Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 9-11 listopad 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 14:41:16
2018-11-07 14:40:37
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 15:47:32
2018-11-06 15:47:23
Aleksander Lewandowski ANAWA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 00:14:04
2018-11-06 00:13:47
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 00:10:35
2018-11-06 00:10:20
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 00:08:45
2018-11-06 00:08:25
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 00:05:00
2018-11-06 00:04:44
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 15:00:55
2018-11-04 14:55:43
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 15:00:09
2018-11-03 22:41:03
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka INTRO DE MUZE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 14:59:34
2018-11-03 22:40:25
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka TOGO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 14:58:47
2018-11-03 22:23:15
Damian Ostręga CASQUITE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 14:58:03
2018-11-03 22:22:27
Maja Marchwicka SYRIUSZ M
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 14:57:18
2018-11-03 22:11:04
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 21:02:38
2018-11-03 19:18:23
Oliwia Kosmol BAJADERA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 21:00:31
2018-11-03 11:58:11
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 23:48:25
2018-11-02 22:14:02
Julia Badora KORYNT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 23:47:02
2018-11-02 14:57:53
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 23:46:05
2018-11-02 14:57:07
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:50:22
2018-11-01 10:18:05
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:51:51
2018-11-01 09:44:13
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:52:05
2018-11-01 00:41:27
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:52:17
2018-11-01 00:32:06
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:30:44
2018-10-31 19:33:44
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:57:19
2018-10-31 10:35:11
Łukasz Koza L-QUICK JUMP
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:39:12
2018-10-30 15:05:59
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:39:23
2018-10-30 14:41:25
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:39:43
2018-10-30 11:11:26
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:39:55
2018-10-30 11:10:56
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:41:17
2018-10-30 09:38:48
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:41:34
2018-10-30 09:38:17
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:41:49
2018-10-30 08:15:42
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:42:03
2018-10-30 06:16:53
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:42:15
2018-10-29 23:34:57
Mateusz Tyszko SAVONA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:42:29
2018-10-29 20:09:12
Klaudia Danecka GALAN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:42:43
2018-10-29 17:15:58
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:42:55
2018-10-29 17:15:35
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:43:08
2018-10-29 17:06:11
Krzysztof Okla ELLYETTE HH
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:43:26
2018-10-29 14:46:32
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:43:40
2018-10-29 14:24:55
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:43:54
2018-10-29 14:23:22
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:44:06
2018-10-29 14:22:46
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:44:18
2018-10-29 09:40:25
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 23:44:30
2018-10-29 09:39:47
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:16:48
2018-10-27 20:06:14
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:17:01
2018-10-27 20:05:15
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 01:17:11
2018-10-27 15:47:01
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:48:09
2018-10-25 21:03:49
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:48:27
2018-10-25 09:57:34
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:48:46
2018-10-25 09:57:05
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 8/N/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:39:30
2018-10-24 20:48:51
Oliwia Szustkowska LATIFA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:39:41
2018-10-24 16:01:13
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:39:53
2018-10-24 16:00:47
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 6/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:40:05
2018-10-24 13:03:10
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:52:31
2018-10-24 01:01:37
Maja Marchwicka CANION
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:16:00
2018-10-23 21:27:35
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:16:23
2018-10-23 21:26:57
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:16:38
2018-10-23 21:26:32
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:16:51
2018-10-23 21:25:58
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:17:04
2018-10-23 21:25:38
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:17:18
2018-10-23 21:24:41
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:17:33
2018-10-23 21:24:04
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:17:49
2018-10-23 21:23:32
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:18:04
2018-10-23 18:39:27
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:18:22
2018-10-23 10:15:35
Natalia Pschionko DORADO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 21:52:49
2018-10-23 10:14:30
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 21:42:33
2018-10-21 20:30:01
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:15:05
2018-10-20 22:09:26
Gabriela Bado JAMESON
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:53:16
2018-10-19 21:34:13
Milena Dobkowska AMETYST M
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
2. Badora Julia BPK
2003 (JM.)
O039952
3. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
4. Chmielowska Emilia KJ Agro Handel Śrem
2003 (JM.)
O026802
5. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
6. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
7. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
8. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
9. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
10. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
11. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
12. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
13. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
14. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
15. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
16. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
17. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
18. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
19. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
20. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
21. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
22. Konieczna Edyta Klub Jeździecki WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
23. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
24. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
25. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
26. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
27. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
28. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
29. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
30. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
31. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
32. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
33. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
34. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
35. Lewandowski Aleksander Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce
2003 (JM.)
O041776
36. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
37. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
38. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
39. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
40. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (J.)
O028637
41. Okla Krzysztof KJ Kielce
S
Brak
42. Okła Krzysztof POL
S
10037323
43. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O042186
44. Osieka Hanna Stowarzyszenie Rodan Club
1998 (MJ.)
O015246
45. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
46. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
47. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
48. Polednia Anna Ostroga Opole
49. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
50. Polednia Henryk Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O007664
51. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
O001780
52. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
53. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (JM.)
O033990
54. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
55. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
56. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
57. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
58. Śnieżek Julia bpk
2002 (J.)
brak
59. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O041894
60. Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O027447
61. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
62. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
63. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
64. Więckowska Aleksandra BPK
S
65. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O045616
66. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
67. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
68. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
69. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

6

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Amfora M / Faust Z
O: Agnieszka Dobkowska
B: Stadnina Koni Moszna Sp.z.o.o
K025840
3.

73

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K018541
4.

75

Awangarda F:
M:
O:
B:
5.

62

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
6.

68

CARETANE ROSE Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K023811
7.

91

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
8.

70

CARTO BOY OS POL 2010 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K025958
9.

90

CASPIAN WESTF POL 2011 Wałach siwa F: C-Trenton Z
M: Lady Amour
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis
Brak
10.

65

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
11.

31

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
12.

57

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
13.

40

CHARIVARI FEBRO Z Z POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z
M: Colett
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802
14.

71

CHELSEA LONDON 2 XXX POL 2000 Klacz srokata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
15.

43

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
16.

87

CHICHARITO BLUE OS GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Chacco Blue
M:
O: Okła Andrzej
B: Lewitz
Brak
17.

13

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Dobrochna Kucharska
B:
K024503 DE427270218813
18.

19

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
19.

55

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
20.

84

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
21.

32

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
22.

29

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
23.

9

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
24.

23

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
25.

44

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
26.

35

ELLYETTE HH HOL NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Dollar de la Piere
M: Corofino
O: Andrzej Okła
B: Peter Huisman
brak
27.

27

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 616999540004909
28.

72

FANATYK WLKP. POL 2012 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K022642
29.

69

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K018797
30.

21

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
31.

52

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
32.

28

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
33.

1

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
34.

38

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
35.

81

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
36.

89

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Goldi / Wenz
O:
B:
K022449 616009670110714
37.

2

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
38.

60

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
39.

47

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
40.

10

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
41.

83

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
42.

26

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bernadeta Szeląg
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
43.

67

INTRO DE MUZE KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Falaise De Muze
M: Linda
O: Jacek Bogalecki
B: *
K026374
44.

8

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
45.

7

JAMESON KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva/ Cardento
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025454
46.

51

JASNY JAR SP POL 2014 Wałach gniada F: JAREMA
M: JASNA GWIAZDA
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: JAN ZUBER
BRAK
47.

86

Kalister SP POL 2004 G kara F: Liguster
M: Kariera/Nurjev
O: Henryk Polednia
B:
103RA89
48.

80

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263 POL009640024204
49.

59

KORYNT Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grandioso
M: Kwerenda
O: Badora
B: Polska
K020557
50.

50

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE455879010213
51.

25

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
52.

22

LATIFA HAN. POL 2012 Klacz siwa F: Diamant De Semilly
M: Choya
O: Klub Jeździecki Kielce
B: //
//
53.

41

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
54.

74

Lucas Monna F:
M:
O:
B:
55.

82

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP POL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
56.

94

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Anna Jones
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016430 616009510444710 105DC76
57.

79

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
58.

78

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
59.

93

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville
M: Nestia
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
60.

30

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
O: EuroHorse
B: Fredrrick Engels
K024575 056002W00304505
61.

14

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
62.

17

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
63.

46

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
64.

12

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
65.

11

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
66.

92

ROMANUS N SP POL 2012 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
67.

85

Romanus N F:
M:
O:
B:
68.

33

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
brak
69.

63

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
70.

76

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
71.

56

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
72.

53

SILVER SELENO Westf. POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
Brak
73.

58

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
74.

45

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
75.

64

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach kara F: So In Love
M: Sylwia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
*
76.

95

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
77.

66

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
O: Joanna Papis
B: *
Brak
78.

20

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
79.

16

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
80.

15

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
81.

54

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
82.

77

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356
Rider Club
Competition
Prize
Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
100
SUM:
100.00
Frąckowiak Martyna JKS Hanna
50
SUM:
50.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
100
150
SUM:
250.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
100
SUM:
100.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
100
SUM:
100.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
50
SUM:
50.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
50
150
100
SUM:
300.00
Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
100
SUM:
100.00
Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
75
SUM:
75.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
50
75
SUM:
125.00
Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
75
SUM:
75.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
150
SUM:
150.00
Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2018-11-09
1
2018-11-09
1
2018-11-10
24
2018-11-10
1
Badora Julia
BPK
KORYNT (59)
2018-11-09
1
2018-11-09
22
2018-11-10
1
2018-11-10
4
2018-11-11
11
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-09
33
2018-11-09
1
2018-11-10
33
2018-11-10
2018-11-11
12
Chmielowska Emilia
KJ Agro Handel Śrem
FERLINA (69)
2018-11-10
25
2018-11-09
5
2018-11-09
2018-11-10
15
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
RODERYK (11)
2018-11-09
34
2018-11-09
20
2018-11-10
43
2018-11-10
20
2018-11-11
1
100
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
GALAN (38)
2018-11-09
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-11-09
35
2018-11-09
22
2018-11-10
24
2018-11-10
24
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-11-09
Dżugaj Wiktoria
LKJ Moszna
EFLIM (44)
2018-11-09
22
2018-11-09
1
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-11
2018-11-09
35
2018-11-09
18
2018-11-10
22
2018-11-11
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-11-10
2018-11-09
2018-11-09
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-10
40
2018-11-10
27
2018-11-09
2018-11-09
2018-11-11
10
2018-11-11
3
50
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (81)
2018-11-09
36
2018-11-10
1
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
2018-11-09
10
2018-11-09
7
2018-11-10
10
2018-11-10
10
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-11-09
2
100
2018-11-10
2018-11-09
1
150
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
PIRAT (14)
2018-11-09
10
2018-11-09
6
2018-11-10
3
2018-11-10
2018-11-11
1
2018-11-09
1
2018-11-09
22
2018-11-10
1
2018-11-10
1
2018-11-11
13
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-09
1
2018-11-09
32
2018-11-10
19
2018-11-10
15
2018-11-11
10
2018-11-09
10
2018-11-09
33
2018-11-10
13
2018-11-10
7
2018-11-11
2
100
TOSCA L (16)
2018-11-10
40
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (42)
2018-11-09
1
2018-11-09
4
2018-11-10
1
2018-11-10
1
100
2018-11-11
9
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (16)
2018-11-09
2018-11-09
22
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
6
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-11-09
11
2018-11-09
19
2018-11-10
12
2018-11-10
18
2018-11-11
3
50
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2018-11-09
2018-11-10
11
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (54)
2018-11-09
3
50
2018-11-10
17
2018-11-10
1
150
2018-11-11
2018-11-09
1
100
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2018-11-09
14
2018-11-09
16
STALUE (58)
2018-11-09
1
2018-11-09
1
Konieczna Edyta
Klub Jeździecki WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (72)
2018-11-10
33
2018-11-10
33
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2018-11-09
6
2018-11-09
6
2018-11-10
1
2018-11-10
24
2018-11-11
9
2018-11-11
Kostek Laura
bpk
2018-11-09
17
2018-11-09
9
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-11-09
1
2018-11-10
21
2018-11-11
7
2018-11-09
24
2018-11-10
9
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-11-09
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2018-11-09
6
2018-11-09
1
2018-11-10
1
2018-11-10
19
2018-11-11
5
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2018-11-09
14
2018-11-10
28
2018-11-10
16
2018-11-09
18
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2018-11-09
1
2018-11-09
12
2018-11-10
23
2018-11-10
23
2018-11-11
15
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2018-11-10
29
2018-11-09
31
2018-11-11
12
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2018-11-09
13
2018-11-10
2
100
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (10)
2018-11-09
29
2018-11-09
2018-11-10
1
2018-11-10
33
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (94)
2018-11-10
7
2018-11-11
2
75
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2018-11-09
1
2018-11-09
3
50
2018-11-10
24
2018-11-10
2
75
Lewandowski Aleksander
Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce
ANAWA (73)
2018-11-09
1
2018-11-10
1
2018-11-10
8
2018-11-11
2018-11-11
2018-11-09
21
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-09
15
2018-11-09
7
2018-11-10
6
2018-11-10
4
2018-11-11
6
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
2018-11-09
22
2018-11-09
23
2018-11-10
1
2018-11-10
26
2018-11-11
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (90)
2018-11-10
6
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-11-10
2018-11-09
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus
2018-11-10
8
2018-11-11
2018-11-09
8
Okla Krzysztof
KJ Kielce
2018-11-09
28
2018-11-10
21
2018-11-11
2018-11-11
5
2018-11-09
27
2018-11-10
31
2018-11-11
14
Okła Krzysztof
POL
2018-11-09
8
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
2018-11-09
6
2018-11-10
3
50
2018-11-10
5
2018-11-11
4
Osieka Hanna
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-11-09
1
2018-11-09
1
2018-11-10
2
2018-11-10
1
2018-11-11
1
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-11-09
12
2018-11-09
29
2018-11-10
16
2018-11-10
13
2018-11-11
8
Pawłowska Zuzanna
KJK Elizar Jejkowice
ENIGMA (27)
2018-11-09
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
GOLDEN (89)
2018-11-09
6
Polednia Anna
Ostroga Opole
2018-11-09
2018-11-09
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-11-09
2018-11-10
33
2018-11-10
22
2018-11-11
6
2018-11-09
34
2018-11-09
2018-11-09
29
2018-11-10
42
2018-11-10
32
2018-11-11
11
Polednia Henryk
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2018-11-09
2018-11-09
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
DUCIANO (23)
2018-11-10
19
2018-11-10
2018-11-11
6
2018-11-10
24
2018-11-10
33
2018-11-11
6
2018-11-11
1
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-11-10
17
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
DORADO (9)
2018-11-09
1
2018-11-09
30
2018-11-10
24
2018-11-10
9
2018-11-11
13
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-11-09
2018-11-09
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2018-11-09
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-09
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (63)
2018-11-09
4
2018-11-10
18
2018-11-10
20
2018-11-11
4
2018-11-09
2
75
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
TOGO (66)
2018-11-09
22
2018-11-09
16
2018-11-10
19
2018-11-10
24
2018-11-11
5
2018-11-09
1
2018-11-09
11
2018-11-10
14
2018-11-10
12
2018-11-11
1
150
SILVANA (76)
2018-11-09
1
2018-11-09
1
2018-11-10
33
2018-11-10
24
2018-11-11
1
Śnieżek Julia
bpk
2018-11-09
22
2018-11-10
33
2018-11-10
2018-11-11
2018-11-09
25
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (26)
2018-11-10
2018-11-11
2018-11-09
Szustkowska Oliwia
BPK (MAZ)
LATIFA (22)
2018-11-09
15
2018-11-10
11
2018-11-11
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-11-09
5
2018-11-09
26
2018-11-10
2018-11-10
2018-11-11
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2018-11-09
1
2018-11-09
13
2018-11-10
1
2018-11-10
30
LORDANZ (41)
2018-11-09
9
2018-11-09
19
2018-11-10
3
50
2018-11-10
5
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-11-09
1
2018-11-09
1
2018-11-10
19
2018-11-10
32
2018-11-11
1
2018-11-09
2018-11-10
19
Więckowska Aleksandra
BPK
2018-11-10
1
2018-11-10
1
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (33)
2018-11-09
1
2018-11-09
29
2018-11-10
44
2018-11-10
1
2018-11-11
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2018-11-09
17
2018-11-10
14
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (8)
2018-11-11
2018-11-09
1
2018-11-09
29
2018-11-10
1
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2018-11-10
2018-11-11
2018-11-09
2018-11-09
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-11-09
2018-11-10

Number of Riders: 69

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 1 575.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl