Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 22-24 październik 2021
Leszno, 22-24 październik 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
143 ACCEPTED 2021-10-21 12:30:07
2021-10-21 12:30:07
Roksana Bugaj HEYE-FIVE VDP
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
142 ACCEPTED 2021-10-21 12:17:42
2021-10-21 12:17:42
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
141 ACCEPTED 2021-10-21 12:17:12
2021-10-21 12:17:12
Jakub Dorynek SAINT VINCENT
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2021-10-19 11:51:56
2021-10-19 11:51:56
Magdalena Walczak QUICK STEP MW
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
139 ACCEPTED 2021-10-18 11:22:59
2021-10-18 11:22:59
Natalia Łazik CALIFORNIA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
138 ACCEPTED 2021-10-18 20:09:49
2021-10-18 11:21:45
Szymon Stasiak HARTHUR C Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
137 ACCEPTED 2021-10-18 11:19:57
2021-10-18 11:19:57
Szymon Stasiak LA CHATTO SK
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
136 ACCEPTED 2021-10-18 11:19:03
2021-10-18 11:19:03
Szymon Stasiak KAUAI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
135 ACCEPTED 2021-10-18 11:07:20
2021-10-18 11:07:20
Julia Machalewska ILEX
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-10-17 15:43:34
2021-10-16 09:32:04
Nina Tomkowiak RUNA
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
133 ACCEPTED 2021-10-16 10:05:11
2021-10-16 00:20:25
Joanna Kopania GRANTURA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
132 ACCEPTED 2021-10-16 10:05:06
2021-10-15 21:34:41
Dominika Henzel DAME PROVA Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2021-10-17 15:43:13
2021-10-15 21:11:50
Julia Rybarczyk KING COLLIN
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
130 ACCEPTED 2021-10-16 10:05:00
2021-10-15 20:17:42
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
129 ACCEPTED 2021-10-17 15:42:45
2021-10-15 19:36:56
Olena Parzątka ST. SNAX
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
128 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:46
2021-10-15 18:43:52
Wiktoria Płuciennik VITAMINE DW Z
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:46
2021-10-15 18:42:47
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
126 ACCEPTED 2021-10-15 16:26:41
2021-10-15 15:58:56
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-10-15 16:26:41
2021-10-15 15:58:14
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-10-15 16:26:35
2021-10-15 15:30:42
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-10-15 16:24:44
2021-10-15 14:03:48
Katarzyna Dachterska FRANCONIA S
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
122 ACCEPTED 2021-10-15 16:24:34
2021-10-15 11:47:38
Witold Nowakowski PENICYLINA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
121 ACCEPTED 2021-10-15 16:24:29
2021-10-15 11:47:11
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-10-15 16:24:21
2021-10-15 11:46:37
Łukasz Smoczyk INWENCJA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
119 ACCEPTED 2021-10-15 16:24:21
2021-10-15 11:45:59
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
118 ACCEPTED 2021-10-15 16:26:25
2021-10-15 08:10:14
Dorota Rejman GLAMUR
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
117 ACCEPTED 2021-10-15 16:25:52
2021-10-15 08:09:42
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-10-15 16:25:52
2021-10-15 08:09:18
Weronika Guszpil FERRO
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
115 ACCEPTED 2021-10-15 16:25:02
2021-10-14 22:03:41
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-10-15 16:25:02
2021-10-14 22:03:12
Ines Stachowiak PIROMAN
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
113 ACCEPTED 2021-10-14 18:25:44
2021-10-14 18:20:54
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
112 ACCEPTED 2021-10-14 18:25:37
2021-10-14 18:18:18
Julia Walorek ARKON L
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-10-15 16:25:39
2021-10-14 16:27:13
Nikola Panarowicz ISTAMBUŁ
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
110 ACCEPTED 2021-10-14 18:25:26
2021-10-14 16:24:05
Klaudia Rybka PORANNY BLASK
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
109 ACCEPTED 2021-10-15 16:25:38
2021-10-14 16:20:36
Nikola Panarowicz IMPERIUM
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
108 ACCEPTED 2021-10-14 18:25:02
2021-10-14 14:22:07
Daria Krawczykowska ASER
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2021-10-14 18:24:53
2021-10-14 14:15:33
Michalina Mazurkiewicz A-CARMEN
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
106 ACCEPTED 2021-10-14 18:24:52
2021-10-14 14:13:19
Małgorzata Mazurkieiwcz A-CARMEN
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
105 ACCEPTED 2021-10-14 18:24:26
2021-10-14 11:04:18
Wiktoria Kurpisz CEKIN
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
104 ACCEPTED 2021-10-17 15:40:08
2021-10-14 11:01:37
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-10-14 18:24:03
2021-10-13 22:29:13
Olaf Klein KŁOS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
102 ACCEPTED 2021-10-14 18:24:00
2021-10-13 22:26:24
Tomasz Klein SALMO COGNAC PM
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-10-14 18:23:58
2021-10-13 22:25:49
Tomasz Klein RINGO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
100 ACCEPTED 2021-10-14 18:23:55
2021-10-13 21:58:42
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
99 ACCEPTED 2021-10-17 15:39:28
2021-10-13 21:17:31
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-10-14 18:23:47
2021-10-13 21:14:29
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
97 ACCEPTED 2021-10-13 18:49:17
2021-10-13 18:15:58
Martyna Frąckowiak OZZY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-10-13 18:49:10
2021-10-13 18:11:26
Alicja Łanocha CHILLI
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ACCEPTED 2021-10-13 18:48:59
2021-10-13 15:10:09
Maria Chwałczyńska RUZIZI L
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-10-13 18:48:51
2021-10-13 15:09:33
Zuzanna Młyńczak VAGANT
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
93 ACCEPTED 2021-10-16 10:04:31
2021-10-13 14:51:16
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-10-13 18:48:29
2021-10-13 14:01:51
Witold Hudzik SOCKE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ACCEPTED 2021-10-13 18:48:23
2021-10-13 13:51:02
Maja Goncerzewicz BENTLEY J
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2021-10-13 18:48:04
2021-10-13 11:54:38
Adrianna Jendrośka CASILLERO DEL DIABLO 13
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
89 ACCEPTED 2021-10-13 18:47:57
2021-10-13 11:35:28
Kaja Litka TANGANIKA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-10-13 18:47:56
2021-10-13 11:33:46
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
87 ACCEPTED 2021-10-13 15:12:23
2021-10-13 10:47:01
Robert Ratajczak RUFUS VD HEFFINCK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
86 ACCEPTED 2021-10-13 18:47:51
2021-10-12 22:19:18
Madison Kabacinska DIOGENES BH
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
85 ACCEPTED 2021-10-13 18:47:40
2021-10-12 21:26:12
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-10-12 20:37:19
2021-10-12 19:29:41
Małgorzata Koszucka GANDALF
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
83 ACCEPTED 2021-10-21 14:48:32
2021-10-12 19:29:02
Małgorzata Koszucka KELVIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
82 ACCEPTED 2021-10-12 20:40:02
2021-10-12 19:20:42
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
81 ACCEPTED 2021-10-12 20:39:58
2021-10-12 18:28:38
Milena Wójcikiewicz AMETYS
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
80 ACCEPTED 2021-10-12 20:39:48
2021-10-12 18:12:56
Maria Wiza MONBESI
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
79 ACCEPTED 2021-10-12 20:39:43
2021-10-12 18:11:42
Natasza Rosin REBELLE VAN DE LAAK
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
78 ACCEPTED 2021-10-12 20:38:58
2021-10-12 16:53:09
Maria Adamietz JERDI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-10-12 20:38:53
2021-10-12 12:43:06
Dominika Luty CASSIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
76 ACCEPTED 2021-10-12 20:38:51
2021-10-12 09:54:41
Agnieszka Nowak JAMIRO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-10-12 09:46:03
2021-10-12 09:43:32
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-14 13:24:06
2021-10-12 09:19:47
Miłosz Frąckowiak HETMAN F
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
73 ACCEPTED 2021-10-21 12:34:22
2021-10-12 08:53:50
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2021-10-11 21:32:10
2021-10-11 19:46:30
Blanka Kaczmarek WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
71 ACCEPTED 2021-10-11 21:32:02
2021-10-11 19:22:34
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-10-11 21:31:55
2021-10-11 19:13:56
Marcin Matelski CANIZARES G
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
69 ACCEPTED 2021-10-11 21:31:51
2021-10-11 18:43:19
Michał Tomczuk CHANTILLY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2021-10-13 18:46:34
2021-10-11 18:22:27
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
67 ACCEPTED 2021-10-13 18:46:27
2021-10-11 09:23:21
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-10-17 15:39:06
2021-10-11 07:21:53
Urszula Pogodzińska GOLIAT
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-10-11 21:31:31
2021-10-10 22:39:48
Izabela Winter BATIS
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-10-11 21:31:28
2021-10-10 21:28:57
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
63 ACCEPTED 2021-10-11 21:31:17
2021-10-10 20:00:14
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-10-10 19:12:41
2021-10-10 12:21:04
Monika Knoppek ASTRO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-10-10 19:12:35
2021-10-10 12:08:48
Olimpia Bembenik CINDERELLA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-10-14 18:23:25
2021-10-10 00:02:18
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2021-10-14 18:23:23
2021-10-10 00:01:41
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
58 ACCEPTED 2021-10-10 19:12:23
2021-10-09 21:08:38
Konrad Stefanski NEMO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-10-10 19:12:21
2021-10-09 20:34:29
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
56 ACCEPTED 2021-10-10 19:12:13
2021-10-09 20:19:24
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
55 ACCEPTED 2021-10-10 19:12:12
2021-10-09 20:17:48
Julia Gwara EVITA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:55
2021-10-09 14:30:26
Aleksandra Ryt HIGHFLYER HICKSTEAD
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
53 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:51
2021-10-09 11:45:14
Marcin Wesoły KASABLANKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:48
2021-10-09 11:44:57
Marcin Wesoły DOUBLE TROUBLE VD LEUBA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:46
2021-10-09 11:44:43
Marcin Wesoły CORNADO VD LEUBA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
50 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:44
2021-10-09 11:44:08
Marcin Wesoły AIR BREAKER VD LEUBA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
49 ACCEPTED 2021-10-11 21:31:10
2021-10-08 20:03:01
Anna Wałęga CARTOUCHE H
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
48 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:28
2021-10-08 18:11:06
Aleksandra Ryt CHAPLAIN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2021-10-09 19:44:21
2021-10-08 17:54:44
Sylwia Grodziska NOTER-DAME-SZ
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
46 ACCEPTED 2021-10-08 17:44:10
2021-10-08 11:24:39
Marta Wylęga WHITE PRINCE - CH
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2021-10-08 17:44:09
2021-10-08 11:24:15
Marta Wylęga CALANDA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
44 ACCEPTED 2021-10-08 17:43:49
2021-10-07 20:43:14
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
43 ACCEPTED 2021-10-08 17:43:37
2021-10-07 20:13:45
Kinga Czekaj BE BALOU
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-10-08 17:43:33
2021-10-07 18:07:55
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-10-07 15:02:58
2021-10-07 13:40:32
Oliwia Domagała SALMIN
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
40 ACCEPTED 2021-10-17 15:37:42
2021-10-06 19:40:52
Daria Kobiernik COLETTE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-10-17 15:37:23
2021-10-06 19:39:49
Daria Kobiernik MATCHO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
38 ACCEPTED 2021-10-17 15:38:37
2021-10-06 19:36:54
Zuzanna Twardowska CIANTI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-10-17 15:38:13
2021-10-06 19:36:12
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-10-17 15:37:01
2021-10-06 19:35:45
Daria Kobiernik ARIBA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-10-17 15:36:43
2021-10-06 19:33:51
Daria Kobiernik CHE LUGAR
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-10-07 15:02:43
2021-10-06 15:53:14
Alicja Skaba KERA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
33 ACCEPTED 2021-10-07 15:02:37
2021-10-06 13:03:59
Dorota Lenik CASALL DE REVEL-L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
32 ACCEPTED 2021-10-06 11:36:26
2021-10-05 20:53:16
Wiktoria Krzanowska EPSILON
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
31 ACCEPTED 2021-10-06 11:36:20
2021-10-05 15:36:50
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-10-05 12:15:01
2021-10-04 21:59:36
Nadia Gajdzik GADIA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
29 ACCEPTED 2021-10-05 12:14:56
2021-10-04 21:04:14
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2021-10-05 12:14:55
2021-10-04 16:42:40
Marcin Matelski KACAVANTA VTH
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-10-05 12:14:54
2021-10-04 16:40:24
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
26 ACCEPTED 2021-10-13 18:45:59
2021-10-04 16:39:08
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2021-10-15 09:52:03
2021-10-03 20:31:40
Agnieszka Gaborska CERTINA 2
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-10-05 12:14:40
2021-10-03 11:51:59
Julia Szymańska CALDERON-K
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-10-05 12:14:40
2021-10-03 11:41:20
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-10-03 11:16:23
2021-10-03 09:25:17
Aleksandra Andrzejewska ALADYN
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-10-21 12:14:52
2021-10-03 08:19:49
Wiktor Dziemidowicz VIVERDI
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-03 11:16:16
2021-10-03 08:19:31
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-10-03 11:16:15
2021-10-02 17:25:10
Oliwia Kuś BONATA AGRO-MAT AA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2021-10-21 12:26:40
2021-10-02 15:15:34
Laura Van Rijswijk LAVIANO
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
17 ACCEPTED 2021-10-02 13:08:15
2021-10-01 22:24:33
Angelika Michalik CESSY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
16 ACCEPTED 2021-10-10 21:54:50
2021-10-01 16:25:52
Hanna Urbaniak GOLAN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2021-10-02 13:08:01
2021-10-01 15:02:21
Aleksandra Ryt GOOGLE -K
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
14 ACCEPTED 2021-10-02 13:08:01
2021-10-01 15:00:44
Aleksandra Ryt EXPENSIVE THOUGHT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-10-02 13:07:56
2021-10-01 15:00:05
Aleksandra Ryt THAT’S A LADY E Q Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2021-10-02 13:07:56
2021-10-01 14:59:13
Aleksandra Ryt QUICK LADY DE WINGHE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
11 ACCEPTED 2021-09-30 18:54:50
2021-09-29 13:16:43
Marta Echaust EMIKA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
10 ACCEPTED 2021-09-30 18:54:45
2021-09-29 13:16:20
Maja Szczerek TUTSI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
9 ACCEPTED 2021-09-30 18:54:36
2021-09-29 13:15:38
Witold Hudzik PONIATOWSKI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-28 11:59:19
2021-09-28 08:52:53
Pola Żyglicka EAGAN BLUE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-09-28 11:59:19
2021-09-28 08:52:37
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-09-24 16:22:34
2021-09-24 15:19:19
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-10-21 12:25:36
2021-09-24 15:18:40
Krzysztof Złocki HARLEY
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
4 ACCEPTED 2021-10-21 09:39:33
2021-09-23 19:55:36
Zofia Iveljić DON KARLOS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2021-09-20 11:20:38
2021-09-19 11:24:08
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-09-13 11:08:36
2021-09-13 07:33:19
Adrianna Krzanowska RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2021-09-13 11:08:38
2021-09-13 07:32:16
Adrianna Krzanowska SEQUIN Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Andrzejewska Aleksandra BPK
2000 (MJ.)
O041440
4. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
6. Bembenik Olimpia St. Interhorse
S
O012805
7. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
8. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
9. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
10. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O047111
11. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
12. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
13. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
14. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
15. Domagała Oliwia Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2008 (JM.)
O061797
16. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
17. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
18. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
19. Echaust Marta Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
O047295
20. Elbl Anna bkp
S
O025336
21. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
22. Frąckowiak Miłosz Klub Jeździecki WSH Equifirst PRZYBYSZEWO
S
O013813
23. Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica
S
O021951
24. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (JM.)
O061930
25. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
26. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
27. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
28. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O047661
29. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
30. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
31. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
32. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
33. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
34. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
35. Grygiel Lena Ciechociński KJ Bonanza
2004 (J.)
O044843
36. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
37. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
38. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
39. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
40. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
41. Henzel Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
None
42. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O039348
43. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
44. Hudzik Witold bpk
S
O039362
45. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
46. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
47. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
48. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
49. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
2000 (MJ.)
O028521
50. Kabacinska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
51. Kaczmarek Blanka Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
O061598
52. Kamińska Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2005 (J.)
O057047
53. Kaszuba Alicja KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O053092
54. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
55. Klein Olaf JKS Przybyszewo
S
O010205
56. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
57. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
58. Knoppek Monika Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O012003
59. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
60. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
61. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
62. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
63. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
64. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
65. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
66. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
67. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
68. Kurpisz Wiktoria KJ Kalumet
2000 (MJ.)
O023255
69. Kuś Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O056071
70. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
71. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria Zielonogórski KS Equine Sport
2000 (MJ.)
O027955
72. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
73. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
74. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
75. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
76. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
77. Łanocha Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
Brak
78. Łazik Natalia bpk
2006 (JM.)
O058847
79. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
S
O019043
80. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
81. Maskiewicz Małgorzata BPK
82. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
83. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
84. Matelski Marcin SK Olimpia
S
O0003420
85. Matelski Marcin St. KJ Olimpia
S
O003420
86. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
87. Mazurkieiwcz Małgorzata JKS STAJNIA SERBINOWOI
2007 (JM.)
brak
88. Mazurkiewicz Michalina JKS STAJNIA SERBINOWO
2003 (J.)
0038066
89. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
90. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
91. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
92. Młyńczak Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
2002 (MJ.)
O055560
93. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
94. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
95. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
96. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
97. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
98. Olszowy Ryszard Klub Jeździecki Lansada
2005 (J.)
O056297
99. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
10224852
100. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042901
101. Parzątka Olena Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
102. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
103. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
104. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
105. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
106. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
107. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
108. Pluskota Nicole JUKS Abakus
2008 (JM.)
O061350
109. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
110. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
10225412
111. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
112. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
O000520
113. Ratajczak Robert JKS FER Więckowice
S
O002297
114. Rejman Dorota Bpk
2002 (MJ.)
Brak
115. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
116. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
117. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
118. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
119. Rybka Klaudia KJ Lansada
2005 (J.)
O053401
120. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
121. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
122. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
123. Sergiel Hanna KS Centaurus Stary Kisielin
2006 (JM.)
O047012
124. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
125. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
126. Skaba Alicja KS Jumping Events Poznań
2002 (MJ.)
O036773
127. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
2000 (MJ.)
O036344
128. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
129. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
130. Stachowiak Ines KJ Kalumet Boszkowo
2004 (J.)
O043298
131. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
132. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
133. Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
134. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
135. Stefanski Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
136. Szczerek Maja Atena Ostrzeszów
2006 (JM.)
brak
137. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
138. Szymkowicz Wiktoria OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O041598
Brak
139. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
140. Tomkowiak Nina Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Serbinowo
2008 (JM.)
Brak
141. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
142. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
143. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
144. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O013978
145. Urbaniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O051925
146. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
147. Van Rijswijk Laura RC Riding Center Sosnowice
2006 (JM.)
O065574
148. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
149. Walkowska Alessandra St. KJ Olimpia
S
O020861
150. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
151. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
152. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
153. Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań
S
O007322
154. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
155. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
156. Wiśniewski Antoni St. KJ Olimpia
2006 (JM.)
O043737
157. Wiza Maria JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
158. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
159. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
160. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
161. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
162. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
163. Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

231

A-CARMEN HOLSZTYŃSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: COLMAN
M: ELISA III
616246000016383 DE421000582708
2.

8

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
3.

194

AIR BREAKER VD LEUBA HOL GER 2017 ogier gniada/172 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Jonda / Mytens
K032906 DE421000610817
4.

174

ALADYN WLKP POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: La Voltaire
M: Aida
K032959 6160076101647
5.

17

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
6.

218

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
7.

269

ANTARI WLKP POL 2010 klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
8.

41

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
9.

173

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/175 F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
10.

266

ARIBA SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
11.

240

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
12.

51

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807
13.

280

ARTHUR C Z ZANGERSCHAIDE BEL 2017 wałach inna/- F: Aganix Du Seigneur Z
M: Cynja van de Noordheuvel
brak 056015Z55512317
14.

238

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
15.

203

ASTRO HANOWERSKI POL 2007 wałach gniada/171 F: Adlantus AS
M: Sunshine
K010792 DE 431316821807
16.

260

ASTURIA SP POL 2004 klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217 12692
17.

75

BAGHERA SWB POL 2013 wałach gniada/168 F: Balou du Rouet
M: Tolero/Heartbreaker
K030144 107CP33
18.

92

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
K009763 DE418180010103
19.

39

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
20.

211

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
21.

206

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
22.

188

BE BALOU HANOWERSKA GER 2006 klacz gniada/178 F: Balou Du Douet
M: Wonderwall
brak 431310022406
23.

243

BENARESA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor
M: Benares
K030358 616007610112815
24.

225

BENTLEY J KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:144 F: Wolf’s Robin
M: Bandera J
Brak DE126545673987678
25.

72

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
26.

66

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
27.

257

BOLIWIA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
28.

172

BONATA AGRO-MAT AA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Goethe
M: Barkarola
K032739 A0007965S
29.

29

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
30.

104

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
31.

190

CALANDA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Bankiet
M: Casandra
Brak 616009670040217
32.

115

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
33.

176

CALDERON-K SP POL 2011 wałach gniada/171 F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
K024930 61600961009811
34.

67

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
35.

281

CALIFORNIA HAN POL 2016 klacz gniada/163 F: It’s Me Du Mesnil /
M: Centa ll /
brak DE418180334216
36.

116

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
37.

56

CALVADOS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) / Uriel
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
38.

49

CANDY DANCER Z Z POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Crown Z
M: Diana /Tramal
. 056015Z55624311
39.

208

CANIZARES HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/171 F: Connor
M: Feliz Fabienne
Brak DE421000700117
40.

91

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
41.

24

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
42.

120

CARAVAGGIO OS POL 2016 ogier gniada/174 F: Cascadello I / Casall
M: Oh Wiskey hol./ Canto hol.
K029618 DE418180220916
43.

76

CARILO HOL GER 2012 wałach gniada/184 F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
44.

27

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
45.

15

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
46.

144

CARTOUCHE H Norwegian Warmblood POL 2013 wałach siwa/175 F: Chandler/ Casall
M: Ursula/ Democraat
brak 578011020134603
47.

184

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
48.

132

CASCADA HOL POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Cascadello I / Casall
M: I-Centa / Cento
K031173 DE421000196015
49.

224

CASILLERO DEL DIABLO 13 OLDENBURSKA GER 2017 ogier siwa/168 F: Corvallo
M: Casta Diva 4
brak DE 418181985217
50.

248

CASILON B OLD GER 2008 ogier gniada/163 F: Casiro I / Cassini I
M: May / Colander
K014820 DE418180162908
51.

178

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/173 F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417
52.

14

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
53.

175

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
54.

112

CASSIRIANO HOL POL 2014 ogier gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
55.

214

CASSIS SP POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad /
M: Cimba / Castillo
K030898 616009670093816
56.

122

CASUS HOL. GER 2015 ogier kasztanowata/168 F: Colman hol./ Carthago
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K027159 DE421000099715
57.

93

CATINA HOL GER 2010 klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
K023044 DE421000051810
58.

237

CEKIN WLKP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Czamal / Fetysz
M: Calina / Boksyt
K028973 616007682008014
59.

177

CERTINA 2 OLD POL 2015 klacz gniada/167 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Stutbuch 1 Cynara / Special Power
K028217 DE418182522215
60.

171

CESSY WESTFALSKA GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO/CORNET OBOLENSKY
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
61.

48

CHACCO RJT OS POL 2011 wałach gniada/178 F: Chacco Blue
M: Cheenook
. DE431316828011
62.

209

CHACCO STERN HAN GER 2010 wałach skarogniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanisa / Sandro
K023517 DE431310659810
63.

111

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
64.

95

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
65.

207

CHANTILLY SP POL 2016 klacz gniada/171 F: Sergio L /
M: Charyzma /
brak 616009520065316
66.

193

CHAPLAIN HOL POL 2012 wałach siwa/173 F: Clearway
M: Kaluga
- DE421000095312
67.

69

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
68.

107

CHARYZMA SP POL 2015 klacz skarogniada/161 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616009510294215
69.

265

CHE LUGAR OLD GER 2007 wałach kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Feenland / Lordanos
K030709 DE418180245608
70.

125

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
71.

82

CHELSEA-BLUE OLD GER 2005 klacz kasztanowata/166 F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
K010510 DE418180138905
72.

43

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
73.

200

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
74.

229

CHILLI TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz kasztanowata/163 F: Brak
M: Brak
Brak 616 999 61 02287 08
75.

96

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
76.

127

CHOCO LADY NIEM. SPORT. GER 2010 klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
77.

57

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
78.

270

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: nn / nn
M: nn / nn
K026415 616999680066412
79.

202

CINDERELLA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall /
M: Nele /
brak DE421000077614
80.

52

CISALL FS NIEM. SPORT. GER 2009 wałach gniada/171 F: Ciacomo / Cor De La Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
K018423 DE456570343309
81.

105

COCO CHANEL HOL GER 2015 klacz gniada/176 F: Cascadello II / Casall
M: S-Con Laine / Con Air
K029703 DE421000603615
82.

117

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
83.

110

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
84.

268

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
85.

204

COLETTO OS GER 2013 wałach siwa/mk:- F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
86.

20

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
87.

133

CON CORDIA HOL POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Con Spirito R / Contender
M: Walea / Lucky Champ
K031172 DE421000709416
88.

78

CORDELLI WESTF GER 2013 wałach siwa/170 F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
K025211 DE441410264213
89.

195

CORNADO VD LEUBA OLD GER 2017 ogier siwa/164 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Gretchen / Diarado
K032908 DE418180265517
90.

128

CORNELLO HOL GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Electric Lady / Larimar
K030847 DE421000709216
91.

73

CORNETO PLUS-S NIEM. SPORT. GER 2016 wałach siwa/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Queen Isabell / Quality
K031148 DE455879180316
92.

113

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/168 F: Kira / Landos II
M: Kira / Landos II
K030239 616009610034215
93.

261

DAME PROVA Z Z BEL 07-06-2014 mare bay/168 F: Dynamite vt hazelarenhoekje
M: Da Silva Prova
K033093 056015255645914
94.

54

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
95.

161

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
96.

85

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze / Erco Van't Roosakker
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
97.

182

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
98.

38

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
99.

147

DEMETRIA WLKP POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit / Rubin
M: Dosjana / Osjan
K019434 616007520121211
100.

45

DIAROS OLD POL 2015 wałach skarogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K030417 DE418180303115
101.

221

DIOGENES BH SP POL 2006 wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
102.

109

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
103.

282

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
104.

13

DOT Q WESTF POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Lupicor / Lux
M: Jung La Toya / Deltas Pepp O Lena
K026578 DE441411462012 Brak
105.

196

DOUBLE TROUBLE VD LEUBA HOL GER 2017 ogier gniada/172 F: Diament De Semilly / Le Tot D Sem
M: Felina III / Cassini I
K032909 DE421000610917
106.

42

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
107.

83

DROBINKA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
108.

272

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
109.

162

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
110.

165

EMIKA ŚL POL 2009 klacz gniada/161 F: Edytor / Butanol
M: Lilia / nn
K026453 POL008580449208
111.

183

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
112.

273

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
113.

60

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
114.

199

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
115.

168

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
Brak DE421000031215
116.

59

FADINA PP KWPN NED 2010 klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
117.

64

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
118.

252

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino Z
M: Fallada sp / Nimmerdor I old.
K030536 616009670031817
119.

74

FIDELIO'S SON HOL GER 2013 wałach gniada/167 F: Fidelio du Do / If de Merze
M: Porgy / Contender
K028974 DE421000193813
120.

103

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
K021262 528003201002109
121.

99

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
122.

19

FLOTYLLA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
123.

80

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashmir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
124.

79

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2013 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
125.

247

FRANCONIA S SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Black Jack / Cornet Obolensy
M: Fonica S / Concert
K029144 616009520041914
126.

58

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Finlandia
brak 616009591054713
127.

181

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
128.

212

GANDALF Deutsches Sportpferd GER 2015 wałach kara/168 F: Grand Pilot I
M: Graphitti S x L'Ami
x DE 456560166015
129.

61

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
130.

189

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
131.

254

GLAMUR SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Guliwer /
M: Ginger / Air Jordan Z
K028903 616999670080215
132.

31

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
133.

170

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog / Lando
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
134.

53

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
135.

271

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
K017567 POL007610064908
136.

169

GOOGLE -K WB AUS AUT 2015 wałach gniada/176 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
- 04001721-00350-15
137.

262

GRANTURA HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Canturo
M: Noblesse XVII/Coriander
Brak DE421000549214
138.

245

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor / Lacatraz
M: Landor / Lacatraz
K029585 616009610111215
139.

50

GROGORY KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Up To Date / Camerino
M: New Milion / Emillion
K026756 528003201104608
140.

84

GRUPO PROM VIOX W KWPN POL 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
141.

134

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
Brak 203009229152317
142.

44

HERR CATOO WLKP POL 2014 wałach gniada/167 F: Catoo / Con Air
M: Himera / Contendro I
K026546 616007600233114
143.

150

HETMAN F SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Barros
M: Harmonia
K032982 616009610166516
144.

3

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
145.

198

HIGHFLYER HICKSTEAD OLD GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White / Hickstead
M: La Corunja / Last Man's Hope
K031246 DE418181028517
146.

100

HIGHFORCE ONE HOLSTEINER POL 2013 wałach kara/175 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedira
brak DE 321000554513
147.

253

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
148.

123

I-MARK W KWPN NED 2013 ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 528003201300424
149.

131

IGUAZU HOLST POL 2016 ogier gniady/- F: Casall
M: Ulana XIII
brak DE421000709816
150.

277

ILEX WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
151.

68

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
152.

46

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
153.

250

IMPERIUM SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Inwazja / Ludger
K030485 6160096800320
154.

121

IN GOMERA L SP POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Inwencja
1234 616 007 61 00728 13
155.

89

INOUT W KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
156.

55

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
157.

244

INWENCJA WLKP POL 2013 klacz gniada/172 F: Bolshoi
M: Inira
K032722 616007610104113
158.

251

ISTAMBUŁ SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hush Hush
M: Inwazja
K028844 616999680052216
159.

255

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
160.

256

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
161.

98

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
162.

26

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/171 F: Arezzo VDL
M: Dutch Diva
K025454 528003201403819
163.

213

JAMIRO KWPN NED 2014 wałach skarogniada/180 F: Vittorio / Calippo
M: Amira / Gentleman
K030713 528003201406187
164.

215

JERDI KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Wusiena B / Manhattan
K032231 528003201401638
165.

37

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
166.

94

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
167.

87

JUVENTUS KWPN POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: Harley VDL
M: Fiechique/Nabab De Reve
K025453 52800320408752
168.

179

KACAVANTA VTH KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Caravanta VTH / Numero Uno
K030621 528003201508675
169.

129

KAMIR RED WINE OS POL 2015 ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
K030846 DE418180104215
170.

126

KARDO VAN’T STEENPUTJE BWP BEL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
171.

197

KASABLANKA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lord Liberator / Littorio
M: Kasandra / Pro Savage
K031317 616009690087015
172.

278

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/172 F: Cascadello l /
M: Athene X /
brak DE421000035017
173.

102

KEISHA PROGRES KWPN NED 2015 klacz gniada/169 F: Dawson V.D Padenborre BWP/
M: Grace KWPN/ Andiamo KWPN
brak 528003201509121
174.

151

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
LKPZJ/12087/21 528003201506635
175.

90

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
176.

185

KERA KWPN BEL 2015 klacz siwa/mk:mk:1 F: Emir R
M: Cutiepie
K030896 528003201503175
177.

275

KING COLLIN Koń Holsztyński POL 2017 wałach gniada/166 F: Kingsroad
M: Catolica
Brak 276020000601101
178.

236

KŁOS PKS POL 2015 wałach gniada/160 F: ELOQUENT
M: KIRKA
brak 616007600199015
179.

71

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
180.

279

LA CHATTO SK SP POL 2017 ogier gniada/168 F: Chaccato
M: Liberte
. 116009610195717
181.

106

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
182.

138

LAVIANO HOLST GER 2007 wałach ciemnogniada/167 F: Landujnge / Landgraf I
M: Tellus / Calido I
K012344 DE421000163307
183.

232

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:140 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
184.

63

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
185.

149

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
186.

241

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
187.

47

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
188.

81

LUKATO HAN GER 2006 wałach gniada/175 F: Ludwig von Bayern / Landor S
M: Extasy / Espri
K020885 DE431310539406
189.

222

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
190.

205

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
191.

267

MATCHO KWPN NED 2017 ogier gniada/164 F: Heineken VDL / Zirocco Blue VDL
M: Farly W / Canabis Z
K032783 528003201710135
192.

65

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
193.

217

MONBESI KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: Zambesi
M: Irnita jett
Brak 528003201705793
194.

258

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
K027105 372414005745341
195.

145

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
196.

86

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
brak 056-002-W00304470
197.

201

NEMO WLKP POL 2012 wałach skarogniada/172 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
198.

119

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
199.

192

NOTER-DAME-SZ SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Barbur
M: Nubia
w trakcie załatwiania 6/6009610045215
200.

180

NUMERUS WESTF POL 2013 ogier gniada F: Numero Uno /
M: La Gloria / Lancar III
K025159 DE441411461312
201.

88

ORIDA M Czeski Koń Sportowy POL 2009 klacz gniada/173 F: Aristo Z
M: Orkana M / Le Patron
K028444 203009226720409
202.

40

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
203.

230

OZZY SP POL 2010 wałach gniada/--- F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
KO25234 616009690127910
204.

246

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
205.

114

PENITO WLKP POL 2014 ogier gniada/169 F: Vulkan L
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
206.

77

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
207.

249

PIROMAN WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Dan De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
208.

163

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
209.

239

PORANNY BLASK SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Lou reed
M: Portina
K029842 616009670061916
210.

219

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Laxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
211.

166

QUICK LADY DE WINGHE BELG.WB POL 2016 klacz gniada/165 F: Toulon
M: Sherrylady De Winghe
- 056-002-W00312731
212.

16

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
213.

233

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
214.

70

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
215.

124

QUINTERA HOL GER 2012 klacz skarogniada/167 F: Quintero / Quantum
M: My Lady VII / Contender
K026514 DE421000083412
216.

216

REBELLE VAN DE LAAK Belgijski Gorącokrwisty BEL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Matisse De Mariposa
M: Gracieuse De Tiji
Brak 056-002-W00315321
217.

158

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornedo FCS / Darco
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld / Vigo D'Arsouilles
K032376 056002W00315619
218.

36

REPLAY R SP POL 2012 ogier kara/175 F: Landino hol. / Langraf I
M: Romica R sp / Campari M old.
K021677 616009540120912
219.

234

RINGO PKS POL 2014 wałach gniada/168 F: Farmer
M: Ratafia
5409/21 616007640073314
220.

146

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
221.

118

RODOS L SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja / Tjungske
K030160 616009610028916
222.

220

RUFUS VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/173 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Nailah VD Heffinck / Kalaska De Semilly
K031263 056002W00316142
223.

276

RUNA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: Narvik
M: Ruleta
brak 616 007 52 00237 12
224.

228

RUZIZI L SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Ruzzola L /Che Guecara L
K030759 616009610045416
225.

30

SAINT VINCENT HOL POL 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
226.

186

SALMIN XX POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:mk:mk:1 F: MASINI
M: SEGASTA
1524/21 295/2013
227.

235

SALMO COGNAC PM OLDENBURGER POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Self Control
M: Sprehe All The Beast
brak DE 418180085815
228.

159

SEQUIN Z ZANG POL 2017 ogier siwa/168 F: Sir Obolensky /
M: Cimba / Castillo
K030654 056015255388117
229.

154

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
230.

226

SOCKE HOLSZTYŃSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Castellan II
M: Little Chica
KO29051 DE421000565415
231.

187

SOLERO K HAN GER 2013 gelding bay/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
232.

160

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
Brak 11210
233.

274

ST. SNAX SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rumianek
M: Star Light
brak A0007904S
234.

223

TANGANIKA SP POL 2004 klacz gniada/172 F: Arak I /
M: Tosca / Corleone
K015925 POL009611090604
235.

97

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
236.

167

THAT’S A LADY E Q Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Toulon / Heartbreaker
M: Superlady / Lux Z
K032419 056015Z55733816
237.

164

TUTSI Szlachetna Półkrew POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661 616009590267809
238.

283

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
239.

62

UTASZA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
240.

227

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
K008823 0211971 POL40542
241.

101

VASHICA SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: Zinedine /
M: Wiktoria
K030372 616009670114015
242.

259

VITAMINE DW Z ZANG POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
243.

130

VIVALDI R OLD POL 2015 wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego De Prelet
M: Lobinna Z / Lawito
K030848 DE418180001615
244.

139

VIVERDI WESTF GER 2015 wałach gniada/175 F: Verdi /
M: Ceitara / Castillo
K030464 DE441410847115
245.

210

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI POL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeruid / Templeruid Syrah
M: Dyle Qeenbbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
246.

191

WHITE PRINCE - CH WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/168 F: Corrado Son
M: Wena-Ch
Brak 616007610179915
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna KJ Profit
150
100
50
SUM:
300.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
50
100
SUM:
150.00
Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
300
200
SUM:
500.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
200
50
SUM:
250.00
Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
200
300
SUM:
500.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
200
SUM:
300.00
Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
150
200
SUM:
350.00
Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
100
100
300
150
150
150
SUM:
950.00
Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
50
SUM:
50.00
Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
50
50
50
SUM:
150.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
100
SUM:
100.00
Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
JERDI (215)
2021-10-22
32
2021-10-22
25
2021-10-23
18
Andrzejewska Aleksandra
BPK
ALADYN (174)
2021-10-23
1
2021-10-23
35
Badura Anna
KJ Profit
2021-10-22
1
2021-10-22
2
150
2021-10-23
28
2021-10-23
3
100
2021-10-24
5
50
Bembenik Olimpia
St. Interhorse
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
44
2021-10-23
25
2021-10-24
10
2021-10-24
9
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2021-10-22
1
2021-10-22
6
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
RUZIZI L (228)
2021-10-22
2021-10-22
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
BE BALOU (188)
2021-10-22
9
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
1
Dąbrowska Marta
bpk
2021-10-22
11
2021-10-22
6
2021-10-23
13
2021-10-23
6
Dachterska Katarzyna
KJ Kapada Wiry
2021-10-23
14
2021-10-23
47
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Domagała Oliwia
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
SALMIN (186)
2021-10-22
1
2021-10-22
49
2021-10-23
44
2021-10-23
40
2021-10-24
1
2021-10-24
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2021-10-23
5
50
2021-10-24
4
100
2021-10-23
20
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (269)
2021-10-22
2021-10-22
7
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
VIVERDI (139)
2021-10-22
1
2021-10-22
14
2021-10-23
19
2021-10-23
19
2021-10-24
7
ARASH (173)
2021-10-22
15
2021-10-22
13
2021-10-23
18
2021-10-24
8
Echaust Marta
Atena Ostrzeszów
EMIKA (165)
2021-10-22
34
2021-10-22
34
2021-10-23
37
2021-10-23
48
2021-10-24
16
Frąckowiak Martyna
bpk
OZZY (230)
2021-10-22
1
2021-10-22
12
Frąckowiak Miłosz
Klub Jeździecki WSH Equifirst PRZYBYSZEWO
HETMAN F (150)
2021-10-23
29
2021-10-23
28
Gaborska Agnieszka
OSK Michalscy Trzebnica
CERTINA 2 (177)
2021-10-22
35
2021-10-22
24
2021-10-23
1
2021-10-23
24
2021-10-24
7
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (181)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-10-22
1
300
2021-10-23
2
200
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
GOLAN (170)
2021-10-24
19
NUMERUS (180)
2021-10-22
18
2021-10-22
2
200
2021-10-23
8
2021-10-24
5
50
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (241)
2021-10-23
1
2021-10-23
28
2021-10-24
1
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CHANTILLY (207)
2021-10-24
17
Goncerzewicz Maja
KJ Atena Ostrzeszów
BENTLEY J (225)
2021-10-22
16
2021-10-22
20
2021-10-23
10
2021-10-23
15
2021-10-24
10
Grodziska Sylwia
JKS Fer Więckowice
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
6
Grygiel Lena
Ciechociński KJ Bonanza
DEMETRIA (147)
2021-10-22
25
2021-10-22
12
2021-10-23
1
2021-10-23
15
2021-10-24
20
2021-10-24
10
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
FERRO (252)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
HORTENSJA (253)
2021-10-23
1
2021-10-23
10
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (199)
2021-10-22
19
2021-10-22
8
2021-10-23
28
2021-10-23
11
2021-10-24
27
2021-10-24
15
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-10-23
15
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (91)
2021-10-22
20
Henzel Dominika
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
1
2021-10-23
21
Heydel Karolina
RIO GRANDE Krosinko
2021-10-23
1
200
2021-10-23
1
300
Hudzik Witold
bpk
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
26
2021-10-24
16
SOCKE (226)
2021-10-22
1
2021-10-22
12
2021-10-23
47
2021-10-23
28
2021-10-24
1
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2021-10-22
1
2021-10-22
34
2021-10-23
54
2021-10-23
28
2021-10-24
1
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2021-10-22
13
2021-10-22
10
2021-10-23
21
2021-10-23
25
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Kabacinska Madison
KJ Michałówka
2021-10-22
1
2021-10-22
Kaczmarek Blanka
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-10-22
1
2021-10-22
11
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Kamińska Oliwia
RIO GRANDE Krosinko
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
KŁOS (236)
2021-10-22
1
2021-10-22
33
2021-10-23
37
2021-10-23
40
2021-10-24
16
2021-10-24
1
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
RINGO (234)
2021-10-22
1
2021-10-22
19
2021-10-23
27
2021-10-23
34
2021-10-24
2021-10-22
34
2021-10-22
12
2021-10-23
2021-10-23
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (219)
2021-10-22
1
2021-10-22
Knoppek Monika
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
ASTRO (203)
2021-10-22
34
2021-10-22
1
2021-10-23
48
2021-10-23
1
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHE LUGAR (265)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
ARIBA (266)
2021-10-22
23
2021-10-22
4
100
MATCHO (267)
2021-10-22
19
2021-10-22
19
COLETTE (268)
2021-10-22
1
200
2021-10-22
10
ANTARI (269)
2021-10-22
14
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
GRANTURA (262)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
16
2021-10-24
16
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
IVORY ES (255)
2021-10-22
32
2021-10-22
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
KELVIN (151)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
2021-10-23
17
2021-10-24
16
GANDALF (212)
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
29
2021-10-23
1
2021-10-24
16
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
ASER (238)
2021-10-23
7
2021-10-23
3
150
2021-10-24
1
200
2021-10-24
6
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2021-10-22
34
2021-10-22
2021-10-23
25
2021-10-23
2021-10-24
1
SEQUIN Z (159)
2021-10-22
34
2021-10-22
34
2021-10-23
37
2021-10-23
47
2021-10-24
34
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (183)
2021-10-22
1
2021-10-22
20
2021-10-23
21
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
TYTAN-P (283)
2021-10-22
13
2021-10-22
11
Kurpisz Wiktoria
KJ Kalumet
CEKIN (237)
2021-10-23
1
2021-10-23
29
Kuś Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-10-22
20
2021-10-22
12
2021-10-22
2021-10-23
15
2021-10-23
29
2021-10-23
2021-10-24
16
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
Zielonogórski KS Equine Sport
LORIN B (63)
2021-10-22
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
COLETTO (204)
2021-10-22
34
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
47
2021-10-23
1
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2021-10-22
2021-10-22
58
2021-10-23
30
2021-10-23
1
2021-10-24
10
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
LYJABALOU (222)
2021-10-22
1
2021-10-22
31
2021-10-23
28
2021-10-23
22
2021-10-24
13
TANGANIKA (223)
2021-10-22
33
2021-10-23
48
2021-10-24
27
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
CASSIS (214)
2021-10-22
49
2021-10-22
1
2021-10-23
48
2021-10-23
28
2021-10-24
16
2021-10-24
1
Łanocha Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
CHILLI (229)
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Łazik Natalia
bpk
2021-10-22
1
2021-10-22
28
2021-10-23
23
2021-10-24
6
2021-10-23
1
Machalewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
ILEX (277)
2021-10-23
31
2021-10-23
10
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (17)
2021-10-22
19
2021-10-22
21
2021-10-23
33
Maskiewicz Małgorzata
BPK
2021-10-23
12
2021-10-23
11
2021-10-24
6
2021-10-24
1
Matelski Marcin
St. KJ Olimpia
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
17
2021-10-24
17
2021-10-22
22
2021-10-22
7
2021-10-23
9
2021-10-23
21
2021-10-24
1
2021-10-24
1
2021-10-24
CANIZARES (208)
2021-10-22
2021-10-22
26
2021-10-23
1
2021-10-23
15
2021-10-24
10
2021-10-24
1
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-10-22
3
100
2021-10-22
8
2021-10-23
20
2021-10-23
4
100
2021-10-24
11
2021-10-24
1
300
2021-10-23
2
150
2021-10-23
17
2021-10-24
2
150
2021-10-24
3
150
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
CESSY (171)
2021-10-23
28
2021-10-23
32
2021-10-24
27
2021-10-24
14
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2021-10-22
19
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
1
2021-10-23
15
2021-10-24
2021-10-24
10
2021-10-24
Młyńczak Zuzanna
KJ Liljówka Stęszewko
VAGANT (227)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
JAMIRO (213)
2021-10-22
1
2021-10-22
35
2021-10-23
25
2021-10-23
36
2021-10-24
17
Nowakowski Witold
Racocki KJ
2021-10-22
19
2021-10-22
29
2021-10-23
28
2021-10-23
14
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
29
Olszowy Ryszard
Klub Jeździecki Lansada
ASTURIA (260)
2021-10-23
2021-10-23
56
2021-10-24
36
2021-10-24
34
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
SOLERO K (187)
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
IMPERIUM (250)
2021-10-23
15
2021-10-23
1
ISTAMBUŁ (251)
2021-10-23
51
2021-10-23
1
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
JEWEL (37)
2021-10-22
9
2021-10-23
9
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2021-10-22
19
2021-10-22
19
2021-10-23
28
2021-10-23
28
2021-10-24
27
2021-10-24
17
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
2021-10-24
16
2021-10-24
16
2021-10-22
55
2021-10-22
1
2021-10-23
46
2021-10-23
25
2021-10-24
16
2021-10-24
16
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
DURGA (272)
2021-10-23
5
50
2021-10-23
12
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2021-10-22
2021-10-24
1
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
17
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-24
4
50
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
GOLIAT (271)
2021-10-23
29
2021-10-23
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (200)
2021-10-22
12
2021-10-22
49
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Ratajczak Robert
JKS FER Więckowice
2021-10-22
34
2021-10-22
1
2021-10-23
40
2021-10-23
1
2021-10-24
Rejman Dorota
Bpk
GLAMUR (254)
2021-10-23
2021-10-23
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-23
27
2021-10-23
29
2021-10-24
10
2021-10-24
1
Rutkowska Karolina
RIO GRANDE Krosinko
LOTNA (149)
2021-10-22
56
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-24
17
2021-10-23
1
2021-10-24
17
Rybarczyk Julia
KJ Michałów
2021-10-24
1
2021-10-24
10
Rybka Klaudia
KJ Lansada
2021-10-23
2021-10-23
2021-10-24
2021-10-24
Ryt Aleksandra
LKJ OCHABY
2021-10-22
1
2021-10-22
34
2021-10-23
29
2021-10-23
1
2021-10-24
16
2021-10-22
19
2021-10-22
4
50
2021-10-23
1
2021-10-23
28
2021-10-24
16
2021-10-22
19
2021-10-22
5
50
2021-10-23
12
2021-10-24
12
2021-10-23
16
GOOGLE -K (169)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
28
2021-10-24
1
CHAPLAIN (193)
2021-10-22
19
2021-10-22
17
2021-10-23
1
2021-10-23
4
50
2021-10-24
10
2021-10-22
34
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
16
2021-10-24
Sergiel Hanna
KS Centaurus Stary Kisielin
2021-10-23
1
2021-10-23
28
2021-10-24
1
2021-10-24
1
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
JAGUAR SA (256)
2021-10-23
1
2021-10-23
27
2021-10-24
1
2021-10-24
9
Siennicka Zofia
St. Kraju Jumping Team
BOLIWIA (257)
2021-10-23
2021-10-23
Skaba Alicja
KS Jumping Events Poznań
KERA (185)
2021-10-23
1
2021-10-24
16
2021-10-24
1
2021-10-23
1
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
BENARESA (243)
2021-10-22
34
2021-10-22
34
2021-10-23
1
2021-10-23
28
INWENCJA (244)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
40
Stachowiak Ines
KJ Kalumet Boszkowo
PIROMAN (249)
2021-10-22
19
2021-10-22
1
Stasiak Szymon
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
KAUAI (278)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-22
1
2021-10-22
34
2021-10-23
29
2021-10-24
16
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-23
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (154)
2021-10-24
1
2021-10-24
Stefanski Konrad
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (201)
2021-10-22
2021-10-22
2021-10-23
2021-10-23
Szczerek Maja
Atena Ostrzeszów
TUTSI (164)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
23
2021-10-24
1
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
2021-10-22
1
2021-10-22
19
2021-10-23
37
2021-10-24
1
2021-10-24
Tomczuk Michał
KJ Dilmar Kobylarnia
CHANTILLY (207)
2021-10-22
49
2021-10-22
33
2021-10-23
2021-10-23
53
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CIANTI (270)
2021-10-22
27
2021-10-22
5
50
Urbaniak Hanna
OSK Michalscy Trzebnica
GOLAN (170)
2021-10-22
49
2021-10-22
26
2021-10-23
2021-10-24
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (27)
2021-10-23
13
Van Rijswijk Laura
RC Riding Center Sosnowice
LAVIANO (138)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-24
10
2021-10-23
Walczak Magdalena
KJ Atrium Swarzędz
2021-10-22
19
2021-10-22
36
Walkowska Alessandra
St. KJ Olimpia
2021-10-23
28
2021-10-23
1
2021-10-24
1
2021-10-24
8
Walorek Julia
KS Jumping Events Poznań
ARKON L (240)
2021-10-23
1
2021-10-23
25
2021-10-24
17
2021-10-24
18
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-10-22
48
2021-10-22
1
2021-10-24
27
2021-10-24
1
2021-10-23
55
2021-10-23
28
Wesołowska Iga
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-22
1
2021-10-22
16
2021-10-23
8
2021-10-23
11
2021-10-24
2021-10-24
9
Wesoły Marcin
KS Jumping Events Poznań
2021-10-22
12
2021-10-22
1
2021-10-23
23
2021-10-23
2021-10-22
12
2021-10-22
24
2021-10-23
25
2021-10-23
2021-10-22
1
2021-10-22
49
2021-10-23
25
2021-10-23
29
2021-10-22
18
2021-10-22
10
2021-10-23
25
2021-10-23
15
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
BATIS (206)
2021-10-23
28
2021-10-23
6
2021-10-24
17
2021-10-24
3
100
Wiśniewski Antoni
St. KJ Olimpia
2021-10-22
57
2021-10-22
1
2021-10-22
2021-10-23
1
2021-10-23
28
2021-10-24
17
2021-10-24
1
Wiza Maria
JUKS Abakus Kaczyna
MONBESI (217)
2021-10-23
27
2021-10-23
1
2021-10-24
10
2021-10-24
20
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (218)
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
1
2021-10-23
1
2021-10-24
1
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events Poznań
2021-10-23
16
2021-10-23
7
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
CALANDA (190)
2021-10-22
12
2021-10-22
20
2021-10-23
1
2021-10-23
47
2021-10-24
37
2021-10-22
1
2021-10-22
15
2021-10-23
7
2021-10-23
13
2021-10-24
20
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
HARLEY (134)
2021-10-22
11
2021-10-22
13
2021-10-24
1
2021-10-24
2021-10-23
7
2021-10-23
7
2021-10-22
1
2021-10-22
1
2021-10-23
30
Żyglicka Pola
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2021-10-22
1
2021-10-22
30
2021-10-23
48
2021-10-23
38
2021-10-24
16
2021-10-22
3
150
2021-10-23
14
2021-10-24
2
200

Number of Riders: 163

Number of Horses: 246

The sum of prizes: 4 050.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl