Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 18-20 grudzień 2020
Leszno, 18-20 grudzień 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
87 ACCEPTED 2020-12-17 17:36:57
2020-12-17 17:36:28
Dominik Słodczyk STAR LADY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-12-17 16:33:07
2020-12-17 16:33:07
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2020-12-15 07:42:41
2020-12-15 07:42:41
Dominik Ast MIDNIGHT STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-12-15 07:41:42
2020-12-15 07:41:42
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2020-12-15 07:40:55
2020-12-15 07:40:55
Paulina Kozakiewicz QUINNA 2
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-12-15 07:40:07
2020-12-15 07:40:07
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2020-12-14 07:14:17
2020-12-13 21:35:27
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-12-14 07:14:20
2020-12-13 19:57:18
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ACCEPTED 2020-12-14 07:14:23
2020-12-13 15:14:04
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-12-14 07:15:23
2020-12-13 14:29:17
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-12-14 07:15:04
2020-12-12 20:49:57
Oliwia Kosmol SADIS 2
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2020-12-14 07:15:01
2020-12-12 15:51:55
Krzysztof Retka ATOMIUM L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2020-12-14 07:15:00
2020-12-12 13:17:26
Aleksandra Gebler JUNIOR 152
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2020-12-14 07:14:49
2020-12-12 09:06:52
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-12-11 19:42:08
2020-12-11 19:15:28
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2020-12-11 19:42:52
2020-12-11 15:25:45
Angelika Kucias UTOPIA BS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-12-11 19:42:18
2020-12-11 15:22:40
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2020-12-11 19:42:17
2020-12-11 15:21:21
Dominik Słodczyk DOMARE G
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:49
2020-12-10 20:57:56
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2020-12-17 07:20:43
2020-12-10 19:25:56
Nikola Idkowiak D ILONA EX ILONA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:45
2020-12-10 19:25:41
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:43
2020-12-10 19:25:22
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:42
2020-12-10 19:25:06
Nikola Idkowiak BLACK&WHITE 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2020-12-17 07:20:28
2020-12-10 19:24:45
Nikola Idkowiak BAGHERA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:38
2020-12-10 14:11:58
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:36
2020-12-10 13:45:46
Artem Abaimov TREFL-K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:33
2020-12-10 09:37:01
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:31
2020-12-10 00:47:10
Milena Dobkowska FIREBRIDGE TAG
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2020-12-11 12:39:30
2020-12-10 00:41:47
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-12-09 20:46:20
2020-12-09 19:18:17
Jacek Mierzwiński KEY TO FORTUNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2020-12-09 20:46:19
2020-12-09 19:17:54
Jacek Mierzwiński DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2020-12-09 20:46:18
2020-12-09 19:17:27
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
55 ACCEPTED 2020-12-17 16:37:53
2020-12-08 21:25:25
Vitali Charadnik CASSIRIANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-12-09 12:56:21
2020-12-08 21:23:27
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-12-09 12:56:18
2020-12-08 21:21:43
Vitali Charadnik COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2020-12-09 12:56:18
2020-12-08 21:21:17
Vitali Charadnik BOCCACCIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2020-12-09 12:56:16
2020-12-08 15:00:34
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2020-12-09 12:56:10
2020-12-08 10:46:51
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2020-12-09 12:56:54
2020-12-08 08:35:24
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:38
2020-12-08 08:26:56
Jan Dominik Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
47 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:37
2020-12-08 08:26:11
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:35
2020-12-07 17:39:40
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:34
2020-12-07 17:38:58
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:32
2020-12-07 12:46:42
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:31
2020-12-07 09:46:35
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:29
2020-12-07 09:46:14
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2020-12-07 09:01:50
2020-12-06 18:39:13
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-12-07 09:01:52
2020-12-06 18:38:38
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2020-12-06 16:08:40
2020-12-05 22:46:32
Agata Derda GELESTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
38 ACCEPTED 2020-12-06 16:08:42
2020-12-05 22:45:47
Agata Derda UTASZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-12-06 16:08:45
2020-12-05 16:36:00
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-12-06 16:08:47
2020-12-05 16:35:09
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2020-12-05 14:03:29
2020-12-05 13:58:46
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ACCEPTED 2020-12-17 16:36:41
2020-12-05 12:00:14
Krzysztof Retka NEMIROFF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2020-12-05 14:03:35
2020-12-04 21:52:14
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-12-03 11:39:22
2020-12-03 08:41:09
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-12-03 11:39:23
2020-12-03 08:40:47
Julia Szut WELTDAME
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-12-03 11:40:36
2020-12-02 16:12:11
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:28
2020-12-02 16:11:20
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-12-09 12:55:28
2020-12-02 16:09:53
Artem Abaimov ULA BAJOU-K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-12-03 11:40:06
2020-12-02 16:06:36
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2020-12-03 11:40:04
2020-12-02 16:06:11
Dominika Henzel FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
25 ACCEPTED 2020-12-03 11:40:01
2020-12-02 11:39:42
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-12-02 10:16:46
2020-11-30 15:19:31
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2020-12-02 10:16:48
2020-11-30 09:40:35
Marta Sawicka BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-12-02 10:16:49
2020-11-30 09:38:58
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2020-11-30 07:34:34
2020-11-29 19:13:47
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-30 07:34:36
2020-11-29 19:11:56
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-11-30 07:34:38
2020-11-29 19:10:53
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2020-11-30 07:34:39
2020-11-29 19:09:56
Leszek Nieużyła ENDO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2020-11-30 07:35:20
2020-11-29 19:06:20
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2020-11-30 07:35:22
2020-11-29 19:03:56
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2020-11-29 13:36:33
2020-11-29 10:59:07
Paulina Bule LAZINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-11-29 13:36:37
2020-11-29 10:58:43
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-11-29 13:36:40
2020-11-29 10:58:29
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-11-29 13:36:43
2020-11-29 10:58:15
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2020-11-28 15:32:36
2020-11-27 14:46:48
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2020-11-28 15:32:38
2020-11-27 14:45:54
Patryk Modelewski COCOCIANO MEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-27 08:39:55
2020-11-26 10:12:34
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2020-12-16 12:24:25
2020-11-23 20:51:30
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2020-12-16 12:24:13
2020-11-23 20:50:46
Maria Brańka Borja CLINT EASTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2020-11-27 08:40:49
2020-11-23 10:43:29
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
5 ACCEPTED 2020-11-27 08:40:47
2020-11-23 10:42:58
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2020-11-27 08:40:44
2020-11-22 15:50:55
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-11-27 08:40:38
2020-11-22 14:48:28
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2020-11-27 08:40:35
2020-11-22 14:40:53
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-11-22 11:36:51
2020-11-22 10:23:26
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
3. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
4. Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O046278
5. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
6. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
7. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
8. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
9. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
10. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
11. Chwalińska Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O045740
12. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
13. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
15. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
16. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
17. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
18. Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław
S
O038733
19. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
20. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
21. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (J.)
O050177
22. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
23. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
24. Inguenaud Sophia KJ Aromer
S
O025610
25. Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław
S
O023553
10167951
26. Kołacka Lena Kj Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
27. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
28. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
29. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
30. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
31. Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
O033289
32. Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
33. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
34. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
35. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
36. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
37. Matla Łukasz KJ INWAŁD
S
38. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
39. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
40. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
S
O009529
41. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
42. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
43. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
44. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
45. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
46. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
47. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
48. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
49. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
50. Sawicka Marta St. Kraju Jumping Team
S
O022685
51. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
0007598
52. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
53. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
54. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
55. Szut Julia KJ Jan Kosicki
2000 (MJ.)
O027573
56. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
57. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
58. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
59. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

224

F:
M:
2.

202

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
3.

80

ADORATOR WESTF GER 2009 ogier kasztanowata/168 F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
K015581 DE441410446709
4.

191

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
5.

151

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
6.

103

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
7.

18

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217
8.

212

ATOMIUM L HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/167 F: Clarimo
M: Welfin
K018936 DE421000111411
9.

98

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
10.

116

BABILON SP POL 2001 wałach kasztanowata/163 F: Dragon/Davidoff
M: Bylina/Burgos
KO21443 POL009611165901
11.

139

BAGHERA - POL 2013 wałach gniada/- F: Balou du Rouet
M: Tolero
- 752004041302432
12.

43

BANDERAS SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Carolus l
M: Birma
. .
13.

64

BARBÓRKA SP POL 2014 klacz gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
14.

92

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
15.

175

BEAU BALOU HANOWER POL 2011 Wałach gniada/170 F: Bealou de rouet
M: Hauptstutbuch
K022629 DE431310396811 DE431310396811
16.

198

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido
M: x Concerto
- DE421000268311
17.

187

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
18.

161

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
19.

178

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
20.

199

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
21.

200

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
22.

201

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
23.

125

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
24.

181

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
25.

26

CAPSIZE HOLST GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I
M: T- Casina
K029664 DE421000505016
26.

35

CARATE L HAN POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Contagio/Colman
M: Wendi/Wendekreis
K022373 DE431310077311
27.

39

CAROLUS KWPN NED 2007 ogier gniada/170 F: Lord Z
M: Ocarole
. .
28.

84

CARTIER OS POL 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
29.

219

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
30.

145

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
31.

222

CASSIRIANO HOL GER 2014 ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214 DE421000548214
32.

155

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Casall
M: Karett I
K019774 DE421000213711
33.

79

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly/ Chacco Blue
M: Cecora/ König Sobieski xx
K020770 .
34.

99

CELANA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
brak Z-684905
35.

28

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
36.

33

CESSNA V - DEN 2014 klacz gniada/- F: Come Back II
M: Lobine V
- DK 208333201403561
37.

111

CHACO-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: CASINO-L
M: CASCARETA
Brak 616009610146315
38.

47

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
39.

186

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
40.

148

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/165 F: Avero/Athlet Z
M: K-Kopras-Coco/Lacantus
K024441 616009680051511
41.

61

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
42.

126

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
43.

213

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
44.

149

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
45.

172

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
46.

182

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
47.

96

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
48.

188

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
49.

158

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada// F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
50.

54

COSIMA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz siwa/165 F: Nn
M: Cosa che
K020643 DE 498-8703330-11
51.

77

CSILLA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Czarownik
M: Czarowna
Brak 616009610220109
52.

87

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
53.

140

D ILONA EX ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
54.

156

DA VINCI KWPN POL 2008 wałach kara// F: Numero Uno
M: Platina
K024979 /
55.

209

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
56.

147

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
57.

40

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
. .
58.

97

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
59.

45

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang ll /Don Carlos
M: Lamour /Lordanos
K030196 DE431316937212
60.

75

DENIS WLKP POL 2004 wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
61.

163

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
62.

32

DIAROS OLDENBURG POL 2015 wałach kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
Brak DE418180303115
63.

203

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
K017993 616 009 54 00689 09
64.

221

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada F: Campari M
M: Dabelia
K017993
65.

154

DOMINO SP POL 2007 wałach ciemnogniada// F: Cantanis / Cantus
M: Dekada / Dejmos
K015387 616009640108907
66.

193

DORDRECHT H VDL Z BEL POL 2015 ogier gniada/171 F: Douglas
M: po Glasgow W VH Merelsnest
K027733 056015Z55541015
67.

153

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
68.

117

EL DŻAMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Maram
M: El Dżaha
KO15164 616009690137209
69.

157

ENDO SP POL 2008 wałach gniada/176 F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
K014243 POL009610146308
70.

122

ESQUIVEL OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Eldorado Van De Zeshoek
M: Wilia
K028885 DE418182052314
71.

50

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
72.

71

ETNA HANOWERSKA GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I
M: Romina Rose
K022302 DE 431312366312
73.

82

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
74.

56

EURO CALMA SP POL 2012 klacz siwa/X F: Con Calma
M: X
K025624 616009670076912
75.

105

FALCO X POL 2014 gelding grey/kuc:143 F: -
M: -
- -
76.

68

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
77.

42

FETICHE GREENFIELD BWP BEL 2007 klacz siwa/167 F: Berlin / Cassini I
M: Naomi Greenfield / Night And Day
K030222 BELW244245BWP
78.

174

FIORA SUNRISE HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz gniada/165 F: For Fashion
M: Zuriance
DE421000050414 DE421000050414
79.

196

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 mare bay/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
K026193 528003201001409
80.

173

FLASH KWPN POL 2010 wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
81.

189

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
82.

166

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
83.

24

FUEGA DE PRELET WESTFALSKA POL 2013 klacz kasztanowata/162 F: Fuego De Prelet
M: Ceitas / Cavalier
LKRWZJ/4997/20 DE441410952313
84.

2

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
85.

81

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
86.

21

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta
K020872 616009670028311
87.

58

GARCIA HAFLINGER GER 2007 klacz izabelowata/kuc:- F: Baumeister /
M: Gismo /
K025983 643131370
88.

170

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
89.

104

GENOVA II HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: For Pleasure / Furioso II
M: U-Nora / Lord
K028958 DE421000548514
90.

29

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
91.

49

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
92.

192

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez
M: Goldi
K022449 616009670110711
93.

69

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
94.

102

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
95.

197

GRANDEZA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
96.

73

GRBICZ W SP POL 2015 wałach gniada/166 F: E-Star KWPN/ Big Star
M: Gala W sp/ Turbud Quirinus BWP
K027190 616009670043515
97.

88

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
98.

34

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
99.

44

HAGADIR DE L’EPINETTE Belgium Sporthorse BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
100.

11

HEDORA SP POL 2016 Klacz gniada/165 F: Duke of Hearts
M: Hatteria
6160096100814016
101.

100

HERA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Turbud Quirinus
M: Hola
4933/20 POL013640008303
102.

152

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
103.

60

HUGO BOSS L WLKP POL 2016 wałach gniada/176 F: Landor
M: Hinduska Dama L
brak 616 007 61 01729 16
104.

146

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
105.

223

ILONA SP NED 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven XX
K024833
106.

143

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
107.

65

ISSY SP POL 2015 klacz skarogniada/167 F: Ron William
M: Inwesta
K029328 616007610164315
108.

106

ISTAMBUŁ SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hush Hush
M: Inwazja
Brak /
109.

119

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
110.

93

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
111.

185

JAMES B KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
K028271 528003201401902
112.

13

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
113.

120

JAWOR WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/167 F: Eloquent
M: Jucznia
brak 616007600162413
114.

108

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
115.

211

JUNIOR 152 . POL 2012 klacz gniada/. F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette/ Lord Pezi
K026340 DE433331607212
116.

76

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
K024053 616009670063813
117.

74

KAMIL KWPN POL 2015 ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL
M: po Lancelot
brak 528003201502923
118.

101

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 wałach siwa/175 F: CREAM ON TOP
M: GERDERIEKA II VL
K027830 528003201509186
119.

51

KAS KWPN POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Freeman VDL
M: Penora
528210004178235 528003201503098
120.

194

KEY TO FORTUNA KWPN POL 2015 ogier kara/165 F: Carrera VDL
M: po Quasimodo Z
K027734 528003201508310
121.

48

KOKAINA SP POL 2011 klacz gniada/166 F: GOOFI R
M: KENIA
K020848 616009540096011
122.

180

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
123.

113

LALUNA SP POL nn klacz gniada/167 F: nn
M: Lunavera
brak nn
124.

150

LAZINO Holsteiner Warmblut POL 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino
M: R-Castellina
K019375 Brak
125.

207

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
126.

142

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
127.

107

LEVUS KWPN NED 2016 ogier siwa/172 F: Etovlon VDL KWPN/ Toulon
M: Coleva KWPN/ Vingino KWPN
K028841 528003201602980
128.

159

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
129.

41

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
130.

144

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/Brak F: Cola
M: Lolita
K029691 Brak
131.

179

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
132.

6

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
133.

63

LUBAR XX POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Noel
M: Lady St Moritz
K027415 616POL13008161T
134.

57

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach gniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QUIRINUSA
K028563 616009580474414
135.

67

MATEA-G WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
K016089 POL007610028008
136.

183

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
137.

216

MIDNIGHT STAR BPW POL 2012 klacz gniada/174 F: scendix
M: bodeste
KO22980 056002W00300749
138.

36

MIRINDA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz kara/161 F: Tanos
M: Melisa
Brak 616007610124616
139.

206

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
140.

118

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
141.

19

MOREPART AD ALTA IRLANDZKI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Eqiune
M: nn
1520/20 372414005745341
142.

121

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
143.

25

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
144.

184

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
145.

169

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
146.

141

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
147.

70

NIKE SP POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
148.

110

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L /
K030154 DE441411173016
149.

22

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada/172 F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
150.

27

NO LIMIT Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/163 F: No Name
M: Coco Z
K029897 DE456560185516
151.

95

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
152.

86

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
153.

109

PILOT K KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno
M: Paloma
Brak 616013670090915
154.

217

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
155.

66

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
156.

59

PRINCESSA SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
K016829 POL009640012408
157.

83

QUALITY TOY DSP GER 2016 klacz gniada/164 F: Quite Carenzo old. (OS)/
M: Crawalltina DSP/ Caludio's Son hol.
K029973 DE456560514416
158.

167

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
159.

204

QUICKY B Z Z POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
160.

214

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/164 F: Carlucci /
M: Quidam's Girl /
brak DE418181342708
161.

52

QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF BWP BEL 2016 wałach gniada/. F: DIEU-MERCI VAN T&L/TOULON
M: WILKE/ SHEYENNE DE BAUGY
. .
162.

190

QUISSINI HOL. GER 2014 wałach gniada/164 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
163.

162

RENE DE SEMILLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Romina / Landino
K026685 616009591088913
164.

90

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
165.

91

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony BEL 2013 wałach gniada/kuc:146 F: Lars van de Groenheuvel
M: Oshy
K028580 056-002-P00710888
166.

94

ROBIN HOOD-LS Czeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709
167.

62

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
K012275 DE433331649308
168.

46

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
K019961 616009540099211
169.

3

SADIS 2 HANOWERSKA POL 2009 wałach skarogniada/Brak F: Stakkato
M: Samira/ Stolzenberg
Brak Brak
170.

112

SAMURAJ L SP GER 2016 wałach siwa/175 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szanel II /
brak DE441411173616
171.

23

SCOOBY DOO SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Acusse han.
M: Sepia OS/ Stalypso han.
K029911 61600967006926
172.

215

SIBILLA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
173.

210

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
174.

115

STAR LADY . POL 2015 klacz kara/. F: .
M: .
. .
175.

78

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
176.

218

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
177.

168

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol /
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
178.

72

SZAQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester / Quinar
M: Szaki / Kissovo
K029793 616098200111840
179.

85

TANGANIKA SP POL 2004 klacz gniada/172 F: Arak I
M: Tosca
Brak 009611090604
180.

160

TESTAROSSA SP POL 2009 klacz gniada/mk:156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
181.

8

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
182.

114

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
183.

177

ULA BAJOU-K SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
184.

53

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
185.

37

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/172 F: Cancon
M: Ulena-K
K018808 616009610009711
186.

171

UTASZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi
M: Ulinela
K027097 616009610130914
187.

205

UTOPIA BS - POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov
M: H-Lord Like
K025829 DE418186633312
188.

30

VANDAMME KWPN NED 2002 ogier ciemnogniada/168 F: Guidam ex. Adagio IV
M: Roberlina
K006519 0202715
189.

38

VELYS TRAKEŃSKA LTU 2014 wałach gniada/170 F: Viskis
M: Vorkuta
K030143 LTU002520273014
190.

55

VIVERDI X POL 2015 wałach gniada/X F: Verdi
M: X
Brak X
191.

164

WELTDAME HOL POL , klacz ciemnogniada/, F: Contender
M: ,
, ,
192.

31

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
193.

12

WIKTORIA KG SP POL 2003 klacz kara/185 F: Campari M
M: Vendi
brak 616009611320103
194.

165

WITO CORLEONE SP POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
195.

208

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
196.

195

ZALVO KWPN NED 2004 Ogier kasztanowata/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
197.

220

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
250
650
1300
SUM:
2200.00
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
30
SUM:
30.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
50
400
800
SUM:
1250.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
500
250
125
SUM:
875.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
150
200
175
350
SUM:
875.00
Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
100
35
50
150
150
150
SUM:
635.00
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
100
100
450
SUM:
650.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
150
250
SUM:
400.00
Derda Agata KJ Michałówka
100
50
100
175
200
SUM:
625.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
100
30
200
200
SUM:
530.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
150
SUM:
150.00
Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
400
SUM:
400.00
Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław
50
SUM:
50.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
25
SUM:
25.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
175
100
250
300
SUM:
825.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
30
50
35
100
SUM:
215.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
200
200
SUM:
400.00
Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław
15
SUM:
15.00
Kołacka Lena Kj Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
150
200
SUM:
350.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
25
300
300
SUM:
625.00
Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary
15
SUM:
15.00
Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
30
15
SUM:
45.00
Kubacka Dominika bpk
175
SUM:
175.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
15
50
SUM:
65.00
Matla Łukasz KJ INWAŁD
25
SUM:
25.00
Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
250
125
175
SUM:
550.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
175
100
350
50
50
SUM:
725.00
Nazar Aleksandra KJ Michałówka
15
125
SUM:
140.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
50
200
SUM:
250.00
Nikolas Kaja bpk
100
SUM:
100.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
100
35
SUM:
135.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
150
1100
SUM:
1250.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
100
175
SUM:
275.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
15
150
SUM:
165.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
30
50
SUM:
80.00
Sawicka Marta St. Kraju Jumping Team
100
30
50
SUM:
180.00
Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
175
200
SUM:
375.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
650
500
200
125
125
SUM:
1600.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
125
50
50
100
SUM:
325.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
50
150
SUM:
200.00
Szut Julia KJ Jan Kosicki
50
125
SUM:
175.00
Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
25
50
SUM:
75.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
125
50
SUM:
175.00
Żuk Kaja KJ Kietlów
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
St. KS Jumping Events Poznań
2020-12-18
13
2020-12-18
39
2020-12-19
28
2020-12-20
23
2020-12-18
1
250
2020-12-18
13
2020-12-19
1
650
2020-12-20
1
1300
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILLA (215)
2020-12-18
51
2020-12-19
2020-12-18
2020-12-18
2020-12-19
2020-12-19
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (185)
2020-12-18
21
2020-12-18
10
30
2020-12-19
22
2020-12-20
15
Branicka Waleria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
DOMINO (154)
2020-12-18
42
2020-12-18
39
2020-12-19
37
2020-12-20
21
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2020-12-18
7
50
2020-12-19
3
400
2020-12-20
3
800
2020-12-18
19
2020-12-18
23
2020-12-19
2020-12-20
24
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
LAZINO (150)
2020-12-19
34
2020-12-19
38
2020-12-20
16
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2020-12-18
21
2020-12-18
2
500
2020-12-19
21
2020-12-19
15
2020-12-20
6
250
EAST WOOD (153)
2020-12-18
4
125
2020-12-18
18
2020-12-19
27
2020-12-19
2020-12-20
13
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
LAZINO (150)
2020-12-18
52
2020-12-18
ALMQUIST (151)
2020-12-18
3
150
2020-12-18
2
200
2020-12-19
3
175
2020-12-20
1
350
Charadnik Vitali
KJ Jan Kosicki
BOCCACCIO (187)
2020-12-18
26
2020-12-19
5
100
2020-12-19
11
35
2020-12-20
30
2020-12-18
30
2020-12-19
23
2020-12-20
13
FLORES (189)
2020-12-18
23
2020-12-18
8
50
2020-12-19
3
150
2020-12-20
11
2020-12-18
4
150
2020-12-19
28
2020-12-20
5
150
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (183)
2020-12-18
7
100
2020-12-19
8
100
2020-12-20
4
450
2020-12-18
40
2020-12-18
2020-12-19
29
2020-12-20
27
2020-12-19
20
Chwalińska Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2020-12-18
20
2020-12-18
15
2020-12-19
16
2020-12-20
17
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (202)
2020-12-18
14
2020-12-19
13
2020-12-20
8
150
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (146)
2020-12-18
32
2020-12-18
16
2020-12-19
4
150
2020-12-20
3
250
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (170)
2020-12-18
22
2020-12-18
17
2020-12-19
6
100
2020-12-19
9
2020-12-20
14
UTASZA (171)
2020-12-18
6
50
2020-12-18
5
100
2020-12-19
1
175
2020-12-19
1
200
2020-12-20
23
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
ZALVO (195)
2020-12-18
31
2020-12-18
2020-12-19
30
2020-12-19
2020-12-20
6
100
2020-12-18
9
30
2020-12-18
5
200
2020-12-19
5
200
2020-12-20
9
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2020-12-19
6
150
2020-12-20
13
LORDANA K (179)
2020-12-19
36
2020-12-20
25
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
2020-12-18
26
2020-12-18
3
400
2020-12-19
19
2020-12-20
15
Flankowska Justyna
KJ Ślęża Wrocław
2020-12-20
7
50
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (180)
2020-12-18
2020-12-18
2020-12-19
7
25
2020-12-19
18
2020-12-20
18
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
2020-12-18
16
2020-12-18
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
2020-12-18
18
2020-12-19
17
2020-12-20
9
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2020-12-18
18
2020-12-18
49
2020-12-19
9
2020-12-19
22
2020-12-20
2020-12-18
2
175
2020-12-18
6
100
2020-12-19
1
250
2020-12-20
2
300
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
BAGHERA (139)
2020-12-18
37
2020-12-18
36
2020-12-19
14
2020-12-19
26
2020-12-20
17
2020-12-18
10
2020-12-18
17
2020-12-19
9
30
2020-12-19
6
50
2020-12-20
25
C UTOPIA (199)
2020-12-18
38
2020-12-18
34
2020-12-19
32
2020-12-19
24
2020-12-20
26
CALESSA (200)
2020-12-18
27
2020-12-18
13
2020-12-19
25
2020-12-19
12
2020-12-20
17
ILONA (223)
2020-12-18
46
2020-12-18
22
2020-12-19
10
35
2020-12-19
30
2020-12-20
6
100
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-12-18
1
200
2020-12-19
2
200
2020-12-20
29
2020-12-18
14
Jankowska Joanna
KJ Ślęża Wrocław
2020-12-18
11
15
2020-12-18
32
2020-12-19
21
2020-12-19
2020-12-20
Kołacka Lena
Kj Sokół Damasławek
GRANDEZA (197)
2020-12-18
2
150
2020-12-18
33
2020-12-19
27
2020-12-20
22
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (81)
2020-12-18
2020-12-18
2020-12-19
2
150
2020-12-19
40
2020-12-20
2
200
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (207)
2020-12-18
2020-12-18
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (208)
2020-12-18
2020-12-18
2020-12-19
15
2020-12-19
18
2020-12-20
10
2020-12-20
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2020-12-18
8
25
2020-12-18
35
2020-12-19
19
2020-12-19
20
2020-12-20
20
LOCANA (144)
2020-12-18
35
2020-12-18
4
300
2020-12-19
4
300
2020-12-19
17
2020-12-20
10
Kozakiewicz Paulina
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2020-12-18
2020-12-18
9
2020-12-19
14
2020-12-20
14
QUINNA 2 (214)
2020-12-18
12
15
2020-12-18
2020-12-19
2020-12-19
16
2020-12-20
2020-12-19
2020-12-20
12
Krywult Barbara
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
COLANDRO (172)
2020-12-18
9
2020-12-18
50
2020-12-19
10
30
2020-12-20
16
FLASH (173)
2020-12-18
10
15
2020-12-18
33
2020-12-19
19
2020-12-20
19
Kubacka Dominika
bpk
2020-12-18
29
2020-12-19
2
175
2020-12-20
19
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
UTOPIA BS (205)
2020-12-18
45
2020-12-18
37
2020-12-19
23
2020-12-19
18
2020-12-20
15
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (97)
2020-12-18
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (186)
2020-12-18
9
15
2020-12-18
24
2020-12-19
6
50
2020-12-19
33
2020-12-20
18
Matla Łukasz
KJ INWAŁD
2020-12-18
14
2020-12-18
24
2020-12-19
8
25
2020-12-19
15
2020-12-20
10
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CALVADOS (201)
2020-12-18
25
2020-12-18
25
2020-12-19
13
2020-12-19
34
2020-12-20
11
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GOLDEN (192)
2020-12-18
48
2020-12-20
1
250
2020-12-18
11
2020-12-19
4
125
2020-12-20
20
2020-12-18
12
2020-12-19
33
2020-12-20
2
175
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (148)
2020-12-18
3
175
2020-12-18
11
2020-12-19
7
100
2020-12-20
5
350
2020-12-18
15
2020-12-18
36
2020-12-19
5
50
2020-12-19
41
2020-12-20
6
50
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2020-12-18
13
15
2020-12-19
36
2020-12-20
5
125
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
CASVELLE (155)
2020-12-18
6
50
2020-12-19
35
2020-12-20
4
200
DA VINCI (156)
2020-12-18
10
2020-12-19
12
2020-12-20
12
ENDO (157)
2020-12-18
2020-12-18
12
2020-12-19
17
2020-12-20
16
Nikolas Kaja
bpk
2020-12-18
4
100
2020-12-19
11
2020-12-20
24
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
LEROY P (142)
2020-12-18
19
2020-12-18
8
100
2020-12-19
9
35
2020-12-19
10
2020-12-20
11
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2020-12-18
15
2020-12-18
6
150
2020-12-19
11
2020-12-19
31
2020-12-20
2
1100
2020-12-18
47
2020-12-18
38
2020-12-19
35
2020-12-19
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2020-12-18
16
2020-12-18
15
2020-12-19
4
100
2020-12-19
29
2020-12-20
3
175
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2020-12-18
14
15
2020-12-19
31
2020-12-20
4
150
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2020-12-18
2020-12-20
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
NEMIROFF (169)
2020-12-18
27
2020-12-19
14
2020-12-20
22
ATOMIUM L (212)
2020-12-18
28
2020-12-19
11
30
2020-12-20
8
50
Sawicka Marta
St. Kraju Jumping Team
2020-12-18
19
2020-12-18
41
2020-12-19
13
2020-12-19
38
2020-12-20
5
100
2020-12-18
31
2020-12-18
11
30
2020-12-19
16
2020-12-19
13
2020-12-20
8
50
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DOMARE G (203)
2020-12-18
1
175
2020-12-19
10
2020-12-19
25
2020-12-20
1
200
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
2020-12-18
1
650
2020-12-19
2
500
2020-12-20
7
200
STAR LADY (115)
2020-12-18
17
2020-12-18
43
2020-12-19
3
125
2020-12-19
37
2020-12-20
4
125
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2020-12-18
30
2020-12-18
5
125
2020-12-19
7
50
2020-12-19
8
50
2020-12-20
7
100
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
2020-12-18
5
50
2020-12-18
2020-12-19
12
2020-12-19
24
2020-12-20
3
150
Szut Julia
KJ Jan Kosicki
2020-12-18
12
2020-12-19
32
2020-12-20
14
WELTDAME (164)
2020-12-18
8
50
2020-12-18
29
2020-12-19
5
125
2020-12-20
12
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (143)
2020-12-18
7
25
2020-12-18
7
50
2020-12-19
12
2020-12-19
39
2020-12-20
9
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
DASSILIO (147)
2020-12-18
44
2020-12-18
28
2020-12-19
7
50
2020-12-20
28
Wesołowska Iga
JUKS Abakus Kaczyna
2020-12-18
3
125
2020-12-18
34
2020-12-19
26
2020-12-20
7
50
Żuk Kaja
KJ Kietlów
DA VINCI (209)
2020-12-18
2020-12-18
20
2020-12-19
8
50
2020-12-20
21

Number of Riders: 59

Number of Horses: 197

The sum of prizes: 18 625.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl