Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 1-3 marzec 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 00:39:55
2019-02-26 00:39:55
Hubert Ludwiczak COLMINO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 00:39:10
2019-02-26 00:39:10
Hubert Ludwiczak CUPIDO Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:56:16
2019-02-25 20:22:07
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:56:18
2019-02-25 20:21:28
Leszek Gramza MOULIN ROUGE L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:17:51
2019-02-24 18:52:46
Natalia Pschionko DORADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:17:54
2019-02-24 18:21:47
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:17:59
2019-02-24 18:20:06
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:18:02
2019-02-24 17:06:50
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:18:04
2019-02-24 17:06:13
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:18
2019-02-24 15:04:09
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:20
2019-02-24 13:05:41
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:21
2019-02-24 13:04:56
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:23
2019-02-24 13:04:11
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:24
2019-02-24 13:03:32
Łukasz Wasilewski FLOYD
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:26
2019-02-24 13:00:58
Matylda Malepszy JF H&H
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:28
2019-02-24 13:00:14
Matylda Malepszy AUGUST
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:29
2019-02-24 12:59:34
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:31
2019-02-24 11:35:33
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 15:08:32
2019-02-24 11:35:01
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 10:54:21
2019-02-24 00:02:25
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:04:08
2019-02-23 13:55:36
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:27:56
2019-02-22 20:37:29
Jacek Mierzwiński CLINTORD'S SON M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:09
2019-02-22 20:36:56
Jacek Mierzwiński CALVADOS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:12
2019-02-22 16:45:55
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:15
2019-02-22 16:45:00
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:18
2019-02-22 16:44:07
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:23
2019-02-22 14:42:52
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:25
2019-02-22 14:41:12
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:45:32
2019-02-21 20:33:56
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:00
2019-02-21 15:50:09
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:07
2019-02-21 14:37:57
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:09
2019-02-21 14:36:37
Michał Tyszko BIQUEEN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:11
2019-02-21 14:10:42
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:12
2019-02-21 11:04:44
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:17
2019-02-21 11:03:32
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:19
2019-02-21 09:48:48
Jan Kurek MAIK K
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 2x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:20
2019-02-21 09:47:35
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:22
2019-02-21 09:45:56
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:23
2019-02-21 09:39:03
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:25
2019-02-21 09:37:36
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:27
2019-02-21 09:22:02
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:28
2019-02-21 09:20:27
Sławomir Andruchów INTI L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:30
2019-02-21 09:19:28
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:29:31
2019-02-21 09:18:28
Sławomir Andruchów CONRALDIK IV
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:11
2019-02-20 21:16:39
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:13
2019-02-20 21:12:57
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:15
2019-02-20 21:11:58
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:16
2019-02-20 19:58:03
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:18
2019-02-20 19:41:44
Łukasz Koza Q 7 (Q SIEBEN)
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:22
2019-02-20 19:40:32
Łukasz Koza BIJOU BE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:24
2019-02-20 13:20:18
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:26
2019-02-20 13:18:24
Michał Tyszko CERENSKY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:27
2019-02-20 13:17:23
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:30
2019-02-20 13:16:39
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:34
2019-02-20 11:41:29
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:37
2019-02-20 10:01:14
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:47:41
2019-02-20 09:58:25
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:29
2019-02-19 18:06:35
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:32
2019-02-19 15:12:30
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:34
2019-02-19 15:12:03
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:35
2019-02-19 15:11:31
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:37
2019-02-19 15:10:47
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:42
2019-02-18 21:51:05
Tomasz Gogołek GENCO KG
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:49
2019-02-18 16:42:25
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:29:51
2019-02-18 16:39:36
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:30:01
2019-02-18 15:37:59
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:30:03
2019-02-18 15:34:05
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:30:05
2019-02-18 11:02:27
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 23:01:33
2019-02-17 22:17:13
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 22:11:03
2019-02-17 19:37:48
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 22:11:04
2019-02-17 19:37:07
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 22:11:19
2019-02-17 12:09:57
Łukasz Koza ELLE DARCO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:38
2019-02-17 12:08:59
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:47:42
2019-02-17 12:08:09
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:48:19
2019-02-16 14:43:08
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:48:21
2019-02-16 14:42:14
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:48:23
2019-02-16 14:41:27
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 15:48:25
2019-02-16 14:40:37
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 19:38:33
2019-02-13 17:28:27
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:40:32
2019-02-11 22:39:19
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 22:40:34
2019-02-11 22:38:39
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:19:18
2019-02-07 11:56:01
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:19:21
2019-02-07 11:54:12
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:07
2019-01-31 10:18:53
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:08
2019-01-31 10:14:15
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:10
2019-01-31 10:12:43
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:11
2019-01-30 21:42:17
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:53:13
2019-01-30 21:39:55
Sonia Janus CABALTICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (art. 274.1.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
2. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
3. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
4. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
5. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
6. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
7. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
8. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
9. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
10. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
11. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
1111111
12. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
13. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
14. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
15. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
16. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
17. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
18. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
19. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
20. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
21. Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
2005 (JM.)
O040031
22. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
23. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
24. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
25. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
26. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
27. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
O001944
28. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
29. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
30. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
31. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O033077
32. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
33. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
34. Morsztyn Piotr BPK
S
O000431
35. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
36. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
37. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
38. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
39. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
S
O000912
40. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
41. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
42. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
43. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
44. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
45. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
46. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
47. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
48. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
Brak
49. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
50. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
51. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
52. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
53. Wawrzyniak Pola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2004 (JM.)
0039971
10160775
54. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

16

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
3.

37

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
4.

87

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Joanna Malepszy
B:
K011423 5280030503290 104NL42
5.

55

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
6.

76

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
7.

109

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
8.

106

BERNADINE LAN XXX POL 2006 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K025056
9.

59

BIQUEEN HOL POL 2009 Klacz siwa/167 F: Quirado
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kaminski
B: Niemcy
K024276 DE421000119209
10.

11

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
11.

31

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
12.

18

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan
M: Stutbuch 1 Grand Baluba
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewit
K018552 276098102367146
13.

73

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
O: Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński
B: Kowalska
K024863 DE418182578313
14.

79

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
15.

51

CARENSKY HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/180 F: Cornet Obolensky
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Joanna Maluszynska
B: Niemcy
K024737 DE421000278310
16.

53

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B:
K024574 DE421000206612
17.

61

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
18.

33

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
19.

63

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
20.

47

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
21.

75

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
22.

78

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
23.

20

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
24.

23

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
25.

100

CHUCK NORRIS Hannoveraner GER 2011 Wałach F: CARRICO
M: GERONA
O: OLIMPIA BEMBENIK
B: Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg
brak
26.

15

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
27.

21

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K026317 208333200903743
28.

72

CLINTORD'S SON M Oldenburg Springpferd POL 2010 Wałach gniada/173 F: Clintord I
M: Politesse d'Ete
O: Józef Marciniak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018675 K018675
29.

89

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
30.

74

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
31.

32

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
32.

99

COLMINO HOL GER 2008 Wałach siwa F: COLMAN
M: THIRZA/CARETINO
O: Jos Lansink & Ashford Farm
B: Stelter Bodo
Brak
33.

30

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
34.

70

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
K016793 DE421000248909 105AY78
35.

88

CONSENSUS Westwalia POL 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L
M: nn/Concorde
O: Lotwa
B: niemcy
K026744 brak
36.

93

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
37.

36

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
38.

98

CUPIDO Z ZANG BEL 2011 Wałach gniada F: Cumano / Cassini I
M: Pretty Woman Du Hazoy / Diamant De Semilly
O: Jos Lansink Horse BVBA
B: Jos Lansink Horse BVBA
K022442 981100002653439
39.

103

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
40.

57

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
41.

91

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
42.

50

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
43.

2

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
O: Rafał Płatek
B: Rafał Płatek
LKPZJ/4554/19 616009550139711
44.

26

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
45.

102

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
46.

45

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
47.

71

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
48.

85

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
49.

56

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
50.

81

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
51.

42

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
52.

38

GENCO KG SP POL 2008 Wałach skarogniada/176 F: Vandame
M: Gina KG
O: ....
B: Grzegorz Komon
1 1
53.

29

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
54.

66

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
55.

40

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
56.

43

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
57.

69

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
58.

83

HELLUM H&H KWPN POL 2012 Wałach gniada/175 F: charisma
M: m/numero uno
O: holandia
B: holandia
brak brak
59.

107

Help Me Boy du Petite Vivier BWP BEL 2007 G siwa F: Blue Boy
M: Trust Me du Petite Vivier
O: Monika Chrzanowski
B:
104EG30
60.

84

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
61.

46

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
62.

68

INTI L HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Urania XII / Quintero
O: Jerzy Cerba
B: Henrike Feldhaus
K021421 DE421000193112
63.

39

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
O: Gierek Aleksander
B: Gerby de Busschere
K018996 056002W00291163
64.

82

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: charisma
M: nn
O: holandia
B: holandia
brak brak
65.

86

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
66.

22

KISSIMMEE Holsztyńska NED 2009 Klacz siwa/167 F: CLEARWAY
M: MANUSCHKA
O: BIORAJ SP. Z O.O.
B: X
K026757 X
67.

67

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
68.

104

LADY BARONESSE XXX POL 2011 Klacz siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
69.

94

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
O: Iwona Henzel
B:
K026157 DE418180227212
70.

92

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
71.

80

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
72.

35

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K021044 056015Z55719112
73.

62

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
74.

25

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
75.

97

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K021788 DE421000087312
76.

90

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre / Feinschnitt I V D Richter
O: Martina Romagnoli
B: Martina Romagnoli
K026302 056002W00306169
77.

52

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
O: EuroHorse
B: Fredrrick Engels
K024575 056002W00304505
78.

60

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
79.

48

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B:
K019363 DE431311437012
80.

28

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
81.

17

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
82.

54

SOLY JEAS Hanowerska GER 2009 Klacz gniada F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
O: Mariusz Kułaga
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
83.

19

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
K022326 DE431314407411
84.

34

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
85.

65

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
86.

77

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
O: Stanisława Gierek-Ciaciura
B: Józef Wachowiak
K011879 POL007611032404
87.

44

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
88.

24

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
89.

101

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
O: Monika Morsztyn
B: R. TEWIS, WESTDORP (NED)
02.01977 102YW87
90.

96

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K025219 DE456570092210
91.

14

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
92.

27

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
50
50
50
100
250
250
300
SUM:
1050.00
Babiak Filip KJ Infernal Team
150
200
30
200
SUM:
580.00
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
200
125
SUM:
325.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
175
225
100
SUM:
500.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
100
550
600
20
200
125
SUM:
1595.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
175
150
750
2100
SUM:
3175.00
Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
20
125
250
SUM:
395.00
Gierek Klara Vanto Jumping Team
150
SUM:
150.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
100
SUM:
100.00
Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
50
SUM:
50.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
50
SUM:
50.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
30
50
SUM:
80.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
50
SUM:
50.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
175
25
150
SUM:
350.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
150
325
400
SUM:
875.00
Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
20
SUM:
20.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
75
25
SUM:
100.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
20
125
25
300
SUM:
470.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
225
150
250
SUM:
625.00
Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
25
SUM:
25.00
Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
350
175
SUM:
525.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
125
175
SUM:
300.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
75
75
200
SUM:
350.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
100
175
275
175
100
SUM:
825.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
200
200
50
SUM:
450.00
Morsztyn Piotr BPK
750
SUM:
750.00
Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
50
25
SUM:
75.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
75
1000
100
SUM:
1175.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
100
350
25
300
450
400
SUM:
1625.00
Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
200
200
50
SUM:
450.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
20
75
SUM:
95.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
450
550
SUM:
1000.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
30
SUM:
30.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
50
SUM:
50.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
25
100
1500
SUM:
1625.00
Tauchert Oliwia SJ Baborówko
50
200
SUM:
250.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
175
50
SUM:
225.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
250
25
SUM:
275.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
150
75
150
250
275
500
325
500
SUM:
2225.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
125
150
SUM:
275.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
2019-03-01
7
50
2019-03-01
47
2019-03-02
7
50
2019-03-03
16
INTI L (68)
2019-03-01
6
50
2019-03-01
50
2019-03-02
39
2019-03-03
6
100
HATOKI (69)
2019-03-01
41
2019-03-01
12
2019-03-02
11
2019-03-03
10
2019-03-01
20
2019-03-01
5
250
2019-03-02
5
250
2019-03-03
7
300
Babiak Filip
KJ Infernal Team
COMPASS (30)
2019-03-01
23
2019-03-01
22
2019-03-02
36
2019-03-03
11
2019-03-01
37
2019-03-01
37
2019-03-02
4
150
2019-03-03
3
200
2019-03-01
17
2019-03-01
15
2019-03-02
9
30
2019-03-03
4
200
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2019-03-01
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (77)
2019-03-01
21
2019-03-02
1
200
2019-03-03
5
125
2019-03-01
31
2019-03-02
18
2019-03-03
14
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-01
9
2019-03-01
14
2019-03-02
33
2019-03-03
4
175
2019-03-01
32
2019-03-01
3
225
2019-03-02
6
100
2019-03-03
17
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (45)
2019-03-01
6
100
2019-03-01
2
550
2019-03-02
2019-03-02
15
2019-03-03
4
600
IELVE (46)
2019-03-01
9
20
2019-03-01
27
2019-03-02
2
200
2019-03-02
15
2019-03-03
6
125
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-03-01
15
2019-03-01
36
2019-03-02
3
175
2019-03-02
12
2019-03-03
5
150
A QUITE (95)
2019-03-01
2019-03-01
9
2019-03-02
2019-03-02
1
750
2019-03-03
1
2100
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
JESTLI (82)
2019-03-01
12
2019-03-01
10
20
2019-03-02
13
2019-03-02
5
125
2019-03-03
1
250
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (11)
2019-03-01
33
2019-03-01
23
2019-03-02
2019-03-02
14
2019-03-03
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2019-03-01
25
2019-03-02
10
2019-03-03
4
150
Gogołek Tomasz
St. KS Jumping Events Poznań
2019-03-02
36
2019-03-03
14
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-01
34
2019-03-01
43
2019-03-02
19
2019-03-02
37
2019-03-03
24
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-01
5
100
2019-03-01
35
2019-03-02
25
2019-03-02
31
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
TIFFANY (44)
2019-03-01
2019-03-01
2019-03-02
7
50
2019-03-02
26
2019-03-03
28
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-03-01
36
2019-03-01
18
2019-03-02
8
50
2019-03-02
16
2019-03-03
19
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-01
11
2019-03-01
2019-03-02
12
2019-03-02
44
2019-03-03
2019-03-01
16
2019-03-01
25
2019-03-02
30
2019-03-02
8
50
2019-03-03
12
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-01
20
2019-03-01
16
2019-03-02
41
2019-03-02
11
30
2019-03-03
10
2019-03-01
28
2019-03-01
8
50
2019-03-02
22
2019-03-02
2019-03-03
15
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2019-03-01
7
50
2019-03-01
2019-03-01
27
2019-03-01
31
2019-03-02
14
2019-03-02
28
BADOLAN (76)
2019-03-01
30
2019-03-02
23
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2019-03-02
2
175
2019-03-02
10
25
2019-03-03
5
150
2019-03-02
2019-03-02
21
2019-03-03
17
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (81)
2019-03-01
4
150
2019-03-01
22
2019-03-02
1
325
2019-03-03
2
400
Korzeniewska Anna
Stowarzyszenie Interhorse
2019-03-01
11
20
2019-03-02
24
2019-03-02
14
2019-03-03
22
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-01
24
2019-03-01
21
2019-03-02
43
2019-03-02
21
2019-03-03
22
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-01
42
2019-03-01
2019-03-02
23
2019-03-02
34
2019-03-03
7
75
2019-03-01
11
25
2019-03-01
25
2019-03-02
42
2019-03-02
33
2019-03-03
12
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-03-01
2019-03-01
12
20
2019-03-01
32
2019-03-02
17
2019-03-02
30
2019-03-03
25
2019-03-01
14
2019-03-01
48
2019-03-02
4
125
2019-03-02
11
25
2019-03-03
23
2019-03-01
10
2019-03-01
44
2019-03-02
9
2019-03-02
20
2019-03-03
1
300
2019-03-03
27
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
MAIK K (62)
2019-03-02
31
2019-03-02
3
225
2019-03-03
16
2019-03-02
3
150
2019-03-02
1
250
2019-03-03
13
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-03-01
2019-03-02
9
25
2019-03-02
18
2019-03-03
21
Ludwiczak Hubert
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2019-03-01
40
2019-03-02
COLMINO (99)
2019-03-01
4
350
2019-03-02
6
175
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2019-03-01
4
125
2019-03-01
3
175
2019-03-02
15
2019-03-03
21
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-03-01
7
75
2019-03-01
15
2019-03-02
8
75
2019-03-03
8
200
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
JF H&H (86)
2019-03-01
15
2019-03-01
25
2019-03-02
5
100
2019-03-02
34
2019-03-03
3
175
AUGUST (87)
2019-03-01
2
275
2019-03-01
6
175
2019-03-03
11
2019-03-01
6
100
2019-03-01
44
2019-03-02
29
2019-03-03
18
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-01
2019-03-01
20
2019-03-02
45
2019-03-02
2019-03-03
2019-03-01
19
2019-03-02
14
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-03-01
22
2019-03-02
11
2019-03-02
40
2019-03-03
CICERO (15)
2019-03-01
18
2019-03-02
26
2019-03-03
26
ALLILAH (16)
2019-03-01
4
200
2019-03-01
2019-03-02
4
200
2019-03-03
8
50
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
2019-03-01
43
2019-03-02
35
2019-03-03
24
2019-03-01
17
2019-03-02
13
2019-03-03
19
Morsztyn Piotr
BPK
VAN HALEN (101)
2019-03-01
1
750
2019-03-03
12
2019-03-01
38
2019-03-01
42
2019-03-03
26
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-03-01
8
50
2019-03-01
45
2019-03-02
15
2019-03-02
12
25
2019-03-03
20
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (24)
2019-03-01
34
2019-03-01
8
75
2019-03-02
20
2019-03-02
13
2019-03-03
3
1000
2019-03-01
21
2019-03-01
13
2019-03-02
6
100
2019-03-02
27
2019-03-03
30
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
CLOUD (89)
2019-03-01
40
2019-03-01
17
2019-03-02
25
2019-03-03
29
2019-03-01
16
2019-03-01
19
2019-03-02
38
2019-03-03
9
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
SZYMON (34)
2019-03-01
7
100
2019-03-02
4
350
2019-03-03
9
2019-03-01
10
25
2019-03-02
13
2019-03-03
3
300
2019-03-01
19
2019-03-01
14
2019-03-02
3
450
2019-03-03
6
400
2019-03-01
23
2019-03-01
29
2019-03-02
19
2019-03-03
28
Prasek Magdalena
Stowarzyszenie Interhorse
2019-03-01
1
200
2019-03-01
2
200
2019-03-02
8
50
2019-03-02
29
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
DORADO (91)
2019-03-01
2019-03-02
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-01
13
20
2019-03-01
39
2019-03-02
2019-03-03
7
75
CARIBOU (53)
2019-03-01
33
2019-03-02
22
2019-03-03
11
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
2019-03-01
24
2019-03-01
11
2019-03-02
24
2019-03-02
12
2019-03-01
26
2019-03-01
3
450
2019-03-02
2
550
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-01
18
2019-03-01
49
2019-03-02
32
2019-03-03
18
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2019-03-01
2019-03-01
2019-03-02
16
2019-03-02
10
30
2019-03-03
13
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (27)
2019-03-01
13
2019-03-01
8
50
2019-03-02
28
2019-03-03
15
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-01
24
2019-03-02
16
2019-03-03
6
100
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-01
9
25
2019-03-01
13
2019-03-02
7
100
2019-03-03
2
1500
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2019-03-02
6
50
2019-03-03
2
200
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2019-03-01
2
175
2019-03-01
29
2019-03-02
27
2019-03-03
8
50
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-01
46
2019-03-01
28
2019-03-02
35
2019-03-03
2
250
2019-03-01
12
25
2019-03-01
16
2019-03-02
16
2019-03-03
27
BIQUEEN (59)
2019-03-01
30
2019-03-01
38
2019-03-02
2019-03-02
32
2019-03-03
23
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (61)
2019-03-02
37
2019-03-03
25
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2019-03-01
41
2019-03-01
5
150
2019-03-02
7
75
2019-03-02
9
2019-03-03
9
2019-03-01
3
150
2019-03-01
1
250
2019-03-02
2
275
2019-03-03
1
500
FLOYD (85)
2019-03-01
1
325
2019-03-01
10
2019-03-02
10
2019-03-03
5
500
Wawrzyniak Pola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DIMPLE (57)
2019-03-01
5
125
2019-03-01
2019-03-02
5
150
2019-03-03
20
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (55)
2019-03-01
39
2019-03-01
14
2019-03-02
2019-03-03
10
FREYA (56)
2019-03-01
35
2019-03-02
17
2019-03-03
31

Number of Riders: 54

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 23 290.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl