Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 15-17 luty 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 21:24:34
2019-02-08 21:24:34
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 18:58:58
2019-02-07 18:58:58
Przemysław Gorczowski LORENZO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:23:04
2019-02-07 15:23:04
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:21:56
2019-02-07 15:21:56
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:21:14
2019-02-07 15:21:14
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:19:47
2019-02-07 15:19:47
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:18:34
2019-02-07 15:18:34
Amelia Gramza PIRAT
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:17:29
2019-02-07 15:17:29
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:16:05
2019-02-07 15:16:05
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:15:14
2019-02-07 15:15:14
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:14:22
2019-02-07 15:14:22
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:13:15
2019-02-07 15:13:15
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:12:09
2019-02-07 15:12:09
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:11:33
2019-02-07 15:11:33
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:02:15
2019-02-07 15:02:15
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:01:35
2019-02-07 15:01:35
Arkadiusz Fimmel TICOS L
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 15:00:41
2019-02-07 15:00:41
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 14:59:49
2019-02-07 14:59:49
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 10:09:57
2019-02-05 10:09:57
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:04:21
2019-02-04 11:37:03
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:23:33
2019-02-03 18:30:59
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:23:36
2019-02-03 17:42:18
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:23:39
2019-02-03 17:31:02
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 21:54:57
2019-02-01 20:42:57
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 16:03:38
2019-02-01 11:50:19
Katarzyna Stąpor ROSVEEL
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-01 10:17:40
2019-01-31 22:43:19
Jacek Grzywacz SAAD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 20:34:24
2019-01-31 19:38:59
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 20:34:26
2019-01-31 19:38:13
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 20:34:28
2019-01-31 18:46:46
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 20:34:30
2019-01-31 18:44:17
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 18:52:43
2019-01-31 16:08:00
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:54:29
2019-01-31 11:21:51
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 13:04:23
2019-01-31 11:16:22
Helena Hołubniak MARKIZA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:54:34
2019-01-31 11:07:46
Lena Kołacka ZEUS
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 13:54:35
2019-01-31 11:07:01
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:43
2019-01-31 09:25:12
Michał Nowacki JUGATTI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:45
2019-01-31 09:24:26
Michał Nowacki SOFKA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 16:43:42
2019-01-30 23:40:58
Malwina Urbańska JERIMO
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:55
2019-01-30 23:36:08
Łukasz Krajewski ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:57
2019-01-30 23:35:08
Rafał Krajewski FLY AWAY Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:46:59
2019-01-30 20:20:47
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:47:00
2019-01-30 20:18:47
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:47:02
2019-01-30 20:02:28
Hanna Wedmańska DZIERLATKA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:47:04
2019-01-30 19:53:50
Róża Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 10:47:05
2019-01-30 19:52:43
Jakub Wiraszka DAVINCI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 16:59:02
2019-01-30 15:42:53
Marcelina Hodera TELMA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:53:15
2019-01-30 10:00:51
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:53:16
2019-01-30 09:57:05
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-30 10:53:17
2019-01-29 21:21:44
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 16:20:58
2019-01-29 15:38:44
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 15:10:06
2019-01-29 13:58:00
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:57:19
2019-01-29 09:39:15
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:57:23
2019-01-28 22:04:47
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:57:51
2019-01-28 22:03:30
Ewelina Derda SUNDAY
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:57:53
2019-01-28 22:02:34
Krzysztof Prasek HESTRI
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 10:57:55
2019-01-28 21:59:22
Krzysztof Prasek EPOKA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 21:01:12
2019-01-28 20:40:28
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 16:35:27
2019-01-28 13:19:58
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 15:09:17
2019-01-28 06:44:42
Mazur Emilia BINGO
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 21:58:27
2019-01-27 21:19:10
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-27 19:20:52
2019-01-26 18:35:04
Łukasz Koza ELLE DARCO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 17:58:44
2019-01-26 15:24:33
Julita Popławska CUMA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 09:49:11
2019-01-25 22:24:27
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:15
2019-01-25 20:05:41
Piotr Kaliszuk DROSERA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:17
2019-01-25 19:54:52
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:19
2019-01-25 19:48:58
Waleria Wróblewska DON JUAN HBC
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:20
2019-01-25 19:47:14
Iga Adamek DROSERA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 21:54:22
2019-01-25 18:21:51
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 09:42:44
2019-01-25 09:06:37
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 09:42:46
2019-01-25 07:45:27
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:27
2019-01-24 16:42:09
Łukasz Appel JACKPOT B
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:30
2019-01-24 16:36:53
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 21:35:32
2019-01-24 16:31:21
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 21:23:41
2019-01-24 15:17:31
Zofia Frąszczak CUBAL
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:18
2019-01-23 20:52:23
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:20
2019-01-23 20:49:04
Andrzej Głoskowski SIR CONUS ZW
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:21
2019-01-23 20:48:03
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:23
2019-01-23 20:47:09
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:25
2019-01-23 20:46:05
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:29:27
2019-01-23 19:53:49
Marta Mszyca MAXIMA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:43
2019-01-22 22:43:34
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:44
2019-01-22 22:41:05
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:46
2019-01-22 22:34:46
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:47
2019-01-22 22:33:25
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:12:49
2019-01-22 22:31:51
Joanna Rosicka-Tyszko REXERA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:46:20
2019-01-22 17:37:34
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 21:46:21
2019-01-22 13:14:54
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 20:42:37
2019-01-22 10:02:36
Michalina Szmytka NINO VD WATERTOREN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:42
2019-01-21 14:35:39
Małgorzata Flis WITO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:26
2019-01-21 13:46:00
Marek Lewicki CADILLAC JACK
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:30
2019-01-21 13:43:21
Filip Lewicki ROULETTE CASSIN
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:31
2019-01-21 13:41:22
Marek Lewicki VERDINALE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:33
2019-01-21 13:40:12
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:55:00
2019-01-20 21:27:31
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 21:13:41
2019-01-18 14:38:25
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 00:19:02
2019-01-15 22:42:19
Milena Dobkowska AMETYST M
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:03:16
2019-01-13 07:40:24
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 16:23:35
2019-01-12 16:49:26
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 18:03:19
2019-01-10 21:56:43
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
5. Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro-Handel
2003 (J.)
O026802
6. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
7. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
8. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
9. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
10. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
11. Emilia Mazur BPK
2007 (JM.)
brak
12. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
13. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
10044919
14. Flis Małgorzata KS Arkadia
S
O021618
15. Frąszczak Zofia JKS Moskit
2002 (J.)
O040032
16. Gawryjołek Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
17. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
18. Gorczowski Przemysław brak przynależnosci klubowej
brak
19. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
20. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
21. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
22. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
23. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
24. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
25. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
26. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
27. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
S
O027542
28. Hołubniak Helena LKS Stragona
2005 (JM.)
O043339
29. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
30. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
31. Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
2003 (J.)
O031375
32. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
33. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
34. Kalinowski Cezary KJ Kuźnia Nowowiejska
35. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
36. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
37. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
38. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
39. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
40. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
41. Kosińska Weronika SKJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
42. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
43. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
44. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
45. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
46. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
47. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
48. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
49. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
50. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club Skrzynki
S
O039345
51. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
52. Kurosz Julia St. KS Chojnów
2004 (JM.)
0037563
53. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
54. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
55. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
56. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
57. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O033077
58. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
59. Mszyca Marta JKS Hanna
S
O022647
60. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
61. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
62. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (J.)
O039837
63. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
64. Osieka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
65. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
66. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
67. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
68. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
69. Piksa Łukasz LKS Cwał Poznań
S
O007667
70. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
71. Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse
S
O001059
72. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
S
O000912
73. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
74. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
75. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
76. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
77. Stapor Katarzyna
78. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
79. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
80. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
81. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036423
82. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
83. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
84. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
85. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
86. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
87. Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
88. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
89. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
90. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
91. Wróblewska Waleria ZKJ Przylep-Lotnisko
2004 (JM.)
O047120
92. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
93. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024605 056015Z55700013
2.

44

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

96

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
4.

91

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
5.

25

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Amfora M / Faust Z
O: Agnieszka Dobkowska
B: Stadnina Koni Moszna Sp.z.o.o
K025840
6.

74

BAJRAM Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Funt
M: Belle de Nuit
O: Justyna Płatek
B: Jarosław Pacek
brak
7.

63

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
8.

123

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia
O: Adam Safinowski
B: Adam Safinowski
K023192
9.

145

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
10.

106

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
11.

140

Bemia Du Domaine F:
M:
O:
B:
12.

135

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
13.

35

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
14.

60

BINGO Trakeńska POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Horala
M: Brazilija
O: Mazur Michał
B: Polska
K006807
15.

27

CADILLAC JACK OS GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Granette / Grandeur
O: Marek Lewicki
B: ...
K026077 DE418181086813
16.

139

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
17.

84

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
18.

142

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
19.

33

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
O: Karolina Osieka i Hanna Osieka
B: Gestuet Lewitz
K025958 DE418184016410 105ZY97
20.

108

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K021630 DE456570196812
21.

65

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
22.

134

CENTROPLAST DINAR PZHK POL 2008 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: DIXI (M)/DIXAN (M)
O: PPH Centoplast Sp. z o.o.o
B: ARKADIUSZ HAMCZYK, MAZURY (POL)
POL009590280708 104LY18
23.

80

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
24.

40

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
25.

122

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B: x
K024503 DE427270218813
26.

141

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
27.

107

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B: x
K026275 DE418181112111
28.

124

CLINTENDO DWB DEN 2009 Wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K026317 208333200903743
29.

88

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
30.

103

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K024483 DE441410882613
31.

114

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
32.

70

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I
M: Cameron Diaz
O: Dajana Pawlicka
B: Niemcy
K021921
33.

23

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
34.

50

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
35.

30

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
36.

95

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
Brak 104cu62 104cu62
37.

7

CUBAL SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Liberatto P
M: Corina
O: Mirosław Frąszczak
B: Mariusz Koryciak
K025203 616009610022214
38.

57

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
39.

38

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
40.

83

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
K010693 616006540070305
41.

54

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474 104QN43
42.

120

DORINTE KWPN NED 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Calvaro
M: Stutbuch
O: Sylwester Kosiński
B: Gestuet Lewitz
brak 418180077508
43.

24

DREAMY M SP POL 2000 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349 616999540162510
44.

52

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
45.

81

DZIERLATKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Azarro / Acord II
M: Działosza / Antrieb
O: Marcin Konarski
B: SK Jaroszówka Sp. z o. o.
K011255 616009670079302
46.

36

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
47.

72

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: //
M: //
O: Katarzyna Dembska
B: //
// // //
48.

101

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Wojtek Kasperski
K024720 DE421000582312
49.

100

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
50.

58

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
O: Rafał Płatek
B: Rafał Płatek
LKPZJ/4554/19 616009550139711
51.

51

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
52.

69

EPOKA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time
M: Erynia/ Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024611 616009510342812
53.

126

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
54.

94

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
55.

99

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Emilia Chmielowska
B:
K018797 528003201003241 105MP96
56.

133

FIOYALINE KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Gentle-S D'90 / Capitol I
M: Ioyaline / Waterman
O: Jacek Kowalak
B: Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V.
K020703 528003201012130
57.

127

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
58.

15

FLY AWAY Z Z BEL 2013 Ogier kasztanowata F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024608 056015Z55739213
59.

112

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
60.

55

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
61.

144

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
62.

66

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
63.

89

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
64.

37

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K026474 DE421000549514
65.

79

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino L
M: Grenlandia/Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 brak
66.

34

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
67.

68

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
68.

130

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
69.

121

Horaya OMNG F:
M:
O:
B:
70.

105

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada/165 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K017763 BELW270289BWP
71.

14

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
O: R.Strating
B: Holandia
KO26769 528003201301387
72.

47

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Flamenco Desemilly
M: Bug Star BZ
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Boeve V.O.F
Brak
73.

86

JAŚMIN PONYSPORT ... POL 0000 Wałach inna/kuc: F: Nn
M: Nn
O: ...
B: ...
000
74.

97

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: JAREMA
M: JASNA GWIAZDA
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: JAN ZUBER
BRAK
75.

17

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
O: Millennium
B: Brak
brak brak
76.

76

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
77.

137

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
78.

82

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
79.

22

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
80.

73

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
81.

116

LORENZO OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Linton
M: Gwecora
O: Przemysław Gorczowski
B: Gestuet Lewitz
Brak DE418181322808
82.

61

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
83.

129

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
84.

136

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016430 616009510444710 105DC76
85.

31

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
K024566 DE433330857412
86.

18

MARKIZA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/167 F: Cyborg
M: Marka
O: Ryszard Hołubniak
B: Małgorzata Lepper
K012145 11794
87.

45

MAXIMA NRPS NED 2007 Klacz siwa F: Massimo / Cassini
M: Nicorinne S / Burggraaf
O: Mirosława Mszyca
B: Johann Bergs
K014071 528008070325307
88.

42

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
89.

118

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
K024739
90.

119

NIVARD VAN DE CELIEBRUG XXX POL 2013 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
91.

49

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Bright Eyes VD Smis Z / Balougran
O: Wanda Szmyt
B: Reinout Delagaye
K025758 056002W00308872
92.

131

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
93.

138

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
94.

109

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
95.

93

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Rosita
O: Tomasz Trela
B: SK Racot
K024375
96.

90

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
97.

28

ROULETTE CASSIN WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Gunde Cassin
M: Reda
O: M.C-L
B: Bartosz Skorupa
K022840
98.

43

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
99.

92

SAAD VAN DE SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/170 F: STARTREK
M: NIGHTINGALE
O: STANISŁAW MALEK
B: J.A.van Hout
brak brak
100.

113

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B: x
K024425 DE421000117513
101.

117

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
102.

71

SILVER SELENO Westf. POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
K026556
103.

41

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Conus B
M: Safi
O: Prodatecc Huber Anton
B: Zdebel Wojciech
K020615 616009540005411
104.

77

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
105.

87

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
106.

56

SONNY BOY M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: JOANNA PSZOWSKA
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
107.

67

SUNDAY HOLST POL 2002 Klacz skarogniada/171 F: Conteur
M: Naomi XXXXII
O: Zbigniew Dulewicz
B: GER
brak
108.

98

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
109.

75

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
110.

26

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
111.

102

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
112.

59

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
113.

132

Tom Cruise WZ F:
M:
O:
B:
114.

115

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
115.

48

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
O: Wanda Szmyt
B: Isabelle Van Eeckhout
K025756 056015Z55651114
116.

125

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Wałach gniada F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marcin Wypchło
B: Daniel Boudrenghien
K022682
117.

29

VERDINALE KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rappe / Diarado
O: Marek Lewicki
B:
K024950 456560435314
118.

104

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K025219 DE456570092210
119.

110

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
120.

32

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
O: Cezary Flis
B: Iwona Jasiulek
K013665 POL009690079606
121.

85

ZEUS PONYSPORT ... POL 0000 Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: ....
B: ....
00000
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
100
SUM:
100.00
Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
100
SUM:
100.00
Flis Małgorzata KS Arkadia
100
SUM:
100.00
Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
150
SUM:
150.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
150
SUM:
150.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
300
300
300
SUM:
900.00
Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
200
SUM:
200.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
200
100
100
SUM:
400.00
Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
200
SUM:
200.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (52)
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
24
2019-02-17
6
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2019-02-15
19
2019-02-16
3
100
2019-02-17
5
2019-02-15
13
2019-02-15
2019-02-16
45
2019-02-17
10
2019-02-15
14
2019-02-16
2019-02-16
18
2019-02-17
12
Babiak Filip
KJ Infernal Team
COMPASS (23)
2019-02-15
60
2019-02-17
21
2019-02-16
22
2019-02-15
19
2019-02-16
50
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-15
1
2019-02-15
46
2019-02-16
24
2019-02-16
55
2019-02-17
10
Chmielowska Emilia
Klub Jeździecki Agro-Handel
FERLINA (99)
2019-02-15
18
2019-02-15
26
2019-02-16
15
2019-02-16
11
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
1
ALIOR (91)
2019-02-15
2019-02-15
1
2019-02-17
8
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
24
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
GALAN (144)
2019-02-16
65
2019-02-16
53
2019-02-17
14
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
SUNDAY (67)
2019-02-15
3
100
2019-02-16
2019-02-16
47
2019-02-17
5
Dobkowska Milena
Sopocki Klub Jeździecki
2019-02-15
26
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (137)
2019-02-16
16
Emilia Mazur
BPK
BINGO (60)
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
1
2019-02-17
3
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-15
40
2019-02-15
13
2019-02-16
24
2019-02-16
26
2019-02-17
24
ELASTIQUA (101)
2019-02-15
48
2019-02-15
34
2019-02-16
22
2019-02-16
52
2019-02-17
13
TICOS L (102)
2019-02-15
37
2019-02-15
14
2019-02-16
51
2019-02-16
28
2019-02-17
28
COBREY F (103)
2019-02-15
28
2019-02-15
30
2019-02-16
25
2019-02-16
39
2019-02-17
15
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
BENEFIS (135)
2019-02-16
2019-02-17
Flis Małgorzata
KS Arkadia
WITO (32)
2019-02-15
11
2019-02-15
3
100
2019-02-16
7
Frąszczak Zofia
JKS Moskit
CUBAL (7)
2019-02-15
2019-02-15
2019-02-17
4
2019-02-16
10
2019-02-16
2019-02-16
1
2019-02-17
Gawryjołek Zuzanna
brak przynależności klubowej
BAJRAM (74)
2019-02-15
13
2019-02-15
18
2019-02-16
6
2019-02-16
6
2019-02-17
3
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-15
1
2019-02-15
41
2019-02-16
32
2019-02-17
23
2019-02-15
45
2019-02-15
9
2019-02-16
31
2019-02-17
31
2019-02-16
32
Gorczowski Przemysław
brak przynależnosci klubowej
LORENZO (116)
2019-02-15
44
2019-02-15
1
2019-02-16
24
2019-02-16
24
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
2
150
2019-02-17
1
2019-02-15
1
2019-02-15
44
2019-02-16
40
2019-02-16
40
2019-02-17
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
BATUMI L (106)
2019-02-15
2019-02-15
2019-02-15
52
2019-02-15
31
2019-02-16
34
2019-02-16
41
2019-02-17
29
CASSARIO (108)
2019-02-15
1
2019-02-15
33
2019-02-16
21
2019-02-16
36
2019-02-17
2
200
2019-02-15
1
2019-02-15
49
2019-02-16
1
2019-02-16
42
2019-02-17
14
2019-02-15
36
2019-02-15
35
2019-02-16
28
2019-02-16
25
2019-02-17
20
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
LYANNA (31)
2019-02-15
44
2019-02-15
44
2019-02-16
1
2019-02-16
40
2019-02-17
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (80)
2019-02-16
47
2019-02-16
1
2019-02-17
2019-02-17
1
2019-02-17
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (44)
2019-02-15
1
2019-02-15
22
2019-02-16
7
2019-02-16
16
2019-02-17
16
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (115)
2019-02-15
44
2019-02-15
1
2019-02-16
40
2019-02-16
58
2019-02-17
22
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2019-02-15
1
2019-02-15
57
2019-02-16
24
2019-02-16
43
2019-02-17
25
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (43)
2019-02-15
2019-02-15
2019-02-16
2019-02-16
1
2019-02-17
11
Hodera Marcelina
LKJ Platan Wrocław
TELMA (75)
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
61
2019-02-16
24
2019-02-17
18
Hołubniak Helena
LKS Stragona
MARKIZA (18)
2019-02-15
1
2019-02-15
2019-02-16
45
2019-02-16
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2019-02-15
18
2019-02-16
13
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
SCIARA HS (117)
2019-02-15
9
2019-02-15
2019-02-16
10
2019-02-16
6
2019-02-17
7
Jędrychowska Aleksandra
ZKJ Przylep
ALANDA (96)
2019-02-15
42
2019-02-15
23
2019-02-17
33
2019-02-16
15
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2019-02-17
4
2019-02-16
34
2019-02-17
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-02-15
2
150
2019-02-15
2019-02-15
55
2019-02-16
6
2019-02-16
8
Kalinowski Cezary
KJ Kuźnia Nowowiejska
2019-02-16
12
2019-02-16
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
DROSERA (52)
2019-02-15
1
ALANDA (96)
2019-02-16
52
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2019-02-15
25
2019-02-15
5
2019-02-16
13
2019-02-16
50
2019-02-17
9
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
FIOYALINE (133)
2019-02-16
9
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
HASTOR (34)
2019-02-15
30
2019-02-15
8
2019-02-16
41
2019-02-16
4
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2019-02-15
13
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
6
2019-02-17
4
2019-02-16
1
2019-02-16
6
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-17
1
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2019-02-15
17
2019-02-15
24
2019-02-16
2019-02-16
17
2019-02-17
15
Kosińska Weronika
SKJ Tradycja Siedlnica
DORINTE (120)
2019-02-15
2019-02-15
2019-02-16
19
2019-02-16
49
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-02-15
50
2019-02-15
11
2019-02-16
62
2019-02-17
23
2019-02-16
42
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-02-15
35
2019-02-15
20
2019-02-16
26
2019-02-17
30
2019-02-16
30
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-15
2019-02-16
49
2019-02-16
2019-02-16
1
2019-02-17
20
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
39
2019-02-16
31
2019-02-17
17
Krajewski Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-02-15
38
2019-02-15
15
2019-02-16
30
2019-02-16
46
2019-02-17
27
2019-02-15
31
2019-02-15
29
2019-02-16
27
2019-02-16
43
2019-02-17
22
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
IRMA (14)
2019-02-15
29
2019-02-15
27
2019-02-16
44
2019-02-16
QUATRO (138)
2019-02-16
20
2019-02-16
24
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2019-02-15
63
2019-02-15
2019-02-16
35
2019-02-16
29
2019-02-17
18
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2019-02-15
21
2019-02-15
2019-02-16
48
2019-02-17
27
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-02-15
22
2019-02-16
14
2019-02-16
44
Kucharska Dobrochna
St. Rodan Club Skrzynki
FOREVER (112)
2019-02-15
2019-02-15
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
VULKANA 6 (104)
2019-02-15
4
2019-02-16
8
2019-02-15
24
CLINTENDO (124)
2019-02-15
10
Kurosz Julia
St. KS Chojnów
LUNA (136)
2019-02-16
18
2019-02-16
27
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2019-02-15
5
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
56
2019-02-17
21
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2019-02-15
7
2019-02-15
32
2019-02-16
2019-02-16
51
2019-02-17
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2019-02-15
4
2019-02-16
1
300
2019-02-17
1
300
2019-02-15
61
2019-02-16
11
2019-02-16
37
2019-02-17
17
2019-02-15
1
300
2019-02-16
33
2019-02-17
34
2019-02-15
58
2019-02-16
4
2019-02-17
3
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
CARTINA L (142)
2019-02-16
10
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
2019-02-15
1
2019-02-15
16
2019-02-16
24
2019-02-16
63
2019-02-17
6
PODIAVOLA (131)
2019-02-15
6
Michalak Zofia
Brak
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-17
2019-02-16
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
37
2019-02-17
7
2019-02-15
12
Mszyca Marta
JKS Hanna
MAXIMA (45)
2019-02-15
47
2019-02-15
28
2019-02-16
36
2019-02-16
21
2019-02-17
6
Nowacki Michał
KJ BSI Sport Zamysłowo
JUGATTI (76)
2019-02-15
53
2019-02-15
44
2019-02-16
24
2019-02-16
29
2019-02-17
26
SOFKA (77)
2019-02-15
44
2019-02-15
1
2019-02-16
45
2019-02-16
59
2019-02-17
30
Oleszkiewicz Lena
Aldragho
2019-02-15
1
2019-02-15
43
2019-02-16
2019-02-16
5
2019-02-17
8
Oleszkiewicz Nina
Aldragho
2019-02-15
44
2019-02-15
56
2019-02-16
2019-02-16
64
2019-02-17
28
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (127)
2019-02-15
2019-02-16
38
2019-02-16
9
Osieka Hanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-02-15
1
2019-02-15
27
2019-02-16
1
2019-02-16
33
2019-02-17
16
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2019-02-16
Pawlicka Dajana
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-02-15
1
2019-02-15
62
2019-02-16
24
2019-02-16
54
2019-02-17
19
Pierzyńska Paulina
WTK Hermanów
GRANIT (79)
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
39
2019-02-17
2
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-02-15
8
2019-02-16
2019-02-16
2019-02-17
4
Piksa Łukasz
LKS Cwał Poznań
2019-02-15
12
2019-02-16
23
Popławska Julita
KJ Partynice Wrocław
CUMA (57)
2019-02-15
34
2019-02-15
7
2019-02-16
12
2019-02-16
14
2019-02-17
13
Prasek Krzysztof
Stowarzyszenie Interhorse
HESTRI (68)
2019-02-15
6
2019-02-16
5
2019-02-17
8
EPOKA (69)
2019-02-15
51
2019-02-15
16
2019-02-16
47
2019-02-16
35
2019-02-17
25
Prasek Magdalena
Stowarzyszenie Interhorse
2019-02-15
2019-02-15
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (114)
2019-02-15
59
2019-02-15
1
2019-02-16
46
2019-02-16
38
2019-02-17
11
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2019-02-15
15
2019-02-15
33
2019-02-16
1
200
2019-02-17
32
2019-02-16
48
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2019-02-15
23
2019-02-15
10
2019-02-16
19
2019-02-17
19
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
2019-02-15
1
2019-02-15
39
2019-02-16
45
2019-02-16
40
Stapor Katarzyna
2019-02-16
40
2019-02-16
24
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2019-02-15
1
2019-02-15
54
2019-02-16
1
2019-02-16
60
2019-02-17
12
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-02-15
1
2019-02-15
2019-02-15
53
2019-02-16
23
2019-02-17
24
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (59)
2019-02-15
20
2019-02-16
Szydłowski Igor
St. Rodan Club Skrzynki
BATUMI L (106)
2019-02-16
1
2019-02-16
53
2019-02-17
6
2019-02-17
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2019-02-15
2019-02-15
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-02-15
44
2019-02-15
17
2019-02-16
20
2019-02-17
25
2019-02-15
1
200
2019-02-15
21
2019-02-16
2019-02-16
3
100
2019-02-17
3
100
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-16
17
2019-02-17
9
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
SOLALI (87)
2019-02-15
1
2019-02-15
53
2019-02-16
24
2019-02-16
24
2019-02-17
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
JERIMO (17)
2019-02-15
13
2019-02-15
1
2019-02-16
1
2019-02-17
3
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (84)
2019-02-15
25
2019-02-17
2019-02-16
Vollenhoven Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (145)
2019-02-16
2
200
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2019-02-15
13
2019-02-15
1
2019-02-16
24
2019-02-16
24
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
DAVINCI (83)
2019-02-15
1
2019-02-15
44
2019-02-16
1
2019-02-16
1
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
2019-02-15
13
2019-02-15
53
2019-02-16
49
2019-02-16
48
Wróblewska Waleria
ZKJ Przylep-Lotnisko
2019-02-15
1
2019-02-15
1
2019-02-16
44
2019-02-16
1
2019-02-17
3
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-02-15
2
200
2019-02-16
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (51)
2019-02-15
1
2019-02-15
32
2019-02-16
1
2019-02-16
57
2019-02-17
29

Number of Riders: 93

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl