Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO+HZR 16-18 październik 2020
Leszno, 16-18 październik 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 15:31:13
2020-10-17 15:31:13
Julia Jabłońska LAROSCH
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 15:30:46
2020-10-17 15:30:46
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 15:30:12
2020-10-17 15:30:12
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 15:29:19
2020-10-17 15:29:19
Julia Jabłońska DJARVI B
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 12:40:21
2020-10-17 12:40:21
Agata Derda GELESTA
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 12:39:18
2020-10-17 12:39:18
Agata Derda UTASZA
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 08:40:02
2020-10-15 08:40:02
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 14:12:21
2020-10-14 14:11:43
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 17:56:02
2020-10-13 17:56:02
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 18:05:19
2020-10-13 17:55:13
Hubert Polowczyk IRONMAN MELLONI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 17:52:02
2020-10-13 17:52:02
Hubert Polowczyk ZIRADO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 17:51:06
2020-10-13 17:51:06
Hubert Polowczyk K' ERMITAGE PREMICES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 16:32:19
2020-10-13 17:50:04
Hubert Polowczyk CELLDORADO PB
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 17:48:49
2020-10-13 17:48:49
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:14:24
2020-10-12 14:14:24
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:31:45
2020-10-11 17:02:29
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 07:31:41
2020-10-11 16:58:12
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 20:02:40
2020-10-11 14:08:54
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:02:34
2020-10-10 21:21:31
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:02:28
2020-10-10 21:09:54
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:02:26
2020-10-10 21:09:32
Aleksandra Gebler JUNIOR 152
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:02:13
2020-10-10 20:02:46
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:02:07
2020-10-10 19:54:44
Karolina Szpak HALLOUMI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:02:05
2020-10-10 19:48:49
Karolina Szpak KONQUISTADOR
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:42:13
2020-10-10 17:31:49
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:42:35
2020-10-10 17:31:12
Michał Nowacki COOKIE MONSTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:13:14
2020-10-09 18:12:57
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:32:58
2020-10-09 10:05:12
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:09:13
2020-10-09 09:18:24
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:15:43
2020-10-09 00:44:45
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:38:21
2020-10-08 21:37:56
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:15:33
2020-10-08 21:37:24
Jan Dominik Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:37:29
2020-10-08 21:36:31
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:15:25
2020-10-08 20:35:35
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:15:18
2020-10-08 20:12:48
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:15:06
2020-10-08 13:36:47
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:59
2020-10-08 12:05:02
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 18:20:42
2020-10-08 12:04:02
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:52
2020-10-08 12:03:28
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:48
2020-10-07 20:31:06
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:40
2020-10-07 14:23:51
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:29
2020-10-07 12:06:22
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:28
2020-10-07 12:05:45
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:21
2020-10-07 10:45:27
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 08:40:24
2020-10-07 09:45:36
Filip Mizgier LASER
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 13:57:17
2020-10-07 09:45:09
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 11:12:56
2020-10-06 21:41:53
Borys Kramer COSGROVE 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:52
2020-10-06 21:38:05
Katarzyna Szuń DARINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:51
2020-10-06 21:37:31
Katarzyna Szuń MY REVELATION
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:44
2020-10-06 18:39:51
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:42
2020-10-06 18:39:19
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:35
2020-10-06 18:35:53
Marcin Bętkowski LOCARNO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:33
2020-10-06 18:33:28
Marcin Bętkowski NORTON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:31
2020-10-06 18:32:59
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:22
2020-10-06 16:44:32
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:09:00
2020-10-06 10:00:27
Dominik Słodczyk STAR LADY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 18:22:40
2020-10-06 09:59:18
Kornelia Smura ROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:08
2020-10-05 20:22:37
Marianna Stawicka COBREY F
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:54:06
2020-10-05 20:21:24
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:14:14
2020-10-05 20:08:53
Vanessa Nowaczyk CELANA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 13:25:39
2020-10-05 19:30:42
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:14:40
2020-10-05 14:14:59
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:16:00
2020-10-05 10:10:51
Natalia Czernik EVERDI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:16:05
2020-10-05 10:10:19
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:16:44
2020-10-05 06:51:00
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:16:50
2020-10-04 21:27:30
Ewa Mazurowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:16:57
2020-10-04 21:26:15
Ewa Mazurowska CORBLUE PS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:01:38
2020-10-04 21:24:00
Ewa Mazurowska IPKE S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:18:03
2020-10-04 18:51:59
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:53:20
2020-10-04 16:22:45
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:21:52
2020-10-03 15:04:02
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:53:43
2020-10-01 14:08:24
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 17:53:53
2020-10-01 09:29:26
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:42:56
2020-09-30 21:48:27
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 08:14:06
2020-09-30 15:57:46
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CLINTESSA PRO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:15:12
2020-09-30 07:59:26
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 12:15:13
2020-09-30 07:54:59
Amelia Miałszygrosz HRABINKA ”C”
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:01:52
2020-09-29 13:50:26
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:01:54
2020-09-29 13:49:53
Marta Sawicka BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:02:06
2020-09-29 11:45:14
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 22:02:16
2020-09-29 11:28:17
Natalia Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 11:28:03
2020-09-27 17:06:30
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:51:14
2020-09-24 17:28:13
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:51:22
2020-09-24 14:57:10
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DON CLAVIUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:21:58
2020-09-24 14:53:38
Paulina Bule LAZINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:51:26
2020-09-24 14:53:24
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:51:28
2020-09-24 14:53:12
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 10:51:29
2020-09-24 14:52:59
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:18:04
2020-09-21 16:03:10
Natalia Kluska COLOMBINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:18:06
2020-09-21 16:02:52
Patrycja Ksiądz ANTARES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 19:18:07
2020-09-21 16:02:36
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:17:25
2020-09-21 10:33:28
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 22:58:54
2020-09-21 10:32:50
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
2. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
S
O012805
3. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
4. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
5. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
6. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
7. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
8. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
10. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
11. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
12. Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław
S
O038733
13. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
14. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
15. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
16. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
17. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
18. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
19. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
20. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O039417
21. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
22. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
23. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
24. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
25. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
26. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
27. Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
28. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
29. Kuczerawy Tomasz Klub Sportowy Small Cherry
S
O001835
30. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
31. Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
S
O003222
32. Miałszygrosz Amelia KJ Ślęża Wrocław
2006 (JM.)
O054291
10215442
33. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
34. Mizgier Filip St. Rodan Club
S
O003383
35. Młodawska Karolina Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
36. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
37. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
38. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
39. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
40. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
41. Piksa Łukasz Klub Sportowy Verso La Natura
S
0007667
42. Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
S
O007667
43. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
44. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
S
None
45. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
S
O000539
46. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
47. Sawicka Marta St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O022685
48. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
49. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
50. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
51. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
52. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
53. Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
2007 (JM.)
O055815
54. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
55. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
56. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
57. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
2.

13

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
3.

164

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
4.

224

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
5.

135

ANTARES SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Quality / Quinar
M: Almera / Landor S
K020407 616009610133610
6.

104

ARES V'T ELZENHOF Z Z POL 2009 Wałach ciemnogniada/174 F: Alex
M: Ramira Van't Geutje
K029132 056015Z55821109
7.

85

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L
M: Alzacja
K029290 616009610094216
8.

172

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke/Acorado
M: Gragentina/Argentinus
K009306 DE433330581004
9.

89

ARMIN DE MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
Brak 616007670038513
10.

190

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
11.

96

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
12.

208

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
13.

91

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
14.

238

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
15.

67

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
16.

56

BLACKIE PONY POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak
17.

39

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
18.

166

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
19.

46

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless/Nimrod B
M: Czelari/Saphir
K007900 616009670000501
20.

178

C-ZINA W SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine / Guidam
M: Calgary / Calvaro Z
K028511 616009682018214
21.

28

C'EST LA VIE SP POL 2008 Klacz siwa F: Castilio hol.
M: Carmina Z/Corando hol.
K014452
22.

226

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
K014066 DE418180685309
23.

240

CAHIR OS POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
DE418180685309 105XG53
24.

173

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
25.

57

CALGARY OLD POL 2009 wałach gniada F: Catoki/Cambridge
M: Quattro's Queen/Quattro B
K021297 DE418180154809
26.

112

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
27.

194

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
28.

174

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
29.

235

CASILION B OLD POL 2008 Ogier F: Casiro I hol./Cassini I hol.
M: May old./Colander hol.
K014820
30.

73

CASSANO BRAK POL 2012 Wałach ciemnogniada F: brak
M: brak
brak
31.

103

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
32.

176

CELANA Z ZANGERSHEIDE POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Chellano Z
M: Lavendel/ Hugo
brak Z-684905
33.

230

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
34.

30

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
35.

48

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
36.

33

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano s Ass
M: Coco Calida
K024489 brak
37.

215

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
38.

36

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
39.

202

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
40.

142

CLINTESSA PRO OLD POL 2013 mare bay/166 F: Clinton I
M: Alme
/ /
41.

188

COBREY F WESTF POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Cobra/Carthago
M: Cailustas/Castillo
K024483 DE441410882613
42.

209

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
43.

134

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
44.

228

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
45.

239

COLUMBIA PZHK (SP) POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
616009510444310 105GM03
46.

132

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
47.

37

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy/ Contendro l
M: Margo/ Oder
K029131 431436935114
48.

5

COOKIE MONSTER HOL POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas
M: Lianro
- -
49.

184

CORBLUE PS OLD POL 2012 ogier gniada/173 F: Cornet's Balou
M: Chacanne / Chacco-Blue
K029010 DE418185027214
50.

201

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
51.

128

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
brak brak
52.

81

CORSICA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Contessa / Coriano Z
K028383 616009510134914
53.

75

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K023835 616009510236615
54.

154

COSGROVE 3 HOLSZTYNSKA POL 2013 wałach siwa/175 F: Calido I
M: Vroni
Brak DE421000087113
55.

51

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club /
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
56.

221

COURTNEY 11 OLDBG GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: LAMBADA (HOLST)/LAURIN (HOLST)
DE433330177309 104ZE87
57.

74

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
K011151
58.

65

CUPIDO HSH HUN 2012 wałach gniada/182 F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
K025277 HUNMMF122290310
59.

80

CURRARA AK SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Romeo des Vaux
M: Czunita K
K024619 616009610013613
60.

114

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
K022234 616007610044911
61.

87

DARGOS HOL GER 2015 ogier kara/172 F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 DE421000175415
62.

197

DARINA KWPN POL 2008 klacz siwa/170 F: CARDENTO
M: IRINA
K022508 528003000805831
63.

97

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
64.

42

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
65.

170

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang ll /Don Carlos
M: Lamour /Lordanos
brak DE431316937212
66.

187

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
67.

95

DIANA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
K027080 0065902721
68.

70

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
69.

17

DININA HANNOVER POL 2015 klacz siwa/170 F: Diacontinus
M: Alexa
Brak DE 431318316015
70.

227

DJARVI B KWPN NED 2008 klacz kara/170 F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
71.

163

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: CLAVIUS
M: DAMA BANKIETOWA
K023371 616009610022813
72.

38

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
73.

109

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
74.

31

DORADO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: TORADO 2
M: DOMENA
brak 616007610109115
75.

120

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada/168 F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
K006097 POL009670004101
76.

237

Dragon F:
M:
77.

102

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
78.

121

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
79.

113

DYLANO M KWPN POL 2008 wałach gniada/168 F: Cantos
M: Kalibra
0000 0000
80.

35

DYWIZJA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Dystynkcja
Brak 616006680026411
81.

177

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma
M: Etna
K025204 616009610036413
82.

129

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
83.

183

ELANNA PS OLD POL 2012 klacz gniada/173 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Ceanna
K026759 DE 418185036112
84.

232

EPONA SP POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo / Chin Chin
M: Erupcja / Carambole
K026253 616009510135214
85.

44

ERAZM MŁP POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun / Top Gun
M: Enigma / Decybel I
K025342 616006570147214
86.

40

ERTON DES BARRIERS BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
Brak 056007000E48335
87.

58

ESCALIBUR W WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/---- F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ESCADA W
BRAK 616007680014416
88.

179

EVERDI KWPN GER 2009 Ogier siwa/170 F: Verdi
M: Nn
K013859 nn
89.

76

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
90.

122

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
91.

45

FANTASIE SP POL 2010 klacz siwa/164 F: Stakkatol /
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
92.

137

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
93.

93

FISTON DE BO Z ZANG. BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Flipper d’Elle SF/
M: Indochine De Bourguignow BWP/ Calvaro Z hol.
K029396 056015255818416
94.

162

FLASH KWPN POL 2010 wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
95.

160

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
96.

200

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
97.

234

GOETHE SP POL 2009 Ogier F: Ulco
M: Grease
LKRWZJ/3635/15
98.

29

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
99.

115

GOSTEK SP POL 2016 wałach kasztanowata/mk:156 F: Gold Quaterback wlkp.
M: Gasandra sp/Sandro Boy old
K029908 616009610019816
100.

7

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
K011056 POL009680021107
101.

199

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
102.

119

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi /
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
103.

43

HAGADIR DE L’EPINETTE Belgium Sporthorse BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
104.

214

HALLOUMI SP POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
105.

125

HARTEMOR R WLKP POL 2013 wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
K025383 616007610021413
106.

101

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
107.

136

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
108.

71

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
109.

118

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
110.

124

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
111.

171

HRABINKA ”C” OLD POL 2008 klacz gniada/161 F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K016776 DE433332664808
112.

165

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
113.

191

INDIVAR KWPN NED 2013 wałach siwa/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
114.

152

IPKE S KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Caretino Gold
M: Babine
brak 106TM83
115.

158

IRONMAN KWPN NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
528003201304644 106EY78
116.

225

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528003201304644
117.

19

JACKSON SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Janis
K018248 616009670114310
118.

66

JAGUAR KWPN NED 2014 Ogier gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
119.

117

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
120.

100

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
121.

130

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
122.

241

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
123.

4

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
124.

131

JUMPER MK SP POL 2015 wałach gniada/. F: Marino /
M: Jade MK / Elf
K028620 616098200156317
125.

216

JUNIOR 152 . POL 2012 klacz gniada/. F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette/ Lord Pezi
K026340 DE433331607212
126.

222

K' ERMITAGE PREMICES Z FRA 2014 ogier kasztanowata/165 F: annan / Voltaire
M: Estelle B / Quick Star
K029762 14554840W
127.

64

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
brak 616009640071614
128.

88

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
129.

47

KOKAINA SP POL 2011 klacz gniada/166 F: GOOFI R
M: KENIA
K020848 616009540096011
130.

211

KOMBOY KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
131.

98

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
132.

213

KONQUISTADOR KWPN POL 2015 ogier siwa/170 F: Etoulon
M: Ecampaya
K028951 528003201502355
133.

105

KORSARZ WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Pikador
M: Kopia
616007520009211
134.

41

KOSINA PROGRES KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic VDL KWPN
M: Borina KWPN elite Silverstone Z
PZJ- K028493 528003201503303
135.

83

KWOAJONG KWPN DEN 2005 ogier ciemnogniada/165 F: Arezzo
M: Wirrina
Brak 528003201508078
136.

16

LARA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Sarka
K023103 203011993083511
137.

229

LAROSCH HOLST POL 2013 wałach gniada/172 F: Lyjanero
M: Caretino
- -
138.

203

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
139.

155

LASER SP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
140.

233

LAVANDINUS PP POL F:
M:
141.

175

LAZINO Holsteiner Warmblut POL 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino
M: R-Castellina
Brak Brak
142.

86

LEVEL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
K023745 616006600279312
143.

181

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
144.

92

LIRADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach kasztanowata/162 F: Diarado’s Boy
M: Lakita
Brak 616098200125390
145.

159

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/174 F: Cola
M: Lolita
K029691 Brak
146.

193

LOCARNO WESTFALSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Los Angeles
M: Gff
Bvfdf Gfvb
147.

10

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
148.

15

LORD FEIN WESTFALSKA GER 2014 wałach kasztanowata/167 F: Landfein
M: Contina
Brak DE 441411425314
149.

32

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
K018239 616999540119008
150.

49

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
151.

220

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
152.

198

LUCKY HORSE SP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
153.

108

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
154.

94

MANCHESTER RED WINE OLD. (OS) POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago SF/
M: Kleona Bonita hol./ Stakkato han.
K029392 418189120716
155.

206

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
156.

126

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
157.

185

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
158.

61

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
K010849 POL009610072307
159.

34

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
K 016610 009670088207
160.

196

MY REVELATION HOL POL 2014 Wałach gniada/171 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Betty DL
Brak Brak
161.

69

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610 105BB44
162.

207

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
163.

78

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
164.

1

NIHET KOŃ MAŁY POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
K017602 616013570175205
165.

59

NIRWANA SP POL 2006 klacz kara/165 F: OLIVER
M: NIGERIA
K012282 616009540157706
166.

192

NORTON NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/167 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
167.

79

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
168.

110

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
K020874 616009540003311
169.

210

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
K027911 056002W003073
170.

18

OLMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Maram
M: Olivia
K018220
171.

217

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
172.

107

ORIGI AEG Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan
M: Devina
K028076 05600200307386
173.

218

PRESTIGE SP POL 2009 ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
K015239 616009640101009
174.

205

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
175.

182

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOL POL 2015 ogier gniada/165 F: Quickly dKrei
M: Z-Caretana / Caretano
K028696 DE421000094615
176.

169

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
177.

77

QUINTERA LIBRA HOL POL 2010 Klacz gniada/172 F: Quintero
M: W-carlina
Brak DE421000546410
178.

106

RADETZKY TRAKEŃSKA POL 2002 Wałach gniada/180 F: Ignam
M: Rawka
K008208 POL732010011202
179.

167

RENE DE SEMILLY SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Romina / Landino
K026685 616009591088913
180.

68

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
181.

189

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
K019914 616009600253411
182.

168

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
183.

63

SANNIBOY MECKL. POL 2010 wałach kasztanowata/166 F: Sancisco
M: Goldfana / Golfstrom II
brak DE427270014210
184.

99

SANSIERRA WESTF GER 2005 klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
K019153 DE441411339105
185.

116

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
K025470 616009540091614
186.

62

SENATOR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
187.

180

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone /
M: Sephora M /
bral -
188.

82

SOCKE HOL GER 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Castelan II / Casiro I
M: Little Chica / Laurin
K029051 DE421000565415
189.

195

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
190.

231

STAR LADY HAN DE 2015 mare bay/166 F: Stakatto Gold
M: Hauptstutbuch
/ /
191.

236

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
192.

186

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol /
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
193.

123

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
194.

127

TORO TRAKEN POL 2013 wałach ciemnogniada F: Eloquent /
M: Talina / Thalys
K023286 732010076613
195.

50

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
196.

219

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
197.

84

USHUAIA SF FRA 2008 wałach kasztanowata/kuc:149 F: .
M: .
. .
198.

161

UTASZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/161 F: Bolshoi
M: Ulinela
K027097 616009610130914
199.

204

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
200.

60

VARIO DE BO Z ZANG BEL 2015 wałach kasztanowata/166 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouilles
M: Wanka van't Ravennest / Gottwald
K028834 056015Z55769515
201.

212

WEIDA WLKP POL 2005 klacz kasztanowata/- F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
202.

20

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
203.

111

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
204.

223

ZIRADO OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Zicora / Cala Millor
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
25
50
SUM:
75.00
Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
500
650
SUM:
1150.00
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
175
SUM:
175.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
100
400
100
SUM:
600.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
300
450
50
SUM:
800.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
175
SUM:
175.00
Derda Agata KJ Michałówka
150
50
SUM:
200.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
175
175
25
50
50
SUM:
475.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
25
100
SUM:
125.00
Goszczyński Bartosz bpk
50
100
SUM:
150.00
Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
125
125
SUM:
250.00
Jabłońska Julia Verso La Natura
500
250
175
100
50
SUM:
1075.00
Janota Natalia LKJ Ochaby
50
175
50
SUM:
275.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
150
175
SUM:
325.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
50
250
SUM:
300.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
250
200
200
50
250
350
SUM:
1300.00
Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
50
125
150
SUM:
325.00
Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek
50
SUM:
50.00
Mizgier Filip St. Rodan Club
150
SUM:
150.00
Mudry Aleksandra WTK Hermanów
100
50
SUM:
150.00
Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
50
150
200
SUM:
400.00
Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
25
SUM:
25.00
Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Piksa Łukasz Klub Sportowy Verso La Natura
200
200
SUM:
400.00
Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
650
350
SUM:
1000.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
125
200
100
1300
50
200
50
200
100
400
1100
125
250
SUM:
4200.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti
100
SUM:
100.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
200
SUM:
300.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
150
100
50
SUM:
300.00
Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
25
50
100
SUM:
175.00
Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
125
SUM:
125.00
Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
25
100
SUM:
125.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
100
SUM:
100.00
Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
50
175
200
SUM:
425.00
Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
25
25
SUM:
50.00
Tauchert Oliwia SJ Baborówko
25
150
SUM:
175.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
125
300
800
125
150
150
SUM:
1650.00
Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (185)
2020-10-16
9
25
2020-10-16
22
2020-10-17
5
50
2020-10-17
40
2020-10-18
17
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (205)
2020-10-16
19
2020-10-17
24
2020-10-18
13
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
INDIVAR (191)
2020-10-16
9
2020-10-16
2
500
2020-10-17
1
650
2020-10-18
10
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
NORTON (192)
2020-10-16
3
175
2020-10-16
11
2020-10-17
2020-10-18
21
LOCARNO (193)
2020-10-16
16
2020-10-16
16
2020-10-17
18
2020-10-18
15
Bula Katarzyna
KJ Lando
ERAZM (44)
2020-10-16
2020-10-17
24
2020-10-18
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2020-10-16
26
2020-10-16
33
2020-10-17
31
2020-10-17
6
100
2020-10-18
16
C BAS (166)
2020-10-16
3
400
2020-10-17
7
100
2020-10-18
14
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
ALMQUIST (164)
2020-10-16
15
2020-10-16
23
2020-10-17
4
150
2020-10-18
9
LAZINO (175)
2020-10-16
35
2020-10-16
38
2020-10-17
37
2020-10-17
9
2020-10-18
20
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (206)
2020-10-16
4
300
2020-10-18
4
450
2020-10-16
6
50
2020-10-17
24
2020-10-17
20
2020-10-18
14
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BANOVEY (208)
2020-10-16
32
2020-10-16
2020-10-17
17
2020-10-18
3
175
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (160)
2020-10-16
13
2020-10-16
10
2020-10-17
16
2020-10-17
16
2020-10-18
5
150
UTASZA (161)
2020-10-16
18
2020-10-17
6
50
2020-10-18
11
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (194)
2020-10-16
15
2020-10-16
2
175
2020-10-17
2
175
2020-10-17
20
2020-10-18
19
2020-10-16
17
2020-10-16
12
25
2020-10-17
26
2020-10-17
7
50
2020-10-18
8
50
Flankowska Justyna
KJ Ślęża Wrocław
2020-10-17
30
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (211)
2020-10-16
25
2020-10-16
2020-10-18
12
2020-10-17
10
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
2020-10-16
39
2020-10-16
17
2020-10-17
32
2020-10-17
28
2020-10-18
2
300
ORENA (217)
2020-10-16
36
2020-10-16
25
2020-10-17
21
2020-10-18
14
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (76)
2020-10-16
10
25
2020-10-17
5
100
2020-10-18
20
Goszczyński Bartosz
bpk
LORINA (220)
2020-10-17
8
50
2020-10-17
8
100
2020-10-18
9
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-10-16
14
2020-10-16
35
2020-10-17
34
2020-10-18
19
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
2020-10-16
3
125
2020-10-16
40
2020-10-17
21
2020-10-17
26
2020-10-18
5
125
Jabłońska Julia
Verso La Natura
CAHIR (226)
2020-10-16
28
2020-10-17
10
2020-10-18
11
DJARVI B (227)
2020-10-16
11
2020-10-17
2
500
2020-10-18
6
250
COLUMBIA (228)
2020-10-16
12
2020-10-17
3
175
2020-10-18
6
100
LAROSCH (229)
2020-10-16
36
2020-10-16
44
2020-10-17
27
2020-10-18
6
50
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (177)
2020-10-16
34
2020-10-17
15
2020-10-17
33
2020-10-18
21
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2020-10-16
5
50
2020-10-17
1
175
2020-10-17
8
50
2020-10-18
16
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
C-ZINA W (178)
2020-10-17
2
150
2020-10-17
39
2020-10-18
2
175
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
COLOMBINA (134)
2020-10-16
31
2020-10-16
2020-10-17
10
50
2020-10-18
1
250
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
FEREUSA (137)
2020-10-16
1
250
2020-10-16
5
200
2020-10-17
11
2020-10-18
7
200
LOCANA (159)
2020-10-16
13
2020-10-16
6
50
2020-10-17
1
250
2020-10-18
1
350
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2020-10-16
10
2020-10-16
7
50
2020-10-17
3
125
2020-10-17
22
2020-10-18
4
150
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2020-10-16
20
2020-10-16
26
2020-10-17
13
2020-10-17
12
2020-10-18
22
Krywult Barbara
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
FLASH (162)
2020-10-16
34
2020-10-16
23
2020-10-17
9
50
2020-10-17
29
2020-10-18
12
COLANDRO (209)
2020-10-16
31
2020-10-17
25
2020-10-17
12
2020-10-18
10
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
ANTARES (135)
2020-10-16
13
2020-10-17
11
2020-10-17
23
2020-10-18
HEIDI (136)
2020-10-16
3
150
2020-10-16
18
2020-10-17
19
2020-10-18
15
Kuczerawy Tomasz
Klub Sportowy Small Cherry
URACA II (219)
2020-10-16
12
2020-10-18
12
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2020-10-16
20
2020-10-18
17
2020-10-16
22
2020-10-17
27
Mazurowska Ewa
KJ HEAA Turek
IPKE S (152)
2020-10-16
25
2020-10-17
35
2020-10-18
11
2020-10-16
16
2020-10-17
9
2020-10-18
14
2020-10-16
18
2020-10-17
29
2020-10-18
8
50
Miałszygrosz Amelia
KJ Ślęża Wrocław
DEMUR (170)
2020-10-16
2020-10-16
21
2020-10-17
14
2020-10-18
15
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
ASSADUR (190)
2020-10-16
26
2020-10-17
23
Mizgier Filip
St. Rodan Club
LASER (155)
2020-10-17
3
150
2020-10-17
19
2020-10-18
24
Młodawska Karolina
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
GOETHE (200)
2020-10-16
32
2020-10-17
12
2020-10-18
16
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
CALANTINO (173)
2020-10-16
30
2020-10-16
24
2020-10-17
25
2020-10-18
7
100
2020-10-17
7
50
Nowacki Michał
KJ Sport Zamysłowo
2020-10-16
33
2020-10-16
27
2020-10-17
20
2020-10-17
15
2020-10-18
2020-10-16
24
2020-10-16
29
2020-10-17
28
2020-10-17
21
2020-10-18
13
ARMANII (172)
2020-10-16
8
50
2020-10-16
6
150
2020-10-17
5
200
2020-10-18
13
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
CELANA Z (176)
2020-10-16
8
25
2020-10-17
26
2020-10-18
10
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
LINUS 317 (181)
2020-10-16
17
2020-10-16
2020-10-17
14
2020-10-17
17
2020-10-18
7
50
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2020-10-17
28
2020-10-18
9
Piksa Łukasz
Klub Sportowy Verso La Natura
LASER (155)
2020-10-16
1
200
2020-10-16
2
200
Piksa Łukasz
KJ Verso La Natura
2020-10-16
1
650
2020-10-18
5
350
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
IRONMAN (158)
2020-10-16
21
2020-10-17
4
125
2020-10-18
2
200
2020-10-16
8
100
2020-10-18
1
1300
2020-10-16
23
2020-10-16
8
50
2020-10-17
1
200
2020-10-18
13
ZIRADO (223)
2020-10-16
7
50
2020-10-17
2
200
2020-10-18
18
2020-10-16
6
100
2020-10-17
3
400
2020-10-18
2
1100
2020-10-16
4
125
2020-10-17
13
2020-10-18
3
250
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti
2020-10-16
5
100
2020-10-17
30
2020-10-18
12
2020-10-16
12
2020-10-17
11
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ AVANTI
2020-10-16
21
2020-10-16
9
2020-10-17
23
2020-10-17
10
2020-10-18
10
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (168)
2020-10-16
20
2020-10-16
7
100
2020-10-17
15
2020-10-17
2020-10-18
4
200
Sawicka Marta
St. Kraju Jumping Team
2020-10-16
11
2020-10-16
15
2020-10-17
16
2020-10-17
11
2020-10-18
9
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
ROSSA (189)
2020-10-17
6
150
2020-10-18
11
STAR LADY (231)
2020-10-16
4
100
2020-10-16
43
2020-10-17
13
2020-10-18
8
50
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
ROSSA (189)
2020-10-16
19
2020-10-16
11
25
2020-10-17
6
50
2020-10-18
6
100
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
DIAMENT (187)
2020-10-16
30
2020-10-17
17
2020-10-18
4
125
COBREY F (188)
2020-10-16
28
2020-10-17
22
2020-10-17
25
2020-10-18
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
CIRA W (36)
2020-10-16
7
25
2020-10-17
18
2020-10-18
5
100
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
2020-10-16
27
2020-10-16
41
2020-10-17
4
100
2020-10-17
36
2020-10-18
18
Szpak Karolina
Klub Jeździecki J&D Apollo
2020-10-16
22
2020-10-17
19
2020-10-18
7
50
HALLOUMI (214)
2020-10-16
1
175
2020-10-17
29
2020-10-18
1
200
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2020-10-16
29
2020-10-16
24
2020-10-17
8
25
2020-10-17
38
2020-10-18
DARINA (197)
2020-10-16
9
25
2020-10-16
19
2020-10-17
18
2020-10-17
14
2020-10-18
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2020-10-17
7
25
2020-10-18
3
150
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CORDOBA (201)
2020-10-16
5
125
2020-10-16
10
2020-10-17
4
300
2020-10-18
3
800
CLAUDIA (202)
2020-10-16
14
2020-10-16
14
2020-10-17
9
2020-10-17
5
125
2020-10-18
8
150
LARUM (203)
2020-10-16
37
2020-10-16
4
150
2020-10-17
27
2020-10-17
22
2020-10-18
23
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
WEIDA (212)
2020-10-16
2
150
2020-10-16
42

Number of Riders: 57

Number of Horses: 204

The sum of prizes: 18 525.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl