Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 28-30 styczeń 2022
Leszno, 28-30 styczeń 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
105 ACCEPTED 2022-01-22 17:29:47
2022-01-22 17:29:47
Alicja Surówka TIK TAK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-01-22 17:20:47
2022-01-22 17:20:47
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ACCEPTED 2022-01-20 23:28:10
2022-01-20 23:28:10
Maja Kliś COINTREAU FIZZ
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
102 ACCEPTED 2022-01-20 23:17:01
2022-01-20 23:17:01
Wiktoria Łozowska GENIUSZ
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-01-20 23:15:44
2022-01-20 23:15:44
Wiktoria Łozowska NEXT ONE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
100 ACCEPTED 2022-01-20 23:14:33
2022-01-20 23:14:33
Wiktoria Łozowska CORDIAN
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
99 ACCEPTED 2022-01-20 23:10:26
2022-01-20 23:10:26
Wiktoria Łozowska NACHO TVL
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
98 ACCEPTED 2022-01-20 23:09:03
2022-01-20 23:09:03
Wiktoria Łozowska HAMMER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
97 ACCEPTED 2022-01-19 10:01:20
2022-01-19 10:01:20
Paulina Sawicka MERIDA-P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
96 ACCEPTED 2022-01-19 11:41:28
2022-01-19 09:32:32
Nadia Ambroziak SAMIRA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
95 ACCEPTED 2022-01-19 09:06:48
2022-01-19 09:06:48
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
94 ACCEPTED 2022-01-18 13:38:29
2022-01-18 13:38:29
Halina Kosakowska GALICJUSZ
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
93 ACCEPTED 2022-01-18 13:27:46
2022-01-18 13:24:54
Angelika Zapała JANNAKE VAN HET LANGWATER
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-01-18 13:27:49
2022-01-18 13:22:57
Angelika Zapała OTTO VAN HET LANGWATER
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-01-18 12:26:24
2022-01-18 12:26:24
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2022-01-17 22:36:17
2022-01-16 16:42:59
Nikola Idkowiak VERDI ALTUS Z RZ
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
89 ACCEPTED 2022-01-17 22:36:17
2022-01-16 16:33:32
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2022-01-17 22:36:15
2022-01-16 16:33:00
Marcin Matelski HIGH TOUCH
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
87 ACCEPTED 2022-01-17 22:36:15
2022-01-16 16:25:17
Maksymilian Mroczkowski ERA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
86 ACCEPTED 2022-01-17 22:36:13
2022-01-16 16:24:03
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-01-17 22:36:12
2022-01-16 16:22:29
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
84 ACCEPTED 2022-01-15 12:23:54
2022-01-14 23:00:25
Roxana Gajdzik DELVA
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-01-15 12:23:47
2022-01-14 17:51:44
Maciej Sodel CBR FIREBLADE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
82 ACCEPTED 2022-01-15 12:23:40
2022-01-14 17:00:43
Amelia Lis LOE S
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-01-15 12:23:29
2022-01-14 16:47:23
Julia Reinhold GRANDO
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-01-14 08:47:24
2022-01-13 23:02:32
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2022-01-19 08:58:33
2022-01-13 21:58:33
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
78 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:47
2022-01-13 20:41:58
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
77 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:46
2022-01-13 20:41:36
Natalia Sydow CASIMIR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:45
2022-01-13 20:41:12
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
75 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:38
2022-01-13 20:40:47
Marianna Raczyńska LENNOX 440
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
74 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:21
2022-01-13 11:56:26
Tomasz Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:19
2022-01-13 10:44:47
Isabela Klaassen SFERA S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-01-14 08:46:17
2022-01-13 10:44:23
Isabela Klaassen SILESIA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
71 ACCEPTED 2022-01-13 09:59:03
2022-01-13 09:59:03
Marvin Jüngel CORNETTA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2022-01-13 09:32:52
2022-01-12 21:28:07
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2022-01-13 09:32:51
2022-01-12 21:27:12
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2022-01-12 10:29:28
2022-01-12 08:09:11
Martyna Kuczyńska ZISZA'LANKA
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
67 ACCEPTED 2022-01-12 10:29:12
2022-01-11 22:59:00
Barbara Krywult QUIMTU DE ROULARD
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
66 ACCEPTED 2022-01-14 08:47:14
2022-01-11 22:10:40
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-01-12 10:29:00
2022-01-11 20:59:19
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
64 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:58
2022-01-11 20:58:55
Michalina Kosmalewicz WOODY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
63 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:48
2022-01-11 20:38:43
Tomasz Kuczerawy UNIQUE FIRE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
62 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:46
2022-01-11 20:38:11
Tomasz Kuczerawy RANDIX VAN DE HUNTERS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
61 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:45
2022-01-11 20:37:40
Tomasz Kuczerawy QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:44
2022-01-11 20:37:14
Tomasz Kuczerawy MYRRHA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:44
2022-01-11 20:27:24
Tomasz Kuczerawy MONOPOLY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
58 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:26
2022-01-11 19:40:03
Patryk Szestowicki CAMARO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:14
2022-01-11 19:39:18
Nikola Gasik SILVER BOY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:05
2022-01-11 16:52:42
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-01-12 10:28:02
2022-01-11 15:39:41
Agata Ciaciura RIMINI II-P
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
54 ACCEPTED 2022-01-11 13:36:09
2022-01-11 10:39:16
Hanna Stein DIAMENT
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-01-11 13:36:09
2022-01-11 10:38:33
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
52 ACCEPTED 2022-01-11 13:36:02
2022-01-11 09:28:54
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2022-01-11 13:35:56
2022-01-11 08:43:25
Beata Majer INEMONE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
50 ACCEPTED 2022-01-12 16:46:05
2022-01-10 21:42:51
Nicole Pluskota GRUPO PROM VIOX W
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
49 ACCEPTED 2022-01-12 16:46:00
2022-01-10 21:41:29
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 2x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-01-11 13:35:38
2022-01-10 20:50:24
Angeliki Podgórna NERRADO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
47 ACCEPTED 2022-01-10 19:11:14
2022-01-10 17:45:25
Amelia Miałszygrosz LYJANEIRO Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-01-11 13:35:26
2022-01-10 10:59:35
Gabrysia Jóźwiak ELECTRIC LADY
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:53
2022-01-09 21:12:52
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
44 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:40
2022-01-09 12:57:52
Łukasz Koza C - QUATTRO PS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-01-21 14:14:22
2022-01-09 11:10:36
Karol Chrzanowski ROMEO KMS
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
42 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:38
2022-01-09 11:09:46
Karol Chrzanowski RANDY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
41 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:37
2022-01-09 11:08:48
Karol Chrzanowski RINAKI VAN DEN DAEL
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
40 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:36
2022-01-09 10:13:40
Julia Kondracka CHLUBA
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
39 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:35
2022-01-09 10:13:06
Julia Kondracka GRECJA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
38 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:26
2022-01-09 09:02:07
Klaudia Rajtar-Wojciechowska JOIN ME
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:24
2022-01-09 08:50:39
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
36 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:23
2022-01-09 08:50:03
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
35 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:12
2022-01-08 20:51:28
Adrianna Jendrośka CASILLERO DEL DIABLO 13
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2022-01-10 08:57:10
2022-01-08 19:01:37
Jagoda Ślęzak REBELL'S CIDRE
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-01-10 08:56:58
2022-01-08 16:02:04
Paulina Słoniec IRON MAN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
32 ACCEPTED 2022-01-10 08:56:58
2022-01-08 15:33:45
Maja Żuradzka NIHET
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
31 ACCEPTED 2022-01-10 08:56:49
2022-01-07 20:31:32
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
30 ACCEPTED 2022-01-07 12:49:25
2022-01-07 12:48:22
Anna Jamsheer LOPIK'S APPIE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
29 ACCEPTED 2022-01-07 12:49:15
2022-01-06 20:36:47
Michalina Sztuka CORNET L'AMOUR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
28 ACCEPTED 2022-01-07 12:49:04
2022-01-06 20:34:30
Magdalena Piksa MILOW PROVA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-01-07 12:49:03
2022-01-06 20:24:49
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-01-07 12:48:54
2022-01-06 10:49:48
Patrycja Ksiądz CLARA MIA
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-01-10 07:23:52
2022-01-06 06:42:22
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-01-07 12:48:34
2022-01-05 21:44:50
Ewa Burzyńska CON CASALLTAGHO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-01-07 12:48:21
2022-01-05 20:41:45
Oliwia Kosmol STUBBORN RK
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
22 ACCEPTED 2022-01-05 13:30:48
2022-01-05 12:36:40
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
21 ACCEPTED 2022-01-05 13:30:22
2022-01-04 20:32:22
Wiktoria Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-01-05 13:30:18
2022-01-04 20:29:38
Wiktoria Haberstroh MARGOT
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-01-05 13:30:07
2022-01-04 19:42:06
Agata Derda MONTANA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:52
2022-01-04 00:52:38
Marta Lisowska IL WITASHA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
17 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:46
2022-01-04 00:51:38
Lilianna Smolińska SINGULORD SAVIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
16 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:38
2022-01-04 00:50:18
Amelia Adamczyk CZCIONKA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
15 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:17
2022-01-04 00:49:04
Julia Osadkowska ASSADUR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
14 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:15
2022-01-04 00:48:13
Lena Osadkowska BAZILIJUS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
13 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:05
2022-01-03 13:57:09
Pola Żyglicka EAGAN BLUE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-01-04 16:45:04
2022-01-03 13:56:36
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
11 ACCEPTED 2022-01-02 20:58:53
2022-01-01 14:16:06
Nadia Gajdzik GADIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2022-01-02 20:58:43
2021-12-30 14:01:15
Zofia Iveljić DON KARLOS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-12-30 13:17:54
2021-12-29 22:19:24
Daria Kobiernik WILLMA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
8 ACCEPTED 2021-12-30 13:17:46
2021-12-29 19:05:11
Aleksandra Ryt QUICK LADY DE WINGHE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
7 ACCEPTED 2021-12-30 13:17:46
2021-12-29 19:04:31
Aleksandra Ryt EXPENSIVE THOUGHT
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-12-30 13:17:45
2021-12-29 19:03:53
Aleksandra Ryt CORNET BLUE
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-12-30 13:17:44
2021-12-29 19:03:27
Aleksandra Ryt THAT’S A LADY E Q Z
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-12-30 13:17:32
2021-12-29 11:31:49
Agnieszka Cecuga LOVE PICOBELLO Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-12-29 11:20:28
2021-12-28 14:19:11
Beata Majer ČETARZO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2021-12-29 11:20:23
2021-12-27 13:42:16
Antonina Jankowiak ORLANDO
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2021-12-27 11:46:58
2021-12-24 22:55:18
Angelika Michalik CESSY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Amelia KJ Osadkowski sp.zo.o
2009 (JM.)
O067610
2. Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
2005 (J.)
O053977
10226741
3. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
4. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
5. Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O037390
6. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
7. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
8. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
9. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
10. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
11. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
12. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
13. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
14. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
15. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
16. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
17. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
18. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
19. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (J.)
O061930
20. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
21. Gasik Nikola JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O065077
22. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
23. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
24. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
25. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
26. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
27. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
28. Jankowiak Antonina bpk
2010 (JM.)
O057482
29. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
S
O028521
30. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
31. Jóźwiak Gabrysia KJ Fimmel Team
2008 (JM.)
O055711
32. Jüngel Marvin GER
2001 (MJ.)
10119336
33. Kaczmarek Blanka Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
34. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
35. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
36. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
37. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
38. Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
39. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
40. Kokoszyńska Kornelia KJ Platan
S
O014035
41. Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
2007 (JM.)
O040167
10187342
42. Kondracka Julia KJ Lansada
2003 (MJ.)
O043059
43. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
44. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
45. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
46. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
47. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033419
48. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
49. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
50. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
51. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
52. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
53. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
54. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
55. Kuczyńska Martyna BPK
2010 (JM.)
O057351
56. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O050134
57. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O050134
58. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
59. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (MJ.)
O042801
60. Lisowska Marta KJ Osadkowski
2006 (J.)
brak
61. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
62. Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko
S
O011944
63. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
64. Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O003580
65. Marciniak Joanna KJ Metpol
S
O006281
66. Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA
S
O003420
67. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O054291
10215442
68. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O039681
69. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
70. Migdalska Zofia Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O058315
71. Mroczkowski Maksymilian Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2007 (JM.)
O047562
72. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
73. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
74. Olszowy Ryszard Klub Jeździecki Lansada
2005 (J.)
O056297
75. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
O061793
76. Osadkowska Lena Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2006 (J.)
O061784
77. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (J.)
O055510
10231778
78. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
79. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
80. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
81. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
S
O027023
82. Plewa Tomasz KJ leśna wola
S
O013203
83. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
84. Pluskota Nicole JUKS Abakus
2008 (JM.)
O061350
85. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
86. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
87. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
10225412
88. Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team
O062344
89. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
S
O000539
90. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
91. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
92. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
93. Sergiel Hanna Klub Jeździecki Lansada
2006 (J.)
O047012
94. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
95. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O054310
96. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Jakubowice
2005 (J.)
O044691
97. Sodel Maciej KLUB SPORTOWY TRACHY
2007 (JM.)
O053462
98. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
99. Stiebitz Madlen GER
brak
100. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
101. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
102. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
103. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
104. Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
2003 (MJ.)
O063649
105. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
106. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
107. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
108. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
109. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
110. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
111. Wiśniewski Antoni St. KJ Olimpia
2006 (J.)
O043737
112. Zapała Angelika KJ Mszana Górna
S
O022515
113. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
114. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O064054
115. Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ANTARI WLKP POL 2010 klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
2.

ARIBA SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
3.

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
4.

ASTURIA SP POL 2004 klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217 12692
5.

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
6.

AWANGARDA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
7.

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
8.

BAGHERA SWB POL 2013 wałach gniada/168 F: Balou du Rouet
M: Tolero/Heartbreaker
K030144 107CP33
9.

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador
M: Balanda G
K021684 616009640026911
10.

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
11.

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
brak LTU006490044812
12.

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
13.

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
14.

C - QUATTRO PS OLD GER 2017 ogier siwa/174 F: Chacoon Blue / Chacco-Blue
M: Ave Maria / Quattro B
K032382 DE418180682517
15.

C UTOPIA SP POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
K021007 616009510353911
16.

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
17.

CALLETO Z Z /zangersheide/ POL 2015 wałach gniada/174 F: Calais Z
M: Tsarina
K033152 056015Z55556415
18.

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
19.

CAN JUMP - GER 2009 wałach kasztanowata/- F: Calido I
M: / Landadel
brak DE421000520409
20.

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
1 De14810336217
21.

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
22.

CASALLETTO HOL GER 2010 wałach gniada/178 F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
23.

CASILLERO DEL DIABLO 13 OLDENBURSKA GER 2017 ogier siwa/168 F: Corvallo
M: Casta Diva 4
brak DE 418181985217
24.

CASIMIR OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
25.

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White
M: Cantinera
Brak 616009520061417
26.

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
27.

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
28.

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
29.

CENTESSA HAN GER 2007 klacz kara/163 F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
K014088 DE431319889507
30.

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
31.

CESSY WESTFALSKA GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO/CORNET OBOLENSKY
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
32.

ČETARZO Słowacki Gorącokrwisty CZE 2017 wałach skarogniada/167 F: Tarzan/Libero H
M: Čielsie/Atlas
brak 000089034
33.

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
34.

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
35.

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
36.

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
37.

CHAVIVA SR HOLSZTYŃSKA POL 20.05.2016 klacz siwa/172 F: Cellestial
M: Marissa IV
K033207 DE421000157816
38.

CHIMEQUYL SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Czana
K013492 616009680067808
39.

CHLUBA WLKP POL 2018 klacz gniada/160 F: Number One
M: Chloe
K033281 616007610071918
40.

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
41.

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
42.

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
43.

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
44.

CLASSINA 2 HANOWERSKA POL 15.04.2011 klacz ciemnogniada/167 F: Classe
M: Chelsy
K033208 DE431310300511
45.

CLEAR ONE SP POL 2015 ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
46.

CLEARWATER PP Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway
M: Caline
K031694 107FR15
47.

CLEVER CHAP HOL POL 2008 wałach gniada/- F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
48.

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
49.

COINTREAU FIZZ OS POL 2016 wałach ciemnogniada/162 F: Consens
M: Bolonia
K029636 DE418180332216
50.

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
51.

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
52.

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
53.

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
54.

CORDIAN - POL - ogier inna/- F: -
M: -
brak brak
55.

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
56.

CORNET BLUE OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon
M: Sunshine’s Botox
K029812 DE 418180195415
57.

CORNET L'AMOUR KOŃ HANOWERSKI GER 2016 wałach siwa/162 F: Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Soraya
brak DE431316855816
58.

CORNET'S EDITION - GER 2016 ogier siwa/- F: Cornet Obolensky
M: / Clapton
brak DE431316925516
59.

CORNETO PLUS-S NIEM. SPORT. GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Queen Isabell / Quality
K031148 DE455879180316
60.

CORNETTA - GER 2017 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky
M: / Clapton
brak DE431316827417
61.

CZCIONKA KUC POL 2001 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Esauł
M: Czarna
K006923 POL013530025001
62.

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
63.

DARK PEARL "M" SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Destiny / Qumball
K027494 616009690020315
64.

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
65.

DELVA HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
66.

DIAMENT TRAKEŃSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Vroni / Contender
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
67.

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
68.

DON JUNIOR MFS HAN POL 2010 wałach ciemnokasztanowata/168 F: HB I Don Aqui
M: Willisa Rosa
K033085 826006003115010
69.

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
70.

DONNA NEVA S SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
71.

DOUBLE DIAMOND ''M" SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Dolores / Elvis
K027500 616009690020215
72.

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
73.

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
74.

ELECTRIC LADY HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Larimar/Lavall II
M: N-Kithara/Corrado I
K024029 DE421000582812
75.

ELITE KWPN POL 2014 wałach gniada/165 F: Pessoa vdl
M: A
1 A
76.

ERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/165 F: CASINO-L/ CASSIANO
M: EROIKA/ CZAROWNIK
K028011 616009610105913
77.

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Enigma/Mylord Carthago
K028712 A0013221S
78.

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
79.

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
80.

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Xx
Brak Xx
81.

FADINA PP KWPN NED 2010 klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
82.

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
83.

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
84.

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
K022752 616009591054713
85.

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
86.

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach skarogniada/140 F: Narwik / Split
M: Galicja / Bonetto-D
K030182 616013640039415
87.

GAMBIT SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger / Landjonker S
K027608 616009661019414
88.

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 wałach gniada/169 F: Gare Du Nord / Street Hassle
M: Santa Helena / Stakkato
K029077 056015Z55808115
89.

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
90.

GENIUSZ WLKP POL 2016 ogier gniada/168 F: Coriano’s Ass / Coriano Z
M: Gejsza / Atlas Bavaria
K029586 616007610028616
91.

GOLD QUESTER SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Qulester
M: Goldmara
K026610 616009690059514
92.

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024573 616007520050612
93.

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
K017567 POL007610064908
94.

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
K011056 11421
95.

GRECJA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Coriano’s Ass
M: Grenlandia
K028140 616009610074514
96.

GRUPO PROM VIOX W KWPN POL 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
97.

HAKILLY V Z ZANGER. POL 2014 klacz gniada/176 F: Harley
M: Cakilly V Z
PZJ:K026199 / P: 056015Z55545714
98.

HAMMER - POL - wałach inna/- F: -
M: -
brak brak
99.

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
100.

HIGH TOUCH HOL POL 2015 klacz siwa/172 F: Cornet Obolens
M: Donna Lady
Brak DE421000140615
101.

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
102.

IL WITASHA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Wiwat
M: Il Rasha
K030418 616006690059914
103.

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
104.

INEMONE XXXXXX POL 2013 klacz siwa/165 F: Xxxxx
M: Xxxxx
Zxxxx 528003201301286
105.

IRON MAN KWPN NED 2013 gelding dark bay/167 F: Nonstop
M: Wendolyn
106AQ26 528003201309659
106.

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: DEXTER R
M: ALBA/MERMUS R
- 528003201305580
107.

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: D-Livia RV / Clinton
K025969 528003201407651
108.

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
109.

JANNAKE VAN HET LANGWATER POL F:
M:
110.

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/174 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 -
111.

JOHN ME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz skarogniada/169 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Jagienka
brak 616009570167715
112.

JUNIOR 152 OLD POL 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
113.

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
114.

JYOLGA - NED 2014 klacz kasztanowata/- F: Quasimodo van de Molendreef
M: / Lord Z
brak NLD003201407077
115.

KANDELA R - GER 2010 klacz siwa/- F: Colestus
M: / Kolibri
brak DE455870224510
116.

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
117.

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
118.

LADY VON BAYERN OLD POL 2007 klacz gniada/165 F: Ludwig von Bayern
M: Petrie II
K012422 DE418181520207
119.

LAVALLY - GER 2006 klacz gniada/- F: Lavall 2
M: / Acord 2
brak DE421000185706
120.

LENNOX 440 OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Retina
K033052 DE 418180070215
121.

LOE S BAYER GER 2010 klacz gniada/167 F: Arpeggio
M: La Traviata
brak DE481810030910
122.

LOLITA RED WINE OS POL 2016 klacz gniada/170 F: Anhang / Vigo D'Arsouilles
M: Z-Ladycorrida / Corrido
K031138 DE418187417416
123.

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
124.

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
brak 528018020051492
125.

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/165 F: Levisto Z
M: Catana Z
brak 60052771Y
126.

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
127.

LYJANEIRO Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/173 F: Lyjanero/Landos
M: Safari/Aloube Z
K022939 056015Z55826913
128.

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
129.

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
130.

MALIN 21 HOL GER 2012 klacz siwa/168 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
131.

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV
M: Marion
K030627 203010237940014
132.

MATCHO KWPN NED 2017 ogier gniada/164 F: Heineken VDL / Zirocco Blue VDL
M: Farly W / Canabis Z
K032783 528003201710135
133.

MAXIMUS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
134.

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
135.

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
136.

MERIDA-P SP POL 2010 Klacz gniada F: Ron William
M: Magnolia P
K022147
137.

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 wałach gniada/- F: Messenger
M: Sobota
K023064 DE456570175713
138.

MILOW PROVA BWP BEL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve
M: Da Silva / Acord II
brak brak
139.

MONOPOLY KWPN NED 2017 wałach siwa/173 F: UP TO DATE
M: UPS-A_DAISY
K032728 528003201709674
140.

MONTANA KWPN NED 2017 klacz siwa/149 F: Irvington VDL / Dallas VDL
M: Image WH / Denzel v't Meulenhof
K031441 528003201708075
141.

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
142.

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
143.

MYRRHA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Hernandez TN /
M: Ivori / Vittorio
K031835 528003201708167
144.

MYSTIQUE HOL GER 2012 wałach gniada/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
K020604 DE421000079312
145.

NACEUR - GER 2014 wałach kasztanowata/- F: No Limit
M: / Don Juan
brak DE455878065414
146.

NACHO TVL KWPN POL 2018 ogier siwa/169 F: HARLEY VDL
M: WILETTO/CASCO
1 1
147.

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
Brak 056-002-W00305838
148.

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
149.

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
150.

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
151.

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
Brak 616009640075617
152.

NEXT ONE HOL POL 2017 klacz siwa/- F: Number One
M: Bettina 5/Lucky Boy
K030607 DE421000750517
153.

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
154.

NIHET MALY KON POL 2005 klacz kasztanowata/145 F: Nico-k
M: DagaII
Brak 616013570175205
155.

NINNICA BORMES BWP BEL 2013 klacz gniada/brak F: Elvis Ter Putte/Diamant De Semilly
M: Winnica Bormes/Landino
brak 981100004177288
156.

NONO Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/168 F: Niack De L’abbaya
M: Cantura Z
K033044 Bark
157.

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
158.

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
159.

OLYMPIA VAN PRINSEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/0 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
160.

ORLANDO Niderlandzki Kuc Sportowy NED 2008 wałach gniada/148 F: Zodiak
M: Amiera van de Trudie's Hoeve
5451/21 528008080241508
161.

OTTO VAN HET LANGWATER BWP POL 2014 wałach gniada/176 F: Thunder Van De Zuuthoeve /
M: Jip Van Het Langwater /
brak 056002W00308914
162.

PRIMUS VAN'T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: VIANA VAN DE KORNELISHOEVE/CASH
brak 056002W00309209
163.

Q 7 HOL POL 05.05.210 wałach ciemnogniada/174 F: Quarz
M: Mona X
K019363 DE421000509510
164.

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
165.

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/165 F: Kafka-van-de-heffinck
M: Vilia-van-de-west-gravers
brak 056002W00313392
166.

QUADRO Z HOL POL 2011 wałach gniada/171 F: Quadros
M: Zakata
K028947 421000069611
167.

QUICK LADY DE WINGHE - POL 2016 klacz gniada/165 F: -
M: -
- -
168.

QUIMTU DE ROULARD AES BEL 2016 wałach gniada/168 F: LUCA DE ROULARD
M: CANJA
brak 826002160876500
169.

QUINCHELLA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Up To Date IX / Chello I
K013995 DE421000154908 104HN36
170.

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
171.

QUINTESSENCE SP POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Chepettano / Chepetto
M: Quintal 2 / Quidam's Rubin
K028715 616009610126916
172.

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
A A
173.

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP BEL 2017 ogier gniada/167 F: Kannan /
M: Jersey Van De Hunters / Scendix
K030899 056022W00316824
174.

RANDY BWP POL 2017 wałach gniada/165 F: Menko
M: Paraguana des dames
Brak 056-002-W00324876
175.

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
176.

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
177.

REBELL'S CIDRE DSP GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
178.

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
179.

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
180.

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
181.

RINAKI VAN DEN DAEL BWP POL 2017 klacz gniada/174 F: Kato T Z
M: Inaki van den Dael
K030466 056-002-W00315934
182.

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
183.

ROMEO KMS BWP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko
M: Martinique van't muelenhof
K030465 UELN 056-002-W00317709
184.

SAMIRA SP POL 2016 klacz gniada F: Romario
M: Sinfonie
K032391 616009680006316
185.

SANTORINI L HOLST POL 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja II
K018981 DE421000142111
186.

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 616009610120414
187.

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: -
K025304 DE 456570261312
188.

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
189.

SILVER BOY OLD POL 2007 wałach siwa F: Silverstone / Silbersee
M: Miss Amor / Wellington
K011170 DE418189471707
190.

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk:mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
191.

SISI SZA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
192.

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
193.

SMART AND CLEVER 3 HANOWERSKA GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Ever so Clever
Brak DE 431310154114
194.

STAR LADY HANOWERSKA GER 2015 klacz skarogniada/brak F: Stakkato Gold
M: Cara/Calypso
K028716 DE431310200115
195.

STUBBORN RK OLD GER 2016 klacz ciemnogniada/169 F: Stakkato Gold/Stakkato
M: Locana/Cola
brak DE418181031516
196.

SUEDWIND 9 OLD POL 2013 wałach skarogniada/168 F: Stolzenberg
M: Claire
K033084 DE418182544913
197.

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
198.

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
K030364 POL013640076706
199.

THAT’S A LADY E Q Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Toulon / Heartbreaker
M: Superlady / Lux Z
K032419 056015Z55733816
200.

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
201.

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Olimpic Star
M: Ucayali
brak 6160096700200017
202.

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada/165 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
203.

VERDI ALTUS Z RZ ZANG BEL 2017 wałach gniada/- F: Verdi/ Quidam De Revel
M: Emilia IV/ Crrrido
K032105 056015Z5537117
204.

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI POL 2007 klacz kara/138 F: Templeruid / Templeruid Syrah
M: Dyle Qeenbbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
205.

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
206.

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
207.

WILLMA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Lausitzer /
M: Winona /
brak -
208.

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/brak F: Salomon
M: Witara
K028201 616009640044515
209.

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
210.

ZABAWA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo / Contendro I
M: Z Farina / Zacharov
K026918 616007610186215
211.

ZISZA'LANKA KWPN POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Zucca
M: Zaphira
brak 616009670112115
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 115

Number of Horses: 211

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl