Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
HZO + HZR I kwalifikacja OPEN CUP 24-26.01.2020
Leszno, 24-26 styczeń 2020

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:17:55
2020-01-19 20:40:17
Maximilian Parkitny DURANO W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:17:33
2020-01-19 20:38:39
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:17:12
2020-01-19 20:38:08
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:16:48
2020-01-19 20:37:18
Maximilian Parkitny CAVALIM Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:16:13
2020-01-19 19:39:21
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:15:38
2020-01-19 19:38:53
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:14:47
2020-01-19 19:33:48
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:14:15
2020-01-19 19:33:10
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 19:41:27
2020-01-17 18:12:11
Jakub Krzyżosiak IRONIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 19:41:32
2020-01-17 18:10:21
Jakub Krzyżosiak CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 19:41:33
2020-01-17 18:09:50
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:22
2020-01-17 12:38:35
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:25
2020-01-17 12:33:06
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:26
2020-01-17 11:12:43
Aleksandra Kierznowska CORLEANO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:28
2020-01-17 11:12:10
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:29
2020-01-17 11:11:29
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:31
2020-01-17 11:10:22
Hubert Kierznowski DARINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:32
2020-01-17 11:09:46
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:33
2020-01-17 11:09:23
Hubert Kierznowski COMODEUS P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:35
2020-01-17 11:08:59
Hubert Kierznowski WESTFALIA L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:11:11
2020-01-17 08:00:44
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:11:06
2020-01-17 07:57:45
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:11:05
2020-01-17 07:57:20
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:10:54
2020-01-17 07:55:57
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:10:51
2020-01-17 07:55:36
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 18:40:36
2020-01-16 14:32:28
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 22:58:05
2020-01-16 13:39:13
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:33:05
2020-01-16 11:01:18
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:33:03
2020-01-16 11:00:36
Zuzanna Prymek HEKTOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 10:40:59
2020-01-15 10:39:51
Łukasz Piksa CASSILAS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 12:11:52
2020-01-15 10:37:52
Filip Mizgier LASER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 09:37:20
2020-01-15 08:49:03
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:28
2020-01-14 21:02:27
Oliwia Płatek FERRALINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:27
2020-01-14 21:02:01
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:03
2020-01-14 20:09:53
Dalia Lehmann POMPEIA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:25
2020-01-14 19:34:17
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:23
2020-01-14 19:33:52
Laura Kłapińska CAPTAIN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:21
2020-01-14 18:40:01
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:20
2020-01-14 18:02:56
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:17
2020-01-14 18:01:52
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 21:37:14
2020-01-14 18:00:16
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:13
2020-01-14 10:40:34
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:11
2020-01-14 10:40:02
Sławomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:09
2020-01-14 10:39:34
Sławomir Hartman ONAGADORI RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:07
2020-01-14 10:14:51
Seweryn Murdzia QUICK STAR'S LORD
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:05
2020-01-14 10:10:32
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:03
2020-01-14 09:22:57
Mściwoj Kiecoń COCO MAMBO
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:02
2020-01-14 09:21:57
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:45:00
2020-01-14 09:21:30
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:44:58
2020-01-14 09:20:57
Mściwoj Kiecoń CONRADO 10
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:44:57
2020-01-14 09:20:15
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 14:44:55
2020-01-14 09:19:18
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:47:38
2020-01-13 21:29:22
Dalia Lehmann CASANOVA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:47:34
2020-01-13 19:42:51
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:00:58
2020-01-13 13:31:21
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:00:56
2020-01-13 13:30:30
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 11:32:59
2020-01-13 12:58:31
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 14:00:53
2020-01-13 12:56:53
Grzegorz Psiuk MARIKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:03:03
2020-01-10 21:14:11
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:03:02
2020-01-10 21:13:40
Tomasz Plewa BONIEK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:02:59
2020-01-10 21:13:12
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 18:02:56
2020-01-10 16:48:38
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:27:17
2020-01-10 16:24:41
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:07
2020-01-10 13:49:11
Łukasz Koza ELLE DARCO
  • 2x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:09
2020-01-10 13:46:09
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:12
2020-01-10 13:45:54
Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:15
2020-01-10 13:45:35
Paulina Koza HI DIARADO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:17
2020-01-10 13:45:19
Paulina Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:22
2020-01-10 13:31:02
Łukasz Koza DON VITO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 16:42:35
2020-01-10 12:45:44
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 00:02:08
2020-01-09 23:03:53
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 00:02:30
2020-01-09 20:38:15
Paulina Adamiec STARCORNET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 00:02:40
2020-01-09 20:37:29
Paulina Adamiec GERWENA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:28
2020-01-09 09:24:25
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 10:15:16
2020-01-08 21:35:54
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:49
2020-01-08 20:16:45
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:53
2020-01-08 20:15:47
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:53:57
2020-01-08 20:14:17
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:01
2020-01-08 19:49:05
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:11
2020-01-08 19:47:39
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:15
2020-01-08 19:20:10
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 17:34:45
2020-01-08 19:19:23
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:30
2020-01-08 14:22:42
Julia Jabłońska HARALD H
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:35
2020-01-08 14:20:26
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:39
2020-01-08 14:19:47
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 11:54:42
2020-01-08 14:18:40
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:12:41
2020-01-07 21:22:46
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:12:51
2020-01-07 21:22:10
Aneta Wysocka CLEAR CARETINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 22:12:55
2020-01-07 21:20:40
Aneta Wysocka CALVANO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:03:15
2020-01-06 23:07:14
Hubert Polowczyk OBO VAN ST MAARTEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:03:19
2020-01-06 23:05:16
Katarzyna Bawłowicz M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:11
2020-01-06 23:04:53
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:12
2020-01-06 23:04:30
Katarzyna Bawłowicz CELLDORADO PB
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:13
2020-01-06 23:04:10
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:15
2020-01-06 23:03:55
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 15:04:16
2020-01-06 23:03:31
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:54:35
2020-01-06 22:36:02
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:54:44
2020-01-06 18:20:03
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 12:47:33
2020-01-06 18:19:24
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:54:52
2020-01-06 14:23:36
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 22:42:28
2020-01-04 22:35:27
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 11:56:19
2020-01-04 21:16:40
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 08:47:23
2020-01-04 14:54:52
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:33
2020-01-03 21:54:41
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:35
2020-01-03 18:12:12
Iwona Strzałkowska-Jarocka CONNER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:37
2020-01-03 18:11:42
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:39
2020-01-03 17:16:17
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 16:43:41
2020-01-03 17:12:54
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:24:14
2020-01-02 16:00:52
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:24:16
2020-01-02 16:00:20
Krzysztof Retka CANJER HST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:24:20
2020-01-02 13:40:44
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 18:27:21
2019-12-31 14:46:12
Matylda Kasner ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:19:49
2019-12-29 20:27:32
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:19:59
2019-12-29 18:14:13
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:07
2019-12-29 15:55:16
Maria Gneiting QUESTINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:10
2019-12-29 15:53:36
Maria Gneiting LEMART
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:14
2019-12-29 14:53:45
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:18
2019-12-29 14:52:37
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 08:41:48
2019-12-29 14:52:08
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:24
2019-12-29 14:51:33
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:29
2019-12-29 14:51:02
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:39
2019-12-29 14:50:30
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 13:20:43
2019-12-29 12:19:14
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 22:10:24
2019-12-27 21:19:41
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 22:10:38
2019-12-27 19:30:37
Grzegorz Psiuk CARMEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:07:13
2019-12-26 12:26:17
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:07:22
2019-12-24 18:34:33
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:47
2019-12-24 00:38:19
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:46
2019-12-24 00:36:36
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 23:00:13
2019-12-23 14:31:59
Agata Derda GELESTA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:07
2019-12-23 14:31:03
Agata Derda KOSMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 12:08:04
2019-12-23 14:29:36
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:27
2019-12-22 23:13:00
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:28
2019-12-22 23:12:31
Grzegorz Psiuk SPARTAKUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:30
2019-12-22 22:35:59
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:31
2019-12-22 22:34:56
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:34
2019-12-22 20:30:04
Mikołaj Barański KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:35
2019-12-22 20:29:46
Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:37
2019-12-22 20:29:28
Mikołaj Barański ISABEAU
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:39
2019-12-22 20:28:46
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 11:24:41
2019-12-22 20:28:15
Laura Barańska CHUCK NORRIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
K024450 616009640065212
2.

40

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Aloverien P sp/ Avero hol.
K025687 616009610008414
3.

85

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
4.

33

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
5.

69

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
6.

12

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
7.

17

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
8.

36

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
9.

97

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
10.

47

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
11.

107

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
12.

45

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
13.

25

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
14.

110

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
15.

94

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Arktos /
M: Celina /
K019537 616009610148811
16.

78

CARLO ROSSI OLD POL 2014 Wałach gniada/170 F: Clinton I
M: Oh Whiskey
00000 00000
17.

22

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
18.

71

CASSILIANO Holsztyńska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Cassini I
M: Cambridge
Brak DE421000187612
19.

60

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
K011970 DE421000273906
20.

74

CELVISTO Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/. F: Cellestial
M: Lamira/ Levisto
. .
21.

124

CHAPLAIN HOL POL 2012 Wałach siwa/175brak F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
K022916 DE42100005312
22.

93

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
23.

26

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
24.

126

CHICAGO OLD. GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
25.

92

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
26.

24

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
27.

130

CLASSIC GREY Niem. Sport. GER 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
28.

68

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
29.

15

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
30.

43

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
31.

67

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
32.

28

CORDELLI Westfälisches GER 2013 Wałach siwa/173 F: Cordess
M: Winzerin
106QZ20 DE441410264213 DE441410264213
33.

50

CORDULA GRUN W HOL POL 2015 Klacz gniada/172 F: Cascadello II
M: Karmina
Brak Brak
34.

128

CORONA KR Westfalska POL 01.03.2010 Klacz gniada/165 F: Coronas
M: Petite Fleur KR
brak brak
35.

55

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
36.

54

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
K028383
37.

113

CORTINO AES POL 2015 Wałach siwa/165 F: La Calidad
M: Cortina
Brak Brak
38.

111

COSIMA Deuutsches Sportpferde POL 2011 Klacz siwa/165 F: N
M: Cosa Che
K020643 DE498870333011 106DX52
39.

117

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
K011151
40.

104

CUERLY SUE Holsztyńska POL 2004 Klacz gniada/167 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
41.

96

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
42.

116

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
43.

122

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
K015075 616009670041297
44.

52

DARGOS HOL GER 2015 Ogier kara/172 F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 brak
45.

86

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Diana / nn
K020718 616009680010411
46.

115

DELPHINE RED WINE Oldenburg POL 2016 Klacz siwa/168 F: Cornet Obolensky
M: Mr Blue
Brak Brak
47.

77

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
48.

98

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
49.

63

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
K016685 528003000800474
50.

91

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
51.

65

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
K018370 616009610138910
52.

81

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849 616009670076812
53.

112

ERMITAGE RED WINE OLD POL 2015 Ogier gniada/170 F: Erco van’t Roosakker
M: -
Brak Brak
54.

90

ESTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada/167 F: Ephebe For Ever
M: Zarin/ Clinton
- -
55.

131

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
56.

58

FAVORI DE RIVERLAND SF FRA 2015 Wałach gniada/172 F: L’ARC DE TRIOMPHE
M: STORY DE RIVERLAND/DIAMANT DE SEMILLY
2466 Gfvn
57.

95

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
58.

70

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
K021004 POL 009670074207
59.

118

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
60.

61

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
K014666 616009640093809
61.

23

GABBANA KWPN NED 2011 Wałach skarogniada/165 F: ARIZONA
M: WOTTIE
K024108 528003201103751
62.

103

GAJA . POL 2010 Klacz siwa/176 F: Clinton I
M: .
. .
63.

89

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
K026610 616009690059514
64.

18

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
65.

84

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor / Contendro
M: Herbia / Silver
K025303 616009680038210
66.

20

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
67.

99

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
68.

53

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
69.

29

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
K019038 616007610114011
70.

49

INIS SLE SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
71.

14

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
72.

44

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
73.

102

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
74.

83

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
K026480 616007600125405
75.

59

KALISTO P KWPN NED 2015 Wałach gniada/176 F: Kannan /
M: Chin Chin /
brak -
76.

64

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Dalton van het Lindehof
M: Dunellie van het Lindehof
K028317 056002W00297676
77.

123

KEEN TO ROCK KWPN POL 2015 Klacz gniada/166 F: E-Star/Big Star
M: Rockella-S
brak 0
78.

42

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
79.

129

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
80.

56

KONFETTI SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
K020850 616009680101608
81.

75

L.A. STYLE K KWPN POL 2016 Ogier siwa/. F: .
M: .
Brak .
82.

21

LA BELLE DE JOUR Holsztyńska GER 2009 Klacz gniada/165 F: LARIUS W
M: HELVETIA II
K022053 X
83.

48

LARA Czeski Kuc CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
K023103 203011993083511
84.

31

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
85.

66

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
86.

62

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
K027582 DE431316726509
87.

27

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
88.

120

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
89.

82

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
90.

51

MY REVELATION HOL POL 2014 Wałach gniada/171 F: Mylord Carthago
M: Betty DL
Brak Brak
91.

46

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Hadrilla Van De Looise Heide / Quadrillo
K028586 056002W00304814
92.

88

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
93.

57

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
Bgg Hfg
94.

38

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
K026912 056002W003047
95.

87

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Literat
M: Opoka
K018955 -
96.

108

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
97.

76

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
98.

106

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
99.

132

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand / Glückspiltz
M: Pokusa / Karnal
K009215 POL009670039300
100.

121

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
brak
101.

101

PRIMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
123
102.

100

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
103.

105

QUAINTON QUIVER Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
104.

34

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
105.

109

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
brak brak
106.

41

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
107.

35

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
108.

32

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
109.

4

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
110.

39

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
111.

37

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
K018234 POL009640054506
112.

19

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
113.

79

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
114.

73

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
115.

72

UNICA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold han.
M: Ulena - K sp/ Lord Star hol.
K026791 616009610017215
116.

125

URICELLO HOL POL 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko/Untouchable
M: /Carpaccio
K027390 DE421000109515
117.

80

URINA-K SP POL 2014 Klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Ulena-K
Brak 616009610018314
118.

114

VARIO DE BO Z Zangersheide POL 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Vagabond de La Pomme
M: Gottwald
Brak Brak
119.

13

VAYA Z Zangersheide NED 2014 Klacz kasztanowata/165 F: VIGO D'ARSOUILLES
M: AMORA ADELHEID Z
K028540 X
120.

16

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
121.

30

WEIDA Wlkp/poch.trk. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
122.

119

ZELOTA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/167 F: Nowogródek
M: Zefira
Brak Brak
123.

127

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento/Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien/Viscount
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 123

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl