Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XVII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - V Memoriał Wojciecha Smudzińskiego
1-3 październik 2021 - HAMP+HZO+HZR
Leszno, 1-3 październik 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
23 ACCEPTED 2021-09-25 12:11:52
2021-09-25 11:55:22
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
22 ACCEPTED 2021-09-23 10:18:11
2021-09-22 13:55:20
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-09-22 10:56:55
2021-09-21 22:37:11
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
20 ACCEPTED 2021-09-22 10:50:59
2021-09-21 15:46:25
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
19 ACCEPTED 2021-09-23 10:24:07
2021-09-21 14:01:37
Natalia Stróżyńska CHACCO-RED
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-23 10:18:09
2021-09-21 14:00:00
Amelia Krych SEMINO 5
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
17 ACCEPTED 2021-09-23 10:19:19
2021-09-21 13:56:15
Antonina Majewska VICTOR
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-09-23 10:20:06
2021-09-21 13:55:31
Antonina Majewska LE MATINO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-09-20 10:48:29
2021-09-20 10:45:48
Aleksandra Lota COCO BOMB
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
14 ACCEPTED 2021-09-18 13:27:03
2021-09-17 13:35:44
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
13 ACCEPTED 2021-09-14 09:45:27
2021-09-13 15:12:02
Weronika Krywult BETULA
  • 2x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
12 ACCEPTED 2021-09-13 10:54:24
2021-09-12 17:09:08
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
11 ACCEPTED 2021-09-13 10:54:16
2021-09-11 06:56:58
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 2x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
10 ACCEPTED 2021-09-09 12:17:26
2021-09-09 07:25:19
Karolina Kobylec GARUS
  • 1x 1/LL1/Grupa A I półfinał 95 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 3/L/Grupa A II półfinał 100 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/L1/Grupa A 100/105 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
9 ACCEPTED 2021-09-09 12:09:21
2021-09-08 21:56:30
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
8 ACCEPTED 2021-09-08 10:53:21
2021-09-07 19:45:44
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 2x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 2x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 2x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
7 ACCEPTED 2021-09-08 10:53:32
2021-09-07 17:07:50
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
6 ACCEPTED 2021-09-08 10:54:02
2021-09-06 18:48:02
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
5 ACCEPTED 2021-09-08 10:54:53
2021-09-06 16:12:45
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
4 ACCEPTED 2021-09-08 10:54:59
2021-09-04 18:51:08
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
3 ACCEPTED 2021-09-08 10:56:22
2021-09-04 17:29:07
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
2 ACCEPTED 2021-09-08 10:56:26
2021-09-03 21:35:23
Przemysław Czekaj COSIDO
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
1 ACCEPTED 2021-09-21 21:45:38
2021-09-03 21:34:48
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 2/N/Grupa B I półfinał 120 cm – szybkości Art.239
  • 1x 4/N1/Grupa B II półfinał 125 cm – zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N1/C/Grupa B 125/130 cm – dwu-nawrotowy z 2 nawrotem na czas Art.273.4.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara Uniwesytet Łódzki
S
O038694
2. Babiak Filip Uniwersytet Gdański
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Bar Karolina
2004 (J.)
O030815
4. Bawłowicz Katarzyna
S
O001993
5. Bętkowski Marcin
S
O001809
6. Biskup Julia
2003 (J.)
O030577
7. Burzyńska Patrycja
2008 (JM.)
O064127
8. Cepa Anna
2003 (J.)
O036422
9. Cholerzyńska Beata
S
O033784
10. Ciaciura Agata
S
O013774
11. Cichecka Julia Politechnika Opolska
S
O004087
12. Ćwik Zofia
2007 (JM.)
O041069
13. Czekaj Przemysław Politechnika Śląska
2002 (MJ.)
O034268
14. Dettlaff Marta
S
O014116
15. Dur Aleksander
S
O033783
16. Dur Aleksander
S
O033783
17. Gołębiewski Grzegorz
S
O059004
18. Gos Ewelina
S
O013917
19. Gramza Amelia
2006 (JM.)
O036337
20. Gramza Amelia
2006 (JM.)
-
21. Gramza Leszek
S
O002865
22. Grygier Zuzanna
2006 (JM.)
O041952
23. Helbich Wiktor Uniwersytet Łódzki
2001 (MJ.)
O047941
24. Hernik Anna
2003 (J.)
O047375
25. Heydel Karolina
2003 (J.)
O039348
26. Idkowiak Nikola
2003 (J.)
O048107
27. Jankowska Joanna Uniwersytet Wrocławski-Wydział nauk historycznych i pedagogicznych.
S
O023553
10167951
28. Judek Sonia
2005 (J.)
O064619
29. Juszczak Piotr
2005 (J.)
O056500
30. Kaczmarzyk Zuzanna
2003 (J.)
O033831
31. Kamińska Magda
S
O002662
32. Kamińska Oliwia
2005 (J.)
O057047
33. Kapała Filip
S
O027683
34. Kiecoń Mściwoj
S
O001959
35. Kobylec Karolina Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
S
O025708
36. Konieczna Edyta PWSZ Leszno
S
O023254
37. Kopaczewski Mikołaj
2005 (J.)
O061209
38. Kościelska Zofia .
2007 (JM.)
Brak
Brak
39. Kowalski Krzysztof
S
O038370
40. Koza Łukasz
S
O001772
10007926
41. Koza Paulina
S
O001974
42. Krych Amelia Uniwesytet Ekonomiczny w Poznaniu
2001 (MJ.)
O047591
43. Krywult Weronika Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
2000 (MJ.)
5216/21
44. Kucharska Zuzanna
2005 (J.)
O036961
45. Kuszewska Julia
2008 (JM.)
O048526
46. Kwiatkowska Lena
2007 (JM.)
O045757
47. Litka Kaja
2005 (J.)
O042455
48. Lota Aleksandra Politechnika Łódzka
2001 (MJ.)
O035558
49. Łukasik Sandra Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
S
O027321
50. Majewska Antonina Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
S
O031128
51. Majka Łucja
S
O003689
52. Majka Łucja
S
O003689
53. Maślana Alicja AWF Poznań
S
O022133
10226647
54. Mazur Krzysztof
S
O001512
55. Milczarek Nina Uniwersytet Łódzki
2000 (MJ.)
O026267
56. Mudry Aleksandra Collegium Da Vinci
S
O010231
57. Nowakowska Paulina Politechnika Bydgoska
S
O019073
58. Osuch Aleksandra
2004 (J.)
O032571
10147275
59. Otlewska Amelia
2004 (J.)
O038379
10224852
60. Patora Nikol
2005 (J.)
O041730
61. Pawelczak Paulina Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
2001 (MJ.)
O033279
62. Pawlicka Dajana
S
O012267
63. Piontek Barbara
2008 (JM.)
O044519
64. Piórkowska Maria
2007 (JM.)
O054056
65. Polaszek Zuzanna Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2000 (MJ.)
O030550
66. Polowczyk Hubert
S
O003514
67. Poszwald Julianna
2006 (JM.)
O066158
68. Przezak Katarzyna Politechnika Poznańska
2001 (MJ.)
O031461
69. Pszowski Kevin
2008 (JM.)
O047502
70. Ptaszyńska Julia IV LO w Piasecznie im Rtm W. Pileckiego
2005 (J.)
O037854
71. Ratajczak Robert
S
O002297
72. Rogala Alicja
2005 (J.)
O059853
73. Rutkowska Katarzyna
S
O011146
74. Salamon Mirosława
2001 (MJ.)
O042671
75. Skaba Alicja
2002 (MJ.)
O036773
76. Soforek Marcel
2010 (Mł.)
O060239
77. Stróżyńska Natalia Uniwesytet Przyrodniczy Poznań
2000 (MJ.)
O020502
78. Styła Olga
2006 (JM.)
O044522
79. Synoradzka Zofia
2003 (J.)
O038931
80. Szewczyk Maja AWF Wrocław
2002 (MJ.)
O028301
81. Szlachta Agnieszka
S
O030841
82. Szlufik Aniela
2002 (MJ.)
O034333
83. Szmytkowski Piotr
S
O000615
10119995
84. Szor Anna
2008 (JM.)
O054067
85. Szotek Dominika PWSZ Racibórz
2000 (MJ.)
O035256
86. Szymańska Julia
2005 (J.)
O049366
87. Szynkolewska Agnieszka
S
O007617
88. Troć Wiktoria
2003 (J.)
O042931
89. Troszczyński Łukasz
S
O002068
90. Tuliszkiewicz Olga
2006 (JM.)
O037941
91. Uryga Lena Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim
2007 (JM.)
O050456
92. Wachowiak Paulina
2000 (MJ.)
O036990
93. Wałach Maja
2007 (JM.)
O046357
94. Wesołowska Iga
S
O030575
95. Wiśniewska Adrianna
S
O023264
96. Wizła Zofia
2008 (JM.)
O053737
97. Wojdowska Wiktoria
S
O020581
98. Wojtaszek Vesna
2004 (J.)
O042477
99. Woźniak Wiktoria
2002 (MJ.)
O023612
100. Wysocka Aneta
S
O005724
10124561
101. Zagdańska Julia
2001 (MJ.)
O026751
102. Zoń Małgorzata
2002 (MJ.)
O047316
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

9

ABRAMOWITSCH 4 NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/168 F: Askari / Acord II
M: Kate / Kolibri
K028871 DE456370006411
2.

162

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cassini I
K029951 056015Z55792515
3.

206

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi
M: Alizacja
K026851 616009610072314
4.

47

AMALA PKS POL 2014 mare bay/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: AUKELIEN
none 616 009 64 00881 14
5.

141

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K031692 616009590022716
6.

69

ANATEWKA SP POL 2014 klacz siwa/169 F: Wizzero WV / Indoctro
M: Antiqua / Quidam De Revel
K026925 616009510237914
7.

68

ANTENOR SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R / Colman
M: Antiqua / Quidam De Revel
K029033 616009510152719
8.

60

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommerhit
M: Abigail
Brak 616009640081116
9.

8

ATTILA VDF Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Andiamo Z / Animo
M: Easter de Regor / Nagano
K030402 056015Z55555314
10.

131

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/176 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
11.

144

BALLANTINA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Bijou Be old. (OS)
M: Aky II old. (OS)/ Clinton II hol.
K023902 616009540065813
12.

153

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
13.

61

BALUBINO H SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Consens /
M: Bacard /
K032267 616009610127516
14.

167

BARAQUE HOL POL 2013 ogier gniada/---------- F: BARACUDA
M: VALETTA II
BRAK DE421000612113
15.

38

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
16.

78

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Ekwador
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K030694 616009640081515
17.

4

BETULA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Bayard d'Elle
M: Balanga
K033023 616098200156841
18.

158

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330 DE421000268311
19.

146

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
20.

159

C UTOPIA SP POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
K021007 616009510353911
21.

184

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
22.

58

CALDERON-K SP POL 2011 wałach gniada/171 F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
K024930 61600961009811
23.

160

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
24.

175

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
25.

128

CARA 202 HAN. GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Adlantus As
K032654 DE431310071313
26.

51

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
27.

134

CASSALLIA HOL GER 2013 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Amica II / Cassini I
K030566 DE421000089113
28.

31

CASSARIO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
29.

83

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
30.

87

CATOX SON NIEM. SPORT. POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Casper
M: Gin-Fizz II
K031018 DE410106044012
31.

55

CELESTE WESTF POL 2015 klacz siwa/163 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
32.

54

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/175cm F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 DE433331833710
33.

196

CHACCO-RED WESTF GER 2006 Wałach kasztanowata F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Granita / Grannus
K011898 DE441411243806
34.

49

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 2014 klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 203009225580714
35.

181

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
36.

187

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 klacz gniada/170 F: Chicago I Z/ Caretano Z
M: Colett/ Contendro I
K021802 056015Z55875311
37.

177

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
38.

151

CHEBBY OLD GER 2013 klacz siwa// F: Cessna / Cordalme
M: Libelle / Celano
K030845 DE433330967613
39.

21

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
40.

155

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
41.

124

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
42.

36

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
43.

209

COCO BOMB WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Cottonclub
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
44.

139

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
45.

174

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
46.

168

CONAYERO NF HOL POL 2010 wałach gniada/---------- F: CONNOR
M: TOI TOI SOW
BRAK DE421000095510
47.

90

COOKIE MONSTER HOL GER 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas / Caretino
M: M-Lavaletta / Linaro
K031308 DE421000079011
48.

125

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
49.

79

CORONA KR WESTF GER 01.03.2010 klacz gniada/165 F: Coronas / Coret Obolensky
M: Petite Fleur / Polydor
K028799 DE441410536810
50.

203

COSIDO HOL GER 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo / Contender
M: Kantate II / Calido I
K030244 DE421000166305
51.

193

CRUSTY CROC Holsteiner Warmblood GER 2008 wałach skarogniada/175 F: Chepetto/ Cento
M: Piccolina V/ Linaro
Brak DE421000276708
52.

66

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier gniada/166 F: Casall
M: Contessa I G
K030797 056015Z55739316
53.

208

DACOLINO KWPN POL 2008 wałach gniada/173 F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
K019988 528003000807041
54.

163

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
55.

34

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: SAM R
M: WHITNEY V/ABKE
K022875 528003200809086
56.

24

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
57.

190

DIAROS OLD POL 2015 wałach skarogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K030417 DE418180303115
58.

169

DIGISPORT CONTANGO HAN POL 2011 wałach gniada/- F: Concetto / Caletto I
M: Calista / Contendro I
brak DE431310036811
59.

95

DON ELVIS-SZ SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/175 F: CAROLUS I
M: DOLTELLA
K032574 616009610045115
60.

44

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
61.

147

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
62.

136

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
63.

99

DŻENTELMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN / Calvaro Z
M: Dżinger xx / Grand Presidium
K026914 616009510236815
64.

3

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
65.

89

ESCUELA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/* F: Conthargos
M: Escoveta
K026309 616009580271714
66.

86

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
67.

82

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
68.

130

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
69.

116

EVIVA HOL POL 2012 klacz siwa/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
70.

180

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
71.

182

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 wałach gniada/172 F: L'arc de Triomphe / Landor
M: Story De Riverland / Diamant De Semilly
K028411 15239162S
72.

194

FIJI HOL GER 2013 klacz gniada/164 F: Dollar D.L.Pi / Quidam De Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
73.

152

FREYA KWPN NED 2010 klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
74.

122

FULL PLEASURE HAN GER 2004 wałach kasztanowata/- F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
75.

84

FUNNY BOY KUC POL 2012 ogier siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
76.

185

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
77.

205

GARUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Guffi
M: Gracja
K018033 616009670150809
78.

172

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
79.

100

GOLIAT KWPN NED 2011 wałach skarogniada/170 F: CassiniI Boy JR /
M: Ulevastrona /
brak 528003201110402
80.

133

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
81.

46

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
82.

2

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
83.

70

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
84.

199

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
85.

148

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 klacz gniada/173 F: Massimo / Cassini I
M: Obelia D'06 / Saygon
K018993 BELW260753BWP
86.

197

HESTER SP POL 2002 wałach kara/172 F: SEUL
M: HEINOLA
L019968 POL009611110602
87.

53

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
K028453 616009570184412
88.

115

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 wałach gniada/167 F: Indoctro / Capitol I
M: Zelle Fomia / Voltaire
K020857 528003201204715
89.

201

HIOYALINE KWPN POL 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/Carthago
M: Ioyaline/Waterman
K027704 985170002296554
90.

170

HITOKI HOL POL 2014 ogier siwa/---------- F: HICKSTEAD
M: VERNISAGE
BRAK DE421000548914
91.

138

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
92.

202

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
93.

161

ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven
K024833 528003201305646
94.

39

ILSEJOTTIE VDM KWPN NED 2013 klacz gniada/164 F: Carrera VDL / Capitol I
M: Pejottie / Calvados
K032566 528003201306919
95.

156

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
96.

150

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
97.

164

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
98.

179

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
99.

137

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
100.

142

JACOBSON L KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
101.

166

JAMAICA W BWP BEL 2009 klacz kara/162 F: Nonstop / Darco
M: Pamira / Portepee
K030844 056002W00293926
102.

188

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
103.

178

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
104.

173

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
105.

149

KALISTO P. KWPN NED 2015 wałach gniada// F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
106.

213

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
107.

57

KERA KWPN BEL 2015 klacz siwa/mk:mk:1 F: Emir R
M: Gatrichta
K030896 528003201503175
108.

126

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
109.

102

KING WEST POL 2013 wałach siwa/157 F: nexus
M: paloma
K027526 DE441410523013
110.

93

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
111.

92

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 wałach skarogniada/166 F: Kalambur / Kojot Agli
M: Karmen / Arafat
K026886 AA011874
112.

143

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
113.

127

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
114.

26

KSIĄŻĘ BALOU M SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Balou
M: Kastelka / Rhytmus S
K030728 616009590163516
115.

191

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
116.

56

LAFAYETTE SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Lama / West
K032440 616009640081613
117.

198

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
118.

210

LE MATINO HOL GER 2010 Wałach kasztanowata F: Cyrkon / Enjoy PLA
M: Piorette / Franklin
K022881 DE421000170510
119.

48

LITTLE PRINCE HOL POL 2016 ogier ciemnogniada/160 F: Calido
M: Cascada
K030589 DE153023
120.

96

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:140 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
121.

91

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
122.

98

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 wałach kasztanowata/- F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508
123.

67

LUMIERE KWPN NED 2016 klacz siwa/- F: Cornet Obolensky /
M: Gilanda /
brak 528003201601586
124.

64

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
125.

121

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
126.

42

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
127.

37

MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK KWPN NED 2017 klacz gniada/167 F: Grandorado TN / Eldorado Van De Zeshoek
M: Odinethal / Indoctro
K033027 528003201709939
128.

76

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
K021620 616007610103910
129.

145

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 wałach gniada/- F: Messenger
M: Sobota
K023064 DE456570175713
130.

214

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
131.

186

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
132.

10

MR GREY MZ Z ZANG POL 2017 wałach siwa/175 F: Magnum Van Den Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Young Lady / Cambridge
K030619 056015Z55613417
133.

157

NEVISTO 3 HAN GER 2012 wałach gniada/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
134.

129

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
135.

165

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 klacz gniada/168 F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
136.

195

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
137.

207

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
138.

40

POLIEN VAN HET BINNENVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/169 F: Dieu-Merci Van T&L /
M: Carmen Z /
brak 056002W00310269
139.

171

POMMERY VANT OUD VLIEGVELD BWP POL 2015 klacz gniada/- F: Elvis Per Putte /
M: Carina 712005 /
brak 056-002-W00309395
140.

88

PRETTY YAKARI PONY GER - wałach srokata/kuc:- F: GP Montedo Hoejgard
M: Candida
- DE422.220055216
141.

135

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
142.

35

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
143.

176

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
144.

204

QUINTUS 93 HOL GER 2006 ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
145.

43

QUINZI 5 NIEM. SPORT. GER 2011 klacz siwa/164 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
146.

32

RASKIN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Alcatraz
M: Rota
K031305 616007610106509
147.

120

RHIANNA S WESTF GER 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H.Rockwell / Rocket Sta
M: Whitney / Weinberg
K028626 DE441411097609
148.

41

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
149.

106

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
150.

52

ROSATO SPRIZZ FP HOL. GER 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII / nn
K025325 DE421000555813
151.

75

RUFUS VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/173 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Nailah VD Heffinck / Kalaska De Semilly
K031263 056002W00316142
152.

62

SAMARA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Farmer / Rovetto
M: Santina / Lavendel
K027079 616009640018214
153.

5

SEJANA K HAN. GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Signum xx / Kalatos
M: Estella / Edgar
K032692 2764313165090126
154.

212

SEMINO 5 OLD GER 2006 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkato
M: Celline / Couleur - Rubin
K011897 DE418180128406
155.

192

SKITTLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
156.

63

SOLERO K HAN GER 2013 gelding bay/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
157.

140

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
158.

50

SWEET HEART OLD GER 2014 klacz gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
K031234 DE418180031314
159.

65

TANGANIKA SP POL 2004 klacz gniada/172 F: Arak I /
M: Tosca / Corleone
K015925 POL009611090604
160.

189

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
161.

132

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
162.

71

TOSCANIA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Abke
M: Tekila
K025718 616007610155010
163.

77

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Numero Uno
M: Uliwi
Brak 616009610097916
164.

123

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
165.

183

V-STAR D'IVE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/170 F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: True Star dive/Quick Star
106RK56 056015Z55651114
166.

211

VICTOR SP POL 2007 Wałach gniada F: NOUGATIN
M: VYDUMKA
K012580 POL 009 55 00175 07
167.

154

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
168.

200

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
169.

18

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
170.

59

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
171.

97

ZICO L SP POL 2014 wałach gniada/* F: Vulkan L
M: .Zuline
K027231 616009610044714
172.

81

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
173.

101

ZORA OLD POL 2013 klacz siwa/168 F: Zacharov
M: Angie
K023451 DE433330283113
174.

45

ZUZA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Rywal / Farnik
M: nn / nn
K014406 POL007530227005
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara Uniwesytet Łódzki
n.rz
Babiak Filip Uniwersytet Gdański
n.rz.
Czekaj Przemysław Politechnika Śląska
n.rz
Helbich Wiktor Uniwersytet Łódzki
n.rz
Kobylec Karolina Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
n.rz.
Konieczna Edyta PWSZ Leszno
n.rz
Krych Amelia Uniwesytet Ekonomiczny w Poznaniu
n.rz
Lota Aleksandra Politechnika Łódzka
n.rz
Majewska Antonina Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
n.rz
Maślana Alicja AWF Poznań
n.rz
Milczarek Nina Uniwersytet Łódzki
n.rz
Nowakowska Paulina Politechnika Bydgoska
n.rz
Pawelczak Paulina Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
n.rz
Polaszek Zuzanna Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
n.rz
Stróżyńska Natalia Uniwesytet Przyrodniczy Poznań
n.rz
Szewczyk Maja AWF Wrocław
n.rz
Szotek Dominika PWSZ Racibórz
n.rz
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Uniwesytet Łódzki
DACOLINO (208)
2021-10-01
13
2021-10-02
1
2021-10-03
6
n.rz
Babiak Filip
Uniwersytet Gdański
GUSTIQUE (199)
2021-10-01
1
2021-10-02
2021-10-03
1
n.rz.
IBLUE (202)
2021-10-01
10
2021-10-02
5
Czekaj Przemysław
Politechnika Śląska
COSIDO (203)
2021-10-01
4
2021-10-02
2
2021-10-01
3
2021-10-02
2021-10-03
2
n.rz
Helbich Wiktor
Uniwersytet Łódzki
2021-10-01
6
2021-10-02
6
2021-10-03
5
n.rz
Kobylec Karolina
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
GARUS (205)
2021-10-01
3
2021-10-02
3
2021-10-03
1
n.rz.
Konieczna Edyta
PWSZ Leszno
FANATYK (180)
2021-10-01
7
2021-10-02
1
2021-10-03
5
n.rz
Krych Amelia
Uniwesytet Ekonomiczny w Poznaniu
SEMINO 5 (212)
2021-10-01
4
2021-10-02
7
2021-10-03
4
n.rz
Krywult Weronika
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
BETULA (4)
2021-10-01
Lota Aleksandra
Politechnika Łódzka
COCO BOMB (209)
2021-10-01
6
2021-10-02
5
2021-10-03
7
n.rz
Majewska Antonina
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
LE MATINO (210)
2021-10-01
7
2021-10-02
11
2021-10-03
7
n.rz
VICTOR (211)
2021-10-01
14
2021-10-02
10
Maślana Alicja
AWF Poznań
HIOYALINE (201)
2021-10-01
11
2021-10-02
7
2021-10-03
10
n.rz
Milczarek Nina
Uniwersytet Łódzki
PICASSO (207)
2021-10-01
9
2021-10-02
3
2021-10-03
3
n.rz
Nowakowska Paulina
Politechnika Bydgoska
ALISTER (206)
2021-10-01
8
2021-10-02
4
2021-10-03
3
n.rz
Pawelczak Paulina
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
LAMBIK (198)
2021-10-01
12
2021-10-02
4
2021-10-03
4
n.rz
Polaszek Zuzanna
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2021-10-01
5
2021-10-02
2021-10-03
6
n.rz
Przezak Katarzyna
Politechnika Poznańska
COLOMBO (139)
2021-10-01
8
2021-10-02
Stróżyńska Natalia
Uniwesytet Przyrodniczy Poznań
2021-10-01
1
2021-10-02
2
2021-10-03
2
n.rz
HESTER (197)
2021-10-01
2
2021-10-02
6
Szewczyk Maja
AWF Wrocław
WERBEL (200)
2021-10-01
5
2021-10-02
9
2021-10-03
9
n.rz
Szotek Dominika
PWSZ Racibórz
2021-10-01
2
2021-10-02
8
2021-10-03
8
n.rz

Number of Riders: 102

Number of Horses: 174

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl