Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR III kwalifikacja OPEN CUP
HZO + HZR III kwalifikacja OPEN CUP 28.02-1.03.2020
Leszno, 28 luty - 1 marzec 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
150 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 16:01:50
2020-02-27 16:01:50
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 23:53:56
2020-02-26 23:53:56
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:22:52
2020-02-26 13:22:52
Adam Goszczynski BRAZYLIA
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:21:56
2020-02-26 13:21:56
Susan Azad LATIFA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:20:49
2020-02-26 13:20:49
Susan Azad LORINA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:53:42
2020-02-25 14:53:42
Jakub Krzyżosiak ESQUIVEL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 21:51:14
2020-02-24 20:28:51
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:05:26
2020-02-24 19:24:04
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:05:17
2020-02-24 19:23:17
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:05:01
2020-02-24 15:39:03
Iwona Sitowska GIEJELIE FOMIA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:04:49
2020-02-24 15:36:19
Iwona Sitowska NESCATO
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 18:51:36
2020-02-24 14:27:22
Jan Nieścior-Kreische CAMORRA CORONA UNITA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 18:50:52
2020-02-24 14:26:47
Jan Nieścior-Kreische CONTINI CORONA UNITA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:47:24
2020-02-24 13:41:10
Jan Nieścior-Kreische QUINTA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:47:51
2020-02-24 13:40:26
Jan Nieścior-Kreische KOSOW COOL LADY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:04:38
2020-02-24 13:38:49
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:04:27
2020-02-24 13:38:24
Monika John LAQUINARO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:46:34
2020-02-24 12:48:50
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:46:11
2020-02-24 12:47:42
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:45:51
2020-02-24 12:45:54
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:45:25
2020-02-24 12:32:12
Daria Kobiernik GREY NIMROYA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:04:18
2020-02-23 21:36:02
Daniel Sierakowski ŁAŃCUT
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 20:50:08
2020-02-23 20:50:08
Elisa-Maria Bothin CHARMEURS
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 20:48:40
2020-02-23 20:48:40
Elisa-Maria Bothin CORDIO B
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 20:47:13
2020-02-23 20:47:13
Elisa-Maria Bothin AMAROK
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 20:45:57
2020-02-23 20:45:57
Elisa-Maria Bothin CARA QUICK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 20:44:23
2020-02-23 20:44:23
Elisa-Maria Bothin CENTAUER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:03:53
2020-02-23 19:05:26
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:03:47
2020-02-23 19:03:36
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:03:42
2020-02-23 19:02:02
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:55:30
2020-02-23 18:59:58
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:08:03
2020-02-23 17:54:18
Siarhei Kazlou VESTARI
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:13:29
2020-02-23 17:16:04
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:07:06
2020-02-23 16:28:44
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:12:36
2020-02-23 15:45:55
Dorota Kościelniak CAYENNE
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL/dokładności bez rozgrywki
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 00:11:45
2020-02-23 15:06:05
Maria Buzała QUADRO Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:09:26
2020-02-23 14:33:48
Julia Hemmerling PENELOPE L
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:10:42
2020-02-23 14:01:06
Weronika Heigelmann CARENZO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 12:54:33
2020-02-23 11:36:48
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 14:53:10
2020-02-22 23:34:56
Iga Tokarska INDIGO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:02:20
2020-02-22 21:40:10
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:02:09
2020-02-22 21:39:46
Michał Jóskowiak ORINOKO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:02:03
2020-02-22 18:43:32
Michał Jóskowiak BRANEK
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:46:37
2020-02-22 16:36:59
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:01:53
2020-02-22 16:28:27
Mieszko Dąbrowski BELLA CORIANO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:01:43
2020-02-22 16:27:43
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:44:42
2020-02-22 14:46:13
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:44:36
2020-02-22 14:38:30
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:44:46
2020-02-22 14:36:23
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:46:43
2020-02-22 13:59:42
Izabela Winter KIREJRO
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:44:56
2020-02-22 08:13:40
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:00
2020-02-22 08:11:34
Halina Kosakowska MACZO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:05
2020-02-21 23:52:08
Hubert Polowczyk CALIDIA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:17
2020-02-21 20:57:34
Filip Laskowski KRES
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:22
2020-02-21 20:56:22
Filip Laskowski PRIMULA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:26
2020-02-21 20:51:54
Filip Laskowski GARY COOPER RED WINE Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:30
2020-02-21 20:50:36
Filip Laskowski PRIAM
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:46:48
2020-02-21 19:43:07
Kaja Litka SAZU 3
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 17:28:02
2020-02-21 17:05:33
Marcin Wesoły HALNY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 11:10:49
2020-02-21 09:40:35
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 15:59:26
2020-02-21 08:58:48
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:46:00
2020-02-21 08:06:26
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:54
2020-02-20 23:33:33
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 11:11:10
2020-02-20 21:46:20
Marcin Matelski GREEN LIGHT M
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 15:47:02
2020-02-20 14:54:55
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:01:18
2020-02-20 13:08:01
Luiza Rakowska HARTEMOR R
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:01:07
2020-02-20 13:07:33
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:08:34
2020-02-19 15:10:03
Seweryn Murdzia GUINEA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:08:39
2020-02-19 15:06:14
Agnieszka Szlachta COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:51:40
2020-02-19 14:36:22
Nikol Patora CORONA KR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:51:41
2020-02-19 14:34:56
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:08:53
2020-02-19 11:48:56
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:08:55
2020-02-19 11:48:30
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:03:38
2020-02-18 22:45:28
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:01:06
2020-02-18 22:18:30
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:01:09
2020-02-18 22:15:21
Michał Tyszko KING LEPANTINO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:03:17
2020-02-18 22:10:37
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:35:34
2020-02-18 21:53:59
Oliwia Palacz HIGH FORCE ONE
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:01:21
2020-02-18 20:58:56
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 12:55:11
2020-02-18 12:55:30
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:34:42
2020-02-18 12:05:54
Luna Kowalonek BIRKE K
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:03:02
2020-02-18 12:05:36
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:01:34
2020-02-18 11:35:14
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 19:05:31
2020-02-18 09:06:56
Julia Dziurkiewicz PENELOPE L
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:01:44
2020-02-18 09:06:19
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:54:34
2020-02-17 22:55:34
Hubert Polowczyk FRANCISCO DES PREMICES
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:54:36
2020-02-17 22:54:02
Hubert Polowczyk KONQUISTADOR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:54:39
2020-02-17 22:51:05
Hubert Polowczyk KARDINARD MELLONI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:01:54
2020-02-17 22:45:32
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:54:47
2020-02-17 20:21:55
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:02:58
2020-02-17 16:18:40
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 2x 7/mini LL/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 17:45:39
2020-02-17 15:05:57
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:54:56
2020-02-17 15:03:00
Elena Lompart CARJONKER
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:54:59
2020-02-17 14:59:57
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 23:55:02
2020-02-17 14:59:34
Hanna Pis PASJONATA LOTAR
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 20:00:55
2020-02-17 14:34:25
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 12:37:04
2020-02-17 12:18:22
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 09:09:16
2020-02-16 20:32:20
Zuzanna Siwek GAL
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 09:09:20
2020-02-16 20:15:58
Magda Kamińska LONDON BLUE PS
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 09:09:23
2020-02-16 20:10:56
Emilia Mazur ARIA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 09:09:24
2020-02-16 20:09:55
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 09:32:39
2020-02-16 14:53:07
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 13:37:21
2020-02-16 10:59:36
Dominika Henzel LITTLE JOE 1
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 13:37:28
2020-02-16 09:02:12
Seweryn Murdzia UNICA-K
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 13:37:31
2020-02-16 09:01:04
Seweryn Murdzia PUMA BIS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 23:33:49
2020-02-16 00:02:06
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 21:20:42
2020-02-15 18:58:56
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 21:20:45
2020-02-15 18:57:31
Jakub Podgórny CORLEO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 21:20:46
2020-02-15 18:56:52
Jakub Podgórny CAMELOT II
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 21:20:48
2020-02-15 18:56:08
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 15:59:05
2020-02-14 12:05:18
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 12:39:34
2020-02-14 10:50:17
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 12:39:49
2020-02-14 10:47:00
Waldemar Rogowski OMENA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 12:39:51
2020-02-14 10:43:03
Waldemar Rogowski OLAF
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 12:39:40
2020-02-14 10:42:32
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 12:39:42
2020-02-14 10:33:48
Marcin Matelski FABREGAS S
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 12:39:44
2020-02-14 10:32:45
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:03:28
2020-02-12 22:28:24
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 01:43:33
2020-02-12 20:55:37
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/N/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 22:01:14
2020-02-12 20:04:02
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/III kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:01:03
2020-02-12 19:54:07
Krzysztof Ludwiczak QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 12:56:07
2020-02-12 11:21:24
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:22
2020-02-11 19:38:58
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:21
2020-02-11 19:38:15
Sara Tomków HICORA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:18
2020-02-11 19:35:26
Daria Kobiernik SUŁTANKA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:16
2020-02-11 19:31:14
Daria Kobiernik EASTER FOR EVER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:14
2020-02-11 19:30:48
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:12
2020-02-11 19:30:24
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 20:25:10
2020-02-11 19:30:04
Daria Kobiernik CHARISA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:45:34
2020-02-10 21:02:12
Leszek Gramza QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:45:37
2020-02-10 21:01:22
Julianna Bajońska GOMETA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:45:39
2020-02-10 21:00:55
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:45:48
2020-02-10 20:59:36
Ignacy Ordanik GABBANA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:46:00
2020-02-10 20:59:12
Ignacy Ordanik CLARABELLA COLE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:46:03
2020-02-10 20:58:46
Paulina Zielińska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:44:37
2020-02-10 20:58:18
Zuzanna Kucharska VAYA Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:48:21
2020-02-10 15:09:59
Aleksandra Hilbrycht GASMIN
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:48:23
2020-02-10 15:08:35
Alicja Jóźwiak FLAVIO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:48:31
2020-02-10 12:00:30
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 20:59:54
2020-02-09 12:24:36
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 20:59:55
2020-02-08 22:04:49
Natalia Pacewicz CANARO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:42:48
2020-02-08 10:55:34
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 21:25:49
2020-02-08 00:22:30
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:25:19
2020-02-07 21:14:56
Marcin Wesoły SĘKACZ
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:43:02
2020-02-07 21:10:33
Marcin Wesoły GHOST SHADOW
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:43:12
2020-02-07 14:22:06
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:43:15
2020-02-06 11:53:39
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 12:54:57
2020-02-05 18:02:49
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:58
2020-02-04 22:26:11
Tomasz Gogołek CASALLSINI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 10:31:57
2020-01-27 18:16:42
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Azad Susan USA
S
10177889
3. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
4. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O037883
5. Bothin Elisa-Maria GER
Braj
10135433
6. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
7. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
8. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
9. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
10. Elbl Anna bkp
S
O025336
11. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
12. Frankiewicz Paulina Stowarzyszenie KJ Jumping Events
S
O041602
13. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
14. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
15. Gaworczak Laura Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
brak
16. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
17. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
18. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
19. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
20. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
21. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
22. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
23. Hilbrycht Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
24. Jankowiak Laura Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2002 (J.)
O039417
25. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
41949
26. Jęchorek Weronika Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
S
O052089
27. John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
28. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
29. Jóźwiak Alicja Bpk
2006 (JM.)
Brak
30. Kamieniarz Ewa Bez Przynależności Klubowej
S
0053663
31. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
32. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
33. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O053092
34. Kawa Katarzyna OJK Barcicie
S
O008013
35. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
36. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
37. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
38. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
39. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
40. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
41. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
42. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
30903/17
43. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
44. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
45. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
46. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
47. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
48. Kucharska Zuzanna Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
49. Kurpisz Wiktoria KJ KALUMET Boszkowo
2000 (MJ.)
brak
50. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
51. Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
0039114
52. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
53. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
54. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
55. Lewandowska Weronika JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O038650
56. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
57. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
58. Lompart Elena OJK Barcice
2006 (JM.)
O057462
59. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
60. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
61. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
62. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
.
63. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
64. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
65. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
66. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
67. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
68. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
69. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
70. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O042899
71. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
72. Ordanik Ignacy Stowarzyszenie Rodan Club
2002 (J.)
O033788
73. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
74. Pacewicz Natalia JKS Folwark Podkowa
S
O025341
75. Pala Karolina bpk
S
O034722
76. Palacz Oliwia JUKS ABAKUS KACZYNA
2004 (J.)
Brak
77. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
78. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
79. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
80. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
81. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
82. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
83. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
84. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
85. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
86. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
87. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
88. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
89. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
90. Siarkiewicz Klaudia Klub Sportowy Verso La Natura
S
O002862
91. Sierakowski Daniel KJ JEZIORKI
S
0022966
92. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
93. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
94. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
95. Szlachta Agnieszka KJ JAN Kosicki
S
brak
96. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
97. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
98. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
99. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
100. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
101. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
102. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
103. Tybulczuk Tamara Kj Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
104. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
105. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
106. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
107. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
108. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
109. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
110. Wrzosek Matylda Olga St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O028074
10154391
111. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
112. Zielińska Paulina Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003415
113. Ziółkowska Oliwia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O028385
114. Zujewska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2007 (JM.)
O055266
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

71

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
K025536 616007661401813
2.

261

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
3.

93

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
4.

287

AMAROK OLD GER 2012 Wałach kasztan./- F: Armitage
M: La Corrada K
DE418180018112
5.

293

ANDIGO AL Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z
M: Zalza
K021147
6.

38

ANNCHEN 11 BAW AFG 2006 Klacz gniada/177 F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
K012090 DE481810213706
7.

235

ARIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Lactat
M: Arkadia
brak
8.

266

ATTILA LANDAIS SELLE FRANCAIS FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
K023673 10361370q
9.

54

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
10.

35

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
11.

82

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
K009763 103US72
12.

219

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador
M: Balanda G
K021684 616009640026911
13.

250

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
14.

46

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
15.

333

Bazylia KUC POL 2009 M gniada F: Rob Roy
M: Babet
616 013 64 00532 09
16.

302

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
17.

306

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger
M: Bajka
K027973 616013682003512
18.

320

BIRKE K SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
19.

12

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
20.

130

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
21.

133

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
22.

21

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
23.

303

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 -
24.

319

BRAZYLIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:141 F: Bard / Pluto
M: Baja / Alibaba
K011963 POL013670070805
25.

50

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
26.

258

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
27.

269

CALIDIA HOLSTAINER POL 2015 Klacz siwa/170 F: Calido I
M: Tulika
Brak
28.

100

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada/1 F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
K020608 DE421000130512
29.

81

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
30.

227

CAMELOT II DSP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Blanka / Carlos DZ
K026822 DE456560007614
31.

297

CAMORRA CORONA UNITA WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/178 F: Tanos
M: Higiena
brak brak
32.

197

CANARO HAN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Conteur /
M: Cualite /
brak -
33.

326

CANDY HOL GER 2004 Klacz siwa/167cm F: Carambo /
M: Melena /
K012697 DE421000017004
34.

335

CANDY - Łotwa 2013 klacz F: Coleo
M: Barkarola
428001000002096
35.

286

CARA QUICK OLD GER 2013 Klacz kara/- F: Crusander
M: Ferdonia
DE418180082813
36.

281

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram/ Aram
M: Celesta/ Gorset
K011666 POL009660962007
37.

111

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
38.

243

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada/165 F: Landjonker S
M: Carmen
Brak 10579
39.

236

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
40.

242

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
K025958 DE418184016410 105ZY97
41.

135

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
42.

192

CASALLSINI I HOL POL 2014 Ogier siwa/167 F: Casall / Caretino
M: Bacacaedi / Cassini II
brak -
43.

83

CASANOVA HOLSTEIN GER 2011 Gleiding bay/174 F: Carrico
M: S-Dream Girl
K026113 DE421000119911
44.

307

CASCOR OLDENBURG GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Olympic Fire
M: Edda
K023394
45.

311

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
46.

70

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
47.

67

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
48.

101

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
49.

120

CASSIRIANO HOL GER 2014 Ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
50.

215

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
51.

283

CAYENNE Sp Po Ogierze Bajou Du Rouet POL 2011 Wałach siwa/168 F: Bajou du Rouet
M: Carrera
brak 616009670099111
52.

334

CEKIN WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Czamal
M: Celina
Brak 616007682008014
53.

328

Cekina F:
M:
54.

39

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
55.

285

CENTAUER OLD GER 2011 Wałach SIWA/- F: Corlensky G
M: Dinkelroos
DE418180170311
56.

222

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Cordess
M: Capriosa N
K024813 616009520023813
57.

275

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
58.

40

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
59.

251

CHARDONNAY DELUXE H KUC POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga
M: Mary Lou
DE 422220057713
60.

150

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 DE418180171910
61.

207

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
62.

289

CHARMEURS DREAM HOL GER 2014 Wałach skarogniada/- F: CORMINT
M: BARBARA I
DE421000195414
63.

160

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
64.

179

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Czumiza / Lesotho
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
65.

327

CHEPETTANO HOL. GER 2012 Ogier F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
K020603
66.

255

CHICAGO OLD. GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
67.

208

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
68.

205

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
69.

117

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
70.

119

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
71.

102

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
72.

47

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
73.

225

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
74.

125

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
75.

259

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K010806 POL009610009906
76.

43

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
77.

30

CONFUA HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
78.

80

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
79.

296

CONTINI CORONA UNITA SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bankiet
M: Hilda
brak brak
80.

257

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
81.

288

CORDIO B BAYER GER 2006 Wałach ciemnogniady/- F: Cordius M
M: Coronada
DE481810404606
82.

118

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
83.

226

CORLEO DSP POL 2015 Ogier gniada/167 F: Caleo hol.
M: Kolonia DSP/ Limasol DSP
K027451 456560395115
84.

144

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
K022732 DE441411086513
85.

254

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
brak brak
86.

27

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada/165 F: N
M: N
K022657 DE421000013712
87.

147

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
K015030 DE421000282408
88.

59

COSTACALVO OLD GER 2011 Wałach gniada/- F: Conthargos
M: Stavar
K024754 DE418184026211
89.

92

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
90.

22

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
91.

246

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
92.

252

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
93.

228

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek
Xxx Xxx
94.

124

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
95.

129

DASSILIO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio
M: Dumka
K021258 616009520045712
96.

75

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 Wałach gniada/169 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah
Xxx Xxx
97.

138

DIASSINI HOL POL 2009 Gleiding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
98.

95

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
99.

209

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
100.

26

DOOLEYS B NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
K026353 DE455870019408
101.

87

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
102.

61

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
103.

210

EASTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada/167 F: Ephebe For Ever
M: Zarin/ Clinton
- -
104.

13

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
105.

104

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
106.

115

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erynia / Palegro
K025943 616009510135014
107.

317

ESQUIVEL OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Wilia / Oder
K028885 DE418182052314
108.

217

ESTEHOF’S CHUCK HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada/// F: Check In
M: Arpege
K028986 DE431313329912 106UI08
109.

66

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
110.

221

FABREGAS S SP POL 2015 Ogier siwa/- F: Nevados S
M: Fabreggia S
- -
111.

300

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
112.

237

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
113.

155

FLATTERY WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Izaurus
M: Flara
K019612 POL007610179808
114.

199

FLAVIO HANN POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha
M: Funny
Brak 431316817707
115.

16

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
K020022 616009640008311
116.

53

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995 DE418182536212
117.

239

FRANCISCO DES PREMICES IRE POL 2015 Ogier skarogniada/165 F: Cornet Obolensky
M: Ricardo Z
Brak
118.

55

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
119.

89

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
120.

29

FUNISH VAN HET SCHELDEHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/170 F: Clinton /
M: Wizaro Van De Donkhoeve /
brak -
121.

64

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
122.

5

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
123.

204

GABBANA KWPN NED 2011 Wałach skarogniada/165 F: ARIZONA
M: WOTTIE
K024108 528003201103751
124.

60

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146
125.

233

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
K027861 616009510445610
126.

272

GARY COOPER RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: GARE DU NORD
M: SANTA HELENA
K029077 BRAK
127.

198

GASMIN MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Jaśmin
M: Greta
Brak 616006580160014
128.

194

GHOST SHADOW TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/161 F: Grand Master
M: NN
Brak POL61699610214915
129.

313

GIEJELLE FOMIA KWPN POL 2011 Klacz siwa/175 F: BUGATTI VDL
M: TIEJELIE FOMIA
0000 0000
130.

202

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
131.

152

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
K025158 616009640026811
132.

263

GREEN LIGHT M SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Cassilio
M: Generacja/Le Voltaire
. 616009690057615
133.

290

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
134.

140

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANGERSHAIDE POL 2009 Klacz gniada/168 F: Bariton P
M: SKY/QUICKSTAR
K023183 MR105 104FH61
135.

256

GUINEA I HOL GER 2014 Klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
xxx
136.

158

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa/167 F: Grand Master /
M: Hiona /
K023781 616007610000713
137.

299

HARTEMOR R WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
K025383 616007610021413
138.

212

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor / Contendro
M: Herbia / Silver
K025303 616009680038210
139.

175

HIGH FORCE ONE HOLSZTYN GER 2013 Wałach gniada/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedire
Brak DE 421000554513
140.

298

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
141.

45

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
142.

262

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
K025599 616999690167610
143.

6

IBERIA WLKP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Ekwador / Elvis
M: Impressa / Carry Son
K022402 616007640037911
144.

65

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
145.

42

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
146.

62

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
147.

178

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
K025073
148.

128

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
149.

149

IRONIA OS GER 2010 Klacz gniada/163 F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
K017976 DE418181686210
150.

90

IRONMAN KWPN POL 2013 Wałach /170 F: Bubalu VDL
M: Alberdine
K024388 LKPZJ/8038/20
151.

220

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
152.

141

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Andiamo/Animo
M: Landgrafin/Lancer
K024295 528003201308586 106NX47
153.

48

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
154.

181

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP POL 2009 Klacz ciemnogniada/174 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
155.

191

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
156.

316

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
157.

249

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
K027211 POL007530131203
158.

139

JUGGLE BARAKA KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Primera / Concorde
K027489 528003201406842
159.

127

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
K024947 528003201400981
160.

241

KARDINARD MELLONI WEST GER 2015 Wałach skarogniada/176 F: Kannan
M: Daylight
brak
161.

291

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles
M: Phille-Fomia
brak -
162.

301

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
163.

171

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
K017499 372414004804471 105IC22
164.

322

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Mare Bay F: CHACOA
M: K.E.C. MURPHY DIAMOND/GLIDAWN DIAMOND
372414004804471 105IC22
165.

247

KING LEPANTINO KWPN POL 2015 Wałach gniada/171 F: AREZZO VDL
M: LAST EDITION / LORD Z
K027459 528003201509214
166.

330

KING'S LADY DN KWPN HOLANDIA 2015 klacz ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Blue Lady
528003201500440
167.

277

KIREJRO SP POL 2016 Ogier siwa/172 F: Correro
M: Kira
Brak Brak
168.

143

KIRYMANJARO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: EJIRY FORTUNA
K027245 528003201508281
169.

114

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
170.

240

KONQUISTADOR KWPN POL 2015 Ogier siwa/172 F: Etoulon VDL
M: Singapore
brak
171.

295

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 Klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
brak brak
172.

31

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
173.

270

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
K025147 616007610137013
174.

123

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 Klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
175.

103

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
176.

32

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
177.

216

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
178.

279

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
K027486 005170062908
179.

310

LAQUINARO WESTF POL 2011 Wałach gniada/165 F: LANCER III
M: CRIWIS
K026885 DE441411545511
180.

107

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
181.

329

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
182.

106

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
183.

318

LATIFA HANN 2012 Mare Grey F:
M: /
DE431316967912 105YM08
184.

332

LATIFA HAN. POL 2012 Klacz siwa F: Diamant De Semilly
M: Choya
//
185.

174

LAVALLO-STAR HANOWERSKA GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
186.

284

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 056002W00298902
187.

308

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
188.

96

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
189.

324

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
190.

37

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
191.

274

LILIOM J KISS HUN POL 2015 Klacz siwa/173 F: Quito de baussy
M: Lenke
Hun K MF 152450120 Hun K mf 152450120
192.

88

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
193.

134

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
194.

79

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
195.

230

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.I. ITA 2013 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
196.

234

LONDON BLUE PS OS POL 2015 Ogier gniada/171 F: Carembar de Muze ( Glocks London)
M: Chacervia/ Chacco-Blue
K028944 DE4180137915
197.

132

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
198.

15

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 Carlos DZ / Cantus
199.

72

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
200.

321

LURDAN M POL 2015 Wałach kaszt./- F: Ramadan
M: Luczia
616006690065115
201.

309

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/169 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
202.

91

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
203.

268

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
204.

148

MAROS 6 NIEM.SPORT POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
K024266 DE456370146210 105LO92
205.

267

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
K022062
206.

58

MEKANEZZA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Messenger
M: Stanezza
K027769 DE418185046913
207.

126

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
208.

49

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
209.

98

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
K020604 DE421000079312
210.

76

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
211.

109

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
K028078 Brak
212.

314

NADIR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Colox Cup
M: Newada
3536/19 61600760055513
213.

172

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Hadrilla Van De Looise Heide / Quadrillo
K028586 056002W00304814
214.

25

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
215.

312

NESCATO WLKP POL 2014 Wałach skarogniada/168 F: Cantanis Son
M: Ninola
00000 00000
216.

145

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Ogier siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
217.

110

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
218.

57

NORDSTURM 15 OLD GER 2013 Wałach siwa/168 F: N'oubliez Jamais / Nintender
M: Coco / Couleur Rouge
K028137 DE418182550613
219.

28

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/167 F: Chellano II / Contender
M: Pascale Van De Helle / Polidiktus VD Helle
K027077 056002W00307532
220.

224

OLAF SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Olanda / Lavendel
K028090 616009640005013
221.

213

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Quality Time
M: O De Corp
K027764 616009510254613
222.

24

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
223.

223

OMENA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Salomon BWP/ Darco
M: Omonia sp/ Alfaro old.
K027844 616009681017315
224.

195

ONTARIO SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/158 F: Nieznany
M: Nieznana
KRWZJ/208/19 616999600303113
225.

131

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
226.

69

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
227.

323

ORIGI AEG BWP POL 2014 Ogier skarogniada/166 F: Kannan
M: Heartbreaker
Brak
228.

304

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona / Turbud Quirinus
K024904 616013640030713
229.

77

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
230.

36

PABLO I OLD GER 2004 Gleiding darkbay/167 F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
231.

245

PASJONATA LOTAR KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:- F: Tijd Vlijt's Santiango
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
K020776 616013610206709
232.

292

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
K011291
233.

173

PENELOPE L SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Arpeggio II L
M: Pia Sanpia
K027531 616009610068715
234.

273

PRIAM WLKP POL 2015 Wałach siwa/175 F: KONKRET 2
M: PLEJADA
K027186 616007610083615
235.

206

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 Klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
236.

271

PRIMULA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: KONKRET 2
M: PLEJADA
K029059 616007610069314
237.

229

PUMA BIS SP POL 2015 Mare grey/163 F: KONKRET 2
M: PUMARA
none 616009520030415
238.

201

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 Ogier gniada/165 F: VANNAN
M: MIRACOLI ST. HUBERTUSHOEVE
K028682 X
239.

99

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
240.

282

QUADRO Z HOL. POL 2011 Wałach gniada/171 F: Quadros
M: Zakata
K028947 421000069611
241.

73

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
242.

214

QUICKLY VAN DE HAGENHORST HOLSZTYN POL 2015 Ogier gniada/164 F: Quickly dKrei
M: Z-Caretana
K028696
243.

294

QUINTA HOLSZTYN GER 2012 Klacz gniada/166 F: Quintero
M: Zakira 1
K028662 brak
244.

264

QUINTESS CHIN WESTFALSKA DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
Brak
245.

218

QUIRORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
246.

122

QUISSINI HOL. GER 2014 Ogier gniada/164 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
247.

85

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Catoki / Cambridge
M: Taquitta / Quidam De Revel
K014686 DE421000244108
248.

97

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 Ogier gniada/1 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: U2 II / Cento
K020343 DE421000213810 105BR51
249.

68

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
250.

113

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
251.

105

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
252.

253

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
253.

260

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
254.

86

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
255.

44

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
256.

33

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
K027416 Brak
257.

278

SAZU 3 HANOWERSKA GER 2004 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104
258.

157

SĘKACZ WLKP POL 2014 Wałach siwa/- F: Czumak /
M: Selika /
K028517 616007610056414
259.

265

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
260.

315

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
K027800 616009510238714
261.

280

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
K011133 DE421000203607
262.

94

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
263.

146

STAKKATONI DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Salz Dre Erde han./
M: Corinna DSP / Christ han.
K027243 456560439315
264.

244

SULAATIK'S PITTSBURGH NFP NED 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
Brak 528018020121352
265.

211

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Lyjanero
M: Sumatra
- 616009610052815
266.

34

SUNDANCE AES POL 2013 Klacz gniada/164 F: President
M: Brak
Brak Brak
267.

56

SWEET HARRY POTTER SWB POL 2014 Wałach siwa/170 F: Corporal VDL
M: Sweet Butterfly
K028697
268.

336

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
269.

193

SZIFO SP POL 2015 Gleiding bay/167 F: If du Reverdy
M: Szlachta/Luron
K028249 616009590142315
270.

196

SZRON KM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino
M: Serbia
K025670 616009530055913
271.

151

TADI QUINN HOL GER 2010 Ogier gniada/170 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tiffany XIII / Lancer II
K022468 DE421000535510
272.

200

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach gniada/162 F: Torado II
M: W-Quinett
brak 056015Z55673215
273.

63

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
274.

203

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
275.

112

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
K018495 K018495
276.

78

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
277.

248

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
278.

167

UNICA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold han.
M: Ulena - K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
279.

116

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi KWPN/ Heartbreaker
M: U Cassara / Utopie KWPN
K024614 616009510253713
280.

108

VALMOUT FEIVEL SŁOWACKA SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
BRAK
281.

164

VAYA Z ZANGERSHEIDE NED 2014 Klacz kasztanowata/165 F: VIGO D'ARSOUILLES
M: AMORA ADELHEID Z
K028540 X
282.

51

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada/165 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
283.

137

VESTARI HOL. POL 2015 Ogier siwa/173 F: Vigo d'Arsouilles BWP / Nabab De Reve
M: U-Cascada hol./ Cassini I hol.
K017834 DE421000602515
284.

305

VIGO HEYWOOD HZ ZANGERSHEIDE NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
K024883 056015255635814
285.

142

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
286.

153

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
287.

238

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
288.

325

WARMIA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: W Darla / Warrant
K026920 616009510134614
289.

52

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
290.

121

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
K012865 DE421000681406 103XP79
291.

74

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Clavius hol./ Caretino
M: Witara sp/ Cavallo hol.
K024844 616009640012613
292.

41

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
K018887 616007520000310
293.

23

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 A0015118S
294.

331

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
K022479 616006690017412
295.

136

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
296.

276

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
297.

84

ZATOKI LSH HOLSZTYN POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara/ Zarewitsch
K024878
Rider Club
Competition
Prize
Bothin Elisa-Maria GER
100
SUM:
100.00
Elbl Anna bkp
200
SUM:
200.00
Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
200
SUM:
200.00
Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
200
150
100
SUM:
450.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
300
SUM:
300.00
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
SUM:
100.00
Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
200
300
150
400
SUM:
1050.00
Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
300
425
SUM:
725.00
Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
150
250
425
SUM:
825.00
Patora Nikol MUKJ Kosówka
200
SUM:
200.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
300
SUM:
300.00
Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
100
SUM:
100.00
Staszak Alicja BPK
200
SUM:
200.00
Tybulczuk Tamara Kj Agri
100
SUM:
100.00
Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
100
200
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (265)
2020-02-29
1
2020-02-29
23
Azad Susan
USA
LORINA (15)
2020-02-28
1
2020-02-28
39
2020-02-29
1
2020-02-29
6
2020-03-01
15
2020-02-28
42
2020-02-29
39
2020-03-01
9
LATIFA (332)
2020-02-28
12
2020-02-28
5
2020-02-29
44
2020-02-29
10
2020-03-01
9
Bajońska Julianna
Stowarzyszenie Rodan Club
GOMETA (202)
2020-02-28
18
2020-02-28
16
2020-02-29
19
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
JUBILATKA (249)
2020-02-28
1
2020-02-28
5
2020-02-29
2020-02-29
Bothin Elisa-Maria
GER
CENTAUER (285)
2020-02-28
44
2020-02-29
3
100
2020-03-01
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-03-01
AMAROK (287)
2020-02-28
1
2020-02-29
19
2020-03-01
1
CORDIO B (288)
2020-02-28
19
2020-02-29
36
2020-03-01
2020-02-28
34
2020-02-29
8
2020-02-29
23
2020-03-01
13
2020-03-01
25
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
QUADRO Z (282)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-28
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2020-02-29
52
2020-02-29
38
2020-02-29
2020-03-01
13
2020-02-28
41
2020-02-28
6
2020-02-29
2020-02-29
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
KARRYS L (301)
2020-02-28
1
2020-02-28
50
2020-02-29
38
2020-02-29
60
2020-02-28
28
2020-02-28
27
2020-02-29
1
2020-02-29
20
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2020-02-28
38
2020-02-28
18
2020-02-29
28
2020-02-29
23
2020-02-29
2020-03-01
1
2020-03-01
5
Elbl Anna
bkp
2020-02-29
2
200
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2020-02-28
2020-02-28
16
2020-02-29
30
2020-03-01
2
200
Frankiewicz Paulina
Stowarzyszenie KJ Jumping Events
IRYDION (220)
2020-02-28
1
2020-02-28
28
2020-02-29
54
2020-02-29
41
2020-03-01
16
2020-03-01
13
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-28
8
2020-02-28
11
2020-02-29
34
2020-02-29
11
2020-03-01
14
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2020-02-28
14
2020-02-29
6
Gaworczak Laura
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (314)
2020-03-01
16
2020-03-01
1
Gogołek Tomasz
St. KS Jumping Events Poznań
2020-02-28
26
2020-02-28
16
2020-02-29
54
2020-02-29
54
2020-03-01
25
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
Bazylia (333)
2020-03-01
1
2020-03-01
1
2020-02-28
6
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
5
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-02-28
18
2020-02-28
34
2020-02-29
8
2020-02-29
8
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2020-02-29
18
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (276)
2020-02-29
2
150
2020-02-29
5
2020-03-01
12
2020-03-01
7
Heigelmann Weronika
Racocki KJ
CARENZO (281)
2020-02-28
1
2020-02-28
41
2020-02-29
1
2020-02-29
54
2020-03-01
1
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2020-02-28
28
2020-02-28
38
2020-02-29
2020-02-29
Hilbrycht Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
GASMIN (198)
2020-02-28
1
2020-02-28
16
2020-02-29
54
2020-02-29
38
2020-03-01
29
2020-03-01
16
Jankowiak Laura
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
FLATTERY (155)
2020-02-28
1
2020-02-28
36
2020-02-29
37
2020-02-29
14
2020-03-01
18
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-02-29
10
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
10
Jęchorek Weronika
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
WANGA (238)
2020-02-29
38
2020-02-29
19
2020-03-01
16
2020-03-01
16
John Monika
KJ KALUMET BOSZKOWO
LAQUINARO (310)
2020-02-28
37
2020-02-28
16
2020-02-29
2020-02-29
19
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
BRANEK (303)
2020-02-28
2020-02-28
ORINOKO (304)
2020-02-28
4
2020-02-28
2
200
2020-03-01
11
2020-03-01
4
150
2020-02-28
3
100
2020-03-01
10
Jóźwiak Alicja
Bpk
FLAVIO (199)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
Kamieniarz Ewa
Bez Przynależności Klubowej
ONTARIO (195)
2020-02-28
1
2020-02-28
16
2020-03-01
1
2020-02-29
35
2020-02-29
38
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2020-02-28
18
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
19
2020-03-01
1
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (253)
2020-02-29
12
2020-02-29
7
2020-03-01
2
300
2020-03-01
8
Kaszuba Alicja
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
CASILON B (311)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
19
Kawa Katarzyna
OJK Barcicie
2020-02-28
2020-02-28
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
VESTARI (137)
2020-02-28
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (246)
2020-02-28
1
2020-02-28
37
2020-02-29
1
2020-02-29
19
2020-03-01
16
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-29
1
2020-02-29
46
2020-03-01
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
CARMEN-N (236)
2020-02-28
2020-02-28
18
2020-02-29
22
2020-02-29
8
2020-03-01
3
100
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHARISA (207)
2020-02-28
52
2020-02-28
50
2020-02-29
1
2020-02-29
1
CHODÓW (208)
2020-02-28
7
2020-02-29
3
100
2020-02-28
28
2020-02-28
13
2020-02-29
1
2020-02-29
8
2020-02-28
20
2020-02-28
13
2020-02-29
13
SUŁTANKA (211)
2020-02-28
16
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
53
2020-02-28
1
2020-02-28
28
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (300)
2020-02-29
2020-03-01
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (267)
2020-02-28
18
2020-02-28
36
2020-02-29
47
2020-02-29
1
MACZO (268)
2020-02-28
28
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
42
Kościelniak Dorota
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (283)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
BIAŁKA (306)
2020-02-29
1
2020-02-29
38
CASCOR (307)
2020-02-29
1
2020-02-29
49
2020-03-01
20
LEDA (308)
2020-02-29
5
2020-03-01
18
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-02-29
19
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BIRKE K (320)
2020-02-29
38
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
ESQUIVEL (317)
2020-02-28
1
2020-02-28
16
2020-02-29
2020-02-29
14
2020-03-01
Kubacka Dominika
bpk
ULEWA 2-K (248)
2020-02-28
21
2020-02-29
28
2020-02-28
1
2020-02-29
9
2020-03-01
13
Kucharska Zuzanna
Stowarzyszenie Rodan Club
VAYA Z (164)
2020-02-28
18
2020-02-28
18
2020-02-29
49
2020-02-29
49
2020-03-01
1
2020-03-01
30
Kurpisz Wiktoria
KJ KALUMET Boszkowo
CEKIN (334)
2020-02-28
6
2020-02-28
9
2020-02-29
5
2020-02-29
8
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
CAIRO AK (258)
2020-02-28
2020-02-28
2020-02-29
38
2020-02-29
24
2020-03-01
19
2020-03-01
17
2020-02-28
2020-02-28
2020-02-29
1
2020-02-29
8
2020-03-01
16
2020-03-01
11
Laskowska Paulina
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
LANDKROS (279)
2020-02-28
35
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
35
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
KRES (270)
2020-02-28
1
2020-02-28
9
2020-02-29
26
2020-02-29
23
2020-03-01
14
PRIMULA (271)
2020-02-28
18
2020-02-28
18
2020-02-29
19
2020-02-29
38
2020-03-01
1
2020-03-01
16
2020-02-28
1
2020-02-28
16
2020-02-29
1
2020-02-29
38
2020-03-01
1
2020-03-01
14
PRIAM (273)
2020-02-28
1
2020-02-28
32
2020-02-29
29
2020-02-29
28
2020-03-01
16
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses
LEXUS (324)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (252)
2020-02-29
55
2020-02-29
37
2020-03-01
31
2020-03-01
25
Lewandowska Weronika
JKS Tornado Szczecin
2020-02-28
2020-02-28
1
2020-02-28
2020-02-29
38
2020-02-29
38
2020-03-01
1
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2020-02-28
2020-02-28
2020-02-29
38
2020-02-29
51
2020-03-01
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (278)
2020-02-29
51
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Lompart Elena
OJK Barcice
CARJONKER (243)
2020-02-28
18
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
2020-03-01
15
2020-03-01
1
2020-02-29
1
Ludwiczak Krzysztof
KJ HEAA Turek
2020-02-28
1
2020-02-28
25
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-02-28
1
200
2020-02-28
1
300
2020-02-28
2020-02-28
41
2020-02-28
1
2020-02-29
38
2020-02-29
57
2020-03-01
1
2020-03-01
2
150
CERVANTES (222)
2020-02-28
46
2020-02-28
6
2020-02-28
2020-02-29
4
2020-02-29
15
2020-03-01
1
400
2020-03-01
15
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-02-28
2020-02-29
1
300
2020-03-01
5
2020-03-01
1
425
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-02-28
18
2020-02-28
1
2020-03-01
16
2020-03-01
1
2020-02-29
1
2020-02-29
19
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-02-28
33
2020-02-28
18
2020-02-29
23
2020-02-29
8
2020-03-01
17
2020-03-01
12
Mazur Emilia
BPK
ARIA (235)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
19
2020-02-29
1
2020-03-01
1
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2020-02-29
1
2020-02-29
21
2020-03-01
13
Murdzia Seweryn
bpk
UNICA-K (167)
2020-02-28
1
2020-02-28
24
2020-02-29
1
2020-02-29
7
PUMA BIS (229)
2020-02-28
1
2020-02-28
28
2020-02-29
1
2020-02-29
56
Murdzia Seweryn
bpk
GUINEA I (256)
2020-02-28
16
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
30
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
QUINTA (294)
2020-02-28
2
150
2020-02-28
9
2020-03-01
8
2020-03-01
3
250
2020-02-28
43
2020-02-28
4
2020-03-01
2020-03-01
1
425
2020-02-29
8
2020-02-29
8
2020-03-01
1
2020-03-01
5
2020-02-29
1
2020-02-29
19
2020-03-01
1
2020-03-01
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
2020-02-29
29
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LURDAN (321)
2020-02-28
8
2020-02-28
18
2020-02-29
8
2020-02-29
8
2020-03-01
8
Okoniewska Nicola
KJ Kalumet Boszkowo
2020-02-29
47
2020-02-29
1
Olech Daria
KJ Classic
2020-02-28
1
2020-02-28
18
2020-02-29
51
2020-02-29
1
2020-03-01
2020-03-01
1
Ordanik Ignacy
Stowarzyszenie Rodan Club
GABBANA (204)
2020-02-28
1
2020-02-28
40
2020-02-29
27
2020-02-29
27
2020-03-01
5
2020-02-28
1
2020-02-28
33
2020-02-29
52
2020-02-29
17
2020-03-01
11
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
CARTO BOY (242)
2020-02-28
1
2020-02-28
7
2020-02-29
1
2020-02-29
59
2020-03-01
21
Pacewicz Natalia
JKS Folwark Podkowa
CANARO (197)
2020-02-28
41
2020-02-28
14
2020-02-29
48
2020-03-01
22
Pala Karolina
bpk
FLAVIO (199)
2020-02-28
1
2020-02-29
36
2020-02-29
19
2020-03-01
16
2020-02-29
14
2020-02-29
22
2020-03-01
19
2020-02-28
1
2020-02-28
15
Palacz Oliwia
JUKS ABAKUS KACZYNA
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
14
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CORONA KR (254)
2020-02-29
38
2020-02-29
51
2020-03-01
23
CHICAGO (255)
2020-02-29
55
2020-03-01
3
200
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2020-02-29
19
2020-02-29
38
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
QUIRORA (218)
2020-02-28
11
2020-02-29
13
2020-03-01
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
2020-02-29
9
2020-02-29
12
2020-03-01
17
2020-03-01
6
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (113)
2020-02-28
17
Pis Hanna
OJK Barcice
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-28
2020-02-29
1
2020-02-29
5
2020-03-01
1
2020-03-01
2020-02-28
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-03-01
4
2020-03-01
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2020-02-28
40
2020-02-28
26
2020-02-29
1
2020-02-29
21
2020-03-01
6
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
CORLEO (226)
2020-02-28
41
2020-02-28
30
2020-02-29
38
2020-02-29
32
2020-03-01
5
2020-02-28
34
2020-02-28
15
2020-02-29
20
2020-03-01
1
300
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2020-02-28
25
2020-02-28
47
2020-02-29
1
2020-02-29
40
2020-03-01
2020-02-28
28
2020-02-28
23
2020-02-29
1
2020-02-29
45
2020-03-01
CALIDIA (269)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
ORIGI AEG (323)
2020-02-28
10
2020-02-28
8
2020-02-29
2020-02-29
16
2020-03-01
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2020-02-29
1
2020-02-29
54
Rakowski Robert
St. KJ Gronówka
HINTERA R (298)
2020-02-29
1
2020-02-29
16
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
LAYRO STW (284)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-02-28
19
2020-02-28
12
2020-02-29
11
2020-02-29
4
Rogowski Waldemar
JKS Fer Więckowice
OMENA (223)
2020-02-29
1
2020-02-29
38
2020-03-01
1
2020-03-01
4
OLAF (224)
2020-02-29
1
2020-02-29
31
2020-03-01
16
2020-03-01
3
100
Siarkiewicz Klaudia
Klub Sportowy Verso La Natura
KAREL (291)
2020-02-28
1
2020-02-28
29
2020-02-29
33
Sierakowski Daniel
KJ JEZIORKI
ŁAŃCUT (309)
2020-02-29
38
2020-02-29
54
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
NESCATO (312)
2020-02-29
59
2020-02-29
2020-02-29
50
2020-02-29
25
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry
GAL (233)
2020-02-29
38
2020-02-29
58
2020-03-01
7
2020-03-01
5
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (315)
2020-03-01
1
200
2020-03-01
18
Szlachta Agnieszka
KJ JAN Kosicki
2020-02-28
47
2020-02-28
28
2020-02-29
38
2020-02-29
1
2020-03-01
19
2020-03-01
19
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2020-02-28
45
2020-02-28
17
2020-02-29
47
2020-02-29
Till Natalia
SK Kruszyńscy
2020-02-29
2020-02-29
1
2020-03-01
2020-03-01
18
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
INDIGO (178)
2020-02-28
54
2020-02-28
47
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
13
2020-03-01
1
Tomków Sara
ZKJ Przylep-Lotnisko
HICORA (212)
2020-02-28
28
2020-02-28
1
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
WARMIA (325)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
2020-03-01
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
DASSILIO (129)
2020-02-28
28
2020-02-28
16
2020-02-29
38
2020-02-29
17
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
WIQUID (331)
2020-02-28
28
2020-02-28
28
2020-02-29
1
2020-02-29
51
Tybulczuk Tamara
Kj Agri
SZIFO (193)
2020-02-28
1
2020-02-28
41
2020-02-29
1
2020-02-29
53
2020-03-01
4
100
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2020-02-28
1
2020-02-28
31
2020-02-29
1
2020-02-29
24
2020-03-01
2020-02-29
25
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
SĘKACZ (157)
2020-02-28
52
2020-02-28
46
2020-02-29
19
2020-02-29
38
2020-03-01
13
HALNY (158)
2020-02-28
22
2020-02-28
2020-02-29
19
2020-03-01
4
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
8
2020-03-01
8
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-02-28
10
2020-02-28
32
2020-02-29
21
2020-02-29
8
2020-02-29
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
KIREJRO (277)
2020-02-29
19
2020-02-29
19
2020-03-01
16
2020-03-01
24
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events Poznań
2020-02-28
27
2020-02-28
2020-02-29
2020-03-01
25
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CASALLINA (135)
2020-02-29
26
Wrzosek Matylda Olga
St. KS Jumping Events Poznań
WILIANA (41)
2020-02-28
2020-02-29
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-28
3
100
2020-02-28
10
2020-02-29
1
200
2020-02-29
21
2020-03-01
7
2020-03-01
12
Zielińska Paulina
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-02-28
1
2020-02-28
18
2020-02-29
43
2020-02-29
18
2020-03-01
6
Ziółkowska Oliwia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
I-KATAR (262)
2020-02-29
23
2020-02-29
8
2020-03-01
8
2020-03-01
1
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
Zujewska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
SZRON KM (196)
2020-02-28
1
2020-02-28
1
2020-02-29
23
2020-02-29
8
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
5

Number of Riders: 114

Number of Horses: 297

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl