Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZR + HZO 6-8 grudzień 2019 Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
Leszno, 6-8 grudzień 2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:19:03
2019-12-05 12:19:03
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:17:10
2019-12-05 12:17:10
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:09:57
2019-12-02 21:16:36
Weronika Kosińska OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:09:47
2019-12-02 21:05:47
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:08:33
2019-12-02 20:14:44
Jan Nieścior-Kreische QUINTA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:56
2019-12-02 11:03:51
Gabriela Werwińska ROBIN
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:44
2019-12-02 08:26:57
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:37
2019-12-02 08:26:18
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:23
2019-12-02 08:25:42
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:51:09
2019-12-02 07:55:54
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:50:57
2019-12-02 07:31:07
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:08:20
2019-12-02 01:29:55
Waldemar Rogowski CANDORA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:50:02
2019-12-02 01:24:56
Waldemar Rogowski GEORGIA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:49:42
2019-12-02 01:23:36
Waldemar Rogowski OLAF
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:49:20
2019-12-02 01:19:58
Waldemar Rogowski GRANTURA
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:48:18
2019-12-02 01:12:44
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 22:23:32
2019-12-01 21:28:29
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 22:23:18
2019-12-01 21:11:13
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:01:22
2019-12-01 14:08:16
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 12:58:02
2019-12-01 12:12:24
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 12:58:07
2019-12-01 12:08:17
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 09:57:46
2019-12-01 12:07:33
Julia Bieganowska LYJABALOU
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:44:52
2019-11-30 20:38:41
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:44:25
2019-11-30 20:38:29
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:44:08
2019-11-30 19:07:57
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:43:58
2019-11-30 18:52:13
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:43:49
2019-11-30 15:20:10
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:43:36
2019-11-30 14:54:09
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:43:26
2019-11-30 12:24:53
Jakub Dorynek SINGLE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:43:19
2019-11-30 12:24:30
Jakub Dorynek EUROCENT
  • 2x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 10:09:40
2019-11-29 21:31:45
Mikołaj Kownacki CASKANO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 10:09:49
2019-11-29 20:45:41
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 22:54:31
2019-11-29 16:41:41
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:43:04
2019-11-29 12:40:56
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:42:58
2019-11-29 12:40:42
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:45:49
2019-11-29 10:32:06
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:45:45
2019-11-29 10:31:07
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:45:39
2019-11-28 12:01:07
Adrianna Wiśniewska KARTAGINA J
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:45:30
2019-11-28 12:00:31
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 14:01:20
2019-11-28 11:59:51
Aleksander Dur ABRAMOWITSCH 4
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 09:53:52
2019-11-27 22:31:48
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 09:54:01
2019-11-27 22:21:32
Katarzyna Pikosz DIMA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 09:54:07
2019-11-27 22:20:38
Katarzyna Pikosz REINER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:42:46
2019-11-27 20:48:43
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 2x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:42:32
2019-11-27 19:38:42
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:42:09
2019-11-27 16:41:42
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:42:00
2019-11-27 16:41:15
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:41:47
2019-11-27 16:40:45
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:41:35
2019-11-27 16:40:23
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:41:21
2019-11-27 16:37:15
Julia Janiak MONA F
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:40:58
2019-11-27 16:19:37
Monika John LAQUINARO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:23
2019-11-27 09:10:47
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:00:09
2019-11-26 23:35:21
Olga Kociałkowska ZARETINO
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 00:43:36
2019-11-26 23:17:23
Piotr Kaliszuk HIDALGO
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 00:43:43
2019-11-26 23:15:29
Aleksandra Jędrychowska KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:00:07
2019-11-26 21:52:36
Olga Styła VALMOUT FEIVEL
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:52:35
2019-11-26 21:20:29
Paulina Zielińska BATUMI L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:30
2019-11-26 18:38:38
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:59:55
2019-11-26 18:34:58
Zuzanna Siwek GAL
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:59:54
2019-11-26 18:34:13
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:59:50
2019-11-26 15:02:33
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:53:04
2019-11-26 13:26:21
Tomasz Klein COLETTO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:34
2019-11-26 12:57:13
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:37
2019-11-26 12:56:58
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:41
2019-11-26 12:42:24
Natalia Sydow LUIGI
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:40:34
2019-11-26 09:54:20
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:27:47
2019-11-26 09:21:27
Łukasz Krajewski BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 12:58:28
2019-11-26 09:09:19
Anna Gertig RAULA DE GANAD
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:59:19
2019-11-26 08:09:00
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:40:18
2019-11-26 07:53:29
Iwona Sitowska LINDY HOP
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:40:11
2019-11-26 07:38:58
Iwona Sitowska WENESA
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:39:56
2019-11-26 07:09:25
Anna Walkowiak NERON
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:39:43
2019-11-25 19:53:04
Paulina Zielińska GOMETA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:23:29
2019-11-25 17:14:30
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:54
2019-11-25 17:13:57
Martyna Derengowska TOFFI
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 19:45:09
2019-11-25 14:26:44
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:45:17
2019-11-25 10:50:05
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:21:39
2019-11-25 10:49:42
Marta Sawicka LIBELL
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:55:21
2019-11-25 08:08:16
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:55:24
2019-11-24 19:04:47
Monika Charewicz PAN GRAND EWITA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:40
2019-11-24 19:03:12
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:20
2019-11-24 19:02:35
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:38:05
2019-11-24 19:02:10
Aniela Gierdal LASER
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:55:30
2019-11-24 17:32:49
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 09:55:34
2019-11-24 17:32:01
Tamara Tybulczuk SIR KISSOVO
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 20:37:49
2019-11-24 14:55:35
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 12:58:43
2019-11-24 14:42:36
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 15:50:16
2019-11-24 11:27:36
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 2x 1/mini LL/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 15:50:11
2019-11-24 10:59:35
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 15:50:07
2019-11-24 10:45:15
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:37:06
2019-11-24 09:31:15
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:37:04
2019-11-24 09:29:07
Anna Piwońska KODAK MOMENTS A.K.
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:22:08
2019-11-23 15:42:41
Joanna Polak CIANTI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:36:50
2019-11-23 15:41:44
Daria Kobiernik EASTER FOR EVER
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:21:24
2019-11-23 15:36:30
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:03:30
2019-11-23 15:35:41
Monika Martynowicz BUNT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:36:38
2019-11-23 15:34:21
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:36:35
2019-11-23 15:33:10
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:35:33
2019-11-23 15:30:03
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:35:27
2019-11-23 15:25:41
Daria Kobiernik EMICA
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:35:25
2019-11-23 15:16:39
Daria Kobiernik CHARISA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:59
2019-11-23 10:29:08
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:45:38
2019-11-23 09:16:21
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:02:13
2019-11-22 20:50:46
Olga Patecka HIPCIO
  • 2x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:51
2019-11-22 20:30:52
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:43
2019-11-22 20:28:50
Halina Kosakowska MACZO
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:41
2019-11-22 15:47:28
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:39
2019-11-22 15:47:00
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:36
2019-11-22 15:46:30
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:31
2019-11-22 15:42:13
Łukasz Krajewski BURBON
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:44:29
2019-11-22 15:39:33
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:02:05
2019-11-22 06:01:22
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 15/mini LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:45:28
2019-11-21 23:08:40
Monika Hojna KONOR
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:11:48
2019-11-21 21:12:58
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:11:52
2019-11-21 21:12:12
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:35:11
2019-11-21 20:15:52
Joanna Tomaszewska VALENTCIA V
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 12:58:36
2019-11-21 12:38:09
Leszek Gramza PIONIER
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 14:45:42
2019-11-21 12:36:56
Agnieszka Adamczak COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:20:31
2019-11-21 11:24:56
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:11:34
2019-11-21 11:24:22
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:20:30
2019-11-21 11:23:10
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:03:04
2019-11-20 23:25:47
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:02:44
2019-11-20 23:25:09
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 16:07:35
2019-11-20 13:41:29
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 11:57:36
2019-11-20 10:39:58
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 20/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 11:57:54
2019-11-20 10:17:28
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 11:57:57
2019-11-20 10:16:48
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:40:21
2019-11-19 19:08:55
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:40:38
2019-11-19 15:05:03
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:14:45
2019-11-19 15:02:46
Marcin Wesoły SĘKACZ
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:40:53
2019-11-19 12:30:07
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:40:57
2019-11-19 10:10:26
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:44:03
2019-11-19 08:51:39
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:41:06
2019-11-18 22:59:25
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:41:10
2019-11-18 22:09:28
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:41:17
2019-11-18 17:24:42
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:41:30
2019-11-18 17:23:57
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:59:34
2019-11-18 10:43:40
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:41:38
2019-11-18 10:43:18
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 09:41:41
2019-11-18 10:42:58
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 11:46:07
2019-11-18 08:01:14
Magda Kamińska CARMEN-N
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:27:01
2019-11-17 22:55:17
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 18/L/licencyjny na styl jeźdźca
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:23:52
2019-11-17 16:36:17
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 12:58:48
2019-11-17 14:42:56
Alan Siczyński GRAND LEVISTO F
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:24:00
2019-11-16 19:29:39
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:24:03
2019-11-16 18:19:57
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 10:35:10
2019-11-16 10:43:09
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:55
2019-11-15 20:17:57
Natalia Strzępek CORSICA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/L/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:23
2019-11-15 07:59:03
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:21
2019-11-15 07:49:58
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:19
2019-11-14 19:36:19
Natalia Łączkowska BAD BOY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 4/L/licencyjny na styl jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:54:55
2019-11-13 21:50:39
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:54:39
2019-11-13 21:49:04
Marcelina Raczyńska CONQUEST
  • 2x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:48:00
2019-11-12 12:13:06
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x 5/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:24:05
2019-11-12 12:12:09
Łukasz Krajewski ORLANDO L
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:16
2019-11-11 16:29:56
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 13/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 21/N/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 22:22:47
2019-11-10 12:44:42
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 12/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 19/L1/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 13:03:09
2019-11-10 11:56:40
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:02:11
2019-11-08 18:21:05
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:15:18
2019-11-07 12:17:12
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 6/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
3. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
4. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
5. Bamber Aleksandra Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (J.)
28646/16
6. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
7. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
8. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
9. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
11. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
12. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
13. Derengowska Martyna KJ WSH Equifirst
2004 (J.)
O048511
14. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
15. Doczekalska Lidia BPK
S
O025010
16. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
17. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
18. Frankiewicz Paulina Stowarzyszenie KJ Jumping Events
S
O041602
19. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
20. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
21. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
22. Gierdal Aniela KJ Kalumet Boszkowo
2002 (J.)
O042888
23. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (MJ.)
O041600
24. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
25. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
26. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
27. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
28. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
29. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
30. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
31. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
32. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
33. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
34. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
35. Jankowiak Laura Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2002 (J.)
O039417
36. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
37. Jarczyńska Ewa JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O035136
38. Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
2003 (J.)
O031375
39. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O042012
40. John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
41. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
42. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
43. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
44. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
45. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
46. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O053092
47. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
48. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
49. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
50. Kociałkowska Olga KJ Michałówka
2002 (J.)
O035133
51. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
52. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
53. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
54. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
55. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
56. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
57. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
58. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
59. Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
60. Kurpisz Wiktoria KJ KALUMET Boszkowo
2000 (MJ.)
brak
61. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
62. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
63. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
64. Łączkowska Natalia St. J Baborówko
2002 (J.)
O034366
65. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
66. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
67. Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
68. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
69. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O001512
70. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
71. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
72. Natkaniec Martyna klub Jeździecki Stajnia ODRA Głoska
2005 (JM.)
O045857
73. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
74. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
75. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
76. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
77. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
78. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
O043189
79. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
80. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O042899
81. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
82. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
83. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O052854
84. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
85. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
86. Piontek Helena Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044520
87. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
88. Pleśnierowicz Oliwia Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
89. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
90. Polak Joanna ZKJ Przylep
S
O018376
91. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
92. Poręba Jarosław Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O000520
93. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
94. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
95. Sawicka Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O022685
96. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
97. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
98. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
99. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
100. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
101. Stachowiak Ewa bpk
S
O032932
102. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
103. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
104. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (MJ.)
O047917
105. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
106. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
107. Tomaszewska Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O026535
108. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
109. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (J.)
O032672
10152240
110. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
111. Tyszko Mateusz TKJ Garbówek Garbów
S
112. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
113. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
114. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
115. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
O004074
116. Werwińska Gabriela KJ Kalumet Boszkowo
2000 (MJ.)
O051028
117. Wesołowska Iga Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
S
O030575
118. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
119. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
120. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
121. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
122. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
123. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
124. Zielińska Paulina St. Rodan Club
S
O003415
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

169

ABRAMOWITSCH 4 DSP GER 2011 Wałach gniada/X F: X
M: X
Brak
2.

109

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 616009690142710
3.

37

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
4.

224

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
5.

108

ARAMIS SP POL 2011 Ogier gniada F: Lady Kracher 8/
M: Aronia / Diexieland
K020211 616009540056811
6.

33

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
K008601 POL009660026804
7.

296

ATTACHANT KWPN POL 2005 Ogier F: Tenerife VDL
M: Kunera
K010269
8.

277

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
9.

181

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Moravia / Monsieur
M: Britanika / Aprizzo
K014839 POL009670052407
10.

68

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
11.

115

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
K013436 POL007590152908 104OZ10
12.

176

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
13.

104

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
K013846 5280030606180
14.

85

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
15.

110

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
16.

225

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
17.

238

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
18.

281

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHAIDE BEL 2014 Klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z
M: Etoile
K028683 056015Z55765014
19.

83

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako De Muzes / Darco
M: Indra Ter Linden / Thunder Van De Zuuthoeve Elite
K023947 826002120024161
20.

54

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
21.

291

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
K014121 POL009611150903
22.

82

BURBON OS POL 2012 Wałach gniada/170 F: Bernini
M: Politesse d'Ete
K020914 DE418182531712
23.

204

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
K028548 616007610152812
24.

111

CALESSA HOL GER 2012 Klacz gniada/172cm F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
25.

39

CALINKA Mslt (Hungarian Sport Horse As HUN 2014 Klacz siwa/169 F: Calido I hol./ Cantus
M: Agropoint Amor MSLT/ Alcatraz hol.
K025528 HUNKMF144500320
26.

78

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada/1 F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
K020608 DE421000130512
27.

81

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
28.

290

CANDORA HAN GER 2014 Klacz kara/176 F: Carembar De Muze (London) / Nabab De Reve
M: Sandora / Sandro Boy
K028402 DE431319619014
29.

90

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
30.

131

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
31.

232

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
32.

293

CASCOR OLDENBURG GER 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Olympic Fire
M: Edda
K023394
33.

257

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
34.

245

CASKANO HOL POL 2015 Wałach siwa/172 F: Casalito /
M: Veltin / Askano
K028057 DE421000528815
35.

186

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
36.

106

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin old/
M: Furstin Quinta O han/ Quintender hol
K024897 DE418180206612
37.

223

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
38.

77

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
39.

67

CASUS BELLI NIEM. SPORT. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
40.

48

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
41.

107

CAVERANO HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Cassini II / Capitol I
M: Jessy / Cor De La Bryere
K013614 DE418180589908
42.

305

Cekin F:
M:
43.

308

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
brak
44.

44

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
45.

180

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K018650 616009610042611
46.

209

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
47.

93

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
K016494 616009610036210
48.

303

CHEPETTANO HOL. GER 2012 Ogier F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
K020603
49.

212

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
50.

175

CIANTI SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Casilio
M: Konfetti
reg 616999680066412
51.

36

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
52.

42

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
53.

196

CLASSIC GREY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
54.

87

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
K028510
55.

79

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
56.

149

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
57.

208

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
58.

65

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
59.

226

COLETTO OLDENBURG GER 2013 Wałach siwa/162 F: Cola Zero
M: Carnetta
Brak Brak
60.

66

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
61.

247

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
62.

114

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
63.

26

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant / Cor De La Bryere
M: Zara / Zeus
K010763 DE473730842305 103CW56
64.

178

CONQUEST HAN GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 K027418
65.

197

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
66.

198

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
67.

88

CORNELL 23 Sachsen-Thurningen POL 2011 Wałach siwa/168 F: COLESTUS
M: WICKY
BRAK DE455-8700137-11
68.

126

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
K028383
69.

244

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE 441411002013
70.

287

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
71.

138

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarwonik / Freedom's Choice
M: Czesna / Elmero
K027679 616009610114711
72.

92

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
73.

278

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
74.

255

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
75.

300

Dexter F:
M:
76.

41

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
77.

239

DIMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz bułana/170 F: Aramir
M: Diana
K028179 616007610039711
78.

55

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
79.

297

DO IT KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
K020438 528003000812106 104ZY77
80.

246

DONNA NAVONNA OLDENBURGER GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
K022738 de433330920512
81.

295

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
82.

105

DONNA ROSSA S SP POL 2003 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Donwega
K016571
83.

53

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
84.

139

DURGA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/168 F: Ludger
M: Didona
K025632 616007610173414
85.

195

EDITT-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/175 F: Con Calma
M: Etna
K025204 616009610036413
86.

218

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/161 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
87.

299

EL SOVSKI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
88.

210

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Emanuelle
K021950 -
89.

269

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
90.

5

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos / Converter
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
91.

214

ESTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada/167 F: Ephebe For Ever
M: Zarin/ Clinton
- -
92.

70

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
93.

62

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
94.

271

EURO CENT SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: Enigma
K025974 ///////
95.

80

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
96.

280

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
97.

228

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
98.

249

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
K020474 528003201006399
99.

103

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
K013735 DE431314802808 103VT09
100.

38

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
101.

64

FLASH KWPN POL 2010 Wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
102.

194

FLATTERY WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Izaurus
M: Flara
K019612 POL007610179808
103.

1

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
104.

60

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995 DE418182536212
105.

99

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
106.

61

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
107.

229

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
K027861 616009510445610
108.

285

GEORGIA OLD GER 2014 Klacz gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
K027623 DE418189812314
109.

211

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
K026610 616009690059514
110.

141

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
111.

128

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
112.

283

GRANTURA HOL POL 2014 Klacz gniada/165 F: Canturo / Cantus
M: Noblesse XVII / Coriander
K027960 DE421000549214
113.

86

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
K025158 616009640026811
114.

173

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
K023645 616009670015713
115.

207

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
K028033
116.

47

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
K018993 BELW260753BWP
117.

165

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
K018689 DE433331703311
118.

123

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
119.

69

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
120.

155

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/123 F: Nn
M: Nn
K028645 616999610259811
121.

190

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
122.

72

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
K020893 528003201207457
123.

59

IBERIA WLKP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Ekwador / Elvis
M: Impressa / Carry Son
K022402 616007640037911
124.

58

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
125.

84

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
126.

182

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
127.

133

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
128.

187

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
K014742 POL009640028309
129.

265

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
130.

274

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
131.

96

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
K024947 528003201400981
132.

166

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Dalton van het Lindehof
M: Dunellie van het Lindehof
K028317 056002W00297676
133.

242

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
K015688 616009610157908
134.

161

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
135.

215

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/172 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
136.

200

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
137.

206

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
K018085 616007610118209
138.

56

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
K020516 056002W00295461
139.

202

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 Klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
140.

76

LA CALIDAD HOL GER 2008 Ogier siwa F: Lancer II / Landgraf I
M: Uganda VIII / Cassini I
K018274 DE421000019208 104UE65
141.

275

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/173 F: O, Corland
M: M, La jana
K021550 009510208708
142.

252

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
143.

183

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
144.

263

LAQUINARO WESTF POL 2011 Wałach gniada/165 F: LANCER III
M: CRIWIS
K026885 DE441411545511
145.

171

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
146.

256

LASER SP POL 2003 Wałach gniada F: LIDER
M: IZI
K008680 POL 009611280303
147.

89

LAZINO HOL POL 2011 Ogier gniada/167 F: LASINO
M: R-CASTELINA
K019375 de421000580411
148.

40

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
149.

162

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado/Landadel
M: Landmadel/Landstreicher
K013333 DE457000154105
150.

262

LINDY HOP HOL. GER 2010 Wałach gniada/167 F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
K021872 DE421000254310
151.

43

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
152.

95

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
153.

150

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida De Coco / Hermes d'Authieux
K024626 DE421000165914
154.

298

Locanta F:
M:
155.

132

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
156.

199

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/147 F: Aladin/Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien/Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
157.

276

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
158.

282

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
K027582 DE431316726509
159.

216

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
160.

227

LORIN B WESTFALSKA POL 2014 Klacz gniada/- F: Che Guevara L
M: Lora
K026296 DE441411225514
161.

112

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168cm F: Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Layla A / Le Cou Cou
K014273 POL009640075208
162.

91

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
K027178 DE421000085408
163.

45

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
164.

235

LUIGI HOLSZTYŃSKA GER 2013 Wałach gniada/180 F: Lyjanero
M: High Light 3
K027840 DE421000546313 106MT83
165.

250

LYJABALOU OS GER 2015 Ogier gniada/164 F: Lyjanero
M: Bellissima / Balou de Rouet
K027154 418180238115
166.

241

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
167.

203

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
168.

94

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
K023127 056002W00302472
169.

268

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
170.

151

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
K022062
171.

57

MESSI S NIEM. SPORT. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
172.

264

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
173.

74

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
K020604 DE421000079312
174.

193

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
175.

213

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
176.

260

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
K027491 616009610101912
177.

219

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
K023765 616009520036513
178.

189

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
K022847 616009670073112
179.

75

NUMBER ONE 28 HOL GER 2009 Ogier siwa/1 F: Numero Uno / Libero
M: Ilka IV / Corofino I
K020345 DE421000153509 104WC28
180.

284

OLAF SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Olanda / Lavendel
K028090 616009640005013
181.

98

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
182.

122

ORLANDO L HAN GER 2013 Wałach gniada/169 F: Uccello / Now Or Never M
M: Crazy Girl / Corlensky G
K023758 DE431314311813
183.

294

OSADKOWSKI KEY LEENA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/178 F: Lasko
M: Kolonia
K011710 11625
184.

16

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand / Glückspiltz
M: Pokusa / Karnal
K009215 POL009670039300
185.

306

PATOS MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: MINARET
M: PRIMAVERA
K024744 616006670098712
186.

288

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
187.

46

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
188.

253

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
189.

154

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
K020192 POL009670006709
190.

234

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
K011786 POL007610171207
191.

100

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
K021289 61600764012208
192.

248

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
K024973
193.

304

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
194.

113

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
195.

292

QUINTA HOLSZTYN GER 2012 Klacz gniada/166 F: Quintero
M: Zakira 1
K028662 brak
196.

73

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 Ogier gniada/1 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: U2 II / Cento
K020343 DE421000213810 105BR51
197.

301

Rabsodia SP 2010 Klacz Siwa F:
M:
198.

307

RAPID WLKP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cariano's Ass / Coriano Z
M: Rapsodia / Tjungske
K027226 616007610075014
199.

164

RAULA DE GANAD Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz gniada/- F: Quifilio / Quick Star
M: Ralinka De Ganad / Feo
K020350 HUNKMF092590120
200.

101

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
K016308 616007610271809
201.

240

REINER SP POL 2010 Wałach kara/170 F: Lombard
M: Retma
K028673 616009610128710
202.

222

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
203.

201

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
204.

34

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
205.

289

ROBIN WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach siwa/165cm F: Chellano's Boy DZ
M: Rafla
K012097 POL007610146808
206.

191

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
207.

233

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
208.

52

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
209.

237

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
K022417 -
210.

266

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
211.

217

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
K027416 Brak
212.

137

SĘKACZ WLKP POL 2014 Wałach siwa/- F: Czumak /
M: Selika /
K028517 616007610056414
213.

102

SELLINO SP POL 2015 Ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
brak 616009540072715
214.

236

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa/167 F: Corde hol. / Cor de la Bryere s.f.
M: Sexicola / Wolver Heights
K013520 POL009590093105
215.

184

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
216.

272

SINGLE HOLSTAINER POL /// Wałach gniada//// F: //
M: //
// De421000178309
217.

221

SIR KISSOVO SP POL 2008 Wałach gniada/000 F: Kissovo / Starter
M: Salwa / Lando
K014804 616009540123508
218.

153

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
K020877 616013610299008
219.

286

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
K026618 616009610075214
220.

63

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
K018935 DE421000180110
221.

205

SWEET DOROTHEE HANOWER GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
222.

258

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
223.

220

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If Du Reverdy /
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
224.

179

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
K025039 616009690121411
225.

302

Tjunmira La Nebbia F:
M:
226.

259

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Protest / Mangan
M: Tala / Czandor
K024569 POL009640006307
227.

192

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
228.

127

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
229.

243

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
230.

270

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
231.

3

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
232.

177

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
233.

119

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
234.

97

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 Brak
235.

188

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
236.

273

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
K022251 528003000804410
237.

152

VALENTCIA V KWPN GER 2002 Klacz gniada F: Pharaon ( El Loquillo ) / Columbanos
M: Pascalle V / Nimmerdor
K010368 0209041
238.

279

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
239.

230

VALMOUT FEIVEL SŁOWACKA SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
K028863
240.

35

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
241.

71

WENECJA HOL. GER 2012 Klacz gniada F: Connor hol./ Casall
M: Sabrina II hol./ Barinello hol.
K024125 DE421000564912
242.

261

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
K023289 616009619975213
243.

51

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
244.

185

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
245.

231

ZARETINO SP POL 2006 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Zacna / Qumball
K011327 POL009670069606
246.

267

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
247.

121

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
Rider Club
Competition
Prize
Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
100
200
200
SUM:
500.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
100
100
SUM:
200.00
Derda Agata KJ Michałówka
150
200
SUM:
350.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
150
300
100
SUM:
550.00
Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
200
SUM:
200.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
200
SUM:
200.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
100
SUM:
100.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
150
SUM:
150.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
100
SUM:
100.00
Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2019-12-06
12
2019-12-06
8
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
1
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
EL DŻAMA (218)
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (184)
2019-12-07
1
2019-12-07
35
2019-12-08
17
2019-12-08
49
Bajońska Julianna
Stowarzyszenie Rodan Club
GOMETA (141)
2019-12-07
14
2019-12-07
1
2019-12-08
9
Bamber Aleksandra
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (306)
2019-12-07
6
2019-12-07
1
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
FARAMEE M (249)
2019-12-06
3
100
2019-12-06
2
200
2019-12-07
2019-12-07
2
200
LYJABALOU (250)
2019-12-06
12
2019-12-06
8
2019-12-07
14
2019-12-07
14
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
2019-12-06
2019-12-06
25
2019-12-07
1
2019-12-07
56
2019-12-08
15
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
RODERYK (191)
2019-12-06
27
2019-12-06
41
2019-12-07
49
2019-12-07
13
2019-12-08
24
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-12-06
32
2019-12-07
10
ANTARES S (224)
2019-12-06
1
2019-12-06
14
2019-12-07
1
2019-12-07
62
2019-12-08
17
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (190)
2019-12-07
11
2019-12-07
31
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
UTASZA (188)
2019-12-06
11
2019-12-06
3
100
2019-12-07
12
2019-12-07
25
2019-12-08
3
100
Derda Agata
KJ Michałówka
CORBINIAN (198)
2019-12-06
1
2019-12-06
33
2019-12-07
1
2019-12-07
2
150
2019-12-08
1
200
2019-12-06
27
2019-12-06
45
2019-12-07
56
2019-12-07
61
2019-12-08
31
Derengowska Martyna
KJ WSH Equifirst
TOFFI (259)
2019-12-06
8
2019-12-06
18
2019-12-07
1
2019-12-07
14
2019-12-08
13
2019-12-08
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-12-06
1
2019-12-06
19
2019-12-07
43
2019-12-07
36
2019-12-08
10
Doczekalska Lidia
BPK
HILTON (123)
2019-12-06
42
2019-12-06
4
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
EURO CENT (271)
2019-12-07
14
2019-12-07
1
SINGLE (272)
2019-12-07
43
2019-12-07
24
LORDANA K (276)
2019-12-08
13
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
27
Frankiewicz Paulina
Stowarzyszenie KJ Jumping Events
IRYDION (182)
2019-12-07
1
2019-12-07
43
2019-12-08
12
2019-12-08
1
2019-12-08
Gaertner Agnieszka
bpk
COMPANERO (247)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
45
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (238)
2019-12-06
15
2019-12-06
12
2019-12-07
23
2019-12-08
4
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
17
2019-12-08
28
Gierdal Aniela
KJ Kalumet Boszkowo
LASER (256)
2019-12-06
3
2019-12-06
5
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (267)
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-08
2019-12-08
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
PIONIER (154)
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-08
17
2019-12-08
46
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2019-12-08
9
Grodziska Sylwia
JKS Fer Więckowice
LORETTA (282)
2019-12-07
14
2019-12-07
2
2019-12-07
3
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (180)
2019-12-07
8
2019-12-07
17
2019-12-08
11
2019-12-08
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
SANPRESSA (217)
2019-12-06
2
150
2019-12-06
1
300
2019-12-07
3
100
2019-12-07
12
2019-12-08
9
2019-12-06
21
Grzesik Maria
St. Rodan Club
TOSCA L (192)
2019-12-06
45
2019-12-06
43
2019-12-07
2019-12-07
32
2019-12-08
39
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (185)
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
25
2019-12-08
2
200
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (171)
2019-12-07
1
2019-12-07
14
2019-12-08
15
2019-12-08
1
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (200)
2019-12-07
2019-12-07
28
2019-12-08
14
2019-12-08
15
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-12-08
18
2019-12-08
1
2019-12-08
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (264)
2019-12-07
43
2019-12-07
29
Jankowiak Laura
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
FLATTERY (194)
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
31
2019-12-08
1
EDITT-P (195)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
40
2019-12-08
1
2019-12-08
48
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-07
56
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
Jarczyńska Ewa
JUKS Mieczewo
CZEREDA (138)
2019-12-06
1
2019-12-06
8
Jędrychowska Aleksandra
ZKJ Przylep
2019-12-07
16
2019-12-07
24
2019-12-08
8
2019-12-08
11
Jendryke Michalina
St. KS Jumping Events
2019-12-07
63
2019-12-07
29
2019-12-08
38
2019-12-08
21
John Monika
KJ KALUMET BOSZKOWO
LAQUINARO (263)
2019-12-06
17
2019-12-06
7
2019-12-07
14
2019-12-07
25
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
HIDALGO (165)
2019-12-07
2019-12-07
61
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Kamińska Magda
St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARMEN-N (131)
2019-12-06
29
2019-12-06
9
Kamińska Oliwia
Klub Jeździecki Michałówka
2019-12-06
2019-12-06
1
200
2019-12-07
1
2019-12-07
27
2019-12-08
51
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (233)
2019-12-07
1
200
2019-12-07
16
2019-12-08
35
2019-12-08
19
PRADO (234)
2019-12-07
27
2019-12-08
12
Kasprzak Emilia
KJ Brzóska Sport Horses
LORETTA B (216)
2019-12-06
27
2019-12-06
47
Kaszuba Alicja
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
CASILON B (257)
2019-12-06
4
2019-12-06
6
2019-12-07
14
2019-12-07
1
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
COLETTO (226)
2019-12-06
27
2019-12-06
1
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
48
2019-12-07
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
CARMEN-N (131)
2019-12-07
1
2019-12-07
37
2019-12-08
29
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHARISA (209)
2019-12-06
1
2019-12-06
7
2019-12-07
43
2019-12-07
EMICA (210)
2019-12-06
1
2019-12-06
36
2019-12-07
33
2019-12-07
5
2019-12-06
27
2019-12-06
2019-12-07
2019-12-07
CHODÓW (212)
2019-12-06
20
2019-12-07
15
NEMEZIS (213)
2019-12-06
1
2019-12-06
5
2019-12-07
52
2019-12-06
18
2019-12-06
18
2019-12-07
8
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Kociałkowska Olga
KJ Michałówka
ZARETINO (231)
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
6
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SEXMISJA (236)
2019-12-07
2019-12-07
SAGA (237)
2019-12-07
2019-12-07
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (280)
2019-12-07
65
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (151)
2019-12-06
2019-12-06
1
2019-12-07
14
2019-12-07
24
2019-12-08
13
MACZO (203)
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
43
2019-12-07
43
2019-12-08
1
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
CASCOR (293)
2019-12-07
53
2019-12-07
14
2019-12-07
50
2019-12-07
4
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (161)
2019-12-06
8
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
2019-12-07
1
Kostecki Kacper
bpk
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
38
2019-12-08
43
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
BARBÓRKA (110)
2019-12-06
20
2019-12-07
58
CASKANO (245)
2019-12-06
27
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
42
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-12-06
24
BURBON (82)
2019-12-06
8
ZICO L (121)
2019-12-06
27
2019-12-06
26
2019-12-07
25
2019-12-08
19
ORLANDO L (122)
2019-12-06
30
2019-12-06
14
2019-12-07
47
2019-12-07
11
2019-12-08
32
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
59
2019-12-08
22
Krywult Barbara
SKJ Preria Wilkowice
FLASH (64)
2019-12-06
7
2019-12-07
19
2019-12-06
19
2019-12-07
2019-12-07
45
Kurpisz Wiktoria
KJ KALUMET Boszkowo
Cekin (305)
2019-12-07
1
2019-12-07
5
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (227)
2019-12-06
27
2019-12-06
6
2019-12-07
1
2019-12-07
34
2019-12-08
16
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
2019-12-07
1
2019-12-07
62
2019-12-07
1
2019-12-08
33
2019-12-08
1
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-12-06
1
2019-12-06
13
Łączkowska Natalia
St. J Baborówko
BAD BOY (181)
2019-12-06
1
2019-12-06
9
2019-12-06
2
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2019-12-06
1
2019-12-06
49
2019-12-08
17
2019-12-08
36
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-12-08
1
2019-12-08
2
ISCO RJT (133)
2019-12-08
1
2019-12-08
Martynowicz Monika
ZKJ Przylep-Lotnisko
BUNT (291)
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
14
2019-12-07
14
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (266)
2019-12-07
43
2019-12-07
31
Mazur Krzysztof
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-12-06
38
2019-12-07
41
2019-12-08
18
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-12-06
7
2019-12-06
7
2019-12-07
23
2019-12-07
14
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2019-12-07
43
2019-12-07
21
2019-12-08
3
100
2019-12-08
16
Natkaniec Martyna
klub Jeździecki Stajnia ODRA Głoska
2019-12-08
1
2019-12-08
6
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
QUINTA (292)
2019-12-06
34
2019-12-06
2019-12-07
21
2019-12-07
20
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ERUDYTA (269)
2019-12-06
27
2019-12-06
16
2019-12-07
39
2019-12-07
26
2019-12-08
17
U TERNA (270)
2019-12-06
7
2019-12-07
1
2019-12-07
5
2019-12-08
34
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2019-12-06
2019-12-06
14
2019-12-07
9
2019-12-08
40
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-12-08
5
2019-12-08
10
Nowakowski Witold
Racocki KJ
SOLAR (286)
2019-12-06
27
2019-12-06
27
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (204)
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (189)
2019-12-06
4
2019-12-06
11
2019-12-07
7
2019-12-07
1
300
Okoniewska Nicola
KJ Kalumet Boszkowo
2019-12-06
2019-12-06
7
2019-12-07
2019-12-07
5
2019-12-08
2019-12-08
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (268)
2019-12-08
2019-12-08
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
JANKES (265)
2019-12-07
1
2019-12-07
56
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (153)
2019-12-08
1
2019-12-08
HIPCIO (155)
2019-12-08
1
2019-12-08
4
Pikosz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
DIMA (239)
2019-12-06
14
2019-12-06
7
2019-12-07
25
2019-12-07
14
REINER (240)
2019-12-06
1
2019-12-06
14
2019-12-07
4
2019-12-07
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (201)
2019-12-06
1
2019-12-06
23
2019-12-07
1
2019-12-07
6
2019-12-08
2
150
Piontek Helena
Pony Jumping Team
KYCOLETTE (202)
2019-12-06
48
2019-12-06
48
2019-12-07
1
2019-12-07
30
2019-12-08
33
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (84)
2019-12-06
6
2019-12-07
3
100
2019-12-06
2019-12-06
2019-12-07
12
2019-12-07
1
2019-12-08
2019-12-08
Pleśnierowicz Oliwia
Cwał Poznań
DURGA (139)
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
7
2019-12-08
5
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (127)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Polak Joanna
ZKJ Przylep
CIANTI (175)
2019-12-06
14
2019-12-06
1
2019-12-07
63
2019-12-07
43
Poprawska Aleksandra
KJ Stajnia Odra Głoska
DAYTONA (278)
2019-12-08
16
2019-12-08
31
Poręba Jarosław
Klub Jeździecki Maximus Kowary
V DALLY (273)
2019-12-08
2019-12-08
LA CORUNA (275)
2019-12-08
2019-12-08
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CONQUEST (178)
2019-12-06
1
2019-12-06
27
2019-12-07
1
2019-12-07
57
2019-12-08
20
Rogowski Waldemar
JKS Fer Więckowice
GRANTURA (283)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
23
OLAF (284)
2019-12-07
43
2019-12-07
46
2019-12-08
37
CANDORA (290)
2019-12-07
21
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
RAPID (307)
2019-12-07
22
2019-12-08
47
2019-12-07
43
2019-12-08
17
Sawicka Marta
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
LIBELL (162)
2019-12-06
1
2019-12-06
22
2019-12-07
26
2019-12-07
10
2019-12-08
7
2019-12-06
17
2019-12-06
8
2019-12-07
18
2019-12-07
6
2019-12-08
14
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo
2019-12-06
1
2019-12-06
40
2019-12-07
1
2019-12-07
44
2019-12-08
21
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
WENESA (261)
2019-12-08
13
2019-12-08
1
CEKIN L (308)
2019-12-08
1
2019-12-08
9
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry
FANTASIE (228)
2019-12-07
56
2019-12-07
60
2019-12-08
29
2019-12-08
44
GAL (229)
2019-12-07
1
2019-12-07
53
2019-12-08
1
2019-12-08
41
Skiba Aleksandra
BPK
2019-12-08
8
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
2019-12-06
1
2019-12-06
35
2019-12-07
1
2019-12-07
17
PENITO (288)
2019-12-06
1
2019-12-06
44
2019-12-07
1
2019-12-07
42
Stachowiak Ewa
bpk
2019-12-06
1
2019-12-06
46
2019-12-07
1
2019-12-07
55
2019-12-08
42
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet
2019-12-06
37
2019-12-06
5
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
TYTAN-P (243)
2019-12-07
1
2019-12-07
43
2019-12-08
17
2019-12-08
50
2019-12-07
1
2019-12-07
14
2019-12-08
1
2019-12-08
27
Strzępek Natalia
KS Centaurus
CORSICA (126)
2019-12-06
2019-12-06
1
2019-12-06
7
2019-12-07
14
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-12-07
1
2019-12-07
28
2019-12-08
7
2019-12-08
5
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
LUIGI (235)
2019-12-08
26
2019-12-08
Tomaszewska Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-12-08
27
2019-12-08
17
Trzewiczyńska Elwira
JKS Fer Więckowice
DENAR (255)
2019-12-08
8
2019-12-08
3
Tybulczuk Tamara
Łódzki KJ
SZIFO (220)
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
17
2019-12-06
10
2019-12-06
17
2019-12-07
22
2019-12-08
1
300
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
Locanta (298)
2019-12-06
1
2019-12-06
4
2019-12-07
3
2019-12-07
3
2019-12-08
1
ALINA (109)
2019-12-06
16
2019-12-07
15
Dexter (300)
2019-12-06
1
2019-12-06
1
2019-12-07
12
2019-12-07
14
2019-12-08
1
Tyszko Mateusz
TKJ Garbówek Garbów
2019-12-06
27
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
1
2019-12-08
9
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
ITON (187)
2019-12-06
31
2019-12-06
15
2019-12-07
4
2019-12-07
30
2019-12-08
6
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2019-12-06
2019-12-06
Walkowiak Anna
bpk
NERON (260)
2019-12-08
4
2019-12-08
Wawrzyniak Marika
KJ Rio Grande Krosinko
2019-12-06
48
2019-12-06
12
2019-12-07
1
2019-12-07
64
2019-12-08
13
Werwińska Gabriela
KJ Kalumet Boszkowo
ROBIN (289)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Wesołowska Iga
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2019-12-06
45
2019-12-06
9
2019-12-07
32
2019-12-07
18
2019-12-08
17
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
SĘKACZ (137)
2019-12-06
7
2019-12-06
27
2019-12-07
1
2019-12-07
56
2019-12-08
29
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
HAJLATINO (173)
2019-12-07
2019-12-07
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-12-07
1
2019-12-07
51
2019-12-08
1
2019-12-08
12
2019-12-07
27
2019-12-07
1
2019-12-08
14
2019-12-08
1
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events Poznań
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Wysocka Aneta
KJ Wechta Rosnówko
CLEAR ONE (149)
2019-12-06
47
2019-12-06
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
17
LIVERPOOL (150)
2019-12-06
27
2019-12-06
2019-12-07
43
2019-12-07
23
2019-12-08
30
CONSILLA (197)
2019-12-06
27
2019-12-06
10
2019-12-07
19
2019-12-07
7
2019-12-08
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-12-07
13
2019-12-07
2019-12-08
4
2019-12-08
20
Zielińska Paulina
St. Rodan Club
GOMETA (141)
2019-12-06
27
2019-12-06
28
BATUMI L (225)
2019-12-06
39
2019-12-06
13
2019-12-07
20
2019-12-07
9
2019-12-08

Number of Riders: 124

Number of Horses: 247

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl