Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Mistrzostwa Polski
Leszno, 1-5 grudzień 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
198 ACCEPTED 2021-11-26 15:09:24
2021-11-26 15:09:24
Marta Piszczek AŻUR
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
197 ACCEPTED 2021-11-24 15:58:17
2021-11-24 15:58:17
Olga Rzycka GENTLEMEN
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
196 ACCEPTED 2021-11-24 15:57:05
2021-11-24 15:57:05
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
195 ACCEPTED 2021-11-24 10:39:05
2021-11-23 10:18:12
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
194 ACCEPTED 2021-11-24 10:39:07
2021-11-23 10:17:11
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
193 ACCEPTED 2021-11-22 13:23:24
2021-11-22 13:23:24
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
192 ACCEPTED 2021-11-22 13:22:06
2021-11-22 13:22:06
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
191 ACCEPTED 2021-11-21 20:32:07
2021-11-21 20:32:07
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
190 ACCEPTED 2021-11-20 12:17:23
2021-11-20 12:17:23
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
189 ACCEPTED 2021-11-18 16:29:33
2021-11-18 16:29:33
Dalia Lehmann POMPEIA
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
188 ACCEPTED 2021-11-23 14:12:02
2021-11-16 12:23:59
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
187 ACCEPTED 2021-11-18 10:36:13
2021-11-16 12:12:52
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
186 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-17 14:24:24
2021-11-16 11:41:30
Aleksandra Kierznowska CORLEANO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
185 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-17 14:24:29
2021-11-16 11:40:54
Aleksandra Kierznowska ATOMIUM L
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
184 ACCEPTED 2021-11-20 12:10:37
2021-11-15 22:49:12
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
183 ACCEPTED 2021-11-20 12:13:41
2021-11-15 22:48:12
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
182 ACCEPTED 2021-11-24 10:41:40
2021-11-15 21:03:02
Natalia Koziarowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
181 ACCEPTED 2021-11-24 10:39:47
2021-11-15 21:02:25
Natalia Koziarowska CHANBETTE
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
180 ACCEPTED 2021-11-23 14:10:07
2021-11-15 21:01:39
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
179 ACCEPTED 2021-11-23 14:12:54
2021-11-15 20:27:07
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
178 ACCEPTED 2021-11-19 11:00:07
2021-11-15 17:51:17
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
177 ACCEPTED 2021-11-15 10:07:18
2021-11-15 06:01:35
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
176 ACCEPTED 2021-11-16 10:53:56
2021-11-14 18:05:55
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
175 ACCEPTED 2021-11-16 10:55:55
2021-11-14 18:05:33
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
174 ACCEPTED 2021-11-18 10:37:02
2021-11-14 18:02:23
Paulina Sawicka TYPIER
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
173 ACCEPTED 2021-11-16 10:53:03
2021-11-14 16:26:52
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
172 ACCEPTED 2021-11-16 10:47:12
2021-11-14 16:26:18
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
171 ACCEPTED 2021-11-18 10:32:37
2021-11-14 14:33:11
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
170 ACCEPTED 2021-11-16 10:48:16
2021-11-14 14:29:51
Olga Skrobacz CARINTENDER
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
169 ACCEPTED 2021-11-26 09:53:50
2021-11-13 16:41:22
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
168 ACCEPTED 2021-11-26 09:54:02
2021-11-13 16:41:05
Renata Trynka CALITO J
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
167 ACCEPTED 2021-11-19 10:59:10
2021-11-13 14:35:14
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
166 ACCEPTED 2021-11-19 11:01:04
2021-11-13 14:34:30
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
165 ACCEPTED 2021-11-18 10:35:17
2021-11-12 20:23:49
Zuzanna Chwalińska LE MATINE II
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
164 ACCEPTED 2021-11-24 22:21:15
2021-11-12 19:23:22
Aleksandra Wypchło GIRL RV
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
163 ACCEPTED 2021-11-16 10:52:18
2021-11-12 19:22:57
Aleksandra Wypchło CASALEO Z
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
162 ACCEPTED 2021-11-13 12:12:06
2021-11-11 17:51:46
Maja Goncerzewicz SOLTLEIKSITIS
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
161 ACCEPTED 2021-11-13 12:05:17
2021-11-11 17:51:00
Maja Goncerzewicz ARAGORN K
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
160 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-12 16:41:19
2021-11-10 01:38:17
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
159 ACCEPTED 2021-11-20 12:11:58
2021-11-10 01:37:35
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2021-11-20 12:11:52
2021-11-10 01:36:54
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
157 ACCEPTED 2021-11-19 10:57:17
2021-11-09 21:21:45
Beata Szuber FORT
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
156 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-13 12:12:40
2021-11-09 18:26:32
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
155 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-11-13 12:12:38
2021-11-09 18:26:09
Maciej Handzlik BALISTO AC
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
154 ACCEPTED 2021-11-16 10:57:56
2021-11-09 14:17:14
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
153 ACCEPTED 2021-11-10 10:02:16
2021-11-08 20:51:05
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
152 ACCEPTED 2021-11-16 10:55:21
2021-11-08 17:21:09
Patryk Skrzyczyński DIABLO LAZAR
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
151 ACCEPTED 2021-11-16 10:56:31
2021-11-08 17:15:08
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2021-11-16 11:00:49
2021-11-08 17:13:56
Filip Skrzyczyński SANTOS HIPPICA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
149 ACCEPTED 2021-11-16 11:02:20
2021-11-08 17:13:31
Filip Skrzyczyński WODKA-POLKA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
148 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:54
2021-11-08 13:25:14
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
147 ACCEPTED 2021-11-22 10:35:23
2021-11-08 13:24:52
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
146 ACCEPTED 2021-11-16 10:54:19
2021-11-08 09:15:11
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
145 ACCEPTED 2021-11-16 10:56:11
2021-11-08 09:14:37
Szymon Najdzionek FUKS
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
144 ACCEPTED 2021-11-10 10:10:19
2021-11-08 08:51:23
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
143 ACCEPTED 2021-11-10 10:02:46
2021-11-08 08:50:31
Nicole Szponarska ILASCHA V&V
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
142 ACCEPTED 2021-11-10 10:01:49
2021-11-07 23:12:27
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
141 ACCEPTED 2021-11-10 10:01:02
2021-11-07 14:11:39
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
140 ACCEPTED 2021-11-10 10:01:20
2021-11-07 08:37:29
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
139 ACCEPTED 2021-11-12 16:37:02
2021-11-06 20:10:57
Katarzyna Rutkowska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
138 ACCEPTED 2021-11-12 16:37:01
2021-11-06 20:10:05
Katarzyna Rutkowska CELESTE
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
137 ACCEPTED 2021-11-16 10:57:27
2021-11-06 16:31:01
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
136 ACCEPTED 2021-11-16 11:01:31
2021-11-06 16:30:25
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2021-11-16 10:59:50
2021-11-06 07:28:47
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-11-10 09:58:40
2021-11-06 07:28:15
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2021-11-18 10:35:02
2021-11-05 23:39:05
Oliwer Bule LAZINO
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
132 ACCEPTED 2021-11-18 10:35:43
2021-11-05 23:38:36
Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
131 ACCEPTED 2021-11-18 10:29:00
2021-11-05 23:38:19
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
130 ACCEPTED 2021-11-10 09:59:52
2021-11-05 21:29:27
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
129 ACCEPTED 2021-11-20 12:11:21
2021-11-05 21:29:05
Aneta Wysocka CHEBBY
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
128 ACCEPTED 2021-11-13 12:07:58
2021-11-05 12:52:17
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
127 ACCEPTED 2021-11-10 10:03:06
2021-11-05 10:48:17
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
126 ACCEPTED 2021-11-10 10:00:36
2021-11-04 22:52:30
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
125 ACCEPTED 2021-11-22 11:35:19
2021-11-04 16:27:58
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
124 ACCEPTED 2021-11-16 11:00:26
2021-11-04 07:15:55
Olga Skrobacz QUINCY
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
123 ACCEPTED 2021-11-05 10:53:14
2021-11-04 06:49:37
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
122 ACCEPTED 2021-11-05 10:53:15
2021-11-04 06:48:56
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
121 ACCEPTED 2021-11-05 10:53:50
2021-11-03 21:12:25
Kornelia Kurleto HEVANTOS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
120 ACCEPTED 2021-11-05 10:54:03
2021-11-03 21:11:17
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
119 ACCEPTED 2021-11-18 10:34:36
2021-11-03 20:54:49
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-11-19 10:59:50
2021-11-03 20:54:26
Julia Ganowska HEROS
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-11-13 12:11:49
2021-11-02 19:02:09
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
116 ACCEPTED 2021-11-13 12:06:53
2021-11-02 19:01:37
Lena Oleszkiewicz ESI CHINA GIRL
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
115 ACCEPTED 2021-11-04 09:51:36
2021-11-02 15:44:53
Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-11-04 09:51:38
2021-11-02 15:44:25
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
113 ACCEPTED 2021-11-04 09:54:40
2021-11-02 13:06:32
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
112 ACCEPTED 2021-11-16 10:52:48
2021-11-02 12:52:27
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
111 ACCEPTED 2021-11-16 10:56:57
2021-11-02 12:51:46
Martyna Paluch IROS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
110 ACCEPTED 2021-11-16 10:53:26
2021-11-02 09:57:45
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
109 ACCEPTED 2021-11-24 10:41:56
2021-11-01 22:53:15
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
108 ACCEPTED 2021-11-24 10:40:14
2021-11-01 22:52:11
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
107 ACCEPTED 2021-11-04 09:53:06
2021-11-01 12:15:50
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-11-04 09:52:20
2021-11-01 12:15:28
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-11-04 09:54:55
2021-10-31 22:42:43
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
104 ACCEPTED 2021-11-04 09:53:37
2021-10-31 22:41:49
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
103 ACCEPTED 2021-11-12 16:38:41
2021-10-31 18:47:38
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
102 ACCEPTED 2021-11-12 16:36:23
2021-10-31 18:47:14
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
101 ACCEPTED 2021-11-23 14:13:11
2021-10-31 17:06:15
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
100 ACCEPTED 2021-11-23 14:13:28
2021-10-31 17:05:56
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
99 ACCEPTED 2021-11-10 10:02:29
2021-10-31 12:46:04
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
98 ACCEPTED 2021-11-10 10:02:04
2021-10-31 12:45:48
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
97 ACCEPTED 2021-11-10 09:58:57
2021-10-30 15:16:43
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
96 ACCEPTED 2021-11-06 11:16:47
2021-10-30 10:35:26
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
95 ACCEPTED 2021-11-18 10:34:05
2021-10-30 08:44:02
Eryka Mikołajczyk JAVENDA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
94 ACCEPTED 2021-11-18 10:32:14
2021-10-30 08:43:27
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
93 ACCEPTED 2021-11-18 10:33:40
2021-10-30 08:42:58
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-11-18 10:33:55
2021-10-30 08:42:26
Agnieszka Olszewska JASON VDL
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
91 ACCEPTED 2021-11-22 11:35:40
2021-10-30 00:02:14
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
90 ACCEPTED 2021-11-22 11:34:18
2021-10-28 21:32:16
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
89 ACCEPTED 2021-10-30 10:14:51
2021-10-28 13:38:09
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-30 10:14:25
2021-10-28 13:37:33
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-11-16 10:54:45
2021-10-28 13:00:34
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-11-04 09:53:53
2021-10-27 22:45:24
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
85 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 16:25:32
2021-10-27 20:15:41
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 2x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 16:25:20
2021-10-27 20:15:04
Paulina Malinowska CROWN PRINCE 2
  • 2x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 16:25:02
2021-10-27 20:14:04
Paulina Malinowska CORVALL
  • 2x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
82 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-28 16:24:38
2021-10-27 20:13:25
Paulina Malinowska BE CLEAR SR
  • 2x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
81 ACCEPTED 2021-11-18 10:31:51
2021-10-27 19:43:49
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
80 ACCEPTED 2021-11-18 10:36:41
2021-10-27 09:27:43
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
79 ACCEPTED 2021-10-27 11:25:36
2021-10-27 08:15:01
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
78 ACCEPTED 2021-10-27 11:25:42
2021-10-27 08:14:32
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
77 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-27 11:20:39
2021-10-26 23:12:26
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
76 ACCEPTED 2021-11-22 11:34:35
2021-10-26 13:59:57
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
75 ACCEPTED 2021-11-18 10:33:01
2021-10-26 11:30:25
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
74 ACCEPTED 2021-11-24 10:40:30
2021-10-26 10:53:13
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
73 ACCEPTED 2021-11-24 10:39:19
2021-10-26 10:52:34
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
72 ACCEPTED 2021-11-16 10:46:49
2021-10-25 23:06:21
Maria Szuba AUGUST
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
71 ACCEPTED 2021-11-19 10:56:31
2021-10-25 20:11:49
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
70 ACCEPTED 2021-11-20 12:10:52
2021-10-25 17:33:28
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
69 ACCEPTED 2021-11-22 11:35:01
2021-10-25 15:57:58
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
68 ACCEPTED 2021-11-22 11:33:48
2021-10-25 15:56:04
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
67 ACCEPTED 2021-11-17 09:25:58
2021-10-25 14:32:03
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
66 ACCEPTED 2021-11-05 10:54:41
2021-10-25 13:07:14
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
65 ACCEPTED 2021-11-19 11:00:25
2021-10-25 12:03:24
Barbara Piontek JAMAICA W
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
64 ACCEPTED 2021-11-19 11:02:02
2021-10-25 12:02:40
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
63 ACCEPTED 2021-10-30 10:15:48
2021-10-25 11:23:22
Aniela Kilian COSTANTINO AD
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
62 ACCEPTED 2021-10-30 10:15:51
2021-10-25 11:22:59
Aniela Kilian LACARO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
61 ACCEPTED 2021-10-30 10:12:33
2021-10-25 10:19:59
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
60 ACCEPTED 2021-10-28 11:18:50
2021-10-24 21:29:49
Agata Derda GELESTA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
59 ACCEPTED 2021-11-17 09:27:36
2021-10-24 16:17:01
Karolina Bar FELINE WM
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
58 ACCEPTED 2021-11-05 10:49:43
2021-10-24 15:57:46
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
57 ACCEPTED 2021-11-17 09:26:33
2021-10-24 13:10:44
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
56 ACCEPTED 2021-11-23 14:11:52
2021-10-24 12:46:27
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
55 ACCEPTED 2021-11-23 14:12:39
2021-10-24 12:45:48
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
54 ACCEPTED 2021-11-16 11:02:06
2021-10-23 12:24:38
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
53 ACCEPTED 2021-11-18 10:30:04
2021-10-21 20:12:55
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
52 ACCEPTED 2021-11-18 10:30:36
2021-10-21 20:11:29
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
51 ACCEPTED 2021-10-30 10:17:49
2021-10-21 15:54:43
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
50 ACCEPTED 2021-11-18 10:34:20
2021-10-20 23:06:21
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
49 ACCEPTED 2021-11-18 10:30:20
2021-10-20 23:05:46
Aleksander Lewandowski CANWERO
  • 1x 3/CC1/I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239
  • 1x 8/CC1/II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CS/CS/FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
48 ACCEPTED 2021-11-16 17:04:03
2021-10-20 14:28:20
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
47 ACCEPTED 2021-11-16 10:46:32
2021-10-20 14:27:07
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-11-02 18:28:52
2021-10-20 13:47:37
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
45 ACCEPTED 2021-11-26 13:44:35
2021-10-20 11:09:47
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
44 ACCEPTED 2021-10-30 10:16:50
2021-10-20 07:44:40
Kevin Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
43 ACCEPTED 2021-10-30 10:16:52
2021-10-20 07:44:17
Kevin Pszowski JACOBSON L
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
42 ACCEPTED 2021-10-21 17:42:39
2021-10-19 07:21:12
Lena Kołacka SUEDWIND 9
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
41 ACCEPTED 2021-10-21 17:42:40
2021-10-19 07:20:50
Lena Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
40 ACCEPTED 2021-10-21 17:42:41
2021-10-19 07:20:26
Marianna Kołacka DON JUNIOR MFS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
39 ACCEPTED 2021-10-21 17:42:42
2021-10-19 07:19:26
Marianna Kołacka CHIVAS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
38 ACCEPTED 2021-11-20 12:12:16
2021-10-19 06:27:03
Maja Marchwicka CORTAS L
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
37 ACCEPTED 2021-11-20 12:14:26
2021-10-19 06:26:40
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
36 ACCEPTED 2021-11-16 10:48:34
2021-10-18 21:43:49
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
35 ACCEPTED 2021-11-16 10:59:13
2021-10-18 21:34:22
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
34 ACCEPTED 2021-10-20 11:18:03
2021-10-18 08:28:46
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
33 ACCEPTED 2021-10-20 11:18:04
2021-10-18 08:28:22
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
32 ACCEPTED 2021-10-20 11:18:30
2021-10-17 19:24:11
Jagoda Data CHENET
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
31 ACCEPTED 2021-11-18 10:29:39
2021-10-17 15:33:34
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 2/C1/I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239
  • 1x 7/C1/II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/CC1/FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2
30 ACCEPTED 2021-10-30 10:17:18
2021-10-17 14:05:33
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
29 ACCEPTED 2021-11-17 09:32:22
2021-10-16 07:19:47
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-11-17 09:31:51
2021-10-16 07:19:12
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-10-27 11:18:28
2021-10-15 22:13:39
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
26 ACCEPTED 2021-11-04 09:51:16
2021-10-15 11:12:53
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
25 ACCEPTED 2021-10-23 19:44:49
2021-10-14 18:10:57
Hanna Stefanowicz REFLECTION
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-14 18:29:20
2021-10-13 23:04:17
Martyna Dubieniecka SANTORINI L
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
23 ACCEPTED 2021-10-28 11:18:36
2021-10-13 20:18:37
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
22 ACCEPTED 2021-10-16 10:31:52
2021-10-13 15:52:32
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
21 ACCEPTED 2021-11-16 11:00:10
2021-10-13 11:30:21
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
20 ACCEPTED 2021-11-16 11:01:09
2021-10-13 07:59:41
Nina Musiał SHUGARKA
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
19 ACCEPTED 2021-11-19 11:02:25
2021-10-10 11:19:05
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
18 ACCEPTED 2021-11-12 16:39:21
2021-10-10 09:13:41
Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
17 ACCEPTED 2021-11-04 09:52:50
2021-10-09 22:28:23
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-11-22 11:36:27
2021-10-07 00:11:00
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
15 ACCEPTED 2021-11-10 10:09:45
2021-10-06 19:10:11
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
14 ACCEPTED 2021-11-10 09:57:47
2021-10-06 19:09:09
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
13 ACCEPTED 2021-10-12 20:47:43
2021-10-06 14:17:55
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
12 ACCEPTED 2021-11-23 14:11:38
2021-10-05 16:49:25
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
11 ACCEPTED 2021-11-25 09:51:47
2021-10-05 13:42:30
Laura Kłapińska HEARTCOR F
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
10 ACCEPTED 2021-10-06 11:39:13
2021-10-05 13:41:25
Laura Kłapińska CAPTAIN
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
9 ACCEPTED 2021-11-23 14:11:09
2021-10-05 12:52:41
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
8 ACCEPTED 2021-11-10 09:59:27
2021-10-05 12:46:59
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 1/C/I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239
  • 1x 6/C/II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/C1/FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2
7 ACCEPTED 2021-10-06 11:38:55
2021-09-29 13:36:16
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
6 ACCEPTED 2021-10-06 11:38:55
2021-09-29 13:35:37
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
5 ACCEPTED 2021-10-06 11:39:44
2021-09-29 12:59:22
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/C1/FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2
4 ACCEPTED 2021-11-16 10:59:29
2021-09-28 13:07:05
Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
3 ACCEPTED 2021-11-16 10:58:47
2021-09-28 13:06:38
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 4/N/I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N1/II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/N1/FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2
2 ACCEPTED 2021-11-13 12:07:27
2021-09-28 10:10:35
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-11-13 12:06:22
2021-09-28 10:10:15
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 5/C/I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239
  • 1x 10/C/II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
5. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
6. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
7. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
9. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
10. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
11. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
12. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
13. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
14. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
15. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
16. Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O045740
17. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
18. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
19. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
20. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
21. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
22. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
23. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
24. Dubieniecka Martyna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O040241
10210175
25. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O003288
26. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O041843
27. Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044125
28. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
29. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
30. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
31. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
32. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
33. Hamera Helena KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O035566
34. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
35. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
36. Hendrys Maja KJ Fimmel Team
2003 (J.)
O033273
37. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O039348
38. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
39. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
40. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
41. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
42. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
2000 (MJ.)
O028521
43. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
44. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
45. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
46. Klein Olaf JKS Przybyszewo
S
O010205
47. Kłapińska Laura KS Cortina Kaczenice
2005 (J.)
O031484
48. Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
2007 (JM.)
O040167
10187342
49. Kołacka Marianna Fundacja Stajnia Ludwiczak
2004 (J.)
O040166
10183758
50. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
51. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
52. Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek
S
O003126
53. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
54. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
55. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
56. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
57. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
58. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
59. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
60. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
61. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
62. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
63. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
64. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
65. Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006520
66. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
67. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
68. Malinowska Paulina KJ Szumawa Bobrowiec
S
brak
69. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O032501
70. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
71. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
72. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
73. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
74. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
75. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
76. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
77. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
78. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
79. Nawrocka Roksana bpk
2008 (JM.)
O046352
80. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
81. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
82. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
83. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
84. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
85. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
86. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
87. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
88. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
89. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
90. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
91. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
92. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
93. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
94. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
95. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
96. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O040489
97. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
98. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
99. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
100. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
101. Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O011146
102. Rzycka Olga bpk
S
O053523
103. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
104. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
2000 (MJ.)
O036344
105. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (J.)
O034702
106. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
107. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
108. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
109. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
110. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka Wąwał
2006 (JM.)
O041775
111. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
112. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
113. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
10138415
114. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
115. Szlufik Aniela St. KJ Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
116. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
117. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O031077
118. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
119. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
120. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
121. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
122. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
123. Tuliszkiewicz Olga Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
124. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
125. Werelich Zuzanna KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O046544
10185946
126. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
127. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
128. Wypchło Aleksandra HEEA Turek
2005 (J.)
O044316
129. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
130. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
131. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
132. Zawadzka Eliza Fundacja Stajnia Ludwiczak
2006 (JM.)
O032673
133. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
134. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

188

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia/ Luron
K018542 616009510353811
2.

207

ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z ZANGERSHEIDE POL 2013 wałach gniada/177 F: ALVARO V PACHERN
M: CRISTALANA Z
K033182 056015Z55648713
3.

212

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada/- F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
4.

40

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
5.

116

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
6.

61

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807
7.

221

ATOMIUM L HOL POL 2011 wałach siwa/x F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
8.

55

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
9.

122

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
10.

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
11.

47

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/182 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
12.

199

BALISTO AC BWP BEL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rive Gauche Z / Rex-Z
K028235 056007000B43061
13.

126

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
14.

39

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
15.

167

BE CLEAR SR HAN NED 2009 klacz gniada/165 F: Clearway / Capitol I
M: L-Cassina I / Cassini
K018741 DE421000536409
16.

29

BERLINA KWPN NED 2006 klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
17.

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
18.

140

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
19.

155

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Bajou Du Roet / Baloubet Du Rouet
M: Con-Cordia J / Con Capitol
K025754 616009690122211
20.

60

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
21.

208

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
22.

41

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
23.

132

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
24.

83

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
25.

146

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
26.

216

CANJER HST HOL GER 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
27.

144

CANWERO OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Canoso / Catoki
M: Querella / Quidam's Rubin
K017582 DE418180216210
28.

128

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/172 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074
29.

8

CARA 202 HAN. GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Adlantus As
K032654 DE431310071313
30.

153

CARAJON HAN GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja / For Keeps
K032581 DE431313905409
31.

147

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
32.

163

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
33.

120

CARINTENDER OLD POL 2010 wałach siwa/170 F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
34.

32

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
35.

118

CASALEO Z ZANG NED 2009 wałach skarogniada/177 F: Cicero Z / Carthago Z
M: Nelsien Z / Nelson Z
K030758 056015Z55606009
36.

72

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
37.

62

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
38.

130

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
39.

81

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
40.

103

CELESTE WESTF POL 2015 klacz siwa/163 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
41.

101

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175cm F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 DE433331833710
42.

123

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
43.

171

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
44.

213

CHANBETTE OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
45.

46

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
46.

79

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
47.

187

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa// F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
48.

125

CHELSEA-BLUE OLD GER 2005 klacz kasztanowata/166 F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
K010510 DE418180138905
49.

27

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
50.

170

CHIRIVELL HOL GER 2007 Ogier siwa/166 F: calato
M: chilana
K016192 brak
51.

33

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
52.

110

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
53.

165

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
54.

66

CISALL FS NIEM. SPORT. GER 2009 wałach gniada/171 F: Ciacomo / Cor De La Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
K018423 DE456570343309
55.

77

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
56.

133

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
57.

97

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
58.

209

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
59.

68

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus
M: Roxy 32
- DE 481810097912
60.

195

CONSENSUS WESTF GER 2010 ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
61.

64

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
62.

196

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
63.

220

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
64.

142

CORTAS L WESTF GER 2007 wałach gniada/- F: Cornado / Cornet Obolensky
M: Pina / Polydor
K011499 DE441410260507
65.

168

CORVALL HOL. GER 2010 wałach gniada/168 F: Clamiro / Clearway`
M: Highlight II / Langraf I
K024734 DE421000078110
66.

51

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
67.

182

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
68.

154

CREME DE LA BEQUEM HOL POL 2007 klacz gniada/168 F: Canturano
M: Marseille / Lord Byron
K032642 DE421000332407
69.

7

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
70.

2

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
71.

169

CROWN PRINCE 2 HOLSTEINER GER 2009 Wałach gniada/166 F: cassin
M: accord 2
K022758
72.

166

DA VINCI KWPN NED 2008 wałach kara/- F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
K024979 528003000812823
73.

186

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
74.

150

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: CASSILIO
M: DUMKA
K021258 616009520045712
75.

114

DIABLO LAZAR OLD POL 2013 wałach kara/160 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
76.

56

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
77.

34

DON JUNIOR MFS HAN POL 2010 wałach ciemnokasztanowata/168 F: HB I Don Aqui
M: Willisa Rosa
K033085 826006003115010
78.

219

DOOLEYS B NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
K026353 DE455870019408
79.

59

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
80.

174

DYLLANO KWPN NED 2008 wałach kara/172 F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
K018485 528003000802193
81.

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
82.

156

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
83.

177

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
84.

85

ESI CHINA GIRL ISH IRL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Kannan / Voltaire
M: ESI Paris / Guidam
K032844 372414005628657
85.

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 ogier ciemnogniada F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Varea Fortuna / Indoctro
K013792 528003200909938 104GY66
86.

164

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
87.

95

EVIVA HOL POL 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
88.

57

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
89.

48

FELINE WM HAN GER 2011 klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
90.

89

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
91.

200

FIORA SUNRISE HOL POL 2014 klacz gniada/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Zuriance / Con Air
K030658 DE421000050414
92.

204

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
K021262 528003201002109
93.

92

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
94.

104

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
K011507 POL009670100607
95.

124

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashmir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
96.

158

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
97.

193

FORT KWPN NED 2010 wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
98.

102

FREYA KWPN NED 2010 klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
99.

109

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
100.

203

FULL PLEASURE HAN GER 2004 wałach kasztanowata/- F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
101.

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
102.

49

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
103.

53

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
104.

GENTLEMEN KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/175 F: Indoctro / Capitol I
M: Avalanche R. / Chin Chin
K030148 528003201106616
105.

191

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
106.

GIRL RV KWPN POL 2011 klacz gniada/177 F: Quality Time
M: Cottica II RV
K021259 528003201105142
107.

157

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
108.

106

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
109.

160

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
110.

70

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
111.

113

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
112.

HEARTCOR F KWPN NED 2012 ogier siwa/168 F: Corland/ Cor De La Bryere
M: Cornville F/ Heartbreaker
K021144 5280030403262
113.

78

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
114.

190

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 klacz gniada/- F: Massimo / Cassini I
M: Obelia D'06 / Saygon
K018993 BELW260753BWP
115.

197

HELLUM H&H KWPN NED 2012 wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
116.

184

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
117.

88

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
118.

71

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
119.

107

ILASCHA V&V KWPN NED 2013 klacz gniada/- F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610 106QI10
120.

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
121.

3

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 528003201304556
122.

210

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
123.

176

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
124.

149

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: CORLENSKY
M: INES
K016877 616007610092610
125.

80

IROS KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific
M: Rosita W
K025245 528003201309097
126.

93

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
127.

37

JACOBSON L KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
128.

152

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
129.

100

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
130.

175

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/168 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semmily
K026203 528003201404053
131.

178

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
brak 528003201405945
132.

145

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 klacz gniada/- F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
133.

215

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
134.

185

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Eriana-F
K028572 528003201400251
135.

35

JUNIOR 152 OLD POL 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
136.

23

KALILA J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
137.

115

KILLER BOY SP POL 2012 wałach gniada/174 F: Imequyl / Luron
M: Kasablanka / Barnaba
K021248 616009550019012
138.

211

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
139.

KROS Z ZANG POL 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
140.

74

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
141.

65

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
142.

50

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
143.

162

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
144.

94

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
145.

87

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
146.

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
147.

189

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
148.

201

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/- F: Larron / Lancer II
M: Larron / Lancer II
K027550 616009640036214
149.

172

LIGHTNING 100 HOL GER 2008 wałach gniada/- F: Landos / Lord
M: Popstar / Carpaccio
K017088 DE421000546908
150.

90

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
151.

38

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
152.

202

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
153.

84

MA BELLE DE MUZE BWP BEL 2012 klacz siwa/170 F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
K030755 056002W00303201
154.

181

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
155.

26

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
156.

4

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
K020359 616007661243011
157.

19

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
brak 056-002-W00304470
158.

217

NELKE VAN HET ZONNEHOF BWP BEL 06.05.2013 mare bay/166 F: Cayenne Van De Heffinck
M: Wynette
106ZX26 056002W00305167
159.

73

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
160.

9

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
161.

143

NIRVARO OLD POL 2008 wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
162.

31

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
163.

5

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 wałach kasztanowata/161 F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209
164.

127

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
165.

POMPEIA OS POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Popstar/ Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
K021744 DE418181349711
166.

98

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
167.

17

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
168.

86

QUALILAS ISH IRL 2012 klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One / Coevers Diamond Boy
K028256 372414005510112
169.

218

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
170.

91

QUINCY HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Rapahela / Raphael
K026658 DE431316200111
171.

22

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
172.

151

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
173.

24

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
174.

161

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
175.

136

SANTORINI L HOLST GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE421000142111
176.

112

SANTOS HIPPICA OLD POL 2014 wałach gniada/174 F: Hippica Andiamo / Andiamo Z
M: Saragossa / Leandro
K026108 616009570040714
177.

16

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
178.

43

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
179.

117

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
180.

159

SONATA W PKSP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
181.

135

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
182.

36

SUEDWIND 9 OLD POL 2013 wałach skarogniada/168 F: Stolzenberg
M: Claire
K033084 DE418182544913
183.

82

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
184.

214

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach gniada/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
185.

141

SZAFIR M SP POL 2006 wałach gniada/- F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
186.

99

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
187.

52

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
188.

205

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
189.

75

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
190.

180

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
191.

12

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'AMOUR DU BOIS
M: BELLA D'ANGOUTE
K032658 08065404F
192.

192

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
193.

69

VERDINALE NIEM. SPORT. GER 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Donata / Diarado
K024950 DE456560435314
194.

45

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
195.

28

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
196.

25

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
197.

111

WODKA-POLKA HOL POL 2006 klacz gniada/168 F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
198.

129

ZAZOU SZUMAWA KWPN NED 2004 wałach ciemnogniada/162 F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K009947 5280030403262
199.

183

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
200.

108

ZETA Z ZANG GER 2011 klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211 056015Z55862211
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2021-12-02
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2021-12-02
Babiak Filip
KJ Kietlów
2021-12-02
IBLUE (71)
2021-12-02
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BAKO 2 (47)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2021-12-02
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
INDIVAR (210)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (146)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
CARDHU (147)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Bigaj Irena
KS FARUK
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (59)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2021-12-03
2021-12-04
JAMES B (100)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
CORCON (64)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-02
2021-12-03
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
LAZINO (189)
2021-12-02
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
ALMQUIST (188)
2021-12-03
2021-12-03
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Chwalińska Zuzanna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (159)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (45)
2021-12-03
Dąbrowska Marta
bpk
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (27)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (49)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Dubieniecka Martyna
Sopocki KJ
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
MAVANDA (181)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Ganowska Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
HEROS (184)
2021-12-03
2021-12-03
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (211)
2021-12-02
2021-12-03
Gendera Zofia
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Gintowt-Juchniewicz Zofia
St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (61)
2021-12-02
Goncerzewicz Maja
KJ Atena Ostrzeszów
ARAGORN K (116)
2021-12-03
2021-12-03
Hamera Helena
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Hendrys Maja
KJ Fimmel Team
NIRVARO (143)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Henzel Dominika
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Heydel Karolina
RIO GRANDE Krosinko
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
BARBADOS (126)
2021-12-03
OUTLANDER (127)
2021-12-03
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2021-12-03
2021-12-04
PORTOS (98)
2021-12-03
2021-12-04
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (164)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
2021-12-03
Kierznowska Aleksandra
SKJ Kietlów
CORLEANO (220)
2021-12-03
ATOMIUM L (221)
2021-12-03
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (50)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (204)
2021-12-02
Kłapińska Laura
KS Cortina Kaczenice
CAPTAIN (128)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Kołacka Lena
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Kołacka Marianna
Fundacja Stajnia Ludwiczak
CHIVAS (33)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-12-03
FEREUSA (139)
2021-12-03
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (82)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Koziarowska Natalia
KJ HEAA Turek
ANTINA (212)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
CHANBETTE (213)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (24)
2021-12-03
2021-12-04
VOILA (25)
2021-12-02
2021-12-03
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (218)
2021-12-03
2021-12-04
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (92)
2021-12-03
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-03
2021-12-04
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-12-02
2021-12-03
HEIDI (78)
2021-12-02
2021-12-03
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
BIQUEEN (148)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Lech Marcelina
KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (134)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Lewandowski Aleksander
KS Verso La Natura
CANWERO (144)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Maciejewska Katarzyna
Polski Polo Klub Secymin Polski
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team Golesze
ARAGOR (40)
2021-12-03
2021-12-04
CALOTTA (41)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CONSENSUS (195)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
CORD-M (196)
2021-12-03
2021-12-04
Malinowska Paulina
KJ Szumawa Bobrowiec
2021-12-02
2021-12-02
CORVALL (168)
2021-12-02
2021-12-02
2021-12-02
2021-12-02
CHIRIVELL (170)
2021-12-02
2021-12-02
Malinowski Jakub
St. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
ILONUS (137)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
SZAFIR M (141)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
CORTAS L (142)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-12-03
2021-12-03
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CICERO (30)
2021-12-02
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2021-12-03
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
NITROX (31)
2021-12-03
2021-12-03
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
ERRANTO (177)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
JAVENDA (178)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Mudry Aleksandra
KJ Bachmat Wrocław
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
FUKS (109)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Nawrocka Roksana
bpk
GENF (53)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
COUNTER (182)
2021-12-02
ZERO Z (183)
2021-12-02
Nieużyła Leszek
bpk
DA VINCI (166)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
Oleszkiewicz Lena
Stow. Warszawski KJ
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
JASON VDL (175)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
INNOCENCE (176)
2021-12-02
2021-12-03
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
IROS (80)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
LAMBIK (162)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-02
2021-12-03
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (151)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
JAMAICA W (152)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2021-12-02
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CARDIFF (163)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Prymek Zuzanna
KJ Sielanka Warka
DYLLANO (174)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Pszowski Kevin
KJ Jumping Team Brynica
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (165)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Rutkowska Katarzyna
JKS FER Więckowice
2021-12-02
2021-12-03
CELESTE (103)
2021-12-02
2021-12-03
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
TYPIER (205)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Skąpska Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2021-12-02
2021-12-03
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
QUINCY (91)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-02
2021-12-03
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-12-03
2021-12-03
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GVERDI (113)
2021-12-03
2021-12-03
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
VIVIANO (28)
2021-12-02
BERLINA (29)
2021-12-02
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Sputowski Mateusz
SKJ Mordaka Wąwał
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki KJ
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Suska Juliana
KS Euro Holding
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
NIGIRI (73)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-12-03
USTINA (192)
2021-12-03
Szlufik Aniela
St. KJ Preria Wilkowice
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (52)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
2021-12-02
ZETA Z (108)
2021-12-02
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (55)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (193)
2021-12-02
2021-12-02
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
ENZO (156)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
BOBA FETT (140)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
CALITO J (208)
2021-12-02
2021-12-02
Tuliszkiewicz Olga
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
INTELIGO (149)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
DASSILIO (150)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-05
Werelich Zuzanna
KJ Strzała Krubiczew
2021-12-03
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
CARAJON (153)
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-05
Wypchło Aleksandra
HEEA Turek
CASALEO Z (118)
2021-12-02
2021-12-02
Wysocka Aneta
KJ Fer Więckowice
EVIVA (95)
2021-12-02
CHEBBY (187)
2021-12-02
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (102)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
DARO BLUE (186)
2021-12-03
Zawadzka Eliza
Fundacja Stajnia Ludwiczak
DOOLEYS B (219)
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2021-12-02
2021-12-03
2021-12-04
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-12-02
2021-12-03

Number of Riders: 134

Number of Horses: 200

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl