Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ACCEPTED 2021-07-29 18:46:49
2021-07-29 18:46:49
Gabriela Werwińska TRISTAN
  • 2x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
99 ACCEPTED 2021-07-29 12:12:28
2021-07-29 12:12:28
Carla Gerard ZEUS
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
98 ACCEPTED 2021-07-29 11:10:26
2021-07-29 11:10:26
Dariusz Zannier LASHROOS
  • 2x 20/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
97 ACCEPTED 2021-07-28 11:21:18
2021-07-28 11:21:18
Tomasz Klein CASIMIR
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
96 ACCEPTED 2021-07-28 11:20:33
2021-07-28 11:20:33
Tomasz Klein VASHICA
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-07-28 11:19:47
2021-07-28 11:19:47
Tomasz Klein AMALA
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-07-27 15:31:34
2021-07-27 14:04:43
Daria Wika LASHROOS
  • 2x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
93 ACCEPTED 2021-07-27 12:45:35
2021-07-26 22:16:12
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 1x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 20/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
92 ACCEPTED 2021-07-27 12:45:03
2021-07-26 22:10:25
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-07-27 12:44:33
2021-07-26 22:08:31
Hanna Orczyk MACIEJKA
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
90 ACCEPTED 2021-07-27 12:44:32
2021-07-26 22:07:40
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
89 ACCEPTED 2021-07-27 12:44:11
2021-07-26 21:33:47
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
88 ACCEPTED 2021-07-27 12:44:04
2021-07-26 21:33:46
Oliwia Jach CHABLIS
  • 2x 11/P/P1/Talent Wielkopolski - P/P1 (110/115 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 23/P1/N/Finał Talentu Wielkopolski - P1/N (115/120 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
87 ACCEPTED 2021-07-30 17:48:13
2021-07-26 21:33:13
Oliwia Jach KINGSBURY
  • 2x 11/P/P1/Talent Wielkopolski - P/P1 (110/115 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
86 ACCEPTED 2021-07-27 12:43:39
2021-07-26 21:14:34
Alicja Poprawa MAKS
  • 1x 15/mLL/mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
85 ACCEPTED 2021-07-27 12:42:36
2021-07-26 20:14:18
Sara Machnik MARILLION
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ACCEPTED 2021-07-29 15:34:38
2021-07-26 18:25:14
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-07-29 15:34:39
2021-07-26 18:24:56
Jakub Dorynek SAINT VINCENT
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
82 ACCEPTED 2021-07-29 15:34:49
2021-07-26 18:24:14
Jakub Dorynek LEYCA KORRELETT
  • 2x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
81 ACCEPTED 2021-07-29 15:34:40
2021-07-26 18:23:44
Jakub Dorynek BESSA
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-07-27 12:36:53
2021-07-26 17:11:28
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-07-27 12:36:52
2021-07-26 17:10:47
Dominik Ast KORA
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
78 ACCEPTED 2021-07-27 12:36:51
2021-07-26 16:38:49
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-07-27 12:36:11
2021-07-26 15:27:24
Jagoda Polcyn CSILLA
  • 2x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
76 ACCEPTED 2021-07-27 12:35:37
2021-07-26 14:25:26
Julia Krasucka ELITE DE OUISTREHAM
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-07-27 12:35:36
2021-07-26 14:25:01
Julia Krasucka GIRARD
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-07-27 12:34:51
2021-07-26 14:19:54
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-07-27 12:34:49
2021-07-26 14:19:26
Renata Trynka CALITO J
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-07-27 12:34:20
2021-07-26 14:18:59
Olga Pawlaczyk LESTE D'EMMA
  • 2x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
71 ACCEPTED 2021-07-27 12:33:45
2021-07-26 14:05:58
Wiktoria Pałys AWATARA
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
70 ACCEPTED 2021-07-27 12:33:17
2021-07-26 13:32:19
Grzegorz Kabat VANDAMME
  • 2x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
69 ACCEPTED 2021-07-26 13:15:15
2021-07-26 12:55:46
Nicole Szponarska ILASCHA V&V
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 14/CC/CC (140 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-07-26 13:14:43
2021-07-26 12:51:23
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 15/mLL/mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
67 ACCEPTED 2021-07-26 10:59:04
2021-07-26 09:58:07
Izabela Winter BATIS
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
66 ACCEPTED 2021-07-26 10:59:04
2021-07-26 08:44:34
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ACCEPTED 2021-07-26 16:15:57
2021-07-26 08:38:47
Cécille Stobińska RASZKA
  • 1x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
64 ACCEPTED 2021-07-30 15:24:21
2021-07-26 08:36:19
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
63 ACCEPTED 2021-07-26 10:57:53
2021-07-26 08:08:32
Michał Klatkiewicz CHARDONNAY
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
62 ACCEPTED 2021-07-26 10:57:52
2021-07-26 08:05:30
Michał Klatkiewicz CATALPA
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
61 ACCEPTED 2021-07-26 10:57:10
2021-07-26 06:52:00
Dominika Henzel FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
60 ACCEPTED 2021-07-26 10:57:03
2021-07-26 05:52:16
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
59 ACCEPTED 2021-07-26 10:55:02
2021-07-25 22:43:19
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-07-26 10:55:01
2021-07-25 22:14:33
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 2x 01/mLL/mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
57 ACCEPTED 2021-07-26 10:54:30
2021-07-25 22:14:06
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 2x 01/mLL/mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
56 ACCEPTED 2021-07-26 10:53:10
2021-07-25 21:44:33
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-07-26 10:53:48
2021-07-25 21:17:04
Wiktoria Tomaszewska KARRYS L
  • 2x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
54 ACCEPTED 2021-07-26 10:53:07
2021-07-25 21:14:25
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 2x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ACCEPTED 2021-07-27 19:30:15
2021-07-25 20:50:37
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-07-26 10:51:49
2021-07-25 20:49:50
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
51 ACCEPTED 2021-07-26 10:51:23
2021-07-25 19:37:18
Katarzyna Pikosz L.FOLID GLOD RYAL K
  • 2x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
50 ACCEPTED 2021-07-25 19:18:32
2021-07-25 15:49:00
Maria Kulik CETYNIAN
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
49 ACCEPTED 2021-07-25 19:18:44
2021-07-25 14:57:50
Liwia Nowak TAJGER
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
48 ACCEPTED 2021-07-25 19:18:46
2021-07-25 14:56:12
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
47 ACCEPTED 2021-07-25 19:18:49
2021-07-25 13:44:09
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-07-25 19:19:35
2021-07-25 13:34:40
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2021-07-25 19:20:18
2021-07-25 12:00:01
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-25 11:13:09
2021-07-25 10:55:36
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 2x 11/P/P1/Talent Wielkopolski - P/P1 (110/115 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
43 ACCEPTED 2021-07-27 12:31:40
2021-07-25 08:33:35
Nadia Lehmann CHICKA BAY
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ACCEPTED 2021-07-25 11:12:32
2021-07-25 08:32:55
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ACCEPTED 2021-07-27 12:31:36
2021-07-24 21:56:13
Weronika Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-07-25 11:12:01
2021-07-24 20:18:23
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
39 ACCEPTED 2021-07-25 11:11:55
2021-07-24 20:17:25
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ACCEPTED 2021-07-25 11:11:55
2021-07-24 20:16:24
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ACCEPTED 2021-07-25 11:11:36
2021-07-24 18:15:52
Zuzanna Sołtysiak BIRMA
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
36 ACCEPTED 2021-07-25 11:11:33
2021-07-24 18:15:28
Marta Mamys HOUNDSWOOD JUNE
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
35 ACCEPTED 2021-07-24 16:21:42
2021-07-24 09:44:52
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 2x 15/mLL/mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
34 ACCEPTED 2021-07-24 16:21:08
2021-07-23 20:34:26
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-07-24 16:20:39
2021-07-23 19:22:42
Zofia Niemiec HALLER
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ACCEPTED 2021-07-24 16:20:09
2021-07-23 19:22:19
Wojciech Wasiukiewicz CAMERON
  • 2x 08/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
  • 2x 20/L/L - licencyjny (100 cm) - na styl jeźdźca
31 ACCEPTED 2021-07-24 12:30:15
2021-07-23 11:53:31
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-24 12:30:16
2021-07-23 11:53:04
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-07-26 10:50:54
2021-07-22 22:11:16
Borys Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 11/P/P1/Talent Wielkopolski - P/P1 (110/115 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-07-26 10:50:54
2021-07-22 22:10:59
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 11/P/P1/Talent Wielkopolski - P/P1 (110/115 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-23 08:36:19
2021-07-22 21:33:43
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 1x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ACCEPTED 2021-07-22 12:16:12
2021-07-22 11:53:02
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-07-22 12:16:15
2021-07-22 11:52:44
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-07-22 12:16:26
2021-07-22 11:51:15
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 14/CC/CC (140 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-07-22 12:16:32
2021-07-22 11:50:54
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
22 ACCEPTED 2021-07-22 12:16:36
2021-07-22 11:50:28
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 2x 11/P/P1/Talent Wielkopolski - P/P1 (110/115 cm) - na styl jeźdźca wg.reg. Ligii Kuców
21 ACCEPTED 2021-07-26 10:30:45
2021-07-20 21:24:14
Klara Moskalik SYMETRION
  • 1x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ACCEPTED 2021-07-21 08:35:47
2021-07-20 19:45:52
Joanna Urbańska COBERLINA
  • 1x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 07/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-20 09:19:54
2021-07-19 17:55:35
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 14/CC/CC (140 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 26/CC/CC (140 cm) zwykły - art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-07-19 12:28:11
2021-07-19 12:12:24
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-07-19 12:28:18
2021-07-19 12:12:01
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 14/CC/CC (140 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 26/CC/CC (140 cm) zwykły - art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-07-19 12:28:20
2021-07-19 12:11:41
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 14/CC/CC (140 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 26/CC/CC (140 cm) zwykły - art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-07-19 12:28:38
2021-07-19 12:10:36
Agata Dahlke-Burda EULVE
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 14/CC/CC (140 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 26/CC/CC (140 cm) zwykły - art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-07-25 11:11:00
2021-07-18 20:45:16
Szymon Cieślak ALIKA
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
13 ACCEPTED 2021-07-18 12:18:46
2021-07-18 08:31:55
Michał Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
12 ACCEPTED 2021-07-18 12:18:46
2021-07-17 18:46:18
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-07-25 19:20:29
2021-07-15 14:36:35
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-07-13 09:08:12
2021-07-12 10:29:23
Jan Mossakowski ARDENA
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ACCEPTED 2021-07-13 09:08:12
2021-07-12 10:28:39
Jan Mossakowski BAD BOY
  • 1x 09/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 21/L1/L1 (105 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-07-12 10:23:53
2021-07-11 18:41:09
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 03/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 04/60cm/Wielkopolska Liga Kuców - 60 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 17/70cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 70 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
7 ACCEPTED 2021-07-23 12:15:18
2021-07-11 18:40:34
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
6 ACCEPTED 2021-07-11 10:04:15
2021-07-08 21:48:34
Rozalia Piskorska ŁYSKI
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 16/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ACCEPTED 2021-07-25 11:10:52
2021-07-07 21:03:59
Maria Kosmalewicz PRIMO PERFECT NF
  • 2x 02/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 16/LL/LL (90 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
4 ACCEPTED 2021-07-11 10:03:20
2021-07-07 21:02:20
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
3 ACCEPTED 2021-07-06 23:10:37
2021-07-06 13:25:59
Jan Mossakowski WERMUT
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 13/C/C (130 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 25/C/C (130 cm) zwykły - art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-07-05 19:44:58
2021-07-04 12:41:55
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 10/P/P (110 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 12/N/N (120 cm) zwykły - art.238.2.1
  • 1x 22/P/P (110 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
  • 1x 24/N/N (120 cm) dwufazowy - art.274.1.5.3
1 ACCEPTED 2021-07-27 12:31:26
2021-06-30 19:31:40
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 05/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - na styl zawodnika wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 06/80cm/Wielkopolska Liga Kuców - 80 cm - z trafieniem w normę czasu wg.reg. Ligii Kuców
  • 1x 18/90cm/Finał Wielkopolskiej Ligii Kuców - do 90 cm - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
  • 1x 19/L/L (100 cm) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
3. Chmielowska Emilia Wrocławski KJ
2003 (J.)
O026802
4. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O058683
5. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
6. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
0001204
7. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
8. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
9. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
10. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
11. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (Mł.)
O062512
12. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
13. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
14. Kabat Grzegorz GLKS Sokół Damasławek
S
-
15. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
16. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
17. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
brak
18. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
19. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
20. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
21. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
22. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
23. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
24. Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
O046687
25. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
26. Lemańska Anna St. J Baborówko
2000 (MJ.)
O034175
27. Leonhard Eliza KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2010 (Mł.)
O063987
28. Machnik Sara Niezrzeszony
S
3169/21
29. Mamys Marta St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O060747
30. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (Mł.)
O056967
31. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
32. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
33. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (MJ.)
O025162
34. Moskalik Klara St. KJ Gronówka
2004 (J.)
O051388
35. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
36. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
37. Niemiec Zofia Bez Przynależności Klubowej
S
4639/21
38. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (Mł.)
O059328
39. Orczyk Hanna SKJ Gronówka
2011 (Mł.)
O063613
40. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
41. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
42. Pałys Wiktoria bpk
2009 (JM.)
brak
43. Pawlaczyk Olga St. Kraju Jumping Team
2006 (JM.)
O056581
44. Pikosz Katarzyna bpk
S
O023417
45. Piskorska Rozalia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2003 (J.)
brak
46. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
brak
47. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2000 (MJ.)
O030550
48. Polcyn Jagoda Racocki KJ
2007 (JM.)
O048119
49. Poprawa Alicja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O049334
50. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
51. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
52. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
53. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
54. Sobkowiak Roman Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
55. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
56. Sołtysiak Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
O064150
57. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
58. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
59. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
60. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
61. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (J.)
O028523
62. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O031077
63. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
64. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
65. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
66. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
67. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
68. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
69. Urbańska Joanna Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O018750
70. Wasiukiewicz Wojciech bpk
S
O060128
71. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
72. Werwińska Gabriela KJ Kalumet Boszkowo
2000 (MJ.)
brak
73. Wika Daria Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (J.)
O052709
74. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
75. Zannier Dariusz Budzyński KS Kłos SJ
S
O053747
76. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

18

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
2.

101

AMALA PKS POL 2014 klacz gniada/180 F: Zirocco Blue VDL /
M: Aukelien /
brak 616098200131138
3.

78

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
4.

55

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000
5.

13

ARDENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Nimmerdor I
M: Amsterdam
K028582 616 009 67 00102 12
6.

84

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
7.

12

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Moravia xx
M: Britanika westf.
K014839
8.

79

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
9.

106

BESSA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
10.

52

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/kuc:140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
11.

74

BOLERO KUC POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
12.

38

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
13.

60

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
14.

86

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
15.

47

CAMERON WLKP POL 2015 wałach kara/174 F: Grand Master /
M: Carmina / Etos
K030559 616007610206415
16.

64

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
17.

100

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
18.

57

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
19.

103

CASIMIR OLD GER 2015 ogier gniada/168 F: Coupe d’Or /
M: Whisper BW /
brak -
20.

76

CATALPA HAN POL 2017 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Quinta (Quintender-Cento)
Brak DE 431316709617
21.

58

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Kara Shar / Millenium
M: Letina / Eurol
K031519 616POL13009616A
22.

96

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
23.

77

CHARDONNAY HAN POL 2017 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Fly Hawai (Fly Highness-Airport)
Brak DE431316709417
24.

82

CHICKA BAY HOL. POL 2010 klacz gniada/175 F: Caretino / Caletto II
M: Vayda / Contender
DE421000173610 K019269
25.

24

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
26.

62

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
27.

56

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
28.

25

COBERLINA KWPN NED 2007 klacz siwa/174 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Koriander
K014953 528003000709991
29.

87

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
30.

49

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
31.

46

CORIWAY HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
32.

90

CSILLA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Czarowna / Elmero
K019227 616009610220109
33.

50

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:139 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
34.

31

DARK KNIGHT PH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
K022247 POL009680069908
35.

20

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
36.

89

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
37.

61

EMMA OLD POL 2014 klacz siwa/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Esme / Lake Bid
K027062 DE418180273814
38.

22

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
39.

32

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
K030786 POL009611136104
40.

23

EULVE KWPN NED 2009 klacz ciemnogniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
41.

73

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
42.

45

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
43.

53

FIELO VAN DE LAFELDERBERG BWP BEL 2005 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Shogoun II / Night and Day
M: Venus Van De Lafelderberg / Power Van Vrijhern
K031223 W-243629-BWP
44.

80

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
45.

75

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2013 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
46.

54

FUNNY BOY KUC POL 2012 ogier siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
47.

42

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
48.

88

GIRARD SP POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
49.

3

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
50.

69

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
51.

48

HALLER Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Mywill
M: Hawra
5297/21 616009610002910
52.

4

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
K013064 DE441411901906
53.

40

HIGHFORCE ONE HOL FRA 2013 wałach kara/178 F: Hirtentanz / Axis
M: Ultime Dedira / La Zarras
K029260 DE421000554513
54.

5

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
55.

51

HOUNDSWOOD JUNE CONNEMMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: Dunall Lad /
M: Katie /
brak 372100400071958
56.

21

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
57.

81

ILASCHA V&V KWPN NED 2013 klacz gniada/- F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610 106QI10
58.

16

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
59.

19

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
60.

97

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
61.

70

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
62.

7

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
63.

17

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 klacz gniada F: No Limit / Nimmerdor
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
64.

109

KINGSBURY KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: CARAMBOLE/ CASSINI I
M: Roberlina / HEMMINGWAY
K030125 528003201503461
65.

91

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
66.

92

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp /
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
67.

66

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN NED 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z / Stakkato Gold
M: Bellonie / Cardento
K029326 528003201602013
68.

63

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
69.

36

LASHROOS KWPN POL 2016 klacz gniada/165 F: Grodino /
M: Flash Roos /
brak 528003201604857
70.

85

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
71.

107

LEYCA KORRELETT KWPN POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Eye Catcher / Vivaldi
M: Time Lette / Good Time
K031857 528003201602902
72.

67

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
73.

9

ŁYSKI TYP SZLACHETNY POL 2011 mare dark bay/mk:158 F: NN
M: NN
brak 616999590215111
74.

99

MACIEJKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K028083 -
75.

1

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
76.

11

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
K028578 616999520119913
77.

95

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
K031749 616999610239712
78.

110

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
79.

94

MARILLION WLKP POL 2014 wałach gniada/180 F: Leonardo
M: Minoga
K026142 616098100091017
80.

72

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
81.

10

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K029090 616999530347510
82.

14

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
83.

43

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
K031010 DE421000709116
84.

68

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: NIKIDAM DU CHATEAU
M: CURLEY SUE
Brak X
85.

39

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
86.

8

PRIMO PERFECT NF WLKP POL 2017 wałach siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Parada / Eskudo
K032359 616007610152817/A0020077S
87.

98

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
K029833 616013600253015
88.

33

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
89.

27

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
90.

93

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
91.

105

SAINT VINCENT HOL POL 2013 wałach gniada/170 F: Loran
M: Sirana I
K024425 DE421000117513
92.

30

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
K027800 616009510238714
93.

71

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
94.

26

SYMETRION SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Symetria / Czarownik
K029321 616009610029116
95.

59

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
K030482 61699680051516
96.

44

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
97.

108

TRISTAN INNA POL 2014 wałach siwa/mk:156 F: Robin /
M: Triada /
K030885 616999610212014
98.

41

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
99.

83

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
100.

102

VASHICA SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: Zinedine /
M: Wiktoria
K030372 616009670114015
101.

6

WERMUT WLKP POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
K020317 616007610018611
102.

65

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
103.

104

ZEUS KUC POL 1997 wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
K010364 11070
Rider Club
Competition
Prize
Chmielowska Emilia Wrocławski KJ
25
150
25
SUM:
200.00
Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
100
SUM:
100.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
125
SUM:
125.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
25
25
75
SUM:
125.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
75
50
SUM:
125.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
50
75
SUM:
125.00
Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
75
100
SUM:
175.00
Lemańska Anna St. J Baborówko
25
25
SUM:
50.00
Mossakowski Jan SJ Baborówko
150
SUM:
150.00
Staszak Alicja BPK
25
50
SUM:
75.00
Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
175
75
125
SUM:
375.00
Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
100
75
SUM:
175.00
Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
100
50
SUM:
150.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
25
50
175
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
KORA (92)
2021-08-01
1
2021-08-01
2021-07-31
10
2021-07-31
10
SAFIAN (93)
2021-07-31
13
2021-08-01
12
2021-08-01
11
2021-07-31
15
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Chmielowska Emilia
Wrocławski KJ
FERLINA (45)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
4
25
CORIWAY (46)
2021-07-31
1
150
2021-07-31
5
25
2021-08-01
7
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
ALIKA (18)
2021-07-31
1
2021-07-31
5
2021-08-01
8
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
2021-08-01
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
NIKI 77 (68)
2021-07-31
8
2021-07-31
1
2021-08-01
1
100
2021-08-01
9
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (21)
2021-07-31
2
125
2021-07-31
3
2021-08-01
2021-08-01
3
EULVE (23)
2021-07-31
12
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
6
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2021-08-01
5
25
2021-08-01
5
2021-08-01
5
25
BESSA (106)
2021-07-31
13
2021-07-31
2
75
2021-07-31
11
2021-07-31
10
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2021-07-31
2021-07-31
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (78)
2021-07-31
1
2021-07-31
15
2021-08-01
1
2021-08-01
9
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
ZEUS (104)
2021-07-31
1
2021-07-31
2
2021-08-01
6
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2021-07-31
7
2021-07-31
3
75
2021-08-01
4
50
2021-08-01
10
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
CHABLIS (96)
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-08-01
1
MALAWAL (110)
2021-07-31
7
2021-07-31
4
Kabat Grzegorz
GLKS Sokół Damasławek
2021-07-31
2
2021-07-31
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (74)
2021-07-31
1
2021-07-31
8
2021-08-01
8
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
CATALPA (76)
2021-07-31
14
2021-07-31
13
2021-07-31
20
2021-07-31
1
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2021-07-31
12
2021-07-31
7
2021-08-01
6
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
AMALA (101)
2021-07-31
4
50
2021-07-31
2021-08-01
3
75
2021-08-01
VASHICA (102)
2021-07-31
2021-07-31
13
2021-08-01
12
2021-08-01
9
CASIMIR (103)
2021-07-31
8
2021-07-31
7
2021-08-01
10
2021-08-01
1
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (73)
2021-07-31
9
2021-07-31
14
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team
2021-07-31
12
2021-07-31
15
2021-08-01
1
2021-08-01
11
2021-08-01
1
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-07-31
1
2021-07-31
3
2021-08-01
4
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (91)
2021-07-31
1
2021-07-31
3
50
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GIRARD (88)
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-08-01
2
75
2021-08-01
6
2021-07-31
1
2021-07-31
1
100
2021-08-01
1
2021-08-01
9
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
2021-07-31
1
2021-07-31
4
2021-08-01
2
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2021-08-01
5
2021-08-01
5
2021-08-01
5
2021-08-01
1
Lemańska Anna
St. J Baborówko
2021-07-31
5
25
2021-07-31
16
2021-08-01
5
25
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
FIONA (80)
2021-08-01
6
2021-08-01
2
Machnik Sara
Niezrzeszony
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Mamys Marta
St. Kraju Jumping Team
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
4
2021-08-01
7
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
1
2021-08-01
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (61)
2021-08-01
11
2021-08-01
Moksiewicz Kacper
JKS Przybyszewo
2021-07-31
11
2021-07-31
14
2021-08-01
Moskalik Klara
St. KJ Gronówka
2021-08-01
11
2021-08-01
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
WERMUT (6)
2021-07-31
9
2021-07-31
11
2021-08-01
1
150
2021-08-01
8
BAD BOY (12)
2021-07-31
1
2021-07-31
13
2021-08-01
1
2021-08-01
8
ARDENA (13)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
9
2021-08-01
1
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
MAGIA (11)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
8
CYNIUSZ (50)
2021-07-31
1
2021-07-31
9
2021-08-01
1
2021-08-01
1
Niemiec Zofia
Bez Przynależności Klubowej
HALLER (48)
2021-07-31
18
2021-07-31
16
2021-08-01
13
2021-08-01
10
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (59)
2021-07-31
1
2021-07-31
3
2021-08-01
7
2021-08-01
1
2021-07-31
1
2021-07-31
6
2021-08-01
1
Orczyk Hanna
SKJ Gronówka
2021-07-31
2021-07-31
7
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2021-07-31
1
2021-07-31
2
2021-08-01
4
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2021-07-31
11
2021-07-31
15
2021-08-01
13
2021-08-01
7
2021-08-01
10
Pałys Wiktoria
bpk
AWATARA (84)
2021-07-31
2021-07-31
Pawlaczyk Olga
St. Kraju Jumping Team
2021-07-31
7
2021-07-31
2
2021-08-01
13
2021-08-01
10
Pikosz Katarzyna
bpk
2021-07-31
1
2021-07-31
Piskorska Rozalia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
ŁYSKI (9)
2021-07-31
18
2021-07-31
16
2021-08-01
8
2021-08-01
5
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (72)
2021-07-31
1
2021-07-31
2
2021-08-01
7
2021-08-01
1
Polaszek Zuzanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2021-07-31
1
2021-07-31
10
Polcyn Jagoda
Racocki KJ
CSILLA (90)
2021-07-31
2
2021-07-31
Poprawa Alicja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
MAKS (95)
2021-08-01
5
2021-08-01
5
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-07-31
2
2021-07-31
2
2021-08-01
2
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (24)
2021-07-31
9
2021-07-31
4
2021-08-01
11
2021-08-01
4
Robak Aleksandra
bpk
2021-07-31
1
2021-07-31
14
2021-08-01
6
2021-08-01
12
Rybarczyk Julia
KJ Michałów
2021-07-31
17
2021-07-31
15
2021-08-01
2021-08-01
6
Sobkowiak Roman
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2021-07-31
10
2021-07-31
12
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
1
2021-08-01
5
2021-08-01
3
Sołtysiak Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
BIRMA (52)
2021-07-31
1
2021-07-31
6
2021-08-01
6
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (30)
2021-07-31
1
2021-07-31
4
25
2021-08-01
3
50
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
EUFORIA (32)
2021-07-31
4
2021-08-01
8
RASZKA (33)
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-08-01
6
2021-08-01
1
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2021-07-31
1
2021-07-31
5
2021-08-01
3
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
USTINA (41)
2021-07-31
1
175
2021-07-31
2
2021-08-01
2021-08-01
1
2021-07-31
3
75
2021-07-31
10
2021-08-01
2021-08-01
2
125
2021-07-31
6
2021-07-31
8
2021-08-01
3
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
CITIZEN (62)
2021-08-01
2021-08-01
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
2021-07-31
2021-07-31
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (16)
2021-07-31
10
2021-07-31
2021-08-01
2
100
2021-08-01
3
75
Till Natalia
SK Kruszyńscy
2021-07-31
1
2021-07-31
7
2021-08-01
2021-08-01
4
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-07-31
6
2021-07-31
1
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2021-07-31
9
2021-07-31
8
ZAWRAT (65)
2021-07-31
4
2021-07-31
13
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2
100
2021-07-31
8
2021-08-01
4
50
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2021-07-31
5
25
2021-07-31
6
2021-08-01
8
2021-08-01
7
2021-07-31
4
50
2021-07-31
1
2021-08-01
1
175
2021-08-01
2
Urbańska Joanna
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2021-07-31
1
2021-07-31
12
2021-08-01
2021-08-01
Wasiukiewicz Wojciech
bpk
CAMERON (47)
2021-07-31
6
2021-07-31
7
2021-08-01
1
2021-08-01
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (100)
2021-07-31
1
2021-07-31
6
Werwińska Gabriela
KJ Kalumet Boszkowo
TRISTAN (108)
2021-08-01
6
2021-08-01
11
Wika Daria
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2021-07-31
9
2021-07-31
5
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
BATIS (79)
2021-07-31
1
2021-07-31
8
2021-08-01
1
2021-08-01
6
Zannier Dariusz
Budzyński KS Kłos SJ
2021-08-01
3
2021-08-01
1
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2021-07-31
6
2021-07-31
2021-08-01
7
2021-08-01

Number of Riders: 76

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 2 250.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl