Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 11-13 marzec 2022
Leszno, 11-13 marzec 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
169 ACCEPTED 2022-03-10 17:22:15
2022-03-10 17:22:15
Łukasz Troszczyński ANDRONIK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
168 ACCEPTED 2022-03-10 11:06:02
2022-03-10 11:06:02
Nikola Idkowiak VERDI ALTUS Z RZ
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
167 ACCEPTED 2022-03-09 11:19:23
2022-03-09 07:36:59
Agnieszka Olszewska CHAGANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
166 ACCEPTED 2022-03-08 18:55:42
2022-03-08 18:55:42
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
165 ACCEPTED 2022-03-08 18:54:28
2022-03-08 18:54:28
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAM’S DUKE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
164 ACCEPTED 2022-03-08 09:50:04
2022-03-08 09:50:04
Maria Chwałczyńska RUZIZI L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
163 ACCEPTED 2022-03-08 09:49:26
2022-03-08 09:49:26
Gniewko Jachimowicz FALENTINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
162 ACCEPTED 2022-03-07 08:42:13
2022-03-07 08:42:13
Dominik Nüßner LIMBACH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
161 ACCEPTED 2022-03-09 18:15:12
2022-03-07 07:16:37
Tomasz Burzyński Q7 (Q SIEBEN)
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
160 ACCEPTED 2022-03-03 11:54:51
2022-03-03 08:41:56
Maria Szuba AUGUST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
159 ACCEPTED 2022-03-02 13:03:50
2022-03-02 13:03:50
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2022-03-02 13:01:57
2022-03-02 13:01:57
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2022-03-02 13:01:27
2022-03-02 13:01:27
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
156 ACCEPTED 2022-03-12 08:55:52
2022-03-02 09:33:43
Raik Hempel ORDENIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
155 ACCEPTED 2022-03-12 08:43:42
2022-03-02 09:30:41
Marcel Espenhain CATE S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
154 ACCEPTED 2022-03-02 09:25:21
2022-03-02 09:25:21
Philipp Schober KING OF QUEENS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ACCEPTED 2022-03-12 08:28:56
2022-03-02 09:24:30
Philipp Schober GUESSINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
152 ACCEPTED 2022-03-02 09:24:02
2022-03-02 09:22:59
Philipp Schober JACK DANIELS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ACCEPTED 2022-03-12 08:25:00
2022-03-02 09:21:22
Philipp Schober A LA MODE MS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2022-03-10 17:31:59
2022-03-02 09:15:17
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
149 ACCEPTED 2022-03-10 10:58:03
2022-03-02 09:03:59
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
148 ACCEPTED 2022-03-10 10:59:47
2022-03-02 09:02:51
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
147 ACCEPTED 2022-03-02 08:57:44
2022-03-02 08:57:44
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-03-02 08:57:03
2022-03-02 08:57:03
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2022-03-10 11:31:44
2022-03-02 08:56:33
Angeliki Podgórna NERRADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
144 ACCEPTED 2022-03-02 08:55:58
2022-03-02 08:55:58
Jakub Podgórny NAVARRA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
143 ACCEPTED 2022-03-02 08:55:24
2022-03-02 08:55:24
Jakub Podgórny LOLITA RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-03-02 08:54:48
2022-03-02 08:54:48
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2022-03-02 08:48:18
2022-03-02 08:48:18
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
140 ACCEPTED 2022-03-02 08:46:09
2022-03-02 08:46:09
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2022-03-02 08:06:50
2022-03-02 08:06:50
Aleksandra Osuch CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
138 ACCEPTED 2022-03-02 08:04:38
2022-03-02 08:04:38
Katarzyna Rutkowska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
137 ACCEPTED 2022-03-10 17:30:41
2022-03-02 08:04:01
Katarzyna Rutkowska CELESTE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
136 ACCEPTED 2022-03-02 08:03:29
2022-03-02 08:03:29
Aneta Wysocka CHEBBY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-03-02 08:02:59
2022-03-02 08:02:59
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2022-03-02 08:02:08
2022-03-02 08:02:08
Aneta Wysocka CORFU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-03-02 08:01:04
2022-03-02 08:01:04
Marcin Bętkowski V-STAR D'IVE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-03-10 17:35:33
2022-03-02 07:59:29
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-03-02 07:58:46
2022-03-02 07:58:46
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2022-03-10 17:34:58
2022-03-02 07:57:50
Marcin Bętkowski V-ADAM Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-03-02 08:59:14
2022-02-28 20:43:20
Agata Derda GELESTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-03-02 08:59:29
2022-02-28 20:42:17
Agata Derda UTASZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-03-02 06:54:21
2022-02-28 17:12:01
Julia Gwara EVITA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-03-10 17:17:39
2022-02-28 17:04:52
Łukasz Troszczyński CORAZON NW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2022-03-10 17:20:14
2022-02-28 17:03:42
Łukasz Troszczyński ANATEWKA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-03-10 17:18:33
2022-02-28 17:02:57
Łukasz Troszczyński DŻENTELMEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-03-06 22:00:59
2022-02-28 17:01:46
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-03-10 17:17:57
2022-02-26 12:45:09
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-03-01 11:32:46
2022-02-26 08:37:51
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-03-09 09:53:30
2022-02-26 08:37:31
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2022-03-01 11:32:29
2022-02-25 23:49:35
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2022-03-07 20:08:41
2022-02-25 22:27:07
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
117 ACCEPTED 2022-03-01 11:17:39
2022-02-25 21:08:53
Dominika Luty EAGAN BLUE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-03-01 11:17:19
2022-02-25 14:49:23
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2022-03-01 11:17:17
2022-02-25 14:49:10
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2022-03-01 11:17:16
2022-02-25 14:48:57
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-03-02 07:17:49
2022-02-25 11:31:12
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-03-02 07:17:51
2022-02-25 11:29:50
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-03-01 11:22:26
2022-02-25 10:14:41
Martin Rozynek VIVALDI R
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-03-01 11:22:28
2022-02-25 10:14:11
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-03-07 11:06:06
2022-02-25 10:13:57
Martin Rozynek KADI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2022-03-01 11:22:31
2022-02-25 10:13:40
Martin Rozynek CORNELLO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-03-01 11:22:32
2022-02-25 10:13:21
Martin Rozynek CHOCO LADY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-03-10 17:33:13
2022-02-24 20:24:19
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-03-08 14:58:04
2022-02-24 20:14:45
Zuzanna Kuc GENTELMAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-03-02 08:44:22
2022-02-24 16:05:50
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-03-10 11:20:46
2022-02-24 15:22:56
Dominika Henzel DAME PROVA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-03-09 08:21:33
2022-02-24 15:21:36
Jan Kurek DININA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2022-03-04 12:46:39
2022-02-24 15:21:09
Jan Kurek A - KUWEJT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-03-10 13:46:42
2022-02-24 15:20:48
Piotr Pietrzak CONNORO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-03-07 20:20:39
2022-02-24 13:48:16
Michael Fritsch BALISTO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-03-02 11:28:40
2022-02-24 13:47:18
Michael Fritsch TENYA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-03-02 11:28:35
2022-02-24 13:46:39
Michael Fritsch DEKA G
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-03-07 20:21:11
2022-02-24 13:45:13
Michael Fritsch CHARTERFLY G
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2022-03-02 12:14:15
2022-02-24 11:09:48
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2022-03-02 12:14:16
2022-02-24 11:09:11
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2022-03-03 20:12:24
2022-02-24 07:42:22
Dominika Luty BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-03-01 11:17:40
2022-02-24 07:41:47
Dominika Luty PERLA VAN TER MOUDE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-03-10 10:58:22
2022-02-23 23:06:43
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2022-03-01 11:13:19
2022-02-23 23:06:09
Stanisław Przedpełski MOVIE STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-03-01 11:13:17
2022-02-23 23:05:17
Stanisław Przedpełski COSTA RICA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-03-10 10:59:06
2022-02-23 23:04:45
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-03-04 18:14:58
2022-02-23 20:16:37
Joanna Kopania IRMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-03-04 18:15:00
2022-02-23 20:12:56
Joanna Kopania QUINTERA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-03-04 18:14:33
2022-02-23 16:25:02
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2022-02-27 16:08:32
2022-02-22 20:43:16
Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-02-27 16:12:48
2022-02-22 20:42:29
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-03-08 14:40:46
2022-02-22 15:43:24
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-02-25 10:43:22
2022-02-22 08:29:13
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-02-27 16:08:50
2022-02-21 22:46:27
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-03-10 07:55:13
2022-02-21 22:09:11
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2022-03-10 11:36:12
2022-02-21 22:08:16
Tomasz Klein HIGHFORCE ONE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2022-03-03 21:37:25
2022-02-21 21:35:53
Malwina Urbańska BITRALME VAN HET SCHAARBROEK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-03-01 11:16:52
2022-02-21 21:35:26
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-03-01 11:16:51
2022-02-21 21:34:54
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-03-01 11:19:18
2022-02-21 21:27:19
Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-03-01 11:19:21
2022-02-21 21:26:51
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2022-03-10 17:28:07
2022-02-21 21:26:27
Aleksander Lewandowski CANWERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ACCEPTED 2022-03-09 08:48:03
2022-02-21 16:09:21
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-03-03 20:31:52
2022-02-21 15:17:57
Agnieszka Cecuga LOVE PICOBELLO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-02-25 10:51:06
2022-02-21 15:17:37
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-02-25 10:47:06
2022-02-21 14:31:53
Julia Błaszczak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-03-10 17:31:32
2022-02-21 14:31:33
Julia Błaszczak ILORD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-02-25 10:47:05
2022-02-21 14:31:06
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2022-03-06 11:53:56
2022-02-21 13:59:35
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-03-06 11:54:00
2022-02-21 13:59:20
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2022-03-07 20:12:58
2022-02-21 13:07:11
Łukasz Smoczyk GRENADIERKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-03-07 20:13:03
2022-02-21 13:06:18
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-03-01 11:36:00
2022-02-21 13:06:11
Karol Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2022-03-10 17:38:28
2022-02-21 13:01:00
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2022-03-10 17:38:40
2022-02-21 12:58:35
Jan Dominik Chrzanowski MEDAN V/D HUNTERS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-03-10 17:27:26
2022-02-21 10:31:18
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-03-10 17:27:41
2022-02-21 10:28:46
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2022-03-01 11:26:17
2022-02-21 10:08:25
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-02-27 16:12:29
2022-02-21 08:07:55
Julia Cichecka OLIMPIC LADY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-02-27 16:12:26
2022-02-21 08:07:04
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-03-02 10:08:18
2022-02-21 06:52:56
Wojciech Dahlke CAPSIZE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-03-02 10:08:25
2022-02-21 06:51:55
Wojciech Dahlke SAN KRYSTIANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-03-02 10:08:19
2022-02-21 06:51:23
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-03-02 10:08:22
2022-02-21 06:50:48
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-03-01 11:43:34
2022-02-20 20:07:18
Krzysztof Leśniak HEVANTOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-03-02 09:55:42
2022-02-20 20:06:49
Krzysztof Leśniak LUNA KG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-03-02 09:55:44
2022-02-20 20:06:19
Krzysztof Leśniak FOR FUN 7
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-03-01 11:15:42
2022-02-20 15:31:33
Maja Bromboszcz AWANGARDA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-03-01 11:28:30
2022-02-20 12:31:37
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-03-01 11:28:35
2022-02-20 12:30:44
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-03-08 07:07:46
2022-02-20 09:59:57
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-03-04 17:28:28
2022-02-19 11:26:45
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-03-01 11:28:11
2022-02-18 22:53:25
Marcelina Komorowska COLORADO SUNRISE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-02-27 14:22:38
2022-02-18 22:23:30
Hubert Polowczyk GOLDEN RAIN G II
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-02-27 14:22:40
2022-02-18 22:22:14
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2022-02-27 14:22:42
2022-02-18 22:17:18
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-03-09 18:12:00
2022-02-18 22:16:42
Katarzyna Bawłowicz K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-02-25 10:53:10
2022-02-18 21:06:23
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-03-10 11:37:23
2022-02-18 20:59:46
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-03-01 11:11:25
2022-02-18 20:58:44
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-03-01 11:11:27
2022-02-18 20:58:15
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-03-01 11:11:46
2022-02-18 20:57:48
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-02-27 16:09:27
2022-02-18 15:47:03
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-02-27 16:09:31
2022-02-18 15:46:31
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2022-02-23 10:29:32
2022-02-18 15:09:09
Lea Frey VOODOO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-03-03 20:18:34
2022-02-18 14:46:43
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-03-01 11:24:26
2022-02-18 13:05:03
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-03-01 11:24:26
2022-02-18 13:03:49
Martyna Paluch IROS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-02-25 10:45:44
2022-02-18 10:09:28
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-03-01 11:26:49
2022-02-17 07:36:33
Andre Stude LANDSKRON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2022-03-01 11:26:51
2022-02-17 07:33:41
Andre Stude QUIZ
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2022-03-01 11:26:52
2022-02-17 07:20:23
Andre Stude KANZONE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-02-23 10:24:13
2022-02-16 14:57:57
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-03-03 20:24:04
2022-02-16 14:57:18
Agata Skrzypiec JEDI G
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-03-08 15:47:22
2022-02-16 10:39:09
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-02-22 13:25:08
2022-02-16 09:56:59
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-03-02 11:38:02
2022-02-15 19:04:33
Felix Müller CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-03-02 11:38:04
2022-02-15 19:02:52
Felix Müller LAHNSTEIN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2022-02-21 12:16:32
2022-02-13 21:15:25
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-02-21 12:16:38
2022-02-13 21:14:02
Nina Oleszkiewicz JOANNE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-03-10 11:38:36
2022-02-13 16:04:54
Oliwia Budzyńska CALERIME VAN’T HULGENRODE
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2022-03-09 11:19:25
2022-02-10 17:17:44
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-03-09 11:19:26
2022-02-10 17:16:53
Agnieszka Olszewska KEY TO FORTUNA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-03-09 11:19:28
2022-02-10 17:16:16
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ACCEPTED 2022-03-09 11:19:30
2022-02-10 17:15:27
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2022-03-09 11:19:32
2022-02-10 17:14:52
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2022-03-03 20:38:17
2022-02-10 12:43:23
Paulina Wielgórska-Zdebel STARCORNET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2022-02-11 09:06:32
2022-02-08 12:29:46
Amanda Kolińska GIJSBERTHA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-03-10 17:25:45
2022-02-08 11:20:02
Roksana Bugaj HEYE-FIVE VDP
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-03-09 10:52:00
2022-01-26 21:56:05
Michał Tyszko KENZO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-03-09 10:52:02
2022-01-26 21:47:45
Michał Tyszko DIARADO’S DREAM
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-03-09 10:52:04
2022-01-26 21:46:04
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-02-25 10:45:09
2022-01-20 22:28:33
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
2005 (J.)
O053977
10226741
2. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
3. Bembenik Olimpia St. Interhorse
S
O012805
4. Bertoldi Maja Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2006 (J.)
brak
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
7. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
8. Bogusz Oliwia Klub Jeździecki Bonin
2007 (JM.)
O057325
9. Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O037390
10. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
11. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
12. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
13. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
14. Bulanda Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O058740
15. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
16. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
17. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
18. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
19. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
20. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O047111
21. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
22. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
23. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
24. Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O009636
25. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
26. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O041843
27. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
28. Espenhain Marcel GER
S
none
29. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
30. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
31. Frąckowiak Miłosz KJ BOTOP JUMPING TEAM
S
O013813
32. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
33. Fritsch Michael GER
S
10064428
34. Fritsch Michael GER
S
10064428
35. Fritsch Sylvia GER
S
10082924
36. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
37. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O047661
38. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
39. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
40. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
41. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
42. Hempel Raik GER
S
43. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
44. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (MJ.)
O039348
45. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
46. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (MJ.)
O021493
10109428
47. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
48. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
49. Jarosz Karol Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2005 (J.)
O052931
50. Jarząbek Anna JUKS Abakus Kaczyna
2011 (Mł.)
O063068
51. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
Brak
52. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
S
O028521
53. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
54. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
55. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
56. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
57. Kaszuba Alicja KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O053092
58. Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
O018672
59. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
60. Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
S
O000254
61. Kolińska Amanda KJ VENA ROGOŻNIK
2006 (J.)
O036860
PZJ: B(II) LZPZJ/2646/22
62. Komorowska Marcelina KJ Bonin
2005 (J.)
O054408
10229742
63. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
64. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
65. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
66. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
67. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
68. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
69. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
70. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
71. Kuc Zuzanna BP
2005 (J.)
O047616
10187969
72. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
73. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
74. Kudłaszyk Mia RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O057654
75. Kuhn Kristin GER
S
none
76. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
77. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
78. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
79. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (MJ.)
O041776
80. Lisik Julia KJ RE-CO
2005 (J.)
O051682
81. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
82. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
83. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
84. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
O049716
85. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2008 (JM.)
3208/21
86. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
87. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
10186500
88. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
89. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
90. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
91. Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki
S
O030553
92. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
93. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (MJ.)
O041955
94. Müller Felix RFV Moritzburg
S
none
95. Nowaczyk Vanessa Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2002 (MJ.)
O026451
96. Nüßner Dominik RFV Moritzburg
S
none
97. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
98. Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O039837
99. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
100. Olszowy Ryszard Klub Jeździecki Lansada
2005 (J.)
O056297
101. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
102. Osuch Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O032571
103. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
104. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
105. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (J.)
O042901
106. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
107. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (J.)
O046626
108. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (J.)
O046626
109. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
110. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
111. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
112. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
113. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
114. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
115. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (J.)
O049220
116. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
117. Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O011146
118. Schober Philipp GER
S
10008865
119. Sergiel Hanna Klub Jeździecki Lansada
2006 (J.)
O047012
120. Skaba Alicja KS Jumping Events Poznań
2002 (MJ.)
O036773
121. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
122. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
123. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
124. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
125. Sodel Maciej Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O053462
126. Sołtysiak Jaśmina Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2005 (J.)
brak
127. Stachowiak Ines KJ Kalumet Boszkowo
2004 (J.)
O043298
128. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
129. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
130. Stude Andre RFV Moritzburg
S
none
131. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
132. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
133. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
134. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
135. Szuster Kamila JKS Melloni Horses
2006 (J.)
O059671
136. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
137. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
138. Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA
S
O061856
139. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
140. Tuliszkiewicz Olga Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
141. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
142. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
143. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
144. Walkiewicz Anna KJ Platan
2003 (MJ.)
O056437
145. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
146. Wąsowska Weronika JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O059111
147. Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau
S
None
148. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
149. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
150. Wiza Maria JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O065028
151. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
152. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
153. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
154. Zielonka Maja brak
2001 (MJ.)
O038977
155. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

195

A - KUWEJT SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Quidam
K029319 616999690167710
2.

174

A LA MODE MS GER 2015 wałach kasztanowata F:
M:
DE456560002515
3.

182

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
4.

243

ADEBAYOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I
K030266 616009550017315
5.

267

AFTER GIRL GER 2017 klacz F:
M:
DE455550422517
6.

367

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
7.

31

ALO-VARO P SP POL 2012 ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
8.

36

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
9.

43

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
10.

93

ANATEWKA SP POL 2014 klacz siwa/169 F: Wizzero WV / Indoctro
M: Antiqua / Quidam De Revel
K026925 616009510237914
11.

235

ANDRONIK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R /Colman
M: Annapurna / Phin Phin
K028741 616009510153416
12.

346

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
13.

366

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassini Cama /
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530684712
14.

361

ATOMIC BOY HOLSZTYN GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano
M: Shakira III
K032311 DE 421000216706
15.

84

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
16.

129

AWANGARDA SP POL 2012 mare dark bay/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
17.

76

BALISTO GER 2010 Gelding Bay F: BALOU DU ROUET
M: /
DE 498270270810 105LP52
18.

365

BALOTELLI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippika koh i nor
M: Blue de ruet
1 B0101826S
19.

207

BENARESA WLKP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
K030358 616007610112815
20.

308

BENGRAF WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/175 F: Tjungske
M: Benneta
brak 616007610059110
21.

334

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit
M: Barsa
K031225 616098200167547
22.

130

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
23.

133

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
24.

278

BLITZ AL Z Z POL 2018 ogier gniada/167 F: Balou Star
M: Chin Chin's Lady N
/ 056015Z55289318
25.

138

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro
M: Quita du Domaine Z
K030745 056015Z55845011
26.

296

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
27.

193

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
28.

349

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
29.

298

C-BREST SP POL 2017 ogier kara/172 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chandra / Tjungske
K031286 616009610088917
30.

299

C-DOVER SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Chloe / Landos
K031285 616009610089017, A0019733S
31.

87

CALERIME VAN’T HULGENRODE HOLSZTYN GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall
M: Ostaria I
K033706 DE421000048513
32.

134

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
33.

315

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
34.

115

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/163 F: CANTURO
M: LUSIONA Z
K028820 056015Z55758314
35.

116

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
36.

44

CANWERO OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Canoso / Catoki
M: Querella / Quidam's Rubin
K017582 DE418180216210
37.

180

CAPSIZE HOL POL 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: T-Casina / Cassini I
K029664 DE421000505016
38.

255

CARDIF Z ZANGERSHEIDE POL 2010 wałach gniada/176 F: Corvus Z
M: Tre-Ratina Z
K022905 056015Z55688710
39.

337

CARLSON Deutsches Sportpferd GER 2017 Wallach Braune/1,80 F: Campitello
M: Castella
None DE 455550163717
40.

264

CARRICA IV G SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Carrico
M: Columbia
Brak 616009640058513
41.

117

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
42.

77

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
43.

317

CASELLO R HOL GER 2017 ogier kasztanowata/168 F: Cascadello I / Casall
M: Endra / Corrado I
K030853 DE421000072317
44.

21

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
45.

256

CASILLERO DEL DIABLO 13 OLDENBURSKA GER 2017 ogier siwa/168 F: Corvallo
M: Casta Diva 4
brak DE 418181985217
46.

282

CASILON B OLD POL 2008 Ogier inna F: Casiro I hol./Cassini I hol.
M: May old./Colander hol.
K014820 DE418180162908
47.

45

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
48.

314

CASSIS SP POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad /
M: Cimba / Castillo
K032451 616009670093816
49.

147

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
50.

148

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
51.

363

CATALAYA X POL x klacz gniada/x F: x
M: x
K033520 441411140516
52.

178

CATE S GER 2017 klacz gniada F:
M:
DE 455550460517
53.

309

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
54.

356

CELANA Z ZANGERSHEIDE NED 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
K012013 Z-684905
55.

70

CELESTE WESTF POL 2015 klacz siwa/163 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
56.

164

CHACCO OLYMPIC OLD POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: D'Olimpic Dame / D'Olimpic
K022616 DE433331833710
57.

90

CHAGANO OS POL 2015 wałach siwa/173 F: Ogano Sitte
M: Chacentina
K033645 DE418185019015
58.

108

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 DE418180171910
59.

165

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 klacz gniada/170 F: Chicago I Z/ Caretano Z
M: Colett/ Contendro I
K021802 056015Z55875311
60.

35

CHARTERFLY G HOLST GER 2011 klacz gniada F: CLINTON I
M: VIOLA XII / DUTCH CAPITOL Z
DE 421000501811 105LP53
61.

163

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa// F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
62.

1

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
63.

145

CHOCO LADY NIEM. SPORT. GER 2010 klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
64.

252

CINDERELLA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall /
M: Nele /
brak DE421000077614
65.

202

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
66.

173

CLEVER CHAP HOL GER 2008 wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
67.

378

COINTREAU FIZZ OS POL 2016 wałach ciemnogniada/162 F: Consens
M: Bolonia
K029636 DE418180332216
68.

109

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
69.

6

COLINERO OLD. POL 2012 Ogier ciemnogniada/180 F: Cola hol./ Contender
M: Elvita han./ Escudo I han.
K021311 DE433330855812
70.

152

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 wałach ciemnogniada// F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
K027422 DE421000059614
71.

275

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
72.

86

CONNORO HOLSZTYN GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor
M: Raisa
K026064 De421000185314
73.

65

CORAZON NW SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Vinginio / Voltaire
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K031969 616009510033117
74.

357

CORBELLA WESTF GER 2013 klacz gniada/168 F: Cordes
M: Farina De Laubry
K026971 DE 441410561913
75.

110

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
76.

61

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
77.

161

CORFU HOL POL 2008 wałach gniada/172 F: Corland
M: Roxana
K017144 DE421000404908
78.

144

CORNELLO HOL GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Electric Lady / Larimar
K030847 DE421000709216
79.

379

Cornet's Bambino MZ Z Z POL 2016 S siwa F: Cornet Obolensky
M: W-Quinet
056015Z55514116
80.

186

CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN HANNOVER GER 2017 Hengst Schimmel/168 F: Cornet Obolensky
M: For Pleasure
none DE 431-3166777-17
81.

127

COSTA RICA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Casall
M: Sky/Quick Star
brak 056015Z55726415
82.

216

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
83.

33

COURTNEY 11 OLD GER 2009 klacz ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
84.

316

CRISTAL BLUE D'IVE Z ZANG BEL 2017 ogier siwa/170 F: Chacoon Blue / Chacco Blue
M: My True Blue D'Ive Z / Mr. Blue
K030834 056015Z55877617
85.

297

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
86.

172

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
87.

191

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W / Namelus R
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
88.

220

DAME PROVA Z Z POL 2014 klacz gniada/168 F: Dynamite vt Hazelarenhoekje
M: Da Silva Prova
K033093 056015255645914
89.

153

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: CASSILIO
M: DUMKA
K021258 616009520045712
90.

72

DAVINCI SP POL 2015 gelding grey/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
91.

104

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: SAM R
M: WHITNEY V/ABKE
K022875 528003200809086
92.

184

DEKA G MECKLENBURGER GER 2017 klacz F: Diamant de Plaisir
M: Diamant de Plaisir
DE 427270070017
93.

192

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
94.

307

DEPUTY 8 OLD GER 2010 wałach kasztanowata/173 F: De Kooning
M: Fackeja
K024258 DE433330638110
95.

355

DESPASITO SP POL 2017 wałach skarogniada/167 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Dike / Silver
K032835 616009680031717
96.

290

DIAMENT TRAKEŃSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Vroni / Contender
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
97.

283

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
98.

155

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly
M: Zarah DKG
K025675 DE418182545513
99.

8

DIARADO’S DREAM OLD GER 2013 ogier gniada/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
100.

51

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
101.

219

DININA HANNOSER GER 2015 klacz siwa/170 F: Dicontinus
M: Alexa
K030907 De431318316015
102.

350

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
103.

339

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
104.

263

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
105.

320

DUBAJ BRAK GER 2017 wałach skarogniada/168 F: DON DIARADO
M: Undine / Chambertin
BRAK DE431316951917
106.

63

DŻENTELMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN / Calvaro Z
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K026914 616009510236815
107.

380

E-Seco PKS POL 2018 S kara F: Stakkatol
M: Era
616009610070518
108.

136

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
109.

41

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
110.

288

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 6160095201067
111.

42

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
112.

52

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
113.

158

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
114.

162

EVIVA HOL POL 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
115.

210

FALENTINO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/166 F: Silvio I / Sandro
M: Finlandia / Maram
K009229 POL009610141405 103YM67
116.

196

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro / Capitol I
M: Kamalve / G.Ramiro Z
K017816 528003201008875
117.

190

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
118.

159

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/167 F: L'arc de Triomphe
M: Story de Riverland
K028411 15239162S
119.

56

FOR FUN 7 SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star
K032169 DE418185046915
120.

321

FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z ZANG POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: For Pleasure
M: Amanda k
Brak 056015255754117
121.

324

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
122.

300

G-SOLLER SP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Grenadia / Cantanis
K031287 616009610088317, A0012730S
123.

103

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
124.

67

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
125.

212

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
126.

277

GERANIA WLKP POL 2017 klacz gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Geira / Bolshoi
K032723 616007610087417
127.

94

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
128.

18

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
129.

29

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
130.

119

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
131.

347

GRANTURA HOL POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Canturo / Cantus
M: Noblesse XVII / Coriander
K027960 DE421000549214
132.

206

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor / Lacatraz
M: Landor / Lacatraz
K029585 616009610111215
133.

176

GUESSINA NED 2011 wałach kasztanowata F:
M:
NLD003201100556
134.

121

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
135.

265

HAENDEL 6 TRK. GER 2015 wałach inna/172 F: Hancock
M: Haffschwaibe
K033652 DE409090075715
136.

302

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
137.

257

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
Brak 203009229152317
138.

342

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
K030785 DE418180068913
139.

303

HELLIA TG WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/mk:154 F: Number One
M: Helcia
K030609 616007610206917
140.

304

HENSAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
141.

39

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Levantos II
M: Dentana E. B.
K030394 528003201209202
142.

28

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
143.

111

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 ogier kasztanowata/165 F: Harley VDL
M: Delilah D'ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
144.

112

HIGHFORCE ONE HOLSTEINER POL 2013 wałach kara/175 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedira
K029260 DE 321000554513
145.

135

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
146.

37

ILORD KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Mylord Carthago
M: Barella / Contendro I
K033683 528003201304128
147.

335

ILUZJA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen/Judex
M: Iwa/Impas
K029583 616006580807509
148.

92

IMPALA OLDENBURSKA GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I’m Special de Muze
M: La Spumante
K033791 DE 418186869315
149.

358

IMPERIUM SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Inwazja / Ludger
K030485 6160096800320
150.

336

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo/Lascadell
M: Ikona/Inkinatus
K011064 616009680018605
151.

253

INKANA MELLONI AES POL 2016 klacz gniada/167 F: Kannan
M: Bonula M
00 DE421000711016
152.

13

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
153.

154

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: CORLENSKY
M: INES
K016877 616007610092610
154.

276

INWENCJA WLKP POL 2013 klacz gniada/172 F: Bolshoi
M: Inira
K032722 616007610104113
155.

106

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
156.

12

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
157.

146

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
158.

354

ISTAMBUŁ SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hush Hush / Echo Vont Spieveld
M: Inwazja / Ludger
K028844 616999680052216
159.

175

JACK DANIELS KWPN NED 2014 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: VELINA/MANHATTAN
528003201400305 106OL06
160.

166

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
161.

11

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528003201404053
162.

140

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 klacz gniada/- F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
163.

26

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
164.

102

JOANNE KWPN NED 2014 klacz kara/170 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Dominique GS / Warrant
K032802 528003201407095
165.

325

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
166.

113

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
167.

233

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
168.

143

KADI Deutsches Sportpferd GER 2014 wałach siwa/182 F: Korano B
M: Annabel
Brak DE456560112114
169.

69

KALISTO P KWPN NED 2015 wałach gniada/176 F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
170.

131

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
171.

142

KAMIR RED WINE OS POL 2015 ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
K030846 DE418180104215
172.

132

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
173.

151

KANZONE KWPN NED 2017 Hengst Braune/168 F: Kannan
M: Chin Chin
/ NLD0032017088880
174.

9

KENNZO Z Z POL 2016 wałach ciemnogniada/184 F: KANNAN
M: CASTANEA Z
056015Z55690616 056015Z55690616
175.

376

KERA KWPN NED 2015 klacz siwa/mk:- F: Emir R / Colman
M: Gatrichta / Cedric
K030896 528003201503175
176.

14

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/164 F: Carrera VDL/ Cardento
M: Carisma Fortuna / Quasimodo Z
K027734 528003201508310
177.

177

KING OF QUEENS DSP GER 2011 Stallion Other F: KANNAN
M: ZUNAMY/CLINTON
DE 473730665411 105GU92
178.

362

KORA WLKP. POL 00 klacz ciemnogniada/00 F: 00
M: 00
brak 616007520062114
179.

181

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
180.

139

L.A. STYLE K KWPN NED 2016 ogier siwa/- F: Emir R / Colman
M: Brainbox / Grandino
K028656 528003201600633
181.

329

LA CAROTTE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/- F: MALIBU TN
M: UTAH
- 528003201607228
182.

187

LAHNSTEIN DSP GER 2008 stallion dark bay/167 F: Levistano
M: Adelante
none DE 455-8785769-08
183.

149

LANDSKRON DSP GER 2012 stallion dark bay/169 F: Lahnstein
M: Con Sherry
none DE 455-8792543-12
184.

280

LAVADINUS PP KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Arko III /
M: Udina / Gran Corrado
K029204 528003201607938
185.

60

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
186.

156

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/160 F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
187.

352

LETON KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: Etoulon VDL
M: Feredie
Brak 528003201602272
188.

74

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
189.

203

LIMBACH OLDENBURGER GER 2011 Hengst Schimmel/170 F: Levison
M: Landadel
none DE 433 331661011
190.

312

LINTELLO HOL GER 2017 wałach gniada/- F: Lint/ Limbus
M: Faible/Cascadello I
K032101 DE421000173117
191.

169

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
192.

114

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/165 F: Levisto Z
M: Catana Z
K033661 056015Z55858016
193.

301

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
194.

55

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
195.

328

ŁOBEZ SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Alabaster
M: Łza Quirinusa
K028563 616 009 58 04744 14
196.

305

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
197.

313

MADISON VDL KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express / Orient Express
M: Een Dame VDL / Douglas
K032058 528003201704570
198.

245

MAGANIX KWPN POL 2017 ogier gniada/167 F: Aganix
M: Indoctro
K033071 528003201706644
199.

360

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
200.

200

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
201.

291

MAXIMUS SP POL 2013 wałach skarogniada/172 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
202.

53

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
203.

54

MEDAN V/D HUNTERS BWP POL 2012 wałach gniada/176 F: Eyad D'10
M: Endless
Brak 056002W00302823
204.

369

MILTON H KWPN POL 2017 wałach kara/170 F: Emerald van 't Ruytershof
M: Infinity
K033195 528003201702553
205.

254

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
206.

259

MONBESI KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: Zambesi
M: Irnita jett
Brak 528003201705793
207.

331

MONOPOLY KWPN NED 2017 wałach siwa/173 F: UP TO DATE
M: UPS-A_DAISY
K032728 528003201709674
208.

128

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/178 F: Chapeau TN / Clearway
M: Epina / Berlin
K031179 528003201703590
209.

306

MUSTANG VW NED 2017 wałach ciemnogniada/164 F: El Salvador
M: Balerina / Contedro II
- 528003201703435
210.

250

MY DARLING DL OLD POL 2017 klacz kara/163 F: Million Dollar
M: Everybody's Darling
brak DE418180383717
211.

330

MYRRHA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Hernandez TN /
M: Ivori / Vittorio
K031835 528003201708167
212.

170

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
213.

157

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
214.

171

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
K033394 616009640075617
215.

285

NEWSFLASH KWPN POL 2018 wałach gniada/170 F: Hardwell/Clinton I
M: Dolaris/Cantos
K033782 528003201804998
216.

19

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
217.

78

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
218.

118

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
219.

293

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
220.

289

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
221.

120

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 klacz gniada/168 F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
222.

359

OLIWKA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
K033087 616009530267309
223.

179

ORDENIA GER 2009 klacz siwa F:
M:
DE 421000036709
224.

17

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
225.

368

PALMIRA BWB BEL 2015 klacz siwa/161 F: Cartdento
M: Mona Lisa
K031208 056-002-W00310466
226.

381

PALMYRA V/D PIKKERIE BWP BEL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento/Capitol I
M: Mona Lisa/Quidam de Revel
K030869 056-002-W00310466
227.

326

PATAGONIA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S/ Elvis
M: Platyna/ Mabant
brak 616007670117910
228.

353

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
229.

137

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
230.

281

PIROMAN WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Dan De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
231.

260

POLYDETTO WESTFALSKA GER 2006 wałach gniada/170 F: Polytraum
M: Cavallo-Cora
K023300 DE441411812006
232.

374

PORTA BELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: TJUNGSKE
M: PAPILLON
brak 616009670098217
233.

189

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
234.

209

Q 7 HOL POL 05.05.210 wałach ciemnogniada/174 F: Quarz
M: Mona X
K019363 DE421000509510
235.

88

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
236.

332

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/165 F: Kafka-van-de-heffinck
M: Vilia-van-de-west-gravers
K033304 056002W00313392
237.

101

QUALILAS ISH IRL 2012 klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One / Coevers Diamond Boy
K028256 372414005510112
238.

215

QUIDAM’S DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidam’s Rubin/Quidam de Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318 DE421000533311
239.

197

QUINTERA HOL GER 2012 klacz skarogniada/167 F: Quintero / Quantum
M: My Lady VII / Contender
K026514 DE421000083412
240.

268

QUITANCIERA Deutsches Sportpferd GER 2017 klacz siwa F: Quite Carenzo
M:
DE 455550472117
241.

150

QUIZ OS GER 2007 Hengst Schwarzbraun/168 F: Quality
M: Lordanos
/ DE 433330331307
242.

338

RANTARGO Belgisch Warmbloedpaard POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Canturano
M: Valencia-B
Brak UELN 056-002-W00316829
243.

345

REBELLE VAN DE LAAK Belgijski Gorącokrwisty BEL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Matisse De Mariposa
M: Gracieuse De Tiji
Brak 056-002-W00315321
244.

107

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
245.

322

ROMEO KMS BWP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko
M: Martinique van't muelenhof
K030465 UELN 056-002-W00317709
246.

213

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
247.

211

RUZIZI L SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Ruzzola L /Che Guecara L
K030759 616009610045416
248.

323

SAMIRA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/kuc:167 F: romario
M: sinfonie
brak 616009680063
249.

183

SAN KRYSTIANO SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Vandamme / Quidam
M: Saphira / Stolzenberg
K031580 616009610085515
250.

279

SANCHO VIGO SP POL 2018 ogier gniada/167 F: VIGO HEYWOOD HZ
M: SUPER SURPRISE
/ 616009680039018
251.

292

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: NN
M: NN
K031388 056022000299886
252.

248

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
253.

246

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: -
K025304 DE 456570261312
254.

327

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos/Levantos II
M: Sepia/Stalypso
K028066 616009670063814
255.

377

SHOKOLAITIQUE ROYALE Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
256.

294

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
257.

89

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
258.

258

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
Brak 703002582143516
259.

100

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
260.

40

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
261.

59

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
262.

185

TENYA OS GER 2016 klacz gniada F: Carleyle
M: Cartani
DE 418180321616
263.

351

TORO TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
264.

167

TSINGTAO L WESTWALSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
265.

244

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 wałach gniada/168 F: H
M: Vv
Brak 056015Z55789012
266.

58

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
267.

319

UCIECHA SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: CHAMAN
M: U CASSARA
KO33598 616009510236715
268.

199

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466A
269.

333

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Olimpic Star
M: Ucayali
K032752 6160096700200017
270.

205

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
271.

66

UTASZA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
272.

236

V-ADAM Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Vangelis S / Nonstop
M: Poly R / Pinocchio
K029072 056015Z55709714
273.

160

V-STAR D'IVE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/170 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: True Star dive/Quick Star
K025756 056015Z55651114
274.

249

VALKIRIA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
275.

234

VERDI ALTUS Z RZ ZANG BEL 2017 wałach gniada/- F: Verdi/ Quidam De Revel
M: Emilia IV/ Crrrido
K032105 056015Z5537117
276.

237

VIA CALIDA AES POL 2016 klacz siwa/172 F: LA CALIDAD
M: VOLUMIA
826002160881588 826002160881588
277.

141

VIVALDI R OLD POL 2015 wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego De Prelet
M: Lobinna Z / Lawito
K030848 DE418180001615
278.

25

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
279.

105

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
280.

318

WARTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: W DARLA
K033597 A0003812S
281.

168

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
282.

73

WERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Lissaro / Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 616009520056416
283.

27

WIKI SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
284.

382

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
528003 04.02852 103BS96
285.

383

ZAPATERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Karandasj
M: Taira/Heartbreaker
528003 04.01217 102OG42
Rider Club
Competition
Prize
Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
10
10
15
SUM:
35.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
300
SUM:
300.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
10
15
195
SUM:
220.00
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
375
200
SUM:
575.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
10
300
1040
10
15
SUM:
1375.00
Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
100
SUM:
100.00
Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
80
10
SUM:
90.00
Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
160
200
200
SUM:
560.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
400
250
SUM:
650.00
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
60
SUM:
60.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
10
20
SUM:
30.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
15
15
1280
100
SUM:
1410.00
Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
195
SUM:
195.00
Frąckiewicz Emma FS Succin
120
80
SUM:
200.00
Frey Lea JKS Melloni Horses
10
SUM:
10.00
Fritsch Michael GER
10
SUM:
10.00
Fritsch Michael GER
120
SUM:
120.00
Gwara Julia KS Centaurus
10
SUM:
10.00
Hałoń Klaudia KJ Picador
40
SUM:
40.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
10
SUM:
10.00
Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
120
SUM:
120.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
20
60
200
SUM:
280.00
Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
375
SUM:
375.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
300
SUM:
300.00
Kolińska Amanda KJ VENA ROGOŻNIK
250
250
250
SUM:
750.00
Komorowska Marcelina KJ Bonin
10
160
130
SUM:
300.00
Kosicka Lena KS Centaurus
10
SUM:
10.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
100
SUM:
100.00
Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
40
SUM:
40.00
Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
130
SUM:
130.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
10
375
260
SUM:
645.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
10
320
SUM:
330.00
Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
10
325
500
320
SUM:
1155.00
Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
375
SUM:
375.00
Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
100
SUM:
100.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
150
20
SUM:
170.00
Michalak Zofia KS Garo Zaborów
15
20
40
60
SUM:
135.00
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
200
SUM:
200.00
Müller Felix RFV Moritzburg
60
800
SUM:
860.00
Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
15
SUM:
15.00
Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
15
SUM:
15.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
625
10
15
320
10
10
SUM:
990.00
Osuch Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
10
15
160
SUM:
185.00
Paluch Martyna JKS Melloni Horses
195
10
SUM:
205.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
40
240
SUM:
280.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
25
40
SUM:
65.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
200
60
2000
SUM:
2260.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
195
100
100
100
300
15
10
SUM:
820.00
Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
10
SUM:
10.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
10
15
20
40
150
200
10
10
15
10
SUM:
480.00
Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice
10
80
15
SUM:
105.00
Schober Philipp GER
130
625
500
15
250
640
15
500
325
SUM:
3000.00
Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
40
130
150
SUM:
320.00
Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
60
SUM:
60.00
Smoczyk Łukasz Racocki KJ
80
240
60
SUM:
380.00
Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
10
SUM:
10.00
Stude Andre RFV Moritzburg
60
100
1600
400
SUM:
2160.00
Suska Juliana KS Euro Holding
15
240
160
SUM:
415.00
Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
15
15
15
10
SUM:
55.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
40
160
SUM:
200.00
Szuba Maria KJ Facimiech
150
SUM:
150.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
25
250
25
SUM:
300.00
Tuliszkiewicz Olga Klub Jeździecki Sokół Damasławek
10
SUM:
10.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
400
SUM:
400.00
Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
240
80
SUM:
320.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
10
120
SUM:
130.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
10
15
SUM:
25.00
Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
SKJ Beckersport Laszczki
Q 7 (209)
2022-03-11
34
2022-03-11
11
10
2022-03-12
18
10
2022-03-12
14
2022-03-13
11
15
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2022-03-11
38
2022-03-11
2022-03-12
2022-03-12
17
2022-03-13
2
300
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2022-03-11
2022-03-11
2022-03-12
13
2022-03-12
16
10
2022-03-13
16
2022-03-11
35
2022-03-12
17
2022-03-13
27
2022-03-11
38
2022-03-11
60
2022-03-12
14
15
2022-03-13
V-ADAM Z (236)
2022-03-11
40
2022-03-12
15
2022-03-13
4
195
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (166)
2022-03-11
1
375
2022-03-11
12
2022-03-12
6
200
2022-03-13
10
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
ILORD (37)
2022-03-11
21
10
2022-03-11
58
2022-03-12
2
300
2022-03-13
26
CORCON (110)
2022-03-11
9
2022-03-13
4
1040
2022-03-12
37
2022-03-11
22
10
2022-03-11
37
2022-03-12
45
2022-03-13
10
15
Bromboszcz Maja
KJ Trachy Sośnicowice
AWANGARDA (129)
2022-03-11
5
100
2022-03-11
34
2022-03-12
35
2022-03-12
28
2022-03-13
39
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2022-03-12
40
2022-03-11
6
80
2022-03-11
15
10
2022-03-13
31
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
2022-03-11
3
160
2022-03-11
2
200
2022-03-12
2
200
2022-03-12
32
2022-03-13
2022-03-13
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
2022-03-11
27
2022-03-11
64
2022-03-12
51
2022-03-12
52
2022-03-13
14
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2022-03-11
21
2022-03-11
24
2022-03-12
3
400
2022-03-13
13
2022-03-11
35
2022-03-11
65
2022-03-12
18
2022-03-12
1
250
2022-03-13
32
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (53)
2022-03-11
38
2022-03-11
2022-03-12
28
2022-03-13
25
2022-03-11
20
2022-03-11
2022-03-12
22
2022-03-13
8
60
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2022-03-11
47
2022-03-11
62
2022-03-12
46
2022-03-13
46
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
RUZIZI L (211)
2022-03-11
51
2022-03-12
31
2022-03-12
39
2022-03-13
17
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2022-03-11
17
10
2022-03-11
46
2022-03-12
21
2022-03-13
16
2022-03-11
29
2022-03-11
28
2022-03-12
35
2022-03-13
12
20
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2022-03-11
2022-03-12
2022-03-13
45
2022-03-12
34
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
CAPSIZE (180)
2022-03-11
27
2022-03-11
60
2022-03-12
11
2022-03-12
21
2022-03-13
13
15
KYNAN S (181)
2022-03-11
76
2022-03-11
22
2022-03-12
22
2022-03-12
15
15
2022-03-13
23
A QUITE (182)
2022-03-11
17
2022-03-12
19
2022-03-13
3
1280
2022-03-11
30
2022-03-11
49
2022-03-12
5
100
2022-03-12
42
2022-03-13
15
Derda Agata
KJ Michałówka
UTASZA (66)
2022-03-11
2022-03-12
23
2022-03-13
22
GELESTA (67)
2022-03-11
2022-03-11
2022-03-12
18
2022-03-12
35
2022-03-13
23
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
2022-03-12
34
2022-03-13
17
2022-03-12
MAVANDA (200)
2022-03-11
52
2022-03-12
50
2022-03-12
32
2022-03-13
4
195
Endraszka Paulina
FS Succin
2022-03-11
62
2022-03-12
54
2022-03-12
2022-03-13
41
DELILAH (192)
2022-03-11
78
2022-03-12
36
2022-03-13
36
Espenhain Marcel
GER
CATE S (178)
2022-03-11
56
2022-03-12
2022-03-12
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2022-03-11
2022-03-12
27
2022-03-13
23
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (193)
2022-03-11
6
120
2022-03-12
26
2022-03-12
2022-03-13
8
80
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (105)
2022-03-11
57
2022-03-12
11
10
2022-03-13
17
2022-03-12
21
Fritsch Michael
GER
2022-03-11
15
2022-03-12
20
2022-03-13
Fritsch Michael
GER
BALISTO (76)
2022-03-11
2022-03-12
12
10
2022-03-13
18
Fritsch Michael
GER
DEKA G (184)
2022-03-11
25
2022-03-12
33
2022-03-13
13
TENYA (185)
2022-03-11
28
2022-03-12
63
2022-03-13
6
120
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
COLDWATER (109)
2022-03-12
56
2022-03-13
42
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (158)
2022-03-11
31
2022-03-11
59
2022-03-12
9
10
2022-03-12
43
2022-03-13
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (116)
2022-03-11
19
2022-03-11
7
40
2022-03-12
52
2022-03-13
28
Hempel Raik
GER
ORDENIA (179)
2022-03-11
2022-03-11
2022-03-12
38
2022-03-12
2022-03-13
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2022-03-11
10
10
2022-03-11
41
2022-03-12
65
2022-03-12
2022-03-13
37
Heydel Karolina
RIO GRANDE Krosinko
2022-03-11
36
2022-03-11
36
2022-03-12
6
120
2022-03-13
30
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2022-03-11
54
2022-03-11
27
2022-03-12
29
2022-03-13
19
CALESSA (134)
2022-03-11
26
2022-03-12
28
2022-03-13
11
20
ILONA (135)
2022-03-11
53
2022-03-12
7
60
2022-03-13
5
200
2022-03-11
21
2022-03-12
20
2022-03-13
19
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
FALENTINO (210)
2022-03-11
29
2022-03-12
49
2022-03-13
1
375
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (41)
2022-03-11
48
2022-03-11
64
2022-03-12
37
2022-03-12
37
2022-03-13
34
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2022-03-11
41
2022-03-11
18
2022-03-12
23
2022-03-13
26
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
RUBIN (213)
2022-03-11
32
2022-03-12
34
2022-03-13
25
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
2022-03-11
2
300
2022-03-11
20
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (107)
2022-03-12
2022-03-12
Klein Tomasz
KS SYDOW Riding Team
2022-03-11
51
2022-03-11
2022-03-12
2022-03-12
17
2022-03-13
27
Kolińska Amanda
KJ VENA ROGOŻNIK
2022-03-11
1
250
2022-03-11
1
250
2022-03-12
1
250
2022-03-12
20
2022-03-13
24
Komorowska Marcelina
KJ Bonin
2022-03-11
9
10
2022-03-11
3
160
2022-03-12
4
130
2022-03-13
26
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
IRMA (106)
2022-03-11
18
2022-03-11
52
2022-03-12
24
2022-03-13
2022-03-12
26
QUINTERA (197)
2022-03-11
46
2022-03-11
73
2022-03-12
53
2022-03-13
2022-03-12
30
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (52)
2022-03-11
12
10
2022-03-11
82
2022-03-12
25
2022-03-12
30
2022-03-13
19
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (40)
2022-03-11
25
2022-03-11
7
100
2022-03-12
2022-03-12
36
2022-03-13
47
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
2022-03-11
47
2022-03-11
46
2022-03-12
2022-03-13
30
2022-03-12
7
40
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (148)
2022-03-12
30
2022-03-12
22
2022-03-13
28
Kuc Zuzanna
BP
GENTELMAN (212)
2022-03-11
39
2022-03-11
31
2022-03-12
2022-03-13
24
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
URACA II (205)
2022-03-11
4
130
2022-03-11
50
2022-03-12
29
2022-03-12
66
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2022-03-11
13
10
2022-03-11
2022-03-13
2022-03-12
55
DININA (219)
2022-03-11
2022-03-11
30
2022-03-12
1
375
2022-03-13
4
260
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2022-03-11
10
10
2022-03-11
35
2022-03-12
48
2022-03-12
33
2022-03-13
3
320
LUNA KG (55)
2022-03-11
42
2022-03-11
79
2022-03-12
2022-03-12
26
2022-03-13
47
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2022-03-11
66
2022-03-11
43
2022-03-12
19
2022-03-13
32
Lewandowski Aleksander
KS Verso La Natura
CANWERO (44)
2022-03-11
47
2022-03-12
2022-03-13
2022-03-11
25
2022-03-12
17
10
2022-03-13
20
2022-03-11
4
325
2022-03-12
2
500
2022-03-13
7
320
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-03-11
24
2022-03-12
2022-03-12
25
2022-03-13
2022-03-13
1
375
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-03-11
52
2022-03-12
59
2022-03-13
22
2022-03-11
23
2022-03-12
42
2022-03-11
42
2022-03-13
37
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (72)
2022-03-11
39
2022-03-11
61
2022-03-12
62
2022-03-13
16
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (36)
2022-03-12
5
100
2022-03-13
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2022-03-11
57
2022-03-11
23
2022-03-12
5
150
2022-03-12
24
2022-03-13
9
20
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2022-03-11
10
15
2022-03-12
25
2022-03-13
10
20
FARAMEE M (190)
2022-03-11
8
40
2022-03-12
53
2022-03-13
7
60
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
CARTAGO M (117)
2022-03-11
2
200
2022-03-11
80
2022-03-12
33
2022-03-13
49
NITROX (118)
2022-03-11
55
2022-03-12
23
2022-03-13
41
Müller Felix
RFV Moritzburg
2022-03-11
54
2022-03-12
16
2022-03-13
18
LAHNSTEIN (187)
2022-03-11
8
60
2022-03-12
27
2022-03-13
5
800
Nüßner Dominik
RFV Moritzburg
LIMBACH (203)
2022-03-11
75
2022-03-12
47
2022-03-13
29
Oleszkiewicz Lena
Stow. Warszawski KJ
QUALILAS (101)
2022-03-11
11
15
2022-03-12
21
2022-03-13
28
Oleszkiewicz Nina
Stow. Warszawski KJ
JOANNE (102)
2022-03-11
39
2022-03-12
35
2022-03-13
9
15
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2022-03-12
1
625
IRONMAN (12)
2022-03-11
14
10
2022-03-12
13
15
2022-03-13
18
2022-03-11
16
2022-03-12
2022-03-13
8
320
2022-03-11
20
10
2022-03-11
2022-03-12
2022-03-13
38
2022-03-12
14
10
2022-03-11
31
2022-03-13
27
CHAGANO (90)
2022-03-11
31
2022-03-11
48
2022-03-12
32
2022-03-13
19
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2022-03-11
30
2022-03-12
37
2022-03-13
34
LEROY P (156)
2022-03-11
26
2022-03-11
19
2022-03-12
15
2022-03-13
14
Osuch Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2022-03-11
19
10
2022-03-11
17
15
2022-03-12
3
160
2022-03-12
29
2022-03-13
22
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2022-03-11
49
2022-03-11
72
2022-03-12
64
2022-03-12
49
2022-03-13
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (146)
2022-03-11
61
2022-03-13
40
2022-03-12
4
195
CASTELLO (147)
2022-03-11
44
2022-03-11
40
2022-03-13
35
2022-03-12
13
10
2022-03-12
38
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
CONNORO (86)
2022-03-11
45
2022-03-11
49
2022-03-12
58
2022-03-12
51
2022-03-13
38
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
NERRADO (171)
2022-03-11
41
2022-03-12
8
40
2022-03-13
10
2022-03-11
3
240
2022-03-11
21
2022-03-12
25
2022-03-13
20
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
WENECJA (168)
2022-03-11
25
2022-03-12
9
25
2022-03-13
21
2022-03-11
68
2022-03-12
7
40
2022-03-13
33
NAVARRA (170)
2022-03-11
56
2022-03-12
43
2022-03-13
20
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2022-03-11
43
2022-03-12
2
200
2022-03-13
8
60
2022-03-11
14
2022-03-12
26
2022-03-13
1
2000
2022-03-11
13
2022-03-12
2022-03-13
9
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
ESKOBAR (42)
2022-03-11
4
195
2022-03-11
8
100
2022-03-13
21
2022-03-12
7
100
2022-03-11
5
100
2022-03-11
19
2022-03-13
2
300
2022-03-12
10
15
WERONA (73)
2022-03-11
18
10
2022-03-12
29
2022-03-13
40
2022-03-11
17
2022-03-12
12
2022-03-13
11
2022-03-11
55
2022-03-12
19
2022-03-13
21
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-03-11
16
2022-03-11
67
2022-03-12
36
2022-03-12
9
10
2022-03-13
50
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
VIVALDI R (141)
2022-03-11
9
10
2022-03-11
14
15
2022-03-13
13
20
2022-03-12
8
40
2022-03-12
33
2022-03-11
5
150
2022-03-11
6
200
2022-03-12
18
2022-03-13
12
KADI (143)
2022-03-11
26
2022-03-11
70
2022-03-12
15
10
2022-03-12
47
2022-03-13
21
CORNELLO (144)
2022-03-11
44
2022-03-11
16
10
2022-03-12
30
2022-03-13
14
2022-03-11
15
15
2022-03-11
10
2022-03-13
18
2022-03-12
34
CASELLO R (317)
2022-03-11
14
10
2022-03-12
60
2022-03-13
23
Rutkowska Katarzyna
JKS FER Więckowice
CELESTE (70)
2022-03-11
15
10
2022-03-11
6
80
2022-03-12
38
2022-03-12
9
15
2022-03-13
33
2022-03-11
55
2022-03-11
27
Schober Philipp
GER
2022-03-11
33
2022-03-11
2022-03-12
4
130
2022-03-12
61
2022-03-13
43
2022-03-11
59
2022-03-11
1
625
2022-03-12
2022-03-13
1
500
GUESSINA (176)
2022-03-11
9
15
2022-03-11
28
2022-03-12
5
250
2022-03-13
6
640
2022-03-11
12
15
2022-03-11
2
500
2022-03-12
4
325
2022-03-13
15
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-03-11
8
40
2022-03-11
4
130
2022-03-12
45
2022-03-13
5
150
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GVERDI (121)
2022-03-11
33
2022-03-11
2022-03-12
8
60
2022-03-13
29
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
VIVIANO (25)
2022-03-11
20
2022-03-11
69
2022-03-12
2022-03-13
42
JEDI G (26)
2022-03-11
81
2022-03-12
23
2022-03-12
2022-03-13
46
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
2022-03-11
32
2022-03-12
6
80
2022-03-13
3
240
BENARESA (207)
2022-03-11
36
2022-03-12
32
2022-03-13
7
60
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2022-03-11
53
2022-03-11
24
2022-03-12
10
10
2022-03-12
36
2022-03-11
48
2022-03-11
56
2022-03-12
44
2022-03-12
40
Stude Andre
RFV Moritzburg
LANDSKRON (149)
2022-03-11
7
60
2022-03-11
29
2022-03-12
8
100
2022-03-13
2
1600
QUIZ (150)
2022-03-11
33
2022-03-12
16
2022-03-13
2
400
KANZONE (151)
2022-03-11
57
2022-03-12
Suska Juliana
KS Euro Holding
2022-03-11
13
15
2022-03-11
26
2022-03-12
16
2022-03-13
11
NIGIRI (78)
2022-03-11
71
2022-03-11
29
2022-03-12
3
240
2022-03-13
6
160
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-03-11
45
2022-03-11
34
2022-03-12
12
15
2022-03-12
2022-03-13
36
2022-03-11
30
2022-03-11
40
2022-03-12
41
2022-03-12
11
15
2022-03-13
12
15
IMPALA (92)
2022-03-11
11
10
2022-03-11
62
2022-03-12
27
2022-03-12
31
2022-03-13
45
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
2022-03-11
77
2022-03-12
48
2022-03-13
35
LEGROS (60)
2022-03-11
7
40
2022-03-11
58
2022-03-12
3
160
2022-03-12
2022-03-13
15
2022-03-13
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (84)
2022-03-11
37
2022-03-13
5
150
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CORDOBA (61)
2022-03-11
18
2022-03-12
11
25
2022-03-13
15
2022-03-11
28
2022-03-11
50
2022-03-12
44
2022-03-13
44
2022-03-11
53
2022-03-11
74
2022-03-12
19
2022-03-13
14
2022-03-11
45
2022-03-12
20
2022-03-13
43
CLAUDIA (202)
2022-03-11
5
250
2022-03-12
10
25
2022-03-13
25
ANDRONIK (235)
2022-03-11
43
2022-03-11
54
2022-03-12
50
2022-03-13
48
Tuliszkiewicz Olga
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
DASSILIO (153)
2022-03-11
37
2022-03-11
63
2022-03-12
24
2022-03-12
22
2022-03-13
39
INTELIGO (154)
2022-03-11
12
10
2022-03-11
65
2022-03-12
31
2022-03-12
27
2022-03-13
24
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2022-03-11
2022-03-11
3
400
2022-03-12
12
2022-03-13
22
2022-03-11
2022-03-11
22
2022-03-12
13
2022-03-13
17
2022-03-11
22
2022-03-12
24
2022-03-13
20
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
2022-03-11
24
2022-03-12
46
2022-03-13
15
KALOMA-N (131)
2022-03-11
42
2022-03-12
31
2022-03-13
3
240
KANE (132)
2022-03-11
32
2022-03-12
41
2022-03-13
7
80
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2022-03-11
50
2022-03-12
10
10
2022-03-13
6
120
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-03-11
13
10
2022-03-11
16
15
2022-03-12
2022-03-12
2022-03-13
44
Wysocka Aneta
KJ Fer Więckowice
CORFU (161)
2022-03-11
23
2022-03-11
51
2022-03-12
28
2022-03-12
57
2022-03-13
9
EVIVA (162)
2022-03-11
44
2022-03-11
11
2022-03-12
14
2022-03-13
CHEBBY (163)
2022-03-11
2022-03-11
23
2022-03-12
6
80
2022-03-12
39
2022-03-13
31
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2022-03-13
12
2022-03-13

Number of Riders: 155

Number of Horses: 285

The sum of prizes: 25 820.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl