Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 7-9 grudzień 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:47:43
2018-12-05 21:47:43
Erik Welling CARINO 614
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:14:56
2018-12-05 10:14:56
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:13:47
2018-12-05 10:13:47
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:12:49
2018-12-05 10:12:49
Damian Ostręga CONSTANTIA
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:11:33
2018-12-05 10:11:33
Damian Ostręga WELTDAME
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:24:02
2018-12-03 09:20:49
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:22:17
2018-12-02 20:14:18
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:55:25
2018-12-02 17:29:57
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:55:28
2018-12-02 17:28:52
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 2x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:55:29
2018-12-02 13:39:56
Tomasz Gałczyński LORD LUDGER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:55:31
2018-12-02 09:41:25
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:55:33
2018-12-02 09:40:26
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:40:25
2018-12-01 18:40:25
Paul Wiktor GINNY PJ
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:38:56
2018-12-01 18:38:56
Paul Wiktor CARRICA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:38:02
2018-12-01 18:38:02
Paul Wiktor VERA WANG
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:34
2018-12-01 17:45:45
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:37
2018-12-01 13:50:37
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:40
2018-12-01 13:49:55
Piotr Kaliszuk CON JUAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:42
2018-12-01 12:12:48
Kimberley Alexandra Gibson DREE BOEKEN´S DIARADOS ROESCHEN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:45
2018-12-01 10:52:25
Tomasz Jasiński CORAZON 58
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:47
2018-12-01 10:51:32
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:50
2018-11-30 17:55:39
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:52
2018-11-30 17:54:57
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:31:54
2018-11-30 17:53:28
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 16:17:47
2018-11-30 11:34:28
Leszek Gramza ICEBERG ST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 16:17:45
2018-11-30 11:33:56
Leszek Gramza VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:43:49
2018-11-29 22:43:49
Sasha Rubienke LEVISTO'S QUEEN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:38:15
2018-11-29 22:38:15
Sasha Rubienke LIQUIDO 54
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:02:34
2018-11-29 22:02:34
Kristin Kuhn AGNETA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:47:24
2018-11-29 20:14:08
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:34:53
2018-11-28 22:34:53
Felix Ewald CALFOSCO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:32:54
2018-11-28 22:32:54
Felix Ewald UNITED POWER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:30:29
2018-11-28 22:30:29
Felix Ewald CHARMING CHACCO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:28:52
2018-11-28 22:28:52
Felix Ewald LOUISIANA 153
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:25:17
2018-11-28 22:25:17
Felix Ewald DSP ADRIJANA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:24:02
2018-11-28 22:24:02
Felix Ewald CRIME TIME
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:20:13
2018-11-28 11:41:19
Agata Skrzypiec REDAKTA
  • 2x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:20:16
2018-11-28 11:37:16
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 2x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:20:19
2018-11-28 11:06:45
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:56:33
2018-11-28 10:09:55
Łukasz Koza CHECK POINT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:56:46
2018-11-28 10:08:42
Łukasz Koza BIJOU BE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:56:48
2018-11-28 08:58:18
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:03:48
2018-11-27 23:03:26
Danny Schröder CABANA 21
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:04:05
2018-11-27 23:02:25
Danny Schröder JUBILEE L
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:04:32
2018-11-27 23:01:30
Danny Schröder CON CARTHAGO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:04:48
2018-11-27 23:00:17
Kathrin Wiedmer CRAWALLO BS
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:05:02
2018-11-27 22:59:29
Kathrin Wiedmer KAPSTADT 2
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:05:14
2018-11-27 22:58:30
Kathrin Wiedmer CHECKER 10
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:05:27
2018-11-27 22:46:10
Susanna Margarethe Leibold DUBLIN DELL' AREMAC
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:13:44
2018-11-27 14:50:10
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:13:55
2018-11-27 14:49:43
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:14:06
2018-11-27 14:49:19
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:14:18
2018-11-27 14:47:32
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:14:29
2018-11-27 14:46:54
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:14:41
2018-11-27 14:46:18
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:14:55
2018-11-27 14:45:45
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:03:45
2018-11-26 22:58:44
Krzysztof Prasek NUMERUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:03:58
2018-11-26 22:57:54
Krzysztof Prasek CANOSSA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:04:12
2018-11-26 22:56:49
Krzysztof Prasek GULANA B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:04:26
2018-11-26 22:56:04
Ewelina Derda SUNDAY
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:04:42
2018-11-26 22:51:13
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:05:00
2018-11-26 22:50:14
Magdalena Prasek VELCO SITTE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:05:15
2018-11-26 20:15:25
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:11:31
2018-11-25 16:40:35
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:11:42
2018-11-25 16:39:58
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:11:52
2018-11-25 16:31:42
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:12:03
2018-11-25 16:28:35
Michał Tyszko CARENSKY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:12:18
2018-11-24 23:22:41
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:12:32
2018-11-24 11:52:11
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:12:44
2018-11-24 11:50:54
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:12:54
2018-11-23 20:31:59
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:13:26
2018-11-23 20:31:06
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:13:37
2018-11-23 20:29:58
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:13:48
2018-11-23 20:28:54
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:20:23
2018-11-22 17:33:29
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:23:53
2018-11-22 07:20:05
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:24:38
2018-11-21 23:53:36
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:24:51
2018-11-21 23:53:01
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:25:02
2018-11-21 23:28:35
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:25:12
2018-11-21 23:28:03
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:26:41
2018-11-21 10:31:55
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:59:12
2018-11-20 15:52:47
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:59:22
2018-11-20 11:56:37
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:59:38
2018-11-20 11:55:54
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:00:02
2018-11-20 11:54:56
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:00:15
2018-11-20 11:51:03
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:00:30
2018-11-20 11:50:09
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:00:46
2018-11-19 15:07:13
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:01:01
2018-11-18 21:21:38
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 11:02:08
2018-11-17 02:03:54
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:14:35
2018-11-15 09:27:05
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:14:46
2018-11-15 09:21:35
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:14:57
2018-11-15 08:58:16
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 21:15:09
2018-11-14 10:19:05
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:47:29
2018-11-10 11:34:41
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:17:27
2018-11-08 09:41:22
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:17:40
2018-11-07 11:21:24
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:42:15
2018-10-24 16:08:18
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:42:25
2018-10-24 16:07:51
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
2. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
3. Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro-Handel
2003 (J.)
O026802
4. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
5. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
6. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
7. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
8. Ewald Felix Reitclub Gut Wochowsee
S
621906
9. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (J.)
O035367
10. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
11. Gibson Kimberley Alexandra RV Elisenau
S
792526
10088157
12. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
13. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
14. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
15. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
16. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
17. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
18. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
19. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
20. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O026423
21. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
22. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
23. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
24. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
25. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
26. Kuhn Kristin GER
S
none
27. Leibold Susanna Margarethe bpk
2004 (JM.)
brak
28. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
29. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
30. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
31. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
32. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
33. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
34. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
35. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
36. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
37. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
38. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
39. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
40. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
41. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
42. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
43. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (MJ.)
O022122
44. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
45. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
46. Rubienke Sasha Reitclugb Gut Wochowsee
2000 (MJ.)
1519453
47. Schröder Danny RV Hofgut Redentiner Mühle e.V.
S
409349
48. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
49. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
50. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
51. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
52. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
53. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
54. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
55. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
56. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
57. Welling Erik bpk
S
brak
58. Wiedmer Kathrin RV Hofgut Redentiner Mühle e.V.
S
474792
10040279
59. Wiktor Paul GER
S
10092907
60. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

AGNETA Deutsches Sportpferd DEU 2010 Klacz biała F: Point
M: Aisha
O: Andre Bürger
B: Andre Bürger
none
2.

30

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
3.

60

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
4.

42

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
5.

116

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
6.

78

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
7.

75

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
8.

115

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
9.

65

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
10.

73

CABANA 21 HOL. GER 2012 Klacz inna F: Carrico
M: po Lord Kemm
O: xxx
B: xxx
brak
11.

33

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
12.

85

CALFOSCO XXX POL 2013 Wałach inna/xxx F: Colfosco
M: Avantgarde
O: xxx
B: xxx
brak brak
13.

126

CALOTTA DSP GER 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
O: Dariusz Jurasik
B: Grit und Mario Schirrmann
- DE456570287608 105QT84
14.

58

CANOSSA SP POL 2012 Klacz kara F: Quality Time
M: C Dinette / Cantos
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K022785 616009510343112
15.

97

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
16.

29

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
17.

24

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B:
K024574 DE421000206612
18.

117

CARINO 614 XXX GER 2010 Wałach siwa/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak brak
19.

122

Carlo Blue F:
M:
O:
B:
20.

102

CARRICA HOLST GER 2010 Mare Bay F: CARRICO
M: TENNESSE II/CON AIR 7
O: Maria PODLECH
B: Norbert Scheel
DE 421000032510 106ER19
21.

27

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
22.

48

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
23.

35

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
24.

36

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
25.

128

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
26.

28

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: CHACCO FLY
M: CELIETTA
O: Aleksandra Nowak
B: Stadnina Koni Nowielice
K022825 616 009 64 00577 13
27.

86

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Anna Kownacka Lektorka
B:
K018605 POL009640031807
28.

93

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
29.

127

Chakalaka 8 F:
M:
O:
B:
30.

39

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
31.

83

CHARMING CHACCO Hannoveraner DEU 2011 Wałach kara F: Chacco Chacco
M: C-Dur Antonia
O: Dr. Dietmar Klein
B: Hubert Knigge
DE431310101711
32.

74

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II / Carolus
M: Larissa / Coronado
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644 DE433334060211
33.

68

CHECKER 10 HAN GER 2005 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
34.

25

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
35.

1

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
36.

61

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
37.

109

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
38.

32

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
39.

92

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
O: Marcelina Raczyńska
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
40.

52

COLINERO OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/180 F: Cola
M: Elvita
O: Marzena Falarz
B: Polska
K021311 K021311
41.

71

CON CARTHAGO Brandenburger GER 2011 Wałach inna F: Conthargos
M: po Con Sherry
O: xxx
B: xxx
brak
42.

94

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant / Cor De La Bryere
M: Zara / Zeus
O: Zielonogórski KJ i Piotr Kaliszuk
B: Jo-L
K010763 DE473730842305 103CW56
43.

114

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
44.

41

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
45.

96

CORAZON 58 HOL GER 2010 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
O: Tomasz Jasiński
B:
K023077 DE421000596110
46.

62

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
47.

105

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911 105OJ24
48.

70

CRAWALLO BS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Crawford 5
M: po Casall
O: xxx
B: xxx
brak
49.

80

CRIME TIME Hannoveraner GER 2009 Wałach gniada F: Carrico
M: Forrester
O: Makosch
B: Makosch
DE431310061309
50.

31

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
51.

37

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B: Maria Huberta Wachendorf
K014412 DE421000254404
52.

40

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
53.

51

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
54.

118

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
K021800 616009610072411
55.

95

DREE BOEKEN´S DIARADOS ROESCHEN Hannoveraner GER 09.03.2009 Mare darkbay/1,67 F: Diarado
M: For Pleasures Roeschen
O: Arend Kamphorst
B: Arend Kamphorst
DE 431310601909
56.

81

DSP ADRIJANA Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz gniada F: Askido
M: Re Mexico
O: Sauer
B: Sauer
DE 456570191909
57.

67

DUBLIN DELL' AREMAC KWPN NED 2008 Wałach siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
58.

50

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
59.

76

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
60.

45

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
61.

43

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
62.

64

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
63.

104

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Emilia Chmielowska
B:
K018797 528003201003241 105MP96
64.

19

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
65.

22

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
66.

55

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
67.

103

GINNY PJ XXX POL xxx Klacz inna/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak brak
68.

21

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
69.

57

GULANA B KWPN POL 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
70.

66

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
71.

44

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
72.

99

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
73.

91

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
74.

124

Italian F:
M:
O:
B:
75.

72

JUBILEE L HOL. GER 2008 Klacz inna F: Quo Vados I
M: po Carthago
O: xxx
B: xxx
brak
76.

69

KAPSTADT 2 DSP GER 2002 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
77.

5

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
78.

110

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
79.

89

LEVISTO'S QUEEN XXX POL xxx Klacz inna/xxx F: Levino
M: Capitol II
O: xxx
B: xxx
brak brak
80.

53

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Lorio / Loredo
M: Libella / Carry Son
O: Oskar Murawski
B:
K015224 POL009640015708 105GX17
81.

88

LIQUIDO 54 Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach F: Louis le Bon
M: Ramira
O: Oswald Brachmann
B: Lutz Göttert
De 456570285707
82.

106

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Leda / Edminton
O: Tomasz Gałczyński
B: Sylwester Kosiński
K016644 616009680086710
83.

82

LOUISIANA 153 XXX GER 2010 Klacz inna/xxx F: La Calido
M: Westminster
O: xxx
B: xxxx
brak brak
84.

46

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
85.

112

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
86.

59

NUMERUS WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cogge / Castillo
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K014929 DE441411588810
87.

79

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
88.

107

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B:
K011693 POL009580324505 104EZ03
89.

108

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
90.

119

QANTAS HANN POL 2011 Wałach F: Quintender/
M: Carmaniola/Calido/
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
LKRWZJ/2860/15
91.

77

REDAKTA Czeski Gorącokrwisty POL 2008 Klacz gniada/173 F: Rock'n Roll
M: Elida-K
O: Aleksandra Kościelna
B: Nn
K018126
92.

63

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
93.

38

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Rudzianka /Arcus
O: Nina Milczarek
B: Jacek Jagieliński
K013503 POL009590047507
94.

100

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
95.

26

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
K022326 DE431314407411
96.

56

SUNDAY HOLST POL 2002 Klacz skarogniada/171 F: Conteur
M: Naomi XXXXII
O: Zbigniew Dulewicz
B: GER
brak
97.

47

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
98.

129

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
99.

20

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
100.

84

UNITED POWER XXX POL 2011 Wałach inna/xxx F: Chacco Chacco
M: Cheenook
O: xxx
B: xxx
brak brak
101.

54

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Wałach gniada F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marcin Wypchło
B: Daniel Boudrenghien
K022682
102.

101

VERA WANG XXX POL xxx Klacz inna/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak brak
103.

90

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
104.

34

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
105.

121

Wanda F:
M:
O:
B:
106.

113

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
107.

98

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
108.

23

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
109.

111

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Chmielowska Emilia Klub Jeździecki Agro-Handel
50
100
100
SUM:
250.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
SUM:
200.00
Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
50
250
SUM:
300.00
Ewald Felix Reitclub Gut Wochowsee
550
750
2100
100
175
25
SUM:
3700.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
750
SUM:
750.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
175
200
SUM:
375.00
Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
50
SUM:
50.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
25
SUM:
25.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
150
50
SUM:
200.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
250
SUM:
250.00
Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
550
SUM:
550.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
150
SUM:
150.00
Kuhn Kristin GER
50
SUM:
50.00
Leibold Susanna Margarethe bpk
50
SUM:
50.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
50
200
75
SUM:
325.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
275
350
450
1500
SUM:
2575.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
250
250
300
SUM:
800.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
175
200
SUM:
375.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
50
75
30
600
SUM:
755.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
225
350
175
200
30
SUM:
980.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
300
50
SUM:
350.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
100
200
500
50
SUM:
850.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
125
25
325
275
500
SUM:
1250.00
Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
175
200
SUM:
375.00
Płatek Oliwia Kielecki KJ
50
SUM:
50.00
Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
150
150
150
200
75
SUM:
725.00
Raczyńska Marcelina bpk
25
100
SUM:
125.00
Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
175
SUM:
175.00
Rubienke Sasha Reitclugb Gut Wochowsee
50
200
SUM:
250.00
Schröder Danny RV Hofgut Redentiner Mühle e.V.
75
50
125
SUM:
250.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
25
100
150
125
250
400
125
25
100
SUM:
1300.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
25
250
SUM:
275.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
125
150
SUM:
375.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
200
175
SUM:
375.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
1000
SUM:
1050.00
Vinckier Jan SJ Kunowo
150
30
25
100
SUM:
305.00
Welling Erik bpk
50
SUM:
50.00
Wiedmer Kathrin RV Hofgut Redentiner Mühle e.V.
225
75
25
75
450
SUM:
850.00
Wiktor Paul GER
25
175
325
400
100
300
150
125
SUM:
1600.00
Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
50
25
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-12-07
33
2018-12-07
30
2018-12-08
35
2018-12-08
2018-12-09
13
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
2018-12-07
17
2018-12-07
47
2018-12-08
39
2018-12-09
18
Chmielowska Emilia
Klub Jeździecki Agro-Handel
FERLINA (104)
2018-12-08
8
50
2018-12-08
2018-12-09
6
100
CORIWAY (105)
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
6
100
2018-12-09
12
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-12-07
25
2018-12-07
4
200
2018-12-08
34
2018-12-09
28
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (111)
2018-12-07
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-08
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
SUNDAY (56)
2018-12-07
23
2018-12-08
7
50
2018-12-09
1
250
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
DESPINA (118)
2018-12-07
44
2018-12-08
Ewald Felix
Reitclub Gut Wochowsee
2018-12-07
10
2018-12-08
12
2018-12-09
12
2018-12-07
2
550
2018-12-08
1
750
2018-12-09
1
2100
2018-12-07
5
100
2018-12-07
34
2018-12-08
15
2018-12-09
4
175
2018-12-07
26
2018-12-08
25
2018-12-09
17
2018-12-07
38
2018-12-07
11
25
2018-12-08
12
2018-12-09
29
2018-12-07
25
2018-12-08
21
2018-12-09
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-12-08
2018-12-08
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-12-07
25
2018-12-07
1
750
2018-12-08
9
2018-12-09
17
Gibson Kimberley Alexandra
RV Elisenau
2018-12-07
18
2018-12-08
23
2018-12-09
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-07
10
2018-12-07
35
2018-12-08
2
175
2018-12-08
2
200
2018-12-07
12
2018-12-07
13
2018-12-08
24
2018-12-08
23
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (126)
2018-12-07
36
2018-12-08
35
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2018-12-07
7
50
2018-12-09
12
2018-12-08
20
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-12-07
27
2018-12-07
31
2018-12-08
12
25
2018-12-08
39
2018-12-09
26
2018-12-07
40
2018-12-07
20
2018-12-08
13
2018-12-08
33
2018-12-09
25
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-12-07
34
2018-12-07
25
2018-12-08
24
2018-12-09
5
150
2018-12-07
7
50
2018-12-07
30
2018-12-08
34
2018-12-09
17
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-12-08
32
2018-12-09
15
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (98)
2018-12-07
2018-12-07
26
2018-12-08
28
2018-12-08
42
2018-12-09
2
250
2018-12-07
2018-12-07
21
2018-12-08
17
2018-12-09
9
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-12-07
15
2018-12-07
32
2018-12-08
18
2018-12-09
9
2018-12-07
13
2018-12-07
11
2018-12-08
2
550
2018-12-09
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-12-07
28
2018-12-07
20
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-09
21
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
TILEXA Z (129)
2018-12-08
41
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (110)
2018-12-07
2018-12-08
4
150
2018-12-08
28
2018-12-09
11
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-12-07
24
2018-12-08
18
2018-12-09
16
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-12-07
29
2018-12-08
22
2018-12-08
26
2018-12-09
15
2018-12-07
17
2018-12-08
19
2018-12-09
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-09
2018-12-09
Kuhn Kristin
GER
AGNETA (87)
2018-12-07
28
2018-12-07
21
2018-12-08
7
50
2018-12-08
Leibold Susanna Margarethe
bpk
2018-12-07
6
50
2018-12-08
18
2018-12-07
31
2018-12-08
29
2018-12-09
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (48)
2018-12-07
22
2018-12-07
2018-12-08
37
2018-12-08
24
2018-12-09
27
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ALLILAH (30)
2018-12-07
30
2018-12-08
8
50
2018-12-09
4
200
2018-12-07
16
2018-12-08
21
2018-12-09
15
CICERO (32)
2018-12-07
14
2018-12-07
2018-12-08
38
2018-12-09
11
CABONA (33)
2018-12-07
7
75
2018-12-08
14
2018-12-09
21
2018-12-07
22
2018-12-08
12
2018-12-09
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
CYANDRA (37)
2018-12-07
22
2018-12-07
2018-12-08
15
2018-12-09
10
RISOTTO (38)
2018-12-07
2
275
2018-12-07
4
350
2018-12-08
3
450
2018-12-09
2
1500
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-12-07
1
250
2018-12-07
2018-12-08
1
250
2018-12-08
2018-12-09
1
300
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (1)
2018-12-07
41
2018-12-07
36
2018-12-08
3
175
2018-12-08
36
2018-12-09
3
200
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-12-07
8
50
2018-12-07
8
75
2018-12-08
9
30
2018-12-08
11
2018-12-09
4
600
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (28)
2018-12-07
20
2018-12-08
23
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2018-12-07
3
225
2018-12-07
13
2018-12-08
2018-12-08
4
350
2018-12-09
2018-12-07
24
2018-12-07
32
2018-12-08
17
2018-12-08
33
2018-12-09
2018-12-07
2
175
2018-12-07
2
200
2018-12-08
2018-12-08
11
30
2018-12-09
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-12-07
29
2018-12-08
30
2018-12-09
7
300
2018-12-07
8
50
2018-12-08
14
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
WELTDAME (113)
2018-12-08
7
100
2018-12-09
9
2018-12-08
40
2018-12-08
14
2018-12-09
2018-12-09
10
BOCCACCIO (115)
2018-12-08
16
2018-12-08
4
200
2018-12-09
5
500
BARAQUE (116)
2018-12-08
16
2018-12-08
13
2018-12-09
2018-12-09
8
50
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2018-12-07
5
125
2018-12-08
10
25
2018-12-09
CZĄBER (40)
2018-12-07
1
325
2018-12-08
2
275
2018-12-09
1
500
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2018-12-07
18
2018-12-07
23
2018-12-08
6
175
2018-12-09
8
200
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
2018-12-07
39
2018-12-08
19
2018-12-08
21
2018-12-09
8
50
2018-12-07
TIK TAK (47)
2018-12-07
15
2018-12-07
21
2018-12-08
31
2018-12-08
20
2018-12-09
10
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
2018-12-07
23
2018-12-07
35
2018-12-08
2018-12-08
37
2018-12-09
CANOSSA (58)
2018-12-07
11
2018-12-07
24
2018-12-08
18
2018-12-09
NUMERUS (59)
2018-12-07
16
2018-12-07
16
2018-12-08
2018-12-08
16
2018-12-09
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
2018-12-07
3
150
2018-12-08
19
2018-12-09
4
150
2018-12-07
15
2018-12-07
4
150
2018-12-08
1
200
2018-12-08
31
2018-12-09
7
75
Raczyńska Marcelina
bpk
CINDY (92)
2018-12-07
10
25
2018-12-07
2018-12-08
6
100
2018-12-08
15
2018-12-09
19
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2018-12-07
3
175
2018-12-07
38
2018-12-09
2018-12-08
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
CARIBOU (24)
2018-12-07
2018-12-07
13
2018-12-08
17
2018-12-09
24
Rubienke Sasha
Reitclugb Gut Wochowsee
2018-12-07
21
2018-12-08
15
2018-12-09
7
50
2018-12-07
26
2018-12-08
16
2018-12-09
2
200
Schröder Danny
RV Hofgut Redentiner Mühle e.V.
2018-12-07
9
2018-12-08
17
2018-12-09
11
2018-12-07
39
2018-12-08
7
75
2018-12-09
8
50
2018-12-08
5
125
2018-12-07
14
2018-12-08
14
2018-12-09
18
2018-12-07
37
2018-12-08
25
2018-12-08
30
2018-12-09
14
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
ASKARIA (60)
2018-12-07
48
2018-12-07
37
2018-12-08
27
2018-12-08
19
2018-12-09
22
2018-12-07
9
25
2018-12-07
6
100
2018-12-08
5
150
2018-12-09
6
125
CORINA (62)
2018-12-07
5
250
2018-12-08
10
2018-12-09
6
400
FARLEY (64)
2018-12-07
4
125
2018-12-07
9
25
2018-12-08
9
2018-12-08
20
2018-12-09
6
100
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
REDAKTA (77)
2018-12-07
16
2018-12-07
2018-12-07
11
25
2018-12-07
2018-12-08
38
2018-12-09
16
BERLINA (78)
2018-12-07
23
2018-12-07
2018-12-07
22
2018-12-07
2018-12-08
5
250
2018-12-09
14
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-12-07
24
2018-12-07
27
2018-12-08
29
2018-12-08
2018-12-09
16
2018-12-07
19
2018-12-07
29
2018-12-08
5
100
2018-12-08
26
2018-12-09
2018-12-07
14
2018-12-07
46
2018-12-08
4
125
2018-12-08
36
2018-12-09
5
150
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (100)
2018-12-07
2018-12-07
18
2018-12-08
21
2018-12-08
41
2018-12-09
20
Italian (124)
2018-12-07
9
2018-12-07
33
2018-12-08
2018-12-08
21
2018-12-08
2018-12-09
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (23)
2018-12-07
1
200
2018-12-07
45
2018-12-08
20
2018-12-08
2018-12-09
3
175
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-12-07
20
2018-12-08
10
2018-12-08
42
2018-12-09
9
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-12-07
12
25
2018-12-07
19
2018-12-08
2018-12-08
27
2018-12-09
20
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-12-07
18
2018-12-07
43
2018-12-08
6
50
2018-12-08
2018-12-09
14
2018-12-07
15
2018-12-08
2018-12-08
26
2018-12-09
3
1000
2018-12-07
19
2018-12-07
42
2018-12-08
32
2018-12-09
23
CERENSKY (128)
2018-12-07
27
2018-12-07
28
2018-12-08
25
2018-12-09
2018-12-09
22
Vinckier Jan
SJ Kunowo
QANTAS (119)
2018-12-07
5
150
2018-12-07
12
2018-12-08
10
30
2018-12-08
2018-12-07
10
25
2018-12-07
7
100
2018-12-08
13
2018-12-08
Welling Erik
bpk
2018-12-07
41
2018-12-09
13
2018-12-08
8
50
2018-12-08
27
Wiedmer Kathrin
RV Hofgut Redentiner Mühle e.V.
2018-12-07
40
2018-12-08
3
225
2018-12-09
7
75
2018-12-08
11
25
2018-12-08
8
75
2018-12-09
13
2018-12-07
3
450
2018-12-07
16
Wiktor Paul
GER
VERA WANG (101)
2018-12-07
17
2018-12-07
13
2018-12-08
9
25
2018-12-09
10
CARRICA (102)
2018-12-07
6
175
2018-12-08
13
2018-12-09
19
GINNY PJ (103)
2018-12-07
19
2018-12-08
1
325
2018-12-09
2
400
Wanda (121)
2018-12-07
6
100
2018-12-07
26
2018-12-08
22
2018-12-09
3
300
2018-12-07
2018-12-07
42
2018-12-08
3
150
2018-12-09
5
125
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (45)
2018-12-07
8
50
2018-12-07
12
25
2018-12-08
11
2018-12-08
40
2018-12-09
18

Number of Riders: 60

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 23 390.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl