Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR II kwalifikacja OPEN CUP
HZO + HZR II kwalifikacja OPEN CUP 14-16.02.2020
Leszno, 14-16 luty 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 21:02:36
2020-02-12 21:01:58
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 21:08:31
2020-02-10 16:19:29
Jan Nieścior-Kreische QUINTA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 21:07:29
2020-02-10 16:18:18
Jan Nieścior-Kreische KOSOW COOL LADY
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 21:06:26
2020-02-10 15:48:35
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 21:04:57
2020-02-10 15:45:02
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:04:55
2020-02-10 15:38:55
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:43:38
2020-02-10 14:39:39
Michał Jóskowiak CASCOR
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:43:19
2020-02-10 13:14:00
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:42:58
2020-02-10 13:10:23
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:56:40
2020-02-10 11:37:06
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:56:41
2020-02-10 11:35:35
Joanna Pawlak JEDWABNY PYŁ
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:47:17
2020-02-10 09:06:01
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:47:18
2020-02-10 08:58:17
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:47:20
2020-02-09 23:17:26
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:47:22
2020-02-09 22:04:51
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 20:59:04
2020-02-09 20:35:52
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 20:59:08
2020-02-09 20:33:23
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 16:58:44
2020-02-09 16:53:34
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 12:21:44
2020-02-08 21:46:39
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 12:21:45
2020-02-08 21:46:25
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 21:15:23
2020-02-08 17:20:26
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:40:05
2020-02-08 13:08:53
Marcin Bętkowski JUBA VAN DE SUYDERSEE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 00:55:42
2020-02-08 12:59:28
Jagienka Łukomska SASILIO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 00:55:46
2020-02-08 12:58:58
Jagienka Łukomska CORSA
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:39:59
2020-02-08 12:57:53
Marcin Bętkowski FAVORI DE RIVERLAND
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 15:39:58
2020-02-08 12:57:23
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 00:29:42
2020-02-08 10:57:13
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:33:56
2020-02-07 23:40:24
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:09:39
2020-02-07 23:39:37
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:09:33
2020-02-07 21:22:05
Matylda Malepszy AUGUST
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:34:02
2020-02-07 19:01:27
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:34:06
2020-02-07 19:01:04
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:35:17
2020-02-07 18:25:47
Michał Jóskowiak BRANEK
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:35:26
2020-02-07 18:17:57
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:35:34
2020-02-07 18:17:28
Michał Jóskowiak ORINOKO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:35:53
2020-02-07 14:14:31
Marek Lewicki KIRYMANJARO FORTUNA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:36:04
2020-02-07 14:08:40
Marek Lewicki KING`S LADY DN
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:36:09
2020-02-07 14:07:27
Małgorzata Ciszek-Lewicka DAISY
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:36:22
2020-02-07 08:40:09
Jakub Dorynek EURO CENT
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 21:15:25
2020-02-07 08:39:42
Jakub Dorynek HOPE NEVER DIES
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:09:07
2020-02-07 08:12:03
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:08:53
2020-02-06 13:53:54
Marcin Matelski BARCELONA G
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:08:43
2020-02-06 13:34:57
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:08:36
2020-02-06 13:34:41
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:04
2020-02-05 23:55:21
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:08:24
2020-02-05 22:24:07
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:08:11
2020-02-05 22:08:19
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:10
2020-02-05 20:57:50
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:15
2020-02-05 18:03:57
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:25
2020-02-05 13:53:51
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:22
2020-02-05 13:52:44
Marcin Matelski FABREGAS S
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:19
2020-02-05 13:32:41
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:19
2020-02-05 09:54:18
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:16
2020-02-04 19:42:51
Monika Gołygowska CARETINA BAJOU B
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:14
2020-02-04 17:25:59
Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:11
2020-02-04 17:25:29
Łukasz Wasilewski KAWAVANTOS VTH
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:10
2020-02-04 17:24:59
Miłosz Frąckowiak KASPER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:07
2020-02-04 17:24:11
Miłosz Frąckowiak KUDRET HBC
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:06
2020-02-04 17:23:27
Miłosz Frąckowiak JOWEL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:54:59
2020-02-04 17:16:41
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
  • 1x 23/N/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda B (klasa N) zwykły z rozgrywką
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:54:57
2020-02-04 15:06:51
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 22/P/II kwalifikacja OPEN CUP – Runda A (klasa P) zwykły z rozgrywką
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:54:54
2020-02-04 15:05:53
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:48:12
2020-02-03 16:38:31
Gabriela Biedka BERNADINE LAN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:48:14
2020-02-03 16:34:11
Gabriela Biedka LOLA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:26
2020-02-02 19:30:04
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:35
2020-02-01 18:53:53
Kaja Litka SAZU 3
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 17/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:41
2020-02-01 17:23:25
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:48
2020-01-31 13:03:04
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:52
2020-01-31 13:01:11
Marta Echaust EMIKA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 10:31:23
2020-01-28 15:08:43
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 22:12:02
2020-01-26 21:19:31
Eryka Mikołajczyk SENATOR
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 21:05:39
2020-01-26 21:18:17
Agnieszka Olszewska SINGULORD SAVIA
  • 1x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:39:09
2020-01-26 21:16:58
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:58:21
2020-01-25 22:31:49
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:49
2020-01-21 23:20:48
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:51
2020-01-21 23:19:56
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:01:52
2020-01-21 23:19:23
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:01:33
2020-01-20 19:18:38
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 12:21:49
2020-01-17 22:58:17
Julia Dziurkiewicz PENELOPE L
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 12:37:58
2020-01-16 09:21:36
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 23:02:00
2020-01-16 09:20:44
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 10:12:28
2020-01-10 11:31:43
Anna Porożyńska REWIA GWIAZD
  • 2x 8/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
2. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
3. Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice
S
O054425
4. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
5. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
6. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
7. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O037883
8. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
9. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
10. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
11. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
12. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
13. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
14. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
15. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
16. Flankowska Justyna KJ Ślęża
S
O038733
17. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
18. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
19. Frankiewicz Paulina Stowarzyszenie KJ Jumping Events
S
O041602
20. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
21. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
22. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
23. Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice
S
O012286
24. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
25. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
26. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
27. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
28. Hudzik Witold bpk
S
O039362
29. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
30. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (MJ.)
O049356
31. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
41949
32. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
33. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
34. Kuszka Jagoda Kj Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
35. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
36. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
37. Łukomska Jagienka Kj Rancho Poznań
S
Fdfv
38. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
39. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
40. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
41. Mieszczak Julia KJ Kietlów
S
brak
42. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
43. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
44. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
45. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
46. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
47. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
48. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
49. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
50. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
51. Porożyńska Anna JKS Ewro
S
O028498
52. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
53. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O054742
54. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
55. Smolińska Liliana K.J Osadkowski
56. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
O050156
57. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (J.)
O043986
58. Tęcza Szymon KJ Agro Handel Śrem
S
O003977
10093877
59. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
60. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
61. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

186

F:
M:
2.

41

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
3.

176

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
4.

87

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
5.

180

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
6.

177

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503
7.

125

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
8.

60

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290 104NL42
9.

168

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
10.

30

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
11.

58

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
Brak 616009640026911
12.

27

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
13.

37

BERNADINE LAN KWPN POL 2006 Klacz gniada/166 F: Landlord
M: Indoctro
Brak Brak
14.

59

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
15.

65

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
16.

66

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 -
17.

139

BUTTERFLY HOL POL 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II
M: Condrieu
K014800 DE421000109108
18.

181

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
19.

175

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
K023034 616009690071612
20.

116

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
21.

162

CANJER HST HOL POL 2010 Wałach gniada/167 F: Cesano II
M: Undine X
K022704 DE421000297810
22.

158

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
23.

161

CARETANE ROSE Z ZANG POL 2012 Klacz gniada/170 F: CROW Z
M: CARETANA Z
brak 056015Z55824412 106AU83
24.

49

CARETINA BAJOU B SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: MICHAEL ANGELO F
M: CARMEN
K024805
25.

31

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
K025958 DE418184016410 105ZY97
26.

154

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I/Cassini I
M: Tarion/Lansing
K022855 DE418182532912
27.

93

CASCOR OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Edda / Edgar
K023394 DE433330982910
28.

138

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
29.

159

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo/Clearway
M: Moreen I/Corrado I
K023044 DE421000051810
30.

7

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
31.

52

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Cordess
M: Capriosa N
K024813 616009520023813
32.

140

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
33.

172

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/171 F: Chicago I Z /
M: Colett /
K021802 -
34.

39

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
35.

40

CHICAGO OLD. GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
36.

184

Cimka SP M gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K 0214223 616009610064512
37.

129

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
38.

56

CLASSIC GREY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
39.

131

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
40.

115

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
41.

34

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
42.

82

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
43.

156

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
K027787 DE418181019509
44.

144

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
45.

33

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
46.

43

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
47.

130

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
48.

188

CORSA HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210 104ZC58
49.

24

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
50.

132

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
51.

71

DAISY AES GER 2014 Klacz gniada/167 F: Glaskow-W Van T Merelsnest /
M: Dominga /
K027244 826002140873209
52.

134

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
53.

145

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
54.

35

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
55.

112

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
56.

153

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
57.

89

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
K025794
58.

95

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
59.

171

E- COFERTINA HFD POL 2013 Klacz gniada/167 F: Cvb
M: Vbb
K025445 Fcb
60.

178

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
61.

167

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
62.

19

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
63.

127

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erynia / Palegro
K025943 616009510135014
64.

88

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada/180 F: Carlos DZ
M: Europa / Ewerest
K025190 -
65.

174

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
66.

165

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
67.

72

EUROCENT SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: Enigma
616009610033514
68.

114

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
69.

57

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
70.

51

FABREGAS S SP POL 2015 Ogier siwa/- F: Nevados S
M: Fabreggia S
- -
71.

122

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
72.

187

Fama MŁP POL 1994 M F:
M:
73.

63

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
74.

78

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
75.

55

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
76.

179

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
77.

143

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
78.

86

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
K011456 POL009670123503
79.

84

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
K013307 POL009680055904
80.

147

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
81.

155

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE418185003412
82.

83

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
K025893 616009680072610
83.

74

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
84.

185

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
BRAK 009640032708 106BW66
85.

146

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
86.

61

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: I’m Special De Muze /
M: Omia Fortuna /
brak 528003201206512
87.

164

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
88.

148

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
89.

23

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Ekwador
M: Heraja
Brak 616009640080714
90.

142

ILASCHA V&V KWPN POL 2013 Klacz gniada/. F: Zambesi TN
M: Elascha
K028942 106QI10
91.

126

ILLAPA P SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Che guevara L
M: Cajero
Brak Brak
92.

173

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
93.

119

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
94.

21

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
95.

62

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
K025818
96.

85

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP POL 2009 Klacz ciemnogniada/174 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
97.

90

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
98.

149

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
99.

123

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
100.

44

JOWEL KWPN POL 2014 Wałach gniada/172 F: Acionbraeaker
M: m/indoctro
brak
101.

183

JUBA VAN DE SUYDERSEE KWPN NED 2014 Klacz siwa/173 F: Calvaro Z / Cor De La Bryere
M: Ulrieke / Concorde
K026733 528003201406161
102.

79

JUBA VAN DE SUYDERSEE KWPN POL 2014 Klacz siwa/171 F: Calvaro Z
M: Concorde
Ghj Ggg
103.

16

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
K027211 POL007530131203
104.

118

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
K015375 POL009630051908
105.

77

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
brak -
106.

46

KASPER KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Dantos HBC
M: m/burgraff
brak
107.

47

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
108.

70

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL
M: Blue Lady
K028821 528003201500440
109.

69

KIRYMANJARO FORTUNA KWPN POL 2015 Ogier gniada/170 F: GRAND SLAM VDL
M: EJIRY FORTUNA
K027245 528003201508281
110.

108

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
111.

96

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 Klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
brak brak
112.

48

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
113.

45

KUDRET HBC KWPN POL 2015 Wałach gniada/168 F: Charisma
M: m/Alicante
brak
114.

91

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
115.

182

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
116.

36

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 056002W00298902
117.

157

LAZINO HOL POL 2011 Ogier gniada/167 F: LASINO
M: R-CASTELINA
K019375 de421000580411
118.

113

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
119.

32

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
120.

80

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
121.

38

LOLA WESTFALSKA GER 2011 Klacz skarogniada/170 F: Last Man Hope
M: Pilot Pur
Brak DE 441410935711
122.

64

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
123.

120

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
124.

141

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
125.

2

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167.5 F: Ildago
M: Mirabel
brak 11955
126.

166

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
127.

150

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/167 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
K018580 056015Z55612011 105CG92
128.

170

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
brak -
129.

152

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Chacco-Fly old.(OS)/ Chacco-Blue
M: Nadia sp/ Alfaro old.
K025440 616009640004813
130.

163

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
131.

169

NORTON SP POL 2013 Wałach siwa/167 F: Numero Uno
M: Orinoko-Plus S
Bfd Vfghhh
132.

54

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada/174 F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
133.

137

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
K022592 616009510386512
134.

160

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
135.

68

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion /
M: Oriona / Turnus Quirinus
K024904 616013640030713
136.

117

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
137.

6

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
138.

8

PENELOPE L SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Arpeggio II L
M: Pia Sanpia
K027531 616009610068715
139.

106

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
140.

92

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
141.

133

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
142.

73

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
K021567 DE431316556911
143.

97

QUINTA HOLSZTYN GER 2012 Klacz gniada/166 F: Quintero
M: Zakira 1
K028662 brak
144.

5

REWIA GWIAZD SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Ramzes/ po Regon
M: Rumba
K028727 616999530236613
145.

42

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
146.

189

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Szata / Alywar xx
K025470 616009540091614
147.

25

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/169 F: Casilio /
M: -
brak -
148.

75

SAZU 3 HANOWERSKA GER 2004 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104
149.

14

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
150.

102

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
151.

94

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
152.

81

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: St Spanish Springer / St. Scot
M: Jolka / nn
K020818 616013610222909
153.

28

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
K025338 616POL11007290T
154.

121

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada/156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
155.

136

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
156.

128

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi KWPN/ Heartbreaker
M: U Cassara / Utopie KWPN
K024614 616009510253713
157.

20

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
brak
158.

67

VIGO HEYWOOD HZ ZANGERSHEIDE NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
K024883 056015255635814
159.

151

VINCENZO BORETTI HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Anaconda / Argentinus
K027227 DE431318802011
160.

135

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
161.

50

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Preator /
M: Warta /
K027978 616013610186515
162.

107

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010
163.

29

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
528003 04.02852 103BS96
164.

76

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
165.

124

ZETA Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211
Rider Club
Competition
Prize
Biedka Gabriela bkp
50
SUM:
50.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
50
100
SUM:
150.00
Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
50
300
350
SUM:
700.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
75
150
SUM:
225.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
75
SUM:
75.00
Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
100
500
50
400
SUM:
1050.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
75
150
SUM:
225.00
Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
200
SUM:
200.00
Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
100
100
250
SUM:
450.00
Mieszczak Julia KJ Kietlów
100
SUM:
100.00
Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
50
SUM:
50.00
Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
100
150
SUM:
250.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
SPEED (81)
2020-02-14
5
2020-02-14
5
CONDI (82)
2020-02-14
39
2020-02-14
12
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
SASILIO (189)
2020-02-15
4
2020-02-15
11
2020-02-16
1
2020-02-16
5
Berbecki Bogusław
JKS FER Wieckowice
CORSA (188)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
2020-02-16
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2020-02-14
17
2020-02-15
25
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2020-02-14
20
2020-02-15
6
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2020-02-14
2020-02-14
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
NICO UNO (170)
2020-02-14
18
2020-02-14
13
2020-02-15
9
2020-02-15
11
Biedka Gabriela
bkp
2020-02-14
2020-02-14
9
2020-02-15
26
2020-02-15
LOLA (38)
2020-02-14
16
2020-02-15
17
2020-02-15
3
50
2020-02-14
14
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2020-02-14
3
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-15
14
2020-02-16
9
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
HANGA (74)
2020-02-15
17
2020-02-15
13
2020-02-16
5
2020-02-16
6
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (41)
2020-02-14
1
2020-02-14
27
2020-02-15
2020-02-15
3
50
2020-02-16
8
2020-02-14
1
2020-02-14
11
2020-02-15
2020-02-15
15
2020-02-16
1
100
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-02-15
15
2020-02-15
28
2020-02-14
8
2020-02-14
15
2020-02-16
11
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
DAISY (71)
2020-02-14
8
2020-02-14
7
2020-02-15
8
2020-02-15
12
Dąbrowska Marta
bpk
QUESTA (73)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-15
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2020-02-15
1
2020-02-15
7
2020-02-16
2020-02-16
2020-02-15
16
2020-02-15
19
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2020-02-14
5
2020-02-14
8
2020-02-15
10
2020-02-15
7
2020-02-16
1
2020-02-16
2
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (19)
2020-02-14
1
2020-02-14
5
2020-02-15
9
2020-02-15
1
Flankowska Justyna
KJ Ślęża
2020-02-14
35
2020-02-15
21
2020-02-16
5
2020-02-14
5
2020-02-15
4
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (86)
2020-02-14
2020-02-14
30
2020-02-14
10
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
JOWEL (44)
2020-02-14
10
2020-02-14
3
50
2020-02-16
2
300
2020-02-16
2
350
2020-02-14
19
2020-02-14
21
2020-02-16
7
2020-02-16
12
KASPER (46)
2020-02-14
13
2020-02-14
19
Frankiewicz Paulina
Stowarzyszenie KJ Jumping Events
IRYDION (21)
2020-02-14
8
2020-02-14
2020-02-15
10
2020-02-15
11
2020-02-16
10
2020-02-16
13
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-14
26
2020-02-14
9
2020-02-15
2
75
2020-02-15
1
150
2020-02-16
5
2020-02-16
5
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (59)
2020-02-14
36
2020-02-14
25
2020-02-15
10
2020-02-16
2
75
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (122)
2020-02-14
37
2020-02-14
16
Gołygowska Monika
KJ Amazonka Chwałowice
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
7
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (20)
2020-02-14
1
2020-02-14
8
2020-02-15
11
2020-02-15
12
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (7)
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
2020-02-16
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (76)
2020-02-15
7
2020-02-15
2
100
2020-02-16
8
2020-02-16
9
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2020-02-15
15
2020-02-14
31
2020-02-14
18
2020-02-15
27
2020-02-15
16
Hudzik Witold
bpk
2020-02-14
24
2020-02-14
6
2020-02-15
22
2020-02-15
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2020-02-16
11
2020-02-16
6
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GWIAZDA (83)
2020-02-15
1
2020-02-15
10
GIGANT (84)
2020-02-15
10
2020-02-15
29
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-02-16
5
2020-02-16
7
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
BRANEK (66)
2020-02-14
1
2020-02-14
2020-02-14
8
2020-02-16
1
2020-02-16
5
2020-02-14
2
100
2020-02-16
1
500
ORINOKO (68)
2020-02-14
3
50
2020-02-14
4
2020-02-16
1
400
2020-02-16
11
CASCOR (93)
2020-02-14
38
2020-02-14
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (63)
2020-02-15
10
2020-02-15
2020-02-16
11
2020-02-16
14
Kuszka Jagoda
Kj Zbrosławice
ESKOBAR (88)
2020-02-14
15
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-14
29
2020-02-15
9
2020-02-15
23
2020-02-16
5
2020-02-16
12
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2020-02-14
22
2020-02-14
17
2020-02-15
19
2020-02-15
13
2020-02-14
2020-02-14
15
2020-02-15
8
2020-02-15
1
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (75)
2020-02-15
1
2020-02-15
8
2020-02-16
1
2020-02-16
5
Łukomska Jagienka
Kj Rancho Poznań
CORSA (24)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
SASILIO (25)
2020-02-14
8
2020-02-14
21
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CORD-M (43)
2020-02-14
28
2020-02-14
24
2020-02-15
9
2020-02-16
6
AUGUST (60)
2020-02-14
2
75
2020-02-14
1
150
2020-02-16
6
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-02-14
5
2020-02-14
5
2020-02-15
8
2020-02-15
4
2020-02-16
5
2020-02-16
1
2020-02-14
8
2020-02-14
6
2020-02-15
1
2020-02-15
4
2020-02-16
4
2020-02-16
3
200
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-02-14
1
2020-02-14
1
100
2020-02-15
1
100
2020-02-15
7
2020-02-16
9
2020-02-16
3
250
Mieszczak Julia
KJ Kietlów
2020-02-14
1
2020-02-14
14
2020-02-15
2020-02-15
5
2020-02-16
2
100
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
SENATOR (14)
2020-02-14
8
2020-02-14
7
2020-02-15
1
2020-02-15
6
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2020-02-15
20
2020-02-15
10
2020-02-16
4
2020-02-16
3
50
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (50)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
3
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
2020-02-14
4
2020-02-14
23
2020-02-16
4
100
2020-02-16
4
150
QUINTA (97)
2020-02-14
25
2020-02-14
20
2020-02-16
2020-02-16
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2020-02-14
2020-02-14
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2020-02-14
5
2020-02-14
3
2020-02-15
4
2020-02-15
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-16
5
2020-02-16
3
50
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (40)
2020-02-15
5
2020-02-16
10
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
DORRYT (89)
2020-02-16
12
2020-02-16
13
2020-02-16
7
2020-02-16
1
150
Porożyńska Anna
JKS Ewro
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
3
2020-02-16
1
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2020-02-14
2
2020-02-14
2
2020-02-15
3
2020-02-15
1
Rucińska Zofia
KJ VOLTA
BAZALT (27)
2020-02-15
10
2020-02-15
1
2020-02-16
10
2020-02-16
1
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (80)
2020-02-14
15
2020-02-14
11
Smolińska Liliana
K.J Osadkowski
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-15
1
Sołtysiak Jaśmina
JKS Przybyszewo
2020-02-15
1
2020-02-15
8
2020-02-16
1
2020-02-16
Szebysty Wiktoria
KJ VOLTA MIŁOCICE
2020-02-15
12
2020-02-15
14
2020-02-16
12
2020-02-16
8
Tęcza Szymon
KJ Agro Handel Śrem
2020-02-16
2020-02-16
2020-02-16
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2020-02-14
34
2020-02-14
22
2020-02-14
23
2020-02-14
15
Wysocka Aneta
KJ Wechta Rosnówko
2020-02-14
33
2020-02-15
18
2020-02-15
4
2020-02-16
13
2020-02-16
2020-02-14
12
2020-02-14
8
2020-02-15
8
2020-02-16
10
2020-02-14
8
2020-02-14
32
2020-02-15
18
2020-02-15
16
2020-02-16
14
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (62)
2020-02-14
1
2020-02-15
23

Number of Riders: 61

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 3 825.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl