Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
HZR + HZO 22-24 listopad 2019 Memoriał Generała Michała Gutowskiego
Leszno, 22-24 listopad 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 10:46:48
2019-11-21 10:46:48
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:40:51
2019-11-18 18:49:54
Łukasz Wasilewski KAWAVANTOS VTH
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:40:35
2019-11-18 18:49:06
Bogna Sąsiadek KRIJGER C
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:40:18
2019-11-18 18:48:23
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:40:10
2019-11-18 18:47:53
Miłosz Frąckowiak KREKWAKWOU C
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:39:54
2019-11-18 18:47:19
Miłosz Frąckowiak JAMES BROWN
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 16:50:42
2019-11-18 12:49:50
Paweł Warszawski FILER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 16:50:36
2019-11-18 12:49:25
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 14:02:30
2019-11-18 11:48:50
Jakub Krzyżosiak AQUARIUS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 14:02:07
2019-11-18 11:46:04
Jakub Krzyżosiak DABECJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 09:42:10
2019-11-18 11:44:15
Monika Kłapińska CORJANO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 14:01:32
2019-11-18 11:43:21
Jakub Krzyżosiak VEER VELU
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 16:50:25
2019-11-18 11:06:30
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/zwykły 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:38:42
2019-11-17 20:33:50
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:38:45
2019-11-17 20:33:17
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:22:10
2019-11-17 19:13:47
Olga Styła VALMOUT FEIVEL
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:21:19
2019-11-17 18:18:45
Aleksander Libera EDITT-P
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:17:59
2019-11-17 18:09:16
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:17:41
2019-11-17 17:59:07
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 16:59:47
2019-11-17 15:46:04
Nikola Idkowiak C UTOPIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:33
2019-11-16 20:55:49
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:38
2019-11-16 19:51:31
Jan Nieścior-Kreische QUINTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:42
2019-11-16 19:50:36
Jan Nieścior-Kreische QUINT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:46
2019-11-16 18:21:38
Piotr Morsztyn ORION
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:51
2019-11-16 18:09:44
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:55
2019-11-16 18:09:12
Natalia Morsztyn R - ONE MORE TIME
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 11:10:59
2019-11-16 18:08:13
Zofia Borycka ATLANTA I
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:34:39
2019-11-16 14:43:36
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:04
2019-11-16 11:53:15
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:17:32
2019-11-16 06:55:07
Jakub Dorynek EURO CENT
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:36:21
2019-11-15 20:58:33
Renata Trynka LESTE D'EMMA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:36:18
2019-11-15 20:58:07
Renata Trynka CALITO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:36:14
2019-11-15 20:57:42
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:36:08
2019-11-15 20:57:04
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:36:02
2019-11-15 17:44:53
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:54
2019-11-15 13:41:44
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:00
2019-11-14 19:46:04
Wojciech Wojcianiec JARLEY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:04
2019-11-14 19:45:27
Wojciech Wojcianiec VOODOO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:08
2019-11-14 19:42:30
Wojciech Wojcianiec C-TRENTON
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:10:39
2019-11-14 19:25:03
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:22:26
2019-11-14 19:19:01
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:10:22
2019-11-14 19:18:31
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:51
2019-11-14 18:05:09
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:10:13
2019-11-14 14:52:31
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:18:58
2019-11-14 14:37:42
Borys Kramer CASTELLA DE MAR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:18:53
2019-11-14 14:36:02
Borys Kramer EWULLI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:18:48
2019-11-14 14:35:20
Borys Kramer QUINTUS JUNIOR
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:17:46
2019-11-14 14:34:39
Katarzyna Szuń MY REVELATION
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:17:21
2019-11-14 14:01:36
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:17:08
2019-11-14 14:01:04
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:44:40
2019-11-14 11:26:07
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 12:44:44
2019-11-14 11:11:35
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:10:07
2019-11-13 22:58:57
Zuzanna Siwek GAL
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:09:28
2019-11-13 22:57:56
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:09:23
2019-11-13 22:20:35
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:09:17
2019-11-13 22:20:10
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:09:36
2019-11-13 21:57:22
Monika John LAQUINARO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:09:32
2019-11-13 21:56:27
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:09:27
2019-11-13 21:55:54
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:16:54
2019-11-13 21:41:29
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:16:49
2019-11-13 21:36:31
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:16:39
2019-11-13 20:36:21
Julia Janku CHANTORIA B
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:47
2019-11-13 20:35:00
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:45
2019-11-13 20:34:34
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:09:10
2019-11-13 18:05:59
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:09:03
2019-11-13 12:05:40
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:59
2019-11-13 10:28:35
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:57
2019-11-13 10:27:43
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:16:25
2019-11-13 10:02:01
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:16:12
2019-11-13 10:01:33
Martyna Derengowska TOFFI
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:54:26
2019-11-13 09:39:16
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:54:28
2019-11-13 09:37:00
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:50
2019-11-12 21:20:10
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:08:47
2019-11-12 21:19:42
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:25:09
2019-11-12 21:11:59
Natalia Sydow LUIGI
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:38
2019-11-12 21:04:26
Bartosz Czaprański CEZAR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 13:44:20
2019-11-12 21:03:57
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:09:49
2019-11-12 20:18:22
Alicja Mrugalska TORINA
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 18:25:23
2019-11-12 19:55:06
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:58:00
2019-11-12 17:11:25
Roksana Bezulska L-BERCIK
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:45:02
2019-11-12 17:10:59
Zuzanna Męczyńska GRALL
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:15:32
2019-11-12 17:10:33
Amelia Stasiak ENIGMA
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:15:23
2019-11-12 17:10:11
Wiktoria Antonik ENIGMA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:15:16
2019-11-12 17:09:48
Natalia Gaworczak ENIGMA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:45:00
2019-11-12 17:09:24
Ewa Stojke GRALL
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 18:44:58
2019-11-12 17:09:00
Aleksandra Zboralska GRALL
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:14:57
2019-11-12 16:05:27
Weronika Kosińska LIGA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:14:48
2019-11-12 16:03:05
Karolina Bartoszek LUCKY
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:14:28
2019-11-12 16:02:40
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:25:41
2019-11-12 13:30:34
Dominika Luty CORDELLI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:25:45
2019-11-12 12:42:30
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:25:52
2019-11-12 11:49:31
Nikola Idkowiak NIRGUN S
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 21:26:00
2019-11-12 11:47:55
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:06:20
2019-11-12 11:16:18
Izabella Guzińska SELAVI
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:10:33
2019-11-11 20:37:28
Joanna Pociecha-Ochab JAGUAR R-E
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:10:37
2019-11-11 20:35:39
Joanna Pociecha-Ochab ACCORN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:07:52
2019-11-10 22:44:22
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 13:07:46
2019-11-10 14:58:06
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 19:06:45
2019-11-10 12:43:22
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:14:14
2019-11-10 12:05:24
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:04:43
2019-11-10 11:54:14
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 19:08:56
2019-11-10 11:53:35
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:05:54
2019-11-09 13:23:26
Natalia Strzępek CORSICA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 20:38:47
2019-11-09 13:21:34
Dominika Gardas CORSICA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 16:05:33
2019-11-08 17:44:07
Amelia Miałszygrosz HRABINKA ”C”
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:13:16
2019-11-08 17:10:14
Matylda Kaczmarek LORA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:25
2019-11-08 14:03:34
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:12:53
2019-11-08 10:45:48
Iga Szpak WIMELLA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:16
2019-11-08 10:44:56
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:13
2019-11-08 10:43:43
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:09
2019-11-08 10:42:34
Martyna Rydz EUMARA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:05
2019-11-08 10:41:14
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:20
2019-11-08 10:34:45
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:24
2019-11-08 10:33:04
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:14:28
2019-11-08 10:32:34
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-16 15:35:18
2019-11-07 22:11:31
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:13:30
2019-11-07 20:08:16
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 19:00:05
2019-11-07 16:22:56
Alicja Olejniczak DON NEGRO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:13:33
2019-11-07 15:42:30
Jakub Podgórny CORLEO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:13:42
2019-11-07 13:54:54
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:19:28
2019-11-06 18:50:31
Kaja Litka SAZU 3
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:19:31
2019-11-06 18:49:49
Kaja Litka GIORGIO
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:19:33
2019-11-06 18:30:21
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:19:35
2019-11-06 18:17:20
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:19:37
2019-11-06 18:16:52
Marta Sawicka LIBELL
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:44:49
2019-11-06 09:15:43
Karol Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 11:00:09
2019-11-05 19:49:49
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:44:55
2019-11-05 19:07:16
Vitalii Charadnik NABAB DE COKOT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:44:58
2019-11-05 19:06:38
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:02
2019-11-05 18:58:14
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:05
2019-11-05 18:57:53
Krzysztof Prasek UTRATA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:10
2019-11-05 18:56:44
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:14
2019-11-05 18:56:03
Magdalena Prasek USHER Z
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:17
2019-11-05 10:00:12
Nawojka Kiecoń GOTHA MK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:20
2019-11-05 09:59:39
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:22
2019-11-05 09:53:52
Kaja Milewska DONJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:25
2019-11-05 09:52:59
Kaja Milewska CARYZMA MK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:30
2019-11-05 09:52:24
Mściwoj Kiecoń CICERO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:45:34
2019-11-05 09:37:23
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:44:45
2019-11-04 19:02:35
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:44:48
2019-11-04 18:52:41
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:44:50
2019-11-04 18:51:45
Jakub Podgórny CAMELOT II
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:44:52
2019-11-04 18:51:10
Angeliki Podgórna D CAMDEN OF HERITAGE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 14:50:47
2019-11-04 14:50:05
Daria Kobiernik ANTARI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:45:59
2019-11-04 14:48:00
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 14:47:12
2019-11-04 14:47:15
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 14:47:38
2019-11-04 14:46:39
Daria Kobiernik CHARISA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 14:50:10
2019-11-04 14:45:51
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:45:48
2019-11-04 14:44:38
Daria Kobiernik GERRY GREY
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 14:48:15
2019-11-04 14:43:16
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:45:41
2019-11-04 14:42:43
Daria Kobiernik EMICA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 23:45:38
2019-11-04 14:41:16
Daria Kobiernik MACZO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 14:48:54
2019-11-04 14:40:45
Daria Kobiernik ESTER FOR EVER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 10:13:01
2019-11-04 13:35:27
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:01
2019-11-04 11:15:10
Hubert Polowczyk ORIGI AEG
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:03
2019-11-04 10:55:50
Aleksandra Jędrychowska KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:06
2019-11-04 10:52:46
Piotr Kaliszuk HIDALGO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:08
2019-11-04 10:51:29
Piotr Kaliszuk SINGLE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:09
2019-11-04 10:49:36
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:11
2019-11-04 10:40:46
Waleria Wróblewska SINGLE
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:13
2019-11-04 10:32:07
Iga Adamek DROSERA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:44:15
2019-11-04 10:07:26
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:30:56
2019-11-04 07:18:22
Julianna Bajońska GOMETA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:33:28
2019-11-03 19:35:33
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:31:22
2019-11-03 19:34:57
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:30:01
2019-11-03 19:33:51
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 21:33:35
2019-11-02 12:08:28
Monika Charewicz PAN GRAND EWITA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 11:31:49
2019-10-30 23:29:22
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:04:52
2019-10-30 23:28:13
Aneta Wysocka LAJOLIE 5
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 12:04:54
2019-10-30 23:27:31
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:19:46
2019-10-29 12:46:00
Klara Kostrzewa KING OF ROCK
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 10:19:48
2019-10-29 12:45:42
Klara Kostrzewa KALAHARI ROCK
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:07:41
2019-10-23 21:16:26
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:07:43
2019-10-23 11:56:24
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:07:45
2019-10-23 11:56:06
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 09:15:58
2019-10-23 09:39:22
Katarzyna Bula MARCEPAN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 13:07:47
2019-10-23 09:38:18
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 23:37:50
2019-10-22 23:01:13
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:52:56
2019-10-16 13:59:59
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Iga ZKJ Przylep- Lotnisko
2004 (J.)
O037766
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
3. Antonik Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
4. Bajońska Julianna Stowarzyszenie Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
5. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2002 (J.)
brak
6. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
S
O012805
7. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (J.)
O047920
8. Błaszczak Julia bpk
2001 (MJ.)
O038588
9. Borycka Zofia BPK
2007 (JM.)
O054781
10. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
11. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
12. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
13. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
14. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
15. Chrzanowski Karol KJ Ślęża
2003 (J.)
O040158
16. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
17. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
18. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (J.)
O048511
19. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
20. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
21. Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
1999 (MJ.)
O034821
22. Flankowska Justyna KJ Ślęża
S
O038733
23. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
24. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
25. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
26. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
27. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
28. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
29. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
30. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
.
31. Gaworczak Laura Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
brak
32. Gaworczak Natalia Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
33. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
34. Gos Ewelina
S
O013917
35. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
36. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
37. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
38. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
39. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
40. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
41. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
42. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
43. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
44. Janku Julia KJ Ranczo Kolata
2000 (MJ.)
O029215
45. Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
2003 (J.)
O031375
46. John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO
S
O008216
47. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O026078
48. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
49. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
50. Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
S
O009716
51. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
52. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
36828/18
53. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
54. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
55. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
56. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
57. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
58. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
59. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
60. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
61. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
62. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
63. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
64. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
65. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
66. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
67. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
68. Lewandowska Weronika JKS Farma Modrzewie
2004 (J.)
O038650
69. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
70. Libera Aleksander Klub Jeździecki Sokół Damasławek
S
O021513
71. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
72. Luty Dominika bpk
S
O003979
73. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
74. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O001512
75. Męczyńska Zuzanna Stajnia Siostry Stańczak
2007 (JM.)
brak
76. Miałszygrosz Amelia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
O054291
77. Milewska Kaja JKS U ROBSONÓW
2004 (J.)
BRAK
78. Mizgier Filip Stowarzyszenie Rodan Club
S
O003383
79. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
80. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
81. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
82. Mrugalska Alicja KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (JM.)
brak
83. Natkaniec Martyna bpk
2005 (JM.)
6582/19
84. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
85. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
86. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
87. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
88. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O049494
89. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
Brak
90. Olech Natalia LKJ Abaria Iwno
91. Olejniczak Alicja Kj Biały Las Stajnia Przybylscy
S
Brak
92. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
93. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
94. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
95. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
96. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
97. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
98. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
99. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
100. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
101. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
102. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
103. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O046435
104. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
105. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
106. Prasek Magdalena St. Interhorse
S
O000912
107. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
108. Rogalska Weronika KJ Largo
2003 (J.)
109. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
110. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
111. Siarkiewicz Klaudia S. Warszawski KJ
S
O002862
112. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
113. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
114. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
115. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
116. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
117. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
O050156
118. Stańczak Sandra KJ Pobet
S
O033680
119. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
120. Stasiak Amelia KJ Stajnia S.S. Jakubów
2008 (JM.)
brak
121. Stojke Ewa Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
122. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (MJ.)
O047917
123. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
124. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
125. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
126. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
127. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
128. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
129. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
130. Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko
S
O001113
131. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
132. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (MJ.)
O027539
133. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
134. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
135. Wróblewska Waleria ZKJ Przylep-Lotnisko
2004 (J.)
O047120
136. Wszędybył Jagoda KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O019285
137. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
138. Zboralska Aleksandra Stajnia Siostry Stańczak
2001 (MJ.)
brak
139. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

103

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
K028228 616009670094013
2.

98

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
3.

232

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
4.

246

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
K022434 616009610012212
5.

293

ANDIGO AL Z Zang. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z
M: Zalza
K021147
6.

10

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
7.

306

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
8.

185

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/180 F: Konkret 2
M: Aguaja / Sapiecha
K026206 616009520025414
9.

307

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
10.

262

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz kasztanowata F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
K014899 DE421000008208 104OT00
11.

158

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
K016160 DE421000092408
12.

229

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
K008601 POL009660026804
13.

30

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
14.

288

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
15.

223

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
16.

243

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
K013436 POL007590152908 104OZ10
17.

38

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
18.

252

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
19.

182

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
K027973 616013682003512
20.

301

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
21.

144

BOLERO DUE KUC POL 2011 Wałach gniada/mk:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
22.

123

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
23.

227

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
24.

23

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
25.

13

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
26.

119

C-TRENTON 0 POL 0 Wałach kasztanowata/0 F: 0
M: 0
0 0
27.

70

C-ZINA W SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Zinedine /
M: Calgary /
brak 616009682018214
28.

289

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
K020825 DE441411203210
29.

150

CALITO Holsteiner Warmblut GER 2007 Wałach ciemnogniada/- F: Calato
M: Sydne
brak brak
30.

274

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
31.

240

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada/1 F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
K020608 DE421000130512
32.

324

CALOTTA DSP GER 2008 Mare grey/- F: Calido I
M: Alizee
- DE456570287608 105QT84
33.

335

CALOTTA DSP POL 2008 Klacz siwa/170 F: Calido I
M: Alizze/Acobat II
K016546 DE456570287608
34.

254

CALVANO HOL. GER 2014 Ogier gniada F: Casall hol./ Caretino
M: Silvana hol./ Silvano hol.
K024623 DE421000077214
35.

55

CAMELOT II DSP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Blanka / Carlos DZ
K026822 DE456560007614
36.

327

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
K022785 616009510343112
37.

329

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/- F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
K020293 528003000701074
38.

308

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
K018382
39.

36

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
40.

20

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
41.

72

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I/Cassini I
M: Tarion/Lansing
K022855 DE418182532912
42.

322

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
K019608 DE433330946909
43.

176

CASCOR Oldenburg GER 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Olympic Fire
M: Edda
433330982910
44.

99

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
45.

284

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
46.

204

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
47.

314

CASSILAS OLD GER 2010 Wałach gniada/171 F: Casall / Caretino
M: Agropoint Carmen III / Contaro
K027753 DE418186666610
48.

237

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
49.

313

CASTALECCIO SM HOL POL 2012 Wałach gniada/170 F: Castelan I
M: Nobelis
K028609 DE421000026612
50.

110

CASTELLA DE MAR Holsztynska POL 2013 Klacz gniada/172 F: Castellan
M: Bonita
Brak Brak
51.

263

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
52.

330

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial/Cantus
M: Annabel III/Singulord Jot
K026648 DE421000231612
53.

142

CEZAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
.
54.

312

CHAMBERTINA Oldenburdzka POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
55.

283

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
56.

143

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
57.

26

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
K027465 -
58.

331

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
59.

239

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa/1 F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
K020603 DE421000206012
60.

195

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
61.

231

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
62.

73

CICERO OLD POL 2015 Wałach siwa/168 F: CORDESS
M: CAPRICE
BRAK DE418182516515
63.

35

CLASSIC GREY Niem. Sport. GER 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
64.

241

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
65.

43

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
66.

203

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
67.

54

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
K014826 DE421000191408
68.

248

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
K023407 DE421000027212
69.

265

COCO MAMBO BRAND GER 2009 Wałach siwa/168 F: Colorit /
M: Lady Grannox / Grannox
brak DE456370141609
70.

67

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
K026913 616009510293715
71.

290

COLMINO HOL GER 2008 Wałach siwa/167 F: Colman / Carthago
M: Thirza / Caretino
K026714 DE421000114008
72.

141

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
73.

343

Concord De COEUR F:
M:
74.

340

CONCORD F HOL POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Carmen / Calypso III
K024715 616009610117211
75.

130

CONDI Westfalska POL 2009 Wałach gniada// F: Contendro I
M: Falkenhof`s Linaris
K016517 DE441411201309
76.

194

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Consula sp / Ulco KWPN
K024628 616009610189014
77.

95

CORDELLI WESTF POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cordess
M: Winzerin As
K025211 K025211
78.

33

CORJANO HOL GER 2010 Wałach gniada/- F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410
79.

83

CORLEO DSP POL 2015 Ogier gniada/167 F: Caleo hol.
M: Kolonia DSP/ Limasol DSP
K027451 456560395115
80.

273

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
K022732 DE441411086513
81.

25

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
K028383
82.

245

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
83.

221

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
84.

91

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
85.

56

D CAMDEN OF HERITAGE ZANG BEL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Diamant de Semilly
M: Hashish van Berkenbroek
Xxx Xxx
86.

184

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/175 F: Corleolord L / Corleograf
M: Deportacja / Pałasz
K025355 616009600120014
87.

261

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
88.

168

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
89.

192

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
K021380 616POL11007116T
90.

106

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
K028248 25000113411611L
91.

267

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
92.

85

DON NEGRO Typ Szlachetny VAT 2013 Wałach kara/172 F: NN
M: NN
Brak 616999670114613
93.

71

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
94.

226

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
95.

51

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
K018370 616009610138910
96.

145

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849
97.

88

DŻAGIRRA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
98.

256

EAZY BOY KWPN POL 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich
M: Veroniek
Brak Brak
99.

61

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
100.

257

EDESSO KWPN POL 2009 Wałach gniada/170 F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
Brak 528003200909274
101.

165

EDITT-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/175 F: Con Calma
M: Etna
K025204 616009610036413
102.

253

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
103.

278

EL SOVSKI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
104.

58

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Emanuelle
- -
105.

173

ENIGMA WLKP POL 2002 Klacz kara F: Weimar /
M: Eureka /
brak
106.

11

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
107.

12

ESTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada/167 F: Ephebe For Ever
M: Zarin/ Clinton
- -
108.

224

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
109.

87

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
110.

180

EURO CENT ///// POL //// Wałach gniada/160 F: Czardasz
M: /////
Brak ///////
111.

333

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
112.

109

EWULLI HOL POL 2012 Klacz gniada/173 F: Connor
M: Goldika VI
Brak Brak
113.

169

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
114.

127

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
115.

212

FANTASIE HOL GER 2013 Klacz kara/- F: Casall / Caretino
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K026802 DE421000140713
116.

148

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
K025543 DE431314204810
117.

193

FILER SP POL 2002 Wałach F: Contender Son
M: Fila
K007073 POL009611102002
118.

146

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
K021004 POL 009670074207
119.

126

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
K023846 10368E
120.

299

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/- F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
K019765 528003201003444
121.

287

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
122.

128

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
K027861 616009510445610
123.

310

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
124.

139

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
K011456 POL009670123503
125.

345

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince
M: Gloria Bid
K011456
126.

341

Gelesta F:
M:
127.

59

GERRY GREY HAN GER 2012 Wałach siwa/170 F: Grey Top / Graf Top
M: Stella / Stakkato
K024212 DE431311900812
128.

76

GIORGIO SP POL 1998 Ogier kara/161 F: Oder / Espadron
M: Galaktika / Grim
K006431 POL009611091898
129.

255

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
130.

9

GOMETA KWPN NED 2011 Klacz gniada/167 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: ROMETA
K028541 X
131.

208

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
132.

69

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE418185003412
133.

159

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
K013015
134.

297

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
135.

178

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
K026782 brak
136.

323

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
K018993 BELW260753BWP
137.

125

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022201 380011013003735
138.

129

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
139.

48

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
K018689 DE433331703311
140.

294

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa/- F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
K021145 528003201203437
141.

342

Himalaya BWP BEL 2007 S bay F: Winnigmood van de Arenberg
M: Celebrity/Coronado
103WX94
142.

222

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
143.

300

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
144.

5

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
145.

149

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Arcygraf / Royal
M: Hala / Graf Quidam
K023184 616009610017609
146.

92

HRABINKA ”C” OLD POL 2008 Klacz gniada/170 F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K016776 DE433332664808
147.

234

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
148.

179

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
149.

138

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
150.

328

IRONIA OS POL 2010 Mare Bay F:
M: /
DE418181686210 105RM16
151.

315

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528003201304644
152.

277

ISLANDER (EX LCI) KWPN NED 2013 Ogier siwa F: Durango VDL KWPN/ Zirocco Blue VDL KWPN
M: Di-Rosa KWPN/ Harley VDL KWPN
K022841 528003201302710
153.

272

ITOULON B KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL KWPN/ Toulon
M: Omanta KWPN/ Indoctro hol.
K022735 528003201308082 106AE69
154.

102

JAGUAR R-E KWPN NED 2014 Wałach siwa/165 F: Modesto /
M: Zoeluciene / Chin Chin
brak 528003201400687
155.

305

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
156.

186

JAMES BROWN KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Esmelia H Evitta / Cantos
K026728 528003201400160
157.

117

JARLEY 0 POL 0 Wałach gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
158.

319

JAY-Z BEE ESHB 2012 Mare Bay F: JOHNSON
M: LOUISE/LORD Z
EE233208312 105ZP13
159.

188

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
K026724 528003201503108
160.

298

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
161.

41

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gleiding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
- -
162.

47

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Dalton van het Lindehof
M: Dunellie van het Lindehof
K028317 056002W00297676
163.

296

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
164.

96

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles
M: Phille-Fomia
brak -
165.

190

KAWAVANTOS KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius
M: Julio Maniner xx /Ramiro
brak
166.

39

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
K022230
167.

40

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gleiding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
- -
168.

6

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
169.

160

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
170.

338

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
171.

136

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
172.

132

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
173.

233

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
174.

321

KRAGBECH'S CELICA DWB DEN 2008 Mare Bay F: HEARTBEAT
M: BJERGMOSES CORVETTE/COME BACK II
208333DW0806537 DK 104YP95
175.

187

KREKWAKWOU C KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: nn
brak brak
176.

189

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
brak brak
177.

121

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 Klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
brak 056-002-W00294118
178.

29

L-BERCIK NN POL 2008 Wałach inna/mk:bf F: nw
M: nw
brak
179.

235

LA CALIDAD HOL GER 2008 Ogier siwa F: Lancer II / Landgraf I
M: Uganda VIII / Cassini I
K018274 DE421000019208 104UE65
180.

31

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K021550 POL009510208708
181.

271

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
182.

42

LAJOLIE 5 HOL GER 2013 Klacz gniada/1 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidam de Revel
DE421000044513 1
183.

82

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/- F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
K026062 056-002-W00298586
184.

101

LAQUINARO WESTF POL 2011 Wałach gniada/165 F: LANCER III
M: CRIWIS
K026885 DE441411545511
185.

175

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
186.

264

LAZINO HOL POL 2011 Ogier gniada/167 F: LASINO
M: R-CASTELINA
brak de421000580411
187.

177

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
188.

151

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
189.

79

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado/Landadel
M: Landmadel/Landstreicher
K013333 DE457000154105
190.

172

LIGA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Santos / Guidam
M: Leda / Edminton
K026927 616009682007214
191.

286

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
192.

302

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
193.

53

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.I. ITA 2013 Klacz gniada/163 F: Tinka's Boy /
M: Utopi Con / Contender
K028162 UELN380007000149765
194.

167

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Haarvest
M: Liwia
K027316 POL999610004106
195.

137

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
K027582 DE431316726509
196.

191

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 Carlos DZ / Cantus
197.

268

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
198.

270

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K016385 616006690134409
199.

171

LUCKY Wielkopolski POL 2015 Wałach gniada/165 F: kalmet
M: -
brak 616007610028415
200.

334

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
K027178 DE421000085408
201.

112

LUIGI Holsztyńska GER 2013 Wałach gniada/180 F: Lyjanero
M: High Light 3
K027840 DE421000546313 106MT83
202.

162

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
K021481 616007610165510
203.

124

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
204.

205

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
205.

57

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
206.

285

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
K023494 616007610100210
207.

336

MAKSIMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam ex.Adagio IV
M: Melisa /
K023494 616007610100210
208.

1

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
209.

275

MAROS 6 Niem.sport POL 2010 Wałach kasztanowata F: Monte Bellini
M: Daleska
K024266 DE456370146210 105LO92
210.

260

MASSIMA ROCCA VLS BWP BEL 2012 Klacz kara/168 F: Casario II / Caretino
M: Ilona VLS / Welt Hit II
brak 056-002-W00301419
211.

251

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
212.

86

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
213.

303

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
214.

140

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
215.

107

MY REVELATION HOL POL 2014 Wałach gniada/171 F: Mylord Carthago
M: Betty DL
Brak Brak
216.

249

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
217.

63

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
K026562 DE455870205614
218.

170

NADIR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Newada
brak
219.

27

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
220.

292

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
221.

337

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
222.

113

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
K023765 616009520036513
223.

259

NIKO DSP POL 2013 Ogier gniada/181 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
224.

276

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Chacco-Fly old.(OS)/ Chacco-Blue
M: Nadia sp/ Alfaro old.
K025440 616009640004813
225.

97

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
226.

15

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada/174 F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
227.

64

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
228.

332

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
229.

122

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
230.

46

ORIGI AEG BWP POL 2014 Ogier skarogniada/166 F: Kannan
M: Heartbreaker
Brak
231.

155

ORION Trakeńska POL 2008 Gleiding black/175 F: Lord Oder I
M: Orawka
K012147 POL732010035908
232.

344

Osadkowski Key Leena WLKP POL 2007 M kaszt. F: Lasko
M: Kolonia/Le Bon
103YP56
233.

45

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada/168 F: Grand / Glückspiltz
M: Pokusa / Karnal
K009215 POL009670039300
234.

295

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
K011291
235.

80

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
236.

34

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
237.

320

PING PONG V ESHB EST 2012 Gelding Bay F: PONSEE V
M: DALVI/CALVINO Z
EE233107812 105TZ54
238.

147

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
239.

279

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
240.

238

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
241.

52

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
K027566 DE421000063214
242.

266

QUALITY QUEEN SI ITA 2011 Klacz gniada/168 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
243.

154

QUINT DK DEN 2014 Wałach siwa/165 F: Quinton
M: Michelle F.J.B
brak brak
244.

153

QUINTA Holsztyn GER 2012 Klacz gniada/166 F: Quintero
M: Zakira 1
brak brak
245.

108

QUINTUS JUNIOR Holsztynska GER 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Quidam De Revel
M: Nanett I
Brak Brak
246.

236

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 Ogier gniada/1 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: U2 II / Cento
K020343 DE421000213810 105BR51
247.

157

R - ONE MORE TIME SP POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
248.

78

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
249.

318

RENESSIN FIN 2007 Gelding Chestnut F: LAURISSIN
M: IRENE II/
T07-1037 104VF76
250.

104

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
251.

120

RHIANNA S Westfale POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
brak DE 441411097609
252.

230

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
253.

311

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
254.

250

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
255.

228

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
256.

161

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
257.

44

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
258.

258

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
259.

77

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
260.

65

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
261.

75

SAZU 3 Hanowerska GER 2004 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104
262.

60

SCHNEEFLOCKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Ordos
M: Prinzessin
reg
263.

116

SELAVI WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Segowia / Pigmalion
K016669 POL007520039709
264.

269

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
265.

84

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
266.

326

SIENA M SP POL 2012 Mare bay/- F: Corrado Boy
M: Sofia
K020913 -
267.

49

SINGLE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: Singulord Jot
M: Kampone
KO20214 DE421000178309
268.

282

SIRE D'ISIGNY SF FRA 2006 Wałach gniada/170 F: QUICK STAR
M: BELLE D'ISIGNY/GRAND VENEUR
K028531 06203940L
269.

90

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
K026618 616009610075214
270.

131

SPEED Koń Mały POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
K020818 616013610222909 106BW88
271.

281

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
272.

325

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
273.

100

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
274.

309

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
275.

244

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
K023870 DE4211000529708
276.

339

TADI QUINN HOLST POL 2010 Ogier gniada/170 F: Quidam de Revel
M: -
- -
277.

74

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
278.

163

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
K025039 616009690121411
279.

174

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Protest / Mangan
M: Tala / Czandor
K024569 POL009640006307
280.

164

TORINA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: Cajero
M: Triola
brak tak
281.

50

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/147 F: My Precious
M: Traviata
K024426 616013661404411
282.

181

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
283.

304

U2 Holsteiner DEN 2013 Ogier siwa/170 F: Untouchable
M: N-Casablanca
K026532 106JR11
284.

152

UBI MAJOR XXX Z Z BEL 2012 Wałach gniada/165 F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
K024711 056015Z55789012
285.

291

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
286.

94

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
287.

68

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
288.

66

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Vittorio /
M: U Cassara (NLD) / Utopie
K026922 616009510135614
289.

32

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
K022251 528003000804410
290.

316

V-STAR D’LVE Z Z POL 2014 Ogier gniada/0 F: 0
M: 0
K025756 0
291.

166

VALMOND FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
BRAK
292.

183

VEER VELU KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Kannan /
M: Wendy XI / Cassini I
K013737 826002130871646
293.

105

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero /
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
294.

118

VOODOO 0 POL 0 Wałach kasztanowata/0 F: 0
M: 0
0 0
295.

197

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
296.

280

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
297.

37

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
298.

247

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Clavius hol./ Caretino
M: Witara sp/ Cavallo hol.
K024844 616009640012613
299.

89

WICHAWA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/162 F: wIWAT
M: wIECHA
brak 616006690057613
300.

81

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
K013176 POL009690082007
301.

156

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
K015798 616007530335409
302.

225

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
303.

196

ZALAMERO KWPN POL 2004 Wałach F: Cobra / Carthago
M: Zwiggy / Nimmerdor
K009310
304.

62

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
305.

317

ZIRADO OS POL 2014 Wałach gniada/175 F: Diarado
M: Zicor
K026745 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Adamek Iga ZKJ Przylep- Lotnisko
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
100
300
SUM:
400.00
Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
200
SUM:
200.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
150
300
200
200
SUM:
850.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
100
SUM:
100.00
Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
100
150
SUM:
250.00
Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
200
150
SUM:
350.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
200
SUM:
200.00
Olech Natalia LKJ Abaria Iwno
200
300
SUM:
500.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
ZKJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (51)
2019-11-22
30
2019-11-22
8
2019-11-23
59
2019-11-23
3
100
2019-11-24
4
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (130)
2019-11-22
19
2019-11-22
29
2019-11-23
15
2019-11-23
23
SPEED (131)
2019-11-22
4
2019-11-22
11
2019-11-23
35
2019-11-23
17
Antonik Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (173)
2019-11-23
16
Bajońska Julianna
Stowarzyszenie Rodan Club
GOMETA (9)
2019-11-22
1
2019-11-22
2019-11-23
20
2019-11-23
1
2019-11-24
1
Bartoszek Karolina
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
LUCKY (171)
2019-11-23
21
2019-11-23
24
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (52)
2019-11-22
41
2019-11-22
9
2019-11-23
43
2019-11-23
39
2019-11-24
16
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
2019-11-23
16
2019-11-23
1
Błaszczak Julia
bpk
2019-11-23
15
Borycka Zofia
BPK
ATLANTA I (158)
2019-11-22
56
2019-11-22
20
2019-11-23
40
2019-11-23
42
2019-11-24
7
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
2019-11-22
56
2019-11-22
2019-11-23
62
2019-11-23
34
2019-11-24
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
2019-11-22
15
2019-11-22
1
2019-11-23
37
2019-11-23
1
2019-11-24
Cepa Anna
St. Rodan Club
2019-11-22
14
2019-11-23
29
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-11-22
46
2019-11-22
25
2019-11-23
11
2019-11-22
50
2019-11-22
44
2019-11-23
1
2019-11-23
63
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
2019-11-22
49
2019-11-23
39
2019-11-23
50
2019-11-24
30
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża
ECHO MK (61)
2019-11-22
15
2019-11-22
4
2019-11-23
9
2019-11-23
30
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
CEZAR (142)
2019-11-23
68
2019-11-23
68
2019-11-24
1
2019-11-24
25
2019-11-23
1
2019-11-23
37
Derda Agata
KJ Michałówka
Gelesta (341)
2019-11-23
12
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (174)
2019-11-23
16
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
14
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-11-22
1
2019-11-22
51
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
16
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
EURO CENT (180)
2019-11-23
35
2019-11-23
19
Fejdych Julia
KJ Ślęża Wrocław
2019-11-22
2019-11-23
70
2019-11-23
1
2019-11-24
24
Flankowska Justyna
KJ Ślęża
2019-11-22
1
2019-11-22
30
2019-11-23
1
2019-11-24
16
2019-11-23
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2019-11-22
28
2019-11-23
16
2019-11-24
38
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (139)
2019-11-24
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2019-11-23
1
2019-11-23
40
2019-11-23
60
2019-11-23
60
JESTLI (188)
2019-11-23
13
2019-11-23
19
Frołow Anastazja
Ludowy Klub Sportowy Cwał
2019-11-23
1
2019-11-23
19
2019-11-24
8
2019-11-24
1
Gaertner Agnieszka
bpk
COMPANERO (141)
2019-11-23
40
2019-11-23
73
2019-11-24
1
2019-11-24
36
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (124)
2019-11-22
15
2019-11-22
15
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
CORSICA (25)
2019-11-23
21
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
CORSICA (25)
2019-11-24
2019-11-23
29
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (136)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
8
2019-11-24
8
Gaworczak Laura
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (170)
2019-11-23
1
2019-11-23
19
Gaworczak Natalia
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (173)
2019-11-23
26
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (122)
2019-11-22
16
2019-11-22
23
2019-11-23
22
2019-11-24
13
BOLTER (123)
2019-11-22
37
2019-11-22
20
2019-11-23
31
2019-11-24
17
Gos Ewelina
2019-11-22
1
2019-11-22
14
Goszczyński Bartosz
bpk
LORINA (191)
2019-11-22
2019-11-22
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2019-11-22
6
2019-11-23
41
Gramza Leszek
St. Rodan Club
VULKANA 6 (197)
2019-11-23
4
2019-11-23
3
100
2019-11-24
1
300
Grodziska Sylwia
JKS Fer Więckowice
LORETTA (137)
2019-11-23
1
2019-11-23
32
2019-11-24
11
2019-11-24
1
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (62)
2019-11-23
54
2019-11-23
26
2019-11-24
3
100
2019-11-24
11
SELAVI (116)
2019-11-23
19
2019-11-23
19
2019-11-24
1
2019-11-24
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (175)
2019-11-23
2019-11-23
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (132)
2019-11-22
1
2019-11-22
39
2019-11-23
36
2019-11-23
7
2019-11-24
4
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2019-11-22
1
2019-11-22
23
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-22
30
2019-11-22
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-22
1
2019-11-22
27
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-23
31
2019-11-23
32
2019-11-24
1
2019-11-24
Janku Julia
KJ Ranczo Kolata
2019-11-24
2019-11-24
8
2019-11-24
14
2019-11-23
1
2019-11-23
5
2019-11-24
1
2019-11-24
28
Jędrychowska Aleksandra
ZKJ Przylep
2019-11-22
18
2019-11-22
18
2019-11-23
10
2019-11-23
5
2019-11-24
2
200
John Monika
KJ KALUMET BOSZKOWO
LAQUINARO (101)
2019-11-22
2019-11-22
58
2019-11-23
2019-11-23
19
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (167)
2019-11-22
1
2019-11-22
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2019-11-24
43
2019-11-24
18
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
HIDALGO (48)
2019-11-22
1
2019-11-22
25
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
1
SINGLE (49)
2019-11-22
14
2019-11-23
16
Kaniewska Maja
St. Kraju Jumping Team
FIDELIO (148)
2019-11-22
1
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
NEMIROFF (337)
2019-11-22
31
Kaszuba Alicja
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2019-11-22
1
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
CICERO (73)
2019-11-22
24
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-23
23
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2019-11-22
2019-11-23
1
2019-11-23
39
2019-11-24
26
2019-11-22
30
2019-11-22
21
2019-11-23
8
2019-11-24
23
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2019-11-22
29
2019-11-22
14
2019-11-23
56
2019-11-23
60
2019-11-24
10
Kłapińska Monika
KS Small Cherry Trzebnica
CORJANO (33)
2019-11-22
46
2019-11-22
64
2019-11-23
60
2019-11-23
52
2019-11-24
46
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
ANTARI (10)
2019-11-22
2
150
2019-11-23
18
2019-11-22
1
300
2019-11-22
50
2019-11-22
43
2019-11-23
46
C ZWERG (13)
2019-11-22
2
200
2019-11-23
2
200
CHARISA (26)
2019-11-22
14
2019-11-22
2019-11-23
1
2019-11-23
NEMEZIS (27)
2019-11-22
1
2019-11-22
1
2019-11-23
16
MACZO (57)
2019-11-22
1
2019-11-22
36
2019-11-23
1
2019-11-23
34
EMICA (58)
2019-11-22
1
2019-11-22
26
2019-11-23
40
2019-11-23
14
2019-11-22
19
2019-11-23
13
2019-11-22
32
CHODÓW (195)
2019-11-22
26
2019-11-23
10
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (146)
2019-11-23
60
2019-11-23
60
2019-11-24
25
2019-11-24
25
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (169)
2019-11-23
2019-11-24
34
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LIGA (172)
2019-11-23
40
2019-11-23
49
CASCOR (176)
2019-11-23
56
2019-11-23
56
2019-11-24
6
2019-11-24
12
LEDA (177)
2019-11-23
BIAŁKA (182)
2019-11-23
2019-11-23
29
2019-11-23
26
2019-11-24
7
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (160)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
ROYAL (161)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-11-22
1
2019-11-22
25
2019-11-23
35
2019-11-23
39
2019-11-22
1
2019-11-22
28
2019-11-23
1
2019-11-23
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
VOILA (105)
2019-11-22
1
2019-11-22
49
2019-11-23
1
2019-11-23
40
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2019-11-22
1
2019-11-22
48
2019-11-24
44
2019-11-23
40
2019-11-23
51
2019-11-22
67
2019-11-22
32
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
VEER VELU (183)
2019-11-22
14
2019-11-22
14
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
1
2019-11-24
1
DABECJA (184)
2019-11-22
28
2019-11-22
24
2019-11-23
42
2019-11-24
24
AQUARIUS (185)
2019-11-22
1
2019-11-22
54
2019-11-23
27
2019-11-24
11
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
VULKANA 6 (197)
2019-11-22
47
2019-11-22
33
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
1
2019-11-24
16
2019-11-24
1
Lewandowska Weronika
JKS Farma Modrzewie
2019-11-22
21
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-23
19
2019-11-24
16
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-11-22
30
2019-11-22
73
Libera Aleksander
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
EDITT-P (165)
2019-11-22
1
2019-11-22
30
2019-11-23
68
2019-11-23
45
2019-11-24
2019-11-24
37
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (75)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
8
2019-11-24
1
GIORGIO (76)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
14
2019-11-24
1
Luty Dominika
bpk
2019-11-22
26
2019-11-22
61
2019-11-23
30
2019-11-24
2019-11-23
48
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
POLECZKA (147)
2019-11-22
59
2019-11-22
2019-11-23
22
2019-11-24
9
Mazur Krzysztof
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-11-22
45
2019-11-22
8
2019-11-23
14
2019-11-24
10
2019-11-22
69
2019-11-23
48
2019-11-24
31
Męczyńska Zuzanna
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (159)
2019-11-23
1
Miałszygrosz Amelia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-11-23
55
2019-11-24
1
2019-11-24
1
2019-11-23
28
Milewska Kaja
JKS U ROBSONÓW
DONJA (71)
2019-11-22
34
2019-11-23
55
2019-11-23
28
2019-11-24
15
2019-11-22
42
2019-11-22
31
2019-11-23
47
2019-11-24
19
Mizgier Filip
Stowarzyszenie Rodan Club
IRMA (138)
2019-11-23
2019-11-23
38
2019-11-24
22
2019-11-24
15
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
2019-11-23
28
2019-11-23
45
2019-11-24
14
Morsztyn Piotr
KJ Kietlów
ORION (155)
2019-11-22
62
2019-11-22
30
2019-11-23
2019-11-24
41
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-11-22
5
2019-11-22
13
2019-11-23
8
2019-11-24
3
100
Mrugalska Alicja
KJ Stajnia S.S. Jakubów
TORINA (164)
2019-11-23
2019-11-23
1
Natkaniec Martyna
bpk
2019-11-23
2019-11-23
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
QUINTA (153)
2019-11-22
1
2019-11-22
3
100
2019-11-23
2
150
QUINT (154)
2019-11-22
1
2019-11-22
72
2019-11-23
1
2019-11-23
18
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ERUDYTA (11)
2019-11-23
40
2019-11-23
46
2019-11-24
16
2019-11-24
1
U TERNA (181)
2019-11-23
1
2019-11-23
1
200
2019-11-24
2
150
2019-11-24
1
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2019-11-22
2019-11-22
17
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-24
5
Himalaya (342)
2019-11-23
7
2019-11-23
4
2019-11-24
1
200
Nowakowski Witold
Racocki KJ
SOLAR (90)
2019-11-22
1
2019-11-22
30
2019-11-23
1
2019-11-23
40
Nowowiejska Julia
OSK Michalscy Trzebnica
DUSTIN (145)
2019-11-23
19
2019-11-23
1
2019-11-24
14
2019-11-24
8
Okoniewska Nicola
KJ Kalumet Boszkowo
2019-11-22
11
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Olech Natalia
LKJ Abaria Iwno
KOLUMBIA (338)
2019-11-22
1
200
2019-11-22
12
2019-11-23
11
2019-11-23
1
300
2019-11-24
Olejniczak Alicja
Kj Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-11-22
15
2019-11-22
15
2019-11-23
1
2019-11-23
1
2019-11-24
12
2019-11-24
8
Oryga - Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
HIDALGO (125)
2019-11-22
1
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-24
1
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (126)
2019-11-22
2019-11-23
61
2019-11-23
44
2019-11-24
32
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-22
11
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2019-11-22
30
2019-11-22
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
RHIANNA S (120)
2019-11-22
21
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-23
47
2019-11-24
13
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
KYCOLETTE (121)
2019-11-22
11
2019-11-22
1
2019-11-23
60
2019-11-23
19
2019-11-24
13
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2019-11-22
55
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
2019-11-22
70
ACCORN (103)
2019-11-22
14
2019-11-22
27
2019-11-23
1
2019-11-23
19
2019-11-24
1
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2019-11-22
1
2019-11-22
1
2019-11-23
31
2019-11-24
18
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
2019-11-22
50
2019-11-23
43
2019-11-24
21
CORLEO (83)
2019-11-22
26
2019-11-22
1
2019-11-23
40
2019-11-23
1
2019-11-24
1
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (50)
2019-11-22
2019-11-22
1
2019-11-22
2019-11-23
21
2019-11-23
32
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2019-11-22
2019-11-22
16
2019-11-23
6
2019-11-23
9
2019-11-24
Poprawska Aleksandra
bpk
DAYTONA (168)
2019-11-23
2019-11-23
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
2019-11-24
17
2019-11-24
8
V DALLY (32)
2019-11-24
8
2019-11-24
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
SATILIO (65)
2019-11-22
29
2019-11-22
68
2019-11-23
2019-11-23
32
2019-11-24
40
UTRATA (66)
2019-11-22
33
2019-11-23
25
2019-11-24
2019-11-22
57
2019-11-22
46
2019-11-23
40
2019-11-23
1
2019-11-24
16
Prasek Magdalena
St. Interhorse
USHER Z (68)
2019-11-22
2019-11-22
1
2019-11-23
40
2019-11-23
1
2019-11-24
1
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-22
30
2019-11-22
30
2019-11-23
56
2019-11-23
67
2019-11-24
16
Rogalska Weronika
KJ Largo
MAKSIMUS (336)
2019-11-22
6
LIMBO (286)
2019-11-22
7
2019-11-23
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (86)
2019-11-22
48
2019-11-22
30
2019-11-23
69
2019-11-23
67
2019-11-24
27
EUMARA (87)
2019-11-22
1
2019-11-22
14
2019-11-23
2019-11-23
1
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Sawicka Marta
KJ Kietlów
2019-11-22
1
2019-11-22
30
2019-11-23
72
2019-11-23
37
2019-11-24
20
LIBELL (79)
2019-11-22
14
2019-11-22
10
2019-11-23
24
2019-11-23
2019-11-24
20
Siarkiewicz Klaudia
S. Warszawski KJ
KAREL (96)
2019-11-22
11
2019-11-22
2019-11-24
2019-11-24
2019-11-23
1
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
HORTENCJA (149)
2019-11-22
50
2019-11-22
57
2019-11-23
1
2019-11-23
40
2019-11-24
35
Siwek Zuzanna
NIEZRZESZONY
FANTASIE (127)
2019-11-23
71
2019-11-23
65
2019-11-24
16
2019-11-24
42
GAL (128)
2019-11-23
1
2019-11-23
64
2019-11-24
16
2019-11-24
39
Skiba Aleksandra
BPK
2019-11-22
17
2019-11-23
35
2019-11-24
6
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (129)
2019-11-22
50
2019-11-22
65
2019-11-23
1
2019-11-23
66
2019-11-24
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
PENITO (80)
2019-11-22
1
2019-11-22
53
2019-11-23
1
2019-11-23
2019-11-22
1
2019-11-22
38
2019-11-23
1
2019-11-23
58
Sołtysiak Jaśmina
JKS Przybyszewo
ZALAMERO (196)
2019-11-23
28
2019-11-23
27
2019-11-24
1
2019-11-24
1
Stańczak Sandra
KJ Pobet
LUNA (162)
2019-11-22
55
2019-11-22
22
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet
2019-11-22
13
2019-11-22
15
Stasiak Amelia
KJ Stajnia S.S. Jakubów
ENIGMA (173)
2019-11-23
1
Stojke Ewa
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (159)
2019-11-23
1
Strzępek Natalia
KS Centaurus
CORSICA (25)
2019-11-22
15
2019-11-22
15
2019-11-23
2019-11-24
8
2019-11-24
8
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-11-22
1
2019-11-22
30
2019-11-23
40
2019-11-23
57
2019-11-24
29
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
LUIGI (112)
2019-11-23
60
2019-11-23
44
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (81)
2019-11-22
60
2019-11-22
2019-11-23
53
2019-11-23
2019-11-24
21
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2019-11-22
50
2019-11-22
63
2019-11-23
20
2019-11-23
40
2019-11-24
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
2019-11-22
2019-11-22
29
2019-11-23
40
2019-11-23
38
2019-11-24
18
WICHAWA (89)
2019-11-22
30
2019-11-22
71
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
Tomków Sara
ZKJ Przylep-Lotnisko
2019-11-22
30
2019-11-22
35
2019-11-23
40
2019-11-23
33
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
CALITO (150)
2019-11-22
1
2019-11-22
1
2019-11-23
1
2019-11-23
29
2019-11-24
2019-11-22
1
2019-11-22
40
2019-11-23
71
2019-11-23
24
2019-11-24
19
Warszawski Paweł
St. Jeździeckie Baborówko
DELICJA (192)
2019-11-22
25
2019-11-22
34
FILER (193)
2019-11-22
66
2019-11-22
27
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2019-11-23
1
2019-11-23
1
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (156)
2019-11-22
26
2019-11-22
2019-11-23
2019-11-23
2019-11-24
45
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2019-11-23
33
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
JARLEY (117)
2019-11-22
10
2019-11-22
7
2019-11-23
12
2019-11-23
6
VOODOO (118)
2019-11-22
1
2019-11-22
24
2019-11-23
41
2019-11-23
32
C-TRENTON (119)
2019-11-22
21
2019-11-22
52
2019-11-23
21
2019-11-23
27
Wróblewska Waleria
ZKJ Przylep-Lotnisko
SINGLE (49)
2019-11-22
2019-11-23
24
2019-11-24
Wszędybył Jagoda
KS Small Cherry Trzebnica
2019-11-23
59
2019-11-23
40
2019-11-24
33
Wysocka Aneta
KJ Wechta Rosnówko
2019-11-22
58
2019-11-22
30
2019-11-23
17
2019-11-23
36
2019-11-24
12
2019-11-22
1
2019-11-22
30
2019-11-23
68
2019-11-23
1
2019-11-24
1
CONSILLA (194)
2019-11-22
22
2019-11-22
21
2019-11-23
38
2019-11-23
21
2019-11-24
FANTASIE (212)
2019-11-22
9
2019-11-22
5
2019-11-23
20
2019-11-24
5
Zboralska Aleksandra
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (159)
2019-11-23
1
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
REXONEA P (104)
2019-11-22
12
2019-11-22
3
100
2019-11-23
25

Number of Riders: 139

Number of Horses: 305

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl