2022-02-21 21:45:32
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
114 ACCEPTED 2022-02-25 11:08:34
2022-02-21 21:44:34
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
113 ACCEPTED 2022-03-10 10:58:39
2022-02-21 21:20:28
Sára Nejedlá JAKUCJA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
112 ACCEPTED 2022-03-01 14:57:16
2022-02-21 21:18:08
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
111 ACCEPTED 2022-03-01 14:58:52
2022-02-21 21:17:04
Antonina Kucharska ORIDA M
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 2x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
110 ACCEPTED 2022-03-17 07:50:23
2022-02-21 21:11:11
Marie Maláková VERDUNKA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
109 ACCEPTED 2022-03-17 07:52:10
2022-02-21 21:04:52
Marie Maláková SNĚHURKA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
108 ACCEPTED 2022-03-16 10:49:06
2022-02-21 20:53:09
Anna Maláková POSEJDON
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
107 ACCEPTED 2022-03-16 10:47:40
2022-02-21 20:31:58
Eliška Nejedlá LADY STAR
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
106 ACCEPTED 2022-03-10 10:54:46
2022-02-21 20:25:57
Sofie Šafratová DOLLOM CASSINO
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
105 ACCEPTED 2022-03-16 10:47:15
2022-02-21 20:25:07
Eliška Nejedlá DARINKA
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
104 ACCEPTED 2022-03-17 19:52:29
2022-02-21 20:00:03
Anna Hrabalová MISS ELLIE
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
103 ACCEPTED 2022-02-22 13:29:09
2022-02-21 18:03:56
Hanna Stein DIAMENT
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-02-25 11:13:53
2022-02-21 17:17:34
Adrianna Pypłacz IXELLE DE FREMIS
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
101 ACCEPTED 2022-03-02 10:31:54
2022-02-21 16:21:27
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
100 ACCEPTED 2022-02-25 11:15:47
2022-02-21 16:21:03
Marianna Raczyńska LENNOX 440
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
99 ACCEPTED 2022-03-04 13:25:38
2022-02-21 16:20:42
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
98 PRE-APPROVED 2022-02-22 13:40:31
2022-02-21 16:20:22
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-03-01 14:48:50
2022-02-21 16:18:27
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
96 ACCEPTED 2022-03-16 10:48:20
2022-02-21 16:07:21
Lucie Mikešová SIFRA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
95 ACCEPTED 2022-03-10 11:01:33
2022-02-21 14:24:18
Anna Hrabalová SHARIF
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
94 ACCEPTED 2022-02-27 16:31:33
2022-02-21 14:19:28
Martin Sikora SD HONEYBEE
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
93 ACCEPTED 2022-02-27 16:37:42
2022-02-21 14:08:27
Martin Sikora PANDORA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
92 ACCEPTED 2022-02-25 11:13:05
2022-02-21 12:39:02
Kateřina Karásková GORO
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
91 ACCEPTED 2022-03-16 10:48:46
2022-02-21 12:28:34
Kateřina Karásková MID NIGHT SUN
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
90 ACCEPTED 2022-03-14 09:56:26
2022-02-21 09:48:44
Barbara Piontek JAMAICA W
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
89 ACCEPTED 2022-03-14 09:56:56
2022-02-21 09:48:04
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
88 ACCEPTED 2022-03-14 09:56:35
2022-02-21 09:47:12
Urszula Piontek KARIKA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
87 ACCEPTED 2022-03-02 10:26:13
2022-02-19 15:13:13
Katarzyna Kurda CHANTI
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
86 ACCEPTED 2022-02-25 11:08:56
2022-02-19 10:44:31
Lena Żakowska CINNAMON
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
85 ACCEPTED 2022-02-25 11:07:25
2022-02-19 10:29:32
Lena Żakowska BARACK IRW
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
84 ACCEPTED 2022-03-04 11:21:58
2022-02-19 09:41:47
Berenika Biela ISTI
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-03-01 15:00:47
2022-02-18 23:10:54
Wiktoria Kvasnytska TEKILA
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
82 ACCEPTED 2022-02-19 14:06:27
2022-02-18 23:10:17
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
81 ACCEPTED 2022-03-01 14:49:17
2022-02-18 23:09:07
Nina Cieślińska BERGAMO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
80 ACCEPTED 2022-03-17 19:46:01
2022-02-18 21:37:41
Laura Walicka LARINA
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
79 ACCEPTED 2022-03-01 14:58:19
2022-02-18 18:15:49
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
78 ACCEPTED 2022-03-01 14:55:36
2022-02-18 18:15:21
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
77 ACCEPTED 2022-03-08 11:34:50
2022-02-18 18:14:50
Kornelia Jurasz CONTINA ELIZAR
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
76 ACCEPTED 2022-03-08 12:27:38
2022-02-18 17:11:59
Jagoda Kierznowska LESANTTI
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
75 ACCEPTED 2022-03-08 12:24:39
2022-02-18 17:11:35
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
74 ACCEPTED 2022-03-08 12:23:43
2022-02-18 17:11:14
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
73 ACCEPTED 2022-03-14 07:14:51
2022-02-18 16:04:32
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
72 ACCEPTED 2022-03-14 07:14:54
2022-02-18 16:02:42
Igor Brzeziński FENIKS
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
71 ACCEPTED 2022-03-17 19:46:27
2022-02-18 13:16:49
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-03-08 12:24:07
2022-02-18 13:15:23
Nel Skotarczak CASCH M. E.
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 2x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
69 ACCEPTED 2022-02-27 16:30:20
2022-02-18 12:15:12
Michalina Kosmalewicz WOODY
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
68 ACCEPTED 2022-02-27 16:30:21
2022-02-18 12:14:17
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
67 ACCEPTED 2022-02-25 11:08:12
2022-02-18 11:26:52
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 27/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
66 ACCEPTED 2022-03-02 10:20:59
2022-02-18 11:21:25
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
65 ACCEPTED 2022-02-25 11:19:01
2022-02-18 11:20:19
Martyna Kamińska SARA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
64 ACCEPTED 2022-02-25 11:17:59
2022-02-18 11:19:10
Matylda Reszelska PORTOS
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
63 ACCEPTED 2022-02-23 10:50:55
2022-02-18 11:17:30
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
62 ACCEPTED 2022-03-17 19:32:30
2022-02-18 11:16:32
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
61 ACCEPTED 2022-02-25 11:17:30
2022-02-18 11:15:40
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
60 ACCEPTED 2022-03-01 14:59:40
2022-02-18 10:54:00
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
59 ACCEPTED 2022-03-02 09:28:56
2022-02-18 10:53:28
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
58 ACCEPTED 2022-03-08 12:31:13
2022-02-18 08:28:09
Cécille Stobińska USHUAIA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-03-08 12:29:16
2022-02-18 08:26:08
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
56 ACCEPTED 2022-03-15 07:53:57
2022-02-17 11:15:53
Marianna Kultys TRENDY
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
55 ACCEPTED 2022-03-01 14:56:48
2022-02-16 21:35:36
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
54 ACCEPTED 2022-03-17 09:49:21
2022-02-16 21:35:13
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
53 ACCEPTED 2022-03-14 09:55:48
2022-02-16 16:36:08
Urszula Piontek CASCOR
  • 2x 10/LL/DK na styl jeźdźca
52 ACCEPTED 2022-03-19 16:04:32
2022-02-15 20:23:52
Lena Markiewicz ROZBÓJNIK
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
51 ACCEPTED 2022-02-22 13:28:33
2022-02-15 19:56:40
Anna Wisełka BRAWO
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
50 ACCEPTED 2022-02-22 13:30:54
2022-02-15 19:52:45
Oliwia Sobkowiak PIPI
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 38/50/60/70 cm/dokładności art.238.1.1
49 ACCEPTED 2022-03-17 19:44:08
2022-02-15 13:52:20
Marek Layer NETIA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
48 ACCEPTED 2022-03-13 11:39:50
2022-02-15 12:35:19
Lena Radowicz CENNA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
47 ACCEPTED 2022-02-21 18:22:02
2022-02-15 11:07:51
Antoni Nowak SANTIAGO
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-02-21 18:21:35
2022-02-15 11:07:19
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
45 ACCEPTED 2022-03-02 10:24:59
2022-02-15 11:06:50
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
44 ACCEPTED 2022-03-04 13:40:02
2022-02-15 11:06:16
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
43 ACCEPTED 2022-02-19 14:04:54
2022-02-15 11:05:46
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
42 ACCEPTED 2022-03-08 12:56:26
2022-02-15 10:13:34
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 16/L/DK dokładności 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-03-04 13:38:33
2022-02-15 10:13:01
Marcelina Biernaczyk LEON
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
40 ACCEPTED 2022-03-04 13:31:19
2022-02-15 10:12:32
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
39 ACCEPTED 2022-03-08 12:27:01
2022-02-15 10:12:01
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
38 ACCEPTED 2022-03-08 12:29:05
2022-02-15 10:11:27
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
37 ACCEPTED 2022-02-25 11:18:45
2022-02-15 10:10:52
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
36 ACCEPTED 2022-02-25 11:18:32
2022-02-15 10:10:14
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
35 ACCEPTED 2022-03-04 13:38:44
2022-02-15 10:09:37
Wiktoria Cwalina ULILEN
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
34 ACCEPTED 2022-03-04 13:38:46
2022-02-15 10:09:04
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
33 ACCEPTED 2022-03-04 13:38:47
2022-02-15 10:08:19
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
32 ACCEPTED 2022-03-16 21:19:42
2022-02-14 20:15:49
Nicole Pluskota GRUPO PROM VIOX W
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
31 ACCEPTED 2022-02-19 14:05:37
2022-02-14 20:00:53
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-02-22 13:32:26
2022-02-14 12:37:23
Marek Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
29 ACCEPTED 2022-03-17 19:44:30
2022-02-14 12:34:18
Marek Layer MADAME GAZELLE PP
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-03-17 19:44:59
2022-02-14 12:32:23
Blanka Layer TAJGA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-02-22 13:31:16
2022-02-14 12:31:29
Blanka Layer RINGO
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
26 ACCEPTED 2022-02-18 18:08:13
2022-02-14 08:40:28
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
25 ACCEPTED 2022-02-18 18:10:28
2022-02-14 08:40:03
Lena Wilk SERYL
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
24 ACCEPTED 2022-02-18 18:09:30
2022-02-14 08:39:44
Matylda Drwota MELLOW JACK MMK
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-02-18 18:07:38
2022-02-14 08:39:15
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-03-02 10:32:22
2022-02-14 08:04:35
Urszula Rosa URWIS
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
21 ACCEPTED 2022-03-13 11:38:46
2022-02-14 08:04:10
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
20 ACCEPTED 2022-03-16 07:21:10
2022-02-12 17:02:33
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
19 ACCEPTED 2022-03-16 07:21:14
2022-02-12 17:01:46
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-03-17 19:35:50
2022-02-04 20:29:12
Natalia Brzozowska FINISH
  • 2x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
17 ACCEPTED 2022-03-08 12:27:20
2022-02-04 16:42:31
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-03-08 12:25:08
2022-02-04 16:42:08
Zofia Pietrzak DELMONTE
  • 2x 11/L/DK na styl jeźdźca
15 ACCEPTED 2022-03-08 12:30:34
2022-02-04 16:41:36
Luna Kowalonek SPARKLING ROSE K
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/N/DK na styl jeźdźca
14 ACCEPTED 2022-03-17 19:37:06
2022-02-04 16:26:53
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
13 ACCEPTED 2022-03-17 19:36:36
2022-02-04 16:24:44
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYALE Z
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
12 ACCEPTED 2022-02-11 09:09:10
2022-02-04 16:23:41
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
11 ACCEPTED 2022-03-16 09:01:35
2022-02-03 11:02:50
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
10 ACCEPTED 2022-03-14 13:55:49
2022-01-21 19:45:09
Maria Ciszek URANA MELODY
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
9 ACCEPTED 2022-03-08 12:27:53
2022-01-19 22:34:17
Zuzanna Zielony-Sokalska LIWIA
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
8 ACCEPTED 2022-02-25 11:16:12
2022-01-19 22:33:45
Maja Sałapatek LOGAN
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
7 ACCEPTED 2022-03-01 14:58:40
2022-01-19 22:33:01
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 24/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
6 ACCEPTED 2022-03-17 19:53:23
2022-01-19 22:32:18
Michalina Błądek RICARDA
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 20/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
5 ACCEPTED 2022-03-04 13:30:04
2022-01-19 22:31:34
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
4 ACCEPTED 2022-03-17 19:49:33
2022-01-18 13:22:36
Olaf Pięta FRED FLINSTONE
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
3 ACCEPTED 2022-02-18 18:06:36
2022-01-12 11:57:10
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 1x 11/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
2 ACCEPTED 2022-02-01 11:05:57
2022-01-12 09:54:30
Aleksandra Matuła CHAMANII
  • 2x 12/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
1 ACCEPTED 2022-03-13 10:30:30
2022-01-12 09:21:36
Hanna Stefanowicz REFLECTION
  • 2x 13/N/DK na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
2. Bajońska Julianna Klub Sportowy Sydow Riding Team
2006 (J.)
O049890
3. Bajorek Wiktoria KJ VOLTA
2007 (JM.)
O062602
4. Bartosz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
934/22
5. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
6. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
7. Biela Berenika KS SYDOW Riding Team
2008 (JM.)
O049200
10254810
8. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
9. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
10. Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O067719
11. Błaszczyk Maksymilian KJ VOLTA MIŁOCICE
2008 (JM.)
O064899
12. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
13. Brzozowska Natalia TKJ Garbówek
2010 (JM.)
O059429
14. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
15. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
16. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (J.)
O045649
17. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
18. Ciszek Maria BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O059973
19. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
20. Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
2014 (Mł.)
O067625
21. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
22. Czyżyk- Zahiu Natalia KS Faruk
2014 (Mł.)
O068414
23. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
24. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
25. Dobrzycka Hanna Ks Faruk
2013 (Mł.)
O068898
26. Drabczyk Martyna bpk
2009 (JM.)
O059247
27. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
28. Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O051350
29. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
30. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
31. Fedorczak Vincent BPK
2010 (JM.)
O061150
32. Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044125
33. Gawron Ines KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
933/22
34. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
35. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
36. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
37. Gregor Maja KJ VOLTA
2009 (JM.)
O062822
38. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
39. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
10262422
40. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O042625
41. Hrabalová Anna JK Čtyřkolák
2010 (JM.)
none
42. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O064152
43. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
44. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
45. Kacprzak Lena Polish Pony Club Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O067580
46. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
47. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
48. Kamińska Martyna KJ Ranczo Kołata
2010 (JM.)
O053657
49. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
50. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
51. Karásková Kateřina JK Mariánovice
2011 (Mł.)
J0YE0
52. Karásková Zuzana JK Mariánovice
2014 (Mł.)
J11T8
53. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
54. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
55. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
56. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
57. Kołpa Katarzyna KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
4777/21
58. Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O058304
59. Kordus Gabriela KS Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
60. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
61. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
62. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
63. Kruś Martyna BPK
2007 (JM.)
O051389
64. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
65. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
66. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
67. Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
2011 (Mł.)
O059648
68. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
69. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
70. Kurda Katarzyna Klub Jeździecki Metpol
2010 (JM.)
--
71. Kvasnytska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O062183
72. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
73. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
74. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
75. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
76. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
77. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
78. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
79. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
80. Madej Kinga KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
brak
81. Maláková Anna JK Všetice
2009 (JM.)
J0YA6
82. Maláková Marie JK Všetice
2011 (Mł.)
J0Z9B
83. Malinowska Weronika Reimann Team Karlino
2003 (MJ.)
O042045
84. Markiewicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063659
85. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
86. Michalak Helena KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2014 (Mł.)
O068497
87. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
88. Mikešová Lucie Jezdecké centrum Zduchovice
2008 (JM.)
J0PSO
None
89. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
90. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
91. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
92. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O040933
10242411
93. Nejedlá Eliška JK Mariánovice
2008 (JM.)
J0YCB
94. Nejedlá Sára JK Mariánovice
2011 (Mł.)
J0YCC
95. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
96. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
97. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
98. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
99. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
100. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
O056722
101. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
102. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
103. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
104. Pluskota Nicole Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2008 (JM.)
O061350
105. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
106. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
107. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
108. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
109. Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team
O062344
110. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
111. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
112. Reszelska Matylda KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O062640
113. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
114. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
115. Šafratová Sofie JK Team Noskov
2011 (Mł.)
J0W4A
116. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
117. Sikora Martin JK Čtyřkolák
2009 (JM.)
none
118. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
119. Śliwińska Maria Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
O065277
120. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
121. Šmejkalová Hana JS Nesměň
2011 (Mł.)
J0YBB
122. Sobkowiak Oliwia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2010 (JM.)
O068289
123. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
124. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
125. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
126. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
127. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
128. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
129. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
130. Szewczyk Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/968/2
131. Sziekliková Marketa JK Team Noskov
2011 (Mł.)
J0W4C
132. Szieklíková Natalie JK Team Noskov
2010 (JM.)
J0YT8
133. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
134. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O056602
135. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
136. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (J.)
O047456
137. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
138. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
139. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
140. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
141. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
142. Wikieł Zuzanna KS SYDOW Riding Team
2010 (JM.)
Brak
143. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
144. Wisełka Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O066628
145. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O057717
146. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
147. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
148. Zielony-Sokalska Zuzanna UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O059904
149. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
150. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
151. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

80

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
K033280 528 009 09 1167446
2.

4

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
3.

243

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/kuc:136cm F: Turina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
K022823 616013640032412
4.

118

APASJONATA CON AMORE KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc F: Casperhof's Freddy
M: Bokkesprong Camelia
K020178 013610175508
5.

35

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
6.

139

ARMANI ARON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: KLASYK
M: AIDA LOT ARON
BRAK 616 007 61 01618 17
7.

250

BANKIET MAŁOPOLSKA POL 2012 gelding grey/167 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
8.

98

BARACK IRW Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Big Star JR K Z
M: Anuk
K028635 DE455550000414
9.

66

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
10.

182

BATOR KUC POL 2004 wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 0136115850
11.

234

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
12.

162

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
13.

103

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
14.

95

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Gabon /
M: Miss Barneby /
brak -
15.

77

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
K032778 HUN M PO110180000
16.

56

BIRKUT M (AA) POL 2015 wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
17.

81

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
K030624 S3-372004100012219
18.

64

BRAWO KM POL 2010 ogier myszata/mk:148 F: nn /
M: nn /
K030203 616098100030253
19.

215

CAHIR SP POL 2016 wałach ciemnogniada/- F: -
M: -
brak -
20.

174

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
21.

133

CASALI HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall
M: Z-NewSunshine
K026729 DE421000547214
22.

84

CASCH M. E. KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Oklund / Holland
M: Wendyane / Indoctro
K015051 528003000701049
23.

101

CASCOR OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: nz
M: nz
brak DE433330982910
24.

203

CASERES WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872 61600753000835
25.

119

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
26.

152

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
27.

59

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K026979 616999640096107
28.

62

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
29.

3

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
30.

106

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:148 F: .
M: .
. .
31.

172

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
32.

165

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
33.

226

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
34.

255

CINDORIJKE DU VLIST Z Z POL 2013 klacz siwa/- F: Calvino / Calvin Z
M: Landorijke / Larome
K033853 056015Z55762813
35.

99

CINNAMON KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: PHIN PHIN
M: WILEXA
K011518 528003000703908
36.

202

CLIVIA HOLSTEINER POL 2010 klacz siwa/170 F: Clinton I
M: Ravenna II
Brak DE421000595110
37.

15

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus
M: Roxy 32
K033188 DE 481810097912
38.

88

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
39.

104

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
40.

67

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
41.

233

CZARINA SP POL 2014 klacz kara/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
42.

85

DARCO LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier gniada/165cm F: Darco/ Lugano van La Roche
M: Velvet Lazar/Verdi
K029315 DE433330872516
43.

124

DARINKA PONY CZE 2007 kobyla bílá/kuc:144 F: neznámý
M: neznámá
KJ0LGS 000069928
44.

20

DELMONTE KWPN NED 2008 klacz skarogniada/161 F: Tangelo cen de zuuthoeve
M: Zamdoria
Brak 528003000804633
45.

245

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
46.

231

DIAMENT TRAKEŃSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Vroni / Contender
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
47.

148

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/118 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
K030188 616013660744815
48.

191

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
K029501 616013610075812
49.

125

DOLLOM CASSINO WELSH PART-BRED CZE 2008 valach bělouš/kuc:130 F: I Need You
M: Ceredwen
KJ00YO 826046040012354
50.

179

DOMINA 3 PONY CZE 2008 kobyla tmavý hnědák/kuc:125 F: Domingo
M: Banitka
KJ0YVD 616013680100008
51.

141

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
52.

216

DUKAT KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:124 F: Linde Hoeve`s Optimist
M: Dafina
K028985 616013610086510
53.

180

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
54.

237

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
55.

140

EINAR S SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Barnos
M: Elnema
686/21 6160096901099715
56.

161

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
57.

252

ERA L SP POL 2008 klacz gniada/172 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
58.

86

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:131 F: Very Top
M: Frida
K029061 013640016607
59.

193

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk
M: Frytka
K023156 616013610193213
60.

23

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl/Luron
M: Falanga/Fanimo
K024999 616009591022814
61.

76

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
62.

201

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
63.

236

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa/172 F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
64.

8

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
K030515 DE410101018904
65.

190

FRAZES TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach ciemnogniada/165cm F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
66.

6

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole
M: Rozarina
K018749 528003201008527
67.

185

FRODO - CZE 2015 wałach inna/kuc:139 F: -
M: -
KJ0YGF 203001928735515
68.

254

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
69.

136

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn
M: Trixie
K030739 25000116323986L
70.

89

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
K029410 DE441411227909
71.

31

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
72.

143

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
73.

113

GORO PONY CZE 2013 valach hnědák/kuc:145 F: Orion s.v.
M: Rača /Nv-8/
KJ1082 703002544203613
74.

242

GRANIT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K033185 616 999 60 01946 15
75.

43

GRUPO PROM VIOX W KWPN POL 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
76.

251

H-NAHAR ZK SP POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Huzar / Jalienny
M: Hexa / Arcus
K024682 616006591027413
77.

175

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
78.

227

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
79.

170

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
K030901 826048000064586
80.

197

HEDORA SP POL 2016 mare bay/165 F: Duke of Hearts
M: Hatteria
K029466 616009610081416
81.

238

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:147 F: Airen 1
M: Hedva
K031427 616013530209016
82.

169

HELLFIRE Polski Koń Szlachetny POL 2015 wałach ciemnogniada/171 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
K029167 A0004904S
83.

137

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
84.

142

IDAHO RED WINE OLD POL 2017 wałach gniada/169 F: IMPRESSIVE VDL
M: PIANDORA
K033113 DE 418182672017
85.

68

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
86.

97

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/mk:mk:mk:1 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
87.

122

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
88.

51

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
89.

132

JAKUCJA WELSH PONY CZE 2007 kobyla hnědák/kuc:135 F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
KJ00U5 POL013670009807
90.

111

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
91.

164

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
92.

50

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
93.

109

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry/Bruk
M: Karina/Admiral
K016321 POL013520005405
94.

82

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
95.

204

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
K030167 616013640078212
96.

134

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
K012016 POL009510224605
97.

131

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L / Lord Kemm
K015422 POL 009580227505
98.

181

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
99.

126

LADY STAR PONY CZE 2005 kobyla hnědák/kuc:148 F: MARS STAR (Mars Star)
M: LEIDY EN (Leidy En)
KJ0F9O 203001932945705
100.

223

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
101.

21

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
102.

92

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
103.

155

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
104.

120

LENNOX 440 OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Retina
K033052 DE 418180070215
105.

52

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
106.

105

LESANTTI - DEN 2013 klacz gniada/167 F: Lando Blue
M: Mighty Power
None DE498270000613
107.

45

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
108.

12

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: Trzy po trzy
M: Laguna
K032198 616013640080014
109.

11

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
110.

145

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
111.

199

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
112.

208

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/140 F: nn
M: nn
K026657 528009101178093
113.

150

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
114.

39

MADAME GAZELLE PP CONNEMARA PONY IRL 2017 klacz siwa/kuc:148 F: Ice and FireD'Albran
M: Rathlacken Fiona
K033361 UELN: 372004000100466
115.

186

MAJANS JESSY - CZE 2004 klacz inna/kuc:144 F: -
M: -
KJ0TPX 52801704.00447
116.

239

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
K027548 616013610164711
117.

147

MELA SP POL 2014 klacz bułana/kuc:126 F: Rolex/ Martell
M: Miła
K029979 616013540074315
118.

228

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 00
119.

90

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
K020303 POL 013 52 01433 08
120.

112

MID NIGHT SUN PONY CZE 2006 valach hnědák/kuc:142 F: Natan/Samo (Natan/Samo)
M: Marína (Marína)
KJ0JK7 703001544203406
121.

256

MISS ELLIE WELSH PONY CZE 2009 klacz inna/kuc:- F: -
M: -
Brak 203001921053809
122.

138

MOON XX POL 2015 wałach gniada/162 F: Dżulietto
M: Masterprice
685/21 616POL15008579T
123.

32

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:kuc:12 F: --
M: --
K028417 616999610257211
124.

72

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:- F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
K016405 POL616013680076009
125.

196

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
126.

222

NALA XX POL 2016 klacz gniada/166 F: KOKO
M: NOLA
BRAK 616 POL 16008765T
127.

232

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:138 F: Waron
M: Nirwana
K019967 POL 013570009205
128.

49

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
129.

253

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
130.

70

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
Brak 056-002-W00305838
131.

207

NETIA KUC POL 2013 Klacz gniada/- F: NN
M: NN
brak 616999520113913
132.

10

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
K030414 528000110082311
133.

221

ORCHID`S THARINA KUC NEW FOREST BEL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Kantje's Carlando / Kantje's Ronaldo
M: Orchid's Casita / Brandy XIII
K030255 528008140014814
134.

130

ORIDA M Czeska Ciepłokrwista POL 2009 klacz gniada/176 F: Aristo Z
M: Orkana M
K028444 203009226720409
135.

195

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
136.

114

PANDORA IRISH COB CZE 2016 mare black/kuc:143 F: nevim
M: nevím
826033002245711 826033002245711
137.

214

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
138.

60

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
139.

75

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
140.

144

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
K011681 POL 013610131408
141.

146

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
142.

194

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: POLLY
K025043 616013610121713
143.

63

PIPI KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: nn
M: nn
brak 616999610261305
144.

78

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
145.

240

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013 54 01294
146.

127

POSEJDON PONY CZE 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Bambo
M: Pacynka
KJ0MY4 POL013670135207
147.

58

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quita
K028651 DE 410100398215
148.

213

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
K029007 616013600465907
149.

47

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
150.

2

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
151.

110

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
152.

9

RICARDA KUC POL 2001 klacz inna/kuc:kuc:11 F: LEIBUCHTA-RIEKARDO
M: MUSI
K029876 427 270090002
153.

37

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:kuc F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 POL013690065405
154.

73

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/kuc:141 F: Jackets Pire Dream
M: Heavenly Surprise
K031828 826037011087561
155.

184

ROXANNE - CZE 2006 klacz inna/kuc:135 F: -
M: -
KJ0WTB DE443430257306
156.

65

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
K025588 616999681034114
157.

224

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:124 F: Galant /
M: Siren /
K019562 616013670129509
158.

48

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
159.

200

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
160.

187

SAFIETJE PONY CZE 2004 kobyla světlý ryzák/kuc:126 F: neznámý
M: neznámá
KJ00WP 52800300030150
161.

61

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
K026965 616013640116009
162.

87

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: NN
M: NN
K031388 056022000299886
163.

220

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:kuc:13 F: Anapon Spartacus
M: Swatka
K029209 61601360019716
164.

79

SARA TYP KUC POL 2010 klacz kara/kuc:137 F: NN
M: NN
K028883 616999610278510
165.

115

SD HONEYBEE IRISCH COB CZE 2014 mare piebald/skewbald/kuc:140 F: nevim
M: nevim
826073001535418 826073001535418
166.

229

SERYL KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr
M: Serka / NN
K033481 123
167.

116

SHARIF PONY CZE 1996 gelding white/kuc:124 F: nevim
M: nevim
616013660417296 616013660417296
168.

16

SHOKOLAITIQUE ROYALE Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
169.

235

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
170.

117

SIFRA Netherland Reitpony - Nrps2 CZE 2012 mare bay/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid´s Sitanica
KJ0ZPJ None
171.

42

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
172.

241

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
K031486 616009681038414
173.

121

SMART AND CLEVER 3 HANOWERSKA GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Ever so Clever
K033255 DE 431310154114
174.

128

SNĚHURKA PONY CZE 2008 kobyla bílá/kuc:124 F: nezmáný
M: neznámý
KJ0JJJ 203011990289608
175.

217

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
176.

178

SOFIE TEMPAL ONE WPBR CZE 2010 kobyla tmavý hnědák/kuc:132 F: Jebeth Tempal One
M: Sonia
KJ0JQA 000061350
177.

206

SOLARIS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Labrador / Levantos II
M: Sesil / Dżentelmen
K030686 616009530208115
178.

19

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
179.

183

SWEET HEART - CZE 2010 wałach inna/kuc:134 F: -
M: -
KJ0M9V 203011992088510
180.

153

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
181.

44

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
182.

192

SZRON KM SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
183.

38

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:113 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 01592 16
184.

205

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
185.

198

TANGO PONY SPORT SP POL 2015 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
X 616999570181915
186.

96

TEKILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Player
M: Tifany
K020170 POL009580311109
187.

230

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: -
M: -
K024577 616009640005713
188.

149

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:kuc:. F: Top Nonstop / Nantano
M: Top Nonstop / Nantano
K022375 DE441410714004
189.

69

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious
M: Traviata
K024426 616013661404
190.

22

TSINGTAO L WESTFALSKA POL 2013 wałach skarogniada/166 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
191.

46

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
192.

14

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
193.

7

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: MORS
M: URANIA MELODY
K030943 616013670100711
194.

36

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
195.

71

USHUAIA KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Nn/nn
M: NN/nn
K029787 52527291S
196.

129

VERDUNKA PONY CZE 2009 kobyla červený, černý, hnědý bělouš/kuc:128 F: nezmáný
M: Amálka
KJ0VP3 203011996715409
197.

166

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
198.

160

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
199.

177

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
200.

219

WINCENTY KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
KO30644 616999662046608
201.

135

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
202.

83

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
203.

244

WOTAN M POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks/Laryks
M: Wiedza/Dzielżan
K015896 POL006630149705
204.

40

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
Rider Club
Competition
Prize
Bajońska Julianna Klub Sportowy Sydow Riding Team
n.rz. 150
Biel Zofia KJ Leńcze
n.rz. 300
Biela Berenika KS SYDOW Riding Team
n.rz. 50
n.rz. 350
Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
n.rz. 100
Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 50
Ciszek Maria BPK (SLA)
n.rz. 50
n.rz. 50
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 50
n.rz. 200
n.rz. 200
n.rz. 250
Cytarska Hanna Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
n.rz. 50
Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
n.rz. 50
Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 150
n.rz. 150
n.rz. 300
Gawron Ines KJ VOLTA MIŁOCICE
n.rz. 100
Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
n.rz. 200
n.rz. 150
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
n.rz. 50
Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
n.rz. 200
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
n.rz. 250
n.rz. 250
n.rz. 200
Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
n.rz. 50
n.rz. 100
Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
n.rz. 100
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
n.rz. 200
Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 200
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
n.rz. 200
n.rz. 50
Karásková Kateřina JK Mariánovice
n.rz. 50
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
n.rz. 50
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
n.rz. 100
n.rz. 50
n.rz. 50
n.rz. 150
Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
n.rz. 100
Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
n.rz. 200
Kordus Gabriela KS Bolo Team
n.rz. 50
Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
n.rz. 300
n.rz. 300
n.rz. 200
Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
n.rz. 50
Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
n.rz. 50
Layer Blanka KJ Leńcze
n.rz. 50
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
n.rz. 50
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 100
n.rz. 50
Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
n.rz. 100
Michalak Helena KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
n.rz. 50
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
n.rz. 100
n.rz. 150
n.rz. 100
Mucha Weronika JKS Hanna
n.rz. 100
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
n.rz. 150
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
n.rz. 150
n.rz. 300
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
n.rz. 50
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
n.rz. 50
n.rz. 100
Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
n.rz. 100
Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
n.rz, 50
n.rz. 100
Pluskota Nicole Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
n.rz. 100
Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
n.rz. 350
Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
n.rz. 200
Šafratová Sofie JK Team Noskov
n.rz. 100
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 100
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 50
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
n.rz. 50
n.rz. 300
Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
n.rz. 50
n.rz. 100
Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
n.rz. 50
n.rz. 150
Voigt Liliana KJ Leńcze
n.rz. 150
Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
n.rz. 150
Włoch January KS Jumping Events Poznań
n.rz. 50
n.rz. 100
Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
n.rz. 50
Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
n.rz. 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
2022-03-18
15
2022-03-18
7
2022-03-19
11
2022-03-19
5
2022-03-20
CLIVIA (202)
2022-03-18
8
2022-03-18
3
2022-03-19
37
2022-03-20
7
Bajońska Julianna
Klub Sportowy Sydow Riding Team
HELLFIRE (169)
2022-03-18
7
2022-03-18
9
2022-03-19
10
2022-03-19
21
2022-03-20
2
n.rz. 150
Bajorek Wiktoria
KJ VOLTA
2022-03-18
3
2022-03-18
19
2022-03-19
5
2022-03-19
5
2022-03-20
9
Bartosz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
HULASZKA (137)
2022-03-18
12
2022-03-18
16
2022-03-19
15
2022-03-19
5
2022-03-20
18
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2022-03-18
7
2022-03-18
14
2022-03-19
39
2022-03-20
11
Biel Zofia
KJ Leńcze
2022-03-18
6
2022-03-18
5
2022-03-19
3
2022-03-19
4
2022-03-20
1
n.rz. 300
Biela Berenika
KS SYDOW Riding Team
ISTI (97)
2022-03-18
5
2022-03-18
4
n.rz. 50
2022-03-19
2022-03-19
2
2022-03-20
1
n.rz. 350
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (51)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
2022-03-19
54
2022-03-20
19
LEON (52)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
21
2022-03-20
17
2022-03-19
21
Bigaj Alicja
KS FARUK
LOTOS (199)
2022-03-18
1
2022-03-18
5
2022-03-19
6
2022-03-19
32
2022-03-20
18
Błądek Michalina
UKJ Reimann Team Karlino
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-20
3
n.rz. 100
2022-03-19
9
2022-03-19
4
Błaszczyk Maksymilian
KJ VOLTA MIŁOCICE
DRAGONIA (141)
2022-03-18
16
2022-03-18
20
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
15
Brzeziński Igor
JKS Melloni Horses
FENIKS (86)
2022-03-19
2
2022-03-19
50
2022-03-20
15
2022-03-19
2022-03-19
53
2022-03-19
2022-03-20
Brzozowska Natalia
TKJ Garbówek
FINISH (23)
2022-03-19
24
2022-03-20
20
2022-03-19
1
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-03-18
2
n.rz. 50
2022-03-18
14
2022-03-19
27
2022-03-19
4
2022-03-20
13
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
2022-03-18
10
2022-03-18
19
2022-03-19
28
2022-03-19
10
2022-03-20
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (135)
2022-03-18
7
2022-03-18
12
2022-03-19
14
2022-03-19
7
2022-03-20
16
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
BERGAMO (95)
2022-03-18
59
2022-03-18
2022-03-19
41
2022-03-20
26
2022-03-19
37
Ciszek Maria
BPK (SLA)
2022-03-18
8
2022-03-19
16
2022-03-19
8
2022-03-20
5
n.rz. 50
2022-03-18
2
n.rz. 50
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (44)
2022-03-18
3
n.rz. 50
2022-03-19
2
2022-03-20
2
n.rz. 200
LEXUS (45)
2022-03-19
4
2022-03-19
4
2022-03-20
2
n.rz. 200
2022-03-18
8
ULILEN (46)
2022-03-18
1
2022-03-18
18
2022-03-19
1
n.rz. 250
2022-03-20
8
Cytarska Hanna
Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo
POSEJDON (240)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-20
7
n.rz. 50
2022-03-19
4
2022-03-19
1
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
32
2022-03-19
21
2022-03-20
5
n.rz. 50
Czyżyk- Zahiu Natalia
KS Faruk
MELA (147)
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
2022-03-19
16
2022-03-19
13
2022-03-20
2022-03-18
2022-03-18
1
2022-03-19
2022-03-19
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
ORINOKO (195)
2022-03-18
14
2022-03-18
8
2022-03-19
1
2022-03-19
26
2022-03-20
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DURANTO Z (180)
2022-03-18
12
2022-03-19
16
2022-03-20
22
2022-03-18
1
2022-03-18
22
2022-03-19
18
2022-03-20
1
BATOR (182)
2022-03-18
48
2022-03-19
13
2022-03-20
16
Dobrzycka Hanna
Ks Faruk
2022-03-18
22
2022-03-18
1
2022-03-19
2022-03-19
8
2022-03-20
18
Drabczyk Martyna
bpk
HARRY (170)
2022-03-18
26
2022-03-18
24
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
SOLARIS (206)
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
23
2022-03-19
1
2022-03-20
24
ERA L (252)
2022-03-18
32
2022-03-18
12
2022-03-19
21
2022-03-19
2022-03-20
13
Drozdowska Maja
Reimann Team Karlino
HEDVAN (238)
2022-03-18
60
2022-03-18
31
2022-03-19
39
2022-03-19
54
2022-03-20
29
Drwota Matylda
KJ Leńcze
NETIA (207)
2022-03-19
2022-03-18
2022-03-18
48
2022-03-19
21
2022-03-19
36
2022-03-20
1
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
2022-03-18
22
2022-03-18
20
2022-03-19
23
2022-03-19
31
2022-03-20
11
Fedorczak Vincent
BPK
CASIMIR (152)
2022-03-18
4
2022-03-18
14
2022-03-19
23
2022-03-19
1
2022-03-20
27
Ganowska Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFFANY (149)
2022-03-18
1
n.rz. 150
2022-03-18
1
n.rz. 150
2022-03-19
1
2022-03-20
2
n.rz. 300
Gawron Ines
KJ VOLTA MIŁOCICE
NALA (222)
2022-03-18
11
2022-03-18
22
2022-03-19
14
2022-03-19
12
2022-03-20
3
n.rz. 100
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
CHARLTON (172)
2022-03-18
7
2022-03-18
2
2022-03-19
2
n.rz. 200
2022-03-20
4
n.rz. 150
2022-03-18
33
2022-03-18
18
2022-03-19
1
2022-03-19
15
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
CAJERO (174)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
13
2022-03-19
42
2022-03-20
6
n.rz. 50
HALNY (175)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
42
2022-03-19
21
2022-03-20
10
Gregor Maja
KJ VOLTA
EINAR S (140)
2022-03-18
26
2022-03-18
22
2022-03-20
12
2022-03-19
23
2022-03-19
1
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (205)
2022-03-18
1
2022-03-18
6
2022-03-19
2022-03-19
7
2022-03-19
10
2022-03-20
1
n.rz. 200
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2022-03-18
3
2022-03-18
3
2022-03-19
1
n.rz. 250
2022-03-19
1
n.rz. 250
2022-03-20
2
n.rz. 200
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2022-03-18
8
2022-03-18
16
2022-03-19
24
2022-03-19
21
2022-03-20
6
n.rz. 50
MORIS (32)
2022-03-18
1
2022-03-18
9
2022-03-19
30
2022-03-19
32
2022-03-20
3
n.rz. 100
Hrabalová Anna
JK Čtyřkolák
SHARIF (116)
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-18
1
2022-03-18
2022-03-19
15
2022-03-19
52
2022-03-20
1
Jamsheer Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-03-18
9
2022-03-18
4
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
4
n.rz. 100
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
AJSZA (80)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
10
2022-03-20
1
n.rz. 200
2022-03-19
12
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-03-18
18
2022-03-18
3
2022-03-20
2
n.rz. 200
2022-03-19
6
Kacprzak Lena
Polish Pony Club Sp. z o.o.
2022-03-18
1
2022-03-18
2022-03-19
1
2022-03-19
1
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (244)
2022-03-18
31
2022-03-18
27
2022-03-19
38
2022-03-20
10
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (76)
2022-03-19
3
Kamińska Martyna
KJ Ranczo Kołata
SARA (79)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
18
2022-03-19
21
2022-03-20
1
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-03-18
1
2022-03-18
2022-03-19
32
2022-03-19
42
2022-03-20
1
n.rz. 200
FINISZ (76)
2022-03-18
2022-03-19
1
2022-03-20
5
n.rz. 50
2022-03-18
1
2022-03-18
4
2022-03-19
38
2022-03-19
2022-03-20
Karasińska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (56)
2022-03-18
8
2022-03-18
18
2022-03-20
15
2022-03-19
13
Karásková Kateřina
JK Mariánovice
2022-03-18
28
2022-03-19
7
2022-03-20
7
n.rz. 50
2022-03-18
1
2022-03-19
6
GORO (113)
2022-03-18
1
2022-03-18
28
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
13
Karásková Zuzana
JK Mariánovice
SAFIETJE (187)
2022-03-18
2022-03-18
1
2022-03-19
9
2022-03-19
3
2022-03-20
1
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2022-03-18
4
2022-03-19
1
2022-03-19
13
2022-03-20
2022-03-18
3
n.rz. 50
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2022-03-18
2
n.rz. 100
2022-03-18
3
n.rz. 50
2022-03-19
2
2022-03-20
2022-03-19
1
CORBINIAN (104)
2022-03-18
4
n.rz. 50
2022-03-19
9
2022-03-20
3
n.rz. 150
2022-03-18
5
2022-03-19
5
LESANTTI (105)
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2022-03-18
23
2022-03-18
26
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
4
n.rz. 100
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
VIEDŹMIN (166)
2022-03-18
39
2022-03-18
38
2022-03-19
35
2022-03-19
23
2022-03-20
Kołpa Katarzyna
KJ VOLTA MIŁOCICE
MOON (138)
2022-03-18
12
2022-03-18
7
2022-03-19
2022-03-19
5
2022-03-20
Koralewska Amelia
JKS Tornado Szczecin
CASERES (203)
2022-03-18
7
2022-03-18
32
2022-03-19
1
2022-03-19
40
2022-03-20
1
n.rz. 200
Kordus Gabriela
KS Bolo Team
PASA (214)
2022-03-18
1
2022-03-18
29
2022-03-19
12
2022-03-20
CAHIR (215)
2022-03-18
2022-03-18
37
2022-03-19
14
2022-03-20
5
n.rz. 50
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2022-03-18
23
2022-03-19
2022-03-19
9
2022-03-18
7
2022-03-19
2
2022-03-20
WOODY (83)
2022-03-18
14
2022-03-18
2
2022-03-19
1
2022-03-19
1
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
2022-03-18
36
2022-03-18
27
2022-03-19
1
2022-03-19
25
2022-03-20
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2022-03-18
2022-03-18
Kruś Martyna
BPK
2022-03-18
15
2022-03-18
17
2022-03-19
10
2022-03-20
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
ORIDA M (130)
2022-03-18
3
2022-03-18
2022-03-19
13
2022-03-20
2
n.rz. 300
2022-03-18
7
2022-03-18
1
2022-03-20
1
n.rz. 300
2022-03-19
2
n.rz. 200
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
2022-03-18
18
2022-03-19
16
2022-03-20
12
2022-03-18
18
2022-03-19
8
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
NANDINA (49)
2022-03-18
1
2022-03-18
11
2022-03-19
4
2022-03-19
1
2022-03-20
JOWISZ (50)
2022-03-18
33
2022-03-18
20
2022-03-19
1
2022-03-19
4
2022-03-20
12
Kulińska Martyna
KJ Liljówka Stęszewko
DUKAT (216)
2022-03-19
8
2022-03-19
32
2022-03-20
20
Kultys Marianna
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TRENDY (69)
2022-03-18
25
2022-03-19
2022-03-18
2022-03-19
2022-03-19
26
2022-03-20
Kuraszkiewicz Maria
BPK (WIE)
TICANOS (230)
2022-03-18
14
2022-03-18
4
2022-03-19
1
2022-03-20
5
n.rz. 50
2022-03-19
5
Kurda Katarzyna
Klub Jeździecki Metpol
CHANTI (106)
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
19
Kvasnytska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
TEKILA (96)
2022-03-18
7
2022-03-18
4
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
23
2022-03-19
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (217)
2022-03-19
3
2022-03-19
10
2022-03-20
7
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (35)
2022-03-18
17
2022-03-18
11
2022-03-19
7
2022-03-19
21
2022-03-20
8
n.rz. 50
Layer Blanka
KJ Leńcze
RINGO (37)
2022-03-18
23
2022-03-18
1
2022-03-19
15
2022-03-19
13
2022-03-20
8
n.rz. 50
TAJGA (38)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
20
2022-03-19
15
2022-03-20
Layer Marek
KJ Leńcze
2022-03-18
34
2022-03-19
2022-03-19
32
2022-03-20
11
2022-03-18
22
2022-03-18
1
2022-03-19
38
2022-03-19
2022-03-20
23
NETIA (207)
2022-03-18
1
2022-03-19
42
2022-03-20
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
CASALI (133)
2022-03-18
15
2022-03-19
22
2022-03-19
4
n.rz. 50
2022-03-20
6
LA PAZ (134)
2022-03-18
35
2022-03-19
22
2022-03-20
9
2022-03-19
32
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
2022-03-18
8
2022-03-18
20
2022-03-19
23
2022-03-19
23
2022-03-20
13
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (47)
2022-03-19
1
2022-03-19
2022-03-20
4
n.rz. 100
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
21
2022-03-20
7
n.rz. 50
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
21
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (204)
2022-03-18
2022-03-18
30
2022-03-19
2022-03-19
30
2022-03-19
2022-03-20
20
Madej Kinga
KJ VOLTA MIŁOCICE
BAZALT (234)
2022-03-18
2
2022-03-18
7
2022-03-19
1
2022-03-19
5
2022-03-20
19
Maláková Anna
JK Všetice
POSEJDON (127)
2022-03-18
2022-03-19
16
2022-03-19
6
2022-03-20
6
2022-03-18
Maláková Marie
JK Všetice
SNĚHURKA (128)
2022-03-18
1
2022-03-18
48
2022-03-19
10
2022-03-19
2022-03-20
9
VERDUNKA (129)
2022-03-18
1
2022-03-18
54
2022-03-19
21
2022-03-19
49
2022-03-20
24
Malinowska Weronika
Reimann Team Karlino
CZARINA (233)
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
23
2022-03-19
1
2022-03-20
10
Markiewicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2022-03-18
2022-03-18
29
2022-03-18
1
2022-03-19
42
2022-03-19
42
2022-03-20
1
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2022-03-18
7
2022-03-18
7
2022-03-19
19
2022-03-20
4
n.rz. 100
Michalak Helena
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
WINCENTY (219)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-20
5
n.rz. 50
2022-03-19
11
2022-03-19
4
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2022-03-18
17
2022-03-18
9
2022-03-19
4
2022-03-19
9
2022-03-20
Mikešová Lucie
Jezdecké centrum Zduchovice
SIFRA (117)
2022-03-18
1
2022-03-18
19
2022-03-19
26
2022-03-19
16
2022-03-20
1
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
VULCANO (160)
2022-03-18
1
n.rz. 100
2022-03-19
2
2022-03-20
2
n.rz. 150
2022-03-18
1
n.rz. 100
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
GRANIT (242)
2022-03-18
1
2022-03-18
18
2022-03-19
16
2022-03-19
32
2022-03-20
17
Mucha Weronika
JKS Hanna
DEMON DEL (245)
2022-03-18
1
n.rz. 100
2022-03-18
18
2022-03-19
24
2022-03-19
30
2022-03-20
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
BANKIET (250)
2022-03-18
22
2022-03-18
7
2022-03-19
35
2022-03-19
17
2022-03-18
26
2022-03-18
3
2022-03-19
35
2022-03-19
36
Nejedlá Eliška
JK Mariánovice
DARINKA (124)
2022-03-18
48
2022-03-18
1
2022-03-19
16
2022-03-19
10
2022-03-20
1
LADY STAR (126)
2022-03-18
15
2022-03-19
27
2022-03-19
16
2022-03-18
1
2022-03-20
1
Nejedlá Sára
JK Mariánovice
JAKUCJA (132)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
13
2022-03-19
7
2022-03-20
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-20
2
n.rz. 150
2022-03-19
42
2022-03-18
22
2022-03-18
1
2022-03-20
21
2022-03-19
2
2022-03-19
50
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2022-03-18
15
2022-03-19
18
2022-03-20
21
2022-03-18
5
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-03-18
1
2022-03-20
3
n.rz. 150
CHEYENNE (165)
2022-03-18
1
2022-03-20
1
n.rz. 300
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-03-18
5
2022-03-19
16
2022-03-19
10
2022-03-20
5
n.rz. 50
2022-03-18
6
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (76)
2022-03-18
6
2022-03-18
3
n.rz. 50
2022-03-18
2
n.rz. 100
2022-03-19
2022-03-19
3
2022-03-20
Pięta Olaf
WLKS Krakus
2022-03-18
27
2022-03-18
32
2022-03-19
29
2022-03-20
16
Pietrzak Zofia
JUKS Abakus Kaczyna
2022-03-18
2022-03-18
43
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-20
LARA (21)
2022-03-18
16
2022-03-18
13
2022-03-19
32
2022-03-19
16
2022-03-20
4
n.rz. 100
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (110)
2022-03-18
2022-03-19
9
2022-03-19
16
JAMAICA W (111)
2022-03-18
2022-03-19
4
n.rz, 50
2022-03-19
3
n.rz. 100
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
CASCOR (101)
2022-03-18
15
2022-03-18
18
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-20
14
KARIKA (109)
2022-03-18
2022-03-18
1
2022-03-18
8
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-20
Pluskota Nicole
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2022-03-18
7
2022-03-18
10
2022-03-19
2022-03-19
4
2022-03-19
4
2022-03-20
4
n.rz. 100
2022-03-18
14
2022-03-18
42
2022-03-18
2022-03-19
1
2022-03-19
34
2022-03-19
2022-03-20
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2022-03-20
Przybylska Zuzanna
BPK (WIE)
2022-03-18
15
2022-03-18
5
2022-03-20
1
n.rz. 350
2022-03-18
5
2022-03-18
5
2022-03-19
29
2022-03-20
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
2
2022-03-19
1
2022-03-20
11
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
6
2022-03-19
7
2022-03-20
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
41
2022-03-19
6
2022-03-20
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
2022-03-18
7
2022-03-18
12
2022-03-19
5
2022-03-19
7
2022-03-20
3
n.rz. 200
Raczyńska Marianna
KS SYDOW Riding Team
2022-03-18
2022-03-18
40
2022-03-19
2022-03-19
1
2022-03-20
25
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (62)
2022-03-18
1
2022-03-18
48
2022-03-19
2
2022-03-19
38
2022-03-20
14
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
56
2022-03-19
6
2022-03-20
25
2022-03-18
1
2022-03-18
14
2022-03-19
21
2022-03-19
38
2022-03-20
Reszelska Matylda
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
PORTOS (78)
2022-03-18
22
2022-03-19
7
2022-03-18
11
2022-03-19
12
2022-03-20
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
23
2022-03-19
2022-03-19
15
2022-03-20
16
Rosa Urszula
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (36)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
10
2022-03-20
2022-03-19
1
Šafratová Sofie
JK Team Noskov
2022-03-18
1
2022-03-19
38
2022-03-19
16
2022-03-20
3
n.rz. 100
2022-03-18
25
ROXANNE (184)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
6
2022-03-19
16
2022-03-20
14
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (11)
2022-03-18
27
2022-03-19
6
2022-03-19
2022-03-18
12
2022-03-20
30
Sikora Martin
JK Čtyřkolák
PANDORA (114)
2022-03-18
1
2022-03-18
22
2022-03-19
27
2022-03-19
42
2022-03-20
1
2022-03-18
22
2022-03-18
1
2022-03-19
13
2022-03-19
16
2022-03-20
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-03-18
17
2022-03-18
5
2022-03-19
18
2022-03-20
5
n.rz. 100
2022-03-18
36
2022-03-18
41
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-20
2022-03-18
32
2022-03-18
12
2022-03-19
2022-03-19
21
Śliwińska Maria
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S TAJFUN (224)
2022-03-18
2022-03-18
2022-03-19
2022-03-19
25
2022-03-20
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (90)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
13
2022-03-19
2022-03-20
8
n.rz. 50
Šmejkalová Hana
JS Nesměň
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
13
2022-03-19
7
2022-03-20
21
DOMINA 3 (179)
2022-03-18
1
2022-03-18
27
2022-03-19
2
2022-03-19
2022-03-20
15
Sobkowiak Oliwia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (63)
2022-03-18
2022-03-18
1
2022-03-18
2022-03-20
1
2022-03-19
21
2022-03-19
10
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2022-03-18
22
2022-03-18
38
2022-03-19
35
2022-03-19
40
2022-03-20
14
FUNNY BOY (254)
2022-03-18
58
2022-03-18
20
2022-03-19
44
2022-03-19
43
2022-03-20
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIDŻI (193)
2022-03-18
1
2022-03-18
22
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-20
18
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (72)
2022-03-18
3
n.rz. 50
2022-03-18
15
2022-03-19
3
2022-03-19
10
2022-03-20
1
n.rz. 300
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-03-18
2022-03-18
1
2022-03-19
11
2022-03-20
19
Stein Hanna
RIO GRANDE Krosinko
DIAMENT (231)
2022-03-18
26
2022-03-19
27
2022-03-20
20
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-03-18
36
2022-03-18
35
2022-03-19
35
2022-03-19
23
2022-03-20
22
USHUAIA (71)
2022-03-18
7
2022-03-18
21
2022-03-19
7
2022-03-19
6
2022-03-20
16
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
2022-03-18
9
2022-03-18
2022-03-18
9
2022-03-19
8
LEGROS (155)
2022-03-18
31
2022-03-19
9
2022-03-19
19
2022-03-20
Szewczyk Zuzanna
KJ VOLTA MIŁOCICE
2022-03-18
20
2022-03-18
23
2022-03-19
12
2022-03-19
16
2022-03-20
28
Sziekliková Marketa
JK Team Noskov
2022-03-18
1
2022-03-18
24
2022-03-19
6
2022-03-19
7
2022-03-20
15
FRODO (185)
2022-03-18
56
2022-03-18
27
2022-03-19
1
2022-03-19
16
2022-03-20
10
Szieklíková Natalie
JK Team Noskov
2022-03-18
48
2022-03-19
32
2022-03-18
1
2022-03-19
8
2022-03-20
13
Szmyt Maria
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
4
2022-03-19
2022-03-20
6
n.rz. 50
MATADOR (239)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-20
4
n.rz. 100
2022-03-19
2022-03-19
23
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SARA (220)
2022-03-18
13
2022-03-18
10
2022-03-19
2022-03-19
28
2022-03-20
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (161)
2022-03-18
18
2022-03-18
19
2022-03-19
BELLE IRW (162)
2022-03-18
3
2022-03-18
5
2022-03-19
23
2022-03-19
34
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
NAGATO (196)
2022-03-18
14
2022-03-18
8
2022-03-19
1
2022-03-19
23
HEDORA (197)
2022-03-18
34
2022-03-18
34
2022-03-19
2022-03-19
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
WIKING PP (177)
2022-03-18
21
2022-03-18
2
n.rz. 50
2022-03-19
16
2022-03-19
2022-03-20
3
n.rz. 150
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2022-03-18
18
2022-03-18
7
2022-03-19
20
2022-03-20
3
n.rz. 150
Walicka Laura
SJ Kunowo
LARINA (92)
2022-03-18
29
2022-03-19
15
2022-03-20
17
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
IKONA (68)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-20
2
n.rz. 150
2022-03-19
1
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (67)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
40
2022-03-19
1
2022-03-20
22
LUNA (208)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
13
2022-03-19
16
2022-03-20
9
Wikieł Zuzanna
KS SYDOW Riding Team
2022-03-18
2022-03-18
56
2022-03-19
2
2022-03-19
6
2022-03-20
Wilk Lena
KJ Leńcze
SERYL (229)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
21
2022-03-19
6
2022-03-20
13
Wisełka Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
BRAWO (64)
2022-03-18
54
2022-03-18
1
2022-03-19
2022-03-19
21
2022-03-19
16
2022-03-20
17
Włoch January
KS Jumping Events Poznań
FRANKE (236)
2022-03-19
17
2022-03-19
20
2022-03-20
7
n.rz. 50
2022-03-19
3
n.rz. 100
2022-03-19
12
2022-03-20
17
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
SID (235)
2022-03-19
1
2022-03-20
8
n.rz. 50
2022-03-19
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2022-03-18
26
2022-03-18
30
2022-03-19
23
2022-03-19
33
2022-03-20
18
2022-03-18
44
2022-03-18
18
2022-03-19
2022-03-20
2022-03-19
Zielony-Sokalska Zuzanna
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (12)
2022-03-18
29
2022-03-18
2022-03-19
7
2022-03-19
2022-03-20
Zujewska Wiktoria
KS Jumping Events Poznań
FRAZES (190)
2022-03-19
5
2022-03-19
35
2022-03-20
6
n.rz. 50
SZRON KM (192)
2022-03-19
1
2022-03-19
28
2022-03-20
Zujewska Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
DISNEY (191)
2022-03-19
13
2022-03-19
2022-03-20
1
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (59)
2022-03-18
1
2022-03-18
1
2022-03-19
10
2022-03-19
32
2022-03-20
12

Number of Riders: 151

Number of Horses: 204

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl