Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 18-20 październik 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 17:47:43
2019-10-17 17:47:43
Bartosz Goszczynski FLORENCJA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:24:49
2019-10-17 10:24:49
Łukasz Piksa CALESSA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:21:00
2019-10-17 10:21:00
Mateusz Tyszko FIDELIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:20:25
2019-10-17 10:20:25
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:19:03
2019-10-17 10:19:03
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 10:17:52
2019-10-17 10:17:52
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:25:36
2019-10-16 22:25:36
Jakub Krzyżosiak IRONIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 22:00:13
2019-10-16 22:00:13
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:02:46
2019-10-14 13:02:46
Jan Vinckier EVER SO CLEVER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:01:13
2019-10-14 13:01:13
Jan Vinckier LORD
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:26:26
2019-10-13 21:25:14
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:26:03
2019-10-13 21:24:39
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:17:02
2019-10-13 20:39:43
Jan Vinckier CHAKALAKA 8
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:16:50
2019-10-13 20:39:09
Izabela Vinckier CELLO MELLONI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:16:10
2019-10-13 20:38:45
Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:12:38
2019-10-13 20:32:56
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:12:04
2019-10-13 20:32:12
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:06:29
2019-10-13 20:11:47
Sara Horbacz CALOTTA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:11:08
2019-10-13 18:31:56
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:07
2019-10-13 16:08:05
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:11
2019-10-13 16:04:51
Monika Morsztyn STOCK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:13
2019-10-13 16:03:26
Piotr Morsztyn SIENA M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:10:14
2019-10-13 15:59:58
Piotr Morsztyn CANOSSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:23:37
2019-10-13 12:07:05
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:23:40
2019-10-13 12:06:13
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:23:43
2019-10-12 21:36:04
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:23:47
2019-10-12 21:35:27
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 19:13:55
2019-10-12 17:19:47
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 19:13:52
2019-10-12 11:59:58
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:16
2019-10-11 15:20:47
Michał Tyszko BIQUEEN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:17
2019-10-11 15:20:20
Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:18
2019-10-11 15:19:12
Michał Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:20
2019-10-11 15:17:26
Michał Tyszko CARIBOU
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:22
2019-10-11 15:03:36
Nicole Szponarska CASALITA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 21:19:23
2019-10-11 14:16:22
Leszek Gramza SAINT VINCENT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:03
2019-10-11 09:24:11
Sławomir Andruchów CON CHIBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:04
2019-10-11 09:21:21
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:05
2019-10-11 09:19:37
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:06
2019-10-11 09:19:02
Sławomir Andruchów CONRALDIK IV
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:09
2019-10-11 09:17:59
Wojciech Dahlke INTELIGO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:10
2019-10-11 09:10:21
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:12
2019-10-11 09:09:26
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 10:19:13
2019-10-11 09:08:34
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:54:56
2019-10-10 21:26:20
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:55:00
2019-10-10 20:34:52
Maciej Żołądkiewicz BARKO FLY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 22:55:14
2019-10-10 19:11:46
Maximilian Parkitny DURANO W
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 13:23:35
2019-10-10 13:23:30
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 19:11:12
2019-10-10 13:23:05
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:46:05
2019-10-10 10:40:00
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:52:53
2019-10-10 09:31:52
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:09:49
2019-10-09 20:47:53
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:09:51
2019-10-08 23:30:23
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:09:53
2019-10-08 23:29:36
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:09:54
2019-10-08 23:28:54
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:25:55
2019-10-08 20:20:04
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:25:59
2019-10-08 17:33:25
Jan Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:02
2019-10-08 17:30:46
Karol Chrzanowski EKWADOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:06
2019-10-08 17:29:43
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:10
2019-10-08 17:21:26
Jan Chrzanowski NOW OR NEVER KDW Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:13
2019-10-08 17:20:23
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:17
2019-10-08 17:19:27
Jan Chrzanowski MISTER KANNAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:23
2019-10-08 17:18:51
Jan Chrzanowski GAMBIT-O
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:34
2019-10-08 13:42:13
Julia Jabłońska HARALD H
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:38
2019-10-08 12:41:52
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:42
2019-10-08 12:39:52
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:45
2019-10-08 12:38:56
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:52
2019-10-08 11:21:57
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:55
2019-10-07 22:22:21
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:26:57
2019-10-07 22:21:30
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:01
2019-10-07 19:23:11
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:04
2019-10-07 19:22:46
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:07
2019-10-07 19:22:13
Krzysztof Prasek ATIQUA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 20:27:10
2019-10-07 09:47:38
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:39:04
2019-10-06 22:38:12
Łukasz Krajewski CHARMONY 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 12:23:49
2019-10-06 22:37:19
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:05:09
2019-10-06 22:36:29
Łukasz Krajewski CATAMARA'N
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:05:11
2019-10-06 22:35:57
Łukasz Krajewski CALINKA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:25
2019-10-06 09:21:17
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:27
2019-10-06 09:14:59
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:29
2019-10-06 09:14:29
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:31
2019-10-05 19:27:42
Łucja Majka NORTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:26:32
2019-10-05 18:38:54
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 22:32:44
2019-10-04 21:55:44
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 22:32:46
2019-10-04 19:56:33
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:16:21
2019-10-04 12:13:00
Alicja Ciarczyńska WOULD LOVE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 15:17:27
2019-10-03 20:45:45
Agata Derda KOSMA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:50:47
2019-10-03 10:39:34
Hubert Polowczyk ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:50:50
2019-10-03 09:39:16
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:52:59
2019-10-03 09:31:31
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:49:00
2019-10-01 17:09:00
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:49:18
2019-10-01 17:08:26
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:04
2019-10-01 17:07:30
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:05
2019-10-01 17:06:30
Katarzyna Bawłowicz CELLDORADO PB
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:51:06
2019-10-01 17:05:33
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:44:25
2019-09-30 13:34:43
Emilia Pietrzak LOVE PARADE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:04
2019-09-28 21:36:27
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:06
2019-09-28 21:35:12
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:07
2019-09-28 21:33:25
Monika Charewicz PAN GRAND EWITA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 10:40:09
2019-09-28 21:20:31
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:20
2019-09-28 01:02:58
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:22
2019-09-28 01:02:31
Łukasz Brzóska JERNILLA VDL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:24
2019-09-28 01:02:05
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:25
2019-09-28 01:01:36
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:27
2019-09-28 01:01:15
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:47:29
2019-09-28 01:00:26
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:38:16
2019-09-25 23:18:39
Magda Kamińska ROXY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:38:20
2019-09-25 23:17:52
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:38:23
2019-09-25 23:17:26
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:37:11
2019-09-25 15:26:21
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:46:18
2019-09-24 19:17:06
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:37:02
2019-09-24 09:16:34
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:40:04
2019-09-24 09:15:56
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 11:26:23
2019-09-20 15:36:21
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:45:59
2019-09-17 20:51:23
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:48:15
2019-09-17 20:50:58
Leszek Gramza KISSIMMEE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 23:45:36
2019-09-17 20:50:22
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:58:15
2019-09-16 20:09:32
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 21:45:12
2019-09-16 20:07:48
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
3. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
4. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
5. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
6. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
7. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
8. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Chrzanowski Karol KJ Ślęża
2003 (J.)
O040158
10. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
11. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
12. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
13. Elbl Anna bkp
1998 (MJ.)
O025336
14. Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
1999 (MJ.)
O034821
15. Goszczynski Bartosz POL
S
10000830
16. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
17. Horbacz Sara KJ Kietlów
2002 (J.)
O038475
18. Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
19. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
20. Jasiński Tomasz Bpk
S
O007294
21. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
22. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
23. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
24. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
25. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
26. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
27. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
28. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
29. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
30. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
31. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
32. Luty Dominika bpk
S
O003979
33. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
34. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
35. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
36. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
37. Morsztyn Monika bpk
S
O001963
38. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
39. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
40. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
41. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
42. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
43. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
44. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
45. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
46. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
47. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
48. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O007667
49. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029239
50. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
51. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
52. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
53. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
54. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
55. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
56. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
57. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
58. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
59. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
60. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
61. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
62. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
63. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
64. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
65. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
2.

81

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz kasztanowata F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
K014899 DE421000008208 104OT00
3.

77

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
4.

75

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
K024195 DE418184046711
5.

43

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
6.

56

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
K009763 103US72
7.

92

BARKO FLY SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Chacco Fly
M: Barycza
. .
8.

79

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Landlord / Landgraf I
M: Verina L.N. / Indoctro
K025056 5280030608757
9.

102

BIQUEEN HOL GER 2009 Klacz siwa/167 F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
K024276 DE421000119209
10.

19

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
11.

36

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
12.

144

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
13.

138

CALESSA HOL GER 2012 Klacz gniada/172cm F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
14.

63

CALINKA Mslt (Hungarian Sport Horse As HUN 2014 Klacz siwa/169 F: Calido I hol./ Cantus
M: Agropoint Amor MSLT/ Alcatraz hol.
K025528 HUNKMF144500320
15.

26

CALOTTA DSP GER 2008 Mare grey/- F: Calido I
M: Alizee
- DE456570287608 105QT84
16.

90

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
17.

120

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
K022785 616009510343112
18.

146

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
19.

105

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
20.

42

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada/169 F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
K009471 POL009610094605
21.

41

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
22.

49

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
KO25022 DE421000183111
23.

5

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
24.

136

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
25.

44

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
26.

62

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
K021390 DE421000025210
27.

51

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
28.

125

CELLO MELLONI Holsztyńska GER 2014 Ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: Made In Dream / Coriander
K025468 DE421000546814
29.

74

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
30.

126

CHAKALAKA 8 OS GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Gogo Girl / Giovanni
K022656 DE418184080910
31.

40

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada/179 F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
32.

3

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
33.

83

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
K013340 DE421000403503
34.

94

CON CHIBO OLD GER 2013 Wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / Lami
K024658 DE418181100313
35.

97

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
36.

18

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
37.

84

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 Klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
K026033 056015Z55696711
38.

80

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
39.

124

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 Wałach gniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
40.

88

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
41.

35

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
42.

87

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
43.

66

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
44.

46

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
45.

130

EVER SO CLEVER XXX POL Xxx Klacz inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
46.

86

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento / Capitol I
M: Wikita K / Corland
K017815 528003201005693
47.

137

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808 103VT09
48.

139

FLORENCJA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/mk:153cm F: NN
M: NN
brak POL 999590107503
49.

33

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
50.

135

FOREST KWPN POL 2010 Wałach F: Gentle-S
M: Diuna
K020049
51.

121

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
52.

82

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
53.

123

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
54.

78

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
55.

52

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
K009656 DE431316627904 104PA27
56.

71

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
57.

67

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
K020101
58.

58

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
brak Brak
59.

72

HARALD H KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/170 F: UP TO DATE
M: BAU CARLA-H
K026286 .
60.

96

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
61.

30

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
K018993 BELW260753BWP
62.

39

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada/173 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
63.

115

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
K020893 528003201207457
64.

116

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
65.

132

INNOCENCE KWPN NED 2013 Stallion Bay F:
M: /
528003201303547 105WU26
66.

98

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
K016877 616007610092610
67.

133

IRONIA OS POL 2010 Mare Bay F:
M: /
DE418181686210 105RM16
68.

38

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
69.

101

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
K024947 528003201400981
70.

131

JURANDA PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: ENDOS (SP)
M: JURATA (M)/GRIN (SP)
12149 104LK02
71.

59

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
72.

145

KASAFI SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
73.

8

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
74.

54

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
75.

95

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L hol./ Cassiano hol.
K023757 616009610024713
76.

32

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
77.

143

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
78.

91

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
79.

100

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
80.

129

LORD XXX POL Xxx Ogier inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
81.

47

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
82.

50

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
83.

99

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
K023127 056002W00302472
84.

69

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
85.

70

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Ramona / Major De La Cour
K027045 056002W00302108
86.

112

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
K018051 DE421000354009 104XW24
87.

65

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
88.

128

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
89.

61

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
90.

104

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
91.

85

NOBILIS REN GER 2004 Klacz kasztanowata/- F: Cum Laude Z / Carthago
M: Paola / Pavarotti
K024517 DE443434621004
92.

60

NORTON Niem.sport. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Numero uno
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 -
93.

68

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada/174 F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
94.

57

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
95.

48

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
96.

127

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
97.

45

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand / Glückspiltz
M: Pokusa / Karnal
K009215 POL009670039300
98.

113

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
99.

37

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
100.

117

QUIDAM’S JOKER - POL 2014 Stalion bay/- F: -
M: -
Brak
101.

89

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
102.

34

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
103.

107

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
104.

10

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
105.

55

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
106.

119

SIENA M SP POL 2012 Mare bay/- F: Corrado Boy
M: Sofia
K020913 -
107.

29

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
108.

122

SPEED Koń Mały POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
K020818 616013610222909 106BW88
109.

73

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
110.

118

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
111.

76

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
K018024 Z-651706
112.

31

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
113.

103

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
K018495 K018495
114.

141

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
115.

142

Ucella Z F:
M:
116.

64

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
K023573 25000108787592T
117.

114

WENECJA HOL. GER 2012 Klacz gniada F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
K024125 DE421000564912
118.

53

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/X F: D'Cin Cin PG
M: WENDY
KO22445 616009520095412
119.

110

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
120.

111

ZETA Z Zangersheide GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211
121.

134

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Zalza / Con Air
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
50
50
50
150
325
SUM:
625.00
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
175
200
SUM:
375.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
150
150
50
SUM:
350.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
50
SUM:
50.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
200
125
250
10
15
50
250
125
SUM:
1025.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
25
75
SUM:
100.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
100
175
250
SUM:
525.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
1500
200
50
200
50
SUM:
2000.00
Derda Agata KJ Michałówka
150
SUM:
150.00
Elbl Anna bkp
30
SUM:
30.00
Goszczynski Bartosz POL
50
SUM:
50.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
75
25
25
SUM:
125.00
Horbacz Sara KJ Kietlów
50
SUM:
50.00
Jabłońska Julia Klub Sportowy Verso La Natura
25
SUM:
25.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
100
SUM:
100.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
200
200
300
SUM:
700.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
175
125
100
325
450
450
SUM:
1625.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
15
150
SUM:
165.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
10
15
SUM:
25.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
75
SUM:
75.00
Luty Dominika bpk
250
400
SUM:
650.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
175
SUM:
175.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
50
100
SUM:
150.00
Morsztyn Piotr KJ Kietlów
50
10
200
10
50
SUM:
320.00
Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
10
200
SUM:
210.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
350
275
SUM:
625.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
175
175
SUM:
350.00
Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
250
SUM:
250.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
75
400
10
150
150
SUM:
785.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
125
10
15
SUM:
150.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team
30
SUM:
30.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
500
200
300
100
175
100
200
SUM:
1575.00
Połczyńska Zofia SJ Turzyn
125
150
SUM:
275.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse
15
300
SUM:
315.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
150
50
50
10
50
SUM:
310.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
15
75
550
1000
750
350
15
275
100
SUM:
3130.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
100
600
225
50
225
500
250
SUM:
1950.00
Vinckier Izabela SJ Kunowo
125
100
SUM:
225.00
Vinckier Jan SJ Kunowo
550
750
2100
175
50
15
SUM:
3640.00
Wikalińska Ewa bpk
10
30
50
SUM:
90.00
Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
100
75
SUM:
175.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
2019-10-18
31
2019-10-19
8
50
2019-10-20
8
50
2019-10-18
52
2019-10-19
7
50
2019-10-20
5
150
HATOKI (96)
2019-10-18
50
2019-10-19
1
325
2019-10-20
24
2019-10-18
13
2019-10-19
16
2019-10-20
13
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
SPEED (122)
2019-10-18
2
175
2019-10-18
30
2019-10-19
1
200
2019-10-19
20
2019-10-20
28
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2019-10-18
3
150
2019-10-18
44
2019-10-19
32
2019-10-20
16
2019-10-18
5
150
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-20
10
50
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
NARCOTIN (112)
2019-10-18
8
50
2019-10-18
QUAISON (113)
2019-10-18
27
2019-10-18
59
2019-10-19
37
2019-10-20
21
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2019-10-18
19
2019-10-19
2019-10-20
9
2019-10-18
1
200
2019-10-18
5
125
2019-10-19
13
2019-10-20
1
250
HEROS (39)
2019-10-18
28
2019-10-19
16
2019-10-20
25
2019-10-18
17
10
2019-10-18
14
15
2019-10-19
26
2019-10-20
11
50
2019-10-18
42
2019-10-19
15
2019-10-20
27
2019-10-18
1
250
2019-10-19
5
125
2019-10-20
15
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2019-10-18
22
2019-10-18
28
2019-10-19
10
25
2019-10-20
7
75
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
2019-10-18
61
2019-10-19
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2019-10-18
30
2019-10-18
25
2019-10-19
17
2019-10-19
31
2019-10-20
6
100
2019-10-18
2019-10-19
36
2019-10-18
18
2019-10-19
11
2019-10-20
3
175
MEADOW (69)
2019-10-18
2019-10-18
10
2019-10-19
5
250
2019-10-20
16
2019-10-18
37
2019-10-18
21
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
20
2019-10-18
2019-10-18
16
2019-10-19
20
2019-10-20
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża
EKWADOR (66)
2019-10-18
56
2019-10-18
54
2019-10-19
26
2019-10-19
30
2019-10-20
39
GOETHE (67)
2019-10-18
12
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-10-18
23
2019-10-18
7
50
2019-10-19
22
2019-10-20
19
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-10-18
36
2019-10-18
12
2019-10-19
21
2019-10-20
16
2019-10-18
33
2019-10-18
14
2019-10-19
9
2019-10-20
2
1500
2019-10-18
27
2019-10-19
2
200
2019-10-19
8
50
2019-10-20
4
200
2019-10-18
2019-10-18
22
2019-10-19
8
50
2019-10-20
Derda Agata
KJ Michałówka
KOSMA (54)
2019-10-19
3
150
2019-10-19
40
2019-10-20
2019-10-20
24
Elbl Anna
bkp
2019-10-18
28
2019-10-18
62
2019-10-19
11
30
2019-10-20
23
Fejdych Julia
KJ Ślęża Wrocław
2019-10-18
10
2019-10-19
19
2019-10-19
2019-10-20
9
Goszczynski Bartosz
POL
FLORENCJA (139)
2019-10-18
44
2019-10-18
2019-10-20
33
LARINA (143)
2019-10-18
7
50
2019-10-18
32
2019-10-20
2019-10-20
11
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2019-10-18
18
2019-10-18
2019-10-19
38
2019-10-19
2019-10-20
29
2019-10-18
7
75
2019-10-18
17
2019-10-19
12
25
2019-10-19
19
2019-10-20
14
2019-10-18
23
2019-10-18
49
2019-10-19
11
25
2019-10-20
14
2019-10-18
46
2019-10-18
56
2019-10-19
17
2019-10-20
20
Horbacz Sara
KJ Kietlów
CALOTTA (26)
2019-10-18
17
2019-10-18
39
2019-10-19
7
50
2019-10-19
35
2019-10-20
10
Jabłońska Julia
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-10-18
24
2019-10-18
2019-10-19
9
25
2019-10-18
55
2019-10-18
47
2019-10-19
2019-10-20
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-10-19
5
100
2019-10-19
27
Jasiński Tomasz
Bpk
2019-10-20
32
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2019-10-18
9
2019-10-18
38
2019-10-19
16
2019-10-19
25
2019-10-20
25
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (114)
2019-10-18
4
200
2019-10-18
18
2019-10-19
17
2019-10-20
19
HUSH HUSH (115)
2019-10-18
2
200
2019-10-18
42
2019-10-19
2019-10-19
21
2019-10-20
1
300
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
ROXY (34)
2019-10-18
3
175
2019-10-18
31
2019-10-19
29
2019-10-20
6
125
2019-10-18
6
100
2019-10-18
25
2019-10-19
2019-10-19
12
2019-10-20
23
BRANDY (36)
2019-10-18
1
325
2019-10-18
3
450
2019-10-19
3
450
2019-10-20
12
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (121)
2019-10-18
10
15
2019-10-19
5
150
2019-10-20
17
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2019-10-18
21
2019-10-18
2019-10-18
39
2019-10-18
2019-10-19
33
2019-10-19
43
2019-10-20
34
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (73)
2019-10-18
13
10
2019-10-18
46
2019-10-19
2019-10-19
41
2019-10-18
33
2019-10-18
13
15
2019-10-19
23
BADOLAN (75)
2019-10-18
40
2019-10-18
21
2019-10-19
2019-10-19
10
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2019-10-19
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (82)
2019-10-18
49
2019-10-18
52
2019-10-19
42
2019-10-20
40
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-10-18
37
2019-10-18
23
2019-10-19
14
2019-10-20
14
CALINKA (63)
2019-10-18
58
2019-10-18
19
2019-10-19
15
2019-10-20
31
ICOON JN (116)
2019-10-18
16
2019-10-18
41
2019-10-19
39
2019-10-20
27
Ucella Z (142)
2019-10-18
19
2019-10-18
38
2019-10-19
14
2019-10-20
36
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (133)
2019-10-18
29
2019-10-18
15
2019-10-19
8
75
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-10-18
19
2019-10-19
Luty Dominika
bpk
NUCIA (57)
2019-10-18
53
2019-10-18
25
2019-10-19
2019-10-19
28
2019-10-20
2
250
2019-10-18
11
2019-10-18
50
2019-10-19
28
2019-10-20
12
2019-10-18
22
2019-10-19
2019-10-20
6
400
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2019-10-18
26
2019-10-19
2
175
2019-10-20
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
NORTON (60)
2019-10-18
34
2019-10-18
22
2019-10-19
27
2019-10-20
32
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2019-10-18
21
2019-10-18
54
2019-10-19
9
2019-10-19
12
2019-10-20
29
2019-10-18
17
2019-10-19
11
2019-10-20
12
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2019-10-18
63
2019-10-18
8
50
2019-10-19
2019-10-19
6
100
2019-10-20
31
Morsztyn Monika
bpk
STOCK (118)
2019-10-18
26
2019-10-19
35
2019-10-20
30
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
2019-10-18
8
50
2019-10-18
16
10
2019-10-19
2019-10-20
3
200
SIENA M (119)
2019-10-18
15
2019-10-18
15
10
2019-10-19
19
2019-10-20
8
50
CANOSSA (120)
2019-10-18
18
2019-10-18
20
2019-10-19
13
2019-10-20
34
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
U TERNA (141)
2019-10-18
11
10
2019-10-19
39
2019-10-20
2
200
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2019-10-18
13
2019-10-18
36
2019-10-19
24
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2019-10-18
4
350
2019-10-19
2019-10-20
15
2019-10-18
2
275
2019-10-19
2019-10-20
21
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2019-10-18
6
175
2019-10-20
11
JURANDA (131)
2019-10-18
53
2019-10-19
2019-10-20
4
175
Olszewska Agnieszka
POL
INNOCENCE (132)
2019-10-18
31
2019-10-19
22
2019-10-20
18
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2019-10-18
48
2019-10-18
57
2019-10-19
1
250
2019-10-19
32
2019-10-20
37
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
2019-10-18
20
2019-10-18
29
2019-10-19
10
2019-10-19
13
2019-10-20
22
NOBILIS (85)
2019-10-18
2019-10-18
43
2019-10-19
7
75
2019-10-19
2019-10-20
2
400
2019-10-18
12
10
2019-10-18
23
2019-10-19
4
150
2019-10-19
34
2019-10-20
5
150
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (32)
2019-10-18
60
2019-10-18
45
2019-10-19
37
2019-10-20
35
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-18
2019-10-18
2019-10-19
12
2019-10-19
38
2019-10-20
13
2019-10-18
24
2019-10-18
43
2019-10-19
15
2019-10-19
18
2019-10-20
5
125
2019-10-18
10
10
2019-10-18
15
15
2019-10-19
33
2019-10-20
33
Piksa Łukasz
St. Kraju Jumping Team
CALESSA (138)
2019-10-18
27
2019-10-19
10
30
2019-10-20
26
Poliwoda Dominika
LZJ Drama Zbrosławice
KASAFI (145)
2019-10-19
34
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2019-10-18
34
2019-10-18
11
2019-10-19
15
2019-10-20
5
500
2019-10-18
2019-10-18
9
2019-10-19
4
200
2019-10-19
2019-10-20
3
300
2019-10-18
5
100
2019-10-18
47
2019-10-19
3
175
2019-10-20
18
2019-10-18
2019-10-18
7
100
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
8
200
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
DUCIANO (87)
2019-10-19
4
125
2019-10-19
2019-10-20
4
150
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-10-18
26
2019-10-18
48
2019-10-19
36
2019-10-20
38
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
2019-10-18
14
2019-10-18
40
2019-10-19
29
2019-10-20
35
ATIQUA (81)
2019-10-18
11
15
2019-10-18
24
2019-10-19
18
2019-10-20
7
300
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (127)
2019-10-18
25
2019-10-18
4
150
2019-10-19
14
2019-10-19
16
2019-10-20
7
50
2019-10-18
6
50
2019-10-18
9
10
2019-10-19
6
50
2019-10-19
21
2019-10-20
17
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2019-10-18
35
2019-10-18
30
2019-10-19
20
2019-10-20
13
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
ZETA Z (111)
2019-10-18
2019-10-18
32
2019-10-19
2019-10-19
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (110)
2019-10-18
29
2019-10-18
57
2019-10-19
18
2019-10-19
23
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2019-10-18
12
15
2019-10-18
8
75
2019-10-19
2
550
2019-10-20
3
1000
FOREST (135)
2019-10-18
1
750
2019-10-19
4
350
2019-10-20
17
2019-10-18
9
15
2019-10-19
2
275
2019-10-20
28
FIDELIO (137)
2019-10-18
6
100
2019-10-19
24
2019-10-20
15
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
BIQUEEN (102)
2019-10-18
20
2019-10-19
7
100
2019-10-20
4
600
2019-10-18
3
225
2019-10-19
31
2019-10-20
9
50
2019-10-18
24
2019-10-19
3
225
2019-10-20
1
500
CARIBOU (105)
2019-10-18
5
250
2019-10-19
17
2019-10-20
10
Vinckier Izabela
SJ Kunowo
2019-10-18
2019-10-18
45
2019-10-18
41
2019-10-19
18
2019-10-20
22
2019-10-18
4
125
2019-10-18
2019-10-19
41
2019-10-20
6
100
Vinckier Jan
SJ Kunowo
2019-10-18
2
550
2019-10-19
1
750
2019-10-20
1
2100
LORD (129)
2019-10-18
35
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
6
175
2019-10-20
8
50
2019-10-18
16
15
2019-10-19
19
2019-10-20
26
Wikalińska Ewa
bpk
2019-10-18
14
10
2019-10-18
2019-10-19
9
30
2019-10-19
25
2019-10-20
9
50
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (77)
2019-10-18
20
2019-10-18
2019-10-19
2019-10-19
6
100
2019-10-20
7
75
FREYA (78)
2019-10-18
55
2019-10-18
26
2019-10-19
13
2019-10-20
18
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-10-18
51
2019-10-19
30
2019-10-19
40
2019-10-20
41
2019-10-18
51
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (46)
2019-10-18
64
2019-10-19
14
2019-10-20
30

Number of Riders: 65

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 23 600.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl