Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* Eliminacje HPP
Leszno, 14-17 marzec 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 11:43:59
2019-03-12 11:43:59
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 18:28:32
2019-03-11 18:28:32
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 18:27:22
2019-03-11 18:27:22
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 02:25:49
2019-03-11 02:25:49
Stanisław Przedpełski HANTERKA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 02:24:51
2019-03-11 02:24:51
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 02:23:36
2019-03-11 02:23:36
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:29:04
2019-03-09 18:29:04
Marek Wacławik GAPHIRA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:22:03
2019-03-09 18:22:03
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:20:43
2019-03-09 18:20:43
Marek Wacławik CABO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:43:49
2019-03-08 21:25:57
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
166 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:06:42
2019-03-08 15:27:32
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:06:45
2019-03-08 15:26:23
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:06:47
2019-03-08 15:25:22
Maja Marchwicka CHRONOS 27
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 10:49:15
2019-03-08 09:48:20
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:26:06
2019-03-07 21:45:52
Hubert Ludwiczak CUPIDO Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:26:08
2019-03-07 21:44:25
Hubert Ludwiczak COLMINO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:06:05
2019-03-07 19:50:33
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 12:19:55
2019-03-07 11:33:54
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:21:57
2019-03-07 10:18:17
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:21:58
2019-03-07 10:17:41
Olaf Klein CELEBRITY
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:22:01
2019-03-07 10:17:13
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:22:03
2019-03-07 08:38:24
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:22:05
2019-03-07 08:37:57
Arkadiusz Fimmel TICOS L
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:22:06
2019-03-07 08:36:48
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:22:07
2019-03-06 22:54:06
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:18
2019-03-06 21:53:39
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:21
2019-03-06 20:52:32
Leszek Gramza MOULIN ROUGE L
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:22
2019-03-06 20:50:20
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:25
2019-03-06 20:07:37
Zuzanna Januszewska CALICOR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:27
2019-03-06 14:29:20
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:25:01
2019-03-06 11:44:33
Julia Jabłońska QUE SERANDO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:36:05
2019-03-05 23:07:18
Paulina Koza BALOU BALOU
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:36:07
2019-03-05 20:30:07
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:36:12
2019-03-05 20:09:14
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 17:05:30
2019-03-05 15:10:54
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:13
2019-03-05 09:43:31
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:15
2019-03-05 00:17:04
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:16
2019-03-04 21:08:10
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:18
2019-03-04 21:07:09
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:19
2019-03-04 21:04:05
Sonia Janus CABALTICA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:20
2019-03-04 17:37:42
Marcin Bętkowski GROGORY
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:21
2019-03-04 17:24:32
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:23
2019-03-04 17:23:51
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:24
2019-03-04 17:22:49
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:28
2019-03-04 15:51:19
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:30
2019-03-04 15:45:06
Klara Kozioł CENAR
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:31
2019-03-04 12:28:04
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:14:33
2019-03-04 12:24:51
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:23
2019-03-04 10:01:50
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:25
2019-03-04 10:00:31
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:26
2019-03-04 09:58:11
Mściwoj Kiecoń COCO MAMBO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:28
2019-03-04 09:57:20
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:29
2019-03-04 09:56:08
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:15:34
2019-03-04 06:37:37
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:29
2019-03-03 22:27:18
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 15:29:36
2019-03-03 22:03:23
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:33
2019-03-03 15:19:08
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:35
2019-03-03 13:55:01
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:33:37
2019-03-03 13:20:44
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:58:13
2019-03-03 11:28:26
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:58:14
2019-03-03 00:00:22
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:40:07
2019-03-02 14:52:36
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:40:08
2019-03-02 09:53:01
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 22:32:51
2019-03-01 21:32:37
Marcin Wesoły TREASURE QUEEN Z
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 22:32:53
2019-03-01 21:31:51
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 22:32:55
2019-03-01 21:31:02
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:49:15
2019-03-01 11:13:59
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:20:18
2019-03-01 10:43:13
Łukasz Piksa VELCO SITTE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:20:40
2019-03-01 10:40:40
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 11:19:51
2019-03-01 10:39:09
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 16:33:39
2019-03-01 08:26:56
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 16:33:54
2019-03-01 08:25:36
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 16:34:11
2019-03-01 08:23:31
Ewa Aleksandra Dyżewska NIKO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 16:34:24
2019-03-01 08:21:43
Ewa Aleksandra Dyżewska INGRID
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:01:25
2019-02-28 17:50:38
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:01:26
2019-02-28 17:49:13
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:48:23
2019-02-28 08:48:46
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:48:25
2019-02-28 08:48:15
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 12:48:26
2019-02-28 08:47:24
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 08:36:10
2019-02-27 17:56:44
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:42
2019-02-26 11:45:12
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:46
2019-02-26 11:44:11
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:48
2019-02-26 11:43:11
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:50
2019-02-26 11:41:37
Julia Jabłońska CAHIR
  • 2x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:53
2019-02-26 09:43:32
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:55
2019-02-26 09:42:06
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:57
2019-02-25 23:29:10
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:19:59
2019-02-25 23:28:03
Jan Bobik HAWR
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:01
2019-02-25 23:26:32
Jan Bobik QUEEN-FLY
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:06:50
2019-02-25 23:02:41
Laura Kłapińska CARTIER
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:17
2019-02-25 23:01:43
Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:19
2019-02-25 23:00:55
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:21
2019-02-25 19:12:22
Zuzanna Kuc ESTERA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:23
2019-02-25 19:06:44
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:25
2019-02-25 14:39:07
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:27
2019-02-25 14:38:18
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:29
2019-02-25 14:37:01
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:31
2019-02-25 13:24:57
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:20:33
2019-02-25 13:23:40
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:15:59
2019-02-25 07:21:56
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:01
2019-02-25 07:21:29
Eliza Zawadzka PABLO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:03
2019-02-25 07:20:44
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:08
2019-02-25 00:11:10
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:09
2019-02-25 00:09:02
Marta Dąbrowska LARINA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:16:12
2019-02-24 22:50:06
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 22:43:27
2019-02-24 21:28:33
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:18
2019-02-24 14:25:36
Gabriela Biedka CONTENDRIX
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 21:38:29
2019-02-24 10:52:09
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:23
2019-02-24 10:17:55
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:11:26
2019-02-24 09:11:42
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 13:34:29
2019-02-22 22:19:39
Klaudia Danecka GALAN
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 13:34:31
2019-02-22 22:18:41
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:54:38
2019-02-22 00:38:59
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:48:48
2019-02-20 19:27:34
Weronika Wilska H. ELDORADO B.
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:06:52
2019-02-20 19:25:45
Weronika Wilska FANCY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:48:51
2019-02-20 15:23:56
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:48:53
2019-02-19 21:38:35
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:40
2019-02-19 21:24:09
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:44
2019-02-19 21:23:01
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:46
2019-02-19 20:24:08
Maksymilian Wechta QUINTUS 93
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:50
2019-02-19 20:12:12
Maksymilian Wechta COUNTDOWN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:51
2019-02-19 20:10:41
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:53
2019-02-19 20:06:05
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:55
2019-02-19 20:04:17
Maksymilian Wechta CALLIHALL
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:31:57
2019-02-19 09:06:03
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:09
2019-02-18 15:51:19
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:11
2019-02-18 15:48:15
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:15
2019-02-18 02:35:35
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:17
2019-02-18 02:34:14
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:18
2019-02-18 02:33:37
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/CC1/Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:21
2019-02-18 02:32:18
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:32:23
2019-02-17 19:26:32
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:11:55
2019-02-17 19:21:12
Milena Dobkowska PIEROT
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:55:38
2019-02-15 15:01:10
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:55:44
2019-02-15 04:49:43
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:55:48
2019-02-15 04:46:00
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:55:57
2019-02-13 22:41:30
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:56:00
2019-02-13 22:40:30
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:31
2019-02-13 21:17:34
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:33
2019-02-13 21:16:19
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:35
2019-02-13 21:15:45
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:55:37
2019-02-13 21:15:06
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:39:19
2019-02-13 17:27:40
Anna Korzeniewska CHUCK NORRIS
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:39:22
2019-02-13 10:20:12
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 12/CC/Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:37:36
2019-02-11 09:19:37
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:37:43
2019-02-11 09:17:28
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:37:51
2019-02-09 15:29:00
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 4/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C1/Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 11/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:37:53
2019-02-09 09:48:42
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 1/N/Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Mała Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N1/Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
7. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
8. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
9. Bolko Aleksandra BPK wielkopolksa
2001 (J.)
O025841
10. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
11. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
12. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
13. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
14. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
15. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
16. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
17. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
18. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
19. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
20. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
21. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
22. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
23. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
24. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
25. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
26. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
27. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
28. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
29. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
30. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
31. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
32. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
33. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
34. Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O031484
35. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
36. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
37. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
38. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
39. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
40. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
41. Kubiak Michał Sobieski jumping team gdańsk
S
Brak
42. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
43. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
44. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
45. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
46. Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O041776
47. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
48. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
49. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
50. Marchwicka Maja Kj Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
51. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
52. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
53. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
54. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
55. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
56. Olchowska Klaudia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O007838
57. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
58. Osieka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
59. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
60. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
61. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
62. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O007667
10129296
63. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
64. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
S
O000912
65. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
66. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
S
O025537
67. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
68. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
O002899
69. Wawrzyniak Pola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2004 (JM.)
0039971
10160775
70. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
71. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
72. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
73. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
74. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
75. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
76. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
77. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
78. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
79. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
80. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
81. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

111

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
2.

142

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
3.

110

BACO KWPN POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: LABABE VAN HAMME
O: Marcin Wypchło
B: Hol
K026277 5280030607377
4.

37

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
5.

59

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: Holandia
Brak
6.

160

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
7.

105

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
8.

64

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
9.

76

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O: Firma Infra
B:
K014800 DE421000109108 104WU70
10.

130

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
11.

134

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan
M: Stutbuch 1 Grand Baluba
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewit
K018552 276098102367146
12.

169

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
13.

86

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
14.

151

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/168 F: Calido I
M: Jasmina I
O: Wojciech Kasperski i Jakub Krzyżosiak
B: Wojciech Kasperski
K020476 DE421000691811
15.

57

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020608 DE421000130512
16.

100

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
17.

47

CAMILLA 139 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
O: Piotr Brańka
B: Meier Thiess
K026983 421000155210 105UV20
18.

173

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
19.

159

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: CARRICO/CATOKI
M: GRAFFITI/GRAF GRANNUS
O: DAJANA PAWLICKA
B: -
K022409 DE431316587112
20.

126

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
21.

46

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestüt Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
22.

82

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
23.

168

CARTIER SP POL 2005 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
O: Małgorzata Kłapińska
B:
K010016 POL009630121405 102UZ84
24.

107

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
25.

119

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
26.

150

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K021630 DE456570196812
27.

93

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412 105PT18
28.

127

CATINA HOL POL 2010 Klacz gniada/168 F: clarimo
M: moreen
O: slawomir polikowski
B: niemcy
brak 421000051810
29.

49

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
30.

154

CELEBRITY Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Bavaria
O: Aneta Danecka
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K018561
31.

140

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
O: Jurkiewicz Jan
B: Jurkiewicz Jan
Brak
32.

185

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
33.

87

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
34.

186

CHEPETTANO HOL. GER 2012 Ogier F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
O: Wechta
B: _
K020603
35.

133

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
36.

52

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
37.

167

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/* F: Chello I
M: Ostara
O: Joanna Lehmann
B: *
KO10740 DE421000209804
38.

6

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K026317 208333200903743
39.

187

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K024483 DE441410882613
40.

172

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
41.

125

COCO MAMBO Brandenburg GER 2009 Wałach siwa/168 F: COLORIT
M: LADY GRANNOX
O: HAGEN RIDZKOWSKI
B: HANS-JOAHIM KRUGER
BRAK DE456-3701416-09 105SQ84
42.

32

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
43.

163

COLMINO HOL. POL 2008 Wałach siwa/168 F: Coleman
M: Xxx
O: Jos Lansink
B: Xxx
Brak Brak
44.

85

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
O: RJT Sp z o.o.
B: SK Nad Wigrami
K016448 616009510444310 105GM03
45.

74

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
46.

104

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
47.

84

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Ute Trost
K020301 DE421000085411
48.

72

CONTENDRIX WESTF POL 2011 Wałach gniada/168 F: Contendro II
M: Lady Ship / Lancer III
O: Jacek Muraczewski
B: Niemcy
K024585
49.

98

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
50.

117

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
51.

153

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
K023511
52.

50

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
53.

54

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
54.

162

CUPIDO Z Z POL 2011 Wałach gniada/174 F: Cumano
M: Xxx
O: Jos Lansink
B: Jos Lansink
Brak Brak
55.

170

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
O: Michał Broniszewski
B: G Lenaerts
K019460 056015Z55708210
56.

121

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
57.

123

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosłąw Sekuła
K024615 DE418180174011
58.

69

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
59.

92

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
60.

79

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
61.

75

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/. F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Artur Biegalski
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 POL009610219108
62.

61

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349 616999540162510
63.

122

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
64.

25

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
O: Stajnia Sportowa EquiRex
B: D. Veldhoen-Plas
brak
65.

24

EDESSO KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Zahros R /
M: Adesi /
O: Ewa Aleksandra Dyżewska
B: A. De Gorter
brak
66.

156

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
67.

148

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
68.

94

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/167cm F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Zuzanna Kuc
B: Babiś Józef
K009486
69.

71

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
70.

15

FANCY KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Vigaro
M: T/ Numero Uno
O: Weronika Wilska
B: H
K026515
71.

67

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
72.

145

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Brill
B:
K023785 528003201003928
73.

115

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
74.

155

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
75.

88

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
76.

158

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
77.

141

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
78.

128

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
79.

177

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
80.

70

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
81.

171

GAPHIRA XXX POL 2012 Klacz inna/Xxx F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak Brak
82.

60

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
83.

97

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
84.

178

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: LUDGER
M: GAISMA
O: Marcin Wypchło
B: Kosinski Sylwester
K016884 12234
85.

114

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
86.

135

GREOGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/169 F: Up to date
M: Emilion
O: Wanda Szmyt
B: Holender
Hky Hg
87.

131

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
88.

103

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
89.

66

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
90.

106

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: -
K025713
91.

174

HANTERKA OLD GER 2005 Klacz gniada/165 F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
92.

90

HAWR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Farmer / Rovetto
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Janusz Zybała
B: SK Nowielice
K022828 616009640012413
93.

183

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Paulina Koza
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
94.

43

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
95.

179

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Nurjev
M: Hiszpanka
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
k009484 POL 009 60 01864 03 10589
96.

3

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada/165 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K017763 BELW270289BWP
97.

89

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Janusz Zybała
B:
K023081 528003201303231
98.

27

INGRID KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Elvis Ter Putte /
M: Canturano / Heartbreaker
O: Hana Polednikova
B:
brak
99.

118

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
100.

96

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
101.

51

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
102.

4

KISSIMMEE Holsztyńska NED 2009 Klacz siwa/167 F: CLEARWAY
M: MANUSCHKA
O: BIORAJ SP. Z O.O.
B: X
K026757 X
103.

180

Kontador F:
M:
O:
B:
104.

68

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
105.

101

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
106.

81

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
107.

166

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
108.

161

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
109.

143

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
O: Marcin Matelski
B: .
K025816 DE456370005012
110.

95

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
111.

99

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
112.

41

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
113.

149

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K021788 DE421000087312
114.

55

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
115.

45

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
116.

26

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 Ogier ciemnogniada/178 F: Numero Uno
M: Contiga
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K025017 DE455-8790019-13
117.

152

NIRVARO Oldenburska POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender
M: Stutbuch1 Chella Girl(Sandro Boy)
O: Alicja Hendrys
B: Gestut Lewitz
K017222 DE418181371308
118.

182

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
119.

176

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
120.

175

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata/- F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: D. Dobkowski
B: Oliver Brinkmeyer
K011983 DE441411573907 104CI80
121.

120

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
122.

147

QUE SERANDO OLD POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B: .
K015876 DE433330387505
123.

63

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
124.

91

QUEEN-FLY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
O: Jan Bobik
B: Jan Bobik
K021879 616009640028312 105PL82
125.

80

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911 105OG19
126.

138

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
127.

184

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: INGWERSEN HANS KARSTEN, HASELUND (GER)
DE421000154908 104HN36
128.

48

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
129.

139

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
130.

165

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
131.

31

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B: x
K024425 DE421000117513
132.

164

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
133.

58

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
134.

42

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
135.

116

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
136.

40

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
137.

132

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
K022326 DE431314407411
138.

83

TALOUSIMONICA K Z Zangersheide BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
O: RJT SP Z O.O.
B: Klaver C.T.
K018024 Z-651706 104ZL40
139.

157

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
140.

113

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B:
K018495 056015Z55847809
141.

136

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
142.

73

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
143.

137

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Kaja Nikolas
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
144.

109

VELCO SITTE SBS POL 2005 Wałach gniada/166 F: PARCO
M: INSEL SITTE
O: Marcin Wypchło
B: Daniel BOUDRENGHIEN
K022682 056007000V39755
145.

5

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K025219 DE456570092210
146.

62

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
147.

65

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
20
SUM:
20.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
10
20
150
SUM:
180.00
Babiak Filip KJ Infernal Team
800
50
SUM:
850.00
Bado Gabriela Kielecki KJ
250
SUM:
250.00
Biedka Gabriela bkp
20
400
350
SUM:
770.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
10
50
200
SUM:
260.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
350
SUM:
350.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
800
100
SUM:
900.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
20
20
250
500
100
50
450
10
150
100
SUM:
1650.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
10
75
1000
10
SUM:
1095.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
400
SUM:
400.00
Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
10
20
200
600
SUM:
830.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
20
SUM:
20.00
Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
50
SUM:
50.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
200
1100
50
SUM:
1350.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
10
20
200
500
SUM:
730.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
150
212,50
600
1300
600
150
1100
SUM:
4112.50
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
10
SUM:
10.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
20
1000
100
1200
150
SUM:
2470.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
10
50
SUM:
60.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
225
SUM:
225.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
500
SUM:
500.00
Kostek Laura bpk
400
325
100
SUM:
825.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
650
SUM:
650.00
Kubiak Michał Sobieski jumping team gdańsk
100
SUM:
100.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
20
800
20
SUM:
840.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
250
300
1100
350
800
150
250
SUM:
3200.00
Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
50
500
SUM:
550.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
10
SUM:
10.00
Matelski Marcin KJ DILMAR
50
50
75
SUM:
175.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
400
3500
SUM:
3900.00
Murdzia Seweryn bpk
10
20
150
SUM:
180.00
Nikolas Kaja bpk
20
SUM:
20.00
Olchowska Klaudia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
50
SUM:
50.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
600
SUM:
900.00
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
20
275
50
SUM:
345.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
1300
SUM:
1300.00
Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
300
SUM:
300.00
Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
300
125
SUM:
425.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
400
SUM:
400.00
Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
150
SUM:
150.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
800
100
3000
1000
150
SUM:
5050.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
325
212,50
500
100
SUM:
1137.50
Wawrzyniak Pola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
500
SUM:
500.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
10
50
250
200
150
SUM:
660.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
600
900
SUM:
1500.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
20
100
2500
50
SUM:
2670.00
Wypchło Aleksandra bpk
75
SUM:
75.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
50
20
250
275
20
SUM:
615.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
400
SUM:
400.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1300
800
SUM:
2100.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-03-15
46
2019-03-15
14
20
2019-03-16
13
2019-03-16
19
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-03-15
19
10
2019-03-15
10
20
2019-03-16
22
2019-03-16
7
150
Babiak Filip
KJ Infernal Team
GUSTIQUE (103)
2019-03-15
23
2019-03-15
66
2019-03-16
3
800
2019-03-17
9
50
COMPASS (104)
2019-03-15
50
2019-03-16
19
2019-03-17
35
BORN FREE (105)
2019-03-15
24
2019-03-15
56
2019-03-16
18
2019-03-17
20
Bado Gabriela
Kielecki KJ
ELWICA DN (148)
2019-03-14
2019-03-16
6
250
2019-03-15
31
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
GREOGORY (135)
2019-03-16
42
2019-03-17
23
2019-03-17
Biedka Gabriela
bkp
2019-03-14
2019-03-15
30
2019-03-15
18
20
2019-03-16
3
400
2019-03-17
5
350
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (46)
2019-03-15
39
2019-03-16
6
2019-03-15
30
2019-03-15
38
2019-03-16
11
2019-03-15
47
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
2019-03-14
27
2019-03-15
35
2019-03-17
16
HAWR (90)
2019-03-14
28
2019-03-15
63
2019-03-17
17
2019-03-15
43
2019-03-16
14
2019-03-17
14
Bolko Aleksandra
BPK wielkopolksa
2019-03-15
37
2019-03-15
65
2019-03-16
27
2019-03-17
26
FATIMA (145)
2019-03-15
36
2019-03-15
29
2019-03-16
31
2019-03-17
12
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (179)
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-03-14
36
2019-03-15
9
10
2019-03-16
7
2019-03-15
33
2019-03-17
10
50
2019-03-14
25
2019-03-15
29
2019-03-16
10
2019-03-15
5
200
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-14
43
2019-03-15
51
2019-03-17
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-03-15
20
2019-03-16
12
2019-03-17
5
350
Dąbrowska Marta
bpk
QUESTA (80)
2019-03-17
LARINA (81)
2019-03-17
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
GALAN (70)
2019-03-15
2019-03-17
2019-03-15
59
2019-03-16
2019-03-17
34
2019-03-15
68
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
ZALVO (65)
2019-03-15
36
2019-03-16
2019-03-17
3
800
QUI GIGI (138)
2019-03-15
21
2019-03-16
8
100
PIEROT (175)
2019-03-14
2019-03-15
33
2019-03-15
72
2019-03-16
39
2019-03-17
22
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
EDESSO (24)
2019-03-14
10
20
2019-03-15
9
20
2019-03-16
4
250
2019-03-17
4
500
2019-03-15
7
100
2019-03-15
23
2019-03-16
12
50
2019-03-17
7
450
NIKO (26)
2019-03-14
26
2019-03-15
11
10
2019-03-16
7
150
INGRID (27)
2019-03-14
35
2019-03-15
6
100
2019-03-16
2019-03-17
18
SANDMAN (164)
2019-03-14
22
2019-03-15
61
2019-03-17
41
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-14
44
2019-03-15
70
2019-03-15
TICOS L (157)
2019-03-14
47
2019-03-15
2019-03-15
FRAPANT (158)
2019-03-14
10
2019-03-15
2019-03-16
11
50
2019-03-17
COBREY F (187)
2019-03-17
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (160)
2019-03-15
71
2019-03-15
76
2019-03-16
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2019-03-15
14
10
2019-03-16
10
2019-03-17
25
2019-03-16
36
2019-03-15
7
75
2019-03-16
1
1000
2019-03-17
30
GRANDIOS (114)
2019-03-15
15
10
2019-03-15
38
2019-03-16
43
2019-03-17
19
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-15
54
2019-03-15
64
2019-03-16
20
2019-03-17
30
2019-03-15
72
2019-03-15
68
2019-03-16
37
2019-03-17
34
CASSARIO (150)
2019-03-15
69
2019-03-15
74
2019-03-16
46
2019-03-17
2
400
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
NIRVARO (152)
2019-03-15
73
2019-03-16
2019-03-16
17
2019-03-17
13
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2019-03-14
38
2019-03-15
12
10
2019-03-16
11
2019-03-14
11
20
2019-03-15
22
2019-03-16
2
2019-03-14
4
200
2019-03-15
50
2019-03-16
3
CAHIR (86)
2019-03-14
17
2019-03-15
28
2019-03-16
3
600
2019-03-14
40
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-03-15
22
2019-03-15
12
20
2019-03-16
25
2019-03-17
14
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2019-03-15
53
2019-03-15
53
2019-03-16
9
50
2019-03-16
9
2019-03-17
33
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
CABALTICA (134)
2019-03-15
65
2019-03-15
71
2019-03-16
26
2019-03-16
9
2019-03-17
16
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (118)
2019-03-14
6
200
2019-03-15
9
2019-03-17
2
1100
CALICOR (151)
2019-03-14
2019-03-15
34
2019-03-15
67
2019-03-16
45
2019-03-17
8
50
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-15
48
2019-03-15
35
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
15
2019-03-15
18
10
2019-03-15
17
20
2019-03-16
5
200
2019-03-16
4
500
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2019-03-14
5
150
2019-03-15
3
212,50
2019-03-15
49
2019-03-17
37
2019-03-15
1
600
2019-03-16
35
2019-03-17
1
1300
2019-03-14
3
600
2019-03-15
21
2019-03-17
9
BRANDY (64)
2019-03-14
15
2019-03-15
6
150
2019-03-15
12
2019-03-17
2
1100
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (73)
2019-03-15
17
10
2019-03-16
20
2019-03-17
29
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-15
43
2019-03-15
19
20
2019-03-16
18
2019-03-17
17
2019-03-15
24
2019-03-15
1
1000
2019-03-16
7
100
2019-03-17
4
1200
2019-03-15
49
2019-03-15
48
2019-03-16
6
150
2019-03-17
21
CATINA (127)
2019-03-15
27
2019-03-15
62
2019-03-16
48
2019-03-17
38
CHANTILLY (185)
2019-03-15
27
2019-03-15
14
2019-03-16
38
2019-03-17
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
CELEBRITY (154)
2019-03-14
41
2019-03-15
10
10
2019-03-17
12
50
FIRST ONE (155)
2019-03-14
12
2019-03-15
13
2019-03-17
10
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2019-03-14
3
225
2019-03-15
2019-03-17
40
Kłapińska Laura
KS Small Cherry Trzebnica
CARTIER (168)
2019-03-14
2019-03-15
28
2019-03-16
15
2019-03-17
21
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (161)
2019-03-14
32
2019-03-15
2
500
2019-03-16
1
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-03-15
42
2019-03-15
10
2019-03-16
11
2019-03-17
32
Kostek Laura
bpk
2019-03-15
3
400
2019-03-15
1
325
2019-03-16
8
100
2019-03-17
28
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
Kontador (180)
2019-03-15
52
2019-03-15
44
2019-03-17
20
2019-03-16
29
2019-03-14
24
2019-03-15
62
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
39
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (139)
2019-03-14
23
2019-03-15
73
2019-03-16
16
CENAR (140)
2019-03-14
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2019-03-14
13
2019-03-15
15
2019-03-17
6
650
2019-03-15
2019-03-15
51
2019-03-16
17
2019-03-17
10
Kubiak Michał
Sobieski jumping team gdańsk
PANJAA (176)
2019-03-14
6
100
2019-03-15
39
2019-03-17
24
GALAKTYKA (177)
2019-03-14
20
2019-03-15
37
2019-03-17
13
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ESTERA (94)
2019-03-14
2019-03-15
2019-03-14
42
2019-03-15
2019-03-16
13
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-14
21
2019-03-15
56
2019-03-15
20
20
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-14
48
2019-03-15
66
2019-03-16
14
2019-03-17
42
2019-03-14
29
2019-03-15
42
2019-03-16
40
2019-03-16
2
800
2019-03-17
28
2019-03-14
9
20
2019-03-15
41
2019-03-15
34
2019-03-16
4
2019-03-17
11
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-03-14
46
2019-03-15
2019-03-15
46
2019-03-16
23
2019-03-16
6
200
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
PLEJADA (120)
2019-03-15
57
2019-03-16
15
Lewandowski Aleksander
Klub Jeździecki Arpav
2019-03-15
4
250
2019-03-15
5
300
2019-03-16
2
1100
2019-03-15
63
2019-03-15
17
2019-03-16
5
350
2019-03-17
3
800
2019-03-15
5
150
2019-03-15
45
2019-03-16
12
2019-03-17
3
250
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-03-14
15
2019-03-16
10
50
2019-03-17
4
500
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
CUPIDO Z (162)
2019-03-14
45
2019-03-15
69
2019-03-16
COLMINO (163)
2019-03-14
14
2019-03-15
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2019-03-15
16
10
2019-03-16
16
2019-03-17
32
Marchwicka Maja
Kj Agro-Handel Śrem
2019-03-15
2019-03-15
55
2019-03-16
12
2019-03-17
31
2019-03-15
25
2019-03-16
18
2019-03-17
22
2019-03-15
Matelski Marcin
KJ DILMAR
LUGANO (143)
2019-03-15
8
50
2019-03-15
58
2019-03-16
13
50
2019-03-17
7
75
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (119)
2019-03-15
64
2019-03-15
70
2019-03-16
44
2019-03-17
29
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (51)
2019-03-14
18
2019-03-15
23
2019-03-17
19
2019-03-14
9
2019-03-15
4
400
2019-03-17
1
3500
Murdzia Seweryn
bpk
TREFL-K (136)
2019-03-15
13
10
2019-03-15
11
20
2019-03-16
28
2019-03-17
27
QUI GIGI (138)
2019-03-14
7
150
2019-03-17
11
Nikolas Kaja
bpk
ULOTKA-K (137)
2019-03-14
12
20
2019-03-15
60
2019-03-16
2019-03-17
26
Olchowska Klaudia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
SONATA (116)
2019-03-15
45
2019-03-16
2019-03-17
11
50
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LUNA P (99)
2019-03-14
2019-03-15
2019-03-14
2019-03-15
11
2019-03-17
8
300
2019-03-16
1
600
Osieka Hanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-15
2019-03-16
47
2019-03-17
Pawlicka Dajana
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-15
2019-03-16
16
2019-03-17
33
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2019-03-14
39
2019-03-15
16
20
2019-03-16
14
2019-03-15
40
MONSUN (41)
2019-03-14
2
275
2019-03-15
8
50
2019-03-16
9
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-15
61
2019-03-15
16
2019-03-16
1
1300
2019-03-17
15
Piksa Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-03-15
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2019-03-14
5
300
2019-03-15
22
2019-03-17
Prasek Magdalena
Stowarzyszenie Interhorse
2019-03-15
26
2019-03-16
5
300
2019-03-17
6
125
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
COCO LADY (172)
2019-03-14
4
400
2019-03-15
19
2019-03-17
18
2019-03-14
2019-03-15
HANTERKA (174)
2019-03-14
30
2019-03-15
41
2019-03-16
24
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
DURAVELLA (122)
2019-03-15
21
2019-03-16
13
2019-03-17
5
150
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
CABO (169)
2019-03-14
2
800
2019-03-15
8
100
2019-03-17
2
3000
2019-03-14
1
1000
2019-03-15
7
150
2019-03-17
12
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o.
GAPHIRA (171)
2019-03-14
1
325
2019-03-15
3
212,50
2019-03-16
2
500
2019-03-17
8
100
Wawrzyniak Pola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DIMPLE (69)
2019-03-15
2019-03-15
40
2019-03-16
10
2019-03-17
1
500
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2019-03-14
37
2019-03-16
30
2019-03-15
32
2019-03-17
23
2019-03-14
14
2019-03-15
20
10
2019-03-17
9
50
2019-03-16
32
2019-03-15
54
2019-03-16
33
2019-03-17
6
250
2019-03-14
11
2019-03-15
6
200
2019-03-15
25
2019-03-16
15
2019-03-17
7
150
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2019-03-15
60
2019-03-15
18
2019-03-16
34
2019-03-17
25
FAUNA KG (115)
2019-03-15
3
600
2019-03-17
5
900
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
HANDSOME (106)
2019-03-14
2019-03-15
2019-03-17
CASPAR MS (107)
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
Wilska Weronika
Sopocki KJ
FANCY (15)
2019-03-14
13
20
2019-03-14
8
100
2019-03-15
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
3
2500
2019-03-15
47
2019-03-15
57
2019-03-16
8
50
2019-03-17
24
Wypchło Aleksandra
bpk
BACO (110)
2019-03-14
19
2019-03-15
32
2019-03-16
8
2019-03-14
16
2019-03-15
67
GILEA (178)
2019-03-14
7
75
2019-03-15
58
2019-03-16
21
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-03-14
34
2019-03-15
55
2019-03-16
5
2019-03-15
52
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
FREYA (141)
2019-03-15
75
2019-03-16
2019-03-17
31
BACANTI (142)
2019-03-15
59
2019-03-15
26
2019-03-16
41
2019-03-17
36
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (67)
2019-03-15
2019-03-16
20
2019-03-17
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2019-03-14
8
50
2019-03-15
44
2019-03-15
13
20
2019-03-16
19
2019-03-17
3
250
PABLO I (182)
2019-03-14
31
2019-03-15
2
275
2019-03-15
15
20
2019-03-16
17
2019-03-17
27
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
LARIFARI (101)
2019-03-14
33
2019-03-17
43
2019-03-15
31
2019-03-16
4
400
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-03-17
1
1300
2019-03-15
2
800
2019-03-14
2019-03-15
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2019-03-16
21
2019-03-17
6
250

Number of Riders: 81

Number of Horses: 147

The sum of prizes: 46 610.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl