Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B2* Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
Leszno, 16-18 listopad 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 15:33:15
2018-11-14 15:32:27
Marcin Pakuła DIADENTO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 15:33:03
2018-11-14 15:31:08
Marcin Pakuła CICERO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 22:56:49
2018-11-13 22:56:34
Nawojka Kiecoń CHARYZMA W
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:34:08
2018-11-12 02:33:54
Leszek Gramza COLOMBO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:30:10
2018-11-10 20:56:06
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 2x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 2x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 2x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
  • 2x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:29:32
2018-11-10 19:57:49
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:28:33
2018-11-10 17:39:02
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:15:48
2018-11-10 10:52:48
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 2x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:15:19
2018-11-10 10:51:37
Maksymilian Wechta QUINTUS 93
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:14:48
2018-11-10 10:51:10
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 2x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:14:10
2018-11-10 10:50:38
Maksymilian Wechta CHEPETTANO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:13:38
2018-11-10 10:49:56
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:13:00
2018-11-10 08:25:49
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:12:21
2018-11-10 08:19:46
Jarosław Skrzyczyński LUCKY STAR
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:11:49
2018-11-10 08:18:48
Jarosław Skrzyczyński CENTADA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:11:19
2018-11-10 08:16:53
Jarosław Skrzyczyński GREATEST
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:10:48
2018-11-10 08:15:48
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:10:15
2018-11-10 08:13:44
Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:08:58
2018-11-10 08:12:48
Jarosław Skrzyczyński QUIRO 5
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:07:50
2018-11-09 18:45:08
Marcin Bętkowski ICE AGE H
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:07:17
2018-11-09 18:43:42
Marcin Bętkowski CATARINA 216
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:33:44
2018-11-09 15:31:46
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:11:38
2018-11-08 20:46:04
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:10:39
2018-11-08 20:44:47
Dominika Luty ARCHIMEDES
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:09:46
2018-11-08 18:27:11
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:09:04
2018-11-08 18:26:49
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:08:11
2018-11-08 17:15:32
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:07:36
2018-11-08 17:15:05
Jan Chrzanowski NOUGATINO V.G.Z.
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:06:43
2018-11-08 16:31:13
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:05:39
2018-11-08 16:26:54
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:04:08
2018-11-08 16:26:18
Jakub Podgórny KINGSTON
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:03:10
2018-11-08 16:24:36
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:44:53
2018-11-08 14:54:58
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:45:05
2018-11-08 14:53:37
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 14:39:55
2018-11-08 09:56:05
Marcin Wesoły TREASURE QUEEN Z
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 14:40:07
2018-11-08 09:54:51
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:25:14
2018-11-07 18:36:07
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:25:27
2018-11-07 18:33:46
Jakub Krzyżosiak NEKANTOS
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:25:40
2018-11-07 18:33:11
Jakub Krzyżosiak QUETAL
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:25:52
2018-11-07 18:32:44
Jakub Krzyżosiak VALENZIA
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:26:03
2018-11-07 18:32:21
Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:13:11
2018-11-07 12:59:31
Olga Sorokina REWIZJON
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:13:32
2018-11-07 12:58:55
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:13:42
2018-11-07 12:58:29
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:54:19
2018-11-06 20:25:06
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:54:31
2018-11-06 20:24:37
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:54:43
2018-11-06 20:24:11
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:54:55
2018-11-06 20:23:31
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:55:07
2018-11-06 20:22:43
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:55:19
2018-11-06 18:34:34
Klaudia Siarkiewicz HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:55:32
2018-11-06 18:34:12
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:55:46
2018-11-06 18:03:09
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:55:57
2018-11-06 18:02:25
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:56:09
2018-11-06 14:23:10
Gabriela Biedka LILLESKYTTEHUS BOXWELL
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:56:34
2018-11-06 13:55:10
Olaf Klein CELEBRITY
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:56:45
2018-11-06 13:51:33
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:56:57
2018-11-06 12:45:00
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:13:05
2018-11-05 22:55:14
Jan Vinckier QANTAS
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:13:16
2018-11-05 20:31:43
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:13:27
2018-11-05 20:31:13
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:13:39
2018-11-05 20:30:33
Krzysztof Prasek CANOSSA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:13:52
2018-11-05 20:15:00
Krzysztof Prasek NUMERUS
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:14:17
2018-11-05 18:23:01
Aleksandra Lusina Gołaś QUIWITI
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:14:33
2018-11-05 18:22:29
Aleksandra Lusina Gołaś CRISTALL
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:14:45
2018-11-05 18:21:58
Aleksandra Lusina Gołaś CONI I G
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:14:59
2018-11-05 18:20:15
Aleksandra Lusina Gołaś CAMBEL I G
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:15:13
2018-11-05 15:31:13
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:15:24
2018-11-05 15:30:02
Łukasz Krajewski CZARDASZ
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:15:41
2018-11-05 11:29:43
Laura Kłapińska SANTIAGO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:15:53
2018-11-05 11:29:21
Laura Kłapińska CARTIER
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:16:18
2018-11-05 10:54:11
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:16:36
2018-11-05 10:53:32
Mściwoj Kiecoń COCO MAMBO
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:16:52
2018-11-05 10:40:36
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:17:06
2018-11-05 10:39:30
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT COLOMBIANA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:09:38
2018-11-04 19:44:01
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:09:52
2018-11-04 19:30:15
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:10:04
2018-11-04 19:29:41
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:10:27
2018-11-04 19:24:32
Natalia Stefańska EXIT REMO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:10:41
2018-11-04 16:31:10
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:10:54
2018-11-03 21:53:49
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:11:12
2018-11-03 21:06:54
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:58:57
2018-11-03 01:19:15
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:59:12
2018-11-03 01:18:45
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:59:25
2018-11-02 22:23:45
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 10:59:40
2018-11-02 22:23:03
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:09:08
2018-11-02 21:28:24
Dajana Pawlicka HENYA DE L’ESPOIR
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:09:21
2018-11-02 21:27:47
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:09:35
2018-11-02 21:27:04
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:51:54
2018-11-01 18:31:51
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:52:05
2018-11-01 17:36:25
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:52:17
2018-11-01 17:35:55
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:52:40
2018-11-01 17:09:04
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:21:58
2018-11-01 17:08:23
Leszek Gramza ICEBERG ST
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:18:09
2018-11-01 17:07:55
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:53:33
2018-11-01 17:06:50
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:53:49
2018-11-01 13:41:28
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:54:04
2018-11-01 13:40:55
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:35:17
2018-10-31 22:29:30
Jasmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:01:44
2018-10-30 08:26:29
Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:01:55
2018-10-30 08:25:29
Mikołaj Barański CEREMBER ME M
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:02:06
2018-10-30 08:24:26
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:02:16
2018-10-28 21:12:22
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:02:27
2018-10-28 21:10:43
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:02:38
2018-10-28 21:10:08
Paulina Kopacz FOR PASSION
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:02:49
2018-10-28 19:30:37
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:03:00
2018-10-27 14:41:02
Julia Szychowiak TORNADO ANIMAL 4 YOU
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:03:11
2018-10-26 13:10:32
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:40:41
2018-10-24 20:20:42
Łukasz Jończyk EXTRA DOLLARS
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:17:29
2018-10-24 20:19:29
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:41:16
2018-10-24 19:17:48
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:19:12
2018-10-23 10:20:25
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:19:26
2018-10-23 10:20:08
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:19:37
2018-10-23 10:19:23
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:19:49
2018-10-23 10:19:02
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:20:03
2018-10-22 18:33:24
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:20:13
2018-10-22 00:17:13
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/CC1/Grand Prix - Finał Dużej rundy Memoriał Jacka Wierzchowieckiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:13:51
2018-10-21 21:09:58
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:15:24
2018-10-11 20:59:32
Paulina Adamiec MOVIEBIRD STARCORNET
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:15:44
2018-10-11 20:59:00
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 1/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
10174761
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Barańska Laura JKS DiM
2004 (JM.)
O031776
4. Barański Mikołaj JKS DiM
2003 (JM.)
O025801
5. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
6. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
7. Bolko Aleksandra Stadnina Koni Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
8. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
10. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
11. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
12. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
13. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
14. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
15. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
16. Horbacz Sara bpk
2008 (Mł.)
brak
17. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
1997 (MJ.)
O023553
10167951
18. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
19. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
20. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
21. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
22. Kiecoń Nawojka Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
S
O003763
23. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
24. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
25. Kłapińska Laura KS Small Cherry
2005 (JM.)
O031484
26. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
27. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
28. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
29. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
30. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
31. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
32. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
33. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
34. Lusina Gołaś Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
S
Brak
35. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
36. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
37. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
38. Mazur Plut.Krzysztof St. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP
S
10034458
39. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
40. Morsztyn Monika bpk
S
O001963
41. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
42. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
43. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
44. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
45. Pakuła Marcin BPK
S
10028422
46. Pakuła Marcin Harmony Club
S
O003978
47. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
48. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
49. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
50. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
51. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
52. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
53. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (J.)
O026215
54. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
55. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
56. Przezak Katarzyna CH Jaszkowo
57. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
O000934
58. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
59. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
60. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
61. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
62. Soroka Anna
63. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
64. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
65. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O041894
66. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
67. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
68. Vinckier Izabela JKS Tornado Szczecin
S
69. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
70. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
71. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
72. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
73. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
74. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
75. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

116

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010 105QV08
2.

103

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
3.

17

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
4.

82

ANDIGO AL Z Zang. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z
M: Zalza
O: Klaudia Siarkiewicz
B: J. Melchior
K021147
5.

111

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
6.

76

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
7.

91

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
8.

101

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
9.

137

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
10.

43

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
11.

135

BUTTERFLY XXX POL 2010 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K017346
12.

20

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
13.

26

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
14.

144

CALOTTA XXX POL 2011 Klacz izabelowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
15.

67

CAMBEL I G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz siwa F: Cano so
M: Calienta
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
16.

72

CANOSSA SP POL 2012 Klacz kara F: Quality Time
M: C Dinette / Cantos
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K022785 616009510343112
17.

62

CARTIER SP POL 2005 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
O: ASC Workers
B: Joanna Czaja
K010016 POL009630121405 102UZ84
18.

1

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
19.

84

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
20.

97

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412 105PT18
21.

10

CATARINA 216 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Patrycja Dziewolska
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
22.

78

CELEBRITY Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Bavaria
O: Aneta Danecka
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
Brak
23.

118

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
24.

31

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Klacz gniada/165 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
O: DiM SA
B: Veehandel Musterd BV
K020406 528003000702628 104OE35
25.

9

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: CHACCO FLY
M: CELIETTA
O: Aleksandra Nowak
B: Stadnina Koni Nowielice
K022825 616 009 64 00577 13
26.

15

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Anna Kownacka Lektorka
B:
K018605 POL009640031807
27.

46

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
28.

130

CHARYZMA W XXX POL 2006 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K011072
29.

74

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
30.

122

CHEPETTANO HOL GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto / Cento
M: Merry Sue / Calido I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020603 DE421000206012
31.

140

CHIN QUEEN WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Chin Quin /
M:
O: Natalia Czernik
B:
brak
32.

19

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
33.

146

Cicero Siwy F: N
M: N
O:
B:
34.

123

CLEAR CARETINA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Hollm Egbert
K020601 DE421000064911 105QT17
35.

38

CLINTENDO DWB POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O:
B:
K026317 208333200903743
36.

141

CLIVIA HOL POL 2010 Klacz siwa F: Clinton I / Carolus
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Jan Vinckier
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018413 DE421000595110
37.

106

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
38.

102

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
39.

59

COCO MAMBO Brandenburg GER 2009 Wałach siwa/168 F: COLORIT
M: LADY GRANNOX
O: HAGEN RIDZKOWSKI
B: HANS-JOAHIM KRUGER
BRAK DE456-3701416-09 105SQ84
40.

30

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597 104FE75
41.

34

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
42.

105

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martniczak
B:
K022509 DE421000256011
43.

39

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
44.

129

COLOMBO XXX POL 2011 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021785
45.

68

CONI I G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros
M: Columbia
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K021094 616009640028911 105DW63
46.

90

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
47.

142

CORJANO HOL NED 2010 Wałach kara F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Wolter Liezen
K021047 DE421000513410 105EG39
48.

69

CRISTALL Oldenburska POL 2012 Wałach siwa F: Cristallo I
M: Hauptstutbuch Escada
O: Bartosz Adamus
B: Janusz Majkowski
Brak DE433331706812 105JX19
49.

18

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
50.

65

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
51.

64

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
52.

132

DIADENTO XXX POL 2008 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K016325
53.

120

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
O: MARZENA FALARZ
B: B
K023500 DE418185040313
54.

57

DIGISPORT COLOMBIANA OLD GER 2008 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Granada / Graf Grannus
O: Adam Łyczakowski
B: Jarosław Sekuła
K017483 DE418181389608 105MX54
55.

93

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
56.

33

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
57.

136

DRAGON XXX POL 2001 Ogier gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K006097
58.

109

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
59.

143

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K018820 POL009690066609
60.

53

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
O: DIM SA
B: Brak
K018569
61.

22

EXTRA DOLLARS KWPN NLD 2009 Ogier gniada F: Dollar de la Pierre
M: Temptation
O: Anna Seroka
B: -
K014995
62.

16

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
63.

56

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
64.

99

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
65.

85

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
66.

77

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
67.

35

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Hans Henning Von Der Decken
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
68.

44

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
69.

24

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
70.

29

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
71.

128

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
K018747 528003201008789
72.

110

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
73.

73

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
74.

138

GEORGE F:
M:
O:
B:
75.

88

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
76.

49

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
77.

117

GREATEST KWPN POL 2011 Wałach gniada F: BISCAYO
M: NN/ GUIDAM DE REVEL
O: IZABELA DYREK
B: B
K023321
78.

60

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
79.

45

HENYA DE L’ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. j.
B: Catherine Van Den Daele B-7910
K014250 BELW263735BWP 104OY62
80.

83

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland
M: Lena
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
K021145
81.

5

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
82.

51

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bernadeta Szeląg
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
83.

28

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
84.

126

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
85.

27

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
86.

112

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
87.

54

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
O: DIM SA
B: Marc Kluskens
Brak
88.

32

KILPATRICK ROYAL Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/173 F: Concorde / Voltaire
M: Kilpatrick Miss Cruise / Cruising
O: DiM SA
B: Irish Horse Board Co-op
K018484 372414004652761 104OE36
89.

104

KINGSTON BWP BEL 2010 Ogier gniada F: Royal Vinkenburgh / Burggraaf
M: Roletta / Kojak
O: Martina Romagnoli
B: Jose Alfredo Hernandez
K024712 056002W00296986 104QJ88
90.

36

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
91.

42

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
92.

113

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708 105YG42
93.

79

LILLESKYTTEHUS BOXWELL DWB DEN 2013 Wałach ciemnogniada F: Bogegardens Boney M / Belissimo M
M: Colett Af Norrekaer / Churchill
O: Gabriela Biedka
B: Rene Nielsen
K025242 208333DW1302341
94.

87

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
95.

14

LOVE PARADE HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
96.

119

LUCKY STAR HOL POL 2012 Wałach gniada F: Larcon / Larimar
M: Rania II / Capo
O: Izabela Dyrek
B: Uwe Bruhn
K022917 DE421000109212
97.

108

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
K022913
98.

139

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
99.

13

MOVIEBIRD STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia/Cornet Obolensky
O: MovieBird Int. Sp. z o.o.
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
100.

121

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
101.

40

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
102.

50

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
O: Joanna Lehmann
B: Pries Karl-Heinrich
K024873 DE421000194312
103.

127

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473 103HD85
104.

86

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
105.

107

NOUGATINO V.G.Z. BWP BEL 2004 Wałach gniada F: Nelson Z / Nureyev
M: Ulena V G / Heartbreaker
O: Jan Chrzanowski
B:
K010235 Z511104 102YX74
106.

71

NUMERUS WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cogge / Castillo
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K014929 DE441411588810
107.

80

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
108.

66

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
109.

55

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601 GER44276
110.

21

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
111.

75

QANTAS HAN POL 2011 Wałach siwa F: Quintender / Quina
M: Carmaniola / Calido / Werther
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019613 DE431316556511
112.

125

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K023690 DE421000026811 105RA32
113.

58

QUALITY QUEEN SI ITA 2011 Klacz gniada/168 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
O: Jarosław Stelmach i Rinaldo Kiecoń
B: Cosimo Damiano Gaudiano
K024616 145728
114.

47

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911 105OG19
115.

95

QUETAL HAN POL 2011 Wałach gniada F: Quito Rubin / Quidam's Rubin
M: Loisan / Ludwigs As
O: Jakub Krzyżosiak
B:
K023605 DE431310081711
116.

115

QUINTELLA OLD POL 2008 Klacz gniada F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Courbette / Baloubet Du Rouet
O: Mariola Dyrek
B:
K017897 DE418180103408 104PD24
117.

52

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
118.

124

QUINTUS 93 HOL GER 2006 Ogier siwa F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K012237 DE421000114906 103QN94
119.

114

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
120.

70

QUIWITI Holszyńska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quiwi Dream
M: Super Inge
O: Gospodarstwo Rolne Mgr. Ludwika Miklaszewska
B: Meves Jan
K024549 DE421000027912 105XR06
121.

92

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
122.

41

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
123.

63

SANTIAGO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Concerta / Lancer III
O: Monika Kłapińska
B:
K008930 DE418180103604 103OZ81
124.

134

STOCK XXX POL 2011 Ogier ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021092
125.

145

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
126.

100

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B:
K018495 056015Z55847809
127.

94

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: n.pakosz
B: -
K019617
128.

4

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
129.

81

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
40
50
SUM:
90.00
Barańska Laura JKS DiM
20
75
1000
SUM:
1095.00
Barański Mikołaj JKS DiM
500
300
SUM:
800.00
Biedka Gabriela bkp
60
SUM:
60.00
Dąbrowska Marta bpk
35
SUM:
35.00
Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
40
SUM:
40.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
40
150
SUM:
190.00
Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
250
SUM:
250.00
Horbacz Sara bpk
60
SUM:
60.00
Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
75
SUM:
75.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
350
2600
SUM:
2950.00
Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
125
175
SUM:
300.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
200
60
SUM:
260.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
750
800
100
SUM:
1650.00
Kiecoń Nawojka Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
1200
650
SUM:
1850.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
40
35
35
SUM:
110.00
Kłapińska Laura KS Small Cherry
40
45
150
SUM:
235.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1200
2000
SUM:
3200.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
20
SUM:
20.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
200
SUM:
200.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
20
SUM:
20.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
20
550
SUM:
570.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
500
300
550
550
150
100
300
SUM:
2450.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
50
125
500
SUM:
675.00
Lusina Gołaś Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
250
400
400
350
SUM:
1400.00
Luty Dominika SK Kruszyńscy
45
SUM:
45.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
40
SUM:
40.00
Mazur Plut.Krzysztof St. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP
250
350
20
SUM:
620.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
750
750
SUM:
1500.00
Morsztyn Piotr bpk
175
SUM:
175.00
Mudry Aleksandra WTK Hermanów
200
SUM:
200.00
Pakuła Marcin Harmony Club
150
300
175
SUM:
625.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
50
45
75
SUM:
170.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
200
450
SUM:
650.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
45
50
SUM:
95.00
Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
35
60
35
60
SUM:
190.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
20
40
50
SUM:
110.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
150
35
SUM:
185.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
1400
400
3400
300
1400
900
300
450
600
20
SUM:
9170.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
40
400
50
20
SUM:
510.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
20
SUM:
20.00
Trynka Renata KJ Gołębin Stary
100
SUM:
100.00
Vinckier Jan SJ Kunowo
45
SUM:
45.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
45
900
1200
SUM:
2145.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
900
450
400
100
200
SUM:
2050.00
Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
75
75
SUM:
150.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
20
450
SUM:
470.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
500
45
SUM:
545.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-16
50
2018-11-17
27
2018-11-18
2018-11-16
34
2018-11-16
54
2018-11-17
55
2018-11-18
26
2018-11-17
32
2018-11-18
32
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-11-16
9
40
2018-11-17
35
2018-11-18
9
50
Barańska Laura
JKS DiM
2018-11-16
22
2018-11-16
12
20
2018-11-17
8
75
2018-11-18
1
1000
Barański Mikołaj
JKS DiM
2018-11-16
20
2018-11-16
44
2018-11-17
23
2018-11-18
25
2018-11-16
11
2018-11-17
4
500
2018-11-18
8
300
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2018-11-17
18
2018-11-17
16
2018-11-18
15
GEORGE (138)
2018-11-17
23
2018-11-17
49
2018-11-18
36
Biedka Gabriela
bkp
2018-11-16
48
2018-11-17
53
2018-11-18
11
60
Bolko Aleksandra
Stadnina Koni Ciekocinko
BUTTERFLY (135)
2018-11-16
41
2018-11-17
40
2018-11-18
24
DRAGON (136)
2018-11-17
35
2018-11-18
42
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2018-11-16
16
2018-11-17
2018-11-18
MEADOW (108)
2018-11-16
28
2018-11-17
33
2018-11-18
28
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
2018-11-18
45
Dąbrowska Marta
bpk
2018-11-16
66
2018-11-18
QUESTA (47)
2018-11-16
21
2018-11-17
9
35
2018-11-18
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-11-16
12
40
2018-11-17
27
2018-11-18
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (143)
2018-11-17
2018-11-18
43
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-16
61
2018-11-16
2018-11-17
42
2018-11-18
25
2018-11-16
58
2018-11-16
16
40
2018-11-17
5
150
2018-11-17
31
2018-11-18
18
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
COLOMBO (129)
2018-11-16
64
2018-11-16
57
2018-11-17
38
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Dziuplina
2018-11-16
37
2018-11-17
47
2018-11-18
5
250
2018-11-17
52
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (144)
2018-11-17
46
2018-11-18
12
60
Jankowska Joanna
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
EKWADOR (109)
2018-11-16
7
75
2018-11-16
2018-11-17
50
2018-11-18
GAMBIT-O (110)
2018-11-16
54
2018-11-17
37
2018-11-18
14
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-16
4
350
2018-11-16
22
2018-11-17
9
2018-11-18
2
2600
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (84)
2018-11-16
45
2018-11-17
47
2018-11-18
FIDELIO (85)
2018-11-16
2018-11-17
6
125
2018-11-17
6
175
2018-11-18
28
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (128)
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-17
4
200
2018-11-17
16
2018-11-18
9
60
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2018-11-16
1
750
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-18
2
800
2018-11-16
24
2018-11-17
7
100
2018-11-17
2018-11-18
29
2018-11-17
14
2018-11-16
18
2018-11-18
13
HASTOR (60)
2018-11-16
55
2018-11-16
56
2018-11-17
50
2018-11-17
53
2018-11-18
38
Kiecoń Nawojka
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
2018-11-16
19
2018-11-16
10
2018-11-17
2
1200
2018-11-18
6
650
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2018-11-16
32
2018-11-17
17
2018-11-18
15
2018-11-16
51
2018-11-17
20
2018-11-17
2018-11-18
15
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (101)
2018-11-16
14
40
2018-11-16
25
2018-11-17
12
35
COCO GOLD (102)
2018-11-16
25
2018-11-16
15
2018-11-17
14
35
Kłapińska Laura
KS Small Cherry
CARTIER (62)
2018-11-16
41
2018-11-16
38
2018-11-17
2018-11-18
23
2018-11-16
15
40
2018-11-16
23
2018-11-17
12
45
2018-11-18
7
150
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-11-16
28
2018-11-18
23
2018-11-16
2
1200
2018-11-18
3
2000
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
JAQUIN (27)
2018-11-16
63
2018-11-17
22
2018-11-18
27
INTRYGA (28)
2018-11-16
40
2018-11-16
17
2018-11-17
22
2018-11-18
39
2018-11-16
13
20
2018-11-17
26
2018-11-18
37
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-11-16
34
2018-11-16
2018-11-17
7
200
2018-11-18
16
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-16
49
2018-11-16
20
2018-11-17
36
2018-11-17
44
2018-11-18
PACINO (66)
2018-11-16
17
20
2018-11-16
35
2018-11-17
48
2018-11-18
33
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-16
11
20
2018-11-16
44
2018-11-17
28
2018-11-18
2
550
2018-11-16
31
2018-11-17
19
2018-11-18
29
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2018-11-16
4
500
2018-11-17
6
300
2018-11-18
9
2018-11-17
2018-11-16
27
2018-11-16
QUETAL (95)
2018-11-17
2
550
2018-11-16
2
550
2018-11-16
8
150
2018-11-18
8
100
2018-11-16
3
300
2018-11-16
50
2018-11-17
24
2018-11-18
22
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-16
8
50
2018-11-16
21
2018-11-17
18
2018-11-17
38
2018-11-18
2018-11-16
6
125
2018-11-16
2018-11-17
1
500
2018-11-17
22
2018-11-18
35
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-11-16
2018-11-16
47
2018-11-17
2018-11-18
41
2018-11-17
20
Lusina Gołaś Aleksandra
Klub Jeździecki Bonin
2018-11-16
42
2018-11-17
25
2018-11-18
14
2018-11-17
21
2018-11-16
53
2018-11-17
5
250
2018-11-18
4
400
2018-11-17
2
400
2018-11-16
53
2018-11-17
44
2018-11-18
17
QUIWITI (70)
2018-11-16
47
2018-11-17
34
2018-11-18
4
350
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-11-16
2018-11-16
14
2018-11-17
2018-11-18
11
2018-11-16
2018-11-16
23
2018-11-17
15
45
2018-11-18
32
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-11-16
36
2018-11-17
51
2018-11-17
37
2018-11-18
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-11-16
21
2018-11-17
11
2018-11-18
CABONA (20)
2018-11-16
10
40
Mazur Plut.Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska żołnierz Szwadronu Kawal.WP
ALLILAH (17)
2018-11-16
5
250
2018-11-17
4
350
2018-11-18
16
CICERO (19)
2018-11-16
21
2018-11-16
2018-11-17
32
2018-11-18
16
CABONA (20)
2018-11-16
16
20
2018-11-17
33
2018-11-18
17
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-11-16
35
2018-11-16
29
2018-11-17
25
2018-11-17
1
750
2018-11-18
1
750
Morsztyn Monika
bpk
STOCK (134)
2018-11-16
30
2018-11-17
41
2018-11-18
18
Morsztyn Piotr
bpk
2018-11-16
46
2018-11-17
45
2018-11-18
6
175
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
2018-11-16
26
2018-11-16
4
200
2018-11-17
29
2018-11-17
42
2018-11-18
40
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (76)
2018-11-16
2018-11-16
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (9)
2018-11-17
15
2018-11-18
22
Pakuła Marcin
BPK
2018-11-17
24
2018-11-18
39
Pakuła Marcin
Harmony Club
DIADENTO (132)
2018-11-16
36
2018-11-16
5
150
2018-11-17
3
300
2018-11-18
41
CORJANO (142)
2018-11-17
39
2018-11-17
45
2018-11-18
Cicero (146)
2018-11-16
6
175
2018-11-16
2018-11-17
41
2018-11-18
13
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (42)
2018-11-16
49
2018-11-18
30
2018-11-16
52
2018-11-17
54
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2018-11-16
19
2018-11-16
45
2018-11-17
8
50
2018-11-17
11
45
2018-11-18
20
FLEUR (44)
2018-11-16
23
2018-11-16
13
2018-11-17
12
2018-11-18
14
2018-11-16
8
75
2018-11-16
19
2018-11-17
19
2018-11-18
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2018-11-16
51
2018-11-17
51
2018-11-18
40
Piksa Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
LASER (113)
2018-11-16
33
2018-11-16
7
200
2018-11-17
3
450
2018-11-17
2018-11-18
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
ALANIA (103)
2018-11-16
2018-11-17
18
2018-11-18
10
CLOUD (106)
2018-11-16
40
2018-11-16
46
2018-11-17
26
2018-11-18
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
KINGSTON (104)
2018-11-16
56
COLLIN M (105)
2018-11-16
39
2018-11-16
20
2018-11-17
9
45
2018-11-18
12
50
Porzuckowiak Karolina
bpk
2018-11-16
39
2018-11-16
43
2018-11-17
31
2018-11-17
39
2018-11-18
27
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
NUMERUS (71)
2018-11-16
32
2018-11-17
10
35
2018-11-18
10
60
CANOSSA (72)
2018-11-16
60
2018-11-17
11
35
2018-11-18
13
60
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
2018-11-16
42
2018-11-17
52
Przezak Katarzyna
CH Jaszkowo
COLOMBO (39)
2018-11-18
47
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2018-11-16
14
20
2018-11-16
11
40
2018-11-17
13
2018-11-18
11
50
Seroka Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2018-11-16
38
2018-11-18
31
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
CORINA (90)
2018-11-16
18
2018-11-16
24
2018-11-17
2018-11-17
8
150
2018-11-18
12
ASKARIA (91)
2018-11-16
65
2018-11-16
48
2018-11-17
34
2018-11-17
13
35
2018-11-18
35
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-11-16
33
2018-11-17
46
2018-11-18
19
2018-11-16
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
QUIRO 5 (114)
2018-11-16
1
1400
2018-11-17
5
400
2018-11-18
1
3400
QUINTELLA (115)
2018-11-16
6
300
2018-11-17
1
1400
2018-11-18
5
900
AKKOL (116)
2018-11-16
17
2018-11-17
15
2018-11-18
5
300
GREATEST (117)
2018-11-16
3
450
2018-11-17
20
2018-11-18
3
600
CENTADA (118)
2018-11-16
18
20
2018-11-17
43
2018-11-18
33
2018-11-16
24
2018-11-17
30
2018-11-18
19
2018-11-16
59
2018-11-17
16
2018-11-18
34
Soroka Anna
2018-11-17
21
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-16
26
2018-11-16
27
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
37
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2018-11-16
13
40
2018-11-16
5
400
2018-11-17
30
2018-11-18
10
50
2018-11-16
10
20
2018-11-16
55
2018-11-17
49
2018-11-18
2018-11-16
9
2018-11-17
10
2018-11-18
26
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (51)
2018-11-17
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (145)
2018-11-16
15
20
2018-11-17
17
2018-11-18
31
2018-11-17
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-11-16
62
2018-11-17
48
2018-11-18
7
100
2018-11-16
43
2018-11-17
40
2018-11-18
46
Vinckier Izabela
JKS Tornado Szczecin
CLIVIA (141)
2018-11-17
21
2018-11-18
24
Vinckier Jan
SJ Kunowo
QANTAS (75)
2018-11-16
25
2018-11-17
13
45
2018-11-18
34
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
MYSTIQUE (121)
2018-11-16
26
2018-11-17
19
2018-11-18
20
2018-11-16
29
2018-11-17
17
2018-11-18
21
2018-11-16
31
2018-11-17
14
45
2018-11-18
30
2018-11-16
12
2018-11-17
3
900
2018-11-18
4
1200
QUADRIGA (125)
2018-11-16
37
2018-11-17
36
2018-11-18
38
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2018-11-16
3
900
2018-11-17
2018-11-18
7
450
2018-11-16
2
400
2018-11-16
7
100
2018-11-17
29
2018-11-18
6
200
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (88)
2018-11-16
52
2018-11-17
7
75
2018-11-18
8
75
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-11-16
57
2018-11-17
43
2018-11-18
44
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (56)
2018-11-16
9
20
2018-11-17
28
2018-11-18
3
450
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-18
36
2018-11-16
1
500
2018-11-16
30
2018-11-17
10
45
2018-11-18
21

Number of Riders: 75

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 38 395.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl