Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 29-31 październik 2021
Leszno, 29-31 październik 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
112 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:24
2021-10-24 02:03:38
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:23
2021-10-23 23:30:05
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:22
2021-10-23 23:29:42
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:38
2021-10-23 19:27:42
Klaudia Matoszko LOARA L
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
108 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:33
2021-10-23 19:24:21
Karolina Siejak MAYON L
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
107 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:26
2021-10-23 15:02:52
Michał Klatkiewicz CHIRON
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:25
2021-10-23 15:02:25
Michał Klatkiewicz CATALPA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
105 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:18
2021-10-23 11:15:44
Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
104 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:16
2021-10-23 11:12:49
Weronika Kosińska TRADYCJONAL SK
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:16
2021-10-23 11:11:57
Weronika Kosińska ORINOKO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:14
2021-10-23 11:11:00
Weronika Kosińska LALA LAND SK
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
101 ACCEPTED 2021-10-24 12:21:18
2021-10-23 09:50:17
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-10-23 19:34:04
2021-10-22 23:59:08
Matylda Olga Wrzosek EL-SAHARA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
99 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:56
2021-10-22 23:37:05
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:49
2021-10-22 21:47:28
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:47
2021-10-22 21:46:43
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:40
2021-10-22 14:06:07
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-23 19:33:21
2021-10-22 11:33:25
Łukasz Troszczyński WARMIA
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
94 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-23 19:33:18
2021-10-22 11:33:02
Łukasz Troszczyński ANDRONIK
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
93 ACCEPTED 2021-10-22 11:06:04
2021-10-22 10:54:50
Rafał Krajewski DUBALU THE BEST UG
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
92 ACCEPTED 2021-10-22 11:06:03
2021-10-22 10:53:27
Rafał Krajewski DOLORIS
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
91 ACCEPTED 2021-10-22 11:06:00
2021-10-22 10:20:31
Łukasz Brzóska LIQUEUR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-10-22 11:05:58
2021-10-21 21:40:51
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:05
2021-10-21 12:01:59
Agnieszka Szlachta TAFIA - SZ
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
88 ACCEPTED 2021-10-21 17:40:04
2021-10-21 12:00:22
Piotr Sawicki SEVILLA
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
87 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:58
2021-10-21 11:48:53
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:51
2021-10-21 11:44:06
Bartosz Bomba BIG RED
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:36
2021-10-21 10:50:31
Weronika Guszpil LANCASTO NUMBER ONE
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
84 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:48
2021-10-21 10:49:45
Wiktoria Robak MERSI SK
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
83 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:43
2021-10-21 10:49:18
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
82 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:12
2021-10-21 10:48:04
Weronika Guszpil SOLOZZO
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
81 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:28
2021-10-21 10:46:49
Weronika Guszpil NIKO
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
80 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:25
2021-10-21 10:46:27
Weronika Guszpil KAPCIA-WM
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
79 ACCEPTED 2021-10-21 17:39:06
2021-10-20 21:31:30
Roksana Bezulska RICARDO
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
78 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:50
2021-10-20 19:33:17
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
77 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:45
2021-10-20 19:32:05
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:43
2021-10-20 18:33:16
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:34
2021-10-20 18:29:13
Maria Zazula IMPULS R
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
74 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:27
2021-10-20 15:15:26
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
73 ACCEPTED 2021-10-22 11:40:04
2021-10-20 14:00:06
Agnieszka Cecuga LOVE PICOBELLO Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:14
2021-10-20 13:33:42
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
71 ACCEPTED 2021-10-21 17:38:05
2021-10-20 12:56:56
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:49
2021-10-20 10:57:38
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
69 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:45
2021-10-20 09:39:56
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:37
2021-10-20 06:45:46
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
67 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:27
2021-10-19 21:48:22
Agata Ciaciura RIMINI II-P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
66 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:25
2021-10-19 16:53:22
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-10-20 16:15:55
2021-10-19 16:50:59
Alicja Bijan CHARLOTTE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
64 ACCEPTED 2021-10-20 11:10:07
2021-10-19 16:10:26
Gabriela Kordus PASA
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
63 ACCEPTED 2021-10-20 11:09:57
2021-10-19 14:12:09
Aleksandra Nowak MADISON VDL
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
62 ACCEPTED 2021-10-20 11:09:57
2021-10-19 14:09:11
Aleksandra Nowak FOR EVER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
61 ACCEPTED 2021-10-21 17:37:58
2021-10-19 12:07:59
Natalia Krupa RULIETTA P
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:11
2021-10-19 11:05:49
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:02
2021-10-19 11:05:17
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:02
2021-10-19 11:04:24
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-10-20 11:08:52
2021-10-19 08:20:46
Magdalena Dreger KHADIR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:35
2021-10-18 18:57:30
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:32
2021-10-18 18:56:29
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:31
2021-10-18 17:52:17
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
53 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:26
2021-10-18 15:58:21
Sylwana Przybylska HYPNOSE BELLA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
52 ACCEPTED 2021-10-20 08:06:16
2021-10-18 14:40:17
Natalia Świąder ZORINA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2021-10-18 20:39:12
2021-10-18 13:05:30
Michał Przybecki FLY 108
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-10-18 20:38:59
2021-10-18 13:04:56
Konstantin Iaroshenko LINCOM'S LIBRE CL
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-10-18 20:38:58
2021-10-18 10:56:55
Karol Chrzanowski ROMEO KMS
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
48 ACCEPTED 2021-10-18 20:38:57
2021-10-18 10:56:14
Karol Chrzanowski RANDY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
47 ACCEPTED 2021-10-23 19:33:00
2021-10-18 09:47:13
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2021-10-18 20:37:10
2021-10-18 07:43:14
Maciej Kasperek C-DOVER
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2021-10-18 20:37:09
2021-10-18 07:41:30
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-10-18 20:36:56
2021-10-17 21:44:34
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-10-18 20:36:47
2021-10-17 21:16:59
Aleksandra Paprocka CANNES
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-10-18 20:36:42
2021-10-17 21:16:34
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
41 ACCEPTED 2021-10-18 20:36:36
2021-10-17 21:14:39
Nikola Jagodzińska QUITE DIFFERENT
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:50
2021-10-17 14:29:28
Weronika Heigelmann CAMARO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:34
2021-10-17 10:00:34
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:32
2021-10-17 10:00:16
Luiza Rakowska JAPPELOUP R
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
37 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:29
2021-10-17 09:59:30
Robert Rakowski HAPPELOUP R
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
36 ACCEPTED 2021-10-23 19:32:27
2021-10-16 21:53:09
Paulina Pawelczak BELLAGIA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
35 ACCEPTED 2021-10-17 15:46:09
2021-10-16 11:46:57
Emilia Kolasa CYNARA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-10-16 10:28:27
2021-10-15 19:14:36
Jacek Mierzwiński KAMIL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-10-16 10:28:26
2021-10-15 19:14:00
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
32 ACCEPTED 2021-10-15 11:05:17
2021-10-15 09:19:34
Angeliki Podgórna NERRADO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
31 ACCEPTED 2021-10-15 11:11:32
2021-10-14 22:59:52
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-10-14 18:26:40
2021-10-14 06:55:50
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
29 ACCEPTED 2021-10-14 18:26:40
2021-10-14 06:55:30
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:28
2021-10-13 17:48:58
Mateusz Tyszko CORDESSO S
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:27
2021-10-13 16:43:45
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:26
2021-10-13 16:41:43
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:19
2021-10-13 10:56:35
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-10-13 18:51:07
2021-10-13 10:55:19
Agata Walkowiak ETAM MC
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
23 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:16
2021-10-13 07:46:43
Julia Kozak EUKARIO
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
22 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:14
2021-10-13 07:46:07
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
21 ACCEPTED 2021-10-12 20:40:44
2021-10-12 15:05:02
Pola Wawrzyniak LEADER ONE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:08
2021-10-12 13:51:40
Kaja Korbalewska KIMBERLY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-10-13 18:50:07
2021-10-12 13:50:02
Kaja Korbalewska F-DOLAR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2021-10-12 09:58:59
2021-10-12 09:21:45
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-10-15 11:05:14
2021-10-11 21:45:08
Sonia Pogodzińska RAPSODIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
16 ACCEPTED 2021-10-12 09:47:12
2021-10-11 21:33:53
Artem Abaimov ULJANOS-K
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
15 ACCEPTED 2021-10-12 09:47:11
2021-10-11 21:33:33
Aleksandra Leszczyńska COSIMA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
14 ACCEPTED 2021-10-11 21:32:30
2021-10-10 11:01:18
Grażyna Kozioł KASAFI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2021-10-09 19:45:18
2021-10-08 11:10:13
Natalia Sobieraj LEMONIADOWY
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
12 ACCEPTED 2021-10-07 15:03:19
2021-10-06 15:24:57
Magdalena Cymbryłowicz DON CLAVIUS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-10-07 15:03:19
2021-10-06 15:24:05
Magdalena Cymbryłowicz ALINA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:30
2021-10-04 21:53:41
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:41
2021-10-04 18:41:45
Magdalena Kałuża CHAMAN
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/dwufazowy 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:40
2021-10-03 17:20:09
Tanja Müller BALOURANO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-10-02 13:08:38
2021-10-02 10:33:35
Maja Żuradzka MILORD
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
6 ACCEPTED 2021-09-28 11:59:40
2021-09-27 19:01:48
Wiktoria Strażyńska INOWADI
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
5 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:22
2021-09-26 10:16:36
Oliwia Kosmol STUBBORN RK
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
4 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:21
2021-09-25 20:50:55
Agata Studencka- Wójcik LIMONCELLO EB
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:17
2021-09-25 20:07:21
Józef Zięba RICO VD BISSCHOP
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2021-09-27 14:51:12
2021-09-25 20:04:04
Karolina Skotniczna BUNGEE 18
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2021-09-21 10:23:55
2021-09-20 18:14:10
Piotr Kozioł SIENA M
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
4. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
5. Bętkowska Sara Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O039226
6. Bezulska Roksana KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (J.)
O047920
7. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
O053688
8. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
9. Borowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2000 (MJ.)
O051799
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
12. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
13. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
14. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
15. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
16. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
17. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
18. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
19. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
20. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
21. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
22. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
23. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
24. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
25. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
26. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
27. Jagodzińska Nikola Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2003 (J.)
O051338
28. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
29. Janowicz Natalia RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
0057655
30. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
31. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (JM.)
O056678
32. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
33. Kaszuba Alicja KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O053092
34. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
35. Kolasa Emilia BPK
2008 (JM.)
O062557
36. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
37. Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
2005 (J.)
O061209
38. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O008637
39. Kordus Gabriela Harmony Club Owińska
2009 (JM.)
O059572
40. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
41. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
42. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
43. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
44. Kozak Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (J.)
1544/21
45. Kozak Julia Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
2009 (JM.)
1546/21
46. Kozioł Grażyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O045016
76080203185
47. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
48. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
49. Krasnowska Magdalena TKJ Garbówek
S
O003541
50. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
51. Krupa Natalia St. Warszawski KJ
S
O015180
52. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2020 (Mł.)
O036779
53. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
54. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
55. Kubacka Dominika KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O049345
56. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (J.)
O045607
57. Lisik Julia KJ RE-CO
2005 (J.)
O051682
58. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
59. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
60. Martyniuk Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
61. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
62. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
O054291
10215442
63. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
64. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
65. Mitman Amelia TKJ Garbówek
2005 (J.)
O033513
66. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
67. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
68. Müller Tanja KJ Megal
S
O028878
69. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
70. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
71. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
72. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
11968/21
73. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O042899
74. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
75. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
76. Paprocka Aleksandra Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
77. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
78. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O025389
79. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
80. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
81. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
82. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
83. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
84. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
85. Pogodzińska Sonia bpk
2005 (J.)
O050146
86. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
87. Przybylska Sylwana Bpk
2007 (JM.)
O064669
88. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
89. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
90. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
91. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
92. Robak Wiktoria JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O050459
93. Sawicki Piotr KJ Brzóska Sport Horses
S
0000559
94. Siejak Karolina bpk
S
O012448
95. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
96. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (MJ.)
O043645
97. Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
2005 (J.)
O045617
98. Sobieraj Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (J.)
O050676
99. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
100. Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
2002 (MJ.)
O038260
101. Strażyńska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O031591
102. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
103. Świąder Natalia KJ Ślęża
2017 (Mł.)
brak
104. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
105. Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses
S
O030841
106. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
107. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
108. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
109. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
110. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
111. Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O062421
112. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
113. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
114. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
115. Wrzosek Matylda Olga KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O028074
10154391
116. Zazula Maria KJ SLĘŻA Wojnarowice
2006 (JM.)
BRAK
117. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
118. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
119. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
10209489
120. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O064054
121. Zwinger Jan Staj Zwinger
S
H2741
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ALINA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: CANDIAVALO
M: ANABELL
K021641 616 009 69 014227 10
2.

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia/ Luron
K018542 616009510353811
3.

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
4.

ANDRONIK SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R /Colman
M: Annapurna / Phin Phin
K028741 616009510153416
5.

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
6.

ARDITO W. KWPN POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
7.

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
8.

BALOURANO HOL GER 2015 wałach gniada/172 F: Balous Bellini / Balou du Rouet
M: U-Cerina / Carano
K030884 DE421000192915
9.

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 mare grey/- F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
10.

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Bacardi vel Balia
K032988 A0019459S
11.

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
12.

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
13.

BULWAR WLKP POL 2011 wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
14.

BUNGEE 18 WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
Brak DE 441410034515
15.

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
16.

C-DOVER SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Chloe / Landos
K031285 616009610089017, A0019733S
17.

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
18.

CANNES SP POL 2011 wałach siwa/168 F: CARRY SON
M: CARDINA / CORRERO
K020222 616009640019411
19.

CANNES I S Westfälisches Reitpferd POL 2016 wałach gniada/169 F: Kannan
M: Caliria
K030975 DE441411176916
20.

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
21.

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
22.

CASILON B OLD GER 2008 ogier gniada/163 F: Casiro I / Cassini I
M: May / Colander
K014820 DE418180162908
23.

CATALPA HAN POL 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quinta / Quintender
K032744 DE431316709617
24.

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
K018712 DE433331527007 104EQ07
25.

CENTESSA HAN GER 2007 klacz kara/163 F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
K014088 DE431319889507
26.

CERES SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
27.

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
28.

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
29.

CHARLIE 254 HOL GER 2012 wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
30.

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
K019661 616009690058710
31.

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
32.

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
33.

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
34.

CHIVAS RG Z ZANGERSHEIDE NED 2017 wałach siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Dorette
K032983 056015Z55743417
35.

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
36.

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
37.

CLASSIC SP POL 2016 ogier gniada/170 F: Quality Time/Quantum
M: Claudia/ Action Breaker
K028742 6160095101
38.

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
39.

CLEARWATER PP Z ZANGERSHEIDE POL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway
M: Caline
K031694 107FR15
40.

CLINTESSA PRO OLD GER 2013 klacz gniada/166 F: Clinton I / Carolus
M: Askania / Athlet Z
K024059 DE418180196413
41.

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
42.

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
43.

COLLINS S HOL POL 2014 wałach siwa/165 F: Calido I / Cantus
M: Vilaine / Acorado
K031174 DE421000019014
44.

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
45.

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
46.

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
47.

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: CORNELIA
10869/21 616009510151816
48.

CORDESSO S Westfälisches Reitpferd POL 2016 wałach gniada/175 F: Cordess
M: Contiga
K031013 DE441411176516
49.

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani
M: Corldnska
Brak Brak
50.

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro/Calvaro ż
M: Contessa/Coriano Z
K026917 6160095102
51.

COSIMA NIEM. SPORT. POL 2011 klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
K020643 DE498870333011
52.

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
53.

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
54.

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
55.

DA VINCI SP POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
56.

DARK'ANN HOL GER 2015 ogier kara/170 F: Darcodello / Darco
M: Day Off / Casall
K026738 DE421000174715
57.

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio hol.
M: Dama sp / Kober sp
brak -
58.

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Driada Z / Diamant Z (Quick Diam's)
K032108 616009520036815
59.

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
60.

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
61.

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
62.

DOLORIS HAN GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
63.

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371 616009610022813
64.

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
65.

DUBALU THE BEST UG WESTFALSKA GER 2015 wałach gniada/178 F: Dibadu L/Darco
M: Coco/Cornet Obolensky
Brak DE441410821215
66.

DŻENTELMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN / Calvaro Z
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K026914 616009510236815
67.

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
68.

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 klacz gniada/172 F: -
M: -
K028406 14548818R
69.

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani / Embassy I
M: Colette / Come On
K029504 017567
70.

EL-SAHARA ARABSKA POL 2009 klacz siwa/- F: Celsjusz /
M: Eusara /
brak -
71.

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Qulester
M: Escada
K030638 616009682014615
72.

EUKARIO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Makler II
M: Enigma
1855/21 616006540022514
73.

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento
M: Ellen
Brak 61600000000
74.

F-DOLAR SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Donald Z / Diamont De Semilly
M: Flandria / Torado 2
K030488 616009670078917
75.

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
76.

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
77.

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
78.

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
79.

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/149 F: Siquest
M: Fryzka
030781 616007610187714
80.

FLY 108 HAN GER 2008 ogier gniada/167 F: Fly High / For Pleasure
M: Estell / Escudo I
K031550 DE473731489508
81.

FOR EVER NIEM. SPORT GER 2017 wałach kasztanowata/170 F: Feuerball / For Pleasure
M: Gloria / Golden Joy J
K032059 DE456560523217
82.

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
83.

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
84.

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
85.

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
86.

HAGADIR DE L’EPINETTE SBS BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
87.

HAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/167 F: CASTLE ROCK
M: HINTERA R
K032960 616007610036916
88.

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
K030785 DE418180068913
89.

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
90.

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
91.

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
92.

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
LKRWZJ/5889/21 528003201208965
93.

HOLLY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/170 F: KANNAN
M: ZARIN XV
K032060 DE421000603215
94.

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
95.

HUAN TWANG R KWPN NED 2012 wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech / Espri
M: S. Bulisina R / Mermus R
K026667 528003201200598
96.

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 mare bay/172 F: Salamon
M: Hanela
K032823 616009681020415
97.

I'M SPECIAL FOR JOHN KWPN NED 2013 Gelding bay/180 F: I'm Specia de Muze
M: Ambre Rose Sow
KJ0V7F xxx
98.

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
99.

IMPULS R SP POL 2006 wałach kasztanowata/180 F: NIMMERDOR I
M: RITUALA
BRAK BRAK
100.

INOWADI SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Endos /
M: Iza - Boo / Landjonker
K020183 POL009630052008
101.

JACOBSON L KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
102.

JAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: CASTLE ROCK
M: JINTERA R
K032961 616007610036716
103.

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
104.

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
105.

KAMIL KWPN NED 2015 ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Rebalia W / Lancelot
K027740 528003201502923
106.

KAPCIA-WM DSP POL 2016 klacz kara/168 F: Kubaner xx
M: Linaret / Sanssouci
K031349 De 455870029716
107.

KARAKAN POLT HANN CZE 2016 gelding chestnut/178 F: Kannan
M: Caracas
KJ0ZXX DE431316783616
108.

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Guffi
M: Kasandra
K022153 616009670088809
109.

KESSY POLT HANN SVK 2016 mare chestnut/165 F: Kannan
M: Enterprise
None DE431316783416
110.

KEY TO FORTUNA KWPN NED 2015 ogier kara/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Carisma Fortuna / Quasimodo Z
K027734 528003201508310
111.

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
112.

KIMBERLY KWPN NED 2015 klacz kara/175 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Gerano V / Indoctro
K032275 528003201502513
113.

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
114.

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados / Uriel
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
115.

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
116.

LACRIMA SP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Canabis
M: La Callas Z
K028282 616009510252513
117.

LALA LAND SK SP POL 2017 wałach kara/176 F: Donald Z
M: Latina 216
K030486 616009680032417
118.

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
119.

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
120.

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
121.

LAVADINUS PP KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Arko III /
M: Udina / Gran Corrado
K029204 528003201607938
122.

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
123.

LEADER ONE ANGLO EUROPEAN POL 2016 gelding grey/166 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA
None 826002170882740
124.

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
125.

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
126.

LEMONIADOWY SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Coupie
M: Lemoniada
K030168 616009640080215
127.

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
128.

LIGHTNING TG SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
129.

LIMONCELLO EB KWPN NED 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy / Lavall II
M: Whoopy / Mr. Blue
K030859 528003201608126
130.

LINCOM'S LIBRE CL KWPN NED 2016 ogier gniada/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Lantessa / Cantus
K031905 528003201608530
131.

LIQUEUR KWPN NED 2016 ogier gniada/170 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Ajiry Fortuna / Quasimodo Z
K028680 528003201604683
132.

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL /
M: Indoctro /
K033080 528003201608152
133.

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
134.

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/165 F: Levisto Z
M: Catana Z
brak 60052771Y
135.

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
136.

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
137.

MADISON VDL KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express / Orient Express
M: Een Dame VDL / Douglas
K032058 528003201704570
138.

MAYON L SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
139.

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
140.

MERSI SK WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/160 F: Donald Z
M: Mary
K032820 616 007 68 00319 17
141.

MILORD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach ciemnogniada/173 F: Corleone z
M: Marsylia
LKRWZJ/1182/21 Pol009670088207
142.

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
143.

NABAB DE COKOT NIEM. SPORT. POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
144.

NAVARRA SP POL 2016 klacz siwa/171 F: Chepettano / Chepetto
M: Noble Nature / Landjonker S
K031136 616098200161550 / A0007296S
145.

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
146.

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
147.

NERRADO SP POL 2017 wałach siwa/163 F: NUMBER ONE
M: NOBLE NATURE
Xxx Xxx
148.

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
149.

NIKO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Tabasko
M: Norma
K032849 POL 616009610047315
150.

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
151.

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
Brak 00
152.

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BRAK POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Brak
M: Brak
K027911 Brak
153.

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
154.

ORINOKO SP POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Hush Hush / Echo Vont Speveld
M: Okawango / Con Calma
K028845 616999680052516
155.

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
156.

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
157.

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
158.

QUESTINO HOL GER 2007 gelding bay/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
159.

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 wałach gniada/182 F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
160.

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
161.

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
162.

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
163.

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
164.

R-ONE MORE TIME SP POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
165.

RANDY BWP POL 2017 wałach gniada/165 F: Menko
M: Paraguana des dames
Brak 056-002-W00324876
166.

RAPSODIA SP POL 2007 klacz gniada/166 F: Dżahil / Luron
M: Rani / Ozarro
K020634 POL009530024007
167.

RICARDO HOL GER 2016 wałach kasztanowata/165 F: Conditus /
M: Lissa II / Corfino I
K032683 DE421000183116
168.

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
Brak 981100004448082
169.

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
170.

RODOS L SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja / Tjungske
K030160 616009610028916
171.

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
172.

ROMEO KMS BWP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko
M: Romina
Brak Brak
173.

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
174.

RULIETTA P SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Ruanda P / Con Calma
K030633 616009610096017
175.

S-DIARADA SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Diarado
M: brak
brak brak
176.

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio
M: Szata
K025470 616009540091614
177.

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
K029473 616009540072715
178.

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
179.

SEVILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Sielanka / Atlas Bavaria
K028418 616009690088513
180.

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old./ Kannan
M: Sympatia sp/ Hetman sp
K029278 616009570080016
181.

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Corrado Boy/Corrado I
M: Sofia/Le Voltaire
K020913 616009690072112
182.

SOLOZZO SP POL 2017 wałach siwa/156 F: Lissaro/ Colox Cup
M: Santa Fe V/ Quaterback
K030510 616009520044117
183.

STUBBORN RK OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/brak F: Stakkato Gold/Stakkato
M: Locana/Cola
brak brak
184.

SWEET SHUTTERFLY HAN GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Cortina Kes / Contendro I
K017169 DE431319690308
185.

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
186.

TAFIA - SZ WLKP POL 2014 klacz siwa/170 F: CARLOS DZ
M: TALIA
K032571 616007610045214
187.

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
1544/21 616006570143812
188.

TRADYCJONAL SK SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamont Semilly
M: Tamiza / Landjonker S
K030484 616009680031817
189.

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
190.

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
191.

ULA BAJOU-K SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
192.

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
193.

ULJANOS-K SP POL 2017 ogier gniada/165 F: Quidamo /
M: Ulena - K / Lord Star
K032031 616009610080217
194.

UNICA-K SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold han./ Stakkato
M: Ulena-K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
195.

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
196.

WARMIA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: W Darla / Warrant
K026920 616009510134614
197.

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
198.

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
199.

ZATOKI LSH HOL POL 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
200.

ZORINA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Solaris
M: Zorza
brak 616009610139411
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 121

Number of Horses: 200

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl