Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 4-6 luty 2022
Leszno, 4-6 luty 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
125 ACCEPTED 2022-02-02 08:23:05
2022-02-02 08:23:05
Maksymilian Mateja MATSON V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-02-03 17:17:26
2022-02-02 07:21:38
Małgorzata Koszucka STAKORADO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-02-01 12:50:50
2022-02-01 12:50:50
Paweł Spisak UNICHELLO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2022-02-01 12:49:56
2022-02-01 12:49:56
Paweł Spisak OK LAZAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-02-01 12:49:10
2022-02-01 12:49:10
Paweł Spisak CARAVAGGIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2022-01-31 19:25:15
2022-01-31 19:19:08
Anna-Lena Frenzel KARMASINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2022-01-31 19:16:07
2022-01-31 19:16:07
Philipp Schober KING OF QUEENS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ACCEPTED 2022-01-31 19:14:31
2022-01-31 19:14:13
Philipp Schober GUESSINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ACCEPTED 2022-01-31 19:10:31
2022-01-31 19:10:31
Philipp Schober JACK DANIELS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-01-31 19:11:16
2022-01-31 19:08:57
Philipp Schober A LA MODE MS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2022-01-31 17:02:09
2022-01-31 17:02:09
Hubert Polowczyk UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-01-29 19:36:08
2022-01-29 19:17:45
Aleksandra Osuch CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2022-01-28 12:53:22
2022-01-28 12:53:22
Maja Popiół FERRERA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-02-03 18:00:55
2022-01-28 11:57:32
Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-02-03 16:35:39
2022-01-26 15:04:53
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-01-31 09:06:01
2022-01-26 15:04:26
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-01-26 12:50:57
2022-01-26 12:48:13
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2022-01-26 12:51:00
2022-01-26 12:47:35
Jan Bobik HAVERDY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-01-26 12:50:55
2022-01-26 12:47:03
Jan Bobik HAWRO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-01-26 12:50:50
2022-01-26 12:46:36
Jan Bobik ILANIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-01-26 12:50:52
2022-01-26 12:46:04
Jan Bobik CELTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-01-26 12:50:36
2022-01-26 12:45:28
Jan Bobik HASALA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-01-26 12:50:35
2022-01-26 12:44:55
Jan Bobik OLE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ACCEPTED 2022-02-03 17:25:17
2022-01-26 12:40:03
Marta Piszczek MAVANDER
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-01-26 12:28:26
2022-01-26 11:09:16
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2022-01-26 12:28:23
2022-01-26 10:05:13
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2022-01-26 12:27:55
2022-01-26 08:15:43
Dominika Luty PERLA VAN TER MOUDE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-01-26 12:27:53
2022-01-26 08:14:49
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-02-03 12:26:05
2022-01-25 22:28:00
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-02-03 12:26:12
2022-01-25 22:27:37
Julia Ganowska HEROS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-02-03 18:04:03
2022-01-25 20:44:51
Wiktor Dziemidowicz VIVERDI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-01-26 12:26:48
2022-01-25 20:44:34
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-01-26 12:26:40
2022-01-25 20:44:14
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-01-26 12:26:17
2022-01-25 20:36:04
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-01-26 12:26:13
2022-01-25 20:35:38
Andrzej Głoskowski COHIBA L
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-02-02 09:47:18
2022-01-25 20:35:04
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-01-26 12:25:50
2022-01-25 19:50:18
Dajana Pawlicka NIKI L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-01-26 12:25:48
2022-01-25 19:49:58
Dajana Pawlicka RODOS L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-01-26 12:25:46
2022-01-25 19:49:16
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2022-01-26 12:25:44
2022-01-25 19:48:43
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-01-28 11:18:21
2022-01-25 17:43:00
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-01-26 12:23:49
2022-01-25 16:01:13
Katarzyna Rutkowska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-01-26 12:25:26
2022-01-25 15:45:04
Alicja Ciarczyńska SILVER OBOLENSKY Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-02-02 21:29:32
2022-01-25 13:56:07
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2022-02-01 07:39:28
2022-01-25 13:54:48
Aneta Wysocka CHEBBY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-02-03 17:35:17
2022-01-25 13:32:52
Marcin Bętkowski V-STAR D'IVE Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-01-26 12:23:34
2022-01-25 13:32:01
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2022-01-26 12:23:32
2022-01-25 13:31:22
Marcin Bętkowski HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-01-26 12:23:30
2022-01-25 13:08:27
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-01-26 12:23:26
2022-01-25 13:07:47
Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-01-25 11:15:54
2022-01-25 10:29:17
Szymon Stasiak KAUAI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-01-25 11:15:51
2022-01-25 10:28:31
Szymon Stasiak ARTHUR C Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-01-25 11:15:49
2022-01-25 10:27:09
Anna Stasiak CON CORDIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-01-25 11:15:46
2022-01-25 10:26:44
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-01-25 11:15:44
2022-01-25 10:26:03
Szymon Stasiak CHARGONAY L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-01-25 11:15:37
2022-01-25 10:25:27
Szymon Stasiak APOLLO T
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-01-25 09:41:46
2022-01-24 19:12:53
Krzysztof Retka KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-01-25 09:41:30
2022-01-24 19:12:26
Krzysztof Retka SANDMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-01-25 09:40:40
2022-01-24 18:41:06
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-01-25 09:40:37
2022-01-24 18:40:44
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-01-25 09:40:32
2022-01-24 12:35:55
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-01-25 09:40:30
2022-01-24 12:35:26
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-01-31 07:59:15
2022-01-24 11:39:17
Martyna Kozioł ZALVO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-01-31 07:59:05
2022-01-24 11:38:54
Martyna Kozioł NINTO CHICO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:58
2022-01-24 11:36:02
Martyna Kozioł GALA W
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:40
2022-01-24 09:40:41
Hubert Polowczyk GOLDEN RAIN G II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:36
2022-01-24 09:40:14
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:34
2022-01-24 09:37:27
Hubert Polowczyk K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:32
2022-01-24 09:36:59
Hubert Polowczyk CRUYFF Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:10
2022-01-23 20:08:29
Jacek Mierzwiński CORLANSKY- PRO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-01-25 09:39:06
2022-01-23 20:07:59
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-02-03 15:47:36
2022-01-21 19:01:51
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-01-25 09:38:29
2022-01-21 18:05:28
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-01-25 09:38:03
2022-01-21 13:13:14
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-02-02 08:44:15
2022-01-20 09:27:02
Matylda Malepszy LOUK HBC
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-02-02 08:44:17
2022-01-20 09:26:28
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-02-02 08:44:19
2022-01-20 09:25:58
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-01-31 08:30:21
2022-01-20 01:27:31
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-01-21 11:33:15
2022-01-20 01:27:08
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-01-21 11:33:10
2022-01-19 14:26:37
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ACCEPTED 2022-01-19 10:35:02
2022-01-18 17:45:32
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-01-19 10:34:18
2022-01-18 17:43:22
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-01-19 10:34:09
2022-01-18 17:42:37
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-01-21 11:32:36
2022-01-18 15:22:25
Jagoda Borowska COUGAR
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-01-25 09:06:42
2022-01-18 12:47:12
Krzysztof Retka COMME SI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-01-18 13:42:10
2022-01-18 12:45:39
Krzysztof Retka IBIZA AK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-01-18 13:42:07
2022-01-18 12:45:19
Krzysztof Retka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
38 ACCEPTED 2022-01-18 09:48:47
2022-01-17 23:01:49
Adam Kaźmierczak KILIMAN SITTE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-01-18 09:48:43
2022-01-17 23:01:15
Adam Kaźmierczak JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-01-18 09:48:09
2022-01-17 22:00:35
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-01-24 11:21:51
2022-01-17 21:58:56
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-01-17 13:48:26
2022-01-16 21:25:13
Paulina Wielgórska-Zdebel STARCORNET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2022-01-16 17:25:08
2022-01-16 16:27:26
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-02-03 17:30:22
2022-01-16 16:27:05
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-02-03 17:29:57
2022-01-16 16:24:22
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-01-15 12:24:27
2022-01-15 03:57:03
Agnieszka Olszewska CHAGANO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-01-15 12:25:30
2022-01-14 13:14:05
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-01-15 12:25:22
2022-01-14 13:13:26
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-01-15 12:25:17
2022-01-14 13:12:31
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-01-15 12:25:15
2022-01-14 13:09:16
Michalina Łącka GILLENIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-01-15 12:24:46
2022-01-14 10:22:32
Amanda Kolińska GIJSBERTHA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-02-02 20:07:54
2022-01-14 06:43:15
Klara Kostrzewa-Artymowicz AKELLAH HERO Z
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-01-14 08:47:40
2022-01-14 06:42:44
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-01-14 08:47:40
2022-01-14 06:42:05
Klara Kostrzewa-Artymowicz KALAHARI ROCK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-01-13 10:15:24
2022-01-12 17:38:47
Michał Kaźmierczak LONDON BLUE PS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-01-13 10:15:23
2022-01-12 17:38:18
Michał Kaźmierczak KELVIN NITA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-02-03 17:55:37
2022-01-12 17:37:49
Małgorzata Koszucka JUST THIS ONE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-02-03 17:25:55
2022-01-12 17:37:24
Michał Kaźmierczak JAMESON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2022-02-03 17:26:11
2022-01-12 17:36:58
Michał Kaźmierczak GENIE VAN PRINSENVELD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-02-03 17:17:44
2022-01-12 17:36:27
Małgorzata Koszucka JUVENTUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-02-03 17:17:55
2022-01-12 17:36:00
Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-02-03 17:18:16
2022-01-12 17:35:01
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-02-01 09:11:34
2022-01-11 10:31:44
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-02-01 09:11:44
2022-01-11 10:31:12
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-02-03 15:48:29
2022-01-10 18:18:54
Daria Krawczykowska ASER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:28
2022-01-08 15:09:29
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:27
2022-01-08 15:08:59
Seweryn Murdzia SANCHITA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:19
2022-01-07 16:04:35
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:19
2022-01-07 16:03:52
Eryka Mikołajczyk JAVENDA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:10
2022-01-07 15:56:33
Agnieszka Olszewska KEY TO FORTUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:10
2022-01-07 15:55:38
Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:08
2022-01-07 15:54:55
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2022-01-10 09:21:08
2022-01-07 15:53:54
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2022-01-10 09:20:59
2022-01-07 12:56:53
Marta Piszczek AŻUR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-01-31 07:51:54
2022-01-04 20:58:21
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia OSK Michalscy
2004 (J.)
O038231
2. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
3. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2002 (MJ.)
O047946
4. Bartoszek Piotr Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2005 (J.)
brak
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
7. Bolko Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O025841
8. Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O033325
9. Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze
2005 (J.)
O042854
10. Buiłek Katarzyna JKS Silver Komarowo
S
O018603
11. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
O048579
12. Bulanda Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O058740
13. Charadnik Vitali Klub Sportowy Verso La Natura
S
O043396
14. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
15. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
16. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
17. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
18. Danielewska Jagoda Brak
S
O009636
19. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
20. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
21. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
22. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
23. Ferenc Zofia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O054702
24. Frenzel Anna-Lena
25. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O 022807
26. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
27. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O031691
28. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
29. Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044125
30. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
31. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
32. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
33. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
34. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
35. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
36. Jaskólska Michalina Klub Jeździecki Profil
2004 (J.)
O046205
37. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
38. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
39. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
40. Kiluk Jagoda KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055299
41. Kloze Inga KJ Bachmat
S
O020716
42. Kolińska Amanda KJ VENA ROGOŻNIK
2006 (J.)
O036860
PZJ: B(II) LZPZJ/2646/22
43. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
44. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
45. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
46. Kozioł Martyna SKJ Red Team
2004 (J.)
O044014
47. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
48. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O031067
49. Kruś Martyna BPK
2007 (JM.)
O051389
50. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
51. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
52. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
53. Kulesza Magdalena KJ Stajnia Siostry Stańczak
1327/22
54. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
55. Kvasnytska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O062183
56. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
57. Liszczak Maja JKS SILVER KOMAROWO
2001 (MJ.)
O025335
58. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
59. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
60. Łącka Alicja BPK MAZ)
2003 (MJ.)
O049201
61. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
62. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
63. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
64. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
65. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
66. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
67. Mateja Maksymilian bpk
2003 (MJ.)
O055412
68. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
69. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
70. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
71. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
72. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
73. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (J.)
O051234
74. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
75. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
76. Osuch Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O032571
77. Padalak Maria SKJ Sopot
2006 (J.)
O041037
78. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
79. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
80. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
81. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
82. Pietraszak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2001 (MJ.)
brak
83. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
84. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
85. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
86. Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice
S
O022425
87. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
88. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
89. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
90. Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O011146
91. Schober Philipp RSV Rothenburg O.L.
S
None
10008865
92. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
93. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
94. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
95. Sommerfeld Laura Klub Jeździecki Profil
S
O019174
96. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
97. Stańczak-Szulc Kinga Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
98. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
99. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
100. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
101. Suchta Hubert Stow. KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
102. Światły Marta KJ Osadkowski
2009 (JM.)
O061858
103. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
104. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
105. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
106. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
107. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
108. Urbaniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O051925
109. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
110. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
111. Wiśniewska Eliza Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2009 (JM.)
O059835
112. Wolnicka Aurelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (J.)
brak
113. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
114. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

268

A LA MODE MS GER 2015 wałach kasztanowata F:
M:
DE456560002515
2.

256

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cassini I
K029951 056015Z55792515
3.

145

AKELLAH HERO Z ZANG NED 2016 klacz gniada/170 F: Agana Van Het Gerendal Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Rockella-S / Little Rock
K030998 056015Z55833216
4.

107

ANTYLYA MŁP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
5.

235

APOLLO T SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Apanaczi-T
Brak 616009690046016
6.

147

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Corian's Ass /
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
7.

252

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/175 F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
8.

110

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommerhit
M: Później uzupełnię
K033046 Xxx
9.

41

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
10.

239

ARTHUR C Z ZANG POL 2017 klacz gniada/169 F: Aganix du seigneur Z
M: Cyjna van de noordheuvel
. 056015Z55512317
11.

149

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
12.

82

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
13.

77

ATMARO Z ZANG GER 2016 wałach gniada/167 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
14.

188

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
15.

27

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
K011418 HBR960351*96
16.

230

BACANTI WESTF GER 2010 wałach gniada/- F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
17.

69

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
18.

232

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
19.

59

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/146 F: xx
M: zz
K033163 13346655
20.

156

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
21.

112

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro
M: Quita du Domaine Z
K030745
22.

128

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
23.

175

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
24.

158

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
25.

241

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/167 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
26.

133

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/163 F: CANTURO
M: LUSIONA Z
K028820 056015Z55758314
27.

246

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
28.

219

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
29.

272

CARAVAGGIO OS POL 2016 ogier gniada/174 F: Cascadello I / Casall
M: Oh Wiskey hol./ Canto hol.
K029618 DE418180220916
30.

253

CARENZA OLD POL 2009 klacz kara/172 F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
K018026 DE433331689709
31.

237

CASCADA HOL POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Cascadello I / Casall
M: I-Centa / Cento
K031173 DE421000196015
32.

138

CASIMIR OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
33.

265

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
34.

113

CASSIS SP POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad /
M: Cimba / Castillo
K030898 616009670093816
35.

108

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 gelding white/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
DE421000127414 DE421000127414
36.

261

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
37.

244

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175cm F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 DE433331833710
38.

201

CHAGANO OS POL 2015 wałach siwa/173 F: Ogano Sitte
M: Chacentina
Brak DE418185019015
39.

236

CHARGONAY L HOL POL 2016 Wałach siwa/162 F: Cardino 5 /
M: Charlotta /
brak DE421000709316
40.

266

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 klacz gniada/171 F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Colett / Contendro I
K021802 056015Z55875311
41.

123

CHARLIE WESTF GER 2016 wałach gniada/172 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Codyssee / Heartbreaker
K030731 DE441411159616
42.

173

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa// F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
43.

181

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
44.

45

COCONUT CREAM SP POL 2016 klacz siwa/175 F: La Calidad /
M: Colett / Contendro
K030462 616009670087116
45.

250

COHIBA L SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K025113 616009610020414
46.

139

COLUMBUS I G HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: U-Columbia / Cassini I
K017198 DE421000504310
47.

247

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
48.

215

COMME SI WESTF POL 2015 klacz gniada/167 F: Comme il Faut
M: Cacharel
K028280 DE441410059415
49.

238

CON CORDIA HOL POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Con Spirito R / Contender
M: Walea / Lucky Champ
K031172 DE421000709416
50.

81

CON TICI L WESTF POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Corvette L / Cascavello
K031343 DE441411170817
51.

209

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus
M: Roxy 32
K033188 DE 481810097912
52.

278

CONSENSUS WESTF GER 2010 ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
53.

57

COOL BOY RED WINE OLDENBURG POL 2017 ogier siwa/172 F: Cornet Obolensky
M: Diadora/Diamant de Semilly
K033484 DE418180121017
54.

277

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
55.

43

CORFU HOL POL 2008 wałach gniada/172 F: Corland
M: Roxana
K017144 DE421000404908
56.

96

CORIETTE SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Cordiano's Ass/Coriano Z
M: Colett / Contendro I
K031076 616009670092314
57.

224

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani
M: Corldnska
K032494 Brak
58.

101

CORNET'S CARINA HAN POL 2016 klacz gniada/165 F: Cornet's Prinz
M: Dera
Brak DE 431430490916
59.

116

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Fibonacci S
M: Calabria
Brak 616009670094016
60.

165

COUGAR HOL POL 2008 ogier siwa/170 F: Carthago/ Capitol I
M: T-Calazia/ Calato
K016442 DE421000540708
61.

106

CRAZY STAR PP SP POL 2017 ogier siwa/171 F: Olimpic Star / Olimpic Fire
M: Ceitara / Castillo
K032793 616009670040117
62.

257

CROWN DU BUISSON Z ZANG POL 2012 wałach siwa/176 F: Calato Z
M: Marhba
K024782 056015Z55743312
63.

225

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier gniada/166 F: Casall
M: Contessa I G
K030797 056015Z55739316
64.

87

CUERLY SUE HOLST POL 2002 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
none DE421000274004
65.

35

CYGNI Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/165 F: Fly To The Stars
M: Czarda Blue
brak 170/2010
66.

129

DARK CHOCOLATE MAXX OLD POL 2013 klacz gniada/170 F: Darco
M: Cel’est Z
Brak 276418182548113
67.

126

DAVA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Harper /
M: Diva /
brak 616007610113314
68.

134

DIABLO LAZAR OLD POL 2013 wałach kara/160 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
69.

279

DIARADO BOY II OLD POL 2013 wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
70.

143

DIEGO SP POL 2017 ogier ciemnogniada/167 F: GRANDORADO TN
M: D E.FEU D'HIVER
K031970 616009510105817
71.

220

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
72.

104

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
73.

54

ERMITAGE RED WINE OLD POL 2015 ogier gniada/170 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Cartania / Cartani
K028398 DE418180103915
74.

194

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
75.

125

ESCOBAR C Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/172 F: Ephebe For Ever /
M: Ovita V /
K033111 056015Z55682715
76.

105

ESPRI CICERO SP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Turbud Cicero / Orlando
M: Eskadra / Corland
K032792 616009670102316
77.

98

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
K031634 616006570101412
78.

174

EVIVA HOL POL 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
79.

115

FAVORI DE RIVERLAND SF POL 2015 wałach gniada/167 F: L'arc de Triomphe
M: Story de Riverland
K028411 15239162S
80.

50

FERRERA Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2015 Klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
K029709 Brak
81.

231

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zinedine KWPN / Guidam
M: Febrina BWP / Casmir Z
K028196 616009670080914
82.

182

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
83.

140

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
84.

229

FREYA KWPN NED 2010 klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
85.

68

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
86.

37

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
87.

187

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
88.

153

GENIE VAN PRINSENVELD HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz kara/170 F: Cormint
M: Victoria VA x Ephebe For Ever
K029682 DE421000554114
89.

78

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L hol. / Cassiano
M: Grenadia sp / Cantanis hol.
K029286 616009610094816
90.

202

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: CASANOVA
M: ROSITA W
K019692 528003201111872
91.

203

GILLENIA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: QUALITY TIME
M: CELINE
BRAK 528003201100469
92.

216

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
93.

62

GIWENCHY BEL HOL GER 2014 klacz ciemnogniada/176 F: Quick Star / Galoubet A
M: Vanabel / Chin Chin
K030158 DE421000705714
94.

120

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog / Lando
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
95.

228

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
96.

66

GRANADA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
97.

254

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
98.

90

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
99.

76

GUALLATIRA L WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Groteska / Tjungske
K031342 616007610088217
100.

185

GUESSINA NED 2011 wałach kasztanowata F:
M:
NLD003201100556
101.

85

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
102.

73

HAKUNA MATATA L NIEM. SPORT. GER 2016 klacz gniada/164 F: Maestro v.d. Donkhoeve BWP/ Darco
M: Prinzess westf./ Pilot westf.
K029288 DE410100706816
103.

95

HARKSTEDE C KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K028033 528003201206983
104.

259

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
105.

264

HAVERDY SP POL 2017 ogier gniada/169 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Halena / Tanos
K032545 A0023062S
106.

262

HAWRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K032544 A0023018S
107.

127

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
108.

130

HELLO BABY AVERTEN AES POL 2018 klacz siwa/167 F: Cristallo I
M: Hellada
Brak Brak
109.

281

HEMIRA SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Corrado Son
M: Hurgada
K030293 616009610024316
110.

121

HERCULES SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Clavius
M: Heraja
K022156 Xxx
111.

179

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
112.

242

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 wałach gniada/167 F: Indoctro / Capitol I
M: Zelle Fomia / Voltaire
K020857 528003201204715
113.

200

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
114.

214

IBIZA AK KWPN POL 2013 klacz gniada/166 F: Glasgow
M: Vera
K033033 528003201301955
115.

93

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
116.

65

IL WITASHA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Wiwat
M: Il Rasha
K030418 616006690059914
117.

260

ILANIA SP POL 2015 klacz gniada/173 F: Salomon
M: Ikea
K030856 616009640023015
118.

207

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
119.

58

ILUZJA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen/Judex
M: Iwa/Impas
K029583 616006580807509
120.

114

INDIGOLD AES POL 2015 wałach gniada/170 F: Golddigger/calvados
M: Anobanta/Indorado
Wslj533779 826002150888573
121.

190

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
122.

150

INOUT W KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
123.

222

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
124.

92

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
125.

269

JACK DANIELS KWPN NED 2014 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: VELINA/MANHATTAN
528003201400305 106OL06
126.

211

JACQUART DU SEIGNEUR SBS POL 2015 ogier gniada/163 F: Boy friend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur / OGANNO SITTE
K026891 056007000J56389
127.

154

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/171 F: X
M: X
X X
128.

117

JANTAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Iskar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
129.

189

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528003201404053
130.

193

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
brak 528003201405945
131.

135

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
132.

122

JOHNY WALKER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach ciemnogniada/176 F: Roland
M: Juta
K009618 POL009660037804
133.

180

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Eriana-F
K028572 528003201400251
134.

280

JUST THIS ONE KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis Z / Contender
M: Elouise / Warrant
K029469 528003201407234
135.

152

JUVENTUS KWPN POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: Harley VDL
M: Fiechique/Nabab De Reve
K025453 52800320408752
136.

226

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
137.

199

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-s / Little Rock
K028765 528003201509629
138.

243

KALISTO P KWPN NED 2015 wałach gniada/176 F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
139.

234

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BW POL 2010 wałach gniada/165 F: DALTON VANHET LINDEHOF
M: DUNELLE VAN HET LINDEHOF
brak 056-002-W00297676
140.

118

KAMIS SP POL 2016 wałach izabelowata/170 F: Aramir
M: Kasandra
- 616009610177616
141.

271

KARMASINA KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno
M: Odisina
brak 528003201503442
142.

79

KASPAROV A KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/177 F: Dakar VDL / Cardento
M: Dajottie / Indoctro
K027528 528003201500966
143.

47

KASPER KWPN NED 2015 wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
144.

240

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/172 F: Cascadello l /
M: Athene X /
brak DE421000035017
145.

151

KEIRA HIPPICA OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
146.

71

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
LKPZJ/12087/21 528003201506635
147.

197

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
148.

192

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/164 F: Carrera VDL/ Cardento
M: Carisma Fortuna / Quasimodo Z
K027734 528003201508310
149.

212

KILIMAN SITTE SBS POL 2016 ogier siwa/173 F: Comme Il Fault
M: Honolulu Sitte / Button Site (E.T.)
K029460 056007000K57704
150.

270

KING OF QUEENS DSP GER 2011 ogier kara F: KANNAN
M: ZUNAMY/CLINTON
DE 473730665411 105GU92
151.

142

LADY MILLION KWPN POL 2016 klacz siwa/167 F: EmirR
M: m/Orame
brak 00000000
152.

33

LAGO KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Voltaire /
M: Morfee /
brak 528003201609235
153.

26

LANCELOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/177 F: IF DU REVERDY
M: LASANA
Brak 616009610147717
154.

74

LAPSUS L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Lancelotto L / Vulkan L
M: Loara L / Che Guevara L
K029285 616009610147616
155.

168

LAVINA HOL GER 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
156.

166

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/160 F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
157.

103

LEVI VDL KWPN POL 2016 ogier skarogniada/171 F: Douglas
M: Cardento
K033074 528003201606758
158.

17

LINTELLO HOL GER 2017 wałach gniada/- F: Lint/ Limbus
M: Faible/Cascadello I
K032101 DE421000173117
159.

100

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
160.

198

LONDON BLUE PS OS POL 2015 ogier gniada/170 F: Carembar De Muze
M: Chacervia/ Chacco Blue
K028944 DE418180137915
161.

276

LOUK HBC KWPN NED 2016 wałach siwa/164 F: Alicante HBC / Casall
M: Vorella / Cantos
K032046 528003201603259
162.

97

LUCKY WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Kalmet
M: Lotka
K027975 616007610028415
163.

67

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
164.

111

ŁOBEZ SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Alabaster
M: Łza Quirinusa
K028563 616 009 58 04744 14
165.

227

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
166.

12

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 mare grey/170 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032940 528003201710433
167.

10

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 Wallach Schimmel/170 F: Chapeau TN
M: Rockella S
K033314 528003201710434
168.

52

MANCHESTER RED WINE OLD. (OS) POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago SF/
M: Kleona Bonita hol./ Stakkato han.
K029392 418189120716
169.

275

MATSON V BWP POL 2012 wałach gniada/166 F: Action - Breaker
M: Varoline
O055412 056002W00301736
170.

2

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
171.

11

MAYROCK KWPN NED 2017 gelding chestnut/172 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032941 528003201710432
172.

18

MESSINA KWPN POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Invictus
M: Ultra
K033167 528003201707105
173.

119

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP POL 2012 wałach gniada/168 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
174.

44

MONTENEA Z Z BEL 2013 klacz gniada/175 F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
K024037 056015Z55827113
175.

32

NAPOLEON M SP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B /
M: Niwa II /
brak -
176.

131

NEYMAR END Z Z POL 2018 ogier ciemnogniada/166 F: Nimmerdor
M: Fagile End Z/Emilion
Brak 056015Z55133718
177.

249

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
178.

38

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 cm F: Nintender
M: Charmon
K013858 DE4411411589408
179.

204

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
180.

273

OK LAZAR OLDENBURSKA POL 2016 ogier siwa/165 F: Malito de Reves
M: Bokilly DS Z
K029314 DE 433330888816
181.

258

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme KWPN / Guidam
M: Olanda sp/ Lavendel KWPN
K025145 616009640018514
182.

263

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
K017490 616009680013610
183.

60

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
184.

218

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
185.

255

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
186.

89

PHOENIX VGW BWP POL 2015 wałach kara/170 F: Iron Man van De Padenborre
M: Contendra/Contender
1091/21 1091/21
187.

223

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
188.

28

QUINTEN VAN DE BROUWERSHOEVE Belgian Warmblood POL 2016 wałach jasnokasztanowata/176 F: George Z
M: Tosca
Brak 056-002-W00317625
189.

99

RICCO M SP POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Farezzo B /
M: Red Related /
brak 12387653
190.

4

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
191.

248

RODOS L SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja / Tjungske
K030160 616009610028916
192.

221

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
193.

72

RUPAEHU L WESTF POL 2017 ogier gniada/166 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ruzzola L / Che Guevara L
K031338 DE441411170917
194.

137

SAMSEL LAZAR OLDENBURSKA POL 2017 ogier kasztanowata/166 F: Diamant De Semilly
M: Velvet Lazar
K032436 DE 433330824717
195.

195

SANCHITA - POL 2013 klacz gniada/164 F: Stakatto Gold
M: -
- -
196.

233

SANDMAN OLD POL 2013 wałach gniada/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Sandro Boy / Sandro
K023594 DE418180071513
197.

16

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
198.

144

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Bubalu VDL / Baloubet du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
199.

91

SELENA SP POL 2016 mare dark grey/166 F: Clinton’s heart
M: Santa Monika
None POL616009610172016
200.

136

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/160 F: Hunters Scendro
M: Diamantique Royal Z
K030548 056015Z55506014
201.

61

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
202.

102

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Corrado Boy/Corrado I
M: Sofia/Le Voltaire
K020913 616009690072112
203.

245

SILVER OBOLENSKY Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/- F: Sir Obolensky Z / Stakatto Gold
M: Ratina / Ritual
K030044 056015Z55849316
204.

70

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
205.

124

STAKKATO BOY DSP GER 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Stakkatol Gold / Stakkato
M: Noblesse VI
K022817 DE418180122109
206.

186

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
207.

208

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato gold
M: Columbia
K024205 Brak
208.

213

SUEDWINDS AMANDA HOL POL 2008 klacz gniada/176 F: Cassini II
M: Perlmutt I
K020070 DE421000250908
209.

206

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
210.

205

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
211.

80

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
212.

75

TAMAGOTCHI L NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/168 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Kalahari / Kingston
K027236 DE45660604714
213.

86

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
brak 616007610118112
214.

20

TEKILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Player
M: Tifany
K020170 POL009580311109
215.

88

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: -
M: -
K024577 616009640005713
216.

83

TROYA L WESTF POL 2017 klacz gniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Tola Z / Cartree Z
K031337 DE441411171117
217.

210

TSINGTAO L WESTFALSKA POL 2013 wałach skarogniada/166 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
218.

267

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
K024711 056015Z55789012
219.

196

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/173 F: Cancoon
M: Ulena—K
K018808 616009610009711
220.

141

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'AMOUR DU BOIS
M: BELLA D'ANGOUTE
K032658 08065404F
221.

274

UNICHELLO HOL GER 2017 ogier gniada/167 F: Unikato /
M: Wolke VIII /
brak DE421000066617
222.

217

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
223.

25

V-ADAM Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Vangelis S / Nonstop
M: Poly R / Pinocchio
K029072 056015Z55709714
224.

172

V-STAR D'IVE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/170 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: True Star dive/Quick Star
106RK56 056015Z55651114
225.

53

VENECIA RED WINE OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/172 F: Latour TN
M: Newton
K028313 DE418180104015
226.

146

VERDI ALTUS Z RZ ZANG BEL 2017 wałach gniada/- F: Verdi/ Quidam De Revel
M: Emilia IV/ Crrrido
K032105 056015Z5537117
227.

84

VESANIA L SP POL 2017 klacz gniada/167 F: Vulkan L / Vulkano
M: Valetta II / Ephebe For Ever
K031335 616009610076117
228.

177

VIVERDI WESTF GER 2015 wałach gniada/175 F: Verdi /
M: Ceitara / Castillo
K030464 DE441410847115
229.

251

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
230.

191

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
231.

132

ZACCARELLI RHEINLÄNDER GER 2015 Wallach Schimmel/163 F: Zacharov
M: Wembley
none DE431436873115
232.

39

ZALVO KWPN POL 2004 ogier kasztanowata/169 cm F: Phin Phin
M: Sarina
K008472 5280030411274
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
160
240
SUM:
400.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
15
300
260
320
200
SUM:
1095.00
Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
10
60
SUM:
70.00
Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
80
SUM:
80.00
Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
10
80
15
80
SUM:
185.00
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
120
320
SUM:
440.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
135
10
300
SUM:
445.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
200
SUM:
200.00
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
240
SUM:
240.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
15
120
240
400
10
SUM:
785.00
Kolińska Amanda KJ VENA ROGOŻNIK
160
200
15
SUM:
375.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
SUM:
200.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
15
SUM:
15.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
200
100
195
60
625
2000
15
500
15
200
SUM:
3910.00
Kozioł Martyna SKJ Red Team
40
10
40
SUM:
90.00
Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
10
SUM:
10.00
Kruś Martyna BPK
150
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
195
250
SUM:
445.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
40
240
SUM:
280.00
Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
10
SUM:
10.00
Łącka Alicja BPK MAZ)
100
130
375
SUM:
605.00
Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
40
40
10
10
SUM:
100.00
Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
130
15
SUM:
145.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
130
SUM:
130.00
Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
40
10
10
SUM:
60.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
10
SUM:
10.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
300
500
100
640
SUM:
1540.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
10
10
400
80
SUM:
500.00
Osuch Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
10
SUM:
10.00
Padalak Maria SKJ Sopot
10
40
15
SUM:
65.00
Pęciak Anna LKJ Ochaby
160
SUM:
160.00
Piszczek Marta KJK Elizar
300
200
10
100
15
SUM:
625.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
250
375
150
SUM:
775.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
60
100
160
100
400
1280
10
15
SUM:
2125.00
Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
130
40
SUM:
170.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
250
800
10
250
250
250
195
60
160
SUM:
2225.00
Schober Philipp RSV Rothenburg O.L.
135
325
625
1600
100
120
80
15
500
325
1040
SUM:
4865.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
60
10
SUM:
70.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
60
60
SUM:
120.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
150
375
60
SUM:
585.00
Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
80
15
195
375
SUM:
665.00
Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
15
SUM:
15.00
Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
10
10
15
100
SUM:
135.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2022-02-04
2022-02-04
40
2022-02-05
47
2022-02-05
32
2022-02-06
2022-02-04
39
2022-02-04
27
2022-02-05
3
160
2022-02-05
3
240
KALISTO P (243)
2022-02-04
12
2022-02-04
59
2022-02-05
10
2022-02-05
34
2022-02-06
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
OLE (258)
2022-02-04
9
15
2022-02-04
2022-02-05
11
2022-02-06
15
HASALA (259)
2022-02-04
13
2022-02-05
2
300
2022-02-06
4
260
ILANIA (260)
2022-02-04
24
2022-02-05
46
2022-02-06
21
CELTA (261)
2022-02-04
34
2022-02-05
19
2022-02-06
3
320
HAWRO (262)
2022-02-04
34
2022-02-05
12
2022-02-06
16
ONASIS (263)
2022-02-04
22
2022-02-05
2
200
2022-02-06
22
HAVERDY (264)
2022-02-04
26
2022-02-05
20
2022-02-06
9
Borowska Jagoda
JKS Melloni Horses
COUGAR (165)
2022-02-04
2022-02-04
2022-02-04
40
2022-02-04
2022-02-05
16
10
2022-02-06
8
60
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team Golesze
CARENZA (253)
2022-02-04
2022-02-04
67
2022-02-05
41
2022-02-06
16
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2022-02-04
6
80
2022-02-05
21
2022-02-06
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
2022-02-04
41
2022-02-05
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
VIVERDI (177)
2022-02-04
37
2022-02-04
63
2022-02-05
29
2022-02-06
50
ARASH (252)
2022-02-04
48
2022-02-05
44
2022-02-06
20
Ferenc Zofia
BPK (MAZ)
ANTYLYA (107)
2022-02-06
Frenzel Anna-Lena
KARMASINA (271)
2022-02-04
31
2022-02-05
9
2022-02-05
2022-02-06
13
Gajewska Ida
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
GARDENIA (187)
2022-02-04
39
2022-02-04
68
2022-02-05
40
2022-02-06
55
Ganowska Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
HEROS (179)
2022-02-04
20
2022-02-04
14
10
2022-02-05
6
80
2022-02-05
17
2022-02-06
13
15
2022-02-04
17
2022-02-04
58
2022-02-05
6
80
2022-02-05
38
2022-02-06
41
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
COHIBA L (250)
2022-02-04
38
2022-02-05
6
120
2022-02-06
24
WARS (251)
2022-02-04
22
2022-02-05
15
2022-02-06
7
320
2022-02-04
24
2022-02-05
59
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2022-02-04
5
135
2022-02-04
2022-02-05
21
2022-02-05
2022-02-06
18
CALESSA (158)
2022-02-04
33
2022-02-05
30
2022-02-06
26
ILONA (207)
2022-02-04
34
2022-02-04
19
2022-02-05
13
10
2022-02-05
29
2022-02-06
2
300
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-02-04
2022-02-05
56
2022-02-06
18
2022-02-04
62
2022-02-05
32
2022-02-05
15
2022-02-06
11
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2022-02-04
18
2022-02-04
10
2022-02-05
6
200
2022-02-06
Jaskólska Michalina
Klub Jeździecki Profil
2022-02-04
40
2022-02-05
25
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
RUBIN (221)
2022-02-04
35
2022-02-05
60
2022-02-06
3
240
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2022-02-04
44
2022-02-04
16
2022-02-05
20
2022-02-05
13
2022-02-06
27
2022-02-04
23
2022-02-04
69
2022-02-05
26
2022-02-05
23
2022-02-06
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2022-02-04
31
2022-02-04
30
2022-02-05
9
15
2022-02-06
6
120
JAMESON (154)
2022-02-04
3
240
2022-02-04
3
400
2022-02-05
9
2022-02-06
20
2022-02-04
16
10
2022-02-04
2022-02-05
25
2022-02-06
13
2022-02-04
21
2022-02-04
26
2022-02-05
22
2022-02-06
29
Kolińska Amanda
KJ VENA ROGOŻNIK
2022-02-04
3
160
2022-02-04
51
2022-02-05
2
200
2022-02-05
49
2022-02-06
12
15
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2022-02-04
2
200
2022-02-05
2022-02-06
44
2022-02-05
34
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-02-05
22
2022-02-06
24
2022-02-04
23
2022-02-05
26
2022-02-06
31
2022-02-04
2022-02-05
18
2022-02-06
15
15
Koszucka Małgorzata
RC Riding Center Sosnowice
INOUT W (150)
2022-02-04
15
2022-02-04
6
200
2022-02-05
8
100
2022-02-06
4
195
2022-02-04
8
60
2022-02-04
1
625
2022-02-05
14
2022-02-06
1
2000
JUVENTUS (152)
2022-02-04
20
2022-02-04
23
2022-02-05
10
15
2022-02-06
1
500
STAKORADO (186)
2022-02-04
32
2022-02-05
11
15
2022-02-06
5
200
2022-02-04
19
2022-02-04
57
2022-02-05
19
2022-02-06
28
Kozioł Martyna
SKJ Red Team
GALA W (37)
2022-02-05
54
2022-02-06
23
2022-02-04
7
40
2022-02-05
15
10
2022-02-06
35
ZALVO (39)
2022-02-04
8
40
2022-02-05
58
2022-02-06
36
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
ASER (149)
2022-02-04
33
2022-02-04
9
10
2022-02-05
57
2022-02-06
52
2022-02-05
13
Kruś Martyna
BPK
2022-02-04
41
2022-02-05
27
2022-02-06
5
150
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
FLORYDA (231)
2022-02-04
4
195
2022-02-04
2022-02-05
5
250
2022-02-06
Suchta Hubert
Stow. KS Chojnów
2022-02-04
53
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-02-05
8
40
2022-02-06
32
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-02-06
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
HEMIRA (281)
2022-02-06
3
240
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-02-04
29
2022-02-04
2022-02-06
38
2022-02-04
11
10
2022-02-04
2022-02-06
45
Łącka Alicja
BPK MAZ)
2022-02-04
5
100
2022-02-05
4
130
2022-02-06
1
375
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
GILLENIA (203)
2022-02-04
7
40
2022-02-05
7
40
2022-02-06
33
2022-02-05
37
2022-02-04
10
10
2022-02-05
12
10
2022-02-06
34
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team Golesze
2022-02-04
27
2022-02-05
4
130
2022-02-06
11
15
CALOTTA (241)
2022-02-04
21
2022-02-05
16
2022-02-06
9
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2022-02-04
2022-02-04
14
2022-02-05
23
2022-02-06
22
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
LOUK HBC (276)
2022-02-04
47
2022-02-04
35
2022-02-05
42
2022-02-06
26
CORD-M (277)
2022-02-04
4
130
2022-02-04
2022-02-05
33
2022-02-06
27
CONSENSUS (278)
2022-02-04
2022-02-04
66
2022-02-05
35
2022-02-06
28
Mateja Maksymilian
bpk
MATSON V (275)
2022-02-04
25
2022-02-05
11
2022-02-05
55
2022-02-06
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-02-04
18
2022-02-04
46
2022-02-05
48
2022-02-06
51
2022-02-04
25
2022-02-05
30
2022-02-05
39
2022-02-06
25
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
JAVENDA (193)
2022-02-04
8
40
2022-02-04
19
10
2022-02-05
36
2022-02-06
54
ERRANTO (194)
2022-02-04
10
10
2022-02-04
36
2022-02-05
37
2022-02-06
14
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
SANCHITA (195)
2022-02-04
37
2022-02-05
2022-02-05
2022-02-06
23
ULOTKA-K (196)
2022-02-04
64
2022-02-05
2022-02-06
37
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2022-02-04
15
10
2022-02-05
17
2022-02-06
19
2022-02-04
20
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
JASON VDL (189)
2022-02-04
2
300
2022-02-05
2
500
INNOCENCE (190)
2022-02-04
7
100
2022-02-06
6
640
2022-02-04
35
2022-02-06
17
2022-02-05
2022-02-04
27
2022-02-04
41
2022-02-05
17
2022-02-06
40
CHAGANO (201)
2022-02-04
15
2022-02-04
55
2022-02-05
52
2022-02-06
48
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (166)
2022-02-04
18
10
2022-02-04
32
2022-02-05
10
10
2022-02-05
2022-02-06
2
400
2022-02-04
31
2022-02-05
14
2022-02-06
8
80
Osuch Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2022-02-04
13
2022-02-04
26
2022-02-05
21
2022-02-04
9
10
2022-02-04
43
2022-02-05
26
2022-02-05
38
Padalak Maria
SKJ Sopot
2022-02-04
11
10
2022-02-05
7
40
2022-02-06
10
15
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2022-02-04
38
2022-02-04
54
2022-02-05
51
2022-02-05
2022-02-06
42
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2022-02-04
2022-02-04
2022-02-05
40
2022-02-05
12
2022-02-06
2022-02-04
2022-02-04
2022-02-05
28
2022-02-05
2022-02-06
16
RODOS L (248)
2022-02-04
2022-02-05
23
2022-02-05
43
2022-02-06
47
NIKI L (249)
2022-02-04
2022-02-05
24
2022-02-05
50
2022-02-06
43
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
LAVINA (168)
2022-02-04
32
2022-02-04
45
2022-02-05
25
2022-02-05
3
160
2022-02-06
39
Piszczek Marta
KJK Elizar
2022-02-05
19
2022-02-06
2
300
AŻUR (188)
2022-02-04
2
200
2022-02-04
12
10
2022-02-05
5
100
2022-02-05
35
2022-02-06
9
15
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (222)
2022-02-04
1
250
2022-02-04
1
375
2022-02-05
24
2022-02-05
5
150
2022-02-06
31
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
CRUYFF Z (225)
2022-02-04
36
2022-02-05
2022-02-06
7
60
2022-02-04
5
100
2022-02-04
29
2022-02-05
24
2022-02-06
6
160
2022-02-04
8
100
2022-02-05
3
400
2022-02-06
3
1280
2022-02-04
16
2022-02-04
49
2022-02-05
14
10
2022-02-06
14
15
2022-02-04
2022-02-04
2022-02-05
22
2022-02-06
10
Popiół Maja
Stow. KS KJK Szary Michałowice
FERRERA (50)
2022-02-04
65
2022-02-06
53
2022-02-05
18
2022-02-05
31
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
B.Z.N. (27)
2022-02-06
17
Przybylska Zuzanna
BPK (WIE)
CONNY 391 (209)
2022-02-04
4
130
2022-02-05
8
40
2022-02-06
11
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2022-02-04
5
250
2022-02-05
10
2022-02-06
5
800
IBIZA AK (214)
2022-02-04
13
10
2022-02-05
28
2022-02-06
29
COMME SI (215)
2022-02-04
1
250
2022-02-05
1
250
2022-02-05
1
250
2022-02-06
4
195
SANDMAN (233)
2022-02-04
38
2022-02-04
2022-02-05
7
60
2022-02-06
30
2022-02-04
3
160
2022-02-04
2022-02-05
18
2022-02-06
21
Rutkowska Katarzyna
JKS FER Więckowice
2022-02-04
29
2022-02-04
42
2022-02-05
36
Schober Philipp
RSV Rothenburg O.L.
GUESSINA (185)
2022-02-04
5
135
2022-02-04
4
325
2022-02-05
1
625
2022-02-06
2
1600
2022-02-04
22
2022-02-04
30
2022-02-05
5
100
2022-02-05
2022-02-06
6
120
2022-02-04
28
2022-02-04
2022-02-05
13
2022-02-06
7
80
2022-02-04
11
15
2022-02-04
2
500
2022-02-05
4
325
2022-02-06
4
1040
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2022-02-04
2022-02-05
53
2022-02-06
7
60
OK LAZAR (273)
2022-02-04
50
2022-02-05
11
10
2022-02-06
19
UNICHELLO (274)
2022-02-04
14
2022-02-05
16
2022-02-06
12
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CASCADA (237)
2022-02-04
52
2022-02-04
7
60
2022-02-05
20
2022-02-06
30
2022-02-04
37
2022-02-04
24
2022-02-05
8
60
2022-02-06
46
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
APOLLO T (235)
2022-02-04
28
2022-02-04
55
2022-02-05
45
2022-02-06
5
150
2022-02-05
27
2022-02-04
61
2022-02-04
28
2022-02-05
31
2022-02-06
1
375
2022-02-04
30
2022-02-05
15
2022-02-06
15
KAUAI (240)
2022-02-04
21
2022-02-05
14
2022-02-06
8
60
Suchta Hubert
Stow. KS Chojnów
2022-02-04
2022-02-06
2022-02-06
14
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-02-04
6
80
2022-02-04
10
15
2022-02-05
39
2022-02-05
4
195
2022-02-06
25
USTINA (217)
2022-02-04
33
2022-02-04
17
2022-02-05
1
375
2022-02-06
12
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CASPELLO (265)
2022-02-04
36
2022-02-04
39
2022-02-05
2022-02-06
49
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2022-02-04
42
2022-02-04
2022-02-05
27
2022-02-05
12
15
2022-02-06
10
Wysocka Aneta
KJ Fer Więckowice
CHEBBY (173)
2022-02-04
17
10
2022-02-04
25
2022-02-05
9
10
2022-02-05
41
2022-02-06
17
EVIVA (174)
2022-02-04
12
15
2022-02-04
9
2022-02-05
7
100
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (229)
2022-02-04
60
2022-02-04
2022-02-05
33
2022-02-05
2022-02-06
BACANTI (230)
2022-02-04
2022-02-04

Number of Riders: 114

Number of Horses: 232

The sum of prizes: 25 125.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl