Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZO + HZR 7-9.02.2020
Leszno, 7-9 luty 2020

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:38:24
2020-01-18 18:24:06
Vitalii Charadnik GUCCILOMA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:38:30
2020-01-18 16:19:34
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 19:38:35
2020-01-18 16:18:31
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 14:59:32
2020-01-18 14:05:38
Małgorzata Flis CORDELLI
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:12:09
2020-01-17 09:21:40
Oliwia Wieliczko MUSTANG
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:12:10
2020-01-17 09:19:09
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:12:12
2020-01-17 09:18:42
Julia Chanaj ALL MY HEART
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-01-17 10:12:40
2020-01-16 20:33:13
Stanisław Opielewicz WERBUS-K
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-01-17 10:12:43
2020-01-16 20:32:04
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-01-17 10:12:46
2020-01-16 20:30:42
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 23:01:37
2020-01-16 13:44:49
Magdalena Cymbryłowicz MILORD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:43:07
2020-01-15 21:40:48
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:43:07
2020-01-15 21:38:43
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:53
2020-01-15 18:15:42
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:51
2020-01-15 18:15:23
Alicja Kosmol NIHET
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:48
2020-01-15 18:13:08
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DON CLAVIUS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 08:42:47
2020-01-15 18:11:34
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CHAMAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:38:35
2020-01-15 09:04:41
Dominika Luty EURO CALMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:38:46
2020-01-15 08:59:28
Julia Walorek FIGARO
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:38:40
2020-01-15 08:56:49
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:40:56
2020-01-14 14:58:18
Grzegorz Psiuk DIALOU BLUE PS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:52:31
2020-01-13 21:26:40
Janina Zielińska QUABREL DE L'ETAPE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:52:29
2020-01-13 21:25:31
Barbara Połap LARIOS HERO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:52:27
2020-01-13 21:24:02
Paulina Koza ULANA "S"
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:52:25
2020-01-13 19:46:00
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:52:23
2020-01-13 19:45:25
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:47:34
2020-01-13 19:45:02
Bartosz Bomba PRIMA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:47:32
2020-01-13 18:19:18
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:47:30
2020-01-13 18:18:48
Maja Fajfur WILD BOY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:00
2020-01-12 15:05:39
Agnieszka Racka BELLA MARIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:36
2020-01-11 19:29:25
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:34
2020-01-11 19:28:38
Paulina Zielińska BATUMI L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:31
2020-01-11 19:28:15
Paulina Zielińska PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:28
2020-01-11 19:27:35
Ignacy Ordanik GABBANA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:27
2020-01-11 19:27:07
Ignacy Ordanik CLARABELLA COLE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:25
2020-01-11 19:26:43
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:23
2020-01-11 19:25:55
Bartłomiej Ordanik LA BELLE DE JOUR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:21
2020-01-11 19:25:12
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:17:14
2020-01-11 19:24:05
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:59:10
2020-01-09 10:45:37
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 14:00:31
2020-01-08 21:13:32
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:14:17
2020-01-07 18:58:44
Wiktoria Skrzypkowiak ALUSITA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:30
2020-01-04 16:28:24
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:32
2020-01-04 16:18:56
Maciej Handzlik BEAU BALOU
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:34
2020-01-04 16:17:47
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:36
2019-12-31 08:35:57
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:38
2019-12-29 21:28:10
Alicja Jóźwiak FLAVIO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:39
2019-12-29 21:27:31
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:45:40
2019-12-29 01:07:42
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
2. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
3. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
4. Grzesik Maria Stowarzyszenie Rodan Club
2003 (J.)
O044553
5. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
6. Jóźwiak Alicja Bpk
2006 (JM.)
Brak
7. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
8. Natkaniec Martyna bpk
2005 (JM.)
O045857
9. Ordanik Bartłomiej Stowarzyszenie Rodan Club
S
O037762
10. Ordanik Ignacy Stowarzyszenie Rodan Club
2002 (J.)
O033788
11. Pala Karolina bpk
S
O034722
12. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
13. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
14. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O046435
15. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
16. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
17. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (MJ.)
O043645
18. Zielińska Paulina Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003415
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Argentyna
K025337 616009610106414
2.

45

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
3.

17

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
K013436 POL007590152908 104OZ10
4.

43

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
5.

26

BEAU BALOU Hanower POL 2011 Wałach gniada/170 F: Bealou de rouet
M: Hauptstutbuch
DE431310396811 DE431310396811 DE431310396811
6.

35

BELLA MARIA OLD GER 2010 Klacz skarogniada/174 F: Balon du rouet
M: Qintana
Brak Brak
7.

7

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
8.

5

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
9.

6

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
10.

21

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
K019654 DE418184011810
11.

39

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
12.

20

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
13.

30

CASTELLO II G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/180 F: Falbrus
M: Contessa
Brak 616009640005913
14.

12

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
15.

3

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
16.

40

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
17.

19

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
18.

15

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
19.

4

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
20.

46

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
21.

8

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
22.

25

FIORA SUNRISE Holsztyńska POL 2014 Klacz gniada/165 F: For Fashion
M: Zuriance
DE421000050414 DE421000050414
23.

29

FLAVIO HANN POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha
M: Funny
Brak 431316817707
24.

41

GABBANA KWPN NED 2011 Wałach skarogniada/165 F: ARIZONA
M: WOTTIE
K024108 528003201103751
25.

22

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
26.

44

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
27.

33

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
28.

32

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
29.

23

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
30.

14

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
31.

37

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
32.

16

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
33.

38

LA BELLE DE JOUR Holsztyńska GER 2009 Klacz gniada/165 F: LARIUS W
M: HELVETIA II
K022053 X
34.

28

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
35.

18

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
36.

27

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
37.

42

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 Klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
38.

1

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
39.

11

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
40.

10

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
41.

13

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
42.

2

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
43.

36

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
44.

34

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
45.

9

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajońska Julianna
Stowarzyszenie Rodan Club
GOMETA (44)
2020-02-07
2020-02-07
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (28)
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-02-07
2020-02-07
Grzesik Maria
Stowarzyszenie Rodan Club
TOSCA L (36)
2020-02-07
2020-02-07
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
PIGMENT (27)
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
Jóźwiak Alicja
Bpk
FLAVIO (29)
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2020-02-07
Natkaniec Martyna
bpk
2020-02-08
2020-02-08
Ordanik Bartłomiej
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-07
Ordanik Ignacy
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-02-07
2020-02-07
GABBANA (41)
2020-02-07
2020-02-07
Pala Karolina
bpk
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
GRANIT (33)
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (34)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-09
Poprawska Aleksandra
bpk
DAYTONA (46)
2020-02-08
2020-02-08
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2020-02-07
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2020-02-07
2020-02-07
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Brzóska Sport Horses
ALUSITA (31)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-09
Zielińska Paulina
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-07
2020-02-07

Number of Riders: 18

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl