Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO+HZR 15-17 październik 2021
Leszno, 15-17 październik 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
150 ACCEPTED 2021-10-14 15:56:26
2021-10-14 15:56:26
Michał Siedlaczek CHAGANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
149 ACCEPTED 2021-10-14 15:55:05
2021-10-14 15:53:43
Kinga Gordzielik CONNER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
148 ACCEPTED 2021-10-14 13:11:46
2021-10-14 13:11:46
Natalia Sydow IMOLA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
147 ACCEPTED 2021-10-14 12:14:00
2021-10-14 12:14:00
Agnieszka Szynkolewska WIKI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
146 ACCEPTED 2021-10-12 13:12:08
2021-10-12 13:12:08
Marika Kubera ASARI
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-10-12 13:08:04
2021-10-12 13:08:04
Alan Siczyński CASCOR
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
144 ACCEPTED 2021-10-12 13:06:09
2021-10-12 13:06:09
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
143 ACCEPTED 2021-10-11 14:27:54
2021-10-11 14:27:54
Zuzanna Michalska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
142 ACCEPTED 2021-10-11 14:17:33
2021-10-11 14:17:33
Izabela Krężelewska HUGO BOSS
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
141 ACCEPTED 2021-10-08 17:36:04
2021-10-08 17:36:04
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2021-10-08 13:32:24
2021-10-08 13:32:24
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
139 ACCEPTED 2021-10-07 14:45:19
2021-10-06 21:11:56
Maria Michalska ALIOR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
138 ACCEPTED 2021-10-14 12:25:03
2021-10-06 20:03:22
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
137 ACCEPTED 2021-10-11 09:20:03
2021-10-06 20:02:51
Katarzyna Giec ALISTER
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
136 ACCEPTED 2021-10-07 14:45:08
2021-10-06 19:19:47
Małgorzata Zbrojkiewicz DOPING
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
135 ACCEPTED 2021-10-07 14:43:04
2021-10-06 19:19:25
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
134 ACCEPTED 2021-10-07 14:44:55
2021-10-06 16:54:47
Aleksandra Nowak MADISON VDL
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
133 ACCEPTED 2021-10-07 14:44:55
2021-10-06 16:51:02
Aleksandra Nowak FOR EVER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
132 ACCEPTED 2021-10-08 17:38:30
2021-10-06 16:36:52
Weronika Mikołajczak BOSS
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
131 ACCEPTED 2021-10-07 14:44:48
2021-10-06 15:17:40
Weronika Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
130 ACCEPTED 2021-10-07 14:44:47
2021-10-06 15:16:34
Weronika Cieślak ORCHID’S TINKERBELL
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
129 ACCEPTED 2021-10-06 21:24:49
2021-10-06 11:32:38
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2021-10-14 10:15:20
2021-10-06 08:48:26
Jan Kurek CASALLTINA DE JOTER LSH
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
127 ACCEPTED 2021-10-14 10:14:40
2021-10-06 08:47:57
Jan Kurek CLARITY QUEEN LSH
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
126 ACCEPTED 2021-10-06 11:27:24
2021-10-06 08:46:31
Jan Kurek PALMYRA VD PIKKERIE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
125 ACCEPTED 2021-10-06 11:27:35
2021-10-06 08:42:09
Zofia Budzynska DIARADOS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-10-14 10:00:38
2021-10-05 22:38:46
Zuzanna Kucharska VAYA Z
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
123 ACCEPTED 2021-10-06 11:30:09
2021-10-05 21:13:02
Julia Mencel FENOMEN-W
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
122 ACCEPTED 2021-10-06 11:30:03
2021-10-05 20:20:24
Natalia Wymysłowska KRISTIANO GL
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
121 ACCEPTED 2021-10-06 11:29:54
2021-10-05 18:41:57
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-10-11 09:19:40
2021-10-05 18:19:38
Maja Basałygo SARA
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
119 ACCEPTED 2021-10-06 11:27:00
2021-10-05 18:13:01
Joanna Jankowska LAQUINARO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
118 ACCEPTED 2021-10-06 11:29:48
2021-10-05 18:11:51
Anna Góralczyk GRANAT
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
117 ACCEPTED 2021-10-06 11:29:39
2021-10-05 17:58:56
Monika Tchorzewska CASSINI ZAR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-10-10 18:59:57
2021-10-05 17:57:17
Mirosława Salamon TOSCANIA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
115 ACCEPTED 2021-10-06 11:26:46
2021-10-05 17:45:11
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-10-06 11:29:28
2021-10-05 14:51:12
Rafał Krajewski QUINTUS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
113 ACCEPTED 2021-10-14 12:33:27
2021-10-05 14:32:38
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2021-10-14 12:33:04
2021-10-05 14:32:12
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2021-10-06 11:26:36
2021-10-05 14:31:22
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2021-10-07 14:50:08
2021-10-05 10:23:25
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-10-07 14:49:54
2021-10-05 07:12:09
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
108 ACCEPTED 2021-10-06 21:22:41
2021-10-04 21:50:22
Hanna Bieńkowska CASSIANA S
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
107 ACCEPTED 2021-10-05 12:10:58
2021-10-04 21:26:37
Damian Krajewski CAMBIALE Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
106 ACCEPTED 2021-10-05 12:10:57
2021-10-04 21:23:52
Rafał Krajewski BACARDI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-10-14 10:42:19
2021-10-04 16:52:30
Iga Weiss VALKIRIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
104 ACCEPTED 2021-10-06 11:29:19
2021-10-04 15:38:01
Weronika Heigelmann CAMARO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2021-10-07 14:45:43
2021-10-04 10:39:13
Kinga Kurek AQ DAYTON F
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
102 ACCEPTED 2021-10-05 12:10:23
2021-10-04 10:01:48
Karol Chrzanowski RANDY
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
101 ACCEPTED 2021-10-05 12:10:28
2021-10-04 09:59:40
Karol Chrzanowski ROMEO KMS
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
100 ACCEPTED 2021-10-05 12:12:46
2021-10-04 09:17:48
Sandra Łukasik ZIDAN
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
99 ACCEPTED 2021-10-05 12:12:09
2021-10-03 22:37:57
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-10-16 09:19:30
2021-10-03 22:03:45
Stanisław Stołowski CONTINA ELIZAR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-10-16 09:18:46
2021-10-03 22:03:13
Amelia Lewkowicz FORSTER
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-10-05 12:11:59
2021-10-03 22:02:24
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ACCEPTED 2021-10-05 12:11:50
2021-10-03 20:51:40
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
94 ACCEPTED 2021-10-05 12:09:59
2021-10-03 20:49:22
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-10-05 12:11:43
2021-10-03 20:48:06
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-10-05 12:09:38
2021-10-03 20:47:01
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-10-13 10:43:23
2021-10-03 20:27:56
Julia Osadkowska ASSADUR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
90 ACCEPTED 2021-10-14 16:59:50
2021-10-03 19:04:42
Elżbieta Greszczuk-Zabawka WONDER G
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
89 ACCEPTED 2021-10-03 11:15:17
2021-10-03 00:26:01
Julia Sopińska MADERA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2021-10-14 12:37:32
2021-10-02 22:21:20
Damian Krajewski LALATSCH
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
87 ACCEPTED 2021-10-14 12:35:54
2021-10-02 22:18:06
Rafał Krajewski LUIS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
86 ACCEPTED 2021-10-03 11:15:14
2021-10-02 22:17:35
Damian Krajewski KARINA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
85 ACCEPTED 2021-10-03 11:15:05
2021-10-02 22:17:01
Damian Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-10-03 11:15:02
2021-10-02 22:16:21
Rafał Krajewski CICERO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
83 ACCEPTED 2021-10-03 11:15:00
2021-10-02 22:15:41
Rafał Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
82 ACCEPTED 2021-10-03 11:15:00
2021-10-02 22:14:10
Rafał Krajewski CLASSIC
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
81 ACCEPTED 2021-10-03 11:14:58
2021-10-02 22:13:38
Rafał Krajewski CORTINA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
80 ACCEPTED 2021-10-14 16:58:38
2021-10-02 21:02:12
Rafał Krajewski ZICO L
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
79 ACCEPTED 2021-10-05 12:09:27
2021-10-02 21:01:39
Zuzanna Grygier ESCUELA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-10-07 14:49:08
2021-10-02 19:11:00
Wiktoria Wojdowska RASKIN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
77 ACCEPTED 2021-10-12 13:11:26
2021-10-02 18:38:17
Alan Siczyński ASARI
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-10-03 11:14:29
2021-10-02 09:26:58
Kinga Kurczek ILUSSION
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
75 ACCEPTED 2021-10-10 19:01:01
2021-10-01 23:41:56
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-10-10 19:02:55
2021-10-01 23:41:26
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-10-02 13:07:07
2021-10-01 19:45:05
Karolina Leda SZTORM
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2021-10-10 18:58:46
2021-10-01 17:05:13
Ewelina Gos GROWN Z
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-10-02 13:06:52
2021-10-01 12:31:52
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2021-09-30 18:54:09
2021-09-30 12:34:08
Nina Mączyńska GOSTEK
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
69 ACCEPTED 2021-09-30 18:54:01
2021-09-30 11:43:50
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ACCEPTED 2021-09-30 18:54:01
2021-09-30 11:43:31
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-10-02 13:06:43
2021-09-29 13:44:49
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
66 ACCEPTED 2021-10-13 11:14:07
2021-09-28 21:26:18
Urszula Piontek CASCOR
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
65 ACCEPTED 2021-09-29 10:11:37
2021-09-28 19:18:28
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2021-09-29 10:11:30
2021-09-28 16:01:54
Weronika Zys CUPIDO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
63 ACCEPTED 2021-09-29 10:11:19
2021-09-28 15:37:01
Łukasz Koza LITTLE PRINCE LK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-10-14 10:46:53
2021-09-28 15:36:37
Łukasz Koza CBR FIREBLADE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2021-09-29 10:11:07
2021-09-28 12:37:40
Marcin Wygas I LOVE YOU PA-BO-MA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-09-29 10:11:05
2021-09-28 12:37:16
Olga Tomanek WINNIE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2021-10-13 11:05:18
2021-09-28 12:36:50
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-09-29 10:11:04
2021-09-28 12:36:12
Barbara Połap HAUST M
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
57 ACCEPTED 2021-09-28 11:58:14
2021-09-28 09:59:38
Dawid Rakoczy EWULLI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-10-14 10:19:31
2021-09-28 09:58:43
Dawid Rakoczy CON DIASMINA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
55 ACCEPTED 2021-10-14 10:42:45
2021-09-28 09:47:24
Kinga Dobrowolska TABASCO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
54 ACCEPTED 2021-10-14 16:49:01
2021-09-27 21:38:11
Dominika Dębiak WIVO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
53 ACCEPTED 2021-09-28 11:58:35
2021-09-27 18:38:31
Ewa Burzyńska CON CASALLTAGHO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-09-27 14:47:21
2021-09-27 12:11:34
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-09-27 14:47:25
2021-09-27 12:11:11
Natalia Sydow CASIMIR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-10-14 12:56:28
2021-09-27 12:10:24
Zofia Epting IMOLA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
49 ACCEPTED 2021-09-27 14:49:29
2021-09-26 22:53:49
Maria Chwała DANZA II
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
48 ACCEPTED 2021-10-14 10:12:17
2021-09-26 19:30:44
Anna Bondziul INSEL
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-09-27 14:49:22
2021-09-26 19:30:23
Anna Bondziul BEOWULF
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-09-27 14:49:10
2021-09-26 16:53:03
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
45 ACCEPTED 2021-09-27 14:49:04
2021-09-26 14:05:09
Olga Pawłowska JAY BLOOBIDAY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
44 ACCEPTED 2021-09-27 14:48:58
2021-09-26 10:43:19
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-10-14 12:15:35
2021-09-26 10:12:44
Agnieszka Szlachta SEVILLA
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
42 ACCEPTED 2021-09-28 11:56:32
2021-09-26 10:12:03
Agnieszka Szlachta TAFIA - SZ
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
41 ACCEPTED 2021-10-14 10:05:02
2021-09-25 22:11:26
Adrianna Wiśniewska QUINZI 5
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-10-14 10:05:14
2021-09-25 22:10:44
Adrianna Wiśniewska ABRAMOWITSCH 4
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
39 ACCEPTED 2021-10-14 10:05:41
2021-09-25 22:10:21
Aleksander Dur ZORA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
38 ACCEPTED 2021-10-14 10:05:53
2021-09-25 22:09:08
Aleksander Dur MA CHERIE 4
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ACCEPTED 2021-10-14 09:59:57
2021-09-25 22:08:07
Beata Cholerzyńska GABBANA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
36 ACCEPTED 2021-10-06 11:25:52
2021-09-25 22:07:30
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
35 ACCEPTED 2021-10-07 08:28:59
2021-09-25 22:06:44
Maja Konarska COLANDRO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-09-27 14:47:46
2021-09-25 22:06:05
Anna Cepa POLIEN VAN HET BINNENVELD
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
33 ACCEPTED 2021-09-27 14:47:43
2021-09-25 22:05:22
Anna Cepa ILSEJOTTIE VDM
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-10-06 11:25:45
2021-09-25 22:04:36
Leszek Gramza RABOUCHE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
31 ACCEPTED 2021-09-27 14:47:40
2021-09-25 22:04:05
Leszek Gramza MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
30 ACCEPTED 2021-10-14 10:00:57
2021-09-25 22:03:36
Zuzanna Kucharska QUICKLY VAN DE CELIEBRUG
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
29 ACCEPTED 2021-10-14 10:03:38
2021-09-25 22:03:01
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
28 ACCEPTED 2021-10-14 10:03:58
2021-09-25 22:01:46
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
27 ACCEPTED 2021-09-24 16:21:46
2021-09-23 18:51:04
Julia Pawłowska MY LADY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2021-09-24 16:21:44
2021-09-23 18:48:35
Julia Pawłowska KATSUMI B
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2021-10-13 11:02:05
2021-09-22 18:41:46
Alicja Surówka TIK TAK
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-09-22 10:54:48
2021-09-21 19:36:03
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-10-13 17:36:12
2021-09-20 19:57:56
Izabela Marchewka VALEA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-09-21 10:22:07
2021-09-20 12:36:43
Tomasz Gordzielik TOFIX
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
21 ACCEPTED 2021-09-20 11:19:05
2021-09-20 07:24:25
Klaudia Danecka MISTER MADDOCK W
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
20 ACCEPTED 2021-10-13 10:42:07
2021-09-20 06:45:22
Agnieszka Olszewska MUZE ALLA DE BAKKER
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
19 ACCEPTED 2021-10-13 10:43:42
2021-09-20 06:44:07
Lena Osadkowska BAZILIJUS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
18 ACCEPTED 2021-09-20 11:19:23
2021-09-20 06:43:17
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
17 ACCEPTED 2021-10-13 10:47:42
2021-09-20 06:36:30
Agnieszka Olszewska LADY-LIKE BS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-10-13 10:48:05
2021-09-20 06:35:37
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-09-20 11:19:42
2021-09-19 20:49:30
Patrycja Kasprzyk CARAMELLA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2021-09-20 11:19:52
2021-09-19 11:21:52
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-09-18 13:28:14
2021-09-17 19:15:21
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
12 ACCEPTED 2021-09-18 13:28:16
2021-09-17 19:13:55
Dominika Kunicka CARL-OTTO IXES
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
11 ACCEPTED 2021-10-14 16:02:08
2021-09-17 06:45:58
Olimpia Skrok-Wolska G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/dwufazowy 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-16 10:57:07
2021-09-16 09:55:44
Anna Kruczek BINGO 192
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/dwufazowy 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2021-09-16 10:57:19
2021-09-15 14:21:36
Maria Kaprzyk LUCABOO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-09-16 10:57:20
2021-09-15 14:21:13
Maria Kaprzyk COUPI K
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-10-14 10:21:34
2021-09-13 16:39:58
Zuzanna Kajstura CEQUYL B
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
6 ACCEPTED 2021-09-13 11:07:24
2021-09-13 07:28:38
Adrianna Krzanowska RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
5 ACCEPTED 2021-09-13 11:07:25
2021-09-13 07:27:03
Adrianna Krzanowska SEQUIN Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
4 ACCEPTED 2021-09-13 11:07:54
2021-09-12 07:28:59
Agata Skrzypiec MESSI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
3 ACCEPTED 2021-09-08 10:59:54
2021-09-05 11:33:25
Hanna Jezierska LANZAROTE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
2 ACCEPTED 2021-10-14 10:44:56
2021-09-05 11:31:48
Daria Wichowska DEYNA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
1 ACCEPTED 2021-09-08 11:00:13
2021-09-05 11:30:25
Daria Wichowska MINERVA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Basałygo Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O062178
2. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
3. Bętkowska Sara Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O039226
4. Bieńkowska Hanna KJ Ślęża Wojnarowice
2008 (JM.)
O060469
5. Birunt Kornelia KJ Kietlów
2006 (JM.)
O049582
6. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
8. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
9. Budzynska Zofia SkjGronowka
2002 (MJ.)
O028408
10. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
11. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola
S
12. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
13. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
14. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
15. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
16. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
17. Chwała Maria Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O056541
18. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O058683
19. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
20. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
21. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
22. Dębiak Dominika KJ Global
2006 (JM.)
O059369
23. Dobrowolska Kinga Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O047521
24. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
25. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (JM.)
O047713
26. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O041843
27. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
28. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
29. Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2000 (MJ.)
O031691
30. Galocz Masza KJ Trachy Sośnicowice
2005 (J.)
O047315
10215357
31. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
32. Garczarek Oliwia KJ Fimmel Team
2004 (J.)
O041416
33. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
34. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
O043410
35. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
36. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
37. Góralczyk Anna St. J Baborówko
2004 (J.)
O053565
38. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
39. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
40. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
41. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
42. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
43. Greniuk Karolina KS Cortina Kaczenice
2003 (J.)
O038788
44. Greszczuk-Zabawka Elżbieta KJ Amazonka
S
O009210
45. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
46. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
47. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
48. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
49. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
50. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
10224869
51. Jezierska Hanna JKS Hanna
2005 (J.)
O041177
.
52. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
53. Kajstura Zuzanna -
S
O065635
54. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
55. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
2004 (J.)
O044736
56. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
57. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
58. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
59. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
60. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
61. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
62. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
63. Konarska Maja Stowarzyszenie Rodan Club
2007 (JM.)
O059232
64. Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
2005 (J.)
O061209
65. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
66. Kotowicz Oliwia
67. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
68. Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek
S
O003126
69. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
70. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
71. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
72. Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo
S
O003262
73. Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice
S
O024024
74. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
75. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
76. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
77. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
78. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
79. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
80. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
81. Kurczek Kinga Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O047135
82. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
83. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
84. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
85. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
86. Leda Karolina Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O041750
87. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
88. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
89. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
90. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
91. Mączyńska Nina BPK
2009 (JM.)
O061866
92. Marchewka Izabela JKS Equi Verso
S
O021934
93. Mencel Julia KJ Ślęża
2008 (JM.)
brak
94. Miałszygrosz Amelia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
O054291
10215442
95. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
96. Michalska Zuzanna Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
97. Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki
S
O030553
98. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
99. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
-
100. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
101. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
102. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O054784
103. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
104. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
105. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
2008 (JM.)
O061793
106. Osadkowska Lena Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
2006 (JM.)
O061784
107. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
108. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
109. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
110. Pawłowska Julia -
2000 (MJ.)
O050858
111. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (JM.)
O055510
112. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
113. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
114. Pietrzak Piotr Abakus kaczyna
2006 (JM.)
O046626
115. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
116. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
117. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
10225412
118. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
119. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
120. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
121. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
122. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
123. Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O044271
124. Salamon Mirosława Stadnina Koni Dębno
2001 (MJ.)
O042671
125. Siczyński Alan JUKS Mieczewo Borkowice
S
O033924
126. Siedlaczek Michał KJ Borycz
S
O000974
127. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
128. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
129. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
130. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
131. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
132. Stołowski Stanisław KJ Podkowa Gruszczyn
S
O004472
133. Styła Olga RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044522
134. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
135. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
136. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
137. Szczot Sara Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
138. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
139. Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses
S
O030841
140. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
141. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
142. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
143. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
144. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
145. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
146. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (J.)
O052485
147. Wichowska Daria JKS Hanna
S
O007402
148. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club
S
O023264
149. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
150. Wygas Marcin Vanto Jumping Team
S
O006866
151. Wymysłowska Natalia KJ Ślęża
O043566
152. Wypchło Aleksandra HEEA Turek
2005 (J.)
O044316
153. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
154. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
155. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
156. Zbrojkiewicz Małgorzata Vanto Jumping Team
S
O060524
157. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
158. Zys Weronika KJ Fimmel Team
2003 (J.)
O055710
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

156

ABRAMOWITSCH 4 NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/168 F: Askari / Acord II
M: Kate / Kolibri
K028871 DE456370006411
2.

89

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
3.

99

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
4.

265

ALIOR ... POL 2014 wałach gniada/... F: Corriano's Ass
M: Alzacjw
K025292 616009610075614
5.

279

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
6.

118

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
7.

266

AQ DAYTON F WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/mk:157 F: Dayton Sitte
M: Avenida Q
K032305 DE441410025116
8.

270

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
9.

286

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassini Cama /
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530684712
10.

177

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
11.

57

ATTACHANT KWPN POL 2005 ogier gniada/175 F: TENERIFE VDL
M: KUNERA
K010269 5280030510643
12.

239

BACARDI HAN GER 2015 ogier kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Cualite / Calido
K031541 DE431316995015
13.

50

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
14.

40

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 mare grey/- F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
15.

175

BAZILIJUS BH POL 2012 wałach siwa/163 F: Bacardi
M: Modera Sunny / Chalan
brak LTU006490044812
16.

298

Belissimo W KUC WALIJSKI 2015 Izabelowaty F: Zefir
M: Black Pearl JB
53GPZ
17.

299

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
18.

295

Beluś F:
M:
19.

212

BEOWULF WESTF POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L / Corleograf
M: Birma / Elvis
K030791 DE441411194916
20.

44

BERLINA KWPN NED 2006 klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
21.

192

BINGO 192 HANNOVER GER 2010 wałach kasztanowata/178 F: Balu du Rouet
M: Conda
K033026 106FA63
22.

59

BIQUEEN HOLST POL 2009 klacz siwa F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
23.

240

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
K030624 S3-372004100012219
24.

223

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
25.

193

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
26.

104

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
27.

272

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
28.

58

BRAVEHEART SP POL 2010 klacz gniada/168 F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: BANDOLA / NIMMERDOR I
K020788 6160096901285
29.

124

C-ZINA W SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine / Guidam
M: Calgary / Calvaro Z
K028511 616009682018214
30.

251

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
31.

32

CAMBIALE Z ZANG NED 2014 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Lusina Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
32.

1

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
33.

69

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
34.

195

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück/Quaterback
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
35.

194

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte /
M: Arosa /
brak DE431316005815
36.

31

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
37.

290

CASALLTINA DE JOTER LSH HOL GER 2015 klacz kasztanowata/174 F: Casaltino / Casall
M: Baronin / Singulord Jot
K028919 DE421000411915
38.

107

CASANDRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K025393 61609640055913
39.

165

CASCOR OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: nz
M: nz
brak DE433330982910
40.

206

CASIMIR OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
41.

106

CASIQUIARE OS GER 2010 wałach siwa/- F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K019654 DE418184011810
42.

61

CASSARIO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
43.

178

CASSIANA S SP POL 2011 klacz ciemnogniada/164 F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
44.

253

CASSINI ZAR HOL GER 2012 wałach kasztanowata F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
K021446 DE421000503012
45.

102

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
46.

110

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
K018712 DE433331527007 104EQ07
47.

292

CBR FIREBLADE HAN POL 2016 wałach gniada/173 F: Cascalido
M: Corby
K030405 De431311405716
48.

67

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
K020770 616009640012113
49.

133

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
50.

269

CERES SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
51.

16

CHAGANO OLDENBURG POL 2015 wałach siwa/170 F: Ogano Sitte
M: Chacentina
Brak DE418185019015
52.

79

CHANBETTE OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Sanbette / Sanvaro
K026758 DE418185069312
53.

111

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
54.

232

CICERO HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/166 F: Clinton's Heart / Clinton
M: Beate / Balou du Rouet
K032895 DE431316004317
55.

103

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
56.

289

CLARITY QUEEN LSH HOL GER 2015 Klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: The Queen / Quintero
K027246 DE421000407315
57.

230

CLASSIC SP POL 2016 ogier gniada/170 F: Quality Time/Quantum
M: Claudia/ Action Breaker
K028742 6160095101
58.

62

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
59.

28

COBREY F WESTF POL 2013 wałach gniada/165 F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
60.

255

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
61.

259

COLANDRO HOLSZTYŃSKA GER 2010 wałach ciemnogniada/168 F: COM AIR
M: K-LINA D
K024044 DE421000281610
62.

23

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
63.

52

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
64.

291

CON DIASMINA HOL GER 2016 klacz gniada/169 F: Con Spiro R / Contender
M: Diasmina / Casall
K031904 DE421000714516
65.

33

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
66.

15

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
67.

246

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
68.

280

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
69.

229

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro/Calvaro ż
M: Contessa/Coriano Z
K026917 6160095102
70.

231

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
71.

48

COUPI K OLD GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe De Coeur / Calido
M: Cosanostra K / Clinton
K030718 DE433330664512
72.

95

COURTNEY 11 OLD GER 2009 klacz ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
73.

84

CRUSTY CROC Holsteiner Warmblood GER 2008 wałach skarogniada/175 F: Chepetto/ Cento
M: Piccolina V/ Linaro
K032943 DE421000276708
74.

92

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier gniada/166 F: Casall
M: Contessa I G
K030797 056015Z55739316
75.

221

CUPIDO HSH HUN 2012 wałach gniada/185 F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
K025277 HUNMMF122290310
76.

121

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
77.

213

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/170 F: Empire
M: Diamantina
K020906 616009661132009
78.

203

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
79.

179

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
80.

132

DEYNA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma
M: Diana
K031530 616009680008212
81.

197

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
82.

114

DIARADO’S DREAM OLD GER 2013 ogier gniada/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
83.

250

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/157 F: Diarado
M: Rosa
K028892 De418184230016
84.

88

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
85.

117

DININA HANNOSER GER 2015 klacz siwa/170 F: Dicontinus
M: Alexa
K030907 De431318316015
86.

264

DOPING - POL - wałach tarantowata/- F: nn
M: nn
K031291 POL999660034003
87.

151

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
88.

43

ELITE SWB SWE 2014 wałach gniada/165 F: Pessoa /Animo
M: REIS
K032853 752004041401476
89.

11

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant /
M: Pirona / Jackson
brak 528003200901
90.

125

ESCALIBUR W WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/---- F: Hippica Koh i Noor
M: Escada W /
brak 616007680014416
91.

166

ESCUELA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/* F: Conthargos
M: Escoveta
K026309 616009580271714
92.

215

EWULLI HOL POL 2012 klacz gniada/171 F: Connor /
M: Goldika /
K028608 DE421000163012
93.

257

FENOMEN-W KUC FELIŃSKI POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-vis
M: Fifi
K012587 POL013580374908
94.

83

FIJI HOL GER 2013 klacz gniada/164 F: Dollar D.L.Pi / Quidam De Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
95.

169

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
96.

262

FOR EVER NIEM. SPORT GER 2017 wałach kasztanowata/170 F: Feuerball / For Pleasure
M: Gloria / Golden Joy J
K032059 DE456560523217
97.

273

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
98.

76

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
99.

100

FREDORA KWPN POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA
K016717 528003201005223, 105AT05
100.

98

FREYA KWPN NED 2010 klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
101.

90

FULL PLEASURE HAN GER 2004 wałach kasztanowata/- F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
102.

136

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
103.

130

G KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Phin-Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraf
K028010 528003201107012
104.

288

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
105.

113

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
106.

56

GARDENIA WLKP. POL 2010 klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
107.

68

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
108.

36

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
109.

63

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
110.

184

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
K029410 DE441411227909
111.

91

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
112.

55

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
K017567 POL007610064908
113.

72

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
K027617 DE473730564013
114.

71

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
115.

225

GOSTEK SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/mk:152 F: Gold Quaterback
M: Casandra
K029908 616009610019816
116.

254

GRANAT MŁP POL 2006 wałach kasztanowata/162 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
117.

276

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
118.

51

H VANESSA KWPN NED 2012 klacz kasztanowata/- F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos
M: Roxana-Vanessa / Kroongraaf
K028470 528003201206400
119.

180

HAGADIR DE L’EPINETTE SBS BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
120.

86

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa/177 F: Andiamo / Animo
M: Fonelle R / Winningmood Van De Arenberg
K029257 528003201209225
121.

129

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
122.

217

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
123.

96

HELLFIRE SP POL 2015 Wałach gniada/mk:- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
K029167 A0004904S
124.

233

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
125.

21

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
126.

20

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
127.

199

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 ogier kara/kuc:148 F: Hattrick
M: Crown Ikone
K027183 DE422220077805
128.

281

HUGO BOSS SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Telco /
M: Harfa / Cancoon
K028438 616009610019415
129.

219

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
130.

208

ILSEJOTTIE VDM KWPN NED 2013 klacz gniada/164 F: Carrera VDL / Capitol I
M: Pejottie / Calvados
K032566 528003201306919
131.

170

ILUSSION SP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Böckman's Looping
M: Isperia
brak 616009540107412
132.

162

IMOLA WLKP POL 2012 klacz skarogniada/167 F: SANTOS
M: INDYKCJA
K024490 616007610161212
133.

158

INSEL HOLSZTYN POL 2016 klacz siwa/178 F: Cardino
M: Valetta II
K031167 DE421000712016
134.

80

IPKE S KWPN NED 2013 wałach gniada/173 F: Caretino Gold / Caretino
M: Babine / Rascin
K030284 528003201307397
135.

13

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
136.

73

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
137.

60

JACOBSON L KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
138.

242

JADE MK SP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Elf / Fanimo
K022820 616009600019711
139.

123

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
140.

26

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
141.

127

JASON VDL KWPN NED 2014 ogier siwa/168 F: Dakar VDL / Cardento
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semmily
K026203 528003201404053
142.

211

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/172 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
143.

54

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
144.

285

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
K030365 056011020090147
145.

93

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
146.

234

KARINA NIEM. SPORT. GER 2017 klacz gniada/170 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Constanze / Con Sherry
K032893 DE456560134517
147.

294

Katinka RV KWPN GER 2015 M kasztan F: Genius
M: Fantastique Rv
528003201110294
148.

200

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
149.

97

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
150.

146

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
151.

256

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini l
M: Kobra / Correro
K023579 616007610063713
152.

42

LADY VON BAYERN OLD POL 2007 klacz gniada/165 F: Ludwig von Bayern
M: Petrie II
K012422 DE418181520207
153.

142

LADY-LIKE BS WESTF GER 2016 klacz siwa/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Daylight / Dinard L
K029640 DE441410326716
154.

293

LALATSCH HANOWERSKA GER 2017 wałach kasztanowata/173 F: Light My Fire
M: Mathilda
Brak DE431316001817
155.

187

LANZAROTE SVKWB CZE 2015 klacz siwa/165 F: Sandro Classic / Sandro Hit
M: Lacrima / Riverman
K030588 203010237944315
156.

248

LAQUINARO WESTF. GER 2011 wałach gniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Criwis / Castillo
K026885 DE441411545511
157.

22

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
158.

247

LAVADINUS PP KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Arko III /
M: Udina / Gran Corrado
K029204 528003201607938
159.

70

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
160.

131

LENN SLAM L KWPN NED 2016 ogier gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Ulla XIII / Caretino
K028938 528003201605727
161.

87

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
162.

85

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
163.

220

LITTLE PRINCE HOL POL 2016 ogier ciemnogniada/160 F: Calido
M: Cascada
K030589 DE421000710916
164.

47

LUCABOO HAN GER 2013 wałach gniada/172 F: Lord Argentinus /
M: Copita /
K033040 DE431310361413
165.

173

LUIS HAN GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire / Light On
M: Misty / Messenger
K032894 DE431316001717
166.

19

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
167.

94

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
168.

2

MA BELLE DE MUZE BWP BEL 2012 klacz siwa/170 F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
K030755 056002W00303201
169.

154

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
170.

235

MADERA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/165 F: Durona W
M: Matrica 34
K032392 616009661059416
171.

263

MADISON VDL KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express / Orient Express
M: Een Dame VDL / Douglas
K032058 528003201704570
172.

77

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
173.

207

MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK KWPN NED 2017 klacz gniada/167 F: Grandorado TN / Eldorado Van De Zeshoek
M: Odinethal / Indoctro
K033027 528003201709939
174.

108

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart / Cardento
M: Ischa / Indoctro
K022913 056002W00306418
175.

191

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
176.

75

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 wałach gniada/- F: Messenger
M: Sobota
K023064 DE456570175713
177.

188

MINERVA KWPN POL 2017 klacz gniada/173 F: Cornet's Prinz
M: Magnolia
K031358 528003201708789
178.

196

MISTER MADDOCK W KWPN NED 2017 wałach gniada/. F: CARRERA VDL
M: AGETTY
K030470 52801040911
179.

147

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
180.

287

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/. F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
K030471 52801011391
181.

201

MY LADY HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/166 F: Mylord Corthago
M: Tschita I
K022833 276421000555211
182.

116

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE BELG BEL 2013 klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla vdl
K030907 056002w0030481
183.

109

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro / Scendix
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
184.

271

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
185.

205

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
186.

243

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
187.

210

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
188.

105

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
189.

260

ORCHID’S TINKERBELL KUC BEL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak .528008130070113
190.

65

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
191.

224

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
192.

227

OTHELLO SP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:152 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
193.

249

PALMYRA VD PIKKERIE BWP BEL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento
M: Mona lisa
K030869 056-022-w00310466
194.

209

POLIEN VAN HET BINNENVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/169 F: Dieu-Merci Van T&L /
M: Carmen Z /
K033066 056002W00310269
195.

128

POMPEIA OS POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Popstar/ Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
K021744 DE418181349711
196.

236

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
197.

226

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka
K020845 POL009530160006
198.

112

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
199.

119

QUESTINO HOL GER 2007 gelding bay/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
200.

148

QUICKLY VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2016 wałach siwa/166 F: Windows vh Costersv / Clinton
M: Voltarca Van De Doorndonkhoeve / Darco
K029873 056002W003128
201.

81

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL GER 2015 wałach gniada/166 F: Quickly dKrei / Diamant De Semilly
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
202.

122

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 ogier gniada/- F: Joker / Elvis
M: Quidam's Starlight / Quidam's Rubin
K028089 B0123002S
203.

49

QUIMBLY HAN GER 2014 wałach siwa/173 F: Qualitat /
M: Donna Carina /
brak DE431316612314
204.

252

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
205.

157

QUINZI 5 NIEM. SPORT. GER 2011 klacz siwa/164 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
206.

34

R-ONE MORE TIME SP POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
207.

245

RABOUCHE BWP BEL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: INSIDER VDL
M: NABOUCHE
X 056-002-W00315874
208.

237

RANDY BWP POL 2017 wałach gniada/165 F: Menko
M: Paraguana des dames
Brak 056-002-W00324876
209.

267

RASKIN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Alcatraz
M: Rota
K031305 616007610106509
210.

189

RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD BWB BEL 2017 wałach siwa/174 F: Tornedo FCS / Darco
M: Olivia Van 'T Oud Vliegveld / Vigo D'Arsouilles
K032376 056002W00315619
211.

46

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
212.

4

REPLAY R SP POL 2012 ogier kara/175 F: Landino hol. / Langraf I
M: Romica R sp / Campari M old.
K021677 616009540120912
213.

27

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
214.

120

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival
K025964 203009223068709
215.

261

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
216.

268

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
217.

238

ROMEO KMS BWP POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: Menko
M: Romina
Brak Brak
218.

258

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
219.

29

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
220.

278

SARA KUC IRL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn
M: nn
K032134 947000000399522
221.

190

SEQUIN Z ZANG POL 2017 ogier siwa/168 F: Sir Obolensky /
M: Cimba / Castillo
K030654 056015255388117
222.

159

SEVILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Sielanka / Atlas Bavaria
K028418 616009690088513
223.

126

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
224.

297

SNIKERS SP POL 2014 wałach gniada/mk:156 F: Stilios
M: Hema
616009660442714 616 009 66 04427 14
225.

115

STGMATICA HAN GER 2011 klacz gniada/170 F: Ucello
M: Suerte
K022326 DE431314407411
226.

66

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
227.

82

SWEET HARRY POTTER SWB SWE 2014 wałach gniada/168 F: Corporal VDL / Cardento
M: Sweet Butterfly / Silvio I
K028697 04141657
228.

228

SZTORM SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Böckman's Looping
M: Storia
K023422 616 009 54 00201 12
229.

160

TABASCO WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kara/176 F: Demut
M: Tamatawa
K016873 007610051806
230.

214

TAFIA - SZ WLKP POL 2014 klacz siwa/170 F: CARLOS DZ
M: TALIA
K032571 616007610045214
231.

143

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
232.

296

Tavados SP 2017 S siwa F: MJT Nevados S
M: Tjlandia
A0009162S
233.

37

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
234.

198

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: MARTELL
M: TOSCA
K015289 POL013660440705
235.

74

TOP BIJOU OS POL 2014 wałach gniada/172 F: Bijou Be
M: TOPSYTURVY D
K027171 DE 418182533214
236.

277

TOSCANIA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Abke
M: Tekila
K025718 616007610155010
237.

216

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
238.

78

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
239.

64

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
240.

144

VALEA Szlachetna Półkrew POL 2003 klacz gniada/170 F: Caretino K
M: Vistula
K024385 POL 009 67 00202 03
241.

6

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
242.

181

VAYA Z ZANG NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Amora Adelheid Z / Amiro Z
K028540 056015Z55556314
243.

53

VERMONT 22 HAN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Pinta / Picard
K030473 DE431319400610
244.

45

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
245.

282

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Berktzicht Rob / Kantje's Ronaldo
M: Westerveld's Karline / Valentino
K028999 528018020101106
246.

12

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
247.

18

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
248.

218

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
249.

35

WIVO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/161 F: Veloce de favi
M: Wiquerra
K029070 616006690064615
250.

176

WONDER G Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/165 F: Tiesto VDL
M: Wachan
K029264 DE 481810147916
251.

222

ZATOKI LSH HOL POL 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
252.

167

ZICO L SP POL 2014 wałach gniada/* F: Vulkan L
M: .Zuline
K027231 616009610044714
253.

244

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
254.

101

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
255.

155

ZORA OLD POL 2013 klacz siwa/168 F: Easter De Regor / Nagano
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
256.

241

ZRYWNA WLKP POL 2014 klacz gniada/163 F: Midas / Furore
M: Zeta P / Domel
K027518 616007520042414
Rider Club
Competition
Prize
Chudziak Paweł WTK Hermanów
200
300
200
100
SUM:
800.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
50
50
SUM:
100.00
Grzegorz Karolina bpk
50
SUM:
50.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
200
SUM:
200.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
50
SUM:
50.00
Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
200
SUM:
200.00
Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
150
SUM:
150.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
100
SUM:
100.00
Marchewka Izabela JKS Equi Verso
50
SUM:
50.00
Miałszygrosz Amelia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
100
300
SUM:
400.00
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
100
200
SUM:
300.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
100
SUM:
100.00
Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
150
300
SUM:
450.00
Stołowski Stanisław KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
50
50
SUM:
100.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
200
SUM:
200.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
50
150
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Basałygo Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (278)
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Bieńkowska Hanna
KJ Ślęża Wojnarowice
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
2021-10-16
1
Birunt Kornelia
KJ Kietlów
2021-10-15
6
2021-10-15
29
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
INSEL (158)
2021-10-15
27
2021-10-15
7
2021-10-16
16
2021-10-16
13
BEOWULF (212)
2021-10-15
1
2021-10-15
26
2021-10-16
30
2021-10-16
31
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Budzynska Zofia
SkjGronowka
DIARADOS (250)
2021-10-15
2021-10-15
Burzyńska Ewa
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-10-15
1
2021-10-15
10
2021-10-16
32
2021-10-16
6
2021-10-17
Cepa Anna
St. Rodan Club
2021-10-15
29
2021-10-15
24
2021-10-16
30
2021-10-16
28
2021-10-17
1
2021-10-17
22
2021-10-15
1
2021-10-15
57
2021-10-16
49
2021-10-16
54
2021-10-17
38
2021-10-17
38
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
GABBANA (288)
2021-10-15
28
2021-10-15
49
2021-10-16
49
2021-10-16
54
2021-10-17
22
2021-10-17
49
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
RANDY (237)
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-16
30
2021-10-17
20
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2021-10-15
1
200
2021-10-15
1
300
2021-10-16
1
200
2021-10-16
8
2021-10-17
4
100
Chwała Maria
Klub Jeździecki Leśna Wola
DANZA II (213)
2021-10-15
1
2021-10-15
33
2021-10-16
33
2021-10-16
1
2021-10-17
38
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
2021-10-17
2021-10-16
65
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
2021-10-17
1
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Dębiak Dominika
KJ Global
WIVO (35)
2021-10-15
1
2021-10-16
33
2021-10-17
1
2021-10-16
30
Dobrowolska Kinga
Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
TABASCO (160)
2021-10-15
43
2021-10-15
48
2021-10-16
48
2021-10-16
44
2021-10-17
28
Dur Aleksander
St. Rodan Club
2021-10-15
42
2021-10-15
29
2021-10-16
1
2021-10-16
30
ZORA (155)
2021-10-15
48
2021-10-15
49
2021-10-16
2021-10-16
66
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-10-15
1
2021-10-15
29
2021-10-16
36
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
IMOLA (162)
2021-10-15
45
2021-10-16
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (243)
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-17
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
DE NIRO (203)
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Garczarek Oliwia
KJ Fimmel Team
OTHELLO (227)
2021-10-15
1
2021-10-15
41
2021-10-16
2021-10-16
1
2021-10-17
20
2021-10-17
1
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (223)
2021-10-16
11
2021-10-16
15
2021-10-17
2021-10-17
3
150
OTARIS (224)
2021-10-16
1
2021-10-16
47
2021-10-17
13
2021-10-17
24
Giec Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (279)
2021-10-16
30
2021-10-16
1
Góralczyk Anna
St. J Baborówko
GRANAT (254)
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
1
2021-10-16
33
2021-10-17
38
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (15)
2021-10-15
12
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
TOFIX (198)
2021-10-15
33
2021-10-15
43
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
GROWN Z (276)
2021-10-16
51
2021-10-16
2021-10-16
30
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2021-10-16
1
2021-10-16
1
QUINZI 5 (157)
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
47
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
33
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
RABOUCHE (245)
2021-10-15
43
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-17
20
Greniuk Karolina
KS Cortina Kaczenice
2021-10-16
29
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
KJ Amazonka
WONDER G (176)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
ESCUELA (166)
2021-10-15
1
2021-10-15
21
2021-10-16
5
50
2021-10-16
7
2021-10-17
5
50
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (269)
2021-10-16
33
2021-10-16
30
2021-10-17
28
2021-10-17
5
50
Heigelmann Weronika
Racocki KJ
CAMARO (251)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
30
2021-10-16
23
2021-10-17
25
Jankowska Joanna
JKS Melloni Horses
LAQUINARO (248)
2021-10-15
56
2021-10-15
46
2021-10-16
49
2021-10-16
1
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-10-15
2021-10-16
9
QUIMBLY (49)
2021-10-16
17
Jezierska Hanna
JKS Hanna
LANZAROTE (187)
2021-10-15
28
2021-10-15
2021-10-16
30
2021-10-16
54
2021-10-17
1
2021-10-17
1
2021-10-15
1
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
Tavados (296)
2021-10-15
49
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
33
2021-10-17
1
Kajstura Zuzanna
-
CEQUYL B (133)
2021-10-15
19
2021-10-15
13
2021-10-16
44
2021-10-17
2021-10-16
16
2021-10-17
20
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
CASANDRA (107)
2021-10-15
3
100
2021-10-15
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team Mikołów
LUCABOO (47)
2021-10-15
10
2021-10-16
COUPI K (48)
2021-10-15
2
200
LUCABOO (47)
2021-10-15
7
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (226)
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-16
1
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (268)
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-17
4
50
Kasprzyk Patrycja
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CARAMELLA (195)
2021-10-15
29
2021-10-15
8
2021-10-16
1
2021-10-16
10
2021-10-17
1
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
NUMCIMBA (210)
2021-10-16
35
2021-10-16
2021-10-17
14
2021-10-17
2
200
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (236)
2021-10-15
29
2021-10-15
31
2021-10-16
1
2021-10-16
17
2021-10-17
15
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (242)
2021-10-16
30
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-17
50
Konarska Maja
Stowarzyszenie Rodan Club
COLANDRO (259)
2021-10-15
33
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Kopaczewski Mikołaj
St. Rodan Club
DRAKKAR (151)
2021-10-15
29
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
24
2021-10-17
13
Kotowicz Oliwia
SNIKERS (297)
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-16
20
2021-10-17
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2021-10-15
13
2021-10-15
9
2021-10-16
14
2021-10-16
14
2021-10-17
8
2021-10-15
1
2021-10-15
16
2021-10-16
1
2021-10-16
18
2021-10-17
2
150
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
30
2021-10-16
1
2021-10-17
9
2021-10-15
29
2021-10-15
KARINA (234)
2021-10-15
53
2021-10-15
33
2021-10-16
64
2021-10-16
33
2021-10-17
22
LALATSCH (293)
2021-10-15
46
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
20
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
ZICO L (167)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
12
2021-10-17
7
LUIS (173)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
38
CORTINA (229)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
13
2021-10-17
20
CLASSIC (230)
2021-10-15
49
2021-10-15
1
2021-10-16
30
2021-10-16
18
2021-10-17
12
2021-10-15
1
2021-10-15
41
2021-10-16
30
2021-10-16
26
2021-10-17
11
CICERO (232)
2021-10-15
1
2021-10-15
29
2021-10-16
47
2021-10-16
1
2021-10-17
24
BACARDI (239)
2021-10-15
1
2021-10-15
2021-10-15
29
2021-10-16
30
2021-10-16
27
2021-10-17
21
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
QUINTUS (252)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
33
2021-10-17
13
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2021-10-16
3
150
Krawczyk Dominik
KJ Kalumet Boszkowo
2021-10-17
13
2021-10-17
26
Krężelewska Izabela
KJ Ślęża Wojnarowice
HUGO BOSS (281)
2021-10-16
49
2021-10-16
30
2021-10-17
38
2021-10-17
13
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
BINGO 192 (192)
2021-10-15
1
2021-10-15
14
2021-10-16
8
2021-10-16
46
2021-10-17
18
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
31
2021-10-16
2021-10-17
22
SEQUIN Z (190)
2021-10-16
54
2021-10-17
22
2021-10-15
28
2021-10-15
1
2021-10-16
1
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
ASARI (286)
2021-10-17
16
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
COCORRADO (255)
2021-10-15
11
2021-10-15
5
50
2021-10-16
2021-10-16
11
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
KISSIMMEE (146)
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-17
27
2021-10-16
47
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
2021-10-16
33
2021-10-16
54
2021-10-17
1
2021-10-17
VAYA Z (181)
2021-10-16
66
2021-10-16
33
2021-10-17
1
2021-10-17
22
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (193)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
33
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
Kurczek Kinga
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
ILUSSION (170)
2021-10-15
46
2021-10-15
28
2021-10-15
2021-10-16
61
2021-10-16
68
2021-10-17
38
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2021-10-15
1
2021-10-15
53
2021-10-16
33
2021-10-16
1
2021-10-17
13
2021-10-17
1
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
3
100
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
13
2021-10-17
23
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
2021-10-15
18
2021-10-15
28
2021-10-16
2021-10-16
42
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Leda Karolina
Klub Jeździecki Global
SZTORM (228)
2021-10-15
33
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
13
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (271)
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-17
22
2021-10-17
13
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
FORSTER (273)
2021-10-16
1
2021-10-16
25
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
ZIDAN (244)
2021-10-15
1
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-17
1
Mączyńska Nina
BPK
GOSTEK (225)
2021-10-15
20
2021-10-15
1
2021-10-16
2021-10-16
1
Marchewka Izabela
JKS Equi Verso
VALEA (144)
2021-10-15
33
2021-10-15
1
2021-10-16
2021-10-16
4
50
2021-10-17
13
2021-10-16
1
Mencel Julia
KJ Ślęża
FENOMEN-W (257)
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
Miałszygrosz Amelia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
DEMUR (179)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
6
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
2021-10-17
10
2021-10-16
1
CONTAR (246)
2021-10-15
25
2021-10-16
33
2021-10-16
4
100
2021-10-17
1
300
2021-10-15
6
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
ALIOR (265)
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Michalska Zuzanna
Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Mikołajczak Weronika
Racocki Klub Jeździecki
BOSS (272)
2021-10-16
33
2021-10-16
1
2021-10-17
22
2021-10-17
22
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
2021-10-15
1
2021-10-15
13
2021-10-16
1
2021-10-16
16
2021-10-17
6
2021-10-17
6
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
FOR EVER (262)
2021-10-15
1
2021-10-15
53
2021-10-16
1
2021-10-16
60
2021-10-17
38
2021-10-15
1
2021-10-15
46
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2021-10-15
28
TAJNA (143)
2021-10-15
1
2021-10-15
2021-10-16
2021-10-16
1
2021-10-17
1
DIAMOND W (197)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
31
2021-10-16
2021-10-17
37
2021-10-17
48
2021-10-16
30
2021-10-16
33
2021-10-17
38
2021-10-17
1
Osadkowska Julia
KJ Osadkowski Jakubowice
ASSADUR (177)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
30
2021-10-17
1
Osadkowska Lena
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
BAZILIJUS (175)
2021-10-15
33
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2021-10-15
1
2021-10-15
18
2021-10-16
2021-10-16
3
100
2021-10-17
1
200
Pawłowska Julia
-
KATSUMI B (200)
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
2021-10-17
MY LADY (201)
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-15
33
2021-10-16
1
2021-10-17
Pawłowska Olga
KJ Leśna Wola
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
22
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
JEWEL (54)
2021-10-15
4
100
2021-10-16
12
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
CASCOR (165)
2021-10-15
12
2021-10-15
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-16
47
2021-10-16
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
HAUST M (217)
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
28
2021-10-17
1
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
EWULLI (215)
2021-10-15
2021-10-15
8
2021-10-16
2021-10-16
10
2021-10-17
2021-10-15
1
2021-10-15
33
2021-10-16
61
2021-10-16
1
2021-10-17
2021-10-17
Salamon Mirosława
Stadnina Koni Dębno
TOSCANIA (277)
2021-10-16
1
2021-10-16
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo Borkowice
CASCOR (165)
2021-10-15
11
2021-10-16
15
ASARI (286)
2021-10-16
20
Siedlaczek Michał
KJ Borycz
CHAGANO (16)
2021-10-15
29
2021-10-15
12
2021-10-16
21
2021-10-17
24
2021-10-15
33
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
33
2021-10-17
22
2021-10-17
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (136)
2021-10-15
2
150
2021-10-16
1
300
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
MESSI (191)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-17
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
MADERA (235)
2021-10-15
33
2021-10-15
22
2021-10-16
54
2021-10-16
34
2021-10-17
23
Stołowski Stanisław
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-16
1
2021-10-16
2
150
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (37)
2021-10-15
1
2021-10-15
5
50
2021-10-16
22
2021-10-16
5
50
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
IMOLA (162)
2021-10-15
41
2021-10-16
1
NICO GOLD (205)
2021-10-15
1
2021-10-15
23
2021-10-16
1
2021-10-16
30
CASIMIR (206)
2021-10-15
1
2021-10-15
30
2021-10-16
24
2021-10-16
1
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
ZRYWNA (241)
2021-10-15
33
2021-10-15
33
2021-10-16
33
2021-10-16
1
2021-10-17
22
Szczot Sara
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-10-16
1
2021-10-16
1
2021-10-17
1
2021-10-17
1
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (70)
2021-10-15
19
2021-10-16
2
200
Szlachta Agnieszka
KJ Brzóska Sport Horses
SEVILLA (159)
2021-10-16
16
2021-10-16
2021-10-16
2021-10-16
1
Szynkolewska Agnieszka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
WIKI (18)
2021-10-15
9
2021-10-15
11
2021-10-16
6
2021-10-16
16
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
2021-10-15
1
2021-10-16
7
2021-10-17
19
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2021-10-15
4
50
2021-10-15
3
150
2021-10-15
1
2021-10-15
15
Tomanek Olga
KS Vanto Jumping Team
TURBUD IQ (216)
2021-10-15
20
2021-10-16
9
2021-10-17
13
WINNIE (218)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
1
2021-10-16
2021-10-17
22
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2021-10-15
1
2021-10-15
17
2021-10-16
1
2021-10-16
15
2021-10-17
17
Weiss Iga
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2021-10-15
44
2021-10-15
2021-10-16
61
2021-10-16
49
2021-10-17
22
Wichowska Daria
JKS Hanna
DEYNA (132)
2021-10-15
13
2021-10-15
13
2021-10-16
43
2021-10-16
44
2021-10-17
31
2021-10-17
28
MINERVA (188)
2021-10-15
1
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-15
28
2021-10-16
1
2021-10-17
2021-10-17
20
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club
2021-10-15
29
2021-10-15
29
QUINZI 5 (157)
2021-10-15
2021-10-15
2021-10-15
Wojdowska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
RASKIN (267)
2021-10-15
1
2021-10-15
1
Wygas Marcin
Vanto Jumping Team
2021-10-15
1
2021-10-15
28
2021-10-16
49
2021-10-16
1
2021-10-17
27
2021-10-17
1
Wymysłowska Natalia
KJ Ślęża
2021-10-15
1
2021-10-15
1
2021-10-16
30
2021-10-17
1
2021-10-16
1
2021-10-17
20
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (270)
2021-10-17
22
2021-10-17
38
Zbrojkiewicz Małgorzata
Vanto Jumping Team
DOPING (264)
2021-10-15
13
2021-10-15
2021-10-15
1
2021-10-16
16
2021-10-16
2021-10-17
2021-10-17
Zys Weronika
KJ Fimmel Team
CUPIDO (221)
2021-10-15
1
2021-10-15
2021-10-16
1
2021-10-17
22
2021-10-16
1
2021-10-17
1

Number of Riders: 158

Number of Horses: 256

The sum of prizes: 4 050.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl