Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 15-17 marzec 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 14:36:17
2019-03-12 14:36:17
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:34:37
2019-03-11 12:27:45
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:32:30
2019-03-11 11:51:21
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:40:20
2019-03-11 11:36:21
Weronika Guszpil GULIWER
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:40:10
2019-03-11 11:36:00
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:39:44
2019-03-11 11:34:02
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:53:33
2019-03-11 08:44:56
Maksim Stashkevich CASANOVA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
155 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:42:45
2019-03-11 08:33:18
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:42:21
2019-03-11 08:32:53
Małgorzata Kowala-Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:41:54
2019-03-11 08:31:51
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 02:10:26
2019-03-10 23:51:36
Julia Kapel NEVIO 17
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 09:38:44
2019-03-10 23:02:08
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:37:21
2019-03-10 21:10:26
Matylda Dubiniak LADY LUKRECJA - EWITA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:31:59
2019-03-10 20:43:38
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:21:37
2019-03-10 13:20:48
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:21:45
2019-03-10 13:19:26
Natalia Sydow IMOLA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:31:20
2019-03-10 12:59:12
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:24:35
2019-03-10 12:04:08
Karolina Kicinska NOTA
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:37:04
2019-03-10 11:34:54
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:36:47
2019-03-10 09:25:02
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 10:56:33
2019-03-09 21:16:52
Dobroslawa Pacyna KAJA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:27:57
2019-03-09 18:27:57
Marek Wacławik GAPHIRA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:25:40
2019-03-09 18:25:40
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:08:43
2019-03-09 14:33:56
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:29:56
2019-03-09 11:53:20
Michał Nowacki JASKIERNIK
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:29:31
2019-03-09 09:32:55
Michał Nowacki CEOVILLE S
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:36:34
2019-03-09 09:13:54
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:36:11
2019-03-09 09:13:15
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:35:56
2019-03-09 09:12:41
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:14:51
2019-03-08 16:11:41
Maksim Stashkevich ZATOKI LSH
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:35:33
2019-03-08 10:04:22
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:28:54
2019-03-08 08:59:01
Waldemar Rogowski RAPID
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:28:26
2019-03-08 08:57:21
Waldemar Rogowski JOLLY JUMPER B
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:01
2019-03-08 08:04:10
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:04
2019-03-08 08:03:39
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:27:42
2019-03-07 22:04:05
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:02:19
2019-03-07 21:50:37
Hubert Ludwiczak CALGARY BGM Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:02:16
2019-03-07 21:47:14
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:08
2019-03-07 21:23:40
Wiktoria Wypych GREK
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:02:02
2019-03-07 20:53:18
Małgorzata Kowala-Fimmel DAKOTA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:15:18
2019-03-07 20:33:31
Nikola Idkowiak VALMONT FEIVEL
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:16:24
2019-03-07 20:11:11
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:16:26
2019-03-07 20:10:07
Nikola Idkowiak ROLAND 118
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:27:05
2019-03-07 20:00:32
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:26:29
2019-03-07 19:59:31
Aleksandra Malicka-Nowacka ASTRAL WM
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:25:59
2019-03-07 19:58:14
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:35
2019-03-07 14:48:37
Anna Bondziul BASCONIA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:29
2019-03-07 12:35:28
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:21
2019-03-07 07:38:52
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:17
2019-03-06 22:29:35
Dajana Pawlicka CONSTANTINO
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:13
2019-03-06 22:28:49
Dajana Pawlicka GRANADA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:08:11
2019-03-06 22:27:47
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:00:10
2019-03-06 21:55:12
Gabriela Bado JAMESON
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:56
2019-03-06 18:05:54
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:48
2019-03-06 18:05:23
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:09
2019-03-06 15:14:08
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:38
2019-03-06 11:00:25
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:24
2019-03-05 23:10:56
Paulina Koza MESSI S
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:32
2019-03-05 21:52:52
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:22
2019-03-05 21:50:57
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:09
2019-03-05 21:25:50
Paulina Koza DRIADA ZK
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:59:06
2019-03-05 21:19:22
Paulina Koza HI DIARADO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:25:12
2019-03-05 20:58:00
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:38
2019-03-05 20:46:45
Aleksandra Saroska BUMBLE BEE
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:34
2019-03-05 20:46:05
Marcin Wesoły BUMBLE BEE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:29
2019-03-05 20:10:35
Katarzyna Gola KINGSTON HIPPICA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:58:59
2019-03-05 19:39:10
Amelia Lis DIARETINA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:58:06
2019-03-05 16:00:43
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:26
2019-03-05 15:35:10
Magdalena Czelej BACCHUS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:47
2019-03-05 15:19:09
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:38
2019-03-05 15:15:57
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:42
2019-03-05 12:44:57
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:24:05
2019-03-05 11:42:37
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:57:18
2019-03-05 09:41:45
Michał Tomczuk FALUCKY D
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:56:47
2019-03-05 09:40:28
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:30
2019-03-05 00:18:39
Maria Kaprzyk COMET 240
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:17:32
2019-03-05 00:17:54
Barbara Połap ARKADA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:56:20
2019-03-04 21:09:36
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:56:04
2019-03-04 21:05:56
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:51
2019-03-04 17:43:15
Boguslaw Berbecki CORSA
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:49
2019-03-04 17:42:43
Aleksandra Berbecka KONFETTI
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:47
2019-03-04 17:42:04
Marcin Bętkowski INSPIRATION
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:44
2019-03-04 17:41:21
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:42
2019-03-04 17:40:23
Marcin Bętkowski DEE-JAY Z
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:55:40
2019-03-04 17:39:06
Marcin Bętkowski ILSELINE V/D HAGENHORST
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:54:04
2019-03-04 17:25:35
Seweryn Murdzia CORINA-N
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:50
2019-03-04 15:42:04
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:34:01
2019-03-04 13:17:26
Maciej Kasperek CSILLA
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:33:51
2019-03-04 13:16:18
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:33:39
2019-03-04 13:15:05
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:16:08
2019-03-04 09:57:55
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:25
2019-03-04 07:15:59
Magdalena Wygrała ALWARO
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:23
2019-03-04 07:13:31
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:20
2019-03-03 22:26:28
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:58
2019-03-03 22:25:49
Bartłomiej Ordanik CLARABELLA COLE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:49
2019-03-03 15:21:02
Filip Laskowski KRES
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:36:32
2019-03-03 11:29:17
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:53
2019-03-03 00:01:32
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:03
2019-03-02 18:42:49
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:34:40
2019-03-02 18:03:05
Marcin Wesoły LAOS KG
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:04
2019-03-02 16:20:01
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:06
2019-03-02 16:19:07
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:07
2019-03-02 09:51:14
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:34:44
2019-03-02 09:47:08
Marcin Wesoły G
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:19:30
2019-03-01 10:41:50
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 11:04:32
2019-03-01 08:05:35
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:09:47
2019-02-28 10:47:25
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:10:13
2019-02-27 17:57:46
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:18
2019-02-27 13:50:06
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:10
2019-02-27 13:48:07
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:11
2019-02-26 12:11:38
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:11:12
2019-02-25 23:04:39
Monika Kłapińska PANQUIDAM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:37:13
2019-02-25 22:48:19
Adrian Jaworski CZART
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:27
2019-02-24 21:31:40
Aleksandra Bolko CHIMEQUYL
  • 2x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:39
2019-02-24 14:26:48
Gabriela Biedka JAMBO
  • 2x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:12:13
2019-02-24 11:56:22
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:29:29
2019-02-21 20:46:12
Aleksandra Skiba QUERO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:46:39
2019-02-21 19:27:25
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:42
2019-02-20 19:28:09
Weronika Wilska CIARA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:44
2019-02-20 15:26:44
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:45
2019-02-19 21:46:06
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:15
2019-02-19 21:45:34
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:53:09
2019-02-19 21:44:54
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:50
2019-02-19 21:44:21
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 10:03:05
2019-02-19 21:42:33
Leszek Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:58
2019-02-19 21:40:15
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:49:37
2019-02-19 21:39:23
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:43
2019-02-19 20:21:34
Aneta Wysocka VIVIANO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:45
2019-02-19 20:20:33
Aneta Wysocka QUICK PRESTIGE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:47
2019-02-19 20:19:51
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:48
2019-02-19 20:19:05
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:50
2019-02-19 20:18:19
Aneta Wysocka CASSIOPEIA
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:51
2019-02-19 20:17:30
Aneta Wysocka CALVANO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:54
2019-02-19 09:07:17
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:58
2019-02-18 15:49:28
Anna Korzeniewska CYRKONIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:57:33
2019-02-16 18:52:45
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:39:34
2019-02-07 23:17:47
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:39:33
2019-02-07 23:16:19
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:54
2019-02-06 19:03:52
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
2. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
3. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
Bggbbyj
4. Berbecki Boguslaw JKS FER Wieckowice
S
K13678
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
7. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
8. Bolko Aleksandra BPK wielkopolksa
2001 (J.)
O025841
9. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
10. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
11. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
12. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
13. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
14. Czelej Magdalena Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O028514
15. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
16. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
17. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
18. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
19. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
20. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
21. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
22. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
23. Gierdal Aniela KJ Kalumet Boszkowo
24. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
25. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
26. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
27. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
28. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
29. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O042326
30. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
31. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
32. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
33. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
34. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
35. John Monika KJ Kalumet Boszkowo
S
36. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
37. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
38. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
39. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
40. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
brak
41. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
42. Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
2005 (JM.)
O040031
43. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
44. Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
45. Kowala-Fimmel Małgorzata KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
S
O003443
46. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
47. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
48. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
49. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
50. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
51. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
52. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
53. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
54. Lis Amelia Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2003 (J.)
O042801
55. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
56. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
57. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O008624
58. Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
59. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
60. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
61. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
62. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
63. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
64. Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
65. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
66. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
67. Murdzia Seweryn Fundacja KJ Zbyszko
68. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
69. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
70. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
71. Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse
2002 (J.)
O026451
72. Olechowska Klaudia WKJ Lublin
73. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
74. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (J.)
O039837
75. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
76. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki
S
O037762
77. Pacyna Dobroslawa Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2003 (J.)
Brak
78. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
79. Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1998 (MJ.)
10104076
80. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
81. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
82. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
83. Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp. z o.o.
O001821
84. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
85. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
86. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
87. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
88. Rogowski Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O000542
89. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
90. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
91. Saroska Aleksandra St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O028950
92. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
93. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
94. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
95. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
96. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
97. Stachowiak Ewa Bez przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O032932
98. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
99. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
100. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
101. Stronczyńska Oliwia Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
102. Strzalkowska-Jarocka Iwona POL
10132221
103. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
104. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
105. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
106. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
107. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (JM.)
O051925
108. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
109. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
110. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
111. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
112. Wilska Weronika SKJ Sopot
S
10025824
113. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
114. Wszędybył Jagoda Klub Sportowy Small Cherry
2000 (MJ.)
0019285
115. Wygrała Magdalena KJ Olmet-OstSped Ostró Wlkp.
S
O002022
116. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
117. Wypych Wiktoria Kj Olmet Ostsped Ostrów Wlkp
2005 (JM.)
O 045556
118. Wysocka Aneta Klub Jeździecki Wechta
S
Z005724
119. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
120. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
121. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
122. Żołądkiewicz Maciej Kj. Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

239

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: SPARTACUS
M: ALBUFEIRA
O: KLUB SPORTOWY IDMAR
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
2.

326

ALWARO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Carolus I
M: Antola
O: Magdalena Wygrała
B: Michał Rynowiecki
K027057 616009610007211
3.

324

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: -
M: -
O: -
B: -
- -
4.

283

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Corvallo /
M: Ambrozja /
O: Vanessa Nowaczyk
B: Marek Skąpski
K020651
5.

277

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
6.

295

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Pauillac De Meia Lua
M: Arkadia
O: Agnieszka Beberok-Surowiec
B: Aneta Ostrowska
K022772 616007592000413
7.

270

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
8.

268

ASTRAL WM SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Czarownik
M: Aspirina
O: ---
B: ---
- -
9.

303

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
10.

363

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
11.

217

BACCHUS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2008 Wałach gniada/175 F: Coldrex
M: Hela II
O: Magdalena Czelej
B: Józef Bechera
K014983 703001662111008
12.

271

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Michał Buzała
B:
K021456 616007610161912
13.

212

BASCONIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Ulco
M: Bonita
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K026949 616007610269707
14.

353

Blue Cento F:
M:
O:
B:
15.

304

BUMBLE BEE Węg. Półkrew HUN 2005 Wałach siwa F: Faustus Fellini / Fridericus Rex
M: Zsoka / Aktion
O: Jakub Saroski
B: Gyeraj Lovastanya
K015177 HUNMMF052080000
16.

266

CALGARY BGM Z Z POL 2012 Wałach siwa/164 F: Cumano
M: Xxx
O: Jos Lansink
B: Jos Lansink
Brak Brak
17.

213

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
18.

329

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K024623 DE421000077214
19.

361

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K022409 DE431316587112
20.

287

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O: Bartłomiej Ordanik
B: x
K022052 DE418180065908
21.

364

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
22.

306

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O:
B:
K019168 616009610061511
23.

330

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K022545 DE421000176213
24.

235

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
25.

362

CATINA HOL POL 2010 Klacz gniada/168 F: clarimo
M: moreen
O: slawomir polikowski
B: niemcy
brak 421000051810
26.

346

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
O: Jurkiewicz Jan
B: Jurkiewicz Jan
Brak
27.

372

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
28.

279

CEOVILLE S SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Caretino K
M: -
O: -
B: -
brak brak
29.

313

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
30.

231

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B: x
K024503 DE427270218813
31.

211

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
O: Paweł Bolko
B: Jacek Bondaruk
K013492 616009680067808 104NZ03
32.

354

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/* F: Chello I
M: Ostara
O: Joanna Lehmann
B: *
KO10740 DE421000209804
33.

322

CIARA Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
O: Krzysztof Wilski
B: xyz
K025053 DE456370059709 105ZA81
34.

310

CIRA W Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold
M: Classic Girl
O: Piotr Stronczyński
B: Herbert Weissing
K012921 DE410103210405
35.

288

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K010692 5280030410512 102ZS63
36.

338

Clarity Queen LSH F:
M:
O:
B:
37.

293

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
38.

232

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B: x
K026275 DE418181112111
39.

286

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
40.

226

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K024483 DE441410882613
41.

316

COFERTINO HOL. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
42.

297

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
43.

290

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I
M: Cameron Diaz
O: Dajana Pawlicka
B: Niemcy
K021921
44.

247

COMET 240 Niem. Sport. GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Chap
M: Gipsy
O: Kaprzyk Stefan
B: Claudia Heddicke
K022415 DE456370304709
45.

200

CONDI Westfalska POL 2009 Wałach gniada// F: Contendro I
M: Falkenhof`s Linaris
O: Wiktoria Andrzejewska
B: Montis Sp. z o.o.
K016517 DE441411201309
46.

244

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
47.

331

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Consula / Ulco
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
K024628 616009610189014
48.

291

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: CONTENDRO II
M: Maledina
O: Marek Perz
B: Niemcy
KO25341 DE421000141214
49.

278

CORINA-N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
brak
50.

204

CORSA Oldenburska GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Bbj
M: Gcvb
O: Bogusław Berbecki
B: Niemiec
J3567 Hvghjnbv
51.

366

CORSA HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
O:
B: Stegemann ZG
K019890 DE421000130210 104ZC58
52.

374

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
53.

248

CSILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: CZAROWNIK
M: CZAROWNA
O: Krzysztof Mocek
B: Stadnina Koni Racot
K019227 616009610220109
54.

253

CYRKONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
O: Magdalena Prasek
B: SK Nowielice
K006997 POL009640024802
55.

274

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
56.

245

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
57.

256

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
58.

269

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio
M: Dama
O: Aleksandra Malicka
B: Paweł Malicki
- -
59.

205

DEE-JAY Z ZANG BEL 2013 Ogier ciemnogniada F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Sunny / Zadok
O: Wanda Szmyt
B: J. Welchior
K025757 056015Z55831513
60.

243

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
61.

371

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
O: MARZENA FALARZ
B: B
K023500 DE418185040313
62.

265

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
63.

321

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
64.

369

Dragon RKM POL 1998 G F: Tag
M: Drwęca
O: Antoni Cwajda
B:
65.

257

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Dakar Z
M: Doria
O: Ryszard Biliszak
B: Zbigniew Kruk
LKRWZJ/1225/19 616007590061510
66.

375

El Nino Ewita F:
M:
O:
B:
67.

227

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Wojtek Kasperski
K024720 DE421000582312
68.

350

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
69.

335

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
70.

284

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
71.

236

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
O: Wiesław Apanasewicz
B: Falk Reppe
Brak
72.

332

EVIVA HOL POL 2012 Klacz siwa F: Mylord Cartha / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
73.

210

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
74.

314

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L / Linaro
M: Farsa / Araks
O: Filip Tomczuk
B: Stefan Stubba
K010450 POL009530089105
75.

352

FARGITA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: AFELLAY
M: URGITA/PIERROT
O: Zbigniew Kruk
B: Stal Hendrix
528003201011252 105BA09
76.

315

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Urbaniak
B: Wilczewski Lech Kazimierz
K017376 POL 009 60 02240 05
77.

220

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
78.

318

G KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
O:
B:
K026538 528210002637888
79.

342

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
80.

317

GAPHIRA XXX POL 2012 Klacz inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak Brak
81.

267

GITANIA VAN DE HOEVEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
O: Jos Lansink Karel Cox
B: Jos Lansink Karel Cox
K024936 056015Z55704513
82.

285

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
83.

292

GRANADA WLKP. POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup
M: Gafme
O: -
B: -
K016467 616007600284110
84.

357

Gregory 2008 S F:
M:
O:
B:
85.

328

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Koniq Sobieski
M: Grecja
O: Wypych Lena
B: Brak
K021623 616009530295304
86.

237

GULIWER SP POL 2012 Wałach gniada F: Nimmedor I
M: Genewa
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Anna Lorenc
K020915
87.

360

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
88.

355

Harald-H F:
M:
O:
B:
89.

276

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
90.

258

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Paulina Koza
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
91.

233

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: QUASIMODO Z
M: SHORAYA
O: Leszek Gramza
B: x
K026999 528003201207530
92.

311

IMOLA Wielkopolska POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Santos
M: Indykcja
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
Brak 616 007 61 01612 12
93.

207

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
O: Bartosz Szymborski i Piotr Gadomski
B:
K026386 528003201207815
94.

208

INPIRATION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/178 F: Biskayo
M: Klacz
O: Wanda Szmyt/Bartosz Szymborski
B: Holender
Jgff Jgf
95.

376

INTRO DE MUZE KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Falaise De Muze
M: Linda
O: Jacek Bogalecki
B: *
K026374
96.

370

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
O: Piotr Spendel
B: A. J. Mulderije
K024010 528003201305488
97.

228

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
98.

312

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
99.

209

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I’m Special de Muze /
M: Irco Mena /
O: Gabriela Biedka
B: Holandia
K026900
100.

202

JAMESON KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva/ Cardento
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025454
101.

280

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Frazes
M: Jasna Zorza
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728
102.

260

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: JAREMA
M: JASNA GWIAZDA
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: JAN ZUBER
BRAK
103.

300

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach kara/167 F: STARPOWER
M: USTASIA
O: ROBERT RATAJCZAK
B: BERKEL-ENSCHOT
K025617 BRAK
104.

368

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
O: Robert Ostrowski
B: SK Strzegom
K021135 POL970000003922
105.

281

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
106.

289

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Alabaster
M: Klarisa
O: Pacyna Ireneusz
B: Michalak Mateusz
Brak 009610036305
107.

218

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
108.

275

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
109.

229

KINGSTON HIPPICA Oldenburska POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan
M: Qua
O: Grzegorz Gola
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
110.

5

KISSIMMEE Holsztyńska NED 2009 Klacz siwa/167 F: CLEARWAY
M: MANUSCHKA
O: BIORAJ SP. Z O.O.
B: X
K026757 X
111.

203

KONFETTI SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Contendor
M: Bvvg
O: Berbecki Bogusław
B: Ggyhb
Gchg Bgfhjjj
112.

264

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
113.

219

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton
M: LA paloma
O: Jakub Dorynek
B: Ggg
Brak 616009510414609
114.

296

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
115.

221

LADY LUKRECJA - EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa F: Tupet /
M: Lady Peegy / Lady's Wise Goy
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K022439 6160130119410
116.

319

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
O: Grzegorz Komin
B: Grzegorz Komin
K026149 616009610177214
117.

358

Laquinaro F:
M:
O:
B:
118.

343

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
119.

347

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
120.

359

LASER SP POL 2003 Wałach gniada F: LIDER
M: IZI
O: SZYMON JOHN
B: SZYMON JOHN
K008680 POL 009611280303
121.

262

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
122.

327

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: BISCAYO
M: LIBERIA
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
123.

299

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
124.

373

LITTLE ART WEST POL 2010 Wałach gniada/168 F: Lancier III
M: Countints
O: Edyta Malicka
B: b
K023002
125.

302

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
126.

272

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
O: Marcin Matelski
B: .
K025816 DE456370005012
127.

340

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
128.

259

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
O: Miroslaw Jankowski
B: Adam Safinowski
brak K023064
129.

224

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
130.

309

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B:
K021134 616007610129012
131.

246

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
K026027 DE 443430007906
132.

349

NIRVARO Oldenburska POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender
M: Stutbuch1 Chella Girl(Sandro Boy)
O: Alicja Hendrys
B: Gestut Lewitz
K017222 DE418181371308
133.

251

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
134.

223

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
135.

238

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
136.

252

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
O: Piotr Sikorski
B:
K024070 A0014846S
137.

367

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
138.

249

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
139.

255

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
140.

305

QUERO Hanowerska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: Camilla
O: Kamińska Magda
B: Niemcy
brak
141.

348

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911 105OG19
142.

333

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K024627 DE421000191114
143.

282

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
144.

273

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K020459 DE44141588410
145.

336

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
146.

301

RAPID Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: CORIANOS'ASS
M: RAPSODIA
O: Marta Moks / Waldemar Rogowski
B: STADNINA KONI W RACOCIE
BRAK
147.

320

RED HERSHEY Hanowerska GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
O: Ewa Tchorzewska
B: Niemcy
KO23135
148.

365

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
149.

298

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
150.

263

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
151.

216

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
152.

250

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
153.

240

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
O: Edmund Idkowiak
B: Edmund Idkowiak
K006064 KWPN9806826 9806826
154.

215

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B: x
K024425 DE421000117513
155.

225

SANDMAN Oldenburska GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Sandro Boy
M: Chelsea
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Christa Maria Piskorz
Brak
156.

242

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
157.

341

SOLY JEAS Hanowerska GER 2009 Klacz gniada F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
O: Mariusz Kułaga
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
158.

356

Sonata F:
M:
O:
B:
159.

222

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
160.

201

SPEED Koń Mały POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
O: Lidia Andrzejewska
B: Marek Pietrzyk
K020818 616013610222909 106BW88
161.

294

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
162.

351

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
163.

214

TISJAN Dansk Varmblood POL 2004 Wałach kasztanowata/172 F: TIZIANO/HORS LA LOI II/ PAPILLON ROUGE
M: U.N./**ASTON/*A'KHAN Z
O: Grzegorz Bonowicz
B: Roskjaergaard/Belgia
K019509 208333DW0406699
164.

234

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
165.

325

UBI MAJOR XXX Z Z POL 2012 Wałach gniada/165 F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: -
B: -
K024711 1
166.

261

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
167.

344

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
168.

241

VALMONT FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa/170 F: -
M: -
O: AGNIESZKA FUTERA
B: JAN NOVOTNY
K12345
169.

334

VIVIANO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Vivant / Fuego De Prel
M: B-Jaquline / Cassiano
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K022543 DE421000129313
170.

345

WALENCJA SP POL 2010 Klacz kara F: Samba Hit II
M: Wiena/Conteur
O: Piotr Mazurek
B: Piotr Mazurek
K018162
171.

323

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
172.

254

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
173.

337

ZARA XXX POL Xxxx Klacz inna/Xxx F: Del Cor
M: Xxx
O: Grzegorz Buchwał
B: Xxx
Brak Brak
174.

308

ZATOKI LSH HOL POL 2013 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K024878 DE421000048013 106AT45
175.

230

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
200
300
SUM:
500.00
Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
300
SUM:
300.00
Dąbrowska Marta bpk
200
SUM:
200.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
100
150
SUM:
250.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
150
200
SUM:
350.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
200
SUM:
300.00
Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
300
SUM:
300.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
150
SUM:
150.00
Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (200)
2019-03-15
11
2019-03-15
33
2019-03-16
10
2019-03-16
43
SPEED (201)
2019-03-15
1
200
2019-03-15
1
300
2019-03-16
4
2019-03-16
Bado Gabriela
Kielecki KJ
JAMESON (202)
2019-03-15
31
2019-03-15
29
2019-03-16
64
2019-03-16
35
Berbecka Aleksandra
JKS FER Więckowice
KONFETTI (203)
2019-03-16
12
2019-03-16
12
2019-03-17
12
2019-03-17
12
CORSA (366)
2019-03-17
8
2019-03-17
8
Berbecki Boguslaw
JKS FER Wieckowice
CORSA (204)
2019-03-16
2019-03-16
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
DEE-JAY Z (205)
2019-03-16
12
2019-03-17
21
2019-03-16
29
INDIVAR (207)
2019-03-16
37
2019-03-16
47
2019-03-17
18
2019-03-17
37
2019-03-16
59
2019-03-16
28
2019-03-17
29
Harald-H (355)
2019-03-16
38
2019-03-16
27
2019-03-17
28
Gregory (357)
2019-03-16
33
Biedka Gabriela
bkp
JAMBO (209)
2019-03-17
39
2019-03-15
1
2019-03-15
47
2019-03-16
34
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2019-03-16
39
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Bolko Aleksandra
BPK wielkopolksa
CHIMEQUYL (211)
2019-03-15
2019-03-15
31
2019-03-16
23
2019-03-17
8
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (213)
2019-03-15
1
2019-03-15
26
2019-03-16
2019-03-16
21
2019-03-17
1
BASCONIA (212)
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
12
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-15
23
2019-03-16
46
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CENTADA (372)
2019-03-17
1
300
2019-03-17
30
2019-03-17
55
2019-03-17
10
2019-03-17
23
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
RODERYK (216)
2019-03-15
2019-03-15
1
2019-03-16
64
2019-03-16
47
2019-03-17
Czelej Magdalena
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
BACCHUS (217)
2019-03-15
1
2019-03-15
1
2019-03-16
64
2019-03-16
54
2019-03-17
39
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (347)
2019-03-15
5
2019-03-15
2
200
2019-03-16
42
2019-03-17
30
QUESTA (348)
2019-03-15
43
2019-03-15
9
2019-03-16
9
2019-03-17
13
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
GALAN (342)
2019-03-15
29
2019-03-16
42
2019-03-16
10
2019-03-17
17
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
KATALEYA (218)
2019-03-16
1
2019-03-16
LA CASA (219)
2019-03-16
27
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-03-16
44
2019-03-16
41
2019-03-16
1
2019-03-16
69
2019-03-16
28
2019-03-16
26
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
2019-03-15
57
2019-03-15
1
2019-03-16
64
2019-03-16
75
2019-03-17
45
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
ELASTIQUA (227)
2019-03-15
2019-03-15
COBREY F (226)
2019-03-15
21
2019-03-15
17
2019-03-16
26
2019-03-16
3
100
2019-03-15
2019-03-16
51
2019-03-16
14
2019-03-17
TICOS L (351)
2019-03-15
41
2019-03-16
72
2019-03-16
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (228)
2019-03-15
35
2019-03-15
49
2019-03-16
1
2019-03-16
68
Gierdal Aniela
KJ Kalumet Boszkowo
LASER (359)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-15
36
2019-03-15
7
2019-03-16
11
2019-03-16
12
2019-03-17
16
SOLY JEAS (341)
2019-03-15
8
2019-03-15
2019-03-16
7
2019-03-16
30
2019-03-17
9
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (230)
2019-03-15
2019-03-15
55
2019-03-16
1
2019-03-16
47
2019-03-17
12
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-15
56
2019-03-15
8
2019-03-16
13
2019-03-16
2
200
2019-03-17
31
2019-03-15
18
2019-03-15
11
2019-03-16
18
2019-03-16
18
2019-03-17
36
2019-03-15
22
2019-03-15
6
2019-03-16
65
2019-03-16
45
2019-03-17
18
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (234)
2019-03-15
35
2019-03-15
45
2019-03-16
47
2019-03-16
77
2019-03-17
50
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (235)
2019-03-17
22
2019-03-17
15
ESCADA R (236)
2019-03-17
12
2019-03-17
56
GULIWER (237)
2019-03-17
30
2019-03-17
27
Heigelmann Weronika
Racocki Klub Jeździecki
2019-03-15
13
2019-03-15
13
2019-03-16
1
2019-03-16
12
2019-03-17
14
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
NIRVARO (349)
2019-03-15
20
2019-03-16
16
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2019-03-17
27
2019-03-17
32
2019-03-16
47
2019-03-16
23
ALHAMBRA (239)
2019-03-16
47
2019-03-16
45
2019-03-17
1
2019-03-17
33
2019-03-17
2019-03-17
8
2019-03-16
1
2019-03-16
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
SCIARA HS (242)
2019-03-15
7
2019-03-15
3
100
2019-03-16
6
2019-03-16
51
2019-03-17
2
150
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2019-03-15
42
2019-03-15
16
2019-03-16
2019-03-16
8
2019-03-17
12
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZART (245)
2019-03-15
26
2019-03-16
39
2019-03-17
25
John Monika
KJ Kalumet Boszkowo
Laquinaro (358)
2019-03-16
2019-03-16
1
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
COMET 240 (247)
2019-03-15
1
2019-03-15
59
2019-03-16
1
2019-03-16
67
2019-03-17
25
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (250)
2019-03-16
1
2019-03-16
21
2019-03-17
12
2019-03-17
37
PRADO (249)
2019-03-17
30
2019-03-17
12
CSILLA (248)
2019-03-16
1
2019-03-16
48
Kicinska Karolina
SSKJ Bobrowy Staw
NOTA (251)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
11
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
CATINA (362)
2019-03-16
13
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
GALAN (342)
2019-03-15
46
Kłapińska Monika
KS Small Cherry Trzebnica
PANQUIDAM (252)
2019-03-15
2019-03-15
Korzeniewska Anna
Stowarzyszenie Interhorse
CYRKONIA (253)
2019-03-15
6
PLEJADA (367)
2019-03-17
53
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (254)
2019-03-16
56
2019-03-16
11
2019-03-17
3
100
2019-03-17
49
Kowala Małgorzata
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-15
13
2019-03-16
25
2019-03-17
38
Kowala-Fimmel Małgorzata
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
DAKOTA (256)
2019-03-15
8
ELASTIQUA (227)
2019-03-15
25
2019-03-15
31
2019-03-16
31
2019-03-16
17
2019-03-17
7
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-17
DRIADA ZK (257)
2019-03-15
1
2019-03-15
14
2019-03-16
2
150
2019-03-17
1
200
2019-03-16
1
MESSI S (259)
2019-03-15
33
2019-03-16
36
2019-03-17
48
2019-03-16
40
2019-03-15
32
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
JASNY JAR (260)
2019-03-15
23
2019-03-15
31
2019-03-16
1
2019-03-16
29
2019-03-17
15
CENAR (346)
2019-03-15
52
2019-03-15
2019-03-16
1
2019-03-16
79
2019-03-17
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2019-03-15
30
2019-03-15
19
2019-03-16
24
2019-03-17
27
WALENCJA (345)
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-16
Kubacka Dominika
bpk
ULEWA 2-K (261)
2019-03-15
1
2019-03-15
51
2019-03-16
74
2019-03-16
2019-03-17
21
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (262)
2019-03-16
47
2019-03-16
3
100
2019-03-17
20
2019-03-17
14
ROCCO (263)
2019-03-16
1
2019-03-16
55
2019-03-17
4
2019-03-17
33
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-03-15
22
2019-03-16
32
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-16
6
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
KRES (264)
2019-03-15
34
2019-03-15
2019-03-16
33
2019-03-16
49
2019-03-17
26
Lis Amelia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
DIARETINA (265)
2019-03-15
57
2019-03-15
57
2019-03-16
47
2019-03-16
47
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
2019-03-15
60
2019-03-15
2019-03-16
1
2019-03-16
53
2019-03-17
35
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-16
1
2019-03-16
30
2019-03-17
41
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ BSI Sport Zamysłowo
DASSILIA (269)
2019-03-16
12
2019-03-16
22
2019-03-17
1
2019-03-17
12
ASTRAL WM (268)
2019-03-16
2019-03-16
Marchwicka Maja
Kj Agro-Handel Śrem
2019-03-15
12
2019-03-15
30
2019-03-16
24
2019-03-16
34
2019-03-17
22
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
ASTERIX (270)
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-17
17
2019-03-15
34
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Matelski Marcin
KJ DILMAR
LUGANO (272)
2019-03-15
2019-03-16
21
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
IRYDION (228)
2019-03-17
19
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
BARTONIA (271)
2019-03-15
3
100
2019-03-15
27
2019-03-16
1
200
2019-03-16
50
2019-03-17
39
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
74
2019-03-16
32
2019-03-17
43
CASPIAN (364)
2019-03-16
48
Mikołajczak Weronika
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
CZANOS (274)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
16
2019-03-17
32
KHARISMA (275)
2019-03-16
1
2019-03-16
78
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HESTIA (276)
2019-03-16
1
2019-03-16
47
2019-03-15
8
2019-03-15
35
2019-03-17
1
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (277)
2019-03-15
17
2019-03-15
18
2019-03-16
4
2019-03-17
4
Murdzia Seweryn
Fundacja KJ Zbyszko
QUIVISTO (336)
2019-03-15
35
2019-03-15
58
2019-03-16
1
2019-03-16
57
2019-03-17
29
Murdzia Seweryn
bpk
CORINA-N (278)
2019-03-15
1
2019-03-15
16
2019-03-16
64
2019-03-17
28
2019-03-16
Nikolas Kaja
bpk
ULOTKA-K (344)
2019-03-15
15
2019-03-16
37
Nowacki Michał
KJ BSI Sport Zamysłowo
JUGATTI (281)
2019-03-16
1
2019-03-16
58
2019-03-17
1
2019-03-17
44
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-16
5
2019-03-16
22
2019-03-17
36
2019-03-17
34
2019-03-16
12
2019-03-16
12
2019-03-17
33
2019-03-17
8
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
12
2019-03-17
52
Nowaczyk Vanessa
Stowarzyszenie Interhorse
ARAMIS (283)
2019-03-15
57
2019-03-15
1
2019-03-16
1
2019-03-16
8
2019-03-17
57
ERUDYTA (284)
2019-03-15
2019-03-15
39
2019-03-16
60
2019-03-17
11
Olechowska Klaudia
WKJ Lublin
Sonata (356)
2019-03-16
7
Oleszkiewicz Lena
Aldragho
2019-03-15
1
2019-03-15
13
2019-03-16
1
2019-03-16
41
2019-03-17
6
Oleszkiewicz Nina
Aldragho
2019-03-15
33
2019-03-15
1
2019-03-16
12
2019-03-16
82
2019-03-17
26
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-03-15
11
2019-03-15
16
2019-03-15
2019-03-16
21
2019-03-16
76
2019-03-16
1
2019-03-17
35
Ordanik Bartłomiej
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
47
2019-03-16
80
2019-03-17
1
2019-03-15
61
2019-03-15
1
2019-03-16
63
2019-03-16
47
2019-03-17
12
Pacyna Dobroslawa
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
KAJA (289)
2019-03-15
1
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
12
Pawlicka Dajana
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-16
79
2019-03-16
73
2019-03-17
46
GRANADA (292)
2019-03-16
1
2019-03-16
40
2019-03-17
3
100
2019-03-16
64
2019-03-16
71
2019-03-17
Pawlicka Dajana
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-03-16
1
300
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (293)
2019-03-15
4
2019-03-15
21
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-16
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-15
2019-03-15
1
2019-03-15
62
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
14
2019-03-17
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
ARKADA (295)
2019-03-15
35
2019-03-15
35
2019-03-16
1
2019-03-16
64
2019-03-16
2019-03-17
12
Przedpełski Stanisław
JKS DiM Sp. z o.o.
NEVIO 17 (246)
2019-03-15
54
2019-03-16
9
2019-03-17
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2019-03-15
1
2019-03-15
1
2019-03-16
12
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
12
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (297)
2019-03-15
27
2019-03-15
12
2019-03-16
70
2019-03-16
36
2019-03-17
5
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (298)
2019-03-15
35
2019-03-15
48
2019-03-16
64
2019-03-16
62
2019-03-17
23
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (299)
2019-03-15
2
150
2019-03-16
31
2019-03-17
11
Rogowski Waldemar
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-03-16
1
2019-03-16
47
2019-03-17
1
2019-03-17
31
RAPID (301)
2019-03-16
22
2019-03-16
22
2019-03-17
12
2019-03-17
1
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (302)
2019-03-16
20
2019-03-16
15
2019-03-17
34
2019-03-17
19
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-03-15
2019-03-15
53
2019-03-15
14
2019-03-16
83
2019-03-16
52
2019-03-17
Saroska Aleksandra
St. KS Jumping Events Poznań
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
24
Skiba Aleksandra
BPK
QUERO (305)
2019-03-15
32
2019-03-15
10
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
7
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
JOUNG BOY (368)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
INTURIDO (370)
2019-03-17
14
2019-03-17
10
2019-03-17
38
2019-03-17
35
2019-03-17
12
2019-03-17
6
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Dragon (369)
2019-03-17
13
2019-03-17
1
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2019-03-17
1
2019-03-17
26
Stachowiak Ewa
Bez przynależności klubowej
2019-03-15
55
2019-03-15
35
2019-03-16
77
2019-03-16
1
2019-03-17
12
Stashkevich Maksim
Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
2019-03-15
37
2019-03-15
4
2019-03-16
43
2019-03-16
5
2019-03-17
2
200
2019-03-15
17
2019-03-15
11
2019-03-16
1
2019-03-16
22
2019-03-17
8
Staszak Agnieszka
KS Idmar Krajkowo
DAKOTA (256)
2019-03-15
13
2019-03-15
2019-03-16
27
2019-03-16
84
2019-03-17
34
Stefański Konrad
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (309)
2019-03-15
1
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
Stronczyńska Oliwia
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
CIRA W (310)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Strzalkowska-Jarocka Iwona
POL
CONNER (244)
2019-03-15
1
2019-03-15
38
2019-03-16
47
2019-03-16
47
2019-03-17
5
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (312)
2019-03-16
1
2019-03-16
15
IMOLA (311)
2019-03-16
12
2019-03-16
1
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-03-15
1
2019-03-15
20
2019-03-16
64
2019-03-16
76
2019-03-17
40
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
2019-03-17
30
Tomczuk Michał
KJ Dilmar Kobylarnia
FALUCKY D (314)
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-16
74
2019-03-16
1
2019-03-15
2019-03-17
Urbaniak Hanna
St. KS Arkadia
FREZJA (315)
2019-03-16
77
2019-03-16
2019-03-15
60
2019-03-15
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
COFERTINO (316)
2019-03-15
9
2019-03-15
24
2019-03-16
66
2019-03-16
35
2019-03-17
GAPHIRA (317)
2019-03-15
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
LAOS KG (319)
2019-03-15
35
2019-03-15
2019-03-15
1
2019-03-16
47
2019-03-16
17
2019-03-17
13
G (318)
2019-03-15
52
2019-03-15
50
2019-03-16
28
2019-03-16
19
2019-03-17
24
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
81
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-15
1
2019-03-15
15
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
DORILLA W (321)
2019-03-15
35
2019-03-15
35
2019-03-16
1
2019-03-16
61
2019-03-17
51
Wilska Weronika
Sopocki KJ
CIARA (322)
2019-03-15
24
2019-03-16
50
2019-03-17
9
Wilska Weronika
SKJ Sopot
2019-03-16
38
Wszędybył Jagoda
Klub Sportowy Small Cherry
AQUARIUS (324)
2019-03-15
1
2019-03-15
55
2019-03-16
25
2019-03-17
42
Wygrała Magdalena
KJ Olmet-OstSped Ostró Wlkp.
ALWARO (326)
2019-03-15
10
2019-03-15
1
2019-03-17
2019-03-16
47
2019-03-16
1
Wypchło Aleksandra
bpk
LIBRETTO (327)
2019-03-15
1
2019-03-15
19
2019-03-16
Wypych Wiktoria
Kj Olmet Ostsped Ostrów Wlkp
GREK (328)
2019-03-15
1
2019-03-15
1
2019-03-16
1
2019-03-16
16
2019-03-17
1
Wysocka Aneta
Klub Jeździecki Wechta
VIVIANO (334)
2019-03-15
40
2019-03-16
44
2019-03-17
20
2019-03-15
25
2019-03-16
46
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
2019-03-16
73
2019-03-17
1
EVIVA (332)
2019-03-15
52
2019-03-16
19
2019-03-17
47
CONSILLA (331)
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-16
47
2019-03-16
1
2019-03-17
27
2019-03-15
28
2019-03-16
20
2019-03-17
2019-03-15
28
2019-03-16
49
CALVANO (329)
2019-03-15
1
2019-03-15
52
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (363)
2019-03-16
26
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (335)
2019-03-15
1
2019-03-15
44
2019-03-16
64
2019-03-16
63
2019-03-17
54
FARGITA (352)
2019-03-15
10
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
LARIFARI (343)
2019-03-15
5
Żołądkiewicz Maciej
Kj. Bonin
ZARA (337)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-15
1
2019-03-15
35
2019-03-17
1
2019-03-17
27

Number of Riders: 122

Number of Horses: 175

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl