Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 13-15 listopad 2020
Leszno, 13-15 listopad 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
131 ACCEPTED 2020-11-11 13:20:15
2020-11-11 13:20:15
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2020-11-11 10:49:49
2020-11-11 10:49:49
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
129 ACCEPTED 2020-11-11 10:49:08
2020-11-11 10:49:08
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2020-11-11 10:48:24
2020-11-11 10:48:24
Bartosz Adamus LIMONCHELLO NT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
127 ACCEPTED 2020-11-11 10:47:28
2020-11-11 10:47:28
Bartosz Adamus NORWIND
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
126 ACCEPTED 2020-11-10 16:02:16
2020-11-10 16:02:16
Agnieszka Olszewska MISTER ZINEDINE S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2020-11-09 12:47:15
2020-11-09 12:47:15
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2020-11-09 12:43:25
2020-11-09 12:43:25
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2020-11-09 12:42:13
2020-11-09 12:42:13
Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2020-11-09 12:41:22
2020-11-09 12:41:22
Maksymilian Wechta CALIHALL
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2020-11-09 12:40:39
2020-11-09 12:40:39
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2020-11-09 12:39:55
2020-11-09 12:39:55
Maksymilian Wechta CALVANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2020-11-09 12:39:13
2020-11-09 12:39:13
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-11-09 12:38:29
2020-11-09 12:38:29
Maksymilian Wechta EVIVA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2020-11-09 14:01:30
2020-11-09 12:37:04
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2020-11-09 12:31:55
2020-11-09 12:31:55
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
115 ACCEPTED 2020-11-09 12:31:08
2020-11-09 12:31:08
Filip Mizgier LASER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
114 ACCEPTED 2020-11-12 10:19:28
2020-11-08 23:41:15
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2020-11-12 10:19:33
2020-11-08 23:40:49
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2020-11-12 10:19:38
2020-11-08 23:39:40
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2020-11-12 10:19:42
2020-11-08 23:38:05
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2020-11-12 10:19:47
2020-11-08 23:37:34
Mateusz Tyszko DEXTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2020-11-12 10:19:51
2020-11-08 23:37:06
Mateusz Tyszko BIG MAL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2020-11-12 10:42:38
2020-11-08 22:22:14
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
107 ACCEPTED 2020-11-09 08:47:48
2020-11-08 22:12:04
Kacper Moksiewicz HAKILLY V Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2020-11-09 08:47:32
2020-11-08 21:19:35
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2020-11-09 08:47:14
2020-11-08 21:12:35
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
104 ACCEPTED 2020-11-08 19:42:42
2020-11-08 18:12:21
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2020-11-08 20:29:56
2020-11-08 17:04:54
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
102 ACCEPTED 2020-11-08 16:29:11
2020-11-08 16:24:56
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2020-11-11 10:53:05
2020-11-08 12:38:03
Angeliki Podgórna SARI GP Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2020-11-08 16:29:06
2020-11-08 12:18:19
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2020-11-11 10:51:58
2020-11-08 12:17:58
Jakub Podgórny CLOUD
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2020-11-08 16:29:02
2020-11-08 12:17:31
Angeliki Podgórna N. JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2020-11-08 16:29:00
2020-11-08 12:16:34
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2020-11-08 16:28:58
2020-11-08 11:24:40
Marcin Bętkowski NORTON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
95 ACCEPTED 2020-11-08 16:28:53
2020-11-08 11:21:05
Marcin Bętkowski LORD FEIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-11-08 16:28:48
2020-11-08 11:20:07
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ACCEPTED 2020-11-08 16:28:46
2020-11-08 10:52:45
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-08 16:28:41
2020-11-08 10:17:08
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 2x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2020-11-08 16:28:00
2020-11-08 07:35:36
Natalia Morsztyn SIENA M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:57
2020-11-08 07:35:09
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:54
2020-11-07 21:30:31
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
88 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:13
2020-11-07 20:39:03
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:11
2020-11-07 18:54:34
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:08
2020-11-07 18:31:50
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:05
2020-11-07 15:25:35
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:04
2020-11-07 15:25:12
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:02
2020-11-07 15:24:18
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2020-11-08 16:27:00
2020-11-06 20:26:27
Michał Nowacki COOKIE MONSTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
81 ACCEPTED 2020-11-08 16:26:58
2020-11-06 20:25:15
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ACCEPTED 2020-11-08 16:26:56
2020-11-06 20:24:14
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2020-11-08 16:26:53
2020-11-06 20:06:16
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
78 ACCEPTED 2020-11-08 16:26:50
2020-11-06 16:10:21
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
77 ACCEPTED 2020-11-08 16:26:30
2020-11-06 10:50:48
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:28
2020-11-05 08:42:20
Jan Vinckier CAREBIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:27
2020-11-05 08:41:56
Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:24
2020-11-05 08:41:22
Izabela Vinckier SALVE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:23
2020-11-05 08:41:00
Izabela Vinckier NIGIRI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:21
2020-11-04 21:48:11
Tomasz Gałczyński GROGORY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:19
2020-11-04 21:47:39
Tomasz Gałczyński CORDELLI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2020-11-05 10:08:04
2020-11-04 18:57:51
Paweł Spisak CASUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-11-05 10:07:58
2020-11-04 18:56:28
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ACCEPTED 2020-11-10 16:08:55
2020-11-04 16:56:32
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-11-10 16:03:38
2020-11-04 16:53:15
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2020-11-08 19:39:11
2020-11-04 16:52:24
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2020-11-04 13:45:51
2020-11-04 13:29:58
Oliwia Lampart BIJOU BE
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:18
2020-11-04 10:58:58
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:20
2020-11-04 10:58:29
Nawojka Kiecoń CARETANE ROSE Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:22
2020-11-04 10:58:03
Mściwoj Kiecoń LITTLE EXPRESS Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:23
2020-11-04 10:51:56
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CARLO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:24
2020-11-04 10:51:08
Mściwoj Kiecoń CLASSIC GREY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:26
2020-11-04 10:50:37
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2020-11-04 12:23:28
2020-11-04 10:50:16
Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2020-11-04 09:26:30
2020-11-03 18:28:08
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-11-04 09:26:43
2020-11-03 10:29:03
Malwina Urbańska COMTESS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2020-11-04 09:26:40
2020-11-03 10:28:38
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-11-04 09:26:38
2020-11-03 10:28:15
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-04 09:26:37
2020-11-03 10:27:56
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2020-11-03 08:32:11
2020-11-03 01:18:46
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
51 ACCEPTED 2020-11-03 08:32:06
2020-11-02 15:42:49
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2020-11-03 08:32:04
2020-11-02 15:42:18
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2020-11-13 13:13:47
2020-11-02 15:12:14
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2020-11-02 09:22:22
2020-11-01 21:51:30
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ACCEPTED 2020-11-02 09:21:38
2020-11-01 18:05:51
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-11-02 09:20:07
2020-11-01 17:24:00
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2020-11-02 09:20:05
2020-11-01 17:12:24
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-11-02 09:20:01
2020-11-01 17:11:01
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2020-11-02 09:19:59
2020-11-01 17:10:33
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ACCEPTED 2020-11-02 09:19:57
2020-11-01 17:09:13
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-02 09:19:45
2020-11-01 12:27:11
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
40 ACCEPTED 2020-11-02 09:19:42
2020-11-01 12:26:51
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
39 ACCEPTED 2020-11-02 09:19:39
2020-11-01 12:26:26
Nell Sówka MISTER STAKKATO S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2020-11-02 09:19:34
2020-11-01 12:19:59
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2020-10-31 18:55:13
2020-10-31 07:53:51
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2020-10-31 18:55:17
2020-10-31 07:53:29
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2020-10-31 19:05:32
2020-10-30 23:10:52
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2020-10-31 18:55:26
2020-10-30 22:30:04
Oliwia Płatek DON VITO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2020-10-31 18:55:30
2020-10-30 22:29:22
Oliwia Płatek ELLE DARCO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2020-10-31 19:05:52
2020-10-30 16:57:26
Katarzyna Gola KINGSTON HIPPICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-11-02 08:56:31
2020-10-30 12:19:05
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2020-11-10 15:46:29
2020-10-30 10:49:59
Jan Kurek ALLEGRA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:53
2020-10-30 10:49:28
Jan Kurek CONNORO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
28 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:50
2020-10-30 10:44:40
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:48
2020-10-30 10:43:32
Jan Kurek KWOAJONG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
26 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:44
2020-10-30 10:31:42
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:43
2020-10-30 10:31:31
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:09
2020-10-29 19:36:37
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:07
2020-10-29 19:36:13
Julia Jabłońska DJARVI B
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:05
2020-10-29 19:35:48
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:03
2020-10-29 19:34:57
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-10-31 18:57:01
2020-10-29 15:47:38
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2020-10-31 18:56:59
2020-10-29 15:47:20
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2020-10-31 18:56:55
2020-10-29 14:52:39
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2020-10-31 18:56:53
2020-10-29 14:52:23
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2020-11-10 11:53:59
2020-10-29 14:20:19
Maja Bromboszcz AWANGARDA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
15 ACCEPTED 2020-10-29 09:26:22
2020-10-28 16:00:20
Krzysztof Retka ZALVO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2020-10-29 09:26:20
2020-10-28 15:59:46
Krzysztof Retka ATOMIUM L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-10-28 08:39:39
2020-10-27 20:44:00
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2020-10-27 17:08:49
2020-10-27 11:47:48
Aleksandra Wypchło HAMILTON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2020-10-27 17:09:02
2020-10-27 11:47:24
Aleksandra Wypchło GIRL RV
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2020-10-27 17:09:11
2020-10-27 11:47:01
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-11-08 16:25:49
2020-10-26 14:58:02
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2020-10-26 09:15:20
2020-10-25 19:32:49
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2020-10-26 09:15:21
2020-10-23 20:57:11
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2020-10-26 09:15:23
2020-10-23 20:56:33
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2020-10-26 09:15:24
2020-10-23 20:55:54
Dajana Pawlicka ARMAGEDON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
4 ACCEPTED 2020-10-23 09:43:05
2020-10-20 23:42:21
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2020-11-12 16:45:34
2020-10-20 23:41:49
Przemysław Czekaj CRISPIN CORNET
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2020-10-11 10:09:37
2020-10-10 11:25:35
Klara Kostrzewa-Artymowicz KING OF ROCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-10-11 10:09:40
2020-10-10 11:24:45
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
3. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses
S
O009521
4. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
5. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
6. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (J.)
O053851
7. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
8. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
9. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
S
O023934
10. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
11. Brzózka Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
S
O011925
12. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
13. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
14. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (J.)
O042760
15. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
16. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
17. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
O002228
18. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (MJ.)
O034268
19. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
20. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
2019 (Mł.)
O001204
21. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
22. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
23. Elbl Anna bkp
S
O025336
24. Epting Zofia SJK Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
25. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
26. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
27. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (MJ.)
O034687
28. Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
S
O041602
29. Fryga Ewa bpk
2005 (J.)
O045552
30. Galocz Masza bpk
2005 (J.)
O047315
31. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
32. Gawryjołek Zuzanna Ośrodek Jeździecki Bilcza
2005 (J.)
O047267
33. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
S
O025049
34. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
35. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
36. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
37. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
S
O024035
38. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
39. Hendrys Maja KJ FIMMEL TEAM
2003 (J.)
O033273
40. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
41. Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław
S
O023553
10167951
42. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (MJ.)
O049356
43. Jaszczak Andrzej St. Rodan Club
S
O008627
44. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
45. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
46. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
47. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
48. Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events
S
O034513
49. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
50. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
51. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
52. Knoppek Monika Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O012003
53. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
54. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
55. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
56. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
57. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
58. Krawczyk Dominik KJ KALUMET BOSZKOWO
S
LZPZJ500/15 B2
59. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
60. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
61. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
62. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
63. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O042134
64. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
65. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (J.)
O045607
66. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O045783
67. Makowska Martyna St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
68. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
69. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
70. Michalska Marianna KJ Sport Zamysłowo
2004 (J.)
O051143
71. Michalska Zuzanna Klub Jeżdziecki Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
72. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
73. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
74. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (MJ.)
O025162
75. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
76. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
77. Mroczek Martyna JUKS abakus kaczyna
2008 (JM.)
O050876
78. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
2019 (Mł.)
O050772
79. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
80. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
81. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
82. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
83. Nowak Klaudia Kj Sport Zamysłowo
2005 (J.)
O060114
84. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (J.)
O042899
85. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
86. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski
S
00000
87. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
S
O037762
88. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
89. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
90. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
91. Pelc Nikola KJ Ślęża Wrocław
2005 (J.)
O053168
92. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
93. Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
S
O007667
94. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
95. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
96. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
97. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
98. Rękosiewicz Aleksandra KJ Sokół Damasławek
S
O025537
99. Reszuta Dominika KJ La Scalla
S
O023149
100. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
101. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
102. Simińska Oliwia LUKS NYSA GUBIN
2006 (JM.)
O056292
103. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
104. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
105. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
106. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
107. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (J.)
O050156
108. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
109. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
110. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
111. Suwała Katarzyna bpk
2003 (J.)
O040540
112. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
113. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
114. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
115. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
116. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
117. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
118. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
119. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O013978
120. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
121. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
122. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
123. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
124. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
B1
10047911
125. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
126. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
127. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
128. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (J.)
O044316
129. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
130. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
brak
131. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
132. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

43

AKELLAH HERO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 mare bay/170 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella S
- -
2.

89

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
3.

83

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
4.

15

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
5.

114

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
6.

179

ARMAGEDON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Boss /
M: Askania /
brak 616009610148113
7.

245

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
8.

281

ASSADUR M POL 2007 Wałach gniada F: Dounba
M: Assunta
K014019 -
9.

70

ASTRO HANOWERSKI POL 2007 wałach gniada/171 F: Adlantus AS
M: Sunshine
K010792 DE 431316821807
10.

184

ATOMIUM L HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/167 F: Clarimo
M: Welfin
K018936 DE421000111411
11.

18

ATTILA VDF Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach gniada/170 F: ANDIAMO
M: EASTER DE REGOR
X 056015Z55555314
12.

300

ATTYLLAN -GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
13.

293

ATYLLAN GL POL F:
M:
14.

34

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
15.

220

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry/Balou Du Rouet
M: Cindy/Cordobes II
K026292 DE441410464110
16.

233

BAIKA COT CHAT SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NACRE DE PRESLEW
BRAK 105UA65
17.

51

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
K026404
18.

203

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
K009763 DE418180010103
19.

93

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
20.

57

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
21.

33

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
22.

209

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
23.

292

BIG MAL SP POL 2000 ogier gniada/180 F: -
M: -
brak
24.

297

BIG MAL EH Z Z BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
25.

72

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
26.

187

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
27.

227

C-ZINA W SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine / Guidam
M: Calgary / Calvaro Z
K028511 616009682018214
28.

225

CACHMER WESTF POL 2015 wałach kasztanowata/brak F: Castadello I / Casall
M: Charlotte / Carlo Grande
K027034 DE441411454515
29.

194

CAHIR OLD GER 2009 wałach kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
K014066 DE418180685309
30.

178

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
K019056 DE421000127611 105QK11
31.

256

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
32.

265

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
33.

276

CALIHALL POL 2012 ogier ciemnogniada F: Casall
M: Malve I / Heraldik
brak
34.

274

CALVANO HOL. GER 2014 ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
35.

73

CANDY MAN EQUI-FASHION NN POL n wałach gniada F: n
M: n
n n
36.

177

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
37.

52

CARATE L HAN POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Contagio/Colman
M: Wendi/Wendekreis
K022373 DE431310077311
38.

75

CARAVAGGIO OLD. (OS) POL 2016 ogier gniada/174 F: Cascadello hol./
M: Oh Wiskey hol./ Canto hol.
K029618 418180220916
39.

232

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
40.

241

CAREBIS HANOWERSKA POL 2010 ogier siwa/170 F: Calido
M: Retina
brak DE 431310401210
41.

228

CARETANE ROSE Z Z POL 2012 Klacz gniada/169 F: CROWN Z
M: CARETANA Z
BRAK 056015Z55824412 106AU83
42.

77

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
43.

298

CARLA SP POL 2010 Klacz F: Emar/Maram KWPN
M: Case Z
K019194
44.

84

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg
M: Caletta
K025393 61609640055913
45.

288

CASINA 20 OLD GER 2012 klacz siwa/168 F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
46.

218

CASIQUIARE OS POL 2010 wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
47.

54

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
48.

275

CASSIOPEIA HOL. GER 2013 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Novell I hol./ Corrado I hol.
K022545 DE421000176213
49.

117

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
50.

235

CASUS HOL. GER 2015 ogier kasztanowata/168 F: Colman hol./ Carthago
M: Ostia IV hol./ Contender hol.
K027159 DE421000099715
51.

198

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
52.

123

CEKIN L SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka / Cajero
K028562 616009610033314
53.

296

CELVISTO Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/. F: Cellestial
M: Lamira/ Levisto
K028658 .
54.

12

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
55.

102

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
56.

121

CHE LUGAR OLD GER 2008 wałach kasztanowata/170 F: Chacco Blue
M: Feenland
Reg DE 418180245608
57.

133

CIANTI SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Casilio
M: Konfetti
reg 616999680066412
58.

85

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
59.

231

CLASSIC GREY NIEM. SPORT. POL 2014 wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
60.

273

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
61.

278

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
62.

211

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
63.

97

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
64.

171

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
K023407 DE421000027212
65.

199

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
66.

122

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo
M: C-Dalandro-Retto
K022580 616009510254213
67.

213

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
68.

195

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
69.

286

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
70.

226

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada/Brak F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
K024215 DE418180535413
71.

92

CONCORDIA DSP POL 2016 klacz siwa/170 F: CORNFIRE
M: CACANKA
Xxx DE456560367416
72.

222

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
K020301 DE421000085411
73.

202

CONNORO HOLSZTYN GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor
M: Raisa
Brak De421000185314
74.

279

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
75.

246

COOKIE MONSTER HOL POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas
M: Lianro
- -
76.

236

CORDELLI WESTF POL 2013 wałach siwa/170 F: Cordess
M: Wizerin
K025211 .
77.

65

COSIMA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz siwa/165 F: Nn
M: Cosa che
K020643 DE 498-8703330-11
78.

120

CRAX OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
79.

217

CRISPIN CORNET NIEM. SPORT. GER 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Liberate / Liberator
K028421 DE487000053003
80.

251

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
81.

261

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek / Takashi van Berkenbroek
K028739 056015Z55716214
82.

254

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
83.

118

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
84.

291

DEXTER AES POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Delana van ter Moude
K027445 82 600 214 088 27 15
85.

240

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 Wałach gniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
86.

230

DIGISPORT CARLO HOL POL 2014 ogier ciemnogniada/---------- F: cormint
M: casqetta
brak de421000119114
87.

196

DJARVI B KWPN NED 2008 klacz kara/170 F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
88.

188

DON VITO SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Vitalis
M: Dalia Z / Dutch Capitol hol.
K023883 616009530092613
89.

53

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
90.

157

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
91.

109

DWARL MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/159 F: Efekt
M: Dworzanka
K029898 616 006 59 01013 15
92.

134

DYLANO M KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos
M: Kalibra
none
93.

86

DYWIZJA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Dystynkcja
K027199 616006680026411
94.

104

EASTER FOR EVER HOL POL 2012 wałach gniada/167 F: Ephebe F. Ever /
M: Zarin XV / Clinton
K020722 421000583012
95.

247

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
96.

126

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad hol./ Lancer II
M: Eviva hol./ Mylord Carthago SF
K028713 616009610126716
97.

249

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
K024029 DE421000582812
98.

189

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
K021609 616009550139711
99.

71

ESCALIBUR W WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/---- F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ESCADA W
BRAK 616007680014416
100.

124

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
101.

299

Estela F:
M:
102.

272

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
103.

69

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
104.

23

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
K023210 1111
105.

112

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
106.

284

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Uranda / Colino
K024458 528003201009549 105BM79
107.

287

FOREST SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Qulester
M: Turbud Fabel/ o. Fanimo
K020025 616 009 59 01493 10
108.

253

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171cm F: Corland/Cor de la Bryere
M: Mabelle/Goodtimes
K018747 528003201008789
109.

248

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
110.

100

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
111.

219

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss/Indoctro
M: Bon-Bon/Up To Date
K020835 528003201003309
112.

82

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
113.

56

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
114.

295

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
K020276 528003201106593
115.

128

GIGANT SP POL 2004 wałach bułana/163 F: Żakard
M: Gaja
K013307 POL009680055904
116.

180

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
117.

136

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
118.

181

GIRL RV KWPN POL 2011 klacz gniada/177 F: Quality Time
M: Cottica II RV
K021259 528003201105142
119.

151

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
120.

61

GOMETA KWPN NED 2011 klacz gniada/167 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Rometa / Zeus
K028541 528003201107063
121.

237

GROGORY KWPN POL 2011 wałach gniada/170 F: Up to Date
M: New Milion/Emilion
K026756 .
122.

192

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
123.

38

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada/158 F: Contendel L
M: Gaja
K025893 616009680072610
124.

269

HAKILLY V Z ZANG NED 2014 Klacz gniada/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K026199 056015Z55545714
125.

182

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa/177 F: Andiamo / Animo
M: Fonelle R / Winningmood Van De Arenberg
K029257 528003201209225
126.

130

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
127.

250

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
128.

106

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor
M: Herbia
K025303 616009680038210
129.

183

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
130.

234

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 Curella / Favoritas
131.

174

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
132.

193

IBLUE KWPN POL 2013 wałach gniada/168 F: ZIROCCO BLUR VDL
M: KAKINA po ZEOLIET
K028638 528003201303531
133.

258

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
134.

205

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
K026374 528003201300130
135.

163

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
136.

131

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
137.

212

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
138.

50

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Zaza / Heartbreaker
K027270 528003201405551
139.

129

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
140.

113

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: CAMILLA VDL
K029342 528003201408429
141.

108

JUDA MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Huzar
M: Judyta
K029826 616 006 59 10445 13
142.

244

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
143.

208

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
144.

76

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Chacco Fly
M: xxx
brak 1234567
145.

223

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
146.

224

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
147.

37

KASANDRA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Hazard
M: Kwesta
K022257 616009540008612
148.

173

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
K028767 -
149.

204

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
150.

214

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
151.

191

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
152.

115

KRISTIANO GL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: ---
M: ---
K023579 brak
153.

200

KWOAJONG KWPN DEN 2005 ogier ciemnogniada/165 F: Arezzo
M: Wirrina
K030281 528003201508078
154.

55

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
155.

44

LADY ROCK KWPN NED 2016 mare bay/168 F: Agana van het Gerendal Z
M: Rockella s
-
156.

190

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
157.

87

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush / Echo Vant Spierveld
M: Leda / Edminton
K028840 616999680051616
158.

95

LAQUINARO WESTF. GER 2011 wałach gniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Criwis / Castillo
K026885 DE441411545511
159.

270

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
160.

303

Lavadinus PP F:
M:
161.

LAVANDINUS PP POL F:
M:
162.

252

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
163.

98

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:147 F: Nemo
M: Barako
K020887 616009640026910
164.

283

LIMONCHELLO NT WESTF POL 2007 ogier ciemnogniada/174 F: Lord Caletto
M: Calido I
Brak Brak
165.

243

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
166.

229

LITTLE EXPRESS Z Z POL 2015 klacz gniada/---------- F: LE BLUE DIAMONDVT RUYTERSHOF
M: ORIENT EXPRESS
BRAK 056015255602215
167.

94

LOLLYPOP DEL LAGHETTO SI ITA 2013 klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
168.

259

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
Gddbjj Vfg
169.

186

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
170.

271

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
171.

290

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
172.

127

MATEA-G WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Bankiet / Landos
M: Magma / Mrocza
K016089 POL007610028008
173.

68

MIRINDA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz kara/161 F: Tanos
M: Melisa
Brak 616007610124616
174.

264

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
175.

207

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
176.

280

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
K024736 616007670081114
177.

111

MY LUCKY PENNY NIEZNANA IRL 2005 Klacz siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K030359 -
178.

79

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
179.

262

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
180.

238

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/172 F: Numero Uno
M: St.Pr.St.Carmen (Cento- Calido)
K029127 De 431318300714
181.

45

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L /
K030154 DE441411173016
182.

176

NIRVARO OLD POL 2008 wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
183.

260

NORTON NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/167 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
184.

282

NORWIND - POL - wałach inna/- F: -
M: -
Brak Brak
185.

277

NUMBER ONE 28 HOL GER 2009 Ogier siwa/1 F: Numero Uno / Libero
M: Ilka IV / Corofino I
K020345 DE421000153509 104WC28
186.

105

OGIEŃ SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Literat /
M: Opoka /
K018955 -
187.

201

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
K027911 056002W003073
188.

257

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
189.

164

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
190.

103

PHENOMENON BWP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Quint VH Maarlo Z
M: Kablesse of Ballmore
K030045 -
191.

215

POLECZKA HOL GER 2006 klacz gniada/164 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
192.

39

PORANNY BLASK SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Lau Reed
M: Portina
K029842 616009670061916
193.

132

POTTER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Ludger
M: Paloma
K028779 -
194.

62

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
195.

11

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
196.

267

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 wałach gniada/166 F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
197.

266

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
198.

175

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
199.

119

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
200.

22

REBUS WLKP POL 2009 wałach gniada/175 F: Faust z
M: Rita
K016308 616007610271809
201.

58

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
202.

46

RODOS L SP POL 2016 Wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja /
K030160 616009610028916
203.

242

ROGANO WLKP POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
204.

47

ROTAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Coriano's Ass
M: Rota
K024867 616009610075514
205.

90

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
206.

116

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
207.

239

SALVE HAN DEU 2014 Wałach gniada/- F: Stakkato
M: po Quidam de Revel/Landadel
K026012 DE431318300714
208.

42

SARI GP Z ZANG BEL 2012 klacz ciemnogniada F: Stakkato /
M: / Cassini I
brak -
209.

91

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
210.

289

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
K029473 616009540072715
211.

135

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
K017438 616009640024410
212.

74

SEVILLA HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Stolzenberg
M: St.Pr.St.Quinta (Quintender- Cento)
Brak DE 431318308115
213.

66

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
214.

255

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
215.

96

SILVER STAR HOL. POL 2010 klacz siwa/172 F: Legolas
M: Sunshine
K018374 105FG31
216.

285

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone /
M: Sephora M /
bral -
217.

302

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
218.

49

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
219.

88

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
Brak 616999680051516
220.

197

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
K018024 Z-651706
221.

206

TESTAROSSA SP POL 2009 klacz gniada/mk:156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
222.

294

TESTAROSSA PZHK (SP) POL 2009 Mare Bay F: PEGASUS HB
M: TIGRA/LORD ALEXANDER
616009670075009 106ZU96
223.

110

THE DOCTOR KUC CONNEMARA IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
K027368 372100400006150
224.

59

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
225.

64

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
226.

107

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
227.

137

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
228.

67

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/172 F: Cancon
M: Ulena-K
K018808 616009610009711
229.

63

URINA-K SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ulena - K / Lord Star
K026789 616009610018314
230.

268

USTINA WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 105RA81
231.

216

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
232.

101

VASHICA SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: ZINEDINE
M: WIKTORIA
brak 616009670114015
233.

210

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
234.

263

WENECJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K024844 616009640012613
235.

40

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
236.

125

WIMSTER SP POL 2016 Ogier gniada/170 F: Qulester hol.
M: Wimella sp / Imequyl sp
K028870
237.

138

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
528003 04.02852 103BS96
238.

172

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata/167 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274 103CC23
239.

185

ZALVO KWPN POL 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin
M: Sarina
K008472 5280030411274
240.

60

ZASTER WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Kietlów
300
100
50
SUM:
450.00
Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
175
SUM:
175.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
500
125
SUM:
625.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
15
50
20
SUM:
85.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
175
SUM:
175.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
50
125
15
200
SUM:
390.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
15
SUM:
15.00
Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
20
15
SUM:
35.00
Elbl Anna bkp
100
SUM:
100.00
Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
30
500
450
50
SUM:
1030.00
Galocz Masza bpk
15
SUM:
15.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
50
20
SUM:
70.00
Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
150
SUM:
150.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
20
30
20
SUM:
70.00
Hendrys Maja KJ FIMMEL TEAM
150
SUM:
150.00
Jabłońska Julia Verso La Natura
300
20
25
15
SUM:
360.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
200
SUM:
200.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
100
150
SUM:
250.00
Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events
175
200
250
SUM:
625.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
50
15
200
350
15
1100
SUM:
1730.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
25
150
100
200
25
50
15
SUM:
565.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
100
SUM:
100.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
250
SUM:
250.00
Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
25
20
SUM:
45.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
200
100
SUM:
300.00
Kubacka Dominika bpk
175
50
SUM:
225.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
200
200
50
125
50
SUM:
625.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
125
125
25
SUM:
275.00
Makowska Martyna St. Warszawski KJ
100
SUM:
100.00
Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
50
SUM:
50.00
Mizgier Filip St. Rodan Club
15
SUM:
15.00
Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
50
125
SUM:
175.00
Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
100
SUM:
100.00
Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
150
SUM:
150.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
125
300
800
SUM:
1225.00
Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
15
SUM:
15.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
20
30
400
25
SUM:
475.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
SUM:
150.00
Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
400
100
200
SUM:
700.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
175
175
150
250
15
15
200
SUM:
980.00
Rękosiewicz Aleksandra KJ Sokół Damasławek
250
SUM:
250.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
SUM:
50.00
Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
125
SUM:
125.00
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
50
50
175
SUM:
275.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
20
SUM:
20.00
Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
50
SUM:
50.00
Tauchert Oliwia SJ Baborówko
50
SUM:
50.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
175
100
20
SUM:
295.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
15
150
SUM:
165.00
Vinckier Izabela SJ Kunowo
100
20
150
SUM:
270.00
Vinckier Jan SJ Kunowo
100
1300
SUM:
1400.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
50
150
50
650
150
SUM:
1050.00
Wypchło Aleksandra bpk
15
100
650
250
350
SUM:
1365.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
KJ Kietlów
GUSTIQUE (192)
2020-11-13
25
2020-11-13
4
300
2020-11-14
7
100
2020-11-15
IBLUE (193)
2020-11-13
16
2020-11-13
30
2020-11-14
20
2020-11-14
7
50
2020-11-15
17
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2020-11-15
2
175
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
INDIVAR (258)
2020-11-13
15
2020-11-13
14
2020-11-14
2
500
2020-11-15
15
LORD FEIN (259)
2020-11-13
29
2020-11-13
39
2020-11-14
62
2020-11-15
4
125
NORTON (260)
2020-11-13
46
2020-11-15
24
2020-11-14
28
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-11-13
13
15
2020-11-13
28
2020-11-14
18
2020-11-14
8
50
2020-11-15
13
20
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2020-11-14
54
2020-11-15
24
2020-11-13
23
2020-11-13
2020-11-14
1
175
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2020-11-13
4
150
2020-11-14
2020-11-15
18
2020-11-13
21
2020-11-13
2020-11-14
23
2020-11-15
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
ORINOKO (257)
2020-11-13
5
50
2020-11-13
23
2020-11-14
3
125
2020-11-14
12
15
2020-11-15
1
200
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
ZALVO (172)
2020-11-13
18
2020-11-14
14
15
2020-11-15
33
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LORDANA K (186)
2020-11-14
47
2020-11-15
10
20
2020-11-14
15
15
2020-11-15
31
Elbl Anna
bkp
2020-11-13
4
100
2020-11-13
27
2020-11-15
40
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
ELASTIQUA (247)
2020-11-13
2020-11-13
19
2020-11-14
11
30
2020-11-15
16
FRAPANT (248)
2020-11-13
2
500
2020-11-14
26
2020-11-15
4
450
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
52
2020-11-15
7
50
Fiołek Klaudia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-11-13
48
2020-11-13
47
2020-11-14
2020-11-15
25
Galocz Masza
bpk
2020-11-13
16
2020-11-13
11
15
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
43
2020-11-14
29
2020-11-15
29
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
CORDELLI (236)
2020-11-13
21
2020-11-13
49
2020-11-14
6
50
2020-11-14
22
2020-11-15
22
GROGORY (237)
2020-11-13
13
20
2020-11-13
13
2020-11-14
27
2020-11-15
21
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (69)
2020-11-13
3
150
2020-11-14
40
2020-11-15
29
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2020-11-13
46
2020-11-13
36
2020-11-14
38
2020-11-14
12
2020-11-15
12
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2020-11-13
12
20
2020-11-13
22
2020-11-14
9
30
2020-11-15
28
JACKPOT A (212)
2020-11-13
22
2020-11-13
14
20
2020-11-14
24
2020-11-15
11
Hendrys Maja
KJ FIMMEL TEAM
NIRVARO (176)
2020-11-13
29
2020-11-14
17
2020-11-15
8
150
Jabłońska Julia
Verso La Natura
CAHIR (194)
2020-11-13
34
2020-11-14
2020-11-15
2
300
COLUMBIA (195)
2020-11-13
9
20
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-15
9
25
DJARVI B (196)
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
2020-11-14
2020-11-13
32
2020-11-13
37
2020-11-14
34
2020-11-15
20
2020-11-13
10
15
2020-11-14
2020-11-15
50
Jankowska Joanna
KJ Ślęża Wrocław
2020-11-13
34
2020-11-13
2020-11-14
51
2020-11-14
2020-11-15
41
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2020-11-14
41
2020-11-14
31
2020-11-15
4
200
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (242)
2020-11-13
6
100
2020-11-14
4
150
2020-11-15
32
Kaźmierczak Wiktoria
St. KS Jumping Events
FORSTER (253)
2020-11-13
3
175
2020-11-14
2
200
2020-11-15
3
250
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2020-11-13
6
50
2020-11-13
26
2020-11-14
10
15
2020-11-15
47
2020-11-13
36
2020-11-13
2
200
2020-11-14
13
2020-11-15
1
350
2020-11-13
25
2020-11-13
15
15
2020-11-14
10
2020-11-14
45
2020-11-15
17
2020-11-13
11
2020-11-14
21
2020-11-15
13
2020-11-13
9
2020-11-15
2
1100
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
C-ZINA W (227)
2020-11-13
9
25
2020-11-13
44
2020-11-14
2
150
2020-11-14
5
100
2020-11-15
2
200
2020-11-13
8
25
2020-11-13
8
50
2020-11-14
9
15
2020-11-15
36
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2020-11-14
21
2020-11-15
6
100
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (252)
2020-11-13
45
2020-11-13
1
250
2020-11-15
15
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2020-11-13
24
2020-11-13
2020-11-14
7
25
2020-11-14
42
2020-11-15
11
20
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2020-11-13
35
2020-11-14
24
2020-11-15
10
2020-11-13
2020-11-13
5
200
2020-11-14
2020-11-15
7
100
Kubacka Dominika
bpk
ULEWA 2-K (137)
2020-11-14
2
175
2020-11-15
8
50
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (198)
2020-11-13
1
200
2020-11-13
2020-11-14
1
200
2020-11-14
2020-11-15
7
50
COCORRADO (199)
2020-11-13
4
125
2020-11-13
45
2020-11-14
7
50
2020-11-14
2020-11-15
38
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
VULKANA 6 (210)
2020-11-13
32
2020-11-13
25
2020-11-14
23
2020-11-14
23
2020-11-15
49
KISSIMMEE (214)
2020-11-13
15
2020-11-13
41
2020-11-14
15
2020-11-14
31
2020-11-15
23
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2020-11-13
3
125
2020-11-13
30
2020-11-14
2020-11-14
4
125
2020-11-15
35
KWOAJONG (200)
2020-11-13
28
2020-11-14
8
25
2020-11-15
11
2020-11-13
38
2020-11-13
2020-11-14
21
2020-11-15
23
CONNORO (202)
2020-11-13
34
2020-11-14
14
2020-11-14
2020-11-15
9
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
2020-11-14
Makowska Martyna
St. Warszawski KJ
POLECZKA (215)
2020-11-13
55
2020-11-14
4
100
2020-11-15
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
2020-11-13
19
2020-11-13
42
2020-11-14
20
2020-11-14
50
2020-11-15
48
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (256)
2020-11-13
40
2020-11-14
30
2020-11-14
22
2020-11-15
19
EVIVA (272)
2020-11-15
39
2020-11-15
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
ASSADUR (281)
2020-11-13
22
2020-11-14
5
50
2020-11-15
12
Mizgier Filip
St. Rodan Club
LASER (270)
2020-11-13
52
2020-11-13
43
2020-11-14
13
15
2020-11-14
23
2020-11-15
31
Moksiewicz Kacper
JKS Przybyszewo
2020-11-13
31
2020-11-13
27
2020-11-14
8
50
2020-11-14
18
2020-11-15
5
125
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
SIENA M (255)
2020-11-13
24
2020-11-14
2020-11-15
27
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
CALANTINO (265)
2020-11-13
17
2020-11-13
24
2020-11-14
2020-11-14
14
2020-11-15
10
Nowacki Michał
KJ Sport Zamysłowo
JUGATTI (244)
2020-11-13
20
2020-11-13
50
2020-11-14
19
2020-11-14
60
2020-11-15
5
100
ARMANII (245)
2020-11-13
41
2020-11-13
19
2020-11-14
19
2020-11-15
2020-11-13
31
2020-11-13
17
2020-11-14
28
2020-11-15
34
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
LINUS 317 (243)
2020-11-13
28
2020-11-13
50
2020-11-14
46
2020-11-14
35
2020-11-15
8
50
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
IRONMAN (163)
2020-11-13
35
2020-11-14
17
2020-11-15
2020-11-13
2
150
2020-11-14
37
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski
2020-11-13
30
2020-11-14
21
2020-11-15
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-13
5
125
2020-11-14
4
300
2020-11-15
3
800
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
LAMBIK (190)
2020-11-13
48
2020-11-13
2020-11-14
32
2020-11-14
2020-11-15
30
KOSTARYKA (191)
2020-11-13
9
15
2020-11-13
2020-11-14
34
2020-11-15
28
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2020-11-13
11
20
2020-11-13
21
2020-11-14
10
30
2020-11-14
3
400
2020-11-15
12
CAIERO (178)
2020-11-13
20
2020-11-13
17
2020-11-14
24
2020-11-15
ARMAGEDON (179)
2020-11-13
7
25
2020-11-13
53
2020-11-14
56
2020-11-15
46
2020-11-13
33
2020-11-14
36
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
18
2020-11-14
57
2020-11-15
3
150
Piksa Łukasz
KJ Verso La Natura
2020-11-13
2020-11-13
3
400
2020-11-14
2020-11-14
8
100
2020-11-15
7
200
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
DON VITO (188)
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
25
2020-11-14
6
100
2020-11-15
14
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
63
2020-11-14
33
2020-11-15
27
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2020-11-13
1
175
2020-11-13
2
175
2020-11-14
3
150
2020-11-15
1
250
2020-11-13
12
15
2020-11-14
16
15
2020-11-15
19
2020-11-13
42
2020-11-14
5
200
2020-11-15
18
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
CLOUD (171)
2020-11-13
44
2020-11-13
2020-11-14
20
2020-11-15
WENECJA (263)
2020-11-13
31
2020-11-14
25
2020-11-15
21
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club
COLOMBO (213)
2020-11-13
17
2020-11-13
20
2020-11-14
12
2020-11-14
29
2020-11-15
21
Rękosiewicz Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
DURAVELLA (157)
2020-11-13
23
2020-11-14
1
250
2020-11-15
26
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2020-11-13
18
2020-11-13
2020-11-14
11
2020-11-15
14
2020-11-14
20
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
ATOMIUM L (184)
2020-11-13
2020-11-13
19
2020-11-14
32
2020-11-15
44
ZALVO (185)
2020-11-13
2020-11-13
ROTAN (47)
2020-11-14
22
2020-11-15
8
50
Sitowska Iwona
KJ FER Więckowice
2020-11-13
24
2020-11-13
26
2020-11-14
5
125
2020-11-15
25
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-13
33
2020-11-13
7
50
2020-11-14
44
2020-11-15
26
JURANDA (208)
2020-11-13
6
50
2020-11-14
24
2020-11-15
3
175
2020-11-13
35
BEN GUN (209)
2020-11-13
29
2020-11-14
36
2020-11-15
37
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
I-MARK W (234)
2020-11-13
12
2020-11-14
10
2020-11-15
19
CASUS (235)
2020-11-14
24
2020-11-15
9
20
2020-11-13
21
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
CIRA W (85)
2020-11-15
6
50
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
USTINA (268)
2020-11-13
39
2020-11-13
15
2020-11-14
15
2020-11-14
26
2020-11-15
20
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2020-11-14
6
50
2020-11-14
61
2020-11-15
16
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
SELLINO (289)
2020-11-13
11
2020-11-13
33
2020-11-14
9
2020-11-14
27
2020-11-15
45
2020-11-13
38
2020-11-14
3
175
2020-11-15
6
100
DEXTER (291)
2020-11-14
17
2020-11-14
22
2020-11-15
30
GIBANTA (295)
2020-11-13
10
20
2020-11-13
10
2020-11-14
16
2020-11-15
11
CELVISTO (296)
2020-11-13
27
2020-11-13
54
2020-11-14
19
2020-11-15
43
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
25
2020-11-14
30
2020-11-15
22
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
KALOMA-N (223)
2020-11-13
26
2020-11-13
14
15
2020-11-14
11
2020-11-14
48
2020-11-15
15
KANE (224)
2020-11-13
12
2020-11-13
40
2020-11-14
16
2020-11-14
59
2020-11-15
19
CACHMER (225)
2020-11-13
10
2020-11-13
49
2020-11-14
13
2020-11-14
26
2020-11-15
18
COMTESS (226)
2020-11-13
22
2020-11-13
6
150
2020-11-14
12
2020-11-15
16
Vinckier Izabela
SJ Kunowo
NIGIRI (238)
2020-11-13
2020-11-13
5
100
2020-11-14
49
2020-11-15
12
20
SALVE (239)
2020-11-13
2020-11-13
43
2020-11-14
39
2020-11-15
42
2020-11-13
2020-11-13
2020-11-14
35
2020-11-14
2020-11-15
4
150
Vinckier Jan
SJ Kunowo
CAREBIS (241)
2020-11-13
2020-11-13
7
100
2020-11-14
18
2020-11-15
1
1300
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
EVIVA (272)
2020-11-13
16
2020-11-14
14
2020-11-15
2020-11-15
2020-11-13
7
50
2020-11-13
16
2020-11-14
15
2020-11-15
5
150
CALVANO (274)
2020-11-13
8
50
2020-11-14
17
2020-11-15
13
2020-11-13
20
2020-11-14
9
2020-11-15
9
2020-11-13
1
650
2020-11-14
6
150
2020-11-15
17
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
CLEAR ONE (278)
2020-11-15
14
Wypchło Aleksandra
bpk
GILEA (180)
2020-11-13
37
2020-11-13
32
2020-11-14
11
15
2020-11-14
27
2020-11-15
51
GIRL RV (181)
2020-11-13
8
100
2020-11-14
1
650
2020-11-15
6
250
HAMILTON (182)
2020-11-13
18
2020-11-14
13
2020-11-15
5
350
Wysocka Aneta
KJ Wechta Rosnówko
CLEAR ONE (278)
2020-11-13
14
2020-11-13
2020-11-14
33
2020-11-15
CONSILLA (279)
2020-11-13
47
2020-11-14
55
2020-11-15
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (219)
2020-11-13
51
2020-11-13
2020-11-14
16
2020-11-15
10
2020-11-14
58
BACANTI (220)
2020-11-13
51
2020-11-13
23
2020-11-14
19
2020-11-15
Żuk Kaja
KJ Kietlów
DA VINCI (254)
2020-11-13
18
2020-11-13
13
2020-11-14
53
2020-11-15
32

Number of Riders: 132

Number of Horses: 240

The sum of prizes: 18 885.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl