Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HPP DiM
Leszno, 30.09-4.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:33:39
2020-09-17 20:39:41
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:48:53
2020-09-17 11:49:20
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 11/E/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 18/E/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – zwykły – art.238.2.1
  • 1x 23/E/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. E – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:35:30
2020-09-16 12:09:52
Janina Zielińska QUABREL DE L'ETAPE
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:26:14
2020-09-16 10:46:14
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:26:15
2020-09-16 10:45:34
Zuzanna Przybylska SUBLIEM’S MILANO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:18:50
2020-09-16 09:49:43
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:16:46
2020-09-15 22:24:01
Zofia Janusz PRAGA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:08:02
2020-09-15 16:43:03
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:40:21
2020-09-15 15:55:13
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:40:23
2020-09-15 15:54:20
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:28:18
2020-09-15 11:27:59
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:28:20
2020-09-15 11:26:52
Michalina Łącka DREAM'S NUMBER ONE
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:04:52
2020-09-15 10:34:31
Karolina Szpak KONQUISTADOR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:05:00
2020-09-15 10:27:52
Karolina Szpak HELIKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:32:29
2020-09-14 21:24:13
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:03
2020-09-14 15:48:13
Mateusz Sputowski FINLANDIA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:30:04
2020-09-13 22:08:40
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:42:54
2020-09-13 22:06:42
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:15:23
2020-09-13 14:25:24
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:27:39
2020-09-13 11:54:12
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:27:42
2020-09-13 11:53:49
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:06:39
2020-09-12 12:47:28
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:13:01
2020-09-11 15:14:37
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:35:11
2020-09-11 07:57:18
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:08:12
2020-09-10 21:14:43
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 16:13:59
2020-09-10 17:34:27
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:58:41
2020-09-10 16:52:37
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:58:34
2020-09-10 16:51:45
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:38:04
2020-09-10 14:04:16
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:01:03
2020-09-10 11:23:35
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:42:03
2020-09-10 10:51:38
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:06:08
2020-09-10 10:45:16
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:29:40
2020-09-10 10:37:59
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:08:29
2020-09-10 09:27:21
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:32:47
2020-09-10 09:09:04
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:32:49
2020-09-10 09:08:32
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:10:43
2020-09-10 08:45:04
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:10:45
2020-09-10 08:44:34
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:52:57
2020-09-09 21:33:34
Olga Styła FIJI
  • 2x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:20:36
2020-09-09 20:05:22
Oliwia Kamińska LOPIK’S APPIE
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:32
2020-09-09 18:40:56
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:37
2020-09-09 18:36:23
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:40
2020-09-09 18:36:07
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:52:42
2020-09-09 18:35:46
Paulina Słoniec PYSIA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:28:04
2020-09-09 17:01:37
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:31:31
2020-09-09 17:01:12
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:15:15
2020-09-09 16:51:57
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:15:13
2020-09-09 16:51:00
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:26:25
2020-09-09 16:41:28
Hanna Kuc KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:13:17
2020-09-09 16:41:11
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:22:24
2020-09-09 15:21:12
Irena Bigaj MELA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:22:26
2020-09-09 15:20:25
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:22:27
2020-09-09 15:07:24
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:22:50
2020-09-09 14:04:33
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:22:53
2020-09-09 14:02:20
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:52:45
2020-09-09 14:00:25
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:52:55
2020-09-09 13:59:41
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:52:49
2020-09-09 13:58:12
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:31:02
2020-09-09 13:53:47
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:14:47
2020-09-09 13:16:04
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:11:13
2020-09-09 12:19:54
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:11:15
2020-09-09 12:19:21
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:21:47
2020-09-09 11:36:10
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:21:49
2020-09-09 11:35:33
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:21:50
2020-09-09 11:34:44
Krzysztof Pyrek HESTIA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:34:13
2020-09-09 11:33:04
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:16:39
2020-09-09 09:21:06
Agata Stasiak FIESTA EWITA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:16:41
2020-09-09 09:20:40
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:24:17
2020-09-09 08:55:59
Aleksandra Kłodawska MATADOR
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:24:18
2020-09-09 08:55:22
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:35:49
2020-09-09 08:54:12
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:59:06
2020-09-09 07:29:04
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 4/C/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8/C/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. C – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:19:46
2020-09-08 23:05:56
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:41:54
2020-09-08 22:56:59
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:19:53
2020-09-08 22:56:37
Karolina Szaniawska Jm'06 HIMENA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:19:55
2020-09-08 22:56:14
Karolina Szaniawska Jm'06 GOLDIKA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:43:36
2020-09-08 22:28:17
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:43:38
2020-09-08 22:27:37
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:47:44
2020-09-08 22:27:09
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:45:47
2020-09-08 22:25:52
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:19:24
2020-09-08 21:49:36
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:57:41
2020-09-08 21:44:48
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:57:43
2020-09-08 21:44:10
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 20:15:41
2020-09-08 21:39:42
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:41:31
2020-09-08 21:38:31
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:20:13
2020-09-08 21:34:54
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 23:10:11
2020-09-08 21:34:24
Lena Kamińska KLAUSINKA
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 5/A0/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 20/A0/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:02:34
2020-09-08 21:32:14
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:02:38
2020-09-08 21:30:40
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:02:36
2020-09-08 21:30:04
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 22:04:54
2020-09-08 21:29:34
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:41:55
2020-09-08 21:24:54
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:40:17
2020-09-08 21:16:43
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:40:21
2020-09-08 21:16:06
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 17:40:27
2020-09-08 21:15:23
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:13:59
2020-09-08 20:28:21
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:24:33
2020-09-08 20:27:53
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:24:35
2020-09-08 20:27:31
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:31:58
2020-09-08 20:27:27
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:18:20
2020-09-08 19:54:48
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:18:19
2020-09-08 19:54:14
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:32
2020-09-08 19:24:30
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:36
2020-09-08 19:23:08
Roksana Nawrocka FIGO L
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:37
2020-09-08 19:21:37
Roksana Nawrocka VI-VI ZAGORKA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:04:39
2020-09-08 19:21:03
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:29:23
2020-09-08 19:08:23
Maja Likus OLIMPIA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:28:12
2020-09-08 19:06:27
Maja Likus KING OF POP
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:28:07
2020-09-08 19:05:40
Maja Likus KING
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:54:42
2020-09-08 18:43:52
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 9/D bis/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/D bis/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 21/D bis/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. D bis – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:54:15
2020-09-08 17:53:23
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:54:16
2020-09-08 17:52:40
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:26:40
2020-09-08 17:51:28
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 2x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:24:45
2020-09-08 16:52:50
Liwia Nowak LEON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:27:01
2020-09-08 16:45:12
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:17:00
2020-09-08 16:44:53
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:29:35
2020-09-08 16:44:30
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:18:29
2020-09-08 16:44:12
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:51:22
2020-09-08 16:43:51
Lila Kulesza ALF
  • 1x 1/A0/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK – gr. A0 – zwykły – art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:22:55
2020-09-08 16:43:40
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:55:37
2020-09-08 16:43:32
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:55:41
2020-09-08 16:43:00
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 12:55:44
2020-09-08 16:42:40
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:22:57
2020-09-08 16:39:18
Eryka Mikołajczyk SENATOR
  • 1x 12/Dzieci II/I Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 19/Dzieci II/II Półfinał Halowego Pucharu Polski Dzieci - gr. Dzieci II – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 24/Dzieci II/Finał Halowego Pucharu Polski Dzieci (gr. Dzieci II) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:52:57
2020-09-08 16:39:05
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 09:52:59
2020-09-08 16:38:35
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 21:39:43
2020-09-08 16:08:13
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 13:13:05
2020-09-08 15:44:57
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 10/D/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/D/II Półfinał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach - gr. D – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 22/D/Finał Halowych Mistrzostw Polski na Kucach (gr. D) – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:56:06
2020-09-08 15:14:19
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:56:04
2020-09-08 15:13:48
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:12:51
2020-09-08 14:46:55
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 10:12:53
2020-09-08 14:46:12
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 22:03:09
2020-09-08 14:45:41
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 2/A1/I Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6/A1/II Półfinał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/A1/Finał Halowego Pucharu Polski na Kucach i MK - gr. A1 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:37:40
2020-09-08 14:24:20
Julia Peszek LUNA
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:37:44
2020-09-08 14:24:02
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 3/A2/I Półfinał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/A2/II Półfinał Halowych Mistrzostw polski Młodzików - gr. A2 – zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 14/A2/Finał Halowych Mistrzostw Polski Młodzików - gr. A2 – dwunawrotowy dokładności – art. 273.3.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl