Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO + HZR I kwalifikacja OPEN CUP 24-26.01.2020
Leszno, 24-26 styczeń 2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 20:35:59
2020-01-22 20:35:59
Katarzyna Szuń CONCA 4
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:17:55
2020-01-19 20:40:17
Maximilian Parkitny DURANO W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:17:33
2020-01-19 20:38:39
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:17:12
2020-01-19 20:38:08
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:16:48
2020-01-19 20:37:18
Maximilian Parkitny CAVALIM Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:16:13
2020-01-19 19:39:21
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:15:38
2020-01-19 19:38:53
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:14:47
2020-01-19 19:33:48
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:14:15
2020-01-19 19:33:10
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 19:41:27
2020-01-17 18:12:11
Jakub Krzyżosiak IRONIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 19:41:32
2020-01-17 18:10:21
Jakub Krzyżosiak CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 19:41:33
2020-01-17 18:09:50
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:22
2020-01-17 12:38:35
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:25
2020-01-17 12:33:06
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:26
2020-01-17 11:12:43
Aleksandra Kierznowska CORLEANO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:28
2020-01-17 11:12:10
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:29
2020-01-17 11:11:29
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:31
2020-01-17 11:10:22
Hubert Kierznowski DARINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:32
2020-01-17 11:09:46
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:33
2020-01-17 11:09:23
Hubert Kierznowski COMODEUS P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:35
2020-01-17 11:08:59
Hubert Kierznowski WESTFALIA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:11:11
2020-01-17 08:00:44
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:11:06
2020-01-17 07:57:45
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:11:05
2020-01-17 07:57:20
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:10:54
2020-01-17 07:55:57
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:10:51
2020-01-17 07:55:36
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:36
2020-01-16 14:32:28
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 22:58:05
2020-01-16 13:39:13
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:33:05
2020-01-16 11:01:18
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:33:03
2020-01-16 11:00:36
Zuzanna Prymek HEKTOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 10:40:59
2020-01-15 10:39:51
Łukasz Piksa CASSILAS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 12:11:52
2020-01-15 10:37:52
Filip Mizgier LASER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:37:20
2020-01-15 08:49:03
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:28
2020-01-14 21:02:27
Oliwia Płatek FERRALINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:27
2020-01-14 21:02:01
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:03
2020-01-14 20:09:53
Dalia Lehmann POMPEIA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:25
2020-01-14 19:34:17
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:23
2020-01-14 19:33:52
Laura Kłapińska CAPTAIN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:21
2020-01-14 18:40:01
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:20
2020-01-14 18:02:56
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:17
2020-01-14 18:01:52
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:14
2020-01-14 18:00:16
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:13
2020-01-14 10:40:34
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:11
2020-01-14 10:40:02
Sławomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:09
2020-01-14 10:39:34
Sławomir Hartman ONAGADORI RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:07
2020-01-14 10:14:51
Seweryn Murdzia QUICK STAR'S LORD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:05
2020-01-14 10:10:32
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:03
2020-01-14 09:22:57
Mściwoj Kiecoń COCO MAMBO
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:02
2020-01-14 09:21:57
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:00
2020-01-14 09:21:30
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:44:58
2020-01-14 09:20:57
Mściwoj Kiecoń CONRADO 10
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:44:57
2020-01-14 09:20:15
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:44:55
2020-01-14 09:19:18
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:47:38
2020-01-13 21:29:22
Dalia Lehmann CASANOVA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:47:34
2020-01-13 19:42:51
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:00:58
2020-01-13 13:31:21
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:00:56
2020-01-13 13:30:30
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:32:59
2020-01-13 12:58:31
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:00:53
2020-01-13 12:56:53
Grzegorz Psiuk MARIKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:03:03
2020-01-10 21:14:11
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:03:02
2020-01-10 21:13:40
Tomasz Plewa BONIEK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:02:59
2020-01-10 21:13:12
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:07
2020-01-10 13:49:11
Łukasz Koza ELLE DARCO
  • 2x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:09
2020-01-10 13:46:09
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:12
2020-01-10 13:45:54
Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:15
2020-01-10 13:45:35
Paulina Koza HI DIARADO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:17
2020-01-10 13:45:19
Paulina Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:22
2020-01-10 13:31:02
Łukasz Koza DON VITO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:35
2020-01-10 12:45:44
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 00:02:08
2020-01-09 23:03:53
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 00:02:30
2020-01-09 20:38:15
Paula Adamiec STARCORNET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 00:02:40
2020-01-09 20:37:29
Paula Adamiec GERWENA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:28
2020-01-09 09:24:25
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:15:16
2020-01-08 21:35:54
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:49
2020-01-08 20:16:45
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:53
2020-01-08 20:15:47
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:57
2020-01-08 20:14:17
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:01
2020-01-08 19:49:05
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:11
2020-01-08 19:47:39
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:15
2020-01-08 19:20:10
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 17:34:45
2020-01-08 19:19:23
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:30
2020-01-08 14:22:42
Julia Jabłońska HARALD H
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:35
2020-01-08 14:20:26
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:39
2020-01-08 14:19:47
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:42
2020-01-08 14:18:40
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:12:41
2020-01-07 21:22:46
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:21
2020-01-07 21:22:10
Aneta Wysocka CLEAR CARETINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:44
2020-01-07 21:20:40
Aneta Wysocka CALVANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:03:15
2020-01-06 23:07:14
Hubert Polowczyk OBO VAN ST MAARTEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:03:19
2020-01-06 23:05:16
Katarzyna Bawłowicz M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:11
2020-01-06 23:04:53
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:12
2020-01-06 23:04:30
Katarzyna Bawłowicz CELLDORADO PB
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:13
2020-01-06 23:04:10
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:15
2020-01-06 23:03:55
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:16
2020-01-06 23:03:31
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:54:35
2020-01-06 22:36:02
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:54:44
2020-01-06 18:20:03
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 12:47:33
2020-01-06 18:19:24
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:54:52
2020-01-06 14:23:36
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 22:42:28
2020-01-04 22:35:27
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 11:56:19
2020-01-04 21:16:40
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:47:23
2020-01-04 14:54:52
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:33
2020-01-03 21:54:41
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:35
2020-01-03 18:12:12
Iwona Strzałkowska-Jarocka CONNER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:37
2020-01-03 18:11:42
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:39
2020-01-03 17:16:17
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:41
2020-01-03 17:12:54
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:24:14
2020-01-02 16:00:52
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:24:16
2020-01-02 16:00:20
Krzysztof Retka CANJER HST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:24:20
2020-01-02 13:40:44
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 18:27:21
2019-12-31 14:46:12
Matylda Kasner ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:19:49
2019-12-29 20:27:32
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:19:59
2019-12-29 18:14:13
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:07
2019-12-29 15:55:16
Maria Gneiting QUESTINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:10
2019-12-29 15:53:36
Maria Gneiting LEMART
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:14
2019-12-29 14:53:45
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:18
2019-12-29 14:52:37
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 08:41:48
2019-12-29 14:52:08
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:24
2019-12-29 14:51:33
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:29
2019-12-29 14:51:02
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:39
2019-12-29 14:50:30
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:43
2019-12-29 12:19:14
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 22:10:24
2019-12-27 21:19:41
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 22:10:38
2019-12-27 19:30:37
Grzegorz Psiuk CARMEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:07:13
2019-12-26 12:26:17
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:07:22
2019-12-24 18:34:33
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:47
2019-12-24 00:38:19
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:46
2019-12-24 00:36:36
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 23:00:13
2019-12-23 14:31:59
Agata Derda GELESTA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:07
2019-12-23 14:31:03
Agata Derda KOSMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:04
2019-12-23 14:29:36
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:27
2019-12-22 23:13:00
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:28
2019-12-22 23:12:31
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:30
2019-12-22 22:35:59
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:31
2019-12-22 22:34:56
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:34
2019-12-22 20:30:04
Mikołaj Barański KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:35
2019-12-22 20:29:46
Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:37
2019-12-22 20:29:28
Mikołaj Barański ISABEAU
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:39
2019-12-22 20:28:46
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:41
2019-12-22 20:28:15
Laura Barańska CHUCK NORRIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Paulina bpk
2003 (J.)
O045600
10174761
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
3. Barańska Laura TKJ Garbówek
2004 (J.)
O031776
4. Barański Mikołaj TKJ Garbówek
2003 (J.)
O025801
5. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
6. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
7. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Cepa Anna Stowarzyszenie Rodan Club
2003 (J.)
O036422
9. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
10. Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040241
11. Gneiting Maria RSV Polzow
2001 (MJ.)
1661646
10184737
12. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
13. Gramza Amelia Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
14. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
15. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
16. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
17. Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
18. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
19. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
20. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
21. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
22. Kasner Matylda bpk
2001 (MJ.)
O023415
10147432
23. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
24. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
25. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
26. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
27. Kłapińska Laura KS Small Cherry
2005 (JM.)
O031484
28. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
29. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
30. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
31. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
32. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
33. Koza Łukasz Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O001772
34. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
35. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
36. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
37. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
38. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
39. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
40. Kucharska Zuzanna Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
41. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
42. Lewandowski Aleksander Klub Sportowy Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
43. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
44. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
45. Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003383
46. Muraczewski Jacek Klub Sportowy Small Cherry
S
O004710
47. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
48. Murdzia Seweryn bpk
2019 (Mł.)
O006295
49. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
50. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
51. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
52. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
53. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
54. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
55. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
56. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
57. Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
S
O007667
58. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
59. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
60. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
61. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
62. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
63. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
64. Przezak Katarzyna Stowarzyszenie Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
65. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
66. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
O001094
67. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
68. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
69. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
70. Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice
S
O022992
71. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
72. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
73. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
74. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
75. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
76. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
77. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
78. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
O004074
79. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
80. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
81. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
82. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

285

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891
2.

357

Alister SP 2014 wałach sk. gn F: Bolshoi/Favoritas
M: Alzacja/So in love
616009610072314
3.

10

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
4.

40

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Aloverien P sp/ Avero hol.
K025687 616009610008414
5.

260

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
6.

332

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
7.

242

ANJO DIAMOND RAVER AES IRL 2010 Wałach gniada/175 F: Corea / Cor De La Bryere
M: Anjo Forn Bel / VDL Arkansas
K023808 826002100022503
8.

134

ANNCHEN 10 BAW AFG 2006 Klacz gniada/177 F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
K012090 DE481810213706
9.

85

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
10.

336

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
11.

33

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
12.

190

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
13.

290

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
14.

355

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
15.

69

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
16.

330

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K011124 5280030602999
17.

12

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
18.

289

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
19.

278

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
20.

177

BANKNOT WLKP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Benna / Harwest
K025857 616007610034014
21.

298

BARAQUE HOL. GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda hol./ Baloubet du Rouet
M: Valetta II hol./ Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
22.

17

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
23.

158

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
24.

36

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
25.

192

BETTY BALOU 4 OLDENBURG POL 2003 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet
M: Percy
K028809 PZJLKGRPZJ/39/20
26.

173

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
K027973 616013682003512
27.

97

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
28.

182

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
29.

359

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach F: Indorado
M: Tlita V
K01196 528003 06.00283
30.

47

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
31.

107

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
32.

286

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
33.

45

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
34.

227

BUTTERFLY HOL POL 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II
M: Condrieu
K014800 DE421000109108
35.

337

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
36.

205

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
37.

244

CANJER HST HOL POL 2010 Wałach gniada/167 F: Cesano II
M: Undine X
K022704 DE421000297810
38.

25

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
39.

308

CAPTAIN KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074
40.

110

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
41.

296

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
42.

284

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910
43.

94

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
K019537 616009610148811
44.

78

CARLO ROSSI OLD POL 2014 Wałach gniada/170 F: Clinton I
M: Oh Whiskey
00000 00000
45.

233

CARMEL SP POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Almanzor L
M: Caibuttas
K028729 PL616009600146615
46.

148

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I/Cassini I
M: Tarion/Lansing
K022855 DE418182532912
47.

291

CASANOVA HOLSTEIN GER 2011 Gleiding bay/174 F: Carrico
M: S-Dream Girl
K026113 DE421000119911
48.

335

CASCOR OLDENBURG GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Olympic Fire
M: Edda
K023394
49.

22

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
50.

237

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
51.

313

CASSILAS OLD POL 2010 Wałach gniada/171 F: Casall / Caretino
M: Agropoint Carmen III / Contaro
K027753 DE418186666610
52.

71

CASSILIANO HOLSZTYŃSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Cassini I
M: Cambridge
Brak DE421000187612
53.

204

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada/1 F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
K010093 DE421000200206 103LZ20
54.

165

CASTELLA DE MAR HOLSZTYNSKA POL 2013 Klacz gniada/172 F: Castellan
M: Bonita
Brak Brak
55.

60

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
56.

325

CATALAYA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
K022516 DE421000141412 105PT18
57.

142

CATCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKA GER 2013 Wałach skarogniada/163 F: Cormint
M: Bella Donna
K028778 brak
58.

293

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo/Clearway
M: Moreen I/Corrado I
K023044 DE421000051810
59.

160

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
60.

340

CAVALIM Z ZANGERSCHEIDE POL 2014 Wałach siwa/166 F: Cavalo Z
M: Lotus Z
K027495 K027495
61.

241

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
62.

258

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
63.

74

CELVISTO Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/. F: Cellestial
M: Lamira/ Levisto
. .
64.

320

CHAMBERTINA OLDENBURDZKA POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
65.

124

CHAPLAIN HOL POL 2012 Wałach siwa/175brak F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
K022916 DE42100005312
66.

324

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco Blue
M: Granoxa/Filius
K023028 - 105TO40
67.

93

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
68.

26

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
69.

126

CHICAGO OLD. GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
70.

238

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K024503 DE427270218813
71.

247

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
72.

254

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
K020110
73.

92

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
74.

225

CHUCK NORRIS HAN POL 2011 Wałach gniada/169 F: Carrico
M: Gerona / Gloster
K021321 DE431316780311
75.

218

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
76.

152

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
Brak Bral
77.

24

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
78.

144

CLARITY QUEEN LSH HOL GER 2015 Mare bay/168 F: CLARIMO
M: QUEEN/QUINTERO
none -
79.

130

CLASSIC GREY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
80.

295

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
K028510
81.

203

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
82.

68

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
83.

15

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
84.

297

COCO MAMBO BRAND GER 2009 Wałach siwa/168 F: Colorit /
M: Lady Grannox / Grannox
brak DE456370141609
85.

250

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
86.

224

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
K013072 528003000712597 104FE75
87.

240

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
88.

273

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
K016448 616009510444310 105GM03
89.

333

COMODEUS P SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Corleanda P / Larron
K022695 616009610012512
90.

43

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
91.

344

CONCA 4 WEST GER 2011 Klacz siwa/- F: Cornado I
M: Angel/Acord II
brak - 105PJ22
92.

339

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
93.

272

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
K020301 DE421000085411
94.

246

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
95.

294

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
K027787 DE418181019509
96.

67

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
97.

28

CORDELLI WESTFÄLISCHES GER 2013 Wałach siwa/173 F: Cordess
M: Winzerin
106QZ20 DE441410264213 DE441410264213
98.

50

CORDULA GRUN W HOL POL 2015 Klacz gniada/172 F: Cascadello II
M: Karmina
Brak Brak
99.

150

CORJANO HOL POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
100.

345

CORJANO HOL NED 2010 Wałach kara F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410 105EG39
101.

328

CORLEANO OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Conthargos / Converter
M: Aicha La Rouge / Kouglof
K028702 DE418184062210
102.

128

CORONA KR WESTFALSKA POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
brak brak
103.

55

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
104.

54

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
K028383
105.

113

CORTINO AES POL 2015 Wałach siwa/165 F: La Calidad
M: Cortina
Brak Brak
106.

111

COSIMA Deuutsches Sportpferde POL 2011 Klacz siwa/165 F: N
M: Cosa Che
K020643 DE498870333011 106DX52
107.

171

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE 441411002013
108.

304

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
109.

261

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
110.

220

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
111.

341

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 Klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
K026033 056015Z55696711
112.

353

Cruella F:
M:
113.

117

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
K011151
114.

104

CUERLY SUE HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
115.

274

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain Du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
K018227 DE441411197610
116.

350

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarwonik / Freedom's Choice
M: Czesna / Elmero
K027679 616009610114711
117.

96

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
118.

116

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
119.

122

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
K015075 616009670041297
120.

52

DARGOS HOL GER 2015 Ogier kara/172 F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 brak
121.

331

DARINA KWPN NED 2008 Klacz siwa/- F: Cardento /
M: Irina / Burgraaf
K022508 - 104PP17
122.

86

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Diana / nn
K020718 616009680010411
123.

115

DELPHINE RED WINE OLDENBURG POL 2016 Klacz siwa/168 F: Cornet Obolensky
M: Mr Blue
Brak Brak
124.

77

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
125.

281

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
126.

329

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 528003000808987
127.

98

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
128.

63

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
K016685 528003000800474
129.

162

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
130.

282

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: VITALIS
M: DALIA Z
K023883 616009530092613
131.

147

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
132.

91

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
133.

208

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
134.

156

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
135.

65

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
K018370 616009610138910
136.

343

DURANO W KWPN NLD 2008 Ogier gniada/- F: Vincenzo
M: Valanita
K012754 528003000810258
137.

81

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849 616009670076812
138.

168

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
139.

277

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/172 F: Ogano Sitte / Darco
M: Emmy / Epikur
K021609 616009550139711
140.

3

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
141.

356

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Emanuelle
K021950 -
142.

245

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
143.

112

ERMITAGE RED WINE OLD POL 2015 Ogier gniada/170 F: Erco van’t Roosakker
M: -
Brak Brak
144.

90

ESTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada/167 F: Ephebe For Ever
M: Zarin/ Clinton
- -
145.

288

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
146.

262

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
147.

131

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
148.

164

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L
M: Fiona L
K011108 POL009580187606
149.

263

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/173 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
K020411 POL009640074107
150.

58

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
151.

311

FERRALINE HOL GER 2013 Klacz gniada/169 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
152.

342

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
K017815 528003201005693
153.

95

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
154.

319

FLASH BLUE B - POL 2010 Wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
155.

70

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
K021004 POL 009670074207
156.

118

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
157.

354

FRANCESCO XXX POL 2011 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
brak
158.

283

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
159.

61

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
160.

257

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
161.

23

GABBANA KWPN NED 2011 Wałach skarogniada/165 F: ARIZONA
M: WOTTIE
K024108 528003201103751
162.

103

GAJA . POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I
M: .
. .
163.

195

GELESTA KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/168 F: MYLORD CARTHAGO
M: BELESTA
K028819 528003201108682
164.

276

GERWENA KWPN POL 2011 Klacz gniada/160 F: Lexicon
M: Nerwena
brak 528003201103686 105OP28
165.

312

GIRL RV KWPN NED 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021259 528003201105142
166.

89

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
K026610 616009690059514
167.

305

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco blue vdl
M: Zenzi
K020933 Brak
168.

146

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
K021040 528003201109860
169.

18

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
170.

191

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
171.

270

HARALD H KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/170 F: UP TO DATE
M: BAU CARLA-H
K026286 .
172.

292

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
BRAK 009640032708 106BW66
173.

315

HEKTOR SP POL 2003 Wałach gniada/178 F: Alcatraz
M: Huanita
11739
174.

280

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
175.

84

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor / Contendro
M: Herbia / Silver
K025303 616009680038210
176.

301

HILBERT Z ZANG NED 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Hos D'O / Dollar De La Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
K022815 056015Z55849111
177.

20

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
178.

99

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
179.

327

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
K020893 528003201207457
180.

199

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
181.

53

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
182.

29

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
K019038 616007610114011
183.

49

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
184.

264

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
185.

140

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
186.

159

IRMA KWPN POL 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K026769 528003201301387
187.

323

IRONIA SP GER 2010 Klacz gniada/163 F: Canstakko
M: Inpiration/Incolor
- - 105RM16
188.

223

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Andiamo/Animo
M: Landgrafin/Lancer
K024295 528003201308586 106NX47
189.

14

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
190.

153

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
191.

267

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
192.

44

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
193.

102

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
194.

187

JOWEL KWPN POL 2014 Wałach gniada/172 F: Acionbraeaker
M: m/indoctro
brak
195.

222

JUGGLE BARAKA KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Primera / Concorde
K027489 528003201406842
196.

157

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: LUDGER
M: JAKUZA
brak 616 009 68 20050 12
197.

265

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
K015375 POL009630051908
198.

6

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gleiding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
- -
199.

83

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
K026480 616007600125405
200.

59

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
brak -
201.

64

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Dalton van het Lindehof
M: Dunellie van het Lindehof
K028317 056002W00297676
202.

11

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
203.

154

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
brak -
204.

318

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
205.

185

KASPER KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Dantos HBC
M: m/burgraff
brak
206.

183

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
207.

221

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Muscaris D'ariel
M: Baie de Chalamont / Balsamo
K027520 W294617
208.

123

KEEN TO ROCK KWPN POL 2015 Klacz gniada/166 F: E-Star/Big Star
M: Rockella-S
brak 0
209.

5

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gleiding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
- -
210.

239

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
211.

42

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
212.

129

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
213.

56

KONFETTI SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
K020850 616009680101608
214.

279

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
215.

229

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
216.

184

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
217.

186

KUDRET HBC KWPN POL 2015 Wałach gniada/168 F: Charisma
M: m/Alicante
brak
218.

75

L.A. STYLE K KWPN POL 2016 Ogier siwa/. F: .
M: .
Brak .
219.

21

LA BELLE DE JOUR HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz gniada/165 F: LARIUS W
M: HELVETIA II
K022053 X
220.

347

LA CASA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CLINTON (HOLST)
M: LA PALOMA (SP)/PALEGRO (WESTF)
616009510414609 104LZ08
221.

48

LARA CZESKI KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
K023103 203011993083511
222.

302

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
K021008 616009510343612
223.

314

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
K024937 POL009610167708
224.

348

LASER . POL 2009 Wałach F: .
M: .
brak
225.

248

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
226.

236

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
227.

143

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
228.

31

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
229.

232

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
230.

66

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
231.

228

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
232.

62

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
K027582 DE431316726509
233.

178

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
234.

27

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
235.

256

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
236.

120

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
237.

149

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
K020711 DE435350017509 105GR98
238.

167

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
239.

252

MALIN HOL GER 2012 Klacz siwa/169 F: Mylord carthago
M: Tessa XVIII
Brak Brak
240.

82

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
241.

189

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
242.

352

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
243.

287

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
244.

253

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
245.

166

MON AMOUR Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
K027084 616009520019310
246.

358

Montana WLKP POL 2005 M kaszt. F: Erebus/Contender
M: Mitropa/Mangan
616007640063205
247.

179

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
248.

51

MY REVELATION HOL POL 2014 Wałach gniada/171 F: Mylord Carthago
M: Betty DL
Brak Brak
249.

170

NADIR WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Colox Cup
M: Newada
3536/19 61600760055513
250.

46

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Hadrilla Van De Looise Heide / Quadrillo
K028586 056002W00304814
251.

88

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
252.

230

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
253.

360

NEVER LOSE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastelli
M: Nicoletta
KO15409 POL009530166106
254.

180

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
255.

151

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
256.

57

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
Bgg Hfg
257.

243

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
258.

181

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
259.

38

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
K026912 056002W003047
260.

255

OBO VAN ST MAARTEN BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Kannan
M: Zydoctro V/D Kapel/Indoctro
brak
261.

87

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Literat
M: Opoka
K018955 -
262.

231

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
263.

300

ONAGADORI RED WINE OLD GER 2013 Wałach siwa/168 F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
K024864 DE418180197113
264.

108

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
265.

176

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion /
M: Oriona / Turnus Quirinus
K024904 616013640030713
266.

346

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Ogier F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252
267.

76

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
268.

106

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
269.

132

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand / Glückspiltz
M: Pokusa / Karnal
K009215 POL009670039300
270.

188

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
brak
271.

121

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
brak
272.

303

POMPEIA OS POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Popstar/ Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
K021744 DE418181349711
273.

101

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
123
274.

100

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
275.

105

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
276.

235

QUESTINO HOL GER 2007 Wałach gniada/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
277.

299

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 Ogier gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
278.

141

QUINTA HOLSZTYN GER 2012 Klacz gniada/166 F: Quintero
M: Zakira 1
K028662 brak
279.

268

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
K016241 DE433331028708
280.

34

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
281.

109

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
brak brak
282.

226

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
283.

321

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
284.

41

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
285.

35

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
286.

32

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
287.

2

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
288.

163

SALLADYN WLKP POL 2015 Wałach siwa/167 F: Cwał /
M: Sawana / Adiutant
K025362 616007610009415
289.

249

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
290.

4

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
291.

135

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
292.

169

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
K027800 616009510238714
293.

266

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
294.

219

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
295.

351

SPARTAKUS HAN GER 2007 Wałach kara F: Stakkato/Spartan
M: Cher/Contendro I
K013485
296.

317

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
297.

338

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: St Spanish Springer / St. Scot
M: Jolka / nn
K020818 616013610222909
298.

275

STARCORNET HANNOVERANER POL 2010 Wałach ciemnogniada/160 F: Stokkato Gold
M: Columbia
K024205 DE431310121210
299.

39

SWEET DOROTHEE HANOWER GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
300.

155

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
K025338 616POL11007290T
301.

259

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
K023870 DE4211000529708
302.

271

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
K018024 Z-651706
303.

310

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
K018090 616009690190508 104QX68
304.

316

TINKERBELL W BWP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
K022239 -
305.

349

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
KO27171
306.

37

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
K018234 POL009640054506
307.

19

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
308.

172

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
309.

269

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
310.

79

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
311.

73

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
312.

72

UNICA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold han.
M: Ulena - K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
313.

125

URICELLO HOL POL 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko/Untouchable
M: /Carpaccio
K027390 DE421000109515
314.

80

URINA-K SP POL 2014 Klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Ulena-K
Brak 616009610018314
315.

114

VARIO DE BO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Vagabond de La Pomme
M: Gottwald
Brak Brak
316.

13

VAYA Z ZANGERSHEIDE NED 2014 Klacz kasztanowata/165 F: VIGO D'ARSOUILLES
M: AMORA ADELHEID Z
K028540 X
317.

175

VIGO HEYWOOD HZ ZANGERSHEIDE NED 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles BWP/ Nabab De Reve
M: Amara KWPN/ No Limit KWPN
K024883 056015255635814
318.

161

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero /
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
319.

16

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
320.

322

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
321.

30

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
322.

326

WENECJA HOL. GER 2012 Klacz gniada F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
K024125 DE421000564912
323.

174

WERONA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz kasztanowata/161 F: Kingsten
M: Wiki
616007600208313
324.

334

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/- F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
325.

145

ZATOKI LSH HOLSZTYN POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara/ Zarewitsch
K024878
326.

309

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: Cantos / Contender
M: omke H / Nairobi
K009947
327.

119

ZELOTA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/167 F: Nowogródek
M: Zefira
Brak Brak
328.

127

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento/Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien/Viscount
K025099 DE441411135307
329.

306

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
330.

251

ZETA Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211
331.

307

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
150
250
200
250
50
SUM:
900.00
Barańska Laura TKJ Garbówek
250
SUM:
250.00
Barański Mikołaj TKJ Garbówek
15
SUM:
15.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
50
SUM:
50.00
Biedka Gabriela bkp
50
100
100
SUM:
250.00
Derda Agata KJ Michałówka
20
SUM:
20.00
Dubieniecka Martyna Sopocki klub Jeździecki
175
SUM:
175.00
Gneiting Maria RSV Polzow
25
SUM:
25.00
Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Gramza Amelia Stowarzyszenie Rodan Club
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
10
10
50
SUM:
70.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
150
25
SUM:
175.00
Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
175
SUM:
175.00
Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
75
SUM:
75.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
50
125
15
75
SUM:
265.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
50
125
SUM:
275.00
Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
125
SUM:
125.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
75
SUM:
75.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
325
400
350
350
20
175
SUM:
1620.00
Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
15
500
125
200
SUM:
840.00
Kierznowski Hubert KJ Kietlów
750
SUM:
750.00
Kłapińska Laura KS Small Cherry
15
SUM:
15.00
Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
250
150
SUM:
400.00
Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
25
SUM:
25.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
500
20
75
SUM:
595.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
25
150
SUM:
175.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
225
75
1000
175
325
150
SUM:
1950.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
50
SUM:
50.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
100
175
2100
10
15
300
SUM:
2800.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
50
150
SUM:
200.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
100
250
300
SUM:
650.00
Lewandowski Aleksander Klub Sportowy Verso La Natura
200
SUM:
200.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1500
SUM:
1500.00
Muraczewski Jacek Klub Sportowy Small Cherry
10
SUM:
10.00
Murdzia Seweryn bpk
550
750
SUM:
1300.00
Murdzia Seweryn bpk
15
125
SUM:
140.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
175
400
200
SUM:
775.00
Nikolas Kaja bpk
50
SUM:
50.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
100
175
SUM:
275.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
175
SUM:
175.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
50
15
225
300
50
SUM:
640.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
250
150
25
SUM:
425.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
25
SUM:
25.00
Piksa Łukasz KJ Verso La Natura
20
SUM:
20.00
Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
150
50
SUM:
200.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
10
SUM:
10.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
75
450
550
200
SUM:
1275.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
100
600
SUM:
700.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
10
25
SUM:
35.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
200
SUM:
200.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
175
SUM:
225.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
450
175
275
50
SUM:
950.00
Sawicka Marta KJ Kietlów
10
SUM:
10.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
50
SUM:
50.00
Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
10
50
SUM:
60.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
10
20
200
SUM:
230.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
275
SUM:
275.00
Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
125
200
SUM:
325.00
Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
25
50
10
SUM:
85.00
Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
bpk
2020-01-24
22
2020-01-24
31
2020-01-25
29
2020-01-26
19
2020-01-25
12
GERWENA (276)
2020-01-24
28
2020-01-24
52
2020-01-25
39
2020-01-25
25
2020-01-26
13
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
SPEED (338)
2020-01-24
3
150
2020-01-24
1
250
2020-01-25
1
200
2020-01-25
23
2020-01-26
2
250
CONDI (339)
2020-01-24
14
2020-01-24
2020-01-25
13
2020-01-25
2020-01-26
8
50
Barańska Laura
TKJ Garbówek
2020-01-24
26
2020-01-24
5
250
2020-01-25
17
2020-01-26
2020-01-24
29
2020-01-25
29
2020-01-26
Barański Mikołaj
TKJ Garbówek
2020-01-24
13
15
2020-01-24
16
2020-01-25
11
2020-01-26
18
2020-01-24
21
2020-01-24
13
2020-01-25
16
2020-01-26
21
ISABEAU (223)
2020-01-24
42
2020-01-24
28
2020-01-25
33
2020-01-26
19
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2020-01-24
44
2020-01-24
39
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-24
2020-01-24
28
2020-01-25
22
2020-01-26
2020-01-24
15
2020-01-24
27
2020-01-25
7
50
2020-01-26
32
Biedka Gabriela
bkp
BUTTERFLY (227)
2020-01-24
7
50
2020-01-24
6
100
2020-01-25
6
100
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (208)
2020-01-24
CARDHU (284)
2020-01-24
Cepa Anna
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-01-24
31
2020-01-24
63
2020-01-25
24
2020-01-25
51
2020-01-26
18
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (195)
2020-01-24
18
2020-01-24
29
2020-01-25
40
2020-01-25
21
2020-01-26
17
KOSMA (229)
2020-01-24
11
2020-01-24
67
2020-01-25
15
2020-01-25
9
20
2020-01-26
41
Dubieniecka Martyna
Sopocki klub Jeździecki
KAMELOT (11)
2020-01-24
2
175
2020-01-24
56
2020-01-25
22
2020-01-25
30
2020-01-26
36
Gneiting Maria
RSV Polzow
QUESTINO (235)
2020-01-24
40
2020-01-25
32
2020-01-26
11
25
LEMART (236)
2020-01-24
2020-01-25
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (263)
2020-01-25
28
2020-01-25
6
100
2020-01-26
2020-01-26
22
Gramza Amelia
Stowarzyszenie Rodan Club
2020-01-24
23
2020-01-25
5
100
2020-01-25
14
2020-01-26
23
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
CASSARIO (237)
2020-01-24
12
10
2020-01-24
38
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
28
2020-01-24
19
2020-01-24
9
10
2020-01-25
6
50
2020-01-25
19
2020-01-26
20
HARALD H (270)
2020-01-24
32
2020-01-25
27
2020-01-26
39
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2020-01-24
30
2020-01-24
54
2020-01-25
17
2020-01-25
28
HILBERT Z (301)
2020-01-24
16
2020-01-24
21
2020-01-25
5
150
LARINO (302)
2020-01-24
27
2020-01-25
12
25
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CULUMBUS (274)
2020-01-25
11
2020-01-25
3
175
2020-01-26
27
Jabłońska Julia
Klub Sportowy Verso La Natura
HARALD H (270)
2020-01-26
2020-01-24
7
75
2020-01-25
27
2020-01-26
2020-01-24
COLUMBIA (273)
2020-01-24
51
2020-01-24
30
2020-01-25
31
2020-01-25
15
2020-01-26
12
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2020-01-24
35
2020-01-24
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
17
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (326)
2020-01-24
8
50
2020-01-24
2020-01-25
32
2020-01-26
6
125
HUSH HUSH (327)
2020-01-24
10
15
2020-01-24
8
75
2020-01-25
2020-01-25
16
2020-01-26
11
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (248)
2020-01-24
5
100
2020-01-24
64
2020-01-25
9
2020-01-24
9
50
2020-01-24
61
2020-01-26
28
2020-01-25
4
125
Kamińska Oliwia
Klub Jeździecki Michałówka
2020-01-24
32
2020-01-24
2020-01-25
20
2020-01-26
5
125
Kasner Matylda
bpk
2020-01-25
21
2020-01-25
24
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
CHAPLAIN (124)
2020-01-25
14
2020-01-25
34
2020-01-26
7
75
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
HASTOR (292)
2020-01-24
1
325
2020-01-24
2020-01-25
23
2020-01-26
29
CATINA (293)
2020-01-24
24
2020-01-24
33
2020-01-25
38
2020-01-26
2
400
2020-01-24
4
350
2020-01-25
4
350
2020-01-26
19
2020-01-24
46
2020-01-24
54
2020-01-25
11
20
2020-01-26
4
175
2020-01-24
14
2020-01-25
10
2020-01-26
2020-01-26
Kierznowska Aleksandra
SKJ Kietlów
CORLEANO (328)
2020-01-24
12
2020-01-24
45
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
29
DIOR V. (329)
2020-01-24
20
2020-01-24
15
15
2020-01-26
1
500
BADORETTE (330)
2020-01-24
5
125
2020-01-24
47
2020-01-26
4
200
Kierznowski Hubert
KJ Kietlów
DARINA (331)
2020-01-24
23
2020-01-24
17
2020-01-26
10
2020-01-24
32
2020-01-24
1
750
2020-01-26
12
2020-01-24
2020-01-24
2020-01-24
42
2020-01-24
40
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
32
Kłapińska Laura
KS Small Cherry
CAPTAIN (308)
2020-01-24
44
2020-01-24
22
2020-01-25
2020-01-25
20
2020-01-26
13
2020-01-24
9
15
2020-01-24
2020-01-25
2020-01-25
18
2020-01-26
15
Kłapińska Monika
KS Small Cherry Trzebnica
CORJANO (345)
2020-01-24
36
2020-01-26
7
50
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
CELANIQUE (241)
2020-01-24
57
2020-01-24
34
2020-01-25
37
2020-01-26
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
CASCOR (335)
2020-01-24
35
2020-01-24
58
2020-01-25
1
250
2020-01-26
2020-01-25
3
150
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2020-01-24
18
2020-01-25
9
25
2020-01-26
22
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2020-01-24
22
2020-01-24
43
2020-01-25
22
2020-01-25
35
2020-01-26
25
Koza Łukasz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
DON VITO (282)
2020-01-24
53
2020-01-24
50
2020-01-25
20
2020-01-25
26
2020-01-26
15
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2020-01-24
24
2020-01-24
26
2020-01-25
12
2020-01-26
5
500
2020-01-25
2020-01-24
25
2020-01-24
17
2020-01-25
37
2020-01-25
36
2020-01-26
35
2020-01-24
30
2020-01-24
28
2020-01-25
12
20
2020-01-25
7
75
2020-01-26
34
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2020-01-24
23
2020-01-24
37
2020-01-25
11
25
2020-01-26
10
ROCKY (321)
2020-01-24
36
2020-01-24
2020-01-25
15
2020-01-25
25
2020-01-26
14
VOILA (161)
2020-01-26
4
150
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (323)
2020-01-24
3
225
2020-01-24
13
2020-01-25
2020-01-25
8
75
2020-01-26
3
1000
2020-01-24
4
175
2020-01-24
24
2020-01-25
2020-01-25
19
2020-01-26
CATALAYA (325)
2020-01-24
2020-01-24
23
2020-01-25
1
325
2020-01-25
2020-01-26
5
150
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2020-01-24
51
2020-01-25
18
2020-01-26
37
CRISTIANO (220)
2020-01-24
22
2020-01-24
9
2020-01-25
8
50
2020-01-25
30
2020-01-26
14
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
KARDAMON (318)
2020-01-24
6
100
2020-01-24
2020-01-25
17
2020-01-26
6
100
2020-01-24
30
2020-01-24
18
2020-01-25
6
175
2020-01-26
1
2100
2020-01-24
13
10
2020-01-24
14
15
2020-01-25
29
2020-01-26
3
300
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
COCORRADO (250)
2020-01-24
8
50
2020-01-24
60
2020-01-25
26
2020-01-25
26
2020-01-26
5
150
Kucharska Zuzanna
Stowarzyszenie Rodan Club
KISSIMMEE (239)
2020-01-24
21
2020-01-24
2020-01-25
18
2020-01-25
35
2020-01-26
34
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses
CASANOVA (291)
2020-01-24
65
2020-01-24
2020-01-25
45
2020-01-25
34
2020-01-26
14
POMPEIA (303)
2020-01-24
7
100
2020-01-25
5
250
2020-01-26
7
300
Lewandowski Aleksander
Klub Sportowy Verso La Natura
2020-01-25
13
2020-01-26
15
2020-01-25
4
200
QUIRO 5 (268)
2020-01-25
31
2020-01-25
2020-01-26
11
2020-01-26
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (98)
2020-01-24
38
2020-01-25
44
2020-01-26
8
50
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-24
69
2020-01-26
31
2020-01-25
43
2020-01-24
11
2020-01-26
2
1500
Mizgier Filip
Stowarzyszenie Rodan Club
LASER (314)
2020-01-24
2020-01-25
41
2020-01-26
33
Muraczewski Jacek
Klub Sportowy Small Cherry
ARIA (290)
2020-01-24
20
2020-01-24
17
10
2020-01-25
33
Murdzia Seweryn
bpk
2020-01-24
2
550
2020-01-25
1
750
2020-01-26
Murdzia Seweryn
bpk
BARAQUE (298)
2020-01-24
47
2020-01-24
12
15
2020-01-25
5
125
2020-01-25
39
2020-01-26
24
2020-01-24
17
2020-01-24
62
2020-01-25
38
2020-01-25
41
2020-01-26
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
COUNTER (304)
2020-01-24
46
2020-01-24
6
175
2020-01-25
14
2020-01-26
6
400
2020-01-24
31
2020-01-25
18
2020-01-26
16
ZORA (307)
2020-01-24
1
200
2020-01-24
59
2020-01-25
31
2020-01-26
35
Nikolas Kaja
bpk
2020-01-24
6
50
2020-01-25
25
2020-01-26
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (189)
2020-01-26
6
100
2020-01-25
2
175
Nowak Aleksandra
St.Kraju Jumping Team
LINUS 317 (232)
2020-01-24
43
2020-01-24
48
2020-01-25
30
2020-01-26
18
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2020-01-24
2020-01-24
12
2020-01-26
17
2020-01-26
9
2020-01-26
3
175
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
INNOCENCE (264)
2020-01-24
8
50
2020-01-25
14
JURANDA (265)
2020-01-24
37
2020-01-24
11
15
2020-01-25
3
225
2020-01-26
1
300
SKARBIEC (266)
2020-01-24
25
2020-01-25
9
50
2020-01-24
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
CAVALIM Z (340)
2020-01-24
27
2020-01-25
16
2020-01-26
1
250
2020-01-24
2020-01-24
21
2020-01-25
21
2020-01-26
31
FERRARI K (342)
2020-01-24
2020-01-25
22
2020-01-25
27
2020-01-26
20
DURANO W (343)
2020-01-24
19
2020-01-25
4
150
2020-01-25
2020-01-26
10
25
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (306)
2020-01-24
33
2020-01-24
52
2020-01-25
43
2020-01-26
12
25
Piksa Łukasz
KJ Verso La Natura
CASSILAS (313)
2020-01-24
55
2020-01-24
41
2020-01-25
13
20
2020-01-25
13
2020-01-26
23
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2020-01-24
24
2020-01-24
4
150
2020-01-25
8
50
2020-01-25
15
2020-01-26
40
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
ADELANO (285)
2020-01-24
11
10
2020-01-25
32
2020-01-26
24
BONIEK (286)
2020-01-24
2020-01-24
MICENTO (287)
2020-01-24
49
2020-01-24
20
2020-01-25
28
2020-01-26
26
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (310)
2020-01-26
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2020-01-24
29
2020-01-24
66
2020-01-25
36
2020-01-26
SZYMON (259)
2020-01-24
15
2020-01-25
26
2020-01-26
9
2020-01-24
2020-01-24
10
2020-01-25
21
2020-01-26
7
75
2020-01-24
2020-01-24
3
450
2020-01-25
2
550
2020-01-26
8
200
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
GIRL RV (312)
2020-01-24
25
2020-01-24
27
2020-01-25
7
100
2020-01-26
4
600
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
HEKTOR (315)
2020-01-24
18
10
2020-01-24
2020-01-26
2020-01-25
40
2020-01-24
36
2020-01-24
2020-01-25
46
2020-01-26
9
25
Przezak Katarzyna
Stowarzyszenie Rodan Club
COLOMBO (240)
2020-01-24
16
2020-01-24
48
2020-01-25
19
2020-01-25
50
2020-01-26
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-01-24
41
2020-01-24
53
2020-01-25
2
200
2020-01-25
23
2020-01-26
30
SPARTAKUS (219)
2020-01-24
50
2020-01-24
55
2020-01-26
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CARMEL (233)
2020-01-24
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
LASSINI N (248)
2020-01-25
2020-01-25
52
MARIKA (189)
2020-01-24
10
50
2020-01-24
3
175
2020-01-25
25
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2020-01-24
19
2020-01-25
3
450
2020-01-26
16
2020-01-24
4
175
2020-01-25
2
275
2020-01-26
8
50
Sawicka Marta
KJ Kietlów
2020-01-24
26
2020-01-24
15
10
2020-01-25
27
2020-01-25
42
2020-01-26
16
Strzałkowska-Jarocka Iwona
KJ Trachy Śośnicowice
CONNER (246)
2020-01-24
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2020-01-24
34
2020-01-24
34
2020-01-25
49
2020-01-25
20
2020-01-26
33
OLSTAR (231)
2020-01-24
7
50
2020-01-24
35
2020-01-25
24
2020-01-25
28
2020-01-26
20
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
ZETA Z (251)
2020-01-24
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
MALIN (252)
2020-01-24
25
2020-01-24
39
2020-01-25
2020-01-25
48
2020-01-26
26
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
CONCA 4 (344)
2020-01-24
2020-01-24
2020-01-25
7
50
2020-01-25
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (53)
2020-01-24
33
2020-01-24
16
10
2020-01-25
10
2020-01-25
8
50
2020-01-26
25
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki KJ
2020-01-24
10
10
2020-01-25
10
20
2020-01-26
3
200
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (245)
2020-01-24
2
275
2020-01-24
29
2020-01-25
42
2020-01-25
24
2020-01-26
Wawrzyniak Marika
KJ Rio Grande Krosinko
2020-01-24
4
125
2020-01-25
23
2020-01-26
2
200
Wysocka Aneta
KJ Wechta Rosnówko
2020-01-24
26
2020-01-24
19
2020-01-25
10
25
2020-01-26
9
50
CALVANO (205)
2020-01-24
68
2020-01-25
17
2020-01-26
30
EVIVA (262)
2020-01-24
14
10
2020-01-24
20
2020-01-25
19
2020-01-26
21
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (283)
2020-01-24
2
200
2020-01-24
45
2020-01-25
2020-01-25
16
2020-01-26
27
Żewłakow Maja
Stow. SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (355)
2020-01-26
13
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (288)
2020-01-24
49
2020-01-25
47
2020-01-26
38

Number of Riders: 82

Number of Horses: 331

The sum of prizes: 23 705.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl