Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO DiM-B - Eliminacje CAVALIADA FUTURE
Leszno, 19-21 październik 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
183 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:39:49
2018-10-16 21:38:39
Olaf Klein GREAT PLEASURE
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/C/DK zwykły art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:40:03
2018-10-16 21:36:07
Olaf Klein USTINA
  • 1x 25/C/DK zwykły art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 21:40:19
2018-10-16 21:31:07
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
180 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:15:48
2018-10-15 00:15:24
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:16:02
2018-10-15 00:12:32
Maria Adamietz BAGIER
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:16:26
2018-10-15 00:10:51
Maria Adamietz CHELSEA BLUE
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/C/DK zwykły art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:16:39
2018-10-15 00:08:33
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:16:52
2018-10-15 00:05:27
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
175 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:17:04
2018-10-15 00:02:31
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
174 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 00:16:15
2018-10-15 00:00:41
Antonina Benska ROCK
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:31:51
2018-10-11 23:10:28
Klara Hlavackova CHEYNNE
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
172 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:20:46
2018-10-11 23:07:55
Klara Hlavackova GOLDBAR
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
171 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:20:07
2018-10-11 23:05:55
Klara Hlavackova SAM
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
170 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:19:31
2018-10-11 23:00:12
Vanesa Humeni DOLORES EWITA
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
169 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:18:43
2018-10-11 22:58:15
Vanesa Humeni VANESA 8
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
168 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:18:15
2018-10-11 22:55:11
Jana Taborikova GLOBAL LOVEAFFRAIR
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
167 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:17:55
2018-10-11 22:52:59
Jana Taborikova KARA
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
166 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:17:30
2018-10-11 22:50:01
Kristyna Veverkova SANKAO ALEGRES
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
165 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:17:03
2018-10-11 22:46:42
Sara Dvorakova FLY SKY
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
164 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:16:36
2018-10-11 22:44:33
Sara Dvorakova GEJZER
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:16:18
2018-10-11 22:39:07
Katerina Ruzickova THINK ABOUT VICTOR
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:15:57
2018-10-11 22:36:46
Katerina Ruzickova INDIGO
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:15:37
2018-10-11 22:32:52
Sofie Frankova IZELA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:15:15
2018-10-11 22:30:56
Sofie Frankova ALDER'S TOFEE
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:14:44
2018-10-11 22:27:00
Gabriela Koprivova GOLIAS
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:14:19
2018-10-11 22:22:45
Natalie Beckova CARRY
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:13:52
2018-10-11 22:16:52
Klara Mostkova LIPO
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:13:21
2018-10-11 22:12:24
Sophie Urbanova SHARIF
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:12:57
2018-10-11 22:08:11
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:51:58
2018-10-11 21:28:56
Maja Drobny GANGES
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:52:18
2018-10-11 20:55:14
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/85 cm/Finał gr. B 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:52:45
2018-10-11 20:25:57
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/85 cm/Finał gr. B 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:53:12
2018-10-11 15:38:16
Maja Poprawa AMSTERDAM M
  • 2x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:53:35
2018-10-11 12:33:26
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/C/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/C/DK na styl jeźdźca
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:54:06
2018-10-11 12:31:55
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:54:29
2018-10-11 10:53:05
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:54:44
2018-10-10 23:16:24
Hubert Aniołek RINGO
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:55:03
2018-10-10 23:15:30
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:55:39
2018-10-10 22:15:12
Marianna Kołacka ZEUS PONYSPORT
  • 2x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:56:33
2018-10-10 22:12:16
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:56:48
2018-10-10 22:10:40
Marianna Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:57:11
2018-10-10 22:08:57
Lena Kołacka JAŚMIN PONYSPORT
  • 2x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:57:32
2018-10-10 22:07:56
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:57:55
2018-10-10 22:07:34
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:58:13
2018-10-10 20:51:40
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:58:36
2018-10-10 19:19:08
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:59:00
2018-10-10 19:18:42
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:59:19
2018-10-10 19:18:07
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:59:34
2018-10-10 18:49:24
Nell Sówka TIFI
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:59:50
2018-10-10 18:10:00
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:27:59
2018-10-10 17:39:19
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:00:41
2018-10-10 17:38:25
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:02:15
2018-10-10 17:38:01
Lena Janiszewska MAIDI
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:02:33
2018-10-10 17:37:38
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:03:06
2018-10-10 17:37:07
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:03:31
2018-10-10 16:50:17
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:04:33
2018-10-10 08:30:15
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:04:52
2018-10-10 08:29:15
Hanna Stein WOJTEK
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:05:23
2018-10-10 00:42:29
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/85 cm/Finał gr. B 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:05:45
2018-10-09 22:13:47
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:06:12
2018-10-09 21:53:20
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:06:33
2018-10-09 21:51:40
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:07:31
2018-10-09 21:50:37
Kornelia Naumiuk P-DALILA
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:07:51
2018-10-09 21:48:52
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:11:02
2018-10-09 19:20:48
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:30:52
2018-10-09 16:51:06
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 37/80/90/100/110 cm/wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:31:07
2018-10-09 14:51:56
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:31:22
2018-10-09 14:50:17
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 1/50 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:31:40
2018-10-09 14:00:40
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:32:24
2018-10-09 11:33:50
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:32:52
2018-10-09 11:32:05
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:33:30
2018-10-09 11:23:09
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:12:39
2018-10-09 11:03:43
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:12:17
2018-10-09 11:02:35
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:11:59
2018-10-09 11:01:36
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:35:53
2018-10-09 10:39:53
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:36:15
2018-10-09 10:39:14
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:36:34
2018-10-09 10:38:20
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:37:00
2018-10-09 10:37:55
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:37:18
2018-10-08 21:08:02
Jan Grzybowski KLEO
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:37:33
2018-10-08 21:06:00
Zofia Ćwik TETI
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:37:53
2018-10-08 20:54:32
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:38:12
2018-10-08 20:49:57
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:38:29
2018-10-08 20:47:51
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:38:59
2018-10-08 15:38:15
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:39:22
2018-10-08 15:36:57
Helena Piontek GLORY
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:39:40
2018-10-08 15:35:28
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:39:54
2018-10-08 15:34:13
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:40:28
2018-10-08 14:39:20
Berenika Biela PYSIA
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:40:42
2018-10-08 14:16:48
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:41:21
2018-10-08 14:14:32
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:41:37
2018-10-08 12:49:10
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:28:34
2018-10-08 09:30:22
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:28:49
2018-10-07 22:43:55
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:40:30
2018-10-07 21:36:39
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:07:45
2018-10-07 20:43:29
Iga Bors SHADOW
  • 2x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:38:58
2018-10-07 19:49:16
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:39:12
2018-10-07 19:02:44
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:39:24
2018-10-07 19:02:08
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:39:39
2018-10-07 15:05:33
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:39:52
2018-10-07 15:03:59
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:40:12
2018-10-07 14:23:58
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:40:42
2018-10-07 14:22:32
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 09:59:06
2018-10-06 15:03:55
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:34:01
2018-10-05 21:33:48
Natalia Sydow RASZKA
  • 2x 9/L/DK na styl jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:33:52
2018-10-05 21:32:34
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 9/L/DK na styl jeźdźca
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:34:18
2018-10-05 21:31:29
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 9/L/DK na styl jeźdźca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:22:47
2018-10-04 13:12:35
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:22:59
2018-10-04 13:11:17
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 9/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:23:10
2018-10-04 13:09:47
Pola Rynowiecka DORA
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 2x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:23:20
2018-10-04 13:09:08
Pola Rynowiecka DOLMET MILKA
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:52:16
2018-10-03 21:35:31
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:52:30
2018-10-03 20:50:56
Agata Kamińska NANDINA
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:40:59
2018-10-03 20:49:55
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:41:14
2018-10-03 20:46:32
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:41:28
2018-10-03 20:43:16
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:53:31
2018-10-03 20:38:47
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 9/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:41:59
2018-10-03 20:32:37
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:42:11
2018-10-03 20:29:37
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:54:44
2018-10-03 13:47:41
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:54:55
2018-10-03 13:11:34
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 12/C/DK na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:55:20
2018-10-03 13:11:03
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:55:31
2018-10-03 13:09:34
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:56:11
2018-10-03 07:34:15
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:56:25
2018-10-03 07:27:41
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:44:53
2018-10-01 19:08:01
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 9/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:29:09
2018-10-01 18:31:25
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:45:31
2018-10-01 18:30:50
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:45:42
2018-10-01 12:06:21
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:42:24
2018-09-30 21:56:24
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:08:10
2018-09-28 22:21:04
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:51:07
2018-09-25 12:19:41
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:51:22
2018-09-25 12:18:50
Aleksandra Osuch ROSA
  • 2x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:51:39
2018-09-24 21:47:26
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 2x 9/L/DK na styl jeźdźca
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 36/L/DK dokładności art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 11:00:36
2018-09-21 11:16:36
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:03:50
2018-09-21 07:49:37
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 10/P/DK na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK na styl jeźdźca
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/N/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 36/L/DK dokładności art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:14:21
2018-09-20 12:17:15
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:14:43
2018-09-20 12:16:18
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 21:50:07
2018-09-20 12:15:38
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:15:55
2018-09-20 12:14:48
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:16:41
2018-09-20 12:12:54
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x 2/60 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/65 cm/Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:17:08
2018-09-20 12:11:59
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:18:05
2018-09-19 23:03:01
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 2x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:18:23
2018-09-19 23:02:13
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 2x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105 cm/Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:18:52
2018-09-19 23:00:51
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:19:09
2018-09-19 22:59:43
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:55:26
2018-09-19 22:58:45
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 2x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:41:51
2018-09-19 12:18:39
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:22:42
2018-09-19 12:17:52
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:23:05
2018-09-19 12:17:19
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:23:39
2018-09-19 12:16:40
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:03:52
2018-09-19 10:00:55
Kaja Żuk BODER
  • 1x 22/L/DK dokładności art.238.1.1
  • 1x 23/P/DK zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 32/110 cm/Finał Dzieci II/JM- 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:04:15
2018-09-19 09:51:17
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 2x 5/90 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/95 cm/Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:43:01
2018-09-18 20:37:28
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:43:13
2018-09-18 20:35:45
Agata Derda KOSMA
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:43:24
2018-09-18 20:35:20
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/110 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/120 cm/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 22:43:53
2018-09-17 16:51:53
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/85 cm/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O036795
3. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
4. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
5. Beckova Natalie bpk
2005 (JM.)
brak
6. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2009 (Mł.)
O047712
7. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
8. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
9. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
10. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (Mł.)
O048933
11. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
12. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
13. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O052536
14. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
15. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
17. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
18. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
19. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
20. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
21. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
22. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
23. Dvorakova Sara bpk
2004 (JM.)
brak
24. Dziemba Olivia Klub Jeździecki Metpol
2009 (Mł.)
O047713
25. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
26. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
27. Frankova Sofie bpk
2007 (Mł.)
brak
28. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
29. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
30. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
31. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
32. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
33. Grzybowski Jan KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
LZRWZJ/1683/18
34. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
35. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
36. Hlavackova Kiara
2004 (JM.)
37. Hlavackova Klara bpk
2008 (Mł.)
brak
38. Humeni Vanesa bpk
2006 (JM.)
brak
39. Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
40. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
41. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
42. Jedlicka Alex bpk
2002 (J.)
brak
43. Jędrychowska Aleksandra ZKS Przylep
2003 (JM.)
O031375
44. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
45. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
46. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
47. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O049949
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
49. Klein Olaf Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
1999 (MJ.)
O010205
50. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
51. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
52. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
53. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
54. Koprivova Gabriela bpk
2005 (JM.)
brak
55. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
56. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
57. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
58. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
O048927
59. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
60. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (Mł.)
O046461
61. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O046691
62. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
63. Mostkova Klara bpk
2009 (Mł.)
brak
64. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
65. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
66. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
67. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
68. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (JM.)
O039837
69. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
70. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
71. Patora Nikol Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki Kosówka
2005 (JM.)
O041730
72. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
73. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
74. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
75. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (Mł.)
O039010
76. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
77. Piontek Barbara Pony Jumping Team Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
78. Piontek Helena Pony Jumping Team Krosinko
2006 (JM.)
O044520
79. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
80. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
81. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
82. Pošívalová Andrea Sportovní stáj Černuc
1997 (MJ.)
None
83. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
84. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
85. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
86. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
brak
87. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
88. Ruzickova Katerina bpk
2007 (Mł.)
brak
89. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
90. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
91. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
92. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
93. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
94. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
95. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
96. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
97. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
98. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
99. Taborikova Jana bpk
2006 (JM.)
brak
100. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
101. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
102. Urbanova Sophie bpk
2009 (Mł.)
brak
103. Veverkova Kristyna bpk
2008 (Mł.)
brak
104. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
105. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
106. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
107. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

137

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
2.

159

ALDER'S TOFEE XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
3.

151

AMSTERDAM M SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Afryka / Fanimo
O: Karolina Lis, Paweł Muszyński
B: SK Moszna
K025079 POL009690058306
4.

24

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
5.

129

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
6.

138

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
7.

27

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: xxx
B: xxx
K009670 528009041111799
8.

11

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
9.

35

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
10.

177

BAGIER XXX POL 2002 Wałach siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K008568
11.

22

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
12.

118

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
13.

108

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
14.

14

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
15.

15

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
16.

102

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
17.

125

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
18.

110

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
19.

73

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
20.

120

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
21.

119

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
22.

157

CARRY XXX CZE 2000 Wałach inna/kuc: F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
23.

60

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: x
K025393
24.

21

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
25.

176

CHELSEA BLUE XXX POL 2005 Klacz kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K010510
26.

84

CHEYNNE XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
27.

179

CHICAGO XXX POL 2005 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K012893
28.

53

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
29.

88

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
30.

23

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 DE473730240712
31.

1

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
32.

152

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marika Iwanek
B: Nieznany
Brak 616999610218513
33.

34

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
34.

98

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
35.

185

CZA CZA 1 XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
36.

133

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
37.

67

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
38.

169

DOLORES EWITA XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
39.

92

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
40.

54

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
41.

69

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
42.

175

DROBINKA XXX POL 2012 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021566
43.

81

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
44.

56

EROZJA Deutsche Reit Pony POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795
45.

90

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
O: Johannes Ruben
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
46.

182

FERRARI KUC POL 2004 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Monika Michalak-Kóska
B: NN
brak POL 013 61 15443 04
47.

85

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
48.

130

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
49.

28

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
50.

30

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
51.

178

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF XXX POL 2005 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K016311
52.

164

FLY SKY XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
53.

107

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
54.

132

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
55.

113

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
56.

183

Galan F:
M:
O:
B:
57.

153

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
58.

70

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
O: Michal Rynowiecki
B: .Wojciech Jachymek
K005725 POL013580098098
59.

163

GEJZER XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
60.

87

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
61.

167

GLOBAL LOVEAFFRAIR XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
62.

100

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny’s Boy
M: Grażka
O: Rafał Wypiór
B: Majewska Agnieszka
K011908 POL 013610169106
63.

171

GOLDBAR XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
64.

158

GOLIAS XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
65.

181

GREAT PLEASURE KWPN POL 2011 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K023134
66.

38

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
67.

161

INDIGO XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
68.

19

INIS SLE SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
69.

46

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
70.

160

IZELA XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
71.

25

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
72.

99

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
73.

32

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus
M: Jarota
O: Lipiecka
B: ..
K009357 POL009611031904
74.

140

JAŚMIN PONYSPORT ... POL 0000 Wałach inna/kuc: F: Nn
M: Nn
O: ...
B: ...
000
75.

141

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
76.

166

KARA XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
77.

186

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
78.

75

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
79.

106

KLEO DRP POL 2009 Klacz kara/141 F: Kennedy We
M: K
O: Jan Grzybowski
B: Niemcy
Brak
80.

111

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
81.

149

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
82.

2

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
83.

146

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
84.

10

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
85.

16

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
86.

128

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
87.

156

LIPO XXX CZE 2000 Wałach inna/kuc: F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
88.

3

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
89.

96

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
90.

173

LUBASZKA XXX POL 2005 Klacz ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K009376
91.

114

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
92.

184

LUPEZ XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
93.

131

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
O: Renata Bąk
B: Nn
K025715
94.

147

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
95.

17

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
96.

187

Meksyk kuc PL 2011 G kara/128 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B:
97.

82

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
98.

80

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
99.

115

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
100.

63

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:146 F: Nando Super
M: Kafejka
O: -
B: -
brak
101.

109

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
102.

91

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
103.

124

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
104.

136

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
105.

117

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
106.

20

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
107.

18

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
108.

58

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
109.

61

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
110.

57

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
111.

97

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
112.

74

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
113.

12

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
114.

172

ROCK XXX POL 2009 Ogier kara F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K022446
115.

101

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
116.

33

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
117.

127

ROSALIE Hackney Pony NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
O: Klaudia Olejniczak
B: Gerg Lang
brak
118.

39

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
119.

93

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
120.

94

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
121.

29

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
122.

50

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
123.

170

SAM XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
124.

95

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: ,
K025054 616013610195811
125.

165

SANKAO ALEGRES XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
126.

116

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
127.

154

SANTINO Kuc Walisjki POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
128.

5

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
129.

155

SHARIF XXX CZE 2000 Wałach inna/kuc: F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
130.

103

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
131.

104

SONNY BOY M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: JOANNA PSZOWSKA
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
132.

83

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
133.

123

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
134.

49

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc:130 F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
135.

13

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
136.

135

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
137.

150

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
138.

26

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Alicja Hendrys
B:
K016587 POL013640020904
139.

142

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
140.

86

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
141.

134

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
142.

105

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
143.

162

THINK ABOUT VICTOR XXX CZE 2000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
144.

40

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
145.

9

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
146.

188

TIFI Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Three-B-Springlight
O: Maciej Lehmann
B: Brak
K023869
147.

148

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
148.

174

TOP MAN XXX POL 2000 Wałach kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K013909
149.

122

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
150.

41

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
151.

180

USTINA XXX POL 2009 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
152.

139

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
153.

168

VANESA 8 XXX CZE 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
154.

126

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:130 F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
155.

64

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
156.

144

ZEUS ... POL 0000 Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: ....
B: ....
00000
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Milena bpk
110
SUM:
110.00
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
115
SUM:
115.00
Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
70
SUM:
70.00
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
115
100
SUM:
215.00
Frey Lea Bez przynależności klubowej
100
SUM:
100.00
Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
90
SUM:
90.00
Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
70
SUM:
70.00
Hlavackova Kiara
110
SUM:
110.00
Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
110
SUM:
110.00
Jedlicka Alex bpk
110
SUM:
110.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
110
70
SUM:
180.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
110
SUM:
110.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
70
SUM:
70.00
Kręgielska Nikola Łódzki KJ
115
SUM:
115.00
Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
60
SUM:
60.00
Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
110
110
SUM:
220.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
60
SUM:
60.00
Patora Nikol Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki Kosówka
110
SUM:
110.00
Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
100
SUM:
100.00
Pošívalová Andrea Sportovní stáj Černuc
110
SUM:
110.00
Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
70
SUM:
70.00
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
110
SUM:
110.00
Stawińska Amelia Posadowskie TJ
100
110
SUM:
210.00
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
110
SUM:
110.00
Taborikova Jana bpk
115
SUM:
115.00
Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
80
SUM:
80.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
110
SUM:
110.00
Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
110
SUM:
110.00
Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
110
SUM:
110.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
Klub Jeździecki Metpol
2018-10-19
13
2018-10-19
10
2018-10-20
1
2018-10-20
4
Adamietz Maria
Klub Jeździecki Metpol
DROBINKA (175)
2018-10-19
7
2018-10-19
10
2018-10-20
9
2018-10-20
2018-10-19
3
2018-10-19
1
2018-10-20
2018-10-20
2
BAGIER (177)
2018-10-19
9
2018-10-20
2018-10-20
Aniołek Hubert
bpk
KUBA (146)
2018-10-20
25
2018-10-20
15
2018-10-21
13
Meksyk (187)
2018-10-20
15
2018-10-20
24
2018-10-21
19
Barczyk Milena
bpk
2018-10-19
16
2018-10-19
10
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
11
110
Beckova Natalie
bpk
CARRY (157)
2018-10-19
2018-10-19
3
2018-10-20
13
2018-10-20
14
2018-10-21
10
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (172)
2018-10-19
11
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-21
7
LUBASZKA (173)
2018-10-19
2018-10-19
11
2018-10-20
2018-10-20
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
PYSIA (97)
2018-10-21
28
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (95)
2018-10-19
1
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-20
8
2018-10-21
9
LOTOS (96)
2018-10-19
5
2018-10-19
2018-10-20
19
2018-10-20
15
2018-10-21
13
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (134)
2018-10-19
14
2018-10-19
5
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
4
115
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (136)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
5
2018-10-20
5
2018-10-21
11
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (5)
2018-10-19
2018-10-19
6
2018-10-19
2018-10-20
6
2018-10-20
14
2018-10-21
2
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-20
29
2018-10-20
2018-10-21
8
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (46)
2018-10-20
29
2018-10-19
2018-10-19
6
2018-10-20
15
2018-10-21
5
70
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
BRANDON (125)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (105)
2018-10-19
7
2018-10-19
9
2018-10-20
12
2018-10-21
2
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (38)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-20
9
2018-10-21
22
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2018-10-19
6
2018-10-20
2018-10-20
Galan (183)
2018-10-19
2018-10-19
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2018-10-19
6
2018-10-19
2
2018-10-20
9
2018-10-20
2
2018-10-21
6
KOSMA (2)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
13
2018-10-20
7
2018-10-21
7
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
12
2018-10-20
2018-10-21
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (153)
2018-10-20
22
2018-10-20
6
2018-10-21
24
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-10-19
2018-10-19
5
2018-10-20
11
2018-10-20
3
2018-10-21
14
115
2018-10-19
5
2018-10-19
4
2018-10-20
2018-10-21
17
2018-10-19
20
2018-10-19
16
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
4
100
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-10-19
2018-10-19
13
2018-10-20
20
2018-10-20
9
2018-10-21
5
Dvorakova Sara
bpk
GEJZER (163)
2018-10-19
2018-10-19
1
2018-10-20
5
2018-10-20
17
2018-10-21
15
FLY SKY (164)
2018-10-19
2
2018-10-19
2018-10-20
11
2018-10-21
7
Dziemba Olivia
Klub Jeździecki Metpol
TOP MAN (174)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
20
2018-10-20
7
2018-10-21
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-20
31
2018-10-21
14
EQUUS (81)
2018-10-21
2018-10-20
6
2018-10-20
16
2018-10-21
27
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (111)
2018-10-20
27
2018-10-20
17
2018-10-21
Frankova Sofie
bpk
2018-10-19
1
2018-10-19
6
2018-10-20
2018-10-20
23
2018-10-21
12
IZELA (160)
2018-10-19
2018-10-19
7
2018-10-20
13
2018-10-20
21
2018-10-21
25
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
BARAKUDA (118)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
4
2018-10-21
3
100
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-10-19
5
2018-10-19
16
2018-10-20
12
2018-10-20
15
2018-10-21
16
NANDINA (63)
2018-10-19
2018-10-19
6
2018-10-20
2018-10-20
33
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (135)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
34
2018-10-20
12
2018-10-21
1
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-20
18
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
18
2018-10-21
5
90
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-10-19
8
2018-10-19
6
2018-10-20
2018-10-21
1
70
Grzybowski Jan
KJ Stajnia Jarużyn
KLEO (106)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
35
2018-10-20
19
2018-10-21
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
ROSANNA (39)
2018-10-19
5
2018-10-19
4
2018-10-20
2
2018-10-20
8
2018-10-21
4
TIFFANY (40)
2018-10-19
4
2018-10-19
1
2018-10-20
5
2018-10-21
2
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-21
3
2018-10-20
3
Hlavackova Kiara
CHEYNNE (84)
2018-10-21
3
110
Hlavackova Klara
bpk
CHEYNNE (84)
2018-10-19
2018-10-19
1
2018-10-20
1
2018-10-20
4
SAM (170)
2018-10-19
16
2018-10-19
9
2018-10-20
4
2018-10-20
3
2018-10-21
17
GOLDBAR (171)
2018-10-19
9
2018-10-19
2018-10-20
28
2018-10-20
20
2018-10-21
21
Humeni Vanesa
bpk
VANESA 8 (168)
2018-10-19
6
2018-10-20
16
2018-10-21
2018-10-19
2
2018-10-20
17
2018-10-20
10
2018-10-21
14
Jackowiak Marcelina
SKJ Gronówka
EROZJA (56)
2018-10-19
16
2018-10-19
16
2018-10-20
9
2018-10-20
2018-10-21
26
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-10-20
7
2018-10-20
32
2018-10-21
18
MAIDI (131)
2018-10-20
15
2018-10-20
28
2018-10-21
24
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-19
17
2018-10-19
13
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
6
110
Jedlicka Alex
bpk
LUPEZ (184)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
10
110
Jędrychowska Aleksandra
ZKS Przylep
ALANDA (137)
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
6
2018-10-21
5
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-10-19
1
2018-10-19
8
2018-10-21
9
110
2018-10-20
9
2018-10-20
NANDINA (63)
2018-10-21
1
70
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (41)
2018-10-19
1
2018-10-19
12
2018-10-20
5
2018-10-20
1
2018-10-21
1
110
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-19
1
2018-10-19
5
2018-10-20
4
2018-10-21
8
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
13
2018-10-20
10
2018-10-21
19
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (119)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
15
2018-10-20
32
2018-10-21
27
Klein Olaf
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
USTINA (180)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-19
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
17
2018-10-20
8
2018-10-21
4
2018-10-20
16
2018-10-20
37
2018-10-21
28
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-20
7
2018-10-20
5
2018-10-21
3
ZEUS (144)
2018-10-20
16
2018-10-20
2018-10-21
1
70
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
SULIMA (49)
2018-10-19
1
2018-10-20
14
2018-10-21
5
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
10
2018-10-21
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (92)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
14
2018-10-21
9
Koprivova Gabriela
bpk
GOLIAS (158)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2
2018-10-20
2018-10-21
5
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (64)
2018-10-20
31
2018-10-20
11
2018-10-19
2018-10-19
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (128)
2018-10-21
3
2018-10-19
4
2018-10-20
3
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (93)
2018-10-19
2018-10-19
8
2018-10-20
1
2018-10-20
13
2018-10-21
21
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (116)
2018-10-19
2
2018-10-19
1
2018-10-20
27
2018-10-20
25
2018-10-21
10
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
OLIVIA (117)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
VALKIRIA (139)
2018-10-19
22
2018-10-19
19
2018-10-20
3
2018-10-20
2018-10-21
16
115
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (149)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
26
2018-10-20
22
2018-10-21
SZLACHCIC (150)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
15
2018-10-20
2018-10-21
5
60
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (32)
2018-10-19
12
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-19
1
2018-10-21
1
100
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (57)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
25
2018-10-20
21
2018-10-21
23
2018-10-19
2018-10-19
13
2018-10-20
30
2018-10-20
2018-10-21
14
Mostkova Klara
bpk
LIPO (156)
2018-10-19
1
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-20
15
2018-10-21
11
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (120)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-21
16
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (122)
2018-10-19
1
2018-10-19
4
2018-10-20
7
2018-10-21
15
110
STARLIGHT (123)
2018-10-19
17
2018-10-19
2018-10-19
12
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
13
110
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
D'ACORD (133)
2018-10-20
2018-10-21
10
Oleszkiewicz Lena
Aldragho
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
7
2018-10-21
4
Oleszkiewicz Nina
Aldragho
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
15
2018-10-21
6
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
ROSA (33)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
1
2018-10-19
6
2018-10-19
2
2018-10-20
3
2018-10-20
4
2018-10-20
2018-10-21
1
2018-10-20
15
2018-10-20
TIFI (188)
2018-10-20
15
2018-10-21
5
60
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-10-20
17
2018-10-20
2018-10-21
9
Patora Nikol
Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki Kosówka
CHICAGO (179)
2018-10-19
10
2018-10-19
7
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
5
110
Pawłowska Irena
bpk
2018-10-19
9
2018-10-19
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-10-19
11
2018-10-19
12
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
23
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (85)
2018-10-19
12
2018-10-19
12
2018-10-20
2018-10-21
5
2018-10-20
1
TAZINA (86)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-21
29
2018-10-19
2018-10-20
36
2018-10-20
28
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (17)
2018-10-19
16
2018-10-19
2
2018-10-20
33
2018-10-20
11
2018-10-21
1
OSCAR (18)
2018-10-19
1
2018-10-19
2018-10-20
4
2018-10-20
25
2018-10-21
15
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (16)
2018-10-19
6
2018-10-19
6
2018-10-20
2018-10-20
26
2018-10-21
Piontek Barbara
Pony Jumping Team Krosinko
CYKOR (98)
2018-10-19
1
2018-10-19
16
2018-10-20
18
2018-10-20
38
2018-10-21
3
2018-10-21
2018-10-19
9
2018-10-19
6
2018-10-20
2018-10-21
20
Piontek Helena
Pony Jumping Team Krosinko
GLORY (100)
2018-10-19
2018-10-19
16
2018-10-20
27
2018-10-20
27
2018-10-21
4
ROLEX 2 (101)
2018-10-19
2
2018-10-19
2018-10-20
3
2018-10-21
3
2018-10-20
7
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
MAKUBA 21 (147)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
4
2018-10-21
2018-10-20
8
TIK TAK (148)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
4
2018-10-20
1
2018-10-21
4
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
2018-10-19
3
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-20
23
2018-10-21
18
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
2018-10-19
1
2018-10-19
18
2018-10-20
2018-10-20
4
2018-10-21
8
100
Pošívalová Andrea
Sportovní stáj Černuc
CZA CZA 1 (185)
2018-10-19
12
2018-10-19
11
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
7
110
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (25)
2018-10-19
6
2018-10-19
8
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-21
20
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2018-10-19
1
2018-10-19
2018-10-20
7
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-19
2018-10-19
18
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (102)
2018-10-19
12
2018-10-19
2018-10-20
2
2018-10-20
24
2018-10-21
30
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (154)
2018-10-19
11
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-20
26
2018-10-21
26
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2018-10-19
2018-10-19
11
2018-10-20
14
2018-10-20
2018-10-21
1
70
Ruzickova Katerina
bpk
INDIGO (161)
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
3
2018-10-20
1
2018-10-21
4
2018-10-19
16
2018-10-19
2018-10-20
24
2018-10-20
12
2018-10-21
16
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2018-10-19
6
2018-10-19
11
2018-10-20
15
2018-10-20
15
2018-10-21
17
FERRARI (182)
2018-10-19
11
2018-10-19
1
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-21
8
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2018-10-19
1
2018-10-19
2
2018-10-20
9
2018-10-21
6
110
2018-10-19
2018-10-19
9
2018-10-20
3
2018-10-21
2
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-19
5
2018-10-19
8
2018-10-20
1
2018-10-21
12
BATOR (108)
2018-10-19
2018-10-19
12
2018-10-20
1
2018-10-20
21
2018-10-21
6
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (26)
2018-10-19
13
2018-10-19
1
2018-10-20
2
2018-10-21
6
2018-10-20
22
APLA (27)
2018-10-19
5
2018-10-19
16
2018-10-20
19
2018-10-20
1
2018-10-21
3
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (9)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
FIGARO (28)
2018-10-19
6
2018-10-19
1
2018-10-20
11
2018-10-21
7
2018-10-20
4
2018-10-20
10
2018-10-21
2
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (73)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-19
12
2018-10-19
18
2018-10-21
9
100
2018-10-20
1
2018-10-20
2018-10-19
1
2018-10-19
2018-10-21
10
110
Stein Hanna
Pony Jumping Team
WOJTEK (126)
2018-10-19
2018-10-19
6
2018-10-20
15
2018-10-20
30
2018-10-21
15
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
18
2018-10-21
11
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (12)
2018-10-20
2018-10-20
1
2018-10-19
21
2018-10-19
12
2018-10-21
110
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-19
2
2018-10-19
9
2018-10-20
8
2018-10-20
2
2018-10-21
1
Taborikova Jana
bpk
KARA (166)
2018-10-19
2018-10-20
1
2018-10-21
1
2018-10-19
14
2018-10-20
5
2018-10-20
2018-10-21
8
115
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-19
1
2018-10-19
5
2018-10-20
8
2018-10-21
13
2018-10-19
16
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
26
2018-10-20
2018-10-21
2
80
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (113)
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-20
9
2018-10-21
12
LUKRECJA (114)
2018-10-19
5
2018-10-19
8
2018-10-20
1
2018-10-20
7
2018-10-21
7
110
Urbanova Sophie
bpk
SHARIF (155)
2018-10-19
3
2018-10-19
11
2018-10-20
2
2018-10-20
1
2018-10-21
25
Veverkova Kristyna
bpk
2018-10-19
1
2018-10-19
1
2018-10-20
6
2018-10-20
10
2018-10-21
22
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-19
3
2018-10-19
12
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
12
110
Wybieralska Ida
Pony Jumping Team
ROSALIE (127)
2018-10-19
2018-10-19
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-10-20
2018-10-19
11
2018-10-21
2018-10-20
7
2018-10-19
9
2018-10-21
2
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BLUSTAR (14)
2018-10-19
9
2018-10-19
2018-10-20
23
2018-10-20
6
2018-10-21
6
BODER (15)
2018-10-19
1
2018-10-19
15
2018-10-19
2018-10-19
2018-10-20
5
2018-10-20
16
2018-10-21
2
110

Number of Riders: 107

Number of Horses: 156

The sum of prizes: 3 360.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl