Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 11-13 grudzień 2020
Leszno, 11-13 grudzień 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
122 ACCEPTED 2020-12-09 12:48:16
2020-12-09 12:48:16
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
121 ACCEPTED 2020-12-09 12:28:55
2020-12-09 12:28:55
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
120 ACCEPTED 2020-12-09 12:28:01
2020-12-09 12:28:01
Maria Grzesik ZASTER T
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
119 ACCEPTED 2020-12-09 12:19:42
2020-12-09 12:19:42
Jan Kurek REBUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-12-07 13:09:03
2020-12-07 13:09:03
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
117 ACCEPTED 2020-12-07 13:09:27
2020-12-07 13:08:20
Martyna Derengowska HOLLISTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2020-12-07 13:09:43
2020-12-07 13:07:34
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
115 ACCEPTED 2020-12-07 09:24:24
2020-12-07 09:24:24
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2020-12-06 21:56:51
2020-12-06 18:19:44
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
113 ACCEPTED 2020-12-06 21:56:54
2020-12-06 16:19:17
Arkadiusz Fimmel LA STRADA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2020-12-06 21:56:56
2020-12-06 16:18:33
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2020-12-06 21:56:57
2020-12-06 16:18:08
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2020-12-06 21:56:59
2020-12-06 16:17:47
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2020-12-06 16:07:20
2020-12-06 09:52:20
Marcin Wesoły ISZER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
108 ACCEPTED 2020-12-06 16:07:18
2020-12-06 09:51:26
Marcin Wesoły G
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
107 ACCEPTED 2020-12-06 16:07:16
2020-12-05 15:27:02
Maria Adamietz CHELSEA BLUE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2020-12-06 16:07:14
2020-12-05 15:26:29
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2020-12-05 14:01:11
2020-12-05 11:37:37
Nicole Szponarska ILASCHA V&V
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-12-05 14:01:07
2020-12-05 11:36:17
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2020-12-05 14:01:06
2020-12-04 18:10:24
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:51
2020-12-04 14:09:19
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:50
2020-12-04 12:02:56
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
100 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:48
2020-12-04 12:01:01
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
99 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:46
2020-12-04 12:00:18
Szymon Stasiak DIGISPORT CASCADEL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
98 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:43
2020-12-04 11:59:50
Szymon Stasiak COLLINS S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:41
2020-12-04 11:31:23
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:36
2020-12-04 09:43:48
Hubert Kierznowski INNOCENCE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:34
2020-12-04 09:43:27
Hubert Kierznowski WESTFALIA L
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:32
2020-12-04 09:43:04
Aleksandra Kierznowska DENVER Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:30
2020-12-04 09:42:38
Aleksandra Kierznowska CORLEANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:27
2020-12-04 09:42:12
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:25
2020-12-04 09:40:53
Aleksandra Kierznowska CONTAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:22
2020-12-04 09:11:09
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:20
2020-12-04 09:10:41
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-12-04 16:07:14
2020-12-04 08:07:49
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ACCEPTED 2020-12-04 07:47:10
2020-12-03 21:50:29
Aleksandra Nowak ALHAMBRA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-12-04 07:47:18
2020-12-03 17:57:55
Jan Kurek KWOAJONG
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2020-12-04 07:47:20
2020-12-03 17:57:27
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
84 ACCEPTED 2020-12-04 07:47:22
2020-12-03 17:57:00
Jan Kurek CONNORO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2020-12-04 07:47:24
2020-12-03 17:56:18
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-12-03 17:32:16
2020-12-03 14:50:46
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2020-12-03 11:33:37
2020-12-03 10:21:07
Martyna Rydz EUMARA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-12-03 11:34:30
2020-12-03 10:20:20
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-12-03 11:32:01
2020-12-02 19:53:49
Agnieszka Cecuga JUST AN HERO
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2020-12-03 11:32:00
2020-12-02 19:53:33
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-12-04 16:06:46
2020-12-02 19:25:44
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2020-12-03 11:31:31
2020-12-02 17:53:31
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2020-12-10 15:54:38
2020-12-02 13:56:41
Łukasz Troszczyński EPONA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2020-12-03 11:30:59
2020-12-02 13:56:11
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-12-03 11:30:58
2020-12-02 13:55:41
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2020-12-03 11:30:55
2020-12-02 13:55:14
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ACCEPTED 2020-12-03 11:30:54
2020-12-02 09:55:11
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2020-12-03 11:30:51
2020-12-02 09:52:43
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:27
2020-12-02 09:43:51
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:24
2020-12-02 09:43:27
Nawojka Kiecoń CARETANE ROSE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:23
2020-12-02 09:42:56
Mściwoj Kiecoń CANCAN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:22
2020-12-02 09:38:09
Mściwoj Kiecoń GUZZI-V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:20
2020-12-02 09:33:29
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:19
2020-12-02 09:33:00
Mściwoj Kiecoń CICERO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:18
2020-12-02 09:32:31
Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2020-12-02 07:38:40
2020-12-01 22:10:31
Bartłomiej Ordanik GABBANA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2020-12-02 07:38:43
2020-12-01 22:10:07
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:14
2020-12-01 22:05:46
Dominika Osińska LINCOLN-AK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
59 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:13
2020-12-01 22:05:20
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
58 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:05
2020-12-01 21:17:36
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2020-12-02 10:11:04
2020-12-01 21:17:17
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-12-02 10:10:58
2020-12-01 19:40:12
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:30
2020-12-01 18:44:08
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:29
2020-12-01 18:42:49
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:35
2020-12-01 16:52:31
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
52 ACCEPTED 2020-12-02 10:10:26
2020-12-01 15:48:12
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2020-12-02 10:09:52
2020-12-01 14:24:53
Matylda Kasner CLIFF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:43
2020-12-01 11:00:14
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ACCEPTED 2020-12-02 10:07:57
2020-12-01 08:32:14
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ACCEPTED 2020-12-02 10:07:50
2020-12-01 01:45:04
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:13
2020-11-30 13:40:24
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:10
2020-11-30 10:03:01
Jakub Krzyżosiak LANTINUS N
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:05
2020-11-30 09:58:04
Jakub Krzyżosiak LOGO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-12-02 10:07:16
2020-11-30 09:21:41
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ACCEPTED 2020-11-30 07:33:23
2020-11-29 21:53:30
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2020-11-30 07:33:25
2020-11-29 21:51:12
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2020-11-30 07:33:27
2020-11-29 18:07:46
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2020-11-30 07:33:28
2020-11-29 18:06:51
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2020-11-29 13:34:22
2020-11-29 10:26:45
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2020-12-02 07:39:01
2020-11-28 21:27:08
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-11-29 13:34:43
2020-11-28 21:26:17
Amelia Gramza BATUMI L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2020-11-29 13:34:45
2020-11-28 21:25:49
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2020-12-02 07:38:58
2020-11-28 21:25:24
Leszek Gramza DUBALOU 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2020-11-29 13:34:49
2020-11-28 21:24:51
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2020-12-02 07:38:57
2020-11-28 21:24:00
Bartłomiej Ordanik LA BELLE DE JOUR
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2020-12-10 07:34:11
2020-11-26 22:10:33
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2020-11-27 08:36:24
2020-11-26 22:09:59
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-27 08:36:20
2020-11-26 22:09:34
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-12-10 07:32:18
2020-11-26 22:09:08
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
28 ACCEPTED 2020-12-10 07:32:55
2020-11-26 22:08:42
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2020-12-10 07:33:26
2020-11-26 22:08:12
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2020-11-27 08:36:08
2020-11-26 16:19:26
Maksymilian Wechta LA CALIDAD
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ACCEPTED 2020-11-27 08:36:07
2020-11-26 16:19:12
Maksymilian Wechta EVIVA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-11-27 08:36:06
2020-11-26 16:18:55
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2020-11-27 08:36:01
2020-11-26 16:18:38
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:56
2020-11-26 12:48:33
Nikola Idkowiak BLACK & WHITE 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:52
2020-11-26 12:40:45
Nikola Idkowiak CALESSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:51
2020-11-26 12:40:13
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:49
2020-11-26 12:39:48
Nikola Idkowiak ILONA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:46
2020-11-26 12:39:20
Nikola Idkowiak BAGHERA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:44
2020-11-26 10:11:02
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:43
2020-11-26 10:09:12
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2020-12-01 20:16:34
2020-11-25 19:32:01
Anna Elbl CATINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-12-01 20:16:48
2020-11-25 19:31:40
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:31
2020-11-25 09:46:55
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:29
2020-11-25 09:46:32
Michał Nowacki COOKIE MONSTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:25
2020-11-25 09:46:12
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:23
2020-11-25 09:45:48
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:18
2020-11-23 11:37:09
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2020-11-27 08:35:16
2020-11-23 11:35:42
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
7 ACCEPTED 2020-11-22 11:36:31
2020-11-21 11:42:16
Vanessa Nowaczyk CELANA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
6 ACCEPTED 2020-11-16 17:44:27
2020-11-14 09:15:55
Klara Kostrzewa-Artymowicz KING OF ROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2020-11-16 17:44:29
2020-11-14 09:15:35
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ACCEPTED 2020-10-27 16:54:12
2020-10-27 12:20:33
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2020-10-27 16:54:10
2020-10-27 12:20:13
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2020-10-27 16:54:08
2020-10-27 12:19:48
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2020-10-27 16:54:07
2020-10-27 12:19:06
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ METPOL
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ METPOL
2003 (J.)
O036795
3. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
4. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
5. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
6. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
7. Elbl Anna bkp
S
O025336
8. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
9. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
10. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
11. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
S
O025049
12. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
13. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
14. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
15. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
16. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
17. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
18. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
19. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
20. Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
21. Kasner Matylda Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O023415
10147432
22. Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events
S
O034513
23. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
24. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
25. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
26. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
27. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
28. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
29. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
30. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
31. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
32. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
33. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
34. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
35. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
36. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
37. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
38. Nowaczyk Vanessa Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2002 (MJ.)
O026451
39. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
40. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
41. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
S
O037762
42. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
43. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
44. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O043165
45. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
46. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
47. Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
S
O007667
48. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
49. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
50. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
51. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
52. Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O029117
53. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
54. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
55. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
56. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
57. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
58. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
59. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O031077
60. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
61. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
62. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
63. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
64. Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań
S
O007322
65. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
66. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
67. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
68. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

185

ABEL TASMAN HOLENDERSKA NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
K011353
2.

207

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
K028228 616009670094013
3.

140

AKELLAH HERO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 mare bay/170 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella S
- -
4.

96

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
5.

100

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
6.

19

ALLILAH SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
7.

242

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
8.

203

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
9.

249

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
10.

179

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
11.

76

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
12.

30

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
13.

235

ASSUS MK SP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Avero
M: Avenue
K027842 616 009 60 02312 10
14.

194

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
15.

175

ATTILA VDF Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach gniada/170 F: ANDIAMO
M: EASTER DE REGOR
K030402 056015Z55555314
16.

17

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
17.

27

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry/Balou Du Rouet
M: Cindy/Cordobes II
K026292 DE441410464110
18.

107

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K011124 5280030602999
19.

37

BAGHERA - POL 2013 wałach gniada/- F: Balou du Rouet
M: Tolero
- 752004041302432
20.

78

BAIKA COT CHAT SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NACRE DE PRESLEW
K020710 105UA65
21.

22

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
22.

33

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
K009763 DE418180010103
23.

245

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
24.

51

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
25.

250

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
26.

206

BESSA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
27.

221

BEST EDEN WLKP POL 2009 wałach kara/180 F: Etos / Sambór
M: Bahama / Seul
K022788 616009530248009
28.

171

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
29.

41

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Cosido
M: x Concerto
- DE421000268311
30.

128

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada/. F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chacco Blue
K026060 .
31.

55

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
32.

91

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
33.

5

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
34.

191

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
K021979 616007600242711
35.

39

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
36.

84

C-ZINA W SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine / Guidam
M: Calgary / Calvaro Z
K028511 616009682018214
37.

209

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
38.

40

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
39.

104

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
40.

42

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada/1 F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
K020608 DE421000130512
41.

43

CALVANO HOL. GER 2014 ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
42.

82

CANCAN MEKL POL 2011 klacz gniada/---------- F: CARRICO
M: CORA
BRAK DE427270043611
43.

112

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
44.

80

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
45.

213

CARDINA L HOL. POL 2016 klacz siwa/165 F: Cardino 5 hol./ Carthago Z
M: D-Con Aires hol./ Chupamint hol.
K030111 DE421000709516
46.

83

CARETANE ROSE Z Z POL 2012 Klacz gniada/169 F: CROWN Z
M: CARETANA Z
K023811 056015Z55824412 106AU83
47.

48

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
48.

116

CASCADA HOL POL 2015 Klacz kasztanowata/160 F: Cascadello l /
M: Centa /
brak DE421000196015
49.

270

CASCADELLO HOLST GER 2009 Stallion Bay F: CASALL
M: VIVIANA/CLEARWAY
DE 421000288209 104MG54
50.

278

CASCADELLO K HAN GER 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Cascadello I / Casall
M: Leona / Leonce
K028306 DE431310651815
51.

276

CASILION B OLD POL 2008 Ogier F: Casiro I hol./Cassini I hol.
M: May old./Colander hol.
K014820
52.

60

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
53.

34

CATINA HOL GER 2010 klacz gniada/168 F: Clarimo/Clearway
M: Moreen I/ Corrado I
K023044 DE421000051810
54.

186

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
K021231 616009670099111
55.

162

CEKIN L SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka / Cajero
K028562 616009610033314
56.

26

CELANA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
brak Z-684905
57.

44

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
K011509 POL009610167707 104PA74
58.

256

CHELSEA 163 KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
K020378 DE433331652312
59.

125

CHELSEA BLUE Ger-Springpferdezuchtverband O POL 2005 klacz kasztanowata/166 F: CHACCO-BLUE
M: COBETTE
K010510 DE 418 180138905
60.

160

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: po Quintender/Ferragamo
LKRWZJ/4681/20 DE431316814816
61.

20

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
62.

79

CICERO OLD GER 2015 wałach siwa/168 F: Cordess / Clinton
M: Caprice / Capitol II
K028512 DE418182516515
63.

164

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
64.

155

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
65.

86

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
66.

45

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
67.

72

CLIFF HOLSZTYŃSKA GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Noblesse 26/ Limbus
K025263 DE 421000117311
68.

177

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
69.

237

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
70.

150

COBERLINA KWPN NED 2007 klacz siwa/174 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Koriander
K014953 528003000709991
71.

74

COBREY F WESTF POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Cobra/Carthago
M: Cailustas/Castillo
K024483 DE441410882613
72.

113

COLLINS S HOL POL 2014 Ogier siwa/172 F: Calido l /
M: Vilaine /
brak DE421000019014
73.

10

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
74.

255

COLUMBUS HOLSZTYŃSKA POL 2010 wałach gniada/168 F: Carrico
M: U-Columbia
Brak DE421000504310
75.

259

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
76.

99

CONNORO HOLSZTYN GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor
M: Raisa
Brak De421000185314
77.

106

CONTAR OLD GER 2014 ogier gniada/00 F: Conthargos
M: Quidoxa / Quick Star
xx xx
78.

233

CONTI HOL POL 2009 wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
K017391 DE421000288009
79.

266

CONVERTUS HOLSZTYŃSKA GER 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman
M: Vinja lll/Caretino
KO027150 DE421000042514
80.

31

COOKIE MONSTER HOL POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas
M: Lianro
- -
81.

85

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
82.

108

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
83.

170

CUPIDO HSH HUN 2012 wałach gniada/182 F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
K025277 HUNMMF122290310
84.

210

CYNTHIA OLD POL 2011 klacz skarogniada/172 F: Carenzo /
M: Cilli / Carprilli
K030107 DE433332024711
85.

198

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
Brak 661
86.

38

D ILONA EX ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/170 F: DANTOS HBC
M: Coliena
K024833 528003201305646
87.

118

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
88.

165

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio hol.
M: Dama sp / Kober sp
brak -
89.

58

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
90.

109

DENVER Z KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z612504 103AM23
91.

214

DHARKANE Z ZANG. POL 2016 klacz skarogniada/170 F: Dominator 2000 Z Z/ Diamant De Semilly
M: A La Long old./ Aldato hol.
K030112 056015Z55655216
92.

75

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
93.

35

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
94.

114

DIGISPORT CASCADEL HOL POL 2015 ogier gniada/166 F: Cascadello I / Casall
M: Z-Qualoubet / Quantum
K028289 DE421000171515
95.

115

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak -
96.

243

DOLAR F WESTF POL 2016 wałach gniada/168 F: Ogano Site / Darco
M: Cailustas / Castillo
brak -
97.

261

DONATA WLKP. POL 2014 klacz siwa/166 F: Ludger
M: Duma
brak 61607610173514
98.

220

DORADO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: TORADO 2
M: DOMENA
K030180 616007610109115
99.

174

DRAKKAR HOLSZTYŃSKI POL 2016 wałach gniada/165 F: Diarado
M: Cherry Lady
brak DE421000713216
100.

6

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
101.

239

DROBINKA Pol-Polski Kon Szlachetny Polk POL 2012 klacz ciemnogniada/165 F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: DANNELINE
616009510343712 K021566
102.

62

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
103.

166

DYWIZJA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Dystynkcja
K027199 616006680026411
104.

200

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
105.

131

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
106.

130

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
107.

16

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
108.

88

EPONA SP POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo / Chin Chin
M: Erupcja / Carambole
K026253 616009510135214
109.

269

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
110.

258

ESTELA SP POL 2006 klacz gniada/---------- F: MINNEAPOLIS
M: ERA II
BRAK POL009660015406
111.

93

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
112.

46

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
113.

2

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
114.

236

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
115.

50

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
116.

208

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
K023210 1111
117.

277

FIDELIO HOL. POL 2014 Wałach gniada/167 F: fidelio du do
M: porgy
K028974 -
118.

68

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
119.

90

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
120.

272

FLOTYLLA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
121.

124

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Bel-Het Belgisch Warmbloedpaar POL 2005 wałach gniada/169 F: CARDENTO
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF
K016311 BEL-W-239690-BWP
122.

73

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171cm F: Corland/Cor de la Bryere
M: Mabelle/Goodtimes
K018747 528003201008789
123.

132

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
124.

28

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss/Indoctro
M: Bon-Bon/Up To Date
K020835 528003201003309
125.

252

FREZIE KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka
brak 013660581606
126.

126

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
127.

59

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
128.

67

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
129.

56

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
130.

7

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Godella
K012504 11783
131.

204

GREEN LIGHT M SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Generacja / Le Voltaire
K028394 616009690057615
132.

178

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
133.

81

GUZZI-V KWPN POL 2011 wałach jasnokasztanowata/---------- F: INDOCTRO
M: BEKARLA V
BRAK 528003201104228
134.

253

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
135.

8

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Massimo
M: Obelia D 06/Saygon
K018993 BELW260753BWP
136.

134

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
137.

151

HERR CATOO WLKP POL 2014 wałach gniada/167 F: Catoo /
M: Himera / Contendro I
K026546 616007600233114
138.

281

HERR CATOO WLKP POL 2014 Klacz gniada F: CATOO
M: Himera
Brak
139.

15

HIGHFORCE ONE HOLSZTYN POL 2013 wałach kara/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedira
K029260 DE421000554513
140.

70

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
141.

18

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
142.

25

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
143.

251

IFIS B SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Luron
M: Ilvet De La Cour B
brak 616009610149115
144.

120

ILASCHA V&V KWPN NED 2013 klacz gniada/. F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610 106QI10
145.

271

ILONA SP NED 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Roven XX
K024833
146.

89

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
147.

111

INNOCENCE KWPN POL 2013 ogier gniada/x F: Zirocco Blue VDL
M: Ersina/Indoctro
K023213 XX
148.

244

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
149.

184

ISIS CZEWB POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: DROSSELKLANG II
M: ASANTA
BRAK 000071804
150.

217

ISTAMBUŁ SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hush Hush
M: Inwazja
Brak /
151.

127

ISZER WLKP POL 2015 klacz siwa/170 F: Caius /
M: Iberia /
K030003 616007610015115
152.

53

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
153.

238

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
154.

254

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
155.

257

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
156.

246

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: CAMILLA VDL
K029342 528003201408429
157.

197

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
158.

29

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
159.

263

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: Red Rock
M: Jawa
K021265 616 013 67 01219 09
160.

92

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
161.

24

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
K028767 -
162.

211

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
163.

95

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
164.

97

KWOAJONG KWPN DEN 2015 ogier ciemnogniada/165 F: Arezzo
M: Wirrina
K030281 528003201508078
165.

192

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z
M: Bellonie
K029326 528003201602013
166.

61

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
167.

47

LA CALIDAD HOL GER 2008 Ogier siwa F: Lancer II / Landgraf I
M: Uganda VIII / Cassini I
K018274 DE421000019208 104UE65
168.

129

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
K015422 POL009580227505 104UP80
169.

141

LADY ROCK KWPN NED 2016 mare bay/168 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella s
-
170.

265

LALUNA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: MAAIK
M: LUNA VERA / LORD MAYOR
K024470 BRAK BRAK
171.

216

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush / Echo Vant Spierveld
M: Leda / Edminton
K028840 616999680051616
172.

201

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
173.

64

LANTINUS N SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Caretino K
M: Larissa
PZJ:K017131 616009610090509
174.

142

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/172 F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito v.d.Paardenwinning
K016920 528008090178909
175.

87

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
176.

102

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
177.

49

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
178.

117

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
179.

36

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
180.

212

LEVUS KWPN NED 2016 ogier siwa/172 F: Etovlon VDL KWPN/ Toulon
M: Coleva KWPN/ Vingino KWPN
K028841 528003201602980
181.

205

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
182.

77

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
183.

65

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
184.

63

LOGO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
K027829 brak
185.

224

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir wlkp
M: Lena sp/ Armani sp
K029808 616009640040016
186.

260

LORD LUDGER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Ludger
M: Leda
Brak 616009680086710
187.

241

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
188.

133

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
189.

94

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
K016385 616006690134409
190.

103

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
191.

267

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
192.

69

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
193.

240

LUKATO Ger-Hannoveraner Verband E.v. POL 2006 wałach gniada/175 F: LUDWIG VON BAYERN
M: EXTASY
K020885 DE 431310539406
194.

202

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
K013157 POL009600409808
195.

153

LURDAN AA POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Ramadan
M: Luczia
Brak
196.

187

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
197.

193

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
K010849 POL009610072307
198.

199

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
199.

176

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
200.

168

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
201.

223

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
202.

234

NIAGARA S SP POL 2015 klacz siwa/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina / Paster
K029661 616009610036215
203.

98

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
K027911 056002W003073
204.

101

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
205.

14

OSCAR H D'20 BWP POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Kasanova de la Pomme
M: Talina
K020325 056002W00307311
206.

279

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
207.

172

OTHELLO SP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:152 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
208.

248

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/163 F: Gral
M: Partia ll
Brak 616007610159316
209.

173

PEDRO W SP POL 2013 wałach siwa/163 F: Carlos DZ
M: Pepsi III
brak 616009610011413
210.

274

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Piroga / Czynel
K020674 616007610115811
211.

190

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
212.

280

QUAINTON QUIVER - POL 2010 wałach inna/- F: -
M: -
BRAK BRAK
213.

161

QUEENSLAND HAN POL 2012 klacz gniada/168 F: Quintender
M: po Graf Grannus- Lacros
brak DE 431316686612
214.

181

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
215.

196

QUICKLY VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2016 wałach siwa/166 F: Windows vh Costersv / Clinton
M: Voltarca Van De Doorndonkhoeve / Darco
K029873 056002W003128
216.

222

QUINTERA LIBRA HOL POL 2010 Klacz gniada/172 F: Quintero
M: W-carlina
K021072 DE421000546410
217.

32

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
218.

195

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
219.

183

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
220.

188

QUINZI 5 DSP GER 2011 klacz siwa/168 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
221.

135

REBUS WLKP POL 2009 wałach gniada/175 F: Faust z
M: Rita
K016308 616007610271809
222.

138

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
223.

147

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
224.

57

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
225.

52

SAINT VINCENT HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
226.

182

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Viscount
M: Sofia / Quamiro
Brak 616009610110415
227.

180

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
228.

105

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
229.

275

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
230.

167

SYMETRION Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass
M: Symetria
K029321 616009610029116
231.

215

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
Brak 616999680051516
232.

163

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
233.

71

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger/Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange/Turioso
K011078 POL009680054704
234.

137

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
235.

66

USTINA WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 105RA81
236.

21

WALKIRIA SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
237.

225

WARTA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Kingsten
M: Warka/Czandor
K024982 .
238.

247

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
239.

169

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
240.

110

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/- F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
241.

268

WIKTORIA KG SP POL 2003 klacz kara/185 F: Campari M
M: Vendi
brak 616009611320103
242.

264

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
528003 04.02852 103BS96
243.

136

ZASTER WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
244.

273

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
245.

119

ZETA Z ZANG GER 2011 klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211 056015Z55862211
246.

189

ZORA OLD GER 2013 klacz siwa/174 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
247.

54

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ METPOL
10
150
250
SUM:
410.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
25
200
SUM:
225.00
Elbl Anna bkp
100
SUM:
100.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
50
200
SUM:
250.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
125
50
SUM:
175.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
250
250
200
150
SUM:
850.00
Grzesik Maria St. Rodan Club
50
SUM:
50.00
Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
50
SUM:
50.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
10
25
20
25
50
25
20
SUM:
175.00
Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
400
1300
40
150
SUM:
1890.00
Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events
125
SUM:
125.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
650
50
175
SUM:
875.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
10
50
50
150
SUM:
260.00
Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
500
200
350
100
SUM:
1150.00
Kierznowski Hubert KJ Kietlów
175
300
SUM:
475.00
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
150
SUM:
150.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
50
200
SUM:
250.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
100
50
SUM:
150.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
10
125
100
50
300
175
200
SUM:
960.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
150
100
SUM:
250.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
25
SUM:
25.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
100
40
SUM:
140.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
10
200
SUM:
210.00
Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
50
SUM:
50.00
Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
50
175
SUM:
225.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
200
175
150
SUM:
525.00
Osińska Dominika JKSR Michelin
125
100
25
100
SUM:
350.00
Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
25
SUM:
25.00
Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
10
20
SUM:
30.00
Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
100
1100
SUM:
1200.00
Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
175
SUM:
175.00
Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
100
400
SUM:
500.00
Skiba Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
175
SUM:
175.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
10
175
10
200
SUM:
395.00
Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
50
50
20
50
SUM:
170.00
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
25
125
125
SUM:
275.00
Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
150
350
SUM:
500.00
Szponarska Nicole KJ Kietlów
10
250
50
100
SUM:
410.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
150
125
125
500
150
SUM:
1050.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
150
200
150
25
SUM:
525.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
50
650
450
SUM:
1150.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
800
100
300
50
SUM:
1250.00
Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań
50
20
SUM:
70.00
Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
50
100
250
SUM:
400.00
Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
100
SUM:
100.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
25
20
50
SUM:
95.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ METPOL
2020-12-11
28
2020-12-11
41
2020-12-12
22
2020-12-13
18
LUKATO (240)
2020-12-13
11
Adamietz Maria
KJ METPOL
2020-12-11
17
2020-12-11
14
10
2020-12-12
3
150
2020-12-13
1
250
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2020-12-12
27
2020-12-12
11
Cepa Anna
St. Rodan Club
2020-12-11
30
2020-12-11
56
2020-12-12
16
2020-12-12
36
2020-12-13
24
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-12-11
22
2020-12-11
12
2020-12-12
16
2020-12-13
24
2020-12-11
19
2020-12-11
9
25
2020-12-12
2
200
2020-12-13
15
Derengowska Martyna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
AUGUST (17)
2020-12-11
23
2020-12-12
2020-12-11
47
2020-12-12
49
Elbl Anna
bkp
2020-12-11
5
100
2020-12-11
30
2020-12-12
24
2020-12-13
18
CATINA (34)
2020-12-11
20
2020-12-12
34
2020-12-13
25
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
2020-12-11
2020-12-11
52
2020-12-12
16
2020-12-13
ELASTIQUA (131)
2020-12-11
18
2020-12-12
2020-12-13
FRAPANT (132)
2020-12-11
10
2020-12-12
2020-12-13
Frąckowiak Martyna
bpk
2020-12-11
53
2020-12-12
45
2020-12-13
31
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-11
2020-12-11
22
2020-12-12
6
50
2020-12-12
39
2020-12-13
1
200
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (50)
2020-12-11
2020-12-12
2020-12-13
Goszczyński Bartosz
bpk
LORINA (133)
2020-12-11
2020-12-11
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2020-12-11
32
2020-12-11
4
125
2020-12-12
6
50
2020-12-12
32
2020-12-13
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2020-12-11
43
2020-12-11
1
250
2020-12-12
1
250
2020-12-13
4
200
2020-12-11
18
2020-12-11
28
2020-12-12
19
2020-12-13
5
150
Grzesik Maria
St. Rodan Club
ZASTER (136)
2020-12-11
21
2020-12-11
57
2020-12-12
17
2020-12-12
42
2020-12-13
7
50
TOSCA L (137)
2020-12-11
19
2020-12-12
23
2020-12-13
13
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (112)
2020-12-11
36
2020-12-12
24
2020-12-13
10
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (95)
2020-12-11
6
50
2020-12-11
42
2020-12-12
18
2020-12-12
28
2020-12-13
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
BAGHERA (37)
2020-12-11
16
2020-12-11
34
2020-12-12
15
2020-12-12
21
2020-12-13
17
2020-12-11
30
2020-12-11
38
2020-12-12
21
2020-12-12
35
2020-12-13
21
CALESSA (40)
2020-12-11
12
10
2020-12-11
12
25
2020-12-12
13
20
2020-12-12
22
2020-12-13
9
2020-12-11
9
25
2020-12-11
27
2020-12-12
10
2020-12-12
23
2020-12-13
8
50
ILONA (271)
2020-12-11
7
25
2020-12-11
24
2020-12-12
12
20
2020-12-12
30
2020-12-13
27
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2020-12-11
21
2020-12-11
2020-12-12
27
2020-12-13
27
Kamińska Magda
St. KJ Preria Wilkowice
BRANDY (5)
2020-12-11
3
400
2020-12-12
2020-12-13
1
1300
2020-12-11
35
2020-12-11
33
2020-12-12
23
2020-12-13
13
2020-12-12
14
2020-12-11
14
2020-12-11
34
2020-12-12
9
40
2020-12-13
14
2020-12-12
6
150
Kasner Matylda
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CLIFF (72)
2020-12-11
2020-12-11
15
2020-12-12
31
2020-12-12
26
Kaźmierczak Wiktoria
St. KS Jumping Events
FORSTER (73)
2020-12-11
2020-12-11
15
2020-12-12
5
125
2020-12-12
10
2020-12-13
16
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2020-12-11
1
650
2020-12-13
9
CICERO (79)
2020-12-11
35
2020-12-11
40
2020-12-12
13
2020-12-12
2020-12-13
9
50
2020-12-11
2020-12-11
19
2020-12-12
9
2020-12-13
17
GUZZI-V (81)
2020-12-11
14
2020-12-11
44
2020-12-12
30
2020-12-13
3
175
CANCAN (82)
2020-12-11
32
2020-12-12
16
2020-12-13
23
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2020-12-11
18
2020-12-11
11
10
2020-12-12
47
2020-12-13
6
50
2020-12-11
13
2020-12-11
33
2020-12-12
7
50
2020-12-12
28
2020-12-13
4
150
Kierznowska Aleksandra
SKJ Kietlów
CONTAR (106)
2020-12-11
36
2020-12-12
33
2020-12-12
33
2020-12-13
26
BADORETTE (107)
2020-12-11
2
500
2020-12-13
7
200
CORLEANO (108)
2020-12-11
20
2020-12-11
26
2020-12-13
1
350
DENVER Z (109)
2020-12-11
8
100
2020-12-12
17
2020-12-13
12
Kierznowski Hubert
KJ Kietlów
2020-12-11
26
2020-12-11
27
2020-12-13
10
INNOCENCE (111)
2020-12-11
3
175
2020-12-13
2
300
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2020-12-11
23
2020-12-11
20
2020-12-12
2
150
2020-12-12
48
2020-12-13
13
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (117)
2020-12-11
36
2020-12-11
31
2020-12-12
18
2020-12-12
2020-12-13
12
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2020-12-11
37
2020-12-12
21
2020-12-13
8
50
2020-12-11
2020-12-11
5
200
2020-12-12
25
2020-12-13
17
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
CALINGKA (104)
2020-12-11
6
100
2020-12-12
7
50
2020-12-13
12
2020-12-11
22
2020-12-12
24
2020-12-13
11
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
LOGO (63)
2020-12-11
13
10
2020-12-12
4
125
2020-12-13
6
100
FLOTYLLA (272)
2020-12-11
8
50
2020-12-12
4
300
FIDELIO (277)
2020-12-11
2
175
2020-12-11
34
2020-12-12
25
2020-12-13
2
200
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2020-12-11
45
2020-12-12
2020-12-13
3
150
2020-12-11
2020-12-12
51
2020-12-13
CONNORO (99)
2020-12-11
55
2020-12-12
44
2020-12-13
9
REBUS (135)
2020-12-12
9
2020-12-13
5
100
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
2020-12-11
33
2020-12-11
37
2020-12-12
32
2020-12-12
34
2020-12-13
22
Matelski Marcin
St. Stadnina Koni Olimpia
LUGANO (69)
2020-12-11
11
25
2020-12-11
21
2020-12-12
2020-12-12
30
2020-12-13
13
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska
ALLILAH (19)
2020-12-11
24
2020-12-12
17
2020-12-13
6
100
CICERO (20)
2020-12-11
25
2020-12-12
15
2020-12-13
19
2020-12-11
16
2020-12-12
10
40
2020-12-13
10
2020-12-11
38
2020-12-12
31
2020-12-13
15
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2020-12-11
15
10
2020-12-11
41
2020-12-12
1
200
2020-12-12
36
2020-12-13
25
Nowacki Michał
KJ Sport Zamysłowo
JUGATTI (29)
2020-12-11
25
2020-12-11
49
2020-12-12
11
2020-12-12
20
2020-12-13
19
ARMANII (30)
2020-12-11
40
2020-12-11
24
2020-12-12
2020-12-13
2020-12-11
12
2020-12-11
35
2020-12-12
8
50
2020-12-12
11
2020-12-13
16
Nowaczyk Vanessa
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2020-12-11
51
2020-12-12
25
2020-12-13
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
2020-12-11
59
2020-12-11
2020-12-12
27
2020-12-12
12
2020-12-13
14
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
2020-12-11
27
2020-12-11
58
2020-12-12
20
2020-12-12
43
2020-12-13
Ordanik Bartłomiej
St. Rodan Club
GABBANA (59)
2020-12-12
25
2020-12-12
41
2020-12-12
5
50
2020-12-12
46
2020-12-12
1
175
2020-12-12
40
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2020-12-11
1
200
2020-12-11
17
2020-12-12
3
175
2020-12-13
LEROY P (36)
2020-12-11
23
2020-12-11
16
2020-12-12
4
150
2020-12-12
20
2020-12-13
11
Osińska Dominika
JKSR Michelin
2020-12-11
2020-12-11
2020-12-13
4
125
2020-12-11
4
100
2020-12-11
26
2020-12-12
8
25
2020-12-12
5
100
2020-12-13
22
Palacz Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2020-12-11
38
2020-12-12
15
2020-12-13
12
2020-12-11
11
2020-12-11
29
2020-12-12
7
25
2020-12-12
2020-12-13
10
Piastowska Agata
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
DANTE S (118)
2020-12-11
15
2020-12-11
10
10
2020-12-12
9
20
2020-12-13
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
ALLEGRA S (100)
2020-12-11
26
2020-12-12
Piksa Łukasz
KJ Verso La Natura
2020-12-11
2020-12-11
13
2020-12-12
7
100
2020-12-13
2
1100
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (138)
2020-12-11
28
2020-12-12
19
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club
COLOMBO (10)
2020-12-11
50
2020-12-11
39
2020-12-12
37
2020-12-12
2020-12-13
29
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
EUMARA (93)
2020-12-11
22
2020-12-12
2020-12-13
2
175
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2020-12-11
7
100
2020-12-12
3
400
2020-12-13
20
Skiba Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LE DUC (49)
2020-12-11
1
175
2020-12-11
46
2020-12-12
14
2020-12-12
29
2020-12-13
14
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CASCADA (116)
2020-12-11
24
2020-12-12
19
2020-12-12
38
2020-12-13
30
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
COLLINS S (113)
2020-12-11
16
10
2020-12-11
29
2020-12-12
2
175
2020-12-12
29
2020-12-13
20
2020-12-11
17
10
2020-12-12
35
2020-12-13
21
2020-12-11
2
200
2020-12-11
35
2020-12-12
20
2020-12-12
22
2020-12-13
22
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
2020-12-11
5
50
2020-12-11
6
50
2020-12-12
10
20
2020-12-13
32
DIAMENT (75)
2020-12-11
34
2020-12-11
7
50
2020-12-12
50
2020-12-13
23
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
USTINA (66)
2020-12-11
10
25
2020-12-11
29
2020-12-12
15
2020-12-12
26
2020-12-13
14
2020-12-11
3
125
2020-12-11
54
2020-12-12
3
125
2020-12-12
2020-12-13
28
Szlufik Aniela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-12-11
4
150
2020-12-11
20
2020-12-12
14
2020-12-13
5
350
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (94)
2020-12-11
25
2020-12-11
37
2020-12-12
18
2020-12-12
2020-12-13
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
ZETA Z (119)
2020-12-11
9
10
2020-12-11
31
2020-12-12
23
2020-12-13
3
250
2020-12-11
8
50
2020-12-11
13
2020-12-12
6
100
2020-12-12
13
2020-12-13
16
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (54)
2020-12-11
2
150
2020-12-11
48
2020-12-12
24
2020-12-13
5
125
2020-12-12
37
2020-12-11
5
125
2020-12-11
14
2020-12-12
2
500
2020-12-13
8
150
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CORDOBA (85)
2020-12-11
2020-12-11
6
150
2020-12-12
5
200
2020-12-13
CLAUDIA (86)
2020-12-11
25
2020-12-11
28
2020-12-12
13
2020-12-12
28
2020-12-13
LARUM (87)
2020-12-11
3
150
2020-12-11
27
2020-12-12
52
2020-12-12
12
2020-12-13
EPONA (88)
2020-12-11
10
25
2020-12-11
32
2020-12-12
2020-12-12
17
2020-12-13
26
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2020-12-11
9
50
2020-12-12
1
650
2020-12-13
4
450
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2020-12-11
17
2020-12-13
21
2020-12-11
18
2020-12-12
12
2020-12-13
3
800
EVIVA (46)
2020-12-11
21
2020-12-12
8
100
2020-12-13
19
2020-12-11
4
300
2020-12-12
21
2020-12-13
8
50
Wesoły Marcin
KS Jumping Events Poznań
G (126)
2020-12-11
7
50
2020-12-11
23
2020-12-12
18
2020-12-13
15
ISZER (127)
2020-12-11
29
2020-12-11
39
2020-12-12
14
20
2020-12-13
20
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (70)
2020-12-11
19
2020-12-11
30
2020-12-12
29
2020-12-13
18
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (27)
2020-12-11
33
2020-12-12
8
50
2020-12-13
7
100
FREYA (28)
2020-12-11
32
2020-12-11
11
2020-12-12
19
2020-12-13
6
250
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
2020-12-11
31
2020-12-11
60
2020-12-12
4
100
2020-12-12
26
2020-12-13
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2020-12-11
8
25
2020-12-11
31
2020-12-12
11
20
2020-12-13
7
50
WARTA (225)
2020-12-12
22
2020-12-12
53
2020-12-13
11

Number of Riders: 68

Number of Horses: 247

The sum of prizes: 18 840.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl