Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 14-16 grudzień 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:21:08
2018-12-12 23:18:29
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:21:03
2018-12-12 23:18:00
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:20:57
2018-12-12 22:31:02
Ewa Aleksandra Dyżewska INGRID
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:20:31
2018-12-12 22:30:16
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:20:08
2018-12-12 22:18:44
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 23:19:38
2018-12-12 22:13:36
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:41:03
2018-12-12 11:13:33
Jarosław Skrzyczyński FENNA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:40:40
2018-12-12 11:03:55
Jarosław Skrzyczyński CAPTAIN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:40:19
2018-12-12 10:57:12
Jarosław Skrzyczyński ADORATOR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:39:52
2018-12-12 10:55:09
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 21:39:33
2018-12-12 10:54:35
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 11:51:24
2018-12-12 10:19:22
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:41:36
2018-12-11 20:21:19
Iga Tokarska URODA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:42:21
2018-12-11 20:20:44
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:42:53
2018-12-11 20:20:10
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:29:03
2018-12-10 17:10:05
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 21:29:34
2018-12-10 17:08:40
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:09
2018-12-09 19:10:56
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:12
2018-12-09 18:28:14
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:15
2018-12-09 18:27:40
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:18
2018-12-09 17:45:15
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:20
2018-12-09 17:43:12
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:21
2018-12-09 16:55:33
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:23
2018-12-09 16:54:38
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:27
2018-12-08 23:44:16
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:32:07
2018-12-08 20:12:32
Julia Jabłońska COLUMBIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:32:10
2018-12-08 20:05:59
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:32:12
2018-12-08 20:05:09
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:32:17
2018-12-08 13:51:32
Marcin Pakuła CHAMP ACOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:32:32
2018-12-08 12:03:41
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:32:41
2018-12-08 08:07:47
Aleksandra Wypchło VELCO SITTE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:17
2018-12-07 21:01:00
Anna Korzeniewska TILEXA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:21
2018-12-07 21:00:23
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:30
2018-12-07 20:56:41
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:32
2018-12-07 20:51:24
Ewelina Derda SUNDAY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:34
2018-12-07 12:27:41
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:09:37
2018-12-07 12:26:10
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:13
2018-12-07 09:54:27
Dominika Luty ARCHIMEDES
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:18
2018-12-07 09:53:07
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:20
2018-12-07 09:02:35
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:22
2018-12-07 09:02:01
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:24
2018-12-07 08:48:25
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:36
2018-12-07 08:47:43
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 11:03:42
2018-12-06 22:15:50
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 2x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 21:30:22
2018-12-06 08:47:04
Marcin Pakuła DIADENTO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:17
2018-12-05 22:17:34
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:19
2018-12-05 20:03:16
Marcin Bętkowski QUITO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:20
2018-12-05 19:59:19
Marcin Bętkowski QUALITY STAR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:22
2018-12-05 19:56:26
Marcin Bętkowski IROCCO BLUE S
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:23
2018-12-05 19:54:07
Marcin Bętkowski DEE-JAY Z
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:25
2018-12-05 19:48:53
Marcin Bętkowski CATARINA 216
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 23:49:26
2018-12-05 19:07:57
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:28:10
2018-12-04 22:50:30
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:17:19
2018-12-04 07:56:04
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:38:40
2018-12-04 07:54:31
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:33:04
2018-12-03 19:59:40
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:34:27
2018-12-03 19:57:31
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:17:26
2018-12-03 15:12:58
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:17:27
2018-12-03 15:12:05
Klaudia Danecka GALAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:25:48
2018-12-02 19:42:32
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:25:49
2018-12-02 19:39:24
Szymon Stasiak DEMETER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:31
2018-12-02 09:58:36
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:33
2018-12-02 09:57:46
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:36
2018-12-02 09:56:54
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:25:56
2018-12-02 00:28:29
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 09:45:48
2018-11-30 07:01:35
Marek Strzyż OTELLO
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:50:31
2018-11-29 15:43:53
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:12:32
2018-11-24 15:01:24
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:12:45
2018-11-24 14:59:42
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:12:59
2018-11-23 19:32:31
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:27:35
2018-11-22 23:52:24
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:27:47
2018-11-22 23:15:23
Kaja Żuk BODER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 10:09:24
2018-11-22 17:10:38
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 10:09:27
2018-11-22 17:09:55
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:15:32
2018-11-14 22:15:44
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 2x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
2. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
3. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
4. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
5. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
6. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
7. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
8. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
9. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
10. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
11. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
12. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
13. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
14. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
15. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
16. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
17. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
18. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
19. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
20. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
21. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
22. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
23. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
24. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
25. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
26. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
27. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
28. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O034485
29. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
30. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
31. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
32. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
33. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
34. Strzyż Marek JKS Moskit
S
O006362
35. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
36. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
37. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
38. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
39. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
40. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
41. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

96

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
3.

30

ADORATOR WESTF POL 2009 Ogier kasztanowata/172 F: Arpeggio
M: Carina
O: b
B: b
K015581 DE441410446709
4.

31

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010 105QV08
5.

56

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
6.

43

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
7.

34

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
8.

5

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
9.

17

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
10.

71

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
11.

54

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
12.

29

CAPTAIN KWPN POL 2007 Wałach gniada/178 F: Unaniem
M: Symphonie
O: Zuzanna Gowin
B: b
K020293 528003000701074
13.

53

CATARINA 216 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Patrycja Dziewolska
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
14.

97

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
xxxx xxxxx
15.

62

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
16.

72

CHAMP ACOR GER POL 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311
17.

64

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
18.

39

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
19.

77

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
20.

69

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
O: RJT Sp z o.o.
B: SK Nad Wigrami
K016448 616009510444310 105GM03
21.

70

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Ute Trost
K020301 DE421000085411
22.

73

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak
23.

85

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B: Maria Huberta Wachendorf
K014412 DE421000254404
24.

35

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
25.

52

DEE-JAY Z ZANG BEL 2013 Ogier ciemnogniada F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Sunny / Zadok
O: Wanda Szmyt
B: J. Welchior
K025757 056015Z55831513
26.

42

DEMETER Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: .
O: Marek strzyz
B: .
.
27.

55

DIADENTO KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cardento / Capitol I
M: Isabelle / Ahorn
O: Lech Bańczerowski
B:
K016325
28.

32

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
O: MARZENA FALARZ
B: B
K023500 DE418185040313
29.

91

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
O: Stajnia Sportowa EquiRex
B: D. Veldhoen-Plas
brak
30.

90

EDESSO KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Zahros R /
M: Adesi /
O: Ewa Aleksandra Dyżewska
B: A. De Gorter
brak
31.

61

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
32.

45

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
33.

79

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
34.

28

FENNA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Zirocco Blue VD
M: Artuna
O: Czernik Natalia
B: b
K022709 528003201004168
35.

88

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
36.

46

GALAN Oldemburg POL 2012 Wałach kasztanowata F: Gavi
M: Stutbuch 1
O: xx
B: Gestut Sprehe
brak
37.

65

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
38.

6

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
39.

81

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
40.

93

INGRID KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Elvis Ter Putte /
M: Canturano / Heartbreaker
O: Hana Polednikova
B:
brak
41.

51

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cararine S / Numero Uno
O: Wanda Szmyt
B:
K023231 528003201307243
42.

57

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
43.

75

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
44.

67

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
O: Iwona Henzel
B:
K026157 DE418180227212
45.

48

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
46.

87

MANILA S Hanowerska GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic
M: Ronda
O: A. Schemelhaack
B: Niemcy
K026438
47.

76

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
O: Wiktoria Bembenik
B:
K018051 DE421000354009 104XW24
48.

47

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
49.

41

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
50.

33

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
51.

15

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
52.

84

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
53.

40

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
54.

50

QUALITY STAR HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Silber Light / Concept
O: Wanda Szmyt
B: Rolf Bouman
K023232 DE421000551513 105XP62
55.

36

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
56.

49

QUITO HOL POL 2011 Wałach gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Alina / Argentinus
O: PPHU Piotr Gadomski
B:
K021168 DE431318109111 106AJ19
57.

18

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Rudzianka /Arcus
O: Nina Milczarek
B: Jacek Jagieliński
K013503 POL009590047507
58.

59

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
59.

92

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
60.

37

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
61.

83

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: SK Udórz
K008617 616009540048804 103FB68
62.

82

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
63.

66

SUNDAY HOLST POL 2002 Klacz skarogniada/171 F: Conteur
M: Naomi XXXXII
O: Zbigniew Dulewicz
B: GER
brak
64.

38

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
65.

58

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
66.

89

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
67.

60

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
68.

86

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
69.

16

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet du Rouet
M: Vendetta/Caretino
O: Jan Szpak
B: de
K019454
70.

80

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
71.

78

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
72.

14

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
73.

44

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
150
SUM:
150.00
Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
100
300
125
150
50
550
SUM:
1275.00
Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
250
150
100
500
SUM:
1000.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
75
350
175
2100
SUM:
2700.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
175
200
75
75
450
200
50
SUM:
1225.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
175
100
SUM:
275.00
Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
200
150
200
SUM:
550.00
Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
50
250
325
500
150
SUM:
1275.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
125
225
75
SUM:
425.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
100
175
175
SUM:
450.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
750
600
275
300
200
200
SUM:
2325.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
225
50
SUM:
275.00
Kostek Laura bpk
100
SUM:
100.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
450
350
SUM:
800.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
50
SUM:
50.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
250
750
550
400
SUM:
1950.00
Mudry Aleksandra WTK Hermanów
325
75
SUM:
400.00
Nowacki Michał Racocki KJ
50
SUM:
50.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
75
1500
100
SUM:
1675.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
250
50
200
SUM:
500.00
Patora Nikol MUKJ Kosówka
50
SUM:
50.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
250
125
175
SUM:
550.00
Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
100
SUM:
100.00
Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
125
150
50
100
SUM:
425.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
200
400
1000
50
175
SUM:
1825.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
150
250
200
50
50
50
SUM:
750.00
Strzyż Marek JKS Moskit
50
100
SUM:
150.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
150
150
275
SUM:
575.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
200
SUM:
200.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
175
300
SUM:
475.00
Wypchło Aleksandra bpk
50
125
125
SUM:
300.00
Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
KJ Infernal Team
2018-12-14
33
2018-12-14
23
2018-12-15
14
2018-12-16
10
2018-12-14
2018-12-14
29
2018-12-14
16
2018-12-15
8
50
2018-12-16
9
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-12-14
2018-12-14
4
150
2018-12-14
27
2018-12-15
13
2018-12-15
16
2018-12-16
17
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
QUITO (49)
2018-12-14
17
2018-12-14
15
2018-12-15
7
100
2018-12-16
7
300
2018-12-14
26
2018-12-15
5
125
2018-12-16
5
150
2018-12-14
25
2018-12-14
2018-12-15
11
2018-12-16
9
2018-12-14
10
2018-12-14
2018-12-14
18
2018-12-15
12
2018-12-16
8
50
2018-12-14
2
550
2018-12-15
17
2018-12-16
12
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
WIARUS (78)
2018-12-14
12
2018-12-14
25
2018-12-15
11
2018-12-16
11
2018-12-14
14
2018-12-14
10
2018-12-15
6
100
2018-12-16
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-12-14
18
2018-12-14
17
2018-12-16
14
2018-12-15
19
Dąbrowska Marta
bpk
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-15
2018-12-15
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
TYPIER (60)
2018-12-14
1
250
2018-12-14
22
2018-12-15
9
2018-12-16
5
150
EULVE (61)
2018-12-14
24
2018-12-14
7
100
2018-12-15
2018-12-15
10
2018-12-16
5
500
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-12-14
20
2018-12-14
29
2018-12-15
23
2018-12-15
22
2018-12-16
7
75
A QUITE (68)
2018-12-14
4
350
2018-12-15
6
175
2018-12-16
1
2100
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2018-12-14
2018-12-15
18
2018-12-14
13
2018-12-15
11
2018-12-16
13
GALAN (46)
2018-12-14
10
2018-12-15
16
2018-12-16
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
SUNDAY (66)
2018-12-14
19
2018-12-15
13
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
EDESSO (90)
2018-12-14
9
2018-12-14
35
2018-12-15
3
175
2018-12-15
4
200
2018-12-16
7
75
2018-12-14
7
75
2018-12-14
10
2018-12-15
3
450
2018-12-16
8
200
SANDMAN (92)
2018-12-14
17
2018-12-14
2018-12-15
15
2018-12-15
14
2018-12-16
15
INGRID (93)
2018-12-14
13
2018-12-14
15
2018-12-15
6
50
2018-12-15
9
2018-12-16
13
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (89)
2018-12-14
2
175
2018-12-14
6
100
2018-12-15
17
2018-12-15
10
2018-12-16
13
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
TIFFANY (58)
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
9
2018-12-15
24
2018-12-16
18
ROSANNA (59)
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
1
200
2018-12-15
4
150
2018-12-16
3
200
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2018-12-14
16
2018-12-14
9
2018-12-15
7
50
2018-12-16
2
250
2018-12-14
17
2018-12-14
2018-12-15
1
325
2018-12-16
1
500
CAHIR (71)
2018-12-14
27
2018-12-14
12
2018-12-15
5
150
2018-12-16
15
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (80)
2018-12-14
5
125
2018-12-14
3
225
2018-12-15
21
2018-12-16
10
2018-12-14
24
2018-12-14
13
2018-12-15
7
75
2018-12-16
16
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-12-14
2018-12-14
5
100
2018-12-15
2
175
2018-12-15
21
2018-12-16
4
175
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-12-14
1
750
2018-12-16
4
600
2018-12-14
2
275
2018-12-16
3
300
VENUS (16)
2018-12-14
2
200
2018-12-14
19
2018-12-16
4
200
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (75)
2018-12-14
21
2018-12-15
3
225
2018-12-14
7
50
2018-12-16
16
Kostek Laura
bpk
2018-12-14
21
2018-12-14
20
2018-12-15
12
2018-12-16
2018-12-14
18
2018-12-14
11
2018-12-15
2018-12-15
6
100
2018-12-16
12
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-12-14
3
450
2018-12-16
2018-12-14
11
2018-12-14
12
2018-12-15
4
350
2018-12-16
15
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-12-14
30
2018-12-14
11
2018-12-15
8
50
2018-12-15
26
2018-12-16
11
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
RISOTTO (18)
2018-12-14
5
250
2018-12-15
1
750
2018-12-16
9
CYANDRA (85)
2018-12-14
14
2018-12-15
2
550
2018-12-16
6
400
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
2018-12-14
1
325
2018-12-14
18
2018-12-15
8
75
2018-12-16
11
Nowacki Michał
Racocki KJ
ARMANII (43)
2018-12-14
8
50
2018-12-14
16
2018-12-15
13
2018-12-16
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-12-14
8
75
2018-12-15
2018-12-16
2
1500
2018-12-14
6
100
2018-12-15
2018-12-16
12
CEDYNIA (97)
2018-12-15
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2018-12-14
15
2018-12-14
11
2018-12-15
5
250
2018-12-16
2018-12-15
12
2018-12-14
9
50
2018-12-14
14
2018-12-15
2
200
2018-12-15
15
2018-12-16
18
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (39)
2018-12-14
6
50
2018-12-14
23
2018-12-15
22
2018-12-16
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-12-14
26
2018-12-15
23
2018-12-16
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-12-14
2018-12-15
1
250
2018-12-15
13
2018-12-16
6
125
2018-12-14
2018-12-14
34
2018-12-15
11
2018-12-15
27
2018-12-16
3
175
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-12-14
14
2018-12-14
19
2018-12-15
5
100
2018-12-15
18
2018-12-16
19
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
2018-12-14
4
125
2018-12-14
22
2018-12-15
3
150
2018-12-15
8
50
2018-12-16
6
100
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
FENNA (28)
2018-12-14
4
200
2018-12-16
2
400
CAPTAIN (29)
2018-12-14
9
2018-12-16
3
1000
2018-12-14
28
2018-12-16
8
50
AKKOL (31)
2018-12-14
6
175
2018-12-16
10
2018-12-14
28
2018-12-16
14
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-12-14
3
150
2018-12-15
10
2018-12-16
1
250
DEMETER (42)
2018-12-14
1
200
2018-12-14
8
50
2018-12-15
7
50
2018-12-15
20
2018-12-16
7
50
Strzyż Marek
JKS Moskit
OTELLO (40)
2018-12-14
7
50
2018-12-14
36
2018-12-14
2018-12-15
17
2018-12-15
20
2018-12-16
6
100
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-16
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2018-12-14
16
2018-12-14
32
2018-12-15
14
2018-12-15
19
2018-12-16
4
150
FORT (88)
2018-12-14
5
150
2018-12-14
2018-12-15
2
275
2018-12-15
9
2018-12-16
14
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (86)
2018-12-14
12
2018-12-14
31
2018-12-15
12
2018-12-15
25
2018-12-16
2
200
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-12-14
13
2018-12-14
2018-12-15
10
2018-12-16
17
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (35)
2018-12-14
3
175
2018-12-15
15
2018-12-16
1
300
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-12-14
8
50
2018-12-15
4
125
2018-12-16
5
125
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BODER (34)
2018-12-14
15
2018-12-15
16
2018-12-16
8
50

Number of Riders: 41

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 23 050.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl