Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B
HZO DiM-B+HZR 8-10 październik 2021
Leszno, 8-10 październik 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2021-10-07 13:41:09
2021-10-07 13:41:09
Zofia Marciniak ARAMIS
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
92 ACCEPTED 2021-10-07 13:39:39
2021-10-07 13:39:39
Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
91 ACCEPTED 2021-10-07 13:38:51
2021-10-07 13:38:51
Oliwia Leboda RAMZES
  • 1x 27/50 cm/Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5
90 ACCEPTED 2021-10-07 10:53:50
2021-10-07 10:53:50
Zuzanna Wesoły PRINCESSA
  • 1x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-10-07 14:16:51
2021-10-05 18:57:24
Marta Mamys HOUDSWOOD JUNE
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
88 ACCEPTED 2021-10-07 14:16:54
2021-10-05 18:55:48
Marta Mamys TINA MILLER LADY
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
87 ACCEPTED 2021-10-07 14:15:08
2021-10-05 18:53:32
Michalina Kosmalewicz BOOLEY BLUE MOON
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-10-04 15:14:04
2021-10-04 15:13:59
Marianna Kultys TRENDY
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
85 ACCEPTED 2021-10-07 14:15:28
2021-10-04 15:08:39
Lena Radowicz CENNA
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
84 ACCEPTED 2021-10-05 11:59:29
2021-10-04 11:49:29
Mia Kudłaszyk HANGA
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-10-05 12:00:46
2021-10-04 11:41:38
Zofia Cicha MISTY
  • 2x 1/50 cm/dokładności 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-10-04 20:14:41
2021-10-04 09:24:06
Martyna Murawa CINAMON
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2021-10-05 12:00:35
2021-10-01 20:38:48
Otylia Barczyk MELODY
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
80 ACCEPTED 2021-10-02 13:00:17
2021-10-01 15:03:54
Martyna Kulińska FREJKA
  • 2x 18/50 cm/na styl jeźdźca
79 ACCEPTED 2021-10-04 08:33:38
2021-10-01 15:02:50
Maria Chwałczyńska RUZIZI L
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
78 ACCEPTED 2021-10-02 13:00:38
2021-10-01 15:02:10
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
77 ACCEPTED 2021-10-05 12:00:00
2021-09-30 22:16:11
Alicja Poniatowska KING
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
76 ACCEPTED 2021-10-05 11:58:11
2021-09-30 21:46:44
Aleksandra Piątkowska CAROLINA 42
  • 2x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
75 ACCEPTED 2021-10-05 12:01:31
2021-09-30 21:44:26
Pola Hajder TERCJA
  • 2x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
74 ACCEPTED 2021-10-05 12:01:01
2021-09-30 21:41:07
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
73 ACCEPTED 2021-10-05 11:59:03
2021-09-30 21:22:41
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
72 ACCEPTED 2021-10-05 11:59:39
2021-09-30 21:19:35
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
71 ACCEPTED 2021-10-05 12:00:22
2021-09-30 20:50:42
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-30 18:52:57
2021-09-30 14:45:48
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-30 18:52:55
2021-09-30 14:44:25
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 2x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
68 ACCEPTED 2021-10-04 08:32:36
2021-09-30 10:32:31
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
67 ACCEPTED 2021-10-02 13:02:38
2021-09-29 10:35:53
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
66 ACCEPTED 2021-10-01 10:55:25
2021-09-29 10:15:46
Martyna Zaremba DUCIANO
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
65 ACCEPTED 2021-10-02 13:03:37
2021-09-28 18:38:30
Luna Kowalonek SPARKLING ROSE K
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-10-02 13:04:14
2021-09-28 17:39:08
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
63 ACCEPTED 2021-09-30 18:50:27
2021-09-28 16:52:08
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-10-02 13:01:56
2021-09-28 10:47:47
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
61 ACCEPTED 2021-10-01 10:54:29
2021-09-28 10:47:07
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
60 ACCEPTED 2021-10-01 10:54:30
2021-09-28 10:46:44
Oliwia Budzyńska CALARIME VAN’T HULGENRODE
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-10-04 08:32:58
2021-09-27 22:57:04
Laura Walicka LARINA
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
58 ACCEPTED 2021-10-07 14:15:14
2021-09-27 22:56:03
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
57 ACCEPTED 2021-10-07 14:17:23
2021-09-27 22:55:02
Liwia Nowak TAJGER
  • 2x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
56 ACCEPTED 2021-09-30 08:03:37
2021-09-27 22:32:03
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
55 ACCEPTED 2021-10-06 08:46:51
2021-09-27 21:48:11
Julia Mycio HALLOUMI
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
54 ACCEPTED 2021-10-01 10:53:03
2021-09-27 16:41:52
Maja Kliś BEL DE JOUR
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
53 ACCEPTED 2021-09-29 10:05:02
2021-09-27 12:08:19
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
52 ACCEPTED 2021-09-29 10:06:01
2021-09-27 12:07:57
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-09-29 10:04:24
2021-09-27 12:07:26
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-09-30 18:49:06
2021-09-27 08:46:49
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
49 ACCEPTED 2021-09-29 10:04:42
2021-09-26 16:19:46
Gabriela Ponurski CAPRIOLE
  • 2x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 32/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
48 ACCEPTED 2021-10-02 13:03:05
2021-09-26 14:02:48
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
47 ACCEPTED 2021-10-05 11:58:42
2021-09-26 13:43:31
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x 20/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5
46 ACCEPTED 2021-09-29 10:26:33
2021-09-26 13:08:37
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
45 ACCEPTED 2021-09-29 10:26:35
2021-09-26 13:07:31
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
44 ACCEPTED 2021-09-29 10:26:36
2021-09-26 13:06:19
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
43 ACCEPTED 2021-09-29 10:26:38
2021-09-26 13:04:57
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 32/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
42 ACCEPTED 2021-10-02 13:00:54
2021-09-24 14:29:55
Zuzanna Hana HAJFA N
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
41 ACCEPTED 2021-10-02 12:58:40
2021-09-24 14:27:05
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 12/N/DK na styl jeźdźca
40 ACCEPTED 2021-10-01 10:57:29
2021-09-23 20:17:00
Lea Frey VOODOO
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
39 ACCEPTED 2021-10-02 12:59:11
2021-09-23 20:15:37
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
38 ACCEPTED 2021-10-02 12:59:37
2021-09-23 19:03:57
Berenika Biela CHIMEQUYL
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
37 ACCEPTED 2021-10-02 13:01:15
2021-09-23 19:02:49
Berenika Biela ISTI
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-09-27 14:44:22
2021-09-23 14:13:03
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 25/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
35 ACCEPTED 2021-09-30 18:51:01
2021-09-23 10:06:38
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
34 ACCEPTED 2021-10-01 10:54:53
2021-09-23 10:05:25
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
33 ACCEPTED 2021-10-02 13:03:55
2021-09-23 09:57:33
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
32 ACCEPTED 2021-09-27 14:45:27
2021-09-22 12:51:22
Julianna Bajońska LOLITA VAN AVERMAET
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
31 ACCEPTED 2021-09-27 14:45:54
2021-09-20 19:25:37
Joachim Włoch SID
  • 2x 14/L/DK dokładności 238.1.1
30 ACCEPTED 2021-09-27 14:45:41
2021-09-20 19:24:48
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
29 ACCEPTED 2021-09-27 14:44:46
2021-09-20 19:23:51
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
28 ACCEPTED 2021-09-29 10:25:49
2021-09-20 10:51:21
Agata Stasiak GABONA
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
27 ACCEPTED 2021-09-24 16:29:46
2021-09-19 23:42:14
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-10-06 11:33:36
2021-09-17 14:46:18
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-10-06 11:33:38
2021-09-17 14:45:56
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-10-06 11:33:40
2021-09-17 14:45:38
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-09-27 14:44:56
2021-09-16 19:31:06
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
22 ACCEPTED 2021-09-28 11:41:10
2021-09-16 09:48:33
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80/90/100/110/120 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
21 ACCEPTED 2021-09-28 11:41:13
2021-09-16 09:47:41
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 8/120 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/130 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
20 ACCEPTED 2021-09-27 14:46:08
2021-09-15 17:14:53
Zofia Misiek TORRES EWITA
  • 1x 2/60 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 19/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/na styl jeźdźca
19 ACCEPTED 2021-09-27 14:45:12
2021-09-15 17:13:25
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-21 10:20:59
2021-09-15 09:18:46
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
17 ACCEPTED 2021-09-22 10:58:10
2021-09-15 09:17:48
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-09-28 20:13:48
2021-09-15 09:16:53
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2021-09-16 10:55:15
2021-09-15 09:08:35
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
14 ACCEPTED 2021-09-16 10:55:14
2021-09-15 09:06:26
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-21 14:25:45
2021-09-14 20:32:33
Agata Derda GELESTA
  • 1x 12/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 13/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 16/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 17/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
12 ACCEPTED 2021-09-22 10:54:18
2021-09-14 20:31:39
Agata Derda UTASZA
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
11 ACCEPTED 2021-09-22 10:54:03
2021-09-14 20:30:50
Agata Derda MONTANA
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
10 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-30 08:01:44
2021-09-14 10:40:16
Agata Stasiak WRANGLER FOREST
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
9 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-23 08:59:04
2021-09-14 10:39:50
Izabella Stawarz SMALL BOY
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-23 08:58:49
2021-09-14 10:39:15
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-09-23 08:58:46
2021-09-14 10:38:44
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 2x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2021-09-29 10:25:39
2021-09-10 15:49:40
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 2x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
5 ACCEPTED 2021-09-29 10:25:37
2021-09-10 15:47:44
Agata Buczek FENIKS
  • 1x 3/70 cm/dokładności 238.1.1
  • 1x 4/80 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 21/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5
4 ACCEPTED 2021-09-29 10:25:53
2021-09-10 15:46:53
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 5/90 cm/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 22/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 30/95 cm/Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5
3 ACCEPTED 2021-09-29 10:02:49
2021-09-07 16:21:43
Oliwia Banaszczyk P’CONTIFAX
  • 1x 10/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
2 ACCEPTED 2021-09-24 16:17:51
2021-09-07 12:48:49
Maja Kliś BOLONIA
  • 2x 11/P/DK na styl jeźdźca
  • 2x 15/P/DK zwykły 238.2.1
  • 2x 33/110/115 cm/Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
1 ACCEPTED 2021-10-04 12:12:01
2021-09-07 10:51:26
Hanna Stein DIAMENT
  • 2x 6/100 cm/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110 cm/zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm/na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
2. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
3. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
4. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
O049344
6. Biela Berenika KS SYDOW Riding Team
2008 (JM.)
O049200
10254810
7. Bloch Weronika Klugb Jeździecki Stajnia Odra Głoska
2005 (J.)
O049580
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
10. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
11. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O047111
12. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
13. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
14. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
15. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
16. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team
S
O022807
17. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
18. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (MJ.)
0023600
19. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O047661
20. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
21. Grodzka Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
2005 (J.)
O060167
22. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
23. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
24. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
25. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
O059937
26. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O063714
27. Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
O051855
28. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
29. Jarząbek Anna JUKS Abakus Kaczyna
2011 (Mł.)
Brak
30. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
brak
31. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
32. Kaszuba Alicja KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O053092
33. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
34. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
35. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
36. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
37. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
38. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
39. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
40. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
41. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
42. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
43. Kudłaszyk Mia RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O057654
44. Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
2011 (Mł.)
O059648
45. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
46. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria Zielonogórski KS Equine Sport
2000 (MJ.)
O027955
47. Leboda Oliwia BPK
2011 (Mł.)
brak
48. Łazik Marcelina bpk
2009 (JM.)
O063609
49. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O060321
50. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
51. Mamys Marta St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O060747
52. Marciniak Zofia Stobno
2012 (Mł.)
Brak
53. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
54. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
55. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
56. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
57. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
58. Misiek Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
59. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
60. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O062944
61. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
62. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
63. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (Mł.)
O059328
64. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
65. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
66. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
67. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058248
68. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
69. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
70. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
71. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
O000520
72. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
73. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
74. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
75. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
76. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
77. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
78. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
79. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O045812
80. Skorupka Jagna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2004 (J.)
O048517
81. Stachowiak Ines KJ Kalumet Boszkowo
2004 (J.)
O043298
82. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
83. Stasiak Agata Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
Brak
84. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
85. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
86. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
87. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
88. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
89. Sydow Natalia Klub Sportowy Sydow Riding Team
O033144
90. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
91. Szuman Antonina bpk
2006 (JM.)
O060913
92. Szuster Kamila JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O059671
93. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
94. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
95. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
96. Wedmańska Hanna Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
2007 (JM.)
O052383
97. Wesoły Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O055556
98. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
99. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
100. Wiza Maria JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
101. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O057717
102. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
103. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
104. Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O060604
105. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

43

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
2.

58

APASJONATA CON AMORE KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Bokkesprong Camelia
K020178 013610175508
3.

103

ARAMIS HUCUŁ POL 2013 wałach myszata/kuc:140 F: /
M: /
/ /
4.

131

ASER SP POL 2007 ogier kara/168 F: Imequyl / Luron
M: Imequyl / Luron
K012158 616009540050207
5.

49

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/xx F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
6.

130

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
7.

61

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo
M: Bellinda
K021656 616009690142810
8.

31

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
9.

1

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
10.

92

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA POL 2013 ogier siwa/kuc:- F: Doire Mhiamaigh Cascade / Mountain Cascade
M: CLoughill Penindula / CLoughill Island
brak M3-372004000032293
11.

65

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
12.

67

CALARIME VAN’T HULGENRODE HOLSZTYN GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall
M: Ostaria I
Brak DE421000048513
13.

15

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
14.

9

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
15.

56

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
16.

57

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
17.

81

CAROLINA 42 HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
18.

41

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
19.

60

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
20.

152

CASILON B OLD GER 2008 ogier gniada/163 F: Casiro I / Cassini I
M: May / Colander
K014820 DE418180162908
21.

46

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
22.

91

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi
M: Culiko
0063463 POL 013 61 00442 07
23.

2

CESSY WESTFALSKA GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO/CORNET OBOLENSKY
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
24.

144

CHARYZMA SP POL 2015 klacz skarogniada/161 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616009510294215
25.

6

CHIMEQUYL Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2008 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Czana
K013492 616009680067808
26.

86

CINAMON KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
27.

141

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
28.

121

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
29.

32

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
30.

146

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
31.

8

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
32.

111

DELMONTE KWPN NED 2008 klacz skarogniada/161 F: Tangelo cen de zuuthoeve
M: Zamdoria
Brak 528003000804633
33.

21

DIAMENT TRAKEŃSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Vroni / Contender
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
34.

102

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige /
M: Zanetta l /
brak DE421000169915
35.

54

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
36.

73

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:- F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
37.

148

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
38.

35

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
39.

108

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 616009520106713
40.

4

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
41.

63

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
K030786 POL009611136104
42.

117

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
43.

23

FENIKS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:135 F: Brak
M: Brak
K026409 616999600301113
44.

78

FERRALINE HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cormint
M: Online II
K023904 DE421000131613
45.

97

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topas
M: Fauna
K020430 POL 013610260906
46.

95

FLEUR HOL POL 2013 klacz gniada/160 F: Cayado / Clearway
M: Cayado / Clearway
K032273 DE421000085313
47.

11

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
48.

98

FREJKA KUC POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:- F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
K008203 POL013611133602
49.

34

GABONA SP POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Bolshoi /
M: Gladiola /
K032616 6160096100529
50.

134

GALILO Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach bułana/kuc:146 F: Gran Chaco
M: Galicja/ Bonetto D
Brak 616 013 64 00 382 17
51.

96

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
52.

99

GARCIA HAFLINGER GER 2007 klacz izabelowata/kuc:- F: Baumeister / Barrique
M: Gismo / Andrit
K025983 643131370
53.

147

GEISHA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Huzar
M: Geravela / Aravel Waro
K020159 616009590271711
54.

17

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
55.

142

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
56.

132

GRANADA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
57.

137

GRANAINO CAS ANDALUZ POL 2016 wałach ciemnogniada/155 F: Soneto Cas /
M: Granaina IV /
brak UELN724015160322764
58.

39

HAJFA N SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato Top
M: Hopryna
K024420 616009660867013
59.

62

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/x F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
60.

88

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
61.

77

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/kuc:- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
62.

107

HENSAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
63.

52

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
64.

94

HOUDSWOOD JUNE CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/kuc:- F: Dunally Lad / Linsfort Barney
M: Katie / Moy Hazy Cove
K031480 372004000033968
65.

68

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
66.

138

INTERESANT KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo VDL
M: Real Chessnut
K029619 528003201302429
67.

44

ISTI KOŃ MAŁY POL 2013 ogier srokata/mk:mk:mk:1 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
68.

128

JAMIRO KWPN NED 2014 wałach skarogniada/180 F: Vittorio / Calippo
M: Amira / Gentleman
K030713 528003201406187
69.

106

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
70.

139

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
71.

29

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
72.

136

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
73.

75

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
74.

20

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
K030167 616013640078212
75.

123

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
76.

82

KING WESTF GER 2013 wałach siwa/mk:mk:mk:m F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
77.

119

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
78.

51

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
79.

70

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
80.

149

LANCELOTTA K HOL GER 2017 klacz gniada/163 F: Lancer II /
M: / Casall
brak DE421000093617
81.

69

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
82.

66

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
83.

145

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
84.

110

LENNOX 440 OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Retina
Brak DE 418180070215
85.

150

LODORIJKE KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Grandorado TN / Eldorano Van De Zeshoek
M: Zandorijke / Concorde
K029998 528003201608659
86.

38

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 klacz siwa/175 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
87.

127

LORD MARCO Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/167 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle
K028984 DE 418183345616
88.

124

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
89.

129

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
90.

143

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
91.

122

LYJANOS V/D HEES Z ZANGER. POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Sissi III
Brak 056015Z55681417
92.

5

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
93.

50

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
94.

76

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
95.

114

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
96.

104

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV
M: Marion
K030627 203010237940014
97.

116

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Action-Breaker /
M: Varoline /
brak 056002W00301736
98.

84

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
99.

87

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
100.

113

MONBESI KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: Zambesi
M: Irnita jett
Brak 528003201705793
101.

18

MONTANA KWPN NED 2017 klacz siwa/kuc:149 F: Irvington VDL / Dallas VDL
M: Image WH / Denzel v't Meulenhof
K031441 528003201708075
102.

22

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:- F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
K016405 POL616013680076009
103.

33

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
104.

36

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
105.

42

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
106.

48

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
107.

79

ORIANA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder
M: Oliwia Life
K016456 POL 732 01 00509 10
108.

7

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
109.

74

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
K027021 616013610016311
110.

151

PIROMAN WLKP POL 2011 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Dan De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
111.

55

PRIDE OF BALLYMORE ISH POL 2015 klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
112.

100

PRINCESSA SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
K016829 POL009640012408
113.

140

QUINTANA HANOWERSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: Quintender
M: Wonderwall
K016327 DE 431316863709
114.

120

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: Dieu-Merci Van T&L /Toulon
M: Wilke/ Sheyenne De Baugy
K030637 056002W00313323
115.

101

RAMZES WALIJSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 013610007908
116.

109

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
117.

112

REBELLE VAN DE LAAK Belgijski Gorącokrwisty BEL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Matisse De Mariposa
M: Gracieuse De Tiji
Brak 056-002-W00315321
118.

24

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/kuc:141 F: Jackets Pire Dream
M: Heavenly Surprise
Brak 826037011087561
119.

10

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
120.

85

RUZIZI L SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Ruzzola L /Che Guecara L
K030759 616009610045416
121.

59

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
122.

133

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
123.

37

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
124.

27

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
125.

72

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
126.

135

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
127.

40

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
K030406 752034123465
128.

71

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
129.

25

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
K030794 616013640004108
130.

64

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
K030482 61699680051516
131.

16

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
132.

80

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
133.

93

TINA MILLER LADY CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:- F: Tynagh Miller / Ashfield Miller
M: Foilagoul Queen / Fiona's Man
brak M3-372004000027864
134.

26

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak 616013640030511
135.

30

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
Brak 616013670093809
136.

90

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious/Silverfox Oisin
M: Traviata/Walor
RegionalnaLKRWZJ/286/20 616013661404
137.

53

ULTIMATUM OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Up To Date /
M: Up Hill / Up To Date
K032355 DE418180274815
138.

19

UTASZA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
139.

47

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
140.

28

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
K014996 POL013640061207
Rider Club
Competition
Prize
Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
n.rz.100
n.rz.50
n.rz.300
Bajońska Julianna St. Rodan Club
n.rz.150
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
n.rz.100
Biela Berenika KS SYDOW Riding Team
n.rz.50
n.rz.150
Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
n.rz.50
Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
n.rz.50
Cicha Zofia BPK
n.rz.150
Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
n.rz.50
Derda Agata KJ Michałówka
n.rz.200
n.rz.250
n.rz.200
n.rz.150
n.rz.50
n.rz.100
Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
n.rz.50
n.rz.50
Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz.50
Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
n.rz.50
Hana Zuzanna KJ KOKO BRZEŹNIKi
n.rz.250
n.rz.300
Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
n.rz.50
Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz.50
n.rz.50
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
n.rz.350
n.rz.100
n.rz.300
Kliś Maja Profit Orzesze
n.rz.100
Koźbiał Julia KJ Facimiech
n.rz.150
Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
n.rz.200
Leboda Oliwia BPK
n.rz.100
Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
n.rz.100
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
n.rz.200
n.rz.50
Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
n.rz.100
n.rz.100
n.rz.50
n.rz.300
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
n.rz.200
Pellowska Paulina JKS Barłomino
n.rz.100
n.rz.200
n.rz.350
n.rz.200
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
n.rz.100
n.rz.150
n.rz.50
n.rz.200
n.rz.50
Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
n.rz.150
Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
n.rz.100
Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
n.rz.100
Sawa Blanka JKS Melloni Horses
n.rz.150
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
n.rz.50
n.rz.200
Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
n.rz.50
Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
n.rz.100
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
n.rz.100
Walicka Laura SJ Kunowo
n.rz.300
Wesoły Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
n.rz.50
Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
n.rz.250
Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
n.rz.200
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
ROSANNA (10)
2021-10-08
1
n.rz.100
2021-10-08
3
n.rz.50
2021-10-09
8
2021-10-09
2
2021-10-10
1
n.rz.300
2021-10-08
2021-10-08
23
2021-10-08
16
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
Bajońska Julianna
St. Rodan Club
2021-10-08
4
2021-10-08
5
2021-10-09
13
2021-10-09
10
2021-10-10
3
n.rz.150
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-10-08
18
2021-10-09
7
2021-10-08
7
2021-10-10
19
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (84)
2021-10-08
1
2021-10-08
10
2021-10-09
1
2021-10-09
18
2021-10-10
3
n.rz.100
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-10-08
7
2021-10-08
14
2021-10-09
16
2021-10-09
21
2021-10-10
8
Biela Berenika
KS SYDOW Riding Team
2021-10-08
5
2021-10-08
13
2021-10-10
9
ISTI (44)
2021-10-08
3
n.rz.50
2021-10-08
1
n.rz.150
2021-10-09
2
2021-10-09
4
2021-10-09
2021-10-10
15
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (99)
2021-10-09
3
2021-10-09
10
2021-10-10
5
n.rz.50
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
FENIKS (23)
2021-10-08
1
2021-10-08
4
2021-10-09
2021-10-09
4
2021-10-10
2021-10-08
3
n.rz.50
2021-10-09
11
2021-10-09
10
2021-10-10
9
2021-10-08
1
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-09
8
2021-10-09
17
2021-10-10
18
2021-10-09
11
2021-10-09
8
2021-10-10
11
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
2021-10-08
2021-10-08
Cicha Zofia
BPK
MISTY (87)
2021-10-08
2021-10-08
1
2021-10-10
2
n.rz.150
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
4
2021-10-09
8
2021-10-10
6
n.rz.50
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (17)
2021-10-08
4
2021-10-08
1
2021-10-09
2
n.rz.200
2021-10-09
1
n.rz.250
2021-10-10
2
n.rz.200
MONTANA (18)
2021-10-08
5
2021-10-08
2021-10-09
6
2021-10-09
4
2021-10-10
2
n.rz.150
UTASZA (19)
2021-10-08
6
2021-10-08
21
2021-10-09
1
2021-10-09
4
n.rz.50
2021-10-10
4
n.rz.100
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (47)
2021-10-08
17
2021-10-08
4
2021-10-09
9
2021-10-10
9
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-10-08
9
2021-10-08
3
2021-10-09
4
n.rz.50
2021-10-09
6
2021-10-10
5
n.rz.50
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (80)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
4
2021-10-09
4
2021-10-10
5
n.rz.50
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (16)
2021-10-08
1
2021-10-08
2
n.rz.50
2021-10-09
6
2021-10-09
8
2021-10-10
1
Hana Zuzanna
KJ KOKO BRZEŹNIKi
HAJFA N (39)
2021-10-08
6
2021-10-08
23
2021-10-09
20
2021-10-09
15
2021-10-10
14
2021-10-08
10
2021-10-08
4
2021-10-09
1
n.rz.250
2021-10-10
2
n.rz.300
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-09
14
2021-10-10
7
n.rz.50
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-10-08
3
n.rz.50
2021-10-08
2
n.rz.50
2021-10-09
6
2021-10-09
2021-10-10
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
1
2021-10-09
2021-10-09
1
2021-10-10
1
n.rz.350
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
2
2021-10-09
8
2021-10-10
4
n.rz.100
2021-10-08
2021-10-09
3
2021-10-09
3
2021-10-10
1
n.rz.300
Kliś Maja
Profit Orzesze
2021-10-08
2021-10-08
11
2021-10-09
5
2021-10-10
4
n.rz.100
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
9
2021-10-10
13
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (4)
2021-10-08
7
2021-10-09
11
2021-10-10
6
2021-10-08
18
2021-10-09
8
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
13
2021-10-10
5
2021-10-09
1
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
3
2021-10-09
2
2021-10-10
7
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-09
1
2021-10-09
10
2021-10-10
11
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2021-10-10
3
n.rz.150
2021-10-09
8
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-10-08
2021-10-08
Kudłaszyk Mia
RIO GRANDE Krosinko
HANGA (88)
2021-10-08
4
2021-10-08
1
2021-10-09
8
2021-10-09
1
Kulińska Martyna
KJ Liljówka Stęszewko
FREJKA (98)
2021-10-09
2021-10-09
1
2021-10-10
1
n.rz.200
Kultys Marianna
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TRENDY (90)
2021-10-09
2021-10-09
5
2021-10-09
1
2021-10-10
2
Leboda Oliwia
BPK
RAMZES (101)
2021-10-10
3
n.rz.100
Łazik Marcelina
bpk
2021-10-10
10
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (20)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
n.rz.100
2021-10-09
14
2021-10-09
1
2021-10-10
6
Mamys Marta
St. Kraju Jumping Team
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
11
2021-10-09
8
2021-10-10
8
2021-10-09
10
2021-10-09
2021-10-09
1
2021-10-10
4
Marciniak Zofia
Stobno
ARAMIS (103)
2021-10-10
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (15)
2021-10-08
2021-10-08
1
2021-10-08
4
2021-10-09
2
n.rz.200
2021-10-09
5
2021-10-10
5
n.rz.50
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2021-10-08
4
2021-10-08
2021-10-09
8
2021-10-09
8
2021-10-10
12
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2021-10-08
10
2021-10-08
1
2021-10-09
3
n.rz.100
2021-10-10
4
n.rz.100
NITROX (42)
2021-10-08
4
2021-10-09
4
n.rz.50
2021-10-10
1
n.rz.300
Misiek Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-08
2021-10-08
11
2021-10-09
3
2021-10-09
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
CINAMON (86)
2021-10-08
2021-10-08
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2021-10-08
13
2021-10-08
1
2021-10-09
6
2021-10-09
2021-10-10
1
n.rz.200
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (64)
2021-10-08
2021-10-08
9
2021-10-08
7
2021-10-09
2021-10-09
8
2021-10-09
11
2021-10-10
2021-10-08
8
2021-10-09
6
2021-10-10
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2021-10-08
1
2021-10-08
5
2021-10-09
5
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
2021-10-08
6
2021-10-08
2
n.rz.100
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2
n.rz.200
2021-10-08
1
2021-10-10
1
n.rz.350
2021-10-09
2
n.rz.200
2021-10-08
23
2021-10-10
2021-10-09
12
2021-10-09
14
2021-10-08
13
2021-10-10
2021-10-08
14
2021-10-09
12
Piątkowska Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-10-08
17
2021-10-08
16
Pietrzak Zofia
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (69)
2021-10-09
1
2021-10-09
12
2021-10-10
3
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-10-08
1
n.rz.100
2021-10-09
1
2021-10-10
3
n.rz.150
2021-10-09
2021-10-08
14
2021-10-08
23
2021-10-09
8
2021-10-10
5
n.rz.50
2021-10-09
13
ORIANA (79)
2021-10-08
18
2021-10-08
13
2021-10-09
7
2021-10-10
2
n.rz.200
KING (82)
2021-10-08
7
2021-10-08
4
n.rz.50
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
10
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-09
3
2021-10-10
7
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2021-10-08
1
2021-10-08
9
2021-10-09
2
2021-10-09
7
2021-10-10
2
n.rz.150
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-10-08
6
2021-10-08
2021-10-09
12
2021-10-09
4
2021-10-10
2021-10-08
5
2021-10-08
10
2021-10-09
16
2021-10-09
3
n.rz.100
2021-10-10
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (91)
2021-10-09
4
2021-10-09
4
2021-10-10
4
n.rz.100
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2021-10-08
5
2021-10-08
5
2021-10-09
3
2021-10-09
2021-10-10
3
n.rz.150
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (22)
2021-10-08
2
n.rz.50
2021-10-08
4
2021-10-09
3
2021-10-09
2
2021-10-10
2
n.rz.200
GABONA (34)
2021-10-08
6
2021-10-08
27
2021-10-09
8
2021-10-09
17
2021-10-10
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
2021-10-08
2021-10-08
Stein Hanna
RIO GRANDE Krosinko
DIAMENT (21)
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-08
12
2021-10-08
13
2021-10-09
8
2021-10-09
8
2021-10-10
6
n.rz.50
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
EUFORIA (63)
2021-10-08
1
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-10
3
n.rz.100
FIGARO (97)
2021-10-08
1
2021-10-08
6
2021-10-10
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-10-09
3
n.rz.100
2021-10-09
6
2021-10-10
2021-10-08
7
2021-10-08
4
2021-10-09
11
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-08
3
2021-10-08
6
Undrych Zofia
bpk
2021-10-08
15
2021-10-08
21
2021-10-09
1
2021-10-09
22
2021-10-09
1
Walicka Laura
SJ Kunowo
LARINA (66)
2021-10-08
13
2021-10-08
11
2021-10-09
14
2021-10-10
1
n.rz.300
Wesoły Zuzanna
KJ Liljówka Stęszewko
PRINCESSA (100)
2021-10-08
6
2021-10-08
10
2021-10-10
8
n.rz.50
Włoch January
KS Jumping Events Poznań
2021-10-09
1
2021-10-09
19
2021-10-10
16
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
2021-10-09
8
2021-10-09
15
2021-10-10
17
SID (37)
2021-10-09
16
2021-10-09
8
Zaremba Martyna
KS Jumping Events Poznań
DUCIANO (73)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
n.rz.250
2021-10-10
12
Zujewska Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
DISNEY (54)
2021-10-09
4
2021-10-09
2021-10-10
1
n.rz.200

Number of Riders: 105

Number of Horses: 140

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl